Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Towarzyskie i Regionalne w skokach
INTERHR JKS Poczernin, 23.10.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
78 ACCEPTED 2021-10-21 15:09:54
2021-10-21 15:04:32
Kamila Fabicka LUPIDELLA EBONY LADY
  • 1x 3/LL 80/Konkurs nr 3, open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 4/LL1 90/Konkurs nr 4, open , klasa LL1, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
77 ACCEPTED 2021-10-21 14:43:08
2021-10-21 13:40:03
Anna Korzeniewska DIALEKTYKA
  • 2x 1/50/60/Konkurs nr 1, open , Debiuty, dokładności, wys. 50/60 cm
76 ACCEPTED 2021-10-21 06:59:14
2021-10-20 21:42:36
Zuzanna Łakus NEAPOL
  • 2x 3/LL 80/Konkurs nr 3, open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
75 ACCEPTED 2021-10-21 06:59:21
2021-10-20 21:34:30
Julia Mroczkowska K-PARIS
  • 1x 4/LL1 90/Konkurs nr 4, open , klasa LL1, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
74 ACCEPTED 2021-10-21 06:59:26
2021-10-20 21:00:47
Anna Korzeniewska AMARULA 9
  • 2x 3/LL 80/Konkurs nr 3, open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 4/LL1 90/Konkurs nr 4, open , klasa LL1, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
73 ACCEPTED 2021-10-21 06:59:31
2021-10-20 20:37:49
Krzysztof Prasek DIWA
  • 2x 4/LL1 90/Konkurs nr 4, open , klasa LL1, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
72 ACCEPTED 2021-10-20 19:53:53
2021-10-20 19:42:58
Magdalena Janiszewska SPEED
  • 1x 3/LL 80/Konkurs nr 3, open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 4/LL1 90/Konkurs nr 4, open , klasa LL1, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
71 ACCEPTED 2021-10-20 19:53:58
2021-10-20 19:12:13
Maja Grabowska EKWADOR
  • 1x 1/50/60/Konkurs nr 1, open , Debiuty, dokładności, wys. 50/60 cm
  • 1x 2/mini LL 70/Konkurs nr 2, open , klasa mini LL, dokładności, wys. 70 cm
70 ACCEPTED 2021-10-20 16:17:38
2021-10-20 15:38:29
Dominika Niziałek MOCART
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
69 ACCEPTED 2021-10-20 16:17:43
2021-10-20 15:19:14
Paulina Zientek PSOTKA
  • 1x 6B/L/Konkurs nr 6B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
68 ACCEPTED 2021-10-20 14:33:23
2021-10-20 14:16:27
Anna Sobala LAYRO STW
  • 1x 4/LL1 90/Konkurs nr 4, open , klasa LL1, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
67 ACCEPTED 2021-10-20 14:33:27
2021-10-20 14:13:44
Anna Sobala MAGIC BOY
  • 2x 3/LL 80/Konkurs nr 3, open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
66 ACCEPTED 2021-10-20 13:05:16
2021-10-20 11:54:27
Julia Dukat ARONIA
  • 2x 2/mini LL 70/Konkurs nr 2, open , klasa mini LL, dokładności, wys. 70 cm
65 ACCEPTED 2021-10-20 13:05:19
2021-10-20 10:01:46
Lena Jasnowska PESTKA
  • 2x 2/mini LL 70/Konkurs nr 2, open , klasa mini LL, dokładności, wys. 70 cm
64 ACCEPTED 2021-10-20 07:36:37
2021-10-20 07:34:15
Otylia Nowakowska LITTLE CARTIER
  • 2x 2/mini LL 70/Konkurs nr 2, open , klasa mini LL, dokładności, wys. 70 cm
63 ACCEPTED 2021-10-19 11:26:44
2021-10-19 10:54:17
Zuzanna Roszkiewicz ZALOTKA
  • 2x 2/mini LL 70/Konkurs nr 2, open , klasa mini LL, dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 3/LL 80/Konkurs nr 3, open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
62 ACCEPTED 2021-10-19 11:26:49
2021-10-19 10:16:56
Agnieszka Pietrak COUPE DE BLUE
  • 1x 3/LL 80/Konkurs nr 3, open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
61 ACCEPTED 2021-10-19 07:26:37
2021-10-19 07:18:07
Milena Kołodziejczyk LANCOME
  • 1x 6B/L/Konkurs nr 6B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
60 ACCEPTED 2021-10-19 07:26:42
2021-10-18 22:37:04
Julia Sobiepańska EŁZA
  • 1x 4/LL1 90/Konkurs nr 4, open , klasa LL1, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
59 ACCEPTED 2021-10-19 07:26:46
2021-10-18 22:05:51
Nadia Wolińska NIGORA
  • 1x 2/mini LL 70/Konkurs nr 2, open , klasa mini LL, dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 3/LL 80/Konkurs nr 3, open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
58 ACCEPTED 2021-10-19 07:26:49
2021-10-18 22:05:16
Aleksandra Rekowska HORTENSJA
  • 1x 2/mini LL 70/Konkurs nr 2, open , klasa mini LL, dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 3/LL 80/Konkurs nr 3, open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
57 ACCEPTED 2021-10-19 07:26:53
2021-10-18 22:04:52
Lidia Przybylska ALPINEX
  • 1x 3/LL 80/Konkurs nr 3, open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 4/LL1 90/Konkurs nr 4, open , klasa LL1, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
56 ACCEPTED 2021-10-19 07:27:04
2021-10-18 22:04:29
Natalia Majchrzak HARMONIA
  • 1x 2/mini LL 70/Konkurs nr 2, open , klasa mini LL, dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 3/LL 80/Konkurs nr 3, open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
55 ACCEPTED 2021-10-19 07:27:11
2021-10-18 22:04:06
Natalia Kubicka CEZA
  • 1x 2/mini LL 70/Konkurs nr 2, open , klasa mini LL, dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 3/LL 80/Konkurs nr 3, open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
54 ACCEPTED 2021-10-19 07:27:16
2021-10-18 22:03:45
Aleksandra Dąbrowska SANDREA
  • 1x 2/mini LL 70/Konkurs nr 2, open , klasa mini LL, dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 3/LL 80/Konkurs nr 3, open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
53 ACCEPTED 2021-10-19 07:27:21
2021-10-18 22:03:18
Wiktoria Augustyniak GRAF
  • 1x 2/mini LL 70/Konkurs nr 2, open , klasa mini LL, dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 3/LL 80/Konkurs nr 3, open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
52 ACCEPTED 2021-10-19 07:27:26
2021-10-18 19:46:33
Natalia Czarnak FIESTA
  • 1x 3/LL 80/Konkurs nr 3, open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 4/LL1 90/Konkurs nr 4, open , klasa LL1, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
51 ACCEPTED 2021-10-18 16:11:43
2021-10-18 15:51:48
Małgorzata Jabłońska ŁAWROW
  • 1x 2/mini LL 70/Konkurs nr 2, open , klasa mini LL, dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 3/LL 80/Konkurs nr 3, open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
50 ACCEPTED 2021-10-18 16:11:47
2021-10-18 15:35:25
Elżbieta Kondzioła NEW GOLD
  • 1x 6B/L/Konkurs nr 6B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
49 ACCEPTED 2021-10-18 16:11:58
2021-10-18 11:29:14
Weronika Julia Gawrońska CORADO
  • 2x 1/50/60/Konkurs nr 1, open , Debiuty, dokładności, wys. 50/60 cm
48 ACCEPTED 2021-10-18 16:12:01
2021-10-18 10:46:43
Inga Grzybek COUPE DE BLUE
  • 1x 3/LL 80/Konkurs nr 3, open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
47 ACCEPTED 2021-10-18 16:12:09
2021-10-18 10:00:45
Marta Rzemykowska MARASKA
  • 2x 2/mini LL 70/Konkurs nr 2, open , klasa mini LL, dokładności, wys. 70 cm
46 ACCEPTED 2021-10-18 07:38:40
2021-10-17 22:16:24
Hanna Mysińska MORENO
  • 1x 1/50/60/Konkurs nr 1, open , Debiuty, dokładności, wys. 50/60 cm
  • 1x 2/mini LL 70/Konkurs nr 2, open , klasa mini LL, dokładności, wys. 70 cm
45 ACCEPTED 2021-10-18 07:38:44
2021-10-17 20:16:37
Hubert Prasek CHAMPION FOREST
  • 2x 1/50/60/Konkurs nr 1, open , Debiuty, dokładności, wys. 50/60 cm
44 ACCEPTED 2021-10-18 07:38:47
2021-10-17 20:16:18
Magdalena Prasek KEES
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
43 ACCEPTED 2021-10-18 07:38:50
2021-10-17 20:15:54
Magdalena Prasek USHER Z
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
42 ACCEPTED 2021-10-18 07:38:53
2021-10-17 18:18:56
Hanna Kaczmarczyk VHS ENTWEDER ODER
  • 2x 2/mini LL 70/Konkurs nr 2, open , klasa mini LL, dokładności, wys. 70 cm
41 ACCEPTED 2021-10-18 07:38:58
2021-10-17 18:18:22
Lena Kaczmarczyk ŚWISTA ZAGORKA
  • 1x 1/50/60/Konkurs nr 1, open , Debiuty, dokładności, wys. 50/60 cm
  • 1x 2/mini LL 70/Konkurs nr 2, open , klasa mini LL, dokładności, wys. 70 cm
40 ACCEPTED 2021-10-18 07:39:01
2021-10-17 14:00:29
Dorota Wakulińska KILIMANDŻARO
  • 1x 4/LL1 90/Konkurs nr 4, open , klasa LL1, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
39 ACCEPTED 2021-10-18 07:39:04
2021-10-17 13:59:43
Jakub Olesiejuk KILIMANDŻARO
  • 1x 4/LL1 90/Konkurs nr 4, open , klasa LL1, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
38 ACCEPTED 2021-10-18 07:39:10
2021-10-17 13:27:32
Lena Sawicka LONGLIFE
  • 1x 6B/L/Konkurs nr 6B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
37 ACCEPTED 2021-10-17 07:20:36
2021-10-16 19:27:24
Katarzyna Winnicka RAWDAT
  • 1x 4/LL1 90/Konkurs nr 4, open , klasa LL1, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
36 ACCEPTED 2021-10-16 18:00:16
2021-10-16 13:15:14
Izabela Tudek JUPITER
  • 1x 3/LL 80/Konkurs nr 3, open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 4/LL1 90/Konkurs nr 4, open , klasa LL1, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
35 ACCEPTED 2021-10-16 18:00:19
2021-10-16 12:57:12
Inga Olejarz INWOOD
  • 1x 6B/L/Konkurs nr 6B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
34 ACCEPTED 2021-10-16 18:00:21
2021-10-16 12:52:18
Alicja Wiśniewska FELLOW 137
  • 1x 3/LL 80/Konkurs nr 3, open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
33 ACCEPTED 2021-10-21 14:54:54
2021-10-16 10:06:02
Julia Kwiatkowska REYLEM CORNELIA
  • 2x 4/LL1 90/Konkurs nr 4, open , klasa LL1, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
32 ACCEPTED 2021-10-15 17:52:22
2021-10-15 16:18:53
Oliwia Zając NIGHT LADY
  • 1x 2/mini LL 70/Konkurs nr 2, open , klasa mini LL, dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 3/LL 80/Konkurs nr 3, open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
31 ACCEPTED 2021-10-15 14:59:57
2021-10-15 14:28:18
Julia Szychowska FANCY
  • 1x 2/mini LL 70/Konkurs nr 2, open , klasa mini LL, dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 3/LL 80/Konkurs nr 3, open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
30 ACCEPTED 2021-10-15 15:00:01
2021-10-15 11:03:00
Maja Potyra MOONLIGHT MAGIC
  • 1x 2/mini LL 70/Konkurs nr 2, open , klasa mini LL, dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 3/LL 80/Konkurs nr 3, open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
29 ACCEPTED 2021-10-15 07:33:00
2021-10-14 19:50:03
Julia Mroczek COOL DOLLAR
  • 2x 6A/L/Konkurs nr 6A, klasa L, Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
28 ACCEPTED 2021-10-15 07:33:04
2021-10-14 19:22:33
Oliwia Reaud LUIGI
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
27 ACCEPTED 2021-10-15 07:33:06
2021-10-14 14:46:53
Marta Jaroszewska ROSITAS
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
26 ACCEPTED 2021-10-15 07:33:09
2021-10-14 11:53:02
Zuzanna Bargiełowska FOREST
  • 1x 3/LL 80/Konkurs nr 3, open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 4/LL1 90/Konkurs nr 4, open , klasa LL1, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
25 ACCEPTED 2021-10-15 07:33:12
2021-10-14 11:29:34
Aleksandra Zawiska JOY
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
24 ACCEPTED 2021-10-14 07:47:12
2021-10-13 23:22:13
Basia Królikowska PALMIRA
  • 2x 3/LL 80/Konkurs nr 3, open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
23 ACCEPTED 2021-10-14 07:47:19
2021-10-13 17:12:54
Michalina Chodakowska MARKIZA
  • 2x 4/LL1 90/Konkurs nr 4, open , klasa LL1, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
22 ACCEPTED 2021-10-14 07:47:25
2021-10-13 12:34:45
Olga Szwarc MARKIZA
  • 1x 2/mini LL 70/Konkurs nr 2, open , klasa mini LL, dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 3/LL 80/Konkurs nr 3, open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
21 ACCEPTED 2021-10-14 07:47:32
2021-10-13 12:31:03
Agata Fludra BASTION
  • 1x 8/N/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
  • 1x 9/C/Konkurs nr 9, klasa C, zwykły, wys. 130 cm
20 ACCEPTED 2021-10-14 07:47:36
2021-10-13 10:28:58
Tatiana Dworacka RASHMI
  • 1x 3/LL 80/Konkurs nr 3, open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 4/LL1 90/Konkurs nr 4, open , klasa LL1, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
19 ACCEPTED 2021-10-13 08:27:42
2021-10-13 07:25:06
Amelia Samsel ARMANI
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 6A/L/Konkurs nr 6A, klasa L, Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
18 ACCEPTED 2021-10-20 18:30:55
2021-10-12 11:11:03
Klaudia Popiołek KODAKKADO
  • 1x 3/LL 80/Konkurs nr 3, open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 4/LL1 90/Konkurs nr 4, open , klasa LL1, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
17 ACCEPTED 2021-10-12 08:10:14
2021-10-12 08:04:26
Amelia Zubczyńska SHAKKATO PB Z
  • 1x 6B/L/Konkurs nr 6B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
16 ACCEPTED 2021-10-12 07:25:13
2021-10-11 20:44:10
Anna Benczak Jm'05 SONAR
  • 2x 3/LL 80/Konkurs nr 3, open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
  • 2x 4/LL1 90/Konkurs nr 4, open , klasa LL1, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
15 ACCEPTED 2021-10-12 07:25:22
2021-10-11 20:23:12
Antonina Marcińczak BOUWERSHOF RIFALCO
  • 1x 3/LL 80/Konkurs nr 3, open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 4/LL1 90/Konkurs nr 4, open , klasa LL1, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
14 ACCEPTED 2021-10-12 07:25:33
2021-10-11 20:22:34
Antonina Marcińczak PRADA
  • 2x 2/mini LL 70/Konkurs nr 2, open , klasa mini LL, dokładności, wys. 70 cm
13 ACCEPTED 2021-10-12 07:25:26
2021-10-11 15:28:37
Patryk Sołtysik HULTAJ
  • 1x 1/50/60/Konkurs nr 1, open , Debiuty, dokładności, wys. 50/60 cm
  • 1x 2/mini LL 70/Konkurs nr 2, open , klasa mini LL, dokładności, wys. 70 cm
12 ACCEPTED 2021-10-12 07:25:40
2021-10-11 14:37:42
Ida Gałaszewska-Bogusz HARY
  • 1x 6B/L/Konkurs nr 6B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
11 ACCEPTED 2021-10-21 07:02:59
2021-10-11 12:21:11
Alicja Malesa COMIENZO
  • 2x 6A/L/Konkurs nr 6A, klasa L, Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
10 ACCEPTED 2021-10-12 07:26:09
2021-10-11 11:33:12
Monika Kulesza WOLF'S MORITZ "V
  • 1x 1/50/60/Konkurs nr 1, open , Debiuty, dokładności, wys. 50/60 cm
  • 1x 2/mini LL 70/Konkurs nr 2, open , klasa mini LL, dokładności, wys. 70 cm
9 ACCEPTED 2021-10-12 07:26:13
2021-10-11 11:32:44
Marta Kulesza HELIOS
  • 1x 3/LL 80/Konkurs nr 3, open , klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
  • 1x 4/LL1 90/Konkurs nr 4, open , klasa LL1, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
8 ACCEPTED 2021-10-12 07:26:17
2021-10-11 11:30:02
Julia Wrzesień ROMEO Z SADYBY
  • 1x 1/50/60/Konkurs nr 1, open , Debiuty, dokładności, wys. 50/60 cm
  • 1x 2/mini LL 70/Konkurs nr 2, open , klasa mini LL, dokładności, wys. 70 cm
7 ACCEPTED 2021-10-09 08:42:46
2021-10-08 16:19:20
Weronika Buchcar IKANA
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
6 ACCEPTED 2021-10-07 21:53:57
2021-10-07 11:06:05
Aleksandra Wiśniewska NET
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
5 ACCEPTED 2021-10-07 21:54:01
2021-10-07 11:04:31
Aleksandra Wiśniewska LIQUEUR D’ANIS B
  • 2x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
4 ACCEPTED 2021-10-21 14:47:54
2021-10-07 08:55:58
Konstancja Bohdanowicz MARY JANE
  • 1x 4/LL1 90/Konkurs nr 4, open , klasa LL1, z trafieniem w normę czasu, wys. 90 cm
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
3 ACCEPTED 2021-10-16 18:00:26
2021-10-05 22:17:06
Natalia Górecka N-CONNIE OF HERITAGE
  • 1x 6B/L/Konkurs nr 6B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
2 ACCEPTED 2021-10-06 08:47:57
2021-10-05 22:16:18
Aleksandra Mejsner ALTIVO Z
  • 2x 6A/L/Konkurs nr 6A, klasa L, Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
1 ACCEPTED 2021-10-06 08:48:01
2021-10-05 21:19:14
Maja Gromadowska GALOP
  • 1x 5/L/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 7/P/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Augustyniak Wiktoria Stajnia Szybki Konik
2006 (JM.)
brak
2. Bargiełowska Zuzanna bqk
2003 (J.)
O043681
3. Benczak Jm'05 Anna BPK(MAZ)
2005 (J.)
O052982
4. Bohdanowicz Konstancja BPK (MAZ)
2004 (J.)
O033953
5. Buchcar Weronika JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O013688
6. Chodakowska Michalina Stow. SKJ Bobrowy Staw
2007 (JM.)
O050807
7. Czarnak Natalia KJ Humorek Krawcowizna
2006 (JM.)
O037685
8. Dąbrowska Aleksandra Stajnia Szybki Konik
2006 (JM.)
Brak
9. Dukat Julia KS Cortina Kaczenice
2002 (MJ.)
O050465
10. Dworacka Tatiana Stow. SKJ Bobrowy Staw
2009 (JM.)
O058594
A(w)B(w)LPZJ/1089
11. Fabicka Kamila BPK (MAZ)
2009 (JM.)
O063783
12. Fludra Agata St. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O003338
13. Gałaszewska-Bogusz Ida KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (J.)
O050764
14. Gawrońska Weronika Julia Pepeland
2008 (JM.)
brak
15. Górecka Natalia INTERHR - JKS Poczernin Sp. z o. o.
2003 (J.)
O040147
16. Grabowska Maja bpk
2005 (J.)
O064738
17. Gromadowska Maja INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
2005 (J.)
O035878
18. Grzybek Inga BPK
S
O063803
19. Jabłońska Małgorzata brak
S
brak
20. Janiszewska Magdalena Stowarzyszenie Interhorse
2004 (J.)
O047690
21. Jaroszewska Marta KJ Bingo Człekówka
S
O003611
22. Jasnowska Lena Bez Przynależności Klubowej
2010 (Mł.)
brak
23. Kaczmarczyk Hanna KJ
2010 (Mł.)
brak
24. Kaczmarczyk Lena -
2010 (Mł.)
Brak
25. Kołodziejczyk Milena Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2005 (J.)
O050091
26. Kondzioła Elżbieta BPK (MAZ)
S
O002129
27. Korzeniewska Anna St. Interhorse Dobra Nadzieja
2005 (J.)
O040031
28. Królikowska Basia KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O062149
29. Kubicka Natalia Stajnia Szybki Konik
2004 (J.)
brak
30. Kulesza Marta KJ Humorek
S
O058365
31. Kulesza Monika KJ Humorek
2012 (Mł.)
O063686
32. Kwiatkowska Julia BPK - MAZ
2008 (JM.)
O055544
33. Łakus Zuzanna KJ Wiktorowo
2003 (J.)
O048529
34. Majchrzak Natalia Stajnia Szybki Konik
2005 (J.)
brak
35. Malesa Alicja BPK (MAZ)
2010 (Mł.)
O057571
36. Marcińczak Antonina Klub Jeździecki Łąck przy Stadzie Ogierów w Łącku
2011 (Mł.)
O059714
37. Mejsner Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
O057757
38. Mroczek Julia BPK (MAZ)
S
O029043
39. Mroczkowska Julia Brak
2004 (J.)
O052993
40. Mysińska Hanna brak
2010 (Mł.)
O065999
41. Niziałek Dominika Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
O062834
42. Nowakowska Otylia Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2005 (J.)
O045544
43. Olejarz Inga Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2004 (J.)
O048619
44. Olesiejuk Jakub Stow. SKJ Bobrowy Staw
S
O001054
45. Pietrak Agnieszka Fundacja Horse Sport Warszawa
S
O031478
46. Popiołek Klaudia Białobrzeg bliższy
S
Brak
47. Potyra Maja Stow. SKJ Bobrowy Staw
2010 (Mł.)
O061206
48. Prasek Hubert Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2012 (Mł.)
O062296
49. Prasek Krzysztof St. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O001059
50. Prasek Magdalena Stow. Interhorse Pleszew
S
O000912
51. Przybylska Lidia Stajnia Szybki Konik
2004 (J.)
O063061
52. Reaud Oliwia BPK (MAZ)
2007 (JM.)
O055548
53. Rekowska Aleksandra Stajnia Szybki Konik
2009 (JM.)
Brak
54. Roszkiewicz Zuzanna Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
2008 (JM.)
O066729
55. Rzemykowska Marta INTERHR JKS Poczernin
S
O008189
56. Samsel Amelia KJ Huzar
2007 (JM.)
O043107
57. Sawicka Lena KJ Humorek Krawcowizna
2008 (JM.)
O046346
58. Sobala Anna INTERHR JKS Poczernin'' Sp. z o. o.
S
O003357
59. Sobiepańska Julia Equikam Sp. z o.o.
2000 (MJ.)
O028768
10164031
60. Sołtysik Patryk KJ Strzała Krubiczew
2010 (Mł.)
brak
61. Szwarc Olga KJ Legia Kozielska
2009 (JM.)
O055585
62. Szychowska Julia BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O043583
63. Tudek Izabela brak
2006 (JM.)
O065035
64. Wakulińska Dorota Stow. SKJ Bobrowy Staw
S
O035451
65. Winnicka Katarzyna KJ Wiktorowo
2009 (JM.)
O062534
66. Wiśniewska Aleksandra Stow. KJ Olimpia Warszawa
S
O003693
67. Wiśniewska Alicja BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O064172
68. Wolińska Nadia Stajnia Szybki Konik
2007 (JM.)
O063064
69. Wrzesień Julia KJ Humorek Krawcowizna
2011 (Mł.)
O065440
70. Zając Oliwia Bpk
S
O063846
71. Zawiska Aleksandra Stow. KJ Olimpia Warszawa
2005 (J.)
O043872
72. Zientek Paulina KJ Wiktorowo
S
O050103
73. Zubczyńska Amelia KJ Humorek Krawcowizna
2006 (JM.)
O044214
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

75

ALPINEX OO POL 2007 wałach gniada/kuc:kuc:ku F: Murat-Nur /
M: Akwa z Reguła / Gamin de Carrere
K030963 POL070000005624
2.

8

ALTIVO Z ZANGERSCHEIDE POL 2005 wałach ciemnogniada/178 F: Accardi
M: Bipsy-M
K027559 Z627105
3.

94

AMARULA 9 DRP GER 2009 wałach gniada/kuc:144 F: Acado
M: Donna Felina
KO32821 DE456370366209
4.

35

ARMANI TYP SZLACH. POL 2012 wałach ciemnogniada/162 F: NN
M: NN
K030608 616999661503212
5.

85

ARONIA WIELKOPOLSKA POL 2003 klacz gniada/mk:156 F: Zator
M: Alba
brak POL 007680062203
6.

41

BASTION WLKP POL 2007 Wałach siwa F: Silver Dream / Silbersee
M: Barwa / Aran
K011739 POL007590027407
7.

19

BOUWERSHOF RIFALCO KUC HOLENDERSKI POL 2009 wałach perłowa/kuc:146 F: Heitraks marvin
M: Bouwershof diamand
K025258 528017200900620
8.

77

CEZA SP POL 2011 klacz kasztanowata/mk:152 F: Chleb
M: Centka
Brak 616009590137711
9.

57

CHAMPION FOREST KUC POL 2002 wałach gniada/kuc:149 F: Nur / Wermut
M: Chanel/ Cyma
K014638 POL013640057802
10.

26

COMIENZO HOL POL 2009 wałach siwa/170 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Verona XI / Cassini I
K017010 DE421000513409
11.

43

COOL DOLLAR WESTF. POL 2015 wałach gniada/162 F: Cottonclub
M: Florance / Florestan I
K032705 DE441411214715
12.

68

CORADO KUC POL 2018 wałach tarantowata/kuc:144 F: NADRUK
M: CORENCCJA
brak 616999610227418
13.

69

COUPE DE BLUE OLDENBURSKA POL 2015 klacz siwa/160 F: Coupie
M: Chacca
K031621 DE 418181054915
14.

82

COUPE DE BLUE OLDENBURSKA POL 2015 klacz siwa/160 F: Coupie
M: Chacca
K031621 DE418181054915
15.

96

DIALEKTYKA SP POL 2014 klacz kara/159 F: Phin Phin
M: D E.FEU D'HIVER
- 616 009 51 02383 14
16.

95

DIWA SP POL 2016 klacz gniada/165 F: Elvaro
M: D E.FEU D’ Hiver/ Diamant de Semilly
Brak 616009510152916
17.

92

EKWADOR XX POL 2014 wałach gniada/165 F: Tempelwachter (GER)
M: Ewolucja
brak 195/2015
18.

72

EŁZA MAŁOPOLSKA POL 2009 klacz kara/162 F: Łoskot
M: Emisja
K023948 616006550096109
19.

48

FANCY NIEM.SPORT. POL 2016 klacz kara/165 F: Flintstone
M: Rubinia / Regazzoni
K031600 27645603164160
20.

53

FELLOW 137 OLD POL 2003 wałach gniada/164 F: For Keeps
M: Gaya / Voltaire
K016364 DE 418180160203
21.

80

FIESTA DRP POL 2013 klacz kara/kuc:148 F: Tupet / Twister
M: Felina / Kaiserstolz
K026894 616013670035613
22.

46

FOREST MAŁOPOLSKA POL 2003 wałach gniada/165 F: Fiskor
M: Foka
K022238 POL006550021403
23.

9

GALOP Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 wałach kasztanowata/164 F: Libretto / Milione
M: Gama / Leandro
K025104 616009630200109
24.

79

GRAF SP POL 2016 wałach tarantowata/161 F: Dixan
M: Grawitacja
Brak 616009660448416
25.

13

GRETA VON CRUISING ISH IRL 2016 klacz kasztanowata/167 F: Cruising Arish / Sea Crest
M: Goldicova / Touchdown
K029976 372414006047490
26.

76

HARMONIA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz siwa/158 F: Bard
M: Hwlga
Brak 616006550113613
27.

21

HARY SP POL 2012 gelding chestnut/170 F: Romeo De Vaux / Querdo De Palustra
M: Hiszpanka / Contendus
K026145 616009610149012
28.

3

HELIOS SP POL 2005 Wałach siwa/162 F: CORDE
M: HERA
K009529 POL 009 66 01104 05
29.

74

HORTENSJA TYP SZLACHETNY POL 2014 klacz kara/160 F: Karton / Hunt
M: Hera / Dixan
K030946 6169995900975
30.

17

HULTAJ KUC POL 2013 wałach srokata/kuc:140 F: Apatyt
M: Hania D
brak 616999610157413
31.

16

IKANA SP POL 2012 klacz gniada/175 F: Vandamme/Guidam
M: Ikea/Turbud Quirinus
K029734 616009640025512
32.

52

INWOOD XX POL 2010 gelding dark bay/165 F: Royal Court
M: Italia / Who Knows
K019061 616POL10006854T
33.

47

JOY SP POL 2014 wałach skarogniada/170 F: -
M: -
K023583 616009660415613
34.

51

JUPITER TRAKEŃSKA POL 2007 wałach kasztanowata/kuc:154 F: Impuls
M: Jamajka
K013748 POL732010033207
35.

25

K-PARIS WLKP POL 2006 klacz gniada/162 F: Parys
M: Kalina
K016423 007660979406
36.

58

KEES KWPN POL 2015 wałach gniada/163 F: Rodrigo VDL
M: Ines / Arizona
K028414 616093900244419
37.

62

KILIMANDŻARO SP POL 2016 wałach skarogniada/164 F: Tjunske
M: Kokietka
K030982 Brak
38.

28

KODAKKADO KWPN NED 2015 wałach siwa/170 F: Dallas VDL
M: Phebo
Brak 528003201501197
39.

71

LANCOME SP POL 2006 ogier ciemnogniada/170 F: Cajero / Caretino
M: Losita 2 / Landwind II B
K010014 POL009640013406
40.

87

LAYRO STW BWP POL 2011 wałach siwa/167 F: Cassander van Het Bremhof
M: Athena
K021391 981100002680724
41.

12

LIQUEUR D’ANIS B KWPN POL 2016 wałach siwa/165 F: Hermantico
M: Oderna / Animo
K032588 528003201607614
42.

83

LITTLE CARTIER SP POL 2008 wałach gniada/167 F: Cartier II/ Cheenook
M: Losita 2 / Landwind II B
K016799 POL009640013408
43.

63

LONGLIFE HOL. KUC WAL. POL 2011 wałach gniada/kuc:147 F: Leandros Sirik / Flora's Hof Magic
M: Blakt's Ashly / Oakley Bubbling Bobbety
K028152 528017201101099
44.

44

LUIGI HOL. POL 2013 wałach gniada/178 F: Lyjanero / Landos
M: High Light 3 / Sir Shostakov
K027840 DE421000546313
45.

98

LUPIDELLA EBONY LADY KUC WALIJSKI POL 2011 klacz skarogniada/kuc:132 F: Turinina's Gismore
M: Firwood's Ella
K027160 616013590109311
46.

64

ŁAWROW Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach ciemnogniada/169 F: Lanvester L Ex Lansvester L
M: Łezka
Brak 616009661391613
47.

88

MAGIC BOY MAŁOPOLSKA POL 2015 Wałach gniada/165 F: Sex
M: Madera
Brak 616006550048315
48.

70

MARASKA M POL 2017 klacz gniada/kuc:148 F: Makler II
M: Metaxa
Brak ...
49.

37

MARKIZA KOŃ MAŁY POL 2014 klacz siwa/kuc:145 F: Faktor / Lord Star
M: Marjac's Rianne / Steehorst Freelance
K031356 616013510283114
50.

39

MARKIZA KUC POL 2007 klacz bułana/kuc:140 F: Nowator
M: Mojra
Brak Brak
51.

97

MARY JANE ISH IRL 2017 klacz siwa/162 F: Cruisings Ambassador
M: Tullahyland Princess
K030738 372414020223905
52.

89

MOCART WLKP POL 2008 wałach srokata/169 F: Pengo
M: Mozaika
K030813 616007610276508
53.

49

MOONLIGHT MAGIC KUC CONNEMARA POL 2013 wałach siwa/kuc:139 F: nn
M: nn
K027210 B0103010S
54.

56

MORENO TYP SZLACHETNY POL nn wałach kasztanowata/162 F: NN
M: NN
brak POL999661641404
55.

6

N-CONNIE OF HERITAGE Belgisch Warmbloedpaard BEL 2013 klacz siwa/. F: Caspar 232
M: Azalea
K025202 056002W00306165
56.

93

NEAPOL Pełna Krew Arabska POL 2014 wałach gniada/kuc:kuc:ku F: Kanz Al Bidayer
M: Noc
K031632 94/2015
57.

11

NET SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Alabaster
M: Nokia / Turbud Quirinus
K028130 .
58.

65

NEW GOLD SP POL 2006 ogier ciemnogniada/168 F: Neo / Luron
M: Natura / Jakobin
K010977 POL009661132206
59.

50

NIGHT LADY Polski Koń Sportowy POL 2006 klacz kara/167 F: Landino
M: Nubia
K026934 616009590024606
60.

73

NIGORA HC POL 2015 klacz gniada/kuc:kuc:ku F: Szaman / Limit
M: Narnia-Tabun / Saracen
K030965 616012630125015
61.

36

PALMIRA WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz skarogniada/161 F: Słowak
M: Parada
K031208 616007600192711
62.

86

PESTKA KUC POL 2009 klacz izabelowata/kuc:127 F: nn
M: nn
brak 616999661976609
63.

20

PRADA HUCULSKA POL 2013 klacz gniada/kuc:143 F: Wermut
M: Pawana
K029556 616012630166713
64.

90

PSOTKA MAŁY KOŃ POL 2006 klacz gniada/mk:157 F: Wiek
M: Psota
K024227 POL013570279306
65.

42

RASHMI DRP GER 2006 klacz gniada/kuc:140 F: Messino / Makuba
M: Romi / Rustan el Afas
K028301 DE467-0001642-06
66.

55

RAWDAT SP POL 2009 wałach ciemnokasztanowata/173 F: Moravia
M: Jedwabna / Country Club
K014537 POL009670021509
67.

54

REYLEM CORNELIA WELSH PONY POL 2006 klacz jelenia/kuc:138 F: Cottrell Archimedes
M: Reylem Carmen
K027046 826046020143418
68.

4

ROMEO Z SADYBY KUC POL 2009 wałach gniada/kuc:130 F: Bator / Maashoeven's Egor
M: Trawel Riva / Dollom Double Surprisse
K030889 616013610254209
69.

45

ROSITAS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Sword xx / Glimmerman
M: Rosita / Top Gun
K017271 616009690137109
70.

78

SANDREA SP POL 2015 Klacz kara/155 F: NN
M: Droopy
Brak Brak
71.

27

SHAKKATO PB Z ZANGERSHEIDE BEL 2016 wałach ciemnogniada/168 F: Stakkato / Spartan
M: Charity / Nonstop
K031754 056015Z55592616
72.

18

SONAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach kara/168 F: San Luis
M: Sonka
K025392 616009610105213
73.

91

SPEED KOŃ MAŁY POL 2009 wałach srokata/mk:155 F: ST Spanish Springer
M: Jolka
brak 616013610222909
74.

61

ŚWISTA ZAGORKA KUC POL 2007 klacz srokata/kuc:147 F: ----
M: ----
brak 616999590345807
75.

59

USHER Z ZANG POL 2015 Wałach kasztanowata/164 F: U Can't Lose / Nothing To Lose
M: Chilli / Turbud Quirinus
K028084 056015Z55512115
76.

60

VHS ENTWEDER ODER OLD. POL 2007 wałach gniada/166 F: NN
M: NN
PZJ K011241 DE418181505207
77.

2

WOLF'S MORITZ V DRP POL 2007 wałach siwa/kuc:140 F: Corado
M: Mona
K018713 DE 434340050807
78.

81

ZALOTKA KUC WALIJSKI POL 2015 klacz cremello/kuc:134 F: T Hogeland’s Oscar
M: Zandia
K033107 616013550021615
79.

99

ZUMBA ZAGORKA TYP SZLACHETNY POL 2011 klacz siwa/mk:155 F: -
M: -
Brak 616999610239311
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Augustyniak Wiktoria
Stajnia Szybki Konik
GRAF (79)
2021-10-23
22
2021-10-23
13
Bargiełowska Zuzanna
bqk
FOREST (46)
2021-10-23
24
2021-10-23
16
Benczak Jm'05 Anna
BPK(MAZ)
SONAR (18)
2021-10-23
10
2021-10-23
15
Bohdanowicz Konstancja
BPK (MAZ)
2021-10-23
5
2021-10-23
12
Chodakowska Michalina
Stow. SKJ Bobrowy Staw
MARKIZA (37)
2021-10-23
6
2021-10-23
Czarnak Natalia
KJ Humorek Krawcowizna
FIESTA (80)
2021-10-23
17
2021-10-23
20
Dąbrowska Aleksandra
Stajnia Szybki Konik
SANDREA (78)
2021-10-23
1
2021-10-23
7
Dworacka Tatiana
Stow. SKJ Bobrowy Staw
RASHMI (42)
2021-10-23
4
2021-10-23
14
Fabicka Kamila
BPK (MAZ)
2021-10-23
9
2021-10-23
13
Fludra Agata
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
BASTION (41)
2021-10-23
3
2021-10-23
1
Gałaszewska-Bogusz Ida
KJ Akademia Kucania Dawidy
HARY (21)
2021-10-23
1
2021-10-23
9
Gawrońska Weronika Julia
Pepeland
CORADO (68)
2021-10-23
9
2021-10-23
6
Górecka Natalia
INTERHR - JKS Poczernin Sp. z o. o.
2021-10-23
2021-10-23
2
Grabowska Maja
bpk
EKWADOR (92)
2021-10-23
10
2021-10-23
16
Gromadowska Maja
INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
GALOP (9)
2021-10-23
5
2021-10-23
7
Jabłońska Małgorzata
brak
ŁAWROW (64)
2021-10-23
15
2021-10-23
15
Janiszewska Magdalena
Stowarzyszenie Interhorse
SPEED (91)
2021-10-23
8
2021-10-23
12
Jaroszewska Marta
KJ Bingo Człekówka
ROSITAS (45)
2021-10-23
6
2021-10-23
Jasnowska Lena
Bez Przynależności Klubowej
PESTKA (86)
2021-10-23
1
2021-10-23
1
Kaczmarczyk Hanna
KJ
2021-10-23
1
2021-10-23
1
Kaczmarczyk Lena
-
2021-10-23
1
2021-10-23
16
Kołodziejczyk Milena
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
LANCOME (71)
2021-10-23
4
2021-10-23
4
Kondzioła Elżbieta
BPK (MAZ)
2021-10-23
5
2021-10-23
13
Korzeniewska Anna
St. Interhorse Dobra Nadzieja
2021-10-23
2021-10-23
26
2021-10-23
6
2021-10-23
6
Królikowska Basia
KJ Akademia Kucania Dawidy
PALMIRA (36)
2021-10-23
3
2021-10-23
Kubicka Natalia
Stajnia Szybki Konik
CEZA (77)
2021-10-23
1
2021-10-23
11
Kulesza Marta
KJ Humorek
HELIOS (3)
2021-10-23
6
2021-10-23
2
Kulesza Monika
KJ Humorek
2021-10-23
1
2021-10-23
1
Kwiatkowska Julia
BPK - MAZ
2021-10-23
2021-10-23
8
Łakus Zuzanna
KJ Wiktorowo
NEAPOL (93)
2021-10-23
2021-10-23
20
Majchrzak Natalia
Stajnia Szybki Konik
2021-10-23
1
2021-10-23
22
Malesa Alicja
BPK (MAZ)
2021-10-23
2
2021-10-23
2
Marcińczak Antonina
Klub Jeździecki Łąck przy Stadzie Ogierów w Łącku
2021-10-23
18
2021-10-23
10
PRADA (20)
2021-10-23
1
2021-10-23
1
Mejsner Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
2021-10-23
4
2021-10-23
1
Mroczek Julia
BPK (MAZ)
2021-10-23
5
2021-10-23
6
Mroczkowska Julia
Brak
K-PARIS (25)
2021-10-23
3
2021-10-23
7
Mysińska Hanna
brak
MORENO (56)
2021-10-23
2021-10-23
Niziałek Dominika
Bez Przynależności Klubowej
MOCART (89)
2021-10-23
11
2021-10-23
Nowakowska Otylia
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2021-10-23
Olejarz Inga
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
INWOOD (52)
2021-10-23
6
2021-10-23
10
Olesiejuk Jakub
Stow. SKJ Bobrowy Staw
2021-10-23
7
Pietrak Agnieszka
Fundacja Horse Sport Warszawa
2021-10-23
2021-10-23
Popiołek Klaudia
Białobrzeg bliższy
2021-10-23
21
2021-10-23
Potyra Maja
Stow. SKJ Bobrowy Staw
2021-10-23
1
2021-10-23
5
Prasek Hubert
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2021-10-23
1
2021-10-23
1
Prasek Krzysztof
St. Interhorse Dobra Nadzieja
DIWA (95)
2021-10-23
18
2021-10-23
Prasek Magdalena
Stow. Interhorse Pleszew
KEES (58)
2021-10-23
1
2021-10-23
2
USHER Z (59)
2021-10-23
1
2021-10-23
1
Przybylska Lidia
Stajnia Szybki Konik
ALPINEX (75)
2021-10-23
12
2021-10-23
4
Reaud Oliwia
BPK (MAZ)
LUIGI (44)
2021-10-23
8
2021-10-23
2
Rekowska Aleksandra
Stajnia Szybki Konik
2021-10-23
21
2021-10-23
25
Roszkiewicz Zuzanna
Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
ZALOTKA (81)
2021-10-23
2021-10-23
22
Rzemykowska Marta
INTERHR JKS Poczernin
MARASKA (70)
2021-10-23
16
2021-10-23
1
Samsel Amelia
KJ Huzar
ARMANI (35)
2021-10-23
8
2021-10-23
Sawicka Lena
KJ Humorek Krawcowizna
2021-10-23
3
2021-10-23
3
Sobala Anna
INTERHR JKS Poczernin'' Sp. z o. o.
2021-10-23
11
2021-10-23
2
2021-10-23
16
2021-10-23
Sobiepańska Julia
Equikam Sp. z o.o.
EŁZA (72)
2021-10-23
17
2021-10-23
4
Sołtysik Patryk
KJ Strzała Krubiczew
HULTAJ (17)
2021-10-23
2021-10-23
Szwarc Olga
KJ Legia Kozielska
MARKIZA (39)
2021-10-23
1
2021-10-23
2
Szychowska Julia
BPK (MAZ)
FANCY (48)
2021-10-23
1
2021-10-23
22
Tudek Izabela
brak
JUPITER (51)
2021-10-23
1
2021-10-23
19
Wakulińska Dorota
Stow. SKJ Bobrowy Staw
2021-10-23
1
Winnicka Katarzyna
KJ Wiktorowo
RAWDAT (55)
2021-10-23
9
2021-10-23
9
Wiśniewska Aleksandra
Stow. KJ Olimpia Warszawa
NET (11)
2021-10-23
10
2021-10-23
5
2021-10-23
2021-10-23
6
Wolińska Nadia
Stajnia Szybki Konik
NIGORA (73)
2021-10-23
16
2021-10-23
19
Wrzesień Julia
KJ Humorek Krawcowizna
2021-10-23
2021-10-23
1
Zając Oliwia
Bpk
2021-10-23
16
2021-10-23
14
Zawiska Aleksandra
Stow. KJ Olimpia Warszawa
JOY (47)
2021-10-23
3
2021-10-23
12
Zientek Paulina
KJ Wiktorowo
PSOTKA (90)
2021-10-23
8
2021-10-23
11
Zubczyńska Amelia
KJ Humorek Krawcowizna
2021-10-23
9
2021-10-23
7

Number of Riders: 73

Number of Horses: 79

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-052019-4, Leszek Doraczyński)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl