Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
10 ENTRY ACCEPTED 2019-07-06 22:16:48
2019-07-06 18:34:00
Maciej Żołądkiewicz ZARA
  • 2x 21/L/zwykły – art. 238.2.1 (towarzyski)
9 ENTRY ACCEPTED 2019-07-06 22:16:54
2019-07-06 18:33:34
Karolina Suwała ZARA
  • 1x 20/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-07-06 22:16:50
2019-07-06 18:32:52
Karolina Suwała LUCKY
  • 1x 19/miniLL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
  • 1x 20/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-07-06 22:16:43
2019-07-06 16:12:57
Kornelia Bąkowska MARIOT
  • 1x 14/P/„Speed and Music” – szybkości art.239 tab. C
6 ENTRY ACCEPTED 2019-07-06 22:16:42
2019-07-06 16:12:30
Kornelia Bąkowska BIEDRONKA
  • 1x 14/P/„Speed and Music” – szybkości art.239 tab. C
5 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 19:57:04
2019-07-05 19:48:19
Julia Gabrysiak KONSTANTIN
  • 2x 19/miniLL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
  • 1x 20/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski) d.S1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 19:57:02
2019-07-05 19:13:26
Zofia Polanek NESTOR S
  • 1x 2/L/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 3/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
3 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 16:53:02
2019-07-05 15:09:15
Paweł Spisak I-MARK W
  • 1x 6/6l/N1- elim. MPMK – konie 6 letnie – z oceną stylu konia
  • 1x 7/C/zwykły – art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 16:53:14
2019-07-05 15:08:33
Paweł Spisak CASUS
  • 2x 2/L/zwykły – art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 16:53:06
2019-07-05 14:55:04
Pauline Wieczorek CAMPINO
  • 1x 5/N/dwufazowy – art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C/zwykły – art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bąkowska Kornelia Klub Jeździecki Profil
2003 (J.)
O041951
2. Bernadska Wiktoria BPK
2005 (JM.)
BRAK
3. Bielak Oliwia brak
2004 (JM.)
O051146
4. Czerewaty Anna Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
O046887
5. Ferjan Victoria BPK
2008 (Mł.)
O050021
6. Gabrysiak Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
7. Gierszewska Sylwia brak
2000 (MJ.)
Brak
8. Gużkowski Maciej KJ Bonin
S
O004178
9. Hana Zuzia KJ KOKO BRZEŹNIKi
2007 (JM.)
Brak
10. Hudziak Hanna KJ KOKO Brzeźniki
2002 (J.)
xx
11. Janicka Patrycja Derby Budzistowo
2006 (JM.)
O051344
12. Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
S
O007294
13. Jaworski Adrian LKS Dragon Nowielice
S
O022890
14. Kokowska Katarzyna KJ Koko Brzeźniki
S
O001603
15. Kołodziejczyk Alicja Klub Jeździecki Derby
2009 (Mł.)
brak
16. Kołodzińska Aleksandra BPK
2008 (Mł.)
6624/19B
17. Konstancja Świec Kj Koko Brzeźniki
2002 (J.)
Zzj
18. Litewka Julia Derby Budzistowo
2005 (JM.)
brak
19. Łękowska Zofia JKS Dako-Galant Skibno
2004 (JM.)
O045784
20. Łoś Maja Bpk
2006 (JM.)
Brak
21. Markowska Oliwia JKS Tornado Szczecin
2004 (JM.)
O046886
22. Minko Natalia bpk
2000 (MJ.)
Brak
23. Mycio Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2004 (JM.)
O044859
24. Mycio Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O040933
25. Niesiołowska Zofia bpk
2007 (JM.)
O047776
26. Paluch Martyna BPK
2005 (JM.)
O044962
27. Płuciennik Wiktoria BKP
2009 (Mł.)
O050557
28. Polanek Zofia JKS Dako Galant
2004 (JM.)
O037296
29. Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
2004 (JM.)
O042948
30. Prajwocki Adam bpk
S
O040432
31. Przykucka Wiktoria Derby Budzistowo
2005 (JM.)
O051411
32. Sawa Blanka BPK
2008 (Mł.)
BRAK
33. Słabuszewski Jakub JKS Farma Modrzewie
2002 (J.)
O043768
34. Spisak Paweł JKS -Dako-Galant Skibno
S
O000998
35. Suwała Karolina
36. Szmaro Patrycja Brak
2003 (J.)
Brak
37. Tabiś Magdalena KJ Derby Budzistowo
S
O006639
38. Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
S
O013659
39. Twardowska Lena BKP
2004 (JM.)
Brak
40. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (J.)
O025065
41. Wilchowska Weronika BKP
1999 (MJ.)
Brak
42. Wincel Tamara „Derby” Budzistowo
S
O008284
43. Wrzochal Dominika BPK
2002 (J.)
O040892
44. Zalewa Olga JKS Tornado Szczecin
2003 (J.)
brak
45. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
1998 (MJ.)
O025075
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

7

ALI KUC POL 2007 Wałach biała/kuc:121 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Niesiołowski
B: Krzysztof Niesiołowski
K019524 616999610326507
2.

55

BIEDRONKA SP POL 2008 Klacz gniada F: Concert / Concetto
M: Biełka / Eltor
O: Ryszard Bąkowski
B: Ryszard Bąkowski
K015901 POL009610141608
3.

19

BOSMANKA Arabska POL 2014 Klacz gniada/150 F: brak
M: brak
O: Andrzej Michalski
B: brak
brak brak
4.

42

BUBLE BOY Irlandzki Koń Sportowy POL 2007 Wałach gniada/165 F: xx
M: xx
O: Joanna Hudziak
B: xx
xx xx
5.

17

CALINECZKA SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Car
M: CHA-CHA
O: Andrzej Michalski
B: Iwona Wawrzyniak
brak
6.

9

CALINKA Deutsches Sportpferd POL 2013 Klacz gniada/163 F: Limasol
M: Cyntia
O: Ewa Lęczkiewicz-Markowska
B: SK Bielin
brak brak
7.

30

CAMPINO 1 POL 2012 Wałach gniada F: Chico's Boy
M: Dazzling Delight
O: -
B: -
K024277
8.

14

CAPITALNA II G. SP POL 2014 Klacz kasztanowata/168 F: Ekwador / Elvis
M: Contessa II G. / Turbud Quirinus
O: Andrzej Gołaś
B: Andrzej Gołaś
brak 616009640031414
9.

8

CAPTAIN KRYM Brandenburg-Anhalt POL 2013 Wałach siwa F: Captain Olimpic /
M: Kryza / Colman
O: Tomasz Jasiński
B: SK Bielin
K025517 DE456570206313
10.

50

CASUS HOL GER 2015 Ogier kasztanowata/168 F: Colman
M: Ostia IV
O: Sumczyński Przemysław
B: Reimer Hennings
K027159 DE421000099715
11.

29

CELEBRA SP POL 2009 Klacz siwa/164 F: Egzamin
M: Celebra
O: Weronika Guzewska
B: Bucholc Tomasz
brak
12.

16

CENTIA SP POL 2008 Klacz gniada/165 F: Qulester
M: Centka
O: Małgorzata Przykucka
B: brak
Brak POL009590108108
13.

27

CORRADO BOY Oldenburska POL 2004 Ogier siwa/164 F: Corrado I
M: Hanessa
O: Jerzy Michałowski
B: Gestut Lewitz
K008092 DE 418181126603
14.

46

CZART SP POL 2013 Ogier gniada F: Farmer / Rovetto
M: Czurina / Turbud Quirinus
O: SK Nowielice
B: SK Nowielice
K022723 616009640004413
15.

4

DERRYVEENEY SPARROW Kuc Connemara IRL 2014 Wałach siwa/kuc:146 F: Doire Mhainaigh Buachaill
M: Glenkyle Lily
O: Jacek Kołodziński
B: Anthony O'Neill
BRAK BRAK
16.

47

DOKTOR KUC POL 2007 Wałach gniada F: Nando
M: Dumka
O: Adam Mycio
B: xxx
K015364 POL01364006030712576
17.

20

DYM SP POL 2001 Wałach siwa/163 F: Qumball
M: Dana
O: Gadomska Bożena
B: Niemir Dariusz
Brak 009640039601
18.

13

ELIZABETH Z Zangerscheide POL 2015 Klacz gniada/168 F: Elvis Ter Putte/Diamant De Semilly
M: Columbia/Cassini I
O: Adnrzej Gołaś
B: Niemcy
056015Z55791215
19.

22

ELOISE Oldenburger DEU 2007 Klacz kasztanowata/163 F: Samarant
M: Eternity
O: Andrzej Michalski
B: Ingeborg Galow
brak DE 433330951307
20.

6

EURUTEC TOSIA Kuc Fel POL 2011 Klacz gniada/kuc:143 F: FIGARO
M: TOLA
O: MUGLA SP. Z O.O.
B: Leszek Pawlak
K021828 616013610166511
21.

37

GAJA Oldenburska POL 2010 Klacz siwa/xx F: Clinton I
M: Grenzpilotin
O: Agata Radeberg
B: xx
xx xx
22.

41

GLADIATOR SP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Cottonclub
M: Gloria
O: Katarzyna Szymków
B: -
K017441 616009640092407
23.

38

GREY RONNIE KUC IRL 2012 Wałach kara/kuc:144 F: NN
M: NN
O: Mariusz Płuciennik
B: IRL
brak 372003005614174
24.

40

HANGUS SP POL 2015 Wałach ciemnogniada/165 F: Radus
M: Hardia
O: Weronika Guzewska
B: Weronika Guzewska
brak
25.

32

HARDIA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/170 F: Liguster
M: Harbia
O: Weronika Guzewska
B: SK Nowielice
Brak 009640057406
26.

51

I-MARK W KWPN NED 2013 Ogier ciemnogniada F: Montender
M: Curella
O: Mieszko Wędrowski
B: Jan Greve
K022673
27.

2

IGRASZKA Szlachetna Półkrew POL 2007 Klacz gniada/168 F: Bolivar
M: Iskra
O: Renata Bernadska
B: Kulpa Czesław
brak POL 009 67 00935 07
28.

1

ISTARIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: NN
M: NN
O: Grosicka Joanna
B: Grelak Mirosław
K023712 616999640083012
29.

26

JAWA SP POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cancoon / Colman
M: Jagoda / Corde
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
K017587 616009640073609
30.

25

JAY JAY M. SP POL 2015 Ogier siwa/174 F: FARMER / ROVETTO
M: JAWA / CANCOON
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
K027136 616009640021115
31.

5

KLIWIA Kuc Walijski POL 2002 Klacz siwa/kuc:139 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Kirsten / Vita Nova's Hanassie
O: Katarzyna Dąbrowska
B: Urszula i Zbigniew Bedlińscy
K007824 POL013520075902
32.

53

KONSTANTIN F:
M:
O:
B:
33.

21

LEXUS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach siwa/167 F: CARRY SON
M: LAMA
O: Anna Pawłowicz - Jednaszewska
B: Siwak Bogdan
K024546 616 009 64 00269 10
34.

24

LOLITA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Turbud Quirinus
M: Lena
O: Andrzej Michalski
B: Anna Balazs-Zeuschner
K020953 616 009 64 00923 09
35.

28

LORINO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach ciemnogniada/171 F: Cotton club
M: Loretta P
O: Anna Czerewaty
B: Tomasz Misiowiec
K027562 982000167788981
36.

57

LUCKY Welsh Pony 2010 KLACZ F:
M:
O: Waldemar Karbowski
B: Norbert Mittelstaedt
37.

54

MARIOT SP POL 2010 Wałach gniada F: Rotmistrz / Ramirado
M: Mila Mar / Mister
O: Konrad Jessa
B:
K021558 616009640060710
38.

35

MOHITO MŁP POL 2014 Wałach gniada F: Sex
M: xxx
O: xxx
B: xxx
xxx
39.

39

NAGATO XX POL xx Wałach kara/xx F: xx
M: xx
O: xx
B: xxx
xx xx
40.

10

NAWAHO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Sorbie Tower
M: Nevada
O: Marta Cwajda
B: Antoni Cwajda
brak
41.

52

NESTOR S Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach gniada F: BLACK JACK
M: NISTRIA S
O: DANIEL PODRAZA
B: SZURIK STANISŁAW
K025580
42.

36

NORKAN XX POL Xx Wałach gniada/Xx F: Xx
M: Xx
O: Xx
B: Xx
Xx Xx
43.

43

ODYSEUSZ SP POL 2004 Wałach skarogniada/170 F: Campari M
M: Oklahoma
O: --
B: --
Brak --
44.

45

OLE SP POL 2014 Ogier gniada F: Vandamme / Guidam
M: Olanda / Lavendel
O: SK Nowielice
B: SK Nowielice
K025145 616009640018514
45.

34

OLIMPIA XX POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx xxxx
46.

33

OLMAR SP POL 2009 Wałach kasztanowata/Xx F: Maram
M: Olivia
O: Iwona Berg-Potrzebowska
B: Xx
K018220 Xx
47.

3

ORIENT SP POL 2010 Wałach kara/175 F: Calato Kama/Calato Z
M: Obrona/Cabrol
O: Małgorzata Kużownik
B: SK Nowielice
K024155
48.

44

OZON SP POL 2015 Wałach kara/166 F: Salamon
M: Oaza
O: SK Nowielice
B: SK Nowielice
Brak Xx
49.

12

PRAGMATYK II G. SP POL 2014 Ogier ciemnogniada F: Ekwador / Elvis
M: Princessa / Cassini I
O: Andrzej Gołaś
B: Andrzej Gołaś
K024974 616009640031314
50.

18

PROTON Czysta Krew Arabska POL 2013 Ogier siwa/146 F: Kahil Al Shaqab
M: Pradera
O: Andrzej Michalski
B: Sk Janów Podlaski
brak 616POL13009943A
51.

11

QUICK MAGIC DE BARCENAL Z Zangersheide POL 2014 Ogier ciemnogniada/170 F: Quick Star
M: Carla Columbia/Caretino
O: Aleksandra Lusina-Gołaś
B: Belgia
brak 056015Z55507314
52.

15

RABATA Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz gniada/164 cm F: Coriano’s Ass
M: Robertina
O: Anetta Łękowska
B: Brak
Brak
53.

31

TROCZEK Polski Kuc Wierzchowy POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Nando
M: Tabakierka
O: Natalia Minko
B: Dominik Gronet
Brak POL616013640076711
54.

23

WENER Konik Polski POL 2015 Wałach inna/mk:135 F: Maniak
M: Wygoda
O: Grosicka Joanna
B: Gołofit Katarzyna
brak 616011640058415
55.

56

ZARA WLKP POL 2015 klacz gniada/168 F: Del Cor
M: Zeklara
O: Grzegorz Buchwał
B:
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąkowska Kornelia
Klub Jeździecki Profil
MARIOT (54)
2019-07-07
6
2019-07-07
4
250
2019-07-07
7
2019-07-07
5
200
Bernadska Wiktoria
BPK
2019-07-06
3
2019-07-06
2019-07-06
15
2019-07-07
12
2019-07-07
14
Bielak Oliwia
brak
2019-07-07
2019-07-07
Czerewaty Anna
Bez przynależności klubowej
2019-07-06
2019-07-06
LORINO (28)
2019-07-06
2019-07-06
Ferjan Victoria
BPK
KLIWIA (5)
2019-07-06
8
2019-07-06
4
2019-07-06
7
2019-07-07
4
2019-07-07
11
2019-07-07
15
Gabrysiak Julia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
2019-07-07
2019-07-07
2
2019-07-07
8
Gierszewska Sylwia
brak
WENER (23)
2019-07-07
2019-07-07
Gużkowski Maciej
KJ Bonin
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-06
Hana Zuzia
KJ KOKO BRZEŹNIKi
OLIMPIA (34)
2019-07-07
2
2019-07-07
3
2019-07-07
Hudziak Hanna
KJ KOKO Brzeźniki
2019-07-06
2
125
2019-07-06
Janicka Patrycja
Derby Budzistowo
PROTON (18)
2019-07-07
7
2019-07-07
17
2019-07-07
12
2019-07-06
9
2019-07-06
14
2019-07-06
2019-07-07
10
2019-07-07
6
Jasiński Tomasz
KSJ Zagozd
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
Jaworski Adrian
LKS Dragon Nowielice
OZON (44)
2019-07-06
2019-07-06
6
OLE (45)
2019-07-06
1
CZART (46)
2019-07-06
1
Kokowska Katarzyna
KJ Koko Brzeźniki
GAJA (37)
2019-07-07
3
162,50
2019-07-07
2
325
NAGATO (39)
2019-07-07
1
150
2019-07-07
1
275
Kołodziejczyk Alicja
Klub Jeździecki Derby
PROTON (18)
2019-07-06
5
2019-07-06
7
2019-07-06
2019-07-06
1
Kołodzińska Aleksandra
BPK
2019-07-06
1
2019-07-06
14
2019-07-06
4
2019-07-07
13
2019-07-07
1
Konstancja Świec
Kj Koko Brzeźniki
MOHITO (35)
2019-07-07
5
2019-07-07
3
2019-07-07
Litewka Julia
Derby Budzistowo
2019-07-06
13
2019-07-06
2019-07-06
13
2019-07-06
2
2019-07-07
15
2019-07-07
18
2019-07-07
6
Łękowska Zofia
JKS Dako-Galant Skibno
RABATA (15)
2019-07-06
3
100
2019-07-06
2019-07-06
2
Łoś Maja
Bpk
2019-07-06
5
2019-07-06
11
2019-07-06
2
Markowska Oliwia
JKS Tornado Szczecin
2019-07-07
4
2019-07-07
1
2019-07-07
Minko Natalia
bpk
TROCZEK (31)
2019-07-06
11
2019-07-06
12
2019-07-06
8
Mycio Julia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
NORKAN (36)
2019-07-07
8
2019-07-07
4
2019-07-07
Mycio Oliwia
Kj Koko Brzeźniki
DOKTOR (47)
2019-07-07
3
100
2019-07-07
Niesiołowska Zofia
bpk
ALI (7)
2019-07-06
10
2019-07-06
2
2019-07-06
Paluch Martyna
BPK
2019-07-06
6
2019-07-06
6
2019-07-07
9
2019-07-07
13
2019-07-07
6
Płuciennik Wiktoria
BKP
2019-07-06
2019-07-06
5
2019-07-06
1
Polanek Zofia
JKS Dako Galant
2019-07-06
5
2019-07-06
3
Potrzebowska Natalia
Kj Koko Brzeźniki
OLMAR (33)
2019-07-07
2
225
2019-07-07
2
325
Prajwocki Adam
bpk
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
Przykucka Wiktoria
Derby Budzistowo
CENTIA (16)
2019-07-06
17
2019-07-06
16
2019-07-07
11
2019-07-07
10
2019-07-06
2019-07-07
16
Sawa Blanka
BPK
2019-07-06
3
2019-07-07
Słabuszewski Jakub
JKS Farma Modrzewie
ORIENT (3)
2019-07-06
9
2019-07-06
1
Spisak Paweł
JKS -Dako-Galant Skibno
CASUS (50)
2019-07-06
4
2019-07-06
2019-07-06
1
2019-07-06
1
Suwała Karolina
ZARA (56)
2019-07-07
14
LUCKY (57)
2019-07-07
5
2019-07-07
7
Szmaro Patrycja
Brak
DYM (20)
2019-07-07
2019-07-07
Tabiś Magdalena
KJ Derby Budzistowo
LEXUS (21)
2019-07-06
1
150
2019-07-06
4
2019-07-07
2
125
2019-07-07
5
125
LOLITA (24)
2019-07-06
2019-07-06
1
2019-07-07
3
162,50
2019-07-06
3
2019-07-07
6
Tomczuk-Michalska Małgorzata
KJ Derby Budzistowo
2019-07-06
1
2019-07-07
1
JAWA (26)
2019-07-06
2
2019-07-06
2
2019-07-07
1
600
2019-07-07
1
450
Twardowska Lena
BKP
CELEBRA (29)
2019-07-06
12
2019-07-06
3
Wieczorek Pauline
LKS Dragon Nowielice
CAMPINO (30)
2019-07-06
2019-07-06
Wilchowska Weronika
BKP
HARDIA (32)
2019-07-06
3
2019-07-06
1
Wincel Tamara
„Derby” Budzistowo
ELOISE (22)
2019-07-06
10
2019-07-06
15
2019-07-07
1
2019-07-07
3
Wrzochal Dominika
BPK
HANGUS (40)
2019-07-06
16
2019-07-06
17
Zalewa Olga
JKS Tornado Szczecin
NAWAHO (10)
2019-07-07
9
2019-07-07
5
2019-07-07
Żołądkiewicz Maciej
KJ Bonin
ZARA (56)
2019-07-07
2
2019-07-07

Number of Riders: 45

Number of Horses: 55

The sum of prizes: 3 850.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042019-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl