Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Regionalne w skokach
Poczernin, 27-28.03.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
13 ACCEPTED 2021-03-18 06:40:38
2021-03-16 21:29:01
Maria Belova K’S CHOICE
  • 1x 7/P 110 cm/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 8/N 120 cm/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
  • 1x 17/P 110 cm/Konkurs nr 17, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm
  • 1x 18/N 120 cm/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
12 ACCEPTED 2021-03-18 06:40:41
2021-03-16 21:28:37
Roman Karpenko VELES VAN DE VEEWEIDE
  • 1x 5/L 100 cm/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 7/P 110 cm/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 15/L 100 cm/Konkurs nr 15, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 17/P 110 cm/Konkurs nr 17, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm
11 ACCEPTED 2021-03-18 06:40:45
2021-03-15 10:10:42
Konstancja Bohdanowicz GRETA VON CRUISING
  • 1x 6B/L Styl 100 cm/Konkurs nr 6B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 7/P 110 cm/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 16B/L Styl 100 cm/Konkurs nr 16B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 17/P 110 cm/Konkurs nr 17, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm
10 ACCEPTED 2021-03-12 09:05:47
2021-03-11 20:07:41
Elżbieta Kondzioła NOMINACJA
  • 1x 17/P 110 cm/Konkurs nr 17, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm
  • 1x 18/N 120 cm/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
9 ACCEPTED 2021-03-12 09:05:52
2021-03-10 17:19:28
Nikola Sobótka KATIE
  • 1x 14/LL1 90 cm/Konkurs nr 14, klasa LL1, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 15/L 100 cm/Konkurs nr 15, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
8 ACCEPTED 2021-03-02 07:38:55
2021-03-01 15:07:26
Zuzanna Gilla FOCUS
  • 2x 3/LL 80 cm/Konkurs nr 3, klasa LL, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 80 cm
  • 2x 13/LL 80 cm/Konkurs nr 13, klasa LL, dokładności, wys. 80 cm
7 ACCEPTED 2021-03-02 07:38:58
2021-03-01 15:07:02
Zuzanna Gilla HOKY J
  • 1x 5/L 100 cm/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 6A/L Lic. 100 cm/Konkurs nr 6A, klasa L, Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 15/L 100 cm/Konkurs nr 15, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 1x 16A/L Lic. 100 cm/Konkurs nr 16A, klasa L, Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
6 ACCEPTED 2021-03-02 07:39:01
2021-03-01 15:06:35
Błażej Gilla LARIDOR
  • 1x 7/P 110 cm/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 8/N 120 cm/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
  • 1x 17/P 110 cm/Konkurs nr 17, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm
  • 1x 18/N 120 cm/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
5 ACCEPTED 2021-03-02 07:39:04
2021-03-01 15:05:51
Błażej Gilla BOURBON
  • 1x 7/P 110 cm/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 17/P 110 cm/Konkurs nr 17, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm
4 ACCEPTED 2021-03-02 07:39:08
2021-03-01 15:04:59
Błażej Gilla CHARIVARI 14
  • 1x 7/P 110 cm/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 8/N 120 cm/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
  • 1x 17/P 110 cm/Konkurs nr 17, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm
  • 1x 18/N 120 cm/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
3 ACCEPTED 2021-03-02 07:39:10
2021-03-01 08:44:22
Wiktoria Perz GUARO DE BOOM
  • 2x 5/L 100 cm/Konkurs nr 5, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
  • 2x 15/L 100 cm/Konkurs nr 15, klasa L, zwykły, wys. 100 cm
2 ACCEPTED 2021-03-02 07:39:14
2021-03-01 08:43:42
Wiktoria Perz GRAL
  • 1x 7/P 110 cm/Konkurs nr 7, klasa P, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 8/N 120 cm/Konkurs nr 8, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
  • 1x 17/P 110 cm/Konkurs nr 17, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, wys. 110 cm
  • 1x 18/N 120 cm/Konkurs nr 18, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
1 ACCEPTED 2021-02-27 09:09:06
2021-02-26 10:37:37
Anna Błaszczak CANDY
  • 2x 6A/L Lic. 100 cm/Konkurs nr 6A, klasa L, Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 2x 16A/L Lic. 100 cm/Konkurs nr 16A, klasa L, Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Błaszczak Anna BPK
S
O014500
2. Gilla Błażej PLJ w Dziemianach
S
O008576
3. Gilla Zuzanna SKJ Sopot
2007 (JM.)
O051957
4. Kondzioła Elżbieta bpk MAZ
S
O002129
5. Korzeniewska Anna St. Interhorse Dobra Nadzieja
2005 (J.)
O040031
6. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (J.)
O032416
7. Perz Wiktoria Stowarzyszenie Interhorse
2000 (MJ.)
O044315
8. Sobótka Nikola brak
2007 (JM.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin PONY Group National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

7

BOURBON ESH POL 2007 wałach gniada/185 F: A Big Boy
M: Statuetka 73
K017203 23300107.184111
2.

1

CANDY SP POL 2009 wałach kara/166 F: EVER FOR PLEASURE
M: CENA
K030529 PL 616 009 66 14028 09
3.

2

CAPRINI 3 ZWEIBRUCKER GER 2001 wałach gniada/168 F: Cento / Capitol
M: Lalic / Lord Calando
K009809 -
4.

8

CHARIVARI 14 HOLSTEINER GER 2009 klacz siwa/168 F: Calido I
M: K-Anastasia
K022422 DE421000527809
5.

4

FOCUS KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:kuc:14 F: Santara Danny's boy
M: Fryga
K028628 265347654
6.

10

GRAL SP POL 2003 Wałach gniada F: Luron / Guidam
M: Gawra / Dżentelmen
K010158 POL009600186203
7.

9

GUARO DE BOOM SP POL 2016 wałach ciemnogniada/168 F: Larron
M: Guarana
brak 616009640071316
8.

5

HOKY J SP POL 2010 wałach kara/167 F: Kaebon
M: Herbata
K020254 616009600306610
9.

12

KATIE KWPN POL 2006 klacz gniada/165 F: Oliver
M: Kreza
brak 0076610465006
10.

6

LARIDOR HOLSTEINER POL 2012 wałach gniada/185 F: Larimar
M: Julischka
K023129 DE421000042312
11.

11

NOMINACJA SP POL 2004 klacz siwa/162 F: Hartland
M: Naomi
K014127 616009661641004
12.

3

NUCKY XX POL 2017 wałach ciemnogniada/158 F: ALHEBAYEB
M: ROYAL CONSORT
K031077 372IRE45292677T
13.

15

ROCKY SP POL 2009 Wałach gniada/- F: Caretello B / Caretino
M: Red Allegra / Rommel
K020494 616009660709309
14.

16

VOILA SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Cantero / Cambridge
M: Volterra / Van Helsing
K027116 616009530152915
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Błaszczak Anna
BPK
CANDY (1)
2021-03-27
2021-03-27
2021-03-28
2021-03-28
Gilla Błażej
PLJ w Dziemianach
2021-03-27
2021-03-27
2021-03-28
2021-03-28
2021-03-27
2021-03-28
2021-03-27
2021-03-27
2021-03-28
2021-03-28
Gilla Zuzanna
SKJ Sopot
FOCUS (4)
2021-03-27
2021-03-27
2021-03-28
2021-03-28
HOKY J (5)
2021-03-27
2021-03-27
2021-03-28
2021-03-28
Kondzioła Elżbieta
bpk MAZ
2021-03-28
2021-03-28
Korzeniewska Anna
St. Interhorse Dobra Nadzieja
2021-03-27
2021-03-27
2021-03-28
2021-03-28
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
ROCKY (15)
2021-03-27
2021-03-27
VOILA (16)
2021-03-27
2021-03-27
Perz Wiktoria
Stowarzyszenie Interhorse
2021-03-27
2021-03-27
2021-03-28
2021-03-28
GRAL (10)
2021-03-27
2021-03-27
2021-03-28
2021-03-28
Sobótka Nikola
brak
KATIE (12)
2021-03-28
2021-03-28

Number of Riders: 8

Number of Horses: 14

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-052019-4, Leszek Doraczyński)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl