Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT, ZR Kaczenice
Kaczenice, 29-30.06.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
136 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 10:17:21
2019-06-27 10:01:03
Hanna Leśkiewicz DJINGIZ-TAR
  • 2x 4/L/regionalny, zwykły
135 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 08:29:33
2019-06-27 08:29:33
Hubert Polowczyk ORIGI AEG
  • 2x 4/L/regionalny, zwykły
  • 2x 11/L/regionalny, zwykły
134 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 08:29:07
2019-06-27 08:29:07
Hubert Polowczyk FRANCISCO DES PREMICES
  • 2x 3/LL/towarzyski, zwykły
  • 2x 10/LL/towarzyski, zwykły
133 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 08:23:47
2019-06-27 08:23:47
Hubert Polowczyk SZYMON
  • 1x 14/C/regionalny, zwykły
132 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 08:23:27
2019-06-27 08:23:27
Hubert Polowczyk M. BLUE'S BOY Z
  • 1x 7/C/regionalny, zwykły
131 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 08:23:04
2019-06-27 08:23:04
Hubert Polowczyk COURTNEY 11
  • 1x 14/C/regionalny, zwykły
130 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 08:22:44
2019-06-27 08:22:44
Hubert Polowczyk ALO-VARO P
  • 1x 7/C/regionalny, zwykły
129 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 08:21:39
2019-06-27 08:21:39
Hubert Polowczyk DURANGO P
  • 1x 6/N/regionalny, zwykły
  • 1x 13/N/regionalny, zwykły
128 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 08:29:49
2019-06-27 08:21:15
Hanna Sergiel INEZA W
  • 2x 4/L/regionalny, zwykły
127 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 08:21:04
2019-06-27 08:21:04
Hubert Polowczyk NASALL 3
  • 1x 6/N/regionalny, zwykły
  • 1x 13/N/regionalny, zwykły
126 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 08:20:25
2019-06-27 08:20:25
Hubert Polowczyk ODIGO VAN HET KAPELHOF
  • 1x 5/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 13/N/regionalny, zwykły
125 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 08:29:57
2019-06-27 08:20:22
Alicja Maciejewska IRTYSZ
  • 2x 4/L/regionalny, zwykły
124 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 07:14:17
2019-06-26 23:53:29
Bartosz Jankowski LAMIROS
  • 1x 4/L/regionalny, zwykły
  • 1x 5/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
123 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 07:14:22
2019-06-26 22:57:04
Krystian Szafraniec BALANGA
  • 1x 2/mini LL/towarzyski, dokładności
  • 1x 10/LL/towarzyski, zwykły
122 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 07:14:27
2019-06-26 22:53:09
Karolina Szafraniec BALANGA
  • 1x 3/LL/towarzyski, zwykły
  • 1x 4/L/regionalny, zwykły
  • 1x 11/L/regionalny, zwykły
121 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 07:14:31
2019-06-26 22:41:10
Karolina Grochowiak PONIATOWSKI
  • 1x 11/L/regionalny, zwykły
  • 1x 12/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
120 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 07:14:36
2019-06-26 22:40:11
Natalia Kunefał REWERS
  • 2x 10/LL/towarzyski, zwykły
119 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 07:14:40
2019-06-26 22:37:04
Agata Janusz KASANDRA
  • 2x 3/LL/towarzyski, zwykły
118 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 07:14:44
2019-06-26 22:36:39
Małgorzata Janusz GWIAZDA
  • 1x 3/LL/towarzyski, zwykły
  • 1x 4/L/regionalny, zwykły
117 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 07:14:49
2019-06-26 22:30:46
Nikola Dziura CISEK
  • 1x 2/mini LL/towarzyski, dokładności
  • 1x 9/mini LL/towarzyski, dokładności
116 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 07:14:56
2019-06-26 22:30:04
Pola Jaranowska IL LA TOYA
  • 1x 2/mini LL/towarzyski, dokładności
  • 1x 9/mini LL/towarzyski, dokładności
115 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 07:15:00
2019-06-26 22:29:35
Weronika Krupa WASYL
  • 1x 2/mini LL/towarzyski, dokładności
  • 1x 9/mini LL/towarzyski, dokładności
114 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 07:15:04
2019-06-26 22:29:04
Narin Kujawska ULTIMA
  • 1x 1/debiut/tor z kłusa
  • 1x 8/debiut/towarzyski, tor z kłusa
113 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 07:15:10
2019-06-26 22:28:27
Sara Kujawska BOHEMA
  • 1x 1/debiut/tor z kłusa
  • 1x 8/debiut/towarzyski, tor z kłusa
112 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 07:15:14
2019-06-26 22:27:53
Martyna Miśta CISEK
  • 1x 2/mini LL/towarzyski, dokładności
  • 1x 9/mini LL/towarzyski, dokładności
111 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 07:15:19
2019-06-26 22:27:01
Weronika Orzech GRACJA
  • 1x 2/mini LL/towarzyski, dokładności
  • 1x 9/mini LL/towarzyski, dokładności
110 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 07:15:24
2019-06-26 22:25:57
Julia Zawiślak ULTIMA
  • 2x 10/LL/towarzyski, zwykły
109 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 21:57:10
2019-06-26 21:53:45
Amelia Stasiak L-BERCIK
  • 1x 2/mini LL/towarzyski, dokładności
108 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 21:57:07
2019-06-26 21:52:04
Wiktoria Fraczek GRALL
  • 1x 3/LL/towarzyski, zwykły
  • 1x 4/L/regionalny, zwykły
107 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 21:57:05
2019-06-26 21:51:32
Zuzanna Męczyńska GOLD CARETINO
  • 1x 3/LL/towarzyski, zwykły
106 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 21:57:00
2019-06-26 21:50:37
Piotr Bartoszek GRALL
  • 1x 3/LL/towarzyski, zwykły
105 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 21:56:56
2019-06-26 21:49:52
Martyna Leśniak ARAMIS
  • 1x 1/debiut/tor z kłusa
104 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 21:56:53
2019-06-26 21:47:24
Dagmara Włoskowicz ARAMIS
  • 1x 1/debiut/tor z kłusa
103 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 21:56:50
2019-06-26 21:45:39
Michalina Sosińska L-BERCIK
  • 1x 2/mini LL/towarzyski, dokładności
102 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 21:56:45
2019-06-26 21:42:57
Wiktoria Antonik ARAMIS
  • 1x 2/mini LL/towarzyski, dokładności
101 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 21:56:39
2019-06-26 21:42:23
Wiktoria Antonik GOLD CARETINO
  • 1x 3/LL/towarzyski, zwykły
100 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 21:56:32
2019-06-26 21:40:39
Roksana Bezulska L-BERCIK
  • 1x 3/LL/towarzyski, zwykły
99 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 21:56:28
2019-06-26 21:39:48
Roksana Bezulska GOLD CARETINO
  • 1x 4/L/regionalny, zwykły
96 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 21:56:13
2019-06-26 19:51:00
Piotr Skiba LEXUS
  • 1x 3/LL/towarzyski, zwykły
  • 1x 4/L/regionalny, zwykły
  • 1x 11/L/regionalny, zwykły
  • 1x 12/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
95 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-26 21:56:06
2019-06-26 19:49:47
Aleksandra Niedzwiecka AFRODYTA
  • 1x 2/mini LL/towarzyski, dokładności
  • 1x 3/LL/towarzyski, zwykły
  • 1x 9/mini LL/towarzyski, dokładności
  • 1x 10/LL/towarzyski, zwykły
  • 1x 11/L/regionalny, zwykły
94 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 21:56:00
2019-06-26 19:44:22
Jarosław Szymkowiak REBELIA
  • 1x 3/LL/towarzyski, zwykły
  • 1x 4/L/regionalny, zwykły
93 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 21:55:55
2019-06-26 19:43:37
Jarosław Szymkowiak BOND
  • 1x 3/LL/towarzyski, zwykły
  • 1x 4/L/regionalny, zwykły
92 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 21:55:51
2019-06-26 19:36:19
Piotr Skiba DUMNY
  • 1x 2/mini LL/towarzyski, dokładności
  • 2x 3/LL/towarzyski, zwykły
  • 1x 9/mini LL/towarzyski, dokładności
  • 1x 10/LL/towarzyski, zwykły
  • 1x 11/L/regionalny, zwykły
91 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 21:54:04
2019-06-26 19:15:01
Roksana Biazik MOKKA CAFFEE
  • 2x 3/LL/towarzyski, zwykły
90 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 21:53:59
2019-06-26 17:31:03
Krzysztof Tarasek COLLIN POUR AMELIE T
  • 2x 3/LL/towarzyski, zwykły
89 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 21:53:54
2019-06-26 17:29:22
Krzysztof Tarasek REGILUS L
  • 2x 3/LL/towarzyski, zwykły
88 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 21:53:44
2019-06-26 17:22:56
Krzysztof Tarasek CASSANO T
  • 1x 5/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 6/N/regionalny, zwykły
86 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 21:53:24
2019-06-26 14:42:18
Anna Strzelczyk VICKY CRISTINA
  • 1x 1/debiut/tor z kłusa
  • 1x 8/debiut/towarzyski, tor z kłusa
85 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 21:53:16
2019-06-26 14:41:28
Julia Cebrowska DAKAR B
  • 1x 2/mini LL/towarzyski, dokładności
  • 1x 9/mini LL/towarzyski, dokładności
84 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 21:53:12
2019-06-26 12:51:38
Patryk Modelewski CHIVAS
  • 1x 6/N/regionalny, zwykły
  • 1x 7/C/regionalny, zwykły
  • 1x 13/N/regionalny, zwykły
  • 1x 14/C/regionalny, zwykły
83 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 21:53:07
2019-06-26 11:42:39
Aleksandra Czekajło OGIEŃ
  • 1x 4/L/regionalny, zwykły
  • 1x 5/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
82 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 17:40:41
2019-06-26 11:05:07
Wiktoria Pikuła REBELIA
  • 1x 3/LL/towarzyski, zwykły
81 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 21:52:56
2019-06-26 10:17:40
Natalia Strzępek CORSICA
  • 1x 2/mini LL/towarzyski, dokładności
  • 2x 3/LL/towarzyski, zwykły
  • 1x 9/mini LL/towarzyski, dokładności
  • 2x 10/LL/towarzyski, zwykły
80 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 21:52:22
2019-06-26 09:46:39
Julia Zagdańska FREYA
  • 1x 7/C/regionalny, zwykły
  • 1x 14/C/regionalny, zwykły
79 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 21:51:54
2019-06-26 09:45:23
Julia Zagdańska BACANTI
  • 1x 7/C/regionalny, zwykły
  • 1x 14/C/regionalny, zwykły
78 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 21:51:47
2019-06-26 09:44:17
Zuzanna Zagdańska TOSIA
  • 1x 1/debiut/tor z kłusa
  • 1x 8/debiut/towarzyski, tor z kłusa
77 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 09:44:03
2019-06-26 08:49:14
Dominika Latosi CHWAT
  • 2x 3/LL/towarzyski, zwykły
  • 1x 4/L/regionalny, zwykły
75 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-26 07:37:03
2019-06-25 22:25:02
Wiktor Dziemidowicz IMIRO VDH
  • 1x 4/L/regionalny, zwykły
  • 1x 5/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
74 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 07:37:09
2019-06-25 22:23:50
Oskar Murawski DRAMA QUEEN
  • 1x 6/N/regionalny, zwykły
  • 1x 7/C/regionalny, zwykły
73 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 07:37:12
2019-06-25 22:22:44
Oskar Murawski VENDINI
  • 1x 5/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 6/N/regionalny, zwykły
72 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 07:37:18
2019-06-25 22:19:25
Oskar Murawski DON CALMA
  • 1x 4/L/regionalny, zwykły
  • 1x 5/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
71 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 08:30:56
2019-06-25 21:47:51
Hubert Polowczyk OBO VAN ST MAARTEN
  • 1x 5/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 12/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
70 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 22:04:12
2019-06-25 21:31:17
Damian Brzózka CRISTAL B
  • 1x 5/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 6/N/regionalny, zwykły
69 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 21:20:32
2019-06-25 20:06:09
Julia Reinhold ASTURIA
  • 1x 4/L/regionalny, zwykły
  • 1x 11/L/regionalny, zwykły
68 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 21:21:05
2019-06-25 16:49:32
Julia Dukat PALMERRO P
  • 1x 3/LL/towarzyski, zwykły
  • 1x 4/L/regionalny, zwykły
  • 2x 11/L/regionalny, zwykły
65 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 21:20:57
2019-06-25 14:36:57
Dominika Gardas ZENTIS
  • 1x 4/L/regionalny, zwykły
  • 1x 11/L/regionalny, zwykły
64 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 17:40:45
2019-06-25 14:36:18
Lena Kosicka ZENTIS
  • 2x 3/LL/towarzyski, zwykły
  • 2x 10/LL/towarzyski, zwykły
63 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 22:04:07
2019-06-25 13:29:02
Alicja Mikicin PRESTIGE
  • 1x 6/N/regionalny, zwykły
  • 1x 7/C/regionalny, zwykły
  • 1x 13/N/regionalny, zwykły
  • 1x 14/C/regionalny, zwykły
62 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:29:02
2019-06-24 22:44:59
Maja Girsa MATROS - P
  • 1x 3/LL/towarzyski, zwykły
  • 1x 4/L/regionalny, zwykły
61 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:28:58
2019-06-24 22:38:37
Alicja Staszak SICILIA
  • 1x 3/LL/towarzyski, zwykły
  • 1x 4/L/regionalny, zwykły
60 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 20:37:08
2019-06-24 20:27:11
Wiktoria Pikuła BOND
  • 1x 3/LL/towarzyski, zwykły
59 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 20:20:28
2019-06-24 16:50:03
Paulina Kleciak PROZA
  • 1x 3/LL/towarzyski, zwykły
  • 2x 4/L/regionalny, zwykły
  • 1x 10/LL/towarzyski, zwykły
  • 1x 11/L/regionalny, zwykły
58 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 20:20:34
2019-06-24 16:42:44
Karolina Kleciak SHE IS A LADY
  • 1x 3/LL/towarzyski, zwykły
  • 2x 4/L/regionalny, zwykły
  • 1x 10/LL/towarzyski, zwykły
  • 1x 11/L/regionalny, zwykły
57 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 10:09:07
2019-06-23 21:31:48
Klaudia Płaszczewska FOKUS
  • 1x 4/L/regionalny, zwykły
  • 1x 5/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
56 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 10:09:17
2019-06-23 16:08:48
Aleksnadra Leśniewska SAMBRA
  • 1x 5/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 12/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 13/N/regionalny, zwykły
55 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 10:10:00
2019-06-23 16:07:57
Aleksnadra Leśniewska LASCARETTO
  • 1x 3/LL/towarzyski, zwykły
  • 1x 10/LL/towarzyski, zwykły
  • 1x 11/L/regionalny, zwykły
54 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 10:10:16
2019-06-22 22:20:24
Izabela Czajkowska CASSJO
  • 1x 4/L/regionalny, zwykły
  • 1x 5/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 11/L/regionalny, zwykły
  • 1x 12/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
53 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 10:10:24
2019-06-22 15:09:09
Mia Kudłaszyk ANITA
  • 1x 2/mini LL/towarzyski, dokładności
  • 1x 3/LL/towarzyski, zwykły
52 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 20:22:46
2019-06-22 13:53:15
Monika Charewicz POLKA
  • 1x 5/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 6/N/regionalny, zwykły
51 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 21:18:42
2019-06-21 21:18:42
Maciej Świca KIDIBUL "V"
  • 1x 5/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 6/N/regionalny, zwykły
  • 1x 12/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 13/N/regionalny, zwykły
50 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 20:22:49
2019-06-21 17:52:36
Sylwia Grodziska LORETTA
  • 1x 3/LL/towarzyski, zwykły
  • 1x 4/L/regionalny, zwykły
  • 2x 11/L/regionalny, zwykły
49 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 20:22:53
2019-06-21 17:12:45
Dominika Gardas KOMBOY
  • 2x 3/LL/towarzyski, zwykły
47 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 22:13:29
2019-06-21 16:54:51
Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn LORIN B
  • 1x 4/L/regionalny, zwykły
  • 1x 5/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 11/L/regionalny, zwykły
  • 1x 12/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
42 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 15:14:40
2019-06-19 12:19:51
Katarzyna Szuń CARDORO 4
  • 1x 5/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 6/N/regionalny, zwykły
41 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 15:14:35
2019-06-19 12:18:01
Katarzyna Szuń CALESSA
  • 1x 5/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 6/N/regionalny, zwykły
40 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 11:57:03
2019-06-19 09:56:30
Borys Kramer CHANCE 33
  • 1x 5/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 6/N/regionalny, zwykły
39 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 11:57:13
2019-06-19 09:41:08
Borys Kramer CLIP MY PLEASURE
  • 2x 4/L/regionalny, zwykły
  • 2x 11/L/regionalny, zwykły
37 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 11:58:07
2019-06-19 09:07:54
Dorota Rejman VICKY CRISTINA
  • 1x 3/LL/towarzyski, zwykły
  • 1x 10/LL/towarzyski, zwykły
36 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 11:58:03
2019-06-19 09:01:05
Weronika Guszpil ESCADA R
  • 1x 4/L/regionalny, zwykły
  • 1x 5/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 11/L/regionalny, zwykły
  • 1x 12/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
35 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 23:04:32
2019-06-18 18:49:14
Ryszard Olszowy ASTURIA
  • 2x 2/mini LL/towarzyski, dokładności
  • 1x 9/mini LL/towarzyski, dokładności
  • 1x 10/LL/towarzyski, zwykły
34 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 23:04:28
2019-06-18 18:27:12
Zofia Laskowska CADOZO
  • 1x 4/L/regionalny, zwykły
  • 1x 11/L/regionalny, zwykły
33 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 21:21:09
2019-06-18 12:05:55
Wiesław Nowak HIMALAYA OF THE HUTS
  • 1x 5/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 6/N/regionalny, zwykły
32 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 12:16:07
2019-06-18 12:04:38
Jan Żurowski ETOILE
  • 1x 7/C/regionalny, zwykły
31 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 12:16:03
2019-06-18 12:03:44
Wiesław Nowak FABIAN J Z
  • 1x 5/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 6/N/regionalny, zwykły
30 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 12:15:59
2019-06-18 12:02:48
Monika Charewicz CLASSIC GREY
  • 1x 2/mini LL/towarzyski, dokładności
  • 1x 3/LL/towarzyski, zwykły
29 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 12:15:54
2019-06-18 10:58:31
Aleksandra Iwanicka TERCJA
  • 2x 2/mini LL/towarzyski, dokładności
  • 1x 9/mini LL/towarzyski, dokładności
  • 1x 10/LL/towarzyski, zwykły
28 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 15:06:31
2019-06-17 10:09:30
Wiktoria Grabowska CASQUETTE 4
  • 2x 4/L/regionalny, zwykły
27 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 15:06:27
2019-06-17 09:35:09
Wiktoria Grabowska CORRASON ESPINADO
  • 2x 4/L/regionalny, zwykły
26 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 15:06:22
2019-06-16 22:07:41
Borys Kramer DARCOSALL
  • 2x 4/L/regionalny, zwykły
25 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 15:06:19
2019-06-16 22:05:29
Natalia Olech COLUMBIA
  • 1x 4/L/regionalny, zwykły
  • 1x 5/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 12/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 13/N/regionalny, zwykły
24 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 15:06:17
2019-06-16 22:04:48
Katarzyna Szuń LAJOLIE
  • 1x 4/L/regionalny, zwykły
  • 1x 5/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 12/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 13/N/regionalny, zwykły
23 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 11:58:23
2019-06-16 22:03:46
Katarzyna Szuń CASSILIAS 5
  • 1x 6/N/regionalny, zwykły
  • 1x 7/C/regionalny, zwykły
  • 1x 13/N/regionalny, zwykły
  • 1x 14/C/regionalny, zwykły
22 ENTRY ACCEPTED 2019-06-16 17:11:36
2019-06-16 14:12:06
Katarzyna Kosek GIRLFRIEND
  • 1x 5/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 6/N/regionalny, zwykły
  • 1x 13/N/regionalny, zwykły
21 ENTRY ACCEPTED 2019-06-16 17:11:36
2019-06-16 12:19:51
Łukasz Zasadziński KREON
  • 1x 5/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 6/N/regionalny, zwykły
  • 1x 13/N/regionalny, zwykły
20 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 22:14:02
2019-06-15 19:01:38
Sandra Łukasik CARTINA L
  • 1x 6/N/regionalny, zwykły
  • 1x 7/C/regionalny, zwykły
19 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 22:32:25
2019-06-13 21:59:21
Sandra Stachowiak MATADOR
  • 1x 2/mini LL/towarzyski, dokładności
  • 1x 3/LL/towarzyski, zwykły
18 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 22:32:23
2019-06-13 21:58:34
Natalia Janowicz FLORYDA
  • 1x 2/mini LL/towarzyski, dokładności
  • 1x 3/LL/towarzyski, zwykły
16 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 20:11:19
2019-06-13 17:42:49
Oliwia Kamińska AVATAR
  • 2x 2/mini LL/towarzyski, dokładności
15 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 20:56:05
2019-06-12 12:07:43
Julia Reinhold GRANDO
  • 1x 5/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 6/N/regionalny, zwykły
  • 1x 12/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 13/N/regionalny, zwykły
14 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 20:55:58
2019-06-12 12:07:16
Karolina Kuflińska CALGARY
  • 1x 4/L/regionalny, zwykły
  • 1x 5/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 11/L/regionalny, zwykły
  • 1x 12/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
13 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 11:57:58
2019-06-12 11:49:22
Paulina Klimek LADY EWITA
  • 1x 2/mini LL/towarzyski, dokładności
  • 1x 3/LL/towarzyski, zwykły
  • 2x 10/LL/towarzyski, zwykły
12 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 11:57:52
2019-06-12 11:48:29
Weronika Guszpil EL NINO EWITA
  • 1x 4/L/regionalny, zwykły
  • 1x 5/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 11/L/regionalny, zwykły
  • 1x 12/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
11 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 21:30:45
2019-06-11 18:01:22
Julia Kondracka NINO
  • 1x 3/LL/towarzyski, zwykły
  • 1x 4/L/regionalny, zwykły
  • 1x 10/LL/towarzyski, zwykły
  • 1x 11/L/regionalny, zwykły
10 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 21:30:37
2019-06-11 17:25:55
Marika Wawrzyniak SWEET DOROTHEE
  • 2x 3/LL/towarzyski, zwykły
9 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 21:52:34
2019-06-10 18:36:31
Agata Derda LOPIK'S APPIE
  • 1x 5/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
8 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 21:52:28
2019-06-10 18:35:54
Agata Derda KOSMA
  • 1x 5/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 6/N/regionalny, zwykły
7 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 21:52:22
2019-06-10 18:34:15
Agata Derda DONNA NAVONNA
  • 2x 3/LL/towarzyski, zwykły
6 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 21:03:48
2019-06-07 07:41:50
Anna Polańska SONKO TIT
  • 1x 4/L/regionalny, zwykły
  • 1x 5/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 11/L/regionalny, zwykły
  • 1x 12/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
5 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 21:03:44
2019-06-07 07:41:12
Anna Polańska MONTANO
  • 1x 4/L/regionalny, zwykły
  • 1x 5/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 11/L/regionalny, zwykły
  • 1x 12/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
4 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 11:57:45
2019-06-06 23:07:33
Małgorzata Kruszniewicz TWIST
  • 1x 3/LL/towarzyski, zwykły
  • 1x 4/L/regionalny, zwykły
  • 1x 10/LL/towarzyski, zwykły
  • 1x 11/L/regionalny, zwykły
3 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 11:57:30
2019-06-06 23:06:31
Weronika Guszpil SHANTAL
  • 2x 2/mini LL/towarzyski, dokładności
  • 2x 10/LL/towarzyski, zwykły
2 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 21:03:30
2019-06-06 23:04:27
Agnieszka Gaertner COMPANERO
  • 1x 4/L/regionalny, zwykły
  • 1x 5/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
  • 1x 11/L/regionalny, zwykły
  • 1x 12/P/regionalny, dwufazowy zwykły/zwykły
1 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 11:57:24
2019-06-06 23:01:16
Weronika Guszpil CASSONE
  • 1x 6/N/regionalny, zwykły
  • 1x 7/C/regionalny, zwykły
  • 1x 13/N/regionalny, zwykły
  • 1x 14/C/regionalny, zwykły
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antonik Wiktoria Stajnia Siostry Stańczak
2005 (JM.)
brak
2. Bartoszek Piotr Stajnia Siostry Stańczak
2005 (JM.)
brak
3. Bezulska Roksana Stajnia Siostry Stańczak
2004 (JM.)
O047920
4. Biazik Roksana Bez Przynależności Klubowej L U B
S
O012598
5. Brzózka Damian St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O011925
6. Cebrowska Julia bpk
2006 (JM.)
brak
7. Charewicz Monika LKS Stragona Strzegom
1999 (MJ.)
O037445
8. Czajkowska Izabela ZKS Drzonków
2003 (J.)
O034406
9. Czekajło Aleksandra Klub Sportowy Cortina Kaczenice
2002 (J.)
O038153
10. Derda Agata KJ Michałówka
2005 (JM.)
O037759
11. Dukat Julia Klub Sportowy Cortina Kaczenice
2002 (J.)
brak
12. Dziemidowicz Wiktor Zielonogórski KS Drzonków
1999 (MJ.)
O027328
13. Dziura Nikola Klub Sportowy Cortina Kaczenice
-
14. Fila Aleksandra Bpk
2003 (J.)
Brak
15. Fraczek Wiktoria Stajnia Siostry Stańczak
2001 (J.)
O033676
16. Gaertner Agnieszka bpk
S
O011183
17. Gardas Dominika JKS FER Więckowice
2001 (J.)
0023600
18. Gardas Dominika JKS FER Więckowice
2001 (J.)
O023600
19. Girsa Maja KJ Jaroszówka
2002 (J.)
O040636
20. Grochowiak Karolina Klub Sportowy Centaurus
S
O013848
21. Grodziska Sylwia JKS Fer Więckowice
S
O054829
22. Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
2016 (Mł.)
O024189
23. Iwanicka Aleksandra Klub Sportowy Centaurus
2000 (MJ.)
O034102
24. Jankowski Bartosz KS Centaurus Zielona Góra
1999 (MJ.)
O028884
25. Janowicz Natalia Rio Grande Krosinko
2006 (JM.)
brak
26. Janusz Agata Stajnia Nebraska
2002 (J.)
O049357
27. Janusz Małgorzata Stajnia Nebraska
2001 (J.)
O049356
28. Jaranowska Pola Klub Sportowy Cortina Kaczenice
-
29. Kamińska Oliwia Rio Grande Krosinko
2005 (JM.)
brak
30. Kleciak Karolina Brak
2002 (J.)
,,brak
31. Kleciak Paulina Brak
2002 (J.)
,,brak
32. Klimek Paulina Bpk
2009 (Mł.)
Brak
33. Kondracka Julia SKJ FAVORIT Racula
2003 (J.)
O043059
34. Kosek Katarzyna JKS Fer Więckowice
S
O037720
35. Kosicka Lena KS Centaurus Zielona Góra
2006 (JM.)
O048818
36. Krupa Weronika Cortina Kaczenice
2007 (JM.)
brak
37. Kruszniewicz Małgorzata JKS Jaroszówka
S
O052416
38. Kudłaszyk Mia Rio Grande Krosinko
2006 (JM.)
brak
39. Kuflińska Karolina KJ Lansada Milsko
S
O003150
40. Kujawska Narin Klub Sportowy Cortina Kaczenice
-
41. Kujawska Sara Klub Sportowy Cortina Kaczenice
-
42. Kunefał Natalia KS Centaurus
2005 (JM.)
O049362
43. Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria KS Centaurus
2000 (MJ.)
O027955
44. Laskowska Zofia Zks Drzonków
2007 (JM.)
Brak
45. Latosi Dominika Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep-Lotnisko
S
brak
46. Leśkiewicz Hanna niezrzeszona
2003 (J.)
brak
47. Leśniak Martyna KJ Stajnia S.S. Jakubów
brak
48. Leśniewska Aleksnadra bez przynależności klubowej
S
O013475
49. Łukasik Sandra Zielonogórski KS Drzonków
1998 (MJ.)
O027321
50. Maciejewska Alicja Klub Sportowy Centaurus
2004 (JM.)
O043182
51. Męczyńska Zuzanna Stajnia Siostry Stańczak
2007 (JM.)
brak
52. Miłowska Agata
2007 (JM.)
53. Miśta Martyna Klub Sportowy Cortina Kaczenice
-
54. Modelewski Patryk KJ Stajnia Modelewscy
1999 (MJ.)
O009529
55. Murawski Oskar Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002728
10018664
56. Niedzwiecka Aleksandra KJ Grabówek
2005 (JM.)
Brak
57. Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom
S
O007356
10095511
58. Olszowy Ryszard KJ Lansada
2005 (JM.)
brak
59. Orzech Weronika Cortina Kaczenice
2006 (JM.)
brak
60. Pikuła Wiktoria Stajnia Maszewo
2004 (JM.)
Brak
61. Płaszczewska Klaudia KJ Lansada
S
O025256
62. Polańska Anna St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O024901
63. Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
S
O003514
64. Reinhold Julia KJ Lansada Milsko
S
O012924
65. Rejman Dorota Bpk
2002 (J.)
Brak
66. Sawicka Magdalena KS Cortina
67. Sergiel Hanna Klub Sportowy Centaurus
2006 (JM.)
0047012
68. Skiba Piotr LUKS Nysa Gubin
S
3121/18
69. Skorek Sylwia KS Cortina
70. Sosińska Michalina KJ Stajnia S.S. Jakubów
brak
71. Stachowiak Sandra Rio Grande Krosinko
2003 (J.)
brak
72. Stasiak Amelia KJ Stajnia S.S. Jakubów
2008 (Mł.)
brak
73. Staszak Alicja BPK
2001 (J.)
O028836
74. Strzelczyk Anna Bpk
2004 (JM.)
Brak
75. Strzępek Natalia KS Centaurus
2001 (J.)
Brak
76. Świca Maciej KS Cortina Kaczenice
2001 (J.)
O029121
77. Szafraniec Karolina Rancho u Johna
2003 (J.)
brak
78. Szafraniec Krystian Rancho u Johna
2004 (JM.)
brak
79. Szczepanowska Olimia KJ Garbówek
80. Szeląg Alicja ZKS Drzonków
81. Szymkowiak Jarosław Brak
S
Brak
82. Tarasek Krzysztof Klub jeździecki „Czahary”
S
O003022
83. Wawrzyniak Marika KJ Rio Grande Krosinko
S
Brak
84. Włoskowicz Dagmara KJ Stajnia S.S. Jakbów
brak
85. Zagdańska Julia KS Cortina Kaczenice
2001 (J.)
O026751
86. Zagdańska Zuzanna KS Cortina
2012 (Mł.)
O026751
87. Zasadziński Łukasz JKS Fer Więckowice
S
O036964
88. Zawiślak Julia Cortina Kaczenice
2004 (JM.)
brak
89. Żurowski Jan LKS Stragona Strzegom
S
O025545
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

90

AFRODYTA Wielkopolska POL 2003 Klacz gniada/165 F: Hibryd
M: Akacja
O: Piotr Skiba
B: Kończal Dariusz
Brak POL 007611246903
2.

112

ALO-VARO P SP POL 2012 Ogier gniada/168 F: Con Calma / Calato
M: Aloverien P / Avero
O: Hubert Polowczyk
B: Witold Polowczyk
K022434 616009610012212
3.

62

ANITA Wielkopolska POL - Klacz bułana/kuc:- F: -
M: -
O: Witold Styła
B: -
brak -
4.

95

ARAMIS SP POL 2003 Wałach inna F: -
M: -
O: Sandra Stańczak
B: -
brak
5.

48

ASTURIA SP POL 2004 Klacz siwa/174 F: Avero
M: Algieria
O: Rafał Chreptowicz
B: SK Racot
brak brak
6.

32

AVATAR NN POL 2012 Wałach kara/130 F: Nn
M: Nn
O: Witold Styła
B: Nn
Brak
7.

80

BACANTI WESTF GER 2010 Wałach gniada F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Cindy / Cordobes II
O: Andrzej Zagdański
B:
K026292 DE441410464110
8.

98

BALANGA Małopolska POL 2009 Klacz gniada/160 F: Bawarian
M: Gala
O: Jan Rowiński
B: Robert Gumwis
brak 006640005509
9.

107

BOHEMA - POL - Klacz siwa/- F: -
M: -
O: -
B: -
- -
10.

47

CADOZO KWPN POL 2007 Wałach gniada/168 F: Goodtimes
M: Lomara
O: PZPNow
B: A G M van de Akker
K012116
11.

30

CALGARY OLD POL 2009 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Quattro's Queen / Quattro B
O: Karolina Kuflińska
B: Jacek Janiszewski
K021297 DE418180154809
12.

35

CARTINA L HOL POL 2007 Klacz siwa/- F: Cartani / Carthago
M: Juliette / Landjunker II
O: Wojciech Szpakowski
B: Wojciech Szpakowski
K016266 DE421000236907
13.

85

CASSANO T Meklemburska POL 2012 Wałach kasztanowata F: Cecottos’As
M: Donatella T
O: Krzysztof Tarasek
B: Krzysztof Tarasek
PZJ:K023148
14.

61

CASSJO HOL POL 2011 Wałach gniada/168 F: Cassilano / Cassini I
M: V-Mandola / Carinijo
O: Radosław Czajkowski
B: Stadnina Bielin
K024140 DE42100505611
15.

1

CASSONE HOL POL 2004 Wałach siwa F: Colman / Carthago
M: Orlanda VII / Rocadero
O: Weronika Guszpil
B:
K008366 DE421000016004
16.

84

CHIVAS SP POL 2011 Wałach siwa F: Avero / Athlet Z
M: K-Kopras-Coco / Lacantus
O: Anna Modelewska
B: Anna Modelewska
K024441 616009680051511
17.

78

CHWAT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach gniada/172 F: West
M: Chwała
O: ZKJ Przylep
B: Maroszek Ignacy
brak
18.

103

CISEK - POL - Wałach gniada/- F: -
M: -
O: -
B: -
brak -
19.

44

CLASSIC GREY Deutches Sportpferd POL 2014 Wałach siwa/168 F: Colestus
M: Lourdes
O: Nouwen Sporthorses
B: Wiesław Nowak
123 DE 455550000814
20.

87

COLLIN POUR AMELIE T NN POL nn Wałach gniada/nn F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
nn nn
21.

22

COMPANERO HOL GER 2010 Wałach siwa F: Colmander / Colman
M: Martha III / Ariadus
O: Agnieszka Gaertner
B: Johannsen Hans
K022047 DE421000091710
22.

125

CONQUISTADOR F:
M:
O:
B:
23.

82

CORSICA SP POL 2014 Klacz gniada/164 F: Carambol
M: Contessa
O: Tomasz Kowala
B: Tomasz Kowala
Brak
24.

113

COURTNEY 11 OLD GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Lambada / Laurin
O: Katarzyna Bawłowicz
B: Gerd Wieker
K019306 DE433330177309 104ZE87
25.

73

CRISTAL B SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Canabis Z / Contender
M: Zandorella K Z / Zandor Z
O: Daniel Brzózka
B: Daniel Brzózka
K025098 616 999 68 00517 13
26.

8

DAKAR B SP POL 2001 Ogier ciemnogniada F: Turbut Elivis
M: Turnut De Qualitete
O: Apanasewicz
B: Buchowiecka
K014915
27.

120

DJINGIZ-TAR KWPN POL 2008 Wałach ciemnogniada/165 F: Veron
M: Margriet
O: Anna Leśkiewicz
B: Holandia
brak
28.

77

DON CALMA WLKP POL 2012 Wałach ciemnogniada/170 F: Con Calma / Calato
M: Dywizja / Nameless
O: Paulina Mielec
B: Mirosław Łacinik
K022714 616007610185512
29.

25

DONNA NAVONNA Oldenburger GER 2012 Klacz kasztanowata/165 F: destano
M: studbach1
O: Arnold Hannower
B: Arnold Hannower
K022738 de433330920512
30.

74

DRAMA QUEEN X POL X Klacz ciemnogniada/X F: X
M: X
O: X
B: X
X X
31.

89

DUMNY SP POL 2000 Wałach gniada/170 F: Ramzes
M: Dźwina
O: Dariusz Niedzwiecki
B: Dariusz Niedzwiecki
Brak POL 009681009300
32.

111

DURANGO P SP POL 2011 Wałach gniada F: Corleone Z
M: Dalay
O: Bosiacka Anna
B: Parkitny Bogdan
K021933
33.

4

EL NINO EWITA Niemiecki Koń Sportowy POL 2013 Wałach gniada/162 F: No limit 7
M: Eksplozja
O: Apanasewicz
B: Apanasewicz
K023584 DE455878308213
34.

51

ESCADA R Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 Klacz gniada F: Artego
M: Evidence
O: Wiesław Apanasewicz
B: Falk Reppe
K023361
35.

46

ETOILE HAN GER 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Escudo II / Espri
M: Grandessa / Graf Top
O:
B:
K014422 DE431314606007
36.

45

FABIAN J Z ZANG BEL 2012 Wałach ciemnogniada F: Fantomas De Muze / Sandro Boy
M: Gamine De Pomme / Darco
O: Nicolaas Nouwen
B:
K023793 056015Z55804012
37.

33

FLORYDA SP POL 2014 Klacz skarogniada/mk:- F: SIQUEST
M: Fryzka
O: Witold Styła
B: -
brak -
38.

58

FOKUS SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/172 F: Ludger / Laptop/Loredo/Calypso
M: Flying Star / Flying Star I/Furioso
O: Klaudia Płaszczewska
B: Sylwester Kosiński
K013922 POL009680051807
39.

116

FRANCISCO DES PREMICES IRE POL 2015 Ogier skarogniada/165 F: Cornet Obolensky
M: Ricardo Z
O: Katarzyna Bawłowicz
B: Irlandia
Brak
40.

36

GIRLFRIEND SP POL 2009 Klacz siwa F: Neo / Luron
M: Golden Star / Cantanis
O: Katarzyna Kosek
B: KOPRAS Sp. z o. o.
K017844 616009610094909
41.

93

GOLD CARETINO SP POL 2004 Wałach gniada F: Caretino K / Caretino
M: Galacja / Garantie
O: Sandra Stańczak
B:
K009961 POL009611057504 105AA52
42.

108

GRACJA - POL 2005 Klacz gniada F: -
M: -
O: -
B: -
brak
43.

122

GRACJA F:
M:
O:
B:
44.

96

GRALL Oldenburska GER 2002 Wałach gniada F: Clinton
M: Grandessa
O: Kinga Stańczak
B: bd
K013015
45.

31

GRANDO SP POL 2007 Wałach siwa/- F: Georgika / Kastet
M: Georgika / Kastet
O: Jolanta Kuflińska
B: Jolanta Kuflińska
K011056 POL009680021107
46.

102

GWIAZDA SP POL 2010 Klacz gniada F: Contendel L
M: Gaja
O: Agnieszka Janusz
B: Zdanowicz Józef
K025893 616009680072610
47.

7

HIMALAYA OF THE HUTS KWPN NED 2012 Klacz gniada/168 F: Balou Du Rouet Z / Baloubet Du Rouet
M: Legata / Damiro
O: Nikolaas Nouwen
B: -
K023069 528003201204117
48.

104

IL LA TOYA - POL - Klacz siwa/- F: -
M: -
O: -
B: -
- -
49.

75

IMIRO VDH KWPN NED 2013 Wałach gniada/- F: G.Ramiro Z. /
M: Paccalonie K / Voltaire
O: -
B: -
K022646 528003201303065
50.

118

INEZA W SP POL 2005 Klacz gniada F: Largo
M: Ikona
O: Iwona Sergiel
B: Rinaldo Kiecoń
11064
51.

119

IRTYSZ SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Limit
M: Iryda
O: Joanna Skibińska
B: Michał Różński
K009036 10296 102XR98
52.

101

KASANDRA SP POL 2012 Klacz gniada F: Hazard
M: Kwesta
O: Bartosz Janusz
B: Franciszek Dariusz
K022257 616009540008612
53.

56

KIDIBUL V BWP BEL 2010 Wałach gniada/170 F: Indorado / Corrado I
M: Landora-V / Landor S
O: Maciej Świca
B:
K020892 056002W00297333
54.

67

KOMBOY KWPN NED 2015 Wałach kasztanowata/. F: .
M: .
O: .
B: .
. .
55.

26

KOSMA NRPS NLD 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Kosmo van Orchid's
M: Brat
O: Danielle Bezemer-witjens
B: H.A TOLBON
K025987 528008110078211
56.

37

KREON WLKP POL 2009 Wałach ciemnogniada/173 F: Neo / Luron
M: Kora / Contendus
O: Łukasz Zasadziński
B: Kopras Sp. z o. o.
K019898 616007610186409
57.

94

L-BERCIK Kuc Walijski POL 2008 Wałach inna/kuc: F: nw
M: nw
O: Kinga Stańczak-Szulc
B: nw
brak
58.

5

LADY EWITA DRP POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: V.I.P
M: Lady Peggy
O: Tomasz Klimek
B: Apanasewicz
Brak POL
59.

97

LAMIROS SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Chardonnay L / Cintender
M: Lizystrata L / Player
O: Piotr Jankowski
B: Aleksy Steć
K016651 POL009580197709 105DK53
60.

60

LASCARETTO Holsztyn GER 1999 Wałach ciemnogniada/170 F: lansing
M: zirze
O: Aleksandra Leśniewska
B: Poggensee Jens
K008063
61.

91

LEXUS Oldenburska POL 2006 Wałach gniada/170 F: Luxius
M: Perunja
O: Tomasz Twardowski
B: Heinrich Diersen
Brak De433330513806
62.

27

LOPIK'S APPIE New Forest Pony NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Aladin / Molenaar's Golden King
M: Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
O: Krzysztof Derda
B: A. H. Hootsen
K022574 528018020051492
63.

66

LORETTA HAN GER 2009 Klacz gniada/167 F: Le Cou Cou / Landadel
M: Wendi / Wendekreis
O: Sylwia Grodziska
B: -
K027582 DE431316726509
64.

57

LORIN B Westfalska POL 2013 Klacz gniada/- F: Che Guevara / Cassini I
M: Lora / Lancer III
O: Grażyna Lachowicz-Woloszyn
B: Krzysztof Bryll
K026296 DE441411225514
65.

114

M. BLUE'S BOY Z ZANG BEL 2012 Ogier siwa/167 F: Mr. Blue / Couperus
M: Henna / Contact vd Heffinck
O: Katarzyna Bawłowicz
B:
K021044 056015Z55719112
66.

124

MAJOR F:
M:
O:
B:
67.

34

MATADOR Wielkopolska POL 2010 Wałach tarantowata/- F: Hagen
M: Molika
O: Witold Styła
B: -
brak -
68.

70

MATROS - P SP POL 2007 Wałach kasztanowata/173 F: Corleone Z
M: Malezja
O: Martyna Kołodyńska
B: Rafał Parkitny
K017835 0096700423
69.

123

MAXIMUS W siwa F:
M:
O:
B:
70.

88

MOKKA CAFFEE SP POL 2012 Klacz izabelowata/167 F: Dandys
M: Domena
O: Roksana Biazik
B: brak
brak
71.

23

MONTANO WLKP POL 2009 Wałach gniada/162 F: Fred / Colorado
M: Montana / Niels
O: Anna Polańska
B:
K017485 616007520124109
72.

110

NASALL 3 HOLST GER 2012 Wałach siwa/171 F: Numero Uno
M: Carthago Z
O: Hubert Polowczyk
B: Niemcy
K027323
73.

29

NINO KUC POL 2010 Wałach izabelowata/kuc: F: TORNADO
M: NINA
O: JOANNA DYKRZAK
B: MATKOWSKI LUBOMIR
K019488
74.

18

OBO VAN ST MAARTEN BWP BEL 2014 Ogier gniada F: Kannan
M: Zydoctro V/D Kapel/Indoctro
O: Katarzyna Bawłowicz
B: Bruyninx Bvba
brak
75.

109

ODIGO VAN HET KAPELHOF BWP BEL 2014 Ogier gniada F: Darco / Lugano Van La Roche
M: Prima Donna / Pinkus
O: Katarzyna Bawłowicz
B: Jan Winters
K025679 056002W00307591
76.

83

OGIEŃ SP POL 2010 Wałach gniada F: Literat
M: Opoka
O: Marek Czekajło
B: -
K018955
77.

117

ORIGI AEG BWP POL 2014 Ogier skarogniada/166 F: Kannan
M: Heartbreaker
O: Katarzyna Bawłowicz
B: Belgia
Brak
78.

71

PALMERRO P SP POL 2012 Wałach siwa/166 F: Con Calma
M: Palegrina-P
O: Radosław Dukat
B: Witold Polowczyk
brak
79.

65

POLKA SP POL 2005 Klacz siwa/166 F: Walor / Corde
M: Polana / Poncz
O: Krystyna Nowak
B: Krystyna Nowak
K014420 POL009670057805
80.

99

PONIATOWSKI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach gniada/000 F: Diamant de semilly
M: Burggraaf
O: Maciej Błażejewski
B: Laskowski Stanisław
K026797 6160096100025 14
81.

63

PROZA Wielkopolska Pochodzenie Trake POL 2008 Klacz kasztanowata/171 F: Esaul
M: Poezja
O: Paulina Kleciak
B: Stadnina koni Liski
,,brak 007600396508
82.

20

REBELIA SP POL 2005 Klacz gniada/167 F: Santos
M: Rena
O: Elżbieta Pikuła
B: Danisz Lesław
Brak POL009640021905
83.

86

REGILUS L NN POL nn Wałach kasztanowata/nn F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
brak nn
84.

100

REWERS SP POL 2010 Wałach siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Rubież / Lombardo
O: Maciej Błażejewski
B: SK Racot
K016891 616009610060310
85.

59

SAMBRA SP POL 2006 Klacz kasztanowata/170 F: CORDIAL
M: SULLA
O: Aleksandra Leśniewska
B: SK UDÓRZ
K013453
86.

2

SHANTAL SP POL 2014 Klacz siwa/165 F: Lotos
M: Sepia/Stalypso
O: Joanna Łuczaj
B: Joanna Łuczaj
Brak Pol
87.

64

SHE IS A LADY SP POL 2008 Klacz kasztanowata/168cm F: Imequyl
M: Samira
O: Karolina i Paulina Kleciak
B: Dylewska Agata
Brak 616009590207008
88.

69

SICILIA SP POL 2014 Klacz gniada/165 F: Action breaker
M: S Easy Fly
O: Bogusława Staszak
B: Stadnina Koni Nad Wigrami Gospodarstwo Rolne
K027800 616009510238714
89.

24

SONKO TIT Kłusak Francuski POL 2006 Wałach ciemnogniada/165 F: Gebrazac / Sebrazac
M: Ilene Soltit / Le Loir
O: Anna Polańska
B:
K014512 06212946
90.

28

SWEET DOROTHEE Hanower GER 2012 Klacz kara/165 F: Spörcken
M: Erica
O: IIse-Dorothee Hagemann
B: Ilse- Dorothee Hagemann
Brak De 431312011512
91.

115

SZYMON HOL GER 2008 Wałach siwa F: Singulord Jot / Singularjo II
M: Luna B / Carthago
O: Adam Łyczakowski
B: Bremermann
K023870 DE4211000529708
92.

43

TERCJA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz gniada/mk: F: Contendor
M: Trojka
O: Katarzyna Iwanicka
B: Małgorzata Mąskosa
brak 616009610051211
93.

79

TOSIA N.N. POL 2001 Klacz biała/163 F: nn
M: nn
O: Katarzyna Bawłowicz
B: n.n.
brak
94.

3

TWIST SP POL 2014 Wałach siwa/168 F: Lotos /
M: T - Normandia / Wiliam
O: Małgorzata Kruszniewicz
B: Aneta Kalwara
K024686 616009670020214
95.

106

ULTIMA - POL - Klacz kasztanowata/mk:- F: -
M: -
O: -
B: -
- -
96.

76

VENDINI X POL X Wałach siwa/X F: X
M: X
O: X
B: X
X X
97.

52

VICKY CRISTINA Holsztyńska GER 2006 Klacz gniada/160 F: Landsdown
M: -/Acord II
O: Wiesław Apanasewicz
B: De
Brak De
98.

105

WASYL - POL - Wałach srokata/kuc:- F: -
M: -
O: -
B: -
-- -
99.

17

ZENTIS DR GER 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:149 F: Top Zento / Coelenhapes Cetry Be The Best
M: Vievien / Viscount
O: Grzegorz Kosicki
B: Grzegorz Kosicki
K025099 DE441411135307
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antonik Wiktoria
Stajnia Siostry Stańczak
2019-06-29
9
ARAMIS (95)
2019-06-29
22
Bartoszek Piotr
Stajnia Siostry Stańczak
GRALL (96)
2019-06-29
25
Bezulska Roksana
Stajnia Siostry Stańczak
2019-06-29
2
2019-06-29
Biazik Roksana
Bez Przynależności Klubowej L U B
2019-06-29
34
2019-06-29
Brzózka Damian
St. KJ Tradycja Siedlnica
2019-06-29
17
2019-06-29
3
Cebrowska Julia
bpk
2019-06-29
1
2019-06-30
1
Charewicz Monika
LKS Stragona Strzegom
2019-06-29
1
2019-06-29
36
2019-06-30
11
2019-06-30
POLKA (65)
2019-06-29
14
2019-06-29
10
2019-06-30
3
2019-06-30
6
Czajkowska Izabela
ZKS Drzonków
CASSJO (61)
2019-06-29
7
2019-06-29
8
2019-06-30
14
2019-06-30
9
Czekajło Aleksandra
Klub Sportowy Cortina Kaczenice
OGIEŃ (83)
2019-06-29
30
2019-06-29
12
Derda Agata
KJ Michałówka
2019-06-29
28
2019-06-29
2019-06-29
19
2019-06-30
12
2019-06-30
13
KOSMA (26)
2019-06-29
11
2019-06-29
13
2019-06-30
4
2019-06-30
9
2019-06-29
2
2019-06-30
1
Dukat Julia
Klub Sportowy Cortina Kaczenice
2019-06-29
27
2019-06-29
Dziemidowicz Wiktor
Zielonogórski KS Drzonków
2019-06-29
13
2019-06-29
16
Dziura Nikola
Klub Sportowy Cortina Kaczenice
CISEK (103)
2019-06-29
11
2019-06-30
18
Fila Aleksandra
Bpk
2019-06-29
23
2019-06-29
2019-06-30
Fraczek Wiktoria
Stajnia Siostry Stańczak
GRALL (96)
2019-06-29
1
2019-06-29
1
Gaertner Agnieszka
bpk
2019-06-29
15
2019-06-29
24
2019-06-30
6
2019-06-30
8
Gardas Dominika
JKS FER Więckowice
ZENTIS (17)
2019-06-29
29
2019-06-30
17
2019-06-30
11
2019-06-30
Gardas Dominika
JKS FER Więckowice
KOMBOY (67)
2019-06-29
42
2019-06-29
2019-06-30
10
2019-06-30
Girsa Maja
KJ Jaroszówka
2019-06-29
10
2019-06-29
20
Grochowiak Karolina
Klub Sportowy Centaurus
2019-06-29
17
2019-06-29
22
Grodziska Sylwia
JKS Fer Więckowice
LORETTA (66)
2019-06-29
8
2019-06-29
26
2019-06-30
5
2019-06-30
8
Guszpil Weronika
KJ Jaroszówka
2019-06-29
12
2019-06-29
4
2019-06-30
1
2019-06-30
4
2019-06-29
11
2019-06-29
21
2019-06-30
13
2019-06-30
1
2019-06-29
27
2019-06-29
10
2019-06-30
3
2019-06-30
10
2019-06-29
12
2019-06-29
9
2019-06-30
5
2019-06-30
6
Iwanicka Aleksandra
Klub Sportowy Centaurus
TERCJA (43)
2019-06-29
20
2019-06-29
11
2019-06-29
17
Jankowski Bartosz
KS Centaurus Zielona Góra
LAMIROS (97)
2019-06-29
23
2019-06-29
15
Janowicz Natalia
Rio Grande Krosinko
FLORYDA (33)
2019-06-29
1
2019-06-29
35
2019-06-30
1
2019-06-30
16
Janusz Agata
Stajnia Nebraska
KASANDRA (101)
2019-06-29
15
2019-06-29
Janusz Małgorzata
Stajnia Nebraska
GWIAZDA (102)
2019-06-29
14
2019-06-29
21
Jaranowska Pola
Klub Sportowy Cortina Kaczenice
2019-06-29
1
2019-06-30
1
Kamińska Oliwia
Rio Grande Krosinko
AVATAR (32)
2019-06-29
24
2019-06-29
11
2019-06-30
16
2019-06-30
1
Kleciak Karolina
Brak
2019-06-29
4
2019-06-29
5
2019-06-29
Kleciak Paulina
Brak
PROZA (63)
2019-06-29
39
2019-06-29
35
2019-06-29
Klimek Paulina
Bpk
2019-06-29
1
2019-06-29
43
2019-06-30
2019-06-30
6
Kondracka Julia
SKJ FAVORIT Racula
NINO (29)
2019-06-29
2
2019-06-29
31
2019-06-30
1
2019-06-30
1
Kosek Katarzyna
JKS Fer Więckowice
2019-06-29
7
2019-06-29
17
2019-06-30
10
2019-06-30
5
Kosicka Lena
KS Centaurus Zielona Góra
ZENTIS (17)
2019-06-29
18
2019-06-29
Krupa Weronika
Cortina Kaczenice
WASYL (105)
2019-06-29
2019-06-30
17
Kruszniewicz Małgorzata
JKS Jaroszówka
TWIST (3)
2019-06-29
44
2019-06-29
34
2019-06-30
9
2019-06-30
9
Kudłaszyk Mia
Rio Grande Krosinko
ANITA (62)
2019-06-29
1
2019-06-29
11
2019-06-30
1
2019-06-30
15
Kuflińska Karolina
KJ Lansada Milsko
CALGARY (30)
2019-06-29
8
2019-06-29
25
Kujawska Narin
Klub Sportowy Cortina Kaczenice
ULTIMA (106)
2019-06-29
1
2019-06-30
1
Kujawska Sara
Klub Sportowy Cortina Kaczenice
BOHEMA (107)
2019-06-29
1
2019-06-30
1
Kunefał Natalia
KS Centaurus
REWERS (100)
2019-06-29
40
2019-06-29
Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria
KS Centaurus
LORIN B (57)
2019-06-29
33
2019-06-29
23
2019-06-30
12
2019-06-30
11
Laskowska Zofia
Zks Drzonków
CADOZO (47)
2019-06-29
10
2019-06-30
7
2019-06-30
4
Latosi Dominika
Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep-Lotnisko
CHWAT (78)
2019-06-29
2019-06-29
16
2019-06-29
Leśkiewicz Hanna
niezrzeszona
2019-06-29
24
2019-06-29
Leśniak Martyna
KJ Stajnia S.S. Jakubów
ARAMIS (95)
2019-06-29
1
Leśniewska Aleksnadra
bez przynależności klubowej
SAMBRA (59)
2019-06-29
2019-06-30
2019-06-29
7
2019-06-30
2
Łukasik Sandra
Zielonogórski KS Drzonków
2019-06-29
4
2019-06-29
9
Maciejewska Alicja
Klub Sportowy Centaurus
IRTYSZ (119)
2019-06-29
9
2019-06-29
Męczyńska Zuzanna
Stajnia Siostry Stańczak
2019-06-29
12
Miłowska Agata
MAXIMUS (123)
2019-06-29
5
2019-06-29
6
Miśta Martyna
Klub Sportowy Cortina Kaczenice
CISEK (103)
2019-06-29
11
2019-06-30
11
Modelewski Patryk
KJ Stajnia Modelewscy
CHIVAS (84)
2019-06-29
1
2019-06-29
1
2019-06-30
5
2019-06-30
1
Murawski Oskar
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2019-06-29
11
2019-06-29
7
VENDINI (76)
2019-06-29
13
2019-06-29
15
2019-06-29
18
2019-06-29
20
Niedzwiecka Aleksandra
KJ Grabówek
2019-06-29
1
2019-06-29
2019-06-30
2019-06-30
15
Nowak Wiesław
LKS Stragona Strzegom
2019-06-29
2
2019-06-30
2
2019-06-29
7
2019-06-29
5
Olszowy Ryszard
KJ Lansada
ASTURIA (48)
2019-06-29
19
2019-06-29
21
Orzech Weronika
Cortina Kaczenice
GRACJA (108)
2019-06-29
1
2019-06-30
11
Pikuła Wiktoria
Stajnia Maszewo
REBELIA (20)
2019-06-29
3
Płaszczewska Klaudia
KJ Lansada
FOKUS (58)
2019-06-29
25
2019-06-29
Polańska Anna
St. KJ Tradycja Siedlnica
MONTANO (23)
2019-06-29
11
2019-06-29
21
2019-06-30
4
2019-06-30
7
2019-06-29
4
2019-06-29
5
2019-06-30
2
2019-06-30
2
Polowczyk Hubert
KS Cortina Kaczenice
2019-06-29
4
2019-06-30
3
2019-06-29
3
NASALL 3 (110)
2019-06-29
6
DURANGO P (111)
2019-06-29
8
2019-06-30
8
2019-06-29
3
2019-06-30
2
2019-06-29
2
SZYMON (115)
2019-06-30
3
2019-06-29
37
2019-06-29
ORIGI AEG (117)
2019-06-29
16
2019-06-29
2019-06-29
38
2019-06-29
Reinhold Julia
KJ Lansada Milsko
GRANDO (31)
2019-06-29
18
2019-06-29
14
ASTURIA (48)
2019-06-29
32
Rejman Dorota
Bpk
2019-06-29
20
2019-06-30
7
2019-06-29
33
2019-06-30
Sawicka Magdalena
KS Cortina
ULTIMA (106)
2019-06-29
22
2019-06-29
Sergiel Hanna
Klub Sportowy Centaurus
INEZA W (118)
2019-06-29
2019-06-29
22
Skiba Piotr
LUKS Nysa Gubin
DUMNY (89)
2019-06-29
11
2019-06-29
45
2019-06-30
1
LEXUS (91)
2019-06-29
13
Skorek Sylwia
KS Cortina
GRACJA (122)
2019-06-29
19
2019-06-29
Sosińska Michalina
KJ Stajnia S.S. Jakubów
2019-06-29
11
Stachowiak Sandra
Rio Grande Krosinko
MATADOR (34)
2019-06-29
2019-06-29
24
2019-06-30
1
2019-06-30
3
Stasiak Amelia
KJ Stajnia S.S. Jakubów
2019-06-29
Staszak Alicja
BPK
SICILIA (69)
2019-06-29
6
2019-06-29
14
Strzelczyk Anna
Bpk
2019-06-29
6
2019-06-30
1
Strzępek Natalia
KS Centaurus
CORSICA (82)
2019-06-29
23
2019-06-29
2019-06-30
11
2019-06-30
8
2019-06-29
11
Świca Maciej
KS Cortina Kaczenice
2019-06-29
6
2019-06-29
5
2019-06-30
4
2019-06-30
7
Szafraniec Karolina
Rancho u Johna
BALANGA (98)
2019-06-29
32
Szafraniec Krystian
Rancho u Johna
BALANGA (98)
2019-06-29
1
2019-06-30
14
2019-06-30
1
Szczepanowska Olimia
KJ Garbówek
2019-06-29
1
2019-06-30
1
Szeląg Alicja
ZKS Drzonków
MAJOR (124)
2019-06-29
41
2019-06-29
Szymkowiak Jarosław
Brak
REBELIA (20)
2019-06-29
31
2019-06-29
3
Tarasek Krzysztof
Klub jeździecki „Czahary”
2019-06-29
1
2019-06-29
9
2019-06-29
29
2019-06-29
2019-06-29
30
2019-06-29
Wawrzyniak Marika
KJ Rio Grande Krosinko
2019-06-29
26
2019-06-29
2019-06-29
28
2019-06-30
11
2019-06-30
10
Włoskowicz Dagmara
KJ Stajnia S.S. Jakbów
ARAMIS (95)
2019-06-29
1
Zagdańska Julia
KS Cortina Kaczenice
BACANTI (80)
2019-06-29
6
Zagdańska Zuzanna
KS Cortina
TOSIA (79)
2019-06-29
1
2019-06-30
1
Zasadziński Łukasz
JKS Fer Więckowice
KREON (37)
2019-06-29
19
2019-06-29
16
2019-06-30
4
Zawiślak Julia
Cortina Kaczenice
ULTIMA (106)
2019-06-30
Żurowski Jan
LKS Stragona Strzegom
ETOILE (46)
2019-06-29
8
2019-06-30
6

Number of Riders: 89

Number of Horses: 99

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062019-2, ZKJ)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl