Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Towarzyskie i Regionalne w Skokach
Zielona Góra - Drzonków, 12.12.2020

No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Biazik Roksana SKJ Stajnia Czarna Perła
S
O012598
2. Brzózka Damian SKJ Tradycja Siedlnica
S
O011925
3. Cegielska Natalia JKS Robir Chwalęcice
2006 (JM.)
O054305
4. Drabsch Fritzi RV Lieberose
2010 (Mł.)
5. Drabsch Olli RV Lieberose
2012 (Mł.)
6. Dudek Alina St. KJ Kapriola
S
O013478
7. Duk Malwina JKS Robir Chwalęcice
2004 (J.)
O055225
8. Farat Karolina bpk
2008 (JM.)
9. Frątczak Ines bpk
10. Garbatowska Maria JKS Gostchorze
11. Gibowska Helena KS Centaurus
2004 (J.)
O042806
12. Gnach Szymon SKJ Stajnia Czarna Perła
2002 (MJ.)
O056892
13. Gniadek Oliwia bpk
2002 (MJ.)
O037779
14. Gontowiuk Katja ZKS Drzonków
2001 (MJ.)
O035171
15. Gwara Julia KS Centaurus
2004 (J.)
16. Hahn Diana
17. Hosa Emilia ZKS Drzonków
2004 (J.)
O037717
18. Janusz Małgorzata Stajnia Nebraska
2001 (MJ.)
O049356
19. Jaracz Emilia ZKS Drzonków
2005 (J.)
20. Jaranowska Pola ZKS Drzonków
2006 (JM.)
21. Jones Maria Stajnia Siostry Stańczak
22. Kałużyńska Julia ZKS Drzonków
2001 (MJ.)
O037716
23. Kamińska Luiza Stajnia Siostry Stańczak
24. Kiecoń Lidia LUKS Nysa Gubin
S
O004924
25. Knap Wiktoria ZKS Drzonków
S
O009530
10093859
26. Kobiernik Daria ZKJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
27. Kościk Maria JKS Gostchorze
2008 (JM.)
O059642
28. Kowalczyk Magdalena SKJ Stajnia Czarna Perła
2002 (MJ.)
29. Kunicka Weronika JKS Gostchorze
30. Latosi Dominika JKS Gostchorze
S
brak
31. Leśkiewicz Hanna niezrzeszona
2003 (J.)
brak
32. Maciejewska Paulina ZKS Drzonków
S
O021668
33. Maksymiuk Maria SKJ Stajnia Czarna Perła
2006 (JM.)
O056606
34. Miara Łucja Stajnia Siostry Stańczak
35. Miciul Zuzanna
36. Milczarkiewicz Maja ZKS Drzonków
2005 (J.)
O043632
37. Mrugalska Alicja KJ Stajnia SS Jakubów
38. Mundry Anna ZKS Drzonków
2005 (J.)
O047357
39. Olszowy Ryszard KJ Lansada
2005 (J.)
brak
40. Pakulski Marcin ZKS Drzonków
S
O004690
41. Patora Nikol MUKJ Kosówka
2005 (J.)
42. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (JM.)
O039090
43. Perek Julia Posadowskie TJ
2002 (MJ.)
O038669
44. Pikuła Wiktoria Stowarzyszenie Na Koń
2004 (J.)
Brak
45. Popek Joanna Stajnia SS Jakubów
46. Rogoda Aleksandra
47. Rosalska Julia JKS Gostchorze
48. Rybarczyk Julia KJ Michałów
2006 (JM.)
O053483
49. Sawicka Paulina
50. Sergiel Hanna KS Centaurus
2006 (JM.)
O047012
51. Siepiora Wiktoria JKS Gostchorze
2008 (JM.)
O059639
52. Skiba Piotr LUKS Nysa Gubin
S
3121/18
53. Skorupska Anna JKS Gostchorze
2007 (JM.)
O059638
54. Sołtysiak Milena JKS Robir Chwalęcice
2007 (JM.)
O052916
55. Sosińska Michalina KJ Stajnia S.S. Jakubów
2019 (Mł.)
brak
56. Stasiak Amelia KJ Stajnia S.S. Jakubów
2008 (JM.)
brak
57. Staszak Alicja BPK
2001 (MJ.)
O028836
58. Szeląg Alicja KJ Baeuty Jumping Team
2008 (JM.)
O054337
59. Tomków Sara ZKJ Przylep-Lotnisko
2000 (MJ.)
O043630
60. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O013978
61. Uziębło Laura ZKS Drzonków
2005 (J.)
O042244
62. Winograd Dorota ZKS Drzonków
2006 (JM.)
O049145
63. Włoskowicz Dagmara KJ Stajnia S.S. Jakbów
2019 (Mł.)
brak
64. Żmójdzin Jan LUKS Nysa Gubin
O003172
10028844
65. Żywicka Adrianna KJ Stajnia SS Jakubów
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

61

ADELA KUC POL 2011 K gn.sr. F: nn
M: nn
K030291 616999661580611
2.

23

ANTARI WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Contendor / Contendro
M: Adara / Piramidon
K020986 616007680091310
3.

41

ASTURIA SP POL 2004 Klacz siwa/174 F: Avero
M: Algieria
brak brak
4.

11

AZZARIO CANTE WLKP POL 2013 W kaszt. F:
M:
K029964 616007600244113
5.

63

BAŚKA TYP.SZLACH. POL 2012 K gn. F: nn
M: nn
K029977 6169996800695
6.

30

BEREK SP POL 2003 W gn. F: Revel
M: Bazia
7.

37

BOGUSIA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/170 F: Contendor
M: Bogna
K019189 616009680025511
8.

17

CADOZO KWPN POL 2007 Wałach gniada/168 F: Goodtimes/Nimmerdor
M: Lomara/Alasca
K012116
9.

7

CATSCH ME F:
M:
10.

73

CENTO BLUE F:
M:
11.

52

CHARISA F:
M:
12.

24

CHE LUGAR F:
M:
13.

18

CHICO LOCO F:
M:
14.

32

CHWAT SP POL 2013 Wałach gniada/172 F: West
M: Chwała
brak
15.

67

CIANTI F:
M:
16.

40

COLORADO KG F:
M:
17.

16

COMTA HAN. GER 2014 K gn. F: Comte/Contendro
M: Suerte/Calypso
K027554 DE431314406814
18.

58

CONSTANTINO F:
M:
19.

70

CORONA KR WESTF. 2010 K gn. F: Coronas/Coret Obolensky
M: Petite Fleur/Polydor
K028799 DE441410536810
20.

29

DARK KNIGHT PH F:
M:
K022247
21.

59

DJINGIZ-TAR KWPN POL 2008 Wałach ciemnogniada/165 F: Veron
M: Margriet
brak
22.

45

DRACENA /kuc F:
M:
23.

69

ENYNION W F:
M:
24.

12

EVITA 2014 K F:
M:
25.

10

FIDŻI KUC POL 2013 Klacz tarantowata/130 F: Nepumuk/Nerath
M: Frytka/Amoretto
K023156 616013610193213
26.

39

FIOŁEK KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc: F: Kabaret
M: Finka
brak
27.

47

FOX F:
M:
28.

51

GIGANT SP POL 2004 Wałach bułana F: Żakard
M: Gaja
K013307 POL009680055904
29.

25

GOLD QUESTER SP POL 2014 Wałach gniada F: Qulester / Quinar
M: Goldmara po Maram
reg
30.

35

GROM F:
M:
31.

50

GWIAZDA SP POL 2010 Klacz gniada F: Contendel L
M: Gaja
K025893 616009680072610
32.

1

HADRIAN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/165 F: Colox Cup/Con Capitol
M: Hanza/Kołczan
K020811 616009600287511
33.

56

HEKTOR SP POL 2007 Wałach siwa F: Avero/Athlet Z
M: Hinka/Hajfong
K018894 009640090307
34.

20

HICORA SP POL 2010 Klacz gniada F: Contendor
M: Herbia
reg
35.

54

ITO'T DE MILO KUC 2011 W gn.sr./kuc F: Milo/Milagro
M: Inka/Domingo
K027220 616013680068911
36.

15

JANGCY L WESTF. POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Pontifex/Polydor
M: Ponita/Pluspunkt
K013832 DE441410634109
37.

49

JANTAR SP 2013 wałach kaszt. F: Markies/Guidam
M: Jeżyca/Vilnius
K027549 616009600164213
38.

66

KADARA CJ67 F:
M:
39.

74

KALMA SP POL 2012 Klacz siwa F: Con Calma/Calato
M: Kodzia/Wolf's Panter
K022173
40.

31

KARAT SP POL 2013 W gn. F: Imequyl/Luron
M: Karmen/Silver
K025569
41.

57

KASAJA MC F:
M:
42.

53

KASANDRA SP POL 2012 Klacz gniada F: Hazard
M: Kwesta
K022257 616009540008612
43.

36

KUNANT MC F:
M:
44.

43

L-BERCIK KUC WALIJSKI POL 2008 Wałach inna/kuc: F: nw
M: nw
brak
45.

60

LA BELLE F:
M:
46.

42

LARRON'S SON SP POL 2012 W siwa F: Larron/Lancer II
M: Gaja/Carry Son
K025843
47.

34

LEX SP POL 2009 W gn. F: Contendor/Contendro
M: Laguna/Orion
K030283 616009680112409
48.

48

LEXUS F:
M:
49.

55

LEXUS SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Almetto P/Rabiatos Z
M: Lawina/Leopolis
K022078
50.

28

MACEDONIA F:
M:
51.

27

MACZO SP POL 2007 Wałach gniada F: Czumak / Bujak
M: Mazda / Hataman
K022061 POL009610247207
52.

64

MAXIMUS NF WLKP POL 2009 Wałach siwa F: Rabiates Turbud Z/Rabiat Z
M: Messalina/Magnes
K019357 616007610088609
53.

62

MOKKA CAFFEE SP POL 2012 Klacz izabelowata/167 F: Dandys
M: Domena
brak
54.

72

NEMEZIS SP POL 2013 Klacz gniada F: Lenon L / Dream On
M: Notebook / Double Alleged
K024090 616009670029913
55.

71

NEW HOPE F:
M:
56.

2

NOUGAT NANCY OLD. GER 2014 K F:
M:
57.

46

PANKRACY /kuc F:
M:
58.

22

PATOS F:
M:
59.

26

PHENOMENON F:
M:
60.

6

PIANO F:
M:
61.

19

POTTER F:
M:
62.

3

QUADRIGO'S ONE NIEM. GOR. GER 2010 W F:
M:
63.

4

QUINELLA MESNIL F:
M:
64.

9

QUINTUS F:
M:
65.

38

RAKSA WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Mariensztat
M: Rosa
brak
66.

8

SICILIA SP POL 2014 Klacz gniada/165 F: Action breaker
M: S Easy Fly
K027800 616009510238714
67.

5

SPIRIT F:
M:
68.

33

TAWRIA F:
M:
69.

68

TORINA F:
M:
70.

21

TYPIER F:
M:
71.

65

VALANDO HANOVER DEU 2010 Wałach gniada F: Valentino
M: Granessa
K020786 DE431312309810
72.

44

WIKTORIA /kuc F:
M:
73.

14

ZEUS 2016 W F: nn
M: nn
74.

13

ZIGUR XX 2014 O F:
M:
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Biazik Roksana
SKJ Stajnia Czarna Perła
2020-12-12
21
2020-12-12
14
Brzózka Damian
SKJ Tradycja Siedlnica
2020-12-12
3
60
2020-12-12
22
Cegielska Natalia
JKS Robir Chwalęcice
RAKSA (38)
2020-12-12
26
2020-12-12
4
50
Drabsch Fritzi
RV Lieberose
SPIRIT (5)
2020-12-12
18
2020-12-12
1
2020-12-12
10
PIANO (6)
2020-12-12
1
Drabsch Olli
RV Lieberose
PIANO (6)
2020-12-12
11
2020-12-12
1
2020-12-12
24
2020-12-12
8
Dudek Alina
St. KJ Kapriola
ANTARI (23)
2020-12-12
20
Duk Malwina
JKS Robir Chwalęcice
FIOŁEK (39)
2020-12-12
2020-12-12
13
Farat Karolina
bpk
BEREK (30)
2020-12-12
1
2020-12-12
1
2020-12-12
1
Frątczak Ines
bpk
ADELA (61)
2020-12-12
19
Garbatowska Maria
JKS Gostchorze
BOGUSIA (37)
2020-12-12
27
Gibowska Helena
KS Centaurus
JANTAR (49)
2020-12-12
32
2020-12-12
14
Gnach Szymon
SKJ Stajnia Czarna Perła
BAŚKA (63)
2020-12-12
16
2020-12-12
37
2020-12-12
5
Gniadek Oliwia
bpk
2020-12-12
5
2020-12-12
25
Gontowiuk Katja
ZKS Drzonków
2020-12-12
3
Gwara Julia
KS Centaurus
EVITA (12)
2020-12-12
18
2020-12-12
19
Hahn Diana
2020-12-12
11
2020-12-12
1
250
2020-12-12
18
2020-12-12
3
Hosa Emilia
ZKS Drzonków
COMTA (16)
2020-12-12
4
70
Janusz Małgorzata
Stajnia Nebraska
GWIAZDA (50)
2020-12-12
23
2020-12-12
9
GIGANT (51)
2020-12-12
36
2020-12-12
8
CHARISA (52)
2020-12-12
4
50
2020-12-12
1
100
Jaracz Emilia
ZKS Drzonków
2020-12-12
22
2020-12-12
12
Jaranowska Pola
ZKS Drzonków
LEXUS (55)
2020-12-12
2020-12-12
14
Jones Maria
Stajnia Siostry Stańczak
DRACENA (45)
2020-12-12
1
Kałużyńska Julia
ZKS Drzonków
KALMA (74)
2020-12-12
6
Kamińska Luiza
Stajnia Siostry Stańczak
2020-12-12
1
Kiecoń Lidia
LUKS Nysa Gubin
2020-12-12
17
2020-12-12
35
Knap Wiktoria
ZKS Drzonków
VALANDO (65)
2020-12-12
13
Kobiernik Daria
ZKJ Przylep-Lotnisko
HICORA (20)
2020-12-12
5
70
ANTARI (23)
2020-12-12
19
2020-12-12
28
2020-12-12
8
2020-12-12
2
70
MACZO (27)
2020-12-12
6
2020-12-12
1
200
2020-12-12
10
2020-12-12
6
Kościk Maria
JKS Gostchorze
LEX (34)
2020-12-12
1
2020-12-12
7
Kowalczyk Magdalena
SKJ Stajnia Czarna Perła
2020-12-12
7
2020-12-12
1
Kunicka Weronika
JKS Gostchorze
BOGUSIA (37)
2020-12-12
15
Latosi Dominika
JKS Gostchorze
CHWAT (32)
2020-12-12
39
2020-12-12
33
Leśkiewicz Hanna
niezrzeszona
2020-12-12
1
2020-12-12
17
Maciejewska Paulina
ZKS Drzonków
2020-12-12
12
2020-12-12
2
130
Maksymiuk Maria
SKJ Stajnia Czarna Perła
ADELA (61)
2020-12-12
18
Miara Łucja
Stajnia Siostry Stańczak
2020-12-12
1
Miciul Zuzanna
ZEUS (14)
2020-12-12
1
2020-12-12
29
Milczarkiewicz Maja
ZKS Drzonków
2020-12-12
12
2020-12-12
6
Mrugalska Alicja
KJ Stajnia SS Jakubów
TORINA (68)
2020-12-12
16
2020-12-12
38
Mundry Anna
ZKS Drzonków
CADOZO (17)
2020-12-12
9
2020-12-12
15
Olszowy Ryszard
KJ Lansada
ASTURIA (41)
2020-12-12
2020-12-12
41
Pakulski Marcin
ZKS Drzonków
2020-12-12
10
Patora Nikol
MUKJ Kosówka
2020-12-12
15
2020-12-12
2
2020-12-12
1
2020-12-12
2020-12-12
11
Perek Judyta
Posadowskie TJ
FIDŻI (10)
2020-12-12
1
2020-12-12
1
2020-12-12
3
Perek Julia
Posadowskie TJ
2020-12-12
1
2020-12-12
1
2020-12-12
3
Pikuła Wiktoria
Stowarzyszenie Na Koń
2020-12-12
30
2020-12-12
17
Popek Joanna
Stajnia SS Jakubów
2020-12-12
13
Rogoda Aleksandra
ZIGUR (13)
2020-12-12
2020-12-12
1
Rosalska Julia
JKS Gostchorze
TAWRIA (33)
2020-12-12
1
2020-12-12
28
2020-12-12
2
GROM (35)
2020-12-12
1
2020-12-12
2020-12-12
23
Rybarczyk Julia
KJ Michałów
2020-12-12
16
2020-12-12
40
Sawicka Paulina
TYPIER (21)
2020-12-12
29
2020-12-12
3
90
Sergiel Hanna
KS Centaurus
2020-12-12
1
2020-12-12
1
Siepiora Wiktoria
JKS Gostchorze
LEX (34)
2020-12-12
1
2020-12-12
8
Skiba Piotr
LUKS Nysa Gubin
FOX (47)
2020-12-12
1
2020-12-12
2
LEXUS (48)
2020-12-12
11
2020-12-12
11
Skorupska Anna
JKS Gostchorze
2020-12-12
2020-12-12
21
Sołtysiak Milena
JKS Robir Chwalęcice
2020-12-12
1
2020-12-12
1
2020-12-12
6
Sosińska Michalina
KJ Stajnia S.S. Jakubów
2020-12-12
Stasiak Amelia
KJ Stajnia S.S. Jakubów
2020-12-12
4
Staszak Alicja
BPK
2020-12-12
34
2020-12-12
2020-12-12
7
Szeląg Alicja
KJ Baeuty Jumping Team
2020-12-12
24
2020-12-12
26
Tomków Sara
ZKJ Przylep-Lotnisko
POTTER (19)
2020-12-12
27
2020-12-12
25
HICORA (20)
2020-12-12
10
Twardowska Zuzanna
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2020-12-12
20
2020-12-12
9
CIANTI (67)
2020-12-12
17
2020-12-12
13
Uziębło Laura
ZKS Drzonków
2020-12-12
8
2020-12-12
31
Winograd Dorota
ZKS Drzonków
HEKTOR (56)
2020-12-12
16
Włoskowicz Dagmara
KJ Stajnia S.S. Jakbów
2020-12-12
14
Żmójdzin Jan
LUKS Nysa Gubin
NEMEZIS (72)
2020-12-12
7
2020-12-12
5
2020-12-12
4
Żywicka Adrianna
KJ Stajnia SS Jakubów
DRACENA (45)
2020-12-12
11

Number of Riders: 65

Number of Horses: 74

The sum of prizes: 1 140.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062019-2, ZKJ)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl