Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
110 ACCEPTED 2022-11-03 19:50:00
2022-11-03 19:45:10
Marzena Chociej KAYEN
  • 1x 2/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1
  • 1x 3/P/Klasa P - zwykły art.238. 2.1
109 ACCEPTED 2022-11-03 19:50:03
2022-11-03 19:44:50
Marzena Chociej HEL
  • 1x 3/P/Klasa P - zwykły art.238. 2.1
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
108 ACCEPTED 2022-11-03 19:50:06
2022-11-03 19:44:30
Julia Wolniak SMALL BOY
  • 2x 7/mLL/Klasa mLL - dokładności 238.1.1 60 cm towarzyski
  • 1x 8/LL/LL - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
107 ACCEPTED 2022-11-03 19:50:09
2022-11-03 19:43:59
Wiktoria Chociej TENERYFA
  • 2x 7/mLL/Klasa mLL - dokładności 238.1.1 60 cm towarzyski
  • 1x 8/LL/LL - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
106 ACCEPTED 2022-11-03 19:50:12
2022-11-03 18:35:26
Pauline Wieczorek HERONA
  • 2x 9/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1 towarzyski
105 ACCEPTED 2022-11-03 19:50:15
2022-11-03 18:34:51
Adrian Jaworski OMICOR
  • 1x 8/LL/LL - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
  • 1x 9/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1 towarzyski
104 ACCEPTED 2022-11-03 19:50:19
2022-11-03 17:26:11
Aleksandra Nowak CEJLONKA
  • 1x 2/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1
  • 1x 3/P/Klasa P - zwykły art.238. 2.1
103 ACCEPTED 2022-11-03 16:26:41
2022-11-03 15:44:20
Lena Brodzińska GLADIATOR
  • 2x 8/LL/LL - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
102 ACCEPTED 2022-11-03 16:26:47
2022-11-03 15:44:01
Jakub Budny GREY
  • 1x 8/LL/LL - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
  • 1x 9/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1 towarzyski
101 ACCEPTED 2022-11-03 16:26:58
2022-11-03 15:42:31
Dawid Pasek KANNA
  • 2x 8/LL/LL - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
100 ACCEPTED 2022-11-03 16:27:03
2022-11-03 15:41:01
Dawid Pasek GREY LOTTA
  • 2x 2/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1
99 ACCEPTED 2022-11-03 16:27:08
2022-11-03 15:39:30
Izabela Woźniak ORBITAL
  • 2x 9/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1 towarzyski
98 ACCEPTED 2022-11-03 16:27:13
2022-11-03 15:38:13
Pauline Wieczorek CZACZA
  • 1x 3/P/Klasa P - zwykły art.238. 2.1
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
97 ACCEPTED 2022-11-03 16:27:20
2022-11-03 15:29:23
Aleksandra Mucha KSIĄŻE
  • 2x 6/Debiuty/Debiuty - dokładności 238.1.1 - 30 cm towarzyski
96 ACCEPTED 2022-11-03 21:26:04
2022-11-03 15:26:30
Julia Kruszyniewicz FOR FUTURE
  • 2x 2/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1
  • 1x 3/P/Klasa P - zwykły art.238. 2.1
95 ACCEPTED 2022-11-03 16:27:33
2022-11-03 15:25:53
Julia Kruszyniewicz CHARLIE BLUE D'IVE Z
  • 2x 2/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1
  • 1x 3/P/Klasa P - zwykły art.238. 2.1
94 ACCEPTED 2022-11-03 16:27:44
2022-11-03 15:24:53
Alwa Zwolińska Svenson AKCENT
  • 2x 7/mLL/Klasa mLL - dokładności 238.1.1 60 cm towarzyski
93 ACCEPTED 2022-11-03 16:27:50
2022-11-03 15:15:37
Michał Zakrzewski LIMONKA M.
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
  • 1x 5/C/Klasa C - zwykły art. 238.2.1
92 ACCEPTED 2022-11-03 16:27:56
2022-11-03 15:15:10
Michał Zakrzewski DUBAJ M.
  • 1x 3/P/Klasa P - zwykły art.238. 2.1
91 ACCEPTED 2022-11-03 16:28:09
2022-11-03 15:14:41
Michał Zakrzewski CHACCA
  • 1x 3/P/Klasa P - zwykły art.238. 2.1
90 ACCEPTED 2022-11-03 13:41:09
2022-11-03 13:34:28
Anastazja Łukaczyk FRUGO
  • 2x 8/LL/LL - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
  • 1x 9/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1 towarzyski
89 ACCEPTED 2022-11-03 13:41:14
2022-11-03 12:58:42
Wiktoria Marcinkiewicz LUX
  • 1x 8/LL/LL - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
  • 2x 9/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1 towarzyski
88 ACCEPTED 2022-11-03 13:41:19
2022-11-03 12:57:25
Laura Chłopińska ŚNIEŻYNKA
  • 2x 6/Debiuty/Debiuty - dokładności 238.1.1 - 30 cm towarzyski
87 ACCEPTED 2022-11-03 13:41:24
2022-11-03 11:28:31
Kornelia Trzybinska PYRALGINA S
  • 2x 2/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1
86 ACCEPTED 2022-11-03 13:41:29
2022-11-03 10:52:35
Julia Spierewka CAREWNA
  • 2x 8/LL/LL - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
85 ACCEPTED 2022-11-03 13:41:34
2022-11-03 10:51:53
Gabriela Derda CZARODZIEJKA
  • 1x 7/mLL/Klasa mLL - dokładności 238.1.1 60 cm towarzyski
84 ACCEPTED 2022-11-03 13:41:39
2022-11-03 10:50:51
Adrian Jaworski Q.DU REVERDY
  • 1x 3/P/Klasa P - zwykły art.238. 2.1
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
83 ACCEPTED 2022-11-03 13:41:43
2022-11-03 10:50:19
Adrian Jaworski CZARIA
  • 1x 2/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1
  • 1x 3/P/Klasa P - zwykły art.238. 2.1
82 ACCEPTED 2022-11-03 13:41:48
2022-11-03 10:30:18
Marysia Szymoniak VALESKA
  • 1x 8/LL/LL - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
  • 2x 9/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1 towarzyski
81 ACCEPTED 2022-11-03 15:05:32
2022-11-03 10:06:40
Oliwia Nocko CONCORDIA
  • 1x 2/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1
  • 1x 3/P/Klasa P - zwykły art.238. 2.1
80 ACCEPTED 2022-11-03 13:42:00
2022-11-03 09:09:59
Helena Korzeniowska PERŁA
  • 2x 7/mLL/Klasa mLL - dokładności 238.1.1 60 cm towarzyski
79 ACCEPTED 2022-11-03 13:42:05
2022-11-03 09:09:40
Liliana Korzeniowska PERŁA
  • 1x 6/Debiuty/Debiuty - dokładności 238.1.1 - 30 cm towarzyski
78 ACCEPTED 2022-11-03 09:06:36
2022-11-02 21:09:18
Amanda Gaj TUPEK
  • 2x 7/mLL/Klasa mLL - dokładności 238.1.1 60 cm towarzyski
  • 1x 8/LL/LL - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
77 ACCEPTED 2022-11-03 09:06:41
2022-11-02 21:04:20
Kamil Zblewski SUN SHINE
  • 2x 8/LL/LL - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
76 ACCEPTED 2022-11-03 09:06:46
2022-11-02 21:00:20
Martyna Kowalczyk HATTIKA PK
  • 2x 7/mLL/Klasa mLL - dokładności 238.1.1 60 cm towarzyski
  • 1x 8/LL/LL - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
75 ACCEPTED 2022-11-03 09:06:51
2022-11-02 20:56:11
Paulina Zapała SON OF LIGHT
  • 2x 2/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1
74 ACCEPTED 2022-11-03 09:06:56
2022-11-02 20:52:23
Kamil Zblewski CARIA
  • 2x 8/LL/LL - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
73 ACCEPTED 2022-11-03 09:08:14
2022-11-02 20:50:57
Joanna Mucha SANTIAGO
  • 2x 7/mLL/Klasa mLL - dokładności 238.1.1 60 cm towarzyski
72 ACCEPTED 2022-11-03 09:07:08
2022-11-02 20:50:24
Nadia Zwolinska HATTRICK PK
  • 2x 6/Debiuty/Debiuty - dokładności 238.1.1 - 30 cm towarzyski
  • 1x 7/mLL/Klasa mLL - dokładności 238.1.1 60 cm towarzyski
71 ACCEPTED 2022-11-03 09:07:13
2022-11-02 20:49:53
Antoni Nowak GRIXEL PK
  • 2x 8/LL/LL - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
70 ACCEPTED 2022-11-03 09:07:18
2022-11-02 20:49:12
Natalia Makowska ARABELLA
  • 2x 2/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1
69 ACCEPTED 2022-11-03 09:07:22
2022-11-02 20:48:38
Martyna Kowalczyk HALAMA
  • 1x 2/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1
  • 1x 3/P/Klasa P - zwykły art.238. 2.1
68 ACCEPTED 2022-11-03 09:07:26
2022-11-02 20:48:01
Anastazja Kaźmierczak GALIANO
  • 1x 3/P/Klasa P - zwykły art.238. 2.1
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
67 ACCEPTED 2022-11-03 09:07:35
2022-11-02 19:56:52
Julia Deskiewicz HEBAN
  • 1x 8/LL/LL - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
  • 1x 9/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1 towarzyski
66 ACCEPTED 2022-11-03 09:07:39
2022-11-02 19:56:23
Andrzej Pasek HEKSALA
  • 1x 2/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1
  • 1x 3/P/Klasa P - zwykły art.238. 2.1
65 ACCEPTED 2022-11-03 09:07:44
2022-11-02 19:55:56
Andrzej Pasek LIAM
  • 1x 2/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1
  • 1x 3/P/Klasa P - zwykły art.238. 2.1
64 ACCEPTED 2022-11-03 09:07:49
2022-11-02 19:55:30
Aleksandra Fabisiak LADY CHACCA
  • 1x 8/LL/LL - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
  • 1x 9/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1 towarzyski
63 ACCEPTED 2022-11-03 09:08:03
2022-11-02 18:13:26
Łukasz Kaźmierczak RIHANNA
  • 1x 3/P/Klasa P - zwykły art.238. 2.1
62 ACCEPTED 2022-11-02 17:52:57
2022-11-02 15:52:49
Łukasz Kaźmierczak MAD MAX EB
  • 1x 3/P/Klasa P - zwykły art.238. 2.1
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
61 ACCEPTED 2022-11-02 17:53:02
2022-11-02 15:20:58
Maja Drozdowska HEDVAN
  • 1x 8/LL/LL - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
  • 1x 9/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1 towarzyski
60 ACCEPTED 2022-11-02 17:53:07
2022-11-02 15:17:02
Wiktoria Kawalec COSINTERO
  • 2x 2/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1
59 ACCEPTED 2022-11-02 17:53:12
2022-11-02 15:14:39
Maja Sałapatek ALLEGRO
  • 1x 8/LL/LL - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
  • 1x 9/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1 towarzyski
58 ACCEPTED 2022-11-02 17:53:17
2022-11-02 15:12:04
Zofia Reimann ANAPON MOONLIGHT DANCER
  • 1x 7/mLL/Klasa mLL - dokładności 238.1.1 60 cm towarzyski
  • 2x 8/LL/LL - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
57 ACCEPTED 2022-11-02 17:53:22
2022-11-02 15:08:02
Sandra Romanowska SILVIA
  • 2x 7/mLL/Klasa mLL - dokładności 238.1.1 60 cm towarzyski
  • 2x 8/LL/LL - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
56 ACCEPTED 2022-11-02 17:53:27
2022-11-02 15:04:42
Lena Molenda SNOWBALL
  • 2x 7/mLL/Klasa mLL - dokładności 238.1.1 60 cm towarzyski
  • 1x 8/LL/LL - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
55 ACCEPTED 2022-11-02 17:53:32
2022-11-02 15:03:58
Alena Zitans ANTENAT
  • 2x 6/Debiuty/Debiuty - dokładności 238.1.1 - 30 cm towarzyski
  • 1x 7/mLL/Klasa mLL - dokładności 238.1.1 60 cm towarzyski
54 ACCEPTED 2022-11-02 17:53:36
2022-11-02 14:55:18
Michalina Błądek BUCEFAL
  • 2x 7/mLL/Klasa mLL - dokładności 238.1.1 60 cm towarzyski
53 ACCEPTED 2022-11-03 21:26:55
2022-11-02 11:48:57
Sandra Leśkiewicz CORLEONE
  • 2x 2/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1
52 ACCEPTED 2022-11-02 17:53:50
2022-11-02 11:48:22
Sandra Leśkiewicz VERONA
  • 2x 2/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1
51 ACCEPTED 2022-11-02 17:53:55
2022-11-02 10:59:42
Emilia Orłowska KABA
  • 2x 8/LL/LL - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
50 ACCEPTED 2022-11-02 17:53:59
2022-11-02 10:59:16
Alicja Kawiak MYSZKA
  • 1x 8/LL/LL - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
49 ACCEPTED 2022-11-02 17:54:03
2022-11-02 10:58:51
Dominika Sobczyk MYSZKA
  • 1x 8/LL/LL - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
48 ACCEPTED 2022-11-02 17:54:08
2022-11-02 10:58:17
Hanna Poremba PALOMA
  • 2x 8/LL/LL - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
47 ACCEPTED 2022-11-02 08:28:42
2022-11-02 07:39:22
Gabrysia Kaszuba BOSMANKA
  • 2x 8/LL/LL - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
46 ACCEPTED 2022-11-02 08:28:46
2022-11-01 22:33:26
Joanna Król HELIOS
  • 1x 2/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1
  • 1x 3/P/Klasa P - zwykły art.238. 2.1
45 ACCEPTED 2022-11-02 08:28:49
2022-11-01 19:47:41
Maria Murawska SHERRY LADY
  • 1x 8/LL/LL - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
  • 1x 9/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1 towarzyski
44 ACCEPTED 2022-11-02 08:28:52
2022-11-01 19:40:57
Anna Swastek DELGADO
  • 1x 8/LL/LL - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
  • 1x 9/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1 towarzyski
43 ACCEPTED 2022-11-02 08:28:55
2022-11-01 19:40:38
Oliwia Smolińska CELEBRA
  • 1x 7/mLL/Klasa mLL - dokładności 238.1.1 60 cm towarzyski
  • 2x 8/LL/LL - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
42 ACCEPTED 2022-11-01 19:22:41
2022-11-01 19:19:42
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAWA
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
  • 1x 5/C/Klasa C - zwykły art. 238.2.1
41 ACCEPTED 2022-11-01 19:22:46
2022-11-01 19:19:10
Kornelia Bąkowska COLETTE
  • 2x 7/mLL/Klasa mLL - dokładności 238.1.1 60 cm towarzyski
40 ACCEPTED 2022-11-01 19:22:51
2022-11-01 19:18:41
Kornelia Bąkowska KAMBER
  • 2x 8/LL/LL - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
39 ACCEPTED 2022-11-01 19:22:56
2022-11-01 18:09:52
Lena Zalewska DOKSA
  • 1x 6/Debiuty/Debiuty - dokładności 238.1.1 - 30 cm towarzyski
  • 2x 7/mLL/Klasa mLL - dokładności 238.1.1 60 cm towarzyski
38 ACCEPTED 2022-11-01 19:23:00
2022-11-01 16:51:45
Karolina Gołek LOTAR
  • 2x 2/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1
37 ACCEPTED 2022-11-01 19:23:06
2022-11-01 14:06:32
Igor Brzeziński CYKLON
  • 1x 8/LL/LL - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
  • 1x 9/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1 towarzyski
36 ACCEPTED 2022-11-01 19:23:11
2022-11-01 14:05:45
Igor Brzeziński SAPHIRA VAN DE MAALDERIJ
  • 1x 8/LL/LL - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
  • 1x 9/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1 towarzyski
35 ACCEPTED 2022-11-01 19:23:16
2022-11-01 09:33:48
Michał Hycki NUEVA LUA ZW Z
  • 1x 3/P/Klasa P - zwykły art.238. 2.1
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
34 ACCEPTED 2022-11-01 19:23:22
2022-11-01 08:21:12
Marta Borkowska JAGUŚ
  • 1x 7/mLL/Klasa mLL - dokładności 238.1.1 60 cm towarzyski
  • 2x 8/LL/LL - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
33 ACCEPTED 2022-11-01 19:23:27
2022-10-31 22:37:03
Weronika Hałgas CAREWICZ
  • 1x 3/P/Klasa P - zwykły art.238. 2.1
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
32 ACCEPTED 2022-11-01 19:23:31
2022-10-31 22:36:12
Jacek Bobik CHANNA
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
  • 1x 5/C/Klasa C - zwykły art. 238.2.1
31 ACCEPTED 2022-11-01 19:23:36
2022-10-31 18:05:37
Jagoda Skoneczna SAVINA
  • 2x 9/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1 towarzyski
30 ACCEPTED 2022-10-31 17:59:53
2022-10-31 14:52:12
Kornelia Koźlik QUANDO N
  • 1x 3/P/Klasa P - zwykły art.238. 2.1
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
29 ACCEPTED 2022-10-31 11:45:20
2022-10-31 10:36:26
Joanna Żuk NALIDAD AVERTEN
  • 1x 3/P/Klasa P - zwykły art.238. 2.1
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
28 ACCEPTED 2022-11-03 21:27:35
2022-10-31 10:36:11
Maria Jasińska CELESTA
  • 2x 2/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1
27 ACCEPTED 2022-10-31 11:45:29
2022-10-30 20:21:15
Zofia Reimann ANAPON ADAGIO
  • 2x 7/mLL/Klasa mLL - dokładności 238.1.1 60 cm towarzyski
  • 1x 8/LL/LL - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
26 ACCEPTED 2022-11-02 17:54:12
2022-10-30 20:20:03
Natasza Kozak GENOVO
  • 1x 7/mLL/Klasa mLL - dokładności 238.1.1 60 cm towarzyski
  • 2x 8/LL/LL - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
25 ACCEPTED 2022-10-31 11:45:39
2022-10-30 19:58:15
Nadia Babij NORWID
  • 1x 7/mLL/Klasa mLL - dokładności 238.1.1 60 cm towarzyski
  • 2x 8/LL/LL - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
24 ACCEPTED 2022-10-31 11:45:44
2022-10-30 19:57:47
Otylia Reimann RICARDA
  • 2x 6/Debiuty/Debiuty - dokładności 238.1.1 - 30 cm towarzyski
23 ACCEPTED 2022-11-03 09:08:08
2022-10-30 19:57:04
Wiktoria Fedorczak BIBIANA
  • 1x 7/mLL/Klasa mLL - dokładności 238.1.1 60 cm towarzyski
  • 2x 8/LL/LL - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
22 ACCEPTED 2022-10-31 11:45:52
2022-10-30 19:55:46
Amelia Rojek LIWIA
  • 1x 8/LL/LL - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
  • 1x 9/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1 towarzyski
21 ACCEPTED 2022-10-31 11:45:56
2022-10-30 19:54:53
Julia Pasternak OMBOS ZILVERSTER
  • 1x 8/LL/LL - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
  • 1x 9/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1 towarzyski
20 ACCEPTED 2022-10-31 11:46:01
2022-10-30 19:54:17
Kaja Bernat ODESSA
  • 2x 2/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1
19 ACCEPTED 2022-10-31 11:46:06
2022-10-30 19:53:54
Maja Sałapatek LOGAN
  • 2x 2/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1
18 ACCEPTED 2022-11-04 08:27:15
2022-10-30 19:06:26
Katarzyna Bobrowska NETEZWIGGY VD WATERMOLEN
1
  • 2x 2/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1
17 ACCEPTED 2022-10-31 11:46:14
2022-10-30 19:05:32
Paweł Spisak A STAR IS BORN
  • 1x 2/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1
  • 1x 3/P/Klasa P - zwykły art.238. 2.1
16 ACCEPTED 2022-10-31 11:46:18
2022-10-30 19:01:18
Paweł Spisak I-MARK W
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
15 ACCEPTED 2022-10-31 12:04:55
2022-10-30 18:12:58
Weronika Wiśniewska CARLITOS IN GOMERA L
  • 1x 2/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1
  • 1x 3/P/Klasa P - zwykły art.238. 2.1
14 ACCEPTED 2022-10-30 10:28:49
2022-10-29 21:33:10
Julia Brysiak RIRONDINE
  • 2x 2/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1
13 ACCEPTED 2022-10-30 10:28:53
2022-10-29 20:40:56
Aleksandra Lewicka BUBBA ZAGORKA
  • 2x 8/LL/LL - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
12 ACCEPTED 2022-10-30 10:28:56
2022-10-29 20:40:11
Aleksandra Lewicka PAINTED WHITE COURTIER
  • 1x 2/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1
  • 1x 3/P/Klasa P - zwykły art.238. 2.1
11 ACCEPTED 2022-10-30 10:29:00
2022-10-29 20:39:39
Małgorzata Ciszek-Lewicka HELLO HAPPY COOLIO
  • 1x 3/P/Klasa P - zwykły art.238. 2.1
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
10 ACCEPTED 2022-10-30 10:29:03
2022-10-29 20:38:46
Małgorzata Ciszek-Lewicka STAKKATONI
  • 1x 3/P/Klasa P - zwykły art.238. 2.1
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
9 ACCEPTED 2022-10-30 10:29:07
2022-10-28 20:16:55
Joanna Przybył WERSAL
  • 2x 2/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1
8 ACCEPTED 2022-10-28 12:15:12
2022-10-28 10:53:25
Marek Tomicki CAMILLO 197
  • 1x 3/P/Klasa P - zwykły art.238. 2.1
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
7 ACCEPTED 2022-10-28 12:15:16
2022-10-27 21:55:27
Michał Zakrzewski ZELT
  • 2x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
  • 2x 5/C/Klasa C - zwykły art. 238.2.1
6 ACCEPTED 2022-10-27 20:37:40
2022-10-27 19:18:19
Maja Talaczek CEOLA
  • 1x 8/LL/LL - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
  • 1x 9/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1 towarzyski
5 ACCEPTED 2022-10-27 20:37:47
2022-10-26 22:25:03
Olga Karasińska BIRKUT
  • 1x 3/P/Klasa P - zwykły art.238. 2.1
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
4 ACCEPTED 2022-10-26 11:07:36
2022-10-26 09:08:18
Jakub Szelangiewicz CONCORDE 76
  • 2x 2/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1
3 ACCEPTED 2022-10-26 11:07:38
2022-10-26 09:07:08
Jakub Szelangiewicz QUINTO II G
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
  • 1x 5/C/Klasa C - zwykły art. 238.2.1
2 ACCEPTED 2022-10-26 11:07:40
2022-10-26 09:06:15
Jakub Szelangiewicz CARLO
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
  • 1x 5/C/Klasa C - zwykły art. 238.2.1
1 ACCEPTED 2022-11-05 10:23:58
2022-10-24 19:53:14
Michał Hycki FIONA CASTELLA
  • 2x 2/L/Klasa L - zwykły art.238. 2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Babij Nadia Reimann Team Karlino
2008 (JM.)
O056613
2. Bąkowska Kornelia KJ Profil Piła
2003 (MJ.)
O041951
3. Bernat Kaja UKJ Reimann Team Karlino
2009 (JM.)
O063661
4. Błądek Michalina UKJ Reimann Team Karlino
2012 (Mł.)
O067719
5. Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
S
O004809
6. Bobrowska Katarzyna Jeździecki Klub Sportowy Dako-Galant
S
O006315
7. Borkowska Marta Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
2003 (MJ.)
O060901
8. Brodzińska Lena Bpk
2010 (JM.)
Brak
9. Brysiak Julia BPK
2008 (JM.)
O057417
10. Brzeziński Igor JKS Melloni Horses
2011 (Mł.)
O058087
11. Budny Jakub Bpk
2005 (J.)
Brak
12. Chłopińska Laura Bez Przynależności Klubowej
2014 (Mł.)
brak
13. Chociej Marzena KS Forrest Pony Club
S
O003948
14. Chociej Wiktoria KS Forrest Pony Club
2012 (Mł.)
Brak
15. Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica
S
O001462
.
16. Derda Gabriela LKS Dragon Nowielice
2010 (JM.)
Brak
17. Deskiewicz Julia LKS Dragon Nowielice
2007 (JM.)
Brak
18. Diakiewicz Jagoda
19. Dobosz Hanna
20. Drozdowska Maja Reimann Team Karlino
2008 (JM.)
O051350
21. Fabisiak Aleksandra LKS Dragon Nowielice
S
O014429
22. Fedorczak Wiktoria UKJ Reimann Team Karlino
2012 (Mł.)
O060344
23. Gaj Amanda Bez Przynależności Klubowej K P O
S
O014146
24. Gołek Karolina JKS Dako-Galant Skibno
S
O010132
10145766
25. Hałgas Weronika LKS Dragon Nowielice
2005 (J.)
O066191
26. Hycki Michał Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O012756
27. Jasińska Maria BPK
2010 (JM.)
Brak
28. Jaworski Adrian LKS Dragon Nowielice
S
O022890
29. Karasińska Olga UKJ Karmen Niekłonice
2008 (JM.)
O053837
30. Kaszuba Gabrysia Derby Budzistowo
2011 (Mł.)
O068178
31. Kawalec Wiktoria Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O044588
32. Kawiak Alicja Bez Przynależności Klubowej
2006 (J.)
Brak
33. Kaźmierczak Anastazja UKJ Karmen Niekłonice
2006 (J.)
O057311
34. Kaźmierczak Łukasz JKS Melloni Horses
S
O001045
35. Korzeniowska Helena UKJ Leonardo
2010 (JM.)
O060675
36. Korzeniowska Liliana UKJ Leonardo
2014 (Mł.)
Brak
37. Kos Kinga
38. Kowalczyk Martyna UKJ Karmen Nieklonice
2001 (MJ.)
O044922
39. Kozak Natasza Reimann Team Karlino
2010 (JM.)
O068377
40. Koźlik Kornelia Uczniowski Klub Jeździecki Karmen
2007 (JM.)
O048154
41. Król Joanna UKJ Karmen Niekłonice
S
O009769
42. Kruszyniewicz Julia JKS Melloni Horses
S
002286
43. Kubisz Lena JKS Neksico Kędzierzyn
2009 (JM.)
Brak
44. Leśkiewicz Sandra Ludowy Klub Sportowy Chersoń Bielin
S
o034673
45. Lewicka Aleksandra KJ Czahary Pogorzelica
2011 (Mł.)
O062191
46. Łukaczyk Anastazja HKS Lotna Słupsk
2004 (J.)
Brak
47. Makowska Natalia UKJ Karmen Niekłonice
2004 (J.)
O056639
48. Marcinkiewicz Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
brak
49. Molenda Lena UKJ Reimann Team Karlino
2010 (JM.)
Brak
50. Mucha Aleksandra UKJ Karmen Niekłonice
2012 (Mł.)
Brak
51. Mucha Joanna UKJ Karmen Niekłonice
2012 (Mł.)
Brak
52. Murawska Maria Brak
2010 (JM.)
Brak
53. Nocko Oliwia KJ Czahary Pogorzelica
2004 (J.)
O032739
54. Nowak Aleksandra Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O022891
55. Nowak Antoni UKJ Karmen Niekłonice
2012 (Mł.)
O062186
56. Orłowska Emilia bpk
2008 (JM.)
brak
57. Pasek Andrzej LKS Dragon Nowielice
S
O000478
58. Pasek Dawid JKS Melloni Horses
S
O007449
59. Pasternak Julia UKJ Reimann Team Karlino
2007 (JM.)
O051351
60. Poremba Hanna bpk.
2008 (JM.)
brak
61. Przybył Joanna Walewicki Klub Jeździecki Gabon
S
O003043
62. Reimann Otylia Uczniowski Klub Jeździecki Reimann Team Karlino
2016 (Mł.)
Brak
63. Reimann Zofia UKJ Reimann Team Karlino
2013 (Mł.)
O060358
64. Rojek Amelia UKJ Reimann Team Karlino
2009 (JM.)
O060529
65. Romanowska Sandra UKJ Reimann Team Karlino
2009 (JM.)
Brak
66. Sałapatek Maja UKJ Reimann Team Karlino
2008 (JM.)
O053838
67. Skoneczna Jagoda BPK (ZPO)
2012 (Mł.)
O078020
68. Smolińska Oliwia Bpk
2008 (JM.)
Brak
69. Sobczyk Dominika bpk .
2007 (JM.)
brak
70. Spierewka Julia LKS Dragon Nowielice
2007 (JM.)
Brak
71. Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno
S
O000998
72. Swastek Anna Bpk
2007 (JM.)
Brak
73. Szelangiewicz Jakub KJ Bonin
S
O013691
74. Szulc Julia
75. Szymoniak Marysia Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
2003 (MJ.)
Brak
76. Talaczek Maja LKS Dragon Nowielice
2008 (JM.)
O064088
77. Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
S
O013659
78. Tomicki Marek bpk
S
O033872
79. Trzybinska Kornelia Ludowy Klub Sportowy Dragon Nowielice
2004 (J.)
O046885
80. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (MJ.)
O025065
81. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (MJ.)
O025065
82. Wiśniewska Weronika JKS Dako Galant Skibno
2006 (J.)
O051812
83. Wolniak Julia KS Forrest Pony Club
2010 (JM.)
Brak
84. Woźniak Izabela UKJ Neksico Kędzierzyn
S
O013999
10145765
85. Zakrzewski Michał Klub Jeździecki Derby Budzistowo
S
O013655
86. Zakrzewski Michał Derby Budzistowo
S
O013655
87. Zalewska Lena Bpk .
2007 (JM.)
Brak
88. Zapała Paulina Bez Przynależności Klubowej
S
O014145
89. Zblewski Kamil UKJ Karmen Niekłonice
S
O013654
90. Zitans Alena Uczniowski Klub Jeździecki Reimann Team Karlino
2013 (Mł.)
brak
91. Żuk Joanna JKS Melloni Horses
S
O003753
92. Zwolinska Nadia UKJ Karmen Niekłonice
2011 (Mł.)
O064272
93. Zwolińska Svenson Alwa UKJ Karmen Niekłonice
2008 (JM.)
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

30

A STAR IS BORN HOL GER 2017 klacz gniada/174 F: Action Breaker
M: Arina I
Brak DE421000135417
2.

101

AKCENT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada F: Lotos
M: Azja1
K028366
3.

56

ALLEGRO SZLACHETNA POL 2014 Wałach gniada/167 F: NN
M: NN
K028695 616999640087514
4.

22

ANAPON ADAGIO WELSH COB POL 2017 wałach bułana/kuc:145 F: MENAI MATADOR
M: LANARTH ORCHIDEA
0 UELN826046010104785
5.

57

ANAPON MOONLIGHT DANCER KUC WALIJSKI POL 2012 wałach kara/kuc:136 F: Turnina's Gismore / Glansevin Graffiti
M: Jula Musical Mystery / Kalevan Mistic Pride
K022823 616013640032412
6.

60

ANTENAT KUC POL 2016 wałach bułana/kuc:144 F: brak
M: brak
brak brak
7.

74

ARABELLA SP POL 2014 klacz ciemnogniada/167 F: Carey Son /
M: Alexis / Duth Capitol
K025231 616009640064214
8.

112

ARNIKA SP POL 2003 Klacz siwa/170 F: Alkatraz
M: Rumba
K016803
9.

113

BABEL F:
M:
10.

2

BIBIANA WLKP. POL 2016 klacz siwa/164 F: 0
M: 0
K033275 616006640062916
11.

11

BIRKUT MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach siwa/160 F: Dżihad
M: Birma
K027683 616006590024415
12.

49

BOSMANKA ARAB POL 2013 klacz gniada/mk:144 F: Nn
M: Nn
Brak Nn
13.

15

BUBBA ZAGORKA KUC POL 2008 wałach izabelowata/kuc:138 F: nn
M: nn
K031028 616999610293408
14.

61

BUCEFAL KUC POL 2014 wałach gniada/kuc:128 F: nn /
M: nn /
K026766 616999610217814
15.

94

CALANA . POL . klacz gniada/. F: .
M: .
. .
16.

12

CAMILLO 197 HOL GER 2010 Wałach gniada/174 F: Cash H /
M: Leni I /
K019874 DE421000524210
17.

43

CAREWICZ SP POL 2011 Wałach gniada F: Vandamme / Guidam
M: Cyranka / Cavalliero
K021019 616009640003311
18.

89

CAREWNA SP POL 2008 klacz ciemnogniada/170 F: Viscount
M: Cyranka
Brak Kl
19.

71

CARIA SP POL 2017 klacz gniada/165 F: If du reverdy
M: Carewna
Brak 616 009 64 00289 17
20.

32

CARLITOS IN GOMERA L WLKP POL 2013 klacz kasztanowata/167 F: Vulkan L
M: Inwencja
K022798 616007610072813
21.

9

CARLO HOL GER 2015 ogier kasztanowata/173 F: Casall / Caretino
M: W-Ciara / Clearway
K028758 DE421000046115
22.

111

CEJLONKA SP POL 2015 klacz gniada/169 F: Salomon
M: Centina
K034264 616009640010615
23.

52

CELEBRA SP POL 2009 Klacz siwa/165 F: Egzamin
M: Celebra
Brak
24.

21

CELESTA SP POL 2007 klacz gniada/159 F: Cejlon
M: Zuza
K013006 POL009640001707
25.

10

CEOLA PKS POL 2018 klacz ciemnogniada/167 F: Olan/Vulkan L
M: Cejlonka/Salamon
K034491 616999640082118
26.

104

CHACCA HANNOVERANER POL 2010 Klacz gniada/164 F: Chacco-Blue
M: Wonder Mickey
K023142 DE 431310581010
27.

44

CHANNA OLDS GER 2016 klacz gniada/170 F: CHANCENREICH
M: CELINA
K032920 DE418180291716
28.

100

CHARLIE BLUE D'IVE Z ZANGERSHEIDE POL 2017 wałach siwa/168 F: Chacoon Blue
M: Insenza d'IVE Z
brak 056015Z55877417
29.

35

COLETTE Polski Koń Sportowy POL 2017 klacz gniada/170 F: Larron
M: Cortessa / Cotton Club
Brak -
30.

7

CONCORDE 76 Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2018 ogier siwa/164 F: Cicero Z Van Paemel
M: Calma
brak 616009640067518
31.

5

CONCORDIA NIEM. SPORT. POL 2016 klacz siwa/170 F: Cornfire / Colestus
M: Cacanka / Chap I
K031169 DE456560367416
32.

62

CORLEONE Deutsches Sportpferd POL 2016 wałach siwa/178 F: Cornfire
M: Cyganka
K031064 DE 456560367816
33.

55

COSINTERO DS POL 2016 wałach kasztanowata/164 F: C
M: C
Brak b
34.

39

CYKLON SP POL 2004 wałach kasztanowata/163 F: Cisoń / Czubaryk
M: Cyranka / Genius
K014793 POL009611535004
35.

97

CZACZA SP POL 2012 Klacz gniada F: Tanos / Cantanis
M: Czurina / Turbud Quirinus
K020990 616009640007812
36.

91

CZARIA SP POL 2017 klacz kara/168 F: Magnum vd Bisschop
M: Czara
K032543 A0023063S
37.

90

CZARODZIEJKA SP POL 2003 klacz gniada/170 F: Lavendel
M: Czaskoma
Brak Ui
38.

51

DELGADO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach kasztanowata/180 F: Czarczaf
M: Daria L
Brak 616009520029416
39.

37

DOKSA KM POL 2017 klacz siwa/kuc:134 F: dasti man
M: Dolores
.. mmm
40.

114

DRAGON F:
M:
41.

103

DUBAJ M. Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach kara/175 F: Farmer
M: DALIA
K024949 616009640043314
42.

6

FIONA CASTELLA HANNOVERANER POL 2015 klacz gniada/175 F: Fürst Belissaro
M: Attention One
K030634 0982615
43.

99

FOR FUTURE DSP POL 2017 wałach kasztanowata/168 F: Feuerball
M: Eventuell
bram DE456560522917
44.

86

FRUGO - POL - klacz kasztanowata/- F: -
M: -
- -
45.

76

GALIANO SP POL 2007 wałach gniada/170 F: Landos 2 /
M: Gwiazdka /
K021612 POL009640040207
46.

1

GENOVO Irlandzki Kuc Sportowy POL brak wałach kara/kuc:140 F: NN
M: NN
K035249 201920693
47.

48

GLADIATOR KUC POL 2015 wałach inna/kuc:136 F: Nn
M: Nn
Brak 616999610034715
48.

47

GREY Polski Kon Szlachetnej Półkrwi POL 2017 ogier gniada/170 F: Aravel Waro
M: Grejsi
Brak 616009640036717
49.

95

GREY LOTTA HANOWERSKA POL 2014 klacz siwa/168 F: Grey Top
M: Candie
Brak DE431312007814
50.

73

GRIXEL PK Polski Kuc Wierzchowy POL 2017 wałach kasztanowata/kuc:139 F: Ed
M: Gryta
K031181 616 013 64 00794 17
51.

75

HALAMA SP POL 2016 klacz gniada/164 F: Vulkan L /
M: Historia /
K031180 616009640005316
52.

69

HATTIKA PK Polski Kuc Wierzchowy POL 2016 klacz siwa/kuc:136 F: Ed
M: Hiszpanka
Brak 616013640085116
53.

72

HATTRICK PK KUC POL 2018 wałach gniada/kuc:137 F: Ed
M: Hiszpanka
Brak 616013640084618
54.

78

HEBAN WLKP POL 2018 wałach kasztanowata/. F: Gram
M: Hestia
Brak 616007610047818
55.

54

HEDVAN KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:148 F: Airen 1
M: Hedva
K031427 616013530209016
56.

79

HEKSALA TYP SZLACHETNY POL 2017 klacz gniada/. F: Ole
M: Heksa
Brak 6169996400738
57.

106

HEL SP POL 2015 ogier kara/175 F: Salomon /
M: Hellada /
K035089 616009640022315
58.

50

HELIOS WLKP POL 2015 wałach skarogniada/167 F: Rotmistrz /
M: Hera / Domingo
K027363 616007640020515
59.

17

HELLO HAPPY COOLIO OS POL 2016 ogier siwa/170 F: Casquido / Caspar
M: Chimena / Contender I
K033761 DE418180164116
60.

109

HERONA SP POL 2017 klacz gniada/174 F: If du Reverdy
M: Hesja
Brak Zz
61.

31

I-MARK W KWPN NED 2013 ogier ciemnogniada/- F: Montender / Contender
M: Curella / Favoritas
K022673 528003201300424
62.

42

JAGUŚ KONIK POLSKI POL 2014 wałach myszata/kuc:148 F: Wasyl
M: Jagna
brak 616098100094200
63.

34

JAWA SP POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cancoon / Colman
M: Jagoda / Corde
K017587 616009640073609
64.

64

KABA SP POL 2005 klacz skarogniada/160 F: Kamrat
M: nn
brak 616009520126905
65.

36

KAMBER SP POL 2015 wałach gniada/160 F: Larron
M: Kamberra / Cantanis
Brak -
66.

105

KAYEN TYP SZLACHETNY POL 2013 klacz gniada/166 F: nn /
M: nn /
K032175 616009640084913
67.

98

KSIĄŻE KUC POL 2008 wałach ciemnogniada/kuc:105 F: Nn
M: Nn
K032541 POL 876447793676
68.

81

LADY CHACCA SP POL 2018 klacz gniada/. F: Chacco Nann
M: Legia
Brak B0109776S
69.

80

LIAM . POL . wałach kasztanowata/. F: .
M: .
Brak .
70.

102

LIMONKA M. SP POL 2016 klacz siwa/164 F: HICKSTEAD WHITE
M: LEMONIADA / CZANDOR
K029836 616009640072216
71.

25

LIWIA KUC POL 2014 klacz gniada/kuc:149 F: Trzy po trzy
M: Laguna
K032198 616013640080014
72.

28

LOGAN PONY POL 2006 wałach bułana/kuc:149 F: Liguster /
M: Tangana / Angelo
K028385 013840015206
73.

38

LOTAR TRAK POL 2014 wałach gniada/164 F: Massini / Dixieland
M: Lubeka / Ajbek
K034725 POL732010069814
74.

87

LUX SP POL 2016 wałach kara/165 F: Rumianek
M: Lena
brak 616009680056316
75.

53

MAD MAX EB KWPN NED 2017 ogier kasztanowata/170 F: Glasgow-W Merelsnest /
M: Zapatero / Cascavelle
K031916 528003201706375
76.

65

MYSZKA MK POL 2013 klacz myszata/kuc:145 F: Mr Mercutio
M: Miłka
Brak 616013640062913
77.

20

NALIDAD AVERTEN SP POL 2016 wałach gniada/184 F: La Calidad / Lancer II
M: Nova / Jape
K029827 616009640085216
78.

29

NETEZWIGGY VD WATERMOLEN KWPN NED 2018 klacz kasztanowata/164 F: United Touch S
M: Jetezwiggy W
brak 528003201805915
79.

23

NORWID SP POL 2017 wałach gniada/0 F: 0
M: 0
0 0
80.

41

NUEVA LUA ZW Z ZANGERSHEIDE POL 2017 klacz siwa/165 F: Number one 28
M: Anabelle zw
K032189 056015z55511017
81.

27

ODESSA SP POL 2015 klacz gniada/brak F: brak
M: brak
brak 616009670038115
82.

26

OMBOS ZILVERSTER KUC POL 2011 klacz siwa/kuc:141 F: Ice and Fire
M: Carisma
K030414 528000110082311
83.

110

OMICOR SP POL 2018 wałach gniada/170 F: Chacco Amicor ZM
M: Omena
Brak Xy
84.

96

ORBITAL SP POL 2003 wałach ciemnogniada/172 F: Turbud Quirinus
M: Oriola/ Cabrol
K017563 009640033003
85.

16

PAINTED WHITE COURTIER BWP BEL 2015 klacz gniada/166 F: Lordanos
M: Idefixe Courtier
K028983 056002W00310103
86.

66

PALOMA SP POL 2010 klacz gniada/163 F: Bankiet
M: Panama
brak 616009610133810
87.

93

PERŁA KUC POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K030176 616999520140811
88.

84

PYRALGINA S MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/168 F: Sword
M: Persja
Brak 616006580159314
89.

85

Q.DU REVERDY SP POL 2017 wałach kasztanowata/168 F: If Du Reverdy / Le Tot De Semilly
M: Quiana 3 / Quidam's Rubin
K031294 A0021891S
90.

33

QUANDO N DEUTSCHES PFERD POL 2015 wałach gniada/163 F: Osharin's Peron
M: Quitta
K028651 DE 410100398215
91.

8

QUINTO II G SP POL 2015 ogier gniada/169 F: Cros / Chambertin
M: Quinta II G. / Turbud Quirinus
K028757 616009640004815
92.

24

RICARDA Welsh Mountain Pony POL 2001 klacz kasztanowatodereszowata/kuc:kuc:ku F: RIEKARDO
M: HAUPTSTUTBUCH MUSI
K029876 427270090002
93.

82

RIHANNA DS POL 2017 klacz siwa/171 F: xyz
M: zyx
brak brak
94.

14

RIRONDINE SP POL 2011 klacz gniada/- F: Arezzo VDL
M: Rebelia / Animo
brak .
95.

83

SANTIAGO KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:128 F: Majk
M: Sasanka - k
K026965 616013640116009
96.

40

SAPHIRA VAN DE MAALDERIJ KUC BEL 2014 klacz siwa/kuc:146 F: NN
M: NN
K031388 056022000299886
97.

45

SAVINA SP POL 2010 klacz gniada/167 F: Hetman / Trawant
M: Savona / Cordial
K017232 616009540066210
98.

46

SHERRY LADY KUC POL 2014 klacz siwa/kuc:135 F: Piorun
M: Osaka
Brak Brak
99.

58

SILVIA SP POL 2015 klacz gniada/160 F: 0
M: 0
0 0
100.

107

SMALL BOY DRP POL 2010 wałach ciemnogniada/kuc:kuc:ku F: Figaro drp/ Bolero
M: Szampanka / Farah-Kajus
K030795 616013640006610 Brak
101.

88

ŚNIEŻYNKA KUC POL 2007 klacz siwa/kuc:115 F: Nn
M: Nn
Brak W trakcie wyrabiania
102.

59

SNOWBALL KUC POL 2009 wałach biała/kuc:kuc:ku F: X
M: X
K028384 O1234
103.

70

SON OF LIGHT Pełna Krew Angielska POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Ray of Light
M: Sonerila
K009146 POL040000003110
104.

18

STAKKATONI DSP GER 2015 Ogier ciemnogniada/170 F: Salz Dre Erde han./
M: Corinna DSP / Christ han.
K027243 456560439315
105.

68

SUN SHINE SP POL 2018 wałach gniada/165 F: Cantero
M: Sweet Joy
Brak 616009640079718
106.

108

TENERYFA DRP POL 2005 klacz siwa/kuc: F: Twister drp
M: Titania drp
K026465 013670084005
107.

67

TUPEK KONIK POLSKI POL 2015 wałach myszata/mk:145 F: Maniak
M: Tania
brak 616098200193139
108.

92

VALESKA - POL - klacz gniada/- F: -
M: -
- -
109.

63

VERONA SP POL 2016 klacz ciemnogniada/170 F: REJENT
M: VIOLA XXI
brak 616009640073816
110.

19

WERSAL SP (GŁÓWNA) POL 2018 wałach kasztanowata/164 F: Rascin han
M: Wacława xx/ Chef Supreme
K034379 616009600061118
111.

13

ZELT SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Lasko
M: Zmyłka
K027515 65628876
Rider Club
Competition
Prize
Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
200
200
SUM:
400.00
Hałgas Weronika LKS Dragon Nowielice
200
300
SUM:
500.00
Koźlik Kornelia Uczniowski Klub Jeździecki Karmen
150
SUM:
150.00
Król Joanna UKJ Karmen Niekłonice
150
SUM:
150.00
Makowska Natalia UKJ Karmen Niekłonice
200
SUM:
200.00
Nowak Aleksandra Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
100
SUM:
100.00
Pasek Andrzej LKS Dragon Nowielice
250
SUM:
250.00
Szelangiewicz Jakub KJ Bonin
250
SUM:
250.00
Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
250
300
SUM:
550.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babij Nadia
Reimann Team Karlino
NORWID (23)
2022-11-05
1
2022-11-05
27
2022-11-05
1
Bąkowska Kornelia
KJ Profil Piła
COLETTE (35)
2022-11-05
28
2022-11-05
1
KAMBER (36)
2022-11-05
1
2022-11-05
1
Bernat Kaja
UKJ Reimann Team Karlino
ODESSA (27)
2022-11-05
8
2022-11-05
Błądek Michalina
UKJ Reimann Team Karlino
BUCEFAL (61)
2022-11-05
1
2022-11-05
1
Bobik Jacek
LKS Dragon Nowielice
CHANNA (44)
2022-11-05
3
200
2022-11-05
3
200
Bobrowska Katarzyna
Jeździecki Klub Sportowy Dako-Galant
2022-11-05
17
2022-11-05
Borkowska Marta
Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
JAGUŚ (42)
2022-11-05
28
2022-11-05
27
2022-11-05
1
Brodzińska Lena
Bpk
2022-11-05
1
2022-11-05
44
Brysiak Julia
BPK
2022-11-05
16
2022-11-05
Brzeziński Igor
JKS Melloni Horses
CYKLON (39)
2022-11-05
44
2022-11-05
16
2022-11-05
2022-11-05
Budny Jakub
Bpk
GREY (47)
2022-11-05
27
2022-11-05
12
Chłopińska Laura
Bez Przynależności Klubowej
2022-11-05
14
2022-11-05
1
Chociej Marzena
KS Forrest Pony Club
KAYEN (105)
2022-11-05
13
2022-11-05
4
HEL (106)
2022-11-05
20
2022-11-05
17
Chociej Wiktoria
KS Forrest Pony Club
TENERYFA (108)
2022-11-05
1
2022-11-05
1
2022-11-05
27
Ciszek-Lewicka Małgorzata
KJ Czahary Pogorzelica
2022-11-05
22
2022-11-05
13
2022-11-05
7
2022-11-05
8
Derda Gabriela
LKS Dragon Nowielice
2022-11-05
1
Deskiewicz Julia
LKS Dragon Nowielice
HEBAN (78)
2022-11-05
1
2022-11-05
14
Diakiewicz Jagoda
ARNIKA (112)
2022-11-05
27
Dobosz Hanna
2022-11-05
1
Drozdowska Maja
Reimann Team Karlino
HEDVAN (54)
2022-11-05
27
Fabisiak Aleksandra
LKS Dragon Nowielice
2022-11-05
1
2022-11-05
9
Fedorczak Wiktoria
UKJ Reimann Team Karlino
2022-11-05
1
2022-11-05
47
2022-11-05
27
Gaj Amanda
Bez Przynależności Klubowej K P O
TUPEK (67)
2022-11-05
31
2022-11-05
34
2022-11-05
49
BABEL (113)
2022-11-05
Gołek Karolina
JKS Dako-Galant Skibno
LOTAR (38)
2022-11-05
7
2022-11-05
Hałgas Weronika
LKS Dragon Nowielice
2022-11-05
2
200
2022-11-05
1
300
Hycki Michał
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2022-11-05
12
2022-11-05
2022-11-05
8
2022-11-05
9
Jasińska Maria
BPK
CELESTA (21)
2022-11-05
14
2022-11-05
Jaworski Adrian
LKS Dragon Nowielice
2022-11-05
10
2022-11-05
16
CZARIA (91)
2022-11-05
18
2022-11-05
9
OMICOR (110)
2022-11-05
48
2022-11-05
6
Karasińska Olga
UKJ Karmen Niekłonice
BIRKUT (11)
2022-11-05
6
2022-11-05
4
Kaszuba Gabrysia
Derby Budzistowo
2022-11-05
1
2022-11-05
1
Kawalec Wiktoria
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2022-11-05
2022-11-05
Kawiak Alicja
Bez Przynależności Klubowej
MYSZKA (65)
2022-11-05
Kaźmierczak Anastazja
UKJ Karmen Niekłonice
GALIANO (76)
2022-11-05
13
2022-11-05
12
Kaźmierczak Łukasz
JKS Melloni Horses
RIHANNA (82)
2022-11-05
Korzeniowska Helena
UKJ Leonardo
PERŁA (93)
2022-11-05
1
2022-11-05
1
Korzeniowska Liliana
UKJ Leonardo
PERŁA (93)
2022-11-05
1
Kos Kinga
DRAGON (114)
2022-11-05
1
2022-11-05
1
2022-11-05
1
Kowalczyk Martyna
UKJ Karmen Nieklonice
2022-11-05
1
2022-11-05
1
Kozak Natasza
Reimann Team Karlino
GENOVO (1)
2022-11-05
1
2022-11-05
1
2022-11-05
27
Koźlik Kornelia
Uczniowski Klub Jeździecki Karmen
2022-11-05
3
150
2022-11-05
14
Król Joanna
UKJ Karmen Niekłonice
HELIOS (50)
2022-11-05
2
150
2022-11-05
16
Kruszyniewicz Julia
JKS Melloni Horses
2022-11-05
22
2022-11-05
2022-11-05
10
2022-11-05
Lewicka Aleksandra
KJ Czahary Pogorzelica
2022-11-05
1
2022-11-05
1
2022-11-05
6
2022-11-05
15
Łukaczyk Anastazja
HKS Lotna Słupsk
FRUGO (86)
2022-11-05
27
2022-11-05
17
Makowska Natalia
UKJ Karmen Niekłonice
2022-11-05
1
200
2022-11-05
21
Marcinkiewicz Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
LUX (87)
2022-11-05
50
2022-11-05
15
Molenda Lena
UKJ Reimann Team Karlino
2022-11-05
1
2022-11-05
1
2022-11-05
27
Mucha Aleksandra
UKJ Karmen Niekłonice
2022-11-05
1
2022-11-05
1
Mucha Joanna
UKJ Karmen Niekłonice
2022-11-05
1
2022-11-05
1
Murawska Maria
Brak
2022-11-05
1
2022-11-05
7
Nowak Aleksandra
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
CEJLONKA (111)
2022-11-05
3
100
2022-11-05
19
Nowak Antoni
UKJ Karmen Niekłonice
2022-11-05
1
2022-11-05
1
Orłowska Emilia
bpk
KABA (64)
2022-11-05
51
2022-11-05
24
Pasek Andrzej
LKS Dragon Nowielice
HEKSALA (79)
2022-11-05
21
2022-11-05
LIAM (80)
2022-11-05
5
2022-11-05
1
250
Pasek Dawid
JKS Melloni Horses
CALANA (94)
2022-11-05
52
2022-11-05
44
2022-11-05
20
2022-11-05
Pasternak Julia
UKJ Reimann Team Karlino
2022-11-05
1
2022-11-05
2
HEDVAN (54)
2022-11-05
10
Reimann Otylia
Uczniowski Klub Jeździecki Reimann Team Karlino
RICARDA (24)
2022-11-05
1
2022-11-05
1
Reimann Zofia
UKJ Reimann Team Karlino
2022-11-05
28
2022-11-05
1
2022-11-05
1
2022-11-05
1
Rojek Amelia
UKJ Reimann Team Karlino
LIWIA (25)
2022-11-05
1
2022-11-05
8
Romanowska Sandra
UKJ Reimann Team Karlino
SILVIA (58)
2022-11-05
33
2022-11-05
1
2022-11-05
42
Sałapatek Maja
UKJ Reimann Team Karlino
LOGAN (28)
2022-11-05
9
2022-11-05
ALLEGRO (56)
2022-11-05
1
2022-11-05
3
Skoneczna Jagoda
BPK (ZPO)
SAVINA (45)
2022-11-05
1
2022-11-05
Smolińska Oliwia
Bpk
CELEBRA (52)
2022-11-05
27
2022-11-05
27
Sobczyk Dominika
bpk .
MYSZKA (65)
2022-11-05
Spierewka Julia
LKS Dragon Nowielice
CAREWNA (89)
2022-11-05
1
2022-11-05
27
Spisak Paweł
JKS Dako-Galant Skibno
2022-11-05
11
2022-11-05
12
2022-11-05
5
Swastek Anna
Bpk
DELGADO (51)
2022-11-05
27
2022-11-05
18
Szelangiewicz Jakub
KJ Bonin
2022-11-05
2022-11-05
2022-11-05
10
2022-11-05
2
250
CARLO (9)
2022-11-05
6
2022-11-05
6
Szulc Julia
ARNIKA (112)
2022-11-05
1
Szymoniak Marysia
Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
VALESKA (92)
2022-11-05
27
2022-11-05
5
Talaczek Maja
LKS Dragon Nowielice
CEOLA (10)
2022-11-05
1
2022-11-05
4
Tomczuk-Michalska Małgorzata
KJ Derby Budzistowo
JAWA (34)
2022-11-05
2
250
2022-11-05
1
300
Tomicki Marek
bpk
2022-11-05
17
2022-11-05
15
Trzybinska Kornelia
Ludowy Klub Sportowy Dragon Nowielice
2022-11-05
4
2022-11-05
Wieczorek Pauline
LKS Dragon Nowielice
CZACZA (97)
2022-11-05
5
Wieczorek Pauline
LKS Dragon Nowielice
HERONA (109)
2022-11-05
13
2022-11-05
Wiśniewska Weronika
JKS Dako Galant Skibno
2022-11-05
15
2022-11-05
18
Wolniak Julia
KS Forrest Pony Club
SMALL BOY (107)
2022-11-05
1
2022-11-05
1
2022-11-05
1
Woźniak Izabela
UKJ Neksico Kędzierzyn
ORBITAL (96)
2022-11-05
11
2022-11-05
Zakrzewski Michał
Derby Budzistowo
ZELT (13)
2022-11-05
7
2022-11-05
4
Zakrzewski Michał
Klub Jeździecki Derby Budzistowo
2022-11-05
11
2022-11-05
5
DUBAJ M. (103)
2022-11-05
11
CHACCA (104)
2022-11-05
14
Zalewska Lena
Bpk .
DOKSA (37)
2022-11-05
1
Zapała Paulina
Bez Przynależności Klubowej
2022-11-05
19
2022-11-05
Zblewski Kamil
UKJ Karmen Niekłonice
2022-11-05
1
2022-11-05
43
CARIA (71)
2022-11-05
24
2022-11-05
24
Zitans Alena
Uczniowski Klub Jeździecki Reimann Team Karlino
ANTENAT (60)
2022-11-05
1
2022-11-05
14
2022-11-05
32
Zwolinska Nadia
UKJ Karmen Niekłonice
2022-11-05
1
2022-11-05
1
2022-11-05
1
Zwolińska Svenson Alwa
UKJ Karmen Niekłonice
AKCENT (101)
2022-11-05
1
2022-11-05
1

Number of Riders: 93

Number of Horses: 111

The sum of prizes: 2 550.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-042019-1, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl