Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Towarzyskie i Regionalne w skokach
INTERHR JKS Poczernin, 31.07-01.08.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
59 ACCEPTED 2021-07-30 17:26:27
2021-07-30 17:26:27
Olga Rzycka CENTRILLO VAN’T DAELDERHOF Z
  • 2x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
58 ACCEPTED 2021-07-29 21:55:13
2021-07-29 21:35:35
Maciej Pekaniec GANDO V
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, z ustalonym czasem, wys. 110 cm
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
57 ACCEPTED 2021-07-29 18:07:59
2021-07-29 18:01:28
Karolina Lisowska DIL CASSO
  • 2x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
56 ACCEPTED 2021-07-29 18:08:03
2021-07-29 18:00:59
Monika Lisowska DIABLO
  • 2x 6/LL1/Konkurs nr 6, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
55 ACCEPTED 2021-07-29 00:03:14
2021-07-28 23:52:46
Marcin Paw ELEN AA
  • 1x 6/LL1/Konkurs nr 6, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
54 ACCEPTED 2021-07-29 00:03:19
2021-07-28 23:48:07
Anna Chojniak GOYA EWITA
  • 1x 6/LL1/Konkurs nr 6, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
53 ACCEPTED 2021-07-29 00:03:33
2021-07-28 22:33:42
Laura Adamkiewicz CERTO SUCCESSO
  • 2x 6/LL1/Konkurs nr 6, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 20B/L/Konkurs nr 20B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
52 ACCEPTED 2021-07-29 00:03:38
2021-07-28 22:04:00
Anna Sobala LAYRO STW
  • 2x 6/LL1/Konkurs nr 6, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
51 ACCEPTED 2021-07-29 00:03:43
2021-07-28 22:02:45
Anna Sobala MAGIC BOY
  • 1x 4/Kuce i MK 80/Konkurs nr 4, open , Kuce i Małe Konie, zwykły, wys. 80 cm
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, klasa LL, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
50 ACCEPTED 2021-07-29 00:03:48
2021-07-28 22:01:25
Anna Sobala ELFED
  • 2x 2/60 Kuce/Konkurs nr 2, open , Kuce, dokładności, wys. 60 cm
  • 2x 14/60 Kuce/Konkurs nr 14, open , Kuce, dokładności, wys. 60 cm
49 ACCEPTED 2021-07-29 00:03:53
2021-07-28 21:35:51
Maja Grabowska LUKSO
  • 2x 3/mini LL 70/Konkurs nr 3, open , z trafieniem w normę czasui, wys. 70 cm
  • 1x 15/mini LL 70/Konkurs nr 15, open , z trafieniem w normę czasui, wys. 70 cm
  • 1x 17/LL/Konkurs nr 17, klasa LL, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
48 ACCEPTED 2021-07-29 00:03:58
2021-07-28 21:22:46
Amelia Wawszczak LERKA
  • 2x 1/50/Konkurs nr 1, open , dokładności, wys. 50 cm
  • 1x 13/50/Konkurs nr 13, open , dokładności, wys. 50 cm
  • 1x 15/mini LL 70/Konkurs nr 15, open , z trafieniem w normę czasui, wys. 70 cm
47 ACCEPTED 2021-07-29 00:04:04
2021-07-28 20:08:33
Dagmara Willamowicz ROMA
  • 2x 3/mini LL 70/Konkurs nr 3, open , z trafieniem w normę czasui, wys. 70 cm
  • 1x 4/Kuce i MK 80/Konkurs nr 4, open , Kuce i Małe Konie, zwykły, wys. 80 cm
46 ACCEPTED 2021-07-29 00:04:09
2021-07-28 19:26:44
Patrycja Akszak-Okińczyc AWERS
  • 1x 6/LL1/Konkurs nr 6, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
45 ACCEPTED 2021-07-29 00:04:14
2021-07-28 17:57:42
Elżbieta Kondzioła NOMINACJA
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, z ustalonym czasem, wys. 110 cm
44 ACCEPTED 2021-07-29 00:04:19
2021-07-28 17:21:11
Katarzyna Ceranka LIDER-P
  • 2x 18/LL1/Konkurs nr 18, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
43 ACCEPTED 2021-07-29 00:04:29
2021-07-28 12:47:00
Krzysztof Chodorski DAKOTA N
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, klasa LL, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1/Konkurs nr 6, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
42 ACCEPTED 2021-07-29 00:04:34
2021-07-28 12:46:17
Krzysztof Chodorski SMILE SL GR. E
  • 1x 3/mini LL 70/Konkurs nr 3, open , z trafieniem w normę czasui, wys. 70 cm
  • 1x 4/Kuce i MK 80/Konkurs nr 4, open , Kuce i Małe Konie, zwykły, wys. 80 cm
41 ACCEPTED 2021-07-29 00:04:39
2021-07-28 10:24:07
Beata Małachowska INES
  • 2x 8A/L/Konkurs nr 8A, klasa L, Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 2x 20A/L/Konkurs nr 20A, klasa L, Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
40 ACCEPTED 2021-07-28 10:02:07
2021-07-28 09:59:47
Tomasz Jasiński CAPTAIN KRYM
  • 1x 11/C/Konkurs nr 11, klasa C, zwykły, wys. 130 cm
  • 1x 12/CC/Konkurs nr 12, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm
  • 1x //
  • 1x 24/CC/Konkurs nr 12, klasa CC, zwykły, wys. 140 cm
39 ACCEPTED 2021-07-28 10:02:11
2021-07-28 09:46:38
Aleksandra Szwajczewska BORA
  • 2x 18/LL1/Konkurs nr 18, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
38 ACCEPTED 2021-07-28 02:15:56
2021-07-27 22:40:05
Amelia Samsel ARMANI
  • 2x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 2x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
37 ACCEPTED 2021-07-28 02:16:02
2021-07-27 22:03:59
Julia Ptaszyńska DIACONTINA
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, z ustalonym czasem, wys. 110 cm
36 ACCEPTED 2021-07-28 02:16:07
2021-07-27 22:03:16
Julia Ptaszyńska CARA 202
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
  • 1x 11/C/Konkurs nr 11, klasa C, zwykły, wys. 130 cm
35 ACCEPTED 2021-07-28 02:16:12
2021-07-27 15:21:02
Marta Rzemykowska MARASKA
  • 2x 1/50/Konkurs nr 1, open , dokładności, wys. 50 cm
34 ACCEPTED 2021-07-28 02:16:21
2021-07-27 13:28:59
Gracja Kruk DROMA
  • 2x 5/LL/Konkurs nr 5, klasa LL, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 17/LL/Konkurs nr 17, klasa LL, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 18/LL1/Konkurs nr 18, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
33 ACCEPTED 2021-07-29 00:04:44
2021-07-27 11:08:22
Karolina Dryńska JAGON
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, z ustalonym czasem, wys. 110 cm
  • 1x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 21/P/Konkurs nr 21, klasa P, z wyborem trasy, wys. 110 cm
32 ACCEPTED 2021-07-29 00:04:50
2021-07-27 11:07:25
Karolina Dryńska BARDO TOP
  • 1x 6/LL1/Konkurs nr 6, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 18/LL1/Konkurs nr 18, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
31 ACCEPTED 2021-07-28 02:16:49
2021-07-27 11:07:03
Maja Bella Friedman CORDULA GRUN
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, z ustalonym czasem, wys. 110 cm
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
  • 1x 21/P/Konkurs nr 21, klasa P, z wyborem trasy, wys. 110 cm
  • 1x 22/N/Konkurs nr 22, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
30 ACCEPTED 2021-07-28 02:16:54
2021-07-27 11:06:33
Maja Bella Friedman CASCADESSA
  • 2x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 2x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
29 ACCEPTED 2021-07-28 02:17:00
2021-07-27 11:05:47
Sebastian Bąk MILWAUKEE
  • 2x 6/LL1/Konkurs nr 6, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
  • 2x 18/LL1/Konkurs nr 18, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
28 ACCEPTED 2021-07-28 02:17:06
2021-07-27 11:05:15
Sebastian Bąk CORTNEY
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, z ustalonym czasem, wys. 110 cm
  • 1x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 21/P/Konkurs nr 21, klasa P, z wyborem trasy, wys. 110 cm
27 ACCEPTED 2021-07-28 02:17:12
2021-07-27 11:04:33
Sebastian Bąk RABIAT VAN MAARLE
  • 2x 3/mini LL 70/Konkurs nr 3, open , z trafieniem w normę czasui, wys. 70 cm
  • 2x 15/mini LL 70/Konkurs nr 15, open , z trafieniem w normę czasui, wys. 70 cm
26 ACCEPTED 2021-07-27 10:17:46
2021-07-27 10:02:51
Aleksandra Kamińska PEPE
  • 2x 8A/L/Konkurs nr 8A, klasa L, Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
25 ACCEPTED 2021-07-26 20:51:43
2021-07-26 20:15:33
Dominika Mierzejewska J'02 LAWENDA
  • 1x 2/60 Kuce/Konkurs nr 2, open , Kuce, dokładności, wys. 60 cm
  • 1x 4/Kuce i MK 80/Konkurs nr 4, open , Kuce i Małe Konie, zwykły, wys. 80 cm
24 ACCEPTED 2021-07-26 11:59:29
2021-07-26 10:34:48
Zuzanna Winiarska DORUS
  • 1x 3/mini LL 70/Konkurs nr 3, open , z trafieniem w normę czasui, wys. 70 cm
  • 1x 4/Kuce i MK 80/Konkurs nr 4, open , Kuce i Małe Konie, zwykły, wys. 80 cm
23 ACCEPTED 2021-07-26 11:59:32
2021-07-26 10:22:22
Maja Gromadowska GALOP
  • 2x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 20B/L/Konkurs nr 20B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 21/P/Konkurs nr 21, klasa P, z wyborem trasy, wys. 110 cm
22 ACCEPTED 2021-07-25 13:10:40
2021-07-25 10:50:10
Zuzanna Królikowska DISNEY
  • 1x 6/LL1/Konkurs nr 6, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
21 ACCEPTED 2021-07-28 09:15:11
2021-07-25 09:43:05
Konstancja Bohdanowicz GRETA VON CRUISING
  • 1x 8B/L/Konkurs nr 8B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, z ustalonym czasem, wys. 110 cm
20 ACCEPTED 2021-07-25 13:10:46
2021-07-25 09:42:18
Konstancja Bohdanowicz TULLAHYLAND MARY JANE
  • 2x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
19 ACCEPTED 2021-07-25 06:08:44
2021-07-24 23:06:00
Maciej Pekaniec CALIPSO
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
  • 1x 11/C/Konkurs nr 11, klasa C, zwykły, wys. 130 cm
18 ACCEPTED 2021-07-25 06:08:47
2021-07-24 23:04:16
Natalia Górecka CALIPSO
  • 1x 20B/L/Konkurs nr 20B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 21/P/Konkurs nr 21, klasa P, z wyborem trasy, wys. 110 cm
17 ACCEPTED 2021-07-25 06:08:50
2021-07-24 23:03:21
Natalia Górecka N-CONNIE OF HERITAGE
  • 1x 8B/L/Konkurs nr 8B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, z ustalonym czasem, wys. 110 cm
  • 1x 20B/L/Konkurs nr 20B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 21/P/Konkurs nr 21, klasa P, z wyborem trasy, wys. 110 cm
16 ACCEPTED 2021-07-24 19:44:25
2021-07-24 19:08:22
Ewa Strzeszewska DINKEN'S LADY
  • 2x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 2x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
15 ACCEPTED 2021-07-24 19:44:28
2021-07-24 11:58:00
Marianna Dunajska NAGANO
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, z ustalonym czasem, wys. 110 cm
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
  • 1x 21/P/Konkurs nr 21, klasa P, z wyborem trasy, wys. 110 cm
  • 1x 22/N/Konkurs nr 22, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
14 ACCEPTED 2021-07-24 19:44:31
2021-07-24 11:56:58
Karolina Bar EVER SO CLEVER
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, z ustalonym czasem, wys. 110 cm
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
  • 1x 21/P/Konkurs nr 21, klasa P, z wyborem trasy, wys. 110 cm
  • 1x 22/N/Konkurs nr 22, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
13 ACCEPTED 2021-07-23 18:26:42
2021-07-22 23:31:43
Gabriela Sterczyńska RASPBERRY
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, z ustalonym czasem, wys. 110 cm
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
12 ACCEPTED 2021-07-29 00:04:55
2021-07-22 23:06:17
Karolina Pogorzelska NEVILLE II S
  • 2x 8B/L/Konkurs nr 8B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
11 ACCEPTED 2021-07-22 23:04:36
2021-07-22 22:55:36
Karolina Pogorzelska ALABASTER
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 21/P/Konkurs nr 21, klasa P, z wyborem trasy, wys. 110 cm
10 ACCEPTED 2021-07-22 23:04:41
2021-07-22 17:27:58
Ania Kleczka PERFECTO
  • 1x 3/mini LL 70/Konkurs nr 3, open , z trafieniem w normę czasui, wys. 70 cm
  • 1x 17/LL/Konkurs nr 17, klasa LL, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
9 ACCEPTED 2021-07-22 23:04:45
2021-07-22 14:44:56
Magdalena Dobkowska QUEST ROYAL
  • 2x 5/LL/Konkurs nr 5, klasa LL, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
8 ACCEPTED 2021-07-22 23:04:49
2021-07-22 13:47:52
Karolina Majewska G-STAR
  • 2x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 2x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 21/P/Konkurs nr 21, klasa P, z wyborem trasy, wys. 110 cm
7 ACCEPTED 2021-07-22 08:45:12
2021-07-21 14:59:02
Ewa Kesler ALFI ZAGORKA
  • 1x 14/60 Kuce/Konkurs nr 14, open , Kuce, dokładności, wys. 60 cm
  • 1x 15/mini LL 70/Konkurs nr 15, open , z trafieniem w normę czasui, wys. 70 cm
6 ACCEPTED 2021-07-21 01:21:00
2021-07-20 13:34:40
Zuzanna Bargiełowska FOREST
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, klasa LL, open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1/Konkurs nr 6, klasa LL1, open , dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
5 ACCEPTED 2021-07-17 03:29:05
2021-07-16 16:46:37
Anna Szor SEJANA K
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 8A/L/Konkurs nr 8A, klasa L, Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 20B/L/Konkurs nr 20B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
4 ACCEPTED 2021-07-22 23:04:55
2021-07-16 15:26:35
Maja Wałach GOTHA MK
  • 1x 8B/L/Konkurs nr 8B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, z ustalonym czasem, wys. 110 cm
  • 1x 21/P/Konkurs nr 21, klasa P, z wyborem trasy, wys. 110 cm
  • 1x 22/N/Konkurs nr 22, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
3 ACCEPTED 2021-07-17 22:21:15
2021-07-16 15:26:09
Maja Wałach ENKLAWA W
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, z ustalonym czasem, wys. 110 cm
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
  • 1x 21/P/Konkurs nr 21, klasa P, z wyborem trasy, wys. 110 cm
  • 1x 22/N/Konkurs nr 22, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
2 ACCEPTED 2021-07-15 08:59:45
2021-07-15 06:43:00
Karolina Zdun EYE CATCHER
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, z ustalonym czasem, wys. 110 cm
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
  • 1x 21/P/Konkurs nr 21, klasa P, z wyborem trasy, wys. 110 cm
  • 1x 22/N/Konkurs nr 22, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
1 ACCEPTED 2021-07-15 08:59:51
2021-07-14 13:07:48
Weronika Buchcar IKANA
  • 1x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 21/P/Konkurs nr 21, klasa P, z wyborem trasy, wys. 110 cm
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamkiewicz Laura -
2007 (JM.)
O058185
2. Akszak-Okińczyc Patrycja BPK - MAZ
S
O009702
3. Bąk Sebastian St. R&S STABLES
S
O003232
4. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O030815
5. Bargiełowska Zuzanna bqk
2003 (J.)
O043681
6. Bohdanowicz Konstancja BPK (MAZ)
2004 (J.)
O033953
7. Buchcar Weronika JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O013688
8. Ceranka Katarzyna BPK
S
O010203
9. Chodorski Krzysztof St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O013608
10. Chojniak Anna Fundacja Klub Jeździecki Pałasz
S
O009162
11. Dobkowska Magdalena Polski Polo Klub Warszawa
S
O004959
12. Dryńska Karolina Stowarzyszenie R&S Stables
S
O043273
13. Dunajska Marianna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O037893
14. Friedman Maja Bella St. R&S STABLES
2003 (J.)
O031354
10183554
15. Górecka Natalia INTERHR - JKS Poczernin Sp. z o. o.
2003 (J.)
O040147
16. Grabowska Maja bpk
2005 (J.)
O064738
17. Gromadowska Maja INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
2005 (J.)
O035878
18. Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
S
O007294
19. Kamińska Aleksandra Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O048490
20. Kesler Ewa KJ Aromer, Józefin
2007 (JM.)
O051161
21. Kleczka Ania -
2006 (JM.)
O061697
22. Kondzioła Elżbieta BPK - MAZ
S
O002129
23. Królikowska Zuzanna stadnina Ławra
2002 (MJ.)
O034874
24. Kruk Gracja WKJ Lublin
S
O025731
25. Lisowska Karolina St. R&S Stables
2005 (J.)
O055829
26. Lisowska Monika Stowarzyszenie R&S Stables
S
Brak
27. Majewska Karolina St. J Stajnia Podolszyn
S
O004821
28. Małachowska Beata KJ Huzar
S
O011253
29. Mierzejewska J'02 Dominika Klub Jeździecki Malowany Koń
2002 (MJ.)
Brak
30. Paw Marcin Fundacja Klub Jeździecki Pałasz
S
O054481
31. Pekaniec Maciej Klub Jeździecki Akademia Kucania
S
O001374
32. Pogorzelska Karolina Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2006 (JM.)
O055019
33. Ptaszyńska Julia KJ Plejada Tarczyn
2005 (J.)
O037854
34. Rzemykowska Marta INTERHR JKS Poczernin
S
O008189
35. Rzycka Olga BPK (MAZ)
S
O053523
36. Samsel Amelia Klub Jeździecki Huzar
2007 (JM.)
O043107
37. Sobala Anna INTERHR JKS Poczernin'' Sp. z o. o.
S
O003357
38. Sterczyńska Gabriela KJ Rock Horses
2006 (JM.)
O051982
39. Strzeszewska Ewa BPK (MAZ)
2003 (J.)
O032055
40. Szor Anna Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
2008 (JM.)
O054067
41. Szwajczewska Aleksandra BPK (MAZ)
S
O012666
42. Wałach Maja SKJ Bajardo Augustówek
2007 (JM.)
O046357
43. Wawszczak Amelia bpk
2009 (JM.)
brak
44. Willamowicz Dagmara JKS Jantar Stryków
2006 (JM.)
O052949
45. Winiarska Zuzanna Stajnia Malowany Koń
2008 (JM.)
brak
46. Zdun Karolina KJ Rock Horses Warszawa
2007 (JM.)
O058192
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

41

ACANTUS DELLA CACCIA HOL. POL 2001 wałach gniada/167 F: Acarado
M: Intasia
KO26230 DE421000078001
2.

17

ALABASTER PKSP POL 2006 wałach ciemnogniada/165 F: Contender Son / Contender
M: Asteria / Sambór
K010617
3.

16

ALFI ZAGORKA KOŃ MAŁY POL 2014 wałach siwa/kuc:147 F: Zachodni Wiatr
M: My Lady
K027865 6160130056914
4.

13

ANGEL DI MARIA SP POL 2017 ogier gniada/164 F: Diatendro / Diarado
M: Amazing Grace / Arpeggio
K030415 616009661154417
5.

34

ARMANI TYP SZLACHETNY POL 2012 wałach ciemnogniada/162 F: NN
M: NN
K030608 B013673S
6.

59

AWERS SP POL 2015 wałach siwa/165 F: Tjungske / Carthago Z
M: Alada / Vandamme
K030911 POL 616009610053415
7.

7

BARDO TOP SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Stakkato top
M: Balena
K030481 -
8.

48

BORA XX POL 2013 klacz gniada/168 F: Roulette (GB)
M: Banti
K026282 67/2014
9.

26

CALIPSO HAN POL 2012 klacz gniada/172 F: Contendros
M: Bianka
K021841 .
10.

47

CAPTAIN KRYM NIEM. SPORT. POL 2013 wałach siwa F: Captain Olimpic /
M: Kryza / Colman
K025517 DE456570206313
11.

36

CARA 202 HANOWERSKA GER 2013 klacz gniada/168 F: Contendro I
M: Atlanta
K032654 DE431310071313
12.

43

CASCADESSA HOL POL 2017 klacz kasztanowata/165 F: Cascadello I
M: M-Alessa B
K030460 DE421000090817
13.

68

CENTRILLO VAN’T DAELDERHOF Z ZANG. NED 2014 wałach kasztanowata/175 F: Centurio 22
M: Caprilla/Calypso I
W trakcie 056015Z55750814
14.

53

CERTO SUCCESSO SP POL 2014 klacz gniada/- F: Turbud Cicero
M: Chansonette de revel
K026247 -
15.

42

CORDULA GRUN HOL. GER 2015 klacz gniada/. F: Cascadello II
M: Karmina
K028749 DE421000518415
16.

45

CORTNEY SP POL 2016 klacz gniada/169 F: Cornet Obolensky
M: po Cordobes I
K030479 A0007310S
17.

62

DAKOTA N KWPN POL 2008 Wałach gniada/170 F: Calandro
M: Trienta H2
K012755 528003000806605
18.

66

DIABLO SP POL 2011 wałach kara/165 F: Ancymon
M: Dolina
Brak Brak
19.

35

DIACONTINA HAN GER 2014 klacz siwa/165 F: Diacontinus / Diarado
M: Elysa / Embassy I
K026084 DE431311405414
20.

65

DIL CASSO . POL 2015 Wałach siwa/. F: .
M: .
K029488 .
21.

23

DINKEN'S LADY HOLSZTYŃSKA POL 2015 klacz gniada/172 F: Dinken
M: Caspers Lady
K032114 DE421000078815
22.

28

DISNEY SP POL 2012 wałach kara/165 F: Stilios
M: Darubina
K021731 616009580487612
23.

30

DORUS TYP KUC POL 2006 wałach tarantowata/kuc:135 F: nn
M: nn
K032399 616999661510006
24.

39

DROMA WLKP POL 2012 klacz ciemnogniada/164 F: Cefal
M: Dunia
Brak 616007661171212
25.

50

ELEN AA MAŁOPOLSKA POL 2016 klacz jasnogniada/170 F: Dionizos
M: Elekcja
K031986 616 006 59 02420 06
26.

56

ELFED KUC POL 2012 wałach kara/kuc:145 F: Nn
M: Nn
Brak 826073001536586
27.

2

ENKLAWA W SP POL 2008 klacz ciemnogniada/167 F: Eskudo / Dido
M: Enigma W / Harper
K016579 009 68 00164 08
28.

25

EVER SO CLEVER OS GER 2015 klacz gniada/165 F: Ninyon / Nintender
M: Escada W / Eskudo
K030246 DE418187610015
29.

8

EYE CATCHER KWPN POL 2009 klacz gniada/170 F: Nabab de Reve
M: Tolia
K024780 528003200911877
30.

52

FADO HUCULSKA POL 2008 wałach gniada/kuc:140 F: Nicpoń
M: Wanilka
brak POL012630041508
31.

11

FOREST MAŁOPOLSKA POL 2003 wałach gniada/165 F: Fiskor
M: Foka
K022238 POL006550021403
32.

20

G-STAR SP POL 2015 wałach gniada/165 F: E-Star
M: Gladiola
Brak 616009661176015
33.

31

GALOP Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 wałach kasztanowata/164 F: Libretto / Milione
M: Gama / Leandro
K025104 616009630200109
34.

67

GANDO V SP POL 2015 wałach gniada/169 F: Quintender / Quinar
M: Gota V / Solaris
K031168 616009660745015
35.

1

GOTHA MK OLD. GER 2012 klacz gniada/166 F: Cartoon / Carthago
M: Glonora Z / Glorial
K022856 DE 418185003412
36.

51

GOYA EWITA SP POL 2008 klacz gniada/166 F: LIBERADO
M: GAGA
K031985 009670148208
37.

14

GREASE LIGHTNING KWPN POL 2011 klacz skarogniada/172 F: Chalord / Chalan
M: Tristian Utica / Graan Corrado
K024783 528003201101213
38.

5

GRETA VON CRUISING ISH IRL 2016 klacz kasztanowata/167 F: Cruising Arish / Sea Crest
M: Goldicova / Touchdown
K029976 372414006047490
39.

38

HAJFA SP POL 2002 klacz gniada/163 F: Romario
M: Homilia / Cyrus
K018046 -
40.

9

IKANA SP POL 2012 klacz gniada/175 F: Vandamme/Guidam
M: Ikea/Turbud Quirinus
K029734 616009640025512
41.

64

INES Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz gniada/165 F: Rammstein
M: Infa-Land
K030614 616098200119012
42.

6

JAGON SP POL 2005 wałach gniada/176 F: Emetyt
M: Jagonda
K014811 -
43.

32

LAWENDA TYP KUC POL 2003 Klacz inna/kuc: F: Kormoran
M: Luba
brak
44.

54

LAYRO STW BWP POL 2011 wałach siwa/167 F: Cassander van Het Bremhof
M: Athena
K021391 981100002680724
45.

57

LERKA MAŁOPOLSKA POL 1999 klacz kasztanowata/mk:156 F: Arcus
M: Legia
brak POL 006 59 00207 99
46.

61

LIDER-P MAŁOPOLSKI POL 2012 Wałach gniada F: Agrest
M: Lara
K020830
47.

49

LUKSO ŁOTEWSKA POL 2011 wałach gniada/172 F: Lengli
M: Reg?le
K032335 0000022065
48.

55

MAGIC BOY MAŁOPOLSKA POL 2015 Wałach gniada/165 F: Sex
M: Madera
Brak 616006550048315
49.

37

MARASKA MŁP POL 2017 klacz gniada/150 F: Makler II
M: Metaxa
Brak ...
50.

44

MILWAUKEE HOLSZTYNSKA GER 2017 ogier kara/171 F: Million Dollar
M: po Corrado
123 DE421000536417
51.

27

N-CONNIE OF HERITAGE Belgisch Warmbloedpaard BEL 2013 klacz siwa/. F: Caspar 232
M: Azalea
K025202 056002W00306165
52.

24

NAGANO SP POL 2012 wałach gniada/170 F: Cisoń
M: Nystatyna
K023025 1111111111111111111-
53.

4

NEVILLE II S PKS POL 2013 wałach ciemnogniada/165 F: LEOVILLE
M: NESTIA S
K023765 6160095200365
54.

40

NIVARD VAN DE CELIEBURG BWP BEL 2013 wałach gniada/167 F: Emerald Van’t Ruytershof/Diamant De Semilly
M: Girondelle de Quiberon/Contendro I
K024575 056002W00304505
55.

60

NOMINACJA SP POL 2004 klacz siwa/162 F: Hartland / Czad
M: Naomi / Eremita
K014127 616009661641004
56.

15

ONUFRY Szlachetna Półkrew POL 2007 wałach gniada/162 F: PINK FLOYD HL
M: ONKA
brak POL009600206907
57.

33

PEPE SP POL 2011 Wałach bułana/161 F: -
M: -
K025971 616999520132411
58.

18

PERFECTO SP POL 2010 wałach gniada/162 F: Domel
M: Progis
K016501 616 009 52 00045 10
59.

19

QUEST ROYAL XX SRB 2011 wałach gniada/165 F: Glavalcour
M: Queen of Heart / Acatenango
K031948 SRB000832
60.

46

RABIAT VAN MAARLE BWP BEL 2017 wałach siwa/172 F: CHACOON BLUE
M: po CARDENTO
123 UELN 056-022-W00316215
61.

21

RASPBERRY SP POL 2009 klacz gniada/166 F: Aravel II
M: Rowa
K017788 616009590268009
62.

58

ROMA KUC POL 2015 klacz ciemnogniada/kuc:139 F: ROCUS
M: SZAROTKA
K029775 616 999 51 02395 15
63.

10

SEJANA K HANOWERSKA POL 2012 klacz ciemnokasztanowata/163 F: Signum xx
M: Estella
K032692 2764313165090126
64.

63

SMILE SL GR. E SP POL 2011 klacz kasztanowata/mk:155 F: ZINEDINE
M: SABENA
BRAK 616009661461411
65.

29

TULLAHYLAND MARY JANE ISH IRL 2017 klacz siwa/162 F: Cruisings Ambassador
M: Tullahyland Princess
K030738 372414020223905
66.

12

ZADAR SP POL 2014 wałach siwa/183 F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Z Evette ex Evette / Zavall VDL
K026846 616009510238014
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamkiewicz Laura
-
2021-07-31
1
2021-07-31
Akszak-Okińczyc Patrycja
BPK - MAZ
AWERS (59)
2021-07-31
2021-07-31
Bąk Sebastian
St. R&S STABLES
2021-07-31
9
2021-07-31
CORTNEY (45)
2021-07-31
2021-07-31
2021-07-31
5
2021-07-31
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2021-07-31
2021-07-31
Bargiełowska Zuzanna
bqk
FOREST (11)
2021-07-31
2021-07-31
7
Bohdanowicz Konstancja
BPK (MAZ)
2021-07-31
2021-07-31
2021-07-31
6
2021-07-31
Chodorski Krzysztof
St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
2021-07-31
2
2021-07-31
2
2021-07-31
2
2021-07-31
1
Chojniak Anna
Fundacja Klub Jeździecki Pałasz
2021-07-31
3
2021-07-31
3
Dobkowska Magdalena
Polski Polo Klub Warszawa
2021-07-31
3
2021-07-31
Dryńska Karolina
Stowarzyszenie R&S Stables
JAGON (6)
2021-07-31
2021-07-31
2021-07-31
5
2021-07-31
8
Dunajska Marianna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
NAGANO (24)
2021-07-31
2021-07-31
Friedman Maja Bella
St. R&S STABLES
2021-07-31
2021-07-31
2021-07-31
10
2021-07-31
Górecka Natalia
INTERHR - JKS Poczernin Sp. z o. o.
2021-07-31
2021-07-31
Grabowska Maja
bpk
LUKSO (49)
2021-07-31
5
2021-07-31
4
Gromadowska Maja
INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
GALOP (31)
2021-07-31
5
2021-07-31
Jasiński Tomasz
KSJ Zagozd
2021-07-31
2021-07-31
Kamińska Aleksandra
Klub Jeździecki J.J. Darboven
PEPE (33)
2021-07-31
2021-07-31
Kleczka Ania
-
2021-07-31
1
2021-07-31
4
Kondzioła Elżbieta
BPK - MAZ
2021-07-31
2021-07-31
Królikowska Zuzanna
stadnina Ławra
DISNEY (28)
2021-07-31
7
2021-07-31
2
Lisowska Karolina
St. R&S Stables
2021-07-31
4
2021-07-31
Lisowska Monika
Stowarzyszenie R&S Stables
DIABLO (66)
2021-07-31
6
2021-07-31
Majewska Karolina
St. J Stajnia Podolszyn
G-STAR (20)
2021-07-31
2021-07-31
Małachowska Beata
KJ Huzar
INES (64)
2021-07-31
2021-07-31
Mierzejewska J'02 Dominika
Klub Jeździecki Malowany Koń
LAWENDA (32)
2021-07-31
3
2021-07-31
1
Paw Marcin
Fundacja Klub Jeździecki Pałasz
ELEN AA (50)
2021-07-31
4
2021-07-31
7
Pekaniec Maciej
Klub Jeździecki Akademia Kucania
CALIPSO (26)
2021-07-31
2021-07-31
GANDO V (67)
2021-07-31
2021-07-31
Pogorzelska Karolina
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2021-07-31
2021-07-31
2021-07-31
2021-07-31
1
Ptaszyńska Julia
KJ Plejada Tarczyn
2021-07-31
2021-07-31
2021-07-31
2021-07-31
Rzemykowska Marta
INTERHR JKS Poczernin
MARASKA (37)
2021-07-31
1
Rzycka Olga
BPK (MAZ)
2021-07-31
2021-07-31
Samsel Amelia
Klub Jeździecki Huzar
ARMANI (34)
2021-07-31
9
2021-07-31
Sobala Anna
INTERHR JKS Poczernin'' Sp. z o. o.
2021-07-31
2021-07-31
2021-07-31
1
2021-07-31
ELFED (56)
2021-07-31
3
2021-07-31
2
Sterczyńska Gabriela
KJ Rock Horses
2021-07-31
2021-07-31
Strzeszewska Ewa
BPK (MAZ)
2021-07-31
2021-07-31
2021-07-31
Szor Anna
Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
2021-07-31
2021-07-31
Wałach Maja
SKJ Bajardo Augustówek
2021-07-31
2021-07-31
2021-07-31
2021-07-31
Wawszczak Amelia
bpk
LERKA (57)
2021-07-31
1
2021-07-31
3
Willamowicz Dagmara
JKS Jantar Stryków
ROMA (58)
2021-07-31
2021-07-31
7
Winiarska Zuzanna
Stajnia Malowany Koń
DORUS (30)
2021-07-31
6
2021-07-31
2
Zdun Karolina
KJ Rock Horses Warszawa
2021-07-31
2021-07-31

Number of Riders: 46

Number of Horses: 66

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-052019-4, Leszek Doraczyński)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl