Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
124 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:22:59
2020-07-22 22:35:44
Anna Krystyna Cajochen ANTWERPIA
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LL/mini LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
123 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:23:02
2020-07-22 21:34:59
Weronika Gąsiorowska DIEGO
  • 2x 3/LL/mini LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
122 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:23:06
2020-07-22 20:39:41
Karolina Tracewicz RUBIN
  • 1x 4/L/ L– zwykły
  • 1x 5/P/ P– zwykły
121 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:23:10
2020-07-22 20:26:37
Aleksandra Patyk KASJER
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LL/mini LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
120 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:23:13
2020-07-22 20:07:48
Julia Skrzypacz WOODOO DOLL STACY D
  • 2x 4/L/ L– zwykły
119 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:23:17
2020-07-22 20:01:35
Joanna Słabowska SOLO
  • 1x 4/L/ L– zwykły
  • 1x 5/P/ P– zwykły
118 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:23:21
2020-07-22 17:28:53
Daria Niemczyk CARLOS
  • 1x 3/LL/mini LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/ L– zwykły
117 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:23:25
2020-07-22 17:26:29
Hanna Konieczka GALAKIDO
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LL/mini LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
116 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:23:29
2020-07-22 17:23:39
Weronika Pietrzak NELSON
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LL/mini LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
115 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:23:33
2020-07-22 17:22:56
Vanessa Kozłowska DALIA
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LL/mini LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
114 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:23:37
2020-07-22 16:40:11
Zofia Hoffmann TIN LADEN
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LL/mini LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
113 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:23:41
2020-07-22 15:51:12
Daniel Zieliński QUIDAMS NOBLESSE
  • 1x 5/P/ P– zwykły
  • 1x 6/N/N – dwufazowy
112 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:23:44
2020-07-22 15:50:46
Dominika Streich GRACJA
  • 1x 4/L/ L– zwykły
  • 1x 5/P/ P– zwykły
111 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:23:48
2020-07-22 15:50:32
Victoria Głogowska KAPRIOLA
  • 1x 3/LL/mini LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/ L– zwykły
110 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 15:04:30
2020-07-22 13:36:38
Wiktoria Biegała BLACK PEARL R
  • 2x 3/LL/mini LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
109 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 15:04:32
2020-07-22 13:30:47
Kamila Gierszewska FRANKONIA S
  • 2x 3/LL/mini LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
108 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 15:04:34
2020-07-22 13:24:54
Aneta Gierszewska KILIMANDŻARO
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LL/mini LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
107 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 15:04:36
2020-07-22 12:49:16
Nadia Romanowska MC’CARTNEY BLUEMOON
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LL/mini LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
106 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:17:13
2020-07-22 08:39:05
Anna Piwońska POPEYE OPTIMUS
  • 2x 4/L/ L– zwykły
105 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:17:15
2020-07-22 08:38:33
Marysia Rzepkowska JESIENNY WIATR
  • 1x 3/LL/mini LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/ L– zwykły
104 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:17:17
2020-07-22 08:37:59
Anna Piwońska POLARIS OPTIMUS
  • 1x 3/LL/mini LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/ L– zwykły
103 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:17:24
2020-07-21 20:39:10
Liliana Tabaka HARA
  • 2x 3/LL/mini LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
102 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:17:26
2020-07-21 19:51:26
Zofia Teper EMIR
  • 1x 6/N/N – dwufazowy
  • 1x 7/C/C – dwufazowy
101 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:17:28
2020-07-21 19:51:00
Zofia Teper CALYPSO
  • 1x 5/P/ P– zwykły
  • 1x 6/N/N – dwufazowy
100 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:17:31
2020-07-21 19:24:17
Laura Mazurek RAJZER
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
99 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:17:33
2020-07-21 18:38:53
Natalia Łąkowska BAJADERA
  • 1x 4/L/ L– zwykły
  • 1x 5/P/ P– zwykły
98 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:17:35
2020-07-21 18:36:29
Zofia Hoffmann RIVANDER
  • 2x 4/L/ L– zwykły
97 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:17:37
2020-07-21 18:36:02
Antoni Wiśniewski EUZEBIO LP
  • 1x 4/L/ L– zwykły
  • 1x 5/P/ P– zwykły
96 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:17:39
2020-07-21 18:35:41
Agata Kowalik CAYENNE
  • 1x 4/L/ L– zwykły
  • 1x 5/P/ P– zwykły
95 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:17:41
2020-07-21 18:35:24
Zuzanna Morawska HIROCCO
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
94 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:17:45
2020-07-21 18:34:28
Rafał Perlikowski K-1 VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 5/P/ P– zwykły
  • 1x 6/N/N – dwufazowy
93 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:17:48
2020-07-21 18:34:02
Maja Drobny FAMORKUS
  • 1x 5/P/ P– zwykły
  • 1x 6/N/N – dwufazowy
92 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:17:51
2020-07-21 17:21:53
Katarzyna Tobiszewska BOBA FETT
  • 1x 6/N/N – dwufazowy
  • 1x 7/C/C – dwufazowy
91 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:17:54
2020-07-21 17:01:02
Wiktoria Kłosowska LUNA
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
90 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:17:57
2020-07-21 16:43:55
Mateusz Werwiński HALA
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LL/mini LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
89 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:17:59
2020-07-21 15:26:24
Kaja Urbanowicz KARES
  • 2x 3/LL/mini LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
88 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:18:02
2020-07-21 14:20:40
Julia Kruczkowska MIGOTKA
  • 2x 1/PK/ pierwszy krok (do 50 cm) dokładności - towarzyski
87 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:18:04
2020-07-21 13:43:47
Angelika Ojczenasz LURDAN
  • 2x 4/L/ L– zwykły
86 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 12:17:35
2020-07-21 07:45:29
Wiktoria Gromowska ARES
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LL/mini LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
85 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 12:17:38
2020-07-21 07:43:44
Zuzanna Baranowska LIZA
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LL/mini LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
84 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 12:17:44
2020-07-21 00:16:16
Emilia Mar-Lerch DONNA Z
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
83 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 12:17:49
2020-07-21 00:10:36
Urszula Fajfrowska KARINO
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
82 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 12:17:54
2020-07-20 20:15:33
Małgorzata Zubrycka PEPE
  • 1x 4/L/ L– zwykły
  • 1x 5/P/ P– zwykły
81 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 12:18:00
2020-07-20 19:29:26
Sandra Rezgui BAJKA
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
80 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 12:18:06
2020-07-20 16:08:54
Weronika Paszylk KORTES
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 3/LL/mini LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
79 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 12:18:12
2020-07-20 16:08:35
Wiktoria Jasiorowska PORTO
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 3/LL/mini LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
78 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 12:18:19
2020-07-20 15:48:43
Justyna Łopato MACHORKA
  • 1x 4/L/ L– zwykły
77 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 12:18:24
2020-07-20 15:48:17
Justyna Łopato WALTER
  • 1x 3/LL/mini LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/ L– zwykły
76 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 12:18:28
2020-07-20 15:47:38
Justyna Łopato CAMPO
  • 2x 3/LL/mini LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
75 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 12:18:34
2020-07-20 15:47:03
Justyna Łopato FIGHTING JACK S
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
74 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 12:18:41
2020-07-20 15:07:35
Alicja Maślana PREDATOR
  • 1x 6/N/N – dwufazowy
  • 1x 7/C/C – dwufazowy
73 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 12:18:51
2020-07-20 15:07:13
Alicja Maślana HIOYALINE
  • 1x 5/P/ P– zwykły
  • 1x 6/N/N – dwufazowy
72 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 14:48:59
2020-07-20 14:26:56
Zuzanna Porazińska DUKAT
  • 2x 4/L/ L– zwykły
71 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 14:49:03
2020-07-20 13:44:17
Matthias Vulsteke HEWELIA
  • 1x 4/L/ L– zwykły
  • 1x 5/P/ P– zwykły
70 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 14:49:06
2020-07-20 13:43:52
Matthias Vulsteke CHALONO DMEERS Z
  • 2x 3/LL/mini LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
69 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 14:49:08
2020-07-20 10:35:31
Paulina Wiśniewska PASJONATA POLLYANNA
  • 2x 1/PK/ pierwszy krok (do 50 cm) dokładności - towarzyski
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
68 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 09:52:15
2020-07-20 09:34:53
Dominika Kowal KAREN R
  • 2x 4/L/ L– zwykły
67 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 09:52:19
2020-07-20 01:19:06
Oliwia Wierzbowska G-CALLOTA
  • 2x 3/LL/mini LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
66 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 09:52:24
2020-07-20 01:18:20
Oliwia Wierzbowska CHICHA MINT
  • 2x 4/L/ L– zwykły
  • 1x 5/P/ P– zwykły
65 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 14:49:11
2020-07-19 22:04:52
Anna Walkiewicz HERMA
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
64 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 09:52:39
2020-07-19 22:02:12
Julia Putz DORCIA
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
63 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 09:52:45
2020-07-19 22:00:20
Julia Malinowska RAUL
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
62 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 09:52:51
2020-07-19 21:59:37
Wiktoria Kłosowska TANGO
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LL/mini LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
61 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 09:52:56
2020-07-19 21:59:06
Martyna Jaroszyńska CZARNA MAMBA
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
60 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 09:53:07
2020-07-19 20:09:41
Alicja Maślana ZIDAN
  • 2x 4/L/ L– zwykły
59 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:23:51
2020-07-19 19:49:03
Viktoria Drewka BILKA
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LL/mini LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
58 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 09:53:17
2020-07-19 17:36:51
Agnieszka Przybylska RESPECT
  • 1x 5/P/ P– zwykły
  • 1x 6/N/N – dwufazowy
57 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 09:53:24
2020-07-19 15:40:09
Zofia Baranowicz BALTICA
  • 1x 1/PK/ pierwszy krok (do 50 cm) dokładności - towarzyski
56 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 09:53:30
2020-07-19 15:39:23
Paulina Wołowska BALTICA
  • 1x 1/PK/ pierwszy krok (do 50 cm) dokładności - towarzyski
55 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:21:00
2020-07-18 22:21:01
Viktoria Drewka MEDRESA
  • 1x 5/P/ P– zwykły
  • 1x 6/N/N – dwufazowy
54 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:21:02
2020-07-18 21:07:04
Maria Baranowicz MARINA
  • 1x 1/PK/ pierwszy krok (do 50 cm) dokładności - towarzyski
53 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:21:05
2020-07-18 21:05:39
Carmen Itterman MARINA
  • 1x 1/PK/ pierwszy krok (do 50 cm) dokładności - towarzyski
52 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:21:07
2020-07-18 21:04:15
Oliwia Białkowska RONDO'S BLACK BOY
  • 1x 1/PK/ pierwszy krok (do 50 cm) dokładności - towarzyski
51 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:21:09
2020-07-18 21:01:55
Natalia Jagielska RONDO'S BLACK BOY
  • 1x 1/PK/ pierwszy krok (do 50 cm) dokładności - towarzyski
50 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 17:37:51
2020-07-18 19:45:28
Maja Dąbrowska OSCAR
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
49 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:21:13
2020-07-18 19:08:37
Zofia Wilkosz CALA
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
48 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:21:15
2020-07-18 18:24:53
Adam Czyżnielewski MOLO
  • 1x 4/L/ L– zwykły
  • 1x 5/P/ P– zwykły
47 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:21:20
2020-07-18 16:58:26
Oliwia Cieślewicz CALA
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
46 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:21:22
2020-07-18 16:45:05
Emilia Ciesielska KUBA
  • 2x 1/PK/ pierwszy krok (do 50 cm) dokładności - towarzyski
45 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:21:24
2020-07-18 16:26:18
Wiktoria Noskiewicz LUCKY
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
44 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:21:27
2020-07-18 16:26:17
Hanna Piwko LUCKY
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
43 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:21:31
2020-07-17 18:06:55
Zofia Klunder VOLVO
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
42 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:21:32
2020-07-17 16:51:49
Klaudia Bondos DINGO
  • 2x 1/PK/ pierwszy krok (do 50 cm) dokładności - towarzyski
41 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:21:35
2020-07-17 16:20:29
Zofia Klunder DEWALDO
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
40 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:21:36
2020-07-17 16:19:42
Antonia Chylińska DRUHNA EWITA
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
39 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:21:41
2020-07-17 15:49:50
Karolina Tracewicz BRADOR
  • 1x 4/L/ L– zwykły
  • 1x 5/P/ P– zwykły
38 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:21:44
2020-07-16 23:32:37
Olga Kozar DORINA
  • 1x 4/L/ L– zwykły
  • 1x 5/P/ P– zwykły
37 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:21:50
2020-07-16 22:22:18
Zofia Białkowska HOLLY
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
36 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:21:53
2020-07-16 20:32:28
Roksana Wielicka DIONE S
  • 1x 5/P/ P– zwykły
  • 1x 6/N/N – dwufazowy
35 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:21:58
2020-07-16 16:04:02
Iga Kołodzińska AVINELLA S
  • 2x 4/L/ L– zwykły
34 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:22:11
2020-07-16 11:01:38
Pola Nadarzewska ANBAJ DU ROUET
  • 1x 3/LL/mini LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/ L– zwykły
33 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:22:37
2020-07-15 15:25:50
Lena Płoszaj PROBUS
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:22:40
2020-07-15 11:48:09
Justyna Łopato GRAD
  • 1x 7/C/C – dwufazowy
  • 1x 8/CC/CC – dwufazowy
31 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:22:48
2020-07-15 11:47:53
Justyna Łopato GINGER 827
  • 1x 6/N/N – dwufazowy
  • 1x 7/C/C – dwufazowy
30 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:22:50
2020-07-15 11:47:36
Weronika Łopato-Jędrasik NAZIR
  • 1x 5/P/ P– zwykły
  • 1x 6/N/N – dwufazowy
29 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 06:46:10
2020-07-15 00:19:47
Ewa Sumińska CAFISSIMO
  • 1x 5/P/ P– zwykły
  • 1x 6/N/N – dwufazowy
28 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 06:46:12
2020-07-14 23:22:41
Agnieszka Lisewska ELCADA
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LL/mini LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
27 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 17:37:53
2020-07-14 23:14:33
Maja Dąbrowska TAMARYSZEK
  • 2x 3/LL/mini LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
26 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:22:57
2020-07-14 23:13:40
Maja Dąbrowska BUSZKA
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
25 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 06:46:18
2020-07-14 22:07:35
Anna Hadrysiak LABRIA
  • 2x 4/L/ L– zwykły
24 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 06:46:19
2020-07-14 20:22:33
Zuzanna Zakurzewska QUOSEGO
  • 2x 3/LL/mini LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
23 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 06:46:21
2020-07-14 20:00:09
Martyna Bachorska KALMAR
  • 2x 3/LL/mini LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
22 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 06:46:23
2020-07-14 19:49:50
Klaudia Sadka SONATA II N
  • 1x 4/L/ L– zwykły
  • 1x 5/P/ P– zwykły
21 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 06:46:25
2020-07-14 18:45:07
Daniel Olszanowski MACHORKA
  • 2x 3/LL/mini LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 06:46:26
2020-07-14 10:33:38
Paulina Zaleska LANDCASTER
  • 1x 5/P/ P– zwykły
  • 1x 6/N/N – dwufazowy
19 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 22:06:03
2020-07-09 21:24:40
Oliwia Wróblewska STRIT
  • 1x 4/L/ L– zwykły
  • 1x 5/P/ P– zwykły
18 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 22:06:05
2020-07-09 19:47:31
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 6/N/N – dwufazowy
  • 1x 7/C/C – dwufazowy
17 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 22:06:07
2020-07-09 11:39:34
Aniela Lipińska GRANTALA S
  • 1x 5/P/ P– zwykły
  • 1x 6/N/N – dwufazowy
16 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 22:06:08
2020-07-09 08:16:53
Magdalena Florkiewicz CONTADOR
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
15 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 13:23:00
2020-07-09 07:41:44
Aleksandra Hulisz CORMINT'S LADY
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LL/mini LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
14 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 22:06:11
2020-07-09 06:55:38
Kamila Fryckowska PARYS
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LL/mini LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
13 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 22:06:13
2020-07-08 21:53:13
Maja Żalikowska ALFA
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
12 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 15:04:38
2020-07-06 17:32:31
Natalia Sienkiewicz CZANTORIA
  • 1x 3/LL/mini LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/ L– zwykły
11 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 13:37:33
2020-07-06 11:44:05
Natalia Antczak PRYMUS
  • 1x 4/L/ L– zwykły
  • 1x 5/P/ P– zwykły
10 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 13:37:39
2020-07-06 10:14:51
Aneta Borowska ROXETTE
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
9 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 13:37:41
2020-07-05 21:13:22
Matylda Błaszkiewicz LUCKY BALOU
  • 2x 3/LL/mini LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
8 ENTRY ACCEPTED 2020-07-05 12:37:11
2020-07-04 22:08:43
Olga Chodkiewicz-Polska CONCORDIA
  • 2x 3/LL/mini LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
7 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 00:20:35
2020-07-03 11:18:06
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 5/P/ P– zwykły
  • 1x 6/N/N – dwufazowy
6 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 22:30:28
2020-06-28 22:12:48
Kamila Pabian CLOSTERKELLER
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
5 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 22:30:32
2020-06-28 18:56:09
Zuzanna Łukasiak DARSKY
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
4 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 22:30:36
2020-06-28 18:52:21
Iga Drzycimska SZOGUN
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
3 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 21:33:45
2020-06-26 13:10:38
Olga Chodkiewicz-Polska CONCORDIA
  • 1x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LL/mini LL (wys. do 90 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
2 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 00:14:35
2020-06-25 08:17:13
Milena Małecka LEMONIADA
  • 2x 2/miniLL/mini LL (wys. do 70 cm) – dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
1 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 00:14:38
2020-06-25 08:15:47
Sandra Skwarczyńska CELICA S
  • 2x 4/L/ L– zwykły
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antczak Natalia KJ Cavallino Brzoza
S
O027706
2. Bachorska Martyna Brak
2006 (JM.)
Brak
3. Baranowicz Maria KJ Cavallino
2010 (Mł.)
Brak
4. Baranowicz Zofia KJ Cavallino
2008 (JM.)
-
5. Baranowska Zuzanna KJ Classic
S
O031877
6. Białkowska Oliwia KJ Cavallino
2010 (Mł.)
Brak
7. Białkowska Zofia KJ Cavallino
2005 (JM.)
Brak
8. Biegała Wiktoria KJ Oxer Inowrocław
2002 (J.)
O031885
9. Błaszkiewicz Matylda brak
2006 (JM.)
brak
10. Bondos Klaudia Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
11. Borowska Aneta niezrzeszony
S
brak
12. Brodzińska Weronika niezrzeszona
2010 (Mł.)
brak
13. Cajochen Anna Krystyna Bez Przynależności Klubowej
S
brak
14. Chodkiewicz-Polska Olga SK Olimpia
S
Brak
15. Chodkiewicz-Polska Olga SK Olimpia
S
Brak
16. Chylińska Antonia KJ Dilmar
2009 (Mł.)
brak
17. Ciesielska Emilia Stajnia Lider
2009 (Mł.)
Brak
18. Cieślewicz Oliwia Stajnia Lider
2006 (JM.)
Brak
19. Czyżnielewski Adam Jksr michelin
2003 (J.)
O053312
20. Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
2008 (JM.)
O048025
21. Drewka Viktoria Kujawsko-pomorskie klub jeździecki
2004 (J.)
Brak
22. Drobny Maja Stow. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2007 (JM.)
O042933
23. Drzycimska Iga Kj Młyńska Struga
2009 (Mł.)
Brak
24. Fajfrowska Urszula niezrzeszony
S
brak
25. Florkiewicz Magdalena KJ Młynska Struga
S
O002138
26. Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031899
27. Fryckowska Kamila Brak
S
Brak
Brak
28. Gąsiorowska Weronika brak
1999 (MJ.)
brak
29. Gierszewska Aneta KJ Jarużyn
2008 (JM.)
O053470
30. Gierszewska Kamila KJ Jarużyn
2006 (JM.)
O053471
31. Głogowska Victoria kj stajnia jarużyn
2018 (Mł.)
brak
32. Gromowska Wiktoria Klub Jeździecki Classic
2001 (MJ.)
0039663
33. Hadrysiak Anna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009842
34. Hoffmann Zofia Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2005 (JM.)
Brak
35. Hulisz Aleksandra brak
S
O022330
36. Itterman Carmen KJ Cavallino
2010 (Mł.)
Brak
37. Jagielska Natalia KJ Cavallino
2007 (JM.)
Brak
38. Jaroszyńska Martyna KJ Dilmar
2006 (JM.)
Brak
39. Jasiorowska Wiktoria Stajnia Branicz
2004 (J.)
brak
40. Klunder Zofia KJ Dilmar
2006 (JM.)
brak
41. Kłosowska Wiktoria KJ Dilmar
2006 (JM.)
Brak
42. Kołodzińska Iga KJ MŁYŃSKA STRUGA
2006 (JM.)
O054680
43. Konieczka Hanna Klub Jeździecki Wiecanowo
2006 (JM.)
O056818
44. Kowal Dominika KJ Młyńska Struga
S
0034074
45. Kowalik Agata St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2003 (J.)
O043739
46. Kozar Olga KJ Stajnia Jarużyn
2005 (JM.)
O037475
47. Kozłowska Vanessa KJ Wiecanowo
2009 (Mł.)
brak
48. Kruczkowska Julia KJ Stajnia Jarużyn
2008 (JM.)
Brak
Brak
49. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O023486
50. Lipińska Aniela KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O041486
51. Lisewska Agnieszka KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
brak
52. Łąkowska Natalia Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
1999 (MJ.)
LZRWZJ/462/20
53. Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019289
54. Łopato Justyna KJ DILMAR Kobylarnia
S
0019289
55. Łopato-Jędrasik Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019291
56. Łukasiak Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O004361
57. Malinowska Julia Kj Dilmar
2006 (JM.)
Brak
58. Małecka Milena Brak
2007 (JM.)
Brak
Brak
59. Mar-Lerch Emilia Brak
S
Brak
60. Maślana Alicja St. KJ Leśna Podkowa
S
O022133
61. Mazurek Laura Kj Dilmar
2007 (JM.)
Brak
62. Morawska Zuzanna Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2007 (JM.)
Brak
63. Nadarzewska Pola KJ Dilmar
2004 (J.)
O041483
64. Niemczyk Daria Klub Jeździecki Wiecanowo
2002 (J.)
brak
65. Noskiewicz Wiktoria Stajnia Lider
2007 (JM.)
Brak
66. Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O000460
67. Olszanowski Daniel Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
S
O053895
68. Pabian Kamila KJ Młyńska Struga
2002 (J.)
O031258
69. Paszylk Weronika Stajnia Branicz
2004 (J.)
brak
70. Patyk Aleksandra Brak
2005 (JM.)
Brak
71. Perlikowski Rafał St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O006784
72. Pietrzak Weronika KJ Wiecanowo
2010 (Mł.)
brak
73. Piwko Hanna Stajnia Lider
2005 (JM.)
brak
74. Piwońska Anna KJ Profil Piła
S
O006371
75. Płoszaj Lena Stajnia Nowogród
2006 (JM.)
brak
76. Porazińska Zuzanna Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2003 (J.)
brak
77. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar Kobylarnia
S
O041479
78. Putz Julia KJ Dilmar
2004 (J.)
Brak
79. Rezgui Sandra Stajnia Lider
2008 (JM.)
Brak
80. Romanowska Nadia Klub Jeździecki Młyńska Struga
2008 (JM.)
O056334
81. Rzepkowska Marysia KJ Profil Pila
S
brak
82. Sadka Klaudia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
O053591
83. Sienkiewicz Natalia Toruński Klub Jazdy Konnej
S
0023661
84. Skrzypacz Julia Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
1999 (MJ.)
O025522
85. Skwarczyńska Sandra Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032970
86. Słabowska Joanna KJ Equistars
2001 (MJ.)
O033157
87. Streich Dominika Oxer Inowrocław
S
O021884
88. Sumińska Ewa KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O026068
89. Tabaka Liliana KJ Cavallino Brzoza
2005 (JM.)
O039025
90. Teper Zofia KJ Michelin
2005 (JM.)
O040299
91. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O029192
92. Tracewicz Karolina KJ Skok Agrofood
S
O014194
93. Urbanowicz Kaja niezrzeszona
2003 (J.)
brak
94. Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2002 (J.)
O039337
95. Walkiewicz Anna KJ DILMAR
2006 (JM.)
Brak
96. Werwiński Mateusz SKJ Olimpia
2008 (JM.)
Brak
97. Wielicka Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2001 (MJ.)
O031032
98. Wierzbowska Oliwia Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
brak
99. Wilkosz Zofia Stajnia Lider
Brak
100. Wiśniewska Paulina BUDZISŁAW KOŚCIELNY
2008 (JM.)
brak
101. Wiśniewski Antoni St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2006 (JM.)
O043737
102. Wołowska Paulina KJ Cavallino
2006 (JM.)
-
103. Wróblewska Oliwia KJ Dilmar Kobylarnia
2002 (J.)
O027714
104. Zakurzewska Zuzanna Brak
2006 (JM.)
Brak
105. Zaleska Paulina KJ Dilmar Kobylarnia
S
O022443
106. Żalikowska Maja KJ Dilmar Kobylarnia
2009 (Mł.)
O054838
107. Zieliński Daniel kj stajnia jarużyn
S
brak
108. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O023928
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

43

ALFA KUC POL 2016 klacz izabelowata/kuc:148cm F: Koleś
M: Aronia
Brak 616 013 52 00209 16
2.

72

ANBAJ DU ROUET Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 ogier gniada/165 F: Bajou Du Rouet
M: Andora
K015570 12454
3.

130

ANTWERPIA SP POL 2012 Klacz gniada/176 F: Watson han
M: Aruba sp / Rubin han
brak brak
4.

92

ARES WLKP POL 2010 Wałach inna F: Adiutant
M: Astra
K020331
5.

71

AVINELLA S SP POL 2009 Klacz kara/168 F: Leoville
M: Avinell / Grand de la Cour
K024016 616009520043109
6.

113

BAJADERA SP POL 2004 klacz gniada/173 F: Czarownik
M: Bamtivia
LKRWZJ/700/20 616009540003604
7.

96

BAJKA NN POL 2008 klacz skarogniada/145 cm F: Nn
M: Nn
Brak 00000
8.

86

BALTICA KUC POL 2016 klacz inna/kuc:147 F: FALK
M: KARINA MW
K029218 616013520071716
9.

22

BILKA KUC POL 2005 klacz siwa/kuc:137 F: Ilco f
M: Biest
Brak 013610058305
10.

126

BLACK PEARL R HANOWERSKA GER 2007 Klacz ciemnogniada/166 F: Beluga
M: Euterpe
K025486 Brak
11.

120

BOBA FETT SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Vandamme / Guidam ex. Adagio IV
M: Beginka / Freedom's Choice
K014346 POL009661245008
12.

66

BRADOR SP POL 2002 Wałach ciemnogniada/170 F: Labrador
M: Bażka
K007349 009 53 00778 02 102NK02
13.

12

BUSZKA KUC POL . klacz gniada/kuc:. F: .
M: .
. .
14.

44

CAFISSIMO WESTF GER 2009 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cortina / Careras
K022472 DE441411499709
15.

56

CALA HAFLINGER POL 2013 klacz jasnokasztanowata/kuc:145 F: Nero
M: Calita Van Nijorst
Brak 616013610117913
16.

58

CALA HAFLINGER POL 2013 klacz jasnokasztanowata/kuc:145 F: Nero
M: Calita Van Nijhorst
Brak 616013610117913
17.

111

CALYPSO SP POL 2012 klacz ciemnogniada/162 F: Caretino K /
M: Caliope / Leo
K024463 616009610134912
18.

101

CAMPO . POL 2015 wałach gniada/. F: .
M: .
brak DE431314007115
19.

133

CARLOS WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach siwa/171 F: nn
M: nn
brak brak
20.

116

CAYENNE SP POL 2010 Wałach kara F: Desant / Lando
M: Cudna / Indeks
K020313 616009540145210
21.

28

CELICA S SP POL 2013 Klacz gniada F: Black Jack /
M: Cevilla S /
K026329 616009520036413
22.

89

CHALONO DMEERS Z ZANGERSHEIDE POL 2015 wałach gniada/167 F: Chellsini Z
M: Urlando / Concorde
Brak Brak
23.

79

CHICHA MINT BRAK GER 2015 Klacz gniada/170 F: brak
M: brak
brak brak
24.

30

CLOSTERKELLER SP POL 2016 Wałach gniada/XXX F: Corde Star
M: Cenna
brak 616009530027416
25.

29

CONCORDIA SP POL 2015 klacz gniada/174 F: Talent Charboniere
M: Całka
Brak 616009610068315
26.

34

CONCORDIA SP POL 2015 klacz gniada/174 F: Talent Charboniere
M: Całka
Brak 616009610068315
27.

41

CONTADOR SP POL 2016 wałach ciemnogniada/166 F: Black Jack
M: Copacabana S
brak 2222
28.

7

CORMINT'S LADY HANOWERSKA POL 2015 klacz kara/168 F: Cormint
M: Grafina
brak de 431312309415
29.

5

CZANTORIA SP POL 2005 Klacz gniada F: Grikos
M: Czarina
K014315
30.

83

CZARNA MAMBA SP POL 2007 klacz kara/173 F: -
M: -
Brak Brak
31.

136

DALIA SP POL 2009 Klacz gniada/mk:155 F: Etos
M: Dumka
brak 616013580726609
32.

31

DARSKY SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Castle Rock
M: Dama
Brak 11111
33.

64

DEWALDO KUC POL 2010 Wałach bułana/kuc:130 F: Nord
M: Dratwa
brak
34.

131

DIEGO SF POL 2013 wałach gniada/173 F: brak
M: brak
brak brak
35.

39

DILMAR SP POL 2003 ogier gniada/170 F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
K008077 POL009530041603
36.

63

DINGO TYP KUC POL 2010 Wałach tarantowata/kuc:100 F: NN
M: NN
brak
37.

69

DIONE S SP POL 2011 Klacz kara F: Johnny Boy II
M: Donwelta S
brak
38.

94

DONNA Z ZANGERSHEIDE POL 2003 Klacz kasztanowata/174 F: Dutch Capitol
M: Fraga
K011764 Z-664903
39.

80

DORCIA SP POL 2007 klacz kara/173 F: -
M: -
Brak Brak
40.

67

DORINA WLKP POL 2006 Klacz kasztanowata/165 F: Grafit
M: Doris
K026806 POL 007 52 00609 06
41.

65

DRUHNA EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:140 F: V.I.P
M: Dalli
KO17093 POL013670148308
42.

87

DUKAT WIELKOPOLSKA POL 2008 Wałach skarogniada/173 F: Rumianek
M: Dynastia
brak POL 007 66 0765808
43.

45

ELCADA SP POL 2015 klacz gniada/161 F: Calderon
M: Ella Fama
brak 616009520048115
44.

110

EMIR SP POL 2010 wałach kasztanowata/173 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
K018116 616009520111910
45.

115

EUZEBIO LP SP POL 2007 Wałach siwa F: Corofini / Corofino
M: Eunice / Lardüc
K012969 POL007611510404
46.

119

FAMORKUS KWPN NED 2010 Ogier gniada/171 F: Whistler / Holland
M: Pamorka / Voltaire
K017108 528003201006937
47.

102

FIGHTING JACK S SP POL 2016 Wałach skarogniada/. F: Black Jack
M: Federica S
Brak 616009520056916
48.

33

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko / Lennon
M: Finezja / Kastet
K020023 616009610032310
49.

127

FRANKONIA S SP POL 2014 klacz kara/168 F: Black Jack
M: Fonika
K029144 616123567898
50.

78

G-CALLOTA HOL GER 2014 klacz siwa/161 F: Colman
M: V-Chicabo Blue
0000 0000
51.

134

GALAKIDO SP POL 2010 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Gaja / Austin
K023168 616009610160310
52.

75

GINGER 827 HOL GER 2007 klacz kasztanowata/170 F: Cartani / Carthago
M: G-Chiara / Caletto I
K015271 DE421000201507
53.

138

GRACJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz gniada F: Stato King
M: Gwiazda
K022262
54.

74

GRAD MŁP POL 2009 ogier siwa/. F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Grawitacja / Chef Supreme
K014099 616006540115709
55.

40

GRANTALA S SP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Talent Charboniere
M: Gracenta
K023351 616009520098612
56.

122

HALA KOŃ MAŁY POL 05.0 Klacz kasztanowata/mk:141 F: Nepumuk
M: Heska
K029620 616 013 61 01578 11
57.

109

HARA KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:145 F: Nn
M: Nn
K025911 616999520166506
58.

91

HERMA SP POL 2007 klacz siwa/170 F: Cantanis
M: Hańcza /Rabiato Turbud Z
Brak ...
59.

88

HEWELIA SP POL 2012 Klacz gniada/175 F: Colox Cup /
M: Hawana / Kołczan
K025806 616009600275812
60.

104

HIOYALINE KWPN NED 2012 klacz gniada/168 F: Eurocommerce Napels/ Carthago
M: Ioyaline / Waterman
K027704 985170002296554
61.

117

HIROCCO KWPN POL 2012 Wałach kasztanowata/171 F: Zirocco Blue
M: Goodtimes
Brak 0
62.

68

HOLLY SP POL 2013 klacz gniada/- F: -
M: -
- -
63.

107

JESIENNY WIATR MLP POL 2015 Wałach gniada/164 F: Sentender
M: Juturna
brak brak
64.

118

K-1 VAN DE KATTEVENNEN Z ZANGERSHEIDE POL 2014 wałach kara/175 F: Kannan / Voltaire
M: Haya VD Kattevennen / Heartbreaker
K024875 056015Z55764714
65.

48

KALMAR WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gandis
M: Kira
Brak
66.

139

KAPRIOLA WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada F: POLL
M: KONTRA MAKKer
BRAK
67.

77

KAREN R SP POL 2010 klacz ciemnogniada/169 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Karmen / Epos
K019359 616009661621210
68.

123

KARES Szlachetna Półkrew POL 2003 Wałach kara/170 F: Revel
M: Kamila
brak 616009520075003
69.

95

KARINO Koń Uszlachetniony POL 2008 Wałach kasztanowata/170cm F: Leklon
M: Dalila
brak POL 999520133708
70.

1

KASJER MŁP POL 2007 Wałach siwa/162 F: Paszkwil /
M: Kasa /
brak
71.

128

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:139 F: nn
M: nn
K024201 616999520164810
72.

97

KORTES TYP SZLACHETNY POL 2012 wałach ciemnogniada/mk:158 F: NN
M: NN
brak 616999520011812
73.

59

KUBA NN POL 2009 wałach skarogniada/mk:115 cm F: NN
M: NN
Brak Brak
74.

46

LABRIA WLKP POL 2015 Klacz kasztanowata/162 F: Lissaro / Colox Cup
M: Liviera / Landor
K026892 616007520004015
75.

51

LANDCASTER WLKP POL 2007 Wałach gniada/174 F: Landjonker S / Landjonker
M: Lugana / Rab
K012264 POL007610109107
76.

27

LEMONIADA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/165 F: Czandor
M: Lozanna
Brak POL 009640052105
77.

93

LIZA KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: NN
M: NN
K026508 616999520131812
78.

60

LUCKY SP POL 2009 wałach siwa/165 cm F: Lombard
M: Luna
Brak 616009610233809
79.

61

LUCKY SP POL 2009 wałach siwa/165 F: Lombard
M: Luna
brak 616009610233809
80.

37

LUCKY BALOU Koń Holsztyński POL 2009 wałach siwa/165 F: Lucky Boy
M: Rancune
brak DE421000269809
81.

121

LUNA KUC POL 2016 klacz srokata/kuc:132 F: Barino
M: Paloma
Brak Brak
82.

125

LURDAN AA POL 2015 Wałach kasztanowata/167 F: Ramadan
M: Luczia
Brak
83.

50

MACHORKA SP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Midas
M: Marihuana
K026967 616009520042514
84.

99

MACHORKA SP POL 2014 Klacz gniada/. F: Midas
M: Marihuana
K026967 616009520042514
85.

54

MARINA KUC POL 2005 Klacz srokata/kuc:125 F: Hertz / Zefir
M: Malwa / Ren
K025307 POL013610128305
86.

129

MC’CARTNEY BLUEMOON GYPSY COB POL 2015 klacz siwa/kuc:140 F: Hilton
M: Bluebell
K029408 026035152325034
87.

53

MEDRESA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/168 F: Barbur
M: Melita
Brak 616007610103910
88.

124

MIGOTKA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/kuc:139 F: DASTI MAN
M: MONA
- 616 013 64 00429 15
89.

70

MOKRA TYP KUC POL 2014 klacz kasztanowata/kuc:125 F: nn
M: nn
brak 616 999 61 02069 14
90.

57

MOLO SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Nice boy
M: Molinezja
K015555 616 009 54 01638 09
91.

140

Mr Blondyn F:
M:
92.

76

NAZIR SP POL 2014 wałach ciemnogniada/168 F: Farmer
M: Nektaryna
K024802 616009640073414
93.

135

NELSON KUC POL 2015 Wałach gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
94.

14

OSCAR KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:. F: .
M: .
. .
95.

42

PARYS WIELKOPOLSKI POL 2012 wałach siwa/170 F: Maczo
M: Pasja
Brak 616007610149912
96.

90

PASJONATA POLLYANNA KUC WALIJSKI POL 2006 Klacz siwa/kuc:135 F: LINDE HOEVE'S OPTIMIST
M: POLLY
brak 013610119906
97.

20

PEPE HANOWERSKA GER 2014 Wałach gniada/181 F: Pius Paccelli / Prestige Pilot
M: Quinta / Quasi Roi
K029298 brak
98.

108

POLARIS OPTIMUS BWP POL 2015 Wałach kasztanowata/172 F: Ulahop Boy
M: Letoile du Chateau
brak brak
99.

106

POPEYE OPTIMUS BWP POL 2015 wałach ciemnogniada/167 F: Ut Majeur de Brecey
M: Letoile du Chateau
Brak 056-002-W00311817
100.

98

PORTO TYP SZLACHETNY POL 2015 wałach tarantowata/mk:156 F: NN
M: NN
brak 616999520078615
101.

103

PREDATOR WLKP POL 2008 wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Piwonia / Omar
K021289 61600764012208
102.

73

PROBUS Czysta Krew Arabska POL 2012 wałach gniada/kuc:146 F: Oset
M: Patrycja
brak 2642013
103.

35

PRYMUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Kevin / Orkisz
M: Prima Vera / Druh
K019755 616009530031010
104.

137

QUIDAMS NOBLESSE WESTFALSKA POL 01.05.2004 Klacz kasztanowata/169 F: Quidams Rubin
M: brak
103IM53
105.

47

QUOSEGO Koń Holsztyński POL 2006 wałach gniada/169 F: Quinar
M: L-Rovinia
Brak DE421000415206
106.

112

RAJZER KUC FELINSKI POL 2013 Wałach inna/kuc:132 F: Ramzes
M: Misja
Brak Xxx
107.

81

RAUL KUC FELINSKI POL 2012 Wałach inna/kuc:130 F: Nn
M: Nn
Brak Xxx
108.

85

RESPECT WLKP POL 2009 wałach gniada/167 F: Concert / Concertto
M: Rakija / Castor
K018519 616007520127709
109.

114

RIVANDER SP POL 2012 Wałach gniada/163 F: Fred
M: Regata
Brak
110.

55

RONDO'S BLACK BOY KUC WALIJSKI POL 2005 Ogier kara/kuc:130 F: Casperhof's Freddy
M: Lucie's Heidi
K027864 5280170500840
111.

36

ROXETTE WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz kasztanowata/168 F: Farezzo B
M: Rakija
brak 616 007 52 00448 16
112.

16

RUBIN WLKP POL 2002 Wałach ciemnogniada/173 F: Ignam / Akropol
M: Ratina / Baldram
K015082 POL007600082902
113.

132

SOLO WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Leonardo / Loxgraf GO
M: Samba / Lwówek
K023015 616007610188513
114.

49

SONATA II N Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada/167 F: Landor
M: Sanmarina
K023762 616009520020010
115.

38

STRIT SP POL 2014 Wałach siwa/170 F: Rumianek /
M: Strzała / Pawlin
K025804 616009590111614
116.

32

SZOGUN KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:130 F: Billy
M: Sabrina
Brak
117.

11

TAMARYSZEK . POL 2008 Wałach gniada/mk:144 F: GOLDEN DANCING
M: TORINA
K023949 013640081708
118.

82

TANGO KUC WALIJSKI POL 2006 Wałach gniada/kuc:125 F: Timo
M: Shira
Brak Xxx
119.

105

TIN LADEN KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/149 F: O
M: O
Brak 0
120.

62

VOLVO SP POL 2005 wałach gniada/169 F: Romualdo
M: Vika
Brak POL 009520015605
121.

100

WALTER . POL . wałach gniada/. F: .
M: .
brak 616009610083516
122.

8

WOODOO DOLL STACY D WIELKOPOLSKA POL 2014 Klacz siwa/173 F: Czumen K
M: Wilia
brak
123.

84

ZIDAN WLKP POL 2015 wałach gniada/170 F: Zinedine / Guidam / Quidam De Revel
M: Dera / Harwest
K029231 616007610217515
Rider Club
Competition
Prize
Drobny Maja Stow. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
50
SUM:
50.00
Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
200
SUM:
200.00
Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
100
100
SUM:
200.00
Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
600
400
SUM:
1000.00
Maślana Alicja St. KJ Leśna Podkowa
50
300
SUM:
350.00
Teper Zofia KJ Michelin
400
300
SUM:
700.00
Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
500
500
SUM:
1000.00
Tracewicz Karolina KJ Skok Agrofood
50
100
SUM:
150.00
Zaleska Paulina KJ Dilmar Kobylarnia
400
SUM:
400.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Natalia
KJ Cavallino Brzoza
PRYMUS (35)
2020-07-25
17
2020-07-25
17
Bachorska Martyna
Brak
KALMAR (48)
2020-07-25
17
2020-07-25
Baranowicz Maria
KJ Cavallino
MARINA (54)
2020-07-25
10
Baranowicz Zofia
KJ Cavallino
BALTICA (86)
2020-07-25
1
Baranowska Zuzanna
KJ Classic
LIZA (93)
2020-07-25
6
2020-07-25
1
Białkowska Oliwia
KJ Cavallino
2020-07-25
1
Białkowska Zofia
KJ Cavallino
HOLLY (68)
2020-07-25
9
2020-07-25
Biegała Wiktoria
KJ Oxer Inowrocław
2020-07-25
35
2020-07-25
Błaszkiewicz Matylda
brak
2020-07-25
18
2020-07-25
Bondos Klaudia
Bez Przynależności Klubowej
DINGO (63)
2020-07-25
12
2020-07-25
1
Borowska Aneta
niezrzeszony
ROXETTE (36)
2020-07-25
38
2020-07-25
Brodzińska Weronika
niezrzeszona
MOKRA (70)
2020-07-25
2020-07-25
2020-07-25
Cajochen Anna Krystyna
Bez Przynależności Klubowej
ANTWERPIA (130)
2020-07-25
22
2020-07-25
3
Chodkiewicz-Polska Olga
SK Olimpia
2020-07-25
2020-07-25
28
Chodkiewicz-Polska Olga
SK Olimpia
2020-07-25
Chylińska Antonia
KJ Dilmar
2020-07-25
21
2020-07-25
Ciesielska Emilia
Stajnia Lider
KUBA (59)
2020-07-25
2020-07-25
1
Cieślewicz Oliwia
Stajnia Lider
CALA (58)
2020-07-25
19
Czyżnielewski Adam
Jksr michelin
MOLO (57)
2020-07-25
1
2020-07-25
Dąbrowska Maja
KJ Cavallino Brzoza
2020-07-25
8
2020-07-25
BUSZKA (12)
2020-07-25
32
2020-07-25
OSCAR (14)
2020-07-25
10
2020-07-25
Drewka Viktoria
Kujawsko-pomorskie klub jeździecki
BILKA (22)
2020-07-25
14
2020-07-25
6
MEDRESA (53)
2020-07-25
16
2020-07-25
16
Drobny Maja
Stow. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
FAMORKUS (119)
2020-07-25
9
2020-07-25
5
50
Drzycimska Iga
Kj Młyńska Struga
SZOGUN (32)
2020-07-25
30
2020-07-25
Fajfrowska Urszula
niezrzeszony
KARINO (95)
2020-07-25
2020-07-25
Florkiewicz Magdalena
KJ Młynska Struga
2020-07-25
12
2020-07-25
Frelichowska Natalia
KJ Dilmar Kobylarnia
2020-07-25
3
200
2020-07-25
10
Fryckowska Kamila
Brak
PARYS (42)
2020-07-25
4
2020-07-25
15
Gąsiorowska Weronika
brak
DIEGO (131)
2020-07-25
10
2020-07-25
Gierszewska Aneta
KJ Jarużyn
2020-07-25
2020-07-25
28
2020-07-25
22
Gierszewska Kamila
KJ Jarużyn
2020-07-25
29
2020-07-25
Głogowska Victoria
kj stajnia jarużyn
KAPRIOLA (139)
2020-07-25
2020-07-25
Gromowska Wiktoria
Klub Jeździecki Classic
ARES (92)
2020-07-25
17
2020-07-25
4
Hadrysiak Anna
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
LABRIA (46)
2020-07-25
15
2020-07-25
Hoffmann Zofia
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
TIN LADEN (105)
2020-07-25
16
2020-07-25
33
RIVANDER (114)
2020-07-25
6
2020-07-25
Hulisz Aleksandra
brak
2020-07-25
15
2020-07-25
23
Itterman Carmen
KJ Cavallino
MARINA (54)
2020-07-25
1
Jagielska Natalia
KJ Cavallino
2020-07-25
1
Jaroszyńska Martyna
KJ Dilmar
2020-07-25
33
2020-07-25
Jasiorowska Wiktoria
Stajnia Branicz
PORTO (98)
2020-07-25
2020-07-25
Klunder Zofia
KJ Dilmar
VOLVO (62)
2020-07-25
2020-07-25
DEWALDO (64)
2020-07-25
20
2020-07-25
Kłosowska Wiktoria
KJ Dilmar
TANGO (82)
2020-07-25
2020-07-25
26
2020-07-25
27
LUNA (121)
2020-07-25
35
2020-07-25
Kołodzińska Iga
KJ MŁYŃSKA STRUGA
2020-07-25
2020-07-25
Konieczka Hanna
Klub Jeździecki Wiecanowo
GALAKIDO (134)
2020-07-25
3
2020-07-25
9
Kowal Dominika
KJ Młyńska Struga
KAREN R (77)
2020-07-25
2020-07-25
Kowalik Agata
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
CAYENNE (116)
2020-07-25
2020-07-25
Kozar Olga
KJ Stajnia Jarużyn
DORINA (67)
2020-07-25
2020-07-25
19
Kozłowska Vanessa
KJ Wiecanowo
DALIA (136)
2020-07-25
29
2020-07-25
16
Kruczkowska Julia
KJ Stajnia Jarużyn
MIGOTKA (124)
2020-07-25
11
2020-07-25
1
Kulpa Krzysztof
Ciechociński KJ Bonanza
DILMAR (39)
2020-07-25
4
100
2020-07-25
4
100
Lipińska Aniela
KJ Młyńska Struga
2020-07-25
7
2020-07-25
7
Lisewska Agnieszka
KJ Młyńska Struga
ELCADA (45)
2020-07-25
2020-07-25
Łąkowska Natalia
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
BAJADERA (113)
2020-07-25
20
2020-07-25
21
Łopato Justyna
KJ Dilmar Kobylarnia
GRAD (74)
2020-07-25
1
600
2020-07-25
1
2020-07-25
2
400
2020-07-25
6
2020-07-25
8
WALTER (100)
2020-07-25
11
2020-07-25
12
CAMPO (101)
2020-07-25
2020-07-25
Łopato Justyna
KJ DILMAR Kobylarnia
2020-07-25
24
2020-07-25
Łopato-Jędrasik Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
NAZIR (76)
2020-07-25
15
2020-07-25
11
Łukasiak Zuzanna
KJ Młyńska Struga
DARSKY (31)
2020-07-25
2020-07-25
Malinowska Julia
Kj Dilmar
RAUL (81)
2020-07-25
18
2020-07-25
Małecka Milena
Brak
2020-07-25
13
2020-07-25
13
Mar-Lerch Emilia
Brak
DONNA Z (94)
2020-07-25
8
2020-07-25
Maślana Alicja
St. KJ Leśna Podkowa
ZIDAN (84)
2020-07-25
21
2020-07-25
PREDATOR (103)
2020-07-25
8
2020-07-25
5
50
HIOYALINE (104)
2020-07-25
11
2020-07-25
3
300
Mazurek Laura
Kj Dilmar
RAJZER (112)
2020-07-25
2020-07-25
1
Morawska Zuzanna
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
HIROCCO (117)
2020-07-25
7
2020-07-25
Nadarzewska Pola
KJ Dilmar
2020-07-25
25
2020-07-25
Niemczyk Daria
Klub Jeździecki Wiecanowo
CARLOS (133)
2020-07-25
31
2020-07-25
24
Noskiewicz Wiktoria
Stajnia Lider
LUCKY (60)
2020-07-25
37
Ojczenasz Angelika
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
LURDAN (125)
2020-07-25
10
2020-07-25
Olszanowski Daniel
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2020-07-25
20
2020-07-25
Pabian Kamila
KJ Młyńska Struga
2020-07-25
2020-07-25
Paszylk Weronika
Stajnia Branicz
KORTES (97)
2020-07-25
34
2020-07-25
26
Patyk Aleksandra
Brak
KASJER (1)
2020-07-25
2020-07-25
Perlikowski Rafał
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2020-07-25
10
2020-07-25
13
Pietrzak Weronika
KJ Wiecanowo
NELSON (135)
2020-07-25
5
2020-07-25
12
Piwko Hanna
Stajnia Lider
LUCKY (61)
2020-07-25
27
Piwońska Anna
KJ Profil Piła
2020-07-25
22
2020-07-25
2020-07-25
19
2020-07-25
18
Płoszaj Lena
Stajnia Nowogród
PROBUS (73)
2020-07-25
36
2020-07-25
Porazińska Zuzanna
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
DUKAT (87)
2020-07-25
19
2020-07-25
Przybylska Agnieszka
KJ Dilmar Kobylarnia
RESPECT (85)
2020-07-25
13
2020-07-25
17
Putz Julia
KJ Dilmar
DORCIA (80)
2020-07-25
31
2020-07-25
Rezgui Sandra
Stajnia Lider
BAJKA (96)
2020-07-25
2020-07-25
Romanowska Nadia
Klub Jeździecki Młyńska Struga
2020-07-25
39
2020-07-25
21
Rzepkowska Marysia
KJ Profil Pila
2020-07-25
34
2020-07-25
23
Sadka Klaudia
Bez Przynależności Klubowej
2020-07-25
13
2020-07-25
23
Sienkiewicz Natalia
Toruński Klub Jazdy Konnej
2020-07-25
14
2020-07-25
Skrzypacz Julia
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
2020-07-25
14
2020-07-25
Skwarczyńska Sandra
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2020-07-25
16
2020-07-25
Słabowska Joanna
KJ Equistars
SOLO (132)
2020-07-25
4
2020-07-25
8
Streich Dominika
Oxer Inowrocław
GRACJA (138)
2020-07-25
9
2020-07-25
20
Sumińska Ewa
KJ Młyńska Struga
2020-07-25
2020-07-25
Tabaka Liliana
KJ Cavallino Brzoza
HARA (109)
2020-07-25
7
2020-07-25
Teper Zofia
KJ Michelin
EMIR (110)
2020-07-25
12
2020-07-25
3
400
CALYPSO (111)
2020-07-25
2
300
2020-07-25
6
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
BOBA FETT (120)
2020-07-25
1
500
2020-07-25
2
500
Tracewicz Karolina
KJ Skok Agrofood
RUBIN (16)
2020-07-25
5
2020-07-25
5
50
BRADOR (66)
2020-07-25
3
2020-07-25
4
100
Urbanowicz Kaja
niezrzeszona
KARES (123)
2020-07-25
24
2020-07-25
Vulsteke Matthias
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
HEWELIA (88)
2020-07-25
7
2020-07-25
6
2020-07-25
5
2020-07-25
Walkiewicz Anna
KJ DILMAR
2020-07-25
1
2020-07-25
2
Werwiński Mateusz
SKJ Olimpia
HALA (122)
2020-07-25
2020-07-25
25
2020-07-25
32
Wielicka Roksana
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
DIONE S (69)
2020-07-25
12
2020-07-25
14
Wierzbowska Oliwia
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2020-07-25
30
2020-07-25
2020-07-25
2020-07-25
2020-07-25
Wilkosz Zofia
Stajnia Lider
CALA (56)
2020-07-25
23
Wiśniewska Paulina
BUDZISŁAW KOŚCIELNY
2020-07-25
2020-07-25
2020-07-25
2020-07-25
Wiśniewski Antoni
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2020-07-25
2
2020-07-25
18
Wołowska Paulina
KJ Cavallino
BALTICA (86)
2020-07-25
1
Wróblewska Oliwia
KJ Dilmar Kobylarnia
STRIT (38)
2020-07-25
2020-07-25
Zakurzewska Zuzanna
Brak
QUOSEGO (47)
2020-07-25
2
2020-07-25
Zaleska Paulina
KJ Dilmar Kobylarnia
2020-07-25
1
400
2020-07-25
15
Żalikowska Maja
KJ Dilmar Kobylarnia
ALFA (43)
2020-07-25
11
2020-07-25
Zieliński Daniel
kj stajnia jarużyn
2020-07-25
14
2020-07-25
9
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
PEPE (20)
2020-07-25
11
2020-07-25
22

Number of Riders: 108

Number of Horses: 123

The sum of prizes: 4 050.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042019-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl