Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
57 ACCEPTED 2022-02-10 17:04:57
2022-02-10 16:15:41
Ruxandra Natalia Nicolescu CARPACIO
  • 2x 3/LL 80 cm/Konkurs nr 3, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
56 ACCEPTED 2022-02-10 11:44:51
2022-02-10 10:45:33
Michalina Skonieczna KRYM OLI
  • 2x 3/LL 80 cm/Konkurs nr 3, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
55 ACCEPTED 2022-02-10 05:26:41
2022-02-09 21:42:49
Zuzanna Dobczyńska WENDIA
  • 1x 1/50/60 cm/Konkurs nr 1, Open Debiuty, dokładności, wys. 50/60 cm
  • 1x 2/mini LL 70 cm/Konkurs nr 2, Open , mini LL, dokładności, wys. 70 cm
54 ACCEPTED 2022-02-10 05:26:53
2022-02-09 21:40:58
Aleksandra Rogoda VIMCI L
  • 1x 2/mini LL 70 cm/Konkurs nr 2, Open , mini LL, dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 3/LL 80 cm/Konkurs nr 3, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
53 ACCEPTED 2022-02-10 05:26:59
2022-02-09 20:41:25
Karolina Woźniakowska CORSTAR
  • 1x 4/LL1 90 cm/Konkurs nr 4, Open , klasa LL1, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
52 ACCEPTED 2022-02-09 19:49:34
2022-02-09 18:52:50
Martyna Czuprzyńska SUNMOONSTAR
  • 1x 2/mini LL 70 cm/Konkurs nr 2, Open , mini LL, dokładności, wys. 70 cm
51 ACCEPTED 2022-02-09 19:49:38
2022-02-09 15:55:43
Julia Wieczorek HOTREX
  • 1x 5/L 100 cm/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 7/P 110 cm/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
50 ACCEPTED 2022-02-09 14:55:45
2022-02-09 14:51:35
Antonia Klukowska ELFED
  • 2x 1/50/60 cm/Konkurs nr 1, Open Debiuty, dokładności, wys. 50/60 cm
49 ACCEPTED 2022-02-09 14:55:50
2022-02-09 14:17:07
Maria Płuska BERGS 10-09
  • 2x 1/50/60 cm/Konkurs nr 1, Open Debiuty, dokładności, wys. 50/60 cm
48 ACCEPTED 2022-02-09 13:26:47
2022-02-09 12:57:06
Zofia Ochman GOLDEN BOY
  • 2x 5/L 100 cm/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 6A/L Lic.100 cm/Konkurs nr 6A, klasa L, Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
47 ACCEPTED 2022-02-09 12:18:51
2022-02-09 10:58:10
Otylia Nowakowska LITTLE CARTIER
  • 1x 1/50/60 cm/Konkurs nr 1, Open Debiuty, dokładności, wys. 50/60 cm
  • 1x 2/mini LL 70 cm/Konkurs nr 2, Open , mini LL, dokładności, wys. 70 cm
46 ACCEPTED 2022-02-09 12:18:58
2022-02-09 10:44:55
Oliwia Parchan HOPPER
  • 2x 3/LL 80 cm/Konkurs nr 3, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
45 ACCEPTED 2022-02-09 12:19:02
2022-02-09 10:38:39
Karolina Ostaszewska LERKA
  • 2x 1/50/60 cm/Konkurs nr 1, Open Debiuty, dokładności, wys. 50/60 cm
44 ACCEPTED 2022-02-09 12:19:12
2022-02-09 09:53:49
Nadia Wolińska KRYSTIAN
  • 2x 1/50/60 cm/Konkurs nr 1, Open Debiuty, dokładności, wys. 50/60 cm
43 ACCEPTED 2022-02-09 12:19:17
2022-02-09 09:49:12
Alicja Olkowska OCTOBER JIGSAW
  • 1x 1/50/60 cm/Konkurs nr 1, Open Debiuty, dokładności, wys. 50/60 cm
  • 1x 2/mini LL 70 cm/Konkurs nr 2, Open , mini LL, dokładności, wys. 70 cm
42 ACCEPTED 2022-02-09 12:19:21
2022-02-09 09:48:48
Maja Nec GAŁGAN P
  • 2x 1/50/60 cm/Konkurs nr 1, Open Debiuty, dokładności, wys. 50/60 cm
41 ACCEPTED 2022-02-09 12:19:26
2022-02-09 09:48:30
Nikola Nec SANDREA
  • 2x 1/50/60 cm/Konkurs nr 1, Open Debiuty, dokładności, wys. 50/60 cm
40 ACCEPTED 2022-02-09 12:19:32
2022-02-09 09:48:01
Natalia Majchrzak CENA
  • 1x 2/mini LL 70 cm/Konkurs nr 2, Open , mini LL, dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 3/LL 80 cm/Konkurs nr 3, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
39 ACCEPTED 2022-02-09 12:19:40
2022-02-09 09:47:38
Marek Grąbczewski PIERWSZA RADOŚĆ
  • 1x 2/mini LL 70 cm/Konkurs nr 2, Open , mini LL, dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 3/LL 80 cm/Konkurs nr 3, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
38 ACCEPTED 2022-02-09 12:19:46
2022-02-09 09:47:09
Wiktoria Augustyniak GRAF
  • 1x 2/mini LL 70 cm/Konkurs nr 2, Open , mini LL, dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 3/LL 80 cm/Konkurs nr 3, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
37 ACCEPTED 2022-02-09 07:19:58
2022-02-08 22:53:42
Lena Kazana CLEMENTINE
  • 1x 2/mini LL 70 cm/Konkurs nr 2, Open , mini LL, dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 3/LL 80 cm/Konkurs nr 3, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
36 ACCEPTED 2022-02-09 07:20:07
2022-02-08 22:52:58
Weronika Niezgoda BROWAR
  • 2x 2/mini LL 70 cm/Konkurs nr 2, Open , mini LL, dokładności, wys. 70 cm
35 ACCEPTED 2022-02-09 07:20:11
2022-02-08 20:14:41
Milena Kołodziejczyk KEES
  • 2x 4/LL1 90 cm/Konkurs nr 4, Open , klasa LL1, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
34 ACCEPTED 2022-02-09 07:20:15
2022-02-08 20:08:10
Edyta Legawiec VADIS
  • 2x 1/50/60 cm/Konkurs nr 1, Open Debiuty, dokładności, wys. 50/60 cm
33 ACCEPTED 2022-02-09 07:20:20
2022-02-08 17:28:49
Kinga Ferenc DIACENT
  • 1x 3/LL 80 cm/Konkurs nr 3, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 4/LL1 90 cm/Konkurs nr 4, Open , klasa LL1, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
32 ACCEPTED 2022-02-09 07:20:25
2022-02-08 15:27:22
Julia Trześniewska KARDO VAN’T STEENPUTJE
  • 1x 8/N 120 cm/Konkurs nr 8, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
31 ACCEPTED 2022-02-09 07:20:27
2022-02-08 13:56:37
Julia Poznańska ELLA
  • 1x 5/L 100 cm/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 7/P 110 cm/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
30 ACCEPTED 2022-02-09 07:20:30
2022-02-08 13:52:54
Magdalena Prasek LOLLIPOP
  • 2x 2/mini LL 70 cm/Konkurs nr 2, Open , mini LL, dokładności, wys. 70 cm
29 ACCEPTED 2022-02-09 07:20:34
2022-02-08 12:37:09
Olimpia Chwesewicz CHEKKER "W"
  • 1x 3/LL 80 cm/Konkurs nr 3, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 4/LL1 90 cm/Konkurs nr 4, Open , klasa LL1, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
28 ACCEPTED 2022-02-08 08:46:17
2022-02-07 21:32:24
Agata Charzyńska ELIZABETH
  • 1x 3/LL 80 cm/Konkurs nr 3, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 4/LL1 90 cm/Konkurs nr 4, Open , klasa LL1, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
27 ACCEPTED 2022-02-07 20:56:56
2022-02-07 17:47:26
Wiktoria Maciejewska-Mazur SUNMOONSTAR
  • 1x 3/LL 80 cm/Konkurs nr 3, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
26 ACCEPTED 2022-02-07 20:57:00
2022-02-07 12:08:05
Maria Gierejkiewicz HERA
  • 1x 4/LL1 90 cm/Konkurs nr 4, Open , klasa LL1, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
  • 1x 5/L 100 cm/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
25 ACCEPTED 2022-02-07 10:42:25
2022-02-07 10:03:00
Maciej Pekaniec ALTO
  • 2x 1/50/60 cm/Konkurs nr 1, Open Debiuty, dokładności, wys. 50/60 cm
24 ACCEPTED 2022-02-07 10:42:28
2022-02-07 09:46:11
Maciej Pekaniec DONNA AA
  • 2x 1/50/60 cm/Konkurs nr 1, Open Debiuty, dokładności, wys. 50/60 cm
23 ACCEPTED 2022-02-06 22:55:09
2022-02-06 21:42:02
Magdalena Janiszewska SPEED
  • 1x 4/LL1 90 cm/Konkurs nr 4, Open , klasa LL1, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
  • 1x 6B/L Styl 100 cm/Konkurs nr 6B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
22 ACCEPTED 2022-02-06 22:55:13
2022-02-06 20:10:30
Kinga Glińska CHACCO PERFECT S
  • 1x 6B/L Styl 100 cm/Konkurs nr 6B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 7/P 110 cm/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
21 ACCEPTED 2022-02-08 08:46:20
2022-02-06 16:03:44
Lena Kaczmarczyk HONDURAS ZK
  • 1x 2/mini LL 70 cm/Konkurs nr 2, Open , mini LL, dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 3/LL 80 cm/Konkurs nr 3, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
20 ACCEPTED 2022-02-08 08:46:23
2022-02-06 16:03:20
Hanna Kaczmarczyk VHS ENTWEDER ODER
  • 1x 2/mini LL 70 cm/Konkurs nr 2, Open , mini LL, dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 3/LL 80 cm/Konkurs nr 3, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
19 ACCEPTED 2022-02-06 22:55:26
2022-02-06 11:19:48
Lea Sobolewska RED HERSHEY
  • 1x 4/LL1 90 cm/Konkurs nr 4, Open , klasa LL1, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
  • 1x 5/L 100 cm/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
18 ACCEPTED 2022-02-06 22:55:29
2022-02-06 11:19:08
Veronica Lomankiewicz GOOD LUCK
  • 2x 3/LL 80 cm/Konkurs nr 3, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
17 ACCEPTED 2022-02-09 19:50:02
2022-02-05 19:48:10
Aleksandra Potocka CUIDAM DE VRENDT
  • 2x 4/LL1 90 cm/Konkurs nr 4, Open , klasa LL1, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
16 ACCEPTED 2022-02-06 07:34:50
2022-02-05 18:35:37
Wiktoria Piątkowska NET
  • 1x 4/LL1 90 cm/Konkurs nr 4, Open , klasa LL1, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
  • 1x 5/L 100 cm/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
15 ACCEPTED 2022-02-06 07:34:53
2022-02-05 18:30:20
Zofia Rybarczyk AVENTO
  • 2x 2/mini LL 70 cm/Konkurs nr 2, Open , mini LL, dokładności, wys. 70 cm
14 ACCEPTED 2022-02-06 07:34:59
2022-02-05 18:29:36
Natalia Charubin ZENDER
  • 2x 3/LL 80 cm/Konkurs nr 3, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
13 ACCEPTED 2022-02-06 07:35:01
2022-02-05 18:28:52
Antonina Potykanowicz BYSTRA
  • 2x 1/50/60 cm/Konkurs nr 1, Open Debiuty, dokładności, wys. 50/60 cm
12 ACCEPTED 2022-02-06 07:35:05
2022-02-05 17:11:54
Elżbieta Kondzioła NEW GOLD
  • 1x 5/L 100 cm/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 7/P 110 cm/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
11 ACCEPTED 2022-02-05 02:32:29
2022-02-04 23:14:56
Diana Zaręba BANJO
  • 1x 1/50/60 cm/Konkurs nr 1, Open Debiuty, dokładności, wys. 50/60 cm
  • 1x 2/mini LL 70 cm/Konkurs nr 2, Open , mini LL, dokładności, wys. 70 cm
10 ACCEPTED 2022-02-05 02:32:33
2022-02-04 23:06:48
Marika Pożarowszczyk WALOR
  • 1x 2/mini LL 70 cm/Konkurs nr 2, Open , mini LL, dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 3/LL 80 cm/Konkurs nr 3, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
9 ACCEPTED 2022-02-05 13:26:52
2022-02-04 21:15:54
Agata Andrychowska KALIMNOS
  • 1x 2/mini LL 70 cm/Konkurs nr 2, Open , mini LL, dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 3/LL 80 cm/Konkurs nr 3, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
8 ACCEPTED 2022-02-06 07:35:09
2022-02-04 18:09:33
Konstancja Cecylia Bohdanowicz GRETA VON CRUISING
  • 1x 7/P 110 cm/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 8/N 120 cm/Konkurs nr 8, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
7 ACCEPTED 2022-02-05 02:32:53
2022-02-04 17:00:27
Hubert Prasek ISGAAR
  • 2x 2/mini LL 70 cm/Konkurs nr 2, Open , mini LL, dokładności, wys. 70 cm
6 ACCEPTED 2022-02-05 02:32:57
2022-02-04 16:59:59
Krzysztof Prasek PIPPA VD HEFFINCK
  • 1x 7/P 110 cm/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 8/N 120 cm/Konkurs nr 8, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
5 ACCEPTED 2022-02-05 02:33:01
2022-02-04 16:59:27
Krzysztof Prasek DIWA
  • 1x 5/L 100 cm/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 7/P 110 cm/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
4 ACCEPTED 2022-02-05 02:33:05
2022-02-04 16:58:06
Magdalena Prasek USHER Z
  • 1x 7/P 110 cm/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 8/N 120 cm/Konkurs nr 8, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
3 ACCEPTED 2022-02-04 08:06:18
2022-02-03 15:15:21
Natalia Górecka N-CONNIE OF HERITAGE
  • 1x 6B/L Styl 100 cm/Konkurs nr 6B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 7/P 110 cm/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
2 ACCEPTED 2022-02-04 08:06:22
2022-02-03 15:15:02
Natalia Górecka GALOP
  • 1x 6B/L Styl 100 cm/Konkurs nr 6B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 7/P 110 cm/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
1 ACCEPTED 2022-02-04 08:06:27
2022-02-03 10:16:19
Maciej Pekaniec HISTORIA
  • 1x 2/mini LL 70 cm/Konkurs nr 2, Open , mini LL, dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 3/LL 80 cm/Konkurs nr 3, Open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Andrychowska Agata BPK
2007 (JM.)
brak
2. Augustyniak Wiktoria Stajnia Szybki Konik
2006 (J.)
O060650
3. Bohdanowicz Konstancja Cecylia INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
2004 (J.)
O033953
4. Charubin Natalia SKJ OLIMPIA
2004 (J.)
Brak
5. Charzyńska Agata KJ Aldragho
S
O055918
6. Chwesewicz Olimpia INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
2008 (JM.)
O063767
7. Czuprzyńska Martyna SHS Grobice
2006 (J.)
O053203
8. Dobczyńska Zuzanna KJ GRAND TORINO/ Stadnina koni Przekolno
2007 (JM.)
brak
9. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (JM.)
O042487
10. Gierejkiewicz Maria KJ Akademia Kucania Dawidy
2008 (JM.)
O062148
11. Glińska Kinga Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2003 (MJ.)
O053558
12. Górecka Natalia INTERHR - JKS Poczernin
2003 (MJ.)
O040147
13. Grąbczewski Marek Stajnia Szybki Konik
S
O063067
14. Janiszewska Magdalena Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2004 (J.)
O047690
15. Kaczmarczyk Hanna KJ
2010 (JM.)
brak
16. Kaczmarczyk Lena -
2010 (JM.)
Brak
17. Kazana Lena BPK - MAZ
2008 (JM.)
O063180
18. Klukowska Antonia INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
2011 (Mł.)
O067591
19. Kołodziejczyk Milena Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2005 (J.)
O050091
20. Kondzioła Elżbieta BPK (MAZ)
S
O002129
21. Legawiec Edyta Stowarzyszenie Interhorse
S
Brak
22. Lomankiewicz Veronica Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2006 (J.)
O053360
23. Maciejewska-Mazur Wiktoria BPK
S
Brak
24. Majchrzak Natalia Stajnia Szybki Konik
2005 (J.)
brak
25. Nec Maja Stajnia Szybki Konik
2008 (JM.)
brak
26. Nec Nikola Stajnia Szybki Konik
2008 (JM.)
brak
27. Nicolescu Ruxandra Natalia Stowarzyszenie Interhorse
S
none
28. Niezgoda Weronika BPK (MAZ)
2005 (J.)
O064424
29. Nowakowska Otylia Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2005 (J.)
O045544
30. Ochman Zofia Niezrzeszona
2008 (JM.)
LZRWZJ/1353/22
31. Olkowska Alicja Stajnia Szybki Konik
2006 (J.)
Brak
32. Ostaszewska Karolina bpk
2006 (J.)
brak
33. Parchan Oliwia bpk
2004 (J.)
brak
34. Pekaniec Maciej KJ Akademia Kucania
S
O001374
35. Pekaniec Maciej Akademia Kucania
S
brak
36. Piątkowska Wiktoria Stow. KJ Olimpia Warszawa
2004 (J.)
O057755
37. Płuska Maria St. Szkoła Sportów Konnych
2011 (Mł.)
O062316
38. Potocka Aleksandra Stow. KJ Olimpia Warszawa
2006 (J.)
O060643
39. Potocka Alicja Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2006 (J.)
O060642
40. Potykanowicz Antonina SKJ OLIMPIA
2009 (JM.)
Brak
41. Pożarowszczyk Marika Sekcja Jeździecka Drwal
2008 (JM.)
br
42. Poznańska Julia BPK - PDL
2004 (J.)
O056158
43. Prasek Hubert Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2012 (Mł.)
O062296
44. Prasek Krzysztof Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O001059
45. Prasek Magdalena Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O000912
46. Rogoda Aleksandra KJ GRAND TORINO/ Stadnina koni Przekolno
2006 (J.)
brak
47. Rybarczyk Zofia SKJ OLIMPIA
2006 (J.)
Brak
48. Skonieczna Michalina bpk
S
brak
49. Sobolewska Lea Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2007 (JM.)
O053365
50. Trześniewska Julia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2004 (J.)
O050418
51. Wieczorek Julia KJ Sawanka
2006 (J.)
O050813
52. Wolińska Nadia Stajnia Szybki Konik
2007 (JM.)
O063064
53. Woźniakowska Karolina INTERHR JKS Poczernin
S
Brak
54. Zaręba Diana BPK (LUL)
S
O025958
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

32

ALTO NN POL 2011 wałach gniada/165 F: Xx
M: Xx
brak 25000152787831X
2.

20

AVENTO WLKP POL 2009 Wałach kara F: Evento
M: Adelajda
Zz
3.

8

BANJO TYP KON MAŁY POL 2012 wałach ciemnogniada/mk:150 F: nn
M: nn
br bb
4.

59

BERGS 10-09 KUC POL 2012 wałach siwa/kuc:123 F: nn /
M: nn /
K033067 528009121194710
5.

38

BROWAR SP POL 2015 wałach kasztanowata/- F: Arktos
M: Bolsena
brak 616009610173015
6.

23

BYSTRA KUC WALIJSKI POL 2012 klacz ciemnogniada/kuc:123 F: Duinveldt's Lewa / High Flown's Viper
M: Blanka / Chardas
K030193 616013600185012
7.

66

CARPACIO Holsteiner Warmblut GER 2010 gelding bay/185 F: Canturo
M: Raffiness
none DE421000275310
8.

54

CENA SP POL 2004 klacz siwa/171 F: Grand De La Cour /
M: Cyranka /
brak 616009520018704
9.

29

CHACCO PERFECT S Deutsches Sportpferd POL 2009 wałach gniada/175 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Georgina Plus-S / Louis
K019273 DE455879011009
10.

45

CHEKKER W Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 24.02.2005 wałach gniada/165 F: Grandie
M: Chałtura
K010381 616009680027505
11.

37

CLEMENTINE HAN GER 2016 klacz siwa/170 F: Cinsey /
M: Silberminont /
brak DE431310772516
12.

64

CORSTAR HOL POL 2011 wałach gniada/168 F: Corrado I
M: Patricia IX
K023722 DE421000203911
13.

18

CUIDAM DE VRENDT KWPN POL 2007 wałach kasztanowata/168 F: .
M: Z
. 5280030000703489
14.

41

DIACENT WLKP POL 2014 wałach kasztanowata/170 F: Hiacynt
M: Diana / Asyż
K024704 616007530018014
15.

14

DIWA SP POL 2016 klacz gniada/165 F: Elvaro
M: D E.FEU D’ Hiver/ Diamant de Semilly
K031994 616009510152916
16.

33

DONNA AA MAŁOPOLSKA POL 2018 klacz skarogniada/170 F: Emark
M: Dandi
brak 616006660635418
17.

58

ELFED KUC POL 2012 wałach kara/kuc:145 F: Nn
M: Nn
Brak 826073001536586
18.

36

ELIZABETH M. POL 2015 klacz siwa/160 F: Dąbek / Emetyt
M: Elita / Banknot
K028146 616 006 51 01605 15
19.

43

ELLA BR.D POL 2006 klacz kasztanowata/165 F: NN
M: NN
K032886 826073001072864
20.

5

GALOP Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 wałach kasztanowata/- F: Libretto
M: Gama
K025104 616009630200109
21.

52

GAŁGAN P KONIK POLSKI POL 2009 wałach inna/kuc:kuc:14 F: Drzewiak / Syriusz
M: Groza / Hultaj
K030966 K030966
22.

57

GOLDEN BOY SP POL 2014 wałach gniada/168 F: FARMER
M: GOLDMARIE
LKRWZJ/1792/22 616098100060970
23.

31

GOOD LUCK SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Ludger / Laptop
M: Galia / Erebus
K032366 616009680010116
24.

56

GRAF SP POL 2016 wałach tarantowata/161 F: Dixan / Dandys
M: Grawitacja / Jasyr
K032638 616009660448416
25.

2

GRETA VON CRUISING ISH IRL 2016 klacz kasztanowata/167 F: Cruising Arish / Sea Crest
M: Goldicova / Touchdown
K029976 372414006047490
26.

35

HERA MŁP POL 2012 klacz siwa/kuc:149 F: Herkules
M: Arabella / NN
K031641 616006510349212
27.

7

HISTORIA SP POL 2018 klacz gniada/168 F: Quartier Latin
M: Happy end
brak 616009660337218
28.

25

HONDURAS ZK SP POL 2014 wałach gniada/165 F: ---
M: ----
Brak 6160095910247
29.

47

HOPPER KOPN POL 2012 wałach gniada/170 F: CARRERA
M: ASSIVONA
K021845 528003201206972
30.

61

HOTREX NN POL 2006 wałach gniada/mk:mk:mk:m F: Nn
M: Nn
K020660
31.

12

ISGAAR KUC POL 2005 klacz bułana/kuc:148 F: Tilo
M: Po Capitol l
222 222
32.

1

KALIMNOS SAKSOŃSKA GER 2000 wałach siwa/183 F: Kordatus
M: Gina
brak 08093
33.

42

KARDO VAN’T STEENPUTJE BWP BEL 2010 wałach ciemnogniada/170 F: Darco / Lugano van la Roche
M: Pehatra Van't Steenputje / Feinschnitt I V D Richter
K023507 056002W00295062
34.

39

KEES KWPN POL 2015 wałach gniada/165 F: Rodrigoo vdl/ Indoctro
M: Ines
K028414 616 0939 002444 19
35.

65

KRYM OLI HUCUŁ POL 2012 wałach srokata/kuc:137 F: Picasso
M: Kalipsa Oli
brak 616012660054512
36.

50

KRYSTIAN Pełna Krew Angielska POL 2015 wałach gniada/165 F: Needham's Fort
M: Kryspina
Brak 616POL15008547T
37.

48

LERKA MAŁOPOLSKA POL 1999 klacz kasztanowata/mk:156 F: Arcus
M: Legia
K032333 POL 006 59 00207 99
38.

46

LITTLE CARTIER SP POL 2008 wałach gniada/167 F: Cartier II/ Cheenook
M: Losita 2 / Landwind II B
K016799 POL009640013408
39.

44

LOLLIPOP HOLSZTYN POL 2018 klacz gniada/165 F: L’esprit
M: U- Dolce Vita/ Limbus
Brak DE 421000709518
40.

4

N-CONNIE OF HERITAGE BWP BEL 2013 klacz siwa/. F: Caspar 232 (Catriccio) / Berlin (ex Caspar)
M: Azalea / Acorado
K025202 056002W00306165
41.

19

NET SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Alabaster
M: Nokia / Turbud Quirinus
K028130 .
42.

24

NEW GOLD SP POL 2006 ogier ciemnogniada/168 F: Neo / Luron
M: Natura / Jakobin
K010977 POL009661132206
43.

51

OCTOBER JIGSAW IRISH COB POL 2009 Wałach srokata/136 F: NN
M: NN
Brak Brak
44.

55

PIERWSZA RADOŚĆ TRAKEŃSKA POL 2007 klacz kasztanowata/160 F: Radiator / Aragonit
M: Pieresyp / Rospyt
K030947 POL732010026607
45.

13

PIPPA VD HEFFINCK BWP BEL 2015 klacz kasztanowata/167 F: For Pleasure
M: Casilla vd Heffinck
K028165 056002W00310620
46.

30

RED HERSHEY HAN GER 2013 wałach gniada/165 F: Ramiro's Son II / Ramiro
M: Delia / Donaumonarch
K023135 DE431319730813
47.

53

SANDREA SP POL 2015 klacz kara/155 F: nn /
M: Droopy / New Grove Coin
K030985 LV001000003435
48.

28

SPEED KOŃ MAŁY POL 2009 wałach srokata/mk:155 F: ST Spanish Springer
M: Jolka
K020818 616013610222909
49.

34

SUNMOONSTAR Pełna Krew Angielska POL 2017 klacz gniada/mk:155 F: Le Havre
M: Acclimatisation
brak 372IRE45297743T
50.

60

SUNMOONSTAR Pełna Krew Angielska POL 2017 klacz gniada/mk:155 F: Le Havre
M: Acclimatisation
brak 372IRE45297743T
51.

15

USHER Z ZANG POL 2015 Wałach kasztanowata/164 F: U Can't Lose / Nothing To Lose
M: Chilli / Turbud Quirinus
K028084 056015Z55512115
52.

40

VADIS XX POL 2016 wałach ciemnogniada/168 F: Mourin
M: Batter
Brak 332-234
53.

26

VHS ENTWEDER ODER OLD. POL 2007 wałach gniada/166 F: NN
M: NN
PZJ K011241 DE418181505207
54.

63

VIMCI L SP POL 2016 wałach siwa/160 F: Con Spirito R
M: Viva Madonna
brak 616009610132416
55.

9

WALOR KF POL 2009 wałach tarantowata/kuc:115 F: Wiedźmin PonySport
M: Syberia / nn
K027406 616013580749309
56.

62

WENDIA TYP KOŃ MAŁY POL 2018 klacz gniada/mk:140 F: Woltar
M: Wisełka
brak 616999640081419
57.

22

ZENDER KWPN POL 2004 Wałach gniada/165 F: Cavaldos
M: Lorien
K009946 528210000509481
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrychowska Agata
BPK
2022-02-12
1
2022-02-12
10
Augustyniak Wiktoria
Stajnia Szybki Konik
GRAF (56)
2022-02-12
17
2022-02-12
11
Bohdanowicz Konstancja Cecylia
INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
2022-02-12
6
2022-02-12
2
Charubin Natalia
SKJ OLIMPIA
ZENDER (22)
2022-02-12
3
2022-02-12
Charzyńska Agata
KJ Aldragho
2022-02-12
13
2022-02-12
5
Chwesewicz Olimpia
INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
2022-02-12
9
2022-02-12
4
Czuprzyńska Martyna
SHS Grobice
2022-02-12
Ferenc Kinga
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
DIACENT (41)
2022-02-12
14
2022-02-12
2
Gierejkiewicz Maria
KJ Akademia Kucania Dawidy
HERA (35)
2022-02-12
6
2022-02-12
5
Glińska Kinga
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2022-02-12
4
2022-02-12
7
Górecka Natalia
INTERHR - JKS Poczernin
GALOP (5)
2022-02-12
5
2022-02-12
2
Grąbczewski Marek
Stajnia Szybki Konik
2022-02-12
12
2022-02-12
Janiszewska Magdalena
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
SPEED (28)
2022-02-12
2
2022-02-12
1
Kaczmarczyk Hanna
KJ
2022-02-12
12
2022-02-12
2
Kaczmarczyk Lena
-
2022-02-12
1
2022-02-12
5
Kazana Lena
BPK - MAZ
2022-02-12
1
2022-02-12
1
Klukowska Antonia
INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
ELFED (58)
2022-02-12
2022-02-12
Kołodziejczyk Milena
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
KEES (39)
2022-02-12
2022-02-12
Kondzioła Elżbieta
BPK (MAZ)
2022-02-12
7
2022-02-12
Legawiec Edyta
Stowarzyszenie Interhorse
VADIS (40)
2022-02-12
1
2022-02-12
1
Lomankiewicz Veronica
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2022-02-12
7
2022-02-12
Maciejewska-Mazur Wiktoria
BPK
2022-02-12
19
Majchrzak Natalia
Stajnia Szybki Konik
CENA (54)
2022-02-12
1
2022-02-12
6
Nec Maja
Stajnia Szybki Konik
2022-02-12
8
2022-02-12
8
Nec Nikola
Stajnia Szybki Konik
SANDREA (53)
2022-02-12
1
2022-02-12
8
Nicolescu Ruxandra Natalia
Stowarzyszenie Interhorse
2022-02-12
2022-02-12
8
Niezgoda Weronika
BPK (MAZ)
BROWAR (38)
2022-02-12
2022-02-12
20
Nowakowska Otylia
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2022-02-12
1
2022-02-12
1
Ochman Zofia
Niezrzeszona
2022-02-12
4
2022-02-12
Olkowska Alicja
Stajnia Szybki Konik
2022-02-12
1
2022-02-12
12
Ostaszewska Karolina
bpk
LERKA (48)
2022-02-12
2022-02-12
1
Parchan Oliwia
bpk
HOPPER (47)
2022-02-12
4
2022-02-12
Pekaniec Maciej
KJ Akademia Kucania Dawidy
2022-02-12
2022-02-12
1
Pekaniec Maciej
Akademia Kucania
2022-02-12
1
2022-02-12
Pekaniec Maciej
KJ Akademia Kucania
ALTO (32)
2022-02-12
14
2022-02-12
8
2022-02-12
8
2022-02-12
1
Piątkowska Wiktoria
Stow. KJ Olimpia Warszawa
NET (19)
2022-02-12
2022-02-12
2
Płuska Maria
St. Szkoła Sportów Konnych
2022-02-12
2022-02-12
13
Potocka Aleksandra
Stow. KJ Olimpia Warszawa
2022-02-12
3
2022-02-12
Pożarowszczyk Marika
Sekcja Jeździecka Drwal
WALOR (9)
2022-02-12
1
2022-02-12
Poznańska Julia
BPK - PDL
ELLA (43)
2022-02-12
5
2022-02-12
3
Prasek Hubert
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
ISGAAR (12)
2022-02-12
1
2022-02-12
1
Prasek Krzysztof
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2022-02-12
4
2022-02-12
1
DIWA (14)
2022-02-12
3
2022-02-12
8
Prasek Magdalena
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
USHER Z (15)
2022-02-12
3
2022-02-12
3
2022-02-12
12
2022-02-12
18
Rybarczyk Zofia
SKJ OLIMPIA
AVENTO (20)
2022-02-12
1
2022-02-12
1
Skonieczna Michalina
bpk
2022-02-12
12
2022-02-12
Sobolewska Lea
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2022-02-12
1
2022-02-12
6
Trześniewska Julia
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2022-02-12
4
Wieczorek Julia
KJ Sawanka
HOTREX (61)
2022-02-12
1
2022-02-12
9
Wolińska Nadia
Stajnia Szybki Konik
2022-02-12
2022-02-12
15
Zaręba Diana
BPK (LUL)
BANJO (8)
2022-02-12
12
2022-02-12
15

Number of Riders: 54

Number of Horses: 57

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-052019-4, Leszek Doraczyński)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl