Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
57 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 23:17:02
2019-06-11 22:51:52
Zosia Smuszkiewicz MAMBA
  • 1x 2T/L-1/(Runda L-B) L-1 towarzyski
56 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 23:16:58
2019-06-11 22:51:08
Vanessa Maj EUKALIPTUS
  • 1x 2T/L-1/(Runda L-B) L-1 towarzyski
55 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 23:16:46
2019-06-11 22:50:04
Klaudia Sekuła AMBER R
  • 1x 2T/L-1/(Runda L-B) L-1 towarzyski
54 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 23:16:39
2019-06-11 22:48:38
Aleksandra Franc EUKALIPTUS
  • 1x 2T/L-1/(Runda L-B) L-1 towarzyski
53 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 23:16:35
2019-06-11 22:24:33
Vanessa Wawrzyniak LADY
  • 1x 2T/L-1/(Runda L-B) L-1 towarzyski
52 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 23:16:28
2019-06-11 19:23:51
Dobrosława Bugajna-Bielecka VICTORIA TB
  • 2x 1T/L-3/(Runda L-A) L-3 towarzyski
  • 1x 7R/CC-2/(Runda CC) CC-2 Regionalny
  • 2x 3T/L-4/(Runda L-A) L-4 towarzyski
51 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 09:59:52
2019-06-11 09:59:52
Marta Wiśniewska SALVATORE
  • 1x 8R/CS-1/(Runda CS) CS-1 Regionalny
  • 1x 16R/CS-2/(Runda CS) CS-2, regionalny, tylko duże konie
50 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 09:58:43
2019-06-11 08:03:15
Julia Biskup JAMES B
  • 2x 2T/L-1/(Runda L-B) L-1 towarzyski
49 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 09:58:40
2019-06-11 07:53:59
Karolina Umerle CHARYZMA
  • 2x 2T/L-1/(Runda L-B) L-1 towarzyski
48 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 09:58:33
2019-06-11 07:51:13
Zuzanna Antkowiak JOHNNY
  • 2x 9R/L-1R-K/(Runda LR-K) L-1R-K, El. PW. kat. Młodzik, otwarty, kuce, 20x40
47 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 23:24:08
2019-06-10 22:50:56
Joanna De Vecchi ISIS
  • 2x 17R/N-4/N-4 Regionalny, otwarty, duże konie (konkurs dodatkowy)
46 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 21:57:28
2019-06-10 21:35:14
Dominika Kędzia LESOTHO
  • 1x 3R/P-1/(Runda P) P-1, duże konie
  • 1x 17R/N-4/N-4 Regionalny, otwarty, duże konie (konkurs dodatkowy)
45 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 21:57:24
2019-06-10 21:30:37
Ewa Niestrawska ORAWA
  • 1x 6R/C-1/(Runda C) C-1 Regionalny, El.PW w kategorii Seniorzy, otwarty
  • 1x 14R/C-2/(Runda C) C-2, regionalny, El. PW. w kat. Senior, otwarty, tylko duże konie
43 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 23:05:43
2019-06-09 22:01:33
Adrianna Grzeszczyk FINEZJA
  • 1x 3R/P-1/(Runda P) P-1, duże konie
  • 1x 11R/P-2/(Runda P) P-2, otwarty, duże konie
42 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 23:05:30
2019-06-09 21:36:45
Katarzyna Juchacz-Gramza DOM PERIGNON
  • 1x 3R/P-1/(Runda P) P-1, duże konie
41 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 23:05:25
2019-06-09 20:05:09
Joanna Żak MILANO KP
  • 1x 1T/L-3/(Runda L-A) L-3 towarzyski
  • 1x 2T/L-1/(Runda L-B) L-1 towarzyski
40 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 23:05:19
2019-06-09 19:38:30
Wiktoria Wasielewska ADORADO
  • 1x 2T/L-1/(Runda L-B) L-1 towarzyski
39 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 23:05:12
2019-06-09 19:37:33
Joanna Grzebyta RUBIN S
  • 1x 2T/L-1/(Runda L-B) L-1 towarzyski
38 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 19:03:33
2019-06-09 16:35:03
Andrzej Kosakowski KADET
  • 1x 1T/L-3/(Runda L-A) L-3 towarzyski
37 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 19:03:29
2019-06-09 16:30:29
Hanna Och-Oleksy CA IRA
  • 2x 1T/L-3/(Runda L-A) L-3 towarzyski
36 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 11:48:38
2019-06-09 10:52:05
Klara Woźnicka GO GO BORNEO
  • 1x 7R/CC-2/(Runda CC) CC-2 Regionalny
  • 1x 15R/CC-3/(Runda CC) CC-3, regionalny, tylko duże konie
35 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 08:58:29
2019-06-09 01:21:33
Jagoda Henclewska ADORADO
  • 1x 2T/L-1/(Runda L-B) L-1 towarzyski
33 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 08:58:20
2019-06-09 01:20:04
Zofia Nawrocka SURMA
  • 1x 2T/L-1/(Runda L-B) L-1 towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 08:58:08
2019-06-09 01:19:23
Izabela Dobak SURMA
  • 1x 2T/L-1/(Runda L-B) L-1 towarzyski
31 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 08:57:55
2019-06-09 01:18:16
Aleksandra Boczkowska RUBIN S
  • 1x 2T/L-1/(Runda L-B) L-1 towarzyski
30 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 23:44:11
2019-06-08 23:11:23
Wiktoria Bojzan SOJUSZNIK
  • 1x 3R/P-1/(Runda P) P-1, duże konie
29 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 17:11:40
2019-06-08 15:55:05
Taja Zoll BLACKY
  • 2x 4R/D-2/(Runda D) D-2 Regionalny, El.PW w kategorii Juniorzy na Dużych Koniach, otwarty
  • 2x 12R/D-4/(Runda D) D-4, regionalny, El. PW w kat. Juniorzy na dużych koniach, otwarty, tylko duże konie
27 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 18:31:29
2019-06-07 14:32:50
Magdalena Nowaczyk-Karpińska SUNRISE
  • 1x 5R/N-3/(Runda N) N-3 Regionalny, El.PW w kategorii OPEN, otwarty
  • 1x 13R/N-4/(Runda N) N-4, regionalny, El. PW w kat. OPEN, otwarty, tylko duże konie
26 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 06:57:48
2019-06-06 23:30:42
Anna Śledzik DONATELLA
  • 1x 6R/C-1/(Runda C) C-1 Regionalny, El.PW w kategorii Seniorzy, otwarty
  • 1x 14R/C-2/(Runda C) C-2, regionalny, El. PW. w kat. Senior, otwarty, tylko duże konie
25 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:00:15
2019-06-06 21:50:08
Paulina Sawicka MILUNIA
  • 1x 2T/L-1/(Runda L-B) L-1 towarzyski
  • 1x 1R/L-6R-K/(Runda LR-K) L-6R-K Regionalny, El. PW kat. Młodzicy, otwarty, tylko kuce, 20x40
24 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 20:24:47
2019-06-06 20:23:05
Marta Jaworska DIABLO
  • 1x 2T/L-1/(Runda L-B) L-1 towarzyski
23 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 20:24:44
2019-06-06 18:50:38
Alicja Michalska ROGER
  • 1x 4R/D-2/(Runda D) D-2 Regionalny, El.PW w kategorii Juniorzy na Dużych Koniach, otwarty
  • 1x 5R/N-3/(Runda N) N-3 Regionalny, El.PW w kategorii OPEN, otwarty
  • 1x 13R/N-4/(Runda N) N-4, regionalny, El. PW w kat. OPEN, otwarty, tylko duże konie
  • 1x 19R/N-5/N-5 Regionalny, otwarty, duże konie (konkurs dodatkowy)
22 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 17:19:56
2019-06-06 12:34:14
Aleksandra Czaja JAROSZ
  • 1x 1T/L-3/(Runda L-A) L-3 towarzyski
  • 1x 3T/L-4/(Runda L-A) L-4 towarzyski
21 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 12:36:17
2019-06-06 11:21:43
Monika Olejniczak DADDY COOL 60
  • 2x 1T/L-3/(Runda L-A) L-3 towarzyski
  • 2x 3T/L-4/(Runda L-A) L-4 towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 10:39:16
2019-06-06 00:21:04
Natalia Pokora POTOK
  • 1x 17R/N-4/N-4 Regionalny, otwarty, duże konie (konkurs dodatkowy)
  • 1x 18R/N-5/N-5 Regionalny, otwarty, duże konie (konkurs dodatkowy)
  • 1x 13R/N-4/(Runda N) N-4, regionalny, El. PW w kat. OPEN, otwarty, tylko duże konie
  • 1x 19R/N-5/N-5 Regionalny, otwarty, duże konie (konkurs dodatkowy)
19 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 22:11:36
2019-06-05 21:02:23
Magdalena Palicka ROSA
  • 1x 3R/P-1/(Runda P) P-1, duże konie
  • 1x 13R/N-4/(Runda N) N-4, regionalny, El. PW w kat. OPEN, otwarty, tylko duże konie
17 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 13:25:57
2019-06-05 10:36:29
Jolanta Kóska KLEO
  • 1x 1R/L-6R-K/(Runda LR-K) L-6R-K Regionalny, El. PW kat. Młodzicy, otwarty, tylko kuce, 20x40
  • 1x 4T/L-2/(Runda L-B) L-2 towarzyski
  • 1x 9R/L-1R-K/(Runda LR-K) L-1R-K, El. PW. kat. Młodzik, otwarty, kuce, 20x40
16 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 13:25:49
2019-06-05 10:35:31
Wiktoria Matuszak ROYAL
  • 1x 1R/L-6R-K/(Runda LR-K) L-6R-K Regionalny, El. PW kat. Młodzicy, otwarty, tylko kuce, 20x40
15 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 13:25:42
2019-06-05 10:34:24
Jolanta Kóska ROYAL
  • 1x 1R/L-6R-K/(Runda LR-K) L-6R-K Regionalny, El. PW kat. Młodzicy, otwarty, tylko kuce, 20x40
  • 1x 4T/L-2/(Runda L-B) L-2 towarzyski
  • 1x 9R/L-1R-K/(Runda LR-K) L-1R-K, El. PW. kat. Młodzik, otwarty, kuce, 20x40
13 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 22:46:35
2019-06-03 22:13:40
Antonina Roemer CYCERON
  • 2x 12R/D-4/(Runda D) D-4, regionalny, El. PW w kat. Juniorzy na dużych koniach, otwarty, tylko duże konie
12 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 14:57:01
2019-06-03 14:23:47
Anna-Maria Kluza PRADA
  • 1x 3T/L-4/(Runda L-A) L-4 towarzyski
  • 1x 4T/L-2/(Runda L-B) L-2 towarzyski
11 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 14:56:50
2019-06-03 14:22:33
Eliza Kaczmarek PRADA
  • 2x 2T/L-1/(Runda L-B) L-1 towarzyski
10 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 14:56:46
2019-06-03 10:23:26
Dorota Tyszkiewicz WIWIEN
  • 1x 3T/L-4/(Runda L-A) L-4 towarzyski
9 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 10:08:09
2019-06-01 08:07:12
Barbara Kolczewska EPIFANIT
  • 2x 3T/L-4/(Runda L-A) L-4 towarzyski
  • 2x 4T/L-2/(Runda L-B) L-2 towarzyski
8 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 10:08:05
2019-06-01 08:03:24
Barbara Korczyńska CORFU HS
  • 1x 3T/L-4/(Runda L-A) L-4 towarzyski
  • 1x 4T/L-2/(Runda L-B) L-2 towarzyski
6 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 10:07:56
2019-05-31 22:38:32
Katarzyna Wosik LEWIATAN
  • 1x 5R/N-3/(Runda N) N-3 Regionalny, El.PW w kategorii OPEN, otwarty
  • 1x 13R/N-4/(Runda N) N-4, regionalny, El. PW w kat. OPEN, otwarty, tylko duże konie
5 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 10:07:52
2019-05-31 21:53:48
Ilona Kamińska NENE DE LA LUZ W
  • 1x 1T/L-3/(Runda L-A) L-3 towarzyski
  • 1x 3R/P-1/(Runda P) P-1, duże konie
  • 1x 3T/L-4/(Runda L-A) L-4 towarzyski
  • 1x 11R/P-2/(Runda P) P-2, otwarty, duże konie
4 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 10:07:40
2019-05-31 21:30:11
Zuzanna Futro JUDEA
  • 1x 3R/P-1/(Runda P) P-1, duże konie
  • 1x 11R/P-2/(Runda P) P-2, otwarty, duże konie
3 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 10:07:33
2019-05-31 21:19:47
Paula Sieradzka LEWIATAN
  • 1x 3R/P-1/(Runda P) P-1, duże konie
  • 1x 11R/P-2/(Runda P) P-2, otwarty, duże konie
2 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 10:07:25
2019-05-31 21:11:04
Marta Frieske SARMATA
  • 1x 6R/C-1/(Runda C) C-1 Regionalny, El.PW w kategorii Seniorzy, otwarty
  • 1x 14R/C-2/(Runda C) C-2, regionalny, El. PW. w kat. Senior, otwarty, tylko duże konie
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antkowiak Zuzanna KJ Equarius
2007 (JM.)
brak
2. Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
2003 (J.)
O030577
3. Boczkowska Aleksandra Stajnia Złotoryjsko
S
O031460
4. Bojzan Wiktoria LKS Cwał
1999 (MJ.)
O054634
5. Bugajna-Bielecka Dobrosława Bp
S
Brak
6. Czaja Aleksandra BPK kuj-pom
S
Brak
7. De Vecchi Joanna Klub Jeździecki Plejada
S
O003405
8. Dobak Izabela Stajnia Złotoryjsko
2005 (JM.)
brak
9. Franc Aleksandra Stajnia Mustang
2005 (JM.)
Brak
10. Frieske Marta Klub Sportowy Centaurus
S
O034774
11. Futro Zuzanna Klub Jeździecki Sokół Damasławek
2001 (J.)
O053965
12. Grzebyta Joanna Stajnia Złotoryjsko
S
O022915
13. Grzeszczyk Adrianna Klub Jeździecki Grodno-Dwór
2000 (MJ.)
O050526
14. Jaworska Marta Bez Przynależności Klubowej
S
brak
15. Kaczmarek Eliza Bpk
S
Brak
16. Kamińska Ilona JUKS Mieczewo
S
O012941
17. Kluza Anna-Maria LKJ Cwał Poznań
S
O011445
18. Kolczewska Barbara Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
19. Korczyńska Barbara Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
20. Kosakowski Andrzej KJ Raduszyn
S
brak
21. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (Mł.)
O043296
22. Maj Vanessa Stajnia Mustang
2008 (Mł.)
Brak
23. Matuszak Wiktoria KJ Agro-Handel Śrem
2009 (Mł.)
O053865
24. Michalska Alicja KJ Raduszyn
2003 (J.)
O053863
25. Nawrocka Zofia Stajnia Złotoryjsko
2007 (JM.)
brak
26. Niestrawska Ewa Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna
S
O000818
27. Nowaczyk-Karpińska Magdalena Klub Jeździecki Raduszyn
S
O041444
28. Och-Oleksy Hanna KJ Raduszyn
2003 (J.)
brak
29. Olejniczak Monika bpk
S
Brak
30. Palicka Magdalena JUKS Mieczewo
2003 (J.)
O031127
31. Pokora Natalia Klub Jeździecki Equistars
S
O011503
32. Roemer Antonina KS Grand Horse Suchy Las
2003 (J.)
O028081
33. Sawicka Paulina St. J Baborówko
2007 (JM.)
O045419
34. Sekuła Klaudia Stajnia Mustang
S
Brak
35. Sieradzka Paula Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
S
O021543
36. Śledzik Anna Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
S
O009279
37. Smuszkiewicz Zosia Stajnia Mustang
2006 (JM.)
Brak
38. Tyszkiewicz Dorota Bez Przynależności Klubowej
S
brak
39. Umerle Karolina Bez Przynależności Klubowej
S
O026576
40. Wawrzyniak Vanessa Stajnia Mustang
2005 (JM.)
Brak
41. Wiśniewska Marta Klub Jeździecki Raduszyn
S
O003866
42. Wosik Katarzyna Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
S
O019313
43. Woźnicka Klara KJ Raduszyn
2000 (MJ.)
O034091
44. Żak Joanna Stajnia Złotoryjsko
S
O022930
45. Zoll Taja RIO GRANDE Krosinko
2007 (JM.)
O049875
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

49

AMBER R Fryzyjska POL 2008 Klacz kara/166 F: Jillis301
M: Famke Annie R
O: Stajnia mustang
B: Netherlands
Brak Brak
2.

29

BLACKY NRPS POL 2011 Klacz kara/mk:155 F: Mikel
M: Begona
O: Olga Zoll
B: J. H. Bruns
K027254
3.

34

CA IRA WLKP POL 2012 Klacz ciemnogniada/172 F: Galon /
M: Calineczka /
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
brak 616007610152812
4.

43

CHARYZMA SP POL 2010 Klacz gniada/164 F: Czarownik
M: Chloe
O: Eugeniusz Lasecki
B: SK Racot
K015841
5.

8

CORFU HS Duński Gorącokrwisty NOR 1999 Wałach siwa/178 F: Corlando
M: Flicka
O: Katarzyna Rej
B: Brak
brak 56756890
6.

12

CYCERON WLKP POL 2001 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Cyna / Ceres
O: Anna Roemer
B: Sylwester Kosiński
K009416 POL009681015601
7.

22

DADDY COOL 60 Hanowerska POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Destano
M: Wiesenkind
O: Katarzyna Koch
B: Klaus-Dieter Wagner
Brak Brak
8.

24

DIABLO WLKP POL 2012 Wałach inna F: Lew /
M: Duna /
O: Marta Jaworska
B: Sławomir Łukaszewski
brak 616007610132812
9.

26

DONATELLA HAN POL 2009 Klacz gniada/180 F: Don Henrico
M: Motte
O: Anna Śledzik
B: Heinrich Wülpern
K015547 DE431313316409
10.

9

EPIFANIT Czysta Krew Arabska POL 2012 Wałach siwa/mk:149 F: Esparto
M: Epifa
O: Barbara Kolczewska
B: SK Michałów
Brak 2546789
11.

48

EUKALIPTUS WLKP POL 2013 Wałach kasztanowata/166 F: Faust Z
M: Edmila
O: Stajnia Mustang
B: Staszczak Małgorzata
Brak 616007610038513
12.

37

FINEZJA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Emar
M: Fantazja
O: Adrianna Grzeszczyk
B: Roman Barlik
K018780
13.

33

GO GO BORNEO Oldenburg NED 2011 Wałach gniada/172 cm F: Belstaff
M: Feiner Gold
O: Sylwia Woźnicka
B: Stijn Renders
K025010 DE433331691911
14.

41

ISIS Lusitano POR 2013 Klacz kasztanowata/164 F: XADREZ
M: ZAGAIA
O: Joanna De Vecchi
B: Kate Morris
brak
15.

44

JAMES B KWPN POL 2014 Wałach gniada/169 F: Dakar VDL
M: Flair-Sina
O: Biskup Marek
B: L.Abbring
brak 528003201401902
16.

14

JAROSZ SP POL 2005 Wałach ciemnogniada/168 F: Revel
M: Jasnota
O: Zbigniew Czaja
B: SK Rzeczna
Brak POL 009600135105
17.

42

JOHNNY KUC POL 2000 Wałach izabelowata/kuc:144 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Anna Wieczorkiewicz
B: -
brak
18.

4

JUDEA Małopolska POL 2007 Klacz siwa/167 F: Cisoń
M: Jordania
O: Tomasz Futro
B: Stadnina Koni Walewice Sp. z o. o.
K026969 POL006590281407
19.

35

KADET SP POL 2013 Wałach kasztanowata/178 F: Ever For Pleasure /
M: Kariera /
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
brak
20.

19

KLEO Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Klacz skarogniada/kuc:141 F: Kennedy
M: Lisa
O: Jarosław Kóska
B: brak
K025007 435350055809
21.

47

LADY Kuc Felinski POL 2005 Klacz kara/kuc:130 F: Nn
M: NN
O: Stajnia Mustang
B: Brak
Brak
22.

3

LEWIATAN Wielkopolska POL 2004 Wałach ciemnogniada/mk:155 F: Lwówek
M: NN
O: Maciej Kubisiak
B: Maciej Kubisiak
K026215 POL007611236404
23.

6

LEWIATAN Wielkopolska POL 2004 Wałach ciemnogniada/mk:155 F: Lwówek
M: NN
O: Maciej Kubisiak
B: Maciej Kubisiak
K026215 POL007611236404
24.

50

MAMBA Konik Polski POL 2012 Klacz kara/kuc:140 F: Hortes
M: Mucha
O: Stajnia mustang
B: Znpk moszczenica
Brak 616011590199909
25.

15

MILANO KP SP POL 2013 Wałach gniada F: Granilli S
M: Malaga
O:
B:
26.

25

MILUNIA KUC POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc:130 F: Ewrin / Eukaliptus
M: Migotka / King-Size
O: Karolina Garstka
B: Krzysztof Kowalewski
K023341 POL013611043903
27.

5

NENE DE LA LUZ W OLD. POL 2009 Wałach kara/166 F: Collado
M: Naomi W
O: Ilona Kamińska
B: Bartosz Wroński
Brak DE433332154509
28.

39

ORAWA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz gniada/165 F: Placido
M: Opcja/ Cabrol
O: Ewa Niestrawska
B: Stanisław Grygier
K015815 12603
29.

51

Pasja F:
M:
O:
B:
30.

11

PRADA WLKP POL 18.06.2009 Klacz gniada F: Leonardo / Loxgraf Go
M: Priscilla /
O: Anna-Maria Kluza
B: Łukasz Wierzbicki
brak
31.

23

ROGER SP POL 2005 Wałach gniada/176 F: Dżentelmen
M: Rozeda
O: Woźnicka Sylwia
B: Andrzejewska Milena
K016493 009520132305
32.

20

ROSA Typ Szlachetny POL 2003 Klacz kasztanowata F: brak
M: brak
O: Iwona Palicka
B: brak
K022743
33.

18

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Jarosław Kóska
B:
K009244 POL999690102898
34.

31

RUBIN S WLKP POL 2011 Wałach kara/168 F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Riada-R / Ariados
O: Jarosław Pawlak
B: Andrzej Kramer
brak 616007610172911
35.

45

SALVATORE OLD GER 2008 Ogier ciemnogniada F: Swarovski / Sandro Hit
M: Fryda / Figaro
O: Iwona Wiśniewska
B: Gerd Danneman
K014195 DE433331063908
36.

2

SARMATA SP POL 2010 Wałach kasztanowata/172 F: Romario
M: Sasetka
O: Marta Frieske
B: Artur Dąbrowski
K020793 616 009 68 00561 10
37.

30

SOJUSZNIK Małopolska POL 2013 Wałach ciemnogniada/173 F: Szkrab
M: Salzinia
O: Wiktoria Bojzan
B: Stadnina Koni Ochaby
K023788 616006540103413
38.

27

SUNRISE SP POL 2009 Klacz gniada F: Comandor
M: Sangria
O: Magdalena Nowaczyk-Karpińska
B: nn
K025731
39.

32

SURMA Szlachetna Półkrew POL 2004 Klacz ciemnogniada/166 F: Revel / Animo
M: Sesja / Seul
O: Jarosław Pawlak
B: Stadnina Koni Rzeczna
brak 616009600086904
40.

46

VICTORIA TB KWPN POL 2002 Klacz gniada/162 F: Calvados
M: Donna
O: Dobrosława Bugajna-Bielecka
B: J A C TESTERS TURFAKJER 1 4756 CT KRUISLAND NEDERLAND
Brak
41.

10

WIWIEN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz gniada/165 F: Wareg
M: Wieszczka II
O: Joanna Najderek
B: Stadnina Koni Ochaby
brak 616009540123008
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antkowiak Zuzanna
KJ Equarius
JOHNNY (42)
2019-06-16
2019-06-16
Biskup Julia
KJ Liljówka Stęszewko
JAMES B (44)
2019-06-15
2019-06-15
3
Boczkowska Aleksandra
Stajnia Złotoryjsko
RUBIN S (31)
2019-06-15
8
Bojzan Wiktoria
LKS Cwał
2019-06-15
Bugajna-Bielecka Dobrosława
Bp
2019-06-15
2019-06-15
2019-06-16
4
2019-06-16
Czaja Aleksandra
BPK kuj-pom
JAROSZ (14)
2019-06-15
2019-06-16
3
De Vecchi Joanna
Klub Jeździecki Plejada
ISIS (41)
2019-06-15
2019-06-15
Dobak Izabela
Stajnia Złotoryjsko
SURMA (32)
2019-06-15
5
Franc Aleksandra
Stajnia Mustang
2019-06-15
12
Frieske Marta
Klub Sportowy Centaurus
2019-06-15
2019-06-16
2
Futro Zuzanna
Klub Jeździecki Sokół Damasławek
JUDEA (4)
2019-06-15
2019-06-16
3
Grzebyta Joanna
Stajnia Złotoryjsko
RUBIN S (31)
2019-06-15
9
Grzeszczyk Adrianna
Klub Jeździecki Grodno-Dwór
FINEZJA (37)
2019-06-15
1
2019-06-16
1
Jaworska Marta
Bez Przynależności Klubowej
DIABLO (24)
2019-06-15
10
Kaczmarek Eliza
Bpk
PRADA (11)
2019-06-15
6
2019-06-15
Kamińska Ilona
JUKS Mieczewo
2019-06-15
2019-06-15
2019-06-16
2
Kluza Anna-Maria
LKJ Cwał Poznań
PRADA (11)
2019-06-16
4
2019-06-16
2
Kolczewska Barbara
Bez Przynależności Klubowej
2019-06-16
2019-06-16
2019-06-16
2019-06-16
Korczyńska Barbara
Bez Przynależności Klubowej
2019-06-16
2019-06-16
Kosakowski Andrzej
KJ Raduszyn
KADET (35)
2019-06-15
Kóska Jolanta
KJ Agro-Handel Śrem
ROYAL (18)
2019-06-15
1
2019-06-16
1
2019-06-16
KLEO (19)
2019-06-15
2019-06-16
3
2019-06-16
Maj Vanessa
Stajnia Mustang
2019-06-15
13
Matuszak Wiktoria
KJ Agro-Handel Śrem
ROYAL (18)
2019-06-15
1
Michalska Alicja
KJ Raduszyn
ROGER (23)
2019-06-15
2019-06-15
2019-06-16
1
2019-06-16
1
Nawrocka Zofia
Stajnia Złotoryjsko
SURMA (32)
2019-06-15
4
Niestrawska Ewa
Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna
ORAWA (39)
2019-06-15
2019-06-16
Nowaczyk-Karpińska Magdalena
Klub Jeździecki Raduszyn
SUNRISE (27)
2019-06-15
2019-06-16
3
Och-Oleksy Hanna
KJ Raduszyn
CA IRA (34)
2019-06-15
2019-06-15
Olejniczak Monika
bpk
2019-06-15
2019-06-15
2019-06-16
2
2019-06-16
Palicka Magdalena
JUKS Mieczewo
ROSA (20)
2019-06-15
2019-06-16
5
Pokora Natalia
Klub Jeździecki Equistars
Pasja (51)
2019-06-15
2019-06-16
2
2019-06-16
2
2019-06-15
Roemer Antonina
KS Grand Horse Suchy Las
CYCERON (12)
2019-06-16
2
2019-06-16
Sawicka Paulina
St. J Baborówko
MILUNIA (25)
2019-06-15
2
2019-06-15
1
Sekuła Klaudia
Stajnia Mustang
AMBER R (49)
2019-06-15
11
Sieradzka Paula
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2019-06-15
2019-06-16
4
Śledzik Anna
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2019-06-15
2019-06-16
1
Smuszkiewicz Zosia
Stajnia Mustang
MAMBA (50)
2019-06-15
2019-06-15
Tyszkiewicz Dorota
Bez Przynależności Klubowej
WIWIEN (10)
2019-06-16
1
Umerle Karolina
Bez Przynależności Klubowej
2019-06-15
7
2019-06-15
Wawrzyniak Vanessa
Stajnia Mustang
LADY (47)
2019-06-15
14
Wiśniewska Marta
Klub Jeździecki Raduszyn
2019-06-15
2019-06-16
1
Wosik Katarzyna
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2019-06-15
2019-06-16
4
Woźnicka Klara
KJ Raduszyn
2019-06-15
1
2019-06-16
1
Żak Joanna
Stajnia Złotoryjsko
2019-06-15
2019-06-15
1
Zoll Taja
RIO GRANDE Krosinko
BLACKY (29)
2019-06-15
2019-06-15
2019-06-16
1
2019-06-16

Number of Riders: 45

Number of Horses: 41

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072018-1, Stajnie Łopuchowskie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl