Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Regionalne i Towarzyskie zawody w skokach
BYSTRZYNA k. Świdwina, 01.06.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
100 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 20:09:44
2019-05-30 19:49:25
Adam Prajwocki GLADIATOR
  • 1x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
  • 1x 10//klasy P zwykły, Grand Prix o puchar Burmistrza Miasta Świdwin p. Piotra Felińskiego Art. 274.1.5.3 (wys.110 cm)
99 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 20:09:48
2019-05-30 19:43:29
Julia Mycio NORKAN
  • 1x 8//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm) towarzyski
  • 2x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
98 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 20:09:51
2019-05-30 19:42:48
Wiktoria Klimczak ROSALIE
  • 2x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
  • 1x 10//klasy P zwykły, Grand Prix o puchar Burmistrza Miasta Świdwin p. Piotra Felińskiego Art. 274.1.5.3 (wys.110 cm)
97 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 20:09:55
2019-05-30 19:42:25
Oliwia Mycio DOKTOR
  • 2x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
96 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 20:09:59
2019-05-30 19:41:53
Oliwia Mycio RAIKEN
  • 1x 8//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm) towarzyski
  • 1x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
95 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 20:10:03
2019-05-30 19:40:55
Zuzia Hana OLIMPIA
  • 2x 7// mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm) towarzyski
  • 1x 8//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm) towarzyski
94 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 20:10:07
2019-05-30 19:40:30
Natalia Rudol NADIR
  • 1x 8//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm) towarzyski
  • 2x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
93 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 20:10:11
2019-05-30 19:40:02
Natalia Potrzebowska NAHAR
  • 2x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
92 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 20:10:14
2019-05-30 19:38:51
Natalia Potrzebowska OLMAR
  • 1x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
  • 1x 10//klasy P zwykły, Grand Prix o puchar Burmistrza Miasta Świdwin p. Piotra Felińskiego Art. 274.1.5.3 (wys.110 cm)
91 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 20:10:17
2019-05-30 19:38:35
Magdalena Majewska IGMA
  • 1x 8//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm) towarzyski
  • 2x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
90 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 20:10:20
2019-05-30 19:37:55
Katarzyna Kokowska GAJA
  • 1x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
  • 1x 10//klasy P zwykły, Grand Prix o puchar Burmistrza Miasta Świdwin p. Piotra Felińskiego Art. 274.1.5.3 (wys.110 cm)
89 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 20:10:24
2019-05-30 19:33:00
Szymon Glapa AWINELL S
  • 1x 8//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm) towarzyski
  • 1x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
88 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 20:10:27
2019-05-30 19:30:56
Marta Telak MIRANDA
  • 1x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
87 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 20:10:31
2019-05-30 19:30:29
Marta Telak GIMBALL
  • 1x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
86 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 20:10:35
2019-05-30 19:14:11
Jagoda Ciebiada GREVIOUS
  • 2x 6// L egzaminacyjny (licencyjny) z oceną stylu jeźdźca Art. 6 RRZK
85 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 18:52:48
2019-05-30 16:42:41
Szymon Glapa NIKITA
  • 1x 7// mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm) towarzyski
84 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 16:41:24
2019-05-30 16:39:51
Oliwia Pleban WERA-K
  • 1x 8//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm) towarzyski
  • 1x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
83 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 16:41:23
2019-05-30 16:39:15
Marta Sawlewicz NIKITA
  • 1x 7// mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm) towarzyski
  • 1x 8//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm) towarzyski
82 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 16:41:20
2019-05-30 15:03:04
Ewa Mieczkowska CALIDOR
  • 2x 8//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm) towarzyski
  • 1x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
81 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 16:41:14
2019-05-30 12:27:44
Ewa Szydłowska ENGRIN
  • 1x 7// mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm) towarzyski
  • 1x 8//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm) towarzyski
80 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 16:41:10
2019-05-30 12:26:51
Aleksandra Rudnicka MADERA
  • 2x 7// mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm) towarzyski
79 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 16:41:08
2019-05-30 12:25:36
Aleksandra Nawodzińska HEBON
  • 1x 7// mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm) towarzyski
  • 1x 8//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm) towarzyski
78 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 11:53:49
2019-05-30 11:41:01
Zuzanna Borkowska MROCZEK
  • 2x 8//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm) towarzyski
77 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 11:53:46
2019-05-30 10:15:52
Marika Szablewska BIBA
  • 1x 1//Stylowy jeździec Kuce A-1 60 cm / Młodzik cKuce A-1 wysokość przeszkód / 60 cm / Młodzik
76 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 11:53:39
2019-05-30 09:47:54
Aleksandra Kunert ROKFOR
  • 2x 8//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm) towarzyski
75 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 11:53:36
2019-05-30 09:47:19
Ela Kret MON CHERIE PP
  • 2x 8//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm) towarzyski
74 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 11:53:32
2019-05-30 09:46:23
Karolina Grajper BAMBINO
  • 2x 8//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm) towarzyski
73 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 11:53:29
2019-05-30 09:43:24
Hanna Kuczkowiak KORAL
  • 1x 2//Stylowy jeździec Kuce A-2 i B wysokość przeszkód 70 cm / Młodzik
  • 1x 3//Stylowy jeździec Kuce C 85 cm Młodzik i Junior Młodszy
  • 1x 8//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm) towarzyski
72 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 11:53:26
2019-05-30 09:41:12
Hanna Kuczkowiak SZLACHCIC
  • 1x 2//Stylowy jeździec Kuce A-2 i B wysokość przeszkód 70 cm / Młodzik
  • 1x 3//Stylowy jeździec Kuce C 85 cm Młodzik i Junior Młodszy
  • 1x 8//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm) towarzyski
71 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 11:53:22
2019-05-30 08:29:32
Joanna Chruściewicz NEW STAR
  • 2x 7// mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm) towarzyski
  • 1x 8//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm) towarzyski
70 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 11:53:18
2019-05-30 08:25:39
Joanna Chruściewicz RIKI-MITA
  • 1x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
  • 1x 10//klasy P zwykły, Grand Prix o puchar Burmistrza Miasta Świdwin p. Piotra Felińskiego Art. 274.1.5.3 (wys.110 cm)
69 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 11:53:14
2019-05-30 08:25:22
Aleksandra Dudziec CADELLO
  • 2x 8//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm) towarzyski
68 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 11:53:11
2019-05-30 08:23:41
Joanna Chruściewicz TELCO
  • 1x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
  • 1x 10//klasy P zwykły, Grand Prix o puchar Burmistrza Miasta Świdwin p. Piotra Felińskiego Art. 274.1.5.3 (wys.110 cm)
67 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 11:53:08
2019-05-30 08:22:34
Beata Strzałkowska KRONOS
  • 1x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
  • 1x 10//klasy P zwykły, Grand Prix o puchar Burmistrza Miasta Świdwin p. Piotra Felińskiego Art. 274.1.5.3 (wys.110 cm)
66 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 11:53:05
2019-05-30 08:20:59
Beata Strzałkowska CASSAL'S BOY
  • 1x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
  • 1x 10//klasy P zwykły, Grand Prix o puchar Burmistrza Miasta Świdwin p. Piotra Felińskiego Art. 274.1.5.3 (wys.110 cm)
65 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 11:53:01
2019-05-30 08:20:09
Wiktoria Antoniewska CORRERO
  • 2x 5//Stylowy jeździec Duże Konie 100 cm Junior Młodszy
  • 1x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
64 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 11:52:57
2019-05-30 07:06:41
Maja Piniawska MAJK
  • 1x 7// mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm) towarzyski
  • 1x 8//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm) towarzyski
63 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 11:52:54
2019-05-29 23:16:35
Katarzyna Wasilewska NAGATO
  • 1x 8//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm) towarzyski
  • 2x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
62 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 11:52:51
2019-05-29 22:17:25
Emilia Karska ARNIKA
  • 1x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
61 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 11:52:48
2019-05-29 21:50:36
Maja Łoś KASJA
  • 1x 7// mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm) towarzyski
  • 2x 8//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm) towarzyski
60 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 20:57:17
2019-05-29 20:26:23
Natalia Kwiatkowska DANDYS
  • 2x 7// mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm) towarzyski
59 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 20:57:19
2019-05-29 20:11:22
Alva Zwolińska Svensson LIZA
  • 2x 7// mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm) towarzyski
58 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 20:57:20
2019-05-29 20:10:29
Zosia Suwała MAGGIE
  • 2x 1//Stylowy jeździec Kuce A-1 60 cm / Młodzik cKuce A-1 wysokość przeszkód / 60 cm / Młodzik
57 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 20:57:22
2019-05-29 19:54:37
Hanna Suszek ARNIKA
  • 1x 8//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm) towarzyski
  • 1x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
56 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 18:27:43
2019-05-29 17:19:38
Blanka Sawa EURUTEC TOSIA
  • 2x 7// mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm) towarzyski
55 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 18:27:40
2019-05-29 15:50:02
Adrianna Trytek ZEFIR
  • 2x 7// mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm) towarzyski
  • 1x 8//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm) towarzyski
54 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 18:27:38
2019-05-29 14:42:05
Anita Dowgiałło C-CHANELLE
  • 1x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
  • 1x 10//klasy P zwykły, Grand Prix o puchar Burmistrza Miasta Świdwin p. Piotra Felińskiego Art. 274.1.5.3 (wys.110 cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 18:27:35
2019-05-29 14:17:55
Karolina Gołek BORYS
  • 1x 8//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm) towarzyski
  • 1x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
52 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 13:05:04
2019-05-29 10:11:44
Weronika Kurlapska BIBA
  • 1x 7// mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm) towarzyski
51 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 13:05:07
2019-05-29 09:47:38
Zuzanna Jędrys BIBA
  • 1x 7// mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm) towarzyski
50 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 08:18:08
2019-05-28 23:00:17
Maciej Żołądkiewicz QUINTA II G
  • 1x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
  • 1x 10//klasy P zwykły, Grand Prix o puchar Burmistrza Miasta Świdwin p. Piotra Felińskiego Art. 274.1.5.3 (wys.110 cm)
49 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 08:18:04
2019-05-28 22:57:05
Maciej Żołądkiewicz HIOYALINE
  • 2x 8//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm) towarzyski
  • 1x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
48 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 08:18:00
2019-05-28 22:41:53
Aleksandra Berdowska CYRANKA
  • 1x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
  • 1x 10//klasy P zwykły, Grand Prix o puchar Burmistrza Miasta Świdwin p. Piotra Felińskiego Art. 274.1.5.3 (wys.110 cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:22:34
2019-05-28 22:19:07
Marcelina Komorowska KARMONA
  • 1x 7// mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm) towarzyski
  • 2x 8//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm) towarzyski
46 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:16:13
2019-05-28 21:54:56
Natalia Minko TROCZEK
  • 1x 7// mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm) towarzyski
  • 2x 8//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm) towarzyski
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 21:43:49
2019-05-28 21:19:29
Agnieszka Kiedrowska MAVERICK-K
  • 1x 8//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm) towarzyski
  • 1x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
44 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 21:43:51
2019-05-28 21:18:07
Agnieszka Kiedrowska KLEOPATRA-K
  • 1x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 21:43:53
2019-05-28 21:15:43
Paula Wiśniewska MIRAŻ
  • 1x 7// mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm) towarzyski
  • 1x 8//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm) towarzyski
42 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 21:43:54
2019-05-28 21:14:48
Maja Piniawska MARKO
  • 2x 8//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm) towarzyski
40 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 11:52:44
2019-05-28 21:12:12
Agnieszka Kiedrowska HAWANA-K
  • 1x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 21:43:59
2019-05-28 21:10:47
Małgorzata Barbarska ILIA
  • 1x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
  • 1x 10//klasy P zwykły, Grand Prix o puchar Burmistrza Miasta Świdwin p. Piotra Felińskiego Art. 274.1.5.3 (wys.110 cm)
38 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 21:44:00
2019-05-28 21:10:35
Natalie Krauze AGENT
  • 2x 7// mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm) towarzyski
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 17:14:20
2019-05-28 17:01:28
Sandra Nawojska NUTELLA FLY
  • 1x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
  • 1x 10//klasy P zwykły, Grand Prix o puchar Burmistrza Miasta Świdwin p. Piotra Felińskiego Art. 274.1.5.3 (wys.110 cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 11:37:49
2019-05-28 10:54:19
Maciej Sobótka MY POWER OF LIFE GT
  • 1x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
  • 1x 10//klasy P zwykły, Grand Prix o puchar Burmistrza Miasta Świdwin p. Piotra Felińskiego Art. 274.1.5.3 (wys.110 cm)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 11:37:49
2019-05-28 10:53:26
Maciej Sobótka ELDAR
  • 1x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
  • 1x 10//klasy P zwykły, Grand Prix o puchar Burmistrza Miasta Świdwin p. Piotra Felińskiego Art. 274.1.5.3 (wys.110 cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 10:35:57
2019-05-28 10:30:31
Łukasz Skowroński COLADO
  • 1x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
  • 1x 10//klasy P zwykły, Grand Prix o puchar Burmistrza Miasta Świdwin p. Piotra Felińskiego Art. 274.1.5.3 (wys.110 cm)
33 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 10:35:58
2019-05-28 09:52:00
Milena Sawicka VIWA
  • 2x 8//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm) towarzyski
  • 1x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:33:39
2019-05-27 23:10:02
Lea Frey BARAKUDA
  • 1x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
  • 1x 10//klasy P zwykły, Grand Prix o puchar Burmistrza Miasta Świdwin p. Piotra Felińskiego Art. 274.1.5.3 (wys.110 cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:33:36
2019-05-27 21:03:58
Nina Hutek HARDIA
  • 1x 5//Stylowy jeździec Duże Konie 100 cm Junior Młodszy
  • 1x 8//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm) towarzyski
  • 1x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:33:29
2019-05-27 20:56:00
Wiktoria Płuciennik GREY RONNIE
  • 1x 2//Stylowy jeździec Kuce A-2 i B wysokość przeszkód 70 cm / Młodzik
  • 1x 7// mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm) towarzyski
  • 1x 8//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm) towarzyski
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:33:25
2019-05-27 20:50:14
Dominika Wrzochal HANGUS
  • 1x 7// mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm) towarzyski
  • 1x 8//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm) towarzyski
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 10:36:00
2019-05-27 19:24:26
Maria Laskowska VENDETTA
  • 2x 5//Stylowy jeździec Duże Konie 100 cm Junior Młodszy
  • 1x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:33:18
2019-05-27 14:40:14
Martyna Paprocka CANNES
  • 1x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
  • 1x 10//klasy P zwykły, Grand Prix o puchar Burmistrza Miasta Świdwin p. Piotra Felińskiego Art. 274.1.5.3 (wys.110 cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:33:15
2019-05-27 14:09:21
Klaudia Rogozińska REWIA
  • 1x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
  • 1x 10//klasy P zwykły, Grand Prix o puchar Burmistrza Miasta Świdwin p. Piotra Felińskiego Art. 274.1.5.3 (wys.110 cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 12:21:11
2019-05-27 11:08:19
Frej Zuzanna JAMIRO FRANTIC M
  • 2x 8//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm) towarzyski
  • 1x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 12:21:07
2019-05-26 21:44:51
Marta Waszek NELL
  • 1x 7// mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm) towarzyski
  • 1x 8//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm) towarzyski
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 12:21:04
2019-05-26 21:43:59
Marika Szablewska CYMES
  • 2x 1//Stylowy jeździec Kuce A-1 60 cm / Młodzik cKuce A-1 wysokość przeszkód / 60 cm / Młodzik
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 12:21:01
2019-05-26 21:43:03
Ines Niedźwiedź EROTICA
  • 1x 7// mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm) towarzyski
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 12:20:59
2019-05-26 21:41:30
Paula Mączewska EROTICA
  • 1x 8//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm) towarzyski
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 12:20:55
2019-05-26 21:39:49
Hanna Głuśniewska BUTTERFLY
  • 1x 7// mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm) towarzyski
  • 1x 8//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm) towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 12:20:52
2019-05-26 21:24:05
Gabriela Ślifińska BELISSIMA
  • 1x 8//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm) towarzyski
  • 1x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 12:20:49
2019-05-26 21:23:05
Maja Miętek HESTRI
  • 1x 5//Stylowy jeździec Duże Konie 100 cm Junior Młodszy
  • 1x 10//klasy P zwykły, Grand Prix o puchar Burmistrza Miasta Świdwin p. Piotra Felińskiego Art. 274.1.5.3 (wys.110 cm)
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 12:20:46
2019-05-26 21:21:56
Klaudia Hodowaniec NEBASCO
  • 2x 5//Stylowy jeździec Duże Konie 100 cm Junior Młodszy
14 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 12:20:42
2019-05-26 21:07:23
Nikola Paszkiewicz ENYA
  • 2x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 12:20:36
2019-05-25 09:21:27
Oliwia Rajnerowicz ROXI
  • 2x 7// mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm) towarzyski
11 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 12:20:33
2019-05-24 16:34:02
Lea Frey BARAKUDA
  • 1x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
  • 1x 10//klasy P zwykły, Grand Prix o puchar Burmistrza Miasta Świdwin p. Piotra Felińskiego Art. 274.1.5.3 (wys.110 cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 12:20:30
2019-05-24 16:33:27
Wiktoria Bernadska IGRASZKA
  • 2x 7// mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm) towarzyski
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 12:20:26
2019-05-24 16:32:59
Martyna Paluch EURUTEC TOSIA
  • 1x 2//Stylowy jeździec Kuce A-2 i B wysokość przeszkód 70 cm / Młodzik
  • 1x 3//Stylowy jeździec Kuce C 85 cm Młodzik i Junior Młodszy
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 12:20:23
2019-05-24 16:32:11
Victoria Ferjan KLIWIA
  • 1x 1//Stylowy jeździec Kuce A-1 60 cm / Młodzik cKuce A-1 wysokość przeszkód / 60 cm / Młodzik
  • 1x 2//Stylowy jeździec Kuce A-2 i B wysokość przeszkód 70 cm / Młodzik
7 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 12:20:20
2019-05-24 16:21:15
Magdalena Pisula MASZA
  • 2x 7// mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm) towarzyski
6 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:33:11
2019-05-24 09:51:08
Justyna Żagiel LA CROUSE
  • 1x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
  • 1x 10//klasy P zwykły, Grand Prix o puchar Burmistrza Miasta Świdwin p. Piotra Felińskiego Art. 274.1.5.3 (wys.110 cm)
5 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 12:20:14
2019-05-24 09:50:40
Aleksandra Paprocka QUITE DIFFERENT
  • 2x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 12:20:11
2019-05-24 09:50:07
Aleksandra Paprocka CATTICK
  • 1x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
  • 1x 10//klasy P zwykły, Grand Prix o puchar Burmistrza Miasta Świdwin p. Piotra Felińskiego Art. 274.1.5.3 (wys.110 cm)
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:33:07
2019-05-24 09:49:29
Nikola Jagodzińska FOLLOW ME
  • 2x 7// mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm) towarzyski
  • 1x 8//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm) towarzyski
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 12:20:05
2019-05-24 08:06:57
Monika Ćwiek WISAŁKA
  • 1x 9//L dwufazowy o puchar Wójta Gminy Świdwin p. Kazimierza Lechockiego, Art.238.2.1 (wys.100 cm) towarzyski
  • 1x 10//klasy P zwykły, Grand Prix o puchar Burmistrza Miasta Świdwin p. Piotra Felińskiego Art. 274.1.5.3 (wys.110 cm)
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-19 22:33:32
2019-05-18 10:36:02
Anna Górecka EMOTKA
  • 2x 7// mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm) towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antoniewska Wiktoria KJ Cavallo Szczecin
2005 (JM.)
O043658
2. Barbarska Małgorzata JKS Farma Modrzewie
1998 (MJ.)
O019420
3. Berdowska Aleksandra LKS DRAGON NOWIELICE
2001 (J.)
O029291
4. Bernadska Wiktoria BPK
2005 (JM.)
BRAK
5. Borkowska Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
0037996
6. Budczenkow Wiktoria
7. Chruściewicz Joanna KJ Cavallo Szczecin
S
O002774
8. Ciebiada Jagoda St. KJ Korona Wałcz
2000 (MJ.)
O050897
9. Ćwiek Monika Jeździecki Klub Sportowy Tornado
S
O020614
10. Dowgiałło Anita KJ Bonin
1998 (MJ.)
O030972
11. Dudziec Aleksandra KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2005 (JM.)
Brak
12. Ferjan Victoria BPK
2008 (Mł.)
O050021
13. Frey Lea BPK
2002 (J.)
O038627
14. Frey Lea Bez przynależności klubowej
2002 (J.)
O038627
15. Glapa Szymon UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI ENGRIN
1998 (MJ.)
Brak
16. Głuśniewska Hanna UKJ Bukowiec Świdwin
2006 (JM.)
O048633
17. Gołek Karolina Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
S
O010132
10145766
18. Górecka Anna K&M stajnia sportowa
Brak
19. Grajper Karolina bpk
2002 (J.)
brak
20. Grosicka Joanna UKJ Karmen Niekłonice
21. Hana Zuzia KJ KOKO BRZEŹNIKi
2007 (JM.)
Brak
22. Hodowaniec Klaudia UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O040907
23. Hutek Nina BPK
2006 (JM.)
O046406
24. Jagodzińska Nikola KJ In-Tech Świdwin
2003 (J.)
Brak
25. Jędrys Zuzanna UKJ Bukowiec Świdwin
2007 (JM.)
brak
26. Karska Emilia Jak neksico Kędzierzyn
Brak
27. Kiedrowska Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2004 (JM.)
O041402
28. Klimczak Wiktoria Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O042380
29. Kokowska Katarzyna KJ Koko Brzeźniki
S
O001603
30. Komorowska Marcelina BPK
2005 (JM.)
Brak
31. Krauze Natalie JKS KAROLEWKO
2006 (JM.)
Brak
32. Kret Ela Bpk
2006 (JM.)
Brak
33. Kuczkowiak Hanna JKS FARMA MODRZEWIE
2007 (JM.)
O046461
34. Kunert Aleksandra Bpk
2005 (JM.)
Brak
35. Kurlapska Weronika UKJ Bukowiec Świdwin
2007 (JM.)
brak
36. Kwiatkowska Natalia UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O043778
37. Laskowska Maria JKS FOLWARK PODKOWA
2005 (JM.)
O037282
38. Łoś Maja BPK
2006 (JM.)
Brak
39. Mączewska Paula Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
2006 (JM.)
brak
40. Majewska Magdalena JKS FARMA MODRZEWIE
2003 (J.)
BRAK
...
41. Mieczkowska Ewa KJ Bonin
S
brak
42. Miętek Maja UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O034560
43. Minko Natalia bpk
2000 (MJ.)
Brak
44. Mycio Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2004 (JM.)
O044859
45. Mycio Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O040933
46. Naves Barbara brak
S
O050949
47. Nawodzińska Aleksandra Uczniowski Klub Jeździecki ENGRIN
2005 (JM.)
Brak
48. Nawojska Sandra JKS Folwark Podkowa
2001 (J.)
O042752
49. Niedźwiedź Ines UKJ Bukowiec Świdwin
2006 (JM.)
Brak
50. Paluch Martyna BPK
2005 (JM.)
O044962
51. Paprocka Aleksandra KJ In-Tech Świdwin
2000 (MJ.)
O031407
52. Paprocka Martyna KJ In-Tech Świdwin
S
O011315
53. Paszkiewicz Nikola KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2001 (J.)
O034724
54. Piniawska Maja JKS KAROLEWKO
2004 (JM.)
Brak
55. Pisula Magdalena BPK
2005 (JM.)
brak
56. Pleban Oliwia Uczniowski Klub Jeździecki Engrin
S
O035050
57. Płuciennik Wiktoria BKP
2008 (Mł.)
O050557
58. Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
2004 (JM.)
O042948
59. Prajwocki Adam bpk
S
O040432
60. Rajnerowicz Oliwia bez przynależności
2006 (JM.)
brak
61. Rogozińska Klaudia St. KS KJK Szary Michałowice
1998 (MJ.)
O026203
62. Rudnicka Aleksandra Uczniowski Klub Jeździecki Engrin
2005 (JM.)
Brak
63. Rudol Natalia KJ Koko Brzeźniki
S
O026893
64. Sawa Blanka BPK
2008 (Mł.)
BRAK
65. Sawicka Milena bpk
2002 (J.)
O037277
66. Sawlewicz Marta UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI ENGRIN
S
Brak
67. Skowroński Łukasz JKS Senny Nowęcin
S
O013756
68. Ślifińska Gabriela UKJ Bukowiec Świdwin
2005 (JM.)
O043777
69. Sobótka Maciej Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
S
O025060
70. Strzałkowska Beata KJ Cavallo Szczecin
S
O006100
71. Suszek Hanna Jks neksico Kędzierzyn
Brak
72. Suwała Zosia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (Mł.)
brak
73. Szablewska Marika UKJ Bukowiec Świdwin
2008 (Mł.)
brak
74. Szydłowska Ewa Uczniowski Klub Jeździecki ENGRIN
2005 (JM.)
Brak
75. Telak Marta Uczniowski Klub Jeździecki ENGRIN
S
O025536
76. Trytek Adrianna Bez Przynależności Klubowej
2002 (J.)
Brak
77. Wasilewska Katarzyna KJ Koko Brzeźniki
S
O037684
78. Waszek Marta UKJ Bukowiec Świdwin
2005 (JM.)
O050107
79. Wiśniewska Paula Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2006 (JM.)
brak
80. Wrzochal Dominika BPK
2002 (J.)
O040892
81. Żagiel Justyna KJ In-Tech Świdwin
S
O025539
82. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
1998 (MJ.)
O025075
83. Zuzanna Frej Bpk
2000 (MJ.)
Brak
84. Zwolińska Svensson Alva JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (Mł.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

44

AGENT SP POL 2004 Wałach siwa/mk: F: Majk
M: Asystentka
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Danuta Tarnowska-Juneborg
brak
2.

57

ARNIKA SP POL 2003 Klacz siwa/170 F: Alkatraz
M: Rumba
O: Aleksandra Halama
B: Nn
Brak
3.

91

AWINELL S SP POL 00 Klacz gniada/167 F: Xx
M: Xx
O: Marta Telak
B: Stanisław Szurik
Brak //
4.

70

BAMBINO KUC POL 2009 Wałach srokata/kuc: F: nn
M: nn
O: Anita Zielony- Sokalska
B:
brak
5.

17

BARAKUDA SP POL 2009 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Quitana / Quasi Roi
O: Joanna Frey
B: Roman Siwek
K019729 616009640097309
6.

33

BARAKUDA SP POL 2009 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Quitana / Quasi Roi
O: Joanna Frey
B: Roman Siwek
K019728 616009640097309
7.

22

BELISSIMA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Louis /
M: Babia /
O: Iwona Ślifińska
B: Janusz Borowski
K012460
8.

50

BIBA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Ewelina Kostrzewska
B: NN
K019920
9.

51

BORYS SP POL 2014 Wałach gniada/177 F: Biskwit
M: Batalia
O: Anna Krupska
B: Anna Krupska
brak
10.

96

Bratka F:
M:
O:
B:
11.

97

Burghley Poki Son F:
M:
O:
B:
12.

23

BUTTERFLY SP POL 2008 Wałach gniada F: Czad /
M: Brawura /
O: Emilia Kostrzewska
B: Gilewicz Robert
brak
13.

52

C-CHANELLE Oldenburska POL 2009 Klacz gniada F: Chekandino/Contender
M: C-Alabama-Kopacz/Avero
O: Anita Dowgiałło
B: Piotr Kopacz
K024015
14.

65

CADELLO Holsztyn GER 2015 Wałach gniada/166 F: Cascadello II
M: Inka I / Quebec
O: Izabela Dudziec
B: Niemcy
Brak DE 421000177315
15.

77

CALIDOR HOL POL 2013 Ogier gniada/168 F: Calido/Cantus
M: Zauberfloete/Caretino
O: Aleksandra Lusina-Gołaś
B: Niemcy
K027420 DE421000039514
16.

30

CANNES SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Cardina / Correro
O: Janusz Paprocki
B: Bolesław Danilewicz
K020222 616009640019411
17.

62

CASSAL'S BOY HOL GER 2012 Ogier ciemnogniada F: Cassall /
M: Anna-To / Cassini I
O: Anna Farysej
B:
K025500 421000183812
18.

11

CATTICK OS DEU 2011 Wałach ciemnogniada F: CATOKI'S CANNON
M: LADY LEWITZ
O: JANUSZ PAPROCKI
B: DE
K020270 DE418180107011
19.

34

COLADO OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: Cola /
M: Paola / Pro Savage
O: Łukasz Skowroński
B: Sprehe GmbH
K020578 DE433330673608
20.

61

CORRERO HOL POL 1996 Ogier siwa F: Claudio / Carthago
M: Finja X I I I / Contender
O: Urszula Farysej
B: Uwe Meyer
K003715 POL009640010896
21.

25

CYMES KUC POL 2011 Wałach kara/kuc: F: Rondo'c Black Boy
M: Cytra
O: Ewelina Kostrzewska
B: Fabiszak Czesława
brak
22.

47

CYRANKA SP POL 2008 Klacz gniada/mk: F: Bolero de Ravel
M: Cyklamena
O: Maria Berdowska
B: Grzybowski Mariusz
K022933 616009640102108
23.

54

DANDYS SP POL 2015 Wałach kara/163 F: Dixan
M: Dafne
O: Roman Kwiatkowski
B: Borowski Jerzy
brak 616009660806215
24.

83

DOKTOR KUC POL 2007 Wałach gniada F: Nando
M: Dumka
O: Adam Mycio
B: xxx
K015364 POL01364006030712576
25.

36

ELDAR SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho /
M: El Alia /
O: Maciej Sobótka
B: Majątek Malechowo
K020772 6169996400939
26.

9

EMOTKA Koń Polski Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Klacz gniada/165 F: Otil
M: Ema
O: Wiesław Górecki
B: SK Prudnik
Brak
27.

76

ENGRIN SP POL 2010 Wałach gniada/mk: F: Czandor
M: Eruta
O: Marta Telak
B: Bieniek Mirosław
K018627 616009640062510
28.

19

ENYA OS POL 2005 Klacz ciemnogniada/170 F: Palegro / Power
M: Evita / Edinburgh
O: Izabela Paszkiewicz
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
1473/19 418181110105
29.

24

EROTICA KUC POL 2003 Klacz ciemnogniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewelina Kostrzewska
B: Helena Troyberg
K023747 999640005003
30.

15

EURUTEC TOSIA Kuc Fel POL 2011 Klacz gniada/kuc:143 F: FIGARO
M: TOLA
O: MUGLA SP. Z O.O.
B: Leszek Pawlak
K021828 616013610166511
31.

1

FOLLOW ME Austriacka Gorącokrwisty POL 1997 Wałach gniada/164 F: NN
M: Nn
O: NN
B: NN
Brak -
32.

90

GAJA Oldenburska POL 2010 Klacz siwa/xx F: Clinton I
M: Grenzpilotin
O: Agata Radeberg
B: xx
xx xx
33.

93

GIMBALL SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Qumball
M: Gitane de Furnes
O: Marta Telak
B: Władysław Łopuszyński
K015288
34.

80

GLADIATOR SP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Cottonclub
M: Gloria
O: Katarzyna Szymków
B: -
K017441 616009640092407
35.

94

GREVIOUS SP POL 2006 Wałach gniada F: Harnaś /
M: Godiwa / Model
O: Agnieszka Ciebiada
B: Elżbieta Olszewka
K026370 009640045706
36.

32

GREY RONNIE KUC IRL 2012 Wałach kara/kuc:144 F: NN
M: NN
O: Mariusz Płuciennik
B: IRL
brak 372003005614174
37.

31

HANGUS SP POL 2015 Wałach ciemnogniada/165 F: Radus
M: Hardia
O: Weronika Guzewska
B: Weronika Guzewska
brak
38.

28

HARDIA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/170 F: Liguster
M: Harbia
O: Weronika Guzewska
B: SK Nowielice
Brak 009640057406
39.

8

HAWANA-K WLKP POL 2005 Klacz ciemnogniada/170 F: Windsor
M: Hippika
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Danuta Tarnowska-Juneborg
K024254
40.

74

HEBON SP POL 1998 Wałach ciemnogniada/156 F: Le bon
M: Hrabianka
O: D S
B: D S
Brak
41.

21

HESTRI KWPN NED 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Cantos
M: Vestri
O: Marta Mirska-Miętek
B: P.Pool
K021911 528003201204689
42.

48

HIOYALINE KWPN GER 2012 Klacz gniada/165 F: Pacyfic
M: Ioyaline
O: Jan Kopeć
B: Mosman Rohe
- 528003201210482
43.

89

IGMA Wielkopolska POL 2011 Klacz kasztanowata/162 F: BAKALAR
M: IRMA
O: MAŁGORZATA BARBARSKA
B: ZAKRZEWSKI MAREK
BRAK 616007610063011
44.

16

IGRASZKA Szlachetna Półkrew POL 2007 Klacz gniada/168 F: Bolivar
M: Iskra
O: Renata Bernadska
B: Kulpa Czesław
brak POL 009 67 00935 07
45.

43

ILIA SP POL 2012 Klacz siwa/mk: F: Idol /
M: Etna /
O: Małgorzata Barbarska
B: Bogumiła Prais
K022497 616999610066912
46.

27

JAMIRO FRANTIC M SP POL 2003 Wałach kara/mk:155 F: Atłas
M: Jovita
O: Marek Frej
B: Marek Frej
Brak POL 013 68 0088403
47.

46

KARMONA SP POL 2006 Klacz skarogniada/158 F: Kair
M: Mona
O: Marcelina Komorowska
B: Ryszard Hopek
Brak POL00964000906
48.

58

KASJA WLKP. POL 2005 Klacz kasztanowata/165 F: -
M: -
O: Karolina Koperska
B: -
K025184
49.

40

KLEOPATRA-K SP POL 2008 Klacz kara/169 F: Powój / Windsor
M: Kafra / Farnik
O: Jarosław Pojasek
B: Jarosław Pojasek
K024318 009640044408
50.

14

KLIWIA Kuc Walijski POL 2002 Klacz siwa/kuc:139 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Kirsten / Vita Nova's Hanassie
O: Katarzyna Dąbrowska
B: Urszula i Zbigniew Bedlińscy
K007824 POL013520075902
51.

69

KORAL KUC POL 2004 Wałach srokata/kuc:140 F: NN
M: NN
O: AGNIESZKA KUCZKOWIAK
B: BRAK
K013124 616999611597804
52.

63

KRONOS WLKP POL 2005 Ogier gniada F: Avero / Athlet Z
M: Klaudia / Mangan
O: Urszula Farysej
B: SK Racot
K010587 POL007610135505
53.

2

LA CROUSE SP POL 2011 Wałach gniada F: Larron / Lancer II
M: Marabella / Castor
O: Janusz Paprocki
B: Bolesław Danilewicz
K020223 616009640036211
54.

55

LIZA SP POL 2001 Klacz gniada/168 F: nn
M: nn
O: Anna Krupska
B: nn
brak
55.

75

MADERA Małopolska POL 2000 Klacz gniada F: Malibu
M: Nn
O: Marta Telak
B: Marta Telak
Brak
56.

56

MAGGIE Kuc Walijski POL 2008 Klacz gniada/kuc:121 F: NN
M: NN
O: Franciszek Suwała
B: NN
BRAK BRAK
57.

60

MAJK KUC POL 1997 Ogier siwa/kuc:134 F: Angelo
M: NN
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Wojciech Fragstein-Niemsdorff
11693
58.

42

MARKO SP POL 2011 Wałach kara F: Lozert
M: Mada
O: Jarosław Pojasek
B: Czesław Krakowski
brak
59.

13

MASZA KUC POL 2015 Klacz kasztanowata/kuc:124 F: NN
M: NN
O: Piotr Szczepański
B: Piotr Szczepański
brak brak
60.

39

MAVERICK-K SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/170 F: Powój
M: Melody
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Danuta Tarnowska-Juneborg
K024324
61.

92

MIRANDA SP POL 2001 Klacz ciemnogniada F: Qumball
M: Korys Markiza
O: Marta Telak
B: Marta Telak
K023024
62.

41

MIRAŻ KUC POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:144 F: Fikus /
M: Malarka /
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Katarzyna Mażulis
616013640112907
63.

71

MON CHERIE PP DRP POL 2003 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Prinz
M: WILLOWAY MISS MINX
O: Zuzanna Zielony- Sokalska
B:
brak
64.

73

MROCZEK KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:140 F: Santara Danny's Boy
M: Mona
O: Magdalena, Jacek Borkowscy
B: Zawadzka Ewa
K016405 616013680076009
65.

37

MY POWER OF LIFE GT SP POL 2012 Klacz siwa/170 F: Con Calma / Calato Z
M: Marihuana P / Louis
O: Maciej Sobótka
B: Małgorzata Czajkowska
K024017
66.

86

NADIR SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Arcygraf
M: Nowina
O: Natalia Rudol
B: Janiak Marcin
xx xx
67.

59

NAGATO SP POL 2007 Wałach inna F: Karbon
M: Nauma
O: Katarzyna Wasilewska
B: SK Rzeczna
K022014 12736
68.

87

NAHAR XX POL 2010 Wałach skarogniada/165 F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx xx
69.

20

NEBASCO SP POL 2003 Wałach gniada F: Alcatras /
M: Nowalijka /
O: Ewelina Kostrzewska
B: Anna Krupska
K015414 POL009640002903
70.

26

NELL SP POL 2002 Klacz kasztanowata/mk: F: Druh
M: Nowina
O: Kostrzewska Emilia
B: Kostrzewska Ewelina
brak
71.

95

NEMESIS SP POL 2012 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Nadzieja/
O: Wielowski Sp. J.
B: Wielowski Sp. J.
K023506 616009640052312
72.

67

NEW STAR HOL GER 2015 Ogier ciemnogniada/167 F: New Quidam
M: po Arystokrat
O: Anna Farysej
B: Niemcy
Brak Brak
73.

78

NIKITA Szlachetna Półkrew POL 2007 Klacz gniada/170 F: Kompan
M: Niwa
O: Marta Sawlewicz
B: Bronisław frontczak
Brak 616009680103107
74.

81

NORKAN XX POL Xx Wałach gniada/Xx F: Xx
M: Xx
O: Xx
B: Xx
Xx Xx
75.

38

NUTELLA FLY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz kasztanowata F: Chacco-Fly
M: Nocka
O: Wielowski spółka jawna
B: Wielowski spółka jawna
K025472
76.

85

OLIMPIA XX POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx xxxx
77.

88

OLMAR SP POL 2009 Wałach kasztanowata/Xx F: Maram
M: Olivia
O: Iwona Berg-Potrzebowska
B: Xx
K018220 Xx
78.

49

QUINTA II G SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Turbud Quirinus
M: Cantus
O: Maciej Żołądkiewicz
B: Artur Gołaś
Brak .
79.

12

QUITE DIFFERENT Hanowerska POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Quite Capitol
M: Rubina
O: Janusz Paprocki
B: Niemcy
K021161 DE431310110608
80.

84

RAIKEN KUC POL 2012 Wałach kara/kuc:xx F: Xx
M: Xx
O: Xx
B: Xx
Xx
81.

29

REWIA WLKP POL 2014 Klacz gniada/164 F: Marino /
M: Reakcja /
O: Klaudia Rogozińska
B:
K026626 616007610204814
82.

66

RIKI-MITA SP POL 2011 Klacz siwa F: Carry Son / Carry
M: Replika / Lascadell
O: Joanna Chruściewicz
B:
K025502 616007640061911
83.

72

ROKFOR SP POL 2002 Wałach inna F: Emetyt
M: Rawa
O: Anita Zielony - Sokalska
B:
brak
84.

82

ROSALIE OLD GER 2008 Klacz gniada/170 F: Rush-Hour / Rubicon
M: Cantate / Cassius Clay
O: Katarzyna Klimczak
B: Xx
K012275 DE433331649308
85.

18

ROXI KUC POL 2005 Klacz tarantowata/kuc:125 F: Nn
M: Nn
O: Piotr Szczepański
B: Hanna Szczepańska
Brak Pzhk
86.

68

SZLACHCIC KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc: F: VERDI PONYSPORT
M: Stokrotka
O: Aldona Łącka
B: Helena Rudnicka
K024954
87.

64

TELCO SP POL 2006 Ogier gniada F: Carry Son / Carry
M: Tanita / Calettos Son
O: Urszula Farysej
B: SK Racot
K010635 POL009610101206
88.

45

TROCZEK Polski Kuc Wierzchowy POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Nando
M: Tabakierka
O: Natalia Minko
B: Dominik Gronet
Brak POL616013640076711
89.

4

VENDETTA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Diarado
M: V-Mandola
O: Wielowski Sp. J.
B: Wielowski Sp. J.
K025061 616009640042813
90.

35

VIWA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/167 F: Love Affair /
M: Valencia / Compliment
O: Monika Sawicka
B: Henryk Cieśla
K024019 616009664000381
91.

79

WERA-K SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Granilli S
M: Wega
O: Oliwia pleban
B: Kubacki marek
K022133
92.

10

WISAŁKA SP POL 2008 Klacz siwa/165 F: Cantanis / Cantus
M: Wisła /
O: Monika Ćwiek
B: Marek Grabowski
K021191 009640063908
93.

53

ZEFIR Typ Mały Koń POL 2014 Wałach siwa/mk:148 F: NN
M: NN
O: Monika Trytek
B: Nizio Stanisław
Brak 616 999 64 00135 14
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antoniewska Wiktoria
KJ Cavallo Szczecin
CORRERO (61)
2019-06-01
2
2019-06-01
Barbarska Małgorzata
JKS Farma Modrzewie
ILIA (43)
2019-06-01
2019-06-01
Berdowska Aleksandra
LKS DRAGON NOWIELICE
CYRANKA (47)
2019-06-01
2019-06-01
Bernadska Wiktoria
BPK
2019-06-01
2019-06-01
Borkowska Zuzanna
Kj Koko Brzeźniki
MROCZEK (73)
2019-06-01
5
2019-06-01
6
Budczenkow Wiktoria
2019-06-01
2019-06-01
2019-06-01
Chruściewicz Joanna
KJ Cavallo Szczecin
TELCO (64)
2019-06-01
2019-06-01
2019-06-01
2019-06-01
2019-06-01
Ciebiada Jagoda
St. KJ Korona Wałcz
2019-06-01
2019-06-01
Ćwiek Monika
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2019-06-01
2019-06-01
Dowgiałło Anita
KJ Bonin
2019-06-01
2019-06-01
Dudziec Aleksandra
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
CADELLO (65)
2019-06-01
31
2019-06-01
33
Ferjan Victoria
BPK
KLIWIA (14)
2019-06-01
5
2019-06-01
2
2019-06-01
Frey Lea
BPK
2019-06-01
2019-06-01
Frey Lea
Bez przynależności klubowej
2019-06-01
2019-06-01
Glapa Szymon
UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI ENGRIN
NIKITA (78)
2019-06-01
29
2019-06-01
47
2019-06-01
Głuśniewska Hanna
UKJ Bukowiec Świdwin
2019-06-01
1
2019-06-01
3
Gołek Karolina
Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
BORYS (51)
2019-06-01
2
2019-06-01
Górecka Anna
K&M stajnia sportowa
EMOTKA (9)
2019-06-01
1
2019-06-01
1
Grajper Karolina
bpk
BAMBINO (70)
2019-06-01
2019-06-01
12
Grosicka Joanna
UKJ Karmen Niekłonice
Bratka (96)
2019-06-01
44
2019-06-01
27
2019-06-01
Hana Zuzia
KJ KOKO BRZEŹNIKi
OLIMPIA (85)
2019-06-01
23
2019-06-01
1
2019-06-01
Hodowaniec Klaudia
UKJ Bukowiec Świdwin
NEBASCO (20)
2019-06-01
4
2019-06-01
5
Hutek Nina
BPK
HARDIA (28)
2019-06-01
2019-06-01
42
2019-06-01
Jagodzińska Nikola
KJ In-Tech Świdwin
2019-06-01
25
2019-06-01
20
Jędrys Zuzanna
UKJ Bukowiec Świdwin
BIBA (50)
2019-06-01
1
Karska Emilia
Jak neksico Kędzierzyn
ARNIKA (57)
2019-06-01
Kiedrowska Agnieszka
Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2019-06-01
2019-06-01
24
2019-06-01
3
2019-06-01
Klimczak Wiktoria
Kj Koko Brzeźniki
ROSALIE (82)
2019-06-01
2019-06-01
2019-06-01
Kokowska Katarzyna
KJ Koko Brzeźniki
GAJA (90)
2019-06-01
2019-06-01
Komorowska Marcelina
BPK
KARMONA (46)
2019-06-01
30
2019-06-01
41
2019-06-01
19
Krauze Natalie
JKS KAROLEWKO
AGENT (44)
2019-06-01
1
2019-06-01
1
Kret Ela
Bpk
2019-06-01
4
2019-06-01
9
Kuczkowiak Hanna
JKS FARMA MODRZEWIE
2019-06-01
1
2019-06-01
3
2019-06-01
7
2019-06-01
KORAL (69)
2019-06-01
5
2019-06-01
1
2019-06-01
36
2019-06-01
Kunert Aleksandra
Bpk
ROKFOR (72)
2019-06-01
22
2019-06-01
23
Kurlapska Weronika
UKJ Bukowiec Świdwin
BIBA (50)
2019-06-01
1
Kwiatkowska Natalia
UKJ Bukowiec Świdwin
DANDYS (54)
2019-06-01
27
2019-06-01
26
Laskowska Maria
JKS FOLWARK PODKOWA
2019-06-01
2
2019-06-01
1
Łoś Maja
BPK
KASJA (58)
2019-06-01
1
2019-06-01
2019-06-01
Mączewska Paula
Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
EROTICA (24)
2019-06-01
14
Majewska Magdalena
JKS FARMA MODRZEWIE
IGMA (89)
2019-06-01
2019-06-01
2019-06-01
2019-06-01
45
Mieczkowska Ewa
KJ Bonin
CALIDOR (77)
2019-06-01
35
2019-06-01
1
2019-06-01
Miętek Maja
UKJ Bukowiec Świdwin
HESTRI (21)
2019-06-01
6
2019-06-01
Minko Natalia
bpk
TROCZEK (45)
2019-06-01
1
2019-06-01
39
2019-06-01
Mycio Julia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
NORKAN (81)
2019-06-01
48
2019-06-01
2019-06-01
21
Mycio Oliwia
Kj Koko Brzeźniki
DOKTOR (83)
2019-06-01
2019-06-01
RAIKEN (84)
2019-06-01
30
2019-06-01
1
Naves Barbara
brak
NEMESIS (95)
2019-06-01
43
2019-06-01
2
Nawodzińska Aleksandra
Uczniowski Klub Jeździecki ENGRIN
HEBON (74)
2019-06-01
1
2019-06-01
37
Nawojska Sandra
JKS Folwark Podkowa
2019-06-01
2019-06-01
Niedźwiedź Ines
UKJ Bukowiec Świdwin
EROTICA (24)
2019-06-01
1
Paluch Martyna
BPK
2019-06-01
4
2019-06-01
2
Paprocka Aleksandra
KJ In-Tech Świdwin
CATTICK (11)
2019-06-01
2019-06-01
2019-06-01
2019-06-01
Paprocka Martyna
KJ In-Tech Świdwin
CANNES (30)
2019-06-01
2019-06-01
Paszkiewicz Nikola
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
ENYA (19)
2019-06-01
2019-06-01
Piniawska Maja
JKS KAROLEWKO
MARKO (42)
2019-06-01
32
2019-06-01
38
MAJK (60)
2019-06-01
1
2019-06-01
17
Pisula Magdalena
BPK
MASZA (13)
2019-06-01
2019-06-01
Pleban Oliwia
Uczniowski Klub Jeździecki Engrin
WERA-K (79)
2019-06-01
34
2019-06-01
Płuciennik Wiktoria
BKP
2019-06-01
3
2019-06-01
1
2019-06-01
8
Potrzebowska Natalia
Kj Koko Brzeźniki
NAHAR (87)
2019-06-01
2019-06-01
OLMAR (88)
2019-06-01
2019-06-01
Prajwocki Adam
bpk
2019-06-01
2019-06-01
Rajnerowicz Oliwia
bez przynależności
ROXI (18)
2019-06-01
1
2019-06-01
1
Rogozińska Klaudia
St. KS KJK Szary Michałowice
REWIA (29)
2019-06-01
2019-06-01
Rudnicka Aleksandra
Uczniowski Klub Jeździecki Engrin
MADERA (75)
2019-06-01
1
2019-06-01
28
Rudol Natalia
KJ Koko Brzeźniki
NADIR (86)
2019-06-01
16
2019-06-01
2019-06-01
Sawa Blanka
BPK
2019-06-01
1
Sawicka Milena
bpk
VIWA (35)
2019-06-01
15
2019-06-01
26
Sawlewicz Marta
UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI ENGRIN
NIKITA (78)
2019-06-01
2019-06-01
Skowroński Łukasz
JKS Senny Nowęcin
COLADO (34)
2019-06-01
2019-06-01
Ślifińska Gabriela
UKJ Bukowiec Świdwin
2019-06-01
13
2019-06-01
Sobótka Maciej
Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
ELDAR (36)
2019-06-01
2019-06-01
2019-06-01
2019-06-01
Strzałkowska Beata
KJ Cavallo Szczecin
2019-06-01
2019-06-01
KRONOS (63)
2019-06-01
2019-06-01
Suszek Hanna
Jks neksico Kędzierzyn
ARNIKA (57)
2019-06-01
29
2019-06-01
5
Suwała Zosia
JKS Neksico Kędzierzyn
MAGGIE (56)
2019-06-01
2
2019-06-01
4
2019-06-01
Szablewska Marika
UKJ Bukowiec Świdwin
CYMES (25)
2019-06-01
2019-06-01
3
2019-06-01
2019-06-01
BIBA (50)
2019-06-01
6
2019-06-01
Szydłowska Ewa
Uczniowski Klub Jeździecki ENGRIN
ENGRIN (76)
2019-06-01
1
2019-06-01
25
Telak Marta
Uczniowski Klub Jeździecki ENGRIN
MIRANDA (92)
2019-06-01
GIMBALL (93)
2019-06-01
Trytek Adrianna
Bez Przynależności Klubowej
ZEFIR (53)
2019-06-01
2019-06-01
2019-06-01
Wasilewska Katarzyna
KJ Koko Brzeźniki
NAGATO (59)
2019-06-01
10
2019-06-01
2019-06-01
Waszek Marta
UKJ Bukowiec Świdwin
NELL (26)
2019-06-01
23
2019-06-01
46
Wiśniewska Paula
Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
MIRAŻ (41)
2019-06-01
1
2019-06-01
Wrzochal Dominika
BPK
HANGUS (31)
2019-06-01
2019-06-01
40
Żagiel Justyna
KJ In-Tech Świdwin
2019-06-01
2019-06-01
Żołądkiewicz Maciej
KJ Bonin
2019-06-01
2019-06-01
18
2019-06-01
4
2019-06-01
2019-06-01
Zuzanna Frej
Bpk
2019-06-01
28
2019-06-01
11
2019-06-01
Zwolińska Svensson Alva
JKS Neksico Kędzierzyn
LIZA (55)
2019-06-01
1
2019-06-01
1

Number of Riders: 84

Number of Horses: 93

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-042019-1, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl