Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
148 ACCEPTED 2020-12-19 20:25:34
2020-12-19 20:25:34
Basia Rostek MITHRAS VAN DE TOMBEELE
  • 2x 16/L/Konkurs nr 16. klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100 cm
147 ACCEPTED 2020-12-18 08:13:54
2020-12-18 08:13:54
Zuzanna Grunwald TORNADO
  • 1x 5/PG/Konkurs nr 5, Pony Games, Open - Konkurs Mikołajkowy
  • 1x PG2/PG/Konkurs PG2, dodatkowy - Pony Games, Open - Konkurs Mikołajkowy
146 ACCEPTED 2020-12-18 08:08:50
2020-12-18 08:08:50
Marta Bielecka TORNADO
  • 1x 5/PG/Konkurs nr 5, Pony Games, Open - Konkurs Mikołajkowy
  • 1x PG2/PG/Konkurs PG2, dodatkowy - Pony Games, Open - Konkurs Mikołajkowy
145 ACCEPTED 2020-12-18 08:02:29
2020-12-18 08:02:29
Michalina Lewandowska AMANDA
  • 1x 2/70/Konkurs nr 2, Open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, klasa LL, Open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 5/PG/Konkurs nr 5, Pony Games, Open - Konkurs Mikołajkowy
  • 1x 13/70/Konkurs nr 13, Open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, Open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x PG2/PG/Konkurs PG2, dodatkowy - Pony Games, Open - Konkurs Mikołajkowy
144 ACCEPTED 2020-12-18 07:59:10
2020-12-18 07:59:10
Gabriela Lewandowska MILLCROFT VIVA
  • 2x 2/70/Konkurs nr 2, Open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 5/PG/Konkurs nr 5, Pony Games, Open - Konkurs Mikołajkowy
  • 2x 13/70/Konkurs nr 13, Open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x PG2/PG/Konkurs PG2, dodatkowy - Pony Games, Open - Konkurs Mikołajkowy
143 ACCEPTED 2020-12-17 08:16:49
2020-12-16 23:02:29
Kamila Wejner CAOMA
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, Open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 15/LL1/Konkurs nr 15, klasa LL1, Open , dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm
142 ACCEPTED 2020-12-19 07:49:28
2020-12-16 21:54:46
Krzysztof Prasek LITTLE CARTIER
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P. dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
141 ACCEPTED 2020-12-16 21:51:44
2020-12-16 21:24:15
Patrycja Akszak-Okińczyc AWERS
  • 2x 2/70/Konkurs nr 2, Open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, klasa LL, Open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 2x 13/70/Konkurs nr 13, Open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, Open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
140 ACCEPTED 2020-12-16 21:51:48
2020-12-16 21:20:53
Artiem Tsapin ROSOMAK
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
  • 1x 10/C/Konkurs nr 10, klasa C, zwykły, wys. 130 cm
139 ACCEPTED 2020-12-16 21:51:52
2020-12-16 21:20:12
Artiem Tsapin CORLEONE
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P. dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
138 ACCEPTED 2020-12-16 21:51:56
2020-12-16 19:09:41
Hubert Prasek WRÓŻBITA II
  • 2x 5/PG/Konkurs nr 5, Pony Games, Open - Konkurs Mikołajkowy
137 ACCEPTED 2020-12-16 21:52:01
2020-12-16 16:16:35
Urszula Toeplitz WAGA
  • 2x 12/50/60/Konkurs nr 12, Debiuty, dokładności, wys. 50/60 cm
136 ACCEPTED 2020-12-16 15:47:55
2020-12-16 15:25:39
Hanna Kucharczyk Jm'06 BALCORMO HECTOR GR. D
  • 2x 4/LL1/Konkurs nr 4, klasa LL1, Open , dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm
135 ACCEPTED 2020-12-16 15:48:02
2020-12-16 13:47:45
Zofia Chrzanowska CINZANO MK
  • 2x 7B/L/Konkurs nr 7B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P. dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
134 ACCEPTED 2020-12-16 15:48:05
2020-12-16 10:55:23
Barbara Biedrzycka FERRARI S
  • 2x 2/70/Konkurs nr 2, Open , dokładności, wys. 70 cm
  • 2x 13/70/Konkurs nr 13, Open , dokładności, wys. 70 cm
133 ACCEPTED 2020-12-16 15:48:09
2020-12-16 10:43:46
Sylwia Piechnik BAKALIA J
  • 1x 7B/L/Konkurs nr 7B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P. dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
132 ACCEPTED 2020-12-16 15:48:12
2020-12-16 10:26:12
Lena Cach KAZIK GR. B
  • 2x 1/50/60/Konkurs nr 1, Debiuty, dokładności, wys. 50/60 cm
131 ACCEPTED 2020-12-16 21:52:06
2020-12-16 08:42:48
Amelia Samsel ARMANI
  • 2x 15/LL1/Konkurs nr 15, klasa LL1, Open , dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm
130 ACCEPTED 2020-12-16 08:00:38
2020-12-16 07:47:30
Beata Małachowska INES
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, Open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 15/LL1/Konkurs nr 15, klasa LL1, Open , dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm
129 ACCEPTED 2020-12-16 08:00:46
2020-12-15 23:33:22
Zosia Zięblińska KATIUSZA DI
  • 1x 13/70/Konkurs nr 13, Open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, Open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
128 ACCEPTED 2020-12-16 08:00:51
2020-12-15 21:03:26
Zofia Tymieniecka LAYRO STW
  • 2x 4/LL1/Konkurs nr 4, klasa LL1, Open , dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm
  • 2x 15/LL1/Konkurs nr 15, klasa LL1, Open , dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm
127 ACCEPTED 2020-12-16 08:00:58
2020-12-15 19:06:37
Natasza Staniewicz CHOCOLATE DREAM
  • 1x 2/70/Konkurs nr 2, Open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, klasa LL, Open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 13/70/Konkurs nr 13, Open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, Open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
126 ACCEPTED 2020-12-16 08:01:04
2020-12-15 18:31:36
Nina Siwiec KEJS
  • 2x 12/50/60/Konkurs nr 12, Debiuty, dokładności, wys. 50/60 cm
125 ACCEPTED 2020-12-16 08:01:11
2020-12-15 18:28:10
Hanna Urbańska CYPISEK
  • 2x 12/50/60/Konkurs nr 12, Debiuty, dokładności, wys. 50/60 cm
124 ACCEPTED 2020-12-16 08:01:18
2020-12-15 18:11:43
Gaja Raszewska CORELLA
  • 2x 15/LL1/Konkurs nr 15, klasa LL1, Open , dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm
  • 2x 16/L/Konkurs nr 16. klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100 cm
123 ACCEPTED 2020-12-16 08:01:38
2020-12-15 17:26:38
Robert Bernagiewicz CHACCALL
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P. dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
122 ACCEPTED 2020-12-16 08:01:44
2020-12-15 16:32:20
Kamila Rutkowska WIESZCZKA
  • 1x 2/70/Konkurs nr 2, Open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, klasa LL, Open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
121 ACCEPTED 2020-12-16 08:01:50
2020-12-15 16:12:14
Milena Marjańska Jm'07 PIRAT
  • 2x 13/70/Konkurs nr 13, Open , dokładności, wys. 70 cm
120 ACCEPTED 2020-12-16 08:01:56
2020-12-15 16:09:45
Milena Marjańska Jm'07 ALBERT
  • 2x 12/50/60/Konkurs nr 12, Debiuty, dokładności, wys. 50/60 cm
119 ACCEPTED 2020-12-15 16:09:07
2020-12-15 14:29:51
Magdalena Gawłowska BENTLEY’S LEGACY
  • 2x 13/70/Konkurs nr 13, Open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, Open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
118 ACCEPTED 2020-12-16 15:48:23
2020-12-15 13:58:31
Michalina Nowak WUWU
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, klasa LL, Open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
117 ACCEPTED 2020-12-16 15:48:37
2020-12-15 13:57:17
Magdalena Strzelecka EL HAJAT
  • 2x 1/50/60/Konkurs nr 1, Debiuty, dokładności, wys. 50/60 cm
116 ACCEPTED 2020-12-15 14:08:47
2020-12-15 12:07:22
Kamila Górecka AMETYST M
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6. klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100 cm
115 ACCEPTED 2020-12-15 14:08:50
2020-12-15 12:06:10
Seweryn Murdzia NTENDER
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P. dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
114 ACCEPTED 2020-12-15 14:08:53
2020-12-15 11:38:49
Ines Bisaga CORTAZAR
  • 1x 7B/L/Konkurs nr 7B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P. dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
113 ACCEPTED 2020-12-15 10:03:16
2020-12-15 10:02:09
Aleksandra Kilian BLANKA
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, Open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
112 ACCEPTED 2020-12-15 10:00:50
2020-12-15 09:26:51
Maria Syrowska RAINBOW DASH M
  • 2x 15/LL1/Konkurs nr 15, klasa LL1, Open , dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16. klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100 cm
111 ACCEPTED 2020-12-16 14:43:54
2020-12-14 23:58:30
Lea Sobolewska RED HERSHEY
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, Open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
110 ACCEPTED 2020-12-16 14:45:05
2020-12-14 23:58:03
Gaja Sobolewska RED HERSHEY
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, klasa LL, Open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
109 ACCEPTED 2020-12-15 00:40:45
2020-12-14 23:46:59
Aleksandra Górka MADRAS
  • 2x 5/PG/Konkurs nr 5, Pony Games, Open - Konkurs Mikołajkowy
108 ACCEPTED 2020-12-15 00:40:50
2020-12-14 23:46:11
Maja Puchalska MADRAS
  • 2x 5/PG/Konkurs nr 5, Pony Games, Open - Konkurs Mikołajkowy
107 ACCEPTED 2020-12-15 00:40:56
2020-12-14 23:41:46
Julia Krencik BOLEK
  • 2x 4/LL1/Konkurs nr 4, klasa LL1, Open , dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm
106 ACCEPTED 2020-12-15 00:41:01
2020-12-14 21:38:00
Julia Michalska GAŁGAN P
  • 1x 12/50/60/Konkurs nr 12, Debiuty, dokładności, wys. 50/60 cm
  • 1x 13/70/Konkurs nr 13, Open , dokładności, wys. 70 cm
105 ACCEPTED 2020-12-15 00:41:07
2020-12-14 21:36:58
Natalia Majchrzak PAJDA
  • 1x 12/50/60/Konkurs nr 12, Debiuty, dokładności, wys. 50/60 cm
  • 1x 13/70/Konkurs nr 13, Open , dokładności, wys. 70 cm
104 ACCEPTED 2020-12-15 00:41:17
2020-12-14 20:06:24
Nina Lemlich DIADEM
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, klasa LL, Open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 4/LL1/Konkurs nr 4, klasa LL1, Open , dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm
103 ACCEPTED 2020-12-15 00:41:29
2020-12-14 19:21:33
Zofia Hart Dyke EMMA
  • 1x 2/70/Konkurs nr 2, Open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, klasa LL, Open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 13/70/Konkurs nr 13, Open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, Open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
102 ACCEPTED 2020-12-15 00:41:35
2020-12-14 17:22:16
Agnieszka Kułakowska HIAWATHA
  • 1x 7B/L/Konkurs nr 7B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P. dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
101 ACCEPTED 2020-12-15 00:41:40
2020-12-14 17:09:08
Seweryn Murdzia T.GOLD QUIDAME II Z
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P. dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P. zwykły, wys. 110 cm
  • 1x 19/N/Konkurs nr 19, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
100 ACCEPTED 2020-12-17 12:24:49
2020-12-14 17:08:30
Michalina Łącka T.GOLD QUIDAME Z
  • 1x 7B/L/Konkurs nr 7B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P. dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 17B/L/Konkurs nr 17B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P. zwykły, wys. 110 cm
99 ACCEPTED 2020-12-15 00:41:51
2020-12-14 17:03:53
Alicja Łącka ODIGO VAN HET KAPELHOF
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P. dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P. zwykły, wys. 110 cm
  • 1x 19/N/Konkurs nr 19, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
98 ACCEPTED 2020-12-15 00:42:03
2020-12-14 15:34:58
Diana Zając DEKORACJA
  • 1x 7B/L/Konkurs nr 7B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P. dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
97 ACCEPTED 2020-12-18 08:16:21
2020-12-14 14:32:51
Karina Dzięgielewska J'04 PLOTER
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P. dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16. klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P. zwykły, wys. 110 cm
96 ACCEPTED 2020-12-18 08:17:49
2020-12-14 14:30:30
Karina Dzięgielewska J'04 OLSTER
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
  • 1x 10/C/Konkurs nr 10, klasa C, zwykły, wys. 130 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P. zwykły, wys. 110 cm
  • 1x 19/N/Konkurs nr 19, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
95 ACCEPTED 2020-12-15 00:42:24
2020-12-14 11:48:38
Dorota Duda AMERICANOS
  • 2x 7A/L/Konkurs nr 7A, klasa L, Egzamin Licencylny, wys. 100 cm
94 ACCEPTED 2020-12-15 00:42:29
2020-12-14 10:52:57
Zofia Janusz TURIA
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, klasa LL, Open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 4/LL1/Konkurs nr 4, klasa LL1, Open , dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, Open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 15/LL1/Konkurs nr 15, klasa LL1, Open , dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm
93 ACCEPTED 2020-12-14 11:07:46
2020-12-14 10:45:51
Ida Bogusz KAMINA D
  • 2x 6/L/Konkurs nr 6. klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100 cm
92 ACCEPTED 2020-12-14 11:07:50
2020-12-14 10:45:00
Łukasz Bogusz RONALDINI
  • 1x 2/70/Konkurs nr 2, Open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, klasa LL, Open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
91 ACCEPTED 2020-12-14 10:02:56
2020-12-14 09:44:43
Otylia Nowakowska CYRKONIA
  • 2x 7A/L/Konkurs nr 7A, klasa L, Egzamin Licencylny, wys. 100 cm
90 ACCEPTED 2020-12-14 08:01:53
2020-12-13 23:08:39
Wiktoria Siwek BASKILA
  • 1x 2/70/Konkurs nr 2, Open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, klasa LL, Open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
89 ACCEPTED 2020-12-14 08:01:59
2020-12-13 22:31:17
Zofia Klimaszewska BLACK BEAUTY
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, klasa LL, Open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
88 ACCEPTED 2020-12-14 08:02:04
2020-12-13 22:30:52
Włodzimierz Gieryszewski DON ARAGORN
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, klasa LL, Open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
87 ACCEPTED 2020-12-14 08:02:09
2020-12-13 22:18:03
Magdalena Janiszewska HAVENA
  • 2x 4/LL1/Konkurs nr 4, klasa LL1, Open , dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm
86 ACCEPTED 2020-12-14 08:02:15
2020-12-13 22:11:12
Zuzanna Fiks DINA
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6. klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P. dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16. klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P. zwykły, wys. 110 cm
85 ACCEPTED 2020-12-14 08:02:20
2020-12-13 22:05:21
Gabriela Beczak CRISTAL B
  • 2x 7A/L/Konkurs nr 7A, klasa L, Egzamin Licencylny, wys. 100 cm
  • 2x 17A/L/Konkurs nr 17A, klasa L, Egzamin Licencylny, wys. 100 cm
84 ACCEPTED 2020-12-14 08:02:25
2020-12-13 21:16:49
Wiktoria Augustyniak CZAPLA
  • 1x 13/70/Konkurs nr 13, Open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, Open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
83 ACCEPTED 2020-12-14 08:02:30
2020-12-13 21:15:58
Laura Saługa SHADES OF GREY
  • 1x 13/70/Konkurs nr 13, Open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, Open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
82 ACCEPTED 2020-12-14 08:02:37
2020-12-13 21:15:25
Joanna Zarzycka PIERWSZA RADOŚĆ
  • 2x 12/50/60/Konkurs nr 12, Debiuty, dokładności, wys. 50/60 cm
81 ACCEPTED 2020-12-14 08:02:42
2020-12-13 21:15:11
Weronika Młotkiewicz GAFA
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, klasa LL, Open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 4/LL1/Konkurs nr 4, klasa LL1, Open , dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm
80 ACCEPTED 2020-12-14 08:02:49
2020-12-13 21:14:53
Aleksandra Mrowiec PONCESJA
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, klasa LL, Open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 4/LL1/Konkurs nr 4, klasa LL1, Open , dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm
79 ACCEPTED 2020-12-14 08:02:58
2020-12-13 21:14:38
Nadia Wolińska NIGORA
  • 2x 12/50/60/Konkurs nr 12, Debiuty, dokładności, wys. 50/60 cm
78 ACCEPTED 2020-12-14 08:03:08
2020-12-13 21:14:31
Anna Mrowiec PEGGY BROWN
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, klasa LL, Open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 4/LL1/Konkurs nr 4, klasa LL1, Open , dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm
77 ACCEPTED 2020-12-14 08:03:17
2020-12-13 21:14:11
Lidia Przybylska ALPINEX
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, Open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 15/LL1/Konkurs nr 15, klasa LL1, Open , dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm
76 ACCEPTED 2020-12-14 08:03:27
2020-12-13 21:14:05
Julia Kępska KASTILIA
  • 1x 13/70/Konkurs nr 13, Open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, Open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
75 ACCEPTED 2020-12-14 08:04:41
2020-12-13 21:13:38
Kamila Kiper PONCESJA
  • 1x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, Open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 15/LL1/Konkurs nr 15, klasa LL1, Open , dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm
74 ACCEPTED 2020-12-14 08:04:48
2020-12-13 21:13:14
Natalia Kubicka CEZA
  • 1x 12/50/60/Konkurs nr 12, Debiuty, dokładności, wys. 50/60 cm
  • 1x 13/70/Konkurs nr 13, Open , dokładności, wys. 70 cm
73 ACCEPTED 2020-12-14 08:04:54
2020-12-13 21:12:53
Aleksandra Dąbrowska SANDREA
  • 1x 12/50/60/Konkurs nr 12, Debiuty, dokładności, wys. 50/60 cm
  • 1x 13/70/Konkurs nr 13, Open , dokładności, wys. 70 cm
72 ACCEPTED 2020-12-14 08:05:00
2020-12-13 20:52:13
Julia Figaszewska SARAGOSSA-P
  • 1x 2/70/Konkurs nr 2, Open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, klasa LL, Open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
71 ACCEPTED 2020-12-14 08:05:05
2020-12-13 20:51:39
Natalia Goś GIOVVANI II KG
  • 2x 16/L/Konkurs nr 16. klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100 cm
70 ACCEPTED 2020-12-14 08:05:11
2020-12-13 19:28:35
Aleksandra Walczak TREZOR
  • 2x 4/LL1/Konkurs nr 4, klasa LL1, Open , dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm
  • 2x 15/LL1/Konkurs nr 15, klasa LL1, Open , dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm
69 ACCEPTED 2020-12-14 08:05:33
2020-12-13 19:27:37
Aleksandra Walczak HAPPY RYTM
  • 2x 6/L/Konkurs nr 6. klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100 cm
  • 2x 16/L/Konkurs nr 16. klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100 cm
68 ACCEPTED 2020-12-14 08:05:40
2020-12-13 19:25:11
Katarzyna Szysz J'02 TAMARYSZEK
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6. klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P. dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16. klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P. zwykły, wys. 110 cm
67 ACCEPTED 2020-12-14 08:05:46
2020-12-13 19:21:40
Paweł Foremny CALIPSO DU MESNIL
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P. dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P. zwykły, wys. 110 cm
  • 1x 19/N/Konkurs nr 19, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
66 ACCEPTED 2020-12-14 08:05:52
2020-12-13 19:16:11
Julia Kuszewska ROSATO SPRIZZ FP
  • 2x 16/L/Konkurs nr 16. klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100 cm
65 ACCEPTED 2020-12-14 08:05:57
2020-12-13 19:15:53
Julia Kuszewska HIMENA
  • 1x 15/LL1/Konkurs nr 15, klasa LL1, Open , dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16. klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100 cm
64 ACCEPTED 2020-12-14 08:06:03
2020-12-13 19:13:38
Zofia Dudkiewicz HERR VITO
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P. dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P. zwykły, wys. 110 cm
  • 1x 19/N/Konkurs nr 19, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
63 ACCEPTED 2020-12-14 08:06:09
2020-12-13 18:04:10
Klara Kajdrys TANZANIA
  • 1x 1/50/60/Konkurs nr 1, Debiuty, dokładności, wys. 50/60 cm
  • 1x 2/70/Konkurs nr 2, Open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 12/50/60/Konkurs nr 12, Debiuty, dokładności, wys. 50/60 cm
  • 1x 13/70/Konkurs nr 13, Open , dokładności, wys. 70 cm
62 ACCEPTED 2020-12-14 08:06:15
2020-12-13 17:24:14
Antek Malinowski GRACJA W
  • 1x 12/50/60/Konkurs nr 12, Debiuty, dokładności, wys. 50/60 cm
  • 1x 13/70/Konkurs nr 13, Open , dokładności, wys. 70 cm
61 ACCEPTED 2020-12-14 08:06:21
2020-12-13 16:39:29
Zofia Rabiega CHAMPION FOREST
  • 2x 1/50/60/Konkurs nr 1, Debiuty, dokładności, wys. 50/60 cm
60 ACCEPTED 2020-12-14 08:06:37
2020-12-13 16:35:44
Magdalena Prasek USHER Z
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P. dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
59 ACCEPTED 2020-12-14 08:06:43
2020-12-13 15:48:45
Otylia Nowakowska LITTLE CARTIER
  • 2x 4/LL1/Konkurs nr 4, klasa LL1, Open , dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm
58 ACCEPTED 2020-12-14 08:06:49
2020-12-13 14:49:53
Kinga Glińska CHACCO PERFECT S
  • 2x 7A/L/Konkurs nr 7A, klasa L, Egzamin Licencylny, wys. 100 cm
57 ACCEPTED 2020-12-14 08:06:57
2020-12-13 13:42:49
Aleksandra Kilian PANICZ
  • 2x 12/50/60/Konkurs nr 12, Debiuty, dokładności, wys. 50/60 cm
56 ACCEPTED 2020-12-14 08:07:05
2020-12-13 13:19:54
Gabriela Czarnomska BILLY ROUBLE
  • 1x 7B/L/Konkurs nr 7B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P. dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
55 ACCEPTED 2020-12-14 08:07:19
2020-12-13 12:04:19
Sonia Gaul-Piotrowska ŁOKIETEK-K GR. B
  • 2x 12/50/60/Konkurs nr 12, Debiuty, dokładności, wys. 50/60 cm
54 ACCEPTED 2020-12-14 08:07:24
2020-12-13 11:21:36
Maja Kołacz J'03 CON AMORE
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6. klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 7B/L/Konkurs nr 7B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16. klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 17B/L/Konkurs nr 17B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
53 ACCEPTED 2020-12-16 14:46:10
2020-12-13 11:20:54
Kamil Dzięgielewski JOS
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, klasa LL, Open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, Open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
52 ACCEPTED 2020-12-16 21:52:15
2020-12-13 11:19:47
Katarzyna Beczak MISTER
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, klasa LL, Open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, Open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
51 ACCEPTED 2020-12-13 07:33:23
2020-12-12 21:24:08
Milena Kołodziejczyk KEES
  • 2x 4/LL1/Konkurs nr 4, klasa LL1, Open , dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm
  • 2x 15/LL1/Konkurs nr 15, klasa LL1, Open , dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm
50 ACCEPTED 2020-12-13 07:33:26
2020-12-12 18:03:15
Elżbieta Kondzioła NOMINACJA
  • 1x 7B/L/Konkurs nr 7B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P. dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 17B/L/Konkurs nr 17B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P. zwykły, wys. 110 cm
49 ACCEPTED 2020-12-12 15:26:46
2020-12-12 12:52:21
Natasza Olszewska GALICJA
  • 1x 15/LL1/Konkurs nr 15, klasa LL1, Open , dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm
48 ACCEPTED 2020-12-12 15:26:56
2020-12-12 12:50:21
Kornelia Kołodyńska WILLA
  • 1x 13/70/Konkurs nr 13, Open , dokładności, wys. 70 cm
47 ACCEPTED 2020-12-12 15:27:00
2020-12-12 12:49:47
Natalia Behal GALICJA
  • 1x 13/70/Konkurs nr 13, Open , dokładności, wys. 70 cm
46 ACCEPTED 2020-12-12 15:27:07
2020-12-12 11:56:44
Kamila Suliga SYCYLIA
  • 2x 12/50/60/Konkurs nr 12, Debiuty, dokładności, wys. 50/60 cm
45 ACCEPTED 2020-12-12 09:05:44
2020-12-12 08:41:12
Monika Kurstak-Cwynar IMPERATOR
  • 2x 15/LL1/Konkurs nr 15, klasa LL1, Open , dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm
44 ACCEPTED 2020-12-12 09:05:56
2020-12-12 08:32:34
Maja Gutaker COCO HEAVENLY ENIGMA
  • 1x 12/50/60/Konkurs nr 12, Debiuty, dokładności, wys. 50/60 cm
  • 1x 13/70/Konkurs nr 13, Open , dokładności, wys. 70 cm
43 ACCEPTED 2020-12-12 09:06:01
2020-12-11 19:16:06
Hubert Kowalski NICCO
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6. klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P. dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
42 ACCEPTED 2020-12-12 09:06:07
2020-12-11 19:14:53
Marta Hejger CORSTAR
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P. zwykły, wys. 110 cm
41 ACCEPTED 2020-12-12 09:06:12
2020-12-11 18:08:55
Dominika Szablewska IBIZA
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16. klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P. zwykły, wys. 110 cm
40 ACCEPTED 2020-12-12 09:06:18
2020-12-11 15:17:22
Michał Piątkowski TULLAMORE PP
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P. dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
39 ACCEPTED 2020-12-12 09:06:23
2020-12-11 14:41:16
Izabela Łyżwa BELLA DONNA
  • 2x 16/L/Konkurs nr 16. klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100 cm
38 ACCEPTED 2020-12-12 09:06:30
2020-12-11 10:23:10
Katarzyna Piątkowska SARA SL
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, klasa LL, Open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 4/LL1/Konkurs nr 4, klasa LL1, Open , dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm
  • 2x 14/LL/Konkurs nr 14, klasa LL, Open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 15/LL1/Konkurs nr 15, klasa LL1, Open , dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm
37 ACCEPTED 2020-12-12 09:06:35
2020-12-10 19:39:44
Katarzyna Żuchowicka AWANGARDA
  • 1x 17B/L/Konkurs nr 17B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P. zwykły, wys. 110 cm
36 ACCEPTED 2020-12-12 09:06:41
2020-12-10 18:48:50
Mikołaj Charpin DANCE BOY
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P. dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P. zwykły, wys. 110 cm
  • 1x 19/N/Konkurs nr 19, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
35 ACCEPTED 2020-12-12 09:06:46
2020-12-10 17:52:52
Adrianna Dombrowska POETIN
  • 2x 17A/L/Konkurs nr 17A, klasa L, Egzamin Licencylny, wys. 100 cm
34 ACCEPTED 2020-12-12 09:06:51
2020-12-10 15:15:36
Emilia Ryczałek DORUS
  • 2x 5/PG/Konkurs nr 5, Pony Games, Open - Konkurs Mikołajkowy
33 ACCEPTED 2020-12-10 11:09:44
2020-12-10 09:51:59
Sara Patejko IRYDION L
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P. zwykły, wys. 110 cm
  • 1x 19/N/Konkurs nr 19, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
32 ACCEPTED 2020-12-10 11:09:48
2020-12-09 12:58:45
Ireneusz Pankiewicz FISTON VAN T&L
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P. dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
31 ACCEPTED 2020-12-14 11:07:53
2020-12-09 12:57:39
Michał Piątkowski LUCKY MAN
  • 2x 3/LL/Konkurs nr 3, klasa LL, Open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 4/LL1/Konkurs nr 4, klasa LL1, Open , dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm
30 ACCEPTED 2020-12-14 11:08:00
2020-12-09 12:56:45
Julia Pankiewicz PROMETHEUS
  • 2x 2/70/Konkurs nr 2, Open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 3/LL/Konkurs nr 3, klasa LL, Open , z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
29 ACCEPTED 2020-12-10 11:09:58
2020-12-09 11:17:26
Anna Traczyk BONA FIDE
  • 2x 1/50/60/Konkurs nr 1, Debiuty, dokładności, wys. 50/60 cm
28 ACCEPTED 2020-12-08 23:54:20
2020-12-08 18:29:11
Antonina Romańczuk AMAL
  • 1x 5/PG/Konkurs nr 5, Pony Games, Open - Konkurs Mikołajkowy
27 ACCEPTED 2020-12-08 23:54:26
2020-12-08 18:20:50
Małgorzata Mączewska DOLCE VITA
  • 1x 5/PG/Konkurs nr 5, Pony Games, Open - Konkurs Mikołajkowy
26 ACCEPTED 2020-12-08 23:54:33
2020-12-08 18:20:26
Maria Mączewska DOLCE VITA
  • 1x 5/PG/Konkurs nr 5, Pony Games, Open - Konkurs Mikołajkowy
25 ACCEPTED 2020-12-08 23:54:39
2020-12-08 10:25:23
Martyna Wilińska ZAPP-ZARAPP
  • 2x 7B/L/Konkurs nr 7B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 2x 17B/L/Konkurs nr 17B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
24 ACCEPTED 2020-12-08 23:54:42
2020-12-08 09:06:25
Urszula Oryga Siwiak GRUPO PROM ANTRAX Z
  • 2x 16/L/Konkurs nr 16. klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P. zwykły, wys. 110 cm
23 ACCEPTED 2020-12-08 08:43:32
2020-12-08 08:41:27
Oliwia Grabowska ELIXIR DE LA ESPERANCE
  • 2x 16/L/Konkurs nr 16. klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100 cm
22 ACCEPTED 2020-12-08 08:43:37
2020-12-08 08:40:21
Oliwia Grabowska ŁAWNIK
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P. zwykły, wys. 110 cm
  • 1x 19/N/Konkurs nr 19, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
21 ACCEPTED 2020-12-08 08:43:41
2020-12-08 08:39:44
Marek Wacławik DELI
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16. klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P. zwykły, wys. 110 cm
20 ACCEPTED 2020-12-08 08:43:46
2020-12-07 17:11:08
Natalia Górecka J'03 N-CONNIE OF HERITAGE
  • 1x 7B/L/Konkurs nr 7B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P. dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 17B/L/Konkurs nr 17B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P. zwykły, wys. 110 cm
19 ACCEPTED 2020-12-08 08:43:50
2020-12-07 16:05:31
Weronika Buchcar IKANA
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16. klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P. zwykły, wys. 110 cm
18 ACCEPTED 2020-12-07 00:47:14
2020-12-06 20:02:22
Ewa Gromadowska M'08 TOP EWITA
  • 2x 2/70/Konkurs nr 2, Open , dokładności, wys. 70 cm
  • 2x 13/70/Konkurs nr 13, Open , dokładności, wys. 70 cm
17 ACCEPTED 2020-12-07 00:47:18
2020-12-06 19:28:19
Maja Gromadowska GALOP
  • 2x 7A/L/Konkurs nr 7A, klasa L, Egzamin Licencylny, wys. 100 cm
  • 2x 17A/L/Konkurs nr 17A, klasa L, Egzamin Licencylny, wys. 100 cm
16 ACCEPTED 2020-12-07 00:47:22
2020-12-06 18:26:05
Aleksandra Wernerowicz GENIUS
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6. klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P. dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16. klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P. zwykły, wys. 110 cm
15 ACCEPTED 2020-12-07 00:47:25
2020-12-06 18:23:49
Karolina Wernerowicz MISSISSIPI
  • 1x 4/LL1/Konkurs nr 4, klasa LL1, Open , dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 15/LL1/Konkurs nr 15, klasa LL1, Open , dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm
14 ACCEPTED 2020-12-07 00:47:29
2020-12-06 18:21:27
Karolina Wernerowicz VALES BLUERAY
  • 1x 4/LL1/Konkurs nr 4, klasa LL1, Open , dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 7A/L/Konkurs nr 7A, klasa L, Egzamin Licencylny, wys. 100 cm
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16. klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 17A/L/Konkurs nr 17A, klasa L, Egzamin Licencylny, wys. 100 cm
13 ACCEPTED 2020-12-07 00:47:33
2020-12-06 18:15:50
Karolina Wernerowicz MAIDI
  • 1x 1/50/60/Konkurs nr 1, Debiuty, dokładności, wys. 50/60 cm
  • 1x 2/70/Konkurs nr 2, Open , dokładności, wys. 70 cm
  • 2x 13/70/Konkurs nr 13, Open , dokładności, wys. 70 cm
12 ACCEPTED 2020-12-19 20:18:38
2020-12-06 17:41:22
Inga Kloze HARY
  • 2x 16/L/Konkurs nr 16. klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100 cm
11 ACCEPTED 2020-12-16 21:52:22
2020-12-06 17:03:25
Maja Wałach EPIZOD M
  • 1x 4/LL1/Konkurs nr 4, klasa LL1, Open , dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6. klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 15/LL1/Konkurs nr 15, klasa LL1, Open , dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16. klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100 cm
10 ACCEPTED 2020-12-06 08:42:03
2020-12-05 20:26:26
Julia Suchecka FADO
  • 2x 12/50/60/Konkurs nr 12, Debiuty, dokładności, wys. 50/60 cm
9 ACCEPTED 2020-12-16 21:52:30
2020-12-04 20:30:20
Anna Dargiewicz ROCKEFELLER
  • 2x 7B/L/Konkurs nr 7B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P. dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 2x 17B/L/Konkurs nr 17B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 18/P/Konkurs nr 18, klasa P. zwykły, wys. 110 cm
8 ACCEPTED 2020-12-16 08:02:02
2020-12-01 20:45:46
Wiktoria Kurzyp GROM
  • 1x 7B/L/Konkurs nr 7B, klasa L, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P. dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
7 ACCEPTED 2020-12-02 09:21:59
2020-12-01 20:45:12
Szymon Weremczuk LU FRANCISKA VDL
  • 1x 4/LL1/Konkurs nr 4, klasa LL1, Open , dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6. klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 15/LL1/Konkurs nr 15, klasa LL1, Open , dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16. klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100 cm
6 ACCEPTED 2020-12-02 09:22:02
2020-12-01 20:44:41
Szymon Weremczuk CORIANO
  • 1x 4/LL1/Konkurs nr 4, klasa LL1, Open , dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6. klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 15/LL1/Konkurs nr 15, klasa LL1, Open , dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16. klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100 cm
5 ACCEPTED 2020-12-02 09:22:05
2020-12-01 20:43:25
Amelia Madej UNI-HAPPY DU PACHIS
  • 1x 4/LL1/Konkurs nr 4, klasa LL1, Open , dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6. klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100 cm
4 ACCEPTED 2020-12-02 09:22:09
2020-12-01 20:42:46
Magdalena Erd SEPTEMBER HIT
  • 1x 4/LL1/Konkurs nr 4, klasa LL1, Open , dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 6/L/Konkurs nr 6. klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 15/LL1/Konkurs nr 15, klasa LL1, Open , dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 16/L/Konkurs nr 16. klasa L, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 100 cm
3 ACCEPTED 2020-12-02 09:22:15
2020-12-01 11:49:49
Karolina Majewska HEKTOR
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
  • 1x 19/N/Konkurs nr 19, klasa N, dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 120 cm
2 ACCEPTED 2020-12-12 09:07:02
2020-12-01 09:02:28
Anna Korzeniewska CAPRINI 3
  • 1x 8/P/Konkurs nr 8, klasa P. dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 110 cm
  • 1x 9/N/Konkurs nr 9, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
1 ACCEPTED 2020-12-08 23:54:46
2020-11-29 15:00:11
Konstancja Bohdanowicz GRETA VON CRUISING
  • 2x 4/LL1/Konkurs nr 4, klasa LL1, Open , dwufazowy (zwykły, zwykły), wys. 90 cm
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Akszak-Okińczyc Patrycja Bpk
S
Brak
2. Augustyniak Wiktoria Stajnia Szybki Konik
2006 (JM.)
brak
3. Beczak Katarzyna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2009 (JM.)
Brak
4. Beczak M'07 Gabriela nz (SSKS Stare Babice)
2007 (JM.)
Brak
5. Behal Natalia Stajnia Malinowo
2006 (JM.)
brak
6. Biedrzycka Barbara Stow. SSK Stare Babice
S
O011455
7. Bielecka Marta nz
8. Bisaga Ines Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (J.)
0039145
9. Bogusz Łukasz KJ Akademia Kucania
2007 (JM.)
brak
10. Bogusz Jm'05 Ida nz
2005 (J.)
brak
11. Bohdanowicz Konstancja BPK - MAZ
2004 (J.)
O033953
12. Cach Lena KJ Podkowa Leśna
2007 (JM.)
brak
13. Charpin Mikołaj Stow. Golden Horse
2002 (MJ.)
O033574
14. Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
2001 (MJ.)
O026640
15. Czarnomska Gabriela JKS Olsza
2004 (J.)
O047938
16. Dąbrowska Aleksandra Stajnia Szybki Konik
2006 (JM.)
Brak
17. Dargiewicz Anna BPK - PDL
S
O001421
18. Dombrowska Adrianna Stowarzyszenie Agro-Aves
2003 (J.)
O052769
19. Duda Dorota nz (SKJ Legia Kozielska)
S
brak
20. Dudkiewicz Zofia Ciechanowski KJ
2003 (J.)
O025882
21. Dzięgielewska Karina Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2004 (J.)
O036256
22. Dzięgielewski Kamil Stow. SSK Stare Babice
2007 (JM.)
O056801
23. Erd Magdalena WKJ Lublin
2007 (JM.)
O053559
24. Figaszewska Julia Brak
2003 (J.)
Brak
25. Fiks M'07 Zuzanna nz (SKSK Stare Babice)
2007 (JM.)
O037565
26. Foremny Paweł JKS Umiastów
S
O038901
27. Gaul-Piotrowska Sonia BPK maz
2013 (Mł.)
Brak
28. Gawłowska Magdalena bpk
2003 (J.)
O051140
29. Gieryszewski Włodzimierz Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
S
O005021
30. Glińska J'03 Kinga Stowarzyszenie Interhorse
2003 (J.)
O053558
31. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
32. Górecka Natalia Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
2003 (J.)
O040147
33. Górka Aleksandra Horse Move
2020 (Mł.)
0
34. Goś Natalia BPK
2002 (MJ.)
O040071
35. Gromadowska Maja KJ Poczernin
2005 (J.)
O035878
36. Gromadowska M'08 Ewa BPK
2008 (JM.)
brak
37. Grunwald Zuzanna nz
38. Gutaker Maja BPK maz
2011 (Mł.)
Brak
39. Hart Dyke Zofia KJ Akademia Kucania
2009 (JM.)
brak
40. Janiszewska Magdalena BPK (MAZ)
2004 (J.)
O047690
41. Janusz M'09 Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2009 (JM.)
O057823
42. Kajdrys Klara Brak
2011 (Mł.)
O061567
43. Kępska Julia BPK MAZ
2007 (JM.)
O050782
44. Kilian Aleksandra nz (Ostoja Kończynka)
S
Brak
45. Kiper Kamila Bpk maz
2004 (J.)
Brak
46. Klimaszewska Zofia Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
S
O013052
47. Kloze Inga KJ Aromer Józefin
S
O020716
48. Kołacz Maja Stowarzyszenie SSK Stare Babice
2003 (J.)
O040144
49. Kołodyńska Kornelia Stajnia Malinowo
2005 (J.)
brak
50. Kołodziejczyk Milena Klub Sportowy Happy Horse
2005 (J.)
0050091
51. Kondzioła Elżbieta bpk MAZ
S
O002129
52. Korzeniewska Anna St. Interhorse Dobra Nadzieja
2005 (J.)
O040031
53. Krencik Julia SKJ Beckersort Laszczki
S
Brak
54. Kubicka Natalia Stajnia Szybki Konik
2004 (J.)
brak
55. Kucharczyk Jm'06 Hanna SSKJ Grobice
2006 (JM.)
O055027
56. Kułakowska Agnieszka JKS Equita Świętochów
S
O005238
57. Kurstak-Cwynar Monika BPK mazowiwckie
S
Brak
58. Kurzyp Wiktoria WKJ Lublin
S
O023317
59. Kuszewska Julia Oj Vertigo Makowscy
2008 (JM.)
brak
60. Lemlich Nina bpk
2005 (J.)
O048615
61. Lewandowska Gabriela Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2011 (Mł.)
0058314
62. Lewandowska Michalina Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2010 (Mł.)
0057242
63. Łącka Alicja KJ Aromer Józefin
2003 (J.)
O049201
64. Łącka Michalina KJ Aromer Józefin
2009 (JM.)
O052681
65. Łyżwa Izabela Stowarzyszenie Agro-Aves
2000 (MJ.)
O041205
66. Mączewska Małgorzata Stajnia Nad Wisłą
2008 (JM.)
brak
67. Mączewska Maria Stajnia Nad Wisłą
2008 (JM.)
brak
68. Madej Amelia Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2007 (JM.)
O055854
69. Majchrzak Nalatia Stajnia Szybki Konik
2005 (J.)
brak
70. Majewska Karolina St. J Stajnia Podolszyn
S
O004821
71. Malinowski Antek Stajnia Pod Zegarem
2009 (JM.)
Brak
72. Małachowska Beata KJ Huzar
S
brak
73. Marjańska Jm'07 Milena KJ Złoty Koń
2007 (JM.)
-
74. Michalska Julia Stajnia Szybki Konik
2007 (JM.)
Brak
75. Młotkiewicz Weronika BPK MAZ
S
Brak
76. Mrowiec Aleksandra BPK MAZ
2006 (JM.)
Brak
77. Mrowiec Anna Bpk maz
S
O046315
78. Murdzia Seweryn brak
S
O006295
79. Murdzia Seweryn Bpk
S
O006295
80. Nowak Mj'00 Michalina nz (SKJ Podkowa Leśna)
2000 (MJ.)
O031653
81. Olszewska Natasza Stajnia Malinowo
2005 (J.)
brak
82. Pankiewicz Ireneusz KJ Bielik Grzegorzewice
S
O028769
83. Pankiewicz Julia KJ Bielik Grzegorzewice
2004 (J.)
brak
84. Piątkowska Katarzyna
85. Piątkowski Michał Strzała Krubiczew
S
O002519
86. Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
S
O002519
87. Piechnik Sylwia SKJ Beckersport
S
O038621
88. Prasek Hubert Stow. Interhorse Pleszew
2012 (Mł.)
Brak
89. Prasek Krzysztof St. Interhorse
S
O001059
90. Prasek Magdalena Stow. Interhorse Pleszew
S
O000912
91. Przybylska Lidia Szybki Konik
2004 (J.)
brak
92. Puchalska Maja Horse Move
2020 (Mł.)
0
93. Rabiega Zofia Stowarzyszenie Interhorse
2006 (JM.)
Brak
94. Raszewska Gaja KJ Rock Horses
2005 (J.)
O046522
95. Romańczuk Antonina Stajnia Nad Wisłą
2010 (Mł.)
brak
96. Rostek Basia Klub Jeździecki Akademia Kucania
2003 (J.)
O039516
97. Rutkowska Kamila Ciechanowski Klub Jeździecki
2009 (JM.)
none
98. Ryczałek Emilia Stajnia Malowany Koń
2012 (Mł.)
Brak
99. Saługa Laura KJ Akademia Kucania
2003 (J.)
O037841
100. Samsel Amelia Klub Jeździecki Huzar
2007 (JM.)
O043107
101. Siwek Wiktoria BPK
2005 (J.)
O051438
102. Siwiec Nina KJ Złoty koń
2008 (JM.)
Brak
103. Sobolewska Gaja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2007 (JM.)
brak
104. Sobolewska Lea Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych
2007 (JM.)
brak
105. Staniewicz Natasza BPK
2008 (JM.)
brak
106. Strzelecka Magdalena KJ Podkowa Leśna
2006 (JM.)
brak
107. Suchecka Julia bpk
2002 (MJ.)
brak
108. Suliga Kamila BZK mazowieckie
S
Brak
109. Syrowska Maria Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2006 (JM.)
O048296
110. Szysz J'02 Katarzyna nz (JKS Umiastów)
2002 (MJ.)
brak
111. Toeplitz Urszula Nz (Ostoja Kończynka)
2008 (JM.)
brak
112. Traczyk Anna Stajnia Malowany Koń
2007 (JM.)
Brak
113. Tsapin Artiem Bez Przynależności klubowej
2005 (J.)
brak
114. Tymieniecka Zofia INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
2004 (J.)
LZRWJ/3197/20A(W)B(W)
115. Urbańska Hanna KJ Złoty Koń
2008 (JM.)
brak
116. Walczak Aleksandra Klub Jeździecki Akademia Kucania
2003 (J.)
O039315
117. Wałach Maja SKJ Bajardo
2007 (JM.)
O046357
118. Wejner Kamila BPK
2007 (JM.)
brak
119. Weremczuk Szymon WKJ Lublin
2000 (MJ.)
O024273
120. Wernerowicz Aleksandra KJ Akademia Kucania Dawidy
2008 (JM.)
O055839
121. Wernerowicz Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2008 (JM.)
O053405
122. Wilińska Martyna Stow. SKJ Bobrowy Staw
2004 (J.)
O044958
123. Wolińska Nadia Stajnia Szybki Konik
2007 (JM.)
Brak
124. Zając Diana Brak
2005 (J.)
O059995
125. Zarzycka Joanna Stajnia Szybki Konik
2003 (J.)
Brak
126. Zięblińska Zosia Stajnia Pod Zegarem
2003 (J.)
Brak
127. Żuchowicka Jm'07 Katarzyna SSKJ Grobice
2007 (JM.)
O039387
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin PONY Group National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

42

AFRODYZJAK KUC POL 2006 Wałach tarantowata/kuc:103 F: AS
M: ŚLICZNOTKA
BRAK brak
2.

143

ALBERT KUC POL 2003 wałach dereszowata/kuc:- F: -
M: -
- -
3.

76

ALPINEX Czysta Krew Arabska POL 2007 Wałach gniada/kuc:148 F: Murat-Nur /
M: Akwa / Reguł
D brak
4.

103

ALTIVO Z ZANGERSCHEIDE POL 2005 wałach ciemnogniada/178 F: Accardi
M: Bipsy-M
LKPZJ/8859/20 Z627105
5.

33

AMAL OO POL 2011 wałach gniada/mk:156 F: Akim De Ducor (FR)
M: Arwima
K025785 brak
6.

160

AMANDA HAFLINGER POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Silver
M: Arleta
D K023720 POL013670073507
7.

123

AMERICANOS SP POL 2013 wałach gniada/165 F: Stakkato Top
M: American Beauty
Brak Brak
8.

130

AMETYST M SP POL 2013 wałach gniada/Brak F: Vulkan L
M: Amfora M
K025840 616009690054913 61600960054913
9.

127

ARMANI TYP SZLACHETNY POL 2012 wałach ciemnogniada/162 F: NN
M: NN
brak B013673S
10.

53

AWANGARDA SP POL 2012 klacz kasztanowata/165 F: Cassilio
M: Alegoria
K024767 616009660177712
11.

152

AWERS SP POL 2015 wałach siwa/165 F: Tjungske
M: Alada
Brak POL 616009610053415
12.

151

BAKALIA J SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/- F: Karbon
M: Bagnica / Dinard
K018988
13.

147

BALCORMO HECTOR gr. D NN IRL 2012 wałach siwa/kuc:149 (w F: NN
M: NN
D K027742 372414005677664
14.

63

BASKILA MAŁOPOLSKA POL 2005 klacz siwa/160 F: Wifon
M: Batuta
K018871 POL006580005605
15.

51

BELLA DONNA AES POL 2011 Klacz gniada/167 F: Arko III
M: Bella-Canta R
K021051 826002110873555
16.

60

BENTLEY’S LEGACY OLDENBURG POL 2010 wałach gniada/173 F: Bentely Blue Horse x Belissimo M
M: Funny Flower x Flavio
DE 433334027510 Brak
17.

96

BILLY ROUBLE Mariusz Czarnomski GBR 2009 gelding bay/178 F: KANNAN
M: BILLY DOLLAR
K027089 826002009021667
18.

64

BLACK BEAUTY Pełna Krew Angielska POL 2014 klacz ciemnogniada/170 F: Ecosse
M: Becky Gold
brak 616POL14008362T
19.

129

BLANKA TYP SZLACHETNY POL 2012 Klacz izabelowata/160 F: nn
M: nn
brak 616 999 61 0064312
20.

110

BOLEK MŁP POL 2013 Wałach gniada F: Brak
M: Brak
Brak
21.

43

BONA FIDE SP POL 2006 klacz ciemnogniada/164 F: Love Affair
M: Brava Bella Corte
Brak .
22.

148

BRYLANT MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach siwa/kuc:148 F: Palmer
M: Bessica
D K030104 616-006-66-11498-11
23.

85

CALIPSO DU MESNIL SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/174 F: Galisco Du Mesnil
M: Caramba
K009666 POL009670094704
24.

158

CAOMA WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz gniada F: Czarczaf
M: Cajamarka
brak
25.

16

CAPRINI 3 ZWEIBRUCKER GER 2001 wałach gniada/168 F: Cento / Capitol
M: Lalic / Lord Calando
K009809 -
26.

78

CEZA SP POL 2011 klacz kasztanowata/mk:152 F: Chleb
M: Centka
Brak 616009590137711
27.

140

CHACCALL OLD GER 2015 Wałach gniada/165 F: Casallco / Casall
M: Chaccizia / Chacco Blue
K027789 DE 418185006015
28.

94

CHACCO PERFECT S Deutsches Sportpferd POL 2009 wałach gniada/175 F: Chacco-Blue
M: Georgina Plus-S
K019273 DE455879011009
29.

91

CHAMPION FOREST KUC POL 2002 wałach gniada/kuc:147 F: Nur / Wermut
M: Chanel/ Cyma
A2 K014638 POL013640057802
30.

136

CHOCOLATE DREAM KUC POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:149 F: nn
M: nn
brak 528019090008452
31.

149

CINZANO MK SP POL 2014 Wałach gniada/172 F: Bolero de Revel
M: Cher
K026401 616009600172814
32.

46

COCO HEAVENLY ENIGMA COB IRL 2011 Klacz kara/mk:140 F: NN
M: Sander Dolny Daydreamer
Brak 826073001209468
33.

99

CON AMORE KWPN NED 2007 Wałach kara F: Indoctro
M: Sylvinia
K021892
34.

139

CORELLA OLDENBURSKI POL 2006 klacz kasztanowata/167 F: Centadel
M: Charlina Z
K027869 LKGRPZJ/221/19 103QP71
35.

11

CORIANO OS GER 2016 ogier ciemnogniada/165 F: Coupe D'Or / Coupe De Coeur
M: Cariana / Calico
K029377 DE418180180816
36.

154

CORLEONE HOL GER 2010 Wałach siwa/172 F: Cachas / Caretino
M: Winona I / For Pleasure
K018371 DE421000138610
37.

48

CORSTAR HOL GER 2011 Wałach gniada/168 F: Corrado I
M: Patricia IX
K023722 DE421000203911
38.

132

CORTAZAR SP POL 2013 wałach kasztanowata/169 F: Quality Time
M: Contessa
K022581 616009510253313
39.

68

CRISTAL B Szlachetna Półkrew POL 2013 wałach gniada/170 F: Canabis Z
M: Zandorella K Z
Brak 616999680051713
40.

138

CYPISEK KUC WALIJSKI POL 2003 wałach siwa/kuc:- F: -
M: -
- -
41.

104

CYRKONIA SP POL 2002 klacz gniada/165 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Hel
M: Cyranka / Cavalliero
K006997 POL009640024802
42.

69

CZAPLA HUCULSKA POL 2008 Klacz inna/kuc:137 F: Rewir /
M: Całka /
C brak POL012570170808
43.

54

DANCE BOY MELK. DEU 2009 wałach kasztanowata F: Elite D' Olympic / Elite Donnerhall
M: Lady / Laptop
K020991 427270508509
44.

120

DEKORACJA SP POL 2000 klacz gniada/165 F: Rubin
M: Drama
K014215 616009660310200
45.

30

DELI SP POL 2008 klacz kasztanowata/174 F: Landos II
M: /Maram
K016300 616 009 53 01949 08
46.

113

DIADEM KM POL 2015 wałach skarogniada/mk:155 F: Masini/Dixieland
M: Dora/Vilnius
Brak 616013670068115
47.

67

DINA WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Bumerang / Loxley
M: Doni Consor / Consor
K018987 DE441411193509
48.

3

DOLAR SP POL 2004 wałach siwa/167 F: -
M: -
Brak 616999670059004
49.

34

DOLCE VITA WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/165 F: Colox Cup
M: Dulcynea
brak brak
50.

65

DON ARAGORN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/170 F: Le Duc
M: Damara I
Brak 616009570039216
51.

56

DORUS TYP KUC POL 2006 Wałach tarantowata/kuc:135 F: nn
M: nn
brak
52.

126

EL HAJAT Czysta Krew Arabska POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:nn F: Dekstern
M: El Hajfa
brak 616POL12009218A
53.

28

ELIXIR DE LA ESPERANCE HOLST POL 2004 wałach gniada/165 F: Ephebe F / Galoubet A
M: Noblesse XXII / Baldini I
K009525 DE421000103504
54.

105

ELWIS KUC FELIŃSKI POL 2005 Wałach kara/kuc:139 F: Mandaryn
M: Energia
C K019939 pol013580372805
55.

115

EMMA KUC FELIŃSKI POL 2007 Klacz siwa/mk:140 F: Romus / Figaro
M: Empatia / Grafit
C K020362 POL013580665307
56.

26

EPIZOD M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 wałach siwa/170 F: Paradys
M: Epopeja
K013345 616009690043003
57.

18

FADO HUCULSKA POL 2008 wałach gniada/kuc:140 F: Nicpoń
M: Wanilka
brak POL012630041508
58.

150

FERRARI S SP POL 2015 wałach gniada/172 F: Cassilio
M: First Baby
K028829 616009690082115
59.

39

FISTON VAN T&L BWP BEL 2011 wałach siwa/170 F: HOUSTON
M: CHANAC VAN T&L
K020838 056007000F50039
60.

72

GAFA SP POL 2000 Klacz kasztanowata/- F: Faust Z / Furioso II
M: Gama / Garantie
K005435 POL009510114300
61.

57

GALICJA KOŃ MAŁY POL 2016 klacz gniada/kuc:148 F: Nikiel
M: Gracja II
brak 616013640070916
62.

20

GALOP Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 wałach kasztanowata/164 F: Libretto
M: Gama
K025104 616009630200109
63.

111

GAŁGAN P KONIK POLSKI POL 2009 Wałach inna/kuc:140 F: Drzewiak
M: Groza
Brak Brak
64.

21

GENIUS KWPN NED 2011 wałach siwa/173 F: Zandor Z / Zeus
M: Bonita / Bal Pare
K030142 528003201109782
65.

81

GIOVVANI II KG SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/170 F: Landor S
M: Genewa KG
K021971 616009610116010
66.

90

GRACJA W NN POL 2006 Klacz gniada/kuc:128 F: Top-ewita
M: Garda
Brak
67.

37

GRETA VON CRUISING ISH IRL 2016 klacz kasztanowata/167 F: Cruising Arish
M: Goldicova
K029976 372414006047490
68.

8

GROM SP POL 2014 Wałach gniada F: Karbit
M: Giorgia B
K025760
69.

36

GRUPO PROM ANTRAX Z Z POL 2009 klacz gniada/170 F: Bariton P/ Darco
M: Sky/ Quick Star
K023183 056015Z55803509
70.

83

HAPPY RYTM SP POL 2006 wałach kara/- F: Rytm
M: Happy Star
K012036 616009530147506
71.

25

HARY SP POL 2012 Wałach kasztanowata/170 F: Romeo Des Vaux
M: Hiszpanka / Contendus
K026145
72.

66

HAVENA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Klacz gniada/164 F: Dionizos
M: Haidi
K026898 616009661583211
73.

15

HEKTOR SP POL 2008 wałach ciemnogniada/169 F: Kilian 38 / Boreas
M: Hanka / Nirkan
K016144 12141
74.

88

HERR VITO PKSP POL 2013 Wałach gniada F: Turbud Cicero( Ceciero van de Maltahoeve)
M: Hrabinka C
K024714 616009660449013
75.

116

HIAWATHA KWPN NED 2012 Wałach gniada/165 F: Crespo VDL
M: Doutzenminka
K024552 .
76.

87

HIMENA SP POL 2012 klacz gniada/158 F: Comandor
M: Hawana
brak 616009570184412
77.

49

IBIZA SP POL 2008 klacz gniada/158 F: Niels / Los Angeles
M: Isia / Duch Asty
K012959 616009520116908
78.

32

IKANA SP POL 2012 klacz gniada/175 F: Vandamme/Guidam
M: Ikea/Turbud Quirinus
K029734 616009640025512
79.

44

IMPERATOR WLKP POL 2 wałach gniada/168 F: Orient
M: Impreza
Brak -
80.

133

INES Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz gniada/165 F: Rammstein
M: Infa-Land
brak 616098200119012
81.

38

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada F: Castigione L / Contender
M: Ida L / Lux Z
K007335 POL009580085303
82.

100

JOS KUC POL 2002 Wałach kara/kuc:137 F: Kanclerz
M: Marjons Jannine
C K007091 616013670037502
83.

106

KAMINA D TRAK POL 2007 Klacz gniada/171 F: Gluosnis / Gerodot
M: Kamelia / Aragonit
K019940 POL732010026007
84.

14

KASINIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/- F: Cassini Kama / Cassini I
M: Kanasta / Czandor
K024449 616009640067912
85.

77

KASTILIA Czeski Kuc Goracokrwisty POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:138 F: Klootwijkhoeve's Vidar/Briljant
M: Kitty/Lipan
Brak 203001937240609
86.

4

KASZMIR WLKP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Cajero / Caretino
M: Kalifornia / Dżamir
K013435 POL007610013807
87.

134

KATIUSZA DI TRAKEŃSKA POL 2006 Klacz kara F: Dinar
M: Krutynia
brak
88.

125

KAZIK GR. B TYP KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:124 F: nn
M: nn
brak
89.

61

KEES KWPN POL 2015 wałach gniada/165 F: Rodrigoo vdl
M: Ines
K028414 616 0939 002444 19
90.

137

KEJS KUC WALIJSKI POL 2003 klacz skarogniada/kuc:- F: -
M: -
- -
91.

9

LADY PEZI OLD GER 2013 Klacz gniada/- F: Lord Pezi Junior / Lord Pezi
M: Luisa / Landor S
K023915 DE418180215613
92.

7

LANDO AA MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Hindus
M: Laguna
K029259 616006550030016
93.

2

LASKANA OLDENBURSKA POL 2005 klacz ciemnogniada/170 F: Contendro I
M: Lufthansa
K024127 DE 418181004805
94.

135

LAYRO STW BWP POL 2011 wałach siwa/167 F: Cassander van Het Bremhof
M: Athena
K021391 981100002680724
95.

157

LITTLE CARTIER SP POL 2008 wałach gniada/167 F: Cartier ll/ Cheenook
M: Losita 2
K016799 POL009640013408
96.

93

LITTLE CARTIER SP POL 2008 wałach gniada/167 F: Cartier II/ Cheenook
M: Losita 2
K016799 POL009640013408
97.

10

LU FRANCISKA VDL KWPN NED 2016 klacz gniada/172 F: Glenfiddich VDL / Bacardi VDL
M: Franciska Van Het Bevrijdthof / Cardento
K029376 528003201601779
98.

40

LUCKY MAN KWPN POL 2016 wałach kara/175 F: NABAB DE REVE
M: CAPITALE 5
BRAK 528003201609914
99.

29

ŁAWNIK MŁP POL 2010 Wałach gniada/- F: Huzar / Jalienny
M: Łysica / Top Gun
K017722 616006590217010
100.

98

ŁOKIETEK-K KUC FELIŃSKI POL 2012 Wałach inna/kuc:125 F: Harbin
M: Łezka/Olaf
Brak
101.

109

MADRAS KUC POL 2005 wałach siwa/kuc:110 F: NN
M: NN
616999580649005 616098200182943
102.

24

MAIDI PONY POL 2012 mare chestnut/kuc:129 F: Max
M: Mika
B group K025715 616013570174212
103.

159

MILLCROFT VIVA KUC WALIJSKI GBR 2009 klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog
M: Millcroft Dahlia
C K020200 826046020155026
104.

22

MISSISSIPI KUC CONNEMARA POL 2012 klacz siwa/kuc:147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
A2 K021250 616013661246212
105.

101

MISTER KUC POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:149 F: Nn
M: Nn
K023513 616999640069913
106.

164

MITHRAS VAN DE TOMBEELE BWP POL 2012 wałach gniada/170 F: Toulon
M: Raina
K026990 056002W00303189
107.

97

MY REVELATION HOL GER 2014 wałach gniada/Brak F: Mylord Carthago
M: Betty DL
K026865 DE421000143714
108.

31

N-CONNIE OF HERITAGE Belgisch Warmbloedpaard BEL 2013 Klacz siwa/. F: Caspar 232
M: Azalea
K025202
109.

47

NICCO SP POL 2012 Wałach gniada/160 F: nn
M: Nn
K028134
110.

74

NIGORA HUCULSJA POL 2015 klacz gniada/kuc:142 F: Szaman
M: Narnia Tabun
Brak 616012630125015
111.

62

NOMINACJA SP POL 2004 klacz siwa/162 F: Hartland
M: Naomi
K014127 616009661641004
112.

131

NTENDER SP POL 2012 Wałach gniada/178 F: Contendus
M: Nimba
K020837 Pol/61600961014212
113.

163

NTENDER F:
M:
114.

119

ODIGO VAN HET KAPELHOF BWP BEL 2014 ogier gniada/175 F: Darco / Lugano Van La Roche
M: Prima Donna / Pinkus
K025679 056002W00307591
115.

122

OLSTER SP POL 2013 wałach siwa/- F: Falbrus / Aviano
M: Oaza / Orkisz
K023339 616009640040013
116.

6

P’ QUATRO SP POL 2010 Wałach gniada/164 F: Qulester
M: Putyfara / Louis
K020886 616009661404011
117.

112

PAJDA HUCUŁ POL 2012 Klacz bułana/mk: F: Natan /
M: Plamka /
brak
118.

95

PANICZ ARABOKONIK POL 2014 wałach bułana/mk:150 F: macho
M: polonia
brak 616013630062114
119.

75

PEGGY BROWN SP POL 2015 klacz siwa/169 F: Carlos DZ/Cantus
M: Panjaa/Alvaro
Brak 616009661351815
120.

71

PIERWSZA RADOŚĆ TRAKEŃSKA POL 2007 klacz kasztanowata/160 F: Radiator
M: Pieresyp
Brak POL732010026607
121.

142

PIRAT KUC POL 2005 wałach siwa/kuc:- F: -
M: -
- -
122.

121

PLOTER SP POL 2012 Wałach kara/- F: Negro
M: Pokusa / Lord Aleksander
K023801 616009670043112
123.

55

POETIN WESTFALSKA POL 2008 Klacz gniada/168 F: Piano II
M: Falkenhof's Lady Paradox
K014177 DE 441410972208
124.

73

PONCESJA MLP POL 2007 klacz siwa/162 F: Espadero/Eldon
M: Plecionka/Oregon
Brak 006580419807
125.

41

PROMETHEUS SP POL 2005 wałach skarogniada/170 F: NN
M: NN
brak 12032
126.

128

RAINBOW DASH M WLKP POL 2012 klacz gniada/175 F: Che Guevara L / Cassini I
M: Ramona / Skaner-A
K021596 616007610082012
127.

108

RED HERSHEY HANOWERSKA GER 2013 wałach gniada/165 F: RAMIRO'S SON II
M: DELIA
K023135 DE431319730813
128.

27

REYLEM CORNELIA GR. C WELSH POL 2006 Klacz jelena/kuc:137 F: Cottrell Archimedes
M: Reylem carmen
C K027046 143418
129.

17

ROCKEFELLER SP POL 2012 wałach siwa/172 F: Cap De B'neville /
M: Rafia / Abdullah
K023459 616009600155412
130.

107

RONALDINI TRAKEŃSKA POL 2005 Wałach kasztanowata/172 F: Gluosnis / Gerodot
M: Regina /
K014546 732010006405
131.

86

ROSATO SPRIZZ FP HOLSZTYŃSKA POL 2013 wałach gniada/171 F: Riscal
M: Baroness XIII
brak DE421000555813
132.

153

ROSOMAK SP POL 20111 wałach gniada/173 F: XXXX
M: CCCCC
BRAK BRAK
133.

79

SANDREA SP POL 2015 Klacz kara/155 F: NN
M: Droopy
Brak Brak
134.

52

SARA SL SP POL 2014 Klacz gniada/160 F: Zinedine
M: Sabena
brak 616009661393814
135.

80

SARAGOSSA-P Polski Koń Szlachetny POL 2008 Klacz ciemnogniada/169 F: Liguster
M: Seniorita-P
Brak Brak
136.

13

SEPTEMBER HIT OLDENBURSKA POL 2015 klacz kasztanowata/168 F: Sadomant
M: Hulanka
K029280 DE433330897615
137.

70

SHADES OF GREY SP POL 2012 wałach siwa/176 F: Carlos DZ/Cantus
M: Nokia/Turbud Quirinus
Brak 616009580138112
138.

114

SONIA NN POL 2011 klacz myszata/kuc:140 F: Step
M: Gwida
brak 616013540029811
139.

59

SYCYLIA SP POL 2013 klacz gniada/172 F: Farmer
M: Selena
K024056 Brak
140.

117

T.GOLD QUIDAME II Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Klacz gniada/170 F: TANGELO VD ZUUTHOEVE
M: GOLD QUIDAME L
BRAK 056015Z55759414
141.

118

T.GOLD QUIDAME Z ZANG POL 2013 klacz gniada/165 F: Tangelo VD Zuuthoeve / Narcos II
M: Gold Quidame L / Quidam's Rubin
K018902 056015Z55850113
142.

84

TAMARYSZEK MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach kasztanowata/162 F: DEVIN DU MAURY
M: TABARBY
brak 616006580537710
143.

89

TANZANIA KUC FELIŃSKI POL 2003 klacz siwa/kuc:144 F: Wersal
M: Tasmania
K016113 POL 013 58 01433 03
144.

19

TOP EWITA DRP POL 1999 wałach gniada/kuc:141 F: Nasty Boy
M: Graefin W
K005422 POL013580150499
145.

161

TORNADO POL /kuc: F:
M:
146.

162

TORNADO POL /kuc: F:
M:
147.

82

TREZOR SP POL 2010 wałach gniada/- F: Colox Cup
M: Temke
K017470 616009600108710
148.

50

TULLAMORE PP HANOWERSKA POL 2015 klacz gniada/165 F: Toulon
M: Alida
K029083 DE431316983015
149.

102

TURIA KUC POL 2009 klacz siwa/kuc:141 F: Platon
M: Tanzania
brak 616013580385409
150.

12

UNI-HAPPY DU PACHIS BWP BEL 2004 Klacz kasztanowata F: Organo Sitte
M: Operette Du Pachis
K023693
151.

92

USHER Z ZANG POL 2015 Wałach kasztanowata/164 F: U Can't Lose / Nothing To Lose
M: Chilli / Turbud Quirinus
K028084 056015Z55512115
152.

45

VABIO SP POL 2000 Ogier ciemnogniada/160 F: Le Voltaire
M: Verna/Corde
K005067 07143
153.

23

VALES BLUERAY KUC CONNEMARA POL 2008 wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel
M: Vales Molly
A2 K024184 826082001201313
154.

156

WAGA HUCULSKA POL 2015 klacz skarogniada/kuc:145 F: Promień
M: Wicka
Brak 616012610151715
155.

141

WIESZCZKA HUCULSKA POL 2005 mare dark bay/kuc:138 F: Piaf
M: Wiosna
C none POL012570104305
156.

58

WILLA WLKP/POCH.TRK POL 2013 klacz kara/170 F: Czarczaf
M: Wallessa
brak 616007600259313
157.

155

WRÓŻBITA II KUC POL 2004 wałach gniada/kuc:148 F: ...
M: ...
Brak 111
158.

124

WUWU TRAKEŃSKA POL 2007 Wałach kara F: Ajbek
M: Wilga
brak
159.

35

ZAPP-ZARAPP SP POL 2010 wałach gniada/163 F: Domel / Lagrain
M: Zadra / Talent
K026608 616009540099010
160.

5

ZITTA SP POL 2011 klacz kasztanowata/172 F: Xx
M: Xx
Brak Xx
Rider Club
Competition
Prize
Beczak Katarzyna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
30
SUM:
30.00
Dzięgielewski Kamil Stow. SSK Stare Babice
50
SUM:
50.00
Fiks M'07 Zuzanna nz (SKSK Stare Babice)
50
70
SUM:
120.00
Górecka Kamila JKS Karolina
70
SUM:
70.00
Hart Dyke Zofia KJ Akademia Kucania
10
SUM:
10.00
Janiszewska Magdalena BPK (MAZ)
20
SUM:
20.00
Kilian Aleksandra nz (Ostoja Kończynka)
10
SUM:
10.00
Kloze Inga KJ Aromer Józefin
30
SUM:
30.00
Kołacz Maja Stowarzyszenie SSK Stare Babice
20
20
SUM:
40.00
Kołodziejczyk Milena Klub Sportowy Happy Horse
20
SUM:
20.00
Korzeniewska Anna St. Interhorse Dobra Nadzieja
200
SUM:
200.00
Kucharczyk Jm'06 Hanna SSKJ Grobice
20
SUM:
20.00
Kuszewska Julia Oj Vertigo Makowscy
20
SUM:
20.00
Łącka Alicja KJ Aromer Józefin
50
100
100
SUM:
250.00
Łącka Michalina KJ Aromer Józefin
20
50
SUM:
70.00
Madej Amelia Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
20
SUM:
20.00
Majewska Karolina St. J Stajnia Podolszyn
50
SUM:
50.00
Młotkiewicz Weronika BPK MAZ
20
SUM:
20.00
Mrowiec Aleksandra BPK MAZ
20
SUM:
20.00
Mrowiec Anna Bpk maz
30
SUM:
30.00
Murdzia Seweryn brak
150
SUM:
150.00
Murdzia Seweryn Bpk
200
200
SUM:
400.00
Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
150
300
SUM:
450.00
Prasek Krzysztof St. Interhorse
200
SUM:
200.00
Prasek Magdalena Stow. Interhorse Pleszew
100
50
SUM:
150.00
Raszewska Gaja KJ Rock Horses
30
SUM:
30.00
Rostek Basia Klub Jeździecki Akademia Kucania
100
SUM:
100.00
Szysz J'02 Katarzyna nz (JKS Umiastów)
50
SUM:
50.00
Tsapin Artiem Bez Przynależności klubowej
150
400
400
150
300
SUM:
1400.00
Tymieniecka Zofia INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
50
SUM:
50.00
Wernerowicz Aleksandra KJ Akademia Kucania Dawidy
50
SUM:
50.00
Wernerowicz Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
70
50
SUM:
120.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Akszak-Okińczyc Patrycja
Bpk
AWERS (152)
2020-12-19
14
2020-12-19
15
2020-12-20
2020-12-20
1
2020-12-20
13
Augustyniak Wiktoria
Stajnia Szybki Konik
CZAPLA (69)
2020-12-20
17
2020-12-20
8
Beczak Katarzyna
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
MISTER (101)
2020-12-19
6
2020-12-19
2020-12-20
2020-12-20
2
30
Beczak M'07 Gabriela
nz (SSKS Stare Babice)
2020-12-19
2
2020-12-19
1
2020-12-20
8
2020-12-20
6
Behal Natalia
Stajnia Malinowo
GALICJA (57)
2020-12-20
23
Biedrzycka Barbara
Stow. SSK Stare Babice
FERRARI S (150)
2020-12-19
15
2020-12-19
1
2020-12-20
1
2020-12-20
1
Bielecka Marta
nz
TORNADO (161)
2020-12-19
4
2020-12-20
5
Bisaga Ines
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
CORTAZAR (132)
2020-12-19
7
2020-12-19
11
Bogusz Łukasz
KJ Akademia Kucania
RONALDINI (107)
2020-12-19
1
2020-12-19
7
Bogusz Jm'05 Ida
nz
KAMINA D (106)
2020-12-19
2020-12-19
9
Bohdanowicz Konstancja
BPK - MAZ
2020-12-19
11
2020-12-19
Cach Lena
KJ Podkowa Leśna
2020-12-19
1
2020-12-19
1
Charpin Mikołaj
Stow. Golden Horse
2020-12-19
11
2020-12-19
2
Chrzanowska Zofia
KJ Wiktorowo
2020-12-19
6
2020-12-19
16
Czarnomska Gabriela
JKS Olsza
2020-12-19
9
2020-12-19
9
Dąbrowska Aleksandra
Stajnia Szybki Konik
SANDREA (79)
2020-12-20
17
2020-12-20
1
Dargiewicz Anna
BPK - PDL
2020-12-19
5
2020-12-19
12
2020-12-20
3
2020-12-20
8
Dombrowska Adrianna
Stowarzyszenie Agro-Aves
POETIN (55)
2020-12-20
2020-12-20
1
Duda Dorota
nz (SKJ Legia Kozielska)
2020-12-19
8
2020-12-19
4
Dudkiewicz Zofia
Ciechanowski KJ
2020-12-19
19
2020-12-20
7
2020-12-20
3
Dzięgielewska Karina
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
PLOTER (121)
2020-12-19
21
2020-12-20
10
2020-12-20
5
OLSTER (122)
2020-12-19
9
2020-12-19
2020-12-20
15
Dzięgielewski Kamil
Stow. SSK Stare Babice
JOS (100)
2020-12-19
2020-12-19
2
2020-12-20
2020-12-20
1
50
Erd Magdalena
WKJ Lublin
2020-12-19
6
2020-12-19
11
2020-12-20
7
2020-12-20
16
Figaszewska Julia
Brak
2020-12-19
1
2020-12-19
9
Fiks M'07 Zuzanna
nz (SKSK Stare Babice)
DINA (67)
2020-12-19
10
2020-12-19
4
50
2020-12-20
2
70
2020-12-20
11
Foremny Paweł
JKS Umiastów
2020-12-19
18
2020-12-19
8
2020-12-20
12
2020-12-20
10
Gaul-Piotrowska Sonia
BPK maz
2020-12-20
Gawłowska Magdalena
bpk
2020-12-20
2020-12-20
2020-12-20
2020-12-20
Gieryszewski Włodzimierz
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2020-12-19
18
2020-12-19
Glińska J'03 Kinga
Stowarzyszenie Interhorse
2020-12-19
4
2020-12-19
3
2020-12-20
2
2020-12-20
1
Górecka Kamila
JKS Karolina
AMETYST M (130)
2020-12-19
2
70
2020-12-20
Górecka Natalia
Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
2020-12-19
3
2020-12-19
20
2020-12-20
9
2020-12-20
19
Górka Aleksandra
Horse Move
MADRAS (109)
2020-12-19
1
2020-12-19
6
Goś Natalia
BPK
2020-12-20
15
2020-12-20
Gromadowska Maja
KJ Poczernin
GALOP (20)
2020-12-19
4
2020-12-19
7
2020-12-20
13
2020-12-20
6
Gromadowska M'08 Ewa
BPK
2020-12-19
1
2020-12-19
1
2020-12-20
1
2020-12-20
1
Grunwald Zuzanna
nz
TORNADO (162)
2020-12-19
2
2020-12-20
1
Gutaker Maja
BPK maz
2020-12-20
17
2020-12-20
17
Hart Dyke Zofia
KJ Akademia Kucania
EMMA (115)
2020-12-19
12
2020-12-19
10
2020-12-20
1
2020-12-20
4
10
Janiszewska Magdalena
BPK (MAZ)
HAVENA (66)
2020-12-19
16
2020-12-19
2020-12-20
4
20
2020-12-20
17
Janusz M'09 Zofia
KJ Akademia Kucania Dawidy
TURIA (102)
2020-12-19
17
2020-12-20
14
2020-12-20
10
2020-12-19
Kajdrys Klara
Brak
2020-12-20
1
2020-12-19
1
2020-12-19
1
2020-12-20
2
2020-12-20
1
2020-12-20
4
Kępska Julia
BPK MAZ
2020-12-20
1
2020-12-20
Kilian Aleksandra
nz (Ostoja Kończynka)
PANICZ (95)
2020-12-20
1
2020-12-20
1
BLANKA (129)
2020-12-20
5
10
2020-12-20
Kiper Kamila
Bpk maz
2020-12-20
12
2020-12-20
1
Klimaszewska Zofia
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2020-12-19
2020-12-19
2020-12-20
1
2020-12-20
11
Kloze Inga
KJ Aromer Józefin
HARY (25)
2020-12-20
4
30
2020-12-20
Kołacz Maja
Stowarzyszenie SSK Stare Babice
2020-12-19
5
20
2020-12-19
2
2020-12-20
5
20
2020-12-20
3
Kołodyńska Kornelia
Stajnia Malinowo
WILLA (58)
2020-12-20
25
2020-12-20
21
Kołodziejczyk Milena
Klub Sportowy Happy Horse
KEES (61)
2020-12-19
14
2020-12-19
2020-12-20
5
20
2020-12-20
Kondzioła Elżbieta
bpk MAZ
2020-12-19
3
2020-12-19
2020-12-20
2020-12-20
6
Korzeniewska Anna
St. Interhorse Dobra Nadzieja
2020-12-19
6
2020-12-19
7
2020-12-20
14
2020-12-20
2
200
Krencik Julia
SKJ Beckersort Laszczki
BOLEK (110)
2020-12-19
2020-12-19
Kubicka Natalia
Stajnia Szybki Konik
CEZA (78)
2020-12-20
1
2020-12-20
17
Kucharczyk Jm'06 Hanna
SSKJ Grobice
2020-12-19
2020-12-19
4
20
Kułakowska Agnieszka
JKS Equita Świętochów
HIAWATHA (116)
2020-12-19
12
Kurstak-Cwynar Monika
BPK mazowiwckie
2020-12-20
2020-12-20
Kurzyp Wiktoria
WKJ Lublin
GROM (8)
2020-12-19
10
2020-12-19
12
2020-12-20
18
2020-12-20
18
Kuszewska Julia
Oj Vertigo Makowscy
2020-12-20
6
20
2020-12-20
17
HIMENA (87)
2020-12-20
6
2020-12-20
13
Lemlich Nina
bpk
DIADEM (113)
2020-12-19
2020-12-19
17
Lewandowska Gabriela
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2020-12-19
2020-12-19
1
2020-12-20
24
2020-12-20
1
2020-12-20
3
Lewandowska Michalina
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
AMANDA (160)
2020-12-19
1
2020-12-19
5
2020-12-20
Łącka Alicja
KJ Aromer Józefin
2020-12-19
2020-12-20
5
50
2020-12-19
1
100
2020-12-20
1
100
Łącka Michalina
KJ Aromer Józefin
2020-12-19
7
2020-12-20
16
2020-12-19
4
20
2020-12-20
3
50
Łyżwa Izabela
Stowarzyszenie Agro-Aves
2020-12-20
10
2020-12-20
Mączewska Małgorzata
Stajnia Nad Wisłą
2020-12-19
12
Mączewska Maria
Stajnia Nad Wisłą
2020-12-19
13
Madej Amelia
Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2020-12-19
2020-12-19
2020-12-20
3
20
2020-12-20
14
Majchrzak Nalatia
Stajnia Szybki Konik
PAJDA (112)
2020-12-20
1
2020-12-20
25
Majewska Karolina
St. J Stajnia Podolszyn
HEKTOR (15)
2020-12-19
4
50
2020-12-20
8
Malinowski Antek
Stajnia Pod Zegarem
2020-12-20
1
2020-12-20
1
Małachowska Beata
KJ Huzar
INES (133)
2020-12-20
2020-12-20
Marjańska Jm'07 Milena
KJ Złoty Koń
PIRAT (142)
2020-12-20
1
2020-12-20
1
ALBERT (143)
2020-12-20
27
2020-12-20
1
Michalska Julia
Stajnia Szybki Konik
GAŁGAN P (111)
2020-12-20
17
2020-12-20
17
Młotkiewicz Weronika
BPK MAZ
GAFA (72)
2020-12-19
8
2020-12-19
3
20
Mrowiec Aleksandra
BPK MAZ
2020-12-19
14
2020-12-19
5
20
Mrowiec Anna
Bpk maz
2020-12-19
1
2020-12-19
2
30
Murdzia Seweryn
brak
2020-12-19
8
2020-12-19
6
2020-12-20
9
2020-12-20
3
150
Murdzia Seweryn
Bpk
NTENDER (131)
2020-12-19
1
200
2020-12-19
10
2020-12-20
9
2020-12-20
1
200
Nowak Mj'00 Michalina
nz (SKJ Podkowa Leśna)
WUWU (124)
2020-12-19
13
2020-12-19
Olszewska Natasza
Stajnia Malinowo
GALICJA (57)
2020-12-20
8
Pankiewicz Ireneusz
KJ Bielik Grzegorzewice
2020-12-19
2020-12-19
2020-12-20
Pankiewicz Julia
KJ Bielik Grzegorzewice
2020-12-19
1
2020-12-19
12
2020-12-20
6
2020-12-20
Piątkowska Katarzyna
SARA SL (52)
2020-12-19
15
2020-12-19
2020-12-20
2020-12-20
Piątkowski Michał
Strzała Krubiczew
2020-12-19
4
2020-12-19
13
2020-12-20
18
2020-12-20
Piątkowski Michał
KJ Strzała Krubiczew
2020-12-19
2
150
2020-12-19
1
300
2020-12-20
4
Piechnik Sylwia
SKJ Beckersport
BAKALIA J (151)
2020-12-19
7
2020-12-19
17
Prasek Hubert
Stow. Interhorse Pleszew
2020-12-19
8
2020-12-19
7
2020-12-20
6
2020-12-20
3
Prasek Krzysztof
St. Interhorse
2020-12-19
13
2020-12-19
2
200
2020-12-20
7
2020-12-20
2
Prasek Magdalena
Stow. Interhorse Pleszew
USHER Z (92)
2020-12-19
3
100
2020-12-19
5
2020-12-20
4
50
2020-12-20
6
Przybylska Lidia
Szybki Konik
ALPINEX (76)
2020-12-20
15
2020-12-20
12
Puchalska Maja
Horse Move
MADRAS (109)
2020-12-19
5
2020-12-19
3
Rabiega Zofia
Stowarzyszenie Interhorse
2020-12-19
1
2020-12-19
1
2020-12-20
1
2020-12-20
1
Raszewska Gaja
KJ Rock Horses
CORELLA (139)
2020-12-20
3
30
2020-12-20
14
Romańczuk Antonina
Stajnia Nad Wisłą
AMAL (33)
2020-12-19
10
Rostek Basia
Klub Jeździecki Akademia Kucania
2020-12-20
19
2020-12-20
3
100
Rutkowska Kamila
Ciechanowski Klub Jeździecki
WIESZCZKA (141)
2020-12-19
1
2020-12-19
16
Ryczałek Emilia
Stajnia Malowany Koń
DORUS (56)
2020-12-19
11
2020-12-19
9
Saługa Laura
KJ Akademia Kucania
2020-12-20
17
2020-12-20
17
Samsel Amelia
Klub Jeździecki Huzar
ARMANI (127)
2020-12-20
16
2020-12-20
Siwek Wiktoria
BPK
BASKILA (63)
2020-12-19
1
2020-12-19
11
2020-12-20
7
2020-12-20
13
Siwiec Nina
KJ Złoty koń
KEJS (137)
2020-12-20
1
2020-12-20
Sobolewska Gaja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2020-12-19
3
2020-12-19
Sobolewska Lea
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych
2020-12-20
10
2020-12-20
Staniewicz Natasza
BPK
2020-12-20
1
2020-12-20
9
2020-12-19
1
2020-12-19
12
Strzelecka Magdalena
KJ Podkowa Leśna
EL HAJAT (126)
2020-12-19
12
2020-12-19
1
Suchecka Julia
bpk
FADO (18)
2020-12-20
22
2020-12-20
1
Suliga Kamila
BZK mazowieckie
SYCYLIA (59)
2020-12-20
22
2020-12-20
22
Syrowska Maria
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2020-12-20
9
2020-12-20
9
Szysz J'02 Katarzyna
nz (JKS Umiastów)
2020-12-19
7
2020-12-19
5
50
2020-12-20
7
2020-12-20
6
Toeplitz Urszula
Nz (Ostoja Kończynka)
WAGA (156)
2020-12-20
26
2020-12-20
1
Traczyk Anna
Stajnia Malowany Koń
2020-12-19
1
2020-12-19
1
Tsapin Artiem
Bez Przynależności klubowej
ROSOMAK (153)
2020-12-19
3
150
2020-12-19
1
400
2020-12-20
11
2020-12-20
1
400
CORLEONE (154)
2020-12-19
14
2020-12-19
12
2020-12-20
2
150
2020-12-20
1
300
Tymieniecka Zofia
INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
LAYRO STW (135)
2020-12-19
7
2020-12-19
2020-12-20
2
50
2020-12-20
Urbańska Hanna
KJ Złoty Koń
CYPISEK (138)
2020-12-20
17
2020-12-20
1
Walczak Aleksandra
Klub Jeździecki Akademia Kucania
TREZOR (82)
2020-12-19
10
2020-12-19
2020-12-20
2020-12-20
2020-12-19
2020-12-20
2020-12-20
Wałach Maja
SKJ Bajardo
2020-12-19
2020-12-19
2020-12-20
11
2020-12-20
Wejner Kamila
BPK
CAOMA (158)
2020-12-20
2020-12-20
17
Weremczuk Szymon
WKJ Lublin
2020-12-19
9
2020-12-19
8
2020-12-20
12
2020-12-20
CORIANO (11)
2020-12-19
8
2020-12-19
6
2020-12-20
2020-12-20
11
Wernerowicz Aleksandra
KJ Akademia Kucania Dawidy
GENIUS (21)
2020-12-19
3
50
2020-12-20
20
2020-12-20
Wernerowicz Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2020-12-19
12
2020-12-20
1
70
2020-12-19
1
50
2020-12-19
9
2020-12-20
15
MAIDI (24)
2020-12-19
11
2020-12-20
1
2020-12-20
17
2020-12-19
1
Wilińska Martyna
Stow. SKJ Bobrowy Staw
2020-12-19
10
2020-12-19
11
2020-12-20
12
2020-12-20
9
Wolińska Nadia
Stajnia Szybki Konik
NIGORA (74)
2020-12-20
25
2020-12-20
1
Zając Diana
Brak
DEKORACJA (120)
2020-12-19
1
2020-12-19
15
Zarzycka Joanna
Stajnia Szybki Konik
2020-12-20
28
2020-12-20
1
Zięblińska Zosia
Stajnia Pod Zegarem
2020-12-20
2020-12-20
16
Żuchowicka Jm'07 Katarzyna
SSKJ Grobice
2020-12-20
9
2020-12-20
13

Number of Riders: 127

Number of Horses: 160

The sum of prizes: 4 250.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-052019-4, Leszek Doraczyński)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl