Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
24 ACCEPTED 2021-09-05 06:24:02
2021-09-05 06:24:02
Maja Roszczyk HARRISTOWN
  • 1x 5/LL 80 DK/Konkurs nr 5, Open DK, klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
23 ACCEPTED 2021-09-04 16:17:59
2021-09-04 16:17:59
Tekla Skalińska J'03 GRATIS
  • 1x 1/50/Konkurs nr 1, Open , dokładności, wys. 50 cm
  • 1x 2A/60 Kuce/Konkurs nr 2A, Open , Kuce, dokładności, wys. 60 cm
22 ACCEPTED 2021-09-04 06:46:43
2021-09-03 21:03:03
Agnieszka Pietrak COUPE DE BLUE
  • 1x 3/70/Konkurs nr 3, Open , dokładności, wys. 70 cm
21 ACCEPTED 2021-09-04 06:46:45
2021-09-03 15:19:00
Łukasz Kościesza COLLINA
  • 1x 6/LL1/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, Open , klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
20 ACCEPTED 2021-09-04 06:46:48
2021-09-03 15:16:50
Emilia Mikłaszewicz LEŚNA POLANA GEMMA
  • 1x 3/70/Konkurs nr 3, Open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 4/LL 80 KiMK/Konkurs nr 4, Open KiMK, klasa LL, dokładności, wys. 80 cm
19 ACCEPTED 2021-09-04 06:46:51
2021-09-03 15:16:13
Zuzanna Suska Mj'01 LA VIE
  • 2x 7/L/Konkurs nr 7, Open , klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
18 ACCEPTED 2021-09-04 06:46:53
2021-09-03 15:15:44
Otylia Owocka MILUZA
  • 2x 3/70/Konkurs nr 3, Open , dokładności, wys. 70 cm
17 ACCEPTED 2021-09-04 06:46:56
2021-09-03 15:15:20
Weronika Hoffmann CELANDER
  • 1x 6/LL1/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, Open , klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
16 ACCEPTED 2021-09-04 06:46:58
2021-09-03 15:14:36
Izabela Skowrońska LEŚNA POLANA RUBY
  • 2x 4/LL 80 KiMK/Konkurs nr 4, Open KiMK, klasa LL, dokładności, wys. 80 cm
15 ACCEPTED 2021-09-03 08:16:19
2021-09-02 13:11:08
Zuzanna Dziak REWIANKA
  • 1x 1/50/Konkurs nr 1, Open , dokładności, wys. 50 cm
  • 1x 2A/60 Kuce/Konkurs nr 2A, Open , Kuce, dokładności, wys. 60 cm
14 ACCEPTED 2021-09-03 08:16:22
2021-09-02 12:58:21
Amelia Ruta REDUTA
  • 1x 3/70/Konkurs nr 3, Open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 4/LL 80 KiMK/Konkurs nr 4, Open KiMK, klasa LL, dokładności, wys. 80 cm
13 ACCEPTED 2021-09-02 09:26:20
2021-09-01 15:48:09
Marek Szewczyk CHOCOLATTI
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, Open , klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P, Klubowy o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm
12 ACCEPTED 2021-09-02 09:26:22
2021-09-01 14:04:57
Natalia Szpilka DEXTER
  • 1x 6/LL1/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, Open , klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
11 ACCEPTED 2021-09-02 09:26:25
2021-09-01 14:04:20
Michał Juściński GENTELMAN
  • 1x 2A/60 Kuce/Konkurs nr 2A, Open , Kuce, dokładności, wys. 60 cm
  • 1x 3/70/Konkurs nr 3, Open , dokładności, wys. 70 cm
10 ACCEPTED 2021-09-01 07:52:41
2021-08-31 16:37:01
Magdalena Prasek CARPACIO
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, Open , klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P, Klubowy o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm
9 ACCEPTED 2021-09-01 07:52:47
2021-08-31 10:06:10
Wiktoria Szynkiewicz SKORY
  • 1x 2B/60 DK/Konkurs nr 2B, Open , Duże Konie, dokładności, wys. 60 cm
  • 1x 3/70/Konkurs nr 3, Open , dokładności, wys. 70 cm
8 ACCEPTED 2021-09-01 07:52:50
2021-08-30 22:19:22
Lidia Zaremba K-CERBERUS
  • 2x 3/70/Konkurs nr 3, Open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 5/LL 80 DK/Konkurs nr 5, Open DK, klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
7 ACCEPTED 2021-09-01 07:52:53
2021-08-30 19:40:26
Adriana Orlińska JASPIS
  • 1x 5/LL 80 DK/Konkurs nr 5, Open DK, klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
6 ACCEPTED 2021-09-01 07:52:55
2021-08-30 11:55:28
Inga Grzybek COUPE DE BLUE
  • 1x 3/70/Konkurs nr 3, Open , dokładności, wys. 70 cm
5 ACCEPTED 2021-08-30 05:56:37
2021-08-29 13:50:10
Paulina Chaber NOWINA
  • 2x 2A/60 Kuce/Konkurs nr 2A, Open , Kuce, dokładności, wys. 60 cm
4 ACCEPTED 2021-08-30 05:56:40
2021-08-29 13:45:31
Sara Sałasińska TRAVILLA
  • 1x 2B/60 DK/Konkurs nr 2B, Open , Duże Konie, dokładności, wys. 60 cm
  • 2x 3/70/Konkurs nr 3, Open , dokładności, wys. 70 cm
3 ACCEPTED 2021-08-30 05:56:43
2021-08-28 18:24:38
Elżbieta Kondzioła NEW GOLD
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P, Klubowy o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, Klubowy , zwykły, wys. 120 cm
2 ACCEPTED 2021-08-18 06:50:55
2021-08-16 09:30:19
Agnieszka Pietrak KENNA MK
  • 2x 7/L/Konkurs nr 7, Open , klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
1 ACCEPTED 2021-08-13 06:20:13
2021-08-08 18:28:24
Kamila Fabicka LUPIDELLA EBONY LADY
  • 1x 3/70/Konkurs nr 3, Open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 4/LL 80 KiMK/Konkurs nr 4, Open KiMK, klasa LL, dokładności, wys. 80 cm
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Chaber Paulina Bez Przynależności Klubowej
2002 (MJ.)
brak
2. Dziak Zuzanna WKJ Lublin SJ Biesiada
2011 (Mł.)
Brak
3. Fabicka Kamila BPK (MAZ)
2009 (JM.)
O063783
4. Grzybek Inga BPK
S
O063803
5. Hoffmann Weronika TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2007 (JM.)
O050243
6. Juściński Michał Strong Riders
2008 (JM.)
O059897
7. Kondzioła Elżbieta BPK (MAZ)
S
O002129
8. Mikłaszewicz Emilia TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2006 (JM.)
brak
9. Orlińska Adriana BPK (MAZ)
O061236
10. Owocka Otylia Ognisko TKKF Hubert
2005 (J.)
Brak
11. Pietrak Agnieszka Fundacja Horse Sport Warszawa
S
O031478
12. Roszczyk Maja BPK (MAZ)
2007 (JM.)
O047408
13. Ruta Amelia WKJ Lublin SJ Biesiada
2008 (JM.)
LZRWZJ/4467/21
14. Sałasińska Sara Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
brak
15. Skalińska J'03 Tekla nz (TKKF Hubert Warszawa)
brak
16. Skowrońska Izabela TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2006 (JM.)
O045568
17. Suska Mj'01 Zuzanna TKKF Ognisko Hubert Warszawa
2002 (MJ.)
O033876
18. Szewczyk Marek Stow. KJ Legia-Kozielska Warszawa
S
O001473
19. Szpilka Natalia Klub Strong Riders Skrzynice
S
O023561
20. Szynkiewicz Wiktoria KJ Bałałajka
2009 (JM.)
0062313
21. Zaremba Lidia Klub Jeździecki Bałałajka
2006 (JM.)
O055736
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

12

CARPACIO HOLST POL 2010 wałach gniada/172 F: Canturo
M: Raffiness
Brak DE421000275310
2.

26

CELANDER KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Tangelo van de Zuutenhoeve
M: Lieke
K023470
3.

17

CHOCOLATTI REINISCHES POL 2013 Wałach siwa/167 F: Cadmo
M: Chokettie
K028479 DE443430709513 DE443430709513
4.

22

COLLINA PKSP POL 2016 klacz ciemnogniada/160 F: Grand Slam VDL
M: C Dalandro Retro
brak 616 009 51 01524 16
5.

15

COUPE DE BLUE OLDENBURSKA POL 2015 klacz siwa/160 F: Coupie
M: Chacca
K031621 DE 418181054915
6.

3

COUPE DE BLUE OLDENBURSKA POL 2015 klacz siwa/160 F: Coupie
M: Chacca
K031621 DE418181054915
7.

18

DEXTER SP POL 2027 ogier gniada/168 F: Luxor
M: Dertona
K031955 616009690056117
8.

19

GENTELMAN TYP KUC POL 2017 wałach bułana/kuc:134 F: Nn
M: Nn
Brak 616999580409917
9.

28

GRATIS KUC FELIŃSKI POL 2015 wałach srokata/kuc:132 F: Lester
M: Grobla AS
brak 616013580404015
10.

29

HARRISTOWN XX GBR 2010 Wałach kasztanowata F: Bering
M: Sadler's Wells
K023872
11.

14

JASPIS ANGLOARAB POL 2003 wałach gniada/mk:161 F: Noster
M: Jugusta / Special Power
K021762 066660228703
12.

13

K-CERBERUS Szlachetna Półkrew POL 2006 wałach gniada/165 F: Cerber
M: Kaskada
K027785 616009661503606
13.

16

KASZMIR WIELKOPOLSKA POL 2007 wałach gniada/168 F: Cajero
M: Kaszmir
K013435 POL007610013807
14.

5

KENNA MK SP POL 2016 klacz gniada/165 F: Marino
M: Kassari / Rhytmus S
K032287 616009600035416
15.

24

LA VIE SP POL 2014 Klacz gniada/168 F: Landino
M: Latynoska
K028614 616009590015014
16.

23

LEŚNA POLANA GEMMA COBY WALIJSKI POL 2014 klacz kara/kuc:144 F: Sydenham George
M: Danaway Turandot
brak 826046020175196
17.

27

LEŚNA POLANA RUBY WELSH COB POL 2014 klacz gniada/kuc:152 F: Sydenham George
M: Mathfred Priscilla / Trevallion Valentino
K032596 826046020175168
18.

4

LUPIDELLA EBONY LADY KUC WALIJSKI POL 2011 klacz skarogniada/kuc:132 F: Turinina's Gismore
M: Firwood's Ella
K027160 616013590109311
19.

25

MILUZA SP POL 2012 Klacz gniada F: Marino
M: Mazepa
K021306
20.

10

NEW GOLD SP POL 2006 ogier ciemnogniada/168 F: Neo / Luron
M: Natura / Jakobin
K010977 POL009661132206
21.

8

NOWINA KUC POL 2005 klacz myszata/kuc:140 F: Mozyr
M: Nulma
brak POL 013 61 00245 05
22.

21

REDUTA KUC FELIŃSKI POL 2014 klacz srokata/kuc:135 F: Apacz
M: Romina
K029926 616013580470414
23.

20

REWIANKA KUC FELIŃSKI POL 2011 klacz tarantowata/kuc:130 F: Gepard
M: Rewelacja
Brak 616013580600011
24.

11

SKORY SP POL 2011 wałach gniada/165cm F: Hingis
M: Shira
Brak 616098200090110
25.

9

TRAVILLA Pełna Krew Angielska POL 2016 klacz gniada/164 F: Star Poker
M: Tantarella
brak 616 POL 16008825T
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Chaber Paulina
Bez Przynależności Klubowej
NOWINA (8)
2021-09-05
1
2021-09-05
1
Dziak Zuzanna
WKJ Lublin SJ Biesiada
2021-09-05
1
2021-09-05
1
Fabicka Kamila
BPK (MAZ)
2021-09-05
1
2021-09-05
1
Grzybek Inga
BPK
2021-09-05
Hoffmann Weronika
TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2021-09-05
2
2021-09-05
1
Juściński Michał
Strong Riders
2021-09-05
4
2021-09-05
Kondzioła Elżbieta
BPK (MAZ)
2021-09-05
2
2021-09-05
1
Mikłaszewicz Emilia
TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2021-09-05
1
2021-09-05
5
Orlińska Adriana
BPK (MAZ)
JASPIS (14)
2021-09-05
2
2021-09-05
3
Owocka Otylia
Ognisko TKKF Hubert
MILUZA (25)
2021-09-05
1
2021-09-05
1
Pietrak Agnieszka
Fundacja Horse Sport Warszawa
2021-09-05
1
2021-09-05
2021-09-05
Roszczyk Maja
BPK (MAZ)
2021-09-05
1
2021-09-05
1
Ruta Amelia
WKJ Lublin SJ Biesiada
REDUTA (21)
2021-09-05
9
2021-09-05
1
Sałasińska Sara
Bez Przynależności Klubowej
2021-09-05
1
2021-09-05
1
Skalińska J'03 Tekla
nz (TKKF Hubert Warszawa)
GRATIS (28)
2021-09-05
2
2021-09-05
Skowrońska Izabela
TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2021-09-05
1
2021-09-05
1
Suska Mj'01 Zuzanna
TKKF Ognisko Hubert Warszawa
LA VIE (24)
2021-09-05
2
2021-09-05
1
Szewczyk Marek
Stow. KJ Legia-Kozielska Warszawa
2021-09-05
3
2021-09-05
3
Szpilka Natalia
Klub Strong Riders Skrzynice
DEXTER (18)
2021-09-05
4
2021-09-05
4
Szynkiewicz Wiktoria
KJ Bałałajka
SKORY (11)
2021-09-05
2021-09-05
10
Zaremba Lidia
Klub Jeździecki Bałałajka
2021-09-05
1
2021-09-05
1
2021-09-05
3

Number of Riders: 21

Number of Horses: 25

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-052019-4, Leszek Doraczyński)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl