Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
22 ACCEPTED 2021-07-02 06:34:38
2021-07-01 23:57:16
Paulina Laskowska MUPMAN
  • 2x 2B/DK 60/Konkurs nr 2B, Open Duze Konie, dokładności, wys. 60 cm
21 ACCEPTED 2021-07-02 06:34:43
2021-07-01 20:06:20
Monika Święcka ŚWISTA ZAGORKA
  • 1x 14/LL KiMK 80/Konkurs nr 14, Klasa LL, Kuce i Małe Konie, dokładności, wys. 80 cm
  • 1x 16/LL1/Konkurs nr 16, Klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 90 cm
20 ACCEPTED 2021-07-01 04:27:49
2021-06-30 21:09:38
Maja Jocz BANDITA
  • 2x 6/LL1/Konkurs nr 6, Klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 90 cm - o Puchar Burmistrza Mokotowa
19 ACCEPTED 2021-07-01 04:27:56
2021-06-30 19:30:07
Łukasz Kościesza COLLINA
  • 1x 5/LL DK 80/Konkurs nr 5, Klasa LL, Duże Konie, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1/Konkurs nr 6, Klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 90 cm - o Puchar Burmistrza Mokotowa
  • 1x 15/LL DK 80/Konkurs nr 15, Klasa LL, Duże Konie, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 16/LL1/Konkurs nr 16, Klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 90 cm
18 ACCEPTED 2021-07-01 04:27:58
2021-06-30 19:29:35
Weronika Hoffmann CANGELO V
  • 1x 5/LL DK 80/Konkurs nr 5, Klasa LL, Duże Konie, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1/Konkurs nr 6, Klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 90 cm - o Puchar Burmistrza Mokotowa
  • 1x 15/LL DK 80/Konkurs nr 15, Klasa LL, Duże Konie, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 16/LL1/Konkurs nr 16, Klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 90 cm
17 ACCEPTED 2021-07-01 04:28:02
2021-06-30 19:27:58
Izabela Skowrońska Jm'06 LEŚNA POLANA RUBY GR. E
  • 1x 4/LL KiMK 80/Konkurs nr 4, Klasa LL, Kuce i Małe Konie, dokładności, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1/Konkurs nr 6, Klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 90 cm - o Puchar Burmistrza Mokotowa
  • 1x 14/LL KiMK 80/Konkurs nr 14, Klasa LL, Kuce i Małe Konie, dokładności, wys. 80 cm
  • 1x 16/LL1/Konkurs nr 16, Klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 90 cm
16 ACCEPTED 2021-07-01 04:28:12
2021-06-30 17:37:56
Malwina Rozum ASSANI
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, Klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 100 cm
15 ACCEPTED 2021-06-30 01:53:37
2021-06-29 21:48:01
Weronika Duda M-LENA
  • 1x 1/Debiuty 50/Konkurs nr 1, Open Debiuty, dokładności, wys. 50 cm
  • 1x 2B/DK 60/Konkurs nr 2B, Open Duze Konie, dokładności, wys. 60 cm
  • 1x 11/Debiuty 50/Konkurs nr 11, Open Debiuty, dokładności, wys. 50 cm
  • 1x 12B/DK 60/Konkurs nr 12B, Open Duze Konie, dokładności, wys. 60 cm
14 ACCEPTED 2021-06-29 21:11:25
2021-06-29 19:52:16
Maja Pietraszek EMILKA
  • 2x PG-3/Pony Games/Konkurs nr PG-3, Pony Games z osobą towarzyszącą
13 ACCEPTED 2021-06-29 21:11:30
2021-06-29 15:57:49
Elżbieta Kondzioła NEW GOLD
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, Klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły) wys. 100 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 8, Klasa P, z ustalonym czasem 90 sek, wys. 110 cm
12 ACCEPTED 2021-06-29 21:11:36
2021-06-29 15:13:37
Antonina Zach HERMES
  • 2x 12B/DK 60/Konkurs nr 12B, Open Duze Konie, dokładności, wys. 60 cm
11 ACCEPTED 2021-07-02 06:34:48
2021-06-29 12:03:05
Kaja Trzcińska JUPITER
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, Klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły) wys. 100 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 8, Klasa P, z ustalonym czasem 90 sek, wys. 110 cm
10 ACCEPTED 2021-06-29 08:06:32
2021-06-28 22:29:25
Michalina Drozd KASTELLO
  • 1x 11/Debiuty 50/Konkurs nr 11, Open Debiuty, dokładności, wys. 50 cm
  • 1x 12B/DK 60/Konkurs nr 12B, Open Duze Konie, dokładności, wys. 60 cm
9 ACCEPTED 2021-06-28 20:07:17
2021-06-28 19:32:06
Zuzanna Nowakowska ZŁOTY
  • 1x 11/Debiuty 50/Konkurs nr 11, Open Debiuty, dokładności, wys. 50 cm
  • 1x 12A/Kuce 60/Konkurs nr 12A, Open Kuce, dokładności, wys. 60 cm
8 ACCEPTED 2021-06-28 20:07:20
2021-06-28 19:10:59
Weronika Rupocińska CORLEOLINE
  • 2x 2B/DK 60/Konkurs nr 2B, Open Duze Konie, dokładności, wys. 60 cm
7 ACCEPTED 2021-06-28 20:07:22
2021-06-28 18:29:26
Gabriela Owczarek ETERNITY
  • 2x 2B/DK 60/Konkurs nr 2B, Open Duze Konie, dokładności, wys. 60 cm
6 ACCEPTED 2021-06-28 20:07:25
2021-06-27 22:40:27
Olga Szwarc MARKIZA
  • 1x 3/Mini LL 70/Konkurs nr 3, Mini LL, dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 4/LL KiMK 80/Konkurs nr 4, Klasa LL, Kuce i Małe Konie, dokładności, wys. 80 cm
5 ACCEPTED 2021-06-28 20:07:27
2021-06-27 20:07:53
Agnieszka Pietrak KENNA MK
  • 1x 6/LL1/Konkurs nr 6, Klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 90 cm - o Puchar Burmistrza Mokotowa
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, Klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 100 cm
4 ACCEPTED 2021-06-27 18:31:07
2021-06-26 19:27:02
Barbara Pakuła J'03 CONSTANTIN
  • 1x 6/LL1/Konkurs nr 6, Klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 90 cm - o Puchar Burmistrza Mokotowa
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, Klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 100 cm
  • 1x 16/LL1/Konkurs nr 16, Klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły) wys. 90 cm
  • 1x 17/L/Konkurs nr 17, Klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły) wys. 100 cm
3 ACCEPTED 2021-06-27 18:31:10
2021-06-26 19:26:03
Julia Łepkowska RITUS
  • 1x 1/Debiuty 50/Konkurs nr 1, Open Debiuty, dokładności, wys. 50 cm
  • 1x 3/Mini LL 70/Konkurs nr 3, Mini LL, dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 11/Debiuty 50/Konkurs nr 11, Open Debiuty, dokładności, wys. 50 cm
  • 1x 13/Mini LL 70/Konkurs nr 13, Mini LL, dokładności, wys. 70 cm
2 ACCEPTED 2021-06-27 18:31:12
2021-06-26 19:25:38
Apolonia Popkowska ZEFIR
  • 1x 1/Debiuty 50/Konkurs nr 1, Open Debiuty, dokładności, wys. 50 cm
  • 1x 3/Mini LL 70/Konkurs nr 3, Mini LL, dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 11/Debiuty 50/Konkurs nr 11, Open Debiuty, dokładności, wys. 50 cm
  • 1x 13/Mini LL 70/Konkurs nr 13, Mini LL, dokładności, wys. 70 cm
1 ACCEPTED 2021-06-14 10:11:11
2021-06-14 09:21:22
Kamila Fabicka LUPIDELLA EBONY LADY
  • 1x 3/Mini LL 70/Konkurs nr 3, Mini LL, dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 4/LL KiMK 80/Konkurs nr 4, Klasa LL, Kuce i Małe Konie, dokładności, wys. 80 cm
  • 1x 13/Mini LL 70/Konkurs nr 13, Mini LL, dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 14/LL KiMK 80/Konkurs nr 14, Klasa LL, Kuce i Małe Konie, dokładności, wys. 80 cm
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Beksasiewicz Marta
2. Drozd Michalina Brak
2011 (Mł.)
O064713
3. Duda Weronika Lks Wolta
2009 (JM.)
Brak
4. Fabicka Kamila BPK (MAZ)
2009 (JM.)
O063783
5. Hoffmann Weronika TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2007 (JM.)
brak
6. Jocz Maja Stajnia Ulmag
2003 (J.)
brak
7. Kapciak Maria
8. Kondzioła Elżbieta BPK - MAZ
S
O002129
9. Kościesza Łukasz TKKF Ognisko Hubert Warszawa
S
O025595
10. Kosiorek Nina
11. Laskowska Paulina bpk
S
PZJ o021487
12. Łepkowska Julia LKS WOLTA
2002 (MJ.)
Brak
13. Majewska Emilia
14. Nowakowska Zuzanna KJ Grand Horses
2011 (Mł.)
Brak
15. Owczarek Gabriela Stajnia Ulmag
2003 (J.)
O048310
16. Pakuła J'03 Barbara LKS Wolta
2003 (J.)
O033586
17. Paramonow Maja
18. Pietrak Agnieszka Fundacja Horse Sport Warszawa
S
O031478
19. Pietraszek Maja KJ Grand Horses
2014 (Mł.)
Brak
20. Popkowska Apolonia LKS WOLTA
2006 (JM.)
Brak
21. Rozum Malwina Stajnia Ulmag
2005 (J.)
O047816
22. Rupocińska Weronika Stajnia Ulmag
S
O006382
23. Skowrońska Jm'06 Izabela TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2006 (JM.)
brak
24. Słomka Lena
25. Słomka Lena
26. Święcka Monika LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O004390
27. Szwarc Olga KJ Legia Kozielska
2009 (JM.)
O055585
28. Trzcińska Kaja bpk MAZ
S
O027468
29. Zach Antonina Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
None
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

25

Amanda F:
M:
2.

26

Amanda F:
M:
3.

22

ASSANI MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach siwa/172 F: Efekt / Veritas 6
M: Azalia/ Askar
K026310 POL006580529506
4.

17

BANDITA MAŁOPOLSKA POL 2008 wałach kara/165cm F: Awans
M: Błyskawica
Brak POL 006 51 05870 08
5.

19

CANGELO V KWPN NED 2007 klacz kasztanowata/164 F: Tangelo van der Zuuthoeve
M: Forever
Brak 5280003000708645
6.

18

COLLINA PKSP POL 2016 klacz ciemnogniada/160 F: Grand Slam VDL
M: C Dalandro Retro
brak 616 009 51 01524 16
7.

3

CONSTANTIN HOL POL 2009 Wałach gniada/172 F: cento
M: idylle1
BRAK DE421000401509
8.

7

CORLEOLINE WESTFALSKA POL 2016 klacz kasztanowata/167 F: Corleolord L
M: Liesa
K032406 DE 441411145816
9.

28

Duszka F:
M:
10.

29

Duszka F:
M:
11.

12

EMILKA NN POL 2005 klacz siwa/kuc:125 F: NN
M: NN
Brak 999570187801
12.

8

ETERNITY WESTFALSKA POL 2016 wałach gniada/175 F: Corleolord L
M: Elara
KO31663 DE 441411180516
13.

27

Gala F:
M:
14.

21

HAFTKA KUC POL 2015 klacz dereszowata/kuc:139 F: Pampero
M: Hulajnoga
K030989 616013580237415
15.

14

HERMES MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach gniada/167 F: Hedar
M: Farcia
K020062 006 58 05406 06
16.

15

JUPITER TRAK POL 2009 wałach kasztanowata/mk:154 F: Impuls / Agat
M: Jamajka / Pigmalion
K013748 POL732010033207
17.

11

KASTELLO WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach kasztanowata/160 F: GARON
M: KLEONKA
K032220 616007610298509
18.

10

KENNA MK SP POL 2016 klacz gniada/165 F: Marino
M: Kassari
brak 616009600035416
19.

20

LEŚNA POLANA RUBY GR. E WELSH COB POL 2014 klacz gniada/kuc:152 F: Sydenham George
M: Mathfred Priscilla
brak 826046020175168
20.

2

LUPIDELLA EBONY LADY KUC WALIJSKI POL 2011 klacz skarogniada/kuc:132 F: Turinina's Gismore
M: Firwood's Ella
K027160 616013590109311
21.

16

M-LENA SP POL 2006 klacz ciemnokasztanowata/165 F: Karino
M: Miśka
Brak 616010661492406
22.

9

MARKIZA KUC POL 2007 klacz bułana/kuc:140 F: Nowator
M: Mojra
Brak Brak
23.

23

MUPMAN Pełna Krew Angielska POL 2017 ogier gniada/157 F: RAJSAMAN
M: MUPSELLIA
BRAK 2500FR17451652M
24.

13

NEW GOLD SP POL 2006 ogier ciemnogniada/168 F: Neo / Luron
M: Natura / Jakobin
K010977 POL009661132206
25.

4

RITUS HANOWER POL 1997 wałach gniada/172 F: PB RITUAL
M: GRANESS
07448 POL01676
26.

24

ŚWISTA ZAGORKA KUC POL 2007 klacz srokata/kuc:147 F: nn
M: nn
nd 616999590345807
27.

30

Topal F:
M:
28.

31

Topal F:
M:
29.

5

ZEFIR SP POL 2003 Wałach kara/165 F: nn
M: nn
brak pol 999 66 33126 04
30.

6

ZŁOTY TYP SZLACH. POL 2006 wałach tarantowata/156 F: NN
M: NN
K031646 616999661512006
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Beksasiewicz Marta
Gala (27)
2021-07-04
1
2021-07-04
5
Drozd Michalina
Brak
2021-07-04
2021-07-04
4
Duda Weronika
Lks Wolta
M-LENA (16)
2021-07-03
1
2021-07-04
3
2021-07-03
4
2021-07-04
1
Fabicka Kamila
BPK (MAZ)
2021-07-03
1
2021-07-03
1
2021-07-04
1
2021-07-04
1
Hoffmann Weronika
TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2021-07-03
2021-07-04
2
2021-07-04
4
2021-07-03
Jocz Maja
Stajnia Ulmag
BANDITA (17)
2021-07-03
1
2021-07-03
Kapciak Maria
Duszka (29)
2021-07-04
Kondzioła Elżbieta
BPK - MAZ
2021-07-04
3
2021-07-04
1
Kościesza Łukasz
TKKF Ognisko Hubert Warszawa
COLLINA (18)
2021-07-03
2
2021-07-03
2
2021-07-04
1
2021-07-04
2
Kosiorek Nina
Topal (30)
2021-07-04
6
Laskowska Paulina
bpk
MUPMAN (23)
2021-07-03
4
2021-07-04
1
Łepkowska Julia
LKS WOLTA
RITUS (4)
2021-07-03
3
2021-07-03
5
Majewska Emilia
Topal (30)
2021-07-04
5
Nowakowska Zuzanna
KJ Grand Horses
ZŁOTY (6)
2021-07-04
2021-07-04
2021-07-04
5
Owczarek Gabriela
Stajnia Ulmag
2021-07-03
1
2021-07-03
1
Pakuła J'03 Barbara
LKS Wolta
2021-07-03
3
2021-07-03
1
2021-07-04
1
2021-07-04
1
Paramonow Maja
Duszka (28)
2021-07-04
Pietrak Agnieszka
Fundacja Horse Sport Warszawa
2021-07-03
4
2021-07-03
1
Pietraszek Maja
KJ Grand Horses
EMILKA (12)
2021-07-04
1
2021-07-04
2
Popkowska Apolonia
LKS WOLTA
ZEFIR (5)
2021-07-03
1
2021-07-03
1
2021-07-04
1
2021-07-04
6
Rozum Malwina
Stajnia Ulmag
ASSANI (22)
2021-07-03
2
Rupocińska Weronika
Stajnia Ulmag
2021-07-03
1
2021-07-03
5
Skowrońska Jm'06 Izabela
TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2021-07-03
3
2021-07-04
1
2021-07-04
1
Słomka Lena
Amanda (25)
2021-07-04
3
Słomka Lena
Amanda (26)
2021-07-04
1
Święcka Monika
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2021-07-04
1
2021-07-04
3
Szwarc Olga
KJ Legia Kozielska
2021-07-03
1
2021-07-03
1
Trzcińska Kaja
bpk MAZ
JUPITER (15)
2021-07-04
2
2021-07-04
2
Zach Antonina
Bez Przynależności Klubowej
HERMES (14)
2021-07-04
1
2021-07-04
1

Number of Riders: 29

Number of Horses: 30

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-052019-4, Leszek Doraczyński)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl