Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
62 ACCEPTED 2022-06-23 12:52:01
2022-06-23 11:07:13
Barbara Kaczyńska PONĘTNA
  • 2x 1/Debiuty 50 cm/Konkurs 1, Debiuty Open, dokładności, wys. 50 cm
61 ACCEPTED 2022-06-23 06:31:26
2022-06-22 21:59:44
Diana Zając PINATUBO L
  • 2x 6/LL1 90 cm/Konkurs 6, klasa LL1, Open, dwufazowy (dokładności, zwykly), wys. 90 cm
  • 1x 7/L 100 cm/Konkurs 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykly), wys. 100 cm
60 ACCEPTED 2022-06-23 06:31:38
2022-06-22 19:49:44
Krzysztof Chodorski SMILE SL GR. E
  • 1x 15/Mini LL 70 cm/Konkurs 15, mini LL Open, zwykły, wys. 70 cm
  • 1x 17/DK LL 80 cm/Konkurs 17, klasa LL Open, Duże Konie, z trafieniem w normę czasu,, wys. 80 cm
59 ACCEPTED 2022-06-23 06:31:42
2022-06-22 19:25:34
Olga Celska HIP HOP
  • 1x 9/P 110 cm/Konkurs 9, klasa P, dwufazowy (zawykły, zwykły). wys.110 cm.
  • 1x 10/N 120 cm/Konkurs 10, klasa N, dwufazowy (zawykły, zwykły). wys.120 cm.
58 ACCEPTED 2022-06-22 17:39:56
2022-06-22 17:28:02
Martyna Wilińska DIAMAND PC
  • 2x 5/DK LL 80 cm/Konkurs 5, klasa LL Open, Duże Konie, z trafieniem w normę czasu,, wys. 80 cm
57 ACCEPTED 2022-06-22 17:39:59
2022-06-22 17:13:07
Joanna Piechna ALIBABA
  • 1x 17/DK LL 80 cm/Konkurs 17, klasa LL Open, Duże Konie, z trafieniem w normę czasu,, wys. 80 cm
  • 1x 18/LL1 90 cm/Konkurs 18, klasa LL1, Open, dwufazowy (dokładności, zwykly), wys. 90 cm
56 ACCEPTED 2022-06-22 17:40:00
2022-06-22 15:53:37
Emilia Frydrych WENUS
  • 1x 6/LL1 90 cm/Konkurs 6, klasa LL1, Open, dwufazowy (dokładności, zwykly), wys. 90 cm
  • 1x 7/L 100 cm/Konkurs 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykly), wys. 100 cm
55 ACCEPTED 2022-06-22 17:40:02
2022-06-22 15:52:28
Natalia Stevnert NORENA
  • 2x 6/LL1 90 cm/Konkurs 6, klasa LL1, Open, dwufazowy (dokładności, zwykly), wys. 90 cm
54 ACCEPTED 2022-06-22 17:40:04
2022-06-22 14:46:25
Amelia Samsel SZAMAN
  • 1x 19/L 100 cm/Konkurs 19, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykly), wys. 100 cm
  • 1x 21/P 110 cm/Konkurs 21, klasa P, dwufazowy (zawykły, zwykły). wys.110 cm
53 ACCEPTED 2022-06-22 10:39:11
2022-06-22 09:34:57
Julia Pindelska RONALDO MK
  • 2x 6/LL1 90 cm/Konkurs 6, klasa LL1, Open, dwufazowy (dokładności, zwykly), wys. 90 cm
52 ACCEPTED 2022-06-22 10:39:13
2022-06-22 09:13:11
Beata Małachowska INES
  • 1x 19/L 100 cm/Konkurs 19, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykly), wys. 100 cm
  • 1x 21/P 110 cm/Konkurs 21, klasa P, dwufazowy (zawykły, zwykły). wys.110 cm
51 ACCEPTED 2022-06-22 08:53:29
2022-06-22 08:12:07
Helena Byszewska STRUNA
  • 2x 19/L 100 cm/Konkurs 19, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykly), wys. 100 cm
50 ACCEPTED 2022-06-21 22:19:42
2022-06-21 22:07:54
Oliwia Wiśniewska CZAPLA
  • 1x 1/Debiuty 50 cm/Konkurs 1, Debiuty Open, dokładności, wys. 50 cm
  • 1x 2/Kuce 60 cm/Konkurs 2, Kuce 60 Open, dokładności, wys. 60 cm
49 ACCEPTED 2022-06-21 22:19:45
2022-06-21 21:43:21
Julia Gorczyńska PIERWSZA RADOŚĆ
  • 1x 2/Kuce 60 cm/Konkurs 2, Kuce 60 Open, dokładności, wys. 60 cm
  • 1x 3/Mini LL 70 cm/Konkurs 3, mini LL Open, zwykły, wys. 70 cm
48 ACCEPTED 2022-06-21 22:19:48
2022-06-21 21:42:56
Nikola Nec SANDREA
  • 1x 2/Kuce 60 cm/Konkurs 2, Kuce 60 Open, dokładności, wys. 60 cm
  • 1x 3/Mini LL 70 cm/Konkurs 3, mini LL Open, zwykły, wys. 70 cm
47 ACCEPTED 2022-06-21 22:19:52
2022-06-21 21:42:13
Natalia Majchrzak MISSISIPI
  • 1x 14/Kuce 60 cm/Konkurs 14, Kuce 60 Open, dokładności, wys. 60 cm
  • 1x 15/Mini LL 70 cm/Konkurs 15, mini LL Open, zwykły, wys. 70 cm
46 ACCEPTED 2022-06-21 22:19:55
2022-06-21 21:40:22
Nadia Wolińska ALPINEX
  • 1x 15/Mini LL 70 cm/Konkurs 15, mini LL Open, zwykły, wys. 70 cm
  • 1x 16/KiMK LL 80 cm/Konkurs 16 LL Open, Kuce i Małe Konie, zwykły, wys. 80 cm
45 ACCEPTED 2022-06-21 22:19:58
2022-06-21 21:39:45
Aleksandra Dąbrowska SANDREA
  • 1x 15/Mini LL 70 cm/Konkurs 15, mini LL Open, zwykły, wys. 70 cm
  • 1x 16/KiMK LL 80 cm/Konkurs 16 LL Open, Kuce i Małe Konie, zwykły, wys. 80 cm
44 ACCEPTED 2022-06-21 22:20:01
2022-06-21 21:01:01
Olga Grabowska GALAHAD SM
  • 2x 5/DK LL 80 cm/Konkurs 5, klasa LL Open, Duże Konie, z trafieniem w normę czasu,, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1 90 cm/Konkurs 6, klasa LL1, Open, dwufazowy (dokładności, zwykly), wys. 90 cm
43 ACCEPTED 2022-06-21 22:20:06
2022-06-21 20:51:49
Julia Łepkowska GALOP
  • 2x 6/LL1 90 cm/Konkurs 6, klasa LL1, Open, dwufazowy (dokładności, zwykly), wys. 90 cm
42 ACCEPTED 2022-06-21 22:20:09
2022-06-21 20:51:34
Aleksandra Mejsner GANDO V
  • 2x 6/LL1 90 cm/Konkurs 6, klasa LL1, Open, dwufazowy (dokładności, zwykly), wys. 90 cm
41 ACCEPTED 2022-06-21 22:20:15
2022-06-21 16:43:06
Alicja Wiśniewska FELLOW 137
  • 1x 19/L 100 cm/Konkurs 19, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykly), wys. 100 cm
  • 1x 21/P 110 cm/Konkurs 21, klasa P, dwufazowy (zawykły, zwykły). wys.110 cm
40 ACCEPTED 2022-06-22 17:40:06
2022-06-21 12:54:28
Maria Kowalkowska JOIN BREAKER SW Z
  • 1x 18/LL1 90 cm/Konkurs 18, klasa LL1, Open, dwufazowy (dokładności, zwykly), wys. 90 cm
  • 1x 19/L 100 cm/Konkurs 19, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykly), wys. 100 cm
39 ACCEPTED 2022-06-21 22:20:23
2022-06-21 12:33:01
Julia Ostrowska NIXON JS
  • 1x 11/C 130 cm/Konkurs 11, klasa C, zwykły. wys.130 cm
  • 1x 12/CC 140 cm/Konkurs 12, klasa CC, zwykły. wys.140 cm
38 ACCEPTED 2022-06-21 22:20:27
2022-06-21 12:32:33
Julia Ostrowska REMEMBER ME VAN GODSELBOS
  • 2x 7/L 100 cm/Konkurs 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykly), wys. 100 cm
37 ACCEPTED 2022-06-21 22:20:35
2022-06-21 12:31:08
Julia Ostrowska CINCINNATI RED WINE
  • 1x 7/L 100 cm/Konkurs 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykly), wys. 100 cm
  • 1x 9/P 110 cm/Konkurs 9, klasa P, dwufazowy (zawykły, zwykły). wys.110 cm.
36 ACCEPTED 2022-06-21 22:20:46
2022-06-21 12:17:18
Zosia Walis GORAN
  • 1x 5/DK LL 80 cm/Konkurs 5, klasa LL Open, Duże Konie, z trafieniem w normę czasu,, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1 90 cm/Konkurs 6, klasa LL1, Open, dwufazowy (dokładności, zwykly), wys. 90 cm
35 ACCEPTED 2022-06-21 22:21:04
2022-06-21 11:44:08
Julia Dukat PALMERRO P
  • 2x 5/DK LL 80 cm/Konkurs 5, klasa LL Open, Duże Konie, z trafieniem w normę czasu,, wys. 80 cm
34 ACCEPTED 2022-06-21 22:21:10
2022-06-21 10:39:55
Weronika Buchcar IKANA
  • 1x 9/P 110 cm/Konkurs 9, klasa P, dwufazowy (zawykły, zwykły). wys.110 cm.
  • 1x 10/N 120 cm/Konkurs 10, klasa N, dwufazowy (zawykły, zwykły). wys.120 cm.
  • 1x 21/P 110 cm/Konkurs 21, klasa P, dwufazowy (zawykły, zwykły). wys.110 cm
  • 1x 22/N 120 cm/Konkurs 22, klasa N, dwufazowy (zawykły, zwykły). wys.120 cm.
33 ACCEPTED 2022-06-21 22:21:15
2022-06-21 08:20:16
Dominika Staśkiewicz KALISIA W
  • 1x 5/DK LL 80 cm/Konkurs 5, klasa LL Open, Duże Konie, z trafieniem w normę czasu,, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1 90 cm/Konkurs 6, klasa LL1, Open, dwufazowy (dokładności, zwykly), wys. 90 cm
32 ACCEPTED 2022-06-21 22:21:24
2022-06-21 08:19:41
Pola Palmowska QUICKSTEP
  • 1x 6/LL1 90 cm/Konkurs 6, klasa LL1, Open, dwufazowy (dokładności, zwykly), wys. 90 cm
  • 1x 7/L 100 cm/Konkurs 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykly), wys. 100 cm
31 ACCEPTED 2022-06-21 07:05:25
2022-06-20 22:21:37
Dominika Soplak PASO DOBLE
  • 2x 18/LL1 90 cm/Konkurs 18, klasa LL1, Open, dwufazowy (dokładności, zwykly), wys. 90 cm
30 ACCEPTED 2022-06-21 07:05:30
2022-06-20 22:20:51
Amelia Jończyk ARABESKA
  • 2x 18/LL1 90 cm/Konkurs 18, klasa LL1, Open, dwufazowy (dokładności, zwykly), wys. 90 cm
29 ACCEPTED 2022-06-21 07:05:35
2022-06-20 22:20:18
Amelia Jończyk AFRODYTA AZ
  • 2x 18/LL1 90 cm/Konkurs 18, klasa LL1, Open, dwufazowy (dokładności, zwykly), wys. 90 cm
28 ACCEPTED 2022-06-21 07:05:38
2022-06-20 21:02:57
Tycjan Saltarski SZARAMAN
  • 2x 6/LL1 90 cm/Konkurs 6, klasa LL1, Open, dwufazowy (dokładności, zwykly), wys. 90 cm
27 ACCEPTED 2022-06-21 07:05:41
2022-06-20 18:18:28
Aleksandra Kamińska DIASSITA DEL DIABLO
  • 2x 17/DK LL 80 cm/Konkurs 17, klasa LL Open, Duże Konie, z trafieniem w normę czasu,, wys. 80 cm
26 ACCEPTED 2022-06-21 07:05:45
2022-06-20 18:18:10
Monika Powroznik DENZEL WASHINGTON
  • 1x 17/DK LL 80 cm/Konkurs 17, klasa LL Open, Duże Konie, z trafieniem w normę czasu,, wys. 80 cm
  • 1x 18/LL1 90 cm/Konkurs 18, klasa LL1, Open, dwufazowy (dokładności, zwykly), wys. 90 cm
25 ACCEPTED 2022-06-21 07:05:48
2022-06-20 11:03:33
Patrycja Akszak-Okińczyc AWERS
  • 2x 7/L 100 cm/Konkurs 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykly), wys. 100 cm
  • 1x 9/P 110 cm/Konkurs 9, klasa P, dwufazowy (zawykły, zwykły). wys.110 cm.
  • 2x 19/L 100 cm/Konkurs 19, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykly), wys. 100 cm
  • 2x 21/P 110 cm/Konkurs 21, klasa P, dwufazowy (zawykły, zwykły). wys.110 cm
24 ACCEPTED 2022-06-20 10:11:45
2022-06-20 09:47:05
Wiktoria Hotkowska LITANOS-STAR
  • 1x 3/Mini LL 70 cm/Konkurs 3, mini LL Open, zwykły, wys. 70 cm
  • 1x 5/DK LL 80 cm/Konkurs 5, klasa LL Open, Duże Konie, z trafieniem w normę czasu,, wys. 80 cm
23 ACCEPTED 2022-06-20 10:11:47
2022-06-20 09:45:22
Anna Dzierzbicka FOR SATISFACTION
  • 1x 6/LL1 90 cm/Konkurs 6, klasa LL1, Open, dwufazowy (dokładności, zwykly), wys. 90 cm
  • 1x 7/L 100 cm/Konkurs 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykly), wys. 100 cm
22 ACCEPTED 2022-06-20 10:11:49
2022-06-19 21:56:18
Agata Wójcik TOP EWITA
  • 1x 1/Debiuty 50 cm/Konkurs 1, Debiuty Open, dokładności, wys. 50 cm
  • 1x 2/Kuce 60 cm/Konkurs 2, Kuce 60 Open, dokładności, wys. 60 cm
21 ACCEPTED 2022-06-20 10:11:52
2022-06-19 21:54:26
Agata Wójcik MADE MY DAY
  • 1x 1/Debiuty 50 cm/Konkurs 1, Debiuty Open, dokładności, wys. 50 cm
  • 1x 2/Kuce 60 cm/Konkurs 2, Kuce 60 Open, dokładności, wys. 60 cm
20 ACCEPTED 2022-06-19 21:32:02
2022-06-19 15:32:15
Amelia Saganowska SIMSALABIM
  • 1x 20B/L 100 cm, Styl/Konkurs 20B, klasa L, z oceną na styl jeźdźca. wys.100 cm
  • 1x 21/P 110 cm/Konkurs 21, klasa P, dwufazowy (zawykły, zwykły). wys.110 cm
19 ACCEPTED 2022-06-19 21:32:09
2022-06-19 12:43:46
Wiktoria Wrzosek HEROICZNY
  • 1x 7/L 100 cm/Konkurs 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykly), wys. 100 cm
  • 1x 9/P 110 cm/Konkurs 9, klasa P, dwufazowy (zawykły, zwykły). wys.110 cm.
18 ACCEPTED 2022-06-19 21:32:11
2022-06-19 12:42:25
Wiktoria Wrzosek GERSHWIN H
  • 1x 9/P 110 cm/Konkurs 9, klasa P, dwufazowy (zawykły, zwykły). wys.110 cm.
  • 1x 10/N 120 cm/Konkurs 10, klasa N, dwufazowy (zawykły, zwykły). wys.120 cm.
17 ACCEPTED 2022-06-19 07:20:34
2022-06-18 18:39:38
Marta Rzemykowska GEOGRAF
  • 1x 15/Mini LL 70 cm/Konkurs 15, mini LL Open, zwykły, wys. 70 cm
  • 1x 16/KiMK LL 80 cm/Konkurs 16 LL Open, Kuce i Małe Konie, zwykły, wys. 80 cm
16 ACCEPTED 2022-06-18 18:33:17
2022-06-18 16:00:29
Amelia Kosowska NADIOŻA
  • 1x 8B/L 100 cm, Styl/Konkurs 8B, klasa L, z oceną na styl jeźdźca. wys.100 cm
  • 1x 9/P 110 cm/Konkurs 9, klasa P, dwufazowy (zawykły, zwykły). wys.110 cm.
15 ACCEPTED 2022-06-18 14:31:19
2022-06-18 13:56:17
Anna Replin LAMBIK
  • 2x 5/DK LL 80 cm/Konkurs 5, klasa LL Open, Duże Konie, z trafieniem w normę czasu,, wys. 80 cm
  • 2x 17/DK LL 80 cm/Konkurs 17, klasa LL Open, Duże Konie, z trafieniem w normę czasu,, wys. 80 cm
14 ACCEPTED 2022-06-20 10:11:54
2022-06-18 13:25:13
Marta Frukacz LUPIDELIA EBONY LADY
  • 1x 14/Kuce 60 cm/Konkurs 14, Kuce 60 Open, dokładności, wys. 60 cm
  • 1x 15/Mini LL 70 cm/Konkurs 15, mini LL Open, zwykły, wys. 70 cm
13 ACCEPTED 2022-06-18 05:03:22
2022-06-17 19:31:58
Edyta Legawiec VADIS
  • 2x 6/LL1 90 cm/Konkurs 6, klasa LL1, Open, dwufazowy (dokładności, zwykly), wys. 90 cm
  • 2x 18/LL1 90 cm/Konkurs 18, klasa LL1, Open, dwufazowy (dokładności, zwykly), wys. 90 cm
12 ACCEPTED 2022-06-18 05:03:23
2022-06-17 19:31:16
Ruxandra Natalia Nicolescu CARPACIO
  • 2x 6/LL1 90 cm/Konkurs 6, klasa LL1, Open, dwufazowy (dokładności, zwykly), wys. 90 cm
  • 2x 18/LL1 90 cm/Konkurs 18, klasa LL1, Open, dwufazowy (dokładności, zwykly), wys. 90 cm
11 ACCEPTED 2022-06-18 05:03:25
2022-06-17 18:37:25
Olimpia Chwesewicz CHEKKER "W"
  • 2x 8B/L 100 cm, Styl/Konkurs 8B, klasa L, z oceną na styl jeźdźca. wys.100 cm
10 ACCEPTED 2022-06-18 05:03:27
2022-06-17 18:37:09
Hubert Prasek ISGAAR
  • 2x 4/KiMK LL 80 cm/Konkurs 4 LL Open, Kuce i Małe Konie, zwykły, wys. 80 cm
9 ACCEPTED 2022-06-18 05:03:28
2022-06-17 18:36:49
Krzysztof Prasek CONTENDER H
  • 2x 6/LL1 90 cm/Konkurs 6, klasa LL1, Open, dwufazowy (dokładności, zwykly), wys. 90 cm
8 ACCEPTED 2022-06-18 05:03:30
2022-06-17 18:36:33
Krzysztof Prasek DIWA
  • 1x 9/P 110 cm/Konkurs 9, klasa P, dwufazowy (zawykły, zwykły). wys.110 cm.
  • 1x 10/N 120 cm/Konkurs 10, klasa N, dwufazowy (zawykły, zwykły). wys.120 cm.
7 ACCEPTED 2022-06-18 05:03:32
2022-06-17 18:35:43
Magdalena Prasek USHER Z
  • 1x 10/N 120 cm/Konkurs 10, klasa N, dwufazowy (zawykły, zwykły). wys.120 cm.
  • 1x 11/C 130 cm/Konkurs 11, klasa C, zwykły. wys.130 cm
6 ACCEPTED 2022-06-18 05:03:33
2022-06-17 18:35:23
Magdalena Prasek LOLLIPOP
  • 2x 6/LL1 90 cm/Konkurs 6, klasa LL1, Open, dwufazowy (dokładności, zwykly), wys. 90 cm
5 ACCEPTED 2022-06-15 09:42:34
2022-06-15 09:05:49
Konstancja Cecylia Bohdanowicz GRETA VON CRUISING
  • 1x 10/N 120 cm/Konkurs 10, klasa N, dwufazowy (zawykły, zwykły). wys.120 cm.
  • 1x 22/N 120 cm/Konkurs 22, klasa N, dwufazowy (zawykły, zwykły). wys.120 cm.
4 ACCEPTED 2022-06-15 09:42:37
2022-06-15 09:04:37
Konstancja Cecylia Bohdanowicz TULLAHYLAND MARY JANE
  • 1x 8B/L 100 cm, Styl/Konkurs 8B, klasa L, z oceną na styl jeźdźca. wys.100 cm
  • 1x 9/P 110 cm/Konkurs 9, klasa P, dwufazowy (zawykły, zwykły). wys.110 cm.
  • 1x 21/P 110 cm/Konkurs 21, klasa P, dwufazowy (zawykły, zwykły). wys.110 cm
3 ACCEPTED 2022-06-21 23:34:19
2022-06-14 22:46:04
Elżbieta Kondzioła NOMINACJA
  • 1x 6/LL1 90 cm/Konkurs 6, klasa LL1, Open, dwufazowy (dokładności, zwykly), wys. 90 cm
  • 1x 7/L 100 cm/Konkurs 7, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykly), wys. 100 cm
2 ACCEPTED 2022-06-09 08:15:15
2022-06-08 21:45:17
Lena Kaczmarczyk HONDURAS ZK
  • 1x 5/DK LL 80 cm/Konkurs 5, klasa LL Open, Duże Konie, z trafieniem w normę czasu,, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1 90 cm/Konkurs 6, klasa LL1, Open, dwufazowy (dokładności, zwykly), wys. 90 cm
1 ACCEPTED 2022-06-09 08:15:17
2022-06-08 21:44:44
Hanna Kaczmarczyk VHS ENTWEDER ODER
  • 1x 5/DK LL 80 cm/Konkurs 5, klasa LL Open, Duże Konie, z trafieniem w normę czasu,, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1 90 cm/Konkurs 6, klasa LL1, Open, dwufazowy (dokładności, zwykly), wys. 90 cm
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Akszak-Okińczyc Patrycja BPK - MAZ
S
O009702
2. Bohdanowicz Konstancja Cecylia INTERHR - JKS Poczernin Sp. z o. o.
2004 (J.)
O033953
3. Buchcar Weronika JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O013688
4. Byszewska Helena KJ Kietlów
2006 (J.)
brak
brak
5. Celska Olga SKJ Beckersport Raszyn
S
O026797
6. Chodorski Krzysztof St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O013608
7. Chwesewicz Olimpia St. Interhorse Dobra Nadzieja
2008 (JM.)
O063767
8. Dąbrowska Aleksandra Stajnia Szybki Konik
2006 (J.)
Brak
9. Dukat Julia St. Interhorse Dobra Nadzieja
2002 (MJ.)
O050465
10. Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
S
O008864
11. Frukacz Marta Klub Jeździecki Golden Dream
2012 (Mł.)
O061242
Bark
12. Frydrych Emilia KJ Wiktorowo
2008 (JM.)
O058777
13. Gorczyńska Julia Stajnia Szybki Konik
2008 (JM.)
Brak
14. Grabowska Olga KJ Dworek Okuniew
S
O002091
15. Hotkowska Wiktoria SKJ Potęga Piekary
2003 (MJ.)
O052496
16. Jończyk Amelia SKJ ASTERIA Płock
2004 (J.)
O053066
17. Kaczmarczyk Hanna KJ Wiktorowo
2010 (JM.)
brak
18. Kaczmarczyk Lena KJ Wiktorowo
2010 (JM.)
Brak
19. Kaczyńska Barbara Stajnia Perspektywa
2006 (J.)
brak
20. Kamińska Aleksandra Sportowy KJ MPPM
2007 (JM.)
O064609
21. Kondzioła Elżbieta BPK - MAZ
S
O002129
22. Kosowska Amelia BPK (MAZ)
2006 (J.)
O062735
23. Kowalkowska Maria BPK
2009 (JM.)
O069236
24. Legawiec Edyta St. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O045507
25. Łepkowska Julia BPK - MAZ
2009 (JM.)
O064722
26. Majchrzak Natalia Stajnia Szybki Konik
2005 (J.)
brak
27. Małachowska Beata KJ Huzar Józefów
S
O011253
28. Mejsner Aleksandra INTERHR - JKS Poczernin
2009 (JM.)
O057757
29. Nec Nikola Stajnia Szybki Konik
2008 (JM.)
brak
30. Nicolescu Ruxandra Natalia St. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O068549
31. Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
S
O006897
32. Palmowska Pola SKJ Beckersport Laszczki
2009 (JM.)
O066329
33. Piechna Joanna SKJ ASTERIA Płock
S
O012697
34. Pindelska Julia SKJ Bajardo
2003 (MJ.)
O044621
35. Powroznik Monika Sportowy Klub Jeździecki MPPM
S
O021484
36. Prasek Hubert St. Interhorse Dobra Nadzieja
2012 (Mł.)
O062296
37. Prasek Krzysztof Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O001059
38. Prasek Magdalena St. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O000912
39. Replin Anna JKS Karolina
2003 (MJ.)
O059987
40. Rzemykowska Marta INTERHR JKS Poczernin
S
O008189
41. Saganowska Amelia BPK (MAZ)
2003 (MJ.)
O046336
42. Saltarski Tycjan KJ Huzar Józefów
S
O071522
43. Samsel Amelia KJ Huzar Józefów
2007 (JM.)
O043107
44. Soplak Dominika SKJ ASTERIA Płock
2008 (JM.)
O051659
45. Staśkiewicz Dominika BPK (MAZ)
2007 (JM.)
O068402
46. Stevnert Natalia KJ Wiktorowo
S
O003937
47. Walis Zosia Ciechanowski Klub Jeździecki
2006 (J.)
O069296
brak
48. Wilińska Martyna BPK
2004 (J.)
brak
49. Wiśniewska Alicja BPK - MAZ
2008 (JM.)
O064172
50. Wiśniewska Oliwia Stajnia Szybki Konik
2009 (JM.)
Brak
51. Wójcik Agata Ciechanowski Klub Jeździecki
2009 (JM.)
Brak
52. Wolińska Nadia Stajnia Szybki Konik
2007 (JM.)
O063064
53. Wrzosek Wiktoria BPK (MAZ)
S
O018995
54. Zając Diana KJ Strzała Krubiczew
2005 (J.)
O059995
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

AFRODYTA AZ SP POL 2007 klacz gniada/169 F: Granilli S / Grannus
M: Artemida / Reval
K013302 POL009600100507
2.

ALIBABA PKSP POL 2015 wałach gniada/161 F: Izaurus
M: Andaluzja
K032367 616009520079415
3.

ALPINEX OO POL 2007 wałach gniada/kuc:kuc:14 F: Murat-Nur /
M: Akwa z Reguła / Gamin de Carrere
K030963 POL070000005624
4.

ARABESKA SP POL 2009 klacz gniada/168 F: Wieland / Werenfels
M: Ascona V / Welt Gang
K031889 616009660880809
5.

AWERS SP POL 2015 wałach siwa/165 F: Tjungske / Carthago Z
M: Alada / Vandamme
K030911 POL 616009610053415
6.

CARPACIO HOL GER 2010 wałach gniada/185 F: Canturo / Cantus
M: Raffiness / Mytens
K034276 DE421000275310
7.

CHEKKER "W" SP POL 2005 wałach gniada/165 F: Grandie / Garantie
M: Chałtura / Jurand
K010381 616009680027505
8.

CINCINNATI RED WINE OLD POL 2017 wałach gniada/165 F: Cornet Obolensky
M: Jaloubee de Beaume
K033233 DE418180374517
9.

CONTENDER H SP POL 2016 wałach ciemnogniada/172 F: Contender Son / Contender
M: Cinderella / Empire
K034166 616009600183516
10.

CZAPLA HUCULSKA POL 2008 Klacz inna/137 F: Rewir /
M: Całka /
brak POL012570170808
11.

DENZEL WASHINGTON SP POL 2009 wałach siwa/174 F: Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rouet
M: Dosia/Marino
K015479 616009600371009
12.

DIAMAND PC AES POL 2018 wałach gniada/165 F: Przedświt XXXIV Nemo
M: Dryga
brak 826002180884055
13.

DIASSITA DEL DIABLO SP POL 2018 klacz gniada/172 F: Cassito Del Diablo / Cassini I
M: ama Pik / Pink Floyd HL
K034000 616009600096218
14.

DIWA SP POL 2016 klacz gniada/165 F: Elvaro / Calvaro Z
M: D E.FEU D’ Hiver/ Diamant de Semilly
K031994 616009510152916
15.

FELLOW 137 OLD GER 2003 wałach gniada/164 F: For Keeps / For Pleasure
M: Gaya / Voltaire
K016364 DE 418180160203
16.

FOR SATISFACTION NIEM. SPORT. POL 2016 ogier gniada/168 F: Feuerball / For Pleasure
M: Nakita / Quincy Jones
K031045 DE456560524816
17.

GALAHAD SM MAŁOPOLSKA POL 2018 ogier izabelowata/168 F: Justus
M: Gejsza
- -616 006 66 09806 18
18.

GALOP PKSP POL 2009 wałach kasztanowata/- F: Libretto
M: Gama
K025104 616009630200109
19.

GANDO V SP POL 2015 wałach gniada/169 F: Quintender / Quinar
M: Gota V / Solaris
K031168 616009660745015
20.

GEOGRAF Z POL 2018 wałach kasztanowata/152 F: Fred
M: Grafika
.. ..
21.

GERSHWIN H BAWARSKA POL 2010 wałach gniada/160 F: Gambrinus son
M: Cara
K019699 DE 481810035710
22.

GORAN Szlachetna Półkrew POL 2009 wałach kasztanowata/170 F: Ramadan
M: Godella
brak 616009690135309
23.

GRETA VON CRUISING ISH IRL 2016 klacz kasztanowata/170 F: Cruising Arish / Sea Crest
M: Goldicova / Touchdown
K029976 372414006047490
24.

HEROICZNY XX POL 2015 Wałach gniada/173 F: Mustafa
M: Heroiczna
K031526 Brak
25.

HIP HOP SP POL 2006 wałach kasztanowata/165 F: Luron / Guidam
M: Hrabina W / Carlon
K010615 POL009600061006
26.

HONDURAS ZK SP POL 2014 wałach gniada/165 F: ---
M: ----
Brak 6160095910247
27.

IKANA SP POL 2012 klacz gniada/175 F: Vandamme/Guidam
M: Ikea/Turbud Quirinus
K029734 616009640025512
28.

INES PKSP POL 2014 klacz gniada/165 F: Rammstein
M: Infa-Land / Landjonker S
K030614 616098200119012
29.

ISGAAR KUC GER 2005 klacz bułana/148 F: Tilo / Belvoir Turks Cap
M: Immaculada / Capitol I
K016211 DE422220048005
30.

JOIN BREAKER SW Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Klacz kasztanowata/174 F: ACTION BREAKER
M: ACORDA Z / AHORN Z
K025946 056015Z55558714
31.

KALISIA W WLKP POL 2009 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Kondina / Rulon
K015132 616007610028409
32.

LAMBIK BWP BEL 2011 wałach gniada/175 F: Kalaska De Semilly
M: Cayenne 61
K024280 056002W00299018
33.

LITANOS-STAR HAN. POL 2003 Wałach gniada/165 F: Litas-Star
M: Andoga MDM / Athletico
K009336 DE 316724304
34.

LOLLIPOP HOLSZTYN POL 2018 klacz gniada/165 F: L’esprit
M: U- Dolce Vita/ Limbus
K034255 DE 421000709518
35.

LUPIDELIA EBONY LADY KUC WALIJSKI POL 2011 klacz skarogniada/132 F: Glansevin Graffiti
M: Firwood's Ella
K027160 616013590109311
36.

MADE MY DAY KUC FELIŃSKI POL 2015 wałach czerwonobułana/135 F: Haszysz
M: Marica
Brak 616013661321415
37.

MISSISIPI MAŁOPOLSKA POL 2012 klacz siwa/163 F: Jurand
M: Mistyka
Brak 616006580137012
38.

NADIOŻA TRK POL 2013 klacz gniada/163 F: Ioan Grozny
M: Burka
K030769 703900
39.

NIXON JS BWP BEL 2013 wałach ciemnogniada/170 F: Kannan / Voltaire 365
M: Dorina JS / Thunder Van De Zuuthoeve
K024581 056002W00304507
40.

NOMINACJA SP POL 2004 klacz siwa/162 F: Hartland / Czad
M: Naomi / Eremita
K014127 616009661641004
41.

NORENA KWPN NED 2018 klacz skarogniada/167 F: Icellie
M: Dilonda
K034211 528003201802595
42.

PALMERRO P SP POL 2012 wałach siwa/166 F: Con Calma / Calato
M: Palegrina P / Correro
K022431 616009610012312
43.

PASO DOBLE KUC POL 2009 wałach kara/148 F: Nando Super / Nando
M: Penny / Henry
K027463 616013520055609
44.

PIERWSZA RADOŚĆ TRAKEŃSKA POL 2007 klacz kasztanowata/160 F: Radiator / Aragonit
M: Pieresyp / Rospyt
K030947 POL732010026607
45.

PINATUBO L WLKP POL 2017 wałach gniada/171 F: Vulkan L / Vulkano
M: Parka / Casino-L
K031175 616007610087617
46.

PONĘTNA WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz siwa/156 F: Kłobuk
M: Patyna
brak 616 007 59 01604 16
47.

QUICKSTEP OLD POL 2009 Klacz gniada F: Quidam's Rubin / Quidam De Revel
M: Lotte / Levantos I
K019085 DE433331687309
48.

REMEMBER ME VAN GODSELBOS BWP POL 2017 wałach kasztanowata/170 F: Emerald van't Ruytershof
M: Cyra van Godselbos
brak 967000009930167
49.

RONALDO MK SP POL 2015 wałach siwa/162 F: Bolero de Ravel / Bachus Z
M: Riposta / Spartakus
K029934 616 009 60 02486 15
50.

SANDREA SP POL 2015 klacz kara/155 F: nn /
M: Droopy / New Grove Coin
K030985 LV001000003435
51.

SIMSALABIM HAN. GER 2014 klacz ciemnogniada/159 F: Signum
M: Vorbuch 1 / Falkner
K026038 DE 431316825514
52.

SMILE SL GR. E SP POL 2011 klacz kasztanowata/155 F: ZINEDINE
M: SABENA
BRAK 616009661461411
53.

STRUNA SP POL 2005 mare bay/164 F: Biskwit
M: Sterczyna
brak 009610160905
54.

SZAMAN SP POL 2016 gelding bay/175 F: Chaman/Baloubet Du Rouet
M: Salandra/Comandor
K031143 616009610034716
55.

SZARAMAN TRAK. POL 2007 wałach kasztanowata/170 F: Ajbek
M: Sanna / Pumpers
K020878 POL732010025707
56.

TOP EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 1999 wałach gniada/141 F: Nasty boy
M: Graefin-w
Brak 07487
57.

TULLAHYLAND MARY JANE ISH IRL 2017 klacz siwa/165 F: Cruisings Ambassador / Cruising
M: Tullahyland Princess / Olympic Lux
K030738 372414020223905
58.

USHER Z ZANG POL 2015 wałach kasztanowata/164 F: U Can't Lose / Nothing To Lose
M: Chilli / Turbud Quirinus
K028084 056015Z55512115
59.

VADIS XX POL 2016 wałach skarogniada/168 F: Battle Of Marengo / Galileo
M: Flying Fantasy / Monsun
K031498 372IRE45243323T
60.

VHS ENTWEDER ODER OLD. POL 2007 wałach gniada/166 F: NN
M: NN
PZJ K011241 DE418181505207
61.

WENUS SP POL 2013 Klacz kasztanowata/158 F: Karbon
M: Webka
K028126
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 54

Number of Horses: 61

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-052019-4, Leszek Doraczyński)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl