Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Regionalne i towarzyskie zawody w skokach przez przeszkody
PRZĘSOCIN k. SZCZECINA, 04-05.05.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
46 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 15:29:09
2019-05-03 10:49:44
Marika Szablewska CYMES
  • 1x 7//DEBIUTY - parkur odznaka brązowa (wys.30-40 cm) - towarzyski
  • 2x 11// Stylowy jeździec Kuce A-1 wysokość przeszkód 60 cm Młodzik (kopia)
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 10:19:56
2019-05-03 09:02:04
Magdalena Kwiatkowska AQUINUS
  • 2x 2//mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm) towarzyski
44 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 22:52:16
2019-05-02 20:04:37
Maja Miętek HESTRI
  • 1x 15// Stylowy jeździec Duże Konie wysokość przeszkód / 100 cm / Junior Młodszy (kopia)
  • 1x 17//P dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys.110 cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 22:52:10
2019-05-02 19:59:37
Hanna Głuśniewska NELL
  • 2x 9//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm)
42 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 22:52:06
2019-05-02 19:59:01
Gabriela Ślifińska BELISSIMA
  • 1x 9//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm)
  • 2x 15// Stylowy jeździec Duże Konie wysokość przeszkód / 100 cm / Junior Młodszy (kopia)
41 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 22:52:01
2019-05-02 19:57:22
Klaudia Hodowaniec NEBASCO
  • 2x 15// Stylowy jeździec Duże Konie wysokość przeszkód / 100 cm / Junior Młodszy (kopia)
40 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 17:10:18
2019-05-02 17:00:08
Amelia Drzewiecka NAJKA
  • 2x 2//mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm) towarzyski
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 17:10:15
2019-05-02 14:50:04
Hanna Kuczkowiak SZLACHCIC
  • 2x 12// Stylowy jeździec Kuce A-2 i B wysokość przeszkód 70 cm Młodzik (kopia)
38 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 17:10:11
2019-05-02 14:49:00
Hanna Kuczkowiak KORAL
  • 2x 12// Stylowy jeździec Kuce A-2 i B wysokość przeszkód 70 cm Młodzik (kopia)
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 17:10:04
2019-05-02 14:46:32
Magdalena Majewska IGMA
  • 1x 9//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm)
  • 2x 16//L zwykły, Art.238.2.1 (wys.100 cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 17:09:57
2019-05-02 14:45:29
Anna Bieniek EUFORIA
  • 1x 9//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm)
  • 2x 16//L zwykły, Art.238.2.1 (wys.100 cm)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 14:44:12
2019-05-02 14:43:45
Alicja Żebiałowicz FUNNY AFFAIR
  • 1x 8//mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm)
  • 2x 9//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 14:44:06
2019-05-02 14:42:18
Amelia Kamińska LADY SONIA
  • 1x 8//mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm)
  • 2x 9//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm)
33 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 14:44:01
2019-05-02 14:40:48
Zuzanna Gier FORIS
  • 1x 9//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm)
  • 2x 16//L zwykły, Art.238.2.1 (wys.100 cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 11:39:03
2019-05-01 20:30:11
Kornelia Trzybinska PRINCESSA
  • 2x 1//DEBIUTY - parkur odznaka brązowa (wys.30-40 cm) - towarzyski
  • 2x 2//mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm) towarzyski
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 11:39:00
2019-05-01 20:27:49
Natalia Łożewska PIOTRUŚ PAN
  • 2x 7//DEBIUTY - parkur odznaka brązowa (wys.30-40 cm) - towarzyski
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 11:38:56
2019-05-01 20:26:58
Amelia Koralewska GRANAT
  • 2x 8//mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 11:38:52
2019-05-01 20:25:27
Oliwia Czajkowska RANCHO
  • 2x 8//mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 11:38:48
2019-05-01 20:23:27
Laura Łożewska TINY CARROT
  • 2x 1//DEBIUTY - parkur odznaka brązowa (wys.30-40 cm) - towarzyski
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 11:38:45
2019-05-01 20:20:50
Aleksandra Sozzo CHARLOTTE DU ROUET
  • 2x 2//mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm) towarzyski
  • 2x 8//mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm)
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 11:38:41
2019-05-01 20:20:04
Olga Zalewa NAWAHO
  • 2x 5//L dwufazowy, Art.274 p.5.3 (wys.100 cm) towarzyski
  • 2x 16//L zwykły, Art.238.2.1 (wys.100 cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 11:38:37
2019-05-01 20:17:52
Oliwia Markowska CALINKA
  • 2x 3//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm) - towarzyski
  • 2x 9//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 11:38:34
2019-05-01 20:16:45
Emilia Frąckowiak RANCHO
  • 2x 2//mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm) towarzyski
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 11:38:31
2019-05-01 20:15:46
Lena Orłow RED PEPPER
  • 2x 2//mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm) towarzyski
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 11:38:27
2019-05-01 20:13:01
Kornelia Trzybinska AMARANT
  • 2x 5//L dwufazowy, Art.274 p.5.3 (wys.100 cm) towarzyski
  • 2x 6//P zwykły, Art. 238.2.1 (wys.110 cm)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 11:38:23
2019-05-01 13:10:34
Aleksandra Janiak KARUZELA
  • 2x 8//mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 11:38:20
2019-05-01 13:08:34
Alicja Zyszewska NUGAT
  • 2x 2//mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm) towarzyski
  • 2x 8//mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 11:38:17
2019-05-01 13:04:28
Maria Ostojska DUKAT
  • 1x 1//DEBIUTY - parkur odznaka brązowa (wys.30-40 cm) - towarzyski
  • 1x 2//mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm) towarzyski
  • 1x 7//DEBIUTY - parkur odznaka brązowa (wys.30-40 cm) - towarzyski
  • 1x 8//mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 11:38:13
2019-05-01 13:02:38
Hanna Gabryś NADZIEJA
  • 2x 8//mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 11:38:09
2019-05-01 13:02:00
Hanna Gabryś KARUZELA
  • 1x 1//DEBIUTY - parkur odznaka brązowa (wys.30-40 cm) - towarzyski
  • 1x 2//mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm) towarzyski
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 11:37:59
2019-05-01 12:55:56
Karolina Pydo V-MANDOLA
  • 2x 1//DEBIUTY - parkur odznaka brązowa (wys.30-40 cm) - towarzyski
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 11:37:55
2019-05-01 12:41:59
Ewa Szkałuba NADZIEJA
  • 1x 1//DEBIUTY - parkur odznaka brązowa (wys.30-40 cm) - towarzyski
  • 1x 2//mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm) towarzyski
14 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 11:37:51
2019-05-01 12:31:12
Julia Borowska NAOMI
  • 1x 2//mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm) towarzyski
  • 1x 3//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm) - towarzyski
  • 1x 8//mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm)
  • 1x 9//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm)
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 11:37:48
2019-05-01 12:27:51
Emilia Mroczkowska DAFNE
  • 1x 7//DEBIUTY - parkur odznaka brązowa (wys.30-40 cm) - towarzyski
  • 1x 8//mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm)
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 11:37:45
2019-05-01 12:25:56
Sara Kędzierska-Biełowiec DAFNE
  • 2x 2//mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm) towarzyski
11 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 11:37:41
2019-05-01 12:23:21
Venessa Molińska MARGARITA
  • 1x 1//DEBIUTY - parkur odznaka brązowa (wys.30-40 cm) - towarzyski
  • 1x 2//mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm) towarzyski
  • 1x 7//DEBIUTY - parkur odznaka brązowa (wys.30-40 cm) - towarzyski
  • 1x 8//mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 11:37:38
2019-05-01 12:18:43
Barbara Naves VASCO
  • 1x 1//DEBIUTY - parkur odznaka brązowa (wys.30-40 cm) - towarzyski
  • 1x 2//mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm) towarzyski
  • 1x 7//DEBIUTY - parkur odznaka brązowa (wys.30-40 cm) - towarzyski
  • 1x 8//mini LL dokładności, Art.238.1.1 (wys.50-60 cm)
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 11:37:34
2019-05-01 12:15:03
Barbara Naves NEMESIS
  • 1x 3//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm) - towarzyski
  • 2x 4//L egzaminacyjny (licencyjny) z oceną stylu jeźdźca Art. 6 RRZK
  • 1x 9//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm)
  • 2x 16//L zwykły, Art.238.2.1 (wys.100 cm)
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 11:37:29
2019-05-01 12:09:59
Sandra Nawojska NUTELLA FLY
  • 1x 5//L dwufazowy, Art.274 p.5.3 (wys.100 cm) towarzyski
  • 1x 6//P zwykły, Art. 238.2.1 (wys.110 cm)
  • 1x 16//L zwykły, Art.238.2.1 (wys.100 cm)
  • 1x 17//P dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys.110 cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 11:37:26
2019-05-01 12:06:44
Maria Laskowska VENDETTA
  • 1x 5//L dwufazowy, Art.274 p.5.3 (wys.100 cm) towarzyski
  • 1x 6//P zwykły, Art. 238.2.1 (wys.110 cm)
  • 1x 15// Stylowy jeździec Duże Konie wysokość przeszkód / 100 cm / Junior Młodszy (kopia)
  • 1x 17//P dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys.110 cm)
6 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 11:33:54
2019-04-29 09:13:26
Łukasz Skowroński COLADO
  • 1x 5//L dwufazowy, Art.274 p.5.3 (wys.100 cm) towarzyski
  • 1x 6//P zwykły, Art. 238.2.1 (wys.110 cm)
  • 1x 16//L zwykły, Art.238.2.1 (wys.100 cm)
  • 1x 17//P dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys.110 cm)
5 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 08:59:02
2019-04-28 16:06:35
Maja Gniazdowska CRUMBLE MG
  • 1x 16//L zwykły, Art.238.2.1 (wys.100 cm)
  • 1x 17//P dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys.110 cm)
4 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 21:50:09
2019-04-18 15:15:51
Lea Frey BARAKUDA
  • 1x 5//L dwufazowy, Art.274 p.5.3 (wys.100 cm) towarzyski
  • 1x 6//P zwykły, Art. 238.2.1 (wys.110 cm)
  • 1x 16//L zwykły, Art.238.2.1 (wys.100 cm)
  • 1x 17//P dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys.110 cm)
3 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 21:50:08
2019-04-18 15:15:17
Alan Miechowicz TARA
  • 1x 5//L dwufazowy, Art.274 p.5.3 (wys.100 cm) towarzyski
  • 1x 6//P zwykły, Art. 238.2.1 (wys.110 cm)
  • 1x 16//L zwykły, Art.238.2.1 (wys.100 cm)
  • 1x 17//P dwufazowy, Art. 274.1.5.3 (wys.110 cm)
2 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 21:50:07
2019-04-18 15:14:02
Martyna Paluch EURUTEC TOSIA
  • 2x 3//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm) - towarzyski
  • 1x 12// Stylowy jeździec Kuce A-2 i B wysokość przeszkód 70 cm Młodzik (kopia)
  • 1x 13// Stylowy jeździec Kuce C wysokość przeszkód 85 cm Młodzik i Junior Młodszy (kopia)
1 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 21:50:05
2019-04-18 15:13:07
Victoria Ferjan KLIWIA
  • 2x 3//LL z trafieniem w normę czasu,dod.S1 (wys.80-90 cm) - towarzyski
  • 1x 12// Stylowy jeździec Kuce A-2 i B wysokość przeszkód 70 cm Młodzik (kopia)
  • 1x 13// Stylowy jeździec Kuce C wysokość przeszkód 85 cm Młodzik i Junior Młodszy (kopia)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antoniewska Wiktoria JKS Cavallo Szczecin
2. Barbarska Małgorzata JKS Farma Modrzewie
1998 (MJ.)
O019420
3. Biały Zuzanna
4. Bieniek Anna JKS FARMA MODRZEWIE
BRAK
5. Borowska Julia JKS Folwark Podkowa
2004 (JM.)
brak
6. Chociej Marzena KS Forest Pony Club
7. Chruściewicz Joanna KJ Cavallo Szczecin
S
O002774
8. Czajkowska Oliwia Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2004 (JM.)
Brak
9. Drzewiecka Amelia JKS Folwark Podkowa
2005 (JM.)
brak
10. Ferjan Victoria BPK
2008 (Mł.)
O050021
11. Frąckowiak Emilia JKS Tornado Szczecin
2005 (JM.)
brak
12. Frey Lea BPK
2002 (J.)
O038627
13. Gabryś Hanna JKS Folwark Podkowa
2006 (JM.)
brak
14. Gier Zuzanna JKS FARMA MODRZEWIE
2000 (MJ.)
BRAK
15. Głuśniewska Hanna UKJ Bukowiec Świdwin
2006 (JM.)
O048633
16. Gniazdowska Maja JKS Tornado Szczecin
1999 (MJ.)
O025049
17. Hodowaniec Klaudia UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O040907
18. Janiak Aleksandra JKS Folwark Podkowa
2005 (JM.)
brak
19. Kamińska Amelia JKS FARMA MODRZEWIE
2005 (JM.)
BRAK
20. Kędzierska-Biełowiec Sara JKS FOLWARK PODKOWA
2005 (JM.)
BRAK
21. Kołodzińska Aleksandra KS Forrest Szczecin
2008 (Mł.)
Brak
22. Koralewska Amelia Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2004 (JM.)
Brak
23. Kuczkowiak Hanna JKS FARMA MODRZEWIE
2007 (JM.)
O046461
24. Laskowska Maria bpk
2005 (JM.)
O037282
25. Łożewska Laura Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2010 (Mł.)
Brak
26. Łożewska Natalia JKS Tornado
S
brak
27. Majewska Magdalena JKS FARMA MODRZEWIE
2003 (J.)
BRAK
...
28. Markowska Oliwia JKS Tornado Szczecin
2004 (JM.)
O046886
29. Miechowicz Alan BPK
2004 (JM.)
O036466
30. Miętek Maja UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O034560
31. Molińska Venessa brak
2005 (JM.)
brak
32. Mroczkowska Emilia JKS Folwark Podkowa
2004 (JM.)
brak
33. Naves Barbara brak
S
O050949
34. Nawojska Sandra bpk
2001 (J.)
brak
35. Orłow Lena Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2005 (JM.)
Brak
36. Ostojska Maria JKS Folwark Podkowa
2008 (Mł.)
brak
37. Paluch Martyna BPK
2005 (JM.)
O044962
38. Prajwocki Adam bpk
39. Przybyt Barbara JKS Farma Modrzewie
40. Pydo Karolina JKS FOLWARK PODKOWA
2006 (JM.)
BRAK
41. Rybska Maria KS Forrest Szczecin
2006 (JM.)
O050210
42. Skowroński Łukasz JKS Senny Nowęcin
S
O013756
43. Ślifińska Gabriela UKJ Bukowiec Świdwin
2005 (JM.)
O043777
44. Sozzo Aleksandra JKS Tornado Szczecin
S
brak
45. Stawarz Izabella KS Forrest Szczecin
2009 (Mł.)
Brak
46. Strzałkowska Beata KJ Cavallo Szczecin
S
O006100
47. Szkałuba Ewa JKS Folwark Podkowa
2009 (Mł.)
brak
48. Trzybinska Kornelia Ludowy Klub Sportowy Dragon Nowielice
2004 (JM.)
O046885
49. Zalewa Olga JKS Tornado Szczecin
2003 (J.)
brak
50. Żebiałowicz Alicja JKS FARMA MODRZEWIE
2003 (J.)
BRAK
51. Zyszewska Alicja JKS Folwark Podkowa
2004 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

20

AMARANT Ukraińska Wierzchowa UKR 2004 Wałach gniada F: Makler /
M: Astra /
O: Monika Trzybińska
B: Monika Trzybińska
K026218 616014640133104
2.

5

BARAKUDA SP POL 2009 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Quitana / Quasi Roi
O: Joanna Frey
B: Roman Siwek
K019729 616009640097309
3.

38

BELISSIMA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Louis /
M: Babia /
O: Iwona Ślifińska
B: Janusz Borowski
K012460
4.

23

CALINKA Deutsches Sportpferd POL 2013 Klacz gniada/163 F: Limasol
M: Cyntia
O: Ewa Lęczkiewicz-Markowska
B: SK Bielin
brak brak
5.

47

CASSAL'S BOY HOL GER 2012 Ogier ciemnogniada F: Cassall /
M: Anna-To / Cassini I
O: Anna Farysej
B:
K025500 421000183812
6.

25

CHARLOTTE DU ROUET SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet /
M: Czumka /
O: Aleksandra Sozzo
B: SK Racot
K012710
7.

7

COLADO OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: Cola /
M: Paola / Pro Savage
O: Łukasz Skowroński
B: Sprehe GmbH
K020578 DE433330673608
8.

43

Correro F:
M:
O:
B:
9.

6

CRUMBLE MG Meklemburska GER 2012 Klacz ciemnogniada/173 F: Cumberland
M: Quo Vadis
O: Olga Szyroki-Lichota
B: Marianne Henning
K025425
10.

13

DAFNE SP POL 2009 Klacz gniada F: Nikiel /
M: Diuna /
O: Wielowski Sp. J.
B: Jerzy Michałowski
brak
11.

18

DUKAT KUC POL brak Wałach siwa/kuc:145 F: nn
M: nn
O: Wielowski sp.j.
B: nn
brak 616999640092207
12.

33

EUFORIA SP POL 2005 Klacz gniada/165 F: Czumak
M: Eos
O: J&J Nieruchomości
B: Hossa Maciej
brak 009520097705
13.

3

EURUTEC TOSIA Kuc Fel POL 2011 Klacz gniada/kuc:143 F: FIGARO
M: TOLA
O: MUGLA SP. Z O.O.
B: Leszek Pawlak
K021828 616013610166511
14.

51

Focus kuc F:
M:
O:
B:
15.

58

Foris F:
M:
O:
B:
16.

30

FORIS SP POL 2007 Wałach gniada/160 F: Folio
M: Doris
O: J&J Nieruchomości
B: Przybyło Adam
brak 009520074207
17.

32

FUNNY AFFAIR SP POL 2007 Klacz siwa/165 F: LOVE AFFAIR
M: FATMA
O: MAŁGORZATA BARBARSKA
B: DUSZKIEWICZ GABRIELA
BRAK POL009630231907
18.

49

Gladiator F:
M:
O:
B:
19.

27

GRANAT HAFL POL 2006 Wałach inna/kuc: F: Nepomuk /
M: Gracja /
O: Marta Cwajda
B: Jan Paduch
brak
20.

40

HESTRI KWPN POL 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Cantos
M: Vestri
O: Marta Mirska-Miętek
B: P.Pool
K021911 528003201204689
21.

34

IGMA Wielkopolska POL 2011 Klacz kasztanowata/162 F: BAKALAR
M: IRMA
O: MAŁGORZATA BARBARSKA
B: ZAKRZEWSKI MAREK
BRAK 616007610063011
22.

50

ILIA SP POL 2012 Klacz siwa/mk: F: Idol /
M: Etna /
O: Małgorzata Barbarska
B: Bogumiła Prais
K022497 616999610066912
23.

17

KARUZELA Koń Mały POL 2007 Klacz inna/mk:151 F: AGADIR
M: KRAKSA
O: Wielowski sp.j.
B: Kuczaj Andrzej
brak POL 013640059007
24.

56

Katon kuc F:
M:
O:
B:
25.

2

KLIWIA Kuc Walijski POL 2002 Klacz siwa/kuc:139 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Kirsten / Vita Nova's Hanassie
O: Katarzyna Dąbrowska
B: Urszula i Zbigniew Bedlińscy
K007824 POL013520075902
26.

35

KORAL KUC POL 2004 Wałach srokata/kuc:140 F: NN
M: NN
O: AGNIESZKA KUCZKOWIAK
B: BRAK
BRAK 616999611597804
27.

46

KRONOS WLKP POL 2005 Ogier gniada F: Avero / Athlet Z
M: Klaudia / Mangan
O: Urszula Farysej
B: SK Racot
K010587 POL007610135505
28.

31

LADY SONIA Mały Koń POL 2004 Klacz kara/mk:140 F: LORD PIT
M: SHINA
O: J&J NIERUCHOMOŚCI
B: GÓRSKA HANNA
BRAK POL013520102204
29.

59

LARRON'S SON SP POL 2012 Ogier siwa F: Larron / Lancer II
M: Gaja / Carry Son
O: Joanna Chruściewicz
B: Monika Tadych
K025843 616009640037712
30.

52

LIZI KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:125 F: Nn
M: Nn
O: M. Chociej
B: Nn
Brak
31.

12

MARGARITA Wielkopolska POL 2015 Klacz kasztanowata/165 F: Paco
M: M'Kasia
O: Wielowski sp.j.
B: Bolesław Klóska
616007640070015 616007640070015
32.

15

NADZIEJA SP POL 2007 Klacz siwa F: Wicher /
M: Nastazja /
O: Wielowski Sp. J.
B: Roman Mazurek
brak
33.

1

NAJKA SP POL 2007 Klacz siwa F: Wicher /
M: Nicela /
O: Wielowski Sp. J.
B: Roman Mazurek
brak
34.

14

NAOMI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz siwa F: CARLOS DZ
M: NORKA
O: WIELOWSKI SP.J.
B: WIELOWSKI SP.J.
BRAK
35.

24

NAWAHO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Sorbie Tower
M: Nevada
O: Marta Cwajda
B: Antoni Cwajda
brak
36.

37

NEBASCO SP POL 2003 Wałach gniada F: Alcatras /
M: Nowalijka /
O: Ewelina Kostrzewska
B: Anna Krupska
K015414 POL009640002903
37.

39

NELL SP POL 2002 Klacz kasztanowata/mk: F: Druh
M: Nowina
O: Kostrzewska Emilia
B: Kostrzewska Ewelina
brak
38.

10

NEMESIS SP POL 2012 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Nadzieja/
O: Wielowski Sp. J.
B: Wielowski Sp. J.
K023506 616009640052312
39.

57

Nisza F:
M:
O:
B:
40.

19

NUGAT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz kara F: CARLOS DZ
M: NOCKA
O: WIELOWSKI SP.J.
B: WIELOWSKI SP.J.
brak
41.

9

NUTELLA FLY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz kasztanowata F: Chacco-Fly
M: Nocka
O: Wielowski spółka jawna
B: Wielowski spółka jawna
K025472
42.

28

PIOTRUŚ PAN KUC POL 2015 Wałach inna/kuc:142 F: Maneż
M: Pestka
O: Marta cwajda
B: Józef gubański
Brak 616013610147515
43.

29

PRINCESSA Kuc Walijski POL 2013 Klacz gniada/kuc:143 F: Nn
M: Nn
O: Monika Trzybińska
B: Monika Trzybińska
Brak Brak
44.

22

RANCHO SP POL 2013 Wałach siwa F: Statut
M: Randka
O: Antoni Cwajda
B: Genactiv Sp.z o.o.
brak
45.

21

RED PEPPER KUC POL 2005 Klacz srokata/kuc: F: NN
M: NN
O: Marta Cwajda
B: Marta Cwajda
brak
46.

53

SZEFOWA FORREST DRP POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:138 F: Figaro drp/ Bolero
M: Szampanka drp
O: Marzena Chociej
B: Marzena Chociej
Brak
47.

36

SZLACHCIC KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc: F: VERDI PONYSPORT
M: Stokrotka
O: Aldona Łącka
B: Helena Rudnicka
K024954
48.

4

TARA SP POL 2006 Klacz tarantowata F: Nirkan / Fetysz
M: Terawita / Landos I
O: Daniel Miechowicz
B: Jan Paduch
K017443 POL009640073106
49.

44

TELCO SP POL 2006 Ogier gniada F: Carry Son / Carry
M: Tanita / Calettos Son
O: Urszula Farysej
B: SK Racot
K010635 POL009610101206
50.

55

TENERYFA DRP POL 2006 Klacz siwa/kuc: F: Twister drp
M: Titania drp
O: Marzena Chociej
B: Janisz Lawin
K026465
51.

26

TINY CARROT Typ Kuc POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:90 F: Nn
M: Nn
O: Marta cwajda
B: Nieznany
Brak 616999640072205
52.

48

URICELLO HOL GER 2015 Ogier gniada/170 F: Uriko
M: Carpaccio
O: Anna Farysej
B: Henningsen Carsten
Brak Brak
53.

16

V-MANDOLA HOL GER 2005 Klacz gniada F: Carinjo /
M: Roma IV /
O: Wielowski Sp. J.
B: Peters Karl Heinz
brak
54.

11

VASCO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach gniada/163 F: Balou du Rouet
M: V-Mandola
O: Wielowski sp.j.
B: Wielowski sp.j.
616009640075714 616009640075714
55.

8

VENDETTA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Diarado /
M: V-Mandola
O: Wielowski Sp. J.
B: Wielowski Sp. J.
K025061
56.

54

Wrangler Forest kuc F:
M:
O:
B:
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antoniewska Wiktoria
JKS Cavallo Szczecin
Correro (43)
2019-05-04
7
2019-05-05
4
2019-05-05
12
Barbarska Małgorzata
JKS Farma Modrzewie
ILIA (50)
2019-05-05
12
2019-05-05
Biały Zuzanna
Foris (58)
2019-05-05
11
Bieniek Anna
JKS FARMA MODRZEWIE
EUFORIA (33)
2019-05-05
3
2019-05-05
15
2019-05-05
Borowska Julia
JKS Folwark Podkowa
NAOMI (14)
2019-05-04
1
2019-05-04
3
2019-05-05
21
2019-05-05
6
2019-05-05
Chociej Marzena
KS Forest Pony Club
2019-05-04
4
2019-05-04
5
Chruściewicz Joanna
KJ Cavallo Szczecin
TELCO (44)
2019-05-04
2
100
2019-05-04
2
350
2019-05-05
1
250
2019-05-05
2
2019-05-04
9
2019-05-05
7
2019-05-04
1
250
2019-05-04
1
500
2019-05-05
2
100
2019-05-05
3
Czajkowska Oliwia
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
RANCHO (22)
2019-05-05
16
2019-05-05
1
Drzewiecka Amelia
JKS Folwark Podkowa
NAJKA (1)
2019-05-04
1
2019-05-04
1
Ferjan Victoria
BPK
KLIWIA (2)
2019-05-04
2019-05-04
2019-05-05
2
2019-05-05
1
Frąckowiak Emilia
JKS Tornado Szczecin
RANCHO (22)
2019-05-04
1
2019-05-04
1
Frey Lea
BPK
2019-05-04
12
2019-05-04
10
2019-05-05
11
2019-05-05
9
Gabryś Hanna
JKS Folwark Podkowa
2019-05-05
1
2019-05-05
1
2019-05-04
1
2019-05-04
1
Gier Zuzanna
JKS FARMA MODRZEWIE
FORIS (30)
2019-05-05
1
2019-05-05
14
Głuśniewska Hanna
UKJ Bukowiec Świdwin
NELL (39)
2019-05-05
8
2019-05-05
15
Gniazdowska Maja
JKS Tornado Szczecin
2019-05-05
6
2019-05-05
13
Hodowaniec Klaudia
UKJ Bukowiec Świdwin
NEBASCO (37)
2019-05-05
5
2019-05-05
2
Janiak Aleksandra
JKS Folwark Podkowa
2019-05-05
1
2019-05-05
16
Kamińska Amelia
JKS FARMA MODRZEWIE
2019-05-05
1
2019-05-05
Kędzierska-Biełowiec Sara
JKS FOLWARK PODKOWA
NAJKA (1)
2019-05-05
1
2019-05-05
1
DAFNE (13)
2019-05-04
1
2019-05-04
20
Kołodzińska Aleksandra
KS Forrest Szczecin
2019-05-04
1
2019-05-04
1
2019-05-04
Koralewska Amelia
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
GRANAT (27)
2019-05-05
1
2019-05-05
1
Kuczkowiak Hanna
JKS FARMA MODRZEWIE
KORAL (35)
2019-05-05
3
2019-05-05
4
2019-05-05
1
2019-05-05
3
Laskowska Maria
bpk
2019-05-04
6
2019-05-04
8
2019-05-05
1
2019-05-05
10
Łożewska Laura
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2019-05-04
9
2019-05-04
9
Łożewska Natalia
JKS Tornado
2019-05-05
3
2019-05-05
1
Majewska Magdalena
JKS FARMA MODRZEWIE
IGMA (34)
2019-05-05
2019-05-05
18
2019-05-05
Markowska Oliwia
JKS Tornado Szczecin
CALINKA (23)
2019-05-04
2
2019-05-04
1
2019-05-05
5
2019-05-05
2
Miechowicz Alan
BPK
TARA (4)
2019-05-04
5
2019-05-04
6
2019-05-05
3
50
2019-05-05
4
Miętek Maja
UKJ Bukowiec Świdwin
HESTRI (40)
2019-05-05
3
2019-05-05
6
Molińska Venessa
brak
2019-05-04
9
2019-05-04
1
2019-05-05
5
2019-05-05
16
2019-05-05
16
Mroczkowska Emilia
JKS Folwark Podkowa
DAFNE (13)
2019-05-05
2019-05-05
3
Naves Barbara
brak
NEMESIS (10)
2019-05-04
8
2019-05-05
7
2019-05-05
10
2019-05-05
2019-05-04
10
2019-05-04
VASCO (11)
2019-05-04
1
2019-05-04
1
2019-05-05
22
2019-05-05
16
Nawojska Sandra
bpk
2019-05-04
11
2019-05-04
9
2019-05-05
9
2019-05-05
7
Orłow Lena
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2019-05-04
1
2019-05-04
1
Ostojska Maria
JKS Folwark Podkowa
DUKAT (18)
2019-05-04
9
2019-05-04
1
2019-05-05
1
2019-05-05
1
2019-05-04
1
Paluch Martyna
BPK
2019-05-04
4
2019-05-04
5
2019-05-05
1
2019-05-05
16
Prajwocki Adam
bpk
2019-05-05
13
2019-05-05
8
Przybyt Barbara
JKS Farma Modrzewie
Nisza (57)
2019-05-05
14
2019-05-05
19
2019-05-05
12
Pydo Karolina
JKS FOLWARK PODKOWA
2019-05-04
1
2019-05-04
1
Rybska Maria
KS Forrest Szczecin
Focus (51)
2019-05-04
7
2019-05-04
6
2019-05-05
2
2019-05-05
2
2019-05-05
1
Skowroński Łukasz
JKS Senny Nowęcin
COLADO (7)
2019-05-04
14
2019-05-04
4
2019-05-05
17
2019-05-05
5
Ślifińska Gabriela
UKJ Bukowiec Świdwin
2019-05-05
13
2019-05-05
4
2019-05-05
9
Sozzo Aleksandra
JKS Tornado Szczecin
2019-05-04
1
2019-05-04
1
2019-05-05
1
2019-05-05
1
Stawarz Izabella
KS Forrest Szczecin
LIZI (52)
2019-05-04
9
2019-05-04
1
2019-05-04
1
Katon (56)
2019-05-05
5
2019-05-05
4
2019-05-05
3
Strzałkowska Beata
KJ Cavallo Szczecin
KRONOS (46)
2019-05-04
3
50
2019-05-04
3
200
2019-05-05
5
2019-05-05
1
2019-05-04
8
2019-05-04
6
2019-05-05
8
2019-05-05
11
Szkałuba Ewa
JKS Folwark Podkowa
2019-05-04
1
2019-05-04
1
Trzybinska Kornelia
Ludowy Klub Sportowy Dragon Nowielice
AMARANT (20)
2019-05-04
2019-05-04
2019-05-04
2019-05-04
9
2019-05-04
1
2019-05-04
1
Zalewa Olga
JKS Tornado Szczecin
NAWAHO (24)
2019-05-04
13
2019-05-04
2019-05-05
16
2019-05-05
Żebiałowicz Alicja
JKS FARMA MODRZEWIE
2019-05-05
1
2019-05-05
10
2019-05-05
4
Zyszewska Alicja
JKS Folwark Podkowa
NUGAT (19)
2019-05-04
2019-05-04
2019-05-05
23
2019-05-05
1

Number of Riders: 51

Number of Horses: 56

The sum of prizes: 1 850.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-042019-1, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl