Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZTiR-B elim. LM. ZJ-Pony Games, elim. MLPG
INTERHR JKS Poczernin, 23.07.2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
76 ACCEPTED 2022-07-21 18:38:19
2022-07-21 16:08:33
Diana Zając PINATUBO L
  • 1x 6/LL1 90 cm/Konkurs nr 6, klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 7/L 100 cm/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (zaliczany do LM)
75 ACCEPTED 2022-07-21 12:15:06
2022-07-21 10:12:15
Ewa Giergielewicz KAPSEL
  • 1x 2/Kuce 60 cm/Konkurs nr 2, Seria A, Kuce, dokładności, wys. 60 cm (zaliczany do LM)
74 ACCEPTED 2022-07-21 12:15:11
2022-07-21 10:11:51
Agata Matyja KAZIK
  • 1x 2/Kuce 60 cm/Konkurs nr 2, Seria A, Kuce, dokładności, wys. 60 cm (zaliczany do LM)
73 ACCEPTED 2022-07-21 12:15:17
2022-07-21 10:11:14
Joanna Wysmułek KAZIK
  • 1x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, mini LL, zwykły, wys. 70 cm (zaliczany do LM)
72 ACCEPTED 2022-07-21 02:48:35
2022-07-20 22:20:22
Aleksandra Śledziewska CHARGONAY L
  • 1x 9/P 110 cm/Konkurs nr 9, klasa P. dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 10/N 120 cm/Konkurs nr 10, klasa N. zwykły, wys. 120 cm
71 ACCEPTED 2022-07-21 02:48:39
2022-07-20 22:16:03
Magdalena Strzelecka EL HAJAT
  • 1x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, mini LL, zwykły, wys. 70 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 4/Kuce i MK 80 cm/Konkurs nr 4, Kuce i Małe Konie. zwykły, wys. 80 cm (zaliczany do LM)
70 ACCEPTED 2022-07-21 02:48:41
2022-07-20 22:15:27
Olga Ostaszewicz CZERET
  • 1x 2/Kuce 60 cm/Konkurs nr 2, Seria A, Kuce, dokładności, wys. 60 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, mini LL, zwykły, wys. 70 cm (zaliczany do LM)
69 ACCEPTED 2022-07-21 02:48:43
2022-07-20 22:14:36
Michalina Nowak WUWU
  • 1x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, mini LL, zwykły, wys. 70 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 5/LL 80 cm/Konkurs nr 5, klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do LM)
68 ACCEPTED 2022-07-21 02:48:47
2022-07-20 22:13:54
Oliwia Kamińska KRATER
  • 1x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, mini LL, zwykły, wys. 70 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 5/LL 80 cm/Konkurs nr 5, klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do LM)
67 ACCEPTED 2022-07-21 02:48:52
2022-07-20 22:12:36
Franciszek Frączek KAPSEL
  • 1x 2/Kuce 60 cm/Konkurs nr 2, Seria A, Kuce, dokładności, wys. 60 cm (zaliczany do LM)
66 ACCEPTED 2022-07-21 02:48:54
2022-07-20 19:54:00
Ruxandra Natalia Nicolescu CARPACIO
  • 2x 6/LL1 90 cm/Konkurs nr 6, klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 7/L 100 cm/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (zaliczany do LM)
65 ACCEPTED 2022-07-20 18:19:26
2022-07-20 18:12:15
Michalina Walczak FIZZ
  • 1x PG1/Pony Games z asek./Konkurs PG-1, Pony Games z osobą towarzyszącą
64 ACCEPTED 2022-07-20 18:19:29
2022-07-20 17:23:04
Zuzanna Fronc ŚNIEŻKA
  • 1x 4/Kuce i MK 80 cm/Konkurs nr 4, Kuce i Małe Konie. zwykły, wys. 80 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 5/LL 80 cm/Konkurs nr 5, klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do LM)
63 ACCEPTED 2022-07-20 15:47:59
2022-07-20 15:43:45
Amelia Wyszyńska JOY MK
  • 1x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, mini LL, zwykły, wys. 70 cm (zaliczany do LM)
62 ACCEPTED 2022-07-20 15:48:03
2022-07-20 15:43:25
Alicja Wiche JOY MK
  • 1x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, mini LL, zwykły, wys. 70 cm (zaliczany do LM)
61 ACCEPTED 2022-07-20 12:27:17
2022-07-20 11:46:18
Zofia Chrzanowska JESTRIA
  • 1x 6/LL1 90 cm/Konkurs nr 6, klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 7/L 100 cm/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (zaliczany do LM)
60 ACCEPTED 2022-07-20 12:27:19
2022-07-20 10:45:12
Michalina Supernak AWERS
  • 1x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Debiuty, dokładności, wys. 50 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, mini LL, zwykły, wys. 70 cm (zaliczany do LM)
59 ACCEPTED 2022-07-20 12:27:22
2022-07-20 08:30:35
Amelie Domanska-Kruppa WZORKA
  • 2x PG2/Pony Games sam./Konkurs PG-2, Pony Games samodzielnie
58 ACCEPTED 2022-07-20 12:27:25
2022-07-20 08:01:02
Gabriela Kacperska FIZZ
  • 2x PG2/Pony Games sam./Konkurs PG-2, Pony Games samodzielnie
57 ACCEPTED 2022-07-20 07:48:43
2022-07-20 00:25:40
Michalina Skonieczna RES SOLIS
  • 1x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, mini LL, zwykły, wys. 70 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 5/LL 80 cm/Konkurs nr 5, klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do LM)
56 ACCEPTED 2022-07-19 22:29:30
2022-07-19 22:21:08
Martyna Mitrowska A CATOKI
  • 1x 9/P 110 cm/Konkurs nr 9, klasa P. dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 10/N 120 cm/Konkurs nr 10, klasa N. zwykły, wys. 120 cm
55 ACCEPTED 2022-07-19 22:29:38
2022-07-19 22:10:09
Blanka Ludwicka KARMELKA
  • 2x PG2/Pony Games sam./Konkurs PG-2, Pony Games samodzielnie
54 ACCEPTED 2022-07-19 22:29:45
2022-07-19 22:09:41
Natalia Wadowska KARMELKA
  • 2x PG2/Pony Games sam./Konkurs PG-2, Pony Games samodzielnie
53 ACCEPTED 2022-07-19 22:29:52
2022-07-19 22:09:18
Zofia Bartoszewicz FIZZ
  • 1x PG1/Pony Games z asek./Konkurs PG-1, Pony Games z osobą towarzyszącą
52 ACCEPTED 2022-07-19 22:29:59
2022-07-19 19:39:30
Tola Armańska LARKIN
  • 1x 7/L 100 cm/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 8B/L styl/Konkurs nr 8B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. do 100 cm
51 ACCEPTED 2022-07-19 22:30:04
2022-07-19 19:17:00
Julia Poznańska ELLA
  • 1x 9/P 110 cm/Konkurs nr 9, klasa P. dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 10/N 120 cm/Konkurs nr 10, klasa N. zwykły, wys. 120 cm
50 ACCEPTED 2022-07-19 18:26:44
2022-07-19 17:36:01
Agata Jasnowska BELIVE MK
  • 2x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, mini LL, zwykły, wys. 70 cm (zaliczany do LM)
49 ACCEPTED 2022-07-19 18:26:47
2022-07-19 14:41:57
Hanna Krzyżanowska DEWOCJA
  • 1x 5/LL 80 cm/Konkurs nr 5, klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 6/LL1 90 cm/Konkurs nr 6, klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (zaliczany do LM)
48 ACCEPTED 2022-07-19 14:05:47
2022-07-19 12:32:53
Karolina Pęczyńska ESTAMP
  • 1x 5/LL 80 cm/Konkurs nr 5, klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 6/LL1 90 cm/Konkurs nr 6, klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (zaliczany do LM)
47 ACCEPTED 2022-07-19 14:05:51
2022-07-19 12:30:41
Marta Frukacz MELODIA
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Debiuty, dokładności, wys. 50 cm (zaliczany do LM)
46 ACCEPTED 2022-07-19 14:05:58
2022-07-19 10:54:48
Maja Grabowska HOPPER
  • 1x 5/LL 80 cm/Konkurs nr 5, klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 6/LL1 90 cm/Konkurs nr 6, klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (zaliczany do LM)
45 ACCEPTED 2022-07-19 07:08:01
2022-07-19 00:05:11
Patrycja Akszak-Okińczyc AWERS
  • 1x 9/P 110 cm/Konkurs nr 9, klasa P. dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
44 ACCEPTED 2022-07-19 07:08:03
2022-07-18 22:06:53
Lena Słomko EDEN
  • 2x 6/LL1 90 cm/Konkurs nr 6, klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 8B/L styl/Konkurs nr 8B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. do 100 cm
43 ACCEPTED 2022-07-19 07:08:06
2022-07-18 20:52:40
Zuzanna Jabcoń PEGAZ
  • 1x 10/N 120 cm/Konkurs nr 10, klasa N. zwykły, wys. 120 cm
  • 1x 11/C 130 cm/Konkurs nr 11, klasa C. zwykły, wys. 130 cm
42 ACCEPTED 2022-07-18 13:59:24
2022-07-18 13:45:30
Julia Dukat PALMERRO P
  • 2x 5/LL 80 cm/Konkurs nr 5, klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do LM)
41 ACCEPTED 2022-07-18 13:59:29
2022-07-18 11:52:52
Małgorzata Findysz ISTER-GR
  • 1x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, mini LL, zwykły, wys. 70 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 5/LL 80 cm/Konkurs nr 5, klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do LM)
40 ACCEPTED 2022-07-18 13:59:33
2022-07-18 08:47:27
Dominika Boska SANTOS
  • 1x 5/LL 80 cm/Konkurs nr 5, klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 6/LL1 90 cm/Konkurs nr 6, klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (zaliczany do LM)
39 ACCEPTED 2022-07-18 03:28:55
2022-07-17 22:01:40
Krzysztof Chodorski SMILE SL GR. E
  • 1x 5/LL 80 cm/Konkurs nr 5, klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 6/LL1 90 cm/Konkurs nr 6, klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (zaliczany do LM)
38 ACCEPTED 2022-07-18 03:28:58
2022-07-17 22:01:14
Krzysztof Chodorski HIGHWAY
  • 1x 5/LL 80 cm/Konkurs nr 5, klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 6/LL1 90 cm/Konkurs nr 6, klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (zaliczany do LM)
37 ACCEPTED 2022-07-18 03:29:01
2022-07-17 21:17:02
Zbigniew Krasowski DELILAH
  • 1x 6/LL1 90 cm/Konkurs nr 6, klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 7/L 100 cm/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (zaliczany do LM)
36 ACCEPTED 2022-07-18 03:29:03
2022-07-17 20:27:37
Karolina Kotulska KASTILIA
  • 2x 2/Kuce 60 cm/Konkurs nr 2, Seria A, Kuce, dokładności, wys. 60 cm (zaliczany do LM)
35 ACCEPTED 2022-07-17 19:00:28
2022-07-17 16:17:40
Ewelina Kluska VULKAN'S COREA
  • 1x 9/P 110 cm/Konkurs nr 9, klasa P. dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 10/N 120 cm/Konkurs nr 10, klasa N. zwykły, wys. 120 cm
34 ACCEPTED 2022-07-17 19:00:31
2022-07-17 13:22:20
Anna Replin LAMBIK
  • 2x 5/LL 80 cm/Konkurs nr 5, klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do LM)
33 ACCEPTED 2022-07-17 19:00:33
2022-07-16 20:01:01
Inetta Charążka ACTUS
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1, Debiuty, dokładności, wys. 50 cm (zaliczany do LM)
  • 2x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, mini LL, zwykły, wys. 70 cm (zaliczany do LM)
32 ACCEPTED 2022-07-16 19:21:04
2022-07-16 16:32:23
Lena Jasnowska LAWENDA
  • 1x 2/Kuce 60 cm/Konkurs nr 2, Seria A, Kuce, dokładności, wys. 60 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, mini LL, zwykły, wys. 70 cm (zaliczany do LM)
31 ACCEPTED 2022-07-16 19:21:06
2022-07-16 16:24:15
Lena Chodorowska STEWARD
  • 1x 5/LL 80 cm/Konkurs nr 5, klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 8A/L Licencyjny/Konkurs nr 8A, Egzamin Licencyjny, wys. do 100 cm
30 ACCEPTED 2022-07-16 19:21:08
2022-07-16 13:39:01
Julia Wrzesień LONGLIFE
  • 1x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, mini LL, zwykły, wys. 70 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 4/Kuce i MK 80 cm/Konkurs nr 4, Kuce i Małe Konie. zwykły, wys. 80 cm (zaliczany do LM)
29 ACCEPTED 2022-07-16 19:21:10
2022-07-16 13:38:12
Julia Wrzesień WOLF'S MORITZ "V
  • 1x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, mini LL, zwykły, wys. 70 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 4/Kuce i MK 80 cm/Konkurs nr 4, Kuce i Małe Konie. zwykły, wys. 80 cm (zaliczany do LM)
28 ACCEPTED 2022-07-18 13:59:37
2022-07-15 17:10:49
Patrycja Świderska DAKINI
  • 2x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, mini LL, zwykły, wys. 70 cm (zaliczany do LM)
27 ACCEPTED 2022-07-16 09:06:26
2022-07-15 15:58:57
Julia Pindelska RONALDO MK
  • 2x 6/LL1 90 cm/Konkurs nr 6, klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (zaliczany do LM)
26 ACCEPTED 2022-07-15 06:41:23
2022-07-14 18:30:18
Edyta Legawiec VADIS
  • 2x 6/LL1 90 cm/Konkurs nr 6, klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (zaliczany do LM)
25 ACCEPTED 2022-07-14 18:28:04
2022-07-14 16:53:02
Wiktoria Gawrych ANDA
  • 1x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, mini LL, zwykły, wys. 70 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 6/LL1 90 cm/Konkurs nr 6, klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (zaliczany do LM)
24 ACCEPTED 2022-07-14 18:28:09
2022-07-14 15:03:57
Julia Wieruszewska OLIMPIA
  • 2x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, mini LL, zwykły, wys. 70 cm (zaliczany do LM)
23 ACCEPTED 2022-07-14 18:28:11
2022-07-14 13:12:37
Inga Olejarz ZOSIMA
  • 2x 8B/L styl/Konkurs nr 8B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. do 100 cm
22 ACCEPTED 2022-07-14 07:20:34
2022-07-13 16:04:46
Martyna Kozik MON CHERI
  • 2x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, mini LL, zwykły, wys. 70 cm (zaliczany do LM)
21 ACCEPTED 2022-07-14 07:20:36
2022-07-13 13:56:01
Hubert Prasek ISGAAR
  • 2x 4/Kuce i MK 80 cm/Konkurs nr 4, Kuce i Małe Konie. zwykły, wys. 80 cm (zaliczany do LM)
20 ACCEPTED 2022-07-14 07:20:38
2022-07-13 13:55:08
Magdalena Prasek USHER Z
  • 1x 10/N 120 cm/Konkurs nr 10, klasa N. zwykły, wys. 120 cm
  • 1x 11/C 130 cm/Konkurs nr 11, klasa C. zwykły, wys. 130 cm
19 ACCEPTED 2022-07-14 07:20:40
2022-07-13 13:54:33
Magdalena Prasek LOLLIPOP
  • 1x 6/LL1 90 cm/Konkurs nr 6, klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (zaliczany do LM)
  • 2x 7/L 100 cm/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (zaliczany do LM)
18 ACCEPTED 2022-07-13 08:05:16
2022-07-12 22:48:01
Paulina Marjańska PIRAT
  • 1x 4/Kuce i MK 80 cm/Konkurs nr 4, Kuce i Małe Konie. zwykły, wys. 80 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 6/LL1 90 cm/Konkurs nr 6, klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (zaliczany do LM)
17 ACCEPTED 2022-07-13 08:05:20
2022-07-12 22:46:27
Milena Marjańska MAMBA
  • 1x 2/Kuce 60 cm/Konkurs nr 2, Seria A, Kuce, dokładności, wys. 60 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, mini LL, zwykły, wys. 70 cm (zaliczany do LM)
16 ACCEPTED 2022-07-13 08:05:22
2022-07-12 17:35:47
Marta Rzemykowska GEOGRAF
  • 1x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, mini LL, zwykły, wys. 70 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 4/Kuce i MK 80 cm/Konkurs nr 4, Kuce i Małe Konie. zwykły, wys. 80 cm (zaliczany do LM)
15 ACCEPTED 2022-07-13 08:05:25
2022-07-12 12:26:41
Kamila Fabicka WHY SO SPECIAL W
  • 1x 5/LL 80 cm/Konkurs nr 5, klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 6/LL1 90 cm/Konkurs nr 6, klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (zaliczany do LM)
14 ACCEPTED 2022-07-19 22:30:16
2022-07-12 11:35:22
Martyna Bąba ALL MY LOVE G
  • 2x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, mini LL, zwykły, wys. 70 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 5/LL 80 cm/Konkurs nr 5, klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do LM)
13 ACCEPTED 2022-07-19 18:26:50
2022-07-12 11:28:05
Monika Kulesza LOWERBORDER'S LISA
  • 2x 4/Kuce i MK 80 cm/Konkurs nr 4, Kuce i Małe Konie. zwykły, wys. 80 cm (zaliczany do LM)
12 ACCEPTED 2022-07-19 07:08:13
2022-07-12 11:27:17
Marta Kulesza HELIOS
  • 2x 5/LL 80 cm/Konkurs nr 5, klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do LM)
11 ACCEPTED 2022-07-12 08:10:23
2022-07-11 18:22:04
Elżbieta Kondzioła NOMINACJA
  • 1x 6/LL1 90 cm/Konkurs nr 6, klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 7/L 100 cm/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (zaliczany do LM)
10 ACCEPTED 2022-07-12 08:10:28
2022-07-11 17:29:12
Karolina Kotulska PEGGY BROWN
  • 1x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, mini LL, zwykły, wys. 70 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 5/LL 80 cm/Konkurs nr 5, klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do LM)
9 ACCEPTED 2022-07-12 08:10:30
2022-07-11 17:28:12
Maja Gospodarczyk WANILIA
  • 2x PG1/Pony Games z asek./Konkurs PG-1, Pony Games z osobą towarzyszącą
8 ACCEPTED 2022-07-20 12:27:27
2022-07-11 12:57:26
Konstancja Cecylia Bohdanowicz GRETA VON CRUISING
  • 1x 8B/L styl/Konkurs nr 8B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. do 100 cm
  • 1x 9/P 110 cm/Konkurs nr 9, klasa P. dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
7 ACCEPTED 2022-07-09 08:03:59
2022-07-08 16:08:54
Ilona Witak OSTEO
  • 1x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, mini LL, zwykły, wys. 70 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 5/LL 80 cm/Konkurs nr 5, klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do LM)
6 ACCEPTED 2022-07-09 08:04:03
2022-07-08 16:08:24
Amelia Prus SURINAM
  • 1x 2/Kuce 60 cm/Konkurs nr 2, Seria A, Kuce, dokładności, wys. 60 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, mini LL, zwykły, wys. 70 cm (zaliczany do LM)
5 ACCEPTED 2022-07-09 08:04:05
2022-07-08 16:07:51
Natalia Kapuścińska SELMA
  • 1x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, mini LL, zwykły, wys. 70 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 5/LL 80 cm/Konkurs nr 5, klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do LM)
4 ACCEPTED 2022-07-13 08:05:35
2022-07-08 16:07:08
Aleksandra Bembenek BRUDITO
  • 1x 2/Kuce 60 cm/Konkurs nr 2, Seria A, Kuce, dokładności, wys. 60 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, mini LL, zwykły, wys. 70 cm (zaliczany do LM)
3 ACCEPTED 2022-07-09 08:04:09
2022-07-08 16:06:25
Aleksander Antas KAFAR
  • 2x 8A/L Licencyjny/Konkurs nr 8A, Egzamin Licencyjny, wys. do 100 cm
2 ACCEPTED 2022-07-04 10:11:08
2022-07-03 10:02:22
Natalia Skonieczna JAMES.R
  • 1x 9/P 110 cm/Konkurs nr 9, klasa P. dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 10/N 120 cm/Konkurs nr 10, klasa N. zwykły, wys. 120 cm
1 ACCEPTED 2022-07-04 10:11:10
2022-07-03 09:46:49
Julia Mroczek COOL DOLLAR
  • 1x 7/L 100 cm/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 9/P 110 cm/Konkurs nr 9, klasa P. dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Akszak-Okińczyc Patrycja BPK (MAZ)
S
O009702
2. Antas Aleksander BPK (MAZ)
2005 (J.)
O057895
3. Armańska Tola St. SKJ Grobice
S
O019849
4. Bąba Martyna brak
S
brak
5. Bartoszewicz Zofia nz
2016 (Mł.)
brak
6. Bembenek Aleksandra Bpk
2007 (JM.)
Brak
7. Bohdanowicz Konstancja Cecylia INTERHR - JKS Poczernin Sp. z o. o.
2004 (J.)
O033953
8. Boska Dominika Brak
S
LZRWZJ/2337/22
9. Charążka Inetta Bez Przynależności Klubowej
2006 (J.)
brak
10. Chodorowska Lena Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
O066508
11. Chodorski Krzysztof St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O013608
12. Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
2001 (MJ.)
O026640
13. Domanska-Kruppa Amelie none
2013 (Mł.)
none
14. Dukat Julia St. Interhorse Dobra Nadzieja
2002 (MJ.)
O050465
15. Fabicka Kamila Kj the queen
2009 (JM.)
O063783
16. Findysz Małgorzata Sportowy Klub Jeździecki MPPM
S
Brak
17. Frączek Franciszek KJ Podkowa Leśna
2004 (J.)
O056251
18. Fronc Zuzanna bpk
2006 (J.)
brak
19. Frukacz Marta KJ Golden Dream Łódź
2012 (Mł.)
O061242
20. Gawrych Wiktoria St. Stajnia Dęby
2007 (JM.)
O054579
21. Giergielewicz Ewa KJ Podkowa Lesna
2009 (JM.)
22. Gospodarczyk Maja Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2015 (Mł.)
Brak
23. Grabowska Maja Brak
2005 (J.)
O064738
24. Jabcoń Zuzanna Uczniowski Klub Sportowy Akademia Jeździectwa
2002 (MJ.)
O023303
25. Jasnowska Agata Bez Przynależności Klubowej
S
Bez
26. Jasnowska Lena Bez Przynależności Klubowej
2010 (JM.)
O062532
27. Kacperska Gabriela nz
2010 (JM.)
brak
28. Kamińska Oliwia KJ Podkowa Leśna
2003 (MJ.)
O043708
29. Kapuścińska Natalia BPK (MAZ)
2005 (J.)
O057897
30. Kluska Ewelina KJ Milord Falenty Nowe
S
O044917
31. Kondzioła Elżbieta BPK (MAZ)
S
O002129
32. Kotulska Karolina Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2010 (JM.)
O069026
33. Kozik Martyna Bez Przynależności Klubowej
2002 (MJ.)
brak
34. Krasowski Zbigniew KJ DWOREK
S
O021903
35. Krzyżanowska Hanna KJ Aromer Józefin
2005 (J.)
O047939
36. Kulesza Marta KJ Humorek
S
O058365
37. Kulesza Monika KJ Humorek Krawcowizna
2012 (Mł.)
O063686
38. Legawiec Edyta St. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O045507
39. Ludwicka Blanka nz
2012 (Mł.)
brak
40. Marjańska Milena Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
O062056
41. Marjańska Paulina BPK (MAZ)
2004 (J.)
O043961
42. Matyja Agata KJ Podkowa Leśna
2008 (JM.)
PZJ O065567
43. Mitrowska Martyna St. SKJ Bobrowy Staw
2002 (MJ.)
O036853
44. Mroczek Julia KJ Rock Horses
S
O029043
45. Nicolescu Ruxandra Natalia St. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O068549
46. Nowak Michalina KJ Podkowa Leśna
S
O031653
47. Olejarz Inga St. Interhorse Dobra Nadzieja
2004 (J.)
O048619
48. Ostaszewicz Olga St. KJ Podkowa Leśna
2006 (J.)
O050986
49. Pęczyńska Karolina JKS Karolina
S
O003975
50. Pindelska Julia SKJ Bajardo
2003 (MJ.)
O044621
51. Poznańska Julia BPK - PDL
2004 (J.)
O056158
52. Prasek Hubert St. Interhorse Dobra Nadzieja
2012 (Mł.)
O062296
53. Prasek Magdalena St. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O000912
54. Prus Amelia Bpk
2013 (Mł.)
Brak
55. Replin Anna JKS Karolina
2003 (MJ.)
O059987
56. Rzemykowska Marta INTERHR JKS Poczernin
S
O008189
57. Skonieczna Michalina Bez Przynależności Klubowej
S
O020948
58. Skonieczna Natalia Klub Jeździecki Rock Horses
2005 (J.)
O051984
59. Śledziewska Aleksandra SKJ Beckersport Laszczki
2008 (JM.)
O057801
60. Słomko Lena BPK
2006 (J.)
O065585
61. Strzelecka Magdalena St. KJ Podkowa Leśna
2006 (J.)
O061132
62. Supernak Michalina Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
brak
63. Świderska Patrycja Bez Przynależności Klubowej
2002 (MJ.)
brak
64. Wadowska Natalia brak
2011 (Mł.)
brak
65. Walczak Michalina Nz
2013 (Mł.)
Brak
66. Wiche Alicja KJ The Queen
2003 (MJ.)
brak
67. Wieruszewska Julia Stowarzyszenie Interhorse
2001 (MJ.)
Brak
68. Witak Ilona BPK (MAZ)
2002 (MJ.)
O062292
69. Wrzesień Julia KJ Humorek Krawcowizna
2011 (Mł.)
O065440
70. Wysmułek Joanna KJ Podkowa Leśna
S
brak
71. Wyszyńska Amelia KJ The Queen
2009 (JM.)
brak
72. Zając Diana KJ Strzała Krubiczew
2005 (J.)
O059995
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

56

A CATOKI HAN GER 2010 gelding bay/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
K022778 DE431316680210
2.

7

ACTUS SP POL 2014 wałach siwa/165 F: D'Cin Cin PG/Calderon
M: Arriva
brak 616009661262814
3.

22

ALL MY LOVE G SP POL 2009 klacz gniada/157 F: Love Affai
M: Analuzja
brak POL 009660044209
4.

27

ANDA MŁP POL 2011 klacz kasztanowata/165 F: Emaks / Divisor
M: Arenda / Hebeb
K031699 616006580518211
5.

47

AWERS SP POL 2015 wałach siwa/165 F: Tjungske / Carthago Z
M: Alada / Vandamme
K030911 POL 616009610053415
6.

54

BELIVE MK SP POL 2018 wałach siwa/162 F: Bolero de ravel
M: Balony Pik
Brak 616009600234918
7.

1

BRUDITO SP POL 2011 wałach siwa/160 F: Xx
M: Xx
Brak 0000
8.

74

CARPACIO HOL GER 2010 wałach gniada/185 F: Canturo / Cantus
M: Raffiness / Mytens
K034276 DE421000275310
9.

30

CHARGONAY L HOL. POL 2016 wałach siwa/- F: Cardino
M: Charlotta I
brak DE421000709316
10.

9

COOL DOLLAR WESTF. POL 2015 wałach gniada/162 F: Cottonclub
M: Florance / Florestan I
K032705 DE441411214715
11.

70

CZERET Czysta Krew Arabska POL 2010 wałach gniada F: Fez
M: Czerutka
brak 616POL10008074A
12.

6

DAKINI WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz ciemnogniada/166cm F: POLDER
M: DUMKA
brak 616 007 61 01750 09
13.

42

DELILAH M POL 2010 Klacz gniada/165 F: AWANS
M: DECYBELA
K016373 6160060050610
14.

55

DEWOCJA SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Landor / Lacatraz
M: Dedykacja / Sorbie Tower
K027929 616009610111915
15.

48

EDEN WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach siwa/168 F: LIBERO A
M: EMINENCJA
K028611 616007610172515
16.

69

EL HAJAT OO POL 2012 wałach kasztanowata/mk:mk:mk:n F: Dekstern /
M: El Hajfa / Etnodrons Psyche
K027868 616POL12009218A
17.

60

ELLA BR.D POL 2006 klacz kasztanowata/165 F: NN
M: NN
K032886 826073001072864
18.

50

ESTAMP MŁP POL 2012 Wałach gniada F: San Luis
M: Ekspansja JP
brak
19.

58

FIZZ NIEZNANA POL 2012 klacz srokata/kuc:13hh F: NN
M: NN
brak 826004500354502
20.

20

GEOGRAF Z POL 2018 wałach kasztanowata/mk:152 F: Fred
M: Grafika
.. ..
21.

65

GRETA VON CRUISING ISH IRL 2016 klacz kasztanowata/170 F: Cruising Arish / Sea Crest
M: Goldicova / Touchdown
K029976 372414006047490
22.

5

HELIOS SP POL 2005 Wałach siwa/162 F: CORDE
M: HERA
K009529 POL 009 66 01104 05
23.

41

HIGHWAY SP POL 2009 Wałach siwa F: Convoi / Contender
M: Hiacynta / Grand As
K013836 POL009520014109
24.

52

HOPPER KOPN POL 2012 wałach gniada/170 F: CARRERA
M: ASSIVONA
K021845 528003201206972
25.

24

ISGAAR KUC GER 2005 klacz bułana/kuc:148 F: Tilo / Belvoir Turks Cap
M: Immaculada / Capitol I
K016211 DE422220048005
26.

45

ISTER-GR WLKP POL 2011 wałach ciemnogniada/164 F: Alamos/Colorado
M: Ibiza-GR/ Heff
K033428 616007600258211
27.

8

JAMES.R KWPN NED 2014 ogier kasztanowata/167 F: Recruut
M: E.Karin.R
K033331 528003201401807
28.

63

JESTRIA MAŁOPOLSKA POL 2018 klacz siwa/165 F: Audan
M: Junona
brak 616006660968418
29.

66

JOY MK SP POL 2012 wałach gniada/165 F: Landos II
M: Juta
brak 616009600223712
30.

13

KAFAR MŁP POL 2011 wałach siwa/172 F: Frazes / Sebastian
M: Kleopatra / Emetyt
K020028 616006630023611
31.

73

KAPSEL TYP PRYM. POL 2001 wałach myszata/kuc:145 F: nn
M: nn
K019246 POL999590163201
32.

57

KARMELKA TYP KUC POL 2014 klacz kasztanowata/kuc:115cm F: NN
M: NN
brak B0139548S
33.

43

KASTILIA Czeski Kuc Sportowy POL 2009 klacz kasztanowata/138 F: Klootwijkhoeve's Vidar/Briljant
M: Kitty/Lipan
K031484 203001937240609
34.

68

KAZIK KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:120 F: nn /
M: nn /
K027357 616999661768810
35.

72

KRATER MŁP POL 2013 wałach gniada/nn F: Barnaba / Bolivar
M: Karisa / Parys
K030817 616006580318513
36.

39

LAMBIK BWP BEL 2011 wałach gniada/175 F: Kalaska De Semilly
M: Cayenne 61
K024280 056002W00299018
37.

59

LARKIN HOL. POL 2011 ogier gniada/170 F: Loran / Lord
M: Miss Condina / Lorentin I
K020989 DE421000691411
38.

33

LAWENDA KUC WALIJSKI POL 2016 klacz izabelowata/kuc:135 F: PlNitro
M: Lupidella Ebony Lady
brak 616013660845817
39.

26

LOLLIPOP HOLSZTYN POL 2018 klacz gniada/165 F: L’esprit
M: U- Dolce Vita/ Limbus
K034255 DE 421000709518
40.

35

LONGLIFE HOL. KUC WAL POL 2011 wałach gniada/kuc:148 F: Leandros Sirik / Flora's Hof Magic
M: Blakt's Ashly / Oakley Bubbling Bobbety
K028152 528017201101099
41.

4

LOWERBORDER'S LISA NEW FOREST PONY POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:139 F: Kantje's Ronaldo
M: Lowerborder's Selester
K033426 528018020082329
42.

19

MAMBA TYP PRYMITYWNY POL 2017 klacz kara/kuc:136 F: NN
M: NN
K034104 616999661272617
43.

51

MELODIA KUC POL 2011 klacz gniada/kuc:130 F: Hornmoor's Davey
M: Mżawka
K020505 616013530059811
44.

23

MON CHERI SP POL 2017 klacz gniada/168 F: Conteder Son
M: M.Ola dell' Emilia
brak 616009661118417
45.

14

NOMINACJA SP POL 2004 klacz siwa/162 F: Hartland / Czad
M: Naomi / Eremita
K014127 616009661641004
46.

28

OLIMPIA SP POL 2013 klacz gniada/165 F: Lescibard L
M: Orawa
Brak 616009610072013
47.

10

OSTEO XX POL 2006 wałach ciemnogniada/162 F: Manhattan Project
M: Osławica / Unoaprile
K032223 POL 060000004046
48.

44

PALMERRO P SP POL 2012 wałach siwa/166 F: Con Calma / Calato
M: Palegrina P / Correro
K022431 616009610012312
49.

49

PEGAZ KUC/SP POL 2009 wałach tarantowata/166 F: Platon
M: Miranda / Hajduk
K019826 POL 013580087009
50.

15

PEGGY BROWN SP POL 2015 klacz siwa/168 F: Carlos DZ / Cantus
M: Pannja / Alvaro
K033731 616009661351815
51.

75

PINATUBO L WLKP POL 2017 wałach gniada/171 F: Vulkan L / Vulkano
M: Parka / Casino-L
K031175 616007610087617
52.

18

PIRAT KUC POL 2005 wałach siwa/kuc:141 F: Pedro
M: Hajmina
K032513 POL 013 58 04279 05
53.

61

RES SOLIS Pełna Krew Angielska FRA 2016 wałach gniada/162 F: Montmartre
M: Ravna
Brak 2500FR16348801N
54.

32

RONALDO MK SP POL 2015 wałach siwa/162 F: Bolero de Ravel / Bachus Z
M: Riposta / Spartakus
K029934 616 009 60 02486 15
55.

46

SANTOS WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach skarogniada/171 F: Epos
M: Santina
K033908 616007661071816
56.

12

SELMA HUCULSKA POL 2006 klacz skarogniada/kuc:140 F: Paw
M: Sawa
Brak 616012690107106
57.

40

SMILE SL GR. E SP POL 2011 klacz kasztanowata/mk:155 F: ZINEDINE
M: SABENA
BRAK 616009661461411
58.

67

ŚNIEŻKA KUC POL 2014 Klacz siwa/kuc:140 F: nn
M: nn
616999660250914
59.

34

STEWARD SP POL 2007 gelding grey/175cm F: Contender Son
M: Sława
K014945 POL009600068007
60.

11

SURINAM MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach kasztanowata/160 F: Xx
M: Xx
Brak 0000
61.

17

TULLAHYLAND MARY JANE ISH IRL 2017 klacz siwa/165 F: Cruisings Ambassador / Cruising
M: Tullahyland Princess / Olympic Lux
K030738 372414020223905
62.

25

USHER Z ZANG POL 2015 wałach kasztanowata/164 F: U Can't Lose / Nothing To Lose
M: Chilli / Turbud Quirinus
K028084 056015Z55512115
63.

31

VADIS XX POL 2016 wałach skarogniada/168 F: Battle Of Marengo / Galileo
M: Flying Fantasy / Monsun
K031498 372IRE45243323T
64.

38

VULKAN'S COREA DSP POL 2016 wałach gniada/166 F: Vulkano Gold
M: /Corea
K033771 DE 455550025716
65.

16

WANILIA KUC POL 2006 klacz siwa/107 F: Alf/Uczony
M: Walentynka
brak POL013530085606
66.

21

WHY SO SPECIAL W Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 klacz kara/176cm F: I'M SPECIAL DE MUZE
M: WHYOMI RPZ
brak 616009670015817
67.

36

WOLF'S MORITZ V DRP POL 2007 wałach siwa/kuc:141 F: Corado/Constantin
M: Mona/Brillant
K018713 DE434340050807
68.

71

WUWU TRAKEŃSKA POL 2007 wałach kara F: Ajbek
M: Wilga
PZJ K024855 POL 732010025607
69.

64

WZORKA PZHK POL 2016 mare white/kuc:none F: nn
M: nn
none 616999630141316
70.

29

ZOSIMA NN UKR 2012 klacz gniada/166 F: Monako / Matula
M: Zerkalnaja / Robinson Goldoni
K033890 015573
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Akszak-Okińczyc Patrycja
BPK (MAZ)
AWERS (47)
2022-07-23
2
Antas Aleksander
BPK (MAZ)
KAFAR (13)
2022-07-23
2
2022-07-23
1
Armańska Tola
St. SKJ Grobice
LARKIN (59)
2022-07-23
5
2022-07-23
2
Bąba Martyna
brak
2022-07-23
10
2022-07-23
Bartoszewicz Zofia
nz
FIZZ (58)
2022-07-23
4
Bembenek Aleksandra
Bpk
2022-07-23
2022-07-23
Bohdanowicz Konstancja Cecylia
INTERHR - JKS Poczernin Sp. z o. o.
2022-07-23
7
Boska Dominika
Brak
SANTOS (46)
2022-07-23
10
2022-07-23
1
Charążka Inetta
Bez Przynależności Klubowej
ACTUS (7)
2022-07-23
3
2022-07-23
22
Chodorowska Lena
Bez Przynależności Klubowej
STEWARD (34)
2022-07-23
15
2022-07-23
Chodorski Krzysztof
St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
2022-07-23
2
2022-07-23
8
HIGHWAY (41)
2022-07-23
9
2022-07-23
9
Chrzanowska Zofia
KJ Wiktorowo
JESTRIA (63)
2022-07-23
17
2022-07-23
Domanska-Kruppa Amelie
none
WZORKA (64)
2022-07-23
3
2022-07-23
2
Dukat Julia
St. Interhorse Dobra Nadzieja
2022-07-23
1
2022-07-23
Fabicka Kamila
Kj the queen
2022-07-23
12
2022-07-23
15
Findysz Małgorzata
Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2022-07-23
5
Frączek Franciszek
KJ Podkowa Leśna
KAPSEL (73)
2022-07-23
1
Fronc Zuzanna
bpk
2022-07-23
7
2022-07-23
Frukacz Marta
KJ Golden Dream Łódź
MELODIA (51)
2022-07-23
1
2022-07-23
1
Gawrych Wiktoria
St. Stajnia Dęby
ANDA (27)
2022-07-23
2
2022-07-23
7
Giergielewicz Ewa
KJ Podkowa Lesna
KAPSEL (73)
2022-07-23
1
Gospodarczyk Maja
Sportowy Klub Jeździecki MPPM
WANILIA (16)
2022-07-23
1
2022-07-23
3
Grabowska Maja
Brak
HOPPER (52)
2022-07-23
5
2022-07-23
9
Jabcoń Zuzanna
Uczniowski Klub Sportowy Akademia Jeździectwa
PEGAZ (49)
2022-07-23
3
2022-07-23
1
Jasnowska Agata
Bez Przynależności Klubowej
2022-07-23
19
2022-07-23
Jasnowska Lena
Bez Przynależności Klubowej
LAWENDA (33)
2022-07-23
2022-07-23
1
Kamińska Oliwia
KJ Podkowa Leśna
KRATER (72)
2022-07-23
4
2022-07-23
3
Kapuścińska Natalia
BPK (MAZ)
SELMA (12)
2022-07-23
14
2022-07-23
13
Kondzioła Elżbieta
BPK (MAZ)
2022-07-23
9
2022-07-23
2
Kotulska Karolina
Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2022-07-23
16
2022-07-23
1
2022-07-23
7
Kozik Martyna
Bez Przynależności Klubowej
2022-07-23
11
2022-07-23
Krasowski Zbigniew
KJ DWOREK
DELILAH (42)
2022-07-23
9
2022-07-23
4
Krzyżanowska Hanna
KJ Aromer Józefin
DEWOCJA (55)
2022-07-23
6
2022-07-23
3
Kulesza Marta
KJ Humorek
HELIOS (5)
2022-07-23
4
2022-07-23
Kulesza Monika
KJ Humorek Krawcowizna
2022-07-23
3
2022-07-23
Legawiec Edyta
St. Interhorse Dobra Nadzieja
VADIS (31)
2022-07-23
5
2022-07-23
Ludwicka Blanka
nz
2022-07-23
8
2022-07-23
5
Marjańska Milena
Bez Przynależności Klubowej
MAMBA (19)
2022-07-23
1
2022-07-23
15
Marjańska Paulina
BPK (MAZ)
PIRAT (18)
2022-07-23
5
2022-07-23
4
Matyja Agata
KJ Podkowa Leśna
KAZIK (68)
2022-07-23
6
Mitrowska Martyna
St. SKJ Bobrowy Staw
2022-07-23
4
2022-07-23
4
Mroczek Julia
KJ Rock Horses
2022-07-23
1
2022-07-23
5
Nicolescu Ruxandra Natalia
St. Interhorse Dobra Nadzieja
2022-07-23
9
2022-07-23
Nowak Michalina
KJ Podkowa Leśna
WUWU (71)
2022-07-23
8
2022-07-23
14
Olejarz Inga
St. Interhorse Dobra Nadzieja
ZOSIMA (29)
2022-07-23
1
Ostaszewicz Olga
St. KJ Podkowa Leśna
CZERET (70)
2022-07-23
7
2022-07-23
1
Pęczyńska Karolina
JKS Karolina
ESTAMP (50)
2022-07-23
7
2022-07-23
9
Pindelska Julia
SKJ Bajardo
2022-07-23
18
2022-07-23
Poznańska Julia
BPK - PDL
ELLA (60)
2022-07-23
3
2022-07-23
6
Prasek Hubert
St. Interhorse Dobra Nadzieja
ISGAAR (24)
2022-07-23
6
Prasek Magdalena
St. Interhorse Dobra Nadzieja
USHER Z (25)
2022-07-23
1
2022-07-23
6
2022-07-23
2
Prus Amelia
Bpk
SURINAM (11)
2022-07-23
6
2022-07-23
1
Replin Anna
JKS Karolina
LAMBIK (39)
2022-07-23
11
Rzemykowska Marta
INTERHR JKS Poczernin
GEOGRAF (20)
2022-07-23
13
Skonieczna Michalina
Bez Przynależności Klubowej
2022-07-23
3
2022-07-23
8
Skonieczna Natalia
Klub Jeździecki Rock Horses
2022-07-23
1
2022-07-23
2
Śledziewska Aleksandra
SKJ Beckersport Laszczki
2022-07-23
6
2022-07-23
5
Słomko Lena
BPK
EDEN (48)
2022-07-23
16
2022-07-23
Strzelecka Magdalena
St. KJ Podkowa Leśna
2022-07-23
1
2022-07-23
2
Supernak Michalina
Bez Przynależności Klubowej
AWERS (47)
2022-07-23
1
Świderska Patrycja
Bez Przynależności Klubowej
DAKINI (6)
2022-07-23
17
2022-07-23
Wadowska Natalia
brak
2022-07-23
4
2022-07-23
1
Walczak Michalina
Nz
FIZZ (58)
2022-07-23
2
2022-07-23
7
2022-07-23
6
Wiche Alicja
KJ The Queen
JOY MK (66)
2022-07-23
18
Wieruszewska Julia
Stowarzyszenie Interhorse
OLIMPIA (28)
2022-07-23
12
2022-07-23
Witak Ilona
BPK (MAZ)
OSTEO (10)
2022-07-23
20
Wrzesień Julia
KJ Humorek Krawcowizna
2022-07-23
4
2022-07-23
2022-07-23
1
2022-07-23
Wysmułek Joanna
KJ Podkowa Leśna
KAZIK (68)
2022-07-23
9
Wyszyńska Amelia
KJ The Queen
JOY MK (66)
2022-07-23
21
Zając Diana
KJ Strzała Krubiczew
2022-07-23
2
2022-07-23

Number of Riders: 72

Number of Horses: 70

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-052019-4, Leszek Doraczyński)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl