Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
64 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 19:24:13
2020-09-19 18:26:10
Beata Biłous CELEBRA
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
63 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 14:15:13
2020-09-18 11:27:34
Pola Pliszkiewicz PARYS
  • 2x 3/mini LL/Konkurs nr 3, Open , dokładności, wys. 70 cm
62 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 14:08:04
2020-09-18 10:12:05
Lena Sawicka M'08 LONGLIFE
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
61 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 13:55:51
2020-09-18 09:24:36
Emilia Miklaszewicz Jm'06 LEŚNA POLANA GEMMA GR. D
  • 1x 1/50/Konkurs nr 1, Debiuty, Open , dokładności, wys. 50 cm
60 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 09:20:59
2020-09-18 09:20:59
Stanisław Zamojski J'03 HARDY
  • 2x 3/mini LL/Konkurs nr 3, Open , dokładności, wys. 70 cm
59 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 09:17:24
2020-09-18 09:17:24
Zofia Zamojska Jm'06 AZALIA
  • 2x 3/mini LL/Konkurs nr 3, Open , dokładności, wys. 70 cm
58 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 13:34:11
2020-09-17 21:57:46
Przemysław Bylicki POLONEZ
  • 2x 5/LL/Konkurs nr 5, Open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
57 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 13:32:14
2020-09-17 16:55:53
Alicja Mikita Jm'07 U-PSIKUS GR. B
  • 2x 1/50/Konkurs nr 1, Debiuty, Open , dokładności, wys. 50 cm
56 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 16:25:41
2020-09-17 16:17:51
Marek Szewczyk CHOCOLATTI
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód), wys. 110 cm
55 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 13:24:22
2020-09-17 11:58:15
Barbara Nahorna J'02 A' LEGATO
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
54 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 12:57:41
2020-09-17 11:21:29
Barbara Pakuła J'03 CONSTANTIN
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
53 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 12:51:50
2020-09-17 11:21:05
Aleksandra Mejsner M'09 CYMA 1
  • 1x 3/mini LL/Konkurs nr 3, Open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
52 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 15:51:20
2020-09-17 10:52:42
Monika Jaworska EUFORIA
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód), wys. 110 cm
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
51 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 12:36:51
2020-09-17 10:40:55
Magda Kociszewska BASTIN
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód), wys. 110 cm
50 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 15:51:31
2020-09-17 09:29:21
Katarzyna Żuchowicka Jm'07 AWANGARDA
  • 1x 8B/L/Konkurs nr 8B, klasa L, Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód), wys. 110 cm
49 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 15:51:34
2020-09-17 09:00:41
Dominika Jędrzejowska Mj'01 PEP TALK
  • 1x 6/LL1/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
48 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 08:32:09
2020-09-17 02:07:47
Dajana Lendzion ARIADNA
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
47 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 12:15:12
2020-09-17 02:02:32
Dajana Lendzion CRISTIANA SHO Z
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
46 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 08:32:19
2020-09-16 22:28:13
Joanna Pastuszek Mj'00 MILUZA
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
45 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 08:32:23
2020-09-16 22:27:51
Łukasz Kościesza COLLINA
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
44 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 11:41:55
2020-09-16 22:27:25
Maja Zakrzewska Jm'07 PIPI GR. A
  • 1x 1/50/Konkurs nr 1, Debiuty, Open , dokładności, wys. 50 cm
  • 1x 2/Kuce 60/Konkurs nr 2, Kuce, Open , dokładności, wys. 60 cm
43 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 09:12:25
2020-09-16 22:26:30
Zuzanna Suska Mj'01 LA VIE
  • 2x 8B/L/Konkurs nr 8B, klasa L, Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
42 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 11:33:36
2020-09-16 22:25:36
Lena Kwiatkowska Jm'07 CANGELO
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
41 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 11:16:30
2020-09-16 22:25:13
Izabela Skowrońska Jm'06 LEŚNA POLANA RUBY GR. E
  • 1x 2/Kuce 60/Konkurs nr 2, Kuce, Open , dokładności, wys. 60 cm
  • 1x 3/mini LL/Konkurs nr 3, Open , dokładności, wys. 70 cm
40 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 11:09:12
2020-09-16 22:20:13
Mateusz Owczarz J'04 NUMENOR B GR. B
  • 2x 1/50/Konkurs nr 1, Debiuty, Open , dokładności, wys. 50 cm
  • 1x 2/Kuce 60/Konkurs nr 2, Kuce, Open , dokładności, wys. 60 cm
39 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 10:58:00
2020-09-16 21:47:52
Oliwia Krzesińska '09 LADY GR. E
  • 1x 2/Kuce 60/Konkurs nr 2, Kuce, Open , dokładności, wys. 60 cm
38 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 10:54:31
2020-09-16 21:47:33
Zuzanna Wejner Mj'01 LADY GR. E
  • 1x 2/Kuce 60/Konkurs nr 2, Kuce, Open , dokładności, wys. 60 cm
37 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 08:32:59
2020-09-16 21:46:22
Sylwia Trojecka MARCIA GR. C
  • 1x 1/50/Konkurs nr 1, Debiuty, Open , dokładności, wys. 50 cm
36 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 10:40:06
2020-09-16 20:50:23
Agata Kasprzak J'05 LESNA POLANA GEMMA GR. D
  • 1x 2/Kuce 60/Konkurs nr 2, Kuce, Open , dokładności, wys. 60 cm
35 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 10:30:02
2020-09-16 19:38:42
Maria Wydra M'08 DALILA GR. C
  • 1x 1/50/Konkurs nr 1, Debiuty, Open , dokładności, wys. 50 cm
  • 1x 2/Kuce 60/Konkurs nr 2, Kuce, Open , dokładności, wys. 60 cm
34 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 10:19:24
2020-09-16 19:06:25
Julia Jaszczur J'02 ERELIS CASS
  • 2x 3/mini LL/Konkurs nr 3, Open , dokładności, wys. 70 cm
33 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 17:32:51
2020-09-16 13:34:10
Julia Krencik BOLEK
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
32 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 09:31:06
2020-09-16 11:24:16
Zofia Kokornaczyk J'02 DOMINGO
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
31 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 09:27:59
2020-09-16 11:19:50
Hubert Pyzel J'04 DOMINGO
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
30 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 09:21:44
2020-09-16 10:42:17
Agata Pęśko BRUKSELA
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
29 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 06:47:07
2020-09-15 22:44:29
Anna Błaszczak CANDY
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
28 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 08:37:46
2020-09-15 21:24:25
Gabriela Kaźmirowska J'03 NORTH STORM
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
27 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 08:32:31
2020-09-15 21:19:22
Natalia Kaczor NORTH STORM
  • 2x 1/50/Konkurs nr 1, Debiuty, Open , dokładności, wys. 50 cm
26 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 08:25:25
2020-09-15 20:52:44
Karolina Chodkiewicz GIORGIO W
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
25 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 06:47:30
2020-09-15 20:45:01
Lena Senicic J'03 CLIF
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
24 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 08:16:12
2020-09-15 20:44:23
Lena Senicic J'03 HARRY
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
23 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 08:09:35
2020-09-15 20:40:57
Kamil Gospodarczyk LALUNIA
  • 1x 3/mini LL/Konkurs nr 3, Open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
22 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 08:04:42
2020-09-15 20:37:45
Natalia Wolnomiejska Jm'07 LEXUS
  • 2x 3/mini LL/Konkurs nr 3, Open , dokładności, wys. 70 cm
21 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 07:58:22
2020-09-15 19:16:25
Anna Benczak Jm'05 SONAR
  • 1x 3/mini LL/Konkurs nr 3, Open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
20 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 07:52:26
2020-09-15 14:19:16
Aleksandra Naleszkiewicz QUINTERO
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
19 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:32:17
2020-09-14 22:08:00
Maja Roszczyk Jm'07 DIKELEDI
  • 1x 2/Kuce 60/Konkurs nr 2, Kuce, Open , dokładności, wys. 60 cm
  • 1x 3/mini LL/Konkurs nr 3, Open , dokładności, wys. 70 cm
18 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 20:53:50
2020-09-14 21:22:50
Joanna Tomaszewska J'03 HALA
  • 1x 6/LL1/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
17 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 07:31:22
2020-09-14 17:20:04
Kinga Bajkowska Jm'07 LIGHT MY FIRE GR. B
  • 1x 3/mini LL/Konkurs nr 3, Open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 4/KiMK 80/Konkurs nr 4, Open , Kuce i MK, dokładności, wys. 80 cm
16 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 10:43:03
2020-09-14 12:19:39
Martyna Szpak M'10 MARCIA GR. C
  • 1x 1/50/Konkurs nr 1, Debiuty, Open , dokładności, wys. 50 cm
15 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 07:18:06
2020-09-14 10:34:53
Yulianna Fomicheva J'02 MARISKA GR. C
  • 1x 2/Kuce 60/Konkurs nr 2, Kuce, Open , dokładności, wys. 60 cm
14 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 07:08:21
2020-09-14 06:57:54
Nikola Rzeszotarska J'02 HELENA
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód), wys. 110 cm
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
13 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 06:58:25
2020-09-13 20:10:38
Marta Polkowska MARKO
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód), wys. 110 cm
12 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 06:45:47
2020-09-13 14:23:26
Zuzanna Włodarczyk J'03 BEREK
  • 1x 3/mini LL/Konkurs nr 3, Open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
11 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 19:26:07
2020-09-12 18:54:36
Marta Kulesza HELIOS
  • 1x 3/mini LL/Konkurs nr 3, Open , dokładności, wys. 70 cm
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 18:18:07
2020-09-12 18:38:23
Barbara Czarnocka Jm'07 WICHER GR. D
  • 1x 2/Kuce 60/Konkurs nr 2, Kuce, Open , dokładności, wys. 60 cm
  • 1x 3/mini LL/Konkurs nr 3, Open , dokładności, wys. 70 cm
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 17:52:12
2020-09-12 18:27:38
Gabriela Grzegrzółka M'08 COLOURFUL LADY
  • 1x 2/Kuce 60/Konkurs nr 2, Kuce, Open , dokładności, wys. 60 cm
  • 1x 3/mini LL/Konkurs nr 3, Open , dokładności, wys. 70 cm
8 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 17:44:00
2020-09-10 21:44:19
Zuzanna Jm'05 Werelich CRICOVA L
  • 1x 10/N/Konkurs nr 10, klasa N, zwykły, wys. 120 cm
  • 1x 11/C/Konkurs nr 11, Klasa C, zwykły, wys. 130 cm
7 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 17:32:01
2020-09-10 10:26:51
Zofia Lipińska M'09 RINGO GR. A
  • 2x 1/50/Konkurs nr 1, Debiuty, Open , dokładności, wys. 50 cm
6 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 17:20:04
2020-09-10 10:25:26
Natalia Garbaciak MARISKA GR. C
  • 1x 3/mini LL/Konkurs nr 3, Open , dokładności, wys. 70 cm
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-06 20:38:18
2020-09-06 12:06:09
Natalia Skonieczna J'05 GRACIA
  • 2x 8B/L/Konkurs nr 8B, klasa L, Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
4 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 16:49:02
2020-09-03 08:54:35
Zofia Chrzanowska Mj'01 MŁODY JAPE
  • 1x 7/L/Konkurs nr 7, klasa L, dwufazowy specjalny (dokładności, zwykły), wys. 100 cm
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód), wys. 110 cm
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 12:43:49
2020-08-31 23:02:40
Wiktoria Pawlik J'02 DARFUR
  • 1x 8B/L/Konkurs nr 8B, klasa L, Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
  • 1x 9/P/Konkurs nr 9, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (10 przeszkód), wys. 110 cm
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 12:43:52
2020-08-31 18:48:49
Julia Kuszewska M'08 ROSATO SPRIZZ FP
  • 2x 8B/L/Konkurs nr 8B, klasa L, Egzamin Licencyjny, wys. 100 cm
1 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 16:45:50
2020-08-31 18:31:37
Julia Kuszewska M'08 HIMENA
  • 1x 5/LL/Konkurs nr 5, Open , klasa LL, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
  • 1x 6/LL1/Konkurs nr 6, Open , klasa LL1, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bajkowska Jm'07 Kinga nz
2007 (JM.)
brak
-
2. Benczak Anna BPK(MAZ)
2005 (JM.)
O052982
3. Biłous Beata nz (TKKF Hubert Warszawa)
brak
4. Błaszczak Anna BPK
S
O014500
5. Bylicki Przemysław BPK
S
brak
6. Chodkiewicz Karolina Północno-Wschodnia Izba Lekarsko-Weterynaryjna
S
brak
7. Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
2001 (MJ.)
O026640
8. Czarnocka Jm'07 Barbara nz (KJ Humorek)
2007 (JM.)
Brak
9. Fomicheva Yulianna KJ Kapitan
2002 (J.)
brak
10. Garbaciak Natalia KJ Kapitan
S
brak
11. Gospodarczyk Kamil UKS Impuls-Łoś
S
brak
12. Grzegrzółka M'08 Gabriela nz (KJ Humorek)
2008 (JM.)
Brak
13. Jaszczur Julia brak
2002 (J.)
brak
14. Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew
S
O006078
15. Jędrzejowska Mj'01 Dominika bpk MAZ
2001 (MJ.)
O042742
16. Kaczor Natalia NIEZRZESZONA
S
brak
17. Kasprzak Agata TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2005 (JM.)
brak
18. Kaźmirowska Gabriela Sekcja Jeździecka Mar-Rom
2003 (J.)
32852/18
19. Kociszewska Magda UKS Military
S
O013008
20. Kokornaczyk Zofia brak
2002 (J.)
brak
21. Kościesza Łukasz TKKF Ognisko Hubert Warszawa
S
O025595
22. Krencik Julia SKJ Beckersort Laszczki
S
Brak
23. Krzesińska Oliwia Stajnia Krzewień
2009 (Mł.)
Brak
24. Kulesza Marta bpk MAZ
S
O058365
25. Kuszewska Julia Stajnia Siekierki
2008 (JM.)
Brak
26. Kwiatkowska Lena TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2007 (JM.)
brak
27. Lendzion Dajana Brak
S
O045944
28. Lipińska Zofia KJ Kapitan
2009 (Mł.)
brak
29. Mejsner Aleksandra LKS WOLTA
2009 (Mł.)
brak
30. Mikita Alicja Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
2007 (JM.)
brak
31. Miklaszewicz Jm'06 Emilia nz (TKKF Hubert Warszawa)
brak
32. Nahorna Barbara Bpk
2002 (J.)
O052149
33. Naleszkiewicz Aleksandra SKJ Beckersport Raszyn
S
O006079
34. Owczarz Jm'04 Mateusz UKS Primo Kozery
2004 (J.)
O043514
35. Pakuła Barbara LKS Wolta
2003 (J.)
brak
36. Pastuszek Joanna TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2000 (MJ.)
Brak
37. Pawlik Wiktoria KJ Szwadron Jazdy RP
2002 (J.)
O031617
38. Pęśko Agata niezrzeszona
S
brak
39. Pliszkiewicz Pola TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
Brak
40. Polkowska Marta UKS Military
S
O033633
41. Pyzel Hubert brak
2004 (J.)
brak
42. Roszczyk Jm'07 Maja nz
2007 (JM.)
O047408
43. Rzeszotarska Nikola BPK (MAZ)
O035412
44. Sawicka Lena BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O046346
45. Senicic Lena Stajnia Piaseczno
2003 (J.)
brak
46. Skonieczna J'05 Natalia bpk MAZ
2005 (JM.)
O051984
47. Skowrońska Izabela TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2006 (JM.)
brak
48. Suska Mj'01 Zuzanna TKKF Ognisko Hubert Warszawa
2001 (MJ.)
O033876
49. Szewczyk Marek SKJ Legia-Kozielska Warszawa
S
O001473
50. Szpak Martyna Stajnia Krzewień
2010 (Mł.)
brak
51. Tomaszewska J'03 Joanna KJ Akademia Kucania Dawidy
2003 (J.)
O033950
52. Trojecka Sylwia Stajnia Krzewień
S
brak
53. Wejner Zuzanna Stajnia Krzewień
2001 (MJ.)
brak
54. Werelich Zuzanna KJ Wiktorowo
2005 (JM.)
O046544
10185946
55. Włodarczyk Zuzanna brak
2003 (J.)
Brak
56. Wolnomiejska Natalia Uks Impuls-Łoś
2007 (JM.)
brak
57. Wydra Maria Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
2008 (JM.)
brak
58. Zakrzewska Maja TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2007 (JM.)
brak
59. Zamojska Jm'06 Zofia nz (TKKF Hubert Warszawa)
brak
60. Zamojski J'03 Stanisław nz (TKKF Hubert Warszawa)
brak
61. Żuchowicka Jm'07 Katarzyna SSKJ Grobice
2007 (JM.)
O039387
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

56

A' LEGATO WIELKOPOLSKA POL 2004 wałach kasztanowata/165 F: Kardr
M: Askona
brak 616007600155804
2.

45

ARIADNA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz siwa/165 F: Contender Son
M: Ariana
brak 616007600294910
3.

61

AWANGARDA SP POL 2012 klacz kasztanowata/165 F: Cassilio
M: Alegoria
K024767 616009660177712
4.

66

AZALIA POL klacz F:
M:
5.

60

BASTIN MAŁOPOLSKA POL 2002 wałach kasztanowata/161cm F: Tin Tin
M: Balsamina
K007941 09603
6.

27

BEREK WIELKOPOLSKA POL 2008 wałach kasztanowata/167 F: Liberatto P
M: Breda
brak 616007610289508
7.

6

BLEKJE TINKER POL 2013 klacz siwa/mk:135 F: NN
M: NN
Brak 528023201721123
8.

41

BOLEK MŁP POL 2013 Wałach gniada F: Brak
M: Brak
Brak
9.

40

BRUKSELA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2008 klacz gniada/167 F: Palermo
M: Bayflover
brak 616009580846108
10.

30

CANDY SP POL 2009 wałach kara/166 F: EVER FOR PLEASURE
M: CENA
brak PL 616 009 66 14028 09
11.

50

CANGELO KWPN NED 2007 Klacz kasztanowata/164 F: Tangelo van der Zuuthoeve
M: Forever
Brak 5280003000708645
12.

71

CELEBRA SP POL 2010 Klacz gniada/167 F: World Star 4
M: Caryca
Brak 61600961043510
13.

63

CHOCOLATTI REINISCHES POL 2013 Wałach siwa/167 F: Cadmo
M: Chokettie
K028479 DE443430709513 DE443430709513
14.

33

CLIF SP POL 2004 wałach ciemnogniada/168 F: Cantanis
M: Fantazja
brak 09857
15.

48

COLLINA PKSP POL 2016 klacz ciemnogniada/160 F: Grand Slam VDL
M: C Dalandro Retro
brak 616 009 51 01524 16
16.

24

COLOURFUL LADY TYP KUC POL 2009 klacz bułana/kuc:142 F: nn
M: nn
Brak 616999580820109
17.

57

CONSTANTIN HOL POL 2009 Wałach gniada/172 F: cento
M: idylle1
BRAK DE421000401509
18.

10

CRICOVA L HOL GER 2013 klacz kasztanowata/173 F: Clarimo / Clearway
M: Ola Primavera / Lordanos
K025023 DE421000048113 106Q014
19.

46

CRISTIANA SHO Z ZANGERSHEIDE NED 28.05.2013 klacz gniada/171 F: Carthino Z
M: Sandy
brak 056015Z55807913
20.

58

CYMA 1 WIELKOPOLSKA POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: Druh
M: Cyma
brak brak
21.

42

DALILA KUC POL 2006 klacz gniada/kuc:136 F: Di Caprio
M: Pabi
K020920 POL)13661155006
22.

1

DARFUR WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Banita
M: Dalarna
K013283
23.

9

DEVERA MK WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz skarogniada/160 F: Rasch
M: Dama Serca N
Brak 616007600035316
24.

29

DIKELEDI PKSP POL 2009 klacz siwa/165 F: Lampart
M: Delaware
. .
25.

39

DOMINGO MAŁOPOLSKA POL 2008 wałach siwa/167 F: nabucho du serein
M: Dominikana
brak brak
26.

43

ERELIS CASS Kłusak Francuski POL 2014 wałach kasztanowata/165 F: Next Kinney
M: Umana Du Mirel
brak 030939
27.

59

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
K024086 616009640083212
28.

68

GEMMA POL klacz F:
M:
29.

32

GIORGIO W OLD POL 2004 wałach gniada/168 F: Quidam's Rubin
M: Ola-Ola
brak DE
30.

5

GRACIA SP HUN 2010 Klacz gniada/168 F: Disco d'Or
M: Hizelgo
K016473 HUN K MF101780000
31.

20

HALA WLKP. POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Tioman Island
M: Hawana / Oder
K020640 616 007 54 00447 09
32.

67

HARDY POL wałach F:
M:
33.

34

HARRY WLKP POL 2004 Wałach gniada F: .
M: .
brak
34.

25

HELENA KWPN POL 2012 klacz ciemnokasztanowata/160 F: Johnson
M: Heliante
K027732 Brak
35.

13

HELIOS SP POL 2005 Wałach siwa/162 F: CORDE
M: HERA
K009529 POL 009 66 01104 05
36.

44

HERR VITO PKSP POL 2013 Wałach gniada F: Turbud Cicero( Ceciero van de Maltahoeve)
M: Hrabinka C
K024714 616009660449013
37.

3

HIMENA SP POL 2012 Klacz gniada/mk:158 F: Comandor
M: Hawana
Brak 616 009 57 01844 12
38.

7

KUBUŚ KUC POL 2005 wałach gniada/kuc:140cm F: Nn
M: Nn
616012580482912 Nn
39.

21

LA VIE SP POL 2014 Klacz gniada/168 F: Landino
M: Latynoska
K028614 616009590015014
40.

53

LADY Irish Sport Horse POL 2013 klacz gniada/mk:156 F: Orestus
M: Grey filed judy
brak 372414005683483
41.

35

LALUNIA SP POL 2014 klacz gniada/165 F: nn
M: nn
brak 616098200282753
42.

55

LESNA POLANA GEMMA WELSH COB POL 2014 klacz kara/kuc:145 F: Syenham George
M: Danaway Turandot
brak 826046020175196
43.

51

LEŚNA POLANA RUBY WELSH COB POL 2014 klacz gniada/kuc:152 F: Sydenham George
M: Mathfred Priscilla
brak 826046020175168
44.

36

LEXUS SP POL 2008 Wałach gniada F: nn
M: nn
brak
45.

28

LIGHT MY FIRE KUC POL nn klacz siwa/kuc:127 cm F: nn
M: nn
brak A0002909S
46.

69

LONGLIFE HOL. KUC WAL. POL 2011 wałach gniada/kuc:147 F: Leandros Sirik
M: Blakt's Ashly
K028152 528017201101099
47.

19

MARCIA KUC POL 2013 klacz srokata/kuc:135 F: NN
M: NN
brak 826073 001853963
48.

54

MARCIA KUC POL 2013 klacz srokata/kuc:135 F: Nn
M: Nn
Brak 826073 001853963
49.

12

MARISKA GR. C NN POL 2012 klacz gniada/kuc:137 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
50.

26

MARKO SP POL 2012 wałach gniada/167 F: Liberado / Libertino
M: Macciavella / Profit
K021611 616009610167112
51.

47

MILUZA SP POL 2012 Klacz gniada F: Marino
M: Mazepa
K021306
52.

4

MŁODY JAPE XX POL 2010 Wałach gniada F: Jape (USA) /
M: Młoda Panna / Who Knows
K019250 616POL10007028T
53.

31

NORTH STORM TRAKEŃSKA POL 2008 wałach gniada/165 F: Fazon
M: Niasa
brak POL 732 01 00391 08
54.

52

NUMENOR B KUC POL 2015 wałach izabelowata/kuc:128 F: Ares
M: Nimfa
Brak 616013610159715
55.

70

PARYS SP POL 2008 Wałach gniada/bd F: Ludger
M: Piwonia
brak
56.

62

PEP TALK ANGIELSKA IRL 2009 wałach gniada/175 F: Scorpion
M: Like a Bird
K024944 372IRE45168179T
57.

49

PIPI TYP SZLACHETNY POL 2009 klacz srokata/kuc:121 F: NN
M: NN
brak 616 999 66 19850 09
58.

65

POLONEZ SP POL 2012 Ogier gniada F: Ulco
M: Poliksena
K021943
59.

38

QUINTERO NIEM.SPORT. GER 2007 Wałach kasztanowata F: Quaterman / Quando - Quando
M: Saamira / Saami
K011667 DE456570297907
60.

11

RINGO KUC POL 2009 wałach bułana/kuc:120 F: nn
M: nn
K024952 616999661981209
61.

2

ROSATO SPRIZZ FP HOLSZTYŃSKA POL 2013 wałach gniada/171 F: Riscal
M: Baroness XIII
Brak DE421000555813
62.

8

ROTHSCHILD HANN POL 2008 gelding chestnut/175 F: Love Affair
M: Rafanta
K015493 12519
63.

37

SONAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach kara/168 F: San Luis
M: Sonka
K025392 616009610105213
64.

64

U-PSIKUS KUC POL 2008 wałach skarogniada/125 F: nn
M: nn
nn nn
65.

23

WICHER GR. D TYP KOŃ MAŁY POL 2015 wałach kara/mk:147 F: nn
M: nn
Brak 616999540117615
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bajkowska Jm'07 Kinga
nz
2020-09-20
2020-09-20
Benczak Anna
BPK(MAZ)
SONAR (37)
2020-09-20
2020-09-20
Biłous Beata
nz (TKKF Hubert Warszawa)
CELEBRA (71)
2020-09-20
2020-09-20
2020-09-20
2020-09-20
Błaszczak Anna
BPK
CANDY (30)
2020-09-20
2020-09-20
Bylicki Przemysław
BPK
POLONEZ (65)
2020-09-20
2020-09-20
2020-09-20
Chodkiewicz Karolina
Północno-Wschodnia Izba Lekarsko-Weterynaryjna
2020-09-20
2020-09-20
Chrzanowska Zofia
KJ Wiktorowo
2020-09-20
2020-09-20
Czarnocka Jm'07 Barbara
nz (KJ Humorek)
2020-09-20
2020-09-20
Fomicheva Yulianna
KJ Kapitan
2020-09-20
Garbaciak Natalia
KJ Kapitan
2020-09-20
Gospodarczyk Kamil
UKS Impuls-Łoś
LALUNIA (35)
2020-09-20
2020-09-20
Grzegrzółka M'08 Gabriela
nz (KJ Humorek)
2020-09-20
2020-09-20
Jaszczur Julia
brak
2020-09-20
2020-09-20
Jaworska Monika
KJ Strzała Krubiczew
EUFORIA (59)
2020-09-20
2020-09-20
Jędrzejowska Mj'01 Dominika
bpk MAZ
2020-09-20
2020-09-20
Kaczor Natalia
NIEZRZESZONA
2020-09-20
2020-09-20
Kasprzak Agata
TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2020-09-20
Kaźmirowska Gabriela
Sekcja Jeździecka Mar-Rom
2020-09-20
Kociszewska Magda
UKS Military
BASTIN (60)
2020-09-20
2020-09-20
Kokornaczyk Zofia
brak
DOMINGO (39)
2020-09-20
Kościesza Łukasz
TKKF Ognisko Hubert Warszawa
COLLINA (48)
2020-09-20
2020-09-20
Krencik Julia
SKJ Beckersort Laszczki
BOLEK (41)
2020-09-20
2020-09-20
Krzesińska Oliwia
Stajnia Krzewień
LADY (53)
2020-09-20
Kulesza Marta
bpk MAZ
HELIOS (13)
2020-09-20
2020-09-20
Kuszewska Julia
Stajnia Siekierki
2020-09-20
2020-09-20
HIMENA (3)
2020-09-20
2020-09-20
Kwiatkowska Lena
TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
CANGELO (50)
2020-09-20
2020-09-20
Lendzion Dajana
Brak
ARIADNA (45)
2020-09-20
2020-09-20
2020-09-20
2020-09-20
Lipińska Zofia
KJ Kapitan
RINGO (11)
2020-09-20
2020-09-20
Mejsner Aleksandra
LKS WOLTA
CYMA 1 (58)
2020-09-20
2020-09-20
Mikita Alicja
Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
2020-09-20
2020-09-20
Miklaszewicz Jm'06 Emilia
nz (TKKF Hubert Warszawa)
GEMMA (68)
2020-09-20
Nahorna Barbara
Bpk
2020-09-20
2020-09-20
Naleszkiewicz Aleksandra
SKJ Beckersport Raszyn
2020-09-20
Owczarz Jm'04 Mateusz
UKS Primo Kozery
2020-09-20
2020-09-20
2020-09-20
Pakuła Barbara
LKS Wolta
2020-09-20
2020-09-20
Pastuszek Joanna
TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
MILUZA (47)
2020-09-20
2020-09-20
Pawlik Wiktoria
KJ Szwadron Jazdy RP
DARFUR (1)
2020-09-20
2020-09-20
Pęśko Agata
niezrzeszona
2020-09-20
2020-09-20
Pliszkiewicz Pola
TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
PARYS (70)
2020-09-20
2020-09-20
Polkowska Marta
UKS Military
MARKO (26)
2020-09-20
2020-09-20
Pyzel Hubert
brak
DOMINGO (39)
2020-09-20
Roszczyk Jm'07 Maja
nz
2020-09-20
2020-09-20
Rzeszotarska Nikola
BPK (MAZ)
HELENA (25)
2020-09-20
2020-09-20
Sawicka Lena
BPK (MAZ)
2020-09-20
2020-09-20
Senicic Lena
Stajnia Piaseczno
CLIF (33)
2020-09-20
2020-09-20
HARRY (34)
2020-09-20
2020-09-20
Skonieczna J'05 Natalia
bpk MAZ
GRACIA (5)
2020-09-20
2020-09-20
Skowrońska Izabela
TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2020-09-20
2020-09-20
Suska Mj'01 Zuzanna
TKKF Ognisko Hubert Warszawa
LA VIE (21)
2020-09-20
2020-09-20
Szewczyk Marek
SKJ Legia-Kozielska Warszawa
2020-09-20
2020-09-20
2020-09-20
Szpak Martyna
Stajnia Krzewień
MARCIA (19)
2020-09-20
Tomaszewska J'03 Joanna
KJ Akademia Kucania Dawidy
HALA (20)
2020-09-20
2020-09-20
Trojecka Sylwia
Stajnia Krzewień
MARCIA (54)
2020-09-20
Wejner Zuzanna
Stajnia Krzewień
LADY (53)
2020-09-20
Werelich Zuzanna
KJ Wiktorowo
2020-09-20
2020-09-20
Włodarczyk Zuzanna
brak
BEREK (27)
2020-09-20
2020-09-20
Wolnomiejska Natalia
Uks Impuls-Łoś
LEXUS (36)
2020-09-20
2020-09-20
Wydra Maria
Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
DALILA (42)
2020-09-20
2020-09-20
Zakrzewska Maja
TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
PIPI (49)
2020-09-20
2020-09-20
Zamojska Jm'06 Zofia
nz (TKKF Hubert Warszawa)
AZALIA (66)
2020-09-20
2020-09-20
Zamojski J'03 Stanisław
nz (TKKF Hubert Warszawa)
HARDY (67)
2020-09-20
2020-09-20
Żuchowicka Jm'07 Katarzyna
SSKJ Grobice
2020-09-20
2020-09-20

Number of Riders: 61

Number of Horses: 65

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-052019-4, Leszek Doraczyński)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl