Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Regionalne Zawody w Skokach przez Przeszkody
Pęczerzyno k/ Świdwina, 22.06.2019 r.

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
94 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 12:26:59
2019-06-21 12:10:56
Katarzyna Gałan NATUZZI VAN HET SCHAECK
  • 2x 5/L/zwykły art.238.2.1 Towarzyski
93 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 12:26:48
2019-06-21 12:09:27
Maciej Gużkowski QUICK MAGIC DE BARCENAL Z
  • 2x 5/L/zwykły art.238.2.1 Towarzyski
92 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 12:26:26
2019-06-21 12:08:56
Maciej Gużkowski CENT I G.
  • 2x 4/LL/z trafieniem w norme czasu . Dod.S 1 Towarzyskie
91 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 12:26:16
2019-06-21 12:08:28
Maciej Gużkowski COLORADO SUNRISE
  • 2x 4/LL/z trafieniem w norme czasu . Dod.S 1 Towarzyskie
90 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 12:25:55
2019-06-21 11:21:08
Oliwia Paszkowska CARNOT
  • 2x 4/LL/z trafieniem w norme czasu . Dod.S 1 Towarzyskie
  • 1x 5/L/zwykły art.238.2.1 Towarzyski
89 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 12:25:43
2019-06-21 10:48:59
Wiktoria Budczenkow BURGHLEY POKI SON
  • 2x 5/L/zwykły art.238.2.1 Towarzyski
  • 1x 6/P/Speed and Musik tab. C O Puchar Firmy Elektrokoplnstal
88 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 08:45:52
2019-06-21 08:35:18
Julia Chrostowska ARNIKA
  • 2x 3/mLL/dokładności art.238.1.1 konkurs towarzyski
87 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 08:45:31
2019-06-21 06:51:15
Beata Strzałkowska CORMITELLO
  • 2x 3/mLL/dokładności art.238.1.1 konkurs towarzyski
  • 1x 4/LL/z trafieniem w norme czasu . Dod.S 1 Towarzyskie
86 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 08:45:39
2019-06-20 21:17:01
Sławomir Bramowicz JUST DO IT
  • 1x 3/mLL/dokładności art.238.1.1 konkurs towarzyski
  • 2x 4/LL/z trafieniem w norme czasu . Dod.S 1 Towarzyskie
85 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 08:45:16
2019-06-20 21:16:11
Sławomir Bramowicz DROPS
  • 1x 3/mLL/dokładności art.238.1.1 konkurs towarzyski
  • 2x 4/LL/z trafieniem w norme czasu . Dod.S 1 Towarzyskie
84 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 21:14:40
2019-06-20 21:14:40
Sławomir Bramowicz JUST DO IT
  • 1x 3/mLL/dokładności art.238.1.1 konkurs towarzyski
83 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 21:08:35
2019-06-20 19:23:15
Marzena Chociej WRANGLER FOREST
  • 1x 6/P/Speed and Musik tab. C O Puchar Firmy Elektrokoplnstal
  • 1x 7/N/dwufazowyart.274.5.3 O Puchar Wójta Gminy Brzeźno
82 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 21:08:59
2019-06-20 19:22:10
Izabella Stawarz KATON
  • 2x 1/LL open/na styl jeźdźca w ramach Stylowy Jeździec ZZJ
81 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 21:08:48
2019-06-20 19:21:14
Maria Rybska TENERYFA
  • 1x 2/L/Konkurs egzeminacyjny
80 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 19:11:34
2019-06-20 19:11:34
Kazimierz Dmiterczuk DOMINGO
  • 2x 5/L/zwykły art.238.2.1 Towarzyski
  • 1x 6/P/Speed and Musik tab. C O Puchar Firmy Elektrokoplnstal
79 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 18:46:54
2019-06-20 18:46:54
Jacek Bobik CARA 199
  • 1x 6/P/Speed and Musik tab. C O Puchar Firmy Elektrokoplnstal
  • 1x 7/N/dwufazowyart.274.5.3 O Puchar Wójta Gminy Brzeźno
78 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 18:44:11
2019-06-20 18:44:11
Jacek Bobik SPARTAN
  • 1x 6/P/Speed and Musik tab. C O Puchar Firmy Elektrokoplnstal
  • 1x 7/N/dwufazowyart.274.5.3 O Puchar Wójta Gminy Brzeźno
77 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 18:39:25
2019-06-20 18:39:25
Jacek Bobik OLIMP FLY
  • 2x 8/C/zwykły art.238.2.1 O Puchar Starosty Powiatu Świdwin
76 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 18:40:25
2019-06-20 18:37:39
Joanna Grosicka BRATKA
  • 1x 4/LL/z trafieniem w norme czasu . Dod.S 1 Towarzyskie
  • 1x 5/L/zwykły art.238.2.1 Towarzyski
75 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 17:45:10
2019-06-20 16:53:26
Aleksandra Rudnicka MELANIA
  • 1x 3/mLL/dokładności art.238.1.1 konkurs towarzyski
  • 1x 4/LL/z trafieniem w norme czasu . Dod.S 1 Towarzyskie
73 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 17:44:42
2019-06-20 16:50:36
Ewa Szydłowska ENGRIN
  • 1x 3/mLL/dokładności art.238.1.1 konkurs towarzyski
  • 1x 4/LL/z trafieniem w norme czasu . Dod.S 1 Towarzyskie
72 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 17:44:24
2019-06-20 16:49:01
Aleksandra Nawodzińska HEBON
  • 1x 3/mLL/dokładności art.238.1.1 konkurs towarzyski
  • 1x 4/LL/z trafieniem w norme czasu . Dod.S 1 Towarzyskie
71 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 15:36:39
2019-06-20 13:09:16
Anna Maciejak GINGER GIRL
  • 2x 4/LL/z trafieniem w norme czasu . Dod.S 1 Towarzyskie
70 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 15:36:26
2019-06-20 13:08:39
Anna Maciejak FANTASCA
  • 2x 5/L/zwykły art.238.2.1 Towarzyski
69 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 15:36:13
2019-06-20 12:20:23
Nadia Michalska SAMIRA
  • 1x 2/L/Konkurs egzeminacyjny
  • 1x 4/LL/z trafieniem w norme czasu . Dod.S 1 Towarzyskie
  • 1x 5/L/zwykły art.238.2.1 Towarzyski
68 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 12:14:58
2019-06-20 08:21:25
Małgorzata Zubrycka DIABLO GRAN
  • 1x 5/L/zwykły art.238.2.1 Towarzyski
  • 1x 6/P/Speed and Musik tab. C O Puchar Firmy Elektrokoplnstal
67 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 07:30:09
2019-06-20 00:00:56
Sandra Nawojska NUTELLA FLY
  • 1x 5/L/zwykły art.238.2.1 Towarzyski
  • 1x 6/P/Speed and Musik tab. C O Puchar Firmy Elektrokoplnstal
66 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 07:29:51
2019-06-19 23:10:19
Marcelina Komorowska KARMONA
  • 1x 3/mLL/dokładności art.238.1.1 konkurs towarzyski
  • 2x 4/LL/z trafieniem w norme czasu . Dod.S 1 Towarzyskie
65 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 20:37:02
2019-06-19 20:25:35
Alicja Kaczmarczyk ZAMBIA
  • 2x 2/L/Konkurs egzeminacyjny
  • 1x 5/L/zwykły art.238.2.1 Towarzyski
64 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 20:36:42
2019-06-19 20:00:16
Beata Strzałkowska KRONOS
  • 1x 6/P/Speed and Musik tab. C O Puchar Firmy Elektrokoplnstal
  • 1x 7/N/dwufazowyart.274.5.3 O Puchar Wójta Gminy Brzeźno
63 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 20:36:32
2019-06-19 19:59:44
Joanna Chruściewicz RIKI-MITA
  • 1x 6/P/Speed and Musik tab. C O Puchar Firmy Elektrokoplnstal
  • 1x 7/N/dwufazowyart.274.5.3 O Puchar Wójta Gminy Brzeźno
62 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 20:36:28
2019-06-19 19:59:18
Joanna Chruściewicz TELCO
  • 1x 6/P/Speed and Musik tab. C O Puchar Firmy Elektrokoplnstal
  • 1x 7/N/dwufazowyart.274.5.3 O Puchar Wójta Gminy Brzeźno
61 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 20:36:23
2019-06-19 19:58:41
Joanna Chruściewicz NEW STAR
  • 2x 3/mLL/dokładności art.238.1.1 konkurs towarzyski
  • 1x 4/LL/z trafieniem w norme czasu . Dod.S 1 Towarzyskie
60 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 20:35:58
2019-06-19 19:58:08
Wiktoria Antoniewska CORRERO
  • 2x 1/LL open/na styl jeźdźca w ramach Stylowy Jeździec ZZJ
59 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 20:35:47
2019-06-19 18:35:46
Maciej Żołądkiewicz HIOYALINE
  • 2x 5/L/zwykły art.238.2.1 Towarzyski
58 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 20:35:20
2019-06-19 18:00:07
Anna Czerewaty LORINO
  • 1x 4/LL/z trafieniem w norme czasu . Dod.S 1 Towarzyskie
  • 1x 5/L/zwykły art.238.2.1 Towarzyski
57 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 17:04:56
2019-06-19 15:03:21
Julia Drozdowska JUKAR
  • 2x 4/LL/z trafieniem w norme czasu . Dod.S 1 Towarzyskie
  • 1x 5/L/zwykły art.238.2.1 Towarzyski
56 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 17:03:37
2019-06-19 13:46:24
Anita Dowgiałło C-CHANELLE
  • 1x 5/L/zwykły art.238.2.1 Towarzyski
  • 1x 6/P/Speed and Musik tab. C O Puchar Firmy Elektrokoplnstal
55 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 17:03:57
2019-06-19 13:12:38
Hanna Hudziak BUBLE BOY
  • 2x 5/L/zwykły art.238.2.1 Towarzyski
54 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 17:04:07
2019-06-19 12:07:34
Maja Miętek HESTRI
  • 1x 6/P/Speed and Musik tab. C O Puchar Firmy Elektrokoplnstal
53 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 17:04:26
2019-06-19 12:07:00
Ines Niedźwiedź EROTICA
  • 1x 3/mLL/dokładności art.238.1.1 konkurs towarzyski
52 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 17:04:41
2019-06-19 12:06:23
Paula Mączewska EROTICA
  • 1x 4/LL/z trafieniem w norme czasu . Dod.S 1 Towarzyskie
51 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 17:12:21
2019-06-19 11:34:18
Aleksandra Sury JAŚMIN
  • 2x 4/LL/z trafieniem w norme czasu . Dod.S 1 Towarzyskie
  • 2x 5/L/zwykły art.238.2.1 Towarzyski
50 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 17:07:26
2019-06-19 10:16:00
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 6/P/Speed and Musik tab. C O Puchar Firmy Elektrokoplnstal
  • 1x 7/N/dwufazowyart.274.5.3 O Puchar Wójta Gminy Brzeźno
49 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 17:07:38
2019-06-19 09:26:23
Justyna Żagiel LA CROUSE
  • 1x 5/L/zwykły art.238.2.1 Towarzyski
  • 1x 6/P/Speed and Musik tab. C O Puchar Firmy Elektrokoplnstal
48 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 17:08:02
2019-06-19 09:25:55
Martyna Paprocka CANNES
  • 1x 5/L/zwykły art.238.2.1 Towarzyski
  • 1x 6/P/Speed and Musik tab. C O Puchar Firmy Elektrokoplnstal
47 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 17:08:25
2019-06-19 09:25:32
Aleksandra Paprocka CATTICK
  • 1x 6/P/Speed and Musik tab. C O Puchar Firmy Elektrokoplnstal
  • 1x 7/N/dwufazowyart.274.5.3 O Puchar Wójta Gminy Brzeźno
46 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 17:08:46
2019-06-19 09:25:10
Aleksandra Paprocka QUITE DIFFERENT
  • 1x 5/L/zwykły art.238.2.1 Towarzyski
  • 1x 6/P/Speed and Musik tab. C O Puchar Firmy Elektrokoplnstal
45 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 17:12:32
2019-06-19 09:24:42
Nikola Jagodzińska FOLLOW ME
  • 2x 3/mLL/dokładności art.238.1.1 konkurs towarzyski
  • 1x 4/LL/z trafieniem w norme czasu . Dod.S 1 Towarzyskie
44 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 17:12:45
2019-06-19 09:07:07
Natalia Garbacz EXPERT
  • 1x 6/P/Speed and Musik tab. C O Puchar Firmy Elektrokoplnstal
  • 1x 7/N/dwufazowyart.274.5.3 O Puchar Wójta Gminy Brzeźno
43 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 17:34:14
2019-06-19 08:23:46
Rafał Borecki KORSARZ
  • 1x 5/L/zwykły art.238.2.1 Towarzyski
  • 1x 6/P/Speed and Musik tab. C O Puchar Firmy Elektrokoplnstal
42 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 17:13:27
2019-06-19 08:12:28
Marek Tomicki CAMILLO 197
  • 2x 5/L/zwykły art.238.2.1 Towarzyski
41 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 17:13:46
2019-06-19 08:08:02
Julia Kulawińska CASCH
  • 1x 5/L/zwykły art.238.2.1 Towarzyski
  • 1x 6/P/Speed and Musik tab. C O Puchar Firmy Elektrokoplnstal
39 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 17:14:23
2019-06-18 22:54:32
Aleksandra Lewszyk NEGRA
  • 2x 5/L/zwykły art.238.2.1 Towarzyski
38 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 20:35:09
2019-06-18 22:53:33
Maciej Żołądkiewicz BALTAZAR DU ROUET
  • 1x 7/N/dwufazowyart.274.5.3 O Puchar Wójta Gminy Brzeźno
  • 1x 8/C/zwykły art.238.2.1 O Puchar Starosty Powiatu Świdwin
37 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 20:35:00
2019-06-18 22:53:10
Maciej Żołądkiewicz QUINTA II G
  • 1x 5/L/zwykły art.238.2.1 Towarzyski
  • 1x 6/P/Speed and Musik tab. C O Puchar Firmy Elektrokoplnstal
36 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 17:02:06
2019-06-18 22:51:42
Maciej Żołądkiewicz ZARA
  • 2x 5/L/zwykły art.238.2.1 Towarzyski
35 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 17:01:40
2019-06-18 22:51:00
Karolina Suwała ZARA
  • 1x 4/LL/z trafieniem w norme czasu . Dod.S 1 Towarzyskie
34 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 17:01:33
2019-06-18 22:50:08
Karolina Suwała LUCKY
  • 1x 3/mLL/dokładności art.238.1.1 konkurs towarzyski
  • 1x 4/LL/z trafieniem w norme czasu . Dod.S 1 Towarzyskie
33 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 17:01:19
2019-06-18 21:30:18
Zuzanna Ziętara SONATA-N
  • 1x 1/LL open/na styl jeźdźca w ramach Stylowy Jeździec ZZJ
  • 1x 2/L/Konkurs egzeminacyjny
32 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 17:01:06
2019-06-18 21:25:04
Alva Zwolińska Svensson LIZA
  • 2x 3/mLL/dokładności art.238.1.1 konkurs towarzyski
31 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 17:00:48
2019-06-18 21:24:29
Zosia Suwała MAGGIE
  • 2x 1/LL open/na styl jeźdźca w ramach Stylowy Jeździec ZZJ
30 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 17:27:20
2019-06-18 21:17:26
Anna Krupska CALIDA
  • 1x 6/P/Speed and Musik tab. C O Puchar Firmy Elektrokoplnstal
29 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 16:59:53
2019-06-18 20:20:44
Hanna Głuśniewska BUTTERFLY
  • 1x 3/mLL/dokładności art.238.1.1 konkurs towarzyski
  • 1x 4/LL/z trafieniem w norme czasu . Dod.S 1 Towarzyskie
28 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 16:59:31
2019-06-18 20:19:24
Natalia Kwiatkowska DANDYS
  • 1x 3/mLL/dokładności art.238.1.1 konkurs towarzyski
  • 1x 4/LL/z trafieniem w norme czasu . Dod.S 1 Towarzyskie
27 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 17:26:56
2019-06-18 20:18:17
Emilia Leszkiewicz HOLLYWOOD
  • 1x 6/P/Speed and Musik tab. C O Puchar Firmy Elektrokoplnstal
26 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 22:21:29
2019-06-18 20:17:46
Gabriela Ślifińska BELISSIMA
  • 1x 4/LL/z trafieniem w norme czasu . Dod.S 1 Towarzyskie
  • 1x 5/L/zwykły art.238.2.1 Towarzyski
25 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 22:21:05
2019-06-18 20:14:33
Klaudia Hodowaniec NEBASCO
  • 2x 1/LL open/na styl jeźdźca w ramach Stylowy Jeździec ZZJ
24 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 17:58:55
2019-06-18 17:26:39
Victoria Ferjan KLIWIA
  • 2x 1/LL open/na styl jeźdźca w ramach Stylowy Jeździec ZZJ
23 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 17:21:03
2019-06-18 16:23:11
Natalia Minko TROCZEK
  • 1x 3/mLL/dokładności art.238.1.1 konkurs towarzyski
  • 2x 4/LL/z trafieniem w norme czasu . Dod.S 1 Towarzyskie
22 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 17:20:47
2019-06-18 15:47:49
Ewelina Kostrzewska HOP HOP SIMONI
  • 1x 6/P/Speed and Musik tab. C O Puchar Firmy Elektrokoplnstal
21 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 17:20:39
2019-06-18 11:01:49
Aleksandra Kołodzińska DERRYVEENEY SPARROW
  • 2x 1/LL open/na styl jeźdźca w ramach Stylowy Jeździec ZZJ
  • 1x 3/mLL/dokładności art.238.1.1 konkurs towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 17:20:22
2019-06-18 10:48:58
Blanka Sawa EURUTEC TOSIA
  • 1x 3/mLL/dokładności art.238.1.1 konkurs towarzyski
19 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 17:20:14
2019-06-18 10:39:35
Martyna Paluch EURUTEC TOSIA
  • 2x 1/LL open/na styl jeźdźca w ramach Stylowy Jeździec ZZJ
18 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 17:19:06
2019-06-17 22:57:41
Małgorzata Zubrycka OLIMPIA
  • 1x 5/L/zwykły art.238.2.1 Towarzyski
  • 1x 6/P/Speed and Musik tab. C O Puchar Firmy Elektrokoplnstal
17 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 17:18:51
2019-06-17 22:56:59
Małgorzata Zubrycka KASANDRA
  • 2x 3/mLL/dokładności art.238.1.1 konkurs towarzyski
16 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 18:52:10
2019-06-17 18:42:14
Wiktoria Opas ESTILLO
  • 2x 4/LL/z trafieniem w norme czasu . Dod.S 1 Towarzyskie
  • 1x 5/L/zwykły art.238.2.1 Towarzyski
15 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 18:51:50
2019-06-17 18:41:28
Wiktoria Opas CHACCOLINA
  • 2x 4/LL/z trafieniem w norme czasu . Dod.S 1 Towarzyskie
  • 1x 5/L/zwykły art.238.2.1 Towarzyski
14 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 18:17:49
2019-06-16 22:16:04
Jakub Słabuszewski ORIENT
  • 2x 4/LL/z trafieniem w norme czasu . Dod.S 1 Towarzyskie
13 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 17:58:22
2019-06-16 20:45:58
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 5/L/zwykły art.238.2.1 Towarzyski
  • 1x 6/P/Speed and Musik tab. C O Puchar Firmy Elektrokoplnstal
12 ENTRY ACCEPTED 2019-06-16 21:32:26
2019-06-16 16:58:55
Małgorzata Keister LEXUS
  • 1x 5/L/zwykły art.238.2.1 Towarzyski
  • 1x 6/P/Speed and Musik tab. C O Puchar Firmy Elektrokoplnstal
11 ENTRY ACCEPTED 2019-06-16 21:32:07
2019-06-16 14:35:51
Katarzyna Buiłek SHADOW
  • 1x 6/P/Speed and Musik tab. C O Puchar Firmy Elektrokoplnstal
  • 1x 7/N/dwufazowyart.274.5.3 O Puchar Wójta Gminy Brzeźno
10 ENTRY ACCEPTED 2019-06-16 21:31:49
2019-06-16 10:27:05
Adam Prajwocki GLADIATOR
  • 1x 5/L/zwykły art.238.2.1 Towarzyski
  • 1x 6/P/Speed and Musik tab. C O Puchar Firmy Elektrokoplnstal
9 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 20:51:32
2019-06-13 10:57:44
Lea Frey BARAKUDA
  • 2x 5/L/zwykły art.238.2.1 Towarzyski
  • 1x 6/P/Speed and Musik tab. C O Puchar Firmy Elektrokoplnstal
8 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 19:18:51
2019-06-11 15:21:52
Maciej Sobótka ELDAR
  • 1x 6/P/Speed and Musik tab. C O Puchar Firmy Elektrokoplnstal
  • 1x 7/N/dwufazowyart.274.5.3 O Puchar Wójta Gminy Brzeźno
7 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 19:18:37
2019-06-11 15:21:26
Maciej Sobótka MY POWER OF LIFE GT
  • 1x 6/P/Speed and Musik tab. C O Puchar Firmy Elektrokoplnstal
  • 1x 7/N/dwufazowyart.274.5.3 O Puchar Wójta Gminy Brzeźno
6 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 23:36:12
2019-06-09 12:34:05
Weronika Zielińska CARETINA
  • 1x 4/LL/z trafieniem w norme czasu . Dod.S 1 Towarzyskie
  • 2x 5/L/zwykły art.238.2.1 Towarzyski
5 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 23:32:43
2019-06-07 16:33:01
Julia Bieganowska WIARUS
  • 1x 7/N/dwufazowyart.274.5.3 O Puchar Wójta Gminy Brzeźno
  • 1x 8/C/zwykły art.238.2.1 O Puchar Starosty Powiatu Świdwin
4 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 23:34:54
2019-06-07 16:32:14
Julia Bieganowska FARAMEE M
  • 1x 6/P/Speed and Musik tab. C O Puchar Firmy Elektrokoplnstal
  • 1x 7/N/dwufazowyart.274.5.3 O Puchar Wójta Gminy Brzeźno
3 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 23:34:42
2019-06-07 16:31:15
Julia Bieganowska VERONA
  • 2x 5/L/zwykły art.238.2.1 Towarzyski
2 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 23:34:11
2019-06-07 16:30:27
Julia Bieganowska PRINCESSA I G
  • 1x 5/L/zwykły art.238.2.1 Towarzyski
  • 1x 6/P/Speed and Musik tab. C O Puchar Firmy Elektrokoplnstal
1 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 23:33:04
2019-06-07 16:29:48
Martyna Dobrowolska LADY CORMINT
  • 1x 5/L/zwykły art.238.2.1 Towarzyski
  • 1x 6/P/Speed and Musik tab. C O Puchar Firmy Elektrokoplnstal
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antoniewska Wiktoria KJ Cavallo Szczecin
2005 (JM.)
O043658
2. Bieganowska Julia KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
S
O004011
3. Bobik Jacek POL
S
10001669
4. Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
S
O004809
5. Borecki Rafał AKADEMICKI OŚRODEK JEŹDZIECKI
S
brak
6. Bramowicz Sławomir
7. Bramowicz Sławomir Stary Młyn Strzeszyn
S
BRAK
8. Budczenkow Wiktoria Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
2017 (Mł.)
O011304
9. Chociej Marzena KS Forrest Pony Club
S
O003948
10. Chrostowska Julia Jks Neksico Kędzierzyn
Brak
11. Chruściewicz Joanna KJ Cavallo Szczecin
S
O002774
12. Czerewaty Anna Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
O046887
13. Dobrowolska Martyna KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2003 (J.)
O028065
14. Dowgiałło Anita KJ Bonin
1998 (MJ.)
O030972
15. Drozdowska Julia brak
2002 (J.)
2990/18 B
16. Ferjan Victoria BPK
2008 (Mł.)
O050021
17. Frey Lea Bez przynależności klubowej
2002 (J.)
O038627
18. Gałan Katarzyna KJ Bonin
S
O013130
19. Garbacz Natalia St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O018394
20. Głuśniewska Hanna UKJ Bukowiec Świdwin
2006 (JM.)
O048633
21. Grosicka Joanna UKJ Karmen Niekłonice
S
O009769
22. Gużkowski Maciej KJ Bonin
S
O004178
23. Hodowaniec Klaudia UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O040907
24. Hudziak Hanna KJ KOKO Brzeźniki
2002 (J.)
xx
25. Jagodzińska Nikola KJ In-Tech Świdwin
2003 (J.)
Brak
26. Kaczmarczyk Alicja bpk
2003 (J.)
O038353
27. Keister Małgorzata bpk
S
O040042
28. Kołodzińska Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2008 (Mł.)
6624/19B
29. Komorowska Marcelina BPK
2005 (JM.)
Brak
30. Kostrzewska Ewelina UKJ Bukowiec Świdwin
S
O003352
31. Krupska Anna Jks Neksico Kędzierzyn
0003240
32. Kulawińska Julia brak
2003 (J.)
O039339
33. Kwiatkowska Natalia UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O043778
34. Leszkiewicz Emilia UKJ Bukowiec Świdwin
S
O008017
35. Lewszyk Aleksandra KJ Akademicki Ośrodek Jeździecki ZUT w Szczecinie
S
O033323
36. Maciejak Anna bpk
S
O014106
37. Mączewska Paula Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
2006 (JM.)
brak
38. Michalska Nadia Stajnia Rusinowo
2003 (J.)
Brak
39. Miętek Maja UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O034560
40. Minko Natalia bpk
2000 (MJ.)
Brak
41. Nawodzińska Aleksandra Uczniowski Klub Jeździecki ENGRIN
2005 (JM.)
Brak
42. Nawojska Sandra Jeździecki Klub Sportowy Folwark Podkowa
2001 (J.)
O042752
43. Niedźwiedź Ines UKJ Bukowiec Świdwin
2006 (JM.)
Brak
44. Opas Wiktoria JKS Elcon Szczecin
S
O011261
10108423
45. Paluch Martyna Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
brak
46. Paprocka Aleksandra KJ In-Tech Świdwin
2000 (MJ.)
O031407
47. Paprocka Martyna KJ In-Tech Świdwin
S
O011315
48. Paszkowska Oliwia BPK
2006 (JM.)
O048631
49. Prajwocki Adam bpk
S
O040432
50. Rudnicka Aleksandra Uczniowski Klub Jeździecki Engrin
2005 (JM.)
Brak
51. Rybska Maria KS Forrest Pony Club
2006 (JM.)
O050210
52. Sawa Blanka Bez Przynależności Klubowej
2008 (Mł.)
brak
53. Ślifińska Gabriela UKJ Bukowiec Świdwin
2005 (JM.)
O043777
54. Słabuszewski Jakub JKS Farma Modrzewie
2002 (J.)
O043768
55. Sobótka Maciej Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
S
O025060
56. Stawarz Izabella KS Forrest Pony Club
2009 (Mł.)
Brak
57. Strzałkowska Beata KJ Cavallo Szczecin
S
O006100
58. Sury Aleksandra brak
2000 (MJ.)
brak
59. Suwała Karolina BPk
2003 (J.)
Brak
60. Suwała Zosia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (Mł.)
brak
61. Szydłowska Ewa Uczniowski Klub Jeździecki ENGRIN
2005 (JM.)
Brak
62. Tomicki Marek bpk
S
O033872
63. Żagiel Justyna KJ In-Tech Świdwin
S
O025539
64. Zielińska Weronika Brak
1999 (MJ.)
O029197
65. Ziętara Zuzanna KJ Jeziorki-Osieczna
2005 (JM.)
Brak
66. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
1998 (MJ.)
O025075
67. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O023928
68. Zwolińska Svensson Alva JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (Mł.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

88

ARNIKA SP POL 2003 Klacz siwa/170 F: Alkatraz
M: Rumba
O: Aleksandra Halama
B: Nn
Brak
2.

56

BALTAZAR DU ROUET OLD GER 2003 Wałach kasztanowata F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Cozette Z / Continue
O: Maciej Żołądkiewicz
B:
K009763 DE418180010103 103US72
3.

12

BARAKUDA SP POL 2009 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Quitana / Quasi Roi
O: Joanna Frey
B: Roman Siwek
K019728 616009640097309
4.

29

BELISSIMA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Louis /
M: Babia /
O: Iwona Ślifińska
B: Janusz Borowski
K012460
5.

74

BRATKA Typ Szlachetny POL 2013 Klacz siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Joanna Grosicka
B: Henryk Góral
K023711 616999640057113
6.

38

BUBLE BOY Irlandzki Koń Sportowy POL 2007 Wałach gniada/165 F: xx
M: xx
O: Joanna Hudziak
B: xx
xx xx
7.

89

BURGHLEY POKI SON HOL POL 2009 Wałach gniada F: Laron /
M: Bali / Mazzel
O: Wiktoria Budczenkow
B: Wiktoria Budczenkow
K023678 6160096401134
8.

32

BUTTERFLY SP POL 2008 Wałach gniada F: Czad /
M: Brawura /
O: Emilia Kostrzewska
B: Gilewicz Robert
brak
9.

37

C-CHANELLE Oldenburska POL 2009 Klacz gniada F: Chekandino/Contender
M: C-Alabama-Kopacz/Avero
O: Anita Dowgiałło
B: Piotr Kopacz
K024015
10.

52

CALIDA Hanower POL 2010 Klacz gniada/161 F: Catoki
M: Snow White
O: Anna Krupska
B: Klaus below
000 000
11.

30

CAMILLO 197 HOL GER 2010 Wałach gniada/174 F: Cash H /
M: Leni I /
O: Marek Tomicki
B: Birgit Becker
K019874 DE421000524210
12.

43

CANNES SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Cardina / Correro
O: Janusz Paprocki
B: Bolesław Danilewicz
K020222 616009640019411
13.

76

CARA 199 Niem.sport. POL 2014 Klacz gniada/170 F: Chap II
M: Celina
O: -
B: -
K026730 DE45660493614
14.

9

CARETINA Holsztyńska POL 2009 Klacz gniada/180 F: Carentan
M: Stella XVI
O: Weronika Zielińska
B: Ross Kurt
K027517 DE421000308909
15.

90

CARNOT Mały Koń POL 2003 Wałach gniada/mk:mk: F: Nn
M: Nn
O: Monika Paszkowska
B: -
K020323 616999611325403
16.

49

CASCH Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Wałach gniada F: Nurjev
M: Casablanka
O: Ewa Kulawińska
B: Jerzy Cerba
K007762 09474
17.

44

CATTICK OS DEU 2011 Wałach ciemnogniada F: CATOKI'S CANNON
M: LADY LEWITZ
O: JANUSZ PAPROCKI
B: DE
K020270 DE418180107011
18.

92

CENT I G. SP POL 2013 Ogier siwa F: Cros / Chambertin
M: Contessa I G / Turbud Quirinus
O: Andrzej Gołaś
B: Andrzej Gołaś
K024970 616009640005813
19.

17

CHACCOLINA OLD. POL 2011 Klacz gniada F: Chacco Blue
M: Starka
O: Ewa Opas
B: Jerzy Opas
none
20.

91

COLORADO SUNRISE HOL GER 2014 Wałach gniada F: Cormint / Calido I
M: Wendy VI / Casado
O: Artur Gołaś
B:
K027422 DE421000059614
21.

86

CORMITELLO HOL GER 2013 Wałach kara/164 F: Cormint
M: Niemcy
O: Anna Farysej
B: Niemcy
Brak Brak
22.

58

CORRERO HOL POL 1996 Ogier siwa F: Claudio / Carthago
M: Finja X I I I / Contender
O: Urszula Farysej
B: Uwe Meyer
K003715 POL009640010896
23.

31

DANDYS SP POL 2015 Wałach kara/163 F: Dixan
M: Dafne
O: Roman Kwiatkowski
B: Borowski Jerzy
brak 616009660806215
24.

22

DERRYVEENEY SPARROW Kuc Connemara POL 2014 Wałach siwa/kuc:146 F: Doire Mhainaigh Buachaill
M: Glenkyle Lily
O: Jacek Kołodziński
B: Anthony O'Neill
brak brak
25.

85

DROPS SP POL 2005 Wałach gniada F: Domingo
M: Draska
O: Sławomir Bramowicz
B: Aleksandra Gul
brak
26.

11

ELDAR SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho /
M: El Alia /
O: Maciej Sobótka
B: Majątek Malechowo
K020772 6169996400939
27.

70

ENGRIN SP POL 2010 Wałach gniada/mk: F: Czandor
M: Eruta
O: Marta Telak
B: Bieniek Mirosław
K018627 616009640062510
28.

40

EROTICA KUC POL 2003 Klacz ciemnogniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewelina Kostrzewska
B: Helena Troyberg
K023747 999640005003
29.

21

EURUTEC TOSIA Kuc Fel POL 2011 Klacz gniada/kuc:143 F: Figaro
M: Tola
O: MUGLA SP. Z O.O.
B: Leszek Pawlak
KO21828 616013610166511
30.

48

EXPERT KWPN NED 2009 Wałach kara F: Ukato / Stakkato
M: Mylady / Burggraaf
O: Waldemar Garbacz
B:
K014548 528003200912407
31.

99

Fallow Me F:
M:
O:
B:
32.

8

FARAMEE M KWPN NED 2010 Wałach siwa/170 F: Bugatti VDL / Silverstone / Indoctro
M: Aramee O. A. / Marlon Corland
O: Julia Bieganowska
B:
K020474 528003201006399
33.

68

GINGER GIRL Holsteiner Warmblut POL 2014 Klacz gniada/160 F: Cascadello II
M: Oksana II
O: Bartosiewicz Katarzyna
B: Mortensen Thies
brak DE421000046614
34.

13

GLADIATOR SP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Cottonclub
M: Gloria
O: Katarzyna Szymków
B: -
K017441 616009640092407
35.

69

HEBON SP POL 1998 Wałach ciemnogniada/156 F: Le bon
M: Hrabianka
O: D S
B: D S
Brak
36.

39

HESTRI KWPN NED 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Cantos
M: Vestri
O: Marta Mirska-Miętek
B: P.Pool
K021911 528003201204689
37.

54

HIOYALINE KWPN GER 2012 Klacz gniada/165 F: Pacyfic
M: Ioyaline
O: Jan Kopeć
B: Mosman Rohe
- 528003201210482
38.

51

HOLLYWOOD WLKP POL 2006 Wałach siwa F: Powój / Agar
M: Happy Girl / Louis
O: Danuta Tarnowska
B: Danuta Tarnowska
K023338 POL007640034306
39.

23

HOP HOP SIMONI TS POL 2012 Klacz siwa F: Wille Moes /
M: Nouba Du Blequin /
O: Ewelina Kostrzewska
B: Peter Simoni
K022088 208333201204801
40.

46

JAŚMIN Trakeńska POL 2008 Wałach siwa F: Cedrus
M: Jodła
O: Hanna Sury
B: Łukasz Skowroński
brak
41.

41

JUKAR Konik Polski POL 2013 Wałach inna/mk:135 F: NN
M: NN
O: Joanna Grosicka
B: Binaś Katarzyna
4164/18 616999640011813
42.

80

Just do it F:
M:
O:
B:
43.

84

JUST DO IT Niem.wierzch POL 2005 Klacz F: Collini hol.
M: Jil Sun mekl.
O: Beata Sitowska
B: GER
K011102
44.

64

KARMONA SP POL 2006 Klacz skarogniada/158 F: Kair
M: Mona
O: Marcelina Komorowska
B: Ryszard Hopek
Brak POL00964000906
45.

19

KASANDRA KWPN NED 2015 Klacz ciemnogniada/158 F: Cascarillo/ Casall
M: Zissi/ Karandasj
O: KJ Złoty Rubin
B: Holandia
brak brak
46.

83

KATON Konik Polski POL 2001 Wałach inna/kuc:137 F: Nn
M: Nn
O: Marzena Chociej
B: Marzena Chociej
K026466
47.

26

KLIWIA Kuc Walijski POL 2002 Klacz siwa/kuc:139 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Kirsten / Vita Nova's Hanassie
O: Katarzyna Dąbrowska
B: Urszula i Zbigniew Bedlińscy
K007824 POL013520075902
48.

53

KORSARZ Niemiecki Koń Sportowy POL 2010 Wałach ciemnogniada/brak F: Con Sherry
M: Kolchida
O: Rafał Borecki
B: SK Bielin
brak 456570235910
49.

62

KRONOS WLKP POL 2005 Ogier gniada F: Avero / Athlet Z
M: Klaudia / Mangan
O: Urszula Farysej
B: SK Racot
K010587 POL007610135505
50.

42

LA CROUSE SP POL 2011 Wałach gniada F: Larron / Lancer II
M: Marabella / Castor
O: Janusz Paprocki
B: Bolesław Danilewicz
K020223 616009640036211
51.

5

LADY CORMINT HOL GER 2011 Klacz ciemnogniada/167 F: Cornint /
M: Deichgrefin / Landlord
O: Edyta Dobrowolska
B:
K023756 421000245611
52.

97

Lawenda F:
M:
O:
B:
53.

15

LEXUS SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Czad / Dido
M: Leika / Einklang
O: Małgorzata Keister
B: Grudziński
K019535 POL009610043609
54.

34

LIZA SP POL 2001 Klacz gniada/168 F: nn
M: nn
O: Anna Krupska
B: nn
brak
55.

57

LORINO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach ciemnogniada/171 F: Cotton club
M: Loretta P
O: Anna Czerewaty
B: Tomasz Misiowiec
K027562 982000167788981
56.

35

LUCKY Welsh Pony DEU 2010 Klacz siwa/135 F: Sophianora Largo
M: Sophianora Latoja
O: Waldemar Karbowski
B: Norbert Mittelstaedt
DE427270342210
57.

33

MAGGIE Kuc Walijski POL 2008 Klacz gniada/kuc:121 F: NN
M: NN
O: Franciszek Suwała
B: NN
BRAK BRAK
58.

72

MELANIA SP POL 2005 Klacz siwa/mk:145 F: //
M: //
O: //
B: //
Brak
59.

10

MY POWER OF LIFE GT SP POL 2012 Klacz siwa/170 F: Con Calma / Calato Z
M: Marihuana P / Louis
O: Maciej Sobótka
B: Małgorzata Czajkowska
K024017
60.

94

NATUZZI VAN HET SCHAECK BWP BEL 2013 Klacz ciemnogniada/168 F: Cardento / Capitol I
M: Gin Fizz De Muze / Andiamo
O: Artur Gołaś
B: -
K027281 056002W00305789
61.

28

NEBASCO SP POL 2003 Wałach gniada F: Alcatras /
M: Nowalijka /
O: Ewelina Kostrzewska
B: Anna Krupska
K015414 POL009640002903
62.

50

NEGRA Typ Pogrubiony POL 20.09.2009 Klacz siwa/165 F: Eldorado
M: Nastazja
O: Aleksandra Lewszyk
B: Roman Mazurek
brak 616999640095809
63.

59

NEW STAR HOL GER 2015 Ogier ciemnogniada/167 F: New Quidam
M: po Arystokrat
O: Anna Farysej
B: Niemcy
Brak Brak
64.

65

NUTELLA FLY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada/172 cm F: Chacco-Fly
M: Nocka
O: Wielowski spółka jawna
B: Wielowski spółka jawna
K025472 616009640042913
65.

73

OLIMP FLY BRAK POL 2011 Wałach F: brak
M: brak
O: brak
B: brak
brak
66.

20

OLIMPIA WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada/163 F: Johnny Boy II / Dollar Du Murier
M: Odyseja / Dżentelmen
O: Joanna Rummel-Zubrycka
B: Kornel Matuszewski
K017852 616007520036610
67.

16

ORIENT SP POL 2010 Wałach kara F: Calato Kama
M: Obrona
O: Małgorzata Kużownik
B: SK Nowielice
K024155
68.

6

PRINCESSA I G SP POL 2013 Klacz siwa F: Canoso / Contact me
M: Princessa / Cassini I
O: Julia Bieganowska
B: Andrzej Gołaś
Brak
69.

93

QUICK MAGIC DE BARCENAL Z Zangersheide POL 2014 Ogier ciemnogniada/170 F: Quick Star
M: Carla Columbia/Caretino
O: Aleksandra Lusina-Gołaś
B: Belgia
brak 056015Z55507314
70.

55

QUINTA II G SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Turbud Quirinus
M: Cantus
O: Maciej Żołądkiewicz
B: Artur Gołaś
Brak .
71.

45

QUITE DIFFERENT Hanowerska POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Quite Capitol
M: Rubina
O: Janusz Paprocki
B: Niemcy
K021161 DE431310110608
72.

61

RIKI-MITA SP POL 2011 Klacz siwa F: Carry Son / Carry
M: Replika / Lascadell
O: Joanna Chruściewicz
B:
K025502 616007640061911
73.

66

SAMIRA Polski Koń Szlachetniej Półkrw POL 2009 Klacz gniada/163 F: Banita
M: Skarbnica
O: Jerzy Łukomski
B: Daniel Winnicki
616009640088509 616009640088509
74.

27

SONATA-N Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada/165 F: Landor
M: Sanmarina
O: Monika Ziętara
B: Nowak Wojciech
Brak 616 009 52 01411 06
75.

75

SPARTAN SP POL 2012 Wałach siwa F: Vandamme / Guidam
M: Space Girl / Calando V
O: Jan Kopeć
B: Andrzej Żejmo
K021192 616009610140812
76.

60

TELCO SP POL 2006 Ogier gniada F: Carry Son / Carry
M: Tanita / Calettos Son
O: Urszula Farysej
B: SK Racot
K010635 POL009610101206
77.

82

TENERYFA DRP POL 2006 Klacz siwa/kuc: F: Twister drp
M: Titania drp
O: Marzena Chociej
B: Janisz Lawin
K026465
78.

24

TROCZEK Polski Kuc Wierzchowy POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Nando
M: Tabakierka
O: Natalia Minko
B: Dominik Gronet
Brak POL616013640076711
79.

7

VERONA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/165 F: Turbud Quirinus /
M: Valencia / Compliment
O: Julia Bieganowska
B: Henryk Cieśla
K018832 616009640002608
80.

4

WIARUS WLKP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Vascouel / Casco
M: Wektra / Rywal
O: Julia Bieganowska
B: Marek Markiewicz
K016850 616007640064507 104WD72
81.

81

WRANGLER FOREST KUC POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: Figaro / Bolero
M: Windroos / Roy M
O: Marzena Chociej
B: Marzena Chociej
K014996 POL013640061207
82.

63

ZAMBIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz kasztanowata/155 F: AZART
M: ZYTA
O: KAROL ŁUKOMSKI
B: KAROL ŁUKOMSKI
brak 616009640031111
83.

36

ZARA WLKP POL 2015 Klacz gniada/168 F: Del Cor
M: Zeklara
O: Grzegorz Buchwał
B: .
. .
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antoniewska Wiktoria
KJ Cavallo Szczecin
CORRERO (58)
2019-06-22
9
2019-06-22
Bieganowska Julia
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
WIARUS (4)
2019-06-22
4
2019-06-22
2
2019-06-22
25
2019-06-22
24
VERONA (7)
2019-06-22
3
100
2019-06-22
5
50
2019-06-22
6
Bobik Jacek
POL
2019-06-22
4
Bobik Jacek
LKS Dragon Nowielice
SPARTAN (75)
2019-06-22
8
2019-06-22
3
2019-06-22
6
2019-06-22
5
Borecki Rafał
AKADEMICKI OŚRODEK JEŹDZIECKI
KORSARZ (53)
2019-06-22
13
2019-06-22
22
Bramowicz Sławomir
2019-06-22
6
2019-06-22
4
Bramowicz Sławomir
Stary Młyn Strzeszyn
2019-06-22
12
DROPS (85)
2019-06-22
3
2019-06-22
18
Budczenkow Wiktoria
Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
2019-06-22
19
2019-06-22
13
Chociej Marzena
KS Forrest Pony Club
2019-06-22
25
2019-06-22
12
Chrostowska Julia
Jks Neksico Kędzierzyn
ARNIKA (88)
2019-06-22
26
2019-06-22
15
2019-06-22
26
Chruściewicz Joanna
KJ Cavallo Szczecin
2019-06-22
13
2019-06-22
8
TELCO (60)
2019-06-22
1
400
2019-06-22
2
400
2019-06-22
10
2019-06-22
9
Czerewaty Anna
Bez przynależności klubowej
LORINO (57)
2019-06-22
2019-06-22
Dobrowolska Martyna
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2019-06-22
22
2019-06-22
19
Dowgiałło Anita
KJ Bonin
2019-06-22
24
2019-06-22
17
Drozdowska Julia
brak
JUKAR (41)
2019-06-22
19
2019-06-22
17
Ferjan Victoria
BPK
KLIWIA (26)
2019-06-22
4
2019-06-22
3
Frey Lea
Bez przynależności klubowej
2019-06-22
20
2019-06-22
15
Gałan Katarzyna
KJ Bonin
2019-06-22
29
2019-06-22
Garbacz Natalia
St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
EXPERT (48)
2019-06-22
12
2019-06-22
11
Głuśniewska Hanna
UKJ Bukowiec Świdwin
2019-06-22
10
2019-06-22
2
Grosicka Joanna
UKJ Karmen Niekłonice
BRATKA (74)
2019-06-22
14
2019-06-22
27
Gużkowski Maciej
KJ Bonin
2019-06-22
11
2019-06-22
20
2019-06-22
23
2019-06-22
32
2019-06-22
18
Hodowaniec Klaudia
UKJ Bukowiec Świdwin
NEBASCO (28)
2019-06-22
13
2019-06-22
8
Hudziak Hanna
KJ KOKO Brzeźniki
2019-06-22
12
2019-06-22
Jagodzińska Nikola
KJ In-Tech Świdwin
2019-06-22
17
Kaczmarczyk Alicja
bpk
ZAMBIA (63)
2019-06-22
5
2019-06-22
1
2019-06-22
10
Keister Małgorzata
bpk
LEXUS (15)
2019-06-22
6
2019-06-22
4
100
Kołodzińska Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
2019-06-22
6
2019-06-22
16
Komorowska Marcelina
BPK
KARMONA (64)
2019-06-22
19
2019-06-22
34
2019-06-22
2
Kostrzewska Ewelina
UKJ Bukowiec Świdwin
2019-06-22
27
Krupska Anna
Jks Neksico Kędzierzyn
CALIDA (52)
2019-06-22
11
Kulawińska Julia
brak
CASCH (49)
2019-06-22
1
300
2019-06-22
20
Kwiatkowska Natalia
UKJ Bukowiec Świdwin
DANDYS (31)
2019-06-22
18
2019-06-22
28
Leszkiewicz Emilia
UKJ Bukowiec Świdwin
2019-06-22
7
2019-06-22
26
Lewszyk Aleksandra
KJ Akademicki Ośrodek Jeździecki ZUT w Szczecinie
NEGRA (50)
2019-06-22
16
2019-06-22
Maciejak Anna
bpk
2019-06-22
10
2019-06-22
22
Lawenda (97)
2019-06-22
33
2019-06-22
31
Mączewska Paula
Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
EROTICA (40)
2019-06-22
29
Michalska Nadia
Stajnia Rusinowo
SAMIRA (66)
2019-06-22
3
2019-06-22
8
Miętek Maja
UKJ Bukowiec Świdwin
HESTRI (39)
2019-06-22
16
Minko Natalia
bpk
TROCZEK (24)
2019-06-22
17
2019-06-22
21
2019-06-22
30
Nawodzińska Aleksandra
Uczniowski Klub Jeździecki ENGRIN
HEBON (69)
2019-06-22
1
2019-06-22
12
Nawojska Sandra
Jeździecki Klub Sportowy Folwark Podkowa
2019-06-22
28
2019-06-22
9
Niedźwiedź Ines
UKJ Bukowiec Świdwin
EROTICA (40)
2019-06-22
4
Opas Wiktoria
JKS Elcon Szczecin
2019-06-22
2019-06-22
Paluch Martyna
Bez Przynależności Klubowej
2019-06-22
2
2019-06-22
10
Paprocka Aleksandra
KJ In-Tech Świdwin
CATTICK (44)
2019-06-22
8
2019-06-22
10
2019-06-22
2
200
2019-06-22
7
Paprocka Martyna
KJ In-Tech Świdwin
CANNES (43)
2019-06-22
15
2019-06-22
21
Paszkowska Oliwia
BPK
CARNOT (90)
2019-06-22
7
2019-06-22
11
2019-06-22
2019-06-22
Prajwocki Adam
bpk
2019-06-22
9
2019-06-22
14
Rudnicka Aleksandra
Uczniowski Klub Jeździecki Engrin
MELANIA (72)
2019-06-22
2019-06-22
Rybska Maria
KS Forrest Pony Club
2019-06-22
2
2019-06-22
5
2019-06-22
14
Sawa Blanka
Bez Przynależności Klubowej
2019-06-22
8
Ślifińska Gabriela
UKJ Bukowiec Świdwin
2019-06-22
35
2019-06-22
30
Słabuszewski Jakub
JKS Farma Modrzewie
ORIENT (16)
2019-06-22
13
2019-06-22
16
Sobótka Maciej
Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
2019-06-22
3
200
2019-06-22
13
ELDAR (11)
2019-06-22
2019-06-22
14
Stawarz Izabella
KS Forrest Pony Club
KATON (83)
2019-06-22
11
2019-06-22
12
Strzałkowska Beata
KJ Cavallo Szczecin
KRONOS (62)
2019-06-22
2
300
2019-06-22
1
600
2019-06-22
11
2019-06-22
1
Sury Aleksandra
brak
JAŚMIN (46)
2019-06-22
25
2019-06-22
5
20
2019-06-22
Suwała Karolina
BPk
LUCKY (35)
2019-06-22
7
2019-06-22
9
ZARA (36)
2019-06-22
5
Suwała Zosia
JKS Neksico Kędzierzyn
MAGGIE (33)
2019-06-22
7
2019-06-22
15
Szydłowska Ewa
Uczniowski Klub Jeździecki ENGRIN
ENGRIN (70)
2019-06-22
9
2019-06-22
24
Tomicki Marek
bpk
2019-06-22
26
2019-06-22
Żagiel Justyna
KJ In-Tech Świdwin
2019-06-22
23
2019-06-22
18
Zielińska Weronika
Brak
2019-06-22
36
2019-06-22
7
2019-06-22
Ziętara Zuzanna
KJ Jeziorki-Osieczna
2019-06-22
1
2019-06-22
4
Żołądkiewicz Maciej
KJ Bonin
ZARA (36)
2019-06-22
4
50
2019-06-22
2019-06-22
21
2019-06-22
2019-06-22
23
2019-06-22
14
2019-06-22
3
300
2019-06-22
1
800
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2019-06-22
16
2019-06-22
14
OLIMPIA (20)
2019-06-22
Zwolińska Svensson Alva
JKS Neksico Kędzierzyn
LIZA (34)
2019-06-22
3
2019-06-22
5

Number of Riders: 68

Number of Horses: 83

The sum of prizes: 3 820.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-052019-7, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl