Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody regionalne i towarzyskie w skokach przez przeszkody
Budzistowo k/Kołobrzegu, 07-08.05.2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
159 ACCEPTED 2022-05-08 14:03:32
2022-05-08 14:03:32
Oliwia Sobczak SOLANDRIA
  • 2x 17/L/Klasa L - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
158 ACCEPTED 2022-05-05 22:37:41
2022-05-05 22:17:42
Sissy Bakowicz APACZ
  • 1x 14/Debiuty/Debiuty - dokładności art 238.1.1 - 30 cm towarzyski
157 ACCEPTED 2022-05-05 21:18:30
2022-05-05 21:18:16
Lena Przybyszewska TROLL
  • 2x 16/LL/Klasa LL - z trafieniem normy czasu Aneks 5 towarzyski
156 ACCEPTED 2022-05-05 21:06:52
2022-05-05 21:02:30
Ewa Wintoch HARRIS
  • 1x 2/L/Klasa L - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/P/Klasa P - dwufazowy art. 274.1.5.3
155 ACCEPTED 2022-05-05 21:06:47
2022-05-05 21:02:07
Adam Miarka INDISSIMO
  • 1x 3/P/Klasa P - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
154 ACCEPTED 2022-05-05 21:06:36
2022-05-05 21:01:50
Adam Miarka AVALANO
  • 1x 3/P/Klasa P - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
153 ACCEPTED 2022-05-05 21:00:09
2022-05-05 20:32:37
Julia Ostrówka LUCAS
  • 1x 3/P/Klasa P - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
  • 1x 11/P/Klasa P - zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/Klasa N - dwufazowy art. 274.1.5.3
152 ACCEPTED 2022-05-05 21:00:13
2022-05-05 19:25:13
Natalia Fic CZAKRAM
  • 2x 2/L/Klasa L - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 17/L/Klasa L - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
151 ACCEPTED 2022-05-05 21:00:18
2022-05-05 19:22:49
Zofia Fic KAISER
  • 1x 7/mLL/Klasa mLL - dokładności 238.1.1 50-60 cm towarzyski
  • 1x 8/LL/Klasa LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
  • 1x 16/LL/Klasa LL - z trafieniem normy czasu Aneks 5 towarzyski
  • 1x 17/L/Klasa L - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
150 ACCEPTED 2022-05-05 21:00:22
2022-05-05 18:50:06
Zuzanna Hernas JUST DO IT
  • 1x 15/mLL/Klasa mLL - dokładności art. 238.1.1 - 50-60 cm towarzyski
  • 1x 16/LL/Klasa LL - z trafieniem normy czasu Aneks 5 towarzyski
149 ACCEPTED 2022-05-05 21:00:28
2022-05-05 18:45:08
Gaja Szymczak TARA
  • 2x 1/L/Klasa L - konkurs egzaminacyjny
148 ACCEPTED 2022-05-05 21:00:37
2022-05-05 18:43:05
Maria Murawska GLADIATOR
  • 1x 7/mLL/Klasa mLL - dokładności 238.1.1 50-60 cm towarzyski
  • 2x 8/LL/Klasa LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
147 ACCEPTED 2022-05-05 21:00:42
2022-05-05 18:29:54
Patrycja Janicka B-MAJKA
  • 1x 16/LL/Klasa LL - z trafieniem normy czasu Aneks 5 towarzyski
  • 1x 17/L/Klasa L - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
146 ACCEPTED 2022-05-05 18:03:58
2022-05-05 17:34:23
Adam Prajwocki GLADIATOR
  • 1x 2/L/Klasa L - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/P/Klasa P - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/L/Klasa L - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/Klasa P - zwykły 238.2.1
145 ACCEPTED 2022-05-05 17:26:42
2022-05-05 16:17:28
Sara Kozub DAJANA
  • 2x 16/LL/Klasa LL - z trafieniem normy czasu Aneks 5 towarzyski
144 ACCEPTED 2022-05-05 17:26:47
2022-05-05 15:15:52
Pauline Wieczorek GLENMORANGIE
  • 2x 8/LL/Klasa LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
143 ACCEPTED 2022-05-05 14:45:15
2022-05-05 13:40:38
Helena Korzeniowska PERŁA
  • 1x 15/mLL/Klasa mLL - dokładności art. 238.1.1 - 50-60 cm towarzyski
  • 2x 16/LL/Klasa LL - z trafieniem normy czasu Aneks 5 towarzyski
142 ACCEPTED 2022-05-05 14:11:24
2022-05-05 10:24:58
Izabela Vinckier SEVILLA
  • 1x 3/P/Klasa P - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
141 ACCEPTED 2022-05-05 14:11:15
2022-05-05 10:24:34
Izabela Vinckier PAINTED WHITE COURTIER
  • 1x 2/L/Klasa L - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/P/Klasa P - dwufazowy art. 274.1.5.3
140 ACCEPTED 2022-05-05 21:04:30
2022-05-05 10:24:01
Izabela Vinckier DOM PRINZIGNON MELLONI Z
  • 2x 1/L/Klasa L - konkurs egzaminacyjny
  • 1x 8/LL/Klasa LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
139 ACCEPTED 2022-05-05 10:37:48
2022-05-05 10:18:21
Maia Kopeć KOKI D
  • 1x 6/Debiuty/Debiuty - dokładności 238.1.1 - 30 cm towarzyski
  • 1x 7/mLL/Klasa mLL - dokładności 238.1.1 50-60 cm towarzyski
  • 2x 15/mLL/Klasa mLL - dokładności art. 238.1.1 - 50-60 cm towarzyski
138 ACCEPTED 2022-05-06 09:42:06
2022-05-05 10:14:22
Julia Starecka DUBAJ M.
  • 1x 2/L/Klasa L - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/P/Klasa P - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/L/Klasa L - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/Klasa P - zwykły 238.2.1
137 ACCEPTED 2022-05-05 10:16:31
2022-05-05 10:10:50
Wiktoria Przykucka LOLITA
  • 1x 3/P/Klasa P - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/P/Klasa P - zwykły 238.2.1
136 ACCEPTED 2022-05-05 10:16:36
2022-05-05 10:09:37
Michał Zakrzewski LIMONKA M.
  • 1x 3/P/Klasa P - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
135 ACCEPTED 2022-05-05 10:16:39
2022-05-05 10:09:05
Michał Zakrzewski DALIA
  • 1x 3/P/Klasa P - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
134 ACCEPTED 2022-05-05 10:16:43
2022-05-05 10:08:43
Michał Zakrzewski DAKATO GOLD M.
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
  • 1x 5/C/Klasa C - zwykły art. 238.2.1
133 ACCEPTED 2022-05-05 10:16:47
2022-05-05 10:08:17
Michał Zakrzewski CHANEL M
  • 1x 2/L/Klasa L - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/P/Klasa P - dwufazowy art. 274.1.5.3
132 ACCEPTED 2022-05-05 10:16:52
2022-05-05 10:07:25
Michał Zakrzewski CHACCA
  • 1x 2/L/Klasa L - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/P/Klasa P - dwufazowy art. 274.1.5.3
131 ACCEPTED 2022-05-05 10:03:14
2022-05-05 09:56:37
Aleksandra Nowak CEJLONKA
  • 1x 8/LL/Klasa LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
  • 1x 9/L/Klasa L - zwykły 238.2.1 towarzyski
130 ACCEPTED 2022-05-05 14:45:35
2022-05-05 09:42:45
Andrzej Pasek NUGAT
  • 1x 2/L/Klasa L - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/LL/Klasa LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
  • 1x 9/L/Klasa L - zwykły 238.2.1 towarzyski
129 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-05-06 09:43:16
2022-05-05 08:18:11
Marek Tomicki CAMILLO 197
  • 1x 2/L/Klasa L - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/P/Klasa P - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/L/Klasa L - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/Klasa P - zwykły 238.2.1
128 ACCEPTED 2022-05-05 10:04:34
2022-05-05 08:16:20
Dawid Pasek CHARLY BLUE
  • 1x 3/P/Klasa P - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
127 ACCEPTED 2022-05-05 10:04:40
2022-05-05 07:38:47
Weronika Hałgas CAREWICZ
  • 1x 3/P/Klasa P - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
126 ACCEPTED 2022-05-05 10:04:46
2022-05-05 07:37:37
Jacek Bobik CHANNA
  • 1x 3/P/Klasa P - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
125 ACCEPTED 2022-05-04 22:13:46
2022-05-04 22:07:11
Alicja Czapska ALL MY HEART
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
  • 1x 5/C/Klasa C - zwykły art. 238.2.1
124 ACCEPTED 2022-05-04 21:23:40
2022-05-04 21:15:52
Weronika Winiarska FRANCOIS LULU
  • 1x 2/L/Klasa L - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/P/Klasa P - dwufazowy art. 274.1.5.3
123 ACCEPTED 2022-05-04 21:00:02
2022-05-04 20:47:23
Katarzyna Gałan RAINBOW
  • 1x 10/L/Klasa L - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/Klasa P - zwykły 238.2.1
122 ACCEPTED 2022-05-05 14:07:20
2022-05-04 20:41:42
Paweł Spisak SAMSEL LAZAR
  • 1x 11/P/Klasa P - zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/Klasa N - dwufazowy art. 274.1.5.3
121 ACCEPTED 2022-05-05 14:03:57
2022-05-04 20:41:14
Paweł Spisak ELEKTRA O
  • 1x 12/N/Klasa N - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/C/Klasa C - dwufazowy art. 274.1.5.3
120 ACCEPTED 2022-05-05 14:03:40
2022-05-04 20:40:39
Paweł Spisak DIEGO
  • 1x 11/P/Klasa P - zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/Klasa N - dwufazowy art. 274.1.5.3
119 ACCEPTED 2022-05-04 20:27:10
2022-05-04 20:25:02
Anna Swastek CELEBRA
  • 1x 7/mLL/Klasa mLL - dokładności 238.1.1 50-60 cm towarzyski
  • 2x 8/LL/Klasa LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
118 ACCEPTED 2022-05-04 20:27:15
2022-05-04 20:24:02
Wiktoria Buczek SHERRY LADY
  • 1x 7/mLL/Klasa mLL - dokładności 238.1.1 50-60 cm towarzyski
  • 2x 8/LL/Klasa LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
117 ACCEPTED 2022-05-04 20:27:18
2022-05-04 20:23:11
Jakub Budny DELGADO
  • 1x 7/mLL/Klasa mLL - dokładności 238.1.1 50-60 cm towarzyski
  • 2x 8/LL/Klasa LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
116 ACCEPTED 2022-05-04 20:27:22
2022-05-04 19:50:27
Paula Wiśniewska WASKO
  • 2x 15/mLL/Klasa mLL - dokładności art. 238.1.1 - 50-60 cm towarzyski
115 ACCEPTED 2022-05-04 19:42:18
2022-05-04 18:49:28
Jakub Szelangiewicz EVITA Z
  • 1x 3/P/Klasa P - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
114 ACCEPTED 2022-05-04 19:42:34
2022-05-04 18:48:40
Jakub Szelangiewicz CLAPTON
  • 2x 2/L/Klasa L - dwufazowy art. 274.1.5.3
113 ACCEPTED 2022-05-04 19:43:01
2022-05-04 18:48:01
Jakub Szelangiewicz ERCO Z
  • 1x 3/P/Klasa P - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
112 ACCEPTED 2022-05-05 13:47:03
2022-05-04 18:46:52
Aleksandra Lusina-Gołaś EFFORT Z
  • 2x 2/L/Klasa L - dwufazowy art. 274.1.5.3
111 ACCEPTED 2022-05-04 20:27:30
2022-05-04 18:15:14
Martyna Paprocka HOLLY ROSE
  • 1x 2/L/Klasa L - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/P/Klasa P - dwufazowy art. 274.1.5.3
110 ACCEPTED 2022-05-04 20:27:35
2022-05-04 17:04:53
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAWA
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
  • 1x 5/C/Klasa C - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N/Klasa N - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/C/Klasa C - dwufazowy art. 274.1.5.3
109 ACCEPTED 2022-05-04 16:39:57
2022-05-04 16:25:56
Pauline Wieczorek ALICE
  • 2x 8/LL/Klasa LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
108 ACCEPTED 2022-05-04 16:40:03
2022-05-04 15:43:49
Nikola Grabowska BASANTI
  • 1x 15/mLL/Klasa mLL - dokładności art. 238.1.1 - 50-60 cm towarzyski
107 ACCEPTED 2022-05-06 09:44:55
2022-05-04 14:42:34
Łukasz Kaźmierczak MAD MAX
  • 2x 2/L/Klasa L - dwufazowy art. 274.1.5.3
106 ACCEPTED 2022-05-04 14:11:59
2022-05-04 13:41:58
Nadia Niebieszczańska HICORA
  • 2x 2/L/Klasa L - dwufazowy art. 274.1.5.3
105 ACCEPTED 2022-05-04 14:12:05
2022-05-04 13:33:03
Pola Salwin WILSON AUS DER SCHUTZENDEN HAND
  • 2x 16/LL/Klasa LL - z trafieniem normy czasu Aneks 5 towarzyski
  • 1x 17/L/Klasa L - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
104 ACCEPTED 2022-05-04 14:12:18
2022-05-04 13:24:04
Zuzanna Czach MEAJESTIC
  • 2x 16/LL/Klasa LL - z trafieniem normy czasu Aneks 5 towarzyski
  • 1x 17/L/Klasa L - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
103 ACCEPTED 2022-05-04 12:54:08
2022-05-04 12:33:27
Iwona Fogt- Busler BAJER
  • 1x 15/mLL/Klasa mLL - dokładności art. 238.1.1 - 50-60 cm towarzyski
  • 2x 16/LL/Klasa LL - z trafieniem normy czasu Aneks 5 towarzyski
102 ACCEPTED 2022-05-04 12:54:15
2022-05-04 12:05:51
Agnieszka Kiedrowska FOR LEONARDO
  • 1x 7/mLL/Klasa mLL - dokładności 238.1.1 50-60 cm towarzyski
  • 2x 8/LL/Klasa LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
101 ACCEPTED 2022-05-04 12:54:20
2022-05-04 12:04:26
Agnieszka Kiedrowska HAPPY NELLY K
  • 1x 7/mLL/Klasa mLL - dokładności 238.1.1 50-60 cm towarzyski
  • 1x 8/LL/Klasa LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
100 ACCEPTED 2022-05-04 12:54:24
2022-05-04 11:58:34
Anastazja Fąfara BASANTI
  • 2x 16/LL/Klasa LL - z trafieniem normy czasu Aneks 5 towarzyski
99 ACCEPTED 2022-05-04 12:54:28
2022-05-04 11:26:39
Amelia Konopczyńska MILO
  • 1x 16/LL/Klasa LL - z trafieniem normy czasu Aneks 5 towarzyski
98 ACCEPTED 2022-05-04 12:54:32
2022-05-04 09:57:11
Pola Pocałuńska SAINT ETIEN
  • 2x 16/LL/Klasa LL - z trafieniem normy czasu Aneks 5 towarzyski
  • 1x 17/L/Klasa L - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
97 ACCEPTED 2022-05-04 09:51:29
2022-05-04 09:46:04
Milena Chorążewska MILO
  • 1x 17/L/Klasa L - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
96 ACCEPTED 2022-05-04 09:30:08
2022-05-04 08:32:50
Maja Gużkowska LUCKY
  • 1x 7/mLL/Klasa mLL - dokładności 238.1.1 50-60 cm towarzyski
  • 2x 8/LL/Klasa LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
95 ACCEPTED 2022-05-04 09:30:13
2022-05-04 08:22:59
Maciej Gużkowski SHARONA RED WINE
  • 1x 8/LL/Klasa LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
  • 1x 9/L/Klasa L - zwykły 238.2.1 towarzyski
94 ACCEPTED 2022-05-03 22:58:14
2022-05-03 21:43:25
Lena Kubisz ARNIKA
  • 1x 15/mLL/Klasa mLL - dokładności art. 238.1.1 - 50-60 cm towarzyski
93 ACCEPTED 2022-05-03 22:58:19
2022-05-03 21:41:47
Aleks Andrzejewski Hołub ARNIKA
  • 1x 16/LL/Klasa LL - z trafieniem normy czasu Aneks 5 towarzyski
92 ACCEPTED 2022-05-03 22:58:25
2022-05-03 21:41:02
Lena Misza Czyżyk DELFINA
  • 2x 15/mLL/Klasa mLL - dokładności art. 238.1.1 - 50-60 cm towarzyski
  • 1x 16/LL/Klasa LL - z trafieniem normy czasu Aneks 5 towarzyski
91 ACCEPTED 2022-05-03 22:58:34
2022-05-03 21:36:36
Kornelia Kaźmierczak NEBRASKA
  • 1x 15/mLL/Klasa mLL - dokładności art. 238.1.1 - 50-60 cm towarzyski
90 ACCEPTED 2022-05-03 22:58:40
2022-05-03 21:34:36
Claudia Katholm NEBRASKA
  • 1x 15/mLL/Klasa mLL - dokładności art. 238.1.1 - 50-60 cm towarzyski
89 ACCEPTED 2022-05-03 22:59:00
2022-05-03 20:21:13
Eliza Wesołowska RIBELLA
  • 1x 15/mLL/Klasa mLL - dokładności art. 238.1.1 - 50-60 cm towarzyski
  • 1x 16/LL/Klasa LL - z trafieniem normy czasu Aneks 5 towarzyski
88 ACCEPTED 2022-05-03 22:59:04
2022-05-03 20:14:58
Maria Niesiołowska ALI
  • 1x 6/Debiuty/Debiuty - dokładności 238.1.1 - 30 cm towarzyski
  • 1x 7/mLL/Klasa mLL - dokładności 238.1.1 50-60 cm towarzyski
87 ACCEPTED 2022-05-03 22:59:10
2022-05-03 20:13:46
Zofia Niesiołowska D-KROPKA
  • 2x 8/LL/Klasa LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
86 ACCEPTED 2022-05-03 22:59:25
2022-05-03 19:30:21
Wiktoria Kawalec BRANCO
  • 2x 2/L/Klasa L - dwufazowy art. 274.1.5.3
85 ACCEPTED 2022-05-03 22:59:32
2022-05-03 19:29:00
Iga Smolińska ROKFOR
  • 1x 15/mLL/Klasa mLL - dokładności art. 238.1.1 - 50-60 cm towarzyski
  • 1x 16/LL/Klasa LL - z trafieniem normy czasu Aneks 5 towarzyski
84 ACCEPTED 2022-05-03 22:59:43
2022-05-03 19:03:08
Sławomir Polikowski URUGWAJ
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
  • 1x 5/C/Klasa C - zwykły art. 238.2.1
83 ACCEPTED 2022-05-03 22:59:53
2022-05-03 19:02:39
Sławomir Polikowski ELIO 4
  • 1x 3/P/Klasa P - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
82 ACCEPTED 2022-05-03 23:00:42
2022-05-03 18:55:45
Katarzyna Kokowska ACTION BY DIA PS
  • 1x 15/mLL/Klasa mLL - dokładności art. 238.1.1 - 50-60 cm towarzyski
  • 1x 16/LL/Klasa LL - z trafieniem normy czasu Aneks 5 towarzyski
81 ACCEPTED 2022-05-03 23:00:52
2022-05-03 17:54:23
Maja Piniawska CARDINA L
  • 1x 10/L/Klasa L - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/Klasa P - zwykły 238.2.1
80 ACCEPTED 2022-05-03 16:46:58
2022-05-03 16:26:37
Zuzanna Zalewska DIANA
  • 1x 7/mLL/Klasa mLL - dokładności 238.1.1 50-60 cm towarzyski
  • 1x 8/LL/Klasa LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
79 ACCEPTED 2022-05-03 16:47:04
2022-05-03 16:25:04
Lilianna Zalewska MONET
  • 1x 7/mLL/Klasa mLL - dokładności 238.1.1 50-60 cm towarzyski
  • 1x 8/LL/Klasa LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
78 ACCEPTED 2022-05-03 16:12:48
2022-05-03 14:24:53
Natalia Sobolewska NADIR
  • 2x 9/L/Klasa L - zwykły 238.2.1 towarzyski
77 ACCEPTED 2022-05-02 22:24:27
2022-05-02 20:36:43
Oliwia Pleban CYRANKA
  • 1x 2/L/Klasa L - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/P/Klasa P - dwufazowy art. 274.1.5.3
76 ACCEPTED 2022-05-02 22:24:32
2022-05-02 20:33:14
Julia Gabrysiak ANTENAT
  • 1x 15/mLL/Klasa mLL - dokładności art. 238.1.1 - 50-60 cm towarzyski
  • 1x 16/LL/Klasa LL - z trafieniem normy czasu Aneks 5 towarzyski
75 ACCEPTED 2022-05-02 22:24:43
2022-05-02 20:32:51
Julia Gabrysiak VAINQUEUR DU ROUET
  • 2x 16/LL/Klasa LL - z trafieniem normy czasu Aneks 5 towarzyski
74 ACCEPTED 2022-05-06 09:47:40
2022-05-02 17:35:34
Aleksandra Kunert DELICJA
  • 1x 2/L/Klasa L - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/P/Klasa P - dwufazowy art. 274.1.5.3
73 ACCEPTED 2022-05-02 22:25:18
2022-05-02 17:35:12
Aleksandra Kunert FILER
  • 1x 2/L/Klasa L - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/P/Klasa P - dwufazowy art. 274.1.5.3
72 ACCEPTED 2022-05-02 14:54:09
2022-05-02 14:14:25
Małgorzata Ciszek-Lewicka STAKKATONI
  • 1x 3/P/Klasa P - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
71 ACCEPTED 2022-05-02 14:54:18
2022-05-02 14:13:52
Małgorzata Ciszek-Lewicka KING`S LADY DN
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
  • 1x 5/C/Klasa C - zwykły art. 238.2.1
70 ACCEPTED 2022-05-06 09:48:53
2022-05-02 14:13:08
Marek Lewicki CORRADO X
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
69 ACCEPTED 2022-05-02 14:56:17
2022-05-02 14:12:34
Marek Lewicki CORNET`S SUNSHINE
  • 1x 5/C/Klasa C - zwykły art. 238.2.1
68 ACCEPTED 2022-05-02 14:56:25
2022-05-02 12:49:28
Beata Strzałkowska MILLENIUM STAR
  • 2x 8/LL/Klasa LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
  • 1x 9/L/Klasa L - zwykły 238.2.1 towarzyski
67 ACCEPTED 2022-05-02 14:56:32
2022-05-02 12:47:27
Beata Strzałkowska MEDISSON
  • 2x 8/LL/Klasa LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
  • 1x 9/L/Klasa L - zwykły 238.2.1 towarzyski
66 ACCEPTED 2022-05-02 14:56:38
2022-05-02 12:45:46
Joanna Chruściewicz LIVETTO
  • 2x 8/LL/Klasa LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
  • 1x 9/L/Klasa L - zwykły 238.2.1 towarzyski
65 ACCEPTED 2022-05-02 14:56:45
2022-05-02 12:43:26
Wiktoria Antoniewska LIVORNO
  • 2x 8/LL/Klasa LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
  • 1x 9/L/Klasa L - zwykły 238.2.1 towarzyski
64 ACCEPTED 2022-05-02 14:56:51
2022-05-02 12:41:39
Ewelina Wasiak KASZMIR
  • 2x 8/LL/Klasa LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
  • 1x 9/L/Klasa L - zwykły 238.2.1 towarzyski
63 ACCEPTED 2022-05-02 14:56:57
2022-05-02 12:41:01
Joanna Chruściewicz BAROS
  • 2x 8/LL/Klasa LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
  • 1x 9/L/Klasa L - zwykły 238.2.1 towarzyski
62 ACCEPTED 2022-05-02 14:57:07
2022-05-02 12:07:46
Wiktoria Klimczak DON FUEGO CORRIENTE
  • 1x 2/L/Klasa L - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/P/Klasa P - dwufazowy art. 274.1.5.3
61 ACCEPTED 2022-05-06 09:49:38
2022-05-02 12:02:58
Nadia Stachura ELTIO
  • 1x 2/L/Klasa L - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/P/Klasa P - dwufazowy art. 274.1.5.3
60 ACCEPTED 2022-05-02 14:55:04
2022-05-02 12:01:34
Róża Klein VIEDŹMIN
  • 2x 8/LL/Klasa LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
59 ACCEPTED 2022-05-02 14:57:37
2022-05-02 12:00:52
Emilia Tousty NAGATO
  • 1x 2/L/Klasa L - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/P/Klasa P - dwufazowy art. 274.1.5.3
58 ACCEPTED 2022-05-02 14:57:44
2022-05-02 11:51:40
Krzysztof Seren DEAUVILLE S
  • 1x 17/L/Klasa L - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
57 ACCEPTED 2022-05-02 14:57:53
2022-05-02 11:42:49
Julia Brysiak PIRAT
  • 1x 8/LL/Klasa LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
  • 1x 9/L/Klasa L - zwykły 238.2.1 towarzyski
56 ACCEPTED 2022-05-02 09:30:35
2022-05-02 09:02:27
Zofia Suwała NUTA
  • 2x 8/LL/Klasa LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
55 ACCEPTED 2022-05-02 09:30:37
2022-05-02 09:01:48
Zofia Suwała CALIDA
  • 2x 9/L/Klasa L - zwykły 238.2.1 towarzyski
54 ACCEPTED 2022-05-02 09:30:47
2022-05-02 00:44:13
Pauline Wieczorek CARLETTO
  • 1x 2/L/Klasa L - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/P/Klasa P - dwufazowy art. 274.1.5.3
53 ACCEPTED 2022-05-02 09:30:50
2022-05-02 00:43:29
Pauline Wieczorek DIVA -W
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
  • 1x 5/C/Klasa C - zwykły art. 238.2.1
52 ACCEPTED 2022-05-02 09:31:00
2022-05-01 20:40:05
Olga Urbaniak RENA LUNA
  • 1x 15/mLL/Klasa mLL - dokładności art. 238.1.1 - 50-60 cm towarzyski
  • 2x 16/LL/Klasa LL - z trafieniem normy czasu Aneks 5 towarzyski
51 ACCEPTED 2022-05-01 13:35:34
2022-05-01 12:51:41
Krzysztof Zaręba HIT
  • 1x 8/LL/Klasa LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
  • 1x 9/L/Klasa L - zwykły 238.2.1 towarzyski
50 ACCEPTED 2022-05-01 13:35:38
2022-05-01 10:36:49
Weronika Banasiak WIERZBINA
  • 1x 16/LL/Klasa LL - z trafieniem normy czasu Aneks 5 towarzyski
  • 1x 17/L/Klasa L - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
49 ACCEPTED 2022-05-01 13:35:44
2022-05-01 10:31:53
Patrycja Pyclik ELZA
  • 1x 16/LL/Klasa LL - z trafieniem normy czasu Aneks 5 towarzyski
  • 1x 17/L/Klasa L - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
48 ACCEPTED 2022-05-01 13:35:48
2022-05-01 10:25:39
Joanna Ulaczyk-Surowiec LIBRA
  • 1x 15/mLL/Klasa mLL - dokładności art. 238.1.1 - 50-60 cm towarzyski
  • 1x 16/LL/Klasa LL - z trafieniem normy czasu Aneks 5 towarzyski
47 ACCEPTED 2022-05-01 13:35:53
2022-05-01 09:57:25
Jagoda Borowska COUGAR
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
  • 1x 12/N/Klasa N - dwufazowy art. 274.1.5.3
46 ACCEPTED 2022-05-01 07:44:28
2022-05-01 05:01:37
Blanka Biedrzycka LEXUS
  • 1x 8/LL/Klasa LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
  • 1x 9/L/Klasa L - zwykły 238.2.1 towarzyski
  • 1x 16/LL/Klasa LL - z trafieniem normy czasu Aneks 5 towarzyski
  • 2x 17/L/Klasa L - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
45 ACCEPTED 2022-05-01 07:44:51
2022-04-30 18:47:18
Julia Litewka KALA FLY
  • 1x 2/L/Klasa L - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/P/Klasa P - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/L/Klasa L - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/Klasa P - zwykły 238.2.1
44 ACCEPTED 2022-05-03 16:12:52
2022-04-30 18:05:34
Ewelina Nitsche MIRAŻ
  • 1x 15/mLL/Klasa mLL - dokładności art. 238.1.1 - 50-60 cm towarzyski
  • 1x 16/LL/Klasa LL - z trafieniem normy czasu Aneks 5 towarzyski
43 ACCEPTED 2022-05-04 16:03:22
2022-04-30 18:01:21
Amelia Lemieszek MAGIA
  • 2x 7/mLL/Klasa mLL - dokładności 238.1.1 50-60 cm towarzyski
42 ACCEPTED 2022-05-06 09:50:26
2022-04-30 15:00:08
Wiktoria Tuleja LA PLATA
  • 1x 8/LL/Klasa LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
  • 1x 9/L/Klasa L - zwykły 238.2.1 towarzyski
  • 2x 10/L/Klasa L - zwykły 238.2.1
41 ACCEPTED 2022-04-30 09:05:20
2022-04-30 07:33:31
Natalia Stańczak FANTASTA
  • 2x 6/Debiuty/Debiuty - dokładności 238.1.1 - 30 cm towarzyski
40 ACCEPTED 2022-04-29 16:01:47
2022-04-29 10:43:54
Nela Błażkowska CORIDA
  • 2x 6/Debiuty/Debiuty - dokładności 238.1.1 - 30 cm towarzyski
39 ACCEPTED 2022-04-29 10:18:20
2022-04-29 10:15:04
Maciej Sobótka NURIA - SZ
  • 1x 2/L/Klasa L - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/P/Klasa P - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/L/Klasa L - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/Klasa P - zwykły 238.2.1
38 ACCEPTED 2022-04-29 10:18:50
2022-04-29 10:14:10
Maciej Sobótka MY POWER OF LIFE GT
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
  • 1x 5/C/Klasa C - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N/Klasa N - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/C/Klasa C - dwufazowy art. 274.1.5.3
37 ACCEPTED 2022-04-29 10:04:29
2022-04-29 10:00:51
Zuzanna Stebnicka ZIPSY DIPSY HOLLY COW
  • 1x 6/Debiuty/Debiuty - dokładności 238.1.1 - 30 cm towarzyski
  • 2x 7/mLL/Klasa mLL - dokładności 238.1.1 50-60 cm towarzyski
36 ACCEPTED 2022-05-04 16:38:39
2022-04-28 20:06:08
Anna Kopeć SPARTAN
  • 2x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
  • 2x 5/C/Klasa C - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 12/N/Klasa N - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 13/C/Klasa C - dwufazowy art. 274.1.5.3
35 ACCEPTED 2022-05-06 09:52:36
2022-04-28 20:05:23
Anna Kopeć BARKO FLY
  • 2x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
  • 2x 5/C/Klasa C - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 12/N/Klasa N - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 13/C/Klasa C - dwufazowy art. 274.1.5.3
34 ACCEPTED 2022-05-04 16:39:02
2022-04-28 20:04:50
Anna Kopeć STAKKATO BLUE
  • 2x 2/L/Klasa L - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 3/P/Klasa P - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 10/L/Klasa L - zwykły 238.2.1
  • 2x 11/P/Klasa P - zwykły 238.2.1
33 ACCEPTED 2022-04-28 22:57:30
2022-04-28 16:03:10
Anna Maciejak ZOLTHAN
  • 1x 16/LL/Klasa LL - z trafieniem normy czasu Aneks 5 towarzyski
  • 1x 17/L/Klasa L - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
32 ACCEPTED 2022-05-04 16:24:45
2022-04-27 13:04:09
Marta Romanowska DEAUVILLE S
  • 1x 2/L/Klasa L - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/P/Klasa P - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/P/Klasa P - zwykły 238.2.1
31 ACCEPTED 2022-05-04 16:24:52
2022-04-27 13:03:01
Marta Romanowska GOOD-DAY
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
  • 1x 5/C/Klasa C - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N/Klasa N - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/C/Klasa C - dwufazowy art. 274.1.5.3
30 ACCEPTED 2022-05-06 09:53:39
2022-04-27 01:12:50
Weronika Jackowiak CYGANKA
  • 2x 1/L/Klasa L - konkurs egzaminacyjny
  • 2x 10/L/Klasa L - zwykły 238.2.1
29 ACCEPTED 2022-05-04 15:53:13
2022-04-26 21:10:49
Blanka Jarecka FRANCESCO
  • 2x 8/LL/Klasa LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
28 ACCEPTED 2022-05-04 15:54:54
2022-04-26 21:09:44
Blanka Jarecka EURUTEC TOSIA
  • 2x 8/LL/Klasa LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
27 ACCEPTED 2022-04-26 21:44:26
2022-04-26 20:19:43
Malwina Szczukiewicz KIRMINA
  • 1x 3/P/Klasa P - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
26 ACCEPTED 2022-05-04 16:28:15
2022-04-26 11:18:12
Katarzyna Laskowska GULLIVER
  • 2x 8/LL/Klasa LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
  • 2x 16/LL/Klasa LL - z trafieniem normy czasu Aneks 5 towarzyski
25 ACCEPTED 2022-05-04 16:28:08
2022-04-26 11:05:31
Aleksandra Laskowska INDEGO
  • 2x 6/Debiuty/Debiuty - dokładności 238.1.1 - 30 cm towarzyski
  • 1x 7/mLL/Klasa mLL - dokładności 238.1.1 50-60 cm towarzyski
  • 2x 14/Debiuty/Debiuty - dokładności art 238.1.1 - 30 cm towarzyski
  • 1x 15/mLL/Klasa mLL - dokładności art. 238.1.1 - 50-60 cm towarzyski
24 ACCEPTED 2022-04-26 10:55:18
2022-04-26 10:41:00
Olga Kiedrowska POLIA
  • 2x 15/mLL/Klasa mLL - dokładności art. 238.1.1 - 50-60 cm towarzyski
23 ACCEPTED 2022-04-26 10:55:24
2022-04-26 10:40:38
Maja Dzierżanowska WERISA
  • 1x 15/mLL/Klasa mLL - dokładności art. 238.1.1 - 50-60 cm towarzyski
  • 1x 16/LL/Klasa LL - z trafieniem normy czasu Aneks 5 towarzyski
22 ACCEPTED 2022-04-26 10:37:22
2022-04-26 08:54:11
Julia Kaczorowska CODI
  • 2x 6/Debiuty/Debiuty - dokładności 238.1.1 - 30 cm towarzyski
21 ACCEPTED 2022-04-26 10:37:26
2022-04-26 08:53:34
Helena Kolikow CAVALIADA
  • 2x 7/mLL/Klasa mLL - dokładności 238.1.1 50-60 cm towarzyski
20 ACCEPTED 2022-04-26 10:37:30
2022-04-26 08:53:18
Julia Kaczorowska F-LADY
  • 2x 7/mLL/Klasa mLL - dokładności 238.1.1 50-60 cm towarzyski
19 ACCEPTED 2022-05-04 11:31:58
2022-04-25 12:19:25
Alan Miechowicz BARTONIA
  • 2x 2/L/Klasa L - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/P/Klasa P - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 10/L/Klasa L - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/Klasa P - zwykły 238.2.1
18 ACCEPTED 2022-05-04 11:32:10
2022-04-25 12:17:38
Alan Miechowicz CARTAGO M
  • 1x 3/P/Klasa P - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
  • 1x 11/P/Klasa P - zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/Klasa N - dwufazowy art. 274.1.5.3
17 ACCEPTED 2022-05-04 11:34:27
2022-04-25 12:15:46
Vivien Gibowska COMMON SENSE
  • 2x 7/mLL/Klasa mLL - dokładności 238.1.1 50-60 cm towarzyski
  • 1x 8/LL/Klasa LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
  • 2x 15/mLL/Klasa mLL - dokładności art. 238.1.1 - 50-60 cm towarzyski
  • 1x 16/LL/Klasa LL - z trafieniem normy czasu Aneks 5 towarzyski
16 ACCEPTED 2022-05-04 11:36:45
2022-04-25 12:14:46
Livia Skorupa TONGO
  • 2x 6/Debiuty/Debiuty - dokładności 238.1.1 - 30 cm towarzyski
  • 1x 7/mLL/Klasa mLL - dokładności 238.1.1 50-60 cm towarzyski
  • 2x 14/Debiuty/Debiuty - dokładności art 238.1.1 - 30 cm towarzyski
  • 1x 15/mLL/Klasa mLL - dokładności art. 238.1.1 - 50-60 cm towarzyski
15 ACCEPTED 2022-05-04 16:06:10
2022-04-25 07:03:39
Sandra Bogdańska HELLO BABY AVERTEN
  • 2x 8/LL/Klasa LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
  • 1x 9/L/Klasa L - zwykły 238.2.1 towarzyski
14 ACCEPTED 2022-05-04 15:55:51
2022-04-25 07:03:00
Martyna Krawiec ABIGEJ
  • 1x 3/P/Klasa P - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
13 ACCEPTED 2022-05-04 15:52:22
2022-04-25 07:02:23
Natalia Czernik MANCHESTER RED WINE
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
12 ACCEPTED 2022-05-04 16:00:13
2022-04-25 07:01:59
Natalia Czernik VENECIA RED WINE
  • 1x 5/C/Klasa C - zwykły art. 238.2.1
11 ACCEPTED 2022-05-04 15:50:46
2022-04-25 07:01:26
Natalia Czernik COOL BOY RED WINE
  • 1x 3/P/Klasa P - dwufazowy art. 274.1.5.3
10 ACCEPTED 2022-05-04 15:59:59
2022-04-25 07:00:07
Natalia Czernik DARK CHOCOLATE MAXX
  • 1x 3/P/Klasa P - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
  • 1x 12/N/Klasa N - dwufazowy art. 274.1.5.3
9 ACCEPTED 2022-05-04 16:23:48
2022-04-24 20:26:10
Oliwia Bogusz DEPUTY 8
  • 1x 2/L/Klasa L - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/P/Klasa P - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/L/Klasa L - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/Klasa P - zwykły 238.2.1
8 ACCEPTED 2022-05-04 16:22:14
2022-04-23 14:52:21
Daria Sowińska BORYS
  • 1x 8/LL/Klasa LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
  • 1x 9/L/Klasa L - zwykły 238.2.1 towarzyski
  • 1x 16/LL/Klasa LL - z trafieniem normy czasu Aneks 5 towarzyski
  • 1x 17/L/Klasa L - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
7 ACCEPTED 2022-05-04 11:35:41
2022-04-20 17:40:16
Sandra Jasikowska ELEAR
  • 2x 8/LL/Klasa LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
  • 1x 9/L/Klasa L - zwykły 238.2.1 towarzyski
6 ACCEPTED 2022-05-04 11:38:38
2022-04-19 18:38:42
Kamila Szuster HENSAL
  • 2x 8/LL/Klasa LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
  • 1x 9/L/Klasa L - zwykły 238.2.1 towarzyski
  • 2x 16/LL/Klasa LL - z trafieniem normy czasu Aneks 5 towarzyski
  • 1x 17/L/Klasa L - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
5 ACCEPTED 2022-05-04 11:33:32
2022-04-19 15:00:03
Igor Brzeziński SAPHIRA VAN DE MAALDERIJ
  • 2x 7/mLL/Klasa mLL - dokładności 238.1.1 50-60 cm towarzyski
  • 1x 8/LL/Klasa LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
  • 2x 15/mLL/Klasa mLL - dokładności art. 238.1.1 - 50-60 cm towarzyski
  • 1x 16/LL/Klasa LL - z trafieniem normy czasu Aneks 5 towarzyski
4 ACCEPTED 2022-05-04 16:36:01
2022-04-16 08:14:21
Alicja Maślana MON CHERIE
  • 2x 8/LL/Klasa LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
3 ACCEPTED 2022-05-04 16:36:14
2022-04-16 08:02:50
Alicja Maślana ZIDAN
  • 1x 2/L/Klasa L - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/P/Klasa P - dwufazowy art. 274.1.5.3
2 ACCEPTED 2022-05-04 16:35:38
2022-04-16 08:02:26
Alicja Maślana HIOYALINE
  • 1x 4/N/Klasa N - zwykły art.238. 2.1
  • 1x 5/C/Klasa C - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/N/Klasa N - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/C/Klasa C - dwufazowy art. 274.1.5.3
1 ACCEPTED 2022-05-04 15:46:40
2022-04-15 22:34:02
Weronika Wąsowska HELLIA TG
  • 2x 2/L/Klasa L - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/P/Klasa P - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/L/Klasa L - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/Klasa P - zwykły 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamelak Weronika Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2007 (JM.)
Brak
2. Andrzejewski Hołub Aleks Jks neksico Kedzierzyn
2010 (JM.)
Brak
3. Antoniewska Wiktoria KJ Cavallo Szczecin
2005 (J.)
O043658
4. Babij Nadia
5. Bakowicz Sissy KJ Kaja Grzybowo
2010 (JM.)
brak
6. Banasiak Weronika BRAK
S
BRAK
7. Biedrzycka Blanka KJ EQUITATION LUBKOWICE
2008 (JM.)
O057304
8. Błażkowska Nela Bez Przynależności Klubowej
2013 (Mł.)
brak
9. Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
S
O004809
10. Bogdańska Sandra BPK
S
Brak
11. Bogusz Oliwia Klub Jeździecki Bonin
2007 (JM.)
O057325
12. Borowska Jagoda JKS Melloni Horses
2004 (J.)
O033325
13. Brysiak Julia BPK
2008 (JM.)
O057417
14. Brzeziński Igor JKS Melloni Horses
2011 (Mł.)
O058087
15. Buczek Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
16. Budny Jakub Bpk
2005 (J.)
Brak
17. Chorążewska Milena Pegaz Reda
S
O006582
18. Chruściewicz Joanna KJ Cavallo Szczecin
S
O002774
19. Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica
S
O001462
.
20. Czach Zuzanna brak
2006 (J.)
brak
Brak
21. Czapska Alicja Klub Sportów Jeździeckich Zagozd
S
O002228
22. Czernik Natalia KS Verso La Natura
S
O003422
23. Czyżyk Lena Misza JKS Neksico Kędzierzyn
2009 (JM.)
brak
24. Dmiterczuk Kazimierz UKJ Capri Bialokuty
S
O010128
25. Dzierżanowska Maja Brak
2009 (JM.)
Brak
26. Fąfara Anastazja Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
Brak
27. Fedorczak Wiktoria
28. Fic Natalia Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2008 (JM.)
O063672
29. Fic Zofia Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2010 (JM.)
O063671
30. Fogt- Busler Iwona BRAK
S
BRAK
31. Gabrysiak Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2001 (MJ.)
Brak
32. Gałan Katarzyna KJ Bonin
S
O013130
33. Gibowska Vivien JKS Melloni Horses
2007 (JM.)
-
34. Grabowska Nikola Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
brak
35. Gużkowska Maja Klub Jeżdziecki Castello Bonin
2010 (JM.)
Vhjh
36. Gużkowski Maciej KJ Bonin
S
O004178
37. Hałgas Weronika LKS Dragon Nowielice
2005 (J.)
O066191
38. Hernas Zuzanna KJ Koko Brzeźniki
2009 (JM.)
Brak
39. Jackowiak Weronika KJ Caris Kamień Pomorski
2003 (MJ.)
O059465
40. Janicka Patrycja Klub Jeździecki Kaja
2006 (J.)
O051344
41. Jarecka Blanka KS Verso La Natura
2008 (JM.)
brak
42. Jasikowska Sandra JKS Melloni Horses
2007 (JM.)
Brak
43. Kaczorowska Julia BPK
2010 (JM.)
O064877
44. Katholm Claudia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (JM.)
Brak
45. Kawalec Wiktoria Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O044588
46. Kaźmierczak Kornelia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (JM.)
brak
47. Kaźmierczak Łukasz JKS Melloni Horses
S
O001045
48. Kiedrowska Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2004 (J.)
O041402
49. Kiedrowska Olga brak
S
brak
50. Klein Róża Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2009 (JM.)
O060817
51. Klimczak Wiktoria Kj Koko Brzeźniki
2005 (J.)
O042380
52. Kokowska Katarzyna KJ Koko
S
O001603
53. Kolikow Helena Bez Przynależności Klubowej
2011 (Mł.)
O064348
54. Konopczyńska Amelia Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
O051556
55. Kopeć Anna JKS Pęczerzyno
S
O019589
56. Kopeć Maia JKS Pęczerzyno
2010 (JM.)
brak
57. Korzeniowska Helena UKJ Leonardo
2010 (JM.)
O060675
58. Kozub Sara Klub Jeździecki Kaja
2008 (JM.)
O064229
59. Krawiec Martyna KS Verso La Natura
2002 (MJ.)
O041317
60. Kubisz Lena JKS Neksico Kędzierzyn
2009 (JM.)
Brak
61. Kunert Aleksandra Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2005 (J.)
O060334
62. Laskowska Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2011 (Mł.)
Brak
63. Laskowska Katarzyna Bez Przynależności Klubowej
S
O003188
64. Lemieszek Amelia KS Verso La Natura
2009 (JM.)
Brak
65. Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
S
O000351
66. Litewka Julia KJ EQUITATION LUBKOWICE
2007 (JM.)
O054180
67. Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin
S
O000883
68. Maciejak Anna bpk
S
O014106
69. Maślana Alicja SKJ Leśna Podkowa
S
O022133
10226647
70. Miarka Adam ULKJ Stajnia Mann
S
O003754
71. Miechowicz Alan JKS Melloni Horses
2004 (J.)
O036466
72. Murawska Maria Brak
2010 (JM.)
Brak
73. Mycio Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2004 (J.)
O044859
74. Niebieszczańska Nadia Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2007 (JM.)
O059208
75. Niesiołowska Maria Bpk.
2012 (Mł.)
Brak
76. Niesiołowska Zofia bpk
2007 (JM.)
O047776
77. Nitsche Ewelina Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2009 (JM.)
brak
78. Nowak Aleksandra Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
0022891
79. Ostrówka Julia Klub Jeździecki Derby
2004 (J.)
O040908
80. Paprocka Martyna Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
S
O011315
81. Pasek Andrzej LKS Dragon Nowielice
S
O000478
82. Pasek Dawid JKS Melloni Horses
S
O007449
83. Piniawska Maja Klub Jeździecki Arpav
2004 (J.)
O056127
84. Pleban Oliwia KJ Koko Brzeźniki
S
O035050
85. Pocałuńska Pola Niezrzeszony
2021 (Mł.)
0065871
86. Polikowski Sławomir JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O001674
87. Prajwocki Adam bpk
S
O040432
88. Przybyszewska Lena Klub Jeżdziecki Kaja
2008 (JM.)
O064445
89. Przykucka Wiktoria Derby Budzistowo
2005 (J.)
O051411
90. Pyclik Patrycja BRAK
2006 (J.)
BRAK
91. Romanowska Marta KJ Bonin
S
O012863
92. Salwin Pola brak
2005 (J.)
O047487
93. Sałapatek Maja Reimann Team Karlino
2008 (JM.)
O053838
94. Seren Krzysztof BPK
S
Brak
95. Skorupa Livia JKS Melloni Horses
2012 (Mł.)
-
96. Smolińska Iga KJ KOKO Brzeźniki
S
Xx
97. Sobczak Oliwia
98. Sobczak Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2002 (MJ.)
O046410
99. Sobolewska Natalia Bez Przynależności Klubowej
S
O026893
100. Sobótka Maciej JKS BALOTADE
S
O025060
101. Sowińska Daria Klub Jeździecki Castello Bonin
2007 (JM.)
O068048
102. Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno
S
O000998
103. Stachura Nadia Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2004 (J.)
O051538
104. Stańczak Natalia Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
brak
105. Starecka Julia Klub Jeździecki Derby
2004 (J.)
O051895
106. Stebnicka Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
2010 (JM.)
Brak
107. Strzałkowska Beata KJ Cavallo Szczecin
S
O006100
108. Suwała Zofia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (JM.)
O054398
109. Swastek Anna Bpk
2007 (JM.)
Brak
110. Szczepanek Nelly KJ Bonin
O060807
111. Szczukiewicz Malwina UKS KJ Bonanza Jędrzychowice
S
O011522
112. Szelangiewicz Jakub KJ Bonin
S
O013691
113. Szuster Kamila JKS Melloni Horses
2006 (J.)
O059671
114. Szymczak Gaja KJ EQUITATION LUBKOWICE
2009 (JM.)
O060798
115. Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
S
O013659
116. Tomicki Marek bpk
S
O033872
117. Tousty Emilia KJ KOKO Brzeźniki
2006 (J.)
O047456
118. Tuleja Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2002 (MJ.)
O043166
119. Ulaczyk-Surowiec Joanna BRAK
S
O043479
120. Urbaniak Olga Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2021 (Mł.)
O055201
121. Vinckier Izabela JKS Melloni Horses
S
O002112
10039743
122. Wasiak Ewelina KJ Cavallo Szczecin
S
.
123. Wąsowska Weronika JKS Melloni Horses
2007 (JM.)
O059111
124. Wesołowska Eliza Bez Przynależności Klubowej
S
brak
125. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (MJ.)
O025065
126. Winiarska Weronika KJ AOJ ZUT Szczecin
2003 (MJ.)
O052082
127. Wintoch Ewa ULKJ Stajnia Mann
2008 (JM.)
O057302
128. Wiśniewska Paula Bez Przynależności Klubowej
2006 (J.)
brak
129. Zakrzewski Michał Klub Jeździecki Derby Budzistowo
S
O013655
130. Zalewska Lilianna Klub Jeździecki Czahary
2010 (JM.)
...
131. Zalewska Zuzanna Klub Jeździecki Czahary
2010 (JM.)
...
132. Zaręba Krzysztof Kasz. St. Promowania Sportów Konnych Kwieki
S
O003917
133. Zielony- Sokalska Zuzanna bpk
2009 (JM.)
brak
134. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
S
O025075
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

32

ABIGEJ KWPN GER 2005 Klacz gniada F: Lupicor / Lux
M: Niki Nanita / Concorde
K010102 5280030505557 103EW78
2.

102

ACTION BY DIA PS OLDENBURSKA POL 2016 klacz gniada/Xx F: Xx
M: Xx
Xx DE 418185033816
3.

93

ALI KUC POL 2007 Wałach biała/kuc:121 F: nn / nn
M: nn / nn
K019524 616999610326507
4.

118

ALICE OLDENBURGER GER 2018 klacz kasztanowata/170 F: Comme il faut
M: Carrica
brak DE418180152518
5.

135

ALL MY HEART SP POL 2012 wałach gniada/- F: Ekwador
M: Argenta
K024450 616009640065212
6.

82

ANTENAT XX POL xx wałach kasztanowata/kuc:xx F: xx
M: xx
brak 616013550117916
7.

167

APACZ TYP KUC POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:125 F: NN
M: NN
brak 616999640068211
8.

169

Ares 2012 F:
M:
K028427
9.

171

Arizona F: Aravel Varo
M:
10.

89

ARNIKA SP POL 2003 Klacz siwa/170 F: Alkatraz
M: Rumba
K016803
11.

178

AVALANO SP POL 2009 wałach gniada/170 F: nn
M: nn
K030351 6167887899
12.

163

AVALANO / POL / wałach kasztanowata// F: /
M: /
K030351 /
13.

162

B-MAJKA SP POL 2016 klacz kara/156 F: Brytan
M: Bajka
K032193 616 009 59 01931 16
14.

109

BAJER SP POL 2007 wałach kara/163 F: Rabiates Turbud Z
M: Baśka - Łobzanka
BRAK POL009640142
15.

181

BALOU BOY BAYER GER 2006 Wałach kasztanowata F: Balou du Rouet
M: Zadora
brak DE481810037106
16.

13

BARKO FLY SP POL 2012 wałach gniada/172 F: Chacco Blue
M: Barycza
brak 616009640039912
17.

77

BAROS SP POL 2018 ogier gniada/168 F: Larron
M: / Avero
- -
18.

31

BARTONIA WLKP. POL 2012 Klacz kasztanowata/172 F: Faust Z / Furioso II
M: Balanga /Landjonker S
K021456 616007610161912
19.

112

BASANTI NN POL 2012 klacz siwa/165 F: Idol
M: Bagietka
Brak 616007610055212
20.

119

BASANTI SP POL 1.08.2012 klacz siwa/165 F: IDOL
M: BAGIETKA
brak 616007610055212
21.

180

BIBIANA F:
M:
22.

28

BORYS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 wałach gniada/167 F: BASZA
M: BIGAMA
brak 009640077703
23.

95

BRANCO SP POL 2004 wałach jasnokasztanowata/170 F: Sir Neel/ Darco
M: Barka/ Jarabub
K009100 POL009640036804
24.

64

CALIDA HANNOVER GER 2010 Klacz gniada/161 F: Catoki
M: Snow white
K019373 De 431316772110 Brak
25.

174

Calvados F:
M:
26.

137

CAMILLO 197 HOL GER 2010 Wałach gniada/174 F: Cash H /
M: Leni I /
K019874 DE421000524210
27.

103

CARDINA L HOLSZTYNSKA POL 2016 klacz siwa/164cm F: Cardino
M: D-Con Aires
K030111 DE421000709516
28.

139

CAREWICZ SP POL 2011 Wałach gniada F: Vandamme / Guidam
M: Cyranka / Cavalliero
K021019 616009640003311
29.

65

CARLETTO OLDENBURGER GER 2017 wałach gniada/170 F: Carrera
M: Lizza
K033236 De14810336217
30.

30

CARTAGO M HOLSZTYN GER 2013 wałach gniada/166 F: Centurion
M: Wichita
K029404 DE 421000010613
31.

37

CAVALIADA KUC POL 2012 mare bay/kuc:129 F: Nn
M: Nn
none n
32.

136

CEJLONKA SP POL 2015 klacz gniada/169 F: Salomon
M: Centina
Brak Brak
33.

124

CELEBRA SP POL 2009 Klacz siwa/165 F: Egzamin
M: Celebra
Brak
34.

147

CHACCA HANNOVERANER POL 2010 Klacz gniada/164 F: Chacco-Blue
M: Wonder Mickey
K023142 DE 431310581010
35.

146

CHANEL M SP POL 2016 klacz siwa/163 F: HICKSTEAD WHITE
M: CHACCA
K030602 616098200130717
36.

140

CHANNA OLDS GER 2016 klacz gniada/170 F: CHANCENREICH
M: CELINA
K032920 DE418180291716
37.

138

CHARLY BLUE 0 POL 2017 wałach siwa/0 F: Chacoon Blue
M: 0
0 0
38.

121

CLAPTON SP POL 2017 wałach gniada/172 F: Tangelo VD Zuuthoeve /
M: Clarima SR /
K032875 616009510181217
39.

36

CODI KUC POL 2010 mare grey/kuc:114 F: Nn
M: Nn
none n
40.

3

COMMON SENSE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 wałach gniada/- F: Larron
M: Cortina
- 616009610232610
41.

35

COOL BOY RED WINE OLDENBURG POL 2017 ogier siwa/172 F: Cornet Obolensky
M: Diadora/Diamant de Semilly
K033484 DE418180121017
42.

54

CORIDA KUC POL 2007 klacz dereszowata/kuc:118 F: Nn
M: Nn
brak nn
43.

71

CORNET`S SUNSHINE WESTF GER 2013 Wałach siwa F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Puppi Wilma / Weinberg
K022732 DE441411086513
44.

18

CORRADO X HOL POL 2008 Wałach gniada F: Corrado I / Cordelabryere
M: Baroness X / Fernando
K015030 DE421000282408
45.

62

COUGAR HOL POL 2008 ogier siwa/170 F: Carthago/ Capitol I
M: T-Calazia/ Calato
K016442 DE421000540708
46.

47

CYGANKA TYP POGRUBIONY POL 07.05.2015 klacz bułana/mk:149 F: NN
M: NN
K031910 616 999 64 00789 15
47.

81

CYRANKA SP POL 2008 klacz gniada/mk:mk:157 F: Bolero De Ravel
M: Cyklamena
K022933 616009640102108
48.

157

CZAKRAM Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 wałach gniada/165 F: Chellano's Boy D Z
M: Czelari
K016726 POL009670135808
49.

94

D-KROPKA KUC POL 2009 klacz siwa/kuc:144 F: Wykusz / Palas
M: Didel / nn
K028780 616013680114509
50.

153

DAJANA SP POL 2010 klacz ciemnogniada/170 F: PIORUN
M: DAMA PIK
K032201 616009640083010
51.

145

DAKATO GOLD M. SP POL 2015 wałach gniada/168 F: STAKKATO GOLD han.
M: DALIA sp/Cancoon hol.
K027135 616009640020315
52.

144

DALIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz gniada/167 F: CANCOON
M: DIANA
K020949 616 009 64 00737 09
53.

7

DARK CHOCOLATE MAXX OLD POL 2013 klacz gniada/170 F: Darco
M: Cel’est Z
K033315 276418182548113
54.

12

DEAUVILLE S SP POL 2015 wałach kasztanowata/169 F: Leoville
M: Driada z
K032108 616009520036815
55.

90

DELFINA SP POL 2017 klacz gniada/163 F: Noe d'isle
M: Delta 1
brak 616 009 67 01 147 17
56.

126

DELGADO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach kasztanowata/180 F: Czarczaf
M: Daria L
Brak 616009520029416
57.

84

DELICJA XX POL 2011 klacz gniada/X F: Sorbie Tower
M: Drobnostka
xx 616 POL 11007116T
58.

29

DEPUTY 8 OLD GER 2010 wałach kasztanowata/173 F: De Kooning
M: Fackeja
K024258 DE433330638110
59.

87

DIANA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Corde /
M: Diablica /
K015031 POL009640081406
60.

133

DIEGO SP POL 2017 ogier ciemnogniada/167 F: Grandorado TN / Eldorado Van De Zeshoek
M: D E.FEU D'hiver (NLD) / Diamant De Semilly
K031970 616009510105817/B0128595S
61.

66

DIVA -W HOL GER 2016 klacz gniada/170 F: Latour VDM / Darco
M: Cassandra / Cachas
K031429 DE431436918816
62.

20

DOM PRINZIGNON MELLONI Z Z POL 2017 ogier ciemnogniada/170 F: Dominator 2000 Z / Diamant De Semilly
M: Cornet'd Coup / Cornet's Prinz
K033732 056015Z55337217
63.

78

DON FUEGO CORRIENTE HANN POL 2016 wałach ciemnokasztanowata/173 F: Don Sandrino
M: Elvita
K029822 DE431436951116
64.

141

DUBAJ M. Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach kara/175 F: Farmer
M: DALIA
K024949 616009640043314
65.

123

EFFORT Z ZANGERSHEIDE POL 2017 wałach gniada/167 F: Ekwdor
M: My Lady VII
brak 056015Z55365117
66.

25

ELEAR Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach gniada/176 F: Solaris
M: Ella Fama
K028864 6160095201067
67.

132

ELEKTRA O SP POL 2015 klacz gniada/172 F: Numerus / Numero Uno
M: Enigma / Vandamme
K027896 616007610017615
68.

98

ELIO 4 KWPN POL 2009 wałach gniada/172 F: Warrant
M: Winks
K031833 528003200909248
69.

79

ELTIO X CZE 2007 gelding dark bay/168 F: Elias
M: Tiara
x 203 010 237365706
70.

60

ELZA SP POL 2012 klacz siwa/155 F: CZOS
M: EMI
BRAK 616009640088812
71.

122

ERCO Z ZANG POL 2016 wałach gniada/168 F: Ekwador / Elvis
M: Calma / Ciacomo
K030796 056015Z55849416
72.

44

EURUTEC TOSIA KUC FEL POL 2009 klacz gniada/kuc:143 F: Figaro
M: Tola
K021828 616013610166511
73.

120

EVITA Z ZANGERSHEIDE POL 2016 klacz gniada/// F: Ekwador
M: Columbia
K032815 056015Z55849516
74.

38

F-LADY KUC POL 2015 mare light chestnut/kuc:kuc:ku F: Tornado-G
M: Florika
brak nn
75.

55

FANTASTA SP POL 2007 gelding bay/mk:151 F: Darwin
M: Fany
none n
76.

85

FILER SP POL 2002 gelding dark bay/167 F: Contender Son
M: Fila
K007073 09045
77.

110

FOR LEONARDO PKSP POL 2018 wałach kasztanowata/167 F: NN
M: NN
brak 616999661265618
78.

43

FRANCESCO SP POL 2008 Wałach siwa F: Landor /
M: Finezja /
K017102
79.

134

FRANCOIS LULU SP POL 2009 wałach gniada/170 F: Wolf's Panter
M: Frezja
K021451 616007640080809
80.

155

GLADIATOR SP POL 2007 wałach siwa/172 F: Cottonclub
M: Gloria
K017441 616009640092407
81.

161

GLADIATOR KUC POL 2015 wałach inna/kuc:136 F: Nn
M: Nn
Brak 616999610034715
82.

154

GLENMORANGIE OLDENBURG POL 2016 wałach gniada/173 F: Sandro Hit
M: Grappa
Brak 124
83.

46

GOOD-DAY SP POL 2010 wałach ciemnogniada/168 F: nn /
M: nn /
K017464 616999610169110
84.

41

GULLIVER SP POL 2015 wałach skarogniada/172 F: Numerus
M: Giza KG
Brak 616009640030015
85.

172

Halloumi F:
M:
K026385
86.

111

HAPPY NELLY K PKSP POL 2016 klacz siwa/164 F: FAREZZO B
M: HAPPY GIRL
brak 6160096400909016
87.

165

HARRIS / POL 2008 wałach siwa// F: /
M: /
K017820 616009580791108
88.

173

Hedora F:
M:
89.

24

HELLIA TG WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/mk:154 F: Number One
M: Helcia
K030609 616007610206917
90.

5

HELLO BABY AVERTEN AES POL 2018 klacz siwa/167 F: Cristallo I
M: Hellada
K033316 Brak
91.

26

HENSAL SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Salamon
M: Henrietta
K029807 616009640022615
92.

15

HICORA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 klacz gniada/162 F: Contendor
M: Herbia
K025303 616009680038210
93.

23

HIOYALINE KWPN NED 2012 klacz gniada/168 F: Eurocommerce Napels / Carthago
M: Ioyaline / Waterman
K027704 528003201210482
94.

58

HIT SP POL 2015 wałach kasztanowata/175 F: CANTERO
M: HESTJA
K028054 616009530038715
95.

128

HOLLY ROSE HOL POL 2015 klacz gniada/170 F: KANNAN
M: ZARIN XV
K032060 DE421000603215
96.

42

INDEGO KUC POL 2018 wałach kara/kuc:138 F: Don Mateo
M: Ira
Brak 616013610207518
97.

164

INDISSIMO SP POL 2012 wałach siwa// F: Ekwador
M: Imberly
K023166 /
98.

129

JAWA SP POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cancoon / Colman
M: Jagoda / Corde
K017587 616009640073609
99.

159

JUST DO IT ŚLĄSKA POL 2014 klacz gniada/160 F: Alen
M: Just to bd
Brak 616008600235314
100.

158

KAISER KUC POL 2007 wałach kasztanowata/kuc:brak F: NN
M: NN
K029997 616999640091807
101.

57

KALA FLY SP POL 2013 klacz gniada/161 F: CHACCO FLY
M: KALA
K025295 616 009 64 00619 13
102.

76

KASZMIR SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Correro
M: /Winner
. .
103.

69

KING`S LADY DN KWPN NED 2015 klacz gniada/170 F: Baltic VDL / Quaprice Z
M: Blue Lady / Chin Chin
K028821 528003201500440
104.

45

KIRMINA SP POL 2015 klacz skarogniada/176 F: Alcatraz
M: Karelia
K029514 Brak
105.

151

KOKI D KUC POL 2013 wałach srokata/kuc:145 F: Apatyt
M: Koka D
brak 616013610038813
106.

168

LA CROUSE SP POL 2011 Wałach gniada F: Larron / Lancer II
M: Marabella / Castor
K020223 616009640036211
107.

10

LA PLATA SP POL 2006 klacz ciemnogniada/165 F: Palrgro
M: Libra
K031839 POL 009640062606
108.

56

LEXUS SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Czad / Dido
M: Leika / Einklang
K019535 POL009610043609
109.

61

LIBRA OLDENBURSKA POL 2016 klacz kasztanowata/168 F: Vulkan L
M: Lira II
brak 276418180337416
110.

143

LIMONKA M. SP POL 2016 klacz siwa/164 F: HICKSTEAD WHITE
M: LEMONIADA
K029836 616 009 64 00722 16
111.

74

LIVETTO HOL POL 2018 ogier gniada/171 F: Livello
M: / Calido
- -
112.

75

LIVORNO HOL POL 2018 ogier gniada/165 F: Loveless
M: / Canto
- -
113.

177

LOGAN SP POL 2007 Wałach inna/mk:156 F: Liguster
M: Tangana
Brak
114.

142

LOLITA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Turbud Quirinus
M: Lena
K020953 616 009 64 00923 09
115.

156

LUCAS SP POL 2010 wałach gniada/168 F: Cartier II
M: Lantana
K019442 616009640069910
116.

106

LUCKY KUC POL //// wałach siwa/kuc:/// F: ///
M: ////
/// //__
117.

176

LWIA F:
M:
118.

117

MAD MAX KWPN NED 2017 ogier kasztanowata/170 F: Glasgow-W Merelsnest /
M: Zapatero / Cascavelle
K031916 528003201706375
119.

17

MAGIA SP POL 2009 Klacz dereszowata F: Hiacynt /
M: Mewa /
K014736
120.

33

MANCHESTER RED WINE OLD. (OS) POL 2016 ogier kasztanowata/168 F: Mylord Carthago SF/
M: Kleona Bonita hol./ Stakkato han.
K029392 418189120716
121.

116

MEAJESTIC MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/158 F: Master
M: Matura
brak 616006640082714
122.

73

MEDISSON HOL POL 2018 ogier gniada/165 F: Million Dollar
M: / Canto
- -
123.

72

MILLENIUM STAR HOL POL 2018 ogier gniada/170 F: Million Dollar
M: / Calato
- -
124.

113

MILO KWPN POL 2017 wałach kara/172 F: Hennessy
M: Berlinda
K032554 528003201704161
125.

108

MILO KWPN POL 2017 wałach kara/176 cm F: Hennessey
M: Berlinda
Brak 528003201704161
126.

16

MIRAŻ MAŁY KOŃ POL 2007 wałach kasztanowata/mk:144cm F: Fikuś
M: Malarka
brak 616 013 64 01129 07
127.

21

MON CHERIE HOLSZTYŃSKA POL 2018 wałach siwa/160 F: Cardino / Carthago
M: D-Con Aires / Chupamint
K034044 DE421000753718
128.

88

MONET KUC POL 2016 ogier izabelowata/kuc:146 F: ...
M: ...
... ...
129.

53

MY POWER OF LIFE GT SP POL 2012 klacz siwa/170 F: Con Calma / Calato Z
M: Marihuana P / Louis
K024017 616009520016912
130.

86

NADIR SP POL 2014 wałach ciemnokasztanowata/170 F: Arcygraf
M: Nowina
K027871 61600961093514
131.

80

NAGATO SP POL 2007 Wałach skarogniada/167 F: Karbon
M: Nauma / Vilnius
K022014 POL009600058207
132.

91

NEBRASKA KUC POL 2008 klacz srokata/kuc:kuc:ku F: Nn
M: Nn
Brak 616 999 64 0119008
133.

175

NORWID F:
M:
134.

19

NUGAT SP POL 2018 wałach kasztanowata/. F: MAGNUM VD BISSCHOP
M: NADIA
Brak B0101912S
135.

52

NURIA - SZ SP POL 2016 klacz siwa/172 F: Socrates
M: Nubia
K030578 616009610057416
136.

63

NUTA KUC POL 2011 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K029861 616999640086411
137.

150

PAINTED WHITE COURTIER BWP BEL 2015 klacz gniada/170 F: Lordanos / Landos
M: Idefixe Courtier / Argentinus
K028983 056-002-W00310103
138.

152

PERŁA KUC POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K030176 616999520140811
139.

11

PIRAT WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach siwa/kuc:149 F: Delgor
M: Pora
K023491 616007670137309
140.

39

POLIA HUCULSKA POL 2014 klacz myszata/kuc:140 F: Miluś
M: Proza
Brak 6160126601690
141.

130

RAINBOW SP POL 2016 klacz skarogniada/168 F: Rotmistrz
M: Rodania
K029863 616009640031516
142.

67

RENA LUNA OLDENBURSKA POL 2014 klacz skarogniada/163 F: Quaterback
M: Rena Aurora
K032185 DE433330683714
143.

92

RIBELLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 klacz siwa/163 F: Cantanis
M: Riwiera
brak 616009640130504
144.

96

ROKFOR SP POL 2002 wałach kara/X F: Emetyt
M: Rawa
K018468 POL 009 53 00114 02
145.

114

SAINT ETIEN SP POL 2012 wałach gniada/164cm F: Le Voltaire
M: Salsa D’Eronville
KO32915 616009680024212
146.

131

SAMSEL LAZAR OLD POL 2017 ogier kasztanowata/166 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Velvet Lazar / Verdi
K032436 DE433330824717
147.

27

SAPHIRA VAN DE MAALDERIJ KUC BEL 2014 klacz siwa/kuc:146 F: NN
M: NN
K031388 056022000299886
148.

149

SEVILLA HANN POL 2015 klacz ciemnogniada/170 F: Stolzenberg / Stakkato
M: Quinta / Quintender
K030854 DE431318308115
149.

107

SHARONA RED WINE SP POL 2017 klacz siwa/165 F: Untouchable
M: ///////
Jjjj 616009640079917
150.

125

SHERRY LADY KUC POL 2014 klacz siwa/kuc:135 F: Piorun
M: Osaka
Brak Brak
151.

179

SOLANDRIA F:
M:
152.

SOLANDRIA SP POL 2003 mare grey/xx F: Insider
M: Sodoma
K012818 POL009670024704
153.

48

SPARTAN SP POL 2012 wałach siwa/170 F: Vandamme
M: Space Girl
K021192 616009610140812
154.

49

STAKKATO BLUE WESTFALSKA POL 2014 wałach gniada/168 F: Seitensprung
M: Cimara
K028591 De441410851615
155.

68

STAKKATONI DSP GER 2015 Ogier ciemnogniada/170 F: Salz Dre Erde han./
M: Corinna DSP / Christ han.
K027243 456560439315
156.

160

TARA SP POL 2006 klacz tarantowata/170 F: Nirkan
M: Terawita
K017443 POL009640073106
157.

4

TONGO KUC POL 2007 wałach siwa/kuc:- F: Nando
M: Tangana
- POL 013 64 00135 07
158.

166

TROLL KM POL 2003 wałach kasztanowata/mk:156 F: MARKIES V
M: TARIA
K032203 616013640056303
159.

97

URUGWAJ SP POL 2005 Ogier kasztanowata F: O'Key / Orly T
M: Uroda / Qumball
K011013 POL009670071505
160.

VAINQUEUR DU ROUET SP POL 2007 wałach gniada/xx F: Bajou Du Rouet
M: Wedeta
brak POL009660250007
161.

34

VENECIA RED WINE OLDENBURG POL 2015 klacz gniada/172 F: Latour TN
M: Newton
K028313 DE418180104015
162.

70

VIEDŹMIN SP POL 2015 wałach kara/165 F: Ulco
M: Victoria TB
K028069 616009610182315
163.

170

Wall Street Boy F:
M:
164.

127

WASKO WLP POL 2015 wałach ciemnogniada/- F: Ramirado
M: .
- -
165.

40

WERISA TYP SZLACHETNY POL 2016 klacz siwa/mk:150 F: Halo Shy Musik
M: Wyprawka
Brak 616999640083016
166.

59

WIERZBINA MAŁOPOLSKA POL 2005 Klacz kasztanowata F: Banita
M: Wiflora
brak
167.

115

WILSON AUS DER SCHUTZENDEN HAND KNABSTRUPPER GER 2017 wałach tarantowata/170cm F: William
M: Tomentosa aus der Schutzenden Hand
brak 410100004417
168.

22

ZIDAN WLKP. POL 2015 wałach gniada/170 F: Zinedine/Guidam
M: Dera/Harwest
K031012 616007610217515
169.

51

ZIPSY DIPSY HOLLY COW NN POL 2018 mare other/kuc:145 F: Nn
M: Nn
none n
170.

50

ZOLTHAN Brytyjski Koń Sportowy POL 2018 ogier kasztanowata/170 F: Fortino 12
M: Zenobia B
brak 826041000171164
Rider Club
Competition
Prize
Fabisiak Aleksandra LKS Dragon Nowielice
200
200
SUM:
400.00
Gałan Katarzyna KJ Bonin
200
SUM:
200.00
Hałgas Weronika LKS Dragon Nowielice
250
SUM:
250.00
Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
400
SUM:
400.00
Mycio Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
150
SUM:
150.00
Prajwocki Adam bpk
50
SUM:
50.00
Romanowska Marta KJ Bonin
250
SUM:
250.00
Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno
250
150
SUM:
400.00
Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
150
SUM:
150.00
Tousty Emilia KJ KOKO Brzeźniki
100
SUM:
100.00
Zakrzewski Michał Klub Jeździecki Derby Budzistowo
300
300
250
150
350
350
400
100
50
100
100
200
SUM:
2650.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamelak Weronika
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
LA CROUSE (168)
2022-05-07
2022-05-07
7
Antoniewska Wiktoria
KJ Cavallo Szczecin
LIVORNO (75)
2022-05-07
14
2022-05-07
8
Babij Nadia
NORWID (175)
2022-05-08
1
2022-05-08
28
2022-05-08
21
Bakowicz Sissy
KJ Kaja Grzybowo
APACZ (167)
2022-05-08
2022-05-08
1
Banasiak Weronika
BRAK
2022-05-08
8
2022-05-08
Biedrzycka Blanka
KJ EQUITATION LUBKOWICE
LEXUS (56)
2022-05-07
8
2022-05-07
2
2022-05-08
5
2022-05-08
Błażkowska Nela
Bez Przynależności Klubowej
CORIDA (54)
2022-05-07
1
2022-05-07
10
Bobik Jacek
LKS Dragon Nowielice
CHANNA (140)
2022-05-07
7
2022-05-07
11
Bogdańska Sandra
BPK
2022-05-07
18
2022-05-07
9
2022-05-08
8
2022-05-08
Bogusz Oliwia
Klub Jeździecki Bonin
2022-05-07
6
2022-05-07
31
2022-05-08
6
2022-05-08
7
Borowska Jagoda
JKS Melloni Horses
COUGAR (62)
2022-05-07
12
2022-05-08
16
Brysiak Julia
BPK
PIRAT (11)
2022-05-07
22
2022-05-07
5
Brzeziński Igor
JKS Melloni Horses
2022-05-07
1
2022-05-07
1
2022-05-07
26
2022-05-08
1
2022-05-08
22
2022-05-08
Buczek Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
2022-05-07
1
2022-05-07
2022-05-07
11
Budny Jakub
Bpk
DELGADO (126)
2022-05-07
1
2022-05-07
34
2022-05-07
Chorążewska Milena
Pegaz Reda
MILO (108)
2022-05-08
14
Chruściewicz Joanna
KJ Cavallo Szczecin
LIVETTO (74)
2022-05-07
2022-05-07
32
BAROS (77)
2022-05-07
15
2022-05-07
13
Ciszek-Lewicka Małgorzata
KJ Czahary Pogorzelica
2022-05-07
14
2022-05-07
13
2022-05-07
6
2022-05-07
27
Czapska Alicja
Klub Sportów Jeździeckich Zagozd
2022-05-07
2022-05-07
15
Czernik Natalia
KS Verso La Natura
2022-05-07
10
2022-05-07
23
2022-05-08
13
2022-05-07
18
2022-05-08
22
2022-05-07
5
2022-05-08
4
2022-05-07
21
2022-05-08
15
Czyżyk Lena Misza
JKS Neksico Kędzierzyn
DELFINA (90)
2022-05-08
23
2022-05-08
1
Dzierżanowska Maja
Brak
WERISA (40)
2022-05-08
1
2022-05-08
24
Fabisiak Aleksandra
LKS Dragon Nowielice
CARTIGA (148)
2022-05-07
1
200
2022-05-07
2
200
Fąfara Anastazja
Bez Przynależności Klubowej
BASANTI (112)
2022-05-08
5
2022-05-08
Fedorczak Wiktoria
BIBIANA (180)
2022-05-08
1
2022-05-08
29
2022-05-08
Fic Natalia
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
CZAKRAM (157)
2022-05-07
2022-05-07
18
2022-05-08
4
2022-05-08
Fic Zofia
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
KAISER (158)
2022-05-07
1
2022-05-07
27
2022-05-08
7
2022-05-08
6
2022-05-07
Fogt- Busler Iwona
BRAK
BAJER (109)
2022-05-08
1
2022-05-08
9
Gabrysiak Julia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
ANTENAT (82)
2022-05-08
1
2022-05-08
31
Hedora (173)
2022-05-08
1
2022-05-08
13
Gałan Katarzyna
KJ Bonin
RAINBOW (130)
2022-05-08
1
200
2022-05-08
5
Gibowska Vivien
JKS Melloni Horses
2022-05-07
21
2022-05-07
1
2022-05-07
19
2022-05-08
24
2022-05-08
6
2022-05-08
Grabowska Nikola
Bez Przynależności Klubowej
BASANTI (119)
2022-05-08
1
Gużkowska Maja
Klub Jeżdziecki Castello Bonin
LUCKY (106)
2022-05-07
1
2022-05-07
2022-05-07
29
Gużkowski Maciej
KJ Bonin
2022-05-07
25
2022-05-07
14
Hałgas Weronika
LKS Dragon Nowielice
CAREWICZ (139)
2022-05-07
4
2022-05-07
2
250
Hernas Zuzanna
KJ Koko Brzeźniki
2022-05-08
1
2022-05-08
27
Jackowiak Weronika
KJ Caris Kamień Pomorski
CYGANKA (47)
2022-05-07
2
2022-05-08
14
2022-05-08
2022-05-07
17
Janicka Patrycja
Klub Jeździecki Kaja
B-MAJKA (162)
2022-05-08
28
2022-05-08
3
Jarecka Blanka
KS Verso La Natura
2022-05-07
6
2022-05-07
2022-05-08
10
2022-05-08
2022-05-07
2022-05-07
23
2022-05-08
2022-05-08
13
Jasikowska Sandra
JKS Melloni Horses
ELEAR (25)
2022-05-07
2022-05-07
35
2022-05-08
23
2022-05-08
7
Kaczorowska Julia
BPK
CODI (36)
2022-05-07
1
2022-05-07
10
F-LADY (38)
2022-05-07
23
2022-05-07
1
Katholm Claudia
JKS Neksico Kędzierzyn
2022-05-08
1
Kawalec Wiktoria
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
BRANCO (95)
2022-05-07
24
2022-05-07
Kaźmierczak Kornelia
JKS Neksico Kędzierzyn
2022-05-08
1
Kaźmierczak Łukasz
JKS Melloni Horses
MAD MAX (117)
2022-05-07
15
2022-05-07
Kiedrowska Agnieszka
Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2022-05-07
1
2022-05-07
21
2022-05-07
2022-05-07
21
2022-05-07
20
Kiedrowska Olga
brak
POLIA (39)
2022-05-08
2022-05-08
1
Klimczak Wiktoria
Kj Koko Brzeźniki
2022-05-07
21
2022-05-07
23
Kokowska Katarzyna
KJ Koko
2022-05-08
30
2022-05-08
4
2022-05-08
1
Konopczyńska Amelia
Bez Przynależności Klubowej
MILO (113)
2022-05-08
16
Kopeć Anna
JKS Pęczerzyno
2022-05-07
11
2022-05-08
10
2022-05-07
28
2022-05-08
15
SPARTAN (48)
2022-05-07
2022-05-08
8
2022-05-07
9
2022-05-08
10
2022-05-07
7
2022-05-07
8
2022-05-08
7
2022-05-08
18
Kopeć Maia
JKS Pęczerzyno
KOKI D (151)
2022-05-07
2022-05-07
2022-05-07
Korzeniowska Helena
UKJ Leonardo
PERŁA (152)
2022-05-08
1
2022-05-08
10
Kozub Sara
Klub Jeździecki Kaja
DAJANA (153)
2022-05-08
3
2022-05-08
Krawiec Martyna
KS Verso La Natura
ABIGEJ (32)
2022-05-07
19
2022-05-07
7
2022-05-08
6
2022-05-08
8
Kubisz Lena
JKS Neksico Kędzierzyn
ARNIKA (89)
2022-05-08
1
Kunert Aleksandra
Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
DELICJA (84)
2022-05-07
22
2022-05-07
FILER (85)
2022-05-07
8
2022-05-07
9
Laskowska Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
INDEGO (42)
2022-05-07
1
2022-05-07
1
2022-05-07
1
2022-05-08
2
2022-05-08
28
2022-05-08
1
Laskowska Katarzyna
Bez Przynależności Klubowej
2022-05-07
31
2022-05-07
2022-05-08
25
2022-05-08
Lemieszek Amelia
KS Verso La Natura
MAGIA (17)
2022-05-07
1
2022-05-07
1
2022-05-08
2022-05-08
32
Lewicki Marek
KJ Czahary Pogorzelica
2022-05-07
14
2022-05-07
1
400
Litewka Julia
KJ EQUITATION LUBKOWICE
2022-05-07
31
2022-05-07
12
Lusina-Gołaś Aleksandra
KJ Bonin
EFFORT Z (123)
2022-05-07
23
2022-05-07
Maślana Alicja
SKJ Leśna Podkowa
2022-05-07
13
2022-05-07
2022-05-08
26
2022-05-08
ZIDAN (22)
2022-05-07
30
2022-05-07
25
2022-05-08
18
2022-05-08
16
2022-05-07
9
2022-05-08
5
2022-05-07
6
2022-05-08
6
Miarka Adam
ULKJ Stajnia Mann
INDISSIMO (164)
2022-05-08
21
2022-05-08
7
AVALANO (178)
2022-05-08
19
2022-05-08
11
Miechowicz Alan
JKS Melloni Horses
2022-05-07
17
2022-05-08
9
2022-05-07
25
2022-05-08
17
2022-05-07
32
2022-05-07
33
2022-05-08
9
2022-05-08
19
Murawska Maria
Brak
GLADIATOR (161)
2022-05-07
1
2022-05-07
2022-05-07
9
Mycio Julia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
Halloumi (172)
2022-05-07
3
150
Niebieszczańska Nadia
Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
HICORA (15)
2022-05-07
26
2022-05-07
Niesiołowska Maria
Bpk.
ALI (93)
2022-05-07
1
2022-05-07
1
Niesiołowska Zofia
bpk
2022-05-07
2022-05-07
3
Nitsche Ewelina
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
MIRAŻ (16)
2022-05-08
1
2022-05-08
18
Nowak Aleksandra
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
CEJLONKA (136)
2022-05-07
28
2022-05-07
11
Ostrówka Julia
Klub Jeździecki Derby
LUCAS (156)
2022-05-07
38
2022-05-07
29
Paprocka Martyna
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2022-05-07
16
2022-05-07
22
Pasek Andrzej
LKS Dragon Nowielice
NUGAT (19)
2022-05-07
29
Piniawska Maja
Klub Jeździecki Arpav
CARDINA L (103)
2022-05-08
4
2022-05-08
Pleban Oliwia
KJ Koko Brzeźniki
CYRANKA (81)
2022-05-07
14
2022-05-07
11
Pocałuńska Pola
Niezrzeszony
2022-05-08
15
2022-05-08
9
Polikowski Sławomir
JKS Agro-Pol Trzebiatów
URUGWAJ (97)
2022-05-07
8
2022-05-07
19
2022-05-08
5
2022-05-08
12
ELIO 4 (98)
2022-05-07
16
2022-05-07
17
2022-05-08
10
2022-05-08
9
Prajwocki Adam
bpk
GLADIATOR (155)
2022-05-07
25
2022-05-07
30
2022-05-08
3
50
2022-05-08
21
Przybyszewska Lena
Klub Jeżdziecki Kaja
TROLL (166)
2022-05-08
14
2022-05-08
Przykucka Wiktoria
Derby Budzistowo
LOLITA (142)
2022-05-07
28
2022-05-08
20
Pyclik Patrycja
BRAK
ELZA (60)
2022-05-08
20
2022-05-08
15
Romanowska Marta
KJ Bonin
2022-05-07
33
2022-05-07
13
2022-05-08
2022-05-07
2
250
2022-05-08
6
2022-05-07
21
2022-05-08
4
Salwin Pola
brak
2022-05-08
17
2022-05-08
12
Sałapatek Maja
Reimann Team Karlino
LOGAN (177)
2022-05-08
2
2022-05-08
17
Seren Krzysztof
BPK
2022-05-08
19
Skorupa Livia
JKS Melloni Horses
TONGO (4)
2022-05-07
1
2022-05-07
20
2022-05-08
24
2022-05-08
27
Smolińska Iga
KJ KOKO Brzeźniki
ROKFOR (96)
2022-05-08
1
2022-05-08
11
Sobolewska Natalia
Bez Przynależności Klubowej
NADIR (86)
2022-05-07
6
2022-05-07
Sobótka Maciej
JKS BALOTADE
2022-05-07
13
2022-05-07
27
2022-05-08
10
2022-05-08
12
2022-05-07
4
2022-05-08
9
2022-05-07
4
2022-05-08
20
Sowińska Daria
Klub Jeździecki Castello Bonin
BORYS (28)
2022-05-07
7
2022-05-07
1
2022-05-08
15
2022-05-08
2
Spisak Paweł
JKS Dako-Galant Skibno
2022-05-08
11
2022-05-08
14
ELEKTRA O (132)
2022-05-08
2
250
2022-05-08
3
150
DIEGO (133)
2022-05-08
14
2022-05-08
11
Stachura Nadia
Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
ELTIO (79)
2022-05-07
27
2022-05-07
18
Stańczak Natalia
Bez Przynależności Klubowej
2022-05-07
1
2022-05-07
1
Starecka Julia
Klub Jeździecki Derby
DUBAJ M. (141)
2022-05-07
11
2022-05-07
35
2022-05-08
11
2022-05-08
13
Stebnicka Zuzanna
Bez Przynależności Klubowej
2022-05-07
1
2022-05-07
1
2022-05-07
1
Strzałkowska Beata
KJ Cavallo Szczecin
2022-05-07
2
2022-05-07
4
2022-05-07
1
2022-05-07
3
Suwała Zofia
JKS Neksico Kędzierzyn
NUTA (63)
2022-05-07
2022-05-07
4
CALIDA (64)
2022-05-07
2022-05-07
Swastek Anna
Bpk
CELEBRA (124)
2022-05-07
1
2022-05-07
33
2022-05-07
Szczepanek Nelly
KJ Bonin
Ares (169)
2022-05-07
2022-05-07
1
Szczukiewicz Malwina
UKS KJ Bonanza Jędrzychowice
KIRMINA (45)
2022-05-07
24
2022-05-07
20
Szelangiewicz Jakub
KJ Bonin
EVITA Z (120)
2022-05-07
20
2022-05-07
16
CLAPTON (121)
2022-05-07
20
2022-05-07
ERCO Z (122)
2022-05-07
34
2022-05-07
26
Szuster Kamila
JKS Melloni Horses
HENSAL (26)
2022-05-07
2022-05-07
5
2022-05-08
30
2022-05-08
16
Szymczak Gaja
KJ EQUITATION LUBKOWICE
TARA (160)
2022-05-07
2
2022-05-07
10
Tomczuk-Michalska Małgorzata
KJ Derby Budzistowo
JAWA (129)
2022-05-07
10
2022-05-08
3
150
2022-05-07
24
2022-05-08
12
Tomicki Marek
bpk
2022-05-07
34
2022-05-07
29
2022-05-08
13
2022-05-08
17
Tousty Emilia
KJ KOKO Brzeźniki
NAGATO (80)
2022-05-07
2
100
2022-05-07
32
Tuleja Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
2022-05-07
17
2022-05-07
12
2022-05-08
12
2022-05-08
Ulaczyk-Surowiec Joanna
BRAK
LIBRA (61)
2022-05-08
2022-05-08
1
Urbaniak Olga
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2022-05-08
2022-05-08
2022-05-08
Vinckier Izabela
JKS Melloni Horses
2022-05-07
19
2022-05-07
SEVILLA (149)
2022-05-07
5
2022-05-07
5
2022-05-07
4
2022-05-07
36
Wasiak Ewelina
KJ Cavallo Szczecin
KASZMIR (76)
2022-05-07
2022-05-07
Wąsowska Weronika
JKS Melloni Horses
2022-05-07
9
2022-05-07
39
2022-05-08
8
2022-05-08
8
Wesołowska Eliza
Bez Przynależności Klubowej
RIBELLA (92)
2022-05-08
2022-05-08
24
Wieczorek Pauline
LKS Dragon Nowielice
2022-05-07
12
2022-05-07
15
DIVA -W (66)
2022-05-07
7
2022-05-07
10
ALICE (118)
2022-05-07
10
2022-05-07
10
2022-05-07
12
2022-05-07
Winiarska Weronika
KJ AOJ ZUT Szczecin
2022-05-07
2022-05-07
Wintoch Ewa
ULKJ Stajnia Mann
HARRIS (165)
2022-05-07
28
2022-05-07
37
BALOU BOY (181)
2022-05-08
1
2022-05-08
Wiśniewska Paula
Bez Przynależności Klubowej
WASKO (127)
2022-05-08
1
2022-05-08
1
Zakrzewski Michał
Klub Jeździecki Derby Budzistowo
2022-05-07
6
2022-05-07
8
2022-05-08
4
2022-05-08
7
DALIA (144)
2022-05-07
1
300
2022-05-07
22
2022-05-08
1
300
2022-05-08
2
250
2022-05-07
3
150
2022-05-07
1
350
2022-05-08
1
350
2022-05-08
1
400
CHANEL M (146)
2022-05-07
5
2022-05-07
26
2022-05-08
5
2022-05-08
3
100
CHACCA (147)
2022-05-07
3
50
2022-05-07
3
100
2022-05-08
2
100
2022-05-08
2
200
Zalewska Lilianna
Klub Jeździecki Czahary
MONET (88)
2022-05-07
1
2022-05-07
24
Zalewska Zuzanna
Klub Jeździecki Czahary
DIANA (87)
2022-05-07
1
2022-05-07
30
Zaręba Krzysztof
Kasz. St. Promowania Sportów Konnych Kwieki
HIT (58)
2022-05-07
16
Zielony- Sokalska Zuzanna
bpk
LWIA (176)
2022-05-08
1
2022-05-08
12
2022-05-08

Number of Riders: 134

Number of Horses: 170

The sum of prizes: 5 000.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-042019-1, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl