Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
113 ACCEPTED 2021-05-20 21:58:36
2021-05-20 21:58:36
Jakub Kubiak DIANITA H
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
  • 1x 11/C/Konkurs nr 11, klasa C, zwykły, wys. 130 cm
  • 1x 22/N/Konkurs nr 22, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
  • 1x 23/C/Konkurs nr 23, klasa C, zwykły, wys. 130 cm
112 ACCEPTED 2021-05-20 21:53:52
2021-05-20 21:53:52
Jakub Kubiak QUILIBET
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
  • 1x 11/C/Konkurs nr 11, klasa C, zwykły, wys. 130 cm
  • 1x 22/N/Konkurs nr 22, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
  • 1x 23/C/Konkurs nr 23, klasa C, zwykły, wys. 130 cm
111 ACCEPTED 2021-05-20 21:49:23
2021-05-20 21:49:23
Jakub Kubiak VHS CARTAGENA
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności (10 przeszkód), wys. 110 cm
  • 1x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 21/P/Konkurs nr 21, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
110 ACCEPTED 2021-05-20 21:43:45
2021-05-20 21:43:45
Jakub Kubiak ARCULES
  • 2x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, open , mini LL, dokładności wys. 70 cm
  • 2x 15/mini LL 70 cm/Konkurs nr 15, open , mini LL, dokładności wys. 70 cm
109 ACCEPTED 2021-05-20 09:04:25
2021-05-19 22:52:48
Hubert Prasek CHAMPION FOREST
  • 2x 2/Kuce 60/Konkurs nr 2, open , Kuce, dokładności wys. 60 cm
108 ACCEPTED 2021-05-20 09:04:29
2021-05-19 22:51:49
Krzysztof Prasek PIPPA VD HEFFINCK
  • 2x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
107 ACCEPTED 2021-05-20 09:04:31
2021-05-19 22:51:29
Krzysztof Prasek DIWA
  • 2x 5/LL 80/Konkurs nr 5, open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
106 ACCEPTED 2021-05-20 09:04:34
2021-05-19 22:51:05
Krzysztof Prasek DE FUTORE Z
  • 2x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, open , mini LL, dokładności wys. 70 cm
105 ACCEPTED 2021-05-20 09:04:37
2021-05-19 22:07:50
Magdalena Prasek USHER Z
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności (10 przeszkód), wys. 110 cm
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
104 ACCEPTED 2021-05-20 09:04:39
2021-05-19 22:04:32
Magdalena Prasek KEES
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności (10 przeszkód), wys. 110 cm
103 ACCEPTED 2021-05-20 09:04:42
2021-05-19 22:03:37
Matylda Januszewska FAUNA
  • 1x 14/Kuce 60/Konkurs nr 14, open , Kuce, dokładności wys. 60 cm
  • 1x 15/mini LL 70 cm/Konkurs nr 15, open , mini LL, dokładności wys. 70 cm
  • 1x 16/Kuce i MK 80/Konkurs nr 16, open , Kuce i Małe Konie, dokładności wys. 80 cm
  • 1x 17/LL 80/Konkurs nr 17, open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 18/LL1 90/Konkurs nr 18, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
102 ACCEPTED 2021-05-19 21:08:11
2021-05-19 17:51:56
Elżbieta Kondzioła NOMINACJA
  • 1x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 21/P/Konkurs nr 21, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
101 ACCEPTED 2021-05-19 21:08:14
2021-05-19 17:51:17
Elżbieta Kondzioła NEW GOLD
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności (10 przeszkód), wys. 110 cm
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
100 ACCEPTED 2021-05-19 17:44:07
2021-05-19 14:16:52
Krzysztof Prasek CLASSY GIRL SINIA Z
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności (10 przeszkód), wys. 110 cm
99 ACCEPTED 2021-05-19 17:44:10
2021-05-19 13:19:16
Zuzanna Łapkiewicz M'08 SZTORM
  • 1x 2/Kuce 60/Konkurs nr 2, open , Kuce, dokładności wys. 60 cm
  • 1x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, open , mini LL, dokładności wys. 70 cm
98 ACCEPTED 2021-05-19 17:44:14
2021-05-19 13:08:48
Julianna Pater DAISEY
  • 2x 6/LL1 90/Konkurs nr 6, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
97 ACCEPTED 2021-05-19 17:44:18
2021-05-19 12:43:43
Amelia Samsel ARMANI
  • 2x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
96 ACCEPTED 2021-05-19 05:32:37
2021-05-18 23:33:49
Alicja Wiśniewska FELLOW 137
  • 1x 15/mini LL 70 cm/Konkurs nr 15, open , mini LL, dokładności wys. 70 cm
  • 1x 17/LL 80/Konkurs nr 17, open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
95 ACCEPTED 2021-05-19 05:32:42
2021-05-18 21:36:32
Maria Kilian JANIS
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności (10 przeszkód), wys. 110 cm
94 ACCEPTED 2021-05-19 05:32:48
2021-05-18 21:36:04
Hubert Suchta BANQUISE DE RIVERLAND
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności (10 przeszkód), wys. 110 cm
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
93 ACCEPTED 2021-05-19 05:32:54
2021-05-18 21:35:34
Katarzyna Kiliańska JAMESON
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności (10 przeszkód), wys. 110 cm
92 ACCEPTED 2021-05-19 05:33:00
2021-05-18 21:34:53
Janusz Jedynak ARAFAT
  • 2x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
91 ACCEPTED 2021-05-19 05:33:08
2021-05-18 21:32:26
Maja Zielińska ALADINA
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności (10 przeszkód), wys. 110 cm
90 ACCEPTED 2021-05-19 05:33:16
2021-05-18 21:31:54
Zofia Ferenc SILVER SELENO
  • 1x 6/LL1 90/Konkurs nr 6, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
89 ACCEPTED 2021-05-19 05:33:22
2021-05-18 21:31:19
Katarzyna Kiliańska SUNRISE M
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności (10 przeszkód), wys. 110 cm
88 ACCEPTED 2021-05-19 05:33:29
2021-05-18 21:30:34
Grzegorz Kubiak HIGH BOOTS D'IVE Z
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
87 ACCEPTED 2021-05-19 05:33:36
2021-05-18 21:30:08
Grzegorz Kubiak GALOPADA
  • 1x 11/C/Konkurs nr 11, klasa C, zwykły, wys. 130 cm
86 ACCEPTED 2021-05-19 05:33:44
2021-05-18 19:22:29
Wiktoria Grochowska CHOCOLATE DREAM
  • 1x 15/mini LL 70 cm/Konkurs nr 15, open , mini LL, dokładności wys. 70 cm
  • 1x 16/Kuce i MK 80/Konkurs nr 16, open , Kuce i Małe Konie, dokładności wys. 80 cm
85 ACCEPTED 2021-05-18 18:18:35
2021-05-18 16:49:22
Karolina Majewska G-STAR
  • 2x 6/LL1 90/Konkurs nr 6, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 2x 18/LL1 90/Konkurs nr 18, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
84 ACCEPTED 2021-05-18 18:18:41
2021-05-18 16:22:31
Wiktoria Gawrych Jm'07 ANDA
  • 1x 17/LL 80/Konkurs nr 17, open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 18/LL1 90/Konkurs nr 18, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
83 ACCEPTED 2021-05-18 18:18:45
2021-05-18 15:39:59
Mia Pietkiewicz KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE
  • 1x 1/50/Konkurs nr 1, open , Debiuty, dokładności, wys. 50 cm
  • 1x 2/Kuce 60/Konkurs nr 2, open , Kuce, dokładności wys. 60 cm
  • 1x 13/50/Konkurs nr 13, open , Debiuty, dokładności, wys. 50 cm
  • 1x 14/Kuce 60/Konkurs nr 14, open , Kuce, dokładności wys. 60 cm
82 ACCEPTED 2021-05-18 18:18:49
2021-05-18 09:15:01
Weronika Dołęga-Kozierowska ZEFIR
  • 2x 17/LL 80/Konkurs nr 17, open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 18/LL1 90/Konkurs nr 18, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
81 ACCEPTED 2021-05-18 06:28:19
2021-05-18 00:45:39
Alicja Lipkowska ENIGMA
  • 2x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 2x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
80 ACCEPTED 2021-05-18 06:28:24
2021-05-17 22:14:28
Zofia Tymieniecka LAYRO STW
  • 2x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 2x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
79 ACCEPTED 2021-05-18 06:28:28
2021-05-17 21:33:13
Kamila Sokołowska BALLINACLOUGH RAY STAR
  • 2x 15/mini LL 70 cm/Konkurs nr 15, open , mini LL, dokładności wys. 70 cm
78 ACCEPTED 2021-05-18 06:28:37
2021-05-17 18:50:01
Izabela Janikowska ETNA-W
  • 2x 15/mini LL 70 cm/Konkurs nr 15, open , mini LL, dokładności wys. 70 cm
77 ACCEPTED 2021-05-18 06:28:40
2021-05-17 18:43:51
Anastazja Iwanow HELLO
  • 1x 17/LL 80/Konkurs nr 17, open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 18/LL1 90/Konkurs nr 18, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
76 ACCEPTED 2021-05-18 06:28:43
2021-05-17 18:00:10
Olimpia Chwesewicz FOREST GUMP
  • 2x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, open , mini LL, dokładności wys. 70 cm
75 ACCEPTED 2021-05-18 06:28:51
2021-05-17 17:30:18
Zuzanna Bargiełowska FOREST
  • 2x 5/LL 80/Konkurs nr 5, open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
74 ACCEPTED 2021-05-18 06:28:55
2021-05-17 16:51:35
Magdalena Janiszewska HAVENA
  • 2x 6/LL1 90/Konkurs nr 6, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
  • 2x 18/LL1 90/Konkurs nr 18, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
73 ACCEPTED 2021-05-17 08:24:53
2021-05-17 07:25:32
Cezary Kalinowski LANCE II
  • 2x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
72 ACCEPTED 2021-05-17 08:24:57
2021-05-17 07:24:47
Cezary Kalinowski RAF LIDER
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
  • 1x 11/C/Konkurs nr 11, klasa C, zwykły, wys. 130 cm
71 ACCEPTED 2021-05-17 08:25:01
2021-05-17 07:23:47
Cezary Kalinowski HIP HOP DE FETAN
  • 2x 6/LL1 90/Konkurs nr 6, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
70 ACCEPTED 2021-05-17 08:25:06
2021-05-17 07:23:26
Cezary Kalinowski VINO VAN DE MULLEGRACHT
  • 2x 6/LL1 90/Konkurs nr 6, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
69 ACCEPTED 2021-05-17 08:25:10
2021-05-17 07:22:18
Cezary Kalinowski UN RIO VAN TER MOUDE
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności (10 przeszkód), wys. 110 cm
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
68 ACCEPTED 2021-05-17 04:58:06
2021-05-16 23:26:17
Maciej Pekaniec GANDO V
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności (10 przeszkód), wys. 110 cm
67 ACCEPTED 2021-05-17 04:58:12
2021-05-16 23:25:36
Maciej Pekaniec CALIPSO
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
  • 1x 11/C/Konkurs nr 11, klasa C, zwykły, wys. 130 cm
  • 1x 22/N/Konkurs nr 22, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
  • 1x 23/C/Konkurs nr 23, klasa C, zwykły, wys. 130 cm
66 ACCEPTED 2021-05-17 04:58:17
2021-05-16 21:22:43
Magdalena Piskorska SOUL
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności (10 przeszkód), wys. 110 cm
  • 1x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 21/P/Konkurs nr 21, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
65 ACCEPTED 2021-05-17 04:58:22
2021-05-16 19:55:39
Nikola Nachyna BENJAMIN PP
  • 2x 2/Kuce 60/Konkurs nr 2, open , Kuce, dokładności wys. 60 cm
  • 2x 14/Kuce 60/Konkurs nr 14, open , Kuce, dokładności wys. 60 cm
64 ACCEPTED 2021-05-17 04:58:26
2021-05-16 18:52:26
Natalia Górecka N-CONNIE OF HERITAGE
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności (10 przeszkód), wys. 110 cm
  • 1x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 21/P/Konkurs nr 21, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
63 ACCEPTED 2021-05-17 04:58:31
2021-05-16 17:47:01
Mikołaj Charpin DANCE BOY
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności (10 przeszkód), wys. 110 cm
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
62 ACCEPTED 2021-05-17 04:58:35
2021-05-16 14:46:57
Milena Kołodziejczyk LANCOME
  • 2x 6/LL1 90/Konkurs nr 6, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 8/Licencja/Konkurs nr 8, klasa L, Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
61 ACCEPTED 2021-05-17 04:58:41
2021-05-16 14:17:58
Olga Szwarc MARKIZA
  • 1x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, open , mini LL, dokładności wys. 70 cm
  • 1x 4/Kuce i MK 80/Konkurs nr 4, open , Kuce i Małe Konie, dokładności wys. 80 cm
  • 1x 15/mini LL 70 cm/Konkurs nr 15, open , mini LL, dokładności wys. 70 cm
  • 1x 16/Kuce i MK 80/Konkurs nr 16, open , Kuce i Małe Konie, dokładności wys. 80 cm
60 ACCEPTED 2021-05-17 04:58:45
2021-05-16 13:43:03
Wojciech Radwański HELIOS
  • 1x 8/Licencja/Konkurs nr 8, klasa L, Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności (10 przeszkód), wys. 110 cm
  • 1x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 21/P/Konkurs nr 21, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
59 ACCEPTED 2021-05-17 04:58:50
2021-05-15 20:59:28
Weronika Rupocińska CORLEOLINE
  • 2x 1/50/Konkurs nr 1, open , Debiuty, dokładności, wys. 50 cm
  • 2x 13/50/Konkurs nr 13, open , Debiuty, dokładności, wys. 50 cm
58 ACCEPTED 2021-05-17 04:58:55
2021-05-15 20:38:13
Malwina Rozum ASSANI
  • 1x 6/LL1 90/Konkurs nr 6, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 20/Licencja/Konkurs nr 20, klasa L, Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
57 ACCEPTED 2021-05-17 04:59:00
2021-05-15 20:35:42
Katarzyna Stankiewicz SAK SANT NOEL J
  • 1x 5/LL 80/Konkurs nr 5, open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1 90/Konkurs nr 6, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 18/LL1 90/Konkurs nr 18, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
56 ACCEPTED 2021-05-17 04:59:06
2021-05-15 20:28:27
Weronika Jurguć CAREWICZ
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 8/Licencja/Konkurs nr 8, klasa L, Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 20/Licencja/Konkurs nr 20, klasa L, Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
55 ACCEPTED 2021-05-17 04:59:11
2021-05-15 20:15:23
Oliwia Mlenko SUNNY BOY
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
54 ACCEPTED 2021-05-17 04:59:16
2021-05-15 20:03:58
Maja Jocz BANDITA
  • 1x 5/LL 80/Konkurs nr 5, open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1 90/Konkurs nr 6, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
53 ACCEPTED 2021-05-17 04:59:20
2021-05-15 20:00:30
Natalia Borysiuk SUNNY BOY
  • 1x 6/LL1 90/Konkurs nr 6, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 18/LL1 90/Konkurs nr 18, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
52 ACCEPTED 2021-05-17 04:59:25
2021-05-15 19:57:32
Weronika Szutko BERDI
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 8/Licencja/Konkurs nr 8, klasa L, Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 20/Licencja/Konkurs nr 20, klasa L, Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
51 ACCEPTED 2021-05-17 04:59:30
2021-05-15 19:48:41
Kamila Gemska ARKTIC
  • 1x 6/LL1 90/Konkurs nr 6, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 18/LL1 90/Konkurs nr 18, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
50 ACCEPTED 2021-05-17 09:20:58
2021-05-15 19:37:11
Zuzanna Łakus NEAPOL
  • 2x 5/LL 80/Konkurs nr 5, open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
49 ACCEPTED 2021-05-17 04:59:39
2021-05-15 19:29:17
Gabriela Owczarek ETERNITY
  • 2x 1/50/Konkurs nr 1, open , Debiuty, dokładności, wys. 50 cm
  • 2x 13/50/Konkurs nr 13, open , Debiuty, dokładności, wys. 50 cm
48 ACCEPTED 2021-05-17 04:59:45
2021-05-15 19:25:42
Emilia Frydrych WENUS
  • 2x 4/Kuce i MK 80/Konkurs nr 4, open , Kuce i Małe Konie, dokładności wys. 80 cm
47 ACCEPTED 2021-05-17 04:59:50
2021-05-15 18:13:53
Otylia Nowakowska LITTLE CARTIER
  • 1x 5/LL 80/Konkurs nr 5, open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1 90/Konkurs nr 6, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
46 ACCEPTED 2021-05-17 04:59:56
2021-05-15 15:58:52
Martyna Mitrowska A CATOKI
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności (10 przeszkód), wys. 110 cm
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
  • 1x 21/P/Konkurs nr 21, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 22/N/Konkurs nr 22, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
45 ACCEPTED 2021-05-17 05:00:02
2021-05-15 14:55:23
Kinga Glińska CHACCO PERFECT S
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności (10 przeszkód), wys. 110 cm
  • 1x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 21/P/Konkurs nr 21, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
44 ACCEPTED 2021-05-17 05:00:14
2021-05-15 09:33:11
Emma Haskins TAJFUN
  • 2x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, open , mini LL, dokładności wys. 70 cm
  • 2x 15/mini LL 70 cm/Konkurs nr 15, open , mini LL, dokładności wys. 70 cm
43 ACCEPTED 2021-05-15 06:13:44
2021-05-14 22:57:30
Kamil Dzięgielewski JOS
  • 1x 5/LL 80/Konkurs nr 5, open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1 90/Konkurs nr 6, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 17/LL 80/Konkurs nr 17, open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 18/LL1 90/Konkurs nr 18, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
42 ACCEPTED 2021-05-15 06:13:50
2021-05-14 22:56:59
Lea Sobolewska RED HERSHEY
  • 1x 5/LL 80/Konkurs nr 5, open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1 90/Konkurs nr 6, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 17/LL 80/Konkurs nr 17, open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 18/LL1 90/Konkurs nr 18, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
41 ACCEPTED 2021-05-15 06:13:55
2021-05-14 21:48:49
Martyna Wilińska ZAPP-ZARAPP
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności (10 przeszkód), wys. 110 cm
  • 1x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 21/P/Konkurs nr 21, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
40 ACCEPTED 2021-05-15 06:13:58
2021-05-14 19:34:35
Paulina Zientek PSOTKA
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności (10 przeszkód), wys. 110 cm
  • 1x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 21/P/Konkurs nr 21, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
39 ACCEPTED 2021-05-15 06:14:02
2021-05-14 14:50:09
Ewa Gromadowska TOP EWITA
  • 2x 4/Kuce i MK 80/Konkurs nr 4, open , Kuce i Małe Konie, dokładności wys. 80 cm
  • 2x 16/Kuce i MK 80/Konkurs nr 16, open , Kuce i Małe Konie, dokładności wys. 80 cm
38 ACCEPTED 2021-05-15 06:14:12
2021-05-14 11:39:49
Lena Kwiatkowska IT'S A BIG BOY
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności (10 przeszkód), wys. 110 cm
37 ACCEPTED 2021-05-15 06:14:16
2021-05-14 09:37:08
Anastazja Burzyńska-Ellis HAPPY HONY
  • 1x 5/LL 80/Konkurs nr 5, open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1 90/Konkurs nr 6, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 17/LL 80/Konkurs nr 17, open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 18/LL1 90/Konkurs nr 18, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
36 ACCEPTED 2021-05-15 06:14:21
2021-05-14 07:55:28
Wiktoria Wrzosek HEROICZNY
  • 1x 18/LL1 90/Konkurs nr 18, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
35 ACCEPTED 2021-05-15 06:14:24
2021-05-13 21:10:18
Kamila Grabowska-Derlatka DAKOTA DU BOIS PINCHET Z
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
  • 1x 11/C/Konkurs nr 11, klasa C, zwykły, wys. 130 cm
34 ACCEPTED 2021-05-14 05:02:57
2021-05-13 20:26:22
Paweł Gospodarczyk ASCOT
  • 1x 6/LL1 90/Konkurs nr 6, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
33 ACCEPTED 2021-05-14 05:03:02
2021-05-13 20:23:39
Matylda Grzelczak TEQUILA DE CHATELAIN
  • 2x 6/LL1 90/Konkurs nr 6, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
32 ACCEPTED 2021-05-14 05:03:05
2021-05-13 20:22:30
Matylda Grzelczak LALA
  • 2x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 2x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
31 ACCEPTED 2021-05-14 05:03:08
2021-05-13 14:32:53
Wiktoria Świrska COR DE LA ROSA
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności (10 przeszkód), wys. 110 cm
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
  • 1x 21/P/Konkurs nr 21, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 22/N/Konkurs nr 22, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
30 ACCEPTED 2021-05-14 05:03:11
2021-05-13 10:25:21
Inga Olejarz INWOOD
  • 2x 6/LL1 90/Konkurs nr 6, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
  • 2x 18/LL1 90/Konkurs nr 18, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
29 ACCEPTED 2021-05-12 07:12:16
2021-05-11 22:17:51
Maja Kaźmierczak MALINA
  • 1x 5/LL 80/Konkurs nr 5, open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1 90/Konkurs nr 6, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
28 ACCEPTED 2021-05-11 16:17:09
2021-05-11 15:27:47
Marta Dettlaff SKITTLES
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności (10 przeszkód), wys. 110 cm
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
27 ACCEPTED 2021-05-11 04:58:22
2021-05-10 16:09:52
Łukasz Jończyk MA CHÉRIE B
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności (10 przeszkód), wys. 110 cm
26 ACCEPTED 2021-05-11 04:58:27
2021-05-10 14:09:51
Amelia Jończyk AFRODYTA AZ
  • 1x 5/LL 80/Konkurs nr 5, open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1 90/Konkurs nr 6, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
25 ACCEPTED 2021-05-11 04:58:43
2021-05-10 14:09:18
Amelia Jończyk ARABESKA
  • 1x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, open , mini LL, dokładności wys. 70 cm
  • 1x 5/LL 80/Konkurs nr 5, open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
24 ACCEPTED 2021-05-11 04:58:47
2021-05-10 14:08:30
Alicja Grad GREGORY
  • 1x 5/LL 80/Konkurs nr 5, open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1 90/Konkurs nr 6, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
23 ACCEPTED 2021-05-11 04:58:57
2021-05-10 14:06:44
Dominika Soplak PASO DOBLE
  • 2x 1/50/Konkurs nr 1, open , Debiuty, dokładności, wys. 50 cm
22 ACCEPTED 2021-05-19 05:33:51
2021-05-10 09:42:31
Melania Słopecka RUTYNA
  • 2x 8/Licencja/Konkurs nr 8, klasa L, Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 2x 20/Licencja/Konkurs nr 20, klasa L, Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
21 ACCEPTED 2021-05-10 06:28:45
2021-05-09 19:47:02
Roksana Fortuniak DORILL HILL
  • 2x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, open , mini LL, dokładności wys. 70 cm
20 ACCEPTED 2021-05-10 06:28:51
2021-05-09 19:19:09
Kamila Kiper ASCOT
  • 1x 17/LL 80/Konkurs nr 17, open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 18/LL1 90/Konkurs nr 18, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
19 ACCEPTED 2021-05-19 08:53:56
2021-05-09 19:17:34
Zuzanna Jobda PONCESJA
  • 1x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, open , mini LL, dokładności wys. 70 cm
  • 1x 5/LL 80/Konkurs nr 5, open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
18 ACCEPTED 2021-05-10 06:28:59
2021-05-09 15:03:37
Zuzanna Wawrzyniak FELLOW-TAR
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 20/Licencja/Konkurs nr 20, klasa L, Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
17 ACCEPTED 2021-05-10 06:29:09
2021-05-09 12:00:59
Krystyna Burchard PERSPEKTYWA
  • 1x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, open , mini LL, dokładności wys. 70 cm
  • 1x 4/Kuce i MK 80/Konkurs nr 4, open , Kuce i Małe Konie, dokładności wys. 80 cm
16 ACCEPTED 2021-05-17 05:00:19
2021-05-09 10:56:18
Magdalena Missala FERRERO
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności (10 przeszkód), wys. 110 cm
  • 1x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 20/Licencja/Konkurs nr 20, klasa L, Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
15 ACCEPTED 2021-05-10 06:29:31
2021-05-09 10:55:39
Katarzyna Beczak MISTER
  • 1x 4/Kuce i MK 80/Konkurs nr 4, open , Kuce i Małe Konie, dokładności wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1 90/Konkurs nr 6, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 16/Kuce i MK 80/Konkurs nr 16, open , Kuce i Małe Konie, dokładności wys. 80 cm
  • 1x 18/LL1 90/Konkurs nr 18, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
14 ACCEPTED 2021-05-09 05:25:10
2021-05-08 15:36:55
Karolina Bruzdowska QUERENTINO
  • 2x 5/LL 80/Konkurs nr 5, open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1 90/Konkurs nr 6, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
13 ACCEPTED 2021-05-17 05:00:24
2021-05-08 14:15:15
Konstancja Bohdanowicz GRETA VON CRUISING
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności (10 przeszkód), wys. 110 cm
  • 1x 21/P/Konkurs nr 21, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
12 ACCEPTED 2021-05-17 05:00:28
2021-05-07 10:09:22
Konstancja Bohdanowicz (TULLAHYLAND) MARY JANE
  • 2x 6/LL1 90/Konkurs nr 6, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 18/LL1 90/Konkurs nr 18, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
11 ACCEPTED 2021-05-18 18:18:52
2021-05-05 22:32:05
Aleksandra Mrowiec PONCESJA
  • 1x 17/LL 80/Konkurs nr 17, open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 18/LL1 90/Konkurs nr 18, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
10 ACCEPTED 2021-05-06 06:08:46
2021-05-05 22:31:33
Dominika Szymańska LANTANI
  • 1x 5/LL 80/Konkurs nr 5, open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1 90/Konkurs nr 6, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
9 ACCEPTED 2021-05-06 06:08:51
2021-05-05 22:28:42
Anna Pieklak LANTANI
  • 1x 18/LL1 90/Konkurs nr 18, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
8 ACCEPTED 2021-05-06 06:08:56
2021-05-05 22:26:39
Weronika Młotkiewicz SHADES OF GREY
  • 1x 17/LL 80/Konkurs nr 17, open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 18/LL1 90/Konkurs nr 18, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
7 ACCEPTED 2021-05-06 06:09:08
2021-05-05 22:25:36
Laura Saługa SHADES OF GREY
  • 1x 5/LL 80/Konkurs nr 5, open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1 90/Konkurs nr 6, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
6 ACCEPTED 2021-05-06 06:09:12
2021-05-05 20:26:31
Klara Kajdrys TANZANIA
  • 1x 3/mini LL 70 cm/Konkurs nr 3, open , mini LL, dokładności wys. 70 cm
  • 1x 4/Kuce i MK 80/Konkurs nr 4, open , Kuce i Małe Konie, dokładności wys. 80 cm
  • 1x 15/mini LL 70 cm/Konkurs nr 15, open , mini LL, dokładności wys. 70 cm
  • 1x 16/Kuce i MK 80/Konkurs nr 16, open , Kuce i Małe Konie, dokładności wys. 80 cm
5 ACCEPTED 2021-05-18 06:28:58
2021-05-04 22:26:55
Karolina Jeruć- Zglińska EQUIPO BRYN FLEET
  • 1x 6/LL1 90/Konkurs nr 6, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
4 ACCEPTED 2021-05-05 07:12:02
2021-05-04 14:17:07
Maria Woźnica HENIEK
  • 2x 13/50/Konkurs nr 13, open , Debiuty, dokładności, wys. 50 cm
3 ACCEPTED 2021-05-04 07:08:05
2021-05-01 07:19:52
Monika Powroźnik DENZEL WASHINGTON
  • 1x 5/LL 80/Konkurs nr 5, open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1 90/Konkurs nr 6, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
  • 2x 18/LL1 90/Konkurs nr 18, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
2 ACCEPTED 2021-05-04 07:08:08
2021-05-01 07:19:27
Dominika Maruda DAAB STEP
  • 1x 6/LL1 90/Konkurs nr 6, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 18/LL1 90/Konkurs nr 18, open , klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
1 ACCEPTED 2021-05-04 07:08:11
2021-05-01 07:18:06
Dominika Maruda CALIFORNIA
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności (10 przeszkód), wys. 110 cm
  • 1x 19/L/Konkurs nr 19, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 21/P/Konkurs nr 21, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bargiełowska Zuzanna bqk
2003 (J.)
Brak
2. Beczak Katarzyna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2009 (JM.)
O050799
3. Biedrzycka Barbara Stow. SSK Stare Babice
S
O011455
4. Bohdanowicz Konstancja BPK - MAZ
2004 (J.)
O033953
5. Borysiuk Natalia KJ BIK
2004 (J.)
brak
6. Bruzdowska Karolina Jeździecki Klub Sportowy Rywal
2004 (J.)
O054991
7. Burchard Krystyna Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2009 (JM.)
O053425
8. Burzyńska-Ellis Anastazja KJ Wiktorowo
2008 (JM.)
O058973
9. Chwesewicz Olimpia KJ Wiktorowo
2008 (JM.)
O063767
10. Dzięgielewski Kamil Stow. SSK Stare Babice
2007 (JM.)
O056801
11. Ferenc Zofia BPK
2007 (JM.)
O054702
12. Fortuniak Roksana KJ Pawlak Equestrian Wrocław
S
O019851
13. Frydrych Emilia KJ Wiktorowo
2008 (JM.)
0058777
14. Gawrych Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
15. Gemska Kamila KJ BIK Gieniusze
2003 (J.)
brak
16. Glińska J'03 Kinga Stow. Prawo i Konie Dys
2003 (J.)
O053558
17. Górecka J'03 Natalia Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
2003 (J.)
O040147
18. Gospodarczyk Paweł Sportowy Klub Jeździecki MPPM
S
O006169
19. Grabowska-Derlatka Kamila KJ Sielanka Warka
S
O023040
10134359
20. Grad Alicja bpk
2007 (JM.)
brak
21. Grochowska Wiktoria Klub Sportowy Equiright
2009 (JM.)
O062001
22. Gromadowska M'08 Ewa BPK
2008 (JM.)
brak
23. Grzelczak Matylda KJ Aldragho Piaseczno
2008 (JM.)
O048940
24. Grzelczyk Matylda
25. Haskins Emma Klub Jeździecki Aldragho
2007 (JM.)
O057371
26. Iwanow Anastazja Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
Brak
27. Janikowska Izabela Brak
2006 (JM.)
Brak
28. Janiszewska Magdalena BPK (MAZ)
2004 (J.)
O047690
29. Januszewska Matylda KS Equiright
2007 (JM.)
brak
30. Jedynak Janusz Bez Przynależności Klubowej
S
O045135
31. Jeruć Karolina JKS Karolina
S
O019460
32. Jobda Zuzanna Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2005 (J.)
Brak
33. Jocz Maja Stajnia Ulmag
2003 (J.)
brak
34. Jończyk Amelia bpk
2004 (J.)
brak
35. Jończyk Łukasz BPK
S
O000790
36. Jurguć Weronika KJ BIK Gieniusze
2003 (J.)
brak
37. Kajdrys Klara St. KJ Legia-Kozielska Warszawa
2011 (Mł.)
O061567
38. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
39. Kaźmierczak Jm'08 Maja nz (KJ Grand Horses)
2008 (JM.)
O055740
40. Kilian Maria Stowarzyszenie KS Chojnów
2003 (J.)
O046468
41. Kiliańska Klara Stowarzyszenie KS Chojnów
2001 (MJ.)
O033625
42. Kiper Kamila Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2004 (J.)
Brak
43. Kołodziejczyk Milena Klub Sportowy Happy Horse
2005 (J.)
0050091
44. Kondzioła Elżbieta bpk MAZ
S
O002129
45. Kubiak Grzegorz KJ Łąck
S
O000283
46. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
47. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
2000 (MJ.)
O026764
48. Lipkowska Alicja KJ Aldragho Piaseczno
2004 (J.)
O035966
49. Łakus Zuzanna KJ Wiktorowo
2003 (J.)
O048529
50. Łapkiewicz Zuzanna bpk
2008 (JM.)
Brak
51. Majewska Karolina St. J Stajnia Podolszyn
S
O004821
52. Maruda Dominika Sportowy Klub Jeździecki MPPM
S
O008165
53. Missala Magdalena Stow. SSK Stare Babice
2005 (J.)
O040709
54. Mitrowska Martyna St. SKJ Bobrowy Staw
2002 (MJ.)
O036853
55. Mlenko Oliwia KJ BIK Gieniusze
2003 (J.)
brak
56. Młotkiewicz Weronika Sportowy Klub Jeździecki MPPM
S
Brak
57. Mrowiec Aleksandra Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2006 (JM.)
Brak
58. Nachyna Nikola KJ Aldragho
2008 (JM.)
O059529
59. Nowakowska Jm'05 Otylia KS Happy Horse Moszczenica
2005 (J.)
O050136
60. Olejarz Inga Stowarzyszenie Interhorse
2004 (J.)
O048619
61. Owczarek Gabriela Stajnia Ulmag
2003 (J.)
brak
62. Pater Julianna KJ Huzar Józefów
2010 (Mł.)
O061237
63. Pekaniec Maciej Klub Jeździecki Akademia Kucania
S
O001374
64. Pieklak Anna Sportowy Klub Jeździecki MPPM
S
O046315
65. Pietkiewicz Mia Kj Aldragho
2010 (Mł.)
Brak
66. Piskorska Magdalena KJ Wiktorowo
2003 (J.)
O032979
67. Powroźnik Monika Sportowy Klub Jeździecki MPPM
S
O021484
68. Prasek Hubert Stow. Interhorse Pleszew
2012 (Mł.)
Brak
69. Prasek Krzysztof St. Interhorse
S
O001059
70. Prasek Magdalena Stow. Interhorse Pleszew
S
O000912
71. Radwański Wojciech SKJ Bajardo Czosnów
S
O024888
72. Rozum Malwina Stajnia Ulmag
2005 (J.)
O047816
73. Rupocińska Weronika Stajnia Ulmag
S
brak
74. Saługa Laura Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2003 (J.)
O037841
75. Samsel Amelia Klub Jeździecki Huzar
2007 (JM.)
O043107
76. Słopecka Melania JKS Karolina
2003 (J.)
O042500
77. Sobolewska Lea Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych
2007 (JM.)
brak
78. Sokołowska Kamila Stajnia Jawa
2003 (J.)
brak
79. Soplak Dominika SKJ ASTERIA Płock
2008 (JM.)
brak
80. Stankiewicz Katarzyna Klub Jeździecki Bik Gieniusze
2008 (JM.)
brak
81. Suchta Hubert Stowarzyszenie KS Chojnów
2002 (MJ.)
O039867
82. Świrska Wiktoria Klub Jeździecki Wiktorowo
2003 (J.)
O043380
83. Szutko Weronika KJ BIK Gieniusze
2004 (J.)
LZRWZJ/2310/18
84. Szwarc Olga KJ Legia Kozielska
2009 (JM.)
O055585
85. Szymańska Dominika Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2001 (MJ.)
Brak
86. Tymieniecka Zofia INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
2004 (J.)
LZRWJ/3197/20A(W)B(W)
87. Wawrzyniak Zuzanna KJ Galop Kozienice
2007 (JM.)
O053306
88. Wilińska Martyna INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
2004 (J.)
O044958
89. Wiśniewska Alicja Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
Brak
90. Wożnica Maria Klub Jeździecki Dworek
2011 (Mł.)
O063582
91. Wrzosek Wiktoria BPK
S
brak
92. Zielińska Maja Stowarzyszenie KS Chojnów
2004 (J.)
O048249
93. Zientek Paulina KJ Wiktorowo
S
O050103
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

72

A CATOKI HAN GER 2010 wałach gniada/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
K022778 DE431316680210
2.

25

AFRODYTA AZ SP POL 2007 Klacz gniada/169 F: Granilli S /
M: Artemida /
brak
3.

99

ALADINA . POL 2015 klacz gniada/170 F: .
M: .
brak brak
4.

91

ANDA MALOPOLSKA POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Emaks
M: Arenda
Brak Brak
5.

26

ARABESKA PKSP POL 2009 Klacz gniada/168 F: Wieland
M: Ascona
brak
6.

98

ARAFAT SP POL 2011 Wałach kasztanowata/170 F: Turbud Quirinus / Pavarotti vd Helle
M: Arabeska / Czynel
K022376 616007610116011
7.

119

ARCULES POL F:
M:
8.

67

ARKTIC WIELKOPOLSKA POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Wigan
M: Asturia
Brak
9.

107

ARMANI TYP SZLACHETNY POL 2012 wałach ciemnogniada/162 F: NN
M: NN
brak B013673S
10.

17

ASCOT WLKP POL 2012 klacz kasztanowata/161 F: Dan / Luron
M: Ada Sara / Aragonit
K021772 616007600224712
11.

61

ASSANI MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach siwa/172 F: Efekt / Veritas 6
M: Azalia/ Askar
K026310 POL006580529506
12.

83

BALLINACLOUGH RAY STAR CONNEMARA POL 2009 klacz siwa/kuc:147 F: Fairyhill Tomboy
M: Ray Star Schueracher
brak M3-372100400024558
13.

65

BANDITA MAŁOPOLSKA POL 2008 wałach kara/165cm F: Awans
M: Błyskawica
Brak POL 006 51 05870 08
14.

96

BANQUISE DE RIVERLAND SF FRA 2011 Klacz gniada/176 F: Quatro De Riverland / Diamant De Semilly
M: Nelly De Riverland / Emir Platiere
K018946 25000111460439A
15.

54

BENJAMIN PP Deutsches Reitpony POL 2014 wałach kasztanowata/kuc:140 F: Baccarat
M: Niina PP
K028550 DE434340271414
16.

66

BERDI MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/175 F: Bartnik
M: Lotka
brak 616 006 51 00352 15
17.

34

CALERO Z ZANG NED 2009 Wałach gniada F: Cicero Z / Carthago Z
M: Shannon / Sandro Z
K018416 056015Z55678509 104QE29
18.

5

CALIFORNIA SP POL 2014 klacz gniada/163 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Caldera (Deu) / Calico
K027115 616009510135314
19.

35

CALINGKA KWPN NED 2007 Klacz siwa F: Cardento / Capitol I
M: Trojka DML / Emilion
K016369 528003000703008 103NS05
20.

52

CALIPSO HAN POL 2012 klacz gniada/172 F: Contendros
M: Bianka
K021841 .
21.

63

CAREWICZ Szlachetna Półkrew POL 2008 wałach ciemnogniada/170 F: Acorino
M: Carola
brak POL009580499008
22.

73

CHACCO PERFECT S Deutsches Sportpferd POL 2009 wałach gniada/175 F: Chacco-Blue
M: Georgina Plus-S
K019273 DE455879011009
23.

112

CHAMPION FOREST KUC POL 2002 wałach gniada/kuc:147 F: Nur / Wermut
M: Chanel/ Cyma
K014638 POL013640057802
24.

104

CHOCOLATE DREAM . POL 2011 wałach inna/kuc:147 F: nn
M: nn
K027856 528019090008452
25.

105

CLASSY GIRL SINIA Z ZANGERSHEIDE POL 2010 klacz gniada/170 F: Calvino Z
M: Abc My Girl Sinia Z
K028630 056015Z55660710
26.

40

COR DE LA ROSA HOL. GER 2014 wałach ciemnogniada/162 F: Cormint / Calido I
M: Visita / Contender
K029566 DE 421000119414
27.

60

CORLEOLINE WESTFALSKA POL 2016 klacz kasztanowata/167 F: Corleolord L
M: Liesa
brak 276441411145816
28.

4

DAAB STEP SP POL 2013 wałach ciemnogniada/172 F: Kilian 38/Boreas
M: Dosia/Marino
K023539 O
29.

106

DAISEY TINKER POL 2016 klacz kara/kuc:kuc:ku F: nn
M: nn
K031477 372003006835242
30.

37

DAKOTA DU BOIS PINCHET Z Z BEL 2010 wałach kasztanowata/. F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Vahinee Des Merisiers / Nonstop
K019876 056015Z55663810
31.

56

DANCE BOY MELK. DEU 2009 wałach kasztanowata F: Elite D' Olympic / Elite Donnerhall
M: Lady / Laptop
K020991 427270508509
32.

115

DE FUTORE Z ZANGERSHEIDE BEL 2017 ogier gniada/172 F: De Flor 111 Z
M: Magenta van st Maarten
Brak 111
33.

3

DENZEL WASHINGTON SP POL 2009 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Dosia / Marino
K015479 616009600371009
34.

122

DIANITA H KWPN POL 2008 Klacz gniada F: Cantos
M: Unita-H / Indoctro
K021590
35.

11

DIKELEDI PKSP POL 2009 klacz siwa/165 F: Lampart
M: Delaware
K024271 .
36.

114

DIWA SP POL 2016 klacz gniada/165 F: Elvaro
M: D E.FEU D’ Hiver/ Diamant de Semilly
Brak 616009510152916
37.

16

DORILL HILL SP POL 2016 klacz ciemnokasztanowata/160 F: Lordanos PS
M: Dawn Hill
K029509 616009670111916
38.

81

ENIGMA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/171 F: Ordon
M: Estera
K024679 616 999 54 00049 09
39.

2

EQUIPO BRYN FLEET NRA POL 2013 wałach gniada/165 F: Bright Speed / Bergerac
M: Bodiel / Rockefeller
K030192 528008130014213
40.

69

ETERNITY WESTFALSKA POL 2016 wałach gniada/175 F: Corleolord L
M: Elara
KO31663 DE 441411180516
41.

85

ETNA-W SP POL 2010 klacz gniada/163 F: CHE GUEVARA L
M: ENIGMA W
616009680059410 616009680059410
42.

13

EXPRESSO EH Z ZANG BEL 2013 wałach kasztanowata/166 F: Elvis Ter Putte / Diamant De Semilly
M: Laila / Farmer
K029644 056015Z55768513
43.

118

FAUNA KUC FELIŃSKI POL 2000 klacz bułana/kuc:136 F: Krokiet
M: Figraszka
K019789 616013540001600
44.

94

FELLOW 137 OLDENBURG POL 2003 wałach gniada/165 F: For Keeps
M: Gaja
Brak DE 418180160203
45.

18

FELLOW-TAR KWPN POL 2010 wałach kasztanowata/167 F: Chello III VLD
M: Margriet
K024121 746
46.

20

FERRERO WLKP POL 2008 Wałach gniada/- F: Izaurus
M: Ferara / Contender Son
K016048
47.

88

FOREST MAŁOPOLSKA POL 2003 wałach gniada/165 F: Fiskor
M: Foka
K022238 POL006550021403
48.

87

FOREST GUMP KUC POL 2017 wałach izabelowata/kuc:143 F: Zefir
M: Fiona
61601361051117 A0019957S
49.

90

G-STAR SP POL 2015 wałach gniada/165 F: E-Star
M: Gladiola
Brak 616009661176015
50.

47

GALOP Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 wałach kasztanowata/164 F: Libretto
M: Gama
K025104 616009630200109
51.

103

GALOPADA SP POL 2011 klacz gniada/172 F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Gospel / Szron
K026644 616009540081311
52.

51

GANDO V SP POL 2015 wałach gniada/169 F: Quintender / Quinar
M: Gota V / Solaris
K031168 616009660745015
53.

124

GOOD LUCK F:
M:
54.

27

GREGORY SP POL 2006 Wałach kasztanowata/166 F: Maram /
M: Galilea /
brak
55.

15

GRETA VON CRUISING ISH IRL 2016 klacz kasztanowata/167 F: Cruising Arish / Sea Crest
M: Goldicova / Touchdown
K029976 372414006047490
56.

28

GRYF POMORSKI WLKP POL 2006 Wałach siwa/165 F: Biwak
M: Galanka
K013949 brak
57.

49

HAPPY HONY DRP POL 2008 klacz ciemnogniada/mk:132 F: Elite
M: Naomi
K027020 DE427270061108
58.

89

HAVENA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Klacz gniada/164 F: Dionizos
M: Haidi
K026898 616009661583211
59.

59

HELIOS SP POL 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Colox Cup
M: Hawana / Kołczan
K024045 616009600000910
60.

86

HELLO SP POL 1999 wałach biała/155 F: Egzamin
M: Hestia
Brak 009660183099
61.

6

HENIEK TYP KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:107 F: Nn
M: NN
K027358 616999661115803
62.

50

HEROICZNY XX POL 2015 Wałach gniada/173 F: Mustafa
M: Heroiczna
Brak Brak
63.

102

HIGH BOOTS D'IVE Z ZANG BEL 2015 ogier kasztanowata/163 F: Harley VDL KWPN / Heartbreaker
M: Delilah D'Ive Z / Darco BWP
K028197 056015Z55762715
64.

109

HIMENA SP POL 2012 klacz gniada/158 F: Comandor
M: Hawana
brak 616009570184412
65.

77

HIP HOP DE FETAN SF FRA 2017 ogier ciemnogniada/170 F: Contendro / Contender
M: Cybelle Fetan D'Isigny / Ensor Van De Heffinck
K031198 17539426F
66.

41

INWOOD XX POL 2010 gelding dark bay/165 F: Royal Court
M: Italia / Who Knows
K019061 616POL10006854T
67.

84

IOWA KWPN POL 2013 wałach gniada/170 F: EL CAPONE
M: BAHIA BLANCA
K028596 528003201306613
68.

48

IT'S A BIG BOY SP POL 2014 wałach kara/165 F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: Isabell / It's Me du Mesnil
K026418 616009530075114
69.

97

JAMESON SP POL 2016 ogier siwa/164 F: Cardino 5 / Carthago Z
M: Jo Jo / Ammersee
brak brak
70.

95

JANIS SP POL 2015 Klacz gniada/162 F: Denetor / Romualdo
M: Jo Jo / Ammersee
brak brak
71.

42

JOS KUC POL 2002 Wałach kara/kuc:137 F: Kanclerz
M: Marjons Jannine
K007091 616013670037502
72.

30

KASTILIA Czeski Kuc Goracokrwisty POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:138 F: Klootwijkhoeve's Vidar/Briljant
M: Kitty/Lipan
Brak 203001937240609
73.

117

KEES KWPN POL 2015 wałach gniada/163 F: Rodrigo VDL
M: Ines
K028414 616093900244419
74.

92

KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: Bolero
M: Kimberley
K019199
75.

39

LALA SP POL 2009 klacz skarogniada/161 F: BEKAS
M: LABELLE
K024060 POL 009 54 00210 09
76.

75

LANCE II - POL 2012 wałach gniada/170 F: Lordanos
M: Ginastera
Xxx Xxx
77.

57

LANCOME SP POL 2006 ogier ciemnogniada/170 F: Cajero / Caretino
M: Losita 2 / Landwind II B
K01004 POL009640013406
78.

8

LANTANI SP POL 2006 klacz siwa/169 F: Helanis/Cantanis
M: Luisa 14/Roncalli
Brak POL
79.

82

LAYRO STW BWP POL 2011 wałach siwa/167 F: Cassander van Het Bremhof
M: Athena
K021391 981100002680724
80.

71

LITTLE CARTIER SP POL 2008 wałach gniada/167 F: Cartier II/ Cheenook
M: Losita 2
K016799 POL009640013408
81.

24

MA CHÉRIE B AES POL 2016 klacz jasnokasztanowata/162 F: MJT NEVADOS S
M: JUGA
Brak 826002160889381
82.

33

MALINA KOŃ MAŁY POL 2010 Klacz inna/kuc:150 F: Dragon
M: Mała
brak 616 999 59 01988 10
83.

58

MARKIZA KUC POL 2007 klacz bułana/kuc:140 F: Nowator
M: Mojra
Brak Brak
84.

21

MISTER KUC POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Nn
M: Nn
K023513 616999640069913
85.

123

N-C0NNIE OF HERITAGE F:
M:
86.

55

N-CONNIE OF HERITAGE Belgisch Warmbloedpaard BEL 2013 klacz siwa/. F: Caspar 232
M: Azalea
K025202 056002W00306165
87.

68

NEAPOL Pełna Krew Arabska POL 2014 wałach gniada/kuc:kuc:ku F: Kanz Al Bidayer
M: Noc
K031632 94/2015
88.

111

NEW GOLD SP POL 2006 ogier ciemnogniada/168 F: Neo / Luron
M: Natura / Jakobin
K010977 POL009661132206
89.

110

NOMINACJA SP POL 2004 klacz siwa/162 F: Hartland
M: Naomi
K014127 616009661641004
90.

29

PASO DOBLE KUC POL 2009 wałach kara/kuc:148 F: Nando Super
M: Penny
brak 616013520055609
91.

19

PERSPEKTYWA KUC POL 2010 klacz kara/kuc:145 F: Nando Super
M: Penny
K021893 616013520130810
92.

113

PIPPA VD HEFFINCK BWP BEL 2015 klacz kasztanowata/167 F: For Pleasure
M: Casilla vd Heffinck
111 111
93.

7

PONCESJA MLP POL 2007 klacz siwa/162 F: Espadero/Eldon
M: Plecionka/Oregon
Brak 006580419807
94.

45

PSOTKA MAŁY KOŃ POL 2006 klacz gniada/mk:mk:mk:m F: Wiek
M: Psota
K024227 POL013570279306
95.

14

QUERENTINO SP POL 2014 wałach gniada/162 F: Samurai M
M: Quick Style
K031001 616009682011414
96.

121

QUILIBET HOL GER 2003 wałach gniada/166 F: Quinar / Quidam De Revel
M: Najade II / Leandro
K014795 DE421000369903
97.

76

RAF LIDER WLKP POL 2008 ogier gniada/168 F: Lider / Le Grand
M: Rafa / Monte Christo
K011901 POL007610061908
98.

43

RED HERSHEY HANOWERSKA GER 2013 wałach gniada/165 F: RAMIRO'S SON II
M: DELIA
K023135 DE431319730813
99.

108

ROSATO SPRIZZ FP HOLSZTYŃSKA POL 2013 wałach gniada/171 F: Riscal
M: Baroness XIII
brak DE421000555813
100.

31

RUTYNA WLKP POL 2004 klacz ciemnogniada/164 F: Rycerz
M: Rata
K015819 POL007611110804
101.

62

SAK SANT NOEL J SP POL 2011 wałach gniada/165 F: Karbon
M: Santolina
brak 616009600281911
102.

9

SHADES OF GREY SP POL 2012 wałach siwa/176 F: Carlos DZ/Cantus
M: Nokia/Turbud Quirinus
Brak 616009580138112
103.

100

SILVER SELENO WESTF POL 2013 Wałach siwa F: Spartakus / Spartan
M: Falkenhof’s Lancis / Lancer III
K026556 DE441411386513
104.

32

SKITTLES SP POL 2015 wałach ciemnogniada/169 F: Viscount / Pythagoras
M: Sofia / Quamiro
K029320 616009610110415
105.

53

SOUL HAN. POL 2014 wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato / Spartan
M: Firenze / Ferragamo
K026013 DE 431318307314
106.

36

SUEDWINDS AMANDA HOL GER 2008 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Perlmutt I / Calido I
K020070 DE421000250908 104NQ43
107.

64

SUNNY BOY WLKP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Ignam
M: Sewilla
K012025
108.

101

SUNRISE M SP POL 2013 ogier siwa/170 F: Cassilio / Cassini I
M: Soleil M / So In Love
K023381 616009690055013
109.

80

SZTORM NN POL NN wałach gniada/kuc:125 F: NN
M: NN
brak POL 999 53 04584 04
110.

74

TAJFUN NN POL 2013 wałach gniada/mk:153 F: NN
M: NN
K029213 616999610205213
111.

10

TANZANIA KUC FELIŃSKI POL 2003 klacz siwa/kuc: F: Wersal / Pesal
M: Tasmania / Inbred
K016113 POL 013 58 01433 03
112.

38

TEQUILA DE CHATELAIN PFS FRA 2007 klacz kasztanowata/kuc:148 F: Melvin Candy
M: Alvina De Chatelain
K026542 07389054T
113.

46

TOP EWITA DRP POL 1999 wałach gniada/kuc:141 F: Nasty Boy
M: Graefin W
K005422 POL013580150499
114.

12

TULLAHYLAND MARY JANE ISH IRL 2017 klacz siwa/162 F: Cruisings Ambassador
M: Tullahyland Princess
K030738 372414020223905
115.

79

UN RIO VAN TER MOUDE AES POL 2016 wałach gniada/170 F: Ultimo van ter Moude / Capitol I
M: Nilima / Cassini I
K031084 826002160876922
116.

116

USHER Z ZANG POL 2015 Wałach kasztanowata/164 F: U Can't Lose / Nothing To Lose
M: Chilli / Turbud Quirinus
K028084 056015Z55512115
117.

120

VHS CARTAGENA - POL - /- F: -
M: -
brak
118.

78

VINO VAN DE MULLEGRACHT HOL GER 2017 ogier gniada/178 F: Vigo d'Arsoui / Nabab de Reve
M: Viktoria VI / Cassini I
K031199 DE421000705117
119.

70

WENUS SP POL 2013 klacz jasnokasztanowata/mk:156 F: Karbon
M: Webka
brak 616009661289613
120.

44

ZAPP-ZARAPP SP POL 2010 wałach gniada/163 F: Domel / Lagrain
M: Zadra / Talent
K026608 616009540099010
121.

93

ZEFIR WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach siwa/170 F: Hektor
M: Baśka
Brak
Rider Club
Competition
Prize
Glińska J'03 Kinga Stow. Prawo i Konie Dys
50
SUM:
50.00
Kubiak Grzegorz KJ Łąck
50
150
SUM:
200.00
Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
300
300
SUM:
600.00
Kubiak Jakub KJ SO Łąck
200
400
SUM:
600.00
Mitrowska Martyna St. SKJ Bobrowy Staw
100
SUM:
100.00
Pekaniec Maciej Klub Jeździecki Akademia Kucania
50
300
400
SUM:
750.00
Piskorska Magdalena KJ Wiktorowo
200
SUM:
200.00
Prasek Magdalena Stow. Interhorse Pleszew
200
150
150
SUM:
500.00
Suchta Hubert Stowarzyszenie KS Chojnów
50
SUM:
50.00
Zielińska Maja Stowarzyszenie KS Chojnów
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bargiełowska Zuzanna
bqk
FOREST (88)
2021-05-22
2
2021-05-22
Beczak Katarzyna
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
MISTER (21)
2021-05-22
8
2021-05-22
7
2021-05-23
1
2021-05-23
22
Biedrzycka Barbara
Stow. SSK Stare Babice
GOOD LUCK (124)
2021-05-23
1
Bohdanowicz Konstancja
BPK - MAZ
2021-05-22
4
2021-05-22
14
2021-05-22
12
Borysiuk Natalia
KJ BIK
2021-05-22
16
2021-05-23
14
Bruzdowska Karolina
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
2021-05-22
4
Burchard Krystyna
Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2021-05-22
1
2021-05-22
Burzyńska-Ellis Anastazja
KJ Wiktorowo
2021-05-22
10
2021-05-23
1
2021-05-23
9
2021-05-22
1
Chwesewicz Olimpia
KJ Wiktorowo
2021-05-22
2021-05-22
1
2021-05-23
2021-05-23
Dzięgielewski Kamil
Stow. SSK Stare Babice
JOS (42)
2021-05-22
12
2021-05-23
4
2021-05-23
1
2021-05-22
7
Ferenc Zofia
BPK
2021-05-22
16
2021-05-22
21
Fortuniak Roksana
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2021-05-22
14
2021-05-22
1
2021-05-23
10
2021-05-23
Frydrych Emilia
KJ Wiktorowo
WENUS (70)
2021-05-22
1
2021-05-22
1
2021-05-23
1
2021-05-23
14
Gawrych Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
ANDA (91)
2021-05-23
4
2021-05-23
20
Gemska Kamila
KJ BIK Gieniusze
ARKTIC (67)
2021-05-22
25
2021-05-22
25
2021-05-23
2021-05-23
Glińska J'03 Kinga
Stow. Prawo i Konie Dys
2021-05-23
4
2021-05-22
3
2021-05-22
5
50
2021-05-23
2
Górecka J'03 Natalia
Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
2021-05-22
2021-05-23
2021-05-22
Gospodarczyk Paweł
Sportowy Klub Jeździecki MPPM
ASCOT (17)
2021-05-22
26
Grabowska-Derlatka Kamila
KJ Sielanka Warka
2021-05-22
10
2021-05-22
6
Grad Alicja
bpk
GREGORY (27)
2021-05-22
10
2021-05-22
2
2021-05-23
6
2021-05-23
13
Grochowska Wiktoria
Klub Sportowy Equiright
2021-05-23
10
2021-05-23
5
Gromadowska M'08 Ewa
BPK
2021-05-22
1
2021-05-22
2021-05-23
1
2021-05-23
5
Grzelczak Matylda
KJ Aldragho Piaseczno
2021-05-22
2021-05-22
11
2021-05-23
2021-05-23
3
LALA (39)
2021-05-22
6
2021-05-22
2021-05-23
9
2021-05-23
Grzelczyk Matylda
2021-05-23
1
2021-05-23
1
Haskins Emma
Klub Jeździecki Aldragho
TAJFUN (74)
2021-05-22
12
2021-05-22
8
2021-05-23
1
2021-05-23
1
Iwanow Anastazja
Bez Przynależności Klubowej
HELLO (86)
2021-05-23
8
2021-05-23
9
Janikowska Izabela
Brak
ETNA-W (85)
2021-05-23
1
2021-05-23
1
Janiszewska Magdalena
BPK (MAZ)
HAVENA (89)
2021-05-22
2021-05-22
2021-05-23
2021-05-23
14
Januszewska Matylda
KS Equiright
FAUNA (118)
2021-05-23
1
2021-05-23
5
Jedynak Janusz
Bez Przynależności Klubowej
ARAFAT (98)
2021-05-22
7
2021-05-22
Jeruć Karolina
JKS Karolina
2021-05-22
8
2021-05-22
5
Jobda Zuzanna
Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2021-05-22
8
2021-05-22
7
Jocz Maja
Stajnia Ulmag
BANDITA (65)
2021-05-22
1
2021-05-22
16
Jończyk Amelia
bpk
2021-05-22
6
2021-05-22
13
2021-05-23
3
2021-05-23
7
2021-05-22
8
2021-05-22
13
2021-05-23
1
2021-05-23
13
Jończyk Łukasz
BPK
2021-05-22
13
2021-05-22
3
Jurguć Weronika
KJ BIK Gieniusze
2021-05-22
19
2021-05-22
5
2021-05-23
13
2021-05-23
3
Kajdrys Klara
St. KJ Legia-Kozielska Warszawa
2021-05-22
1
2021-05-22
1
2021-05-23
10
2021-05-23
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
2021-05-22
16
2021-05-22
2021-05-22
6
2021-05-22
4
2021-05-22
2021-05-22
2021-05-22
16
2021-05-22
2021-05-22
23
2021-05-22
2021-05-22
18
Kaźmierczak Jm'08 Maja
nz (KJ Grand Horses)
MALINA (33)
2021-05-22
2021-05-22
Kilian Maria
Stowarzyszenie KS Chojnów
JANIS (95)
2021-05-22
Kiliańska Klara
Stowarzyszenie KS Chojnów
SUNRISE M (101)
2021-05-22
8
2021-05-22
11
Kiper Kamila
Sportowy Klub Jeździecki MPPM
ASCOT (17)
2021-05-23
Kołodziejczyk Milena
Klub Sportowy Happy Horse
LANCOME (57)
2021-05-22
13
2021-05-22
2
2021-05-23
1
2021-05-23
Kondzioła Elżbieta
bpk MAZ
NEW GOLD (111)
2021-05-22
16
2021-05-22
12
Kubiak Grzegorz
KJ Łąck
JANIS (95)
2021-05-22
4
50
JAMESON (97)
2021-05-22
12
2021-05-22
2
150
Kubiak Grzegorz
KJ SO Łąck
2021-05-22
1
300
GALOPADA (103)
2021-05-22
2
300
Kubiak Jakub
KJ SO Łąck
ARCULES (119)
2021-05-22
13
2021-05-22
1
2021-05-22
9
2021-05-22
20
QUILIBET (121)
2021-05-22
2
200
2021-05-22
1
400
DIANITA H (122)
2021-05-22
7
2021-05-22
5
Lipkowska Alicja
KJ Aldragho Piaseczno
ENIGMA (81)
2021-05-22
3
2021-05-22
2021-05-23
14
2021-05-23
6
Łakus Zuzanna
KJ Wiktorowo
NEAPOL (68)
2021-05-22
15
2021-05-22
2021-05-23
15
2021-05-23
Łapkiewicz Zuzanna
bpk
SZTORM (80)
2021-05-22
1
Majewska Karolina
St. J Stajnia Podolszyn
G-STAR (90)
2021-05-22
6
2021-05-23
12
2021-05-23
8
Maruda Dominika
Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2021-05-22
3
2021-05-22
4
2021-05-23
2
2021-05-23
3
2021-05-22
1
2021-05-22
11
2021-05-23
1
Missala Magdalena
Stow. SSK Stare Babice
FERRERO (20)
2021-05-22
10
2021-05-22
19
2021-05-23
2021-05-23
Mitrowska Martyna
St. SKJ Bobrowy Staw
2021-05-22
15
2021-05-22
9
2021-05-23
3
100
2021-05-23
2
Mlenko Oliwia
KJ BIK Gieniusze
2021-05-22
23
2021-05-23
10
Młotkiewicz Weronika
Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2021-05-23
11
2021-05-23
14
Mrowiec Aleksandra
Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2021-05-23
5
2021-05-23
10
Nachyna Nikola
KJ Aldragho
2021-05-22
2021-05-22
Nowakowska Jm'05 Otylia
KS Happy Horse Moszczenica
2021-05-22
8
2021-05-23
2
2021-05-23
19
Olejarz Inga
Stowarzyszenie Interhorse
INWOOD (41)
2021-05-22
5
2021-05-22
2021-05-23
2021-05-23
6
Owczarek Gabriela
Stajnia Ulmag
2021-05-22
6
2021-05-22
1
2021-05-23
8
2021-05-23
1
Pater Julianna
KJ Huzar Józefów
DAISEY (106)
2021-05-22
2021-05-22
16
Pekaniec Maciej
Klub Jeździecki Akademia Kucania
GANDO V (51)
2021-05-22
22
2021-05-22
22
2021-05-23
8
2021-05-23
5
CALIPSO (52)
2021-05-22
4
50
2021-05-22
3
2021-05-23
1
300
2021-05-23
1
400
2021-05-23
Pieklak Anna
Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2021-05-23
11
2021-05-23
8
Pietkiewicz Mia
Kj Aldragho
2021-05-22
2021-05-23
1
2021-05-22
Piskorska Magdalena
KJ Wiktorowo
SOUL (53)
2021-05-23
1
200
2021-05-22
1
2021-05-22
21
2021-05-23
3
Powroźnik Monika
Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2021-05-22
5
2021-05-22
13
2021-05-23
21
2021-05-23
Prasek Hubert
Stow. Interhorse Pleszew
2021-05-22
2021-05-22
1
2021-05-23
1
2021-05-23
4
Prasek Krzysztof
St. Interhorse
2021-05-22
11
2021-05-22
2021-05-23
7
2021-05-23
DIWA (114)
2021-05-22
12
2021-05-22
2021-05-23
6
2021-05-23
2021-05-22
1
2021-05-22
8
2021-05-23
12
2021-05-23
Prasek Magdalena
Stow. Interhorse Pleszew
USHER Z (116)
2021-05-22
1
200
2021-05-22
3
150
2021-05-23
4
2021-05-23
2
KEES (117)
2021-05-22
2
2021-05-22
9
2021-05-23
5
2021-05-23
2
150
Radwański Wojciech
SKJ Bajardo Czosnów
HELIOS (59)
2021-05-22
10
2021-05-22
2
Rozum Malwina
Stajnia Ulmag
ASSANI (61)
2021-05-22
1
2021-05-23
2
2021-05-22
3
2021-05-23
5
Rupocińska Weronika
Stajnia Ulmag
2021-05-22
1
2021-05-22
5
2021-05-23
9
2021-05-23
1
Saługa Laura
Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2021-05-22
14
2021-05-22
22
Samsel Amelia
Klub Jeździecki Huzar
ARMANI (107)
2021-05-22
15
2021-05-22
Słopecka Melania
JKS Karolina
RUTYNA (31)
2021-05-22
1
2021-05-22
2021-05-23
11
2021-05-23
Sobolewska Lea
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych
2021-05-22
3
2021-05-22
9
2021-05-23
14
2021-05-23
7
Sokołowska Kamila
Stajnia Jawa
2021-05-23
13
2021-05-23
1
Soplak Dominika
SKJ ASTERIA Płock
2021-05-22
4
2021-05-22
1
2021-05-23
1
2021-05-23
1
Stankiewicz Katarzyna
Klub Jeździecki Bik Gieniusze
2021-05-22
11
2021-05-22
21
2021-05-23
12
2021-05-23
Suchta Hubert
Stowarzyszenie KS Chojnów
2021-05-22
6
2021-05-22
5
50
Świrska Wiktoria
Klub Jeździecki Wiktorowo
2021-05-22
14
2021-05-22
8
2021-05-23
5
2021-05-23
3
Szutko Weronika
KJ BIK Gieniusze
BERDI (66)
2021-05-22
18
2021-05-22
3
2021-05-23
6
2021-05-23
3
Szwarc Olga
KJ Legia Kozielska
MARKIZA (58)
2021-05-22
1
2021-05-22
1
2021-05-23
1
2021-05-23
1
Szymańska Dominika
Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2021-05-22
9
2021-05-22
24
Tymieniecka Zofia
INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
2021-05-22
24
2021-05-23
2021-05-23
Wawrzyniak Zuzanna
KJ Galop Kozienice
2021-05-22
17
2021-05-23
4
2021-05-23
1
Wilińska Martyna
INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
2021-05-22
20
2021-05-22
7
2021-05-23
2
2021-05-23
7
Wiśniewska Alicja
Bez Przynależności Klubowej
2021-05-23
10
2021-05-23
5
Wożnica Maria
Klub Jeździecki Dworek
HENIEK (6)
2021-05-23
1
2021-05-23
1
Wrzosek Wiktoria
BPK
2021-05-23
14
2021-05-23
Zielińska Maja
Stowarzyszenie KS Chojnów
ALADINA (99)
2021-05-22
8
2021-05-22
3
100
Zientek Paulina
KJ Wiktorowo
PSOTKA (45)
2021-05-22
13
2021-05-22
17
2021-05-23
9
2021-05-23
4

Number of Riders: 93

Number of Horses: 121

The sum of prizes: 3 150.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-052019-4, Leszek Doraczyński)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl