Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
151 ACCEPTED 2022-06-22 20:58:53
2022-06-22 19:56:46
Magdalena Tabiś-Liśkiewicz SAMUEL THC
  • 1x R6/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R7/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R11/L/zwykły 238.2.1
  • 1x R12/P/zwykły 238.2.1
150 ACCEPTED 2022-06-22 19:59:52
2022-06-22 19:55:53
Magdalena Tabiś-Liśkiewicz ARAMIS
  • 2x R5/LL/dokładności art.238.1.1
  • 2x R10/LL/dokładności 238.1.1
149 ACCEPTED 2022-06-22 20:00:01
2022-06-22 19:06:38
Ewelina Kowalczyk MIRA DE GOEDEREEDE
S2-31
  • 1x R2/L/zwykły 238.2.1
  • 1x R3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x R4/N/zwykły 238.2.1
  • 1x R6/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R7/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R8/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R11/L/zwykły 238.2.1
  • 1x R12/P/zwykły 238.2.1
  • 1x R13/N/zwykły 238.2.1
148 ACCEPTED 2022-06-22 17:05:25
2022-06-22 16:40:38
Pauline Wieczorek CZACZA
  • 1x R7/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R8/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R12/P/zwykły 238.2.1
  • 1x R13/N/zwykły 238.2.1
147 ACCEPTED 2022-06-22 15:32:52
2022-06-22 15:04:46
Zuzanna Zadka NATAL
  • 2x R11/L/zwykły 238.2.1
146 ACCEPTED 2022-06-22 14:20:05
2022-06-22 11:41:16
Sylwia Barbarska TABUN WM
  • 1x R2/L/zwykły 238.2.1
  • 1x R3/P/zwykły 238.2.1
145 ACCEPTED 2022-06-22 14:20:08
2022-06-22 11:40:36
Sylwia Barbarska LOUVRE
  • 2x R1/LL/dokładności art.238.1.1
144 ACCEPTED 2022-06-22 14:20:10
2022-06-22 11:32:39
Małgorzata Barbarska ILIA
  • 1x R2/L/zwykły 238.2.1
  • 1x R3/P/zwykły 238.2.1
143 ACCEPTED 2022-06-22 14:20:11
2022-06-22 11:27:00
Julia Konecko LUNA
  • 2x R1/LL/dokładności art.238.1.1
142 ACCEPTED 2022-06-22 11:23:03
2022-06-21 23:30:58
Martyna Michalska MATRIX
  • 1x R12/P/zwykły 238.2.1
  • 1x R13/N/zwykły 238.2.1
141 ACCEPTED 2022-06-22 11:23:05
2022-06-21 22:48:35
Weronika Adamelak QUITE DIFFERENT
  • 1x R5/LL/dokładności art.238.1.1
  • 1x R6/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
140 ACCEPTED 2022-06-25 13:19:55
2022-06-21 22:45:40
Zofia Fic KAISER
  • 1x 25/60 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26/70 cm/Z oceną stylu jeźdźca
139 ACCEPTED 2022-06-22 11:23:08
2022-06-21 22:44:39
Natalia Fic CZAKRAM
  • 1x R5/LL/dokładności art.238.1.1
  • 1x R6/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
138 ACCEPTED 2022-06-22 18:57:40
2022-06-21 22:33:45
Martyna Kiereś SPRING STAR'S ARNE
S5-1
  • 1x 25/60 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26/70 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 34/70 cm/Finał A1, dwufazowy specjalny 274.2.5
137 ACCEPTED 2022-06-22 20:46:17
2022-06-21 22:26:08
Kinga Malinowska AZGARD EUROMILLION
  • 1x R5/LL/dokładności art.238.1.1
  • 1x R6/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
136 ACCEPTED 2022-06-22 11:23:15
2022-06-21 21:28:03
Maciej Gużkowski WINER MM
  • 2x R6/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
135 ACCEPTED 2022-06-22 11:23:17
2022-06-21 21:27:24
Maciej Gużkowski SHARONA RED WINE
  • 2x R6/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
134 ACCEPTED 2022-06-22 11:23:19
2022-06-21 21:13:05
Anna Rozkosz GODECJA
  • 1x R7/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R8/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
133 ACCEPTED 2022-06-21 20:19:41
2022-06-21 20:07:00
Julia Litewka KALA FLY
  • 1x R11/L/zwykły 238.2.1
  • 1x R12/P/zwykły 238.2.1
132 ACCEPTED 2022-06-21 20:19:49
2022-06-21 19:45:52
Ewa Wintoch BALOU BOY
  • 1x 19/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 20/N/DK zwykły 238.2.1
131 ACCEPTED 2022-06-21 20:19:58
2022-06-21 19:45:23
Zuzanna Zielony Sokalska HARRIS
  • 1x 17/LL/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 18/L/DK dokładności 238.1.1
130 ACCEPTED 2022-06-21 20:20:05
2022-06-21 19:28:35
Paulina Zapała SON OF LIGHT
  • 1x R1/LL/dokładności art.238.1.1
  • 1x R2/L/zwykły 238.2.1
129 ACCEPTED 2022-06-21 20:20:12
2022-06-21 18:44:48
Pauline Wieczorek CARLETTO
  • 1x R7/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R8/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
128 ACCEPTED 2022-06-21 20:20:21
2022-06-21 18:43:54
Pauline Wieczorek DIVA -W
  • 1x R8/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R9/C/dwufazowy art. 274.1.5.3
127 ACCEPTED 2022-06-21 20:20:28
2022-06-21 18:41:25
Pauline Wieczorek ALICE
  • 2x R2/L/zwykły 238.2.1
126 ACCEPTED 2022-06-22 19:50:19
2022-06-21 16:59:14
Jagoda Szejner DEKRET
S2-30
  • 1x R3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x R4/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 19/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 20/N/DK zwykły 238.2.1
  • 1x R12/P/zwykły 238.2.1
  • 1x R13/N/zwykły 238.2.1
125 ACCEPTED 2022-06-21 18:04:51
2022-06-21 16:23:12
Alicja Czapska ALL MY HEART
  • 1x R13/N/zwykły 238.2.1
  • 1x R14/C/zwykły 238.2.1
124 ACCEPTED 2022-06-22 23:54:53
2022-06-21 09:41:17
Malwina Szczukiewicz KIRMINA
  • 1x R3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x R4/N/zwykły 238.2.1
123 ACCEPTED 2022-06-21 18:04:57
2022-06-21 09:31:46
Jakub Szelangiewicz CARLO
  • 1x R8/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R9/C/dwufazowy art. 274.1.5.3
122 ACCEPTED 2022-06-21 18:05:00
2022-06-21 09:30:10
Aleksandra Lusina-Gołaś EFFORT Z
  • 1x R2/L/zwykły 238.2.1
  • 1x R3/P/zwykły 238.2.1
121 ACCEPTED 2022-06-21 18:05:04
2022-06-21 09:29:22
Aleksandra Lusina-Gołaś NATUZZI VAN HET SCHAECK
  • 1x R8/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R9/C/dwufazowy art. 274.1.5.3
120 ACCEPTED 2022-06-21 18:05:07
2022-06-21 09:28:04
Aleksandra Lusina-Gołaś CULLIA Z
  • 1x R8/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R9/C/dwufazowy art. 274.1.5.3
119 ACCEPTED 2022-06-22 23:55:19
2022-06-20 23:08:25
Pauline Wieczorek SOPHIA’S TWINKELING
  • 1x R1/LL/dokładności art.238.1.1
  • 1x R2/L/zwykły 238.2.1
118 ACCEPTED 2022-06-21 08:25:19
2022-06-20 22:54:43
Kornelia Koźlik QUANDO N
  • 1x 18/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 19/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 39/110/115 cm/finał Młodzik DK i JM, zwykły z rozgrywką, 238.2.2
117 ACCEPTED 2022-06-21 20:20:34
2022-06-20 22:33:49
Joanna Król HELIOS
  • 2x R6/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
116 ACCEPTED 2022-06-20 21:50:20
2022-06-20 21:12:22
Olga Karasińska BIRKUT
  • 1x 18/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 19/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 39/110/115 cm/finał Młodzik DK i JM, zwykły z rozgrywką, 238.2.2
115 ACCEPTED 2022-06-22 17:40:54
2022-06-20 21:08:47
Oliwia Bogusz DEPUTY 8
S3-7
  • 1x R6/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R7/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R11/L/zwykły 238.2.1
  • 1x R12/P/zwykły 238.2.1
114 ACCEPTED 2022-06-22 21:20:55
2022-06-20 20:47:13
Stanislau Yavenka DŻAGAS
S2-12
  • 1x R8/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R9/C/dwufazowy art. 274.1.5.3
113 ACCEPTED 2022-06-22 19:15:40
2022-06-20 20:46:38
Paweł Spisak ELEKTRA O
S2-4
  • 1x R8/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R9/C/dwufazowy art. 274.1.5.3
112 ACCEPTED 2022-06-22 19:15:36
2022-06-20 20:45:57
Paweł Spisak CHAUMONT DE ELOMA SW Z
S2-3
  • 1x R5/LL/dokładności art.238.1.1
  • 1x R6/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
111 ACCEPTED 2022-06-22 19:32:00
2022-06-20 19:51:14
Julia Rudziewicz GOLDEN WIND
S2-16
  • 1x R5/LL/dokładności art.238.1.1
  • 2x R6/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x R11/L/zwykły 238.2.1
110 ACCEPTED 2022-06-20 19:30:40
2022-06-20 19:23:28
Maciej Sobótka KRATOS
  • 2x R1/LL/dokładności art.238.1.1
  • 1x R2/L/zwykły 238.2.1
  • 2x R5/LL/dokładności art.238.1.1
  • 1x R6/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
109 ACCEPTED 2022-06-20 19:30:44
2022-06-20 19:22:43
Maciej Sobótka NURIA - SZ
  • 1x R3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x R4/N/zwykły 238.2.1
  • 1x R7/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R8/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
108 ACCEPTED 2022-06-20 19:30:48
2022-06-20 18:16:08
Natalia Makowska ARABELLA
  • 2x R6/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x R11/L/zwykły 238.2.1
107 ACCEPTED 2022-06-22 18:46:57
2022-06-20 16:54:25
Stanisław Żmójdzin WICHER
S1-30
  • 2x 2/50 cm/Dokładności art 238.1.1
  • 2x 24/50 cm/Z oceną stylu jeźdźca
106 ACCEPTED 2022-06-22 17:12:08
2022-06-20 13:26:52
Weronika Malinowska CZARINA
S1-16
  • 2x 12/L/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R6/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 44/90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 DK
105 ACCEPTED 2022-06-20 12:42:58
2022-06-20 12:34:05
Zofia Suwała NUTA
  • 2x R10/LL/dokładności 238.1.1
104 ACCEPTED 2022-06-20 12:43:01
2022-06-20 12:33:05
Zofia Suwała CALIDA
  • 1x R2/L/zwykły 238.2.1
  • 1x R3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x R11/L/zwykły 238.2.1
  • 1x R12/P/zwykły 238.2.1
103 ACCEPTED 2022-06-20 17:55:28
2022-06-20 10:59:51
Anastazja Kaźmierczak GALIANO
  • 1x R7/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R8/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R12/P/zwykły 238.2.1
  • 1x R13/N/zwykły 238.2.1
102 ACCEPTED 2022-06-20 12:05:54
2022-06-20 10:59:17
Joanna Mucha SANTIAGO
  • 2x 1/do 50 cm/Zabawowy dokładności
  • 2x 23/do 50 cm/Zabawowy dokładności
101 ACCEPTED 2022-06-20 12:05:59
2022-06-20 10:57:18
Karolina Maksjan KSIĄŻE
  • 2x 1/do 50 cm/Zabawowy dokładności
  • 2x 23/do 50 cm/Zabawowy dokładności
100 ACCEPTED 2022-06-25 13:23:10
2022-06-20 10:54:44
Antoni Nowak GRIXEL PK
  • 1x 4/70 cm/Dokładności art 238.1.1
  • 1x 5/80 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 26/70 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 35/85 cm/Finał A2, dwufazowy specjalny 274.2.5
99 ACCEPTED 2022-06-20 12:06:09
2022-06-20 10:54:03
Nadia Zwolinska CASKADA
  • 1x 3/60 cm/Dokładności art 238.1.1
  • 1x 4/70 cm/Dokładności art 238.1.1
  • 1x 25/60 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26/70 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 34/70 cm/Finał A1, dwufazowy specjalny 274.2.5
98 ACCEPTED 2022-06-25 13:19:27
2022-06-20 10:53:20
Antoni Nowak PASCAL JAN-PON
  • 1x 3/60 cm/Dokładności art 238.1.1
  • 1x 4/70 cm/Dokładności art 238.1.1
  • 1x 25/60 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26/70 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 34/70 cm/Finał A1, dwufazowy specjalny 274.2.5
97 ACCEPTED 2022-06-22 19:47:22
2022-06-20 09:42:05
Przemysław Pająk KALA
S2-22
  • 1x 5/80 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/90 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 28/90 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 36/95 cm/Finał C, dwufazowy specjalny 274.2.5
96 ACCEPTED 2022-06-20 12:06:26
2022-06-20 09:29:39
Emilia Leszkiewicz ESATO
  • 2x R11/L/zwykły 238.2.1
95 ACCEPTED 2022-06-20 12:06:33
2022-06-20 09:15:57
Jakub Szelangiewicz KARRAMBA Z
  • 1x R7/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R8/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
94 ACCEPTED 2022-06-22 17:11:11
2022-06-20 09:15:22
Julia Pasternak SKY ZAGORKA
S1-15
  • 1x 4/70 cm/Dokładności art 238.1.1
  • 1x 5/80 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 26/70 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 42/50/60/70 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 kuce
93 ACCEPTED 2022-06-22 17:25:27
2022-06-20 08:39:55
Kaja Bernat KARINA
S1-17
  • 2x 11/LL/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 2x R5/LL/dokładności art.238.1.1
  • 1x 44/90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 DK
92 ACCEPTED 2022-06-22 17:13:53
2022-06-20 08:39:09
Wiktoria Fedorczak BIBIANA
S1-18
  • 2x 11/LL/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 2x R5/LL/dokładności art.238.1.1
  • 1x 44/90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 DK
91 ACCEPTED 2022-06-25 13:26:35
2022-06-19 20:07:54
Kamila Dziubka BOSMANKA
  • 2x 5/80 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 27/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 35/85 cm/Finał A2, dwufazowy specjalny 274.2.5
90 ACCEPTED 2022-06-19 20:04:34
2022-06-19 19:25:56
Anita Dowgiałło C-CHANELLE
  • 1x R11/L/zwykły 238.2.1
  • 1x R12/P/zwykły 238.2.1
89 ACCEPTED 2022-06-19 20:04:36
2022-06-19 16:14:15
Zuzanna Gier BLANT
  • 1x R6/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R7/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R11/L/zwykły 238.2.1
  • 1x R12/P/zwykły 238.2.1
88 ACCEPTED 2022-06-22 19:29:07
2022-06-19 13:03:36
Anna Kopeć STAKKATO BLUE
S2-15
  • 1x R7/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R8/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R12/P/zwykły 238.2.1
87 ACCEPTED 2022-06-22 19:28:44
2022-06-19 13:02:54
Anna Kopeć SPARTAN
S2-14
  • 1x R8/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R9/C/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R13/N/zwykły 238.2.1
86 ACCEPTED 2022-06-22 19:28:38
2022-06-19 13:02:15
Anna Kopeć BARKO FLY
S2-13
  • 1x R8/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R9/C/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R13/N/zwykły 238.2.1
85 ACCEPTED 2022-06-22 19:34:37
2022-06-18 13:13:21
Paulina Kozakiewicz KOMES
S2-2
  • 1x 29/100 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/110 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 38/120 cm/GP gr D i E, zwykły z rozgrywką, 238.2.2
84 ACCEPTED 2022-06-22 19:19:18
2022-06-17 20:22:36
Karolina Gołek LOTAR
S2-3
  • 1x R1/LL/dokładności art.238.1.1
  • 1x R2/L/zwykły 238.2.1
83 ACCEPTED 2022-06-22 23:54:03
2022-06-17 15:34:06
Oliwia Markowska REALLY IMPORTANT
S3-25
  • 2x 11/LL/DK z oceną stylu jeźdźca
82 ACCEPTED 2022-06-22 17:06:20
2022-06-17 00:11:30
Marcel Soforek FUNNY BOY
S1-9
  • 1x 4/70 cm/Dokładności art 238.1.1
  • 1x 5/80 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
81 ACCEPTED 2022-06-22 16:55:42
2022-06-17 00:10:46
Marcel Soforek LANDCASTER
S1-8
  • 1x 12/L/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/P/DK z oceną stylu jeźdźca
80 ACCEPTED 2022-06-22 17:24:48
2022-06-16 21:49:07
Natasza Kozak BUCEFAL
S1-20
  • 1x 2/50 cm/Dokładności art 238.1.1
  • 1x 3/60 cm/Dokładności art 238.1.1
  • 1x 24/50 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 25/60 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 42/50/60/70 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 kuce
79 ACCEPTED 2022-06-25 13:28:24
2022-06-16 21:46:25
Amelia Rojek LIWIA
S1-12
  • 1x 4/70 cm/Dokładności art 238.1.1
  • 1x 5/80 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 27/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 43/80/90/100/110 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 kuce
78 ACCEPTED 2022-06-22 20:00:05
2022-06-16 21:44:53
Maja Sałapatek LOGAN
S1-13
  • 1x 6/90 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/100 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 29/100 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 37/105 cm/finał Dbis, dwufazowy specjalny 274.2.5
77 ACCEPTED 2022-06-22 19:38:52
2022-06-16 20:57:06
Julia Mycio HALLOUMI
S2-25
  • 1x 14/N/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/N/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 44/90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 DK
76 ACCEPTED 2022-06-22 18:45:00
2022-06-16 20:48:53
Jan Żmójdzin CENTO BLUE
S1-26
  • 1x R4/N/zwykły 238.2.1
  • 1x R8/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R9/C/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R14/C/zwykły 238.2.1
75 ACCEPTED 2022-06-22 18:45:39
2022-06-16 20:46:04
Jan Żmójdzin RENGER
S1-28
  • 1x R1/LL/dokładności art.238.1.1
  • 1x R2/L/zwykły 238.2.1
  • 2x R6/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x R11/L/zwykły 238.2.1
74 ACCEPTED 2022-06-22 18:45:09
2022-06-16 20:45:02
Jan Żmójdzin CORTACCIO
S1-27
  • 2x R2/L/zwykły 238.2.1
  • 2x R11/L/zwykły 238.2.1
73 ACCEPTED 2022-06-22 19:46:41
2022-06-16 20:43:42
Zofia Migdalska WIWIANA
S2-21
  • 1x 13/P/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R8/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 39/110/115 cm/finał Młodzik DK i JM, zwykły z rozgrywką, 238.2.2
72 ACCEPTED 2022-06-22 23:55:40
2022-06-16 20:42:01
Stanisław Żmójdzin GRETA
S1-29
  • 2x 11/LL/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 17/LL/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 44/90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 DK
71 ACCEPTED 2022-06-22 21:50:16
2022-06-16 20:41:12
Julia Bendkowska GOLDIKA
S5-3
  • 2x 11/LL/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 17/LL/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 44/90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 DK
70 ACCEPTED 2022-06-22 18:57:02
2022-06-16 20:40:10
Laura Jędrychowska CONSOTHO II
S5-2
  • 2x 11/LL/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 17/LL/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 44/90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 DK
69 ACCEPTED 2022-06-22 23:53:31
2022-06-16 20:39:03
Jagoda Marciniak REGNUM
S2-20
  • 2x 11/LL/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 17/LL/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 44/90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 DK
68 ACCEPTED 2022-06-16 23:29:10
2022-06-16 15:20:23
Malwina Duk SARAGOSSA ZK
  • 1x R11/L/zwykły 238.2.1
  • 1x R12/P/zwykły 238.2.1
67 ACCEPTED 2022-06-22 23:54:24
2022-06-15 22:37:36
Amelia Symonowicz ZIMNY WIATR
S1-25
  • 2x 11/LL/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 17/LL/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 44/90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 DK
66 ACCEPTED 2022-06-15 20:16:33
2022-06-15 17:17:25
Michał Zakrzewski DALIA
  • 1x R3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x R4/N/zwykły 238.2.1
65 ACCEPTED 2022-06-15 20:16:36
2022-06-15 17:16:47
Michał Zakrzewski CHACCA
  • 1x R2/L/zwykły 238.2.1
  • 1x R3/P/zwykły 238.2.1
64 ACCEPTED 2022-06-25 11:48:31
2022-06-15 17:15:35
Wiktoria Przykucka LOLITA
  • 1x 13/P/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 44/90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 DK
63 ACCEPTED 2022-06-15 20:16:42
2022-06-15 17:14:16
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAWA
  • 1x R8/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R9/C/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R13/N/zwykły 238.2.1
  • 1x R14/C/zwykły 238.2.1
62 ACCEPTED 2022-06-22 19:44:57
2022-06-15 10:12:54
Dawid Rakoczy MAGIC BOY
S2-29
  • 1x R1/LL/dokładności art.238.1.1
  • 1x R2/L/zwykły 238.2.1
61 ACCEPTED 2022-06-22 19:44:45
2022-06-15 10:04:55
Dawid Rakoczy GRANDORSE Z
S2-28
  • 1x R2/L/zwykły 238.2.1
  • 1x R3/P/zwykły 238.2.1
60 ACCEPTED 2022-06-22 19:41:31
2022-06-14 21:07:36
Zuzanna Hana BENEMA
S2-26
  • 1x 12/L/DK z oceną stylu jeźdźca
59 ACCEPTED 2022-06-22 19:37:02
2022-06-14 17:25:04
Natalia Potrzebowska NADAL
S2-23
  • 1x 12/L/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/P/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 44/90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 DK
58 ACCEPTED 2022-06-22 19:36:57
2022-06-14 16:55:20
Natalia Potrzebowska DIARADOS 7
S2-23
  • 1x 15/C/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/C/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 41/130/135 cm/Finał R Juniorskiej i Młodzieżowej, zwykły 238.2.1
57 ACCEPTED 2022-06-22 18:42:21
2022-06-14 12:06:58
Radosław Kierznowski NANDO SUPER
S3-1
  • 1x 5/80 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/90 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 27/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/90 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 36/95 cm/Finał C, dwufazowy specjalny 274.2.5
56 ACCEPTED 2022-06-22 16:26:01
2022-06-13 18:20:41
Laura Maciejkiewicz CONTENDROS S
S3-17
  • 2x R1/LL/dokładności art.238.1.1
55 ACCEPTED 2022-06-22 16:26:08
2022-06-13 18:14:54
Laura Maciejkiewicz EUFORIA
S3-19
  • 1x R3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x R4/N/zwykły 238.2.1
  • 1x R8/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R13/N/zwykły 238.2.1
54 ACCEPTED 2022-06-22 15:46:33
2022-06-11 11:53:19
Zuzanna Wowk NOCTURNO
S3-11
  • 1x 12/L/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/P/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 19/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 44/90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 DK
53 ACCEPTED 2022-06-22 16:10:55
2022-06-10 14:35:34
Lea Frey VOODOO
S3-18
  • 1x 14/N/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/C/DK z oceną stylu jeźdźca
52 ACCEPTED 2022-06-22 17:20:55
2022-06-10 07:51:15
Marta Burdzy TENERYFA
S5-5
  • 1x 5/80 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/90 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 27/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/90 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 35/85 cm/Finał A2, dwufazowy specjalny 274.2.5
51 ACCEPTED 2022-06-22 17:20:53
2022-06-10 07:49:56
Marta Burdzy HERMIONA
S5-4
  • 1x 12/L/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/P/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 39/110/115 cm/finał Młodzik DK i JM, zwykły z rozgrywką, 238.2.2
50 ACCEPTED 2022-06-22 15:58:05
2022-06-10 00:11:49
Sandra Jasikowska ELEAR
S3-20
  • 2x 11/LL/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/L/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 17/LL/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 18/L/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 44/90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 DK
49 ACCEPTED 2022-06-22 19:54:02
2022-06-09 20:06:02
Nina Głogowska TWIGGY EWITA
S2-7
  • 1x 5/80 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/90 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 28/90 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 35/85 cm/Finał A2, dwufazowy specjalny 274.2.5
48 ACCEPTED 2022-06-25 13:20:32
2022-06-09 14:24:16
Helena Kolikow CAVALIADA
  • 1x 3/60 cm/Dokładności art 238.1.1
  • 1x 4/70 cm/Dokładności art 238.1.1
  • 1x 25/60 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26/70 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 34/70 cm/Finał A1, dwufazowy specjalny 274.2.5
47 ACCEPTED 2022-06-25 13:22:46
2022-06-09 13:17:15
Hanna Bacia MERCI
S3-5
  • 1x 4/70 cm/Dokładności art 238.1.1
  • 1x 5/80 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 26/70 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 43/80/90/100/110 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 kuce
46 ACCEPTED 2022-06-22 15:49:53
2022-06-09 13:13:39
Natalia Bacia FORTUNA
S3-6
  • 1x 12/L/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/P/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 39/110/115 cm/finał Młodzik DK i JM, zwykły z rozgrywką, 238.2.2
45 ACCEPTED 2022-06-22 16:50:11
2022-06-08 21:35:45
Klementyna Cajske HASIRO
S1-5
  • 2x R2/L/zwykły 238.2.1
44 ACCEPTED 2022-06-22 16:47:36
2022-06-08 21:35:08
Jeroen Bronnenberg CAREA
S1-1
  • 1x R2/L/zwykły 238.2.1
  • 1x R3/P/zwykły 238.2.1
43 ACCEPTED 2022-06-22 16:49:02
2022-06-08 21:34:44
Marta Bronnenberg FESTA
S1-4
  • 1x R2/L/zwykły 238.2.1
  • 1x R3/P/zwykły 238.2.1
42 ACCEPTED 2022-06-22 16:57:13
2022-06-08 21:33:55
Aleksandra Wylegała COSTA SERENA
S1-9
  • 1x 5/80 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/90 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
41 ACCEPTED 2022-06-22 22:50:35
2022-06-08 21:33:16
Weronika Kamińska WALENCJA
S1-6
  • 1x 6/90 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/100 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
40 ACCEPTED 2022-06-25 13:18:53
2022-06-08 21:32:35
Julia Bronnenberg LAWENDA
S1-3
  • 1x 3/60 cm/Dokładności art 238.1.1
  • 1x 4/70 cm/Dokładności art 238.1.1
39 ACCEPTED 2022-06-22 16:47:42
2022-06-08 21:32:13
Julia Bronnenberg KARA
S1-2
  • 1x 3/60 cm/Dokładności art 238.1.1
  • 1x 4/70 cm/Dokładności art 238.1.1
38 ACCEPTED 2022-06-22 19:42:02
2022-06-08 10:23:42
Zuzanna Hana ZAWRAT
S2-27
  • 1x 13/P/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/N/DK z oceną stylu jeźdźca
37 ACCEPTED 2022-06-22 15:55:04
2022-06-06 21:05:24
Laura Łożewska ROSANNA
S3-14
  • 1x 4/70 cm/Dokładności art 238.1.1
  • 1x 5/80 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
36 ACCEPTED 2022-06-22 15:54:06
2022-06-06 21:04:47
Laura Łożewska KAWIOR
S3-15
  • 1x 5/80 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/90 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
35 ACCEPTED 2022-06-22 16:00:49
2022-06-06 21:03:43
Oliwia Markowska CALINKA
S3-22
  • 1x 13/P/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/N/DK z oceną stylu jeźdźca
34 ACCEPTED 2022-06-22 15:58:39
2022-06-06 21:02:20
Ewa Hamerska TAMIZA
S3-21
  • 1x 5/80 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/90 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
33 ACCEPTED 2022-06-22 16:24:27
2022-06-06 21:01:26
Emilia Frąckowiak KALSHOI
S3-8
  • 1x 11/LL/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/L/DK z oceną stylu jeźdźca
32 ACCEPTED 2022-06-22 15:57:04
2022-06-06 19:22:10
Amelia Bąba CLIVIA
S3-13
  • 1x 13/P/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/N/DK z oceną stylu jeźdźca
31 ACCEPTED 2022-06-08 14:15:37
2022-06-06 16:58:54
Filip Lewicki NIKOLAS D'OR
  • 1x R1/LL/dokładności art.238.1.1
  • 1x R2/L/zwykły 238.2.1
30 ACCEPTED 2022-06-22 17:11:01
2022-06-06 16:08:04
Julia Pasternak OMBOS ZILVERSTER
S1-14
  • 1x 6/90 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/100 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 28/90 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 36/95 cm/Finał C, dwufazowy specjalny 274.2.5
29 ACCEPTED 2022-06-22 17:17:02
2022-06-06 16:07:30
Maja Drozdowska HEDVAN
S1-19
  • 1x 4/70 cm/Dokładności art 238.1.1
  • 1x 5/80 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 27/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca
28 ACCEPTED 2022-06-22 17:04:45
2022-06-06 16:06:57
Michalina Błądek RICARDA
  • 1x 2/50 cm/Dokładności art 238.1.1
  • 1x 3/60 cm/Dokładności art 238.1.1
  • 2x 24/50 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 33/50 cm/Finał A0, dwufazowy specjalny 274.2.5
27 ACCEPTED 2022-06-22 17:07:40
2022-06-06 16:06:21
Zofia Reimann ANAPON MOONLIGHT DANCER
S1-11
  • 1x 4/70 cm/Dokładności art 238.1.1
  • 1x 5/80 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 27/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 35/85 cm/Finał A2, dwufazowy specjalny 274.2.5
26 ACCEPTED 2022-06-22 17:07:34
2022-06-06 15:21:27
Zofia Reimann FRANKENHOEH'S MYLORD
S1-10
  • 2x 4/70 cm/Dokładności art 238.1.1
  • 2x 26/70 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 34/70 cm/Finał A1, dwufazowy specjalny 274.2.5
25 ACCEPTED 2022-06-08 14:16:03
2022-06-06 14:49:04
Filip Lewicki SALIDO
  • 1x R13/N/zwykły 238.2.1
  • 1x R14/C/zwykły 238.2.1
24 ACCEPTED 2022-06-08 14:16:08
2022-06-06 14:45:31
Filip Lewicki CONFEDRO
  • 1x R2/L/zwykły 238.2.1
  • 1x R3/P/zwykły 238.2.1
23 ACCEPTED 2022-06-08 14:16:12
2022-06-06 14:43:16
Filip Lewicki HASHTAG
  • 1x R3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x R4/N/zwykły 238.2.1
  • 1x R13/N/zwykły 238.2.1
  • 1x R14/C/zwykły 238.2.1
22 ACCEPTED 2022-06-08 14:16:22
2022-06-06 13:29:23
Aleksandra Lewicka BUBBA ZAGORKA
  • 1x 5/80 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 27/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 35/85 cm/Finał A2, dwufazowy specjalny 274.2.5
21 ACCEPTED 2022-06-08 14:16:27
2022-06-06 13:28:46
Aleksandra Lewicka EGZORCYSTA
  • 1x 5/80 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 27/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 35/85 cm/Finał A2, dwufazowy specjalny 274.2.5
20 ACCEPTED 2022-06-22 15:47:57
2022-06-06 12:51:35
Martyna Paluch CONTENDROS
S3-9
  • 1x 13/P/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/N/DK z oceną stylu jeźdźca
19 ACCEPTED 2022-06-22 15:48:03
2022-06-06 12:51:09
Martyna Paluch CASTELLO
S3-10
  • 1x 15/C/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16/CC/DK z oceną stylu jeźdźca
18 ACCEPTED 2022-06-22 17:26:39
2022-06-05 21:29:35
Hanna Sieracka ANAPON PROXIMO 82378
S1-21
  • 2x 2/50 cm/Dokładności art 238.1.1
  • 2x 24/50 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 33/50 cm/Finał A0, dwufazowy specjalny 274.2.5
17 ACCEPTED 2022-06-22 19:25:21
2022-06-05 09:36:36
Victoria Ferjan MARCO
S2-11
  • 1x 11/LL/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/L/DK z oceną stylu jeźdźca
16 ACCEPTED 2022-06-22 19:25:33
2022-06-05 09:35:54
Victoria Ferjan CONTINIA
S2-10
  • 2x 13/P/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/P/DK zwykły 238.2.1
  • 1x 39/110/115 cm/finał Młodzik DK i JM, zwykły z rozgrywką, 238.2.2
15 ACCEPTED 2022-06-22 18:43:11
2022-06-04 12:21:59
Jagoda Kierznowska CASSELO
S3-3
  • 2x 13/P/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R7/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x R8/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 39/110/115 cm/finał Młodzik DK i JM, zwykły z rozgrywką, 238.2.2
14 ACCEPTED 2022-06-22 18:43:06
2022-06-04 12:19:00
Jagoda Kierznowska CORBINIAN
S3-2
  • 1x 8/110 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/120 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 30/110 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/120 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 38/120 cm/GP gr D i E, zwykły z rozgrywką, 238.2.2
13 ACCEPTED 2022-06-22 18:44:00
2022-06-04 12:18:16
Jagoda Kierznowska BENJA LUNA
S3-4
  • 1x 8/110 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/120 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 30/110 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/120 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 38/120 cm/GP gr D i E, zwykły z rozgrywką, 238.2.2
12 ACCEPTED 2022-06-25 13:21:22
2022-06-02 19:15:09
Maja Dzierżanowska WERISA
S2-9
  • 1x 4/70 cm/Dokładności art 238.1.1
  • 1x 5/80 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 26/70 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 43/80/90/100/110 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 kuce
11 ACCEPTED 2022-06-22 17:27:43
2022-06-01 01:28:05
Hanna Kuczkowiak FALCO
S1-22
  • 1x 6/90 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 7/100 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 29/100 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 37/105 cm/finał Dbis, dwufazowy specjalny 274.2.5
10 ACCEPTED 2022-06-22 17:39:24
2022-06-01 01:27:14
Nikodem Gryciak G’MEDYK
  • 1x 5/80 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/90 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 28/90 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 35/85 cm/Finał A2, dwufazowy specjalny 274.2.5
9 ACCEPTED 2022-06-22 17:38:39
2022-06-01 01:25:57
Laura Brzozowska KIDNEY
S1-23
  • 1x 26/70 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 35/85 cm/Finał A2, dwufazowy specjalny 274.2.5
8 ACCEPTED 2022-06-25 13:20:55
2022-06-01 01:25:26
Olivia Czaplińska PRINCESKA
S1-24
  • 2x 3/60 cm/Dokładności art 238.1.1
  • 1x 4/70 cm/Dokładności art 238.1.1
  • 1x 25/60 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26/70 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 34/70 cm/Finał A1, dwufazowy specjalny 274.2.5
7 ACCEPTED 2022-06-22 15:46:08
2022-05-30 19:14:08
Kamila Szuster HENSAL
S3-12
  • 2x 11/LL/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/L/DK z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 17/LL/DK dokładności 238.1.1
  • 1x 18/L/DK dokładności 238.1.1
  • 2x 44/90/100/110/120 cm/Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 DK
6 ACCEPTED 2022-06-22 19:32:45
2022-05-28 18:55:31
Urszula Rosa URWIS
S2-17
  • 1x 2/50 cm/Dokładności art 238.1.1
  • 1x 3/60 cm/Dokładności art 238.1.1
  • 1x 24/50 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 25/60 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 33/50 cm/Finał A0, dwufazowy specjalny 274.2.5
5 ACCEPTED 2022-06-22 19:34:00
2022-05-28 18:54:50
Aleksandra Lara APIS
S2-18
  • 1x 5/80 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/90 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 28/90 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 35/85 cm/Finał A2, dwufazowy specjalny 274.2.5
4 ACCEPTED 2022-06-22 16:37:37
2022-05-27 22:09:22
Agata Stasiak WRANGLER FOREST
S5-8
  • 1x 8/110 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 9/120 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 37/105 cm/finał Dbis, dwufazowy specjalny 274.2.5
3 ACCEPTED 2022-06-22 17:19:45
2022-05-27 12:38:16
Agata Buczek ROMANYRIVER HEAVENLY SECRET
S5-6
  • 1x 5/80 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/90 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 28/90 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 36/95 cm/Finał C, dwufazowy specjalny 274.2.5
2 ACCEPTED 2022-06-22 17:19:32
2022-05-27 12:37:35
Agata Buczek OLIVER
S5-7
  • 1x 5/80 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/90 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 28/90 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 36/95 cm/Finał C, dwufazowy specjalny 274.2.5
1 ACCEPTED 2022-06-22 17:06:29
2022-05-27 12:36:42
Agata Stasiak MROCZEK
S5-7
  • 1x 5/80 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
  • 1x 6/90 cm/Dwufazowy 274.1.5.3
  • 2x 28/90 cm/Z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 36/95 cm/Finał C, dwufazowy specjalny 274.2.5
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamelak Weronika Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2007 (JM.)
O063669
2. Bąba Amelia JKS Tornado Szczecin
2007 (JM.)
O057559
3. Bacia Hanna BPK
2009 (JM.)
O061428
4. Bacia Natalia Bpk
2007 (JM.)
O061426
5. Barbarska Małgorzata FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
S
O019420
6. Barbarska Sylwia JKS FARMA MODRZEWIE
S
O025047
7. Bendkowska Julia Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2009 (JM.)
O066040
8. Bernat Kaja UKJ Reimann Team Karlino
2009 (JM.)
O063661
9. Błądek Michalina UKJ Reimann Team Karlino
2012 (Mł.)
O067719
10. Bogusz Oliwia Klub Jeździecki Bonin
2007 (JM.)
O057325
11. Bronnenberg Jeroen Budzyński KS Kłos SJ
S
O006429
12. Bronnenberg Julia Budzyński KS Kłos SJ
2011 (Mł.)
O063488
13. Bronnenberg Marta Budzyński KS Kłos SJ
S
O026923
14. Brzozowska Laura JKS AMICO Mołdawin
2012 (Mł.)
O062623
15. Buczek Agata KJ Stajnia Bukowiec
2009 (JM.)
O064901
16. Burdzy Marta Klub Jeździecki Forrest
2010 (JM.)
O059010
17. Cajske Klementyna Budzyński KS Kłos
2003 (MJ.)
O034621
18. Czaplińska Olivia JKS AMICO Mołdawin
2012 (Mł.)
O068158
19. Czapska Alicja Klub Sportów Jeździeckich Zagozd
S
O002228
20. Dmiterczuk Kazimierz UKJ Capri Bialokuty
S
O010128
21. Dowgiałło Anita KJ Bonin
S
O030972
22. Drozdowska Maja Reimann Team Karlino
2008 (JM.)
O051350
23. Duk Malwina JKS Robir Chwalęcice
2004 (J.)
O055225
24. Dzierżanowska Maja Brak
2009 (JM.)
O070367
25. Dziubka Kamila Derby Budzistowo
2008 (JM.)
O062560
26. Fedorczak Wiktoria UKJ Reimann Team Karlino
2012 (Mł.)
O060344
27. Ferjan Victoria Jeździecki Klub Sportowy Contendros Barlinek
2008 (JM.)
O050021
28. Fic Natalia Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2008 (JM.)
O063672
29. Fic Zofia Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2010 (JM.)
O063671
30. Frąckowiak Emilia JKS Tornado Szczecin
2005 (J.)
O050560
31. Frey Lea JKS Melloni Horses
2002 (MJ.)
O038627
32. Gier Zuzanna bpk
S
O047084
33. Głogowska Nina Sopocki Klub Jeździecki
2010 (JM.)
O063589
34. Gołek Karolina Jeździecki Klub Sportowy Dako-Galant
S
O010132
10145766
35. Gryciak Nikodem Jks AMICO Mołdawin
2010 (JM.)
O059112
36. Gużkowski Maciej KJ Bonin
S
O004178
37. Hamerska Ewa JKS Tornado Szczecin
2010 (JM.)
O063714
38. Hana Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
2007 (JM.)
O051855
10262422
39. Jankowiak Maja KJ Bonin
O069046
40. Jasikowska Sandra JKS Melloni Horses
2007 (JM.)
O057255
41. Jędrychowska Laura Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2011 (Mł.)
O063395
42. Kamińska Weronika Budzyński KS Kłos SJ
2009 (JM.)
O059032
43. Karasińska Olga UKJ Karmen Niekłonice
2008 (JM.)
O053837
44. Kaźmierczak Anastazja UKJ Karmen Niekłonice
2006 (J.)
O057311
45. Kaźmierczak Łukasz JKS Melloni Horses
O001045
46. Kaźmierczak Łukasz JKS Melloni Horses
S
O001045
47. Kiereś Martyna Sopocki Klub Jeździecki
2012 (Mł.)
O067636
48. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O045671
49. Kierznowski Radosław KJ Sokół Damasławek
2009 (JM.)
O055818
50. Kolikow Helena Bez Przynależności Klubowej
2011 (Mł.)
O064348
51. Konecko Julia FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
2007 (JM.)
O063387
52. Kopeć Anna JKS Pęczerzyno
S
O019589
53. Kowalczyk Ewelina bpk
S
O036424
54. Kozak Natasza Reimann Team Karlino
2010 (JM.)
O068377
55. Kozakiewicz Paulina FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
2007 (JM.)
O058319
56. Koźlik Kornelia Ukj karmen nieklonice
2007 (JM.)
O048154
57. Król Joanna UKJ Karmen Niekłonice
S
brak
58. Kuczkowiak Hanna JKS AMICO Mołdawin
2007 (JM.)
O046461
59. Lara Aleksandra JUKS Abakus Kaczyna
2010 (JM.)
O058545
60. Leszkiewicz Emilia UKJ Bukowiec Świdwin
S
O008017
61. Lewicka Aleksandra KJ Czahary Pogorzelica
2011 (Mł.)
O062191
62. Lewicki Filip KJ Czahary Pogorzelica
2001 (MJ.)
O021958
63. Litewka Julia KJ EQUITATION LUBKOWICE
2007 (JM.)
O054180
64. Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin
S
O000883
65. Łożewska Laura JKS Tornado Szczecin
2010 (JM.)
O060321
66. Maciejkiewicz Laura Jeździecki Klub Sportowy Contendros Barlinek
S
O036622
67. Makowska Natalia UKJ Karmen Niekłonice
2004 (J.)
O056639
68. Maksjan Karolina UKJ Karmen Niekłonice
2012 (Mł.)
O068362
69. Malinowska Kinga Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
70. Malinowska Weronika Reimann Team Karlino
2003 (MJ.)
O042045
71. Marciniak Jagoda Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2008 (JM.)
O063399
72. Markowska Oliwia JKS Tornado Szczecin
2004 (J.)
O046886
73. Michalska Martyna Jeździecki Klub Sportowy Rafi
S
O024297
74. Migdalska Zofia Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O058315
75. Mucha Joanna UKJ Karmen Niekłonice
2012 (Mł.)
Brak
76. Mycio Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2004 (J.)
O044859
77. Nowak Aleksandra Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
0022891
78. Nowak Antoni UKJ Karmen Niekłonice
2012 (Mł.)
O062186
79. Obrycka Natasza
O068463
80. Obrycki Aleksander
O001106
81. Pająk Przemysław JKS Barłomino
2009 (JM.)
O048301
82. Paluch Martyna JKS Contenros Barlinek
2005 (J.)
O044962
83. Paluch Martyna Jeździecki Klub Sportowy Contendros Barlinek
2005 (J.)
O044962
84. Pasek Andrzej LKS Dragon Nowielice
S
O000478
85. Pasternak Julia UKJ Reimann Team Karlino
2007 (JM.)
O051351
86. Piniawska Maja Klub Jeździecki Arpav
2004 (J.)
O056127
87. Potrzebowska Natalia Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2004 (J.)
O042948
88. Przykucka Wiktoria Derby Budzistowo
2005 (J.)
O051411
89. Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos
S
O000934
90. Reimann Zofia UKJ Reimann Team Karlino
2013 (Mł.)
O060358
91. Rojek Amelia UKJ Reimann Team Karlino
2009 (JM.)
O060529
92. Rosa Urszula JUKS Abakus Kaczyna
2012 (Mł.)
O068493
93. Rozkosz Anna CSJ Coval Pogórze
2001 (MJ.)
O042667
94. Rudziewicz Julia JKS Pęczerzyno
2006 (J.)
O064976
95. Sałapatek Maja UKJ Reimann Team Karlino
2008 (JM.)
O053838
96. Sieracka Hanna Jeździecki Klub Sportowy Remi
2013 (Mł.)
O063675
97. Sobótka Maciej JKS BALOTADE
S
O025060
98. Soforek Marcel KJ Sokół Damasławek
2010 (JM.)
O060239
99. Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno
S
O000998
100. Stasiak Agata KJ Stajnia Bukowiec
2009 (JM.)
O049263
101. Stasiak Agata Klub Jeździecki Stajnia Bukowiec
2009 (JM.)
O049263
102. Suwała Zofia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (JM.)
O054398
103. Symonowicz Amelia JKS AMICO Mołdawin
2005 (J.)
O056350
104. Szczukiewicz Malwina UKS KJ Bonanza Jędrzychowice
S
O011522
105. Szejner Jagoda Budzyński KS Kłos
2003 (MJ.)
O037940
106. Szelangiewicz Jakub KJ Bonin
S
O013691
107. Szuster Kamila JKS Melloni Horses
2006 (J.)
O059671
108. Tabiś-Liśkiewicz Magdalena Bez Przynależności Klubowej
S
O006639
109. Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
S
O013659
110. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (MJ.)
O025065
111. Wintoch Ewa ULKJ Stajnia Mann
2008 (JM.)
O057302
112. Wowk Zuzanna JKS Melloni Horses
2002 (MJ.)
O033326
113. Wylegała Aleksandra Budzyński KS Kłos SJ
2010 (JM.)
O060605
114. Yavenka Stanislau Jeździecki Klub Sportowy Dako-Galant
S
O070086
115. Zadka Zuzanna Uczniowski Klub Jeździecki Reimann Team Karlino
2005 (J.)
O060345
116. Zakrzewski Michał Klub Jeździecki Derby Budzistowo
S
O013655
117. Zapała Paulina Bez Przynależności Klubowej
S
O014145
118. Zielony Sokalska Zuzanna Ukj Petrico pony karlino
2009 (JM.)
O059904
119. Żmójdzin Jan Stow. Premium Sport Horses Rosin
S
O003172
120. Żmójdzin Stanisław Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2012 (Mł.)
O064740
121. Zwolinska Nadia UKJ Karmen Niekłonice
2011 (Mł.)
O064272
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin PONY Group National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

157

ALICE OLDENBURGER GER 2018 klacz kasztanowata/170 F: Comme il faut
M: Carrica
K033237 DE418180152518
2.

145

ALL MY HEART SP POL 2012 wałach gniada/- F: Ekwador
M: Argenta
K024450 616009640065212
3.

69

ANAPON MOONLIGHT DANCER KUC WALIJSKI POL 2012 wałach kara/kuc:136 F: Turnina's Gismore / Glansevin Graffiti
M: Jula Musical Mystery / Kalevan Mistic Pride
C K022823 616013640032412
4.

77

ANAPON PROXIMO 82378 KUC WAL. POL 2008 ogier kasztanowatodereszowata/kuc:121 F: STEEHORST FREELANCE 63285
M: ROCKBURY ROMANCE / EYARTH
A0 K029309 826046010082378
5.

49

APIS M. POL 2006 wałach siwa/kuc:146 F: Mors / Kumys
M: Antalya Border I / O ,Brien Du Chesnay
D K023102 POL 013 67 00223 06
6.

137

ARABELLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz ciemnogniada/167 F: Carey son
M: Alexis
K025231 616009640064214
7.

173

ARAMIS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2018 wałach siwa/168 F: Chaman
M: Argentyna
K034455 616009610044218
8.

158

AZGARD EUROMILLION WELSH COB POL 2015 ogier perłowa/kuc:142 F: Hillgarth Top-Dollar
M: Rhyfeddol Yipee Yah
Brak 826046010100814
9.

152

BALOU BOY / POL 2006 wałach kasztanowata// F: /
M: /
K014391 4818100037106
10.

34

BARKO FLY SP POL 2012 wałach gniada/172 F: Chacco Blue
M: Barycza
K021193 616009640039912
11.

35

BENEMA WLKP POL 2011 klacz ciemnogniada/xxx F: Turbut Quirinus
M: Benares
K019079 616007610114111
12.

58

BENJA LUNA DRP GER 2008 klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N / Mac Geyver N
M: Bella Luna / San Marino N
D K022352 DE422220086308
13.

129

BIBIANA WLKP. POL 2016 klacz siwa/164 F: 0
M: 0
K033275 616006640062916
14.

141

BIRKUT MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach siwa/160 F: Dżihad
M: Birma
K027683 616006590024415
15.

119

BLANT SP POL 2015 wałach gniada/162 F: Madison / Guidam ex Adagio IV
M: Boliwia / Polder
K031110 616009681011215
16.

130

BOSMANKA ARAB POL 2013 klacz gniada/mk:144 F: Nn
M: Nn
D Brak Nn
17.

186

BRANCO SP POL 2004 wałach jasnokasztanowata/170 F: Sir Neel/ Darco
M: Barka/ Jarabub
K009100 POL009640036804
18.

73

BUBBA ZAGORKA KUC POL 2008 wałach izabelowata/kuc:138 F: nn
M: nn
C K031028 616999610293408
19.

26

BUCEFAL KUC POL 2014 wałach gniada/kuc:128 F: nn /
M: nn /
A1 K026766 616999610217814
20.

118

C-CHANELLE OLD POL 2009 klacz gniada F: Chekandino / Contender
M: C-Alabama-Kopacz / Avero
K024015 DE433332152309
21.

182

Calenda WEST 2017 klacz gniada F: Cavlad PKZ
M: Capri
K034721 DE441410229917
22.

133

CALIDA HANNOVER GER 2010 Klacz gniada/161 F: Catoki
M: Snow white
K019373 De 431316772110 Brak
23.

63

CALINKA Deutsches Sportpferd POL 2013 klacz gniada/163 F: Limasol
M: Cyntia
K026684 456570206713
24.

185

CARDINA L HOLSZTYNSKA POL 2016 klacz siwa/164cm F: Cardino
M: D-Con Aires
K030111 DE421000709516
25.

85

CAREA SP POL 2012 Klacz gniada F: Chacco Fly / Chacco-Blue
M: Carewna / Viscount
K021101 616009640026312
26.

155

CARLETTO OLDENBURGER GER 2017 wałach gniada/170 F: Carrera
M: Lizza
K033236 De14810336217
27.

147

CARLO HOL GER 2015 ogier kasztanowata/173 F: Casall / Caretino
M: W-Ciara / Clearway
K028758 DE421000046115
28.

178

CARTIGA SP POL 2017 klacz jasnogniada/. F: Telco
M: Cartagene
K030634 616009640045017
29.

123

CASKADA KUC POL 2007 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: Nn
M: Nn
A1 K026979 616999640096107
30.

56

CASSELO HOL SVK 2011 wałach siwa/- F: Cassini I / Caretino K
M: Viorita / Ephebe F. Ever
K034336 DE421000207711
31.

76

CASTELLO MECKL POL 2013 wałach kara/- F: Cassini Kama / Cassini I
M: Elisa / Corland
K022836 DE427270301713
32.

188

CAVALDOS HOL 2010 wałach gniada F: Canto
M: Noblesse XVII
K016690 DE421000082010
33.

81

CAVALIADA KUC POL 2012 klacz gniada/kuc:129 F: Nn
M: Nn
A1 K034311 616999640091512
34.

177

CEJLONKA SP POL 2015 klacz gniada/169 F: Salomon
M: Centina
Brak Brak
35.

108

CENTO BLUE OS GER 2014 wałach gniada/172 F: Centadel / Cento
M: Balcentia / Baloubet Du Rovet
K030420 DE418185002414
36.

179

Certo F:
M: Celietta
K022825 616009640057713
37.

99

CHACCA HANNOVERANER POL 2010 Klacz gniada/164 F: Chacco-Blue
M: Wonder Mickey
K023142 DE 431310581010
38.

140

CHAUMONT DE ELOMA SW Z ZANGERSHEIDE BEL 2018 wałach gniada/168 F: Corico Z
M: Aitolona
Brak 056015Z55492918
39.

180

CLAPTON SP POL 2017 wałach gniada/172 F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Clarima
K032875 A0016040S
40.

66

CLIVIA HOLSTEINER POL 2010 klacz siwa/170 F: Clinton I
M: Ravenna II
K018413 DE421000595110
41.

181

CONCORDE 76 F:
M:
42.

71

CONFEDRO HANN GER 2017 wałach ciemnogniada/170 F: Conthargos
M: Fledermaus
K034454 DE431430661117
43.

112

CONSOTHO II WAŁACH POL wałach wałach gniada/wałach F: brak
M: brak
brak brak
44.

75

CONTENDROS HOLSZTYN POL 2008 ogier gniada/- F: Contender / Calypso II
M: N-Libertina / Libertino I
K014325 DE421000377508
45.

93

CONTENDROS S MEKLEMBURSKA POL 2016 ogier kara/165 F: Contendros / Contender
M: Nelly / Lavendel
Brak Brak
46.

11

CONTINIA MECKL GER 2008 klacz ciemnogniada/162 F: Continue / Contender
M: Diana / Duros 3471
K012128 DE427270058108
47.

57

CORBINIAN DRP GER 2009 wałach skarogniada/kuc:149 F: Carry Gold / Carry
M: Luette Deern / Henry
D K024681 DE435350116609
48.

110

CORTACCIO SP POL 2016 wałach siwa/brak F: Fibonacci
M: Calabria
K029472 A0008004S
49.

187

Cosintero 2016 wałach F: Cosido
M: Quintina
DE481810174016
50.

87

COSTA SERENA TS POL 2008 klacz gniada/kuc:- F: nn / nn
M: nn / nn
C K026372 616999610314508
51.

150

CULLIA Z ZANG POL 2015 klacz skarogniada/174 F: Caius / Carentino
M: Calma / Ciacomo
K032876 056015Z55670515
52.

172

CZACZA SP POL 2012 Klacz gniada F: Tanos / Cantanis
M: Czurina / Turbud Quirinus
K020990 616009640007812
53.

162

CZAKRAM Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 wałach gniada/165 F: Chellano's Boy D Z
M: Czelari
K016726 POL009670135808
54.

38

CZARINA SP POL 2014 klacz kara/170 F: Farmer
M: Czarnina
K030179 616009640086314
55.

98

DALIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz gniada/167 F: CANCOON
M: DIANA
K020949 616 009 64 00737 09
56.

144

DEKRET SP POL 2017 wałach gniada/168 F: Numerus / Numero Uno
M: Dora / Rotmistrz
K031937 A0019343S
57.

42

DEPUTY 8 OLD GER 2010 wałach kasztanowata/173 F: De Kooning
M: Fackeja
K024258 DE433330638110
58.

95

DIARADOS 7 OLDENBURG POL 2012 wałach ciemnogniada/170 F: Diarado
M: Chella Girl
K025388 DE418185063412
59.

156

DIVA -W HOL GER 2016 klacz gniada/170 F: Latour VDM / Darco
M: Cassandra / Cachas
K031429 DE431436918816
60.

138

DŻAGAS MŁP POL 2012 ogier gniada/166 F: Szkrab
M: Dżaga
K021405 616006690016612
61.

148

EFFORT Z ZANGERSHEIDE POL 2017 wałach gniada/167 F: Ekwdor
M: My Lady VII
brak 056015Z55365117
62.

74

EGZORCYSTA KUC POL 2003 wałach siwa/kuc:139 F: Ewrim / Eukaliptus
M: Liza
K012364 POL013611069903
63.

18

ELEAR Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach gniada/176 F: Solaris
M: Ella Fama
K028864 6160095201067
64.

139

ELEKTRA O SP POL 2015 klacz gniada/172 F: Numerus / Numero Uno
M: Enigma / Vandamme
K027896 616007610017615
65.

125

ESATO WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach ciemnogniada/165 F: Casat
M: Eska
K029869 616007640072615
66.

94

EUFORIA MEKL POL 2013 klacz siwa/175 F: Calido / Cantus
M: Elegance / Arezzo VDL
K024957 DE427270301613
67.

6

FALCO KUC POL 2014 wałach siwa/147 F: Tupet
M: Felina
D K026828 616013540087714
68.

86

FESTA SP POL 2010 klacz gniada F: Sarmata / Turbud Quirinus
M: Fiesta / Liguster
K018298 616009640071110
69.

83

FORTUNA SP POL 2010 klacz gniada/168 F: Vandamme
M: Fiona
K023598 616009610044910
70.

70

FRANKENHOEH'S MYLORD WELSH PONY POL 2004 ogier ciemnokasztanowata/kuc:131 F: Den Bramel's Baye / Rowol's Poko
M: Ayubowan's Imke / Steenhorst Juan
A1 K030515 DE410101018904
71.

114

FUNNY BOY KUC POL 2012 wałach siwa/kuc:149 F: Falk
M: Ksantia
D K022353 616013520045812
72.

5

G’MEDYK KUC POL 2010 wałach srokata/kuc:138 F: Apel
M: Gwiazdka / Eufrat
K020548 616013661480610
73.

36

GALIANO SP POL 2007 wałach gniada/170 F: Landos 2
M: Gwiazdka
K021612 POL 009640040207
74.

165

GODECJA Polski Koń Sportowy POL 2014 klacz kasztanowata/170 F: Corleolord L
M: Gibara
K026420 616 009 60 01192 14
75.

39

GOLDEN WIND WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/165 F: Ambrozjo J
M: Georgia J
brak 616007530001114
76.

30

GOLDIKA BRAK POL brak klacz tarantowata/brak F: brak
M: brak
brak brak
77.

103

GRANDORSE Z KWPN NED 2017 wałach siwa/170 F: George Z /
M: Qumorka Z /
K033797 056015Z55644417
78.

29

GRETA HOL POL 2013 klacz siwa/168 F: Carlos DZ
M: R-Cascaya/ Calato
K024932 DE421000567713
79.

122

GRIXEL PK Polski Kuc Wierzchowy POL 2017 wałach kasztanowata/kuc:139 F: Ed
M: Gryta
C K031181 616 013 64 00794 17
80.

107

HALLOUMI PZHK POL 2013 klacz kara/165 F: Kilian 38
M: Hellenika
K026385 616009661000613
81.

153

HARRIS / POL 2008 wałach siwa// F: /
M: /
K017820 616009580791108
82.

72

HASHTAG OLD. GER 2016 ogier siwa/168 F: Hickstead White old./ Hickstead
M: Gavara han./ Gavi han
K028296 DE4318181030516
83.

84

HASIRO SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Casiro / Cassini
M: Hiszpanka / Contendus
K028178 616009610141813
84.

15

HEDVAN KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:148 F: Airen 1
M: Hedva
D K031427 616013530209016
85.

41

HELIOS WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach skarogniada/167 F: Rotmistrz
M: Hera
K027363 616007640020515
86.

2

HENSAL SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Salamon
M: Henrietta
K029807 616009640022615
87.

80

HERMIONA SP POL 2011 klacz kasztanowata/174 F: Cento Son
M: Helga
K020535 POL009530025409
88.

168

ILIA SP POL 2012 Klacz siwa/mk: F: Idol /
M: Etna /
K022497 616999610066912
89.

101

JAWA SP POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cancoon / Colman
M: Jagoda / Corde
K017587 616009640073609
90.

161

KAISER KUC POL 2007 wałach kasztanowata/kuc:119 F: NN
M: NN
A0 K029997 616999640091807
91.

124

KALA KUC FELIŃSKI POL 2007 klacz ciemnogniada/kuc:138 F: Nowator / Pepton
M: Kolizja / Grosz
C K024848 POL 013 58 08307 07
92.

151

KALA FLY SP POL 2013 klacz gniada/161 F: CHACCO FLY
M: KALA
K025295 616 009 64 00619 13
93.

65

KALSHOI SP POL 2014 wałach gniada/161 F: Bolshoi
M: Kamża
K029579 616009610164014
94.

90

KARA KUC POL 2005 klacz ciemnogniada/kuc:- F: nn / nn
M: nn / nn
A0 K021103 616999610260505
95.

128

KARINA SP POL 2013 Klacz gniada/Brak F: Nn
M: Nn
Brak 0000
96.

126

KARRAMBA Z Z POL 2014 ogier kasztanowata/175 F: Kannan
M: Goldika 2
K026754 056015Z55644014
97.

62

KAWIOR KUC POL 2012 wałach gniada/kuc:139 F: Dasti Man
M: Karina
C K030167 616013640078212
98.

52

KIDNEY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc:kuc:ku F: nn / nn
M: nn / nn
C K020783 999640119504
99.

146

KIRMINA SP POL 2015 klacz skarogniada/176 F: Alcatraz
M: Karelia
K029514 616009530126215
100.

117

KOMES SP POL 2015 wałach jasnokasztanowata/mk:155 F: NN
M: NN
E K028210 61699964084015
101.

135

KRATOS SP POL 2017 wałach siwa/168 F: Rotmistrz
M: Ksenia
K034522 616009640035517
102.

121

KSIĄŻE KUC POL 2008 wałach ciemnogniada/kuc:105 F: Nn
M: Nn
K032541 POL 876447793676
103.

176

Lady Lukrecja-Ewita KUC NIEM. WIERZ 2010 klacz siwa F: Tupet
M: Lady Peggy
K022439
104.

115

LANDCASTER WLKP POL 2007 wałach gniada/174 F: LandjonkerS
M: Lugana
K012264 POL007610109107
105.

89

LAWENDA KUC POL 2015 klacz jasnokasztanowata/kuc: 130 F: Stougjeshoeve Energy / Mintfield Aristocrat
M: Lady / nn
A1 K031377 616013610106515
106.

27

LIWIA KUC POL 2014 klacz gniada/kuc:149 F: Trzy po trzy
M: Laguna
D K032198 616013640080014
107.

28

LOGAN PONY POL 2006 wałach bułana/kuc:148 F: Liguster /
M: Tangana / Angelo
D K028385 013840015206
108.

100

LOLITA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Turbud Quirinus
M: Lena
K020953 616 009 64 00923 09
109.

116

LOTAR TRAKEŃSKA POL 2014 wałach gniada/164 F: Massini
M: Lubeka
Brak POL0752018107
110.

167

LOUVRE Deutsches Sportpferd POL 2017 wałach gniada/160 F: Lezard
M: Casablanca
brak DE456560531617
111.

169

LUNA MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz siwa/162 F: Dżihad
M: Laguna
K033169 616006590151215
112.

183

MAD MAX KWPN NED 2017 ogier kasztanowata/170 F: Glasgow-W Merelsnest /
M: Zapatero / Cascavelle
K031916 528003201706375
113.

102

MAGIC BOY KWPN POL 2017 wałach gniada/170 F: Apardi
M: Selena
xxxxx xxxxx
114.

55

MARCO SP POL 2016 wałach gniada/172 F: Rotmistrz / Ramirado
M: Mariotta / Aviano
K033963 616009640050716
115.

159

MATRIX HOL POL 2007 wałach gniada/175 F: Castor / Contender
M: Mara / Lasino
K022928 009640085307
116.

82

MERCI KUC POL 2017 klacz gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
D K034319 616999600229217
117.

175

MIRA DE GOEDEREEDE BWP BEL 2013 klacz skarogniada/170 F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Miralda De Reve / Le Tot De Semilly
K034229 056002W00303278
118.

46

MROCZEK KUC POL 2008 wałach kasztanowata/kuc:- F: Santara Dannys Boy /
M: Mona /
C K016405 POL616013680076009
119.

97

NADAL SP POL 2007 wałach gniada/170 F: Lesotho
M: Niezapominajka
K012424 POL009640033207
120.

96

NANDO SUPER KM POL 2005 ogier ciemnogniada/kuc:141 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
C K014382 POL013520094805
121.

170

NATAL SP POL 2016 wałach gniada/165 F: VULKAN L
M: NUTELLA
K030857 A0002641S
122.

149

NATUZZI VAN HET SCHAECK BWP POL 2013 klacz gniada/169 F: Cardento
M: Gin Fizz De Muze
K027281 056-002-W00305789
123.

67

NICOLAD D'OR KWPN NED 2018 ogier ciemnogniada/174 F: Jardonnay VDL
M: Voulez Vous / Hors La Loi
... 528003301806101
124.

21

NOCTURNO HOLSZTYŃSKA POL 2014 wałach ciemnogniada/176 F: Non Stop
M: Vielgeliebte
K029368 DE421000173114
125.

136

NURIA - SZ SP POL 2016 klacz siwa/172 F: Socrates
M: Nubia
K030578 616009610057416
126.

132

NUTA KUC POL 2011 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
D K029861 616999640086411
127.

47

OLIVER KUC POL 2012 wałach siwa/kuc:141 F: Tipsie Royal Blue
M: NN
C K028023 826073001214649
128.

68

OMBOS ZILVERSTER KUC POL 2011 klacz siwa/kuc:141 F: Ice and Fire
M: Carisma
C K030414 528000110082311
129.

37

PASCAL JAN-PON KUC WALIJSKI POL 2012 wałach ciemnogniada/kuc:128 F: Durley Hall / Archimedes
M: Pasjonata Amanda /
A1 K026980 616013520072312
130.

51

PRINCESKA KUC POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:124 F: Porto / Brako
M: Prima / Monti
A1 K030115 616013610106611
131.

143

QUANDO N DEUTSCHES PFERD POL 2015 wałach gniada/166 F: Osharin's Peron
M: Quita
K028651 DE 410100398215
132.

160

QUITE DIFFERENT HANOWERSKA POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Quite Capitol
M: Rubina
K021161 DE431310110608
133.

31

REALLY IMPORTANT Rheinisches Reitpferd GER 2014 wałach gniada F: Ribiano
M: Felina T
K030312 443436636114
134.

113

REGNUM SP POL 2018 wałach gniada/170 F: Magnum vd Bisshop
M: Rene de Semilly
K033475 616009680042218
135.

109

RENGER BWP POL 2017 wałach siwa/- F: -
M: -
R -
136.

16

RICARDA KUC POL 2001 klacz inna/kuc:kuc:11 F: LEIBUCHTA-RIEKARDO
M: MUSI
A0 K029876 427 270090002
137.

48

ROMANYRIVER HEAVENLY SECRET KUC POL 2011 wałach kara/kuc:141 F: Jackets Pipe Dream /
M: Heavenly Surprise / Willowdena Corlander
C K031828 826037011087561
138.

61

ROSANNA Deutsches Reitpony POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:149 F: Tizian
M: Rosenna K
D K020033 de 435350022308 DE435350022308
139.

59

SALIDO HANN GER 2015 wałach gniada/168 F: Stakkato
M: Le Primeur
K034433 DE431316007115
140.

45

SAMUEL THC ANGLO EUROPEAN POL 2017 wałach gniada/168 F: Szamuraj XX
M: Dahlia
K034456 826002170879322
141.

120

SANTIAGO KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: Majk
M: Sasanka - k
A1 K026965 616013640116009
142.

106

SARAGOSSA ZK SP POL 2011 klacz siwa/164 F: Dakar Z / Dutch Capitol
M: Sarasota / Enfield
K020397 616009590205811
143.

164

SHARONA RED WINE SP POL 2017 klacz siwa/165 F: Untouchable
M: ///////
Jjjj 616009640079917
144.

127

SKY ZAGORKA KUC POL 2014 wałach ciemnokasztanowata/kuc:140 F: Medison
M: Flora
C K031486 616009681038414
145.

154

SON OF LIGHT Pełna Krew Angielska POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Ray of Light
M: Sonerila
K009146 POL040000003110
146.

142

SOPHIA’S TWINKELING Belgijski Warmblud POL 2018 klacz gniada/160 F: IM SPECIAL DE MUZE
M: PAMELINDA
K034559 056002w00320075
147.

33

SPARTAN SP POL 2012 wałach siwa/170 F: Vandamme
M: Space Girl
K021192 616009610140812
148.

43

SPRING STAR'S ARNE WELSH POL 2016 ogier izabelowata/kuc:- F: Nn
M: Nn
K030716 528017201500336
149.

32

STAKKATO BLUE WESTFALSKA POL 2014 wałach gniada/168 F: Seitensprung
M: Cimara
K028591 De441410851615
150.

184

STICH HAN 2016 wałach kara F: Stacatto
M: Donia
K031607 431317002316
151.

166

TABUN WM Niemiecki Koń Sportowy POL 2004 wałach gniada/175 F: Landcordek
M: Twarda WM
K034689 DE498-8714210-04
152.

64

TAMIZA KUC POL 2005 klacz gniada/kuc:140 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Farsa
C K014263 POL013630041605
153.

79

TENERYFA DRP POL 2005 klacz siwa/kuc: F: Twister drp
M: Titania drp
D K026465 013670084005
154.

19

TWIGGY EWITA DRP POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:136 F: V.I.P.
M: TARA TEXASS
K027048 POL013670165307
155.

50

URWIS KUC POL 2012 wałach gniada/kuc:112 F: Elvis / Apollo
M: Uniqua/ Kawior
A0 K028506 616013610096412
156.

92

VOODOO WESTFALSKA GER 2012 wałach kasztanowata/178 F: Valeron
M: Tinkabell
K028920 DE441411354112
157.

88

WALENCJA SP POL 2009 klacz siwa/kuc:- F: Pietrek / Elpar
M: Wira / Farmer
D K019089 616013610101109
158.

54

WERISA TYP SZLACHETNY POL 2016 klacz siwa/mk:149 F: Halo Shy Musik
M: Wyprawka
D Brak 616999640083016
159.

134

WICHER KUC POL 2018 wałach izabelowata/kuc:- F: -
M: -
A1 - -
160.

163

WINER MM // POL 2017 wałach kasztanowata/175 F: Fhu
M: Gyt
Brak Hhuyg
161.

111

WIWIANA SP POL 2015 klacz gniada/brak F: Salomon
M: Witara
K028201 616009640044515
162.

1

WRANGLER FOREST KUC POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:kuc:14 F: Figaro / Bolero
M: Windroos / Roy M
D K014996 POL013640061207
163.

60

ZAWRAT PKS POL 2013 wałach gniada/xxx F: Canabis /Contender
M: Z Evette ex Evette/Zavall VDl
K022604 616009510252813
164.

105

ZIMNY WIATR SP POL 2008 wałach gniada/165 F: Znak
M: Zorza
K034658 006530217308
Rider Club
Competition
Prize
Bacia Hanna BPK
120 nrz
Barbarska Małgorzata FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
250
SUM:
250.00
Błądek Michalina UKJ Reimann Team Karlino
150 nrz
Bronnenberg Jeroen Budzyński KS Kłos SJ
100
SUM:
100.00
Bronnenberg Julia Budzyński KS Kłos SJ
50 nrz
50 nrz
Bronnenberg Marta Budzyński KS Kłos SJ
200
SUM:
200.00
Brzozowska Laura JKS AMICO Mołdawin
50 nrz
Buczek Agata KJ Stajnia Bukowiec
50 nrz
Burdzy Marta Klub Jeździecki Forrest
50 nrz
Czaplińska Olivia JKS AMICO Mołdawin
50 nrz
Czapska Alicja Klub Sportów Jeździeckich Zagozd
350
SUM:
350.00
Duk Malwina JKS Robir Chwalęcice
100
SUM:
100.00
Dziubka Kamila Derby Budzistowo
80 nrz
Fedorczak Wiktoria UKJ Reimann Team Karlino
50 nrz
Ferjan Victoria Jeździecki Klub Sportowy Contendros Barlinek
150 nrz
Fic Natalia Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
100
SUM:
100.00
Frey Lea JKS Melloni Horses
150 nrz
150 nrz
150 nrz
Głogowska Nina Sopocki Klub Jeździecki
50 nrz
Hamerska Ewa JKS Tornado Szczecin
50 nrz
100 nrz
Hana Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
200 nrz
100 nrz
300 nrz
Kamińska Weronika Budzyński KS Kłos SJ
50 nrz
300 nrz
Karasińska Olga UKJ Karmen Niekłonice
100 nrz
Kaźmierczak Anastazja UKJ Karmen Niekłonice
150
300
SUM:
450.00
Kiereś Martyna Sopocki Klub Jeździecki
50 nrz
Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
200 nrz
200 nrz
50 nrz
100 nrz
350 nrz
150 nrz
150 nrz
Kierznowski Radosław KJ Sokół Damasławek
100 nrz
Kopeć Anna JKS Pęczerzyno
200
350
SUM:
550.00
Kowalczyk Ewelina bpk
100
150
150
100
250
SUM:
750.00
Kuczkowiak Hanna JKS AMICO Mołdawin
100 nrz
Lewicka Aleksandra KJ Czahary Pogorzelica
100 nrz
150 nrz
150 nrz
Lewicki Filip KJ Czahary Pogorzelica
250
150
SUM:
400.00
Łożewska Laura JKS Tornado Szczecin
200 nrz
50 nrz
Makowska Natalia UKJ Karmen Niekłonice
100
200
SUM:
300.00
Markowska Oliwia JKS Tornado Szczecin
150 nrz
100 nrz
80 nrz
Migdalska Zofia Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
50 nrz
Nowak Aleksandra Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
50
SUM:
50.00
Nowak Antoni UKJ Karmen Niekłonice
150 nrz
100 nrz
Obrycki Aleksander
200
SUM:
200.00
Pająk Przemysław JKS Barłomino
150 nrz
Paluch Martyna JKS Contenros Barlinek
200 nrz
Pasek Andrzej LKS Dragon Nowielice
150
300
SUM:
450.00
Pasternak Julia UKJ Reimann Team Karlino
100 nrz
200 nrz
Piniawska Maja Klub Jeździecki Arpav
50
SUM:
50.00
Potrzebowska Natalia Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
200 nrz
300 nrz
120 nrz
Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos
200
SUM:
200.00
Reimann Zofia UKJ Reimann Team Karlino
150 nrz
200 nrz
Rojek Amelia UKJ Reimann Team Karlino
120 nrz
Rosa Urszula JUKS Abakus Kaczyna
200 nrz
Sałapatek Maja UKJ Reimann Team Karlino
150 nrz
150 nrz
Sieracka Hanna Jeździecki Klub Sportowy Remi
50 nrz
Sobótka Maciej JKS BALOTADE
250
SUM:
250.00
Soforek Marcel KJ Sokół Damasławek
100 nrz
Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno
150
SUM:
150.00
Stasiak Agata Klub Jeździecki Stajnia Bukowiec
100 nrz
200 nrz
50 nrz
Stasiak Agata KJ Stajnia Bukowiec
100 nrz
300 nrz
Szelangiewicz Jakub KJ Bonin
100
SUM:
100.00
Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
150
SUM:
150.00
Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
300
SUM:
300.00
Wylegała Aleksandra Budzyński KS Kłos SJ
50 nrz
Żmójdzin Jan Stow. Premium Sport Horses Rosin
200
250
50
SUM:
500.00
Żmójdzin Stanisław Stowarzyszenie Premium Sport Horses
80 nrz
Zwolinska Nadia UKJ Karmen Niekłonice
100 nrz
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamelak Weronika
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2022-06-25
1
2022-06-25
9
2022-06-26
1
2022-06-26
Bąba Amelia
JKS Tornado Szczecin
CLIVIA (66)
2022-06-24
6
2022-06-24
5
2022-06-25
6
2022-06-26
7
Bacia Hanna
BPK
MERCI (82)
2022-06-24
14
2022-06-24
21
2022-06-25
8
2022-06-25
18
2022-06-26
1
120 nrz
Bacia Natalia
Bpk
FORTUNA (83)
2022-06-24
6
2022-06-24
10
2022-06-25
6
2022-06-26
6
Barbarska Małgorzata
FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
ILIA (168)
2022-06-24
9
2022-06-24
1
250
Barbarska Sylwia
JKS FARMA MODRZEWIE
TABUN WM (166)
2022-06-24
11
2022-06-24
16
LOUVRE (167)
2022-06-24
1
2022-06-24
1
Bendkowska Julia
Stowarzyszenie Premium Sport Horses
GOLDIKA (30)
2022-06-24
2
2022-06-24
5
2022-06-25
1
2022-06-25
1
2022-06-26
1
Bernat Kaja
UKJ Reimann Team Karlino
KARINA (128)
2022-06-24
13
2022-06-24
5
2022-06-26
4
2022-06-25
1
2022-06-25
1
Błądek Michalina
UKJ Reimann Team Karlino
RICARDA (16)
2022-06-24
1
2022-06-24
1
2022-06-25
3
2022-06-26
2
150 nrz
2022-06-25
4
Bogusz Oliwia
Klub Jeździecki Bonin
2022-06-25
5
2022-06-25
16
2022-06-26
7
2022-06-26
5
Bronnenberg Jeroen
Budzyński KS Kłos SJ
CAREA (85)
2022-06-24
10
2022-06-24
3
100
2022-06-25
7
2022-06-25
9
Bronnenberg Julia
Budzyński KS Kłos SJ
LAWENDA (89)
2022-06-24
9
2022-06-24
10
2022-06-25
9
2022-06-25
14
2022-06-26
6
50 nrz
KARA (90)
2022-06-24
1
2022-06-24
1
2022-06-25
13
2022-06-26
5
50 nrz
Bronnenberg Marta
Budzyński KS Kłos SJ
FESTA (86)
2022-06-24
1
200
2022-06-24
17
2022-06-25
8
2022-06-25
8
Brzozowska Laura
JKS AMICO Mołdawin
KIDNEY (52)
2022-06-26
8
50 nrz
2022-06-25
8
2022-06-25
6
Buczek Agata
KJ Stajnia Bukowiec
OLIVER (47)
2022-06-24
8
2022-06-24
14
2022-06-25
1
2022-06-26
2022-06-24
7
2022-06-24
9
2022-06-25
4
2022-06-26
5
50 nrz
Burdzy Marta
Klub Jeździecki Forrest
2022-06-24
15
2022-06-24
11
2022-06-25
9
2022-06-26
7
50 nrz
2022-06-25
7
2022-06-24
2
2022-06-24
6
2022-06-25
1
2022-06-26
10
Cajske Klementyna
Budzyński KS Kłos
HASIRO (84)
2022-06-24
17
2022-06-24
2022-06-25
13
2022-06-25
15
Czaplińska Olivia
JKS AMICO Mołdawin
2022-06-24
1
2022-06-24
1
2022-06-25
4
2022-06-25
10
2022-06-26
7
50 nrz
Czapska Alicja
Klub Sportów Jeździeckich Zagozd
2022-06-26
5
2022-06-26
1
350
Dmiterczuk Kazimierz
UKJ Capri Bialokuty
CAVALDOS (188)
2022-06-26
7
2022-06-26
4
Dowgiałło Anita
KJ Bonin
2022-06-26
8
Drozdowska Maja
Reimann Team Karlino
HEDVAN (15)
2022-06-24
10
2022-06-24
9
2022-06-25
5
2022-06-25
8
2022-06-26
Duk Malwina
JKS Robir Chwalęcice
2022-06-26
6
2022-06-26
3
100
Dzierżanowska Maja
Brak
WERISA (54)
2022-06-24
15
2022-06-24
19
2022-06-25
3
2022-06-25
16
2022-06-26
Dziubka Kamila
Derby Budzistowo
BOSMANKA (130)
2022-06-25
2022-06-25
15
2022-06-26
2
80 nrz
Fedorczak Wiktoria
UKJ Reimann Team Karlino
BIBIANA (129)
2022-06-24
2022-06-24
2022-06-26
3
50 nrz
2022-06-25
1
2022-06-25
10
Ferjan Victoria
Jeździecki Klub Sportowy Contendros Barlinek
2022-06-24
1
2022-06-26
3
150 nrz
2022-06-25
7
MARCO (55)
2022-06-24
2022-06-24
9
2022-06-25
1
2022-06-25
14
2022-06-26
9
Fic Natalia
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
CZAKRAM (162)
2022-06-25
9
2022-06-25
12
2022-06-26
1
2022-06-26
2
100
Fic Zofia
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
KAISER (161)
2022-06-25
1
2022-06-25
11
2022-06-26
10
Frąckowiak Emilia
JKS Tornado Szczecin
KALSHOI (65)
2022-06-24
2
2022-06-24
2
2022-06-25
1
2022-06-25
1
2022-06-26
8
Frey Lea
JKS Melloni Horses
VOODOO (92)
2022-06-24
1
2022-06-24
2
2022-06-25
2
150 nrz
2022-06-25
2
150 nrz
2022-06-26
3
150 nrz
Gier Zuzanna
bpk
BLANT (119)
2022-06-25
2022-06-25
Głogowska Nina
Sopocki Klub Jeździecki
2022-06-24
3
50 nrz
2022-06-24
6
2022-06-25
11
2022-06-25
2
2022-06-26
Gołek Karolina
Jeździecki Klub Sportowy Dako-Galant
LOTAR (116)
2022-06-24
12
2022-06-24
18
Hamerska Ewa
JKS Tornado Szczecin
TAMIZA (64)
2022-06-24
2022-06-24
3
50 nrz
2022-06-25
8
2022-06-25
11
2022-06-26
3
100 nrz
Hana Zuzanna
Kj Koko Brzeźniki
BENEMA (35)
2022-06-24
8
2022-06-25
1
200 nrz
2022-06-26
4
100 nrz
ZAWRAT (60)
2022-06-24
9
2022-06-24
6
2022-06-25
9
2022-06-26
1
300 nrz
Jankowiak Maja
KJ Bonin
2022-06-24
2022-06-24
16
2022-06-25
2022-06-25
Jasikowska Sandra
JKS Melloni Horses
ELEAR (18)
2022-06-24
9
2022-06-24
16
2022-06-25
1
2022-06-25
18
2022-06-26
7
Jędrychowska Laura
Stowarzyszenie Premium Sport Horses
2022-06-24
8
2022-06-24
1
2022-06-25
10
2022-06-25
1
Kamińska Weronika
Budzyński KS Kłos SJ
2022-06-24
8
2022-06-24
3
50 nrz
2022-06-25
4
2022-06-26
1
300 nrz
Karasińska Olga
UKJ Karmen Niekłonice
BIRKUT (141)
2022-06-25
1
2022-06-25
3
100 nrz
2022-06-26
12
Kaźmierczak Anastazja
UKJ Karmen Niekłonice
GALIANO (36)
2022-06-25
2
150
2022-06-25
13
2022-06-26
6
2022-06-26
1
300
Kaźmierczak Łukasz
JKS Melloni Horses
MAD MAX (183)
2022-06-25
18
STICH (184)
2022-06-25
6
Kiereś Martyna
Sopocki Klub Jeździecki
2022-06-25
8
2022-06-25
3
2022-06-26
8
50 nrz
Kierznowska Jagoda
KJ Sokół Damasławek
CASSELO (56)
2022-06-24
11
2022-06-24
12
2022-06-26
2
200 nrz
2022-06-25
4
2022-06-25
1
200 nrz
2022-06-24
3
50 nrz
2022-06-24
2
100 nrz
2022-06-25
1
2022-06-26
1
350 nrz
2022-06-24
1
150 nrz
2022-06-24
1
150 nrz
2022-06-25
1
2022-06-26
Kierznowski Radosław
KJ Sokół Damasławek
2022-06-24
13
2022-06-24
10
2022-06-25
8
2022-06-25
11
2022-06-26
4
100 nrz
Kolikow Helena
Bez Przynależności Klubowej
2022-06-24
1
2022-06-24
1
2022-06-25
6
2022-06-25
11
2022-06-26
9
Konecko Julia
FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
LUNA (169)
2022-06-24
11
2022-06-24
1
Kopeć Anna
JKS Pęczerzyno
2022-06-25
10
2022-06-25
4
2022-06-26
13
SPARTAN (33)
2022-06-25
2
200
2022-06-25
5
2022-06-26
5
2022-06-25
7
2022-06-25
1
350
2022-06-26
4
Kowalczyk Ewelina
bpk
2022-06-24
2
100
2022-06-24
11
2022-06-25
4
2022-06-25
8
2022-06-26
2
150
2022-06-26
11
2022-06-24
4
2022-06-24
3
150
2022-06-25
3
100
2022-06-25
10
2022-06-26
1
250
2022-06-26
7
Kozak Natasza
Reimann Team Karlino
BUCEFAL (26)
2022-06-24
5
2022-06-24
1
2022-06-25
1
2022-06-25
2
Kozakiewicz Paulina
FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
KOMES (117)
2022-06-25
4
2022-06-25
2
2022-06-26
8
Koźlik Kornelia
Ukj karmen nieklonice
QUANDO N (143)
2022-06-25
1
2022-06-25
8
2022-06-26
11
Król Joanna
UKJ Karmen Niekłonice
HELIOS (41)
2022-06-25
2022-06-25
14
Kuczkowiak Hanna
JKS AMICO Mołdawin
FALCO (6)
2022-06-25
1
2022-06-26
4
100 nrz
Lara Aleksandra
JUKS Abakus Kaczyna
APIS (49)
2022-06-24
18
2022-06-26
9
2022-06-25
6
Leszkiewicz Emilia
UKJ Bukowiec Świdwin
ESATO (125)
2022-06-26
9
Lewicka Aleksandra
KJ Czahary Pogorzelica
2022-06-24
2
100 nrz
2022-06-24
1
150 nrz
2022-06-24
1
150 nrz
Lewicki Filip
KJ Czahary Pogorzelica
SALIDO (59)
2022-06-26
4
2022-06-26
2
250
2022-06-24
1
2022-06-24
8
2022-06-24
9
2022-06-24
8
2022-06-26
4
2022-06-26
8
HASHTAG (72)
2022-06-24
9
2022-06-24
7
2022-06-26
9
2022-06-26
3
150
Litewka Julia
KJ EQUITATION LUBKOWICE
KALA FLY (151)
2022-06-26
10
2022-06-26
Lusina-Gołaś Aleksandra
KJ Bonin
EFFORT Z (148)
2022-06-24
4
2022-06-24
12
2022-06-25
12
2022-06-25
4
CULLIA Z (150)
2022-06-25
5
2022-06-25
7
Łożewska Laura
JKS Tornado Szczecin
ROSANNA (61)
2022-06-24
1
2022-06-24
12
2022-06-25
14
2022-06-25
8
2022-06-26
1
200 nrz
KAWIOR (62)
2022-06-24
11
2022-06-24
13
2022-06-25
17
2022-06-25
8
2022-06-26
6
50 nrz
Maciejkiewicz Laura
Jeździecki Klub Sportowy Contendros Barlinek
2022-06-24
1
2022-06-24
1
2022-06-25
1
2022-06-25
4
2022-06-26
11
EUFORIA (94)
2022-06-24
13
2022-06-24
6
2022-06-25
18
2022-06-26
6
2022-06-25
7
Makowska Natalia
UKJ Karmen Niekłonice
ARABELLA (137)
2022-06-25
2
100
2022-06-26
1
200
2022-06-26
Maksjan Karolina
UKJ Karmen Niekłonice
KSIĄŻE (121)
2022-06-25
2
2022-06-25
1
Malinowska Weronika
Reimann Team Karlino
CZARINA (38)
2022-06-24
1
2022-06-26
2022-06-24
14
2022-06-25
1
2022-06-25
5
Marciniak Jagoda
Stowarzyszenie Premium Sport Horses
REGNUM (113)
2022-06-24
15
2022-06-24
9
2022-06-25
10
2022-06-25
10
2022-06-26
1
Markowska Oliwia
JKS Tornado Szczecin
2022-06-24
2
2022-06-24
5
2022-06-25
12
2022-06-25
1
2022-06-26
11
CALINKA (63)
2022-06-24
1
2022-06-24
1
2022-06-25
2
150 nrz
2022-06-25
3
100 nrz
2022-06-26
2
80 nrz
Michalska Martyna
Jeździecki Klub Sportowy Rafi
MATRIX (159)
2022-06-26
10
2022-06-26
10
Migdalska Zofia
Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
WIWIANA (111)
2022-06-24
1
2022-06-26
5
50 nrz
2022-06-25
Calenda (182)
2022-06-24
14
2022-06-24
14
2022-06-25
14
2022-06-25
Mucha Joanna
UKJ Karmen Niekłonice
SANTIAGO (120)
2022-06-24
2
2022-06-24
1
2022-06-25
6
2022-06-25
1
Mycio Julia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
HALLOUMI (107)
2022-06-24
4
2022-06-25
5
2022-06-26
Nowak Aleksandra
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
Certo (179)
2022-06-24
1
2022-06-24
3
50
Nowak Antoni
UKJ Karmen Niekłonice
2022-06-24
1
2022-06-24
1
2022-06-25
6
2022-06-26
2
150 nrz
SANTIAGO (120)
2022-06-26
4
100 nrz
GRIXEL PK (122)
2022-06-24
10
2022-06-24
6
2022-06-25
3
2022-06-25
2022-06-26
Obrycka Natasza
BRANCO (186)
2022-06-25
1
2022-06-25
1
Obrycki Aleksander
Cosintero (187)
2022-06-25
1
200
Pająk Przemysław
JKS Barłomino
KALA (124)
2022-06-24
14
2022-06-24
7
2022-06-25
14
2022-06-25
10
2022-06-26
3
150 nrz
Paluch Martyna
Jeździecki Klub Sportowy Contendros Barlinek
HENSAL (2)
2022-06-25
10
2022-06-25
10
Paluch Martyna
JKS Contenros Barlinek
2022-06-24
1
2022-06-24
1
2022-06-25
8
2022-06-26
10
2022-06-24
1
2022-06-24
1
2022-06-26
2
200 nrz
Pasek Andrzej
LKS Dragon Nowielice
CEJLONKA (177)
2022-06-24
5
2022-06-24
15
CARTIGA (178)
2022-06-24
2
150
2022-06-24
1
300
Pasternak Julia
UKJ Reimann Team Karlino
2022-06-24
4
2022-06-24
2
100 nrz
2022-06-25
4
2022-06-25
2
2022-06-26
2
200 nrz
2022-06-24
16
2022-06-24
17
2022-06-25
2022-06-26
2022-06-25
Piniawska Maja
Klub Jeździecki Arpav
CARDINA L (185)
2022-06-26
3
50
2022-06-26
9
Potrzebowska Natalia
Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2022-06-24
3
2022-06-25
1
200 nrz
2022-06-26
1
300 nrz
2022-06-24
2
NADAL (97)
2022-06-24
2
2022-06-24
6
2022-06-25
2022-06-26
1
120 nrz
2022-06-25
4
Przykucka Wiktoria
Derby Budzistowo
LOLITA (100)
2022-06-24
2022-06-25
1
2022-06-25
1
2022-06-26
5
2022-06-24
2022-06-25
Rakoczy Dawid
Budzyński KS Kłos
MAGIC BOY (102)
2022-06-25
1
2022-06-25
10
2022-06-26
5
2022-06-26
12
2022-06-25
6
2022-06-25
13
2022-06-26
2
200
2022-06-26
8
Reimann Zofia
UKJ Reimann Team Karlino
2022-06-24
1
2022-06-24
5
2022-06-25
4
2022-06-25
13
2022-06-26
2
150 nrz
2022-06-24
1
2022-06-25
1
2022-06-25
2
2022-06-26
1
200 nrz
Rojek Amelia
UKJ Reimann Team Karlino
LIWIA (27)
2022-06-24
10
2022-06-24
4
2022-06-25
3
2022-06-25
6
2022-06-26
1
120 nrz
Rosa Urszula
JUKS Abakus Kaczyna
URWIS (50)
2022-06-24
6
2022-06-24
1
2022-06-25
3
2022-06-25
2
2022-06-26
1
200 nrz
Rozkosz Anna
CSJ Coval Pogórze
GODECJA (165)
2022-06-24
5
2022-06-24
4
Rudziewicz Julia
JKS Pęczerzyno
2022-06-25
2022-06-26
2022-06-26
Sałapatek Maja
UKJ Reimann Team Karlino
LOGAN (28)
2022-06-24
5
2022-06-24
1
150 nrz
2022-06-25
6
2022-06-25
1
2022-06-26
3
150 nrz
Sieracka Hanna
Jeździecki Klub Sportowy Remi
2022-06-24
3
2022-06-24
1
2022-06-25
7
2022-06-25
3
2022-06-26
3
50 nrz
Sobótka Maciej
JKS BALOTADE
KRATOS (135)
2022-06-24
10
2022-06-24
13
2022-06-25
1
2022-06-25
11
2022-06-24
7
2022-06-24
5
2022-06-25
1
250
2022-06-25
17
Soforek Marcel
KJ Sokół Damasławek
FUNNY BOY (114)
2022-06-24
1
2022-06-24
20
2022-06-25
1
2022-06-25
1
2022-06-26
4
100 nrz
2022-06-24
2
2022-06-24
5
2022-06-25
1
2022-06-25
7
2022-06-26
9
Spisak Paweł
JKS Dako-Galant Skibno
ELEKTRA O (139)
2022-06-25
6
2022-06-25
3
150
2022-06-25
1
2022-06-25
8
Stasiak Agata
Klub Jeździecki Stajnia Bukowiec
2022-06-24
2
100 nrz
2022-06-26
2
200 nrz
2022-06-24
3
50 nrz
2022-06-25
1
Stasiak Agata
KJ Stajnia Bukowiec
MROCZEK (46)
2022-06-24
10
2022-06-24
2
100 nrz
2022-06-25
4
2022-06-26
1
300 nrz
Suwała Zofia
JKS Neksico Kędzierzyn
NUTA (132)
2022-06-24
2022-06-24
CALIDA (133)
2022-06-24
15
2022-06-24
6
Symonowicz Amelia
JKS AMICO Mołdawin
2022-06-24
2022-06-24
12
2022-06-25
10
2022-06-25
1
2022-06-26
13
Szejner Jagoda
Budzyński KS Kłos
DEKRET (144)
2022-06-26
7
2022-06-26
12
2022-06-25
5
2022-06-25
14
Szelangiewicz Jakub
KJ Bonin
2022-06-25
12
2022-06-25
11
CARLO (147)
2022-06-25
3
100
2022-06-25
6
CLAPTON (180)
2022-06-24
6
2022-06-24
8
2022-06-24
2022-06-24
14
Szuster Kamila
JKS Melloni Horses
HENSAL (2)
2022-06-24
2022-06-24
2022-06-26
12
Tomczuk-Michalska Małgorzata
KJ Derby Budzistowo
JAWA (101)
2022-06-25
15
2022-06-25
8
2022-06-26
3
150
2022-06-26
6
Wieczorek Pauline
LKS Dragon Nowielice
2022-06-24
1
2022-06-24
16
CARLETTO (155)
2022-06-24
DIVA -W (156)
2022-06-25
9
2022-06-25
17
CZACZA (172)
2022-06-25
11
2022-06-25
1
300
Wowk Zuzanna
JKS Melloni Horses
2022-06-24
6
2022-06-24
12
2022-06-25
12
2022-06-25
9
2022-06-26
6
Wylegała Aleksandra
Budzyński KS Kłos SJ
2022-06-24
16
2022-06-24
12
2022-06-25
14
2022-06-26
5
50 nrz
Yavenka Stanislau
Jeździecki Klub Sportowy Dako-Galant
DŻAGAS (138)
2022-06-25
16
2022-06-25
9
Zadka Zuzanna
Uczniowski Klub Jeździecki Reimann Team Karlino
NATAL (170)
2022-06-26
12
2022-06-26
Zakrzewski Michał
Klub Jeździecki Derby Budzistowo
CHACCA (99)
2022-06-24
14
2022-06-26
11
Zapała Paulina
Bez Przynależności Klubowej
2022-06-24
1
2022-06-24
12
Żmójdzin Jan
Stow. Premium Sport Horses Rosin
2022-06-24
2
200
2022-06-25
2
250
RENGER (109)
2022-06-24
12
2022-06-24
7
2022-06-25
3
50
Żmójdzin Stanisław
Stowarzyszenie Premium Sport Horses
GRETA (29)
2022-06-24
13
2022-06-24
11
2022-06-25
9
2022-06-25
10
2022-06-26
1
2022-06-26
1
WICHER (134)
2022-06-25
2022-06-25
2022-06-24
4
2022-06-24
2022-06-26
2
80 nrz
Zwolinska Nadia
UKJ Karmen Niekłonice
CASKADA (123)
2022-06-24
1
2022-06-24
1
2022-06-25
7
2022-06-25
8
2022-06-26
3
100 nrz

Number of Riders: 121

Number of Horses: 164

The sum of prizes: 5 950.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-042019-1, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl