Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZTiR-B JLM
Poczernin, 25-26.07.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
81 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 06:26:07
2020-07-23 18:36:14
Gabriela Górska Mj'00 LA GRAN
  • 2x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykly) wys. 100 cm (zaliczany do JLM)
80 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 06:02:47
2020-07-23 18:28:09
Ewelina Kluska WARTA
  • 1x 17/LL 90 cm/Konkurs nr 17 Open , zwykły, wys. 90 cm
  • 1x 18/L/Konkurs nr 18, klasa L,zwykły, wys. 100 cm
79 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 06:26:23
2020-07-23 18:28:05
Mariusz Czarnomski BILLY ROUBLE
  • 2x 6/LL 90 cm/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykly) wys. 90 cm (zaliczany do JLM)
78 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 06:26:30
2020-07-23 18:27:51
Tomasz Olszewski CORNETTO
  • 2x 6/LL 90 cm/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykly) wys. 90 cm (zaliczany do JLM)
77 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 06:26:35
2020-07-23 18:27:31
Tomasz Olszewski LOVELY JK SR
  • 2x 6/LL 90 cm/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykly) wys. 90 cm (zaliczany do JLM)
76 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 15:13:34
2020-07-23 14:26:08
Dominika Mierzejewska J'02 DORUS
  • 1x 13/50 cm/Konkurs nr 13 Open , dokładności bez szeregów, wys. 50 cm
  • 1x 14/60 cm/Konkurs nr 14 Open , dokładności bez szeregów, wys. 60 cm
75 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 05:33:14
2020-07-23 14:25:46
Weronika Jagóra J'03 DASTA
  • 1x 16/LL 80 cm/Konkurs nr 16 Open , z oceną stylu jeźdźca, wys. 80 cm
  • 1x 17/LL 90 cm/Konkurs nr 17 Open , zwykły, wys. 90 cm
74 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 05:26:15
2020-07-23 11:25:46
Kaja Januszkiewicz DIABLO DE CASTELLO
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm
73 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 05:18:12
2020-07-23 08:43:28
Oliwia Krause Jm'07 WRÓŻBITA II GR.
  • 1x 2/Kuce 60 cm/Konkurs nr 2, Open , Kuce, dokładności, wys. 60 cm (zaliczany do JLM)
  • 2x 14/60 cm/Konkurs nr 14 Open , dokładności bez szeregów, wys. 60 cm
72 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 04:10:54
2020-07-22 22:32:33
Aleksandra Wytrykowska Jm'06 GAJA
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
71 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 22:51:30
2020-07-22 22:32:16
Zofia Chrzanowska CINZANO MK
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
  • 1x 20/P/Konkurs nr 20, klasa P. dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 21/N/Konkurs nr 21, klasa N, zwykly, wys. 120 cm
70 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 22:51:33
2020-07-22 21:32:42
Krzysztof Prasek CHATROULETTE M
  • 2x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykly) wys. 100 cm (zaliczany do JLM)
69 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 03:52:16
2020-07-22 21:22:00
Krzysztof Prasek DARE DE LUX
  • 1x 11/C/Konkurs nr 11, klasa C, zwykły, wys. 130 cm
68 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 22:51:45
2020-07-22 21:21:42
Krzysztof Prasek UTRATA
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
67 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 03:32:42
2020-07-22 14:08:25
Kinga Chrzanowska J'02 BAZYL
  • 1x 1/Debiuty 50 cm/Konkurs nr 1, Open , dokładności, wys. 50 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 3/Mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, Open , Mini LL, dokładności, wys. 70 cm (zaliczany do JLM)
66 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:41:29
2020-07-22 11:36:52
Krzysztof Chodorski DAKOTA N
  • 1x 17/LL 90 cm/Konkurs nr 17 Open , zwykły, wys. 90 cm
  • 1x 18/L/Konkurs nr 18, klasa L,zwykły, wys. 100 cm
65 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:36:27
2020-07-22 11:36:03
Krzysztof Chodorski SMILE SL GR. E
  • 1x 16/LL 80 cm/Konkurs nr 16 Open , z oceną stylu jeźdźca, wys. 80 cm
  • 1x 17/LL 90 cm/Konkurs nr 17 Open , zwykły, wys. 90 cm
64 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 03:07:56
2020-07-22 11:07:45
Tadeusz Chmielik J'07 GIOLI
  • 2x 19/L/Konkurs nr 19, Seria A - Licencyjny, wys. 100 cm
63 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 03:04:04
2020-07-22 11:07:18
Tadeusz Chmielik J'07 CARSANVARO
  • 2x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, Licencyjny wys. 100 cm
62 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 02:51:43
2020-07-22 09:21:39
Wiktoria Pytko Jm"06 FENDI GR. A
  • 2x 1/Debiuty 50 cm/Konkurs nr 1, Open , dokładności, wys. 50 cm (zaliczany do JLM)
61 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 02:45:36
2020-07-21 22:57:55
Katarzyna Maciejewska EKSPANSJA
  • 2x 15/mini LL 70 cm/Konkurs nr 15 Open , z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm
60 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 02:24:38
2020-07-21 21:13:14
Monika Marczyk WERONA
  • 2x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykly) wys. 100 cm (zaliczany do JLM)
59 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 02:15:54
2020-07-21 19:27:39
Urszula Toeplitz LUCEK GR. A
  • 2x 1/Debiuty 50 cm/Konkurs nr 1, Open , dokładności, wys. 50 cm (zaliczany do JLM)
58 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 06:56:00
2020-07-21 18:14:27
Antonina Kasperek Jm'08 ARAGONIT GR. E
  • 1x 1/Debiuty 50 cm/Konkurs nr 1, Open , dokładności, wys. 50 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 3/Mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, Open , Mini LL, dokładności, wys. 70 cm (zaliczany do JLM)
57 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 06:56:03
2020-07-21 18:13:38
Maja Gutaker M'11 ŁOKIETEK-K GR. B
  • 1x 1/Debiuty 50 cm/Konkurs nr 1, Open , dokładności, wys. 50 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 2/Kuce 60 cm/Konkurs nr 2, Open , Kuce, dokładności, wys. 60 cm (zaliczany do JLM)
56 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 16:02:36
2020-07-21 16:02:07
Magdalena Ziajkowska CHARDONNAY
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykly) wys. 100 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 18/L/Konkurs nr 18, klasa L,zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 20/P/Konkurs nr 20, klasa P. dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm
55 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 01:45:06
2020-07-21 14:39:29
Patrycja Łazarewicz Jm'05 ROXANNE 154
  • 1x 14/60 cm/Konkurs nr 14 Open , dokładności bez szeregów, wys. 60 cm
  • 1x 15/mini LL 70 cm/Konkurs nr 15 Open , z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm
54 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 01:38:36
2020-07-21 14:24:13
Michalina Jarosz VABIO
  • 1x 3/Mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, Open , Mini LL, dokładności, wys. 70 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 5/LL 80 cm/Konkurs nr 5, Open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do JLM)
53 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 01:29:57
2020-07-21 12:31:33
Dominika Kozlowska Mj'99 FRAPUCINO GR. B
  • 2x 2/Kuce 60 cm/Konkurs nr 2, Open , Kuce, dokładności, wys. 60 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 3/Mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, Open , Mini LL, dokładności, wys. 70 cm (zaliczany do JLM)
52 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 01:25:09
2020-07-21 12:26:45
Dominika Kozlowska Mj'99 BREGO GR. A
  • 2x 1/Debiuty 50 cm/Konkurs nr 1, Open , dokładności, wys. 50 cm (zaliczany do JLM)
51 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 19:54:08
2020-07-21 12:20:36
Olga Grabowska FAMONARETTO
  • 1x 5/LL 80 cm/Konkurs nr 5, Open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 6/LL 90 cm/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykly) wys. 90 cm (zaliczany do JLM)
50 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 01:00:23
2020-07-21 12:08:06
Olga Szuran CALIGUL
  • 1x 6/LL 90 cm/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykly) wys. 90 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykly) wys. 100 cm (zaliczany do JLM)
49 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 00:49:07
2020-07-21 12:07:06
Olga Rzycka JACKSON
  • 1x 11/C/Konkurs nr 11, klasa C, zwykły, wys. 130 cm
48 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 19:54:21
2020-07-21 12:02:50
Olga Rzycka KROS Z
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
47 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 12:58:30
2020-07-21 12:01:56
Olga Rzycka LEVANTE
  • 1x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, Licencyjny wys. 100 cm
46 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 11:30:07
2020-07-21 10:50:50
Lena Antonina Długołęcka KUROSAVA
  • 1x 3/Mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, Open , Mini LL, dokładności, wys. 70 cm (zaliczany do JLM)
  • 2x 5/LL 80 cm/Konkurs nr 5, Open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do JLM)
45 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 11:10:12
2020-07-21 08:38:08
Aleksandra Bernacińska Mj'99 PARIS
  • 1x 5/LL 80 cm/Konkurs nr 5, Open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 6/LL 90 cm/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykly) wys. 90 cm (zaliczany do JLM)
  • 2x 17/LL 90 cm/Konkurs nr 17 Open , zwykły, wys. 90 cm
44 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 11:02:01
2020-07-21 08:37:26
Blanka Gala Jm'07 DOSIA GR. C
  • 1x 3/Mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, Open , Mini LL, dokładności, wys. 70 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 4/Kuce i MK 80 cm/Konkurs nr 4, Open , Kuce i MK, dokładności, wys. 80 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 15/mini LL 70 cm/Konkurs nr 15 Open , z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm
  • 1x 16/LL 80 cm/Konkurs nr 16 Open , z oceną stylu jeźdźca, wys. 80 cm
43 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 10:31:05
2020-07-21 01:01:49
Liwia Strzeszewska M'10 EGZORCYSTA GR. C
  • 1x 3/Mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, Open , Mini LL, dokładności, wys. 70 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 4/Kuce i MK 80 cm/Konkurs nr 4, Open , Kuce i MK, dokładności, wys. 80 cm (zaliczany do JLM)
42 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 10:10:12
2020-07-21 01:00:40
Wiktoria Strzeszewska M'08 BROWNBOY TH GR. D
  • 2x 4/Kuce i MK 80 cm/Konkurs nr 4, Open , Kuce i MK, dokładności, wys. 80 cm (zaliczany do JLM)
41 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 12:27:48
2020-07-20 23:27:19
Wiktoria Tykarska PASJONATA ARNI GR. C
  • 1x 14/60 cm/Konkurs nr 14 Open , dokładności bez szeregów, wys. 60 cm
  • 1x 15/mini LL 70 cm/Konkurs nr 15 Open , z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm
40 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 12:12:38
2020-07-20 23:26:15
Sonia Czerwińska-Ośka DAUGUST
  • 2x 5/LL 80 cm/Konkurs nr 5, Open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do JLM)
39 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:35:40
2020-07-20 19:34:47
Wiktoria Gawrych Jm'07 ANDA
  • 1x 5/LL 80 cm/Konkurs nr 5, Open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 6/LL 90 cm/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykly) wys. 90 cm (zaliczany do JLM)
38 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:27:21
2020-07-20 19:05:06
Barbara Saulewicz RASPADO
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykly) wys. 100 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm
37 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:16:25
2020-07-20 14:06:25
Lena Białowąs M'10 PLACIDO GR. C
  • 1x 14/60 cm/Konkurs nr 14 Open , dokładności bez szeregów, wys. 60 cm
  • 1x 15/mini LL 70 cm/Konkurs nr 15 Open , z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm
36 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:06:14
2020-07-20 14:05:57
Edyta Patynowska Jm'07 KORNELIA GR. C
  • 2x 16/LL 80 cm/Konkurs nr 16 Open , z oceną stylu jeźdźca, wys. 80 cm
35 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 07:24:47
2020-07-19 19:49:43
Katarzyna Mikulska-Sękalska ALEX
  • 2x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykly) wys. 100 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm
34 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 10:26:57
2020-07-19 19:48:39
Katarzyna Mikulska-Sękalska CENNA - TO
  • 2x 5/LL 80 cm/Konkurs nr 5, Open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 6/LL 90 cm/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykly) wys. 90 cm (zaliczany do JLM)
33 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 10:18:03
2020-07-19 19:09:47
Lada Savich VEER VELU
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykly) wys. 100 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 20/P/Konkurs nr 20, klasa P. dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm
32 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 09:52:42
2020-07-18 12:48:08
Karolina Papaj ELEKTRON P
  • 2x 5/LL 80 cm/Konkurs nr 5, Open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 6/LL 90 cm/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykly) wys. 90 cm (zaliczany do JLM)
  • 2x 16/LL 80 cm/Konkurs nr 16 Open , z oceną stylu jeźdźca, wys. 80 cm
  • 1x 17/LL 90 cm/Konkurs nr 17 Open , zwykły, wys. 90 cm
31 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 12:21:05
2020-07-18 12:14:38
Aleksandra Wiśniewska CAVALLO
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
  • 1x 20/P/Konkurs nr 20, klasa P. dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 21/N/Konkurs nr 21, klasa N, zwykly, wys. 120 cm
30 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 09:34:49
2020-07-18 12:11:29
Zuzanna Iwanowicz M'09 BYSTRA GR. B
  • 2x 2/Kuce 60 cm/Konkurs nr 2, Open , Kuce, dokładności, wys. 60 cm (zaliczany do JLM)
  • 2x 14/60 cm/Konkurs nr 14 Open , dokładności bez szeregów, wys. 60 cm
29 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 09:20:00
2020-07-18 12:10:09
Aleksandra Śledziewska M'08 TWIGGY EWITA GR.C
  • 2x 2/Kuce 60 cm/Konkurs nr 2, Open , Kuce, dokładności, wys. 60 cm (zaliczany do JLM)
  • 2x 14/60 cm/Konkurs nr 14 Open , dokładności bez szeregów, wys. 60 cm
28 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 12:21:25
2020-07-18 12:08:06
Aleksandra Wiśniewska NET
  • 2x 5/LL 80 cm/Konkurs nr 5, Open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do JLM)
  • 2x 17/LL 90 cm/Konkurs nr 17 Open , zwykły, wys. 90 cm
27 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 08:47:25
2020-07-18 12:01:18
Aleksandra Wiśniewska RASZKA MK
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykly) wys. 100 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 20/P/Konkurs nr 20, klasa P. dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm
26 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 08:33:06
2020-07-18 12:00:32
Maria Kozłowska Mj'01 ASTERIA
  • 2x 6/LL 90 cm/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykly) wys. 90 cm (zaliczany do JLM)
  • 2x 17/LL 90 cm/Konkurs nr 17 Open , zwykły, wys. 90 cm
25 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 08:16:21
2020-07-18 11:24:09
Mariusz Olesiński VHS CASTELLA
  • 2x 6/LL 90 cm/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykly) wys. 90 cm (zaliczany do JLM)
24 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:15:53
2020-07-17 22:09:56
Zuzanna Strzelczyk J'04 CHAMPION DE NIGHT
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykly) wys. 100 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm
23 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 07:59:19
2020-07-17 22:08:42
Zuzanna Strzelczyk J'04 CASSIO
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm
22 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 07:50:54
2020-07-17 19:05:33
Kinga Wójcicka J'04 PINE
  • 1x 6/LL 90 cm/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykly) wys. 90 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykly) wys. 100 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 17/LL 90 cm/Konkurs nr 17 Open , zwykły, wys. 90 cm
  • 1x 18/L/Konkurs nr 18, klasa L,zwykły, wys. 100 cm
21 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 07:16:06
2020-07-17 19:05:05
Natalia Wójcicka NEKTON
  • 1x 6/LL 90 cm/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykly) wys. 90 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykly) wys. 100 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 17/LL 90 cm/Konkurs nr 17 Open , zwykły, wys. 90 cm
  • 1x 18/L/Konkurs nr 18, klasa L,zwykły, wys. 100 cm
20 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 07:29:39
2020-07-16 19:53:47
Michalina Rejman M'09 DANDY GR. B
  • 2x 1/Debiuty 50 cm/Konkurs nr 1, Open , dokładności, wys. 50 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 2/Kuce 60 cm/Konkurs nr 2, Open , Kuce, dokładności, wys. 60 cm (zaliczany do JLM)
19 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 12:37:06
2020-07-16 16:55:59
Beata Kamińska Mj'01 CHARMING BOY SZ
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykly) wys. 100 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 20/P/Konkurs nr 20, klasa P. dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm
18 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 08:00:37
2020-07-15 12:57:52
Jagoda Wetmańska Jm'05 BARNABA
  • 1x 3/Mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, Open , Mini LL, dokładności, wys. 70 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 5/LL 80 cm/Konkurs nr 5, Open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do JLM)
17 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 19:55:47
2020-07-14 22:02:34
Aneta Smaga CALGARY PJ
  • 1x 6/LL 90 cm/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykly) wys. 90 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 8/L/Konkurs nr 8, klasa L, Licencyjny wys. 100 cm
16 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 12:09:02
2020-07-14 22:02:04
Alicja Sadłos Mj'99 GRACJA
  • 1x 6/LL 90 cm/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykly) wys. 90 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykly) wys. 100 cm (zaliczany do JLM)
15 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 11:56:58
2020-07-14 21:59:41
Zofia Sobańska Jm'07 COMPANERO
  • 2x 3/Mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, Open , Mini LL, dokładności, wys. 70 cm (zaliczany do JLM)
14 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 11:46:58
2020-07-14 21:55:07
Martyna Reszka Jm'05 FOR CANTO
  • 2x 3/Mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, Open , Mini LL, dokładności, wys. 70 cm (zaliczany do JLM)
13 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 10:10:06
2020-07-14 09:58:20
Martyna Trzaska Mj'01 TEQUILA
  • 2x 6/LL 90 cm/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykly) wys. 90 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykly) wys. 100 cm (zaliczany do JLM)
  • 2x 17/LL 90 cm/Konkurs nr 17 Open , zwykły, wys. 90 cm
  • 1x 18/L/Konkurs nr 18, klasa L,zwykły, wys. 100 cm
12 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 10:00:22
2020-07-12 18:40:59
Martyna Kozon J'02 TOLEDO
  • 1x 20/P/Konkurs nr 20, klasa P. dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 21/N/Konkurs nr 21, klasa N, zwykly, wys. 120 cm
11 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 09:37:27
2020-07-11 18:25:54
Kinga Mikołajczyk DOCHIRA
  • 1x 3/Mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, Open , Mini LL, dokładności, wys. 70 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 5/LL 80 cm/Konkurs nr 5, Open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 16/LL 80 cm/Konkurs nr 16 Open , z oceną stylu jeźdźca, wys. 80 cm
  • 1x 17/LL 90 cm/Konkurs nr 17 Open , zwykły, wys. 90 cm
10 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 09:28:42
2020-07-11 16:32:21
Konstancja Bohdanowicz J'04 LANDO AA
  • 1x 5/LL 80 cm/Konkurs nr 5, Open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 6/LL 90 cm/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykly) wys. 90 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 17/LL 90 cm/Konkurs nr 17 Open , zwykły, wys. 90 cm
  • 1x 18/L/Konkurs nr 18, klasa L,zwykły, wys. 100 cm
9 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 09:16:31
2020-07-10 07:50:54
Zuzanna Oziemska DOLAR
  • 1x 5/LL 80 cm/Konkurs nr 5, Open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 6/LL 90 cm/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykly) wys. 90 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 16/LL 80 cm/Konkurs nr 16 Open , z oceną stylu jeźdźca, wys. 80 cm
  • 1x 17/LL 90 cm/Konkurs nr 17 Open , zwykły, wys. 90 cm
8 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 09:10:50
2020-07-10 07:50:27
Olga Karniej KASZMIR
  • 1x 5/LL 80 cm/Konkurs nr 5, Open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 6/LL 90 cm/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykly) wys. 90 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 16/LL 80 cm/Konkurs nr 16 Open , z oceną stylu jeźdźca, wys. 80 cm
  • 1x 17/LL 90 cm/Konkurs nr 17 Open , zwykły, wys. 90 cm
7 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 13:22:05
2020-07-10 07:50:07
Natalia Kapuścińska SELMA
  • 1x 5/LL 80 cm/Konkurs nr 5, Open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 6/LL 90 cm/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykly) wys. 90 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 16/LL 80 cm/Konkurs nr 16 Open , z oceną stylu jeźdźca, wys. 80 cm
  • 1x 17/LL 90 cm/Konkurs nr 17 Open , zwykły, wys. 90 cm
6 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 17:14:42
2020-07-10 07:49:23
Aleksander Antas ŁAPÓWKA
  • 1x 5/LL 80 cm/Konkurs nr 5, Open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 6/LL 90 cm/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykly) wys. 90 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 16/LL 80 cm/Konkurs nr 16 Open , z oceną stylu jeźdźca, wys. 80 cm
  • 1x 17/LL 90 cm/Konkurs nr 17 Open , zwykły, wys. 90 cm
5 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 09:34:40
2020-07-10 07:48:49
Jakub Kołodziejek P’ QUATRO
  • 1x 6/LL 90 cm/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykly) wys. 90 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykly) wys. 100 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 17/LL 90 cm/Konkurs nr 17 Open , zwykły, wys. 90 cm
  • 1x 18/L/Konkurs nr 18, klasa L,zwykły, wys. 100 cm
4 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 09:21:21
2020-07-07 21:28:15
Katarzyna Zawadzka M'10 POSEJDON GR. A
  • 2x 1/Debiuty 50 cm/Konkurs nr 1, Open , dokładności, wys. 50 cm (zaliczany do JLM)
  • 2x 13/50 cm/Konkurs nr 13 Open , dokładności bez szeregów, wys. 50 cm
3 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 06:56:15
2020-07-04 20:23:34
Julia Pawłowska ARA
  • 2x 6/LL 90 cm/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykly) wys. 90 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 16/LL 80 cm/Konkurs nr 16 Open , z oceną stylu jeźdźca, wys. 80 cm
  • 1x 17/LL 90 cm/Konkurs nr 17 Open , zwykły, wys. 90 cm
2 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 08:22:20
2020-07-04 20:20:46
Olga Pawłowska ORCHID'S RILEY RJT
  • 1x 6/LL 90 cm/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykly) wys. 90 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykly) wys. 100 cm (zaliczany do JLM)
  • 1x 17/LL 90 cm/Konkurs nr 17 Open , zwykły, wys. 90 cm
  • 1x 18/L/Konkurs nr 18, klasa L,zwykły, wys. 100 cm
1 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 10:50:03
2020-07-02 12:30:38
Marianna Pracel DENDY
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antas Aleksander Nz
2005 (JM.)
Brak
2. Bernacińska Aleksandra BPK
1999 (MJ.)
Brak
3. Białowąs Lena Klub Jeździecki Caballo
2010 (Mł.)
Brak
4. Bohdanowicz Konstancja Cecylia BPK (MAZ)
2004 (J.)
O033953
5. Chmielik Tadeusz KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2003 (J.)
O034168
6. Chrzanowska Kinga Ostoja Kończynka
2002 (J.)
brak
7. Chrzanowska Mj'01 Zofia KJ Wiktorowo
2001 (MJ.)
O026640
8. Czarnomski Mariusz JKS OLSZA
S
Brak
9. Czerwińska-Ośka Sonia BPK
S
O042193
10. Długołęcka Lena Antonina BPK
2005 (JM.)
Brak
11. Gala Blanka BP
2007 (JM.)
Brak
12. Gawrych Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
13. Grabowska Olga KJ Dworek Okuniew
S
O002091
14. Gutaker Maja BPK maz
2011 (Mł.)
Brak
15. Iwanowicz Zuzanna SKJ olimpia
2009 (Mł.)
brak
16. Jagóra Weronika Stajnia Malowany Koń
2003 (J.)
Brak
17. Jarosz Michalina BPK mazowieckie
2007 (JM.)
Brak
18. Kamińska Beata CSJ Chraboły
2001 (MJ.)
O040817
19. Kapuścińska Natalia Bpk
2005 (JM.)
Brak
20. Karniej Olga BPK
2005 (JM.)
Brak
21. Kasperek Antonina BZK
2008 (JM.)
Brak
22. Kluska Ewelina KJ Milord Falenty Nowe
S
O044917
23. Kołodziejek Jakub BPK (MAZ)
2004 (J.)
O055375
24. Kozlowska Dominika bpk
1999 (MJ.)
brak
25. Kozłowska Maria St. KJ Olimpia Warszawa
2001 (MJ.)
O043870
26. Kozon Martyna BPK (MAZ)
2002 (J.)
O036555
27. Krause Oliwia Bpk
2007 (JM.)
Brak
28. Łazarewicz Patrycja brak
2005 (JM.)
brak
29. Maciejewska Katarzyna Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
O006520
30. Marczyk Monika Klub Jeździecki Aromer
2003 (J.)
O035587
31. Mierzejewska Dominika Stajnia Malowany Koń
2002 (J.)
Brak
32. Mikołajczyk Kinga KJ SO Łąck
S
Brak
33. Mikulska-Sękalska Katarzyna BPK (MAZ)
S
O037461
34. Olesiński Mariusz KJ AROMER
S
LPZJ/1561/15
35. Olszewski Tomasz JKS Olsza
S
O005398
36. Oziemska Zuzanna BPK
2003 (J.)
Brak
37. Papaj Karolina Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
S
O020850
38. Patynowska Edyta Klub Jeździecki Caballo
2007 (JM.)
Brak
39. Pawłowska Julia BPK
2000 (MJ.)
O050858
40. Pawłowska Jm'06 Olga KJ Equireno Irena
2006 (JM.)
O055510
41. Prasek Krzysztof St. Interhorse
S
O001059
42. Pytko Wiktoria brak
2006 (JM.)
brak
43. Rejman Michalina Brak
2009 (Mł.)
Brak
44. Reszka Martyna Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
brak
45. Rzycka Olga BPK (MAZ)
S
O053523
46. Sadłos Alicja BPK
1999 (MJ.)
O029327
47. Saulewicz Barbara KU AZS Uniwersytet Warszawski
S
O006515
48. Savich Lada KJ SO Łąck
S
brak
10087785
49. Śledziewska Aleksandra SKJ Olimpia
2008 (JM.)
.
50. Smaga Aneta KJ Plejada
S
O028984
51. Sobańska Zofia Polski Polo Klub
2007 (JM.)
brak
52. Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2004 (J.)
O049277
53. Strzeszewska Liwia SKJ Bajardo
2010 (Mł.)
brak
54. Strzeszewska Wiktoria SKJ Bajardo
2008 (JM.)
0046567
55. Szuran Olga UKS Military Kąck
2003 (J.)
O035710
56. Teoplitz M'08 Urszula nz (Ostoja Kończynka)
2008 (JM.)
brak
57. Trzaska Martyna bpk
2001 (MJ.)
brak
58. Tykarska Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O054104
59. Wiśniewska Aleksandra St. KJ Olimpia Warszawa
S
O003693
60. Wójcicka Kinga Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
2004 (J.)
O042561
61. Wójcicka Natalia Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
S
O022087
62. Wytrykowska Aleksandra BPK maz
2006 (JM.)
O049769
63. Zabielska Dominika KJ Dworek Okuniew
2000 (MJ.)
O033891
64. Zawadzka Katarzyna KJ Bielik Grzegorzewice
2010 (Mł.)
brak
65. Ziajkowska Magdalena St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O003437
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

25

AHMAR SAPHIR SP POL 2010 wałach gniada/x F: Torado II /
M: Alisha H / Acord II
K017828 616009670104510
2.

57

ALEX SP POL 2008 Wałach gniada/173 F: Pink Floyd
M: Andora
K017957 POL 009 60 00079 08
3.

68

ANDA MALOPOLSKA POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Emaks
M: Arenda
Brak Brak
4.

2

ARA SP POL 2010 klacz siwa/173 F: LIBERADO
M: ARKADIA
brak 616009610159410
5.

88

ARAGONIT MAŁOPOLSKA POL 2005 Wałach kasztanowata/mk:156 F: Regiel
M: Argentyna/Ros
K010464 11128
6.

26

ARASH SP POL 2014 ogier gniada/. F: Corian's Ass
M: Amaretto / Tolan R
K026941 616009670092214
7.

52

ASTERIA SP POL 2014 Klacz gniada F: Palermo
M: Aschley
brak
8.

36

BARNABA MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach ciemnogniada/mk:160 F: Wareg
M: Bohema
brak 616006580409014
9.

98

BAZYL MAŁOPOLSKA POL 2008 Gelding grey/170 F: Brodway
M: Bella
none 006580334508
10.

110

BILLY ROUBLE AES GBR 2009 Wałach gniada/178 F: Hhh
M: Nn
K027089 9373474747
11.

28

BONGO WLKP POL 2006 wałach ciemnogniada/170 F: Chef Supreme / Chiefs Crown
M: Bogota / Elmero
K011755 POL007610099306
12.

71

BRANDY TYP SZLACHETNY POL 2010 klacz siwa/mk:154 F: NN
M: NN
K023984 616999660631310
13.

79

BREGO KUC FELINSKI POL 2008 wałach jasnogniada/kuc:120 F: Gepard
M: Brewa
- POL 013660213808
14.

64

BROWNBOY TH KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:146 F: Kantje's Ronaldo
M: Kantje's Why Not
K023017 K023017
15.

47

BYSTRA KUC WALIJSKI POL 2012 Klacz ciemnogniada/kuc: F: .
M: Blanka
.
16.

31

CALGARY PJ HANOWERSKA POL 2008 klacz siwa/180 F: Gardefee
M: Calme
K019409 DE431316575308
17.

74

CALIGUL LWB LAT 2013 Ogier gniada/178 F: COLARD
M: LIKSMA
K027725 428001000001668
18.

37

CALVADOS WESTF GER 2013 Wałach gniada F: Sable Rose (Calvados) /
M: Lancana / Lancer III
K025531 DE441411334213
19.

39

CAMPINO 467 WESTF POL 2009 Wałach gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Kampina De Acord / Acord II
K020050 DE441411197109 104PL75
20.

94

CARSANVARO Oldenburg Springpferd GER 2012 Wałach gniada/184 F: Cartoon
M: Santinara
Brak DE 418185004012
21.

43

CASSIO HOL GER 2005 Wałach gniada F: Cassiano / Cassini I
M: Panka / Calando I
K010067 DE421000403205 103GF81
22.

46

CAVALLO HOL GER 2003 Wałach gniada F: Cassini I / Capitol I
M: Golia / Lavall I
K020731 DE421000042703
23.

59

CENNA - TO HOL POL 2010 Klacz ciemnogniada/167 F: Quirado
M: Pana -To
K017909 DE 421000045410
24.

42

CHAMPION DE NIGHT OLD. POL 2010 Wałach gniada/166 F: Champion De Cord
M: Perle
K022226 De 433330418910
25.

84

CHARDONNAY NIEM. SPORT. GER 2014 Wałach gniada F: Chetlag / Cellestial
M: Classic Cera / Camarque
K021922 DE456560008014
26.

40

CHARMING BOY SZ WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach ciemnogniada/165 F: Harper
M: Chuana SZ
K027793 616 007 61 01220 14
27.

101

CHATROULETTE M SP POL 2014 klacz gniada/174 F: Bijou Be
M: Copacabana K
K026526 616009690099814
28.

100

CINZANO MK SP POL 2014 Wałach gniada/172 F: Bolero de Revel
M: Cher
K026401 616009600172814
29.

29

CLINTELLA WESTFALSKA POL 2009 Klacz siwa/165 cm F: Clinton
M: Marena
K018034 DE441411196509
30.

34

COMPANERO HOL GER 2010 wałach siwa/165 F: Colmander
M: Martha III
K022047 DE421000091710
31.

111

CORNETTO WESTF. GER 2013 wałach siwa/170 F: Colestus/Cornet Obolensky
M: X
Brak 3304485858
32.

97

DAKOTA N KWPN POL 2008 Wałach gniada/170 F: Calandro
M: Trienta H2
K012755 528003000806605
33.

85

DANCING QUEEN SP POL 2010 klacz skarogniada/173 F: Champion F.P
M: Dalida
K023575 616009540099110
34.

41

DANDY KUC POL 2013 wałach ciemnokasztanowata/kuc:130 F: Szaman
M: Dazy
brak 616013610091913
35.

102

DARE DE LUX SP POL 2013 Ogier kasztanowata/167 F: Hermes De Lux / Hermes D'Authieux
M: Darola / Cabrol
K025894 616009530046213
36.

107

DASTA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 klacz kasztanowata/173 F: Turbud Alino
M: Druza
brak .
37.

66

DAUGUST SP POL 2001 Ogier siwa/173 cm F: Carbano
M: Daglezja
K023874
38.

27

DE VOLTAIRE SP POL 2014 wałach skarogniada/168 F: Pasquinel / Pablo v. Berkenbroeck
M: Dolores M / Le Voltaire
K024903 616009610076914
39.

6

DENDY KWPN POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Wallenberg
M: Zinca
K022196 528003000802888
40.

92

DIABLO DE CASTELLO Szlachetna Półkrew POL 2008 wałach ciemnogniada/165 F: Turbud Quirinus
M: Dancing Queen
K024084 POL009640053708
41.

15

DOCHIRA FOLBLUT POL 2003 klacz gniada/mk:165 F: Roulette
M: Do Utraty Tchu
Brak POL030000002202
42.

9

DOLAR SP POL 2004 wałach siwa/167 F: -
M: -
Brak 616999670059004
43.

17

DOLORES M SP POL 2009 Klacz gniada F: Le Voltaire
M: Darda
K018256 616009690010209
44.

106

DORUS TYP KUC POL 2006 Wałach tarantowata/kuc:135 F: nn
M: nn
brak
45.

70

DOSIA TYP PRYMITYWNY POL 2011 Klacz skarogniada/kuc:140 F: NN
M: NN
Brak 616999660578411
46.

55

DREAM WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/172 F: Vulkan L
M: Diana
Brak 616007610024913
47.

63

EGZORCYSTA KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:141 F: Ewrim
M: Liza
K012364 11793
48.

8

EINSTAIN Polski Koń Szlachetny POL 2008 Wałach kasztanowata/171 F: PALERMO
M: ESCADA
K018452 009661261408 105DW35
49.

86

EKSPANSJA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz gniada F: Paquito Go
M: Elegia
brak
50.

54

ELEKTRON P SP POL 2016 wałach gniada/167 F: Liberatto P
M: Enigma
brak 616009670013316
51.

80

FAMONARETTO KWPN NED 2010 Klacz inna F: Nabab de Reve
M: Vamona Retto
-
52.

93

FENDI TYP KUC POL 2014 klacz kara/kuc:120 F: nn
M: nn
brak 616999661392214
53.

35

FOR CANTO SP POL 2014 wałach gniada/164 F: Cantolar
M: For Fun
K024920 616009610128614
54.

78

FRAPUCINO KUC POL 2010 wałach srokata/kuc:130 F: Nn
M: Nn
- 616999590308610
55.

99

GAJA SP POL 2011 Klacz skarogniada/- F: Solaris
M: Gloria V
K020695 -
56.

95

GIOLI SI ITA 2002 Klacz kasztanowata F: Robine
M: Luisa III
K020127
57.

1

GIOVVANI II KG SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/170 F: Landor S
M: Genewa KG
K021971 616009610116010
58.

32

GRACJA WLKP POL 2007 klacz tarantowata/170 F: Euroboss
M: Garta
K017755 POL007590264907
59.

4

HANNA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/170 F: Quito MB
M: Hura I / Hipovit
K027008 POL 616 009 60 02424 11
60.

104

HIMENA SP POL 2012 Klacz gniada/mk:158 F: Comandor
M: Hawana
Brak 616 009 57 01844 12
61.

77

ITOULON V.D. VALCKENBORG KWPN POL 2013 wałach gniada/170 F: Etoulon VDL
M: Smarinka
K029676 528003201309075
62.

75

JACKSON BELGIJSKA POL 2009 wałach gniada/172 F: Jest
M: Jest
Brak Brak
63.

12

JOR-EL VAN DE DOELVELDEN AES POL 2015 wałach kasztanowata/167 F: Jester van de Dorlvelden
M: Felicia van de Berghoeve
Brak Brak
64.

10

KASZMIR WLKP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Cajero / Caretino
M: Kalifornia / Dżamir
K013435 POL007610013807
65.

61

KORNELIA KUC POL 2009 klacz siwa/kuc:139 F: nn
M: nn
K021973 616999580713709
66.

76

KROS Z ZANGERSHEIDE GER 2014 ogier siwa/174 F: Kannan
M: Fantazja I G
K028766 056015Z55733414
67.

73

KUROSAVA Szlachetna Półkrew POL 2004 klacz gniada/163 F: Hower
M: Kosta Brava
Brak POL 009 51 02722 04
68.

108

LA GRAN SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/165 F: Granilli S
M: La Scala L / Landprinz
K027867 Pol12245578
69.

19

LAMIA SP POL 2010 klacz siwa/175 F: Posejdon
M: Lady
brak 616009580200210
70.

72

LANDGRAF II HOL. GER 2011 wałach gniada/168 F: Lasino
M: Obira
K018688 DE421000172111
71.

16

LANDO AA MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Hindus
M: Laguna
K029259 616006550030016
72.

113

LEVANTE OLDENBURSKA POL 2012 Klacz gniada/174 F: Levantos
M: Alakonta
K027723 DE418182501612
73.

112

LOVELY JK SR KWPN NED 2016 ogier gniada/165 F: L’Arc De Triomphe / Landor S
M: Anarchie / Fergar Mail
K029638 528003201609060
74.

62

LUCEK TYP KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc:120 F: nn
M: nn
brak 616999610235711
75.

13

ŁAPÓWKA TYP POGRUBIONY POL 2003 Klacz gniada/kuc:156 F: Cent
M: Łatka
K015957 12564
76.

21

ŁOBEZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: ALABASTER
M: ŁZA QURINIUSA
KO28563 616009580474414
77.

89

ŁOKIETEK-K KUC FELIŃSKI POL 2012 Wałach inna/kuc:125 F: Harbin
M: Łezka/Olaf
Brak
78.

45

NEKTON PKSP POL 2014 wałach gniada/168 cm F: Cassilio
M: Noble Nature
K028502 616009640053914
79.

50

NET SP POL 2015 wałach gniada/168 F: .
M: Nokia
. .
80.

24

NUCIA WESTF POL 2012 klacz gniada/. F: Numero Uno
M: Jung Jung Lucia / Cavalier (Mister)
K025625 DE441411086512
81.

3

ORCHID'S RILEY RJT GR. D NRPS POL 2011 wałach bułana/kuc:148 F: ORCHID'S CESTANII
M: ORCHID'S ANGELICA
K024424 -
82.

11

OSTEO Pełna Krew Angielska POL 2006 Wałach ciemnogniada/162 F: Manhattan Project
M: Osławica
Brak POL 060000004046
83.

14

P’ QUATRO SP POL 2010 Wałach gniada/164 F: Qulester
M: Putyfara / Louis
K020886 616009661404011
84.

69

PARIS SP POL 2013 Klacz gniada/166 F: Stakkato Top
M: Palomina
Brak
85.

65

PASJONATA ARNI KUC WALIJSKI POL 2012 wałach gniada/kuc:138 F: Rondo's Matador
M: Anja
K026123 616013610075212
86.

5

PIEGŻA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/169 F: Life and Liberty /
M: Pigwa / Golem
K022165 POL 616 009 60 01132 09
87.

44

PINE SP POL 2013 wałach gniada/163 F: Canoso
M: Pempore
K027934 616009661410213
88.

60

PLACIDO KUC FEL. POL 2013 Wałach siwa/kuc:132 F: PL Nitro
M: Łatka
Brak 616013610077113
89.

7

POSEJDON KUC WALIJSKI POL 2006 wałach kasztanowata/kuc:119 F: Anero
M: Penelopa
K024691 POL 013540129406
90.

22

QUANDO SP POL 2014 Wałach kasztanowata/164 F: Salamon
M: Quiana 3
K027009 POL 616 009 64 00420 14
91.

38

QUITE LASSY WESTF POL 2010 Klacz gniada/164 F: Quite Capitol /
M: Lassy / Lancer III
K020459 DE44141588410
92.

33

RASPADO SP POL 2012 wałach gniada/169 F: Lascado
M: Rewia
K025811 1
93.

49

RASZKA MK SP POL 2014 Klacz kara/163 F: Rash
M: Rihanna
C V
94.

82

ROXANNE 154 HANOWERSKA POL 2004 klacz kara/165 F: Cheenook
M: Reingold
brak DE 431 316983704
95.

81

SELMA HUCULSKA POL 2006 Klacz skarogniada/kuc:140 F: Paw
M: Sawa
Brak 616012690107106
96.

67

SISSI ZAGORKA KUC POL 2011 mare chestnut/kuc:140 F: Nn
M: Nn
Nd Nd
97.

96

SMILE SL SP POL 2011 Klacz kasztanowata/mk:155 F: ZINEDINE
M: SABENA
BRAK 616009661461411
98.

20

SMYK HUCUŁ POL 2015 wałach gniada/mk:140cm F: Lando-O
M: Stokrotka
Brak 616012660808015
99.

23

TEQUILA WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata/167 F: Santiego /
M: Tradycja /
brak 616007520008610
100.

18

TOLEDO TRK. POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Tessa / Hamlet Go
K019369 POL732010049410
101.

48

TWIGGY EWITA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: -
M: -
K027048
102.

103

UTRATA SP POL 2014 Klacz gniada/165 F: Vittorio /
M: U Cassara (NLD) / Utopie
K026922 616009510135614
103.

83

VABIO SP POL 2000 Ogier ciemnogniada/160 F: Le Voltaire
M: Verna/Corde
K005067 07143
104.

58

VEER VELU AES POL 2013 ogier gniada/160 F: Kannan
M: Wendy X|
K027794 826002130871646
105.

30

VENKA SP POL 2015 Klacz gniada/170 F: Van Gogh
M: Emilka
brak DE 441410848915
106.

53

VHS CASTELLA HOLSZTYŃSKA POL 2013 Klacz kara/173 F: CASTELAN 2
M: ARANKA
K028374
107.

51

VHS RAMOS SP POL 2012 wałach gniada/169 F: BOCKMAN'S LOOPING
M: RAMONA
K021467 616009690042012
108.

109

WARTA WLKP POL 2014 Klacz kasztanowata/163 F: Song
M: Wena / Dżentelmen
K028128 -
109.

87

WERONA SP POL 2010 klacz gniada/mk:. F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wygoda / Danko
K023738 616009640052010
110.

105

WRÓŻBITA II KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:. F: .
M: .
. .
Rider Club
Competition
Prize
Antas Aleksander Nz
50
20
SUM:
70.00
Czerwińska-Ośka Sonia BPK
30 PLN
Gala Blanka BP
30
SUM:
30.00
Jarosz Michalina BPK mazowieckie
20 PLN
Kamińska Beata CSJ Chraboły
200
SUM:
200.00
Kapuścińska Natalia Bpk
20
20
SUM:
40.00
Karniej Olga BPK
50 PLN
Kluska Ewelina KJ Milord Falenty Nowe
30
20
SUM:
50.00
Kołodziejek Jakub BPK (MAZ)
70 PLN
100
50
SUM:
150.00
Łazarewicz Patrycja brak
10
SUM:
10.00
Maciejewska Katarzyna Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
20
SUM:
20.00
Marczyk Monika Klub Jeździecki Aromer
50
SUM:
50.00
Mikołajczyk Kinga KJ SO Łąck
20 PLN
Olszewski Tomasz JKS Olsza
20 PLN
Oziemska Zuzanna BPK
50 PLN
50
SUM:
50.00
Papaj Karolina Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
20 PLN
Prasek Krzysztof St. Interhorse
70
400
400
300
300
SUM:
1470.00
Reszka Martyna Bez Przynależności Klubowej
30
SUM:
30.00
Savich Lada KJ SO Łąck
150
200
SUM:
350.00
Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
20
50
SUM:
70.00
Wójcicka Kinga Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
20 PLN
70
SUM:
70.00
Wójcicka Natalia Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
30 PLN
20
SUM:
20.00
Wytrykowska Aleksandra BPK maz
100
SUM:
100.00
Ziajkowska Magdalena St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
100
150
SUM:
250.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antas Aleksander
Nz
2020-07-25
9
2020-07-25
12
2020-07-26
1
50
2020-07-26
3
20
Bernacińska Aleksandra
BPK
PARIS (69)
2020-07-25
6
2020-07-25
9
2020-07-26
5
2020-07-26
Białowąs Lena
Klub Jeździecki Caballo
PLACIDO (60)
2020-07-26
2020-07-26
8
Bohdanowicz Konstancja Cecylia
BPK (MAZ)
2020-07-25
12
2020-07-25
16
2020-07-26
10
2020-07-26
9
Chmielik Tadeusz
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2020-07-25
2
2020-07-25
1
2020-07-26
5
2020-07-26
4
Chrzanowska Kinga
Ostoja Kończynka
BAZYL (98)
2020-07-25
9
Chrzanowska Mj'01 Zofia
KJ Wiktorowo
2020-07-25
2020-07-25
Czarnomski Mariusz
JKS OLSZA
2020-07-25
16
2020-07-25
Czerwińska-Ośka Sonia
BPK
DAUGUST (66)
2020-07-25
2
30 PLN
2020-07-25
Długołęcka Lena Antonina
BPK
2020-07-25
1
2020-07-25
11
Gala Blanka
BP
DOSIA (70)
2020-07-25
11
2020-07-25
3
2020-07-26
1
30
2020-07-26
6
Gawrych Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
ANDA (68)
2020-07-25
14
2020-07-25
13
Grabowska Olga
KJ Dworek Okuniew
2020-07-25
7
2020-07-25
6
Gutaker Maja
BPK maz
2020-07-25
11
2020-07-25
1
Iwanowicz Zuzanna
SKJ olimpia
BYSTRA (47)
2020-07-25
7
2020-07-25
5
2020-07-26
1
2020-07-26
1
Jagóra Weronika
Stajnia Malowany Koń
DASTA (107)
2020-07-26
9
2020-07-26
10
Jarosz Michalina
BPK mazowieckie
VABIO (83)
2020-07-25
1
2020-07-25
4
20 PLN
Kamińska Beata
CSJ Chraboły
2020-07-25
6
2020-07-25
1
200
Kapuścińska Natalia
Bpk
SELMA (81)
2020-07-25
13
2020-07-25
2020-07-26
3
20
2020-07-26
4
20
Karniej Olga
BPK
KASZMIR (10)
2020-07-25
1
50 PLN
2020-07-25
15
2020-07-26
4
2020-07-26
6
Kasperek Antonina
BZK
2020-07-25
7
2020-07-25
1
Kluska Ewelina
KJ Milord Falenty Nowe
WARTA (109)
2020-07-26
2
30
2020-07-26
4
20
Kołodziejek Jakub
BPK (MAZ)
2020-07-25
1
70 PLN
2020-07-25
1
100
2020-07-26
12
2020-07-26
3
50
Kozlowska Dominika
bpk
2020-07-25
2020-07-25
1
BREGO (79)
2020-07-25
1
2020-07-25
10
Kozłowska Maria
St. KJ Olimpia Warszawa
ASTERIA (52)
2020-07-25
10
2020-07-25
2020-07-26
10
2020-07-26
Kozon Martyna
BPK (MAZ)
TOLEDO (18)
2020-07-26
6
2020-07-26
2
Krause Oliwia
Bpk
2020-07-25
1
2020-07-26
1
2020-07-26
1
Łazarewicz Patrycja
brak
2020-07-26
1
2020-07-26
3
10
Maciejewska Katarzyna
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2020-07-26
2
20
2020-07-26
Marczyk Monika
Klub Jeździecki Aromer
WERONA (87)
2020-07-25
3
50
2020-07-25
Mierzejewska Dominika
Stajnia Malowany Koń
DORUS (106)
2020-07-26
1
2020-07-26
1
Mikołajczyk Kinga
KJ SO Łąck
DOCHIRA (15)
2020-07-25
1
2020-07-25
5
20 PLN
2020-07-26
8
2020-07-26
6
Mikulska-Sękalska Katarzyna
BPK (MAZ)
ALEX (57)
2020-07-25
9
2020-07-25
2020-07-25
10
2020-07-25
16
Olesiński Mariusz
KJ AROMER
2020-07-25
11
2020-07-25
Olszewski Tomasz
JKS Olsza
CORNETTO (111)
2020-07-25
14
2020-07-25
2020-07-25
5
20 PLN
2020-07-25
Oziemska Zuzanna
BPK
DOLAR (9)
2020-07-25
8
2020-07-25
2
50 PLN
2020-07-26
11
2020-07-26
1
50
Papaj Karolina
Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
2020-07-25
3
20 PLN
2020-07-25
2020-07-26
7
2020-07-26
7
Patynowska Edyta
Klub Jeździecki Caballo
2020-07-26
9
2020-07-26
Pawłowska Julia
BPK
ARA (2)
2020-07-25
8
2020-07-25
2020-07-26
7
2020-07-26
3
Pawłowska Jm'06 Olga
KJ Equireno Irena
2020-07-25
7
2020-07-25
8
2020-07-26
2
2020-07-26
1
Prasek Krzysztof
St. Interhorse
2020-07-25
9
2020-07-25
2020-07-26
2
70
2020-07-26
2020-07-25
1
400
2020-07-26
1
400
UTRATA (103)
2020-07-25
8
2020-07-25
1
300
2020-07-26
3
2020-07-26
1
300
Pytko Wiktoria
brak
FENDI (93)
2020-07-25
12
2020-07-25
1
Rejman Michalina
Brak
DANDY (41)
2020-07-25
1
2020-07-25
1
Reszka Martyna
Bez Przynależności Klubowej
2020-07-25
1
2020-07-25
1
2020-07-26
7
2020-07-26
2
30
Rzycka Olga
BPK (MAZ)
JACKSON (75)
2020-07-25
2
KROS Z (76)
2020-07-25
6
2020-07-25
3
LEVANTE (113)
2020-07-25
14
Sadłos Alicja
BPK
GRACJA (32)
2020-07-25
16
2020-07-25
15
2020-07-26
14
2020-07-26
Saulewicz Barbara
KU AZS Uniwersytet Warszawski
RASPADO (33)
2020-07-25
5
2020-07-25
9
Savich Lada
KJ SO Łąck
2020-07-25
2
150
2020-07-25
7
2020-07-26
1
200
Śledziewska Aleksandra
SKJ Olimpia
2020-07-25
1
2020-07-25
5
2020-07-26
1
2020-07-26
10
Smaga Aneta
KJ Plejada
2020-07-25
21
2020-07-25
9
2020-07-26
11
2020-07-26
8
Sobańska Zofia
Polski Polo Klub
2020-07-25
1
2020-07-25
1
2020-07-26
5
2020-07-26
5
Strzelczyk Zuzanna
KJ Skarb Kozienice
2020-07-25
5
20
2020-07-25
9
2020-07-26
4
CASSIO (43)
2020-07-25
3
50
2020-07-26
4
Strzeszewska Liwia
SKJ Bajardo
2020-07-25
1
2020-07-25
1
Strzeszewska Wiktoria
SKJ Bajardo
2020-07-25
4
2020-07-25
1
Szuran Olga
UKS Military Kąck
CALIGUL (74)
2020-07-25
2020-07-25
Teoplitz M'08 Urszula
nz (Ostoja Kończynka)
LUCEK (62)
2020-07-25
1
2020-07-25
1
Trzaska Martyna
bpk
TEQUILA (23)
2020-07-25
20
2020-07-25
2020-07-26
2020-07-26
8
Tykarska Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
2020-07-26
1
2020-07-26
4
Wiśniewska Aleksandra
St. KJ Olimpia Warszawa
CAVALLO (46)
2020-07-25
2020-07-26
5
2020-07-26
3
2020-07-25
9
2020-07-25
7
2020-07-26
7
2020-07-26
6
NET (50)
2020-07-25
15
2020-07-25
2020-07-26
9
2020-07-26
Wójcicka Kinga
Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
PINE (44)
2020-07-25
4
20 PLN
2020-07-25
2
70
2020-07-26
2
2020-07-26
1
Wójcicka Natalia
Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
NEKTON (45)
2020-07-25
3
30 PLN
2020-07-25
4
20
2020-07-26
13
2020-07-26
5
Wytrykowska Aleksandra
BPK maz
GAJA (99)
2020-07-25
3
100
2020-07-25
2
Zabielska Dominika
KJ Dworek Okuniew
2020-07-25
2020-07-25
3
Zawadzka Katarzyna
KJ Bielik Grzegorzewice
2020-07-25
7
2020-07-25
1
2020-07-26
1
2020-07-26
2
Ziajkowska Magdalena
St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
2020-07-25
16
2020-07-25
10
2020-07-26
1
100
2020-07-26
2
150

Number of Riders: 65

Number of Horses: 110

The sum of prizes: 3 030.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-052019-4, Leszek Doraczyński)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl