Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HORSEPROFI CHALLENGE Zawody Towarzyskie w Skokach Przez Przeszkody i Ujeżdżeniu
Stary Adamów (w. łódzkie), 24-25 sierpnia 2019 r.

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
49 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 16:03:50
2019-08-17 14:09:39
Weronika Drożdżyńska PEREŁKA
  • 2x 2/LL/50 cm, z trafieniem w normę czasu
48 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 16:03:45
2019-08-17 13:56:46
Alicja Dworak WHAT`S UP TEDDY
  • 2x 2/LL/50 cm, z trafieniem w normę czasu
47 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 16:03:38
2019-08-17 12:40:03
Adam Stasiak COLORADO
  • 1x 4/L/L1/zwykły (L) z rozgrywką (L1), PUCHAR SKJ HORSEPROFI
46 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 16:03:27
2019-08-17 12:39:14
Maja Krygier QUABRIELLA 4
  • 1x 8/P/P-2 (ujeżdżenie)
45 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 16:03:17
2019-08-17 12:38:17
Zuzanna Jabłońska LONTAR
  • 2x 1//Pony Games
  • 2x 7/L/L-3 (ujeżdżenie)
44 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 16:02:51
2019-08-17 11:21:57
Anna Woźna GRANDA
  • 1x 5/P/barier, (wyłącznie dla zawodników posiadających min. III klasę sportową), PUCHAR BURMISTRZA ALEKSANDROWA ŁÓDZKIEGO
43 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 09:42:20
2019-08-17 09:00:40
Dorota Brzezińska-Grabarczyk CALINA
  • 1x 2/LL/50 cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/80 cm, z trafieniem w normę czasu
42 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 21:27:40
2019-08-16 20:15:06
Małgorzata Kuźmińska KUADLINO
  • 1x 4/L/L1/zwykły (L) z rozgrywką (L1), PUCHAR SKJ HORSEPROFI
  • 1x 5/P/barier, (wyłącznie dla zawodników posiadających min. III klasę sportową), PUCHAR BURMISTRZA ALEKSANDROWA ŁÓDZKIEGO
41 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 21:27:30
2019-08-16 19:35:37
Roksana Piaseczna AUKJE
  • 1x 1//Pony Games
40 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 17:30:31
2019-08-15 12:06:58
Patrycja Czerwonka MARLO
  • 2x 10/C/C-4 (ujeżdżenie), PUCHAR PRZEWODNICZACEJ RADY MIEJSKIEJ W ALEKSANDROWIE ŁÓDZKIM
39 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 17:27:59
2019-08-15 11:01:45
Malena Kotecka DUMKA
  • 2x 3/LL/80 cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/L1/zwykły (L) z rozgrywką (L1), PUCHAR SKJ HORSEPROFI
38 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 17:27:36
2019-08-15 10:59:13
Dawid Kotecki EVEREST M
  • 2x 4/L/L1/zwykły (L) z rozgrywką (L1), PUCHAR SKJ HORSEPROFI
37 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 10:14:43
2019-08-12 23:18:35
Jakub Florczak BASANTI
  • 1x 2/LL/50 cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/80 cm, z trafieniem w normę czasu
36 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 11:14:15
2019-08-12 23:17:33
Valeriya Dyudina ATUAN
  • 1x 3/LL/80 cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/L1/zwykły (L) z rozgrywką (L1), PUCHAR SKJ HORSEPROFI
35 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 11:13:58
2019-08-12 23:16:52
Viktoriya Dyudina LENOX
  • 1x 3/LL/80 cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/L1/zwykły (L) z rozgrywką (L1), PUCHAR SKJ HORSEPROFI
34 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 21:46:23
2019-08-11 20:57:21
Dominika Zieniewicz CORONA 123
  • 1x 4/L/L1/zwykły (L) z rozgrywką (L1), PUCHAR SKJ HORSEPROFI
  • 1x 5/P/barier, (wyłącznie dla zawodników posiadających min. III klasę sportową), PUCHAR BURMISTRZA ALEKSANDROWA ŁÓDZKIEGO
33 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 18:43:29
2019-08-11 01:29:54
Magdalena Bandurek HENNA
  • 2x 8/P/P-2 (ujeżdżenie)
32 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 22:00:52
2019-08-10 19:00:09
Simona Mysior HASZYSZ BEJ
  • 1x 3/LL/80 cm, z trafieniem w normę czasu
31 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 22:00:55
2019-08-10 16:47:57
Nel Majewska VOX PONYSPORT
  • 1x 1//Pony Games
30 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 22:54:40
2019-08-07 22:54:40
Julia Paradowska MAXIMUS ZK
  • 1x 5/P/barier, (wyłącznie dla zawodników posiadających min. III klasę sportową), PUCHAR BURMISTRZA ALEKSANDROWA ŁÓDZKIEGO
29 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 21:54:35
2019-08-07 21:48:51
Alicja Olaszek VOLUTA PONYSPORT
  • 1x 2/LL/50 cm, z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL/80 cm, z trafieniem w normę czasu
28 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 18:40:00
2019-08-05 18:10:58
Natalia Maraszek EQUERCUS
  • 1x 7/L/L-3 (ujeżdżenie)
26 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 14:15:36
2019-08-05 12:35:30
Alicja Piechocka PISTACJA
  • 1x 1//Pony Games
25 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 21:19:08
2019-08-01 16:02:33
Patrycja Adamczyk DISNEY
  • 2x 3/LL/80 cm, z trafieniem w normę czasu
24 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 23:52:47
2019-07-31 12:56:48
Monika Chodacka CINDERELLA
  • 1x 3/LL/80 cm, z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4/L/L1/zwykły (L) z rozgrywką (L1), PUCHAR SKJ HORSEPROFI
22 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 23:52:54
2019-07-29 13:09:24
Julia Chmaj GINARETTI H
  • 1x 8/P/P-2 (ujeżdżenie)
  • 1x 9/N/N-1 (ujeżdżenie), PUCHAR STAJNI ADRIANNA
21 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 23:52:51
2019-07-29 13:08:13
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 1x 4/L/L1/zwykły (L) z rozgrywką (L1), PUCHAR SKJ HORSEPROFI
  • 1x 5/P/barier, (wyłącznie dla zawodników posiadających min. III klasę sportową), PUCHAR BURMISTRZA ALEKSANDROWA ŁÓDZKIEGO
20 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 23:52:57
2019-07-29 12:16:31
Agnieszka Arkuszyńska ARAMIS
  • 1x 7/L/L-3 (ujeżdżenie)
18 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 23:52:21
2019-07-29 11:54:40
Irmina Szybka OSADKOWSKI ASHVILLE
  • 1x 3/LL/80 cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/L1/zwykły (L) z rozgrywką (L1), PUCHAR SKJ HORSEPROFI
  • 1x 8/P/P-2 (ujeżdżenie)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 23:52:43
2019-07-29 11:46:39
Lena Michalska FIESTA
  • 1x 1//Pony Games
  • 2x 2/LL/50 cm, z trafieniem w normę czasu
16 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 23:52:33
2019-07-28 22:28:55
Klaudia Nalepa MARCO
  • 1x 8/P/P-2 (ujeżdżenie)
  • 1x 9/N/N-1 (ujeżdżenie), PUCHAR STAJNI ADRIANNA
15 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 23:52:38
2019-07-28 22:28:04
Klaudia Nalepa HORYZONT
  • 1x 9/N/N-1 (ujeżdżenie), PUCHAR STAJNI ADRIANNA
  • 1x 10/C/C-4 (ujeżdżenie), PUCHAR PRZEWODNICZACEJ RADY MIEJSKIEJ W ALEKSANDROWIE ŁÓDZKIM
14 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 22:46:49
2019-07-26 22:44:03
Sandra Wrońska VOX PONYSPORT
  • 1x 1//Pony Games
  • 1x 6//Pony Games
13 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 23:52:18
2019-07-25 10:30:15
Irmina Szybka PANDA
  • 1x 3/LL/80 cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/L1/zwykły (L) z rozgrywką (L1), PUCHAR SKJ HORSEPROFI
  • 1x 7/L/L-3 (ujeżdżenie)
  • 1x 8/P/P-2 (ujeżdżenie)
12 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 22:38:30
2019-07-23 22:24:48
Justyna Dębowska ŁATKA
  • 1x 6//Pony Games
11 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 23:25:59
2019-07-22 22:00:34
Hanna Markiewicz ŁATKA
  • 1x 1//Pony Games
10 ENTRY ACCEPTED 2019-07-27 20:49:46
2019-07-22 16:35:22
Jagoda Zemfler HASZYSZ BEJ
  • 2x 7/L/L-3 (ujeżdżenie)
9 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 20:40:36
2019-07-16 20:40:36
Tomasz Paradowski HARNAŚ
  • 1x 5/P/barier, (wyłącznie dla zawodników posiadających min. III klasę sportową), PUCHAR BURMISTRZA ALEKSANDROWA ŁÓDZKIEGO
8 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 19:03:52
2019-07-11 19:03:52
Kalina Jaroszewicz MOON LOVE
  • 2x 7/L/L-3 (ujeżdżenie)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 09:36:38
2019-07-11 14:03:05
Maria Olejniczak WILDZANG'S SABIONA
  • 2x 6//Pony Games
  • 1x 7/L/L-3 (ujeżdżenie)
6 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 17:46:12
2019-07-10 12:22:41
Mateusz Maćczak DEREK
  • 1x 3/LL/80 cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/L1/zwykły (L) z rozgrywką (L1), PUCHAR SKJ HORSEPROFI
  • 1x 7/L/L-3 (ujeżdżenie)
  • 1x 8/P/P-2 (ujeżdżenie)
5 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 21:18:33
2019-07-07 14:51:05
Aleksandra Taburska BAMBI
  • 1x 3/LL/80 cm, z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4/L/L1/zwykły (L) z rozgrywką (L1), PUCHAR SKJ HORSEPROFI
4 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 21:18:26
2019-07-07 14:47:01
Weronika Baldys I LOVE YOU
  • 2x 3/LL/80 cm, z trafieniem w normę czasu
2 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 11:29:18
2019-07-01 21:15:58
Magdalena Rajpal FARADAY MAGNETIC
  • 2x 7/L/L-3 (ujeżdżenie)
  • 1x 8/P/P-2 (ujeżdżenie)
1 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 11:29:15
2019-07-01 21:14:41
Karolina Filipiak GRAND CANTANIS
  • 2x 4/L/L1/zwykły (L) z rozgrywką (L1), PUCHAR SKJ HORSEPROFI
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamczyk Patrycja Brak
2006 (JM.)
Brak
2. Arkuszyńska Agnieszka Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
brak
3. Baldys Weronika SKJ Horseprofi
1999 (MJ.)
_
4. Bandurek Magdalena Bractwo Konne Św. Marcina
S
brak
5. Chmaj Julia SKJ HORSEPROFI Łódź
2003 (J.)
O025961
6. Chodacka Monika Niezrzeszony
2003 (J.)
brak
7. Czerwonka Patrycja Stajnia De La Sens
S
brak
8. Dębowska Justyna Stajnia Adrianna
2006 (JM.)
Brak
9. Dyudina Valeriya KJ Janowice
2005 (JM.)
brak
10. Dyudina Viktoriya KJ Janowice
2005 (JM.)
brak
11. Filipiak Karolina SKJ Horseprofi
2001 (J.)
3763218
12. Florczak Jakub KJ Janowice
2004 (JM.)
Brak
13. Jaroszewicz Kalina Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
brak
14. Kotecka Malena Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2007 (JM.)
O045956
15. Kotecki Dawid Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2004 (JM.)
O045959
16. Maćczak Mateusz Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
O019680
17. Maćczak Paulina Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
O008250
18. Majewska Nel Stajnia Adrianna
2008 (Mł.)
Brak
19. Maraszek Natalia Klub Jeździecki Wolica
1999 (MJ.)
O036347
20. Markiewicz Hanna Stajnia Adrianna
2006 (JM.)
Brak
21. Michalska Lena SKJ HORSEPROFI Łódź
2009 (Mł.)
brak
22. Mysior Simona Stajnia Adrianna
2003 (J.)
brak
23. Nalepa Klaudia Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
O019822
24. Olaszek Alicja Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2009 (Mł.)
O055650
25. Olejniczak Maria KJ Arabika
2011 (Mł.)
Brak
26. Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
1999 (MJ.)
O033511
27. Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O024449
28. Piechocka Alicja Stajnia Adrianna
2007 (JM.)
brak
29. Rajpal Magdalena SKJ Horseprofi Łódź
S
O012577
30. Szybka Irmina KJ Janowice
2001 (J.)
O044404
31. Taburska Aleksandra Nn
2002 (J.)
Brak
32. Wrońska Sandra Stajnia Adrianna
2006 (JM.)
brak
33. Zemfler Jagoda NIEZRZESZONA
2007 (JM.)
BRAK
34. Zieniewicz Dominika KJ Zagórów
2004 (JM.)
O037404
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

21

ARAMIS Typ Szlachetny POL 2010 Wałach gniada/mk:156 F: nn
M: nn
O: Agnieszka Arkuszyńska
B: nn
brak 616999592001110
2.

36

ATUAN SP POL 2013 Wałach kasztanowata/- F: For Leo
M: Aza
O: Myrzat Sabitov
B: Myrzat Sabitov
K027456 616009592089113
3.

5

BAMBI Achaltekinska POL 2011 Wałach gniada/156 F: Nn
M: Nn
O: Anna Woźna
B: Brak
Brak Brak
4.

37

BASANTI Meklemburska POL 2008 Klacz siwa/170 F: -
M: -
O: Małgorzata Florczak
B: W. Maik i F. Walter
Brak -
5.

25

CINDERELLA Typ Szlachetny POL 22.04.2011 Klacz siwa/165 F: Louis
M: Centima
O: Andrzej Chodacki
B: Statkiewicz Dominika
brak brak
6.

34

CORONA 123 WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
O: Sławomir Zieniewicz
B: Sławomir Zieniewicz
K022531 DE441410837009
7.

6

DEREK Małopolska POL 2014 Wałach gniada/169 F: Efekt
M: Driada
O: Mateusz Maćczak
B: Stadnina Koni Janów Podlaski
K024825 616006580272214
8.

16

DISNEY Hanower POL 2008 Wałach kara/174 F: Nn
M: Nn
O: Anna Woźna
B: _
Brak Brak
9.

39

DUMKA SP POL 2006 Klacz skarogniada/160 F: Hort
M: Dolina
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K023206 009580544006
10.

28

EQUERCUS SP POL 2003 Wałach siwa/172 F: Vector /
M: Etyka /
O: Natalia Maraszek
B: Janusz Krzysztof Kujawa
K008479
11.

38

EVEREST M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada/180 F: Nice boy
M: Eneida
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K020685
12.

2

FARADAY MAGNETIC Hanowerska POL 2014 Wałach ciemnogniada/165 F: Feedback
M: Denira
O: Magdalena Rajpal
B: Elizabeth Kapp
K025832 brak
13.

13

FIESTA KUC POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:100 F: Szaman /
M: Flora /
O: Hubert Rosak
B: Jacek Gajowiak
brak POL013611085404
14.

23

GINARETTI H KWPN NED 2011 Klacz ciemnogniada F: Andretti /
M: Historie / Belisar
O: Aneta Chmaj-Szmidt
B: H. Van De Heuvel
K023910 52800321106486
15.

1

GRAND CANTANIS SP POL 2014 Wałach siwa F: Cantanis Son
M: Gwadelupa
O: Karolina Filipiak
B: Krzysztof Beczkowski
Brak 616009591020214
16.

9

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
O: Tomasz Paradowski
B: SK Walewice
K017728 POL006590182505
17.

10

HASZYSZ BEJ Małopolska POL 2001 Wałach gniada/170 F: BROKAT BEJ
M: HUANITA
O: ADRIANNA JAROSZEWICZ
B: MIECZYSŁAW POUTKA
BRAK POL 006 58 00009 01
18.

31

HASZYSZ BEJ Angloarab POL 2001 Wałach gniada/170 F: Brokat Bej
M: Huanita
O: Adrianna Jaroszewicz
B: Mieczysław Poutka
brak 006580000901
19.

33

HENNA Szlachetna Półkrew POL 2001 Klacz kasztanowata/165 F: Portos
M: Harfa
O: Beata Różnowska- Bandurek
B: Franciszek Maciukiewicz
brak POL 009 53 00774 01
20.

19

HORYZONT Małopolska POL 2008 Wałach ciemnogniada/167 F: Diabełek
M: Hordowina
O: Karolina Adamiak
B: Dramiński Leonard
K024824 POL 006590214908
21.

4

I LOVE YOU Budzianowska POL 2001 Wałach kasztanowata/158 F: Belic
M: Burka
O: Anna Woźna
B: Leonid Loshakov
K009414 Brak 102NA83
22.

3

ISTRIA SP POL 2015 Klacz kara/167 F: Sword
M: Ida-pro
O: Paulina Maćczak
B: Ostrowska Aneta
Brak 616009590023715
23.

22

JUTRZENKA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Winword / Neshad
M: Justa / Pistolet
O: Aneta Chmaj-Szmidt
B: Andrzej Gos
K016962 POL007640020404
24.

35

LENOX Deutsches Sportpferd POL 2005 Wałach kasztanowata/- F: Lapateado
M: Nordlicht
O: Myrzat Sabitov
B: Karsten Richter
K011440 DE457000247505
25.

11

ŁATKA P.S POL 2013 Klacz srokata/Ok.170cm F: Hort
M: Lazania
O: Jarosław Belec
B: Adrianna Jaroszewicz
Brak 009 59 20708 13
26.

17

ŁATKA SP POL 2013 Klacz srokata/167 F: Hort
M: Lazania
O: Adrianna Jaroszewicz
B: Jarosław Gielec
Brak 616 009 59 20708 13
27.

20

MARCO SP POL 2009 Wałach ciemnogniada/168 F: LANCELOT
M: MUZA
O: MAŁGORZATA STANIEWSKA
B: M.STANIEWSKA
K024895 616999590304209
28.

40

MARLO SP POL 2002 Wałach siwa/167 F: Santiago
M: Mara
O: Patrycja Czerwonka
B: Zbigniew Piecuch
brak POL009520055002
29.

30

MAXIMUS ZK SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Miss Sajgon L / Lansjer L
O: Tomasz Paradowski
B: Zbigniew Kruk
K019919 616009590205211
30.

8

MOON LOVE SP POL 2006 Wałach gniada F: Love Affair
M: Moonlight II
O: Agata Dylewska
B: Nowak
K018143 616009580773606
31.

14

OSADKOWSKI ASHVILLE KWPN NED 2005 Wałach gniada/170 F: Lando
M: Taylor O
O: Irmina Szybka
B: J A M. Van Oers
K010838 5280030509101 103FB85
32.

12

PANDA KUC POL 2004 Klacz siwa/kuc:149 F: Piramidon
M: Mgiełka
O: Irmina Szybka
B: Romuald Wojtczak
K026646 999590485304
33.

26

PISTACJA Koń Mały POL 2014 Klacz gniada/mk:150 F: Alek
M: Piwonia
O: Adrianna Jaroszewicz
B: Ewa Olizarowicz
Brak 616013520074714
34.

29

VOLUTA PONYSPORT KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:138 F: NICO-K
M: VIVA
O: Paweł Olaszek
B: Barbara Guniewicz
K024198 POL 013 57 00282 06
35.

18

VOX PONYSPORT Walijski-Arab POL 2005 Wałach srokata/kuc:125 F: Witalis
M: Vivan Ponysport
O: Adrianna Janiszewicz
B: Guniewicz Barbara
POL 013570009305 Polska
36.

32

VOX PONYSPORT KUC POL 2005 Wałach tarantowata/kuc:125cm F: Witalis
M: Vivan Ponysport
O: Adrianna Jaroszewicz
B: Barbara Guniewicz
Brak 013570009305
37.

7

WILDZANG'S SABIONA Kuc Walijski POL 2002 Klacz kasztanowata/130 F: Wildzang's Sundancer
M: Wildzang's Seren Wen
O: Anna Olejniczak
B: H.Valk
brak brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczyk Patrycja
Brak
DISNEY (16)
2019-08-24
2019-08-24
Arkuszyńska Agnieszka
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
ARAMIS (21)
2019-08-25
Baldys Weronika
SKJ Horseprofi
2019-08-24
2019-08-24
Bandurek Magdalena
Bractwo Konne Św. Marcina
HENNA (33)
2019-08-25
2019-08-25
Chmaj Julia
SKJ HORSEPROFI Łódź
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-25
Chodacka Monika
Niezrzeszony
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-24
Czerwonka Patrycja
Stajnia De La Sens
MARLO (40)
2019-08-25
2019-08-25
Dębowska Justyna
Stajnia Adrianna
ŁATKA (17)
2019-08-25
Dyudina Valeriya
KJ Janowice
ATUAN (36)
2019-08-24
2019-08-24
Dyudina Viktoriya
KJ Janowice
LENOX (35)
2019-08-24
2019-08-24
Filipiak Karolina
SKJ Horseprofi
2019-08-24
2019-08-24
Florczak Jakub
KJ Janowice
BASANTI (37)
2019-08-24
2019-08-24
Jaroszewicz Kalina
Bez Przynależności Klubowej
2019-08-25
2019-08-25
Kotecka Malena
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
DUMKA (39)
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-24
Kotecki Dawid
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2019-08-24
2019-08-24
Maćczak Mateusz
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
DEREK (6)
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-25
Maćczak Paulina
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
ISTRIA (3)
2019-08-25
2019-08-25
Majewska Nel
Stajnia Adrianna
2019-08-24
Maraszek Natalia
Klub Jeździecki Wolica
2019-08-25
Markiewicz Hanna
Stajnia Adrianna
ŁATKA (11)
2019-08-24
Michalska Lena
SKJ HORSEPROFI Łódź
FIESTA (13)
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-24
Mysior Simona
Stajnia Adrianna
2019-08-24
Nalepa Klaudia
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2019-08-25
2019-08-25
MARCO (20)
2019-08-25
2019-08-25
Olaszek Alicja
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-24
Olejniczak Maria
KJ Arabika
2019-08-25
Paradowska Julia
SKJ Horseprofi Łódź
2019-08-24
Paradowski Tomasz
SKJ Horseprofi Łódź
2019-08-24
Piechocka Alicja
Stajnia Adrianna
2019-08-24
Rajpal Magdalena
SKJ Horseprofi Łódź
2019-08-25
2019-08-25
2019-08-25
Szybka Irmina
KJ Janowice
PANDA (12)
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-25
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
Taburska Aleksandra
Nn
BAMBI (5)
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-24
Wrońska Sandra
Stajnia Adrianna
2019-08-24
2019-08-25
Zemfler Jagoda
NIEZRZESZONA
2019-08-25
2019-08-25
Zieniewicz Dominika
KJ Zagórów
2019-08-24
2019-08-24

Number of Riders: 34

Number of Horses: 37

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062019-1, Horseprofi Tomasz Paradowski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl