Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZTiR-B, KZJ-A,PC,PG, elim. OMPMiD, elim. MLPG
TKKF Hubert Warszawa, 10.09.2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
44 ACCEPTED 2022-09-09 14:41:33
2022-09-09 12:57:44
Weronika Niezgoda MAXIM
  • 2x 2B/Sk. DK 60 cm/Konkurs nr seria 2B, Skoki open DK, dokładności, wys. 60 cm (zaliczany do OMPMiD)
43 ACCEPTED 2022-09-09 14:41:37
2022-09-09 11:28:28
Anna Mizerska PERCY
  • 2x 6/Sk. LL1 90 cm/Konkurs nr 6, Skoki open LL1 , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (zaliczany do LM)
42 ACCEPTED 2022-09-09 14:41:39
2022-09-09 11:20:18
Julia Kostrzewska SALZBURG
  • 1x 7/Sk. L 100 cm/Konkurs nr 7, Skoki klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 8/Sk. P 110 cm/Konkurs nr 8, Skoki klasa P, o wzrasatającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm
41 ACCEPTED 2022-09-09 14:41:42
2022-09-09 11:18:07
Magdalena Pituch JUGANIS
  • 1x 6/Sk. LL1 90 cm/Konkurs nr 6, Skoki open LL1 , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 7/Sk. L 100 cm/Konkurs nr 7, Skoki klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (zaliczany do LM)
40 ACCEPTED 2022-09-08 23:52:03
2022-09-08 23:13:08
Marta Zając PARYS
  • 1x 1/Sk 50. cm/Konkurs nr 1, Skoki open . dokładności, wys. 50 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
  • 1x 2B/Sk. DK 60 cm/Konkurs nr seria 2B, Skoki open DK, dokładności, wys. 60 cm (zaliczany do OMPMiD)
39 ACCEPTED 2022-09-08 23:05:51
2022-09-08 22:58:00
Julia Hartmann DIKELEDI
  • 2x 3/Sk. 70 cm/Konkurs nr 3, Skoki open , dokładności, wys. 70 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
38 ACCEPTED 2022-09-08 22:37:14
2022-09-08 22:34:43
Otylia Owocka MILUZA
  • 1x 3/Sk. 70 cm/Konkurs nr 3, Skoki open , dokładności, wys. 70 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
  • 1x 5/Sk. LL 80 cm/Konkurs nr 5, Skoki open LL , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
37 ACCEPTED 2022-09-08 21:52:15
2022-09-08 21:00:23
Diana Zając PINATUBO L
  • 2x 5/Sk. LL 80 cm/Konkurs nr 5, Skoki open LL , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
36 ACCEPTED 2022-09-08 21:52:18
2022-09-08 20:41:08
Lena Leksińska WALKIRIA
  • 1x UJ-2/L-3/Konkurs nr UJ-2, Ujeżdżenie, klasa L-3 (czworobok 20 x 60 m) (zaliczny do OMPiD)
  • 1x PC-2/CAP-60-P-1/Konkurs nr PC-2, Próba Caprillego, program CAP-60-P-1 (20 x 60 m) (zaliczny do OMPMiD)
  • 2x 3/Sk. 70 cm/Konkurs nr 3, Skoki open , dokładności, wys. 70 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
35 ACCEPTED 2022-09-08 21:52:20
2022-09-08 16:20:37
Zuzanna Suska LA VIE
  • 2x 7/Sk. L 100 cm/Konkurs nr 7, Skoki klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (zaliczany do LM)
34 ACCEPTED 2022-09-08 13:17:05
2022-09-08 10:46:07
Wiktoria Szynkiewicz SKORY
  • 1x UJ-2/L-3/Konkurs nr UJ-2, Ujeżdżenie, klasa L-3 (czworobok 20 x 60 m) (zaliczny do OMPiD)
  • 1x PC-1/CAP-60-L-1/Konkurs nr PC-1, Próba Caprillego, program CAP-60-L-1 (20 x 60 m) (zaliczny do OMPMiD)
  • 1x 3/Sk. 70 cm/Konkurs nr 3, Skoki open , dokładności, wys. 70 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
  • 1x 5/Sk. LL 80 cm/Konkurs nr 5, Skoki open LL , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
33 ACCEPTED 2022-09-08 07:37:25
2022-09-07 22:35:15
Marysia Gosk NIRON
  • 1x 3/Sk. 70 cm/Konkurs nr 3, Skoki open , dokładności, wys. 70 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
  • 1x 5/Sk. LL 80 cm/Konkurs nr 5, Skoki open LL , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
32 ACCEPTED 2022-09-08 07:37:29
2022-09-07 21:56:55
Aleksandra Miazga WILSON MK
  • 1x 6/Sk. LL1 90 cm/Konkurs nr 6, Skoki open LL1 , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 7/Sk. L 100 cm/Konkurs nr 7, Skoki klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (zaliczany do LM)
31 ACCEPTED 2022-09-08 07:37:33
2022-09-07 21:56:05
Aleksandra Miazga NAFTHALITA
  • 2x 5/Sk. LL 80 cm/Konkurs nr 5, Skoki open LL , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
30 ACCEPTED 2022-09-08 07:37:36
2022-09-07 20:50:24
Amelia Dawidziuk ROMA
  • 1x UJ-2/L-3/Konkurs nr UJ-2, Ujeżdżenie, klasa L-3 (czworobok 20 x 60 m) (zaliczny do OMPiD)
  • 1x PG-2/PG samodzielne/Konkurs nr PG-2, Pony Games samodzielnie (zaliczne do OMPMiD i MLPG)
  • 1x 1/Sk 50. cm/Konkurs nr 1, Skoki open . dokładności, wys. 50 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
  • 1x 2A/Sk. Kuce 60 cm/Konkurs nr seria 2A, Skoki open Kuce, dokładności, wys. 60 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
29 ACCEPTED 2022-09-08 07:37:40
2022-09-07 20:49:52
Natalia Dawidziuk ROMA
  • 1x UJ-1/L-7/Konkurs nr UJ-1, Ujeżdżenie, klasa L-7 (czworobok 20 x 40 m) (zaliczny do OMPiD)
  • 1x PG-1/PG z osobą tow./Konkurs nr PG-1, Pony Games z osobą towarzyszącą
  • 1x PG-2/PG samodzielne/Konkurs nr PG-2, Pony Games samodzielnie (zaliczne do OMPMiD i MLPG)
28 ACCEPTED 2022-09-08 07:37:44
2022-09-07 20:46:41
Kinga Strublewska ROKSANA EKSTAZA
  • 1x 3/Sk. 70 cm/Konkurs nr 3, Skoki open , dokładności, wys. 70 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
  • 1x 4/Sk.LL KiMK 80 cm/Konkurs nr 4, Skoki open LL KiMK, dokładności, wys. 80 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
27 ACCEPTED 2022-09-08 07:37:48
2022-09-07 20:45:59
Wiktoria Niemiec ROKSANA EKSTAZA
  • 1x PC-1/CAP-60-L-1/Konkurs nr PC-1, Próba Caprillego, program CAP-60-L-1 (20 x 60 m) (zaliczny do OMPMiD)
26 ACCEPTED 2022-09-08 07:37:51
2022-09-07 20:44:55
Aleksandra Zimoń MARISKA
  • 1x PC-1/CAP-60-L-1/Konkurs nr PC-1, Próba Caprillego, program CAP-60-L-1 (20 x 60 m) (zaliczny do OMPMiD)
25 ACCEPTED 2022-09-08 07:37:55
2022-09-07 20:44:20
Zofia Lipińska MARISKA
  • 1x 1/Sk 50. cm/Konkurs nr 1, Skoki open . dokładności, wys. 50 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
  • 1x 2A/Sk. Kuce 60 cm/Konkurs nr seria 2A, Skoki open Kuce, dokładności, wys. 60 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
24 ACCEPTED 2022-09-08 07:37:58
2022-09-07 20:43:32
Hanna Kamińska MARISKA
  • 1x PC-1/CAP-60-L-1/Konkurs nr PC-1, Próba Caprillego, program CAP-60-L-1 (20 x 60 m) (zaliczny do OMPMiD)
  • 1x PG-2/PG samodzielne/Konkurs nr PG-2, Pony Games samodzielnie (zaliczne do OMPMiD i MLPG)
23 ACCEPTED 2022-09-08 07:38:02
2022-09-07 20:42:10
Zuzanna Andryjowicz BRUNO
  • 1x PG-2/PG samodzielne/Konkurs nr PG-2, Pony Games samodzielnie (zaliczne do OMPMiD i MLPG)
  • 1x 1/Sk 50. cm/Konkurs nr 1, Skoki open . dokładności, wys. 50 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
22 ACCEPTED 2022-09-08 07:38:06
2022-09-07 20:38:18
Maja Jasińska BRUNO
  • 1x 2A/Sk. Kuce 60 cm/Konkurs nr seria 2A, Skoki open Kuce, dokładności, wys. 60 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
21 ACCEPTED 2022-09-07 17:43:47
2022-09-07 08:17:02
Aleksandra Bodnar BELLA
  • 2x PC-1/CAP-60-L-1/Konkurs nr PC-1, Próba Caprillego, program CAP-60-L-1 (20 x 60 m) (zaliczny do OMPMiD)
20 ACCEPTED 2022-09-06 21:50:47
2022-09-06 20:18:25
Łucja Majka ARIA
  • 1x 8/Sk. P 110 cm/Konkurs nr 8, Skoki klasa P, o wzrasatającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm
  • 1x 9/Sk. N 120 cm/Konkurs nr 9, Skok klasa N, zwykły, wys. 120 cm
19 ACCEPTED 2022-09-06 21:50:49
2022-09-06 20:18:02
Łucja Majka CORTACCIO
  • 1x 7/Sk. L 100 cm/Konkurs nr 7, Skoki klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 8/Sk. P 110 cm/Konkurs nr 8, Skoki klasa P, o wzrasatającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm
18 ACCEPTED 2022-09-06 06:33:06
2022-09-05 20:11:32
Milena Marjańska MAMBA
  • 1x 3/Sk. 70 cm/Konkurs nr 3, Skoki open , dokładności, wys. 70 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
  • 1x 4/Sk.LL KiMK 80 cm/Konkurs nr 4, Skoki open LL KiMK, dokładności, wys. 80 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
17 ACCEPTED 2022-09-06 06:33:09
2022-09-05 20:11:13
Paulina Marjańska PIRAT
  • 1x 4/Sk.LL KiMK 80 cm/Konkurs nr 4, Skoki open LL KiMK, dokładności, wys. 80 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
  • 1x 6/Sk. LL1 90 cm/Konkurs nr 6, Skoki open LL1 , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (zaliczany do LM)
16 ACCEPTED 2022-09-04 19:26:50
2022-09-04 16:09:16
Hanna Czyżewska MISTER HANEK
  • 1x 3/Sk. 70 cm/Konkurs nr 3, Skoki open , dokładności, wys. 70 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
  • 1x 4/Sk.LL KiMK 80 cm/Konkurs nr 4, Skoki open LL KiMK, dokładności, wys. 80 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
15 ACCEPTED 2022-09-04 19:26:52
2022-09-04 09:03:51
Julia Wasiak HAROLD
  • 2x UJ-1/L-7/Konkurs nr UJ-1, Ujeżdżenie, klasa L-7 (czworobok 20 x 40 m) (zaliczny do OMPiD)
14 ACCEPTED 2022-09-04 05:04:49
2022-09-03 22:26:55
Małgorzata Zawadzka TERCET
  • 1x 5/Sk. LL 80 cm/Konkurs nr 5, Skoki open LL , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
  • 1x 6/Sk. LL1 90 cm/Konkurs nr 6, Skoki open LL1 , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (zaliczany do LM)
13 ACCEPTED 2022-09-04 05:04:51
2022-09-03 13:33:18
Iga Pietrzak EMILKA
  • 1x PG-1/PG z osobą tow./Konkurs nr PG-1, Pony Games z osobą towarzyszącą
  • 2x PG-2/PG samodzielne/Konkurs nr PG-2, Pony Games samodzielnie (zaliczne do OMPMiD i MLPG)
12 ACCEPTED 2022-09-01 09:00:19
2022-08-31 22:21:08
Liljana Gładka REMI
  • 1x 2A/Sk. Kuce 60 cm/Konkurs nr seria 2A, Skoki open Kuce, dokładności, wys. 60 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
  • 1x 3/Sk. 70 cm/Konkurs nr 3, Skoki open , dokładności, wys. 70 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
11 ACCEPTED 2022-09-01 09:00:23
2022-08-31 15:49:20
Łucja Jabrucka SIMBA
  • 1x UJ-1/L-7/Konkurs nr UJ-1, Ujeżdżenie, klasa L-7 (czworobok 20 x 40 m) (zaliczny do OMPiD)
10 ACCEPTED 2022-09-01 09:00:26
2022-08-31 13:00:47
Sara Szmidt GANDALF
  • 1x 1/Sk 50. cm/Konkurs nr 1, Skoki open . dokładności, wys. 50 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
  • 1x 2A/Sk. Kuce 60 cm/Konkurs nr seria 2A, Skoki open Kuce, dokładności, wys. 60 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
9 ACCEPTED 2022-09-01 09:00:28
2022-08-31 09:04:31
Maria Książek WAWEL
  • 1x 1/Sk 50. cm/Konkurs nr 1, Skoki open . dokładności, wys. 50 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
  • 1x 2B/Sk. DK 60 cm/Konkurs nr seria 2B, Skoki open DK, dokładności, wys. 60 cm (zaliczany do OMPMiD)
8 ACCEPTED 2022-08-31 08:37:35
2022-08-30 16:46:20
Weronika Sienkiewicz KUBA
  • 1x 5/Sk. LL 80 cm/Konkurs nr 5, Skoki open LL , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
  • 1x 6/Sk. LL1 90 cm/Konkurs nr 6, Skoki open LL1 , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (zaliczany do LM)
7 ACCEPTED 2022-08-30 10:03:03
2022-08-29 18:04:57
Anna Bieńkowska HAROLD
  • 2x UJ-2/L-3/Konkurs nr UJ-2, Ujeżdżenie, klasa L-3 (czworobok 20 x 60 m) (zaliczny do OMPiD)
6 ACCEPTED 2022-08-30 10:03:05
2022-08-29 16:55:15
Elżbieta Kondzioła NOMINACJA
  • 1x 6/Sk. LL1 90 cm/Konkurs nr 6, Skoki open LL1 , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 7/Sk. L 100 cm/Konkurs nr 7, Skoki klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (zaliczany do LM)
5 ACCEPTED 2022-08-29 16:11:14
2022-08-29 14:03:41
Kinga Okseniuk RITUS
  • 1x 2B/Sk. DK 60 cm/Konkurs nr seria 2B, Skoki open DK, dokładności, wys. 60 cm (zaliczany do OMPMiD)
  • 1x 3/Sk. 70 cm/Konkurs nr 3, Skoki open , dokładności, wys. 70 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
4 ACCEPTED 2022-08-29 16:11:20
2022-08-28 19:52:53
Kamila Fabicka GACEK
  • 1x 8/Sk. P 110 cm/Konkurs nr 8, Skoki klasa P, o wzrasatającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm
  • 1x 9/Sk. N 120 cm/Konkurs nr 9, Skok klasa N, zwykły, wys. 120 cm
3 ACCEPTED 2022-08-29 16:11:25
2022-08-28 19:52:06
Kamila Fabicka WHY SO SPECIAL W
  • 1x 5/Sk. LL 80 cm/Konkurs nr 5, Skoki open LL , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
  • 1x 6/Sk. LL1 90 cm/Konkurs nr 6, Skoki open LL1 , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (zaliczany do LM)
2 ACCEPTED 2022-08-26 09:31:19
2022-08-24 11:30:37
Amelia Skiba CEKIN
  • 2x UJ-2/L-3/Konkurs nr UJ-2, Ujeżdżenie, klasa L-3 (czworobok 20 x 60 m) (zaliczny do OMPiD)
1 ACCEPTED 2022-08-26 09:31:24
2022-08-24 11:30:12
Erika Stroyeva DOMINO
  • 2x 1/Sk 50. cm/Konkurs nr 1, Skoki open . dokładności, wys. 50 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Andryjowicz Zuzanna Brak
2011 (Mł.)
Brak
2. Bieńkowska Anna brak
2010 (JM.)
brak
3. Bodnar Aleksandra brak
S
brak
4. Czyżewska Hanna BPK
2009 (JM.)
O062537
5. Dawidziuk Amelia niezrzeszony
2010 (JM.)
brak
6. Dawidziuk Natalia niezrzeszony
2014 (Mł.)
brak
7. Fabicka Kamila Kj the queen
2009 (JM.)
O063783
8. Gładka Liljana Lks Wolta
2003 (MJ.)
Brak
9. Gosk Marysia Bpk
2007 (JM.)
Bram
10. Hartmann Julia TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2007 (JM.)
Brak
11. Jabrucka Łucja Bez Przynależności Klubowej K P O
2011 (Mł.)
brak
12. Jasińska Maja Brak
2010 (JM.)
Brak
13. Kamińska Hanna KJ Kapitan
2011 (Mł.)
brak
14. Kondzioła Elżbieta BPK (MAZ)
S
O002129
15. Kostrzewska Julia Klub Jeździecki Bingo
2003 (MJ.)
O053987
16. Książek Maria Bpk
2009 (JM.)
Brak
17. Leksińska Lena Kj bałałajka
2009 (JM.)
Brak
18. Lipińska Zofia KJ Kapitan Warszawa
2009 (JM.)
O061136
19. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
20. Marjańska Milena Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
O062056
21. Marjańska Paulina BPK (MAZ)
2004 (J.)
O043961
22. Miazga Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O005342
23. Mizerska Anna Klub Jeździecki Bingo
2004 (J.)
O057888
24. Niemiec Wiktoria KJ Kapitan
2010 (JM.)
brak
25. Niezgoda Weronika BPK (MAZ)
2005 (J.)
O064424
26. Okseniuk Kinga LKS Wolta
2008 (JM.)
Brak
27. Owocka Otylia TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2005 (J.)
Brak
28. Pietrzak Iga KJ Grand Horses
2015 (Mł.)
Brak
29. Pituch Magdalena KJ Bingo Człekówka
2003 (MJ.)
O057887
30. Sienkiewicz Weronika BPK
2010 (JM.)
Brak
31. Skiba Amelia KJ Grand Horses
2010 (JM.)
Brak
32. Stroyeva Erika KJ Grand Horses
2014 (Mł.)
Brak
33. Strublewska Kinga KJ Kapitan
2005 (J.)
O058964
34. Suska Zuzanna TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2002 (MJ.)
O033876
35. Szmidt Sara Lks wolta
2010 (JM.)
Brak
36. Szynkiewicz Wiktoria KJ Bałałajka
2009 (JM.)
O062313
37. Wasiak Julia Bez Przynależności Klubowej K P O
2011 (Mł.)
none
38. Zając Diana KJ Strzała Krubiczew
2005 (J.)
O059995
39. Zając Marta TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
S
Brak
40. Zawadzka Małgorzata Bez Przynależności Klubowej
S
O026864
41. Zimoń Aleksandra KJ Kapitan
2010 (JM.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin PONY Group National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

24

ARIA SP POL 2016 klacz gniada/168 F: Sommer Hit / Sandro Hit
M: Abigail / Math Ilde
K033046 616009640081116
2.

26

BELLA MAŁOPOLSKA POL 2012 klacz gniada/160 F: Jurand
M: Betsy
brak 6160065805645
3.

34

BRUNO SP POL 2010 wałach tarantowata/kuc:140 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
4.

3

CEKIN SP POL 2002 wałach gniada/162 F: Drink
M: Cecora
Brak 009580191402
5.

25

CORTACCIO SP POL 2016 wałach siwa/172 F: Fibonacci S / Flipper D'Elle
M: Calabria / Konkret 2
K029472 A0008004S
6.

40

DIKELEDI PKSP POL 2009 klacz siwa/165 F: Lampart
M: Delaware
K024271 .
7.

4

DOMINO KOŃ MAŁY POL 2004 wałach srokata/mk:135 F: Arkan
M: Dora
C K018242 013530410304
8.

18

EMILKA NN POL 2005 klacz siwa/kuc:125 F: NN
M: NN
Brak 999570187801
9.

9

GACEK SP POL 2003 wałach gniada/170 F: Demetrios / Jen
M: Godilo / Godehard
K013287 616009510050003
10.

15

GANDALF KUC POL 2007 wałach srokata/kuc:138 F: Camillo / Dante
M: Grenada / Suseł
C K028797 POL 013530143807
11.

11

HAROLD KUC POL 2005 wałach siwa/kuc:135 F: nn
M: Klein Humaldas Holiday Hedwig
brak POL999690113105
12.

2

HAROLD TYP KUC POL 2005 gelding white/kuc:133cm F: NN
M: Klein Humalda's holiday
none POL 999 69 01131 05
13.

45

JUGANIS Pełna Krew Angielska POL 2015 wałach gniada/165 F: Estejo
M: Junona
K031628 616POL15008568T
14.

13

KUBA PKS POL 2015 wałach skarogniada/162 F: Nn
M: Nn
Brak 616999680009615
15.

38

LA VIE SP POL 2014 klacz gniada/167 F: Landino
M: Latynoska
K028614 616009590015014
16.

22

MAMBA TYP PRYMITYWNY POL 2017 klacz kara/kuc:136 F: NN
M: NN
K034104 616999661272617
17.

33

MARISKA NN POL 2012 klacz gniada/kuc:139 F: nn /
M: nn /
C K032731 528019090009265
18.

42

MAXIM Pełna Krew Angielska POL 2016 wałach gniada/160 F: Noridon
M: Marion
Brak 616093900265805
19.

39

MILUZA PKSP POL 2012 klacz gniada/. F: Marino
M: Mazepa
. .
20.

19

MISTER HANEK DRP POL 2007 wałach kasztanowata/kuc:143 F: Durello Top
M: Maskotka
K014016 POL013680046207
21.

30

NAFTHALITA KWPN POL 2018 klacz gniada/- F: Tallmann TN
M: Zafnalita
K034164 528003201803173
22.

28

NIRON SP POL 2013 wałach siwa F: Pasquinel
M: Nirvana / Forester - S
K031039 616009610119713
23.

12

NOMINACJA SP POL 2004 klacz siwa/162 F: Hartland / Czad
M: Naomi / Eremita
K014127 616009661641004
24.

41

PARYS SP POL 2008 Wałach gniada/bd F: Ludger
M: Piwonia
brak
25.

43

PERCY XX POL 2014 wałach skarogniada/170 F: Ecosse
M: Palixodia
brak 294/2015
26.

37

PINATUBO L WLKP POL 2017 wałach gniada/171 F: Vulkan L / Vulkano
M: Parka / Casino-L
K031175 616007610087617
27.

23

PIRAT KUC POL 2005 wałach siwa/kuc:141 F: Pedro
M: Hajmina
K032513 POL 013 58 04279 05
28.

1

REMI KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:128 F: Harfista
M: Różowa
brak POL013661168607
29.

7

RITUS HANOWER POL 1997 wałach gniada/172 F: PB RITUAL
M: GRANESS
K005384 POL01676
30.

32

ROKSANA EKSTAZA KUC POL 2015 klacz srokata/kuc:147 F: Rokset
M: Jagoda
K032732 616013661215615
31.

31

ROMA KOŃ MAŁY POL 2015 klacz myszata/mk:140 F: Rocus
M: Szarotka
C brak 616098200142973
32.

44

SALZBURG Pełna Krew Angielska POL 2012 wałach kasztanowata/170 F: Exaltation
M: Santalina
K028772 616POL12007483T
33.

14

SIMBA TRAKEŃSKA POL 2014 klacz gniada/166 F: Flakon go
M: Belle Jolie-go
brak DE409090348614
34.

35

SKORY SP POL 2011 wałach gniada/165cm F: Hingis /
M: Shira /
brak 616098200090110
35.

17

TERCET MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach kara/163 F: Decybel I
M: Temida
K028627 616006570143812
36.

36

WALKIRIA NN POL 2014 klacz gniada/kuc:145 F: NN
M: NN
D Brak 616 999 64 00747 14
37.

16

WAWEL WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach kasztanowata/170 F: Elistor
M: Wiktoria
Brak 616007592016717
38.

10

WHY SO SPECIAL W Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 klacz kara/176cm F: I'M SPECIAL DE MUZE
M: WHYOMI RPZ
K030737 616009670015817
39.

29

WILSON MK SP POL 2015 Ogier gniada/- F: Bolero de Ravel hol.
M: W.Charon KWPN/ Haarlem KWPN
K027714 616009600207615
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andryjowicz Zuzanna
Brak
BRUNO (34)
2022-09-10
2
2022-09-10
4
Bieńkowska Anna
brak
HAROLD (11)
2022-09-10
4
Bodnar Aleksandra
brak
BELLA (26)
2022-09-10
2022-09-10
4
Czyżewska Hanna
BPK
2022-09-10
4
2022-09-10
2
Dawidziuk Amelia
niezrzeszony
ROMA (31)
2022-09-10
5
2022-09-10
1
2022-09-10
1
2022-09-10
5
2022-09-10
3
Dawidziuk Natalia
niezrzeszony
ROMA (31)
2022-09-10
4
2022-09-10
1
2022-09-10
4
Fabicka Kamila
Kj the queen
GACEK (9)
2022-09-10
2
2022-09-10
1
2022-09-10
6
2022-09-10
Gładka Liljana
Lks Wolta
REMI (1)
2022-09-10
1
2022-09-10
7
Gosk Marysia
Bpk
NIRON (28)
2022-09-10
7
2022-09-10
10
Hartmann Julia
TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2022-09-10
2022-09-10
Jabrucka Łucja
Bez Przynależności Klubowej K P O
SIMBA (14)
2022-09-10
3
Jasińska Maja
Brak
BRUNO (34)
2022-09-10
1
Kamińska Hanna
KJ Kapitan
MARISKA (33)
2022-09-10
1
2022-09-10
3
Kondzioła Elżbieta
BPK (MAZ)
2022-09-10
3
2022-09-10
4
Kostrzewska Julia
Klub Jeździecki Bingo
2022-09-10
2
2022-09-10
1
Lipińska Zofia
KJ Kapitan Warszawa
MARISKA (33)
2022-09-10
6
2022-09-10
1
Majka Łucja
KJ Strzała Krubiczew
ARIA (24)
2022-09-10
3
2022-09-10
2022-09-10
4
Marjańska Milena
Bez Przynależności Klubowej
MAMBA (22)
2022-09-10
1
2022-09-10
2
Marjańska Paulina
BPK (MAZ)
PIRAT (23)
2022-09-10
1
2022-09-10
4
Miazga Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2022-09-10
1
2022-09-10
3
2022-09-10
2022-09-10
2
Mizerska Anna
Klub Jeździecki Bingo
PERCY (43)
2022-09-10
9
2022-09-10
Niemiec Wiktoria
KJ Kapitan
2022-09-10
5
Niezgoda Weronika
BPK (MAZ)
MAXIM (42)
2022-09-10
2
2022-09-10
4
Owocka Otylia
TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
MILUZA (39)
2022-09-10
1
2022-09-10
5
Pietrzak Iga
KJ Grand Horses
EMILKA (18)
2022-09-10
2
2022-09-10
5
2022-09-10
Pituch Magdalena
KJ Bingo Człekówka
JUGANIS (45)
2022-09-10
2
2022-09-10
1
Sienkiewicz Weronika
BPK
KUBA (13)
2022-09-10
6
2022-09-10
8
WAWEL (16)
2022-09-10
2022-09-10
Skiba Amelia
KJ Grand Horses
CEKIN (3)
2022-09-10
3
2022-09-10
2
Stroyeva Erika
KJ Grand Horses
DOMINO (4)
2022-09-10
5
2022-09-10
1
Strublewska Kinga
KJ Kapitan
2022-09-10
4
2022-09-10
4
Szmidt Sara
Lks wolta
GANDALF (15)
2022-09-10
1
2022-09-10
1
Szynkiewicz Wiktoria
KJ Bałałajka
SKORY (35)
2022-09-10
1
2022-09-10
1
2022-09-10
3
2022-09-10
1
Wasiak Julia
Bez Przynależności Klubowej K P O
HAROLD (2)
2022-09-10
1
2022-09-10
2
Zając Diana
KJ Strzała Krubiczew
2022-09-10
4
2022-09-10
7
Zając Marta
TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
PARYS (41)
2022-09-10
7
2022-09-10
1
Zawadzka Małgorzata
Bez Przynależności Klubowej
TERCET (17)
2022-09-10
1
2022-09-10
5
Zimoń Aleksandra
KJ Kapitan
MARISKA (33)
2022-09-10
2

Number of Riders: 41

Number of Horses: 39

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-052019-4, Leszek Doraczyński)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl