Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Otwarte Zawody Regionalne w Skokach
Zielona Góra - Drzonków, 31.07-01.08.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
155 ACCEPTED 2021-07-28 11:12:31
2021-07-27 21:37:10
Zuzanna Zawadka FOLLOW ME
  • 2x 2/mini LL/dokładności
154 ACCEPTED 2021-07-28 11:12:37
2021-07-27 21:34:08
Małgorzata Wieliczko BLANCHE
  • 2x 3/LL/zwykły
153 ACCEPTED 2021-07-28 11:12:46
2021-07-27 21:26:05
Wiktoria Michniewicz NICO UNO
  • 2x 3/LL/zwykły
152 ACCEPTED 2021-07-28 11:13:00
2021-07-27 21:21:01
Jagoda Marciniak GOLDIKA
  • 2x 2/mini LL/dokładności
151 ACCEPTED 2021-07-28 11:13:00
2021-07-27 21:18:54
Julia Trzeciak SOKCE
  • 1x 3/LL/zwykły
150 ACCEPTED 2021-07-28 11:12:59
2021-07-27 21:16:30
Julia Trzeciak CONSOTHO II
  • 1x 3/LL/zwykły
  • 1x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 12/L1/zwykły
149 ACCEPTED 2021-07-29 18:45:41
2021-07-27 20:14:39
Alicja Maciejewska SONG
  • 1x 5/P/zwykły
148 ACCEPTED 2021-07-29 22:11:22
2021-07-27 19:33:38
Julia Gwara EVITA
  • 2x 12/L1/zwykły
147 ACCEPTED 2021-07-29 10:53:41
2021-07-27 16:10:34
Weronika Krzecka JUNIOR
  • 2x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
146 ACCEPTED 2021-07-28 11:13:42
2021-07-27 11:26:54
Natalia Cegielska OGAREK
  • 1x 1/debiut/dokładności, przy asekuracji instruktora
  • 1x 9/debiut/dokładności, przy asekuracji instruktora
  • 1x 10/mini LL/dokładności
145 ACCEPTED 2021-07-27 09:38:46
2021-07-26 21:59:01
Hanna Sergiel INEZA W
  • 2x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
144 ACCEPTED 2021-07-29 09:09:37
2021-07-26 21:58:31
Hanna Sergiel QUINELLA MESNIL
  • 1x 3/LL/zwykły
  • 1x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
143 ACCEPTED 2021-07-27 11:27:33
2021-07-26 21:28:03
Katarzyna Nogalska RIWIERI
  • 1x 3/LL/zwykły
  • 1x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 2x 11/LL/zwykły
142 ACCEPTED 2021-07-28 08:08:56
2021-07-26 14:51:44
Weronika Serafin CYPIS
  • 2x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
141 ACCEPTED 2021-07-28 08:08:53
2021-07-26 14:51:15
Weronika Serafin PRIMA
  • 2x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
140 ACCEPTED 2021-07-29 22:00:38
2021-07-26 12:45:09
Karolina Bruzdowska QUERENTINO
  • 2x 12/L1/zwykły
139 ACCEPTED 2021-07-29 22:00:56
2021-07-26 12:41:53
Karolina Bruzdowska HISZPAN
  • 2x 11/LL/zwykły
138 ACCEPTED 2021-07-27 16:54:07
2021-07-25 21:48:32
Nelly Szczepanek ARESLUS
  • 1x 3/LL/zwykły
  • 1x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 2x 11/LL/zwykły
137 ACCEPTED 2021-07-30 09:15:57
2021-07-25 21:40:59
Nikola Panarowicz IMPERIUM
  • 2x 3/LL/zwykły
  • 1x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
136 ACCEPTED 2021-07-29 21:59:30
2021-07-25 21:03:08
Halina Kosakowska MACZO
  • 1x 12/L1/zwykły
  • 1x 13/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem
135 ACCEPTED 2021-07-26 13:41:58
2021-07-25 21:01:59
Daria Kobiernik MACEDONIA
  • 2x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 2x 12/L1/zwykły
134 ACCEPTED 2021-07-26 20:16:40
2021-07-25 20:28:54
Nadzeya Matusevich KALIFORNIA
  • 2x 3/LL/zwykły
  • 2x 11/LL/zwykły
133 ACCEPTED 2021-07-26 20:16:35
2021-07-25 20:28:08
Nadzeya Matusevich PASADENA
  • 2x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
132 ACCEPTED 2021-07-26 20:16:33
2021-07-25 20:26:48
Yaraslau Vitkouski BACHUS
  • 1x 3/LL/zwykły
  • 1x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
131 ACCEPTED 2021-07-26 20:16:28
2021-07-25 20:24:52
Yaraslau Vitkouski ALCANTO
  • 1x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 12/L1/zwykły
130 ACCEPTED 2021-07-26 20:16:24
2021-07-25 20:22:23
Nadzeya Matusevich DIAMOND Z
  • 1x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 12/L1/zwykły
129 ACCEPTED 2021-07-26 20:16:00
2021-07-25 20:16:39
Yaraslau Vitkouski KASHMIR VH MEIERHOF
  • 1x 6/N/o wzrastajacym st. trudności, z Jokerem
  • 1x 14/N1/dwufazowy zwykły/zwykły
128 ACCEPTED 2021-07-26 20:15:59
2021-07-25 18:25:35
Katarzyna Działa FOREST
  • 1x 3/LL/zwykły
  • 1x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
127 ACCEPTED 2021-07-27 11:10:52
2021-07-25 17:00:55
Gabriela Zapotoczna TIRAMISU
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 6/N/o wzrastajacym st. trudności, z Jokerem
  • 1x 13/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem
126 ACCEPTED 2021-07-25 16:44:26
2021-07-25 16:28:37
Marysia Maksymiuk BRICKELL HETTY
  • 2x 10/mini LL/dokładności
125 ACCEPTED 2021-07-25 16:44:31
2021-07-25 12:45:09
Anna Walkiewicz BIELIK
  • 2x 12/L1/zwykły
124 ACCEPTED 2021-07-25 16:44:36
2021-07-24 20:58:07
Marie Mosler LAVINA 48
  • 1x 2/mini LL/dokładności
  • 1x 3/LL/zwykły
123 ACCEPTED 2021-07-25 21:17:15
2021-07-24 20:54:09
Julia Duszyńska MR.BOJANGLES
  • 1x 2/mini LL/dokładności
  • 1x 3/LL/zwykły
  • 2x 11/LL/zwykły
122 ACCEPTED 2021-07-26 20:17:12
2021-07-24 14:57:45
Ksawery Śniegucki SKOVGAARDENS LIONHEART
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 6/N/o wzrastajacym st. trudności, z Jokerem
121 ACCEPTED 2021-07-26 20:17:24
2021-07-24 14:57:22
Ksawery Śniegucki DON FUEGO CORRIENTE
  • 1x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 5/P/zwykły
120 ACCEPTED 2021-07-26 20:17:17
2021-07-24 14:56:54
Ksawery Śniegucki KLASSE W
  • 1x 6/N/o wzrastajacym st. trudności, z Jokerem
  • 1x 7/C/zwykły z rozgrywką
119 ACCEPTED 2021-07-25 16:40:54
2021-07-24 09:58:29
Fritzi Drabsch SPIRIT
  • 1x 3/LL/zwykły
  • 1x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
118 ACCEPTED 2021-07-25 16:41:36
2021-07-23 14:45:08
Piotr Kaliszuk MERLOT V
  • 2x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
117 ACCEPTED 2021-07-25 16:41:41
2021-07-23 14:44:11
Waleria Wróblewska DON JUAN HBC
  • 1x 3/LL/zwykły
  • 1x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
116 ACCEPTED 2021-07-25 16:41:46
2021-07-23 14:43:40
Iga Adamek DROSERA
  • 1x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 5/P/zwykły
115 ACCEPTED 2021-07-25 16:45:11
2021-07-23 14:26:23
Marysia Maksymiuk ADELA
  • 2x 11/LL/zwykły
114 ACCEPTED 2021-07-25 16:45:16
2021-07-23 14:24:17
Roksana Biazik MOKKA CAFFEE
  • 1x 12/L1/zwykły
  • 1x 13/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem
113 ACCEPTED 2021-07-25 16:45:22
2021-07-23 14:23:43
Szymon Gnach BAŚKA
  • 1x 3/LL/zwykły
  • 1x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 2x 12/L1/zwykły
112 ACCEPTED 2021-07-29 21:49:01
2021-07-23 13:59:56
Hubert Polowczyk GAJA
  • 1x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 5/P/zwykły
111 ACCEPTED 2021-07-25 16:48:56
2021-07-23 13:59:13
Hubert Polowczyk CRUYFF Z
  • 2x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
110 ACCEPTED 2021-07-25 16:48:42
2021-07-23 13:56:28
Karolina Greniuk AFRYKA BH
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 6/N/o wzrastajacym st. trudności, z Jokerem
  • 1x 13/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem
109 ACCEPTED 2021-07-25 16:48:33
2021-07-23 13:54:36
Hubert Polowczyk GOLDEN RAIN G II
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 6/N/o wzrastajacym st. trudności, z Jokerem
108 ACCEPTED 2021-07-25 16:48:36
2021-07-23 13:54:00
Hubert Polowczyk CELLDORADO PB
  • 1x 6/N/o wzrastajacym st. trudności, z Jokerem
  • 1x 7/C/zwykły z rozgrywką
107 ACCEPTED 2021-07-25 16:42:20
2021-07-23 13:00:28
Pola Kuchta LUCKY BOY
  • 2x 2/mini LL/dokładności
  • 2x 10/mini LL/dokładności
106 ACCEPTED 2021-07-26 20:09:03
2021-07-23 11:46:51
Dawid Pasek HEYDAY MELLONI
  • 1x 6/N/o wzrastajacym st. trudności, z Jokerem
  • 1x 7/C/zwykły z rozgrywką
105 ACCEPTED 2021-07-25 21:17:24
2021-07-23 11:45:32
Maja Wojcianiec E’GENTELMEN
  • 2x 3/LL/zwykły
104 ACCEPTED 2021-07-26 20:08:48
2021-07-23 11:44:45
Dawid Pasek DIADEM MELLONI
  • 2x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
103 ACCEPTED 2021-07-26 20:08:55
2021-07-23 11:44:23
Dawid Pasek CORZICO MELLONI Z
  • 2x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
102 ACCEPTED 2021-07-26 20:08:38
2021-07-23 11:43:59
Dawid Pasek CASPARO MELLONI
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 6/N/o wzrastajacym st. trudności, z Jokerem
101 ACCEPTED 2021-07-25 16:46:18
2021-07-23 11:43:35
Wojciech Wojcianiec AYLEEN D'IVE Z
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 6/N/o wzrastajacym st. trudności, z Jokerem
100 ACCEPTED 2021-07-25 16:46:21
2021-07-23 11:43:12
Wojciech Wojcianiec CUTE FACE
  • 1x 6/N/o wzrastajacym st. trudności, z Jokerem
  • 1x 7/C/zwykły z rozgrywką
99 ACCEPTED 2021-07-29 09:08:07
2021-07-23 11:42:48
Wojciech Wojcianiec ARMANI CODE 9
  • 1x 6/N/o wzrastajacym st. trudności, z Jokerem
  • 1x 7/C/zwykły z rozgrywką
98 ACCEPTED 2021-07-26 12:05:24
2021-07-23 09:04:29
Krzysztof Tarasek INTURANA M
  • 1x 6/N/o wzrastajacym st. trudności, z Jokerem
  • 1x 7/C/zwykły z rozgrywką
  • 1x 14/N1/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 15/C1/zwykły
97 ACCEPTED 2021-07-26 12:05:36
2021-07-23 09:02:43
Krzysztof Tarasek BASTION II
  • 1x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 12/L1/zwykły
  • 1x 13/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem
96 ACCEPTED 2021-07-26 12:05:47
2021-07-23 09:01:42
Krzysztof Tarasek URANO
  • 1x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 12/L1/zwykły
  • 1x 13/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem
95 ACCEPTED 2021-07-28 11:11:45
2021-07-23 00:07:17
Daria Kobiernik AVERO - O
  • 2x 2/mini LL/dokładności
94 ACCEPTED 2021-07-25 16:42:57
2021-07-22 21:41:41
Małgorzata Janusz EASTER FOR EVER
  • 1x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 12/L1/zwykły
  • 1x 13/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem
93 ACCEPTED 2021-07-25 16:43:00
2021-07-22 21:30:04
Małgorzata Janusz GWIAZDA
  • 1x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 12/L1/zwykły
  • 1x 13/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem
92 ACCEPTED 2021-07-25 16:43:07
2021-07-22 21:18:59
Lisa Wundes CASPER VAN DIEN
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 6/N/o wzrastajacym st. trudności, z Jokerem
91 ACCEPTED 2021-07-22 21:42:45
2021-07-22 20:22:30
Katja Korbin MICKY
  • 1x 2/mini LL/dokładności
90 ACCEPTED 2021-07-22 21:42:51
2021-07-22 20:22:00
Luise Gürtler MICKY
  • 1x 3/LL/zwykły
89 ACCEPTED 2021-07-22 21:42:51
2021-07-22 20:21:32
Luise Gürtler CHARLY
  • 1x 2/mini LL/dokładności
88 ACCEPTED 2021-07-22 21:42:50
2021-07-22 20:20:51
Eleanor Birth CHARLY
  • 1x 1/debiut/dokładności, przy asekuracji instruktora
87 ACCEPTED 2021-07-26 12:08:56
2021-07-22 19:25:27
Martyna Szczypa MARIO
  • 1x 6/N/o wzrastajacym st. trudności, z Jokerem
86 ACCEPTED 2021-07-26 12:06:40
2021-07-22 16:38:46
Amelia Pawlak CANDY LADY
  • 1x 3/LL/zwykły
  • 2x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 11/LL/zwykły
  • 2x 12/L1/zwykły
85 ACCEPTED 2021-07-26 12:06:51
2021-07-22 16:36:58
Weronika Wąsowska HELLIA TG
  • 2x 3/LL/zwykły
  • 1x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 2x 11/LL/zwykły
84 ACCEPTED 2021-07-26 12:06:58
2021-07-22 16:35:35
Nikodem Gryciak TAMBURYNEK
  • 2x 3/LL/zwykły
  • 2x 11/LL/zwykły
83 ACCEPTED 2021-07-26 12:24:34
2021-07-22 16:35:05
Laura Brzozowska KIDNEY
  • 2x 2/mini LL/dokładności
  • 2x 10/mini LL/dokładności
82 ACCEPTED 2021-07-25 21:17:33
2021-07-22 16:34:45
Igor Brzeziński SAPHIRA VAN DE MAALDERIJ
  • 2x 3/LL/zwykły
  • 2x 11/LL/zwykły
81 ACCEPTED 2021-07-25 21:17:33
2021-07-22 16:34:22
Igor Brzeziński FENIKS
  • 2x 2/mini LL/dokładności
  • 2x 10/mini LL/dokładności
80 ACCEPTED 2021-07-29 12:36:35
2021-07-22 16:33:24
Maja Milczarkiewicz MAXIMUS NF
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 6/N/o wzrastajacym st. trudności, z Jokerem
  • 1x 13/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem
  • 1x 14/N1/dwufazowy zwykły/zwykły
79 ACCEPTED 2021-07-26 20:08:31
2021-07-22 13:57:17
Maja Wasylków TAMIZ
  • 1x 2/mini LL/dokładności
  • 1x 3/LL/zwykły
78 ACCEPTED 2021-07-26 20:08:23
2021-07-22 13:42:23
Chantal Dittrich ELKANA
  • 1x 3/LL/zwykły
  • 1x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
77 ACCEPTED 2021-07-23 09:34:20
2021-07-22 12:11:24
Maria Jońca VALITO
  • 2x 3/LL/zwykły
76 ACCEPTED 2021-07-22 21:48:49
2021-07-21 23:58:43
Paulina Sawicka GOLD QUESTER
  • 1x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 12/L1/zwykły
  • 1x 13/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem
75 ACCEPTED 2021-07-25 16:47:00
2021-07-21 22:54:10
Daria Kobiernik WIWA
  • 2x 10/mini LL/dokładności
74 ACCEPTED 2021-07-25 16:47:06
2021-07-21 22:52:24
Daria Kobiernik WILLMA
  • 1x 10/mini LL/dokładności
  • 1x 11/LL/zwykły
73 ACCEPTED 2021-07-22 21:45:52
2021-07-21 22:51:22
Zuzanna Twardowska TREE OF CORVUS
  • 2x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 2x 12/L1/zwykły
72 ACCEPTED 2021-07-22 21:45:54
2021-07-21 22:50:33
Zuzanna Twardowska CIANTI
  • 1x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 12/L1/zwykły
  • 1x 13/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem
71 ACCEPTED 2021-07-29 21:57:39
2021-07-21 22:49:53
Zuzanna Twardowska OKEY
  • 2x 3/LL/zwykły
70 ACCEPTED 2021-07-29 21:58:02
2021-07-21 22:49:06
Alina Dudek ANTARI
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 6/N/o wzrastajacym st. trudności, z Jokerem
  • 1x 12/L1/zwykły
  • 1x 13/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem
69 ACCEPTED 2021-07-25 16:47:16
2021-07-21 22:47:41
Daria Kobiernik DONNA NEVA S
  • 1x 6/N/o wzrastajacym st. trudności, z Jokerem
  • 1x 7/C/zwykły z rozgrywką
68 ACCEPTED 2021-07-22 21:48:42
2021-07-21 22:46:26
Daria Kobiernik COLETTE
  • 1x 6/N/o wzrastajacym st. trudności, z Jokerem
  • 1x 7/C/zwykły z rozgrywką
  • 1x 14/N1/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 15/C1/zwykły
67 ACCEPTED 2021-07-22 21:48:17
2021-07-21 22:45:50
Daria Kobiernik CHE LUGAR
  • 2x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 2x 12/L1/zwykły
66 ACCEPTED 2021-07-22 21:48:23
2021-07-21 22:45:15
Daria Kobiernik BRAVE BULLET
  • 2x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 2x 12/L1/zwykły
65 ACCEPTED 2021-07-29 21:54:47
2021-07-21 22:44:42
Daria Kobiernik MATCHO
  • 2x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
64 ACCEPTED 2021-07-21 15:23:04
2021-07-21 14:34:35
Julia Pięta ALLEGRA S
  • 1x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 12/L1/zwykły
  • 1x 13/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem
63 ACCEPTED 2021-07-26 20:08:13
2021-07-21 14:34:11
Jan Kurek LILLY ROSE V D STEINE
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 6/N/o wzrastajacym st. trudności, z Jokerem
  • 1x 14/N1/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 15/C1/zwykły
62 ACCEPTED 2021-07-21 15:23:03
2021-07-21 14:33:11
Jan Kurek NEKTA
  • 2x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 2x 12/L1/zwykły
61 ACCEPTED 2021-07-21 15:23:19
2021-07-21 14:32:41
Piotr Pietrzak DININA
  • 2x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 12/L1/zwykły
  • 1x 13/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem
60 ACCEPTED 2021-07-21 15:23:18
2021-07-21 14:31:47
Piotr Pietrzak NAPOLI
  • 1x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 12/L1/zwykły
  • 1x 13/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem
59 ACCEPTED 2021-07-21 15:23:17
2021-07-21 14:31:10
Zofia Budzynska DIARADOS
  • 2x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 2x 12/L1/zwykły
58 ACCEPTED 2021-07-21 15:23:16
2021-07-21 12:36:10
Milena Sołtysiak LARRON'S SON
  • 1x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 5/P/zwykły
57 ACCEPTED 2021-07-22 21:48:08
2021-07-21 09:40:46
Katja Gontowiuk K-COCOLINO
  • 2x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 2x 5/P/zwykły
56 ACCEPTED 2021-07-21 15:23:35
2021-07-21 03:35:45
Lotta Kerstin Voß RAYA
  • 1x 2/mini LL/dokładności
  • 1x 3/LL/zwykły
55 ACCEPTED 2021-07-21 15:23:39
2021-07-21 03:35:11
Luzi Ida Przygotzky CARNIVAL
  • 1x 2/mini LL/dokładności
  • 1x 3/LL/zwykły
54 ACCEPTED 2021-07-21 15:22:00
2021-07-21 03:34:48
Olli Drabsch CHACAS ZH
  • 1x 2/mini LL/dokładności
  • 1x 3/LL/zwykły
53 ACCEPTED 2021-07-22 21:47:21
2021-07-20 20:07:58
Aleksandra Czerska A BIT OF MAGIC
  • 1x 6/N/o wzrastajacym st. trudności, z Jokerem
  • 1x 7/C/zwykły z rozgrywką
52 ACCEPTED 2021-07-22 21:47:27
2021-07-20 20:03:19
Aleksandra Lusina-Gołaś QUINTO II G
  • 1x 6/N/o wzrastajacym st. trudności, z Jokerem
  • 1x 7/C/zwykły z rozgrywką
  • 1x 14/N1/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 15/C1/zwykły
51 ACCEPTED 2021-07-22 21:47:26
2021-07-20 20:01:53
Aleksandra Lusina-Gołaś NATUZZI VAN HET SCHAECK
  • 1x 6/N/o wzrastajacym st. trudności, z Jokerem
  • 1x 7/C/zwykły z rozgrywką
  • 1x 14/N1/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 15/C1/zwykły
50 ACCEPTED 2021-07-22 21:47:32
2021-07-20 20:00:39
Aleksandra Lusina-Gołaś BRAVEHEART VAN DE BISSCHOP Z
  • 1x 6/N/o wzrastajacym st. trudności, z Jokerem
  • 1x 7/C/zwykły z rozgrywką
  • 1x 14/N1/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 15/C1/zwykły
49 ACCEPTED 2021-07-22 21:47:32
2021-07-20 19:59:49
Aleksandra Czerska CULLIA Z
  • 1x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 12/L1/zwykły
  • 1x 13/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem
48 ACCEPTED 2021-07-22 21:47:38
2021-07-20 19:58:49
Aleksandra Czerska COMMANDOR Z
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 6/N/o wzrastajacym st. trudności, z Jokerem
  • 1x 13/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem
  • 1x 14/N1/dwufazowy zwykły/zwykły
47 ACCEPTED 2021-07-22 21:47:38
2021-07-20 19:57:22
Aleksandra Czerska DONOVAN Z
  • 2x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 2x 12/L1/zwykły
46 ACCEPTED 2021-07-22 21:47:43
2021-07-20 19:56:28
Aleksandra Czerska CHACCO GOLD Z
  • 2x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 2x 12/L1/zwykły
45 ACCEPTED 2021-07-22 21:47:55
2021-07-20 18:51:18
Maciej Sobótka ROMA
  • 1x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 12/L1/zwykły
  • 1x 13/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem
44 ACCEPTED 2021-07-22 21:47:55
2021-07-20 18:47:15
Maciej Sobótka MY POWER OF LIFE GT
  • 1x 6/N/o wzrastajacym st. trudności, z Jokerem
  • 1x 7/C/zwykły z rozgrywką
  • 1x 14/N1/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 15/C1/zwykły
43 ACCEPTED 2021-07-22 21:46:46
2021-07-20 11:34:12
Maximilian Parkitny MONT BLANC P Z
  • 1x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 13/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem
42 ACCEPTED 2021-07-22 21:46:45
2021-07-20 11:33:50
Maximilian Parkitny PASSIER P
  • 1x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 13/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem
41 ACCEPTED 2021-07-22 21:46:52
2021-07-20 11:33:24
Maximilian Parkitny CRONA LVP Z
  • 1x 6/N/o wzrastajacym st. trudności, z Jokerem
  • 1x 14/N1/dwufazowy zwykły/zwykły
40 ACCEPTED 2021-07-22 21:46:51
2021-07-20 11:33:05
Maximilian Parkitny CAVALIM Z
  • 1x 6/N/o wzrastajacym st. trudności, z Jokerem
  • 1x 14/N1/dwufazowy zwykły/zwykły
39 ACCEPTED 2021-07-22 21:46:56
2021-07-20 11:32:29
Maximilian Parkitny FERRARI K
  • 1x 7/C/zwykły z rozgrywką
  • 1x 15/C1/zwykły
38 ACCEPTED 2021-07-22 21:44:57
2021-07-19 18:01:38
Natalia Cegielska OSKARD
  • 2x 3/LL/zwykły
  • 2x 11/LL/zwykły
37 ACCEPTED 2021-07-19 17:43:31
2021-07-19 15:57:51
Anna Skorupska LEX
  • 1x 11/LL/zwykły
36 ACCEPTED 2021-07-19 17:43:26
2021-07-19 15:56:55
Wiktoria Siepiora LEX
  • 1x 3/LL/zwykły
35 ACCEPTED 2021-07-19 17:43:36
2021-07-19 15:55:54
Oliwia Grzegorczyn LEX
  • 1x 11/LL/zwykły
34 ACCEPTED 2021-07-19 17:43:45
2021-07-19 15:54:22
Pola Grzegorczyn LEX
  • 1x 3/LL/zwykły
33 ACCEPTED 2021-07-19 17:43:51
2021-07-19 15:51:34
Dominika Latosi CHWAT
  • 2x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 2x 12/L1/zwykły
32 ACCEPTED 2021-07-19 17:44:04
2021-07-19 15:48:31
Julia Rosalska KUANT MC
  • 1x 3/LL/zwykły
  • 1x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 11/LL/zwykły
  • 1x 12/L1/zwykły
31 ACCEPTED 2021-07-19 17:44:09
2021-07-19 15:33:42
Weronika Jerczyńska KARAT
  • 2x 5/P/zwykły
  • 2x 6/N/o wzrastajacym st. trudności, z Jokerem
  • 2x 13/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem
  • 2x 14/N1/dwufazowy zwykły/zwykły
30 ACCEPTED 2021-07-19 12:01:07
2021-07-19 09:49:33
Emilia Schott CON PIACERE
  • 1x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 12/L1/zwykły
  • 1x 13/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem
29 ACCEPTED 2021-07-19 12:01:06
2021-07-19 09:48:54
Emilia Schott COSIMA W
  • 1x 3/LL/zwykły
  • 1x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 11/LL/zwykły
  • 1x 12/L1/zwykły
28 ACCEPTED 2021-07-21 15:24:13
2021-07-19 07:25:17
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 1x 7/C/zwykły z rozgrywką
27 ACCEPTED 2021-07-19 12:02:07
2021-07-18 16:25:44
Jan Żmójdzin AVIATOR
  • 1x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
26 ACCEPTED 2021-07-19 12:02:07
2021-07-18 16:23:57
Jan Żmójdzin OH HAPPY DAY VAN'T MEULENHOF
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 6/N/o wzrastajacym st. trudności, z Jokerem
  • 1x 14/N1/dwufazowy zwykły/zwykły
25 ACCEPTED 2021-07-19 17:44:21
2021-07-18 16:20:13
Jan Żmójdzin GRETA
  • 1x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 13/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem
24 ACCEPTED 2021-07-19 12:01:59
2021-07-18 16:18:33
Jan Żmójdzin GRAFITO RK
  • 1x 3/LL/zwykły
  • 1x 11/LL/zwykły
23 ACCEPTED 2021-07-19 12:02:00
2021-07-18 16:15:46
Jan Żmójdzin NORTON
  • 1x 6/N/o wzrastajacym st. trudności, z Jokerem
  • 1x 7/C/zwykły z rozgrywką
  • 1x 14/N1/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 15/C1/zwykły
22 ACCEPTED 2021-07-19 12:02:00
2021-07-18 16:15:13
Jan Żmójdzin NEMEZIS
  • 1x 6/N/o wzrastajacym st. trudności, z Jokerem
  • 1x 7/C/zwykły z rozgrywką
  • 1x 15/C1/zwykły
21 ACCEPTED 2021-07-19 12:01:53
2021-07-18 16:14:47
Jan Żmójdzin CORTACCIO
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 6/N/o wzrastajacym st. trudności, z Jokerem
  • 1x 13/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem
20 ACCEPTED 2021-07-19 12:01:53
2021-07-18 16:14:05
Jan Żmójdzin CENTO BLUE
  • 1x 6/N/o wzrastajacym st. trudności, z Jokerem
  • 1x 7/C/zwykły z rozgrywką
  • 1x 15/C1/zwykły
19 ACCEPTED 2021-07-19 12:01:56
2021-07-17 16:51:56
Kamila Muszyńska-Drabarek ORESTES
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 6/N/o wzrastajacym st. trudności, z Jokerem
  • 1x 13/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem
  • 1x 14/N1/dwufazowy zwykły/zwykły
18 ACCEPTED 2021-07-19 12:01:23
2021-07-17 14:16:46
Paulina Czajkowska DARK DIAMOND
  • 1x 3/LL/zwykły
  • 1x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 11/LL/zwykły
17 ACCEPTED 2021-07-19 12:01:27
2021-07-17 08:47:50
Aleksandra Kołodzińska JADE MK
  • 2x 3/LL/zwykły
  • 2x 11/LL/zwykły
16 ACCEPTED 2021-07-23 09:34:28
2021-07-16 20:43:07
Joanna Masiarz JOVANKA G
  • 2x 3/LL/zwykły
  • 2x 11/LL/zwykły
15 ACCEPTED 2021-07-21 15:24:17
2021-07-16 19:51:11
Alicja Szeląg ITO'T DE MILO
  • 2x 3/LL/zwykły
  • 2x 11/LL/zwykły
14 ACCEPTED 2021-07-19 17:44:28
2021-07-14 15:38:47
Rafał Borecki KORSARZ
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 6/N/o wzrastajacym st. trudności, z Jokerem
  • 1x 13/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem
  • 1x 14/N1/dwufazowy zwykły/zwykły
13 ACCEPTED 2021-07-19 17:44:34
2021-07-14 15:38:12
Malwina Szczukiewicz KIRMINA
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 12/L1/zwykły
  • 1x 13/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem
12 ACCEPTED 2021-07-28 11:11:42
2021-07-14 11:31:48
Aleksandra Heintze LLANIDAN CRAFTSMAN
  • 1x 9/debiut/dokładności, przy asekuracji instruktora
  • 1x 10/mini LL/dokładności
11 ACCEPTED 2021-07-14 21:05:28
2021-07-14 09:35:42
Weronika Guszpil FERRO
  • 2x 12/L1/zwykły
10 ACCEPTED 2021-07-14 21:05:37
2021-07-13 17:20:31
Karolina Kuflińska CALGARY
  • 2x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 2x 11/LL/zwykły
9 ACCEPTED 2021-07-12 23:24:52
2021-07-12 13:00:13
Weronika Guszpil OCEAN DES REVES
  • 2x 12/L1/zwykły
8 ACCEPTED 2021-07-12 23:24:49
2021-07-12 12:59:37
Weronika Guszpil LANCASTO NUMBER ONE
  • 2x 12/L1/zwykły
7 ACCEPTED 2021-07-29 21:52:04
2021-07-12 12:57:45
Weronika Guszpil HORTENSJA
  • 1x 13/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem
6 ACCEPTED 2021-07-12 23:24:11
2021-07-11 18:15:44
Hanna Leśkiewicz DJINGIZ-TAR
  • 2x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
  • 2x 12/L1/zwykły
5 ACCEPTED 2021-07-30 09:16:39
2021-07-11 15:39:14
Nikol Patora CORONA KR
  • 1x 13/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem
  • 1x 14/N1/dwufazowy zwykły/zwykły
4 ACCEPTED 2021-07-12 23:24:08
2021-07-11 15:05:23
Jarosław Szymkowiak COLORADO KG
  • 1x 5/P/zwykły
3 ACCEPTED 2021-07-12 23:24:08
2021-07-11 15:04:55
Wiktoria Pikuła COLORADO KG
  • 1x 4/L/dwufazowy zwykły/zwykły
2 ACCEPTED 2021-07-10 22:48:03
2021-07-10 12:08:37
Dorota Winograd HEKTOR
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 13/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem
1 ACCEPTED 2021-07-10 22:47:46
2021-07-10 00:06:18
Karolina Farat BEREK
  • 2x 3/LL/zwykły
  • 2x 11/LL/zwykły
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamek Iga Zielonogórski KJ Przylep- Lotnisko
2004 (J.)
O037766
2. Biazik Roksana SKJ Stajnia Czarna Perła
S
O012598
3. Birth Eleanor RC Mahdel
2012 (Mł.)
DE
4. Borecki Rafał KJ AOJ ZUT SZCZECIN
S
O040660
5. Bruzdowska Karolina JKS Rywal Grudziądz
2004 (J.)
O054991
6. Brzeziński Igor Jks AMICO Mołdawin
2011 (Mł.)
O058087
7. Brzozowska Laura JKS AMICO Mołdawin
2012 (Mł.)
O062623
8. Budzynska Zofia SkjGronowka
2002 (MJ.)
O028408
9. Cegielska Natalia Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
2006 (JM.)
O054305
10. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (J.)
O039193
11. Czajkowska Paulina Zielonogórski Klub Sportowy
2007 (JM.)
O062727
12. Czerska Aleksandra KJ Bonin
2001 (MJ.)
O026082
13. Czerska Aleksandra Klub Jeździecki Bonin
2001 (MJ.)
O026082
14. Dittrich Chantal Stajnia sportowa bronków
2007 (JM.)
Brak
15. Drabsch Fritzi RV Lieberose
2010 (Mł.)
2067256
16. Drabsch Olli RV Lieberose
2012 (Mł.)
2067255
17. Drzymała Marta ZKS Drzonków
S
O002938
18. Dudek Alina St. KJ Kapriola
S
O013478
19. Duszyńska Julia JKS AMICO Mołdawin
2006 (JM.)
O065641
20. Działa Katarzyna JKS Santok
S
O018264
21. Farat Karolina Zielonogórski Klub Sportowy
2008 (JM.)
O053910
22. Gnach Szymon SKJ Stajnia Czarna Perła
2002 (MJ.)
O056892
23. Gontowiuk Katja Zielonogórski Klub Sportowy Drzonków
2001 (MJ.)
O035171
24. Greniuk Karolina KS Cortina Kaczenice
2003 (J.)
O038788
25. Gryciak Nikodem Jks AMICO Mołdawin
2010 (Mł.)
O059112
26. Grzegorczyn Oliwia Jeździecki Klub Sportowy Gostchorze
O049147
27. Grzegorczyn Pola Jeździecki Klub Sportowy Gostchorze
O049146
28. Gürtler Luise RC Mahdel
2007 (JM.)
DE
29. Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
2016 (Mł.)
O024189
30. Gwara Julia KS Centaurus
2004 (J.)
O047350
31. Heintze Aleksandra Klub Sportowy Centaurus
2008 (JM.)
O060833
32. Jagiełowicz Amelia bpk
33. Janusz Małgorzata St. KJ Tradycja Siedlnica
2001 (MJ.)
O049356
34. Jerczyńska Weronika JKS Gostchorze
2000 (MJ.)
O024900
35. Jońca Maria LZJ Drama Zbrosławice
O051283
36. Kaliszuk Piotr ZKJ Przylep-Lotnisko
S
O003487
37. Kobiernik Daria Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep-Lotnisko
S
O002152
38. Kobiernik Daria ZKJ Przylep-Lotnisko
S
39. Kołodzińska Aleksandra bpk
2008 (JM.)
O050214
40. Korbin Katja RC Mahdel
S
DE
41. Kosakowska Halina KJ Raduszyn
S
O023183
42. Kromska Natalia bpk
43. Krzecka Weronika JKS Jaroszówka
2007 (JM.)
O045684
44. Kuchta Pola Z.K.S. DRZONKÓW
2011 (Mł.)
O064698
45. Kuflińska Karolina KJ Lansada Milsko
S
O003150
46. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
47. Latosi Dominika Jeździecki Klub Sportowy Gostchorze
O025442
48. Leśkiewicz Hanna niezrzeszona
2003 (J.)
O055364
49. Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin
S
O000883
50. Maciejewska Alicja Klub Jeździecki Lansada
2004 (J.)
O043182
51. Maksymiuk Marysia SKJ Stajnia Czarna Perła
2006 (JM.)
O056606
52. Marciniak Jagoda LUKS Nysa Gubin
2008 (JM.)
brak
53. Masiarz Joanna Zielonogórski Klub Sportowy Equine Sport
2000 (MJ.)
O063397
54. Matusevich Nadzeya Klub Sportowy Centaurus
S
O061274
55. Michniewicz Hanna bpk
2008 (JM.)
O057638
56. Michniewicz Wiktoria LUKS Nysa Gubin
2004 (J.)
O052410
57. Milczarkiewicz Maja ZKS Drzonków
2005 (J.)
O043632
58. Mosler Marie Reitclub Groß Kölzig e.V.
S
none
59. Muszyńska-Drabarek Kamila KJ Maximus Kowary
S
O021623
60. Nogalska Katarzyna JKS Robir Chwalęcice
2001 (MJ.)
O036083
61. Panarowicz Nikola KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O042901
62. Parkitny Maximilian KJ Maximus Kowary
2003 (J.)
O027284
63. Pasek Dawid JKS Melloni Horses
S
O007449
64. Patora Nikol MUKJ Kosówka
2005 (J.)
O041730
65. Pawlak Amelia JKS AMICO Mołdawin
2006 (JM.)
O046439
66. Pięta Julia KJ Kapada Wiry
2004 (J.)
O038749
67. Pietrzak Piotr Abakus kaczyna
2005 (J.)
O046626
68. Pikuła Wiktoria Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
2004 (J.)
O059033
69. Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
S
O003514
70. Przygotzky Luzi Ida SC Bad Saarow
2012 (Mł.)
1971092
71. Rosalska Julia Jeździecki Klub Sportowy Gostchorze
2005 (J.)
O057045
72. Sawicka Paulina St. J Baborówko
2007 (JM.)
O045419
73. Schott Emilia LRV Münchehofe
S
none
74. Serafin Weronika KJ Facimiech
2004 (J.)
O048234
75. Sergiel Hanna KS Centaurus Stary Kisielin
2006 (JM.)
O047012
76. Siepiora Wiktoria Jeździecki Klub Sportowy Gostchorze
Bdjr
77. Skorupska Anna Jeździecki Klub Sportowy Gostchorze
O059638
78. Śniegucki Ksawery JKS Jaroszówka
S
O003263
79. Sobótka Maciej JKS BALOTADE
S
O025060
80. Sołtysiak Milena Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
2007 (JM.)
O052916
81. Szczepanek Nelly Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
O060807
82. Szczukiewicz Malwina JKS Tornado Szczecin
S
O011522
83. Szczypa Martyna LZJ DRAMA Zbrosławice
S
O018920
84. Szeląg Alicja Klub Jeździecki Beauty Jumping Team
2008 (JM.)
O054337
85. Szotowicz Katarzyna Zielonogórski Klub Sportowy
2006 (JM.)
O053909
86. Szymkowiak Jarosław Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
S
O029123
87. Tarasek Krzysztof Ludowy Klub Sportowy Chersoń Bielin
S
O003022
88. Trzeciak Julia LUKS Nysa Gubin
2005 (J.)
O059530
89. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O013978
90. Uziębło Laura ZKS Drzonków
2005 (J.)
O042244
91. Vinckier Izabela SJ Kunowo
S
O002112
92. Vinckier Jan LKS Sokół SJ Kunowo
S
O036010
93. Vitkouski Yaraslau Klub Sportowy Centaurus
S
O038685
94. Voß Lotta Kerstin SC Bad Saarow
2012 (Mł.)
2035973
95. Walkiewicz Anna KJ Platan
2003 (J.)
O056437
96. Wąsowska Weronika Jks AMICO Mołdawin
2007 (JM.)
O059111
97. Wasylków Maja LUKS Nysa Gubin
2007 (JM.)
Brak
98. Wieliczko Małgorzata LUKS Nysa Gubin
2002 (MJ.)
O064741
99. Winograd Dorota ZKS Drzonków
2006 (JM.)
O049145
100. Wojcianiec Maja JKS Melloni Horses
2010 (Mł.)
O060870
101. Wojcianiec Wojciech KJ Melloni Horses
S
O001241
102. Wróblewska Waleria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2004 (J.)
O047120
103. Wundes Lisa Reitclub Groß Kölzig e.V.
S
1332065
104. Zapotoczna Gabriela St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O021066
105. Żmójdzin Jan LUKS Nysa Gubin
S
O003172
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

95

A BIT OF MAGIC WESTF GER 2014 Wałach skarogniada/168 F: Abke
M: Etienette / Etos
K026583
2.

121

ADELA MAŁY KOŃ POL 2011 klacz srokata/mk:149 F: ......
M: ..........
K030291 616999670093111
3.

128

AFRYKA BH WLKP POL 2013 klacz ciemnogniada/- F: Elf / Fanimo
M: Andoria BH / Emetyt
K025536 616007661401813
4.

155

ALCANTO SP POL 2014 wałach skarogniada/165 F: Talent Charbonere
M: Alcara/Widam
K030289 616009610072114
5.

73

ALLEGRA S SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Top Gun Semilly / Tati Du Palis
M: Arabella / Aldube Z
K027487 616009520028512
6.

20

ANTARI WLKP POL 2010 klacz gniada F: Contendor / Contendro
M: Adara / Piramidon
K020986 616007680091310
7.

165

ARESLUS SP POL 2012 wałach skarogniada/172 F: SIR ROBIN
M: AURA
K028427 61600959010312
8.

38

ARMANI CODE 9 OLDBG GER 2009 Stallion Other F: ARMITAGE 2
M: LA CONTESSA/LANDFRIESE II
DE 433332066809 104MT70
9.

32

AVERO - O SP POL 2015 wałach gniada/174 F: Ramet
M: Albinka
K032715 616009610198515
10.

61

AVIATOR BRAK POL 2016 wałach kara/Brak F: Brak
M: Brak
Brak Brak
11.

124

AYLEEN D'IVE Z ZANG BEL 2016 klacz siwa/0 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: My True Blue D'Ive Z / Mr. Blue
K031059 056015Z55791816
12.

156

BACHUS WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach gniada/166 F: Vulkan L
M: Baharia L
K032427 .
13.

123

BAŚKA TYP SZLACHETNY POL 2014 klacz gniada/160 F: NN
M: NN
K029977 616098200284393
14.

135

BASTION II HOL POL 2015 wałach siwa/166 F: BARACUDA
M: V-RUSAŁKA
K028291 DE421000528615
15.

43

BEREK SP POL 2003 wałach gniada/164 F: Revel / Animo
M: Bazia / Live And Liberty
K030504 POL009600073203
16.

119

BIELIK SP POL 2016 wałach gniada/172 F: Sommerhit
M: Barsa
K031225 616098200167547
17.

170

BLANCHE BRAK POL 2003 klacz gniada/brak F: brak
M: brak
K012413 brak
18.

107

BRAVE BULLET HOL POL 2017 wałach kasztanowata/169 F: Brantzau
M: Cinderella 4
Reg DE421000531717
19.

99

BRAVEHEART VAN DE BISSCHOP Z Z POL 2014 wałach jasnokasztanowata/165 F: Bamako De Muze
M: Evita Vant Roosakker
K027130 056015Z55737914
20.

118

BRICKELL HETTY WELSH COB POL 2010 klacz gniada/mk:150 F: GLANVYRNWY GUTO GOCH
M: BRICKELL GOLDEN LADY
K032568 826046020160147
21.

184

CADOZO KWPN POL 2007 wałach gniada/168 F: Goodtimes
M: Lomara
K012116 528003000711705
22.

50

CALGARY OLD POL 2009 wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Quattro's Queen / Quattro B
K021297 DE418180154809
23.

187

CALUA HAN. 2016 K siwa F: Cornet Obolensky/Clinton
M: Quinta/Quintender
K031604
24.

137

CANDY LADY OLDENBURSKA POL 2012 klacz siwa/165 F: Nn
M: Nn
K022138 0000
25.

188

CANDY MAN EQUI-FASHION OLD. 2016 W c.gn. F: Crunch/Clarimo
M: Quietscheentchen
K030596
26.

3

CARAVELLA SP POL 1997 Klacz gniada F: Cabrol
M: Czaka
009-61-00321-97
27.

79

CARNIVAL Deutsches Sportpferd GER 09.06.2013 gelding white/166 F: Clearline Z
M: Cicilie
DE456570201313 276020000294651
28.

193

CASANOVA'S BOY OS 2016 W gn. F: Casanova/Cadillac
M: Gracy/Goldwing
K028912
29.

148

CASPARO MELLONI 0 POL 2016 wałach gniada/0 F: Coupe d Or
M: Little Lancade
K031060 0
30.

15

CASPER VAN DIEN Deutsches Sportpferd GER 2013 gelding bay/166 F: Cezaro
M: Concord
DE456570178013 DE456570178013
31.

91

CAVALIM Z ZANG BEL 2014 wałach siwa/166 F: Cavalo Z / Carthago Z
M: Lotus Z / Limbus
K027495 056015Z55725714
32.

127

CELLDORADO PB DSH GER 2014 Wałach siwa/166 F: Cellestial / Cantus
M: Estelle Du Barbour / Diarado
K025803 DE455878446014
33.

186

CELTIKA Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz gniada F: Carry Son
M: Całka
K021750
34.

56

CENTO BLUE OS GER 2014 wałach gniada/172 F: Centadel / Cento
M: Balcentia / Baloubet Du Rovet
K030420 DE418185002414
35.

71

CHACAS ZH HOLSTEIN GER 2015 gelding chestnut/160 F: Cascadello II
M: Orofina
276020000419115 DE421000155815
36.

102

CHACCO GOLD Z Z POL 2017 ogier siwa/173 F: Chaccon Blue
M: Goldika II
K032699 056015Z55365317
37.

85

CHARLY PONY GER 25.04.2016 gelding dark chestnut/kuc:1,25 F: unbekannt
M: unbekannt
2764985600134162 DE498560013416
38.

106

CHE LUGAR OLD GER 2007 wałach kasztanowata/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Feenland / Lordanos
K030709 DE418180245608
39.

64

CHWAT SP POL 2013 wałach gniada/174 F: Ojciec
M: Matka
K028068 Pol
40.

88

CIANTI SP POL 2012 klacz gniada/167 F: nn / nn
M: nn / nn
K026415 616999680066412
41.

108

COLETTE SP POL 2013 klacz gniada/167 F: Biscayo / Contendro
M: C Dalandro-Retto / Colandro
K022580 616009510254213
42.

44

COLORADO KG SP POL 2008 ogier ciemnogniada/165 F: Concert
M: Wonder Girl
K021387 616009610286608
43.

101

COMMANDOR Z Z POL 2015 wałach siwa/176 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Cornet Obolensky / Clinton
K028759 056015Z55791415
44.

52

CON PIACERE WESTFALE GER 2007 gelding chestnut/169 F: Con Amore
M: Castanea
none 2
45.

172

CONSOTHO II BRAK POL 2013 wałach gniada/brak F: brak
M: brak
K022655 brak
46.

1

CONSTANTINO HOL. GER 2014 Wałach gniada/170 F: Contendro II/Contender
M: Maledina/Lantaan
K025341 DE421000141214
47.

27

CORONA KR WESTF GER 01.03.2010 klacz gniada/165 F: Coronas / Coret Obolensky
M: Petite Fleur / Polydor
K028799 DE441410536810
48.

55

CORTACCIO SP POL 2016 wałach siwa/brak F: Fibonacci
M: Calabria
K029472 A0008004S
49.

2

CORTAGO M HOLST GER 2004 S F: Contact me
M: Extemporale
50.

150

CORZICO MELLONI Z 0 POL 0 wałach siwa/170 F: Cornet Obolensky
M: Zicora H
0 0
51.

51

COSIMA W OLDENBURGER GER 2015 mare chestnut/166 F: Cormint
M: Blanchette
nine 1
52.

92

CRONA LVP Z ZANG BEL 2011 klacz siwa/166 F: Clinton I / Carolus I
M: Ramona / Cardino
K026033 056015Z55696711
53.

129

CRUYFF Z ZANGERSHEIDE POL 2016 ogier gniada/166 F: Casall
M: Contessa I G
K030797 056015Z55739316
54.

98

CULLIA Z ZANGERSHEIDE POL 2015 klacz skarogniada/174 F: CAJUS
M: CALMA
BRAK 056015Z55670515
55.

125

CUTE FACE SP POL 0 wałach siwa/175 F: -
M: -
brak -
56.

168

CYPIS Szlachetna Półkrew POL 2009 wałach gniada/168 F: Limit
M: Celna Dama
K019497 POL 009 67 00097 09
57.

53

DARK DIAMOND XX POL 2010 klacz gniada/167 F: Grand Presidiwn
M: Dalata / Enyoy
K020197 616POL10006837T
58.

149

DIADEM MELLONI HOLSZTYNSKA POL 2017 ogier gniada/0 F: Diamant de Semilly
M: Zalza
0 DE421000703217
59.

154

DIAMOND Z Z POL 2016 wałach siwa/167 F: Dominator 2000 Z
M: Rozterka/Tjungske
K030290 056015Z55739416
60.

75

DIARADOS OLD POL 2016 wałach kara/157 F: Diarado
M: Rosa
K028892 De418184230016
61.

77

DININA HANNOSER GER 2015 klacz siwa/170 F: Dicontinus
M: Alexa
K030907 De431318316015
62.

45

DJINGIZ-TAR KWPN POL 2008 Wałach ciemnogniada/165 F: Veron
M: Margriet
K027919
63.

161

DON FUEGO CORRIENTE HAN POL 2016 wałach kasztanowata/170 F: Don Sandrino /
M: Elvita / Escudo I
K029822 DE431436951116
64.

114

DON JUAN HBC KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Cantos / Contender
M: Satosca / Kroongraaf
K016685 528003000800474
65.

23

DONNA NEVA S SP POL 2015 klacz kasztanowata/167 F: MJT Nevados S sp/ Calvados Z
M: Donwelta S sp/ Weltstein han.
K027377 616009520037315
66.

100

DONOVAN Z ZANG POL 2017 ogier gniada/174 F: Diamant De Semilly /
M: Contesa I G /
K032698 056015Z553652217
67.

115

DROSERA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Emar / Maram
M: Dracena / Mariot
K018370 616009610138910
68.

94

DURANO W KWPN NED 2008 ogier gniada/- F: Vincenzo / Numero Uno
M: Valanita / Placido
K012754 528003000810258
69.

131

E’GENTELMEN WLKP POL 2010 wałach gniada/157 F: Epsom Gesmeray
M: Rumka
K022929 0
70.

117

EASTER FOR EVER Holsteiner Warmblut POL 2012 wałach skarogniada/178 F: Ephebe f.ever
M: Zarin XV
K028663 DE421000583012
71.

146

ELKANA SP POL 2016 klacz gniada/167 F: Casino L
M: Elba
Brak 616009610097016
72.

196

ERCO Z F:
M:
73.

182

EVITA SP POL 05.04.2014 klacz gniada/164 F: Bolshoi / Favoritas
M: Emocja / Le Voltaire
K029398 616009610072414
74.

133

FENIKS KUC POL 2007 wałach gniada/kuc:kuc:ku F: Very Top
M: Frida
K029061 013640016607
75.

93

FERRARI K KWPN NED 2010 wałach gniada/164 F: Cardento / Capitol I
M: Wikita K / Corland
K017815 528003201005693
76.

49

FERRO SP POL 2017 wałach kasztanowata/167 F: Calvino C
M: Fallada / Nimmerdor I
K030536 616009670031817
77.

169

FOLLOW ME BRAK POL 2007 klacz gniada/brak F: brak
M: brak
brak brak
78.

152

FOREST HAN GER 2013 wałach gniada/158 F: Forsyth / For Pleasure
M: La Lima / Lux
K029439 DE431310520713
79.

179

GAJA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/167 F: Centero
M: Gejsza
brak 616007530055315
80.

109

GOLD QUESTER SP POL 2014 wałach gniada/164 F: Qulester
M: Goldmara
K026610 616009690059514
81.

126

GOLDEN RAIN G II SP POL 2015 klacz siwa/166 F: Cros / Chambertin
M: Goldika II / Girlsa
K031183 616009640004915
82.

174

GOLDIKA BRAK POL brak klacz tarantowata/brak F: brak
M: brak
brak brak
83.

58

GRAFITO RK HOL POL 2017 wałach gniada/165 F: BRAK
M: BRAK
Brak Brak
84.

67

GRETA HOL POL 2013 klacz siwa/168 F: Carlos DZ
M: Brak
K024932 Brak
85.

197

GULIWER SP POL 2012 W gn. F: Nimmedor I
M: Genewa/Maram
K020915 616009670010012
86.

194

GVERDI SP POL 2015 O gn. F: Verdi
M: Grenada/Abke
K026780 616009610012915
87.

83

GWIAZDA SP POL 2010 klacz gniada F: Contendel L / Contender
M: Gaja / nn
K025893 616009680072610
88.

4

HEKTOR SP POL 2007 Wałach siwa/. F: Avero/Athlet Z
M: Hinka/Hajfong
K018894 009640090307
89.

138

HELLIA TG SP POL 2017 klacz gniada/mk:154 F: Number One
M: Helcia
K030609 616007610206917
90.

151

HEYDAY MELLONI HOL POL 2015 klacz kasztanowata/170 F: Cascadello
M: Made in Dream
K029813 DE421000604215
91.

181

HISZPAN SP POL 2003 wałach gniada/165 F: Diades
M: Hangara
K009630 POL009611244003
92.

80

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
K023029 616009670090310
93.

40

HORTENSJA HOL POL 2015 klacz ciemnogniada/164 F: Uriko / Untouchable
M: Ultima / Ramirado
K029477 DE421000529615
94.

183

IMPERIUM SP POL 2017 wałach gniada/165 F: DONALD Z
M: INWAZJA
K030485 616009680032017
95.

162

INEZA W SP POL 2005 klacz gniada/170 F: Largo/Lascadell
M: Ikona/Inkinatus
K011064 616009680018605
96.

134

INTURANA M KW POL 2013 klacz gniada/174 F: Don`t Touch It M
M: Daphne M
K027198 UELN: 8260021308721
97.

81

ITO'T DE MILO KUC POL 2011 wałach srokata/kuc:147 F: Milo
M: Inka
K027220 982000167791394
98.

54

JADE MK SP POL 2011 klacz ciemnogniada/- F: Elf / Fanimo
M: Elf / Fanimo
K022820 616009600019711
99.

111

JOVANKA G WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz gniada/159 F: TAXIS
M: JANA
K032717 616007682000312
100.

178

JUNIOR KUC POL 2009 wałach gniada/kuc:148 F: Red Rock / Top Ewita
M: Jawa / Strayer's Samson
K021265 616 013 67 01219 09
101.

105

K-COCOLINO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach ciemnogniada/168 F: It's Me du Mensil
M: k-Kopras-Coco
K030288 616009680075716
102.

158

KALIFORNIA SP POL 2017 klacz srokata/165 F: IF DU REVERDY
M: Kasandra
K032429 .
103.

190

KANULA AES 2015 K gn. F: Kannan/Voltaire
M: Bonula B/Quidam de Revel
K029816
104.

66

KARAT SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/170 F: Imequel
M: Karmen
K025569 616009682008913
105.

153

KASHMIR VH MEIERHOF BWP POL 2010 wałach gniada/175 F: Berlin(ex Caspar)/Cassini I
M: Romy/Wendekreis
K016382 056002WOO295283
106.

141

KIDNEY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc:kuc:ku F: nn / nn
M: nn / nn
K020783 999640119504
107.

69

KIRMINA SP POL 2015 klacz skarogniada/176 F: Alcatraz
M: Karelia
K029514 Brak
108.

160

KLASSE W HOL POL 2015 wałach gniada/170 F: Connect /
M: Donetta M / Quidam
K029308 528003201507688
109.

68

KORSARZ DSP POL 2010 wałach kara/173 F: Con Sherry
M: Kolchida
K021012 DE456570235910
110.

192

KRATOS B KWPN 2016 O gn. F: Kannan/Voltaire
M: Big Star BZ/Big Star
K030703
111.

65

KUANT MC SP POL 2016 wałach ciemnogniada/170 F: Qulester
M: Karmen
K032310 Pol
112.

46

LANCASTO NUMBER ONE OLD POL 2017 wałach siwa/170 F: Number One / Numero Uno
M: Lewinska / Contendro
K030772 DE418180381217
113.

74

LARRON'S SON SP POL 2012 wałach siwa/165 F: Larron / Lancer II
M: Gaja / Carry Son
K025843 616009640037712
114.

120

LAVINA 48 VOLLBLUT GER 2015 mare dark bay/mk:165 F: Landstreicher
M: Chupa Chupsi
DE 473730488715 DE 473730488715
115.

63

LEX SP POL 2012 wałach gniada/163 F: Contendor
M: L
K030283 Pol
116.

145

LILLY ROSE V D STEINE Belgian Warmblood BEL 2011 klacz ciemnogniada/000 F: Roland van ootegh
M: Calluna
K032123 056002w00298837
117.

7

LLANIDAN CRAFTSMAN KUC POL 2013 wałach gniada/kuc:147 F: Gwenlian Bossy
M: Brynithon Morwena
K032340 826046010095844
118.

116

LUCKY BOY KUC POL 2016 wałach inna/kuc:138 F: RONDO’s Black Boy
M: Lazy
K032327 A0007474S
119.

195

LUCKY STAR HOL. 2012 W gn. F: Larcon/Larimar
M: Rania II/Capo
K022917 DE421000109212 105WN83
120.

36

LUCYFER TRAKEŃSKA POL 2013 wałach gniada/170 F: Ajbek
M: Lukka
K025568 732 01 0699 13
121.

144

MACEDONIA SP POL 2015 klacz siwa/161 F: Czumak / Bujak
M: Marfa / Faust Z
K030374 616009610198215
122.

41

MACZO SP POL 2007 Wałach gniada/160 F: Czumak / Bujak
M: Mazda / Hataman
K022061 POL009610247207
123.

140

MARIO WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach gniada F: Marino
M: Manilla
K014049 616007610036709
124.

24

MATCHO KWPN NED 2017 ogier gniada/164 F: Heineken VDL /
M: Farly W /
brak -
125.

16

MAXIMUS NF WLKP POL 2009 wałach siwa/174cm F: Rabiates Turbud Z
M: Messalina
K019357 616007610088609
126.

113

MERLOT V KWPN POL 2017 wałach siwa/162 F: Jaguar van Paemel
M: Ilayza V
K032062 528003201700370
127.

84

MICKY HAFLINGER GER 22.06..201 mare seal brown/kuc:1,46 F: Neuländer
M: Mandy
2764558700953157 DE455870095315
128.

122

MOKKA CAFFEE SP POL 2012 klacz izabelowata/167 F: Dandys
M: Domena
K028995 616999680067212
129.

90

MONT BLANC P Z ZANG POL 2016 wałach siwa/176 F: Mont Blanc C / Cornet Obolensky
M: Dixi Z / Denver
K032443 056015Z55877116
130.

130

MR.BOJANGLES KOŃ WESTFALSKI POL 2008 wałach gniada/163 F: NN
M: NN
K022669 0000
131.

104

MY POWER OF LIFE GT SP POL 2012 klacz siwa/170 F: Con Calma / Calato Z
M: Marihuana P / Louis
K024017
132.

76

NAPOLI BELG BEL 2013 klacz skarogniada/168 F: Diarado
M: Hadrilla vdl
K030907 056002w0030481
133.

96

NATUZZI VAN HET SCHAECK BWP POL 2013 klacz gniada/169 F: Cardento
M: Gin Fizz De Muze
brak 056-002-W00305789
134.

72

NEKTA SP POL 2014 klacz kara/165 F: Farmer
M: Nektaria
K027375 616009640018414
135.

60

NEMEZIS SP POL 2013 klacz skarogniada/172 F: Lenon L / Dream On
M: Notebook / Double Alleged
K024090 616009670029913
136.

171

NICO UNO BRAK POL 2014 wałach gniada/brak F: Numero Uno
M: brak
K026330 brak
137.

59

NORTON NIEM. SPORT. POL 2013 wałach siwa/168 F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Orinoko Plus S / Atylla
K023440 DE455879003213
138.

47

OCEAN DES REVES SP POL 2017 klacz siwa/165 F: Number One / Numero Uno
M: O-Bijou de L'ocean / Bijou Be
K030771 616009540027717
139.

175

OGAREK KONIKPOLSKI POL 2014 wałach myszata/kuc:136 F: Oslolin P
M: Oria
K032697 616011681089514
140.

62

OH HAPPY DAY VAN'T MEULENHOF BRAK POL 2014 wałach kasztanowata/173 F: Brak
M: Brak
K027911 Brak
141.

42

OKEY PZHK (SP) POL 2013 Male Bay F:
M: /
616009600152213 106UQ57
142.

57

ORESTES SP POL 2013 wałach gniada/- F: Spartacus / Stakkato
M: Ornelia / Royal Court
K022585 616009510253513
143.

86

OSKARD SP POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Libero A
M: Opuszna
K031605 616008680032016
144.

157

PASADENA SP POL 2017 klacz gniada/160 F: CASTLE ROCK
M: PETERSBURG
K032428 .
145.

89

PASSIER P SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Maaik / Equador
M: Pilgrim Star / Aquamarin
K032442 A0003182S
146.

167

PRIMA MAŁOPOLSKA POL 2016 klacz gniada/163 F: Malibou
M: Pszczyna
K032306 POL 616 006 58 02374 16
147.

180

QUERENTINO SP POL 2014 wałach gniada/162 F: Samurai M
M: Quick Style
K031001 616009682011414
148.

37

QUINELLA MESNIL SP POL 2016 klacz kara/165 F: It's Me Du Mesnil / Narcos II
M: Quinera AK / Quintero
K028994 616009680006516
149.

97

QUINTO II G SP POL 2015 ogier gniada/169 F: Cros / Chambertin
M: Quinta II G. / Turbud Quirinus
K028757 616009640004815
150.

78

RAYA OLDENBURGER GER 21.01.1998 mare dun/165 F: Rubin Magic
M: Romanca
DE333331178198 331178198
151.

164

RIWIERI WIELKOPOLSKA POL 08.04.2011 wałach siwa/178 F: Correro
M: Rena
K031535 616007640041311
152.

103

ROMA SP POL 2013 klacz ciemnogniada/168 F: Rytm
M: Radża
K025063 616009520083313
153.

189

SALVE HAN. 2014 W gn. F: Stakkato/Spartan
M: Queena S/Quidam de Revel
K026012
154.

132

SAPHIRA VAN DE MAALDERIJ KUC BEL 2014 klacz siwa/kuc:146 F: Nn
M: Nn
K031388 056022000299886
155.

159

SKOVGAARDENS LIONHEART OLD. POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Lionell
M: Esmeralda
K025302
156.

173

SOKCE BRAK POL 2005 wałach gniada/brak F: brak
M: brak
brak brak
157.

191

SOLIDAT F:
M:
158.

166

SONG SP POL 2011 wałach kasztanowata F: Tjungske
M: Sonka
K024080 616009610116611
159.

185

SPARTAKUS SP POL 2014 W gn. F: Ludger/Laptop
M: Śmiała/All Hands On Deck
K029187
160.

12

SPIRIT ENGLAND GER 2007 gelding seal brown/mk:152 F: Rebel
M: Amber
958000001433166 826073009390905
161.

139

TAMBURYNEK KUC POL 2004 Wałach gniada/kuc:149 F: Bolero / Life And Liberty
M: Tina / Nando
K010453 POL013640007904 103FX32
162.

147

TAMIZ KUC WALIJSKI POL 2015 wałach izabelowata/kuc:130 F: Tycjan
M: Tekila
Brak 616013682019815
163.

163

TIRAMISU SP POL 2004 Wałach gniada F: Ludger/Laptop
M: Tzigane De Grand- Bevange/Turioso
K011078 POL009680054704
164.

87

TREE OF CORVUS SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Corvus Z / Caretano Z
M: Tre-Ratina Z / Treasure Z
K030711 616009530069416
165.

136

URANO HOL POL 2016 ogier siwa/166 F: URIKO
M: VELTIN
K030053 DE421000527116
166.

110

VALITO HAN. POL 2007 wałach kasztanowata/162 F: Valentino
M: Nn
K032137 00
167.

18

WILLMA SP POL 2017 klacz gniada/165 F: Lausitzer /
M: Winona /
brak -
168.

17

WIWA SP POL 2017 klacz gniada/165 F: -
M: -
- -
169.

198

Zilena F:
M:
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamek Iga
Zielonogórski KJ Przylep- Lotnisko
DROSERA (115)
2021-07-31
1
2021-07-31
Biazik Roksana
SKJ Stajnia Czarna Perła
2021-08-01
2021-08-01
Birth Eleanor
RC Mahdel
CHARLY (85)
2021-07-31
2
Borecki Rafał
KJ AOJ ZUT SZCZECIN
KORSARZ (68)
2021-07-31
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
Bruzdowska Karolina
JKS Rywal Grudziądz
2021-08-01
2021-08-01
HISZPAN (181)
2021-08-01
2021-08-01
Brzeziński Igor
Jks AMICO Mołdawin
2021-07-31
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
FENIKS (133)
2021-07-31
1
2021-07-31
1
2021-08-01
2021-08-01
Brzozowska Laura
JKS AMICO Mołdawin
KIDNEY (141)
2021-07-31
1
2021-07-31
1
2021-08-01
2021-08-01
Budzynska Zofia
SkjGronowka
2021-07-31
19
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
Cegielska Natalia
Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
OSKARD (86)
2021-07-31
32
2021-08-01
2021-08-01
2021-07-31
1
OGAREK (175)
2021-07-31
1
2021-08-01
2021-08-01
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
2021-07-31
Czajkowska Paulina
Zielonogórski Klub Sportowy
2021-07-31
9
2021-07-31
16
2021-08-01
Czerska Aleksandra
KJ Bonin
2021-07-31
2021-07-31
Czerska Aleksandra
Klub Jeździecki Bonin
2021-07-31
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
DONOVAN Z (100)
2021-07-31
17
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
2021-07-31
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
2021-07-31
50
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
Dittrich Chantal
Stajnia sportowa bronków
ELKANA (146)
2021-07-31
2021-07-31
Drabsch Fritzi
RV Lieberose
SPIRIT (12)
2021-07-31
22
2021-07-31
49
Drabsch Olli
RV Lieberose
2021-07-31
11
2021-07-31
30
Drzymała Marta
ZKS Drzonków
SPARTAKUS (185)
2021-07-31
6
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
CELTIKA (186)
2021-07-31
2021-07-31
2021-08-01
Dudek Alina
St. KJ Kapriola
ANTARI (20)
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
Duszyńska Julia
JKS AMICO Mołdawin
2021-07-31
1
2021-07-31
6
2021-08-01
2021-08-01
Działa Katarzyna
JKS Santok
FOREST (152)
2021-07-31
13
2021-07-31
Farat Karolina
Zielonogórski Klub Sportowy
BEREK (43)
2021-07-31
24
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
Gnach Szymon
SKJ Stajnia Czarna Perła
BAŚKA (123)
2021-07-31
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
Gontowiuk Katja
Zielonogórski Klub Sportowy Drzonków
2021-07-31
15
2021-07-31
2021-07-31
Greniuk Karolina
KS Cortina Kaczenice
AFRYKA BH (128)
2021-07-31
2021-07-31
2021-08-01
Gryciak Nikodem
Jks AMICO Mołdawin
2021-07-31
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
Grzegorczyn Oliwia
Jeździecki Klub Sportowy Gostchorze
LEX (63)
2021-08-01
Grzegorczyn Pola
Jeździecki Klub Sportowy Gostchorze
LEX (63)
2021-07-31
1
Gürtler Luise
RC Mahdel
MICKY (84)
2021-07-31
31
CHARLY (85)
2021-07-31
Guszpil Weronika
KJ Jaroszówka
2021-08-01
2021-08-01
2021-08-01
2021-08-01
2021-08-01
FERRO (49)
2021-08-01
2021-08-01
Gwara Julia
KS Centaurus
EVITA (182)
2021-08-01
2021-08-01
Heintze Aleksandra
Klub Sportowy Centaurus
2021-08-01
2021-08-01
Jagiełowicz Amelia
bpk
2021-08-01
Janusz Małgorzata
St. KJ Tradycja Siedlnica
2021-07-31
37
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
Jerczyńska Weronika
JKS Gostchorze
KARAT (66)
2021-07-31
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
2021-08-01
2021-08-01
Jońca Maria
LZJ Drama Zbrosławice
VALITO (110)
2021-07-31
11
2021-07-31
Kaliszuk Piotr
ZKJ Przylep-Lotnisko
MERLOT V (113)
2021-07-31
39
2021-07-31
Kobiernik Daria
Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep-Lotnisko
WIWA (17)
2021-08-01
2021-08-01
WILLMA (18)
2021-08-01
2021-08-01
ANTARI (20)
2021-07-31
2021-07-31
2021-07-31
MATCHO (24)
2021-07-31
2021-07-31
2021-07-31
10
2021-07-31
11
OKEY (42)
2021-07-31
27
2021-07-31
Kobiernik Daria
ZKJ Przylep-Lotnisko
GWIAZDA (83)
2021-07-31
Janusz Małgorzata
St. KJ Tradycja Siedlnica
GWIAZDA (83)
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
Kobiernik Daria
Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep-Lotnisko
CHE LUGAR (106)
2021-07-31
48
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
2021-07-31
26
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
COLETTE (108)
2021-07-31
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
MACEDONIA (144)
2021-07-31
4
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
Kołodzińska Aleksandra
bpk
JADE MK (54)
2021-07-31
14
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
Korbin Katja
RC Mahdel
MICKY (84)
2021-07-31
1
Kosakowska Halina
KJ Raduszyn
MACZO (41)
2021-08-01
2021-08-01
Kromska Natalia
bpk
2021-08-01
Krzecka Weronika
JKS Jaroszówka
JUNIOR (178)
2021-07-31
2021-07-31
Kuchta Pola
Z.K.S. DRZONKÓW
LUCKY BOY (116)
2021-07-31
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
Kuflińska Karolina
KJ Lansada Milsko
CALGARY (50)
2021-07-31
10
2021-08-01
2021-08-01
2021-07-31
2
Kurek Jan
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
NEKTA (72)
2021-07-31
40
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
2021-07-31
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
Latosi Dominika
Jeździecki Klub Sportowy Gostchorze
CHWAT (64)
2021-07-31
43
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
Leśkiewicz Hanna
niezrzeszona
2021-07-31
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
Lusina-Gołaś Aleksandra
KJ Bonin
2021-07-31
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
2021-07-31
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
2021-07-31
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
ERCO Z (196)
2021-07-31
2021-07-31
Maciejewska Alicja
Klub Jeździecki Lansada
SONG (166)
2021-07-31
Maksymiuk Marysia
SKJ Stajnia Czarna Perła
2021-08-01
2021-08-01
ADELA (121)
2021-08-01
2021-08-01
Marciniak Jagoda
LUKS Nysa Gubin
GOLDIKA (174)
2021-07-31
1
2021-07-31
Masiarz Joanna
Zielonogórski Klub Sportowy Equine Sport
JOVANKA G (111)
2021-07-31
16
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
Matusevich Nadzeya
Klub Sportowy Centaurus
DIAMOND Z (154)
2021-07-31
42
2021-08-01
PASADENA (157)
2021-07-31
41
2021-07-31
2021-07-31
17
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
Michniewicz Hanna
bpk
GULIWER (197)
2021-07-31
2021-07-31
Michniewicz Wiktoria
LUKS Nysa Gubin
NICO UNO (171)
2021-07-31
33
2021-07-31
Milczarkiewicz Maja
ZKS Drzonków
2021-07-31
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
Mosler Marie
Reitclub Groß Kölzig e.V.
LAVINA 48 (120)
2021-07-31
11
2021-07-31
10
Muszyńska-Drabarek Kamila
KJ Maximus Kowary
ORESTES (57)
2021-07-31
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
Nogalska Katarzyna
JKS Robir Chwalęcice
RIWIERI (164)
2021-07-31
26
2021-07-31
46
2021-08-01
2021-08-01
Panarowicz Nikola
KJ Podkowa Gruszczyn
IMPERIUM (183)
2021-07-31
2021-07-31
2021-07-31
Parkitny Maximilian
KJ Maximus Kowary
2021-07-31
45
2021-07-31
2021-08-01
2021-07-31
2021-07-31
2021-08-01
2021-07-31
2021-08-01
2021-07-31
2021-08-01
2021-07-31
2021-08-01
2021-07-31
2021-08-01
Pasek Dawid
JKS Melloni Horses
2021-07-31
2021-07-31
2021-07-31
38
2021-07-31
2021-07-31
18
2021-07-31
2021-07-31
2021-07-31
Patora Nikol
MUKJ Kosówka
2021-08-01
2021-08-01
Pawlak Amelia
JKS AMICO Mołdawin
2021-07-31
2021-07-31
3
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
2021-08-01
Pięta Julia
KJ Kapada Wiry
2021-07-31
36
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
Pietrzak Piotr
Abakus kaczyna
NAPOLI (76)
2021-07-31
9
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
DININA (77)
2021-07-31
2021-07-31
27
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
Pikuła Wiktoria
Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
2021-07-31
2
Polowczyk Hubert
KS Cortina Kaczenice
2021-07-31
2021-07-31
2021-07-31
2021-07-31
CRUYFF Z (129)
2021-07-31
21
2021-07-31
GAJA (179)
2021-07-31
22
2021-07-31
Przygotzky Luzi Ida
SC Bad Saarow
2021-07-31
1
2021-07-31
23
Rosalska Julia
Jeździecki Klub Sportowy Gostchorze
2021-07-31
4
2021-07-31
31
2021-08-01
2021-08-01
Sawicka Paulina
St. J Baborówko
2021-07-31
23
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
Schott Emilia
LRV Münchehofe
2021-07-31
5
2021-07-31
20
2021-08-01
2021-08-01
2021-07-31
8
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
Serafin Weronika
KJ Facimiech
PRIMA (167)
2021-07-31
32
2021-07-31
CYPIS (168)
2021-07-31
2021-07-31
Sergiel Hanna
KS Centaurus Stary Kisielin
2021-07-31
19
2021-07-31
44
INEZA W (162)
2021-07-31
29
2021-07-31
Siepiora Wiktoria
Jeździecki Klub Sportowy Gostchorze
LEX (63)
2021-07-31
3
Skorupska Anna
Jeździecki Klub Sportowy Gostchorze
LEX (63)
2021-08-01
Śniegucki Ksawery
JKS Jaroszówka
2021-07-31
2021-07-31
KLASSE W (160)
2021-07-31
2021-07-31
2021-07-31
12
2021-07-31
Sobótka Maciej
JKS BALOTADE
ROMA (103)
2021-07-31
33
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
2021-07-31
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
Sołtysiak Milena
Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
2021-07-31
7
2021-07-31
Szczepanek Nelly
Bez Przynależności Klubowej
ARESLUS (165)
2021-07-31
12
2021-08-01
2021-08-01
2021-07-31
Szczukiewicz Malwina
JKS Tornado Szczecin
KIRMINA (69)
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
Szczypa Martyna
LZJ DRAMA Zbrosławice
MARIO (140)
2021-07-31
Szeląg Alicja
Klub Jeździecki Beauty Jumping Team
2021-07-31
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
Szotowicz Katarzyna
Zielonogórski Klub Sportowy
LUCYFER (36)
2021-07-31
29
2021-07-31
34
Szymkowiak Jarosław
Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
2021-07-31
Tarasek Krzysztof
Ludowy Klub Sportowy Chersoń Bielin
2021-07-31
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
2021-07-31
25
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
URANO (136)
2021-07-31
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
Trzeciak Julia
LUKS Nysa Gubin
2021-07-31
20
2021-07-31
24
2021-08-01
SOKCE (173)
2021-07-31
34
Twardowska Zuzanna
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2021-07-31
47
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
CIANTI (88)
2021-07-31
5
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
Uziębło Laura
ZKS Drzonków
2021-07-31
2021-08-01
Vinckier Izabela
SJ Kunowo
CALUA (187)
2021-07-31
2021-07-31
2021-07-31
2021-07-31
SALVE (189)
2021-07-31
2021-07-31
Vinckier Jan
LKS Sokół SJ Kunowo
KANULA (190)
2021-07-31
SOLIDAT (191)
2021-07-31
Vitkouski Yaraslau
Klub Sportowy Centaurus
2021-07-31
2021-08-01
ALCANTO (155)
2021-07-31
35
2021-08-01
BACHUS (156)
2021-07-31
21
2021-07-31
14
Voß Lotta Kerstin
SC Bad Saarow
RAYA (78)
2021-07-31
2021-07-31
Walkiewicz Anna
KJ Platan
BIELIK (119)
2021-08-01
2021-08-01
Wąsowska Weronika
Jks AMICO Mołdawin
HELLIA TG (138)
2021-07-31
2021-07-31
8
2021-07-31
11
2021-08-01
2021-08-01
Wasylków Maja
LUKS Nysa Gubin
TAMIZ (147)
2021-07-31
2021-07-31
Wieliczko Małgorzata
LUKS Nysa Gubin
BLANCHE (170)
2021-07-31
28
2021-07-31
Winograd Dorota
ZKS Drzonków
HEKTOR (4)
2021-07-31
2021-08-01
Wojcianiec Maja
JKS Melloni Horses
2021-07-31
6
2021-07-31
Wojcianiec Wojciech
KJ Melloni Horses
2021-07-31
2021-07-31
CUTE FACE (125)
2021-07-31
2021-07-31
2021-07-31
2021-07-31
Wróblewska Waleria
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2021-07-31
15
2021-07-31
13
Wundes Lisa
Reitclub Groß Kölzig e.V.
2021-07-31
2021-07-31
Zapotoczna Gabriela
St. KJ Tradycja Siedlnica
TIRAMISU (163)
2021-07-31
2021-07-31
2021-08-01
Żmójdzin Jan
LUKS Nysa Gubin
2021-07-31
2021-07-31
2021-08-01
2021-07-31
25
2021-08-01
2021-07-31
NORTON (59)
2021-07-31
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
NEMEZIS (60)
2021-07-31
2021-07-31
2021-08-01
AVIATOR (61)
2021-07-31
28
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
GRETA (67)
2021-07-31
30
2021-07-31
2021-08-01
SOKCE (173)
2021-07-31
18

Number of Riders: 105

Number of Horses: 169

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: ZKS Drzonków
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062019-2, ZKJ)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl