Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZTiR-B 18.09. XIV eliminacja Ligi Mazowsza
INTERHR JKS Poczernin, 18.09.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
43 ACCEPTED 2021-09-16 20:35:36
2021-09-16 14:15:42
Elżbieta Kondzioła NOMINACJA
  • 1x 7/L 100 cm/Konkurs nr 7, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 9/P, wys. 110 cm/Konkurs nr 9, klasa P, z ustalonym czasem, wys. 110 cm
42 ACCEPTED 2021-09-16 11:39:27
2021-09-16 07:27:23
Natalia Czarnak FIESTA
  • 1x 4/KiMK 80 cm/Konkurs nr 4, open , Kuce i Małe Konie, zwykły, wys. 80 cm
41 ACCEPTED 2021-09-16 07:19:20
2021-09-15 21:39:27
Ada Wołąs ROGER THAT
  • 2x 7/L 100 cm/Konkurs nr 7, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
40 ACCEPTED 2021-09-16 07:19:23
2021-09-15 19:39:21
Anna Sobala LAYRO STW
  • 2x 6/LL1 90 cm/Konkurs nr 6, open , klasa LL,1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
39 ACCEPTED 2021-09-16 07:19:26
2021-09-15 19:36:27
Anna Sobala MAGIC BOY
  • 2x 5/LL 80 cm/Konkurs nr 5, open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
38 ACCEPTED 2021-09-16 07:19:29
2021-09-15 18:58:47
Inga Olejarz INWOOD
  • 1x 8B/L Stylowy, wys. 100 cm/Konkurs nr 8B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca , wys. 100 cm
  • 1x 9/P, wys. 110 cm/Konkurs nr 9, klasa P, z ustalonym czasem, wys. 110 cm
37 ACCEPTED 2021-09-16 07:19:31
2021-09-15 18:32:10
Michalina Rejman DANDY
  • 2x 8A/L Licencyjny/Konkurs nr 8A, klasa L, Egzamin Licencyjny , wys. do 100 cm
36 ACCEPTED 2021-09-15 15:46:50
2021-09-15 10:30:00
Maja Potyra MOONLIGHT MAGIC
  • 1x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm
  • 1x 4/KiMK 80 cm/Konkurs nr 4, open , Kuce i Małe Konie, zwykły, wys. 80 cm
35 ACCEPTED 2021-09-14 23:07:28
2021-09-14 21:19:23
Małgorzata Jabłońska ŁAWROW
  • 1x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm
  • 1x 5/LL 80 cm/Konkurs nr 5, open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
34 ACCEPTED 2021-09-14 20:01:51
2021-09-14 19:41:36
Milena Kołodziejczyk LANCOME
  • 2x 8B/L Stylowy, wys. 100 cm/Konkurs nr 8B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca , wys. 100 cm
33 ACCEPTED 2021-09-14 20:02:01
2021-09-14 19:40:13
Otylia Nowakowska LITTLE CARTIER
  • 1x 5/LL 80 cm/Konkurs nr 5, open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1 90 cm/Konkurs nr 6, open , klasa LL,1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
32 ACCEPTED 2021-09-14 20:02:08
2021-09-14 16:19:30
Dorota Wakulińska KILIMANDŻARO
  • 1x 6/LL1 90 cm/Konkurs nr 6, open , klasa LL,1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
31 ACCEPTED 2021-09-14 20:02:13
2021-09-14 16:18:43
Jakub Olesiejuk KILIMANDŻARO
  • 1x 6/LL1 90 cm/Konkurs nr 6, open , klasa LL,1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
30 ACCEPTED 2021-09-14 20:02:22
2021-09-14 13:56:15
Justyna Żółtowska VEDETTE VD HATERBEEK Z
  • 1x 7/L 100 cm/Konkurs nr 7, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 9/P, wys. 110 cm/Konkurs nr 9, klasa P, z ustalonym czasem, wys. 110 cm
29 ACCEPTED 2021-09-14 20:02:39
2021-09-14 11:48:23
Magdalena Prasek KEES
  • 1x 7/L 100 cm/Konkurs nr 7, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 9/P, wys. 110 cm/Konkurs nr 9, klasa P, z ustalonym czasem, wys. 110 cm
28 ACCEPTED 2021-09-14 20:02:45
2021-09-14 11:46:52
Magdalena Prasek USHER Z
  • 1x 10/N, wys. 120 cm/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
  • 1x 11/C, wys. 130 cm/Konkurs nr 11, klasa C, zwykły, wys. 130 cm
27 ACCEPTED 2021-09-14 20:02:51
2021-09-14 11:46:30
Krzysztof Prasek CATARINA 216
  • 1x 11/C, wys. 130 cm/Konkurs nr 11, klasa C, zwykły, wys. 130 cm
26 ACCEPTED 2021-09-14 20:03:02
2021-09-14 08:24:20
Olga Drozd KASTELLO
  • 1x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm
  • 1x 5/LL 80 cm/Konkurs nr 5, open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
25 ACCEPTED 2021-09-14 20:03:07
2021-09-14 08:23:36
Michalina Drozd GREY RONNIE
  • 2x 2/Kuce 60 cm/Konkurs nr 2, open , Kuce, dokładności, wys. 60 cm
24 ACCEPTED 2021-09-14 06:36:55
2021-09-13 22:11:56
Edyta Legawiec VADIS
  • 2x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm
23 ACCEPTED 2021-09-14 06:36:58
2021-09-13 20:54:31
Barbara Czarnocka REBELIA
  • 1x 5/LL 80 cm/Konkurs nr 5, open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1 90 cm/Konkurs nr 6, open , klasa LL,1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
22 ACCEPTED 2021-09-14 06:37:08
2021-09-13 16:30:09
Wiktoria Gawrych ANDA
  • 1x 5/LL 80 cm/Konkurs nr 5, open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1 90 cm/Konkurs nr 6, open , klasa LL,1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
21 ACCEPTED 2021-09-13 15:06:15
2021-09-13 12:39:42
Sławomir Przybysz HONDURAS ZK
  • 1x 5/LL 80 cm/Konkurs nr 5, open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1 90 cm/Konkurs nr 6, open , klasa LL,1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
20 ACCEPTED 2021-09-15 15:46:55
2021-09-13 12:39:16
Lena Kaczmarczyk VHS ENTWEDER ODER
  • 1x 2/Kuce 60 cm/Konkurs nr 2, open , Kuce, dokładności, wys. 60 cm
  • 1x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm
19 ACCEPTED 2021-09-15 15:47:00
2021-09-13 12:38:19
Lena Kaczmarczyk ŚWISTA ZAGORKA
  • 1x 2/Kuce 60 cm/Konkurs nr 2, open , Kuce, dokładności, wys. 60 cm
  • 1x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm
18 ACCEPTED 2021-09-13 15:06:25
2021-09-13 12:37:57
Hanna Kaczmarczyk SZELVIHAR
  • 2x 1/50 cm/Konkurs nr 1, open , dokładności, wys. 50 cm
17 ACCEPTED 2021-09-13 15:06:28
2021-09-13 09:00:30
Zuzanna Królikowska DISNEY
  • 1x 6/LL1 90 cm/Konkurs nr 6, open , klasa LL,1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 7/L 100 cm/Konkurs nr 7, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
16 ACCEPTED 2021-09-13 15:06:30
2021-09-13 08:53:24
Zofia Michalak FARAMEE M
  • 1x 10/N, wys. 120 cm/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
  • 1x 11/C, wys. 130 cm/Konkurs nr 11, klasa C, zwykły, wys. 130 cm
15 ACCEPTED 2021-09-15 15:47:04
2021-09-13 08:53:02
Zofia Michalak PRINCESSA I G
  • 1x 10/N, wys. 120 cm/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
14 ACCEPTED 2021-09-13 07:21:14
2021-09-12 20:15:16
Olga Celska EVITA
  • 1x 9/P, wys. 110 cm/Konkurs nr 9, klasa P, z ustalonym czasem, wys. 110 cm
  • 1x 10/N, wys. 120 cm/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
13 ACCEPTED 2021-09-13 07:21:16
2021-09-12 17:37:41
Alicja Wiśniewska FELLOW 137
  • 1x 6/LL1 90 cm/Konkurs nr 6, open , klasa LL,1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 7/L 100 cm/Konkurs nr 7, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
12 ACCEPTED 2021-09-12 07:43:08
2021-09-11 22:50:43
Kinga Glińska CHACCO PERFECT S
  • 1x 9/P, wys. 110 cm/Konkurs nr 9, klasa P, z ustalonym czasem, wys. 110 cm
  • 1x 10/N, wys. 120 cm/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
11 ACCEPTED 2021-09-12 07:43:12
2021-09-11 22:06:51
Aleksandra Śledziewska TROFARTH JIM
  • 1x 6/LL1 90 cm/Konkurs nr 6, open , klasa LL,1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 7/L 100 cm/Konkurs nr 7, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
10 ACCEPTED 2021-09-12 07:43:15
2021-09-11 13:27:49
Izabela Cebo KANON
  • 1x 6/LL1 90 cm/Konkurs nr 6, open , klasa LL,1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
  • 2x 7/L 100 cm/Konkurs nr 7, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
9 ACCEPTED 2021-09-06 11:36:11
2021-09-04 19:29:41
Hanna Szustorowska RICO KG
  • 2x 6/LL1 90 cm/Konkurs nr 6, open , klasa LL,1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
8 ACCEPTED 2021-09-06 11:36:14
2021-09-04 11:14:32
Klaudia Popiołek KODAKKADO
  • 1x 5/LL 80 cm/Konkurs nr 5, open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1 90 cm/Konkurs nr 6, open , klasa LL,1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
7 ACCEPTED 2021-09-03 08:19:33
2021-09-02 20:41:42
Anna Benczak Jm'05 SONAR
  • 2x 5/LL 80 cm/Konkurs nr 5, open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
6 ACCEPTED 2021-09-16 07:19:34
2021-09-01 19:45:56
Julia Wrzesień ROMEO Z SADYBY
  • 2x 2/Kuce 60 cm/Konkurs nr 2, open , Kuce, dokładności, wys. 60 cm
5 ACCEPTED 2021-09-02 09:41:15
2021-09-01 13:53:12
Lena Sawicka LONGLIFE
  • 2x 7/L 100 cm/Konkurs nr 7, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
4 ACCEPTED 2021-09-01 07:51:43
2021-08-31 19:56:31
Natalia Górecka N-CONNIE OF HERITAGE
  • 1x 8B/L Stylowy, wys. 100 cm/Konkurs nr 8B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca , wys. 100 cm
  • 1x 9/P, wys. 110 cm/Konkurs nr 9, klasa P, z ustalonym czasem, wys. 110 cm
3 ACCEPTED 2021-09-01 07:51:51
2021-08-31 13:24:09
Amelia Zubczyńska SHAKKATO PB Z
  • 1x 7/L 100 cm/Konkurs nr 7, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 9/P, wys. 110 cm/Konkurs nr 9, klasa P, z ustalonym czasem, wys. 110 cm
2 ACCEPTED 2021-09-09 19:06:53
2021-08-30 20:41:24
Marta Kulesza HELIOS
  • 2x 5/LL 80 cm/Konkurs nr 5, open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
1 ACCEPTED 2021-08-31 02:55:02
2021-08-30 20:40:26
Monika Kulesza WOLF'S MORITZ "V
  • 2x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 70 cm
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Benczak Jm'05 Anna BPK(MAZ)
2005 (J.)
O052982
2. Cebo Izabela SKJ Pony Power
2005 (J.)
O046553
3. Celska Olga SKJ Beckersport Raszyn
S
O026797
4. Czarnak Natalia KJ Humorek Krawcowizna
2006 (JM.)
O037685
5. Czarnocka Barbara brak
2007 (JM.)
brak
6. Drozd Michalina Brak
2011 (Mł.)
O064713
7. Drozd Olga brak
2008 (JM.)
O064514
8. Gawrych Wiktoria St. STAJNIA DĘBY
2007 (JM.)
O054579
9. Glińska Kinga Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2003 (J.)
O053558
10. Górecka Natalia INTERHR - JKS Poczernin Sp. z o. o.
2003 (J.)
O040147
11. Jabłońska Małgorzata brak
S
brak
12. Kaczmarczyk Hanna KJ
2010 (Mł.)
brak
13. Kaczmarczyk Lena -
2010 (Mł.)
Brak
14. Kołodziejczyk Milena Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2005 (J.)
O050091
15. Kondzioła Elżbieta BPK (MAZ)
S
O002129
16. Królikowska Zuzanna stadnina Ławra
2002 (MJ.)
O034874
17. Kulesza Marta KJ Humorek
S
O058365
18. Kulesza Monika KJ Humorek
2012 (Mł.)
O063686
19. Legawiec Edyta Stowarzyszenie Interhorse
S
Brak
20. Michalak Zofia KS Garo Zaborów
2005 (J.)
O045772
10226564
21. Nowakowska Otylia Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2005 (J.)
O045544
22. Olejarz Inga Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2004 (J.)
O048619
23. Olesiejuk Jakub Stow. SKJ Bobrowy Staw
S
O001054
24. Popiołek Klaudia Białobrzeg bliższy
S
Brak
25. Potyra Maja SKJ Bobrowy Staw Augustówek
2010 (Mł.)
O061206
26. Prasek Magdalena Stow. Interhorse Pleszew
S
O000912
27. Przybysz Sławomir Bpk
S
----
28. Rejman Michalina Brak
2009 (JM.)
O060508
29. Sawicka Lena KJ Humorek Krawcowizna
2008 (JM.)
O046346
30. Śledziewska Aleksandra SKJ Beckersport Laszczki
2008 (JM.)
O057801
31. Sobala Anna INTERHR JKS Poczernin'' Sp. z o. o.
S
O003357
32. Szustorowska Hanna KJ Sielanka Warka
S
O003649
33. Wakulińska Dorota Stow. SKJ Bobrowy Staw
S
O035451
34. Wiśniewska Alicja BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O064172
35. Wołąs Ada BPK - MAZ
S
O007542
36. Wrzesień Julia KJ Humorek Krawcowizna
2011 (Mł.)
O065440
37. Żółtowska Justyna KJ SO Łąck
S
O002636
38. Zubczyńska Amelia KJ Humorek Krawcowizna
2006 (JM.)
O044214
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

35

AFISZ SP POL 2002 wałach gniada/170 F: Denar
M: Aprobata
Brak 009590004902
2.

13

AFRODYTA AZ SP POL 2007 Klacz gniada/169 F: Granilli S /
M: Artemida /
K013302
3.

34

ANDA MALOPOLSKA POL 2011 klacz kasztanowata/165 F: Emaks
M: Arenda
K031699 616 006 58 05182 11
4.

18

BLEK FORT GRO-S HANOWERSKA BLR 2013 wałach skarogniada/165 F: Bodryj
M: Erotyka
K029603 616999661417413
5.

43

CATARINA 216 OS GER 2011 klacz gniada/175 F: Cartoon/ Carthago
M: Fatendra /For Edition
K020513 DE 418184042811
6.

20

CHACCO PERFECT S Deutsches Sportpferd POL 2009 wałach gniada/175 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Georgina Plus-S / Louis
K019273 DE455879011009
7.

40

CHAMPION FOREST KUC POL 2002 wałach gniada/kuc:149 F: Nur / Wermut
M: Chanel/ Cyma
K014638 POL013640057802
8.

17

COUPE DE BLUE OLDENBURSKA POL 2015 klacz siwa/160 F: Coupie
M: Chacca
K031621 DE 418181054915
9.

9

COUPE DE BLUE OLDENBURSKA POL 2015 klacz siwa/160 F: Coupie
M: Chacca
K031621 DE418181054915
10.

53

DANDY KUC POL 2013 wałach ciemnokasztanowata/kuc:130 F: Szaman
M: Dazy
K026384 616013610091913
11.

48

DARE DE LUX SP POL 2013 Ogier kasztanowata/167 F: Hermes De Lux / Hermes D'Authieux
M: Darola / Cabrol
K025894 616009530046213
12.

29

DISNEY SP POL 2012 wałach kara/165 F: Stilios
M: Darubina
K021731 616009580487612
13.

23

EVITA HAN GER 2013 klacz skarogniada/172 F: El Bundy / Escudo I
M: Silence / Stolzenberg
K029672 DE431319626813
14.

30

FARAMEE M KWPN NED 2010 wałach siwa/170 F: Bugatti VDL / Silverstone
M: Aramee O.A. / Marlon
K020474 528003201006399
15.

24

FELLOW 137 OLD POL 2003 wałach gniada/164 F: For Keeps
M: Gaya / Voltaire
K016364 DE 418180160203
16.

54

FIESTA DRP POL 2013 klacz kara/kuc:148 F: Tupet / Twister
M: Felina / Kaiserstolz
K026894 616013670035613
17.

12

GOLDEN ROSE HOLST. POL 2014 Klacz siwa/164 F: Mylord Carthago
M: Adrette
K026474
18.

14

GREGORY SP POL 2006 Wałach kasztanowata/166 F: Maram /
M: Galilea /
K011160
19.

45

GREY RONNIE NN POL 2012 wałach inna/kuc:149 F: nn
M: nn
K030625 372003005614174
20.

2

HELIOS SP POL 2005 Wałach siwa/162 F: CORDE
M: HERA
K009529 POL 009 66 01104 05
21.

25

HONDURAS ZK SP POL 2014 wałach gniada/165 F: ---
M: ----
Brak 6160095910247
22.

52

INWOOD XX POL 2010 gelding dark bay/165 F: Royal Court
M: Italia / Who Knows
K019061 616POL10006854T
23.

22

KANON MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach ciemnogniada/162 F: PAS
M: KARINA
K019527 POL 006 64 00774 06
24.

44

KASTELLO WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach kasztanowata/160 F: GARON
M: KLEONKA
K032220 616007610298509
25.

41

KEES KWPN POL 2015 wałach gniada/163 F: Rodrigo VDL
M: Ines / Arizona
K028414 616093900244419
26.

10

KENNA MK SP POL 2016 klacz gniada/165 F: Marino
M: Kassari / Rhytmus S
K032287 616009600035416
27.

38

KILIMANDŻARO SP POL 2016 wałach skarogniada/164 F: Tjunske
M: Kokietka
K030982 Brak
28.

8

KODAKKADO KWPN NED 2015 wałach siwa/170 F: Dallas VDL
M: Phebo
Brak 528003201501197
29.

36

LANCOME SP POL 2006 ogier ciemnogniada/170 F: Cajero / Caretino
M: Losita 2 / Landwind II B
K010014 POL009640013406
30.

50

LAYRO STW BWP POL 2011 wałach siwa/167 F: Cassander van Het Bremhof
M: Athena
K021391 981100002680724
31.

37

LITTLE CARTIER SP POL 2008 wałach gniada/167 F: Cartier II/ Cheenook
M: Losita 2 / Landwind II B
K016799 POL009640013408
32.

6

LONGLIFE HOL. KUC WAL. POL 2011 wałach gniada/kuc:147 F: Leandros Sirik / Flora's Hof Magic
M: Blakt's Ashly / Oakley Bubbling Bobbety
K028152 528017201101099
33.

15

LUPIDELLA EBONY LADY KUC WALIJSKI POL 2011 klacz skarogniada/kuc:132 F: Turinina's Gismore
M: Firwood's Ella
K027160 616013590109311
34.

46

ŁAWROW Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach ciemnogniada/169 F: Lanvester L Ex Lansvester L
M: Łezka
Brak 616009661391613
35.

51

MAGIC BOY MAŁOPOLSKA POL 2015 Wałach gniada/165 F: Sex
M: Madera
Brak 616006550048315
36.

47

MOONLIGHT MAGIC KUC CONNEMARA POL 2013 wałach siwa/kuc:139 F: nn
M: nn
K027210 B0103010S
37.

3

N-CONNIE OF HERITAGE Belgisch Warmbloedpaard BEL 2013 klacz siwa/. F: Caspar 232
M: Azalea
K025202 056002W00306165
38.

19

NEW GOLD SP POL 2006 ogier ciemnogniada/168 F: Neo / Luron
M: Natura / Jakobin
K010977 POL009661132206
39.

55

NOMINACJA SP POL 2004 klacz siwa/162 F: Hartland / Czad
M: Naomi / Eremita
K014127 616009661641004
40.

11

PASO DOBLE KUC POL 2009 wałach kara/kuc:148 F: Nando Super
M: Penny
K027463 616013520055609
41.

31

PRINCESSA I G SP POL 2013 klacz siwa/176 F: Canoso / Contact Me
M: Princessa / Cassini I
K024973 616009640048013
42.

33

REBELIA SP POL 2013 klacz ciemnogniada/163 F: Narvik
M: Rafanta
brak 616009520023513
43.

16

RICO KG SP POL 2008 Wałach siwa/165 F: Chellano's Boy DZ
M: Roksana KG
K019653 POL 009 61 02229 08
44.

49

ROGER THAT LUSITANO POR 2012 wałach bułana/165 F: Casanova
M: Zita
Brak 620001002879255
45.

5

ROMEO Z SADYBY KUC POL 2009 wałach gniada/kuc:130 F: Bator / Maashoeven's Egor
M: Trawel Riva / Dollom Double Surprisse
K030889 616013610254209
46.

4

SHAKKATO PB Z ZANGERSHEIDE BEL 2016 wałach ciemnogniada/168 F: Stakkato / Spartan
M: Charity / Nonstop
K031754 056015Z55592616
47.

7

SONAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach kara/168 F: San Luis
M: Sonka
K025392 616009610105213
48.

27

ŚWISTA ZAGORKA KUC POL 2007 klacz srokata/kuc:147 F: ----
M: ----
brak 616999590345807
49.

28

SZELVIHAR KUC POL 2017 wałach tarantowata/kuc:136 F: -----
M: ------
brak 348199QC013PT18
50.

21

TROFARTH JIM WELSH COB POL 2011 wałach gniada/kuc:147 F: Powysvalley Monteray
M: Trofarth Betsan
K030242 826046010092123
51.

42

USHER Z ZANG POL 2015 Wałach kasztanowata/164 F: U Can't Lose / Nothing To Lose
M: Chilli / Turbud Quirinus
K028084 056015Z55512115
52.

32

VADIS XX POL 2016 wałach ciemnogniada/168 F: Mourin
M: Batter
Brak 332-234
53.

39

VEDETTE VD HATERBEEK Z ZANGERSHEIDE BEL 2015 klacz ciemnogniada/173 F: Vigo D'Arsouilles
M: Curieuze van Bost Z / Chellano Z
K031601 056015Z55591815
54.

26

VHS ENTWEDER ODER OLD. POL 2007 wałach gniada/166 F: NN
M: NN
PZJ K011241 DE418181505207
55.

1

WOLF'S MORITZ V DRP POL 2007 wałach siwa/kuc:140 F: Corado
M: Mona
K018713 DE 434340050807
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Benczak Jm'05 Anna
BPK(MAZ)
SONAR (7)
2021-09-18
8
2021-09-18
Cebo Izabela
SKJ Pony Power
KANON (22)
2021-09-18
4
2021-09-18
Celska Olga
SKJ Beckersport Raszyn
EVITA (23)
2021-09-18
2
2021-09-18
1
Czarnak Natalia
KJ Humorek Krawcowizna
FIESTA (54)
2021-09-18
1
2021-09-18
Czarnocka Barbara
brak
REBELIA (33)
2021-09-18
3
2021-09-18
5
Drozd Michalina
Brak
2021-09-18
5
2021-09-18
3
Drozd Olga
brak
2021-09-18
2
2021-09-18
1
Gawrych Wiktoria
St. STAJNIA DĘBY
ANDA (34)
2021-09-18
9
2021-09-18
10
Glińska Kinga
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2021-09-18
7
Górecka Natalia
INTERHR - JKS Poczernin Sp. z o. o.
2021-09-18
3
2021-09-18
Jabłońska Małgorzata
brak
ŁAWROW (46)
2021-09-18
6
2021-09-18
6
Kaczmarczyk Hanna
KJ
2021-09-18
2
2021-09-18
1
Kaczmarczyk Lena
-
2021-09-18
2021-09-18
1
2021-09-18
1
2021-09-18
4
Kołodziejczyk Milena
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
LANCOME (36)
2021-09-18
4
2021-09-18
1
Kondzioła Elżbieta
BPK (MAZ)
2021-09-18
3
2021-09-18
5
Królikowska Zuzanna
stadnina Ławra
DISNEY (29)
2021-09-18
3
2021-09-18
6
Kulesza Marta
KJ Humorek
HELIOS (2)
2021-09-18
5
2021-09-18
Kulesza Monika
KJ Humorek
2021-09-18
5
2021-09-18
Legawiec Edyta
Stowarzyszenie Interhorse
VADIS (32)
2021-09-18
2021-09-18
3
Nowakowska Otylia
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2021-09-18
Olejarz Inga
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
INWOOD (52)
2021-09-18
2
2021-09-18
4
Olesiejuk Jakub
Stow. SKJ Bobrowy Staw
2021-09-18
5
Popiołek Klaudia
Białobrzeg bliższy
2021-09-18
2021-09-18
10
2021-09-18
Potyra Maja
SKJ Bobrowy Staw Augustówek
2021-09-18
2021-09-18
2
Prasek Magdalena
Stow. Interhorse Pleszew
KEES (41)
2021-09-18
2
2021-09-18
1
Przybysz Sławomir
Bpk
2021-09-18
4
2021-09-18
2
Rejman Michalina
Brak
DANDY (53)
2021-09-18
2
2021-09-18
1
Sawicka Lena
KJ Humorek Krawcowizna
2021-09-18
7
2021-09-18
5
Śledziewska Aleksandra
SKJ Beckersport Laszczki
2021-09-18
1
2021-09-18
5
Sobala Anna
INTERHR JKS Poczernin'' Sp. z o. o.
2021-09-18
12
2021-09-18
2021-09-18
2
2021-09-18
Szustorowska Hanna
KJ Sielanka Warka
RICO KG (16)
2021-09-18
7
2021-09-18
5
Wakulińska Dorota
Stow. SKJ Bobrowy Staw
2021-09-18
5
Wiśniewska Alicja
BPK (MAZ)
2021-09-18
5
2021-09-18
4
Wołąs Ada
BPK - MAZ
2021-09-18
1
2021-09-18
Wrzesień Julia
KJ Humorek Krawcowizna
2021-09-18
1
2021-09-18
4
Żółtowska Justyna
KJ SO Łąck
2021-09-18
7
2021-09-18
6
Zubczyńska Amelia
KJ Humorek Krawcowizna
2021-09-18
3
2021-09-18
6

Number of Riders: 38

Number of Horses: 55

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-052019-4, Leszek Doraczyński)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl