Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
61 ACCEPTED 2022-05-12 18:20:15
2022-05-12 16:42:08
Kamila Górecka AMETYST M
  • 1x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, Skoki open , klasa mini LL, dokładności, wys. 70 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
  • 1x 5/LL 80 cm DK/Konkurs nr 5, Skoki open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
60 ACCEPTED 2022-05-12 18:20:17
2022-05-12 16:39:07
Artiem Tsapin KING
  • 1x 8/P 110 cm/Konkurs nr 8, Skoki, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm
  • 1x 9/N 120 cm/Konkurs nr 9, Skoki, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
59 ACCEPTED 2022-05-12 18:20:23
2022-05-12 16:38:18
Artiem Tsapin BARA
  • 1x 7/L 100 cm/Konkurs nr 7, Skoki, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 8/P 110 cm/Konkurs nr 8, Skoki, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm
58 ACCEPTED 2022-05-12 18:20:27
2022-05-12 16:37:46
Artiem Tsapin AKVITANIA
  • 1x 7/L 100 cm/Konkurs nr 7, Skoki, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 8/P 110 cm/Konkurs nr 8, Skoki, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm
57 ACCEPTED 2022-05-12 18:20:30
2022-05-12 15:26:01
Adam Piekarz PAŁASZ AA
  • 1x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, Skoki open , klasa mini LL, dokładności, wys. 70 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
  • 1x 5/LL 80 cm DK/Konkurs nr 5, Skoki open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
56 ACCEPTED 2022-05-12 18:20:32
2022-05-12 12:55:20
Laura Piwek SAN DIEGO
  • 1x UJ-2/L-1/Konkurs nr UJ-2 - Ujeżdżenie klasa L-1, 20 x 40 m (zaliczany do OMPMiD)
55 ACCEPTED 2022-05-12 00:20:36
2022-05-11 22:25:00
Zofia Listwoń BETYÁR
  • 2x CZO-1/dowolna/Konkurs nr CZO-1, Czworobok Otwarty, 20 x 40 m
  • 1x 2B/Duże Konie 60 cm/Konkurs nr 2B, Skoki open , Duże Konie, dokładności, wys. 60 cm (zaliczany do OMPMiD)
  • 1x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, Skoki open , klasa mini LL, dokładności, wys. 70 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
54 ACCEPTED 2022-05-12 00:20:40
2022-05-11 22:22:27
Dorota Żołyniak WALEŃ
  • 1x 6/LL1 90 cm/Konkurs nr 6, Skoki open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 7/L 100 cm/Konkurs nr 7, Skoki, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (zaliczany do LM)
53 ACCEPTED 2022-05-12 00:20:45
2022-05-11 22:01:10
Anna Małkowska LAXI
  • 1x 8/P 110 cm/Konkurs nr 8, Skoki, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm
  • 1x 9/N 120 cm/Konkurs nr 9, Skoki, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
52 ACCEPTED 2022-05-12 00:20:50
2022-05-11 20:04:32
Zofia Kaczorowska ORIESKA
  • 2x 7L/Licencja/Konkurs nr 7L, klasa do L - Egzamin Licencyjny
51 ACCEPTED 2022-05-12 00:20:54
2022-05-11 19:01:01
Michalina Mościcka HILUX
  • 2x 2B/Duże Konie 60 cm/Konkurs nr 2B, Skoki open , Duże Konie, dokładności, wys. 60 cm (zaliczany do OMPMiD)
  • 1x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, Skoki open , klasa mini LL, dokładności, wys. 70 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
50 ACCEPTED 2022-05-12 00:20:59
2022-05-11 19:00:18
Dagmara Rosa KILTORMER BLUE
  • 2x 2A/Kuce 60 cm/Konkurs nr 2A, Skoki open , Kuce, dokładności, wys. 60 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
49 ACCEPTED 2022-05-12 00:21:04
2022-05-11 18:56:34
Hanna Gawron BETOVEN
  • 1x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, Skoki open , klasa mini LL, dokładności, wys. 70 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
  • 1x 4/LL 80 cm KiMK/Konkurs nr 4, Skoki open , Kuce i MK, klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
48 ACCEPTED 2022-05-12 00:21:09
2022-05-11 12:37:30
Kinga Okseniuk RITUS
  • 1x 1/Debiury 50 cm/Konkurs nr 1, Skoki open , Debiuty dokładności, wys. 50 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
  • 1x 2B/Duże Konie 60 cm/Konkurs nr 2B, Skoki open , Duże Konie, dokładności, wys. 60 cm (zaliczany do OMPMiD)
47 ACCEPTED 2022-05-12 00:21:13
2022-05-11 12:36:00
Hanna Domańska GANDALF
  • 1x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, Skoki open , klasa mini LL, dokładności, wys. 70 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
  • 1x 4/LL 80 cm KiMK/Konkurs nr 4, Skoki open , Kuce i MK, klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
46 ACCEPTED 2022-05-12 00:21:18
2022-05-11 12:35:38
Patrycja Bigos PIĘKNA
  • 1x 1/Debiury 50 cm/Konkurs nr 1, Skoki open , Debiuty dokładności, wys. 50 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
  • 1x 2A/Kuce 60 cm/Konkurs nr 2A, Skoki open , Kuce, dokładności, wys. 60 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
45 ACCEPTED 2022-05-12 00:21:21
2022-05-11 12:35:02
Oliwia Matusiak CYMA 1
  • 1x 1/Debiury 50 cm/Konkurs nr 1, Skoki open , Debiuty dokładności, wys. 50 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
  • 1x 2B/Duże Konie 60 cm/Konkurs nr 2B, Skoki open , Duże Konie, dokładności, wys. 60 cm (zaliczany do OMPMiD)
44 ACCEPTED 2022-05-12 00:21:26
2022-05-11 12:34:39
Weronika Duda M-LENA
  • 1x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, Skoki open , klasa mini LL, dokładności, wys. 70 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
  • 1x 5/LL 80 cm DK/Konkurs nr 5, Skoki open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
43 ACCEPTED 2022-05-12 00:21:30
2022-05-11 12:34:16
Maja Janiec DIOR
  • 1x 1/Debiury 50 cm/Konkurs nr 1, Skoki open , Debiuty dokładności, wys. 50 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
  • 1x 2B/Duże Konie 60 cm/Konkurs nr 2B, Skoki open , Duże Konie, dokładności, wys. 60 cm (zaliczany do OMPMiD)
42 ACCEPTED 2022-05-12 00:21:34
2022-05-11 12:33:55
Adela Bielecka CLASSIC DREAM
  • 1x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, Skoki open , klasa mini LL, dokładności, wys. 70 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
  • 1x 5/LL 80 cm DK/Konkurs nr 5, Skoki open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
41 ACCEPTED 2022-05-12 00:21:38
2022-05-11 12:33:32
Katarzyna Woods CONSTANTIN
  • 1x 5/LL 80 cm DK/Konkurs nr 5, Skoki open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
  • 1x 6/LL1 90 cm/Konkurs nr 6, Skoki open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (zaliczany do LM)
40 ACCEPTED 2022-05-11 08:46:29
2022-05-11 07:22:47
Katarzyna Żuchowicka MAGIC BOY
  • 1x 7/L 100 cm/Konkurs nr 7, Skoki, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 8/P 110 cm/Konkurs nr 8, Skoki, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm
39 ACCEPTED 2022-05-11 08:46:33
2022-05-11 07:22:26
Katarzyna Żuchowicka AWANGARDA
  • 1x 7/L 100 cm/Konkurs nr 7, Skoki, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 8/P 110 cm/Konkurs nr 8, Skoki, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm
38 ACCEPTED 2022-05-11 22:43:07
2022-05-10 23:06:01
Jakub Jan Michalak DOMINER
  • 2x 1/Debiury 50 cm/Konkurs nr 1, Skoki open , Debiuty dokładności, wys. 50 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
37 ACCEPTED 2022-05-11 08:46:39
2022-05-10 17:27:11
Wiktoria Szynkiewicz SKORY
  • 1x UJ-2/L-1/Konkurs nr UJ-2 - Ujeżdżenie klasa L-1, 20 x 40 m (zaliczany do OMPMiD)
  • 1x PC-2/CAP-40-LL-3/Konkurs nr PC-2, Próba Caprillego, program CAP-40-LL-3, 20 x 40 m, wys. 50 cm (zaliczany do OMPMiD)
  • 1x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, Skoki open , klasa mini LL, dokładności, wys. 70 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
  • 1x 5/LL 80 cm DK/Konkurs nr 5, Skoki open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
  • 1x 6/LL1 90 cm/Konkurs nr 6, Skoki open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (zaliczany do LM)
36 ACCEPTED 2022-05-10 16:39:28
2022-05-10 16:03:20
Pola Mich LATINA
  • 1x 2A/Kuce 60 cm/Konkurs nr 2A, Skoki open , Kuce, dokładności, wys. 60 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
  • 1x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, Skoki open , klasa mini LL, dokładności, wys. 70 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
35 ACCEPTED 2022-05-10 16:39:31
2022-05-10 15:44:32
Kinga Kozłowska AIRA
  • 2x 7L/Licencja/Konkurs nr 7L, klasa do L - Egzamin Licencyjny
34 ACCEPTED 2022-05-11 09:25:31
2022-05-10 14:35:17
Waleria Pawlak KINGSTON
  • 2x 7L/Licencja/Konkurs nr 7L, klasa do L - Egzamin Licencyjny
  • 1x 7/L 100 cm/Konkurs nr 7, Skoki, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (zaliczany do LM)
33 ACCEPTED 2022-05-10 11:28:27
2022-05-10 10:20:26
Olga Kowalska SUSIE TWO
  • 1x UJ-2/L-1/Konkurs nr UJ-2 - Ujeżdżenie klasa L-1, 20 x 40 m (zaliczany do OMPMiD)
32 ACCEPTED 2022-05-10 11:28:31
2022-05-10 10:19:27
Sara Milczek SUSIE TWO
  • 2x UJ-2/L-1/Konkurs nr UJ-2 - Ujeżdżenie klasa L-1, 20 x 40 m (zaliczany do OMPMiD)
31 ACCEPTED 2022-05-10 11:28:35
2022-05-10 10:10:13
Barbara Lipiecka MIKI
  • 2x 1/Debiury 50 cm/Konkurs nr 1, Skoki open , Debiuty dokładności, wys. 50 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
30 ACCEPTED 2022-05-10 09:54:36
2022-05-10 09:34:29
Marysia Rasik ORCHID’S RADJAH
  • 2x 2A/Kuce 60 cm/Konkurs nr 2A, Skoki open , Kuce, dokładności, wys. 60 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
29 ACCEPTED 2022-05-10 09:54:44
2022-05-10 09:21:59
Julia Pietraszek DOMINO
  • 1x PG-1/Pony Games z asystą/Konkurs nr PG-1, Pony Games z osobą towarzyszącą
28 ACCEPTED 2022-05-10 09:54:46
2022-05-10 09:21:28
Julia Pietraszek CEKIN
  • 1x PG-2/Pony Games samodzielnie/Konkurs nr PG-2, Pony Games samodzielnie (zaliczany do OMPMiD i MLPG)
27 ACCEPTED 2022-05-10 09:54:48
2022-05-10 09:15:27
Maja Pietraszek DOMINO
  • 1x PG-1/Pony Games z asystą/Konkurs nr PG-1, Pony Games z osobą towarzyszącą
  • 1x PG-2/Pony Games samodzielnie/Konkurs nr PG-2, Pony Games samodzielnie (zaliczany do OMPMiD i MLPG)
26 ACCEPTED 2022-05-10 09:54:50
2022-05-10 09:14:46
Erika Stroyeva EMILKA
  • 1x PG-1/Pony Games z asystą/Konkurs nr PG-1, Pony Games z osobą towarzyszącą
  • 2x PG-2/Pony Games samodzielnie/Konkurs nr PG-2, Pony Games samodzielnie (zaliczany do OMPMiD i MLPG)
25 ACCEPTED 2022-05-10 09:54:53
2022-05-10 09:13:10
Amelia Skiba CEKIN
  • 2x UJ-2/L-1/Konkurs nr UJ-2 - Ujeżdżenie klasa L-1, 20 x 40 m (zaliczany do OMPMiD)
24 ACCEPTED 2022-05-10 08:18:30
2022-05-10 07:49:59
Zofia Wiśniewska N'LUSI
  • 2x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, Skoki open , klasa mini LL, dokładności, wys. 70 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
23 ACCEPTED 2022-05-10 07:37:54
2022-05-09 22:21:48
Maria Lipińska SPARKLE
  • 1x PG-2/Pony Games samodzielnie/Konkurs nr PG-2, Pony Games samodzielnie (zaliczany do OMPMiD i MLPG)
22 ACCEPTED 2022-05-10 07:37:56
2022-05-09 22:20:51
Karolina Kornacka SPARKLE
  • 1x PG-2/Pony Games samodzielnie/Konkurs nr PG-2, Pony Games samodzielnie (zaliczany do OMPMiD i MLPG)
21 ACCEPTED 2022-05-10 07:37:59
2022-05-09 22:19:49
Jagoda Derenowska PRECEL
  • 1x PG-1/Pony Games z asystą/Konkurs nr PG-1, Pony Games z osobą towarzyszącą
20 ACCEPTED 2022-05-10 07:38:01
2022-05-09 22:18:45
Maria Kadziela PRECEL
  • 1x PG-1/Pony Games z asystą/Konkurs nr PG-1, Pony Games z osobą towarzyszącą
19 ACCEPTED 2022-05-10 07:38:03
2022-05-09 22:17:15
Małgorzata Obrycka PRECEL
  • 1x PG-1/Pony Games z asystą/Konkurs nr PG-1, Pony Games z osobą towarzyszącą
18 ACCEPTED 2022-05-10 07:38:05
2022-05-09 22:15:52
Oliwia Hasselstrom SPARKLE
  • 1x PG-1/Pony Games z asystą/Konkurs nr PG-1, Pony Games z osobą towarzyszącą
17 ACCEPTED 2022-05-10 07:38:11
2022-05-09 20:16:15
Marta Jaroszewska ROSITAS
  • 1x 7/L 100 cm/Konkurs nr 7, Skoki, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 8/P 110 cm/Konkurs nr 8, Skoki, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm
16 ACCEPTED 2022-05-10 07:38:13
2022-05-09 17:45:50
Marta Jarzębowska PROXY'DOR
  • 2x 6/LL1 90 cm/Konkurs nr 6, Skoki open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (zaliczany do LM)
15 ACCEPTED 2022-05-08 19:12:43
2022-05-08 16:53:44
Adam Pogorzelski RINGO
  • 1x PG-2/Pony Games samodzielnie/Konkurs nr PG-2, Pony Games samodzielnie (zaliczany do OMPMiD i MLPG)
14 ACCEPTED 2022-05-08 19:12:46
2022-05-08 16:53:01
Milena Pogorzelska RINGO
  • 1x PC-1/CAP-40-LL-2/Konkurs nr PC-1, Próba Caprillego, program CAP-40-LL-2, 20 x 40 m, wys. 40 cm (zaliczany do OMPMiD)
13 ACCEPTED 2022-05-08 19:12:49
2022-05-08 10:22:57
Helena Pałosz FIGA
  • 1x 4/LL 80 cm KiMK/Konkurs nr 4, Skoki open , Kuce i MK, klasa LL, dokładności, wys. 80 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
  • 1x 5/LL 80 cm DK/Konkurs nr 5, Skoki open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
12 ACCEPTED 2022-05-08 19:12:53
2022-05-08 10:21:56
Julia Hartmann DIKELEDI
  • 1x 2B/Duże Konie 60 cm/Konkurs nr 2B, Skoki open , Duże Konie, dokładności, wys. 60 cm (zaliczany do OMPMiD)
  • 1x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, Skoki open , klasa mini LL, dokładności, wys. 70 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
11 ACCEPTED 2022-05-08 09:06:18
2022-05-07 22:01:58
Wiktoria Jabłońska RINGO
  • 1x PG-2/Pony Games samodzielnie/Konkurs nr PG-2, Pony Games samodzielnie (zaliczany do OMPMiD i MLPG)
10 ACCEPTED 2022-05-08 09:06:21
2022-05-07 21:59:43
Łucja Fedorowicz ROKSANA EKSTAZA
  • 1x PC-1/CAP-40-LL-2/Konkurs nr PC-1, Próba Caprillego, program CAP-40-LL-2, 20 x 40 m, wys. 40 cm (zaliczany do OMPMiD)
9 ACCEPTED 2022-05-08 09:06:24
2022-05-07 17:41:57
Wiktoria Niemiec ROKSANA EKSTAZA
  • 1x PC-1/CAP-40-LL-2/Konkurs nr PC-1, Próba Caprillego, program CAP-40-LL-2, 20 x 40 m, wys. 40 cm (zaliczany do OMPMiD)
8 ACCEPTED 2022-05-11 08:46:53
2022-05-07 17:35:22
Maria Możdżeń RINGO
  • 1x PC-1/CAP-40-LL-2/Konkurs nr PC-1, Próba Caprillego, program CAP-40-LL-2, 20 x 40 m, wys. 40 cm (zaliczany do OMPMiD)
  • 1x 1/Debiury 50 cm/Konkurs nr 1, Skoki open , Debiuty dokładności, wys. 50 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
7 ACCEPTED 2022-05-08 09:06:29
2022-05-07 17:34:02
Hanna Kamińska MARISKA
  • 1x PC-1/CAP-40-LL-2/Konkurs nr PC-1, Próba Caprillego, program CAP-40-LL-2, 20 x 40 m, wys. 40 cm (zaliczany do OMPMiD)
  • 1x PG-2/Pony Games samodzielnie/Konkurs nr PG-2, Pony Games samodzielnie (zaliczany do OMPMiD i MLPG)
6 ACCEPTED 2022-05-08 09:06:31
2022-05-07 12:12:53
Sawa Strzelecka JANKES
  • 2x 1/Debiury 50 cm/Konkurs nr 1, Skoki open , Debiuty dokładności, wys. 50 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
5 ACCEPTED 2022-05-06 08:45:45
2022-05-06 07:55:32
Kinga Ziętek JURAND C
  • 2x 7L/Licencja/Konkurs nr 7L, klasa do L - Egzamin Licencyjny
4 ACCEPTED 2022-05-05 01:42:44
2022-05-03 21:40:20
Maja Grabowska HOPPER
  • 2x 6/LL1 90 cm/Konkurs nr 6, Skoki open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (zaliczany do LM)
3 ACCEPTED 2022-05-03 19:36:49
2022-05-02 21:28:11
Ida Gałaszewska-Bogusz HARY
  • 1x 7/L 100 cm/Konkurs nr 7, Skoki, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm (zaliczany do LM)
  • 1x 8/P 110 cm/Konkurs nr 8, Skoki, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm
2 ACCEPTED 2022-04-25 00:36:20
2022-04-24 19:02:57
Zofia Lipińska MARISKA
  • 1x 2A/Kuce 60 cm/Konkurs nr 2A, Skoki open , Kuce, dokładności, wys. 60 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
  • 1x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, Skoki open , klasa mini LL, dokładności, wys. 70 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
1 ACCEPTED 2022-04-23 08:06:32
2022-04-17 11:16:47
Matylda Róg ROKSANA EKSTAZA
  • 1x 2A/Kuce 60 cm/Konkurs nr 2A, Skoki open , Kuce, dokładności, wys. 60 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
  • 1x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, Skoki open , klasa mini LL, dokładności, wys. 70 cm (zaliczany do OMPMiD i LM)
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bielecka Adela LKS Wolta
2006 (J.)
Brak
2. Bigos Patrycja LKS WOLTA
2009 (JM.)
Brak
3. Derenowska Jagoda brak
2013 (Mł.)
brak
4. Domańska Hanna LKS Wolta
2009 (JM.)
Brak
5. Duda Weronika Lks Wolta
2007 (JM.)
Brak
6. Fedorowicz Łucja KJ Kapitan
2010 (JM.)
O069269
7. Gałaszewska-Bogusz Ida KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (J.)
O050764
8. Gawron Hanna Bpk maz
2010 (JM.)
O055634
9. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
10. Grabowska Maja Brak
2005 (J.)
O064738
11. Hartmann Julia TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2007 (JM.)
Brak
12. Hasselstrom Oliwia brak
2014 (Mł.)
brak
13. Jabłońska Wiktoria KJ Kapitan
2011 (Mł.)
brak
14. Janiec Maja LKS WOLTA
2008 (JM.)
Brak
15. Jaroszewska Marta KJ Bingo Człekówka
S
O003611
16. Jarzębowska Marta KJ Bingo Człekówka
S
O005104
17. Kaczorowska Zofia Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2010 (JM.)
O054860
18. Kadziela Maria brak
2014 (Mł.)
brak
19. Kamińska Hanna KJ Kapitan
2011 (Mł.)
brak
20. Kornacka Karolina brak
2010 (JM.)
brak
21. Kowalska Olga brak
S
brak
22. Kozłowska Kinga BPK
2001 (MJ.)
O039312
23. Lipiecka Barbara bpk
2009 (JM.)
brak
24. Lipińska Maria brak
2013 (Mł.)
brak
25. Lipińska Zofia KJ Kapitan Warszawa
2009 (JM.)
O061136
26. Listwoń Zofia bpk
2007 (JM.)
brak
27. Małkowska Anna Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O023713
28. Matusiak Oliwia LKS WOLTA
2010 (JM.)
Brak
29. Mich Pola Klub Jeździecki Aldragho
2009 (JM.)
O061356
30. Michalak Jakub Jan Bez Przynależności Klubowej
S
brak
31. Milczek Sara brak
2008 (JM.)
brak
32. Mościcka Michalina Bpk maz
2006 (J.)
Brak
33. Możdżeń Maria KJ Kapitan
2010 (JM.)
brak
34. Niemiec Wiktoria KJ Kapitan
2010 (JM.)
brak
35. Obrycka Małgorzata brak
2014 (Mł.)
brak
36. Okseniuk Kinga LKS Wolta
2008 (JM.)
Brak
37. Pałosz Helena SKJ Beckersport Laszczki
2010 (JM.)
O062531
38. Pawlak Waleria Stow. Sportowe Golden Horse Koryta
S
O018988
BOJ
39. Piekarz Adam bpk
S
brak
40. Pietraszek Julia KJ Grand Horses
2012 (Mł.)
Brak
41. Pietraszek Maja KJ Grand Horses
2014 (Mł.)
Brak
42. Piwek Laura Skj Sewan Konstancin
2005 (J.)
brak
43. Pogorzelska Milena KJ Kapitan
2010 (JM.)
brak
44. Pogorzelski Adam KJ Kapitan
2014 (Mł.)
brak
45. Rasik Marysia KJ Grand Horses
2010 (JM.)
Brak
46. Róg Matylda KJ Kapitan Warszawa
2010 (JM.)
O066730
47. Rosa Dagmara Bpk maz
2009 (JM.)
Brak
48. Skiba Amelia KJ Grand Horses
2010 (JM.)
Brak
49. Stroyeva Erika KJ Grand Horses
2014 (Mł.)
Brak
50. Strzelecka Sawa Klub Jeździecki Bonanza
2009 (JM.)
Brak
51. Szynkiewicz Wiktoria KJ Bałałajka
2009 (JM.)
O062313
52. Tsapin Artiem Bez Przynależności klubowej
2005 (J.)
brak
53. Wiśniewska Zofia KU AZS Politechniki Warszawskiej
2012 (Mł.)
O066802
54. Woods Katarzyna LKS Wolta
S
Brak
55. Ziętek Kinga Klub jezdziecki Caballo
S
O012615
56. Żołyniak Dorota BPK
S
O023687
57. Żuchowicka Katarzyna Stow. SKJ Grobice
2007 (JM.)
O039387
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

28

AIRA SP POL 2012 klacz gniada/169 F: Aldir
M: Greta / Hartland
K031314 616009540000212
2.

AKVITANIA UPG UKR 2017 klacz siwa/167 F: NN
M: NN
BRAK 011570
3.

AMETYST M SP POL 2013 wałach gniada/Brak F: Vulkan L
M: Amfora M / Faust Z
K025840 616009690054913 61600960054913
4.

30

AWANGARDA SP POL 2012 klacz kasztanowata/165 F: Cassilio
M: Alegoria
K024767 616009660177712
5.

BARA WESTWALSKA UKR 2014 klacz gniada/168 F: PRH BALLYBO
M: AVE MARIYA
BRAK DE441411184315
6.

38

BETOVEN KUC POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:137 F: Rob Roy
M: Belle Lady
K023045 616098100029896
7.

32

BETYAR KOŃ LIPICANSKI POL 2009 wałach siwa/162 F: .
M: .
brak ..
8.

23

CEKIN SP POL 2002 wałach gniada/162 F: Drink
M: Cecora
Brak 009580191402
9.

45

CLASSIC DREAM HOLSZTYN DEU 22.04.2012 Wałach siwa F: Clarimo
M: V-Cassina 1
DE421000138812
10.

46

CONSTANTIN HOL POL 2009 Wałach gniada/172 F: cento
M: idylle1
BRAK DE421000401509
11.

42

CYMA 1 WIELKOPOLSKA POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: Druh
M: Cyma
brak brak
12.

13

DIKELEDI PKSP POL 2009 klacz siwa/165 F: Lampart
M: Delaware
K024271 .
13.

44

DIOR SP POL 2005 wałach gniada/165 F: Fliper
M: Dukla
Brak POL009590148805
14.

31

DOMINER Pełna Krew Angielska POL 2015 wałach gniada/165 F: Prince of Ecosse
M: Desert Dabby
brak 604/2015
15.

22

DOMINO KOŃ MAŁY POL 2004 wałach srokata/mk:135 F: Arkan
M: Dora
K018242 013530410304
16.

24

EMILKA NN POL 2005 klacz siwa/kuc:125 F: NN
M: NN
Brak 999570187801
17.

12

FIGA KUC WALIJSKI POL 2015 klacz ciemnogniada/kuc:146 F: Zefir /
M: Fiona / Turnina's Gismore
K030054 616013610142615
18.

40

GANDALF KUC POL 2007 wałach srokata/kuc:138 F: Camillo / Dante
M: Grenada / Suseł
K028797 POL 013530143807
19.

3

HARY SP POL 2012 gelding chestnut/170 F: Romeo De Vaux / Querdo De Palustra
M: Hiszpanka / Contendus
K026145 616009610149012
20.

36

HILUX SP POL 2012 wałach gniada/mk:MK F: Strayer's Samson
M: Hesperyda
K022502 POL65890653578
21.

4

HOPPER KOPN POL 2012 wałach gniada/170 F: CARRERA
M: ASSIVONA
K021845 528003201206972
22.

11

JANKES TYP SZLACHETNY POL 2014 wałach gniada/148 F: Nn
M: Nn
Brak 616998530107514
23.

5

JURAND C SP POL 2016 wałach kasztanowata/168 F: Lotos
M: Juma
K030130 616999660365916
24.

37

KILTORMER BLUE KUC IRLANDZKI POL 2016 klacz gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
Brak L.H.I. 61828
25.

KING UPG POL 2003 wałach gniada/170 F: BRAK
M: BRAK
BRAK BRAK
26.

19

KINGSTON SP POL 2012 wałach gniada/165 F: Sword
M: Karenina/Baloubet du Rouet
K032586 A0021351S
27.

27

LATINA TYP SZLACHETNY POL 2017 klacz siwa/mk:152 F: NN
M: NN
K033924 616999510329017
28.

34

LAXI WESTF GER 2011 klacz gniada/170 F: Lancer III / Landgraf I
M: Capuccina / Cornet Obolensky
K029068 DE441411181611
29.

43

M-LENA SP POL 2006 klacz ciemnokasztanowata/165 F: Karino
M: Miśka
Brak 616010661492406
30.

29

MAGIC BOY WLKP POL 2015 wałach gniada/173 F: Bolshoi
M: Megan
K027818 616 007 68 20103 15
31.

2

MARISKA NN POL 2012 klacz gniada/kuc:139 F: nn /
M: nn /
K032731 528019090009265
32.

26

MIKI TYP KUC POL 2018 wałach myszata/kuc:129 F: NN
M: NN
brak 616098200387345
33.

20

N'LUSI KUC POL 2012 klacz bułana/kuc:127 F: Tija Vlijt's Victor /
M: Nelly /
K026694 616013600252912
34.

21

ORCHID’S RADJAH NRPS POL 2007 klacz kasztanowata/mk:144 F: Kanshebber
M: Orchid’s Simia
K029118 528008060138206
35.

35

ORIESKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 24.01.2007 klacz gniada/170 F: König sobieski
M: oriola
K010942 POL009640033807
36.

PAŁASZ AA MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/162 F: ŁYK SZAMPANA
M: PASTORAŁKA
brak 616006580261716
37.

41

PIĘKNA KUC POL 2009 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Santara Danny's boy
M: Point
616013680076109
38.

15

PRECEL KUC POL 2007 Wałach inna/kuc:110 F: nn
M: nn
brak 616999661966607
39.

18

PROXY'DOR ANG.NORM. POL 2011 wałach kasztanowata/167 F: Polydor's Erbe
M: Marsylia
K025080 826002110876898
40.

10

RINGO KUC POL 2009 wałach bułana/kuc:120 F: nn /
M: nn /
K024952 616999661981209
41.

39

RITUS HANOWER POL 1997 wałach gniada/172 F: PB RITUAL
M: GRANESS
K005384 POL01676
42.

1

ROKSANA EKSTAZA KUC POL 2015 klacz srokata/kuc:147 F: Rokset
M: Jagoda
K032732 616013661215615
43.

17

ROSITAS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Sword xx / Glimmerman
M: Rosita / Top Gun
K017271 616009690137109
44.

SAN DIEGO SP POL 2018 wałach gniada/163 F: Quarticr Latin
M: Suprise
brak 616009660156618
45.

16

SKORY SP POL 2011 wałach gniada/165cm F: Hingis /
M: Shira /
brak 616098200090110
46.

14

SPARKLE KUC GBR 2013 klacz srokata/kuc:138 F: nn
M: nn
K031644 UK 15282
47.

25

SUSIE TWO TINKER POL 2015 klacz skarogniada/kuc:147 F: NN
M: NN
brak 826069000212946
48.

33

WALEŃ HUCULSKA POL 2013 wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Amant-W
M: Limba
K030138 616012540021513
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bielecka Adela
LKS Wolta
2022-05-15
2022-05-15
Bigos Patrycja
LKS WOLTA
PIĘKNA (41)
2022-05-15
2022-05-15
Derenowska Jagoda
brak
PRECEL (15)
2022-05-15
Domańska Hanna
LKS Wolta
GANDALF (40)
2022-05-15
2022-05-15
Duda Weronika
Lks Wolta
M-LENA (43)
2022-05-15
2022-05-15
Fedorowicz Łucja
KJ Kapitan
2022-05-15
Gałaszewska-Bogusz Ida
KJ Akademia Kucania Dawidy
HARY (3)
2022-05-15
2022-05-15
Gawron Hanna
Bpk maz
BETOVEN (38)
2022-05-15
2022-05-15
Grabowska Maja
Brak
HOPPER (4)
2022-05-15
2022-05-15
Hartmann Julia
TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2022-05-15
2022-05-15
Hasselstrom Oliwia
brak
SPARKLE (14)
2022-05-15
Jabłońska Wiktoria
KJ Kapitan
RINGO (10)
2022-05-15
Janiec Maja
LKS WOLTA
DIOR (44)
2022-05-15
2022-05-15
Jaroszewska Marta
KJ Bingo Człekówka
ROSITAS (17)
2022-05-15
2022-05-15
Jarzębowska Marta
KJ Bingo Człekówka
2022-05-15
2022-05-15
Kaczorowska Zofia
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
ORIESKA (35)
2022-05-15
2022-05-15
Kadziela Maria
brak
PRECEL (15)
2022-05-15
Kamińska Hanna
KJ Kapitan
2022-05-15
2022-05-15
Kornacka Karolina
brak
SPARKLE (14)
2022-05-15
Kowalska Olga
brak
2022-05-15
Kozłowska Kinga
BPK
AIRA (28)
2022-05-15
2022-05-15
Lipiecka Barbara
bpk
MIKI (26)
2022-05-15
2022-05-15
Lipińska Maria
brak
SPARKLE (14)
2022-05-15
Lipińska Zofia
KJ Kapitan Warszawa
2022-05-15
2022-05-15
Listwoń Zofia
bpk
BETYAR (32)
2022-05-15
2022-05-15
2022-05-15
2022-05-15
Małkowska Anna
Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
LAXI (34)
2022-05-15
2022-05-15
Matusiak Oliwia
LKS WOLTA
CYMA 1 (42)
2022-05-15
2022-05-15
Mich Pola
Klub Jeździecki Aldragho
LATINA (27)
2022-05-15
2022-05-15
Michalak Jakub Jan
Bez Przynależności Klubowej
DOMINER (31)
2022-05-15
2022-05-15
Milczek Sara
brak
2022-05-15
2022-05-15
Mościcka Michalina
Bpk maz
HILUX (36)
2022-05-15
2022-05-15
2022-05-15
Możdżeń Maria
KJ Kapitan
RINGO (10)
2022-05-15
2022-05-15
Niemiec Wiktoria
KJ Kapitan
2022-05-15
Obrycka Małgorzata
brak
PRECEL (15)
2022-05-15
Okseniuk Kinga
LKS Wolta
RITUS (39)
2022-05-15
2022-05-15
Pałosz Helena
SKJ Beckersport Laszczki
FIGA (12)
2022-05-15
2022-05-15
Pawlak Waleria
Stow. Sportowe Golden Horse Koryta
2022-05-15
2022-05-15
2022-05-15
Piekarz Adam
brak
2022-05-15
2022-05-15
Pietraszek Julia
KJ Grand Horses
DOMINO (22)
2022-05-15
CEKIN (23)
2022-05-15
Pietraszek Maja
KJ Grand Horses
DOMINO (22)
2022-05-15
2022-05-15
Piwek Laura
Skj Sewan Konstancin
2022-05-15
Pogorzelska Milena
KJ Kapitan
RINGO (10)
2022-05-15
Pogorzelski Adam
KJ Kapitan
RINGO (10)
2022-05-15
Rasik Marysia
KJ Grand Horses
2022-05-15
2022-05-15
Róg Matylda
KJ Kapitan Warszawa
2022-05-15
2022-05-15
Rosa Dagmara
Bpk maz
2022-05-15
2022-05-15
Skiba Amelia
KJ Grand Horses
CEKIN (23)
2022-05-15
2022-05-15
Stroyeva Erika
KJ Grand Horses
EMILKA (24)
2022-05-15
2022-05-15
2022-05-15
Strzelecka Sawa
Klub Jeździecki Bonanza
JANKES (11)
2022-05-15
2022-05-15
Szynkiewicz Wiktoria
KJ Bałałajka
SKORY (16)
2022-05-15
2022-05-15
2022-05-15
2022-05-15
2022-05-15
Wiśniewska Zofia
KU AZS Politechniki Warszawskiej
N'LUSI (20)
2022-05-15
2022-05-15
Woods Katarzyna
LKS Wolta
2022-05-15
2022-05-15
Ziętek Kinga
Klub jezdziecki Caballo
2022-05-15
2022-05-15
Żołyniak Dorota
BPK
WALEŃ (33)
2022-05-15
2022-05-15
Żuchowicka Katarzyna
Stow. SKJ Grobice
2022-05-15
2022-05-15
2022-05-15
2022-05-15

Number of Riders: 57

Number of Horses: 48

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-052019-4, Leszek Doraczyński)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl