Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Towarzyskie i Regionalne w Skokach
Modrzewie k.Goleniowa, 05.09.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
86 ACCEPTED 2021-09-04 09:27:42
2021-09-04 09:08:45
Karolina Matusik NISZA
  • 2x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
85 ACCEPTED 2021-09-04 09:28:13
2021-09-04 08:52:56
Wiktoria Hałabaty FORIS
  • 2x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
84 ACCEPTED 2021-09-04 09:27:52
2021-09-04 08:50:20
Antonina Grundmann NOWINA
  • 1x 1//mLL - dla KUCÓW - wys. 60 cm dwufazowy art. 274.1.5.3 towarzyski
  • 1x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
83 ACCEPTED 2021-09-04 09:30:22
2021-09-04 08:47:21
Łukasz Cieślak CON-SPIRITA
  • 2x 6//L - konkurs egzaminacyjny
82 ACCEPTED 2021-09-04 09:28:57
2021-09-04 08:46:51
Julia Jeż WIRGINIA
  • 2x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
81 ACCEPTED 2021-09-04 09:28:51
2021-09-04 08:44:39
Lena Zalewska FANAGOR
  • 1x 1//mLL - dla KUCÓW - wys. 60 cm dwufazowy art. 274.1.5.3 towarzyski
  • 1x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
80 ACCEPTED 2021-09-04 09:28:46
2021-09-04 08:43:38
Hania Piotrowska ORZESZEK
  • 2x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
79 ACCEPTED 2021-09-04 09:28:40
2021-09-04 08:41:52
Hania Piotrowska SZLACHCIC
  • 1x 1//mLL - dla KUCÓW - wys. 60 cm dwufazowy art. 274.1.5.3 towarzyski
  • 1x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
78 ACCEPTED 2021-09-04 09:28:35
2021-09-04 08:40:26
Martyna Hapka EUFORIA
  • 2x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
77 ACCEPTED 2021-09-04 09:28:29
2021-09-04 08:39:47
Maja Głuszyk ISKIERKA
  • 1x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
  • 1x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
76 ACCEPTED 2021-09-04 09:28:20
2021-09-04 08:38:43
Sylwia Barbarska MY LITTLE PONY
  • 1x 4//LL - BIZNES - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
75 ACCEPTED 2021-09-04 09:28:09
2021-09-04 08:38:07
Sylwia Barbarska PERŁA
  • 1x 4//LL - BIZNES - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
74 ACCEPTED 2021-09-04 09:42:15
2021-09-03 21:55:32
Anna Bieniek CARTEMOR
  • 2x 6//L - konkurs egzaminacyjny
73 ACCEPTED 2021-09-03 23:53:47
2021-09-03 21:49:33
Wiktoria Hałabaty SEKWANA
  • 2x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
  • 1x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
72 ACCEPTED 2021-09-03 23:53:52
2021-09-03 21:44:25
Maja Stępień TUNDRA
  • 1x 1//mLL - dla KUCÓW - wys. 60 cm dwufazowy art. 274.1.5.3 towarzyski
  • 1x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
71 ACCEPTED 2021-09-03 23:54:04
2021-09-03 20:21:36
Sandra Sadowska RIDOR
  • 2x 5//L - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
70 ACCEPTED 2021-09-03 21:42:01
2021-09-03 19:59:46
Hanna Kuczkowiak FALCO
  • 2x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
69 ACCEPTED 2021-09-03 21:42:30
2021-09-03 19:59:23
Hanna Kuczkowiak TITANIA FOREVER FOREST
  • 2x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
68 ACCEPTED 2021-09-03 21:42:08
2021-09-03 19:58:13
Marzena Chociej KAYEN
  • 1x 6A//L1 - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
  • 1x 7//P - Speed and Music - szybkości art. 239 tab. C
67 ACCEPTED 2021-09-03 21:42:23
2021-09-03 19:57:52
Marzena Chociej WU WEI
  • 1x 6A//L1 - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
  • 1x 7//P - Speed and Music - szybkości art. 239 tab. C
66 ACCEPTED 2021-09-03 19:48:07
2021-09-03 19:35:09
Klara Górajska ŚNIEŻKA
  • 1x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
  • 1x 5//L - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
65 ACCEPTED 2021-09-03 19:48:25
2021-09-03 18:53:45
Ewelina Wasiak KASZMIR
  • 2x 5//L - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
64 ACCEPTED 2021-09-03 19:48:33
2021-09-03 18:42:11
Beata Strzałkowska CASCADETTO
  • 1x 7//P - Speed and Music - szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 8//N - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
63 ACCEPTED 2021-09-03 19:48:39
2021-09-03 18:41:43
Joanna Chruściewicz COMME L’ETOILE
  • 1x 7//P - Speed and Music - szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 8//N - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
62 ACCEPTED 2021-09-03 19:48:46
2021-09-03 18:41:29
Joanna Chruściewicz HOLLYWOOD
  • 2x 5//L - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
  • 1x 6A//L1 - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
61 ACCEPTED 2021-09-03 19:49:01
2021-09-03 18:41:08
Joanna Chruściewicz QUINTANO
  • 2x 5//L - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
  • 1x 6A//L1 - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
60 ACCEPTED 2021-09-03 19:49:10
2021-09-03 18:40:12
Wiktoria Antoniewska KRONOS
  • 1x 8//N - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 9//N - dokładności art. 238.1.1
59 ACCEPTED 2021-09-03 19:49:19
2021-09-03 18:24:15
Martyna Przybylska ZUMBA
  • 1x 1//mLL - dla KUCÓW - wys. 60 cm dwufazowy art. 274.1.5.3 towarzyski
  • 1x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
58 ACCEPTED 2021-09-03 19:49:30
2021-09-03 18:23:54
Lakszmi Dżaman ZUMBA
  • 1x 1//mLL - dla KUCÓW - wys. 60 cm dwufazowy art. 274.1.5.3 towarzyski
57 ACCEPTED 2021-09-03 19:49:52
2021-09-03 18:23:32
Klaudia Kozłowska KANTATA
  • 1x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
  • 1x 4//LL - BIZNES - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
56 ACCEPTED 2021-09-03 19:50:13
2021-09-03 18:23:28
Maciej Żołądkiewicz ZARA
  • 1x 6A//L1 - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
  • 1x 7//P - Speed and Music - szybkości art. 239 tab. C
55 ACCEPTED 2021-09-03 19:50:24
2021-09-03 18:22:42
Maciej Żołądkiewicz NESKO
  • 1x 6A//L1 - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
  • 1x 7//P - Speed and Music - szybkości art. 239 tab. C
54 ACCEPTED 2021-09-03 14:53:56
2021-09-03 14:42:17
Hanna Sieracka ANAPON PROXIMO 82378
  • 2x 1//mLL - dla KUCÓW - wys. 60 cm dwufazowy art. 274.1.5.3 towarzyski
53 ACCEPTED 2021-09-03 14:23:59
2021-09-03 10:57:08
Krzysztof Tarasek URANO
  • 1x 6A//L1 - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
  • 1x 7//P - Speed and Music - szybkości art. 239 tab. C
52 ACCEPTED 2021-09-03 14:24:06
2021-09-03 10:56:35
Krzysztof Tarasek CASIUS
  • 1x 6A//L1 - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
  • 1x 7//P - Speed and Music - szybkości art. 239 tab. C
51 ACCEPTED 2021-09-03 14:24:26
2021-09-03 10:56:14
Krzysztof Tarasek BASTION II
  • 1x 6A//L1 - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
  • 1x 7//P - Speed and Music - szybkości art. 239 tab. C
50 ACCEPTED 2021-09-03 14:24:43
2021-09-03 10:55:38
Krzysztof Tarasek CALDERON
  • 2x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
49 ACCEPTED 2021-09-03 10:37:22
2021-09-03 09:23:18
Natasza Więzowska KONSTANCJA
  • 2x 5//L - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
48 ACCEPTED 2021-09-03 08:31:57
2021-09-03 08:05:43
Natalia Minko TROCZEK
  • 1x 5//L - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
  • 1x 6A//L1 - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
  • 1x 7//P - Speed and Music - szybkości art. 239 tab. C
47 ACCEPTED 2021-09-02 23:19:56
2021-09-02 20:06:11
Martyna Kołodziejczak ROMINELLA
  • 1x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
  • 1x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
46 ACCEPTED 2021-09-02 23:20:02
2021-09-02 20:01:58
Martyna Kołodziejczak ROMARINA
  • 1x 4//LL - BIZNES - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
  • 2x 5//L - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
45 ACCEPTED 2021-09-02 19:17:04
2021-09-02 16:56:20
Kornelia Trzybinska PYRALGINA S
  • 2x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
44 ACCEPTED 2021-09-02 19:17:18
2021-09-02 16:55:30
Kornelia Trzybinska GREY LOTTA
  • 2x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
43 ACCEPTED 2021-09-02 15:51:01
2021-09-02 15:17:09
Amelia Konopczyńska MILO
  • 2x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
42 ACCEPTED 2021-09-02 13:40:39
2021-09-02 13:15:38
Iwona Fogt- Busler BAJER
  • 2x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
41 ACCEPTED 2021-09-02 13:40:47
2021-09-02 13:08:33
Amelia Sobaniec FAUSTYNA
  • 1x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
  • 1x 5//L - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
40 ACCEPTED 2021-09-02 11:37:39
2021-09-02 11:36:29
Weronika Malinowska CZARINA
  • 1x 6A//L1 - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
  • 1x 7//P - Speed and Music - szybkości art. 239 tab. C
39 ACCEPTED 2021-09-02 11:37:45
2021-09-02 10:24:53
Pola Pocałuńska SAINT ETIEN
  • 2x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
  • 1x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
38 ACCEPTED 2021-09-02 11:37:50
2021-09-02 09:53:44
Klaudia Śmigórska JUMPER
  • 1x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
  • 1x 5//L - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
37 ACCEPTED 2021-09-02 08:44:46
2021-09-02 08:07:29
Pola Salwin WILSON AUS DER SCHUTZENDEN HAND
  • 2x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
36 ACCEPTED 2021-09-02 08:45:07
2021-09-01 21:34:39
Anna Kołek RAPINO
  • 2x 6//L - konkurs egzaminacyjny
35 ACCEPTED 2021-09-02 08:45:17
2021-09-01 19:27:10
Anna Maciejak NERGAL
  • 2x 4//LL - BIZNES - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
34 ACCEPTED 2021-09-02 08:45:23
2021-09-01 19:23:42
Emilia Frąckowiak WILBURG
  • 1x 5//L - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
  • 1x 6A//L1 - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
33 ACCEPTED 2021-09-03 08:32:01
2021-09-01 19:23:11
Michał Cwajda GIBSON
  • 1x 7//P - Speed and Music - szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 8//N - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
32 ACCEPTED 2021-09-02 08:45:34
2021-09-01 19:22:38
Natalia Łożewska REALLY IMPORTANT
  • 1x 4//LL - BIZNES - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
  • 1x 5//L - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
31 ACCEPTED 2021-09-02 08:45:40
2021-09-01 19:22:06
Aleksandra Zdrowska KALSHOI
  • 1x 4//LL - BIZNES - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
  • 1x 5//L - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
30 ACCEPTED 2021-09-02 08:45:47
2021-09-01 19:21:29
Ewa Hamerska TAMIZA
  • 1x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
  • 1x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
29 ACCEPTED 2021-09-02 08:45:52
2021-09-01 19:20:51
Michał Cwajda ODYS
  • 1x 6A//L1 - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
  • 1x 7//P - Speed and Music - szybkości art. 239 tab. C
28 ACCEPTED 2021-09-02 08:46:01
2021-09-01 19:20:21
Dominika Chojnacka KATALEYA
  • 1x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
  • 1x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
27 ACCEPTED 2021-09-02 08:46:16
2021-09-01 19:06:05
Aleksandra Lewandowska ARMANI
  • 1x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
  • 1x 5//L - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
26 ACCEPTED 2021-09-02 08:46:24
2021-09-01 17:23:32
Joanna Żuk NALIDAD AVERTEN
  • 2x 5//L - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
25 ACCEPTED 2021-09-02 08:46:30
2021-09-01 17:22:56
Jagoda Grydziuszko NOVARIS AVERTEN
  • 1x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
  • 1x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
24 ACCEPTED 2021-09-02 08:46:35
2021-09-01 17:02:58
Julia Ostrówka LUCAS
  • 1x 6A//L1 - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
  • 1x 7//P - Speed and Music - szybkości art. 239 tab. C
23 ACCEPTED 2021-09-01 16:10:01
2021-09-01 16:03:18
Weronika Jackowiak CYGANKA
  • 1x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
  • 1x 5//L - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
22 ACCEPTED 2021-09-01 11:21:09
2021-09-01 10:12:26
Monika Bekiesz CONDEUSZ
  • 1x 1//mLL - dla KUCÓW - wys. 60 cm dwufazowy art. 274.1.5.3 towarzyski
  • 1x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
21 ACCEPTED 2021-09-01 11:21:13
2021-09-01 09:57:27
Olga Urbaniak RENA LUNA
  • 2x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
20 ACCEPTED 2021-09-01 11:21:17
2021-09-01 09:56:53
Agata Kruszyniewicz RENA LUNA
  • 2x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
19 ACCEPTED 2021-09-01 11:21:31
2021-08-31 21:34:54
Leticia Lachowicz CAMELIA
  • 1x 6A//L1 - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
  • 1x 7//P - Speed and Music - szybkości art. 239 tab. C
18 ACCEPTED 2021-09-01 11:21:40
2021-08-31 18:38:49
Karina Bieńkowska KALOE
  • 1x 5//L - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
  • 1x 6A//L1 - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
17 ACCEPTED 2021-09-01 11:21:45
2021-08-31 14:25:10
Maria Laskowska VENDETTA
  • 1x 7//P - Speed and Music - szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 8//N - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
16 ACCEPTED 2021-08-31 13:12:17
2021-08-31 12:28:51
Klaudia Włodarczyk GANSEN
  • 2x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
  • 1x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
15 ACCEPTED 2021-08-31 13:12:29
2021-08-31 09:33:11
Dominika Felusiak KOWBOJ
  • 1x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
  • 1x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
14 ACCEPTED 2021-08-31 13:12:37
2021-08-31 09:32:50
Oliwia Wieliczko JUST RUBY
  • 1x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
  • 1x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
13 ACCEPTED 2021-09-01 11:21:59
2021-08-30 21:17:04
Kornelia Kijaczko QUINA
  • 2x 6//L - konkurs egzaminacyjny
12 ACCEPTED 2021-08-31 13:12:51
2021-08-30 19:34:56
Gabriela Wysokinska LOTKA
  • 2x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
11 ACCEPTED 2021-09-01 11:22:16
2021-08-30 19:10:44
Zbigniew Kałużny MAGIC BOY
  • 1x 6A//L1 - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
  • 1x 7//P - Speed and Music - szybkości art. 239 tab. C
10 ACCEPTED 2021-09-01 11:22:20
2021-08-30 18:04:07
Monika Wiśniewska DIVA
  • 1x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
  • 1x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
9 ACCEPTED 2021-09-01 11:22:24
2021-08-30 17:22:37
Emilia Jończyk LUIS
  • 2x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
8 ACCEPTED 2021-09-01 11:22:29
2021-08-30 17:19:37
Alicja Szubartowska LOLEK
  • 2x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
7 ACCEPTED 2021-09-01 11:22:32
2021-08-30 17:14:36
Zofia Plucińska MARTINI
  • 2x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
6 ACCEPTED 2021-09-01 11:22:37
2021-08-30 17:12:54
Florencja Paluch BELISSIMA
  • 2x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1 towarzyski
5 ACCEPTED 2021-09-01 11:22:41
2021-08-30 12:04:55
Malwina Szczukiewicz KIRMINA
  • 1x 6A//L1 - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
  • 1x 7//P - Speed and Music - szybkości art. 239 tab. C
4 ACCEPTED 2021-08-30 09:26:37
2021-08-30 08:03:51
Wiktoria Marcinkiewicz LUX
  • 2x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
3 ACCEPTED 2021-08-30 09:26:40
2021-08-29 14:53:07
Hania Michniewicz GULIWER
  • 1x 5//L - zwykły art. 238.2.1 towarzyski
  • 1x 6//L - konkurs egzaminacyjny
2 ACCEPTED 2021-08-29 11:53:47
2021-08-29 08:36:48
Laura Maciejkiewicz TICANOS
  • 1x 8//N - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 9//N - dokładności art. 238.1.1
1 ACCEPTED 2021-09-01 11:22:44
2021-08-02 09:35:08
Sandra Lodahl FARBELLA
  • 2x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Aneks 5 towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antoniewska Wiktoria JKS Cavallo Szczecin
2. Antoniewska Wiktoria KJ Cavallo Szczecin
2005 (J.)
O043658
3. Barbarska Sylwia JKS FARMA MODRZEWIE
S
O025047
4. Bekiesz Monika Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
S
O020600
5. Bieniek Anna Farma Modrzewie JKS
2003 (J.)
O043474
6. Bieńkowska Karina JKS Robir Chwalęcice
2005 (J.)
O048055
7. Chojnacka Dominika JKS Tornado Szczecin
2003 (J.)
O062378
8. Chruściewicz Joanna KJ Cavallo Szczecin
S
O002774
9. Cieślak Łukasz Stajnia Opal Jaglisko
S
O014386
10. Cwajda Michał JKS Tornado Szczecin
S
O002691
11. Dżaman Lakszmi Brak przynależności klubowej
2002 (MJ.)
Brak
Brak
12. Felusiak Dominika KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2006 (JM.)
Brak
13. Fogt- Busler Iwona BRAK
S
BRAK
14. Frąckowiak Emilia JKS Tornado Szczecin
2005 (J.)
O050560
15. Głuszyk Maja BRAK
2006 (JM.)
BRAK
16. Górajska Klara FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
2007 (JM.)
O057257
17. Grundmann Antonina brak
2008 (JM.)
brak
18. Grydziuszko Jagoda BPK
2009 (JM.)
Brak
19. Hałabaty Wiktoria Farma Modrzewie JKS
2005 (J.)
Brak
20. Hałabaty Wiktoria brak
2006 (JM.)
O057269
21. Hamerska Ewa JKS Tornado Szczecin
2010 (Mł.)
O063714
22. Hapka Martyna BRAK
2007 (JM.)
BRAK
23. Jackowiak Weronika KJ Caris Kamień Pomorski
2003 (J.)
O059465
24. Jeż Julia BRAK
2008 (JM.)
BRAK
25. Jończyk Emilia SKJ Karisma Benice
S
Brak
26. Kałużny Zbigniew Stajnia Opal Jaglisko
S
O014393
27. Kijaczko Kornelia Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
O058123
28. Kołek Anna FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
2005 (J.)
O052317
29. Kołodziejczak Martyna Klub Jeździecki Cavallo
S
brak
30. Konopczyńska Amelia Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
O051556
31. Kozłowska Klaudia Niezrzeszony
S
Brak
32. Kruszyniewicz Agata JKS Tornado Szczecin
S
O001352
33. Kuczkowiak Hanna KS Forest Pony Club
2007 (JM.)
O046461
34. Lachowicz Leticia Farma Modrzewie JKS
2006 (JM.)
O043664
35. Laskowska Maria BPK (Szczecin)
2005 (J.)
O037282
36. Lewandowska Aleksandra bpk
2006 (JM.)
O059672
37. Lodahl Sandra Reit- und Fahrgemeinschaft Pferdehof Ruhnau e.V.
2003 (J.)
Bark
38. Łożewska Natalia JKS Tornado
S
O050563
39. Maciejak Anna bpk
S
brak
40. Maciejkiewicz Laura JKS Robir Chwalęcice
S
O036622
41. Malinowska Weronika UKJ Leonardo
2003 (J.)
O042045
42. Marcinkiewicz Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
brak
43. Matusik Karolina brak
2008 (JM.)
brak
44. Michniewicz Hania bpk
2008 (JM.)
O057638
45. Minko Natalia KS Forrest Pony Club
2000 (MJ.)
O056277
46. Ostrówka Julia Brak
2004 (J.)
O040908
47. Paluch Florencja KJ Karisma Benice
2005 (J.)
Brak
48. Piotrowska Hania brak
2008 (JM.)
brak
49. Plucińska Zofia SKJ Karisma Benice
2005 (J.)
Brak
50. Pocałuńska Pola Niezrzeszony
0065871
51. Przybylska Martyna Brak przynależności klubowej
2005 (J.)
Brak
52. Sadowska Sandra Jeździecki Klub Sportowy Remi
S
O048653
53. Salwin Pola brak
2005 (J.)
O047487
54. Sieracka Hanna Jeździecki Klub Sportowy Remi
2013 (Mł.)
O063675
55. Śmigórska Klaudia KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2002 (MJ.)
O039431
56. Sobaniec Amelia bez przynależości klubowej
2007 (JM.)
O063385
57. Stępień Maja Farma Modrzewie JKS
2002 (MJ.)
Brak
58. Szczukiewicz Malwina JKS Tornado Szczecin
S
O011522
59. Szubartowska Alicja SKJ Karisma Benice
2006 (JM.)
Brak
60. Trzybinska Kornelia Ludowy Klub Sportowy Dragon Nowielice
2004 (J.)
O046885
61. Urbaniak Olga JKS TORNADO Szczecin
2004 (J.)
Brak
62. Wasiak Ewelina KJ Cavallo Szczecin
S
.
63. Wieliczko Oliwia KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2007 (JM.)
BRAK
64. Więzowska Natasza Jeździecki Klub Sportowy Remi
2009 (JM.)
O062561
65. Wiśniewska Monika Brak
2000 (MJ.)
Brak
66. Włodarczyk Klaudia BPK
2010 (Mł.)
Brak
67. Wysokinska Gabriela niezrzeszona
2006 (JM.)
brak
68. Zalewska Lena brak
2007 (JM.)
brak
69. Zdrowska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Tornado
S
O034305
70. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
S
O025075
71. Żuk Joanna JKS Melloni Horses
S
O003753
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

58

ANAPON PROXIMO 82378 KUC WAL. POL 2008 ogier kasztanowatodereszowata/kuc:121 F: STEEHORST FREELANCE 63285
M: ROCKBURY ROMANCE / EYARTH
K029309 826046010082378
2.

38

ARMANI OLDENBURG GER 2011 wałach gniada/183 F: Acantus GK
M: Naiti Bless
K024133 DE 418184046211
3.

45

BAJER SP POL 2007 wałach kara/163 F: Rabiates Turbud Z
M: Baśka - Łobzanka
BRAK POL009640142
4.

56

BASTION II HOL POL 2015 wałach siwa/166 F: BARACUDA
M: V-RUSAŁKA
K028291 DE421000528615
5.

26

BELISSIMA Polski Koń Szlachetny Pólkrwi POL 2007 klacz ciemnogniada/163 F: Louis
M: Babia
Brak 009540036407
6.

57

CALDERON DSP POL 2015 wałach siwa/170 F: CALEO
M: DOLORES
BRAK DE 456560485515
7.

17

CAMELIA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/165 F: Acapulco
M: Chanel
K030052 616999530214515
8.

7

CARTEMOR WESTFALSKA POL 2012 wałach gniada/183 F: Cassis
M: Lalelu
K032097 Brak
9.

61

CASCADETTO HOL GER 2016 ogier gniada/168 F: Cascadello hol. /
M: A-Lady Lancer hol. / Lancer II hol.
K029390 DE421000001716
10.

55

CASIUS NIEM.SPORT. POL 2015 ogier ciemnogniada/172 F: CALEO
M: VIOLA XXI
K028290 DE456560485615
11.

62

COMME L’ETOILE HOL GER 2016 ogier gniada/170 F: Comme il faut westf. /
M: Ratina R hol. / Acord II hol.
K029374 DE421000016916
12.

4

CON-SPIRITA HOLSZTYŃSKA POL 2017 klacz gniada/170 F: Con Spirito R
M: E-Campaniera
K032610 DE421000751717
13.

15

CONDEUSZ Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 wałach bułana/kuc:140 F: Tijd Vlijt's victor
M: Carisma
brak 616013640051915
14.

28

CYGANKA TYP POGRUBIONY POL 07.05.2015 klacz bułana/mk:149 F: NN
M: NN
K031910 616 999 64 00789 15
15.

42

CZARINA SP POL 2014 klacz gniada/170 F: Farmer
M: Czarnina
K030179 616009640086314
16.

22

DIVA TYP SZLACHETNY POL 07.07.2015 klacz kasztanowata/160 cm F: NN
M: TIANA
BRAK A0006251S
17.

82

EUFORIA SP POL 2005 Klacz gniada/165 F: Czumak
M: Eos
brak 009520097705
18.

70

FALCO KUC POL 2014 wałach siwa/kuc:146 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
19.

85

FANAGOR OO POL 2007 wałach gniada/148 F: Monar
M: Fanagoria
BRAK POL070000005443
20.

2

FARBELLA HANNOVERANER GER 2005 mare chestnut/165 cm F: Fabriano
M: Feine Wolke
None DE 431311200305
21.

46

FAUSTYNA SP POL 2006 klacz gniada/169 F: KUBA
M: FAUNA
KO19542 009610004206
22.

79

FORIS SP POL 2007 Wałach gniada/160 F: Folio
M: Doris
brak 009520074207
23.

11

GANSEN WIELKOPOLSKA POL 2008 Wałach kasztanowata/167 F: Statoil King
M: Gandawa
Brak POL007530036608
24.

5

GIBSON SP POL 2013 wałach siwa F: Statut /
M: Gilette /
K026695 616009040056713
25.

49

GREY LOTTA HANOWER GER 2014 klacz siwa/168 F: Grey Top
M: Candie
Brak DE431312007814
26.

10

GULIWER SP POL 2012 wałach gniada/168 F: NIMMEDOR I
M: GENEWA
K020915 616009670010012
27.

63

HOLLYWOOD SP POL 2017 ogier gniada/164 F: Cotton Club /
M: Holly / Romualdo
K031449 616009640009117
28.

81

ISKIERKA WIELKOPOLSKA POL 2004 Klacz siwa/165 F: SAPIECHA
M: ILWA
BRAK 007640017104
29.

44

JUMPER WIELKOPOLSKA POL // ogier gniada/177 F: Harwest
M: Juta
brak 007611060404
30.

13

JUST RUBY HOLST GER 2015 klacz gniada/172 F: Lyjanero
M: Po Corrado I
Brak -
31.

18

KALOE SP POL 2001 klacz siwa/- F: Spartakus /
M: Korsyka / Nidar
K019433 POL009600034601
32.

34

KALSHOI SP POL 2014 Wałach gniada/161 F: Bolshoi
M: Kamża
K029579 brak
33.

67

KANTATA SP POL 2009 klacz skarogniada/167 F: Literat
M: Kamela
Brak 6160096400679
34.

60

KASZMIR SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Correro
M: /Winner
. .
35.

37

KATALEYA SP POL 2012 klacz siwa/164 F: Catuzo
M: Kasjopea
K026675 616009640064412
36.

71

KAYEN SP POL 2013 klacz gniada/166 F: Nn
M: Nn
K032175 Brak
37.

27

KIRMINA SP POL 2015 klacz skarogniada/176 F: Alcatraz
M: Karelia
K029514 Brak
38.

53

KONSTANCJA SP POL 2003 klacz gniada/164 F: ELLIOT
M: KONSTYTUCJA
K018111 POL009640031303
39.

12

KOWBOJ WLKP. POL 2016 wałach gniada/163 F: Rumianek
M: Korina
Brak 616 007 61 02019 16
40.

65

KRONOS WKLP POL 2005 ogier gniada/171 F: Avero / Athlet Z
M: Klaudia/ Mangan
K010587 POL007610135505
41.

24

LOLEK PRYMITYWNA POL 2009 Wałach inna/mk:140 F: NN
M: NN
Brak Brak
42.

14

LOTKA SP POL 2014 Klacz kara/mk: F: NN
M: NN
brak
43.

41

LUCAS SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Cartier II
M: Lantana
K019442 616009640069910
44.

23

LUIS TYP SZLACHETNY POL 2013 Wałach ciemnogniada F: NN
M: NN
brak
45.

9

LUX SP POL 2016 wałach kara/165 F: Rumianek
M: Lena
brak 616009680056316
46.

21

MAGIC BOY SP POL 2014 wałach kasztanowata/173 F: Ramirez /
M: Mika /
K029996 616009640037314
47.

25

MARTINI WLKP POL 2008 Klacz siwa F: Lombard
M: Masaja
brak
48.

47

MILO KWPN POL 2017 wałach kara/172 F: Hennessy
M: Berlinda
K032554 528003201704161
49.

80

MY LITTLE PONY SP POL 2015 klacz ciemnogniada/mk:150 F: NN
M: NN
BRAK 616999661486012
50.

39

NALIDAD AVERTEN SP POL 2016 wałach gniada/184 F: La Calidad
M: Nova
K029827 616009640085216
51.

87

NEMEZIS LE VOLTAIRE WIELKOPOLSKA POL 11.02.2014 klacz srokata/167 F: Le Voltaire
M: Nita
K029993 616007640010814
52.

31

NERGAL SP POL 2011 wałach gniada/169 F: Che Guevara L
M: Nausica
K019081 616009610093811
53.

69

NESKO SP POL . wałach gniada/. F: Salamon
M: .
K025403 .
54.

76

NISZA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/167 F: Nordyk
M: Netela
BRAK 009610076405
55.

40

NOVARIS AVERTEN Polski Koń Sportowy POL 2017 wałach gniada/mk:155 F: Quvee Prestige
M: Nova
Brak B0131459S
56.

77

NOWINA KONIK POLSKI POL 2010 klacz myszata/mk:140 F: nn
M: nn
brak brak
57.

36

ODYS SP POL 2015 wałach ciemnogniada/165 F: Salamon /
M: Oriona /
K028853 616009640051515
58.

84

ORZESZEK KUC POL 2009 wałach gniada/kuc:140 F: nn
M: nn
brak brak
59.

78

PERŁA WLKP POL 2007 klacz siwa/160 F: Kreol /
M: Poza / Huan
K022610 007600342707
60.

88

PERŁA SP POL 2007 klacz siwa/165 F: Kreol
M: Poza / Huan
K022610 007600342707
61.

48

PYRALGINA S MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/168 F: Sword
M: Persja
Brak 616006580159314
62.

20

QUINA WESTFALSKA POL 2014 klacz gniada/171 F: Corleolord L
M: A-Quina
K031841 DE 441 411 255 114
63.

64

QUINTANO HOL GER 2017 ogier gniada/172 F: Quibery /
M: Zuriance /
K032816 DE421000084217
64.

30

RAPINO Niemiecki Koń Sportowy GER 2011 wałach gniada/163 F: Rapolino
M: Acadia
K028315 DE456370345811
65.

33

REALLY IMPORTANT Rheinisches Reitpferd GER 2014 wałach gniada F: Ribiano
M: Felina T
K030312
66.

16

RENA LUNA OLDENBURSKA POL 2014 klacz skarogniada/163 F: Quaterback
M: Rena Aurora
brak brak
67.

75

RIDOR Szlachetna Półkrew POL 2017 wałach siwa/180 F: Correro
M: Romea
K032166 616009640055417
68.

51

ROMARINA PKSP POL 2016 klacz siwa/165 F: Correro
M: Roma
brak A0014692S
69.

50

ROMINELLA PKSP POL 2015 klacz gniada/168 F: LARRON/LANCER II
M: ROMA/AVIANO
BRAK 616009640050715
70.

43

SAINT ETIEN SP POL 2012 wałach gniada/164cm F: Le Voltaire
M: Salsa D’Eronville
KO32915 616009680024212
71.

73

SEKWANA SP POL 2017 klacz gniada/mk:160 F: Bajkał
M: Samara
Brak Brak
72.

59

ŚNIEŻKA SP POL 2005 klacz siwa/168 F: Raper
M: Śmieszka
4450/20 009670149304
73.

83

SZLACHCIC KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc: F: VERDI PONYSPORT
M: Stokrotka
K024954
74.

35

TAMIZA KUC POL 2005 klacz gniada/kuc:140 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Farsa
K014263 POL013630041605
75.

8

TICANOS SP POL 2013 gelding bay/167 F: Canoso/Contact Me
M: Timbaly/Calido I
K024577 616009640005713
76.

6

TITANIA FOREVER FOREST DRP POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Figaro/Bolero
M: Titania /Navajo drp
Brak 616013640030511
77.

52

TROCZEK Deutsches Reitpony POL 2011 gelding bay/kuc:149 F: Nando
M: Tabakierka / Durello Top
K028318 POL616013640076711
78.

74

TUNDRA KONIK POLSKI POL 2008 klacz myszata/140 F: Brak
M: Brak
Brak Brak
79.

54

URANO HOL POL 2016 ogier siwa/166 F: URIKO
M: VELTIN
K030053 DE421000527116
80.

19

VENDETTA SP POL 2013 klacz ciemnogniada/169 F: Diarado
M: V-Mandola
K025061 616009640042813
81.

32

WILBURG Cavallo Sella Italiano ITA 2009 wałach siwa F: Athletico I
M: Eridania
K020663 380007000140896
82.

29

WILSON AUS DER SCHUTZENDEN HAND KNABSTRUPPER GER 2017 wałach tarantowata/170cm F: William
M: Tomentosa aus der Schutzenden Hand
brak 410100004417
83.

86

WIRGINIA PONY POL 2015 klacz gniada/mk:145 F: NN
M: NN
BRAK DE498560074815
84.

72

WU WEI SP POL 2012 wałach biała/166 F: Xxx
M: Xxx
Brak POL765876543
85.

68

ZARA WLKP POL 2015 Klacz gniada/168 F: Del Cor
M: Zeklara
K027249 .
86.

66

ZUMBA KUC POL 2015 klacz gniada/138 F: Dasti Man
M: Zula
Brak 616013640041515
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antoniewska Wiktoria
JKS Cavallo Szczecin
2021-09-05
2
400
2021-09-05
1
Antoniewska Wiktoria
KJ Cavallo Szczecin
KRONOS (65)
2021-09-05
Barbarska Sylwia
JKS FARMA MODRZEWIE
2021-09-05
1
2021-09-05
7
Bekiesz Monika
Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
2021-09-05
3
2021-09-05
18
Bieniek Anna
Farma Modrzewie JKS
2021-09-05
2021-09-05
Bieńkowska Karina
JKS Robir Chwalęcice
KALOE (18)
2021-09-05
1
150
Chojnacka Dominika
JKS Tornado Szczecin
2021-09-05
36
2021-09-05
1
Chruściewicz Joanna
KJ Cavallo Szczecin
2021-09-05
4
100
2021-09-05
1
500
2021-09-05
10
2021-09-05
2021-09-05
4
50
2021-09-05
3
Cieślak Łukasz
Stajnia Opal Jaglisko
2021-09-05
2021-09-05
Cwajda Michał
JKS Tornado Szczecin
GIBSON (5)
2021-09-05
7
2021-09-05
3
200
ODYS (36)
2021-09-05
7
2021-09-05
8
Dżaman Lakszmi
Brak przynależności klubowej
ZUMBA (66)
2021-09-05
2
Felusiak Dominika
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
KOWBOJ (12)
2021-09-05
1
2021-09-05
17
Fogt- Busler Iwona
BRAK
BAJER (45)
2021-09-05
1
2021-09-05
1
Frąckowiak Emilia
JKS Tornado Szczecin
WILBURG (32)
2021-09-05
2
100
2021-09-05
5
Głuszyk Maja
BRAK
2021-09-05
1
2021-09-05
6
Górajska Klara
FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
2021-09-05
5
2021-09-05
16
Grundmann Antonina
brak
NOWINA (77)
2021-09-05
39
2021-09-05
Grydziuszko Jagoda
BPK
2021-09-05
2021-09-05
38
Hałabaty Wiktoria
Farma Modrzewie JKS
SEKWANA (73)
2021-09-05
1
2021-09-05
9
Hałabaty Wiktoria
brak
FORIS (79)
2021-09-05
20
Hamerska Ewa
JKS Tornado Szczecin
TAMIZA (35)
2021-09-05
1
2021-09-05
8
Hapka Martyna
BRAK
EUFORIA (82)
2021-09-05
1
2021-09-05
1
2021-09-05
2
Jackowiak Weronika
KJ Caris Kamień Pomorski
CYGANKA (28)
2021-09-05
4
2021-09-05
5
50
Jeż Julia
BRAK
2021-09-05
35
2021-09-05
30
Jończyk Emilia
SKJ Karisma Benice
LUIS (23)
2021-09-05
1
2021-09-05
1
Kałużny Zbigniew
Stajnia Opal Jaglisko
2021-09-05
6
2021-09-05
15
Kijaczko Kornelia
Bez Przynależności Klubowej
QUINA (20)
2021-09-05
2021-09-05
Kołek Anna
FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
RAPINO (30)
2021-09-05
2021-09-05
1
Kołodziejczak Martyna
Klub Jeździecki Cavallo
2021-09-05
1
2021-09-05
14
2021-09-05
4
2021-09-05
3
75
2021-09-05
Konopczyńska Amelia
Bez Przynależności Klubowej
MILO (47)
2021-09-05
1
2021-09-05
1
Kozłowska Klaudia
Niezrzeszony
KANTATA (67)
2021-09-05
1
2021-09-05
3
Kruszyniewicz Agata
JKS Tornado Szczecin
2021-09-05
1
2021-09-05
34
Kuczkowiak Hanna
KS Forest Pony Club
2021-09-05
2021-09-05
11
FALCO (70)
2021-09-05
2021-09-05
8
Lachowicz Leticia
Farma Modrzewie JKS
CAMELIA (17)
2021-09-05
6
2021-09-05
10
Laskowska Maria
BPK (Szczecin)
2021-09-05
1
250
2021-09-05
4
100
Lewandowska Aleksandra
bpk
ARMANI (38)
2021-09-05
3
2021-09-05
6
Lodahl Sandra
Reit- und Fahrgemeinschaft Pferdehof Ruhnau e.V.
2021-09-05
21
2021-09-05
Łożewska Natalia
JKS Tornado
2021-09-05
5
2021-09-05
7
Maciejak Anna
bpk
NERGAL (31)
2021-09-05
8
2021-09-05
Maciejkiewicz Laura
JKS Robir Chwalęcice
2021-09-05
2021-09-05
Malinowska Weronika
UKJ Leonardo
CZARINA (42)
2021-09-05
2021-09-05
5
50
Marcinkiewicz Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
LUX (9)
2021-09-05
30
2021-09-05
37
Matusik Karolina
brak
NISZA (76)
2021-09-05
1
2021-09-05
1
Michniewicz Hania
bpk
GULIWER (10)
2021-09-05
KALOE (18)
2021-09-05
1
Minko Natalia
KS Forrest Pony Club
TROCZEK (52)
2021-09-05
9
2021-09-05
Ostrówka Julia
Brak
LUCAS (41)
2021-09-05
1
2021-09-05
3
150
Paluch Florencja
KJ Karisma Benice
2021-09-05
1
2021-09-05
30
Piotrowska Hania
brak
2021-09-05
4
2021-09-05
10
Plucińska Zofia
SKJ Karisma Benice
MARTINI (25)
2021-09-05
2021-09-05
Pocałuńska Pola
Niezrzeszony
2021-09-05
1
2021-09-05
16
Przybylska Martyna
Brak przynależności klubowej
ZUMBA (66)
2021-09-05
5
2021-09-05
22
Sadowska Sandra
Jeździecki Klub Sportowy Remi
RIDOR (75)
2021-09-05
13
2021-09-05
Salwin Pola
brak
2021-09-05
1
2021-09-05
1
Sieracka Hanna
Jeździecki Klub Sportowy Remi
2021-09-05
1
2021-09-05
8
Śmigórska Klaudia
KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
JUMPER (44)
2021-09-05
19
2021-09-05
17
Sobaniec Amelia
bez przynależości klubowej
2021-09-05
12
2021-09-05
Stępień Maja
Farma Modrzewie JKS
TUNDRA (74)
2021-09-05
6
2021-09-05
1
Szczukiewicz Malwina
JKS Tornado Szczecin
KIRMINA (27)
2021-09-05
4
2021-09-05
6
Szubartowska Alicja
SKJ Karisma Benice
LOLEK (24)
2021-09-05
1
2021-09-05
1
Trzybinska Kornelia
Ludowy Klub Sportowy Dragon Nowielice
2021-09-05
2021-09-05
2021-09-05
2021-09-05
1
2021-09-05
Urbaniak Olga
JKS TORNADO Szczecin
2021-09-05
Wasiak Ewelina
KJ Cavallo Szczecin
KASZMIR (60)
2021-09-05
18
2021-09-05
Wieliczko Oliwia
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2021-09-05
1
2021-09-05
7
Więzowska Natasza
Jeździecki Klub Sportowy Remi
2021-09-05
11
2021-09-05
Wiśniewska Monika
Brak
DIVA (22)
2021-09-05
1
2021-09-05
13
Włodarczyk Klaudia
BPK
GANSEN (11)
2021-09-05
1
2021-09-05
33
2021-09-05
15
Wysokinska Gabriela
niezrzeszona
LOTKA (14)
2021-09-05
1
2021-09-05
Zalewska Lena
brak
FANAGOR (85)
2021-09-05
7
2021-09-05
Zdrowska Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
KALSHOI (34)
2021-09-05
2
2021-09-05
12
Żołądkiewicz Maciej
KJ Bonin
ZARA (68)
2021-09-05
2
2021-09-05
2
200
NESKO (69)
2021-09-05
8
2021-09-05
9
Żuk Joanna
JKS Melloni Horses
2021-09-05
14
2021-09-05

Number of Riders: 71

Number of Horses: 86

The sum of prizes: 2 375.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-042019-1, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl