Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
33 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 18:21:16
2019-06-06 17:25:50
Oliwia Chojecka J'03 PANDEMIA
  • 1x 10/L-3/ZT, klasa L-3; 20 x 60 (open)
  • 1x 11A/P-3/ZT, klasa P-3; 20 x 60 (open)
29 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 06:59:30
2019-06-05 22:11:11
Jagoda Kozik M'08 PINOKIO PIPI MAGESTIC
  • 1x 1/L-6R/ZT, klasa L-6R; zaliczany do Kat. I LOI KiMK - obowiązkowy; 40 x 20 (open)
  • 1x 3/L-2R/ZT, klasa L-2R; zalaiczany do Kat. I LOI KiMK; 20 x 40 (open)
28 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 06:57:24
2019-06-05 22:09:58
Aleksandra Gruszka Mj'98 M-KAS-AS
  • 1x 10/L-3/ZT, klasa L-3; 20 x 60 (open)
  • 1x 11B/P-3/ZR, klasa P-3; 20 x 60
27 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 06:51:01
2019-06-05 21:27:30
Alicja Grzegorczyk M'07 BENIAMIN
  • 1x 2/L-1R/ZT, klasa L-1R; zaliczany do Kat. I LOI KiMK; 20 x 40 (open)
26 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 06:45:06
2019-06-05 21:25:33
Weronika Kłosińska J'02 DEKADA
  • 2x 10/L-3/ZT, klasa L-3; 20 x 60 (open)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 06:42:33
2019-06-05 21:23:05
Maja Goździk M'08 KINDER PONYSPORT
  • 1x 1/L-6R/ZT, klasa L-6R; zaliczany do Kat. I LOI KiMK - obowiązkowy; 40 x 20 (open)
  • 1x 2/L-1R/ZT, klasa L-1R; zaliczany do Kat. I LOI KiMK; 20 x 40 (open)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 06:48:04
2019-06-03 18:08:47
Emilia Mcshane BRILLANTE
  • 1x 11A/P-3/ZT, klasa P-3; 20 x 60 (open)
  • 1x 12A/P-5/ZT, klasa P-5; (program dowolny z muzyką); 20 x 60 (open)
23 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 13:06:41
2019-06-02 21:12:16
Amelia Borowiecka J'03 CALVADOS
  • 1x 11A/P-3/ZT, klasa P-3; 20 x 60 (open)
  • 1x 12A/P-5/ZT, klasa P-5; (program dowolny z muzyką); 20 x 60 (open)
22 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 06:44:13
2019-05-31 11:20:08
Monika Machera- Zahorowska GERRIT
  • 1x 10/L-3/ZT, klasa L-3; 20 x 60 (open)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 08:05:34
2019-05-30 21:47:21
Laura Węgiełek Jm'04 VADROUILLE
  • 2x 10/L-3/ZT, klasa L-3; 20 x 60 (open)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 08:05:30
2019-05-30 21:44:51
Aleksandra Maliszewska Jm'06 DEKADA
  • 1x 1/L-6R/ZT, klasa L-6R; zaliczany do Kat. I LOI KiMK - obowiązkowy; 40 x 20 (open)
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 07:57:50
2019-05-30 21:42:22
Julia Stańczyk Jm'04 DEKADA
  • 2x 10/L-3/ZT, klasa L-3; 20 x 60 (open)
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 07:55:05
2019-05-30 21:35:23
Eliza Błażejewska J'03 MARSYLIA
  • 2x 10/L-3/ZT, klasa L-3; 20 x 60 (open)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 07:36:16
2019-05-29 21:28:38
Natalia Kotyra J'03 MADRYT
  • 2x 15/N-5/ZR, klasa N-5; 20 x 60
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 07:34:00
2019-05-29 21:27:29
Natalia Kotyra J'03 NICE SILVER
  • 2x 11B/P-3/ZR, klasa P-3; 20 x 60
14 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 07:32:01
2019-05-29 21:25:47
Zuzanna Borowiec J'03 VAN PONYSPORT
  • 1x 10/L-3/ZT, klasa L-3; 20 x 60 (open)
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 07:29:24
2019-05-29 17:03:34
Zuzanna Kluczyk J'02 VAN PONYSPORT
  • 1x 4/L-4/ZT, klasa L-4; zaliczany do LOI KiMK Kat. II - obowiązkowy; 20 x 40 (open)
11 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 07:21:51
2019-05-29 16:57:40
Zuzanna Barańska M'09 BENIAMIN
  • 1x 1/L-6R/ZT, klasa L-6R; zaliczany do Kat. I LOI KiMK - obowiązkowy; 40 x 20 (open)
  • 1x 2/L-1R/ZT, klasa L-1R; zaliczany do Kat. I LOI KiMK; 20 x 40 (open)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 07:19:45
2019-05-28 21:48:52
Anna Królikowska LAURENTIO
  • 1x 10/L-3/ZT, klasa L-3; 20 x 60 (open)
  • 1x 11B/P-3/ZR, klasa P-3; 20 x 60
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 07:17:22
2019-05-28 09:33:00
Magdalena Kącka CLASSIC DREAM
  • 1x 10/L-3/ZT, klasa L-3; 20 x 60 (open)
  • 1x 11A/P-3/ZT, klasa P-3; 20 x 60 (open)
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 07:15:12
2019-05-28 09:19:17
Karolina Kaliszewska BAJKA
  • 1x 10/L-3/ZT, klasa L-3; 20 x 60 (open)
  • 1x 11A/P-3/ZT, klasa P-3; 20 x 60 (open)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 07:34:55
2019-05-27 15:38:42
Joanna Mosingiewicz MARTHIN
  • 1x 11B/P-3/ZR, klasa P-3; 20 x 60
5 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 09:42:37
2019-05-26 12:02:22
Weronika Usiądek HARNAŚ
  • 1x 7/P-6/ZT, klasa P-6; zaliczany do Kat. III LOI KIMK - obowiązkowy; 20 x 40 (open)
  • 1x 8/P-3/ZT, klasa P-3; zaliczany do Kat. III LOI KIMK; 20 x 40 (open)
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 09:43:49
2019-05-24 12:03:32
Justyna Lenart RAFAELLO
  • 1x 13/D-1/ZR, klasa D-1; 20 x 60
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 09:43:54
2019-05-23 10:10:15
Krystyna Szlassa BERBERYS
  • 2x 10/L-3/ZT, klasa L-3; 20 x 60 (open)
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 09:43:59
2019-05-22 22:32:30
Kalina Kopczewska M'08 DON SULTAN
  • 1x 1/L-6R/ZT, klasa L-6R; zaliczany do Kat. I LOI KiMK - obowiązkowy; 40 x 20 (open)
  • 1x 3/L-2R/ZT, klasa L-2R; zalaiczany do Kat. I LOI KiMK; 20 x 40 (open)
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 07:12:34
2019-05-22 22:31:19
Monika Kolwas Jm'04 WONDERFUL VANILLA
  • 1x 7/P-6/ZT, klasa P-6; zaliczany do Kat. III LOI KIMK - obowiązkowy; 20 x 40 (open)
  • 1x 8/P-3/ZT, klasa P-3; zaliczany do Kat. III LOI KIMK; 20 x 40 (open)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Barańska M'09 Zuzanna nz
2. Błażejewska Eliza
3. Borowiec Zuzanna
4. Borowiecka Amelia
5. Chojecka J'03 Oliwia nz
2003 (J.)
Brak
6. Goździk M'08 Maja nz (SSKJ Grobice)
2008 (Mł.)
brak
7. Gruszka Mj'98 Aleksandra nz (SKJ Sewan Konstancin-Jeziorna)
1998 (MJ.)
brak
8. Grzegorczyk M'07 Alicja nz (SSKJ Grobice)
2007 (JM.)
brak
9. Kącka Magdalena nz (LKS Wolta Żółwin)
S
Brak
10. Kaliszewska Karolina nz (LKS Wolta Żółwin)
S
brak
11. Kluczyk J'02 Zuzanna nz (SSKJ Grobice)
2002 (J.)
brak
12. Kłosińska J'02 Weronika nz (SSKJ Grobice)
2002 (J.)
brak
13. Kolwas Jm'04 Monika KJ Plejada Stefanówka
2004 (JM.)
O047214
14. Kopczewska M'08 Kalina KJ Plejada Stefanówka
2008 (Mł.)
O048171
15. Kotyra J'03 Natalia SSKJ Grobice
2003 (J.)
O027148
16. Kozik M'08 Jagoda nz (SKJ Sewan Konstancin-Jeziorna)
2008 (Mł.)
brak
17. Królikowska Anna SKJ Beckersport Laszczki
S
O003192
18. Lenart Justyna SKJ Podkowa Leśna
S
O003367
19. Machera- Zahorowska Monika nz
S
brak
20. Maliszewska Aleksandra
21. Matysik J'03 Aleksandra nz (SSKJ Grobice)
brak
22. Mcshane Emilia nz
S
brak
23. Mosingiewicz Joanna SKJ Podkowa Leśna
S
O015016
24. Stańczyk Julia
25. Szlassa Krystyna nz
S
brak
26. Usiądek Jm'06 Weronika SSKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O043579
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder PONY Group National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

8

BAJKA SP POL 2005 Klacz gniada/167 F: DUCAN 35
M: BATUTA
O: IZABELA PAKUŁA
B: DZIERŻAN PIOTR
POL009540082105 brak
2.

29

BENIAMIM kuc POL 2002 wałąch deresz F: NN
M: NN
O: Edyta Lewandowska
B: NN
3.

11

BENIAMIN KUC POL 2002 Wałach dereszowata/kuc: F: NN
M: NN
O: Edyta Lewandowska
B: NN
brak
4.

3

BERBERYS Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada/164 F: Toast
M: Biafra
O: Krystyna Szlassa
B: SK Pępowo
brak 616007610073713
5.

22

BRILLANTE NN POL 2014 Wałach siwa/163 F: NN
M: NN
O: Julia Lazek
B: Julia Lazek
brak brak
6.

21

CALVADOS Wielkopolski POL 2006 Wałach gniada/176 F: BARBUR
M: CASABLANKA
O: JACEK BOROWIECKI
B: JACEK BOROWIECKI
K011924 616007610018006
7.

9

CLASSIC DREAM Holsztyn DEU 22.04.2012 Wałach siwa F: Clarimo
M: V-Cassina 1
O: Jacek Kosow
B: Jacek Kosow
DE421000138812
8.

18

DEKADA XO POL 1998 Klacz gniada/165 F: Grey
M: Dama Dworu
O: Iwona Kotyra
B: SK Walewice
brak brak
9.

1

DON SULTAN DRP POL 2006 Wałach kara/kuc: F: x
M: x
O: Anna Świątkowska
B: x
c K020851
10.

20

GERRIT KWPN POL 2011 Gleiding bay/164 F: Nourejev
M: DE 410100063204
O: Monika Machera- Zahorowska
B: .
brak 528003201100796
11.

5

HARNAŚ NN POL 2010 Wałach gniada/kuc:149 F: NN
M: NN
O: Magdalena Usiądek
B: „Stajnia Bobrowy Staw” znajdująca się we wsi Sowia Wola gm. Czosnów przy ul. Spacerowej 47
D K026901 616 999 66 17686 10
12.

25

KINDER PONYSPORT KUC POL 2005 Wałach inna/kuc:148 F: El Djazair
M: Kabała
O: Iwona Kotyra
B: Małgorzata Bednarska
brak
13.

10

LAURENTIO SP POL 2012 Wałach gniada/166 F: Solaris
M: Laurentia L
O: Piotr Piasecki
B: -
brak
14.

26

M-KAS-AS SP. POL 2011 Wałach inna/162 F: Corofino
M: xx
O: Małgorzata Gorczyca
B: Barbara Kalinowska
brak brak
15.

15

MADRYT SP POL 2009 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Marsylia / First des Termes
O: Iwona Kotyra
B: Iwona Kotyra
K019638 616009660558309
16.

28

MARSYLIA MAL POL 1999 M siwa F: Forst des Temes
M: Batuta
O: Dariusz Kotyra
B: Krzysztof Kraszewski
17.

30

MARSYLIA MAL POL 1999 M siwa F: Forst des Temes
M: Batuta
O: Dariusz Kotyra
B: Krzysztof Kraszewski
18.

7

MARTHIN Wielkopolska POL 2012 Wałach gniada/176 F: SWORD
M: MOONLIGHT II
O: Joanna Mosingiewicz
B: Stasiuk Robert
k027516 616007580137712
19.

23

PANDEMIA Wielkopolski POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Szewron
M: Pantera
O: Oliwia Chojecka
B: Nn
Brak
20.

27

PINOKIO PIPI MAGESTIC Szetland - POL 2009 Wałach tarantowata/kuc:115 F: nn
M: nn
O: SKJ SEWAN
B: NN
brak brak
21.

4

RAFAELLO Wielkopolska POL 2013 Wałach ciemnogniada/164 F: Maaik
M: Rewia
O: Adrianna Jakóbczak
B: Niestrawska Ewa
k022712 616007610122013
22.

19

VADROUILLE XX BEL 2002 Klacz ciemnogniada/165 F: Sarhoob
M: Vareuse Bleue
O: Iwona Kotyra
B: Belgia
K005943
23.

13

VAN PONYSPORT KUC POL 2002 Wałach gniada/mk:156 F: Aksamit
M: Vega
O: HSB Servis Sp. z o.o.
B: Mariusz Stański
E K022862
24.

31

VAN PONYSPORT KUC POL 2002 wałach gniada/156 F: Aksamit
M: Vega
O: HSB Srwrvice Sp. z o.o.
B: Mariusz Stański
E
25.

2

WONDERFUL VANILLA MAL POL 2006 Klacz gniada/mk:148 F: harpun
M: watra
O: Inga Łąpieś-Kolwas
B: Barbara Sułowska - Calak
D K016979
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Barańska M'09 Zuzanna
nz
2019-06-08
2
2019-06-08
2
Błażejewska Eliza
2019-06-08
8
Borowiec Zuzanna
2019-06-08
6
Borowiecka Amelia
2019-06-08
1
2019-06-08
4
Chojecka J'03 Oliwia
nz
2019-06-08
7
2019-06-08
1
Goździk M'08 Maja
nz (SSKJ Grobice)
2019-06-08
4
2019-06-08
4
Gruszka Mj'98 Aleksandra
nz (SKJ Sewan Konstancin-Jeziorna)
2019-06-08
3
2019-06-08
3
Grzegorczyk M'07 Alicja
nz (SSKJ Grobice)
2019-06-08
3
Kącka Magdalena
nz (LKS Wolta Żółwin)
2019-06-08
2
2019-06-08
2
Kaliszewska Karolina
nz (LKS Wolta Żółwin)
BAJKA (8)
2019-06-08
10
Kluczyk J'02 Zuzanna
nz (SSKJ Grobice)
2019-06-08
1
Kłosińska J'02 Weronika
nz (SSKJ Grobice)
DEKADA (18)
2019-06-08
2
Kolwas Jm'04 Monika
KJ Plejada Stefanówka
2019-06-08
1
2019-06-08
1
Kopczewska M'08 Kalina
KJ Plejada Stefanówka
2019-06-08
1
2019-06-08
1
Kotyra J'03 Natalia
SSKJ Grobice
MADRYT (15)
2019-06-08
1
Kozik M'08 Jagoda
nz (SKJ Sewan Konstancin-Jeziorna)
2019-06-08
3
2019-06-08
2
Królikowska Anna
SKJ Beckersport Laszczki
2019-06-08
1
2019-06-08
2
Lenart Justyna
SKJ Podkowa Leśna
2019-06-08
1
Machera- Zahorowska Monika
nz
GERRIT (20)
2019-06-08
5
Maliszewska Aleksandra
DEKADA (18)
2019-06-08
1
Matysik J'03 Aleksandra
nz (SSKJ Grobice)
2019-06-08
3
Mcshane Emilia
nz
2019-06-08
5
2019-06-08
2
Mosingiewicz Joanna
SKJ Podkowa Leśna
2019-06-08
1
Stańczyk Julia
2019-06-08
9
Szlassa Krystyna
nz
2019-06-08
4
Usiądek Jm'06 Weronika
SSKJ Bobrowy Staw
2019-06-08
2
2019-06-08
2

Number of Riders: 26

Number of Horses: 25

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-052019-4, Leszek Doraczyński)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl