Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

IV spotkanie KSJ - ujeżdżenie
Koczargi Nowe, 05.10.2019

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Afanasjew Seweryna SSKJ Bobrowy Staw
S
O014482
2. Ankiersztajn Gabriela Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2005 (JM.)
brak
3. Arts Florencja Stajnia Sawanka
2002 (J.)
Brak
4. Bąba Martyna KS EQUIRIGHT
1999 (MJ.)
brak
5. Badtke Anna Stow. Szkoła Sportów Konnych
2007 (JM.)
6. Chomentowska Lidia Stajnia Kobra Park
S
none
7. Dobczyńska Iga Niezrzeszony
S
Brak
8. Dzięgielewski Kamil Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
9. Fedyna Julia SSKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O035292
10. Gawron Hanna Bpk
2010 (Mł.)
Brak
11. Goleń Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
1998 (MJ.)
Brak
12. Gołębiewska Sylwia Brak
S
O031781
13. Górecka Natalia bpk
2003 (J.)
Brak
14. Górska Aleksandra Stowarzyszenie Centrum Integracji Młodzieży Stajnia Agmaja
2002 (J.)
brak
15. Grzywacz Maja Stajnia Sawanka
2005 (JM.)
Brak
16. Grzywka Aleksandra Stajnia Sawanka
2002 (J.)
brak
17. Jakubiec Martyna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
18. Janiszewska Oliwia Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
2008 (Mł.)
O045168
19. Janusik Maciej Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
O038343
20. Jasek Zuzanna Stajnia J.Milej
1998 (MJ.)
brak
21. Jasnowska Lena Stowarzyszenie CIM Stajnia Agmaja
2010 (Mł.)
Brak
22. Jurkowska Hanna Stajnia Sawanka
2003 (J.)
Brak
23. Juszczyk Martyna Equiright
2001 (J.)
brak
24. Kącka Magdalena nz (LKS Wolta Żółwin)
S
Brak
25. Kaczmarczyk Lena -
2010 (Mł.)
Brak
26. Kaleta Zuzanna Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
2007 (JM.)
brak
27. Karasińska Elżbieta Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2005 (JM.)
brak
28. Karpeta Dorota niezrzeszony
S
brak
29. Kawczyńska-Banaszek Emilia Stajnia Zielonki
S
brak
30. Kmiecińska - Wasiak Martyna SKJ Bajardo
S
Brak
31. Kołacz Maja Stowarzyszenie SSK Stare Babice
2003 (J.)
O040144
32. Kołakowska Ida Stajnia Nad Wisłą
1999 (MJ.)
brak
33. Kołodziej Aleksandra Stajnia Sawanka
2005 (JM.)
Brak
34. Kołtuńska Zuzanna LKS Wolta
2016 (Mł.)
brak
35. Kozik Martyna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
36. Krawczak Aleksandra Stajnia Sawanka
2009 (Mł.)
Brak
37. Król Sebastian St. KSK Stare Babice
S
O035177
38. Krukowska Izabela Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
39. Krukowska Urszula Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
40. Kubalska Joanna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
Brak
41. Kusyk Agnieszka Nie zrzeszony
brak
42. Kuszkowska Nikol Stow. Szkoła Sportów Konnych
2005 (JM.)
43. Laskowska Maria Stow. Szkoła Sportów Konnych
brak
44. Lasota Paulina Stajnia J.Milej
S
brak
45. Łączyńska Michalina Stajnia J.Milej
2003 (J.)
brak
46. Maj Marta Stajnia Lider
S
Brak
47. Matejko Katarzyna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2018 (Mł.)
brak
48. Matlak Zofia Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2002 (J.)
Brak
49. Milczarek Amelia Stajnia Sawanka
2003 (J.)
brak
50. Mitroo Aleksander KJ Podkowa Leśna
2001 (J.)
O043709
51. Mogentale Michelle Stow. Szkoła Sportów Konnych
Brak
52. Olszewska Zuzanna Klub Sportowy Centurion
2000 (MJ.)
O026480
53. Pacek Julia Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2002 (J.)
brak
54. Pałosz Hela Stowarzyszenie Centrum Integracji Młodzieży Stajnia Agmaja
2010 (Mł.)
Brak
55. Persona Joanna KS Equiright
S
brak
56. Persona Maria KS Equiright Warszawa
2002 (J.)
O040385
57. Pliszka Ada Stowarzyszenie Centrum Integracji Młodzieży Stajnia Agmaja
2011 (Mł.)
brak
58. Puławska Zofia KJ Sawanka
2000 (MJ.)
O039403
59. Pycek Malina Bpk
2007 (JM.)
Brak
60. Ramotowska Marta Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
brak
61. Roszkowska Zuzanna KS Equiright
62. Ryniak Izabela Stow. Szkoła Sportów Konnych
2003 (J.)
63. Sadowska Wiktoria Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2005 (JM.)
brak
64. Skorupowska Róża Stajnia Primstella
S
Brak
65. Słomka Joanna Stajnia Sawanka
2002 (J.)
Brak
66. Sobiecka Olga Stow. Szkoła Sportów Konnych
2003 (J.)
67. Sobolewska Gaja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2007 (JM.)
brak
68. Sobolewska Lea Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2007 (JM.)
brak
69. Sosnowska Karolina KJ Sawanka
2017 (Mł.)
Brak
70. Szlassa Krystyna nz
S
brak
71. Szokiel Olga Klub Uczelnianym AZS Politechniki Warszawskiej
S
Brak
72. Szwakopf Sonia Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
73. Trojanowicz Maja Stowarzyszenie SSK Stare Babice
2004 (JM.)
O038032
74. Vasylkiv Halina KJ Podkowa Leśna
2005 (JM.)
brak
75. Wasylewska-Jakima Dorota Bez Przynależności Klubowej
S
brak
76. Wieczorek Julia BPK
2006 (JM.)
Brak
77. Woch Zuzanna Stow. Szkoła Sportów Konnych
2004 (JM.)
78. Woźniewski Jan Stajnia Nad Wisłą
S
brak
79. Wyrzykowska Wiktoria KJ Sawanka
2002 (J.)
O035193
80. Zielińska Karolina Stajnia J. Milej
2011 (Mł.)
brak
81. Zielińska Natalia Kj Truskaw
2005 (JM.)
brak
82. Zubrzycka Paulina Stajnia Sawanka
2010 (Mł.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

45

ABSOLWENT Małopolska POL 2002 Wałach gniada/162 F: Irak
M: Amdra
O: Emilia Kawczyńska-Banaszek
B: Jarosław Pawlik
POL 006550035602
2.

63

AHUNTER NN POL 2012 Wałach gniada/mk:155 F: NN
M: NN
O: Martyna Kmiecińska - Wasiak
B: Brak
Brak Brak
3.

51

AJSZA Kuc Niemiecki POL 2009 Klacz gniada/kuc:118 F: Nn
M: Nn
O: Stajnia Agmaja
B: Stajnia Agmaja
Brak 528210002404833
4.

68

AJSZA Kuc Niemiecki NLD 2009 Klacz gniada/kuc:118 F: nn
M: nn
O: Stajnia Agmaja
B: Stajnia Agmaja
brak 528 009 09 1167446
5.

53

ALL MY LOVE G SP POL 2008 Klacz gniada/165 F: a
M: a
O: Dominik Kowalski
B: Paweł Gąsiński
brak 1
6.

57

AMARANT SP POL 2015 Wałach gniada/166 F: Action-Breaker
M: Amarita
O: Seweryna Afanasjew
B: Stadnina Koni Nad Wigrami
K026775 616009510237215
7.

14

AMOR Haflinger GER 2006 Wałach izabelowata/kuc: F: Alegro
M: Halissa
O: Tomasz Porębski
B: Heike Breustedt
brak
8.

26

ANAPON RASHKA Kuc Walijski POL 2009 Klacz inna/kuc:133 F: Turnina's Gismore /
M: Rockbury Romance /
O: Włodzimierz Gieryszewski
B: Marek Malinowski
K025015
9.

77

APRILLA WLKP POL 2000 Klacz kara/165 F: Celebes
M: Antaba
O: Justyna Milej
B: Justyna Milej
brak POL007660598800
10.

35

BAZYL KUC POL 2009 Wałach bułana/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Mirosław Kanarek
B: Nn
Brak
11.

47

BERBERYS Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada/164 F: Toast
M: Biafra
O: Krystyna Szlassa
B: SK Pępowo
brak 616007610073713
12.

71

BETOVEN KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:136 F: Rób Roy
M: Belle Lady
O: Radosław Bujalski
B: Pietrusiński
K023045
13.

31

BIG MACK NN POL 2008 Wałach gniada F: nn
M: nn
O: Mirosław Kanarek
B: nn
brak
14.

49

CAMARGO WLKP POL 2003 Wałach siwa F: Grosz
M: Czahara
O: KJ Podkowa Leśna
B: Elżbieta Grabowska
K025873
15.

15

CARAT SP POL 2001 Wałach gniada F: Calderon / Carolus
M: Ara / Pigmalion
O: Zofia Klimaszewska
B: Zbigniew Koperski
K009186 POL00966010260
16.

84

CLASSIC DREAM Holsztyn DEU 22.04.2012 Wałach siwa F: Clarimo
M: V-Cassina 1
O: Jacek Kosow
B: Jacek Kosow
DE421000138812
17.

42

CON AMORE KWPN NED 2007 Wałach kara F: Indoctro
M: Sylvinia
O: Agnieszka Kołacz
B: brak
K021892
18.

85

CYMA 1 Wielkopolska POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: Druh
M: Cyma
O: Robert Pakułą
B: Polska
brak brak
19.

19

CZOGORI Typ Szlachetny POL 1997 Wałach bułana F: NN
M: NN
O: Beata Matuszewska
B: Nieznany
brak
20.

20

DORATO Małopolska POL 1997 Wałach tarantowata F: Denar
M: Jena
O: Beata Matuszewska
B: Janusz Dziuban
brak
21.

39

ERA Koń Mały POL 2001 Klacz gniada/mk:152 F: nn
M: nn
O: Julita Anna Rudaś
B: nieznany
brak POL 999 66 07320 01
22.

75

ESTAMP MŁP POL 2012 Wałach gniada F: San Luis
M: Ekspansja JP
O: Karolina Pęczyńska
B: Polska
brak
23.

27

FOXI WLKP POL 2002 Klacz siwa F: Agar / Mangan
M: Fakiria / Fakir
O: Sebastian Król
B: Tadeusz Pudlis
K014126 616007530010902
24.

21

GALA Kuc Feliński POL 2006 Klacz izabelowata/kuc:134 F: Gepard
M: Groza
O: Włodzimierz Gieryszewski
B: Marian Dziechciarz
brak
25.

30

GALIA SP POL 2010 Klacz siwa/172 F: Kingsten
M: Galilea/ Aviano
O: Zofia Puławska
B: Zdzisław Goździor
K024518
26.

73

GATITO Czysta Krew Arabska POL 2010 Ogier siwa/152 F: Ekstern
M: Galaktyka
O: Bogdan Maślanka
B: Sowiniec Spółka z o. o.
brak
27.

38

HAWANA SP POL 2005 Klacz gniada F: Trefl
M: Haga
O: Mirosław Kanarek
B: Agnieszka Kaseja
Brak
28.

54

HERMES Małopolska POL 2006 Wałach gniada/169 F: Hedar
M: Farcia
O: Julia Fedyna
B: Jaworski Janusz
K020062
29.

11

HOLENDER Typ Szlachetny POL 2005 Wałach kara F: NN
M: NN
O: Jan Woźniewski
B: Nieznany
brak
30.

32

HOTREX NN POL 2008 Wałach gniada/mk: F: Nn
M: Nn
O: Krzysztof Wieczorek
B: Nn
Brak
31.

16

HRECZKA Typ Szlachetny POL 2002 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Horseworks Włodzimierz Gieryszewski
B: brak
K025513
32.

61

HULANKA SP POL 2008 Klacz gniada F: Czynel
M: Honda
O: Katarzyna Juszczyk
B: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski w Olsztynie
brak
33.

72

HULTAJ SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Louis
M: Hawana
O: Wioletta Milczarek
B: SK Nowa Wioska
K020628
34.

43

INDUSEK SP POL 2010 Wałach kasztanowata/167 F: Turbut Alino
M: Indiana
O: Beata Kolberg
B: Grzelak Ryszard
K019798 616009660754210
35.

86

ITSI BITSI ZAGORKA F:
M:
O:
B:
36.

28

JANTAR WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
O: Wioletta Milczarek
B: Nn
Brak
37.

25

JOS KUC POL 2002 Wałach siwa/kuc:137 F: Kanclerz / Demon Club
M: Marjons Jannine / Abberthomes Hello- B
O: Anna Izabela Dzięgielewska
B: Zdzisław Śniegucki
K007091 616013670037502
38.

52

JOWISZ MŁP POL 2007 Wałach siwa/180 F: Fart
M: Jawa / As Trefl
O: Piotr Kamiński
B: Ryszard Wolanin
K017049 12267
39.

44

KADARKA Śląska POL 2013 Klacz kara/168 F: Begis
M: Kreta
O: Michał Walędziak
B: Biszczak Mariusz
Brak 616008670100713
40.

29

KLARYSA KUC POL 2001 Klacz srokata/kuc:119 F: nn / nn
M: nn / nn
O: KJ Podkowa Leśna
B: nn
K019245
41.

65

LA CORDAIRE Oldenburger POL 2001 Wałach gniada/170 F: Landor S
M: Gina Corina
O: Kusyk Agnieszka
B: Huslage Bernd
brak de433330362102
42.

64

LA CORDAIRE 3 Oldenburska POL 2001 Wałach gniada/170 F: Landor
M: Gina Corina
O: Agnieszka Kusyk
B: Huslage Bernd
brak de433330362102
43.

69

LAGUNA Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2007 Klacz siwa/163 F: Jakobin
M: Lucia
O: Andrzej Zieliński
B: Kizielewicz
brak 009610042607
44.

58

LAMBERAS Lietuvos Jojamieji POL 2006 Wałach gniada/173 F: Babilonas
M: Liepaite
O: Iga Dobczyńska
B: Viktoras Urbonas
brak brak
45.

37

LAS PALMAS SP POL 2007 Wałach gniada F: Pluspunkt
M: Lansada
O: Wioletta Milczarek
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K024286
46.

83

LESLEY RHLD GER 2008 Wałach gniada/168 F: Lord Loxley
M: Goldquelle
O: Anna Wach-Olszewska
B: xxx
K025316 DE443430634708
47.

76

LIBERTINA TRAK POL 2008 Klacz skarogniada/175 F: Gluosnis
M: Liguria
O: Justyna Milej
B: Tomasz Gąsowski
brak POL 732010038808
48.

46

LIWIA Śląska POL 2001 Klacz kara/166 F: Palant
M: Lama
O: Karolina Sosnowska
B: Waldemar Wiśniewski
Brak
49.

41

LOREN Typ Szlachetny POL 2013 Wałach skarogniada/161 F: Słowak
M: Lawenda
O: Liwia Klimek
B: brak
brak 616 999 60 02502 13
50.

70

LOVE ME BMF Mały Koń POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: nn
M: nn
O: Paweł Sujecki
B: -
brak
51.

56

MODELING NN POL 2005 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Joanna Persona
B: nn
brak
52.

66

MONAKO Śląska POL 2010 Wałach kara/164 F: -
M: -
O: IZABELA LIPIŃSKA
B: IZABELA LIPIŃSKA
Brak
53.

59

N-CONNIE OF HERITAGE Belgisch Warmbloedpaard BEL 2013 Klacz siwa/. F: Caspar 232
M: Azalea
O: Joanna Miros-Górecka
B: Martina Romagnoli
brak
54.

1

NOBEL Małopolska POL 2011 Wałach gniada/167 F: Jurand
M: Nadzieja
O: Kalina Majerowicz
B: Prywatny
Brak Brak
55.

8

NOTACJA Trakeńska POL 2010 Klacz kara/170 F: Czarczaf/Ogar
M: Nostalgia/Grey xo
O: Lidia Chomentowska
B: Stadnina Koni Liski
none
56.

79

OKARYNA KK KUC POL 2004 Klacz inna/kuc: F: Bosak
M: Oksana
O: Justyna Milej
B: Robert Tomczak
brak POL 013611453704
57.

34

OLIMPIA WLKP POL 2005 Klacz gniada F: Nn
M: Nn
O: Mirosław Kanarek
B: Nn
Brak
58.

9

OSKAR Małopolska POL 2005 Wałach gniada/167 F: Tabex
M: Okinawa
O: Jan Woźniewski
B: Marzec Bogusław
brak
59.

50

PESTKA Typ Zimnokrwisty POL 2009 Klacz bułana F: NN
M: NN
O: Lena Jasnowska
B: Mordzelewski
Brak
60.

80

PIK DRAGON Szlachetny Półkrew POL 2010 Wałach gniada/172 F: CITYBOY R
M: PIK BAJETT
O: Dorota Wasylewska-Jakima
B: Wrzosek Dominika
brak 616009661250010
61.

4

PŁOMIEŃ Małopolska POL 2006 Wałach siwa F: Puszczyk
M: Pestka
O: Tomasz Olszewski
B: Zdzisław Capiga
brak
62.

78

RUCERKA SP POL 1997 Klacz kasztanowata F:
M:
O: Ewa Schweitzer Wojcieszek
B:
brak
63.

36

SALVADOR WLKP POL 2005 Wałach kasztanowata F: nn
M: nn
O: Wioletta Milczarek
B: nn
brak
64.

18

SAMANTA Małopolska POL 2007 Klacz gniada F: Lancetnik
M: Suszi
O: Zofia Klimaszewska
B: P/ P. H. U. Różański Ryszard
Brak
65.

74

SHINY SKIP KEN AQH CZE 2004 Ogier gniada/mk:156 F: Brak
M: Brak
O: Justyna Milej
B: Brak
Brak
66.

17

SKARBOSZ Małopolska POL 2010 Wałach gniada/0 F: Don Carlos
M: Sylistra
O: Wojciech Zalewski
B: Wojciech Zalewski
K021364 a
67.

48

SNIKERS Szlachetna Półkrew POL 2014 Wałach gniada/mk:153 F: Stilios
M: Hema
O: Róża Skorupowska
B: Antoni Kuna
brak 616009660442714
68.

22

SOBEK Huculska POL 1999 Ogier gniada/kuc: F: Okoń
M: Sasanka
O: Wojciech Zalewski
B: Roman Iskrzycki
brak
69.

40

TORNADO II SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Aravel II
M: Tesmiran
O: Jacek Trojanowicz
B: Justyna Wiese
K011995
70.

13

VASYL Wielkopolska POL 2005 Wałach siwa F: Cewar
M: Visa
O: Włodzimierz Gieryszewski
B: Janus Agnieszka
K019466
71.

81

WAĆPANNA Sp/fryz POL 2011 Klacz kara/164 F: Adhelion
M: Water Lily
O: Marta Maj
B: Krzysztof Skarbek
Brak 616999661577611
72.

33

WIKI NN POL 2001 Klacz siwa F: nn
M: nn
O: Mirosław Kanarek
B: nn
brak
73.

82

WODEWIL Wlkp/pochodzi.trak POL 2011 Wałach gniada/164 F: Oliwier
M: Wojda
O: Marta Maj
B: SK Liski
Brak 616007600278611
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Afanasjew Seweryna
SSKJ Bobrowy Staw
AMARANT (57)
2019-10-05
1
Ankiersztajn Gabriela
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2019-10-05
13
Arts Florencja
Stajnia Sawanka
OLIMPIA (34)
2019-10-05
4
2019-10-05
12
Bąba Martyna
KS EQUIRIGHT
2019-10-05
2
2019-10-05
6
Badtke Anna
Stow. Szkoła Sportów Konnych
CZOGORI (19)
2019-10-05
11
Dobczyńska Iga
Niezrzeszony
2019-10-05
2019-10-05
3
Dzięgielewski Kamil
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
JOS (25)
2019-10-05
2
2019-10-05
14
Fedyna Julia
SSKJ Bobrowy Staw
HERMES (54)
2019-10-05
1
2019-10-05
3
Gawron Hanna
Bpk
BETOVEN (71)
2019-10-05
1
2019-10-05
Goleń Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
ESTAMP (75)
2019-10-05
2019-10-05
2
2019-10-05
1
Gołębiewska Sylwia
Brak
INDUSEK (43)
2019-10-05
1
2019-10-05
6
2019-10-05
10
2019-10-05
KADARKA (44)
2019-10-05
3
2019-10-05
3
2019-10-05
7
2019-10-05
Górecka Natalia
bpk
2019-10-05
2019-10-05
5
2019-10-05
4
Górska Aleksandra
Stowarzyszenie Centrum Integracji Młodzieży Stajnia Agmaja
ERA (39)
2019-10-05
4
2019-10-05
7
Grzywacz Maja
Stajnia Sawanka
2019-10-05
3
2019-10-05
5
Grzywka Aleksandra
Stajnia Sawanka
WIKI (33)
2019-10-05
3
2019-10-05
10
Jakubiec Martyna
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
DORATO (20)
2019-10-05
8
Janiszewska Oliwia
Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
2019-10-05
7
2019-10-05
11
2019-10-05
Janusik Maciej
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
LOREN (41)
2019-10-05
10
2019-10-05
15
Jasek Zuzanna
Stajnia J.Milej
RUCERKA (78)
2019-10-05
7
2019-10-05
7
Jasnowska Lena
Stowarzyszenie CIM Stajnia Agmaja
PESTKA (50)
2019-10-05
2019-10-05
1
Jurkowska Hanna
Stajnia Sawanka
HULTAJ (72)
2019-10-05
2
2019-10-05
3
Juszczyk Martyna
Equiright
HULANKA (61)
2019-10-05
1
2019-10-05
1
Kącka Magdalena
nz (LKS Wolta Żółwin)
2019-10-05
2
2019-10-05
2
Kaczmarczyk Lena
-
MONAKO (66)
2019-10-05
2019-10-05
4
Kaleta Zuzanna
Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
AJSZA (68)
2019-10-05
8
2019-10-05
13
Karasińska Elżbieta
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
AMOR (14)
2019-10-05
4
Karpeta Dorota
niezrzeszony
2019-10-05
11
Kawczyńska-Banaszek Emilia
Stajnia Zielonki
2019-10-05
4
2019-10-05
10
2019-10-05
3
2019-10-05
14
Kmiecińska - Wasiak Martyna
SKJ Bajardo
AHUNTER (63)
2019-10-05
9
Kołacz Maja
Stowarzyszenie SSK Stare Babice
2019-10-05
2019-10-05
13
Kołakowska Ida
Stajnia Nad Wisłą
OSKAR (9)
2019-10-05
5
2019-10-05
5
2019-10-05
16
2019-10-05
4
Kołodziej Aleksandra
Stajnia Sawanka
BAZYL (35)
2019-10-05
9
2019-10-05
14
Kołtuńska Zuzanna
LKS Wolta
CYMA 1 (85)
2019-10-05
8
2019-10-05
7
2019-10-05
8
Kozik Martyna
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
CARAT (15)
2019-10-05
11
2019-10-05
Krawczak Aleksandra
Stajnia Sawanka
2019-10-05
9
Król Sebastian
St. KSK Stare Babice
FOXI (27)
2019-10-05
8
Krukowska Izabela
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
AMOR (14)
2019-10-05
6
Krukowska Urszula
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
VASYL (13)
2019-10-05
7
Kubalska Joanna
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
SAMANTA (18)
2019-10-05
13
Kusyk Agnieszka
Nie zrzeszony
2019-10-05
Kuszkowska Nikol
Stow. Szkoła Sportów Konnych
SOBEK (22)
2019-10-05
5
Laskowska Maria
Stow. Szkoła Sportów Konnych
GALA (21)
2019-10-05
16
Lasota Paulina
Stajnia J.Milej
APRILLA (77)
2019-10-05
7
Łączyńska Michalina
Stajnia J.Milej
2019-10-05
4
2019-10-05
7
Maj Marta
Stajnia Lider
2019-10-05
5
2019-10-05
9
WODEWIL (82)
2019-10-05
2019-10-05
11
2019-10-05
15
Matejko Katarzyna
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
SOBEK (22)
2019-10-05
2
Matlak Zofia
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
NOBEL (1)
2019-10-05
7
2019-10-05
Milczarek Amelia
Stajnia Sawanka
2019-10-05
4
2019-10-05
6
Mitroo Aleksander
KJ Podkowa Leśna
CAMARGO (49)
2019-10-05
3
2019-10-05
7
2019-10-05
11
Mogentale Michelle
Stow. Szkoła Sportów Konnych
VASYL (13)
2019-10-05
8
Pacek Julia
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
DORATO (20)
2019-10-05
5
Pałosz Hela
Stowarzyszenie Centrum Integracji Młodzieży Stajnia Agmaja
AJSZA (51)
2019-10-05
2
2019-10-05
Persona Joanna
KS Equiright
2019-10-05
1
2019-10-05
2
Persona Maria
KS Equiright Warszawa
JOWISZ (52)
2019-10-05
1
2019-10-05
2
Pliszka Ada
Stowarzyszenie Centrum Integracji Młodzieży Stajnia Agmaja
ERA (39)
2019-10-05
5
Puławska Zofia
KJ Sawanka
GALIA (30)
2019-10-05
2
2019-10-05
4
Pycek Malina
Bpk
2019-10-05
2019-10-05
2
Ramotowska Marta
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
SAMANTA (18)
2019-10-05
12
Roszkowska Zuzanna
KS Equiright
2019-10-05
3
Ryniak Izabela
Stow. Szkoła Sportów Konnych
2019-10-05
15
Sadowska Wiktoria
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
HRECZKA (16)
2019-10-05
1
Skorupowska Róża
Stajnia Primstella
SNIKERS (48)
2019-10-05
16
GATITO (73)
2019-10-05
4
2019-10-05
9
2019-10-05
13
Słomka Joanna
Stajnia Sawanka
JANTAR (28)
2019-10-05
10
2019-10-05
15
Sobiecka Olga
Stow. Szkoła Sportów Konnych
2019-10-05
10
Sobolewska Gaja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2019-10-05
17
Sobolewska Lea
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2019-10-05
18
Szlassa Krystyna
nz
2019-10-05
2
2019-10-05
1
2019-10-05
1
Szokiel Olga
Klub Uczelnianym AZS Politechniki Warszawskiej
2019-10-05
8
2019-10-05
12
Szwakopf Sonia
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
GALA (21)
2019-10-05
10
Trojanowicz Maja
Stowarzyszenie SSK Stare Babice
2019-10-05
6
Vasylkiv Halina
KJ Podkowa Leśna
KLARYSA (29)
2019-10-05
10
2019-10-05
Wasylewska-Jakima Dorota
Bez Przynależności Klubowej
2019-10-05
6
2019-10-05
5
Wieczorek Julia
BPK
HOTREX (32)
2019-10-05
2
2019-10-05
6
Woch Zuzanna
Stow. Szkoła Sportów Konnych
HRECZKA (16)
2019-10-05
4
Woźniewski Jan
Stajnia Nad Wisłą
2019-10-05
4
2019-10-05
8
Wyrzykowska Wiktoria
KJ Sawanka
HAWANA (38)
2019-10-05
3
2019-10-05
5
Zielińska Karolina
Stajnia J. Milej
2019-10-05
6
Zielińska Natalia
Kj Truskaw
LAGUNA (69)
2019-10-05
6
2019-10-05
17
2019-10-05
9
Zubrzycka Paulina
Stajnia Sawanka
2019-10-05
6

Number of Riders: 82

Number of Horses: 73

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-052019-5, Szkoła Sportów Konnych)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl