Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Otwarte Zawody Regionalne w Skokach
Zielona Góra - Drzonków, 11-12.09.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
155 ACCEPTED 2021-09-09 08:57:00
2021-09-08 23:25:24
Emilia Hosa COMTA
  • 1x 7/N/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 15/N1/zwykły
154 ACCEPTED 2021-09-09 08:56:57
2021-09-08 23:12:53
Marta Drzymała CELTIKA
  • 1x 7/N/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 15/N1/zwykły
153 ACCEPTED 2021-09-08 23:05:03
2021-09-08 22:43:41
Pola Jaranowska CADOZO
  • 1x 4/L/licencyjny, egzaminacyjny
152 ACCEPTED 2021-09-08 23:07:12
2021-09-08 22:22:42
Pola Jaranowska LEXUS
  • 1x 4/L/licencyjny, egzaminacyjny
151 ACCEPTED 2021-09-08 23:08:13
2021-09-08 21:45:28
Julia Rybarczyk DARK KNIGHT PH
  • 2x 13/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
150 ACCEPTED 2021-09-08 23:06:41
2021-09-08 21:42:28
Jan Żmójdzin NORTON
  • 1x 8/C/zwykły z rozgrywką
149 ACCEPTED 2021-09-08 23:06:43
2021-09-08 21:41:49
Jan Żmójdzin CENTO BLUE
  • 1x 7/N/dwufazowy zwykły/zwykły
148 ACCEPTED 2021-09-10 20:24:07
2021-09-08 21:39:09
Deva Lena Franz GAWRON
  • 1x 1/debiut/dokładności, dop. asekuracja instruktora
  • 1x 9/debiut/dokładności, dop. asekuracja instruktora
147 ACCEPTED 2021-09-08 23:05:21
2021-09-08 21:36:24
Agata Gil CHWAT
  • 2x 5/L/zwykły
  • 2x 13/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
146 ACCEPTED 2021-09-10 20:24:21
2021-09-08 21:35:24
Zuzanna Zawadka FOLLOW ME
  • 2x 2/mini LL/dokładności
  • 2x 10/mini LL/dokładności
145 ACCEPTED 2021-09-08 23:05:29
2021-09-08 21:35:05
Anna Skorupska KUANT MC
  • 2x 12/L/licencyjny, egzaminacyjny
144 ACCEPTED 2021-09-08 23:05:36
2021-09-08 21:34:39
Wiktoria Siepiora LEX
  • 1x 11/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/L/licencyjny, egzaminacyjny
143 ACCEPTED 2021-09-09 10:02:23
2021-09-08 21:34:10
Natalia Witucka CONSILLA
  • 2x 3/LL/zwykły
  • 2x 11/LL/z trafieniem w normę czasu
142 ACCEPTED 2021-09-08 23:05:53
2021-09-08 21:34:08
Oliwia Grzegorczyn KUANT MC
  • 1x 3/LL/zwykły
  • 1x 4/L/licencyjny, egzaminacyjny
141 ACCEPTED 2021-09-08 23:05:57
2021-09-08 21:33:32
Pola Grzegorczyn LEX
  • 1x 3/LL/zwykły
  • 1x 4/L/licencyjny, egzaminacyjny
140 ACCEPTED 2021-09-10 20:24:52
2021-09-08 21:30:59
Stanisław Żmójdzin MIGRENA
  • 2x 2/mini LL/dokładności
  • 2x 10/mini LL/dokładności
139 ACCEPTED 2021-09-10 20:25:02
2021-09-08 21:28:22
Weronika Smulska BLANCHE
  • 1x 1/debiut/dokładności, dop. asekuracja instruktora
  • 1x 9/debiut/dokładności, dop. asekuracja instruktora
138 ACCEPTED 2021-09-10 20:25:17
2021-09-08 21:26:56
Julia Bendkowska KANFIETA
  • 1x 1/debiut/dokładności, dop. asekuracja instruktora
  • 1x 9/debiut/dokładności, dop. asekuracja instruktora
137 ACCEPTED 2021-09-10 20:25:06
2021-09-08 21:24:25
Wojciech Kosiński BLANCHE
  • 1x 1/debiut/dokładności, dop. asekuracja instruktora
  • 1x 9/debiut/dokładności, dop. asekuracja instruktora
136 ACCEPTED 2021-09-10 20:25:10
2021-09-08 21:22:46
Klara Łuczak RUBIK
  • 2x 2/mini LL/dokładności
  • 2x 10/mini LL/dokładności
135 ACCEPTED 2021-09-08 23:06:29
2021-09-08 21:19:39
Julia Trzeciak GOLDIKA
  • 2x 4/L/licencyjny, egzaminacyjny
  • 1x 12/L/licencyjny, egzaminacyjny
134 ACCEPTED 2021-09-08 21:19:27
2021-09-08 21:19:06
Zofia Sobańska GRETA
  • 2x 4/L/licencyjny, egzaminacyjny
  • 2x 12/L/licencyjny, egzaminacyjny
133 ACCEPTED 2021-09-08 21:18:50
2021-09-08 21:18:30
Wiktoria Michniewicz NICO UNO
  • 2x 3/LL/zwykły
  • 2x 11/LL/z trafieniem w normę czasu
132 ACCEPTED 2021-09-08 21:18:09
2021-09-08 21:17:40
Zofia Migdalska LIBELIUS
  • 2x 5/L/zwykły
  • 1x 13/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
131 ACCEPTED 2021-09-08 21:17:06
2021-09-08 21:13:39
Jagoda Marciniak GOLDIKA
  • 1x 3/LL/zwykły
  • 1x 11/LL/z trafieniem w normę czasu
130 ACCEPTED 2021-09-08 13:20:21
2021-09-08 12:11:56
Alicja Staszak SICILIA
  • 2x 13/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
129 ACCEPTED 2021-09-08 13:20:10
2021-09-08 12:09:29
Zuzanna Twardowska CIANTI
  • 1x 6/P/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy zwykły/zwykły
128 ACCEPTED 2021-09-07 23:11:21
2021-09-07 23:07:54
Katarzyna Nowacka INDIA
  • 2x 12/L/licencyjny, egzaminacyjny
127 ACCEPTED 2021-09-08 09:15:44
2021-09-07 21:40:06
Martyna Stępniak GIGOLO
  • 2x 13/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
126 ACCEPTED 2021-09-07 21:38:06
2021-09-07 20:36:18
Anna Karolina Kosow SIMBA
  • 2x 3/LL/zwykły
125 ACCEPTED 2021-09-07 21:38:01
2021-09-07 20:31:29
Nikol Patora CHICAGO
  • 1x 6/P/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy zwykły/zwykły
124 ACCEPTED 2021-09-07 16:47:07
2021-09-07 16:26:05
Weronika Kosińska CHIVAS RG Z
  • 1x 11/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/L/licencyjny, egzaminacyjny
123 ACCEPTED 2021-09-07 12:51:43
2021-09-07 12:51:43
Laura Uziębło CONSTANTINO
  • 1x 6/P/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy zwykły/zwykły
122 ACCEPTED 2021-09-07 16:16:23
2021-09-07 09:59:57
Yaraslau Vitkouski BACHUS
  • 2x 5/L/zwykły
121 ACCEPTED 2021-09-07 16:18:56
2021-09-07 09:58:30
Nadzeya Matusevich DIAMOND Z
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 6/P/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
  • 1x 13/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
120 ACCEPTED 2021-09-07 16:16:53
2021-09-07 09:50:43
Yaraslau Vitkouski PASADENA
  • 2x 5/L/zwykły
119 ACCEPTED 2021-09-07 10:02:27
2021-09-07 09:49:27
Julia Błażejewska SYRIUSZ Z DWORU
  • 1x 9/debiut/dokładności, dop. asekuracja instruktora
118 ACCEPTED 2021-09-07 16:17:33
2021-09-07 09:47:36
Yaraslau Vitkouski ALCANTO
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 6/P/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
  • 1x 13/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
117 ACCEPTED 2021-09-07 16:18:12
2021-09-07 09:46:12
Yaraslau Vitkouski KASHMIR VH MEIERHOF
  • 1x 7/N/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 15/N1/zwykły
116 ACCEPTED 2021-09-06 22:25:22
2021-09-06 22:01:04
Weronika Kosińska LALA LAND SK
  • 2x 11/LL/z trafieniem w normę czasu
115 ACCEPTED 2021-09-06 17:58:12
2021-09-06 17:57:33
Amelia Jagiełowicz CORTAGO M
  • 1x 3/LL/zwykły
  • 1x 12/L/licencyjny, egzaminacyjny
114 ACCEPTED 2021-09-06 09:40:10
2021-09-06 09:26:47
Krzysztof Tarasek CALDERON
  • 2x 3/LL/zwykły
  • 2x 11/LL/z trafieniem w normę czasu
113 ACCEPTED 2021-09-06 09:40:10
2021-09-06 09:24:51
Krzysztof Tarasek CASIUS
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 6/P/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
  • 1x 13/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 14/P1/zwykły
112 ACCEPTED 2021-09-06 09:40:01
2021-09-06 09:23:58
Krzysztof Tarasek URANO
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 6/P/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
  • 1x 13/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 14/P1/zwykły
111 ACCEPTED 2021-09-07 16:46:44
2021-09-06 06:43:10
Aleksndra Bamber PATOS
  • 2x 13/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
110 ACCEPTED 2021-09-07 20:01:45
2021-09-06 06:42:48
Aleksndra Bamber QUO VADIS
  • 2x 13/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
109 ACCEPTED 2021-09-06 09:39:59
2021-09-05 22:30:59
Weronika Kosińska ORINOKO
  • 1x 13/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 14/P1/zwykły
108 ACCEPTED 2021-09-06 09:39:59
2021-09-05 22:14:03
Anna Sitkowska SONKO TIT
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 6/P/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
107 ACCEPTED 2021-09-06 09:39:57
2021-09-05 22:13:30
Anna Sitkowska CASSINO DI DIAMANTE
  • 2x 3/LL/zwykły
106 ACCEPTED 2021-09-06 09:39:56
2021-09-05 20:47:42
Zuzanna Wolanin MAŁA M
  • 2x 2/mini LL/dokładności
105 ACCEPTED 2021-09-06 13:12:34
2021-09-05 20:11:25
Wiktoria Pikuła COLORADO KG
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 6/P/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
  • 1x 13/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 14/P1/zwykły
104 ACCEPTED 2021-09-06 09:39:52
2021-09-05 19:20:11
Jarosław Szymkowiak FIX
  • 2x 2/mini LL/dokładności
  • 1x 10/mini LL/dokładności
  • 1x 11/LL/z trafieniem w normę czasu
103 ACCEPTED 2021-09-06 09:39:51
2021-09-05 17:34:16
Aleksandra Heintze LLANIDAN CRAFTSMAN
  • 2x 2/mini LL/dokładności
102 ACCEPTED 2021-09-06 09:39:50
2021-09-05 16:37:06
Paulina Maciejewska JANGCY L
  • 1x 6/P/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 15/N1/zwykły
101 ACCEPTED 2021-09-06 09:39:49
2021-09-05 13:22:23
Hanna Leśkiewicz DJINGIZ-TAR
  • 2x 4/L/licencyjny, egzaminacyjny
100 ACCEPTED 2021-09-05 08:51:13
2021-09-04 13:28:41
Zuzanna Wolanin MAŁA M
  • 2x 2/mini LL/dokładności
  • 2x 10/mini LL/dokładności
99 ACCEPTED 2021-09-04 12:50:18
2021-09-04 12:08:56
Amelia Dancewicz HEKTOR
  • 2x 2/mini LL/dokładności
  • 2x 10/mini LL/dokładności
  • 1x 11/LL/z trafieniem w normę czasu
98 ACCEPTED 2021-09-04 11:45:34
2021-09-04 11:45:34
Pia Kees ROXETTE FS
  • 1x 6/P/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 14/P1/zwykły
  • 1x 15/N1/zwykły
97 ACCEPTED 2021-09-04 11:43:40
2021-09-04 11:43:40
Pia Kees PAN TAU
  • 1x 7/N/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 8/C/zwykły z rozgrywką
  • 1x 15/N1/zwykły
96 ACCEPTED 2021-09-04 11:41:57
2021-09-04 11:41:57
Pia Kees CALL ME CHERRY
  • 1x 3/LL/zwykły
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 11/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
95 ACCEPTED 2021-09-04 11:39:29
2021-09-04 11:39:29
Pia Kees SWALA
  • 1x 1/debiut/dokładności, dop. asekuracja instruktora
  • 1x 2/mini LL/dokładności
  • 1x 9/debiut/dokładności, dop. asekuracja instruktora
  • 1x 10/mini LL/dokładności
94 ACCEPTED 2021-09-04 09:36:09
2021-09-03 22:28:34
Anna Gonczowska CORAL
  • 1x 1/debiut/dokładności, dop. asekuracja instruktora
  • 1x 2/mini LL/dokładności
  • 2x 10/mini LL/dokładności
93 ACCEPTED 2021-09-03 22:27:41
2021-09-03 18:05:58
Natalia Cegielska RAKSA
  • 2x 5/L/zwykły
  • 2x 13/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
92 ACCEPTED 2021-09-03 22:28:04
2021-09-03 18:04:54
Natalia Cegielska DARLA
  • 2x 5/L/zwykły
  • 2x 13/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
91 ACCEPTED 2021-09-03 14:45:59
2021-09-03 14:07:02
Natalia Olejarz JASKÓŁKA
  • 2x 3/LL/zwykły
  • 2x 11/LL/z trafieniem w normę czasu
90 ACCEPTED 2021-09-03 14:45:51
2021-09-03 13:52:54
Paulina Czajkowska DARK DIAMOND
  • 1x 4/L/licencyjny, egzaminacyjny
  • 1x 12/L/licencyjny, egzaminacyjny
  • 1x 13/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
89 ACCEPTED 2021-09-03 11:36:51
2021-09-03 09:26:19
Ines Frątczak ASTER
  • 1x 2/mini LL/dokładności
  • 1x 3/LL/zwykły
88 ACCEPTED 2021-09-03 11:36:41
2021-09-02 22:24:13
Magdalena Czajkowska KADENCE MC
  • 1x 13/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 14/P1/zwykły
87 ACCEPTED 2021-09-04 09:35:54
2021-09-02 21:18:53
Tim Roeschke SUBITO 27
  • 1x 6/P/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
  • 1x 13/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 14/P1/zwykły
86 ACCEPTED 2021-09-03 11:35:59
2021-09-02 20:08:09
Dominika Szerszanowicz L-BERCIK
  • 1x 1/debiut/dokładności, dop. asekuracja instruktora
85 ACCEPTED 2021-09-04 09:35:42
2021-09-02 19:54:55
Małgorzata Janusz GIGANT
  • 2x 5/L/zwykły
84 ACCEPTED 2021-09-04 09:35:22
2021-09-02 19:53:23
Małgorzata Janusz GWIAZDA
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 6/P/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
83 ACCEPTED 2021-09-04 09:35:17
2021-09-02 19:52:17
Małgorzata Janusz EASTER FOR EVER
  • 1x 6/P/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy zwykły/zwykły
82 ACCEPTED 2021-09-03 11:35:08
2021-09-02 19:42:59
Julia Augustyniak CZEKAN
  • 1x 2/mini LL/dokładności
  • 1x 3/LL/zwykły
  • 1x 10/mini LL/dokładności
  • 1x 11/LL/z trafieniem w normę czasu
81 ACCEPTED 2021-09-08 09:16:40
2021-09-02 17:02:45
Zuzanna Twardowska TREE OF CORVUS
  • 2x 5/L/zwykły
80 ACCEPTED 2021-09-08 09:16:54
2021-09-02 16:57:45
Zuzanna Twardowska CIANTI
  • 1x 6/P/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy zwykły/zwykły
79 ACCEPTED 2021-09-02 16:50:58
2021-09-02 16:08:56
Ryszard Olszowy ASTURIA
  • 2x 4/L/licencyjny, egzaminacyjny
  • 2x 12/L/licencyjny, egzaminacyjny
78 ACCEPTED 2021-09-02 10:46:27
2021-09-02 09:42:10
Sarah Freimuth CHARLIEN 6
  • 1x 3/LL/zwykły
  • 1x 5/L/zwykły
77 ACCEPTED 2021-09-02 10:46:16
2021-09-01 13:56:43
Szymon Gnach BAŚKA
  • 1x 4/L/licencyjny, egzaminacyjny
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 12/L/licencyjny, egzaminacyjny
  • 1x 13/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
76 ACCEPTED 2021-09-02 10:45:59
2021-09-01 13:01:39
Dagmara Włoskowicz DRACENA
  • 1x 3/LL/zwykły
75 ACCEPTED 2021-09-02 10:45:44
2021-09-01 12:32:55
Jennifer Lepke EXEMPTION
  • 1x 3/LL/zwykły
  • 1x 5/L/zwykły
74 ACCEPTED 2021-09-02 10:45:34
2021-09-01 12:24:50
Volker Paschke CARVAJAL
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 6/P/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
73 ACCEPTED 2021-09-02 10:45:23
2021-09-01 09:26:47
Amelia Stasiak PANKRACY
  • 1x 11/LL/z trafieniem w normę czasu
72 ACCEPTED 2021-09-02 12:52:54
2021-09-01 09:18:38
Joanna Jankowska GAMBIT-O
  • 1x 7/N/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 8/C/zwykły z rozgrywką
71 ACCEPTED 2021-09-02 12:53:15
2021-09-01 09:18:20
Joanna Jankowska MISTER KANNAN
  • 1x 7/N/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 8/C/zwykły z rozgrywką
70 ACCEPTED 2021-09-02 10:45:12
2021-08-31 22:13:29
Piotr Bartoszek LUCKY
  • 2x 12/L/licencyjny, egzaminacyjny
69 ACCEPTED 2021-09-02 10:45:05
2021-08-31 22:12:57
Amelia Juni DRACENA
  • 1x 9/debiut/dokładności, dop. asekuracja instruktora
68 ACCEPTED 2021-09-02 10:44:56
2021-08-31 22:11:15
Michalina Ratajczak L-BERCIK
  • 1x 9/debiut/dokładności, dop. asekuracja instruktora
67 ACCEPTED 2021-09-02 10:44:48
2021-08-31 22:10:17
Natalia Głośny L-BERCIK
  • 1x 9/debiut/dokładności, dop. asekuracja instruktora
66 ACCEPTED 2021-09-02 10:44:40
2021-08-31 22:07:16
Rozalia Madera PANKRACY
  • 1x 10/mini LL/dokładności
65 ACCEPTED 2021-09-02 10:44:33
2021-08-31 22:06:42
Luiza Kamińska PANKRACY
  • 1x 3/LL/zwykły
64 ACCEPTED 2021-09-02 10:44:23
2021-08-31 22:06:05
Aurelia Wolnicka DRACENA
  • 1x 10/mini LL/dokładności
63 ACCEPTED 2021-09-02 10:44:14
2021-08-31 22:05:29
Aurelia Wolnicka GOLD CARETINO
  • 1x 10/mini LL/dokładności
62 ACCEPTED 2021-09-02 10:44:05
2021-08-31 22:05:01
Wiktoria Antonik GOLD CARETINO
  • 1x 12/L/licencyjny, egzaminacyjny
61 ACCEPTED 2021-09-02 10:43:58
2021-08-31 22:04:29
Roksana Bezulska RICARDO
  • 1x 11/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
60 ACCEPTED 2021-09-02 10:43:50
2021-08-31 22:03:47
Roksana Bezulska JANTAR
  • 2x 12/L/licencyjny, egzaminacyjny
59 ACCEPTED 2021-09-06 21:31:46
2021-08-31 22:03:12
Karolina Bartoszek LUCKY
  • 2x 4/L/licencyjny, egzaminacyjny
58 ACCEPTED 2021-09-06 21:31:43
2021-08-31 22:02:43
Wiktoria Fraczek ETER
  • 2x 4/L/licencyjny, egzaminacyjny
  • 2x 12/L/licencyjny, egzaminacyjny
57 ACCEPTED 2021-09-04 09:33:34
2021-08-31 22:02:01
Michalina Sosińska L-BERCIK
  • 1x 3/LL/zwykły
56 ACCEPTED 2021-09-02 10:42:38
2021-08-31 22:00:27
Julia Biedrzycka DRACENA
  • 1x 2/mini LL/dokładności
55 ACCEPTED 2021-09-02 10:42:25
2021-08-31 21:57:21
Aleksandra Kubik PANKRACY
  • 1x 2/mini LL/dokładności
54 ACCEPTED 2021-09-02 10:42:15
2021-08-31 21:56:45
Amelia Michalska GRALL
  • 1x 2/mini LL/dokładności
53 ACCEPTED 2021-09-02 10:42:07
2021-08-31 21:56:07
Maria Jones GRALL
  • 1x 3/LL/zwykły
52 ACCEPTED 2021-09-02 10:41:57
2021-08-31 21:55:08
Zuzanna Męczyńska JANTAR
  • 1x 3/LL/zwykły
  • 1x 5/L/zwykły
51 ACCEPTED 2021-09-02 10:41:50
2021-08-31 16:52:00
Wiktoria Woźniak CASALLINA
  • 1x 16/C1/dwufazowy zwykły/zwykły
50 ACCEPTED 2021-09-02 10:41:42
2021-08-31 16:51:26
Wiktoria Woźniak SWEETHEART
  • 1x 15/N1/zwykły
49 ACCEPTED 2021-09-02 12:52:56
2021-08-31 14:59:54
Sara Tomków ZANDORELLI NUMBER ONE
  • 2x 5/L/zwykły
  • 2x 13/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
48 ACCEPTED 2021-09-02 12:53:15
2021-08-31 13:58:42
Amelia Paluch KROTAL
  • 2x 4/L/licencyjny, egzaminacyjny
  • 2x 11/LL/z trafieniem w normę czasu
47 ACCEPTED 2021-08-31 10:47:22
2021-08-30 19:38:48
Lena Mikołajczak ARTEIDA
  • 2x 3/LL/zwykły
  • 2x 11/LL/z trafieniem w normę czasu
46 ACCEPTED 2021-08-31 10:47:21
2021-08-30 19:36:10
Laura Mikołajczak CARMENSITA 3
  • 2x 5/L/zwykły
  • 2x 11/LL/z trafieniem w normę czasu
45 ACCEPTED 2021-08-31 10:47:20
2021-08-30 19:28:06
Julia Gwara EVITA
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 6/P/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
  • 1x 13/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 14/P1/zwykły
44 ACCEPTED 2021-08-31 10:47:38
2021-08-30 19:13:25
Klaudia Rybka PORANNY BLASK
  • 1x 3/LL/zwykły
  • 1x 11/LL/z trafieniem w normę czasu
43 ACCEPTED 2021-08-31 10:47:23
2021-08-30 19:13:05
Damian Brzózka PORANNY BLASK
  • 1x 6/P/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
  • 1x 14/P1/zwykły
42 ACCEPTED 2021-09-02 10:40:32
2021-08-30 18:40:07
Matylda Lubecka TOPAZ
  • 2x 4/L/licencyjny, egzaminacyjny
  • 2x 12/L/licencyjny, egzaminacyjny
41 ACCEPTED 2021-09-02 10:39:51
2021-08-30 18:33:23
Karolina Farat BEREK
  • 2x 3/LL/zwykły
  • 2x 11/LL/z trafieniem w normę czasu
40 ACCEPTED 2021-08-31 10:47:04
2021-08-30 08:04:35
Roksana Biazik MOKKA CAFFEE
  • 1x 6/P/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy zwykły/zwykły
39 ACCEPTED 2021-08-31 10:47:03
2021-08-30 08:00:59
Magdalena Kowalczyk LA BELLE
  • 1x 3/LL/zwykły
  • 1x 5/L/zwykły
38 ACCEPTED 2021-08-31 10:47:00
2021-08-30 07:59:32
Marysia Maksymiuk ADELA
  • 1x 3/LL/zwykły
  • 1x 5/L/zwykły
37 ACCEPTED 2021-08-31 10:46:57
2021-08-30 07:58:52
Marysia Maksymiuk BRICKELL HETTY
  • 1x 2/mini LL/dokładności
  • 1x 3/LL/zwykły
  • 1x 10/mini LL/dokładności
  • 1x 11/LL/z trafieniem w normę czasu
36 ACCEPTED 2021-09-05 08:51:23
2021-08-29 20:59:57
Borys Świderski FAMA
  • 2x 2/mini LL/dokładności
  • 2x 10/mini LL/dokładności
35 ACCEPTED 2021-08-31 10:46:50
2021-08-29 18:06:57
Karolina Młodawska GOETHE
  • 1x 13/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 14/P1/zwykły
34 ACCEPTED 2021-08-29 22:15:33
2021-08-29 18:06:14
Jarosław Poręba LARVIK
  • 1x 14/P1/zwykły
  • 1x 15/N1/zwykły
33 ACCEPTED 2021-08-29 22:15:33
2021-08-29 18:05:56
Jarosław Poręba CHARYZMA
  • 1x 13/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 14/P1/zwykły
32 ACCEPTED 2021-08-29 22:15:34
2021-08-29 18:05:26
Zbigniew Grzankowski CHULIGAN
  • 2x 13/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
31 ACCEPTED 2021-08-29 22:15:27
2021-08-29 14:39:19
Hanna Sergiel INEZA W
  • 2x 13/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
30 ACCEPTED 2021-09-02 10:39:23
2021-08-29 14:38:42
Hanna Sergiel QUINELLA MESNIL
  • 2x 5/L/zwykły
  • 2x 13/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
29 ACCEPTED 2021-08-29 22:15:25
2021-08-29 07:54:15
Antoni Śliwiński L - FABIA
  • 1x 12/L/licencyjny, egzaminacyjny
  • 1x 13/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
28 ACCEPTED 2021-08-29 22:15:24
2021-08-28 17:38:03
Krupowicz Kinga EXLIBRIS
  • 1x 2/mini LL/dokładności
  • 1x 3/LL/zwykły
  • 2x 11/LL/z trafieniem w normę czasu
27 ACCEPTED 2021-08-29 22:13:58
2021-08-28 12:33:31
Hagen Ridzkowski CANCAN 11
  • 1x 6/P/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 14/P1/zwykły
26 ACCEPTED 2021-09-05 10:41:32
2021-08-28 12:29:32
Katja Schanze MISS POMPADURE
  • 1x 6/P/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
  • 1x 14/P1/zwykły
25 ACCEPTED 2021-09-06 13:15:43
2021-08-28 12:24:48
Stefanie Ridzkowski MONTE K
  • 1x 6/P/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
  • 1x 14/P1/zwykły
24 ACCEPTED 2021-08-29 22:14:50
2021-08-25 12:04:10
Natalia Cegielska OPAL
  • 2x 2/mini LL/dokładności
  • 2x 10/mini LL/dokładności
23 ACCEPTED 2021-08-29 22:14:35
2021-08-24 18:31:00
Pola Kuchta LUCKY BOY
  • 2x 1/debiut/dokładności, dop. asekuracja instruktora
  • 1x 2/mini LL/dokładności
  • 1x 9/debiut/dokładności, dop. asekuracja instruktora
  • 2x 10/mini LL/dokładności
22 ACCEPTED 2021-08-29 22:14:30
2021-08-23 21:00:06
Hanna Członka LOTTA
  • 1x 1/debiut/dokładności, dop. asekuracja instruktora
  • 1x 2/mini LL/dokładności
  • 1x 9/debiut/dokładności, dop. asekuracja instruktora
  • 1x 10/mini LL/dokładności
21 ACCEPTED 2021-08-29 22:14:30
2021-08-23 20:59:47
Kinga Jasińska PILOT
  • 1x 2/mini LL/dokładności
  • 1x 3/LL/zwykły
  • 1x 10/mini LL/dokładności
  • 1x 11/LL/z trafieniem w normę czasu
20 ACCEPTED 2021-08-29 22:14:26
2021-08-23 20:58:49
Wojciech Siwek TIN WHISTLE
  • 1x 3/LL/zwykły
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 11/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
19 ACCEPTED 2021-08-29 22:14:25
2021-08-23 20:57:53
Karolina Siwek HERA
  • 1x 3/LL/zwykły
  • 1x 4/L/licencyjny, egzaminacyjny
  • 1x 11/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/L/licencyjny, egzaminacyjny
18 ACCEPTED 2021-08-29 22:14:23
2021-08-23 20:55:35
Monika Charewicz AYA ADARA
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 6/P/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
  • 1x 13/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 14/P1/zwykły
17 ACCEPTED 2021-08-23 16:24:52
2021-08-23 11:49:16
Natalia Koprowska BALOU
  • 1x 13/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 14/P1/zwykły
16 ACCEPTED 2021-08-22 09:55:24
2021-08-22 08:07:41
Marie Mosler LAVINA 48
  • 1x 3/LL/zwykły
  • 1x 5/L/zwykły
15 ACCEPTED 2021-08-22 09:55:22
2021-08-20 19:53:30
Nahla Herzog ZACCARELLI
  • 1x 1/debiut/dokładności, dop. asekuracja instruktora
  • 1x 2/mini LL/dokładności
  • 1x 9/debiut/dokładności, dop. asekuracja instruktora
  • 1x 10/mini LL/dokładności
14 ACCEPTED 2021-08-22 09:55:31
2021-08-20 19:52:03
Nahla Herzog QUALITY`S GIRL
  • 1x 1/debiut/dokładności, dop. asekuracja instruktora
  • 1x 2/mini LL/dokładności
  • 1x 9/debiut/dokładności, dop. asekuracja instruktora
  • 1x 10/mini LL/dokładności
13 ACCEPTED 2021-08-22 09:55:34
2021-08-20 19:30:52
Marie Safrankova QUINNO COOL M
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 6/P/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
  • 1x 13/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
12 ACCEPTED 2021-08-22 09:55:43
2021-08-20 19:26:30
Marie Safrankova WALHALLA
  • 1x 3/LL/zwykły
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 13/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
11 ACCEPTED 2021-08-22 09:56:07
2021-08-20 10:34:03
Nadine Resche CLEOPATRA
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 6/P/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
  • 1x 13/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 14/P1/zwykły
10 ACCEPTED 2021-08-22 09:56:17
2021-08-20 10:32:49
Nadine Resche APRICOT BRANDY
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 6/P/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
  • 1x 13/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 14/P1/zwykły
9 ACCEPTED 2021-08-22 09:56:12
2021-08-20 10:26:23
Udo Irmisch CLEOPATRA
  • 1x 7/N/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 14/P1/zwykły
  • 1x 15/N1/zwykły
8 ACCEPTED 2021-08-22 09:56:23
2021-08-20 10:24:49
Udo Irmisch QUITO
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 6/P/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
  • 1x 13/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
7 ACCEPTED 2021-08-22 09:56:32
2021-08-20 10:23:19
Udo Irmisch LOCATELLI
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 6/P/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
  • 1x 13/L1/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 14/P1/zwykły
6 ACCEPTED 2021-08-22 09:56:27
2021-08-20 10:17:22
Udo Irmisch COCONUT KISS
  • 1x 7/N/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 8/C/zwykły z rozgrywką
  • 1x 15/N1/zwykły
  • 1x 16/C1/dwufazowy zwykły/zwykły
5 ACCEPTED 2021-09-02 10:39:35
2021-08-18 21:30:24
Angelina Grabein CAMIRADO 3
  • 1x 14/P1/zwykły
  • 1x 15/N1/zwykły
4 ACCEPTED 2021-08-17 09:34:47
2021-08-16 23:49:23
Julia Jannack ALABAMA
  • 1x 3/LL/zwykły
  • 1x 5/L/zwykły
3 ACCEPTED 2021-08-15 21:51:15
2021-08-14 22:14:16
Charlotte Emily Hansen HELL‘S HAIDI
  • 1x 2/mini LL/dokładności
  • 1x 3/LL/zwykły
2 ACCEPTED 2021-08-15 21:51:14
2021-08-14 21:49:17
Nicole Weinert BALERI
  • 1x 3/LL/zwykły
  • 1x 5/L/zwykły
1 ACCEPTED 2021-08-15 21:51:08
2021-08-14 21:46:14
Lisa Wundes CASPER VAN DIEN
  • 1x 5/L/zwykły
  • 1x 6/P/o wzr. st. trudności z Jokerem, zwykły
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamek Iga ZKJ Przylep- Lotnisko
2004 (J.)
O037766
2. Antonik Wiktoria Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2003 (J.)
brak
3. Augustyniak Julia SKJ Czarna Perła
S
O060875
4. Bamber Aleksndra JKS Patos
2003 (J.)
O044965
5. Bartoszek Karolina Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2002 (MJ.)
O047946
6. Bartoszek Piotr Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2005 (J.)
brak
7. Bendkowska Julia Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2009 (JM.)
brak
8. Bezulska Roksana Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2004 (J.)
O047920
9. Biazik Roksana SKJ Stajnia Czarna Perła
S
O012598
10. Biedrzycka Julia Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2010 (Mł.)
brak
11. Błażejewska Julia Klub Sportowy Centaurus
2007 (JM.)
brak
12. Busch Andreas Reitclub Kamenz e.V.
S
859749
13. Cegielska Natalia Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
2006 (JM.)
O054305
14. Charewicz Monika KS Equita Noak
S
O037445
15. Czajkowska Magdalena ZKS Drzonków
2003 (J.)
O034405
16. Czajkowska Paulina Zielonogórski Klub Sportowy
2007 (JM.)
O062727
17. Członka Hanna KS Equita Noak
2009 (JM.)
brak
18. Dancewicz Amelia ZKS Drzonków
2008 (JM.)
Brak
19. Drzymała Marta zks Drzonków
S
O002938
20. Farat Karolina Zielonogórski Klub Sportowy
2008 (JM.)
O053910
21. Fraczek Wiktoria Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2001 (MJ.)
O033676
22. Franz Deva Lena Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2012 (Mł.)
brak
23. Frątczak Ines SKJ Czarna Perła
2006 (JM.)
O012598
24. Freimuth Sarah RFV Hohenwalde e.V.
S
1869308
25. Gil Agata JKS Gostchorze
S
O001390
26. Głośny Natalia Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2008 (JM.)
brak
27. Gnach Szymon SKJ Stajnia Czarna Perła
2002 (MJ.)
O056892
28. Gonczowska Anna KS Equita Noak
2008 (JM.)
brak
29. Grabein Angelina RFV Wehrkirch Horka
2005 (J.)
none
30. Grabia Adina-Ly RC Groß Kölzig e.V.
31. Grzankowski Zbigniew Klub Jeździecki Maximus Kowary
S
O007185
32. Grzegorczyn Oliwia Jeździecki Klub Sportowy Gostchorze
O049147
33. Grzegorczyn Pola Jeździecki Klub Sportowy Gostchorze
O049146
34. Grzybowska Małgorzata
35. Gwara Julia KS Centaurus
2004 (J.)
O047350
36. Hansen Charlotte Emily RFV Spreewald e.V.
2000 (MJ.)
None
37. Heintze Aleksandra Klub Sportowy Centaurus
2008 (JM.)
O060833
38. Herzog Nahla RSC Dresden-Bühlau
2009 (JM.)
none
39. Hosa Emilia ZKS Drzonków
2004 (J.)
O037717
40. Irmisch Udo RSC Dresden-Bühlau
533438
41. Jagiełowicz Amelia LUKS Nysa Gubin
2007 (JM.)
O065730
42. Jankowska Joanna JKS Melloni Horses
S
O023553
10167951
43. Jannack Julia Reitclub Groß Kölzig
2004 (J.)
none
44. Janusz Małgorzata St. KJ Tradycja Siedlnica
2001 (MJ.)
O049356
45. Jaranowska Pola Zielonogórski Klub Sportowy
2007 (JM.)
O052419
46. Jasińska Kinga KS Equita Noak
2008 (JM.)
O056876
47. Jędrychowska Laura
48. Jones Maria Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2004 (J.)
brak
49. Juni Amelia Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2009 (JM.)
brak
50. Kamińska Luiza Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2006 (JM.)
brak
51. Kees Pia Jagdhaus Paaren
2004 (J.)
None
52. Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
S
O001959
53. Kinga Krupowicz Brak
2006 (JM.)
O056666
Brak
54. Koprowska Natalia KJ Maximus Kowary
2005 (J.)
O038097
55. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (J.)
O034411
56. Kosiński Wojciech LUKS Nysa Gubin
2011 (Mł.)
brak
57. Kosow Anna Karolina MUKJ Kosowka
S
O012844
10102045
58. Kowalczyk Magdalena SKJ Czarna Perła
2002 (MJ.)
Brak
59. Kubik Aleksandra Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2009 (JM.)
brak
60. Kuchta Pola Z.K.S. DRZONKÓW
2011 (Mł.)
O064698
61. Lepke Jennifer RFV Hohenwalde e.V.
S
0833238
62. Leśkiewicz Hanna niezrzeszona
2003 (J.)
O055364
63. Lubecka Matylda Rancho Drzecin
2010 (Mł.)
38696/19
64. Łuczak Klara Klub Sportowy Cortina Kaczenice
2009 (JM.)
brak
65. Łukasik Sandra ZKS Drzonków
S
O027321
66. Maciejewska Paulina ZKS Drzonków
S
O021668
67. Madera Rozalia Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2007 (JM.)
brak
68. Maksymiuk Maria SKJ Stajnia Czarna Perła
2006 (JM.)
O056606
69. Marciniak Jagoda LUKS Nysa Gubin
2008 (JM.)
brak
70. Matusevich Nadzeya Klub Sportowy Centaurus
S
O061274
71. Męczyńska Zuzanna Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2006 (JM.)
brak
72. Michalska Amelia Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2009 (JM.)
brak
73. Mielec Paulina KS Centaurus
S
O014431
74. Migdalska Zofia Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O058315
75. Mikołajczak Laura Rancho Drzecin
2009 (JM.)
brak
76. Mikołajczak Lena Rancho Drzecin
brak
77. Młodawska Karolina KJ Ślęża Wrocław
2003 (J.)
O036609
78. Mosler Marie Reitclub Groß Kölzig e.V.
S
none
79. Nowacka Katarzyna St. Kraju Jumping Team
S
O063490
80. Olejarz Natalia SKJ Czarna Perła
S
Brak
81. Olszowy Ryszard KJ LANSADA
2005 (J.)
O056297
82. Paluch Amelia Rancho Drzecin
2005 (J.)
brak
83. Paschke Volker RFV Hohenwalde e.V.
S
0363545
84. Patora Nikol MUKJ Kosówka
2005 (J.)
O041730
85. Pikuła Wiktoria Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
2004 (J.)
O059033
86. Poręba Jarosław KJ Maximus Kowary
O000520
87. Ratajczak Michalina Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2010 (Mł.)
brak
88. Resche Nadine RSC Dresden-Bühlau
S
418895
89. Ridzkowski Hagen Polizeisportverein 1893 Forst e.V.
S
361140
90. Ridzkowski Stefanie PolizeiSV 1893 Forst e.V., Abt. Reitsp.
S
468786
91. Roeschke Tim PSV 1893 Forst, Abt. Reiten
2007 (JM.)
none
1877307
92. Rybarczyk Julia Brak przynależności klubowej
2006 (JM.)
O053483
93. Rybka Klaudia KJ Lansada
2005 (J.)
O053401
94. Schanze Katja 1893 Forst e.V.
S
none
95. Sergiel Hanna KS Centaurus Stary Kisielin
2006 (JM.)
O047012
96. Siepiora Wiktoria Jeździecki Klub Sportowy Gostchorze
Bdjr
97. Sitkowska Anna SKJ Tradycja Siedlnica
S
O024901
98. Siwek Karolina KS Equita Noak
2009 (JM.)
brak
99. Siwek Wojciech KS Equita Noak
S
O060838
100. Skorupska Anna Jeździecki Klub Sportowy Gostchorze
O059638
101. Śliwiński Antoni KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O044813
102. Smulska Weronika Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2009 (JM.)
brak
103. Sobańska Zofia Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
2007 (JM.)
brak
104. Sosińska Michalina Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2010 (Mł.)
brak
105. Stasiak Amelia KJ Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2008 (JM.)
brak
106. Staszak Alicja BPK
2001 (MJ.)
O028836
107. Stępniak Martyna ZKS Drzonków
2006 (JM.)
0048988
108. Świderski Borys UKS Rancho Drzecin
2009 (JM.)
brak
109. Szerszanowicz Dominika Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2010 (Mł.)
brak
110. Szotowicz Katarzyna ZKS Drzonków
2006 (JM.)
O053909
111. Szymkowiak Jarosław Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
S
O029123
112. Tarasek Krzysztof Ludowy Klub Sportowy Chersoń Bielin
S
O003022
113. Tomków Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
O043630
114. Trzeciak Julia LUKS Nysa Gubin
2005 (J.)
O059530
115. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O013978
116. Twardowska Zuzanna Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
S
O013978
117. Uziębło Laura ZKS Drzonków
2005 (J.)
O042244
118. Vitkouski Yaraslau Klub Sportowy Centaurus
S
O038685
119. Weinert Nicole Reitclub Groß Kölzig
S
None
120. Witucka Natalia Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2007 (JM.)
brak
121. Włoskowicz Dagmara Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2007 (JM.)
brak
122. Wolanin Zuzanna KS Equita Noak
2009 (JM.)
brak
123. Wolnicka Aurelia Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2006 (JM.)
brak
124. Woźniak Wiktoria Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2002 (MJ.)
O023612
125. Wundes Lisa Reitclub Groß Kölzig e.V.
S
1332065
126. Zawadka Zuzanna LUKS Nysa Gubin
2004 (J.)
O060276
127. Żmójdzin Stanisław Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2012 (Mł.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

32

ADELA MAŁY KOŃ POL 2011 klacz srokata/mk:149 F: ......
M: ..........
K030291 616999670093111
2.

70

ALABAMA PONY/KLEINPFERD GER 2009 gelding dun/kuc:145 F: Aladin
M: Chamee
none DE498570046308
3.

61

ALCANTO SP POL 2014 wałach skarogniada/165 F: Talent Charbonere
M: Alcara/Widam
K030289 616009610072114
4.

81

APRICOT BRANDY OLDENBURGER GER 2005 stallion chestnut/1,68 F: Argentinus
M: Lavall I
DE 433331705205 DE 433331705205
5.

1

ARALDIKUSS K F:
M:
DE456370125812
6.

108

ARTEIDA WIELKOPOLAK POL 2011 klacz gniada/mk:152 F: Quidam's Hero
M: Artemida
brak 616007680010111
7.

128

ASTER SP POL 2017 wałach gniada/mk:150 F: Brak
M: Brak
Brak Brak
8.

125

ASTURIA SP POL 2004 Klacz siwa/175 F: Avero
M: Algieria
K016217
9.

88

AYA ADARA NIEM. SPORT. POL 2011 klacz gniada/175 F: Lucatoni /
M: A-Germania / Wanderfurst
K031197 DE455678071211
10.

58

BACHUS WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach gniada/166 F: Vulkan L
M: Baharia L
K032427 .
11.

68

BALERI Deutsches Sportpferd GER 2008 gelding chestnut/168 F: Baloubino B
M: Baroness
DE455870355108 DE455870355108
12.

84

BALOU KWPN NED 2006 klacz gniada/170 F: Sarantos /
M: Pandora /
brak 009670040608
13.

186

BARAQUE HOL. 2013 ogier gn. F: Baracuda/Baloubet du Rouet
M: Valetta II/Ephebe F. Ever
K024829 DE421000612113 106NZ83
14.

119

BAŚKA TYP SZLACHETNY POL 2014 klacz gniada/160 F: NN
M: NN
K029977 616098200284393
15.

34

BEREK SP POL 2003 wałach gniada/164 F: Revel / Animo
M: Bazia / Live And Liberty
K030504 POL009600073203
16.

192

BLANCHE BRAK POL 2003 klacz gniada/brak F: brak
M: brak
K012413 brak
17.

103

BRICKELL HETTY WELSH COB POL 2010 klacz gniada/mk:150 F: GLANVYRNWY GUTO GOCH
M: BRICKELL GOLDEN LADY
K032568 826046020160147
18.

166

CADOZO KWPN POL 2007 wałach gniada/168 F: Goodtimes
M: Lomara
K012116 528003000711705
19.

151

CALDERON DSP POL 2015 wałach siwa/170 F: CALEO
M: DOLORES
BRAK DE 456560485515
20.

136

CALL ME CHERRY - GER - klacz siwa/- F: -
M: -
- DE 456560008713
21.

8

CAMIRADO 3 MECKLENBURGER GER 2012 gelding grey/1.80m F: Coratio
M: Calamain
none DE427270270712
22.

87

CANCAN 11 MECKLENBURG GER 2011 mare bay/177 F: Carrico
M: Continue
none DE427270043611
23.

184

CARETANE ROSE Z Z 2012 klacz gn. F: Crown Z/Carthago Z
M: Caretana Z/Caretano Z
K023811 056015Z55824412 106AU83
24.

107

CARMENSITA 3 OLDENBURG POL 2013 klacz biała/mk:165 F: Call Me Number One
M: Graf Magna
brak DE 418180277513
25.

117

CARVAJAL MECKLENBURGER GER 2012 Wallach Schimmel/170 F: Cristallo ll
M: Prinzessin Oldenburg
DE427270110712 DE427270110712
26.

110

CASALLINA HOL GER 2011 Klacz gniada/170 F: Casall / Caretino
M: Tessa XVIII / Cassini I
K024811 DE421000000111
27.

150

CASIUS NIEM.SPORT. POL 2015 ogier ciemnogniada/172 F: CALEO
M: VIOLA XXI
K028290 DE456560485615
28.

67

CASPER VAN DIEN Deutsches Sportpferd GER 2013 gelding bay/166 F: Cezaro
M: Concord
DE456570178013 DE456570178013
29.

146

CASSINO DI DIAMANTE WESTFALSKA POL 2016 wałach skarogniada/168 F: Cotton Club
M: Florance
K032716 DE44141199916
30.

173

CELTIKA SP POL 2012 klacz gniada/175 F: Cary Son
M: Calka
K021750 616009610082512
31.

171

CENTO BLUE OS GER 2014 wałach gniada/172 F: Centadel / Cento
M: Balcentia / Baloubet Du Rovet
K030420 DE418185002414
32.

120

CHARLIEN 6 Oldenburger Springpferd GER 2009 Stute Braune/170 F: Charilan
M: Goldmarie
DE418182137609 DE418182137609
33.

99

CHARYZMA SP POL 2015 klacz skarogniada/161 F: Ukato / Stakkato
M: C Dominique / Chin Chin
K030134 616009510294215
34.

157

CHICAGO OLD. GER 2005 wałach gniada/175 F: Carinjo
M: Wanderkoenigin
K012893 DE433332504905
35.

156

CHIVAS RG Z ZANGERSHEIDE NED 2017 wałach siwa/- F: Cornet Obolensky
M: Dorette
- 056015Z55743417
36.

100

CHULIGAN Szlachetna Półkrew POL 2013 wałach gniada/172 F: Bolshoi
M: Chloe
K032520 616009610104413
37.

167

CHWAT SP POL 2013 wałach gniada/174 F: Ojciec
M: Matka
K028068 Pol
38.

161

CIANTI SP POL 2012 klacz gniada/167 F: nn
M: nn
K026415 616999680066412
39.

43

CIANTI SP POL 2012 klacz gniada/167 F: nn / nn
M: nn / nn
K026415 616999680066412
40.

183

CICERO Z Z BEL 2010 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
K023250
41.

80

CLEOPATRA Zangersheide Reitpferd GER 2011 mare dark bay/1,74 F: Clooney
M: Bon Ami
BEL015Z55876811 BEL015Z55876811
42.

79

COCO CHOCO DEUTSCHES PFERD GER 2013 mare bay/160 F: Casper
M: Anja
None DE410107035413
43.

82

COCONUT KISS OLDENBURGER GER 2008 mare chestnut/1,74 F: Chacco-Blue
M: Argentinus
DE 433330148808 DE 433330148808
44.

52

COLORADO KG SP POL 2008 ogier ciemnogniada/165 F: Concert
M: Wonder Girl
K021387 616009610286608
45.

174

COMTA HANOVERSKA POL 2014 klacz gniada/164 F: Comte
M: Suerte
K027554 DE431314406814
46.

78

CONLEY WESTFALE GER 2009 gelding bay/168 F: Coronas
M: Delkana
None DE 441411356909
47.

175

CONSILLA HOL POL 2014 klacz gniada/brak F: brak
M: brak
brak brak
48.

178

CONSOTHO II BRAK POL 2013 wałach gniada/brak F: brak
M: brak
K022655 brak
49.

155

CONSTANTINO HOL. GER 2014 Wałach gniada/170 F: Contendro II/Contender
M: Maledina/Lantaan
K025341 DE421000141214
50.

86

CORAL SP POL 2006 wałach gniada/166 F: Walor
M: Celesta
K011789 POL009670082006
51.

152

CORTAGO M HOL POL 2004 ogier siwa/165 F: Contact Me
M: Extemporale
K009639 DE 421000661204
52.

77

COUNTER OLDENBURGER GER 2013 gelding bay/178 F: Conturio
M: Cassina
None DE418180069113
53.

126

CZEKAN SP POL 2013 wałach gniada/163 F: Celesto
M: Czukotka
K031735 616009640061713
54.

129

DARK DIAMOND XX POL 2010 klacz gniada/167 F: Grand Presidiwn
M: Dalata / Enyoy
K020197 616POL10006837T
55.

63

DARK KNIGHT PH Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 wałach gniada/163 F: LUDGER
M: DAMIRA
K022247 POL009680069908
56.

19

DARLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 klacz kasztanowata/165 F: Lasko
M: Darina
KO19970 616 009 6102012 10
57.

59

DIAMOND Z Z POL 2016 wałach siwa/167 F: Dominator 2000 Z
M: Rozterka/Tjungske
K030290 056015Z55739416
58.

141

DJINGIZ-TAR KWPN POL 2008 Wałach ciemnogniada/165 F: Veron
M: Margriet
K027919
59.

114

DRACENA KUC POL 2016 Klacz kara/kuc:145 F: -
M: -
brak PL
60.

177

DROSERA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Emar/Maram
M: Dracena/Mariot
K018370 616009610138910
61.

131

EASTER FOR EVER Holsteiner Warmblut POL 2012 wałach skarogniada/178 F: Ephebe f.ever
M: Zarin XV
K028663 DE421000583012
62.

38

ETER MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach gniada/170 F: Emerson
M: Cedra
K031634 616006570101412
63.

106

EVITA SP POL 05.04.2014 klacz gniada/164 F: Bolshoi / Favoritas
M: Emocja / Le Voltaire
K029398 616009610072414
64.

118

EXEMPTION Deutsches Sportpferd GER 2014 Stute Grauschimmel/170 F: Expose
M: Pure Dance
DE456560376014 DE456560376014
65.

95

EXLIBRIS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2015 wałach gniada/165 F: Lascado
M: Eterna
K031739 616098200152064
66.

31

FAMA KUC POL 2003 klacz kasztanowata/kuc:147 F: Bonaparte
M: Frotka
brak POL013600144203
67.

144

FIX MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/169 F: Tabex
M: Fidżi
- -
68.

195

FOKUS SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/172 F: Ludger/Laptop
M: Flying Star/Flying Star I
K013922 POL009680051807
69.

190

FOLLOW ME BRAK POL 2007 klacz gniada/brak F: brak
M: brak
brak brak
70.

121

GAMBIT-O KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Vleut / Quick Star
M: Odonja / Indoctro
K020355 528003201102664 105ZD95
71.

181

GIBON KUC FELIŃSKI POL 2016 ogier gniada/kuc:140 F: Harpun
M: Gitara
brak 616013580140816
72.

133

GIGANT SP POL 2004 wałach bułana/163 F: Żakard
M: Gaja
K013307 POL009680055904
73.

64

GIGOLO MAŁP. POL 2013 Wałach skarogniada F: Davinci
M: Goldika
brak
74.

102

GOETHE SP POL 2009 wałach gniada/165 F: Ulco / Voltaire
M: Grease / Graf Top
K020101 POL009670011609
75.

116

GOLD CARETINO SP POL 2004 Wałach gniada F: Caretino K/Caretino
M: Galacja/Garantie
K009961 POL009611057504 105AA52
76.

201

GOLD CARETINO SP POL 2004 Wałach gniada/176 F: Caretino K/Caretino
M: Galacja/Garantie
K009961
77.

162

GOLDIKA BRAK POL brak klacz tarantowata/brak F: brak
M: brak
brak brak
78.

112

GRALL TYP SZLACHETNY POL 2002 Wałach gniada/168 F: -
M: -
brak PL
79.

165

GRETA HOL POL 2013 klacz siwa/168 F: Carlos DZ
M: Brak
K024932 Brak
80.

132

GWIAZDA SP POL 2010 klacz gniada F: Contendel L / Contender
M: Gaja / nn
K025893 616009680072610
81.

139

HEKTOR SP POL 2007 wałach siwa/- F: Avero
M: Hinka
009640090307 -
82.

69

HELL‘S HAIDI UNKOWN GER 2015 mare grey/164 cm F: -
M: -
- POL999680009915
83.

89

HERA SP POL 2003 klacz gniada/160 F: Turbud Quirinus /
M: Hola / Cezar
K018183 POL013640008303
84.

185

HITOKI HOL. 2014 ogier gn. F: Hickstead/Hamlet
M: Vernisage/Catoki
K026051 De421000548914 106AQ65
85.

176

HURAGAN - POL - wałach kasztanowata/- F: -
M: -
- -
86.

179

IN PERSONA WLKP POL 2011 klacz kasztanowata/172 F: Tjungske
M: In Shalla
K019038 616007610114011
87.

159

INDIA SP POL 2013 klacz siwa/178 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Inczara / Czad
K025482 616009610005213
88.

200

India F:
M:
89.

97

INEZA W SP POL 2005 klacz gniada/170 F: Largo/Lascadell
M: Ikona/Inkinatus
K011064 616009680018605
90.

142

JANGCY L WESTFALSKA POL 2009 Klacz gniada F: Pontifex
M: Ponita
K013832
91.

111

JANTAR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Skar
M: Jarla/Luron
K018823 POL009690014809
92.

199

JANTAR SP POL 2013 wałach kasztanowata/163 F: Markies / Guidam
M: Jeżyca / Vilnius
K027549 616009600164213
93.

202

JANTAR SP 2013 wałach kaszt. F: Markies/Guidam
M: Jeżyca/Vilnius
K027549 616009600164213
94.

197

JAQUIN HOL GER 2011 Klacz gniada F: Jaquino / Jayadeva D. M.
M: E-Anje / Alcatraz
K020672 DE421000530311
95.

130

JASKÓŁKA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz kasztanowata/mk:155 F: Romeo
M: Jowita
Brak 616098100061237
96.

127

KADENCE MC SP POL 2014 klacz gniada/170 F: Imequyl
M: Karmen
K031020 616009682023514
97.

182

KALYPSO VAN HET LINDEHOF BW BEL 2010 wałach gniada/---------- F: DALTON VANHET LINDEHOF
M: DUNELLE VAN HET LINDEHOF
BRAK 056-002-W00297676
98.

194

KANFIETA SP POL brak klacz gniada/brak F: brak
M: brak
brak brak
99.

60

KASHMIR VH MEIERHOF BWP POL 2010 wałach gniada/175 F: Berlin(ex Caspar)/Cassini I
M: Romy/Wendekreis
K016382 056002WOO295283
100.

198

KONSTELACJA SP POL 2007 Klacz gniada/170 F: Landjonker S/Landjonker
M: Kropla/Czandor
K015972 POL009610268207
101.

124

KROTAL SP POL 2011 wałach skarogniada/168 F: Brandon
M: Karina
brak 616009680087811
102.

168

KUANT MC SP POL 2016 wałach ciemnogniada/170 F: Qulester
M: Karmen
K032310 Pol
103.

96

L - FABIA HOLSZTYŃSKA POL 2013 klacz gniada/161 F: Cornetino/Cornet Obolensky
M: Landgraefin 3/Landgraf
xxx xxx
104.

37

L-BERCIK KUC WALIJSKI POL 2008 Wałach inna/mk:kuc: F: nw
M: nw
brak
105.

104

LA BELLE Deutsches Sportpferd GER 2006 klacz kasztanowata/170 F: Lapateado
M: Nightingale
K031527 DE 457-0002548-06
106.

153

LALA LAND SK SP POL 2017 wałach kara/176 F: Donald Z
M: Latina 216
- 616009680032417
107.

98

LARVIK SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Flying Dream ex Fapatero Royal K / Zapatero VDL
M: La Coruna / Corland
K030135 616009510235815
108.

73

LAVINA 48 Deutsches Sportpferd GER 2015 mare dark bay/mk:165 F: Landstreicher
M: Chupa Chupsi
DE 473730488715 DE 473730488715
109.

169

LEX SP POL 2012 wałach gniada/163 F: Contendor
M: L
K030283 Pol
110.

172

LEXUS WIELKOPOLSKA POL 2011 wałach kasztanowata/mk:ok.160 F: Almetto P
M: Lawina
K022078 616007640068711
111.

163

LIBELIUS SP POL 2008 wałach gniada/brak F: Lorio/Loredo
M: Libella/ Carry Son
K015224 POL009640015708
112.

143

LLANIDAN CRAFTSMAN KUC POL 2013 wałach gniada/kuc:147 F: Gwenlian Bossy
M: Brynithon Morwena
K032340 826046010095844
113.

83

LOCATELLI HANNOVERANER GER 2013 gelding light chestnut/1,75 F: Lord Z
M: Barnaul xx
DE 431316745113 DE 431316745113
114.

92

LOTTA HAFLINGER GER 2006 klacz izabelowata/mk:150 F: Albertus
M: Londa
brak DE 467000246606
115.

39

LUCKY WLKP POL 2015 Wałach gniada/164 F: Kalmet
M: Lotka
K027975 tak
116.

93

LUCKY BOY KUC POL 2016 wałach inna/kuc:138 F: RONDO’s Black Boy
M: Lazy
K032327 A0007474S
117.

188

LUCYFER TRAKEŃSKA POL 2013 wałach gniada/170 F: Ajbek
M: Lukka
K025568 732 01 0699 13
118.

140

MAŁA M KUC POL 2003 klacz gniada/kuc:139 F: nn
M: nn
brak 616999661109803
119.

145

MAŁA M NN POL 2003 klacz gniada/kuc:139 F: NN
M: NN
brak B0122092S
120.

180

MERLOT V KWPN POL 2017 wałach siwa/162 F: Jaguar van Paemel
M: Ilayza V
K032062 528003201700370
121.

191

MIGRENA SP POL 2009 klacz ciemnogniada/mk:brak F: brak
M: brak
brak brak
122.

15

MISS POMPADURE BRANDENBURG GER 2009 Klacz gniada F: Monte Bellini
M: Go Go Girl
DE456370113009
123.

123

MISTER KANNAN BWP BEL 2012 Wałach gniada/166 F: Kannan/ Voltaire
M: Ramona/ Major de la Cour
K027045 056002W00302108
124.

105

MOKKA CAFFEE SP POL 2012 klacz izabelowata/167 F: Dandys
M: Domena
K028995 616999680067212
125.

14

MONTE K WARM BLOOD GER 2009 gelding dark bay/165 F: Monte Bellini
M: Annelien
none DE 456370141709
126.

164

NICO UNO BRAK POL 2014 wałach gniada/brak F: Numero Uno
M: brak
K026330 brak
127.

170

NORTON NIEM. SPORT. POL 2013 wałach siwa/168 F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Orinoko Plus S / Atylla
K023440 DE455879003213
128.

94

OPAL SP POL 2017 wałach kasztanowata/170 F: Telco
M: Opuncja
KO32958 616 009 64 00426 17
129.

148

ORINOKO SP POL 2016 klacz ciemnogniada/175 F: Hush Hush / Echo Vont Speveld
M: Okawango / Con Calma
K028845 616999680052516
130.

137

PAN TAU - GER - ogier srokata/- F: -
M: -
- DE433332158511
131.

113

PANKRACY KUC POL 2016 wałach ciemnosiwa/kuc:140 F: bd
M: Pierotta
brak 616999680038916
132.

62

PASADENA SP POL 2017 klacz gniada/160 F: CASTLE ROCK
M: PETERSBURG
K032428 .
133.

55

PATOS TRAK POL 2011 Wałach kasztanowata/168 F: Ajbek / Agar
M: Premiera / Kondor
K027935 616003010085811
134.

91

PILOT KUC FELIŃSKI POL 2015 wałach myszata/kuc:135 F: Mielno /
M: Paloma / Harbin
K030304 616013670090915
135.

101

PORANNY BLASK SP POL 2016 wałach siwa/173 F: Lou reed
M: Portina
K029842 616009670061916
136.

74

QUALITY`S GIRL HANNOVERANER GER 2014 mare light chestnut/1,70 F: Quality Boy
M: Lincoln
DE431316892314 DE431316892314
137.

28

QUINELLA MESNIL SP POL 2016 klacz kara/165 F: It's Me Du Mesnil / Narcos II
M: Quinera AK / Quintero
K028994 616009680006516
138.

75

QUINNO COOL M OLDENBURGER GER 2008 gelding chestnut/1,74 F: Quinnus II
M: Adelante I
DE 433331590908 DE 433331590908
139.

71

QUITO HANNOVERANER GER 2015 gelding chestnut/1,68 F: Quality Boy
M: Pessoa VDL
DE 431316893215 DE 431316893215
140.

54

QUO VADIS SP POL 2009 wałach gniada/158 F: Contendor /
M: Quick Style /
brak 6160092001609
141.

21

RAKSA WIELKOPOLSKA POL 2008 klacz kasztanowata/158 F: Mariensztat
M: Rosa
K016982 POL007680046408
142.

115

RICARDO HANOWERSKA POL 2016 wałach kasztanowata/164 F: Conditus
M: Lista III
brak DE421000183116
143.

138

ROXETTE FS - POL - wałach izabelowata/- F: -
M: -
- DE456570186007
144.

193

RUBIK SP POL 2009 wałach gniada/brak F: brak
M: brak
brak brak
145.

160

SICILIA SP POL 2014 klacz gniada/165 F: Action breaker / Heartbreaker
M: S Easy Fly / Sir Shutterfly
K027800 616009510238714
146.

158

SIMBA TRAKEN POL 2014 klacz gniada/166 F: Flakon go
M: Belle Jolie-go
brak DE 409090348614
147.

147

SONKO TIT Kłusak Francuski POL 2006 wałach ciemnogniada/165 F: Gebrazac/Sebrazac
M: Ilene Soltit/Le Loir
K014512 06212946
148.

134

SUBITO 27 MECKLENBURGER GER 2005 Wallach Braune/1,76 F: Saverio
M: Lady Lou
none DE 427 270118005
149.

135

SWALA - GER - klacz kasztanowata/- F: -
M: -
- -
150.

109

SWEETHEART OLD GER 2014 klacz gniada/167 F: Lyjanero / Landos
M: Stacia / Stakkato Gold
K031234 DE418180031314
151.

154

SYRIUSZ Z DWORU HUCULSKA POL 2014 klacz srokata/kuc:135 F: Wers
M: Sikoreczka
. .
152.

90

TIN WHISTLE SP POL 2011 wałach gniada/175 F: Lucky Lord Loxgraff II / Landclassic
M: Tamarina / Talent
K025039 616009690121411
153.

35

TOPAZ KUC WALIJSKI POL 2003 wałach gniada/kuc:147 F: nn
M: nn
brak 528005000001570
154.

48

TREE OF CORVUS SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Corvus Z / Caretano Z
M: Tre-Ratina Z / Treasure Z
K030711 616009530069416
155.

149

URANO HOL POL 2016 ogier siwa/166 F: URIKO
M: VELTIN
K030053 DE421000527116
156.

76

WALHALLA Deutsches Sportpferd GER 2010 mare dark bay/1,64 F: Quality Boy
M: Werenfels
DE 455870117210 DE 455870117210
157.

72

ZACCARELLI Rheinisches Warmblut GER 2015 gelding white/1,68 F: Zacharov
M: Werenfels
DE431436873115 DE431436873115
158.

122

ZANDORELLI NUMBER ONE SP POL 2017 wałach gniada/160 F: Number One / Numero Uno
M: Zandorella K2 / Zandor Z
K030936 616009680023417
159.

187

ZIDAN SP POL 2015 W kaszt. F: Zinedine/Guidam
M: L-Wiwien/Esaul
K031012 616009682025115
Rider Club
Competition
Prize
Adamek Iga ZKJ Przylep- Lotnisko
120
SUM:
120.00
Cegielska Natalia Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
50
50
SUM:
100.00
Charewicz Monika KS Equita Noak
30
SUM:
30.00
Drzymała Marta zks Drzonków
70
SUM:
70.00
Hosa Emilia ZKS Drzonków
150
SUM:
150.00
Irmisch Udo RSC Dresden-Bühlau
100
SUM:
100.00
Jankowska Joanna JKS Melloni Horses
100
SUM:
100.00
Janusz Małgorzata St. KJ Tradycja Siedlnica
100
80
30
SUM:
210.00
Kees Pia Jagdhaus Paaren
200
300
300
SUM:
800.00
Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
100
70
200
70
70
SUM:
510.00
Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
30
SUM:
30.00
Męczyńska Zuzanna Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
30
SUM:
30.00
Pikuła Wiktoria Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
70
SUM:
70.00
Poręba Jarosław KJ Maximus Kowary
150
150
70
SUM:
370.00
Ridzkowski Hagen Polizeisportverein 1893 Forst e.V.
120
SUM:
120.00
Ridzkowski Stefanie PolizeiSV 1893 Forst e.V., Abt. Reitsp.
50
80
SUM:
130.00
Roeschke Tim PSV 1893 Forst, Abt. Reiten
150
SUM:
150.00
Tarasek Krzysztof Ludowy Klub Sportowy Chersoń Bielin
50
50
50
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamek Iga
ZKJ Przylep- Lotnisko
DROSERA (177)
2021-09-11
16
2021-09-11
16
2021-09-12
2
120
Antonik Wiktoria
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2021-09-12
10
JANTAR (202)
2021-09-12
3
Augustyniak Julia
SKJ Czarna Perła
CZEKAN (126)
2021-09-11
19
2021-09-11
32
2021-09-12
1
2021-09-12
2
Bamber Aleksndra
JKS Patos
2021-09-12
21
2021-09-12
PATOS (55)
2021-09-12
27
2021-09-12
Bartoszek Karolina
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
LUCKY (39)
2021-09-11
5
2021-09-11
13
Bartoszek Piotr
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
LUCKY (39)
2021-09-12
2021-09-12
14
Bendkowska Julia
Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2021-09-11
1
Bezulska Roksana
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
JANTAR (111)
2021-09-12
3
RICARDO (115)
2021-09-12
13
2021-09-12
Biazik Roksana
SKJ Stajnia Czarna Perła
2021-09-11
20
2021-09-11
9
Biedrzycka Julia
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
DRACENA (114)
2021-09-11
Błażejewska Julia
Klub Sportowy Centaurus
2021-09-12
Busch Andreas
Reitclub Kamenz e.V.
COUNTER (77)
2021-09-11
2021-09-11
2021-09-12
2021-09-12
Cegielska Natalia
Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
DARLA (19)
2021-09-11
27
2021-09-11
20
2021-09-12
3
50
2021-09-12
RAKSA (21)
2021-09-11
3
50
2021-09-11
2021-09-12
11
2021-09-12
OPAL (94)
2021-09-11
1
2021-09-11
2021-09-12
12
2021-09-12
1
2021-09-11
23
Charewicz Monika
KS Equita Noak
2021-09-11
30
2021-09-11
9
2021-09-12
5
30
2021-09-12
9
Czajkowska Magdalena
ZKS Drzonków
2021-09-12
9
Czajkowska Paulina
Zielonogórski Klub Sportowy
2021-09-11
2
2021-09-12
13
2021-09-11
2021-09-12
Członka Hanna
KS Equita Noak
LOTTA (92)
2021-09-11
10
2021-09-11
23
2021-09-12
4
2021-09-12
Dancewicz Amelia
ZKS Drzonków
HEKTOR (139)
2021-09-11
1
2021-09-11
10
2021-09-11
2021-09-12
15
2021-09-12
Drzymała Marta
zks Drzonków
CELTIKA (173)
2021-09-11
11
2021-09-12
4
70
Farat Karolina
Zielonogórski Klub Sportowy
BEREK (34)
2021-09-11
20
2021-09-11
2021-09-12
19
2021-09-12
Fraczek Wiktoria
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
ETER (38)
2021-09-11
8
2021-09-11
2021-09-12
12
2021-09-12
Franz Deva Lena
Stowarzyszenie Premium Sport Horses
FOKUS (195)
2021-09-11
2021-09-12
Frątczak Ines
SKJ Czarna Perła
ASTER (128)
2021-09-11
15
2021-09-11
26
Freimuth Sarah
RFV Hohenwalde e.V.
2021-09-11
5
2021-09-11
Gil Agata
JKS Gostchorze
CHWAT (167)
2021-09-11
36
2021-09-11
2021-09-12
22
2021-09-12
Głośny Natalia
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2021-09-12
4
Gnach Szymon
SKJ Stajnia Czarna Perła
BAŚKA (119)
2021-09-12
6
2021-09-12
7
2021-09-11
38
2021-09-11
10
Gonczowska Anna
KS Equita Noak
CORAL (86)
2021-09-11
1
2021-09-11
1
2021-09-12
1
2021-09-12
1
Grabein Angelina
RFV Wehrkirch Horka
2021-09-12
7
2021-09-12
8
Grabia Adina-Ly
RC Groß Kölzig e.V.
2021-09-11
19
2021-09-11
26
Grzankowski Zbigniew
Klub Jeździecki Maximus Kowary
CHULIGAN (100)
2021-09-12
30
2021-09-12
Grzegorczyn Oliwia
Jeździecki Klub Sportowy Gostchorze
KUANT MC (168)
2021-09-11
13
2021-09-11
10
Grzegorczyn Pola
Jeździecki Klub Sportowy Gostchorze
LEX (169)
2021-09-11
7
2021-09-11
Grzybowska Małgorzata
India (200)
2021-09-12
7
Gwara Julia
KS Centaurus
EVITA (106)
2021-09-11
9
2021-09-11
22
2021-09-12
15
2021-09-12
Hansen Charlotte Emily
RFV Spreewald e.V.
2021-09-11
1
2021-09-11
8
Heintze Aleksandra
Klub Sportowy Centaurus
2021-09-11
2021-09-11
Herzog Nahla
RSC Dresden-Bühlau
2021-09-12
4
2021-09-12
17
2021-09-11
5
2021-09-11
15
2021-09-12
2021-09-12
1
2021-09-12
16
Hosa Emilia
ZKS Drzonków
COMTA (174)
2021-09-11
2
150
2021-09-12
7
Irmisch Udo
RSC Dresden-Bühlau
QUITO (71)
2021-09-11
18
2021-09-11
18
2021-09-12
19
2021-09-11
2
2021-09-12
2021-09-11
15
2021-09-11
6
2021-09-12
1
100
Jagiełowicz Amelia
LUKS Nysa Gubin
CORTAGO M (152)
2021-09-11
16
Jankowska Joanna
JKS Melloni Horses
GAMBIT-O (121)
2021-09-11
14
2021-09-11
2021-09-12
3
100
2021-09-11
12
2021-09-11
2021-09-12
Jannack Julia
Reitclub Groß Kölzig
ALABAMA (70)
2021-09-11
2
2021-09-11
29
Janusz Małgorzata
St. KJ Tradycja Siedlnica
2021-09-11
8
2021-09-11
15
GWIAZDA (132)
2021-09-11
1
100
2021-09-11
3
80
GIGANT (133)
2021-09-11
5
30
2021-09-11
Jaranowska Pola
Zielonogórski Klub Sportowy
CADOZO (166)
2021-09-11
LEXUS (172)
2021-09-11
2
2021-09-11
Jasińska Kinga
KS Equita Noak
PILOT (91)
2021-09-11
21
2021-09-11
30
2021-09-12
2021-09-12
18
Jędrychowska Laura
2021-09-11
12
2021-09-11
2021-09-12
16
2021-09-12
11
Jones Maria
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
GRALL (112)
2021-09-11
6
Juni Amelia
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
DRACENA (114)
2021-09-12
1
Kamińska Luiza
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
PANKRACY (113)
2021-09-11
31
Kees Pia
Jagdhaus Paaren
SWALA (135)
2021-09-11
2021-09-11
1
2021-09-12
2021-09-12
15
2021-09-11
18
2021-09-11
21
2021-09-12
14
2021-09-12
PAN TAU (137)
2021-09-11
1
200
2021-09-11
1
300
2021-09-12
2021-09-12
1
300
Kiecoń Mściwoj
KJ Agro-Handel Śrem
2021-09-11
3
100
2021-09-12
5
70
CICERO Z (183)
2021-09-11
6
2021-09-12
1
200
2021-09-11
3
2021-09-12
3
HITOKI (185)
2021-09-11
4
70
2021-09-11
2021-09-12
6
BARAQUE (186)
2021-09-11
5
70
2021-09-11
2021-09-12
2
Kinga Krupowicz
Brak
2021-09-11
22
2021-09-11
24
2021-09-12
5
2021-09-12
Koprowska Natalia
KJ Maximus Kowary
BALOU (84)
2021-09-12
23
2021-09-12
12
Kosińska Weronika
St. KJ Tradycja Siedlnica
ORINOKO (148)
2021-09-12
4
30
2021-09-12
15
2021-09-12
12
2021-09-12
2021-09-12
3
2021-09-12
Kosiński Wojciech
LUKS Nysa Gubin
RUBIK (193)
2021-09-11
7
Kosow Anna Karolina
MUKJ Kosowka
SIMBA (158)
2021-09-11
2021-09-11
Kowalczyk Magdalena
SKJ Czarna Perła
LA BELLE (104)
2021-09-11
9
2021-09-11
24
Kubik Aleksandra
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
PANKRACY (113)
2021-09-11
Kuchta Pola
Z.K.S. DRZONKÓW
2021-09-11
4
2021-09-11
9
2021-09-12
7
2021-09-12
1
Lepke Jennifer
RFV Hohenwalde e.V.
EXEMPTION (118)
2021-09-11
11
2021-09-11
33
Leśkiewicz Hanna
niezrzeszona
2021-09-11
5
2021-09-11
1
2021-09-12
31
2021-09-12
Lubecka Matylda
Rancho Drzecin
TOPAZ (35)
2021-09-11
2021-09-11
2021-09-12
1
2021-09-12
12
Łuczak Klara
Klub Sportowy Cortina Kaczenice
RUBIK (193)
2021-09-12
2021-09-12
Łukasik Sandra
ZKS Drzonków
ZIDAN (187)
2021-09-11
14
2021-09-11
28
2021-09-12
7
Maciejewska Paulina
ZKS Drzonków
JANGCY L (142)
2021-09-11
19
2021-09-11
7
2021-09-12
10
Madera Rozalia
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
PANKRACY (113)
2021-09-12
1
Maksymiuk Maria
SKJ Stajnia Czarna Perła
ADELA (32)
2021-09-11
28
2021-09-11
14
2021-09-11
15
2021-09-11
21
2021-09-12
1
2021-09-12
17
Marciniak Jagoda
LUKS Nysa Gubin
GOLDIKA (162)
2021-09-11
1
Matusevich Nadzeya
Klub Sportowy Centaurus
2021-09-11
35
2021-09-12
26
2021-09-11
2021-09-12
Męczyńska Zuzanna
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
JANTAR (111)
2021-09-11
4
2021-09-11
4
30
Michalska Amelia
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
GRALL (112)
2021-09-11
1
Mielec Paulina
KS Centaurus
HURAGAN (176)
2021-09-11
2021-09-11
Migdalska Zofia
Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
LIBELIUS (163)
2021-09-11
2021-09-11
2021-09-12
2021-09-12
Mikołajczak Laura
Rancho Drzecin
2021-09-11
16
2021-09-11
2021-09-12
8
2021-09-12
Mikołajczak Lena
Rancho Drzecin
ARTEIDA (108)
2021-09-11
15
2021-09-11
2021-09-12
2021-09-12
Młodawska Karolina
KJ Ślęża Wrocław
GOETHE (102)
2021-09-12
17
2021-09-12
6
Mosler Marie
Reitclub Groß Kölzig e.V.
2021-09-11
2021-09-11
25
Nowacka Katarzyna
St. Kraju Jumping Team
INDIA (159)
2021-09-12
5
2021-09-12
Olejarz Natalia
SKJ Czarna Perła
2021-09-11
22
2021-09-11
2021-09-12
1
2021-09-12
Olszowy Ryszard
KJ LANSADA
ASTURIA (125)
2021-09-11
14
2021-09-12
2021-09-12
12
2021-09-11
25
Paluch Amelia
Rancho Drzecin
KROTAL (124)
2021-09-11
5
2021-09-11
2
2021-09-12
2021-09-12
Paschke Volker
RFV Hohenwalde e.V.
CARVAJAL (117)
2021-09-11
32
2021-09-11
12
Patora Nikol
MUKJ Kosówka
CHICAGO (157)
2021-09-11
Pikuła Wiktoria
Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
2021-09-11
2
70
2021-09-11
13
2021-09-12
14
2021-09-12
13
Poręba Jarosław
KJ Maximus Kowary
LARVIK (98)
2021-09-12
1
150
2021-09-12
2
150
2021-09-12
2
70
2021-09-12
11
Ratajczak Michalina
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2021-09-12
8
Resche Nadine
RSC Dresden-Bühlau
2021-09-11
11
2021-09-11
2021-09-12
2021-09-11
7
2021-09-11
2021-09-12
Ridzkowski Hagen
Polizeisportverein 1893 Forst e.V.
2021-09-11
2
120
2021-09-12
8
Ridzkowski Stefanie
PolizeiSV 1893 Forst e.V., Abt. Reitsp.
MONTE K (14)
2021-09-11
4
50
2021-09-12
3
80
Roeschke Tim
PSV 1893 Forst, Abt. Reiten
SUBITO 27 (134)
2021-09-11
1
150
2021-09-12
10
Rybarczyk Julia
Brak przynależności klubowej
2021-09-12
25
2021-09-12
Rybka Klaudia
KJ Lansada
2021-09-11
27
2021-09-12
9
2021-09-11
2021-09-12
Schanze Katja
1893 Forst e.V.
2021-09-11
17
2021-09-12
Sergiel Hanna
KS Centaurus Stary Kisielin
2021-09-11
2021-09-11
19
2021-09-12
20
INEZA W (97)
2021-09-12
2021-09-12
10
Siepiora Wiktoria
Jeździecki Klub Sportowy Gostchorze
LEX (169)
2021-09-12
10
2021-09-12
6
Sitkowska Anna
SKJ Tradycja Siedlnica
2021-09-11
12
2021-09-11
SONKO TIT (147)
2021-09-11
12
2021-09-11
7
Siwek Karolina
KS Equita Noak
HERA (89)
2021-09-11
33
2021-09-12
6
2021-09-11
2021-09-12
Siwek Wojciech
KS Equita Noak
2021-09-11
2021-09-11
37
2021-09-12
24
2021-09-12
Skorupska Anna
Jeździecki Klub Sportowy Gostchorze
KUANT MC (168)
2021-09-12
12
2021-09-12
15
Śliwiński Antoni
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-09-12
1
2021-09-12
16
Smulska Weronika
Stowarzyszenie Premium Sport Horses
JAQUIN (197)
2021-09-11
5
Sobańska Zofia
Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
GRETA (165)
2021-09-11
2021-09-11
8
2021-09-12
10
2021-09-12
7
Sosińska Michalina
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2021-09-11
Stasiak Amelia
KJ Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
PANKRACY (113)
2021-09-12
18
Staszak Alicja
BPK
SICILIA (160)
2021-09-12
28
2021-09-12
Stępniak Martyna
ZKS Drzonków
GIGOLO (64)
2021-09-12
8
2021-09-12
Świderski Borys
UKS Rancho Drzecin
FAMA (31)
2021-09-11
1
2021-09-11
1
2021-09-12
2021-09-12
Szerszanowicz Dominika
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2021-09-11
1
Szotowicz Katarzyna
ZKS Drzonków
LUCYFER (188)
2021-09-11
17
Szymkowiak Jarosław
Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
FIX (144)
2021-09-11
20
2021-09-11
1
2021-09-12
1
2021-09-12
11
Tarasek Krzysztof
Ludowy Klub Sportowy Chersoń Bielin
URANO (149)
2021-09-11
8
2021-09-11
10
2021-09-12
18
2021-09-12
4
50
CASIUS (150)
2021-09-11
10
2021-09-11
5
50
2021-09-12
7
2021-09-12
5
50
CALDERON (151)
2021-09-11
17
2021-09-11
2021-09-12
4
2021-09-12
Tomków Sara
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2021-09-11
23
2021-09-11
39
2021-09-12
29
2021-09-12
Trzeciak Julia
LUKS Nysa Gubin
JAQUIN (197)
2021-09-11
12
2021-09-12
2021-09-12
2
Twardowska Zuzanna
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2021-09-11
2021-09-11
Twardowska Zuzanna
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
CIANTI (161)
2021-09-11
11
2021-09-11
8
Uziębło Laura
ZKS Drzonków
2021-09-11
21
2021-09-11
10
Vitkouski Yaraslau
Klub Sportowy Centaurus
BACHUS (58)
2021-09-11
31
2021-09-11
2021-09-11
13
2021-09-12
ALCANTO (61)
2021-09-11
22
2021-09-11
14
2021-09-12
14
2021-09-11
13
2021-09-11
Weinert Nicole
Reitclub Groß Kölzig
BALERI (68)
2021-09-11
1
2021-09-11
34
Witucka Natalia
Stowarzyszenie Premium Sport Horses
CONSILLA (175)
2021-09-11
3
2021-09-11
2021-09-12
2021-09-12
Włoskowicz Dagmara
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
DRACENA (114)
2021-09-11
29
Wolanin Zuzanna
KS Equita Noak
MAŁA M (140)
2021-09-11
12
2021-09-11
15
2021-09-12
2021-09-12
Wolnicka Aurelia
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
DRACENA (114)
2021-09-12
12
2021-09-12
1
Woźniak Wiktoria
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2021-09-12
9
CASALLINA (110)
2021-09-12
Wundes Lisa
Reitclub Groß Kölzig e.V.
2021-09-11
6
2021-09-11
15
Zawadka Zuzanna
LUKS Nysa Gubin
NICO UNO (164)
2021-09-11
12
2021-09-11
1
2021-09-12
20
2021-09-12
Żmójdzin Stanisław
Stowarzyszenie Premium Sport Horses
MIGRENA (191)
2021-09-11
8
2021-09-11
2021-09-12
9
2021-09-12
3

Number of Riders: 127

Number of Horses: 159

The sum of prizes: 3 240.00

Competition results developed by: ZKS Drzonków
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062019-2, ZKJ)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl