Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne w Skokach
Modrzewie k.Goleniowa, 30.05.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
97 ACCEPTED 2021-05-28 21:06:30
2021-05-28 20:45:02
Magdalena Kwiatkowska AQUINUS
  • 2x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1
  • 1x 4//LL - BIZNES - z trafieniem w normę czasu Dod. S1
96 ACCEPTED 2021-05-28 21:06:44
2021-05-28 20:43:02
Magdalena Kwiatkowska ATLANTA
  • 1x 4//LL - BIZNES - z trafieniem w normę czasu Dod. S1
  • 1x 5//L - zwykły art. 238.2.1
95 ACCEPTED 2021-05-28 21:06:47
2021-05-28 20:40:45
Zofia Suwała CALIDA
  • 2x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1
94 ACCEPTED 2021-05-28 21:06:51
2021-05-28 20:40:01
Zofia Suwała NUTA
  • 1x 1//mLL - dla KUCÓW - wys. 60 cm dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1
93 ACCEPTED 2021-05-28 21:06:55
2021-05-28 20:38:36
Anna Krupska SAURON
  • 1x 8//P - Speed and Music - szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 9//N - zwykły art. 238.2.1
92 ACCEPTED 2021-05-28 18:58:16
2021-05-28 18:58:06
Martyna Michalska MATRIX
  • 1x 9//N - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10//N1 - zwykły art. 238.2.1
91 ACCEPTED 2021-05-28 18:17:18
2021-05-28 18:12:19
Marzena Chociej KAYEN
  • 2x 4//LL - BIZNES - z trafieniem w normę czasu Dod. S1
  • 1x 5//L - zwykły art. 238.2.1
90 ACCEPTED 2021-05-28 18:13:15
2021-05-28 17:58:50
Amelia Krych SELDI-H
  • 1x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1
  • 2x 6//L - konkurs egzaminacyjny
89 ACCEPTED 2021-05-28 18:13:19
2021-05-28 17:45:25
Maciej Żołądkiewicz ZARA
  • 1x 5//L - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8//P - Speed and Music - szybkości art. 239 tab. C
88 ACCEPTED 2021-05-28 17:36:54
2021-05-28 17:34:43
Marzena Chociej FALCON
  • 1x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1
  • 1x 5//L - zwykły art. 238.2.1
87 ACCEPTED 2021-05-28 17:36:57
2021-05-28 17:34:03
Izabella Stawarz SMALL BOY
  • 1x 1//mLL - dla KUCÓW - wys. 60 cm dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1
86 ACCEPTED 2021-05-28 17:11:42
2021-05-28 17:11:37
Justyna Żagiel QUITE DIFFERENT
  • 1x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1
  • 1x 5//L - zwykły art. 238.2.1
85 ACCEPTED 2021-05-28 17:11:34
2021-05-28 17:11:15
Janusz Paprocki LA CROUSE
  • 1x 4//LL - BIZNES - z trafieniem w normę czasu Dod. S1
  • 1x 5//L - zwykły art. 238.2.1
84 ACCEPTED 2021-05-28 17:11:38
2021-05-28 17:10:42
Martyna Paprocka CANNES
  • 1x 8//P - Speed and Music - szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 9//N - zwykły art. 238.2.1
83 ACCEPTED 2021-05-28 17:11:45
2021-05-28 17:10:20
Weronika Adamelak FOLLOW ME
  • 2x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1
82 ACCEPTED 2021-05-28 16:30:05
2021-05-28 16:25:28
Laura Wilczyńska CORRERO
  • 2x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1
  • 1x 6//L - konkurs egzaminacyjny
81 ACCEPTED 2021-05-28 16:30:09
2021-05-28 16:25:04
Beata Strzałkowska PEGAZ
  • 2x 5//L - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8//P - Speed and Music - szybkości art. 239 tab. C
80 ACCEPTED 2021-05-28 16:30:12
2021-05-28 16:24:27
Joanna Chruściewicz CRANCHY
  • 1x 8//P - Speed and Music - szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 9//N - zwykły art. 238.2.1
79 ACCEPTED 2021-05-28 16:30:16
2021-05-28 16:24:10
Jessica Liszniańska CASCADETTO
  • 1x 8//P - Speed and Music - szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 9//N - zwykły art. 238.2.1
78 ACCEPTED 2021-05-28 16:30:19
2021-05-28 16:23:51
Jessica Liszniańska TELCO
  • 1x 9//N - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10//N1 - zwykły art. 238.2.1
77 ACCEPTED 2021-05-28 16:30:22
2021-05-28 16:22:09
Wiktoria Antoniewska KRONOS
  • 1x 9//N - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10//N1 - zwykły art. 238.2.1
76 ACCEPTED 2021-05-28 16:03:45
2021-05-28 15:56:37
Michalina Żurowska WARNA
  • 2x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1
75 ACCEPTED 2021-05-28 16:03:48
2021-05-28 15:54:29
Martyna Makowska POLIA
  • 2x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1
74 ACCEPTED 2021-05-29 10:39:14
2021-05-28 14:36:13
Adam Miarka AVALANO
  • 1x 9//N - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10//N1 - zwykły art. 238.2.1
73 ACCEPTED 2021-05-29 10:40:18
2021-05-28 14:34:12
Adam Miarka INDISSIMO
  • 1x 9//N - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10//N1 - zwykły art. 238.2.1
72 ACCEPTED 2021-05-29 10:41:28
2021-05-28 14:24:54
Kazimierz Dmiterczuk THOR
  • 2x 5//L - zwykły art. 238.2.1
71 ACCEPTED 2021-05-29 10:41:51
2021-05-28 14:12:49
Kazimierz Dmiterczuk BACHUS
  • 1x 5//L - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8//P - Speed and Music - szybkości art. 239 tab. C
70 ACCEPTED 2021-05-28 12:11:48
2021-05-28 11:18:13
Malwina Duk SARAGOSSA ZK
  • 2x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1
69 ACCEPTED 2021-05-28 12:11:51
2021-05-28 11:17:47
Milena Sołtysiak LARRON'S SON
  • 2x 5//L - zwykły art. 238.2.1
68 ACCEPTED 2021-05-28 12:11:54
2021-05-28 11:12:02
Sandra Sadowska RIDOR
  • 1x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1
67 ACCEPTED 2021-05-28 10:41:32
2021-05-28 10:22:55
Maciej Żołądkiewicz HONKER
  • 1x 8//P - Speed and Music - szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 9//N - zwykły art. 238.2.1
66 ACCEPTED 2021-05-28 10:41:36
2021-05-28 10:22:00
Maciej Żołądkiewicz E-PRINCESS MARIE Z
  • 1x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1
  • 1x 5//L - zwykły art. 238.2.1
65 ACCEPTED 2021-05-28 10:41:38
2021-05-28 10:20:29
Maciej Żołądkiewicz CZANTORIA
  • 2x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1
64 ACCEPTED 2021-05-28 07:17:35
2021-05-27 22:30:18
Martyna Chełstowska AMIGO
  • 2x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1
63 ACCEPTED 2021-05-27 11:43:50
2021-05-27 11:42:31
Victoria Ferjan CONTENDROS
  • 2x 5//L - zwykły art. 238.2.1
62 ACCEPTED 2021-05-27 08:44:45
2021-05-27 08:24:53
Wiktoria Brzozowska LANTANA
  • 2x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1
61 ACCEPTED 2021-05-27 07:28:20
2021-05-26 22:37:21
Natalia Norek LIBERIO
  • 2x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1
60 ACCEPTED 2021-05-27 07:28:25
2021-05-26 21:19:19
Lucja Zeuge LOTKA
  • 2x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1
59 ACCEPTED 2021-05-27 07:28:31
2021-05-26 21:12:18
Anna Kołek RAPINO
  • 2x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1
58 ACCEPTED 2021-05-27 07:28:39
2021-05-26 21:11:23
Olga Urbaniak RENA LUNA
  • 2x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1
57 ACCEPTED 2021-05-26 14:00:10
2021-05-26 13:31:15
Maciej Sobótka ROMA
  • 1x 4//LL - BIZNES - z trafieniem w normę czasu Dod. S1
  • 1x 5//L - zwykły art. 238.2.1
56 ACCEPTED 2021-05-26 14:00:20
2021-05-26 13:30:44
Maciej Sobótka NURIA - SZ
  • 1x 4//LL - BIZNES - z trafieniem w normę czasu Dod. S1
  • 1x 5//L - zwykły art. 238.2.1
55 ACCEPTED 2021-05-26 16:39:33
2021-05-26 13:21:45
Monika Ćwiek WISAŁKA
  • 1x 8//P - Speed and Music - szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 9//N - zwykły art. 238.2.1
54 ACCEPTED 2021-05-26 13:23:02
2021-05-26 13:19:03
Nina Wójcik FANAGOR
  • 1x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1
53 ACCEPTED 2021-05-26 13:09:00
2021-05-26 12:54:51
Justyna Karkoszka WERISA
  • 2x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1
52 ACCEPTED 2021-05-26 09:14:04
2021-05-26 09:12:39
Matylda Stróżyna ATAMAN
  • 2x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1
51 ACCEPTED 2021-05-26 07:17:17
2021-05-25 20:56:56
Aleksandra Kołodzińska JADE MK
  • 1x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1
  • 1x 6//L - konkurs egzaminacyjny
50 ACCEPTED 2021-05-26 13:22:30
2021-05-25 18:34:37
Hanna Samek FUNNY AFFAIR
  • 2x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1
49 ACCEPTED 2021-05-25 18:35:01
2021-05-25 18:31:59
Łukasz Cieślak CON-SPIRITA
  • 1x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4//LL - BIZNES - z trafieniem w normę czasu Dod. S1
48 ACCEPTED 2021-05-25 17:20:19
2021-05-25 16:50:10
Weronika Malinowska CZARINA
  • 2x 6//L - konkurs egzaminacyjny
47 ACCEPTED 2021-05-25 17:20:26
2021-05-25 16:01:53
Weronika Jackowiak CYGANKA
  • 1x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1
  • 1x 5//L - zwykły art. 238.2.1
46 ACCEPTED 2021-05-26 20:25:36
2021-05-25 12:25:03
Olga Kiedrowska ASIENNE
  • 1x 4//LL - BIZNES - z trafieniem w normę czasu Dod. S1
45 ACCEPTED 2021-05-25 14:03:26
2021-05-25 12:24:34
Maja Dzierżanowska ASIENNE
  • 1x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1
44 ACCEPTED 2021-05-25 14:03:30
2021-05-25 12:23:48
Marta Burdzy CHASTROVIA SZ
  • 2x 6//L - konkurs egzaminacyjny
43 ACCEPTED 2021-05-25 10:02:48
2021-05-25 09:28:09
Maja Domańska NOCNA NOWINKA
  • 1x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1
42 ACCEPTED 2021-05-25 10:02:54
2021-05-25 09:23:39
Aleksandra Kowala EL PASSINO
  • 1x 5//L - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8//P - Speed and Music - szybkości art. 239 tab. C
41 ACCEPTED 2021-05-24 12:30:55
2021-05-24 12:03:18
Zuzanna Wiśniewiecka VIRGINIA
  • 2x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1
40 ACCEPTED 2021-05-24 10:12:47
2021-05-24 10:07:26
Krzysztof Rachwalski RACCHETTA
  • 2x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1
39 ACCEPTED 2021-05-24 10:12:57
2021-05-24 10:02:23
Sandra Irmer DARRON
  • 2x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1
38 ACCEPTED 2021-05-24 10:12:54
2021-05-24 09:59:57
Jessica Komorowska JC-WOMONE W
  • 2x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1
37 ACCEPTED 2021-05-24 07:23:45
2021-05-23 22:17:02
Pola Salwin WIERUSZ
  • 2x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1
  • 2x 5//L - zwykły art. 238.2.1
36 ACCEPTED 2021-05-23 17:44:33
2021-05-23 17:40:43
Aleksandra Lewandowska NERGAL
  • 1x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1
  • 1x 5//L - zwykły art. 238.2.1
35 ACCEPTED 2021-05-23 17:11:07
2021-05-23 16:28:03
Rafał Borecki KORSARZ
  • 1x 9//N - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10//N1 - zwykły art. 238.2.1
34 ACCEPTED 2021-05-23 17:11:35
2021-05-23 16:27:40
Malwina Szczukiewicz KIRMINA
  • 1x 5//L - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8//P - Speed and Music - szybkości art. 239 tab. C
33 ACCEPTED 2021-05-23 17:11:10
2021-05-23 16:27:20
Weronika Winiarska FRANCOIS LULU
  • 1x 8//P - Speed and Music - szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 7//L1 - dwufazowy art 274.1.5.3
32 ACCEPTED 2021-05-23 17:11:38
2021-05-23 16:26:59
Weronika Szydełko DOBOSZ
  • 2x 4//LL - BIZNES - z trafieniem w normę czasu Dod. S1
31 ACCEPTED 2021-05-22 07:28:53
2021-05-21 23:10:25
Zbigniew Kałużny MAGIC BOY
  • 1x 4//LL - BIZNES - z trafieniem w normę czasu Dod. S1
  • 1x 5//L - zwykły art. 238.2.1
30 ACCEPTED 2021-05-29 11:47:33
2021-05-21 19:12:31
Dawid Golema LIVERPOOL
  • 1x 5//L - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8//P - Speed and Music - szybkości art. 239 tab. C
29 ACCEPTED 2021-05-21 16:07:30
2021-05-21 15:42:10
Natasza Więzowska KONSTANCJA
  • 1x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1
  • 1x 5//L - zwykły art. 238.2.1
28 ACCEPTED 2021-05-28 22:16:43
2021-05-21 12:12:45
Paulina Jaśkiewicz PAVAROTTI
  • 1x 4//LL - BIZNES - z trafieniem w normę czasu Dod. S1
  • 1x 5//L - zwykły art. 238.2.1
27 ACCEPTED 2021-05-21 16:07:35
2021-05-21 11:47:53
Maja Liszczak DIVA
  • 1x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1
26 ACCEPTED 2021-05-20 14:42:21
2021-05-19 21:30:43
Amelia Sobaniec FAUSTYNA
  • 2x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1
25 ACCEPTED 2021-05-26 13:22:57
2021-05-19 07:58:05
Sylwia Barbarska SUNCHINE
  • 1x 4//LL - BIZNES - z trafieniem w normę czasu Dod. S1
24 ACCEPTED 2021-05-18 09:51:25
2021-05-18 09:50:15
Anna Bieniek CARTEMOR
  • 1x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1
  • 1x 5//L - zwykły art. 238.2.1
23 ACCEPTED 2021-05-29 10:46:48
2021-05-17 08:27:01
Julia Chmiel CARSA KAMA
  • 2x 6//L - konkurs egzaminacyjny
22 ACCEPTED 2021-05-16 15:27:04
2021-05-16 14:11:28
Wiktoria Tuleja LA PLATA
  • 1x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1
21 ACCEPTED 2021-05-16 07:31:33
2021-05-15 22:20:21
Zuzanna Gier BLANT
  • 2x 6//L - konkurs egzaminacyjny
20 ACCEPTED 2021-05-16 07:31:39
2021-05-15 21:28:21
Kornelia Kijaczko QUINA
  • 1x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1
19 ACCEPTED 2021-05-16 07:31:49
2021-05-15 20:10:49
Hanna Biliniewicz CARRYBO II
  • 1x 8//P - Speed and Music - szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 7//L1 - dwufazowy art 274.1.5.3
18 ACCEPTED 2021-05-13 12:19:16
2021-05-13 10:34:04
Weronika Nazimek BELLA - K
  • 2x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1
17 ACCEPTED 2021-05-12 20:35:28
2021-05-11 11:23:45
Helena Kolikow CORIDA
  • 2x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1
16 ACCEPTED 2021-05-12 20:34:14
2021-05-11 11:23:30
Kornelia Kaźmierczak ARIZONA
  • 2x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1
15 ACCEPTED 2021-05-25 14:45:06
2021-05-11 11:23:13
Zuzanna Stebnicka FANTAZJA
  • 2x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1
14 ACCEPTED 2021-05-12 20:34:21
2021-05-08 20:44:14
Zuzanna Wiśniewiecka DANTE
  • 1x 8//P - Speed and Music - szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 7//L1 - dwufazowy art 274.1.5.3
13 ACCEPTED 2021-05-12 20:34:24
2021-05-08 20:00:11
Aleksandra Pisarczyk NISZA
  • 2x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1
12 ACCEPTED 2021-05-26 13:22:51
2021-05-08 19:58:56
Zofia Pisarczyk TUNDRA
  • 2x 1//mLL - dla KUCÓW - wys. 60 cm dwufazowy art. 274.1.5.3
11 ACCEPTED 2021-05-27 14:32:26
2021-05-08 19:57:27
Hania Piotrowska SZLACHCIC
  • 2x 1//mLL - dla KUCÓW - wys. 60 cm dwufazowy art. 274.1.5.3
10 ACCEPTED 2021-05-26 13:22:47
2021-05-08 19:55:20
Nina Nowicka LADY SONIA
  • 2x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1
9 ACCEPTED 2021-05-26 13:22:39
2021-05-08 19:54:08
Lena Zalewska WARKA
  • 2x 1//mLL - dla KUCÓW - wys. 60 cm dwufazowy art. 274.1.5.3
8 ACCEPTED 2021-05-12 20:34:43
2021-05-08 19:50:30
Amelia Ćwik IGMA
  • 1x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1
  • 1x 5//L - zwykły art. 238.2.1
7 ACCEPTED 2021-05-12 20:34:51
2021-05-08 19:48:32
Wiktoria Hałabaty FORIS
  • 2x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1
6 ACCEPTED 2021-05-12 20:34:54
2021-05-08 19:47:51
Julia Konecko EUFORIA
  • 1x 2//mLL - wys. 50-60cm - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1
5 ACCEPTED 2021-05-12 20:34:59
2021-05-08 19:45:24
Sara Kędzierska-Bielowiec ISKIERKA
  • 1x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1
  • 1x 5//L - zwykły art. 238.2.1
4 ACCEPTED 2021-05-12 20:35:09
2021-05-08 19:44:01
Sylwia Barbarska MY LITTLE PONY
  • 1x 4//LL - BIZNES - z trafieniem w normę czasu Dod. S1
3 ACCEPTED 2021-05-12 20:35:12
2021-05-08 19:43:11
Anna Kołek PERŁA
  • 2x 3//LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1
2 ACCEPTED 2021-05-12 20:35:17
2021-05-08 19:42:25
Leticia Lachowicz CAMELIA
  • 2x 6//L - konkurs egzaminacyjny
1 ACCEPTED 2021-05-19 09:19:56
2021-05-08 19:41:56
Klara Górajska URINA -K
  • 1x 8//P - Speed and Music - szybkości art. 239 tab. C
  • 1x 7//L1 - dwufazowy art 274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamelak Weronika Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2007 (JM.)
Brak
2. Antoniewska Wiktoria KJ Cavallo Szczecin
2005 (J.)
O043658
3. Barbarska Sylwia JKS FARMA MODRZEWIE
S
O025047
4. Bieniek Anna JKS FARMA MODRZEWIE
BRAK
5. Biliniewicz Hanna KJ. POLONEZ Damnica
2004 (J.)
O049950
6. Borecki Rafał KJ AOJ ZUT SZCZECIN
S
O040660
7. Brzozowska Wiktoria JKS Rafi Gorzów
S
Brak
8. Burdzy Marta Brak
2010 (Mł.)
O059010
9. Chełstowska Martyna KJ Cavallo Szczecin
2002 (MJ.)
O041313
10. Chmiel Julia Prefekt Dolsko
2002 (MJ.)
O043562
11. Chociej Marzena KS Forrest Pony Club
S
O003948
12. Chruściewicz Joanna KJ Cavallo Szczecin
S
O002774
13. Liszniańska Jessica KJ Cavallo Szczecin
2007 (JM.)
O059164
14. Cieślak Łukasz Stajnia Opal
S
O014386
15. Ćwiek Monika Jeździecki Klub Sportowy Tornado
S
O020614
16. Ćwik Amelia JKS Farma Modrzewie
2005 (J.)
brak
17. Dmiterczuk Kazimierz UKJ Capri Bialokuty
S
O010128
18. Domańska Maja Brak
2004 (J.)
Brak
Jenin
19. Duk Malwina JKS Robir Chwalęcice
2004 (J.)
O055225
20. Dzierżanowska Maja Brak
2009 (JM.)
Brak
21. Ferjan Victoria JKS Rafi Gorzów Wlkp.
2008 (JM.)
O050021
22. Gier Zuzanna BPK
2000 (MJ.)
O047084
23. Golema Dawid JKS Silver Komarowo
S
O020605
24. Górajska Klara Farma Modrzewie JKS
2007 (JM.)
O057257
25. Hałabaty Wiktoria brak
2006 (JM.)
O057269
26. Irmer Sandra BPK
2000 (MJ.)
BRAK
27. Jackowiak Weronika KJ Caris Kamień Pomorski
2003 (J.)
O059465
28. Jaśkiewicz Paulina JKS Rafi Gorzów Wlkp.
S
O054239
29. Kałużny Zbigniew Stajnia Opal
S
O014393
30. Karkoszka Justyna Brak
S
Brak
31. Kaźmierczak Kornelia Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
Brak
32. Kędzierska-Bielowiec Sara BPK
2005 (J.)
BRAK
33. Kiedrowska Olga brak
S
brak
34. Kijaczko Kornelia Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
O058123
35. Kolikow Helena Bez Przynależności Klubowej
2011 (Mł.)
brak
36. Kołek Anna Farma Modrzewie JKS
2005 (J.)
O052317
37. Kołek Anna JKS Farma Modrzewie
2005 (J.)
O052317
38. Kołodzińska Aleksandra bpk
2008 (JM.)
O050214
39. Komorowska Jessica Rancho Drzecin
S
O039059
40. Konecko Julia BPK
2007 (JM.)
BRAK
41. Kowala Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
S
O031372
42. Krych Amelia KJ CH Jaszkowo
2001 (MJ.)
O047591
43. Kuczkowiak Hanna KS Forest Pony Club
2007 (JM.)
O046461
44. Kwiatkowska Magdalena bpk
S
O024364
45. Lachowicz Leticia Farma Modrzewie JKS
2006 (JM.)
O043664
46. Lewandowska Aleksandra bpk
2006 (JM.)
O059672
47. Liszniańska Jessica KJ Cavallo Szczecin
2007 (JM.)
O059164
48. Makowska Martyna Brak
2009 (JM.)
Brak
49. Malinowska Weronika UKJ Leonardo
2003 (J.)
O056611
50. Nazimek Weronika Brak
2006 (JM.)
O063388
51. Norek Natalia JKS TORNADO Szczecin
2007 (JM.)
brak
52. Nowicka Nina brak
2009 (JM.)
brak
53. Paprocka Martyna Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
S
O011315
54. Paprocki Janusz Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
S
Brak
55. Piotrowska Hania brak
2008 (JM.)
brak
56. Pisarczyk Zofia brak
2007 (JM.)
brak
57. Rachwalski Krzysztof BPK
S
BRAK
58. Sadowska Sandra Jeździecki Klub Sportowy Remi
S
Brak
59. Salwin Pola brak
2005 (J.)
O047487
60. Samek Hanna Brak
2006 (JM.)
brak
61. Sobaniec Amelia bez przynależości klubowej
2007 (JM.)
O063385
62. Sobótka Maciej JKS BALOTADE
S
O025060
63. Sołtysiak Milena JKS Robir Chwalęcice
2007 (JM.)
O052916
64. Stawarz Izabella KS Forrest Pony Club
2009 (JM.)
O050211
65. Stebnicka Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
2010 (Mł.)
Brak
66. Stróżyna Matylda Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
brak
67. Strzałkowska Beata KJ Cavallo Szczecin
S
O006100
68. Suwała Zofia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (JM.)
O054398
69. Szczukiewicz Malwina JKS Tornado Szczecin
S
O011522
70. Szydełko Weronika KJ AOJ ZUT Szczecin
S
Brak
71. Tuleja Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2002 (MJ.)
O043166
72. Urbaniak Olga JKS TORNADO Szczecin
2004 (J.)
Brak
73. Vinckier Izabela JKS Melloni Horses
O002112
74. Vinckier Jan JKS Melloni Horses
O036010
75. Więzowska Natasza Jeździecki Klub Sportowy Remi
2009 (JM.)
O062561
76. Wilczyńska Laura Cavallo Szczecin
2007 (JM.)
Brak
77. Winiarska Weronika KJ AOJ ZUT Szczecin
2003 (J.)
O052082
78. Wiśniewiecka Zuzanna JKS Farma Modrzewie
2007 (JM.)
O052924
79. Wójcik Nina BPK
2008 (JM.)
BRAK
80. Wypchło Aleksandra KJ HEAA
O036010
81. Żagiel Justyna KJ In-Tech Świdwin
S
O025539
82. Zalewska Lena brak
2007 (JM.)
brak
83. Zeuge Lucja JKS Tornado Szczecin
2008 (JM.)
brak
84. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
S
O025075
85. Żurowska Michalina Brak
2008 (JM.)
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

68

AMIGO WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach skarogniada/168 F: Bolshoi
M: Atrakcja
K031838 616007610161815
2.

99

AQUINUS SP POL 2012 Wałach gniada F: Quinnius III
M: Atlanta
brak 616 009 64 00009 12
3.

18

ARIZONA KUC POL 2015 klacz jelenia/kuc:137 F: Nn
M: Nn
brak nn
4.

12

ASIENNE Deutsches Sportpferd POL 2014 klacz gniada/162 F: Czarownik
M: Asa
Brak DE 455-8702776-14
5.

58

ATAMAN SP POL 2006 wałach gniada/158 F: Largo
M: Admira
brak n
6.

100

ATLANTA SP POL 1999 Klacz gniada F: Cabrol /
M: Ankara /
K021678 009640016099
7.

78

AVALANO SP POL 2009 wałach gniada/170 F: nn
M: nn
K030351 6167887899
8.

76

BACHUS SP POL 2013 wałach gniada/170 F: nn
M: nn
616999610151117 616999610151117
9.

29

BELLA - K HAFLINGER POL 2015 klacz kasztanowata/mk:145 F: Amtsrat
M: Bajka - N
O063388 B0118756S
10.

30

BLANT SP POL 2015 wałach gniada/162 F: Madison
M: Boliwia
K031110 616 009 68 10112 15
11.

101

CALIDA HANNOVER GER 2010 Klacz gniada/161 F: Catoki
M: Snow white
K019373 De 431316772110 Brak
12.

27

CAMELIA SP POL 2015 klacz gniada/160 F: nn / nn
M: nn / nn
K030052 616999530214515
13.

107

Candy Man Equi-Fashion F:
M:
K030596
14.

89

CANNES SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Cardina / Correro
K020222 616009640019411
15.

32

CARRYBO II PKS POL 2012 wałach siwa/165 F: CARRY SON
M: ORTEGA
K028734 616009640038012
16.

34

CARSA KAMA SP POL 2013 klacz gniada/167 F: Caretino Kama
M: Nonita
K028813 616009640084113
17.

35

CARTEMOR WESTFALSKA POL 2012 wałach gniada/184 F: Cassis
M: Lalelu
brak 441410817912
18.

105

Casaleo Z F:
M:
K030758
19.

85

CASCADETTO HOL. POL 2016 ogier gniada/168 F: Cascadello hol.
M: A-Lady Lancer hol. / Lancer II hol.
K029390 DE421000001716
20.

53

CHASTROVIA SZ WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz gniada/158 F: Kevin
M: Chardonara
K031572 616007610112309
21.

56

CON-SPIRITA HOLSZTYŃSKA POL 2017 klacz gniada/170 F: Con Spirator R
M: E-Campaniera
Brak DE421000751717
22.

67

CONTENDROS HOL POL 2008 ogier gniada/- F: Contender / Calypso II
M: N-Libertina / Libertino I
K014325 DE421000377508
23.

28

CORIDA KUC POL 2007 klacz dereszowata/kuc:118 F: Nn
M: Nn
brak nn
24.

82

CORRERO HOL POL 1996 ogier siwa/170 F: Claudio
M: Finia XIII
Brak Brak
25.

84

CRANCHY HOL. POL 2016 ogier gniada/171 F: Crunch hol.
M: Nasa hol./ Caretino hol.
K029373 DE421000103716
26.

55

CYGANKA TYP POGRUBIONY POL 07.05.2015 klacz bułana/mk:149 F: NN
M: NN
Brak 616 999 64 00789 15
27.

72

CZANTORIA WLKP POL 2010 klacz kasztanowata/. F: Cros
M: Czadra
Brak .
28.

54

CZARINA SP POL 2014 klacz gniada/170 F: Farmer
M: Czarnina
K030179 616009640086314
29.

19

DANTE ŚLĄSKA POL 2008 wałach gniada/167 F: Chef Supreme / Chief's Crown
M: Drwina / Evento
K017624 POL008610082808
30.

49

DARRON SP POL 2017 wałach gniada/163 F: Larron
M: Dolcevita
brak 616009640051817
31.

38

DIVA TYP SZLACHETNY POL 2015 mare chestnut/163 F: NN
M: NN
None 61699961007715
32.

44

DOBOSZ SP POL 2016 wałach kara/mk:156 F: Poker
M: Dorra Querra
K031573 Brak
33.

71

E-PRINCESS MARIE Z SP POL 2017 klacz gniada/. F: Ekwador
M: PRINCESSA
K030714 056015Z55368117
34.

52

EL PASSINO SP POL 2016 wałach skarogniada/165 F: Salamon
M: Elianne
K029912 616009680011316
35.

23

EUFORIA SP POL 2005 Klacz gniada/165 F: Czumak
M: Eos
brak 009520097705
36.

92

FALCON SP POL 2016 wałach gniada/mk:158 F: Vulkan L
M: Farma
Brak Brak
37.

59

FANAGOR OO POL 2007 wałach gniada/148 F: Monar
M: Fanagoria
BRAK POL070000005443
38.

2

FANTAZJA KUC POL 2015 klacz jasnokasztanowata/kuc:kuc:ku F: Tornado-G
M: Florika
brak nn
39.

36

FAUSTYNA SP POL 2006 klacz gniada/169 F: KUBA
M: FAUNA
KO19542 009610004206
40.

91

FOLLOW ME Austriacka Gorącokrwisty POL 1997 Wałach gniada/164 F: NN
M: Nn
Brak -
41.

22

FORIS SP POL 2007 Wałach gniada/160 F: Folio
M: Doris
brak 009520074207
42.

42

FRANCOIS LULU SP POL 2009 wałach gniada/170 F: Wolf's Panter
M: Frezja
K021451 616007640080809
43.

13

FUNNY AFFAIR SP POL 2007 Klacz siwa/165 F: LOVE AFFAIR
M: FATMA
BRAK POL009630231907
44.

104

Hamilton F:
M:
K029257
45.

70

HONKER SP POL 2012 wałach gniada/. F: Sorbie Tower
M: Turbud Quirinus
K025067 .
46.

21

IGMA WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz kasztanowata/162 F: BAKALAR
M: IRMA
BRAK 616007610063011
47.

79

INDISSIMO SP POL 2009 wałach siwa/170 F: NN
M: NN
K023166 616961017180
48.

24

ISKIERKA WIELKOPOLSKA POL 2004 Klacz siwa/165 F: SAPIECHA
M: ILWA
BRAK 007640017104
49.

57

JADE MK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 klacz ciemnogniada/- F: ELF
M: JUTA
K022820 616009600019711
50.

48

JC-WOMONE W KWPN POL 2014 klacz gniada/158 F: Dynamo
M: Cwomone/Tjungske
K031506 528003201404901
51.

109

Kalua F:
M:
K031604
52.

108

Kanula F:
M:
K029816
53.

97

Kayen SP POL 2013 Klacz gniada/167 F: Nn
M: Nn
Brak
54.

43

KIRMINA SP POL 2015 klacz skarogniada/176 F: Alcatraz
M: Karelia
K029514 Brak
55.

37

KONSTANCJA SP POL 2003 klacz gniada/164 F: ELLIOT
M: KONSTYTUCJA
K018111 POL009640031303
56.

41

KORSARZ DSP POL 2010 wałach kara/173 F: Con Sherry
M: Kolchida
K021012 DE456570235910
57.

87

KRONOS WKLP POL 2005 ogier gniada/171 F: Avero / Athlet Z
M: Klaudia/ Mangan
K010587 POL007610135505
58.

88

LA CROUSE SP POL 2011 Wałach gniada F: Larron / Lancer II
M: Marabella / Castor
K020223 616009640036211
59.

33

LA PLATA SP POL 2006 klacz ciemnogniada/165 F: Palrgro
M: Libra
K013817 POL 009640062606
60.

5

LADY SONIA MAŁY KOŃ POL 2004 Klacz kara/mk:140 F: LORD PIT
M: SHINA
BRAK POL013520102204
61.

111

Lantana F:
M:
62.

66

LANTANA SP POL 2005 klacz ciemnogniada/170 F: Come On
M: Losita 2
10798 POL 009610001305
63.

74

LARRON'S SON SP POL 2012 wałach siwa/165 F: Larron/Lancer II
M: Gaja/Carry Son
K025843 POL 616009640037712
64.

69

LAWENDA WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz izabelowata/162 F: Widam
M: Leliwa
Brak 616007640021011
65.

62

LIBERIO SP POL 2012 wałach gniada/- F: Chaltaire Z
M: La Guarda / La Paz
K024144 616009610168212
66.

106

Libretto F:
M:
K022578
67.

40

LIVERPOOL SP POL 2002 wałach skarogniada/164 F: Efez
M: Lora
brak POL009640052102
68.

63

LOTKA SP POL 2014 Klacz kara/mk: F: NN
M: NN
brak
69.

39

MAGIC BOY SP POL 2014 wałach kasztanowata/173 F: Ramirez /
M: Mika /
K029996 616009640037314
70.

98

MATRIX HOL POL 2007 Wałach gniada/175 F: Castor / Contender
M: Mara / Lasino
K022928 009640085307
71.

25

MY LITTLE PONY SP POL 2015 klacz ciemnogniada/mk:150 F: NN
M: NN
BRAK 616999661486012
72.

45

NERGAL SP POL 2011 wałach gniada/169 F: Che Guevara L
M: Nausica
K019081 616009610093811
73.

20

NISZA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/167 F: Nordyk
M: Netela
BRAK 009610076405
74.

51

NOCNA NOWINKA SP POL Nn klacz gniada/165 F: Nn
M: Nn
Brak 990907572782635
75.

61

NURIA SZ SP POL 2016 klacz siwa/172 F: Socrates
M: Nubia
K030578 616009610057416
76.

102

NUTA KUC POL 2011 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K029861 BRAK
77.

11

PAVAROTTI SP POL 2007 Wałach siwa F: Cantanis / Cantus
M: Paola /
brak
78.

83

PEGAZ WKLP POL 2015 wałach gniada/168 F: Larron
M: Polka
K029371 Brak
79.

26

PERŁA SP POL 2007 klacz siwa/165 F: Kreol
M: Poza / Huan
K022610 007600342707
80.

81

POLIA HUCULSKA POL 2014 klacz myszata/kuc:140 F: Miluś
M: Proza
Brak 6160126601690
81.

31

QUINA WESTFALSKA POL 2014 klacz gniada/171 F: Corleolord L
M: A-Quina
K031841 DE 441 411 255 114
82.

90

QUITE DIFFERENT HANOWERSKA POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Quite Capitol
M: Rubina
K021161 DE431310110608
83.

47

RACCHETTA HOL POL 2014 klacz skarogniada/170 F: Cormint
M: Ratina R
brak DE421000151614
84.

64

RAPINO Niemiecki Kon Sportowy GER 2011 wałach gniada/160 F: Rapolino
M: Acadia
K028315
85.

65

RENA LUNA OLDENBURSKA POL 2014 klacz skarogniada/163 F: Quaterback
M: Rena Aurora
brak brak
86.

75

RIDOR Szlachetna Półkrew POL 2017 wałach siwa/175 F: Correro
M: Romea
brak 616009640055417
87.

60

ROMA SP POL 2013 klacz ciemnogniada/168 F: Rytm
M: Radża
K025063 616009520083313
88.

73

SARAGOSSA ZK SP POL 2011 klacz siwa/165 F: Dakar Z
M: Sarasota
K020397 616009590205811
89.

103

SAURON SP POL 2014 Klacz gniada/166 F: Van Gogh -Numero Uno
M: Sonata
K028610 Brak
90.

95

SELDI-H SP POL 2013 klacz gniada/- F: Candiavolo / Cantus
M: Selma-R / Graff Step
K029256 616009670038413
91.

93

SMALL BOY DRP POL 2010 wałach ciemnogniada/kuc:kuc:ku F: Figaro drp/ Bolero
M: Szampanka / Farah-Kajus
K030795 616013640006610 Brak
92.

10

SUNCHINE SP POL 2014 klacz gniada/164 F: ABISAL BS
M: SAFARINA
K027411 616009682010114
93.

110

SZEFOWA FORREST DRP POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:138 F: Figaro drp/ Bolero
M: Szampanka drp
Brak
94.

4

SZLACHCIC KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc: F: VERDI PONYSPORT
M: Stokrotka
K024954
95.

86

TELCO SP POL 2006 ogier gniada/171 F: Carry son
M: Sp
K010635 POL009610101206
96.

77

THOR SP POL 2007 ogier gniada/170 F: QUAMIRO
M: THAIS
009610171807 009610171807
97.

3

TUNDRA KUC POL 2013 Klacz inna/kuc:140 F: HAWRAŃ
M: TSUNAMI
BRAK 616013670109413
98.

8

URINA -K SP POL 2014 klacz gniada/172 F: vulkan L
M: ULENA-K
K026789 616009610018314
99.

50

VIRGINIA PONY POL 2015 klacz gniada/kuc:143 F: nn / nn
M: nn / nn
brak DE498560074815
100.

6

WARKA NN POL 2008 Klacz gniada/mk: F: NN
M: NN
brak
101.

80

WARNA MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz tarantowata/151 F: Dixan
M: Volta
Brak 616006580432311
102.

15

WERISA TYP SZLACHETNY POL 2016 klacz siwa/mk:150 F: Halo Shy Musik
M: Wyprawka
Brak 616999640083016
103.

46

WIERUSZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 wałach kasztanowata/163 cm F: Rashim
M: Wideta
K012974 POL 009690100608
104.

16

WISAŁKA SP POL 2008 klacz siwa/165 F: Cantanis / Cantus
M: Wisła /
K021191 009640063908
105.

96

ZARA WLKP POL 2015 Klacz gniada/168 F: Del Cor
M: Zeklara
. .
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamelak Weronika
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2021-05-30
1
2021-05-30
1
Antoniewska Wiktoria
KJ Cavallo Szczecin
KRONOS (87)
2021-05-30
1
250
2021-05-30
5
100
Barbarska Sylwia
JKS FARMA MODRZEWIE
2021-05-30
9
2021-05-30
16
Bieniek Anna
JKS FARMA MODRZEWIE
2021-05-30
2021-05-30
Biliniewicz Hanna
KJ. POLONEZ Damnica
2021-05-30
3
2021-05-30
13
Borecki Rafał
KJ AOJ ZUT SZCZECIN
KORSARZ (41)
2021-05-30
8
2021-05-30
3
200
Brzozowska Wiktoria
JKS Rafi Gorzów
LANTANA (66)
2021-05-30
20
2021-05-30
4
Burdzy Marta
Brak
2021-05-30
1
Chełstowska Martyna
KJ Cavallo Szczecin
AMIGO (68)
2021-05-30
1
2021-05-30
17
Chmiel Julia
Prefekt Dolsko
2021-05-30
2021-05-30
Chociej Marzena
KS Forrest Pony Club
FALCON (92)
2021-05-30
6
2021-05-30
17
Kayen (97)
2021-05-30
11
2021-05-30
14
Chruściewicz Joanna
KJ Cavallo Szczecin
CRANCHY (84)
2021-05-30
3
100
2021-05-30
4
100
Liszniańska Jessica
KJ Cavallo Szczecin
TELCO (86)
2021-05-30
4
150
Cieślak Łukasz
Stajnia Opal
2021-05-30
1
2021-05-30
5
Ćwiek Monika
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2021-05-30
Ćwik Amelia
JKS Farma Modrzewie
IGMA (21)
2021-05-30
8
2021-05-30
21
Dmiterczuk Kazimierz
UKJ Capri Bialokuty
BACHUS (76)
2021-05-30
3
2021-05-30
9
Domańska Maja
Brak
2021-05-30
2021-05-30
Duk Malwina
JKS Robir Chwalęcice
2021-05-30
13
2021-05-30
26
Dzierżanowska Maja
Brak
ASIENNE (12)
2021-05-30
33
Ferjan Victoria
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
2021-05-30
4
2021-05-30
10
Gier Zuzanna
BPK
BLANT (30)
2021-05-30
2021-05-30
Golema Dawid
JKS Silver Komarowo
2021-05-30
15
2021-05-30
4
75
Górajska Klara
Farma Modrzewie JKS
2021-05-30
1
2021-05-30
7
Hałabaty Wiktoria
brak
FORIS (22)
2021-05-30
20
2021-05-30
Irmer Sandra
BPK
DARRON (49)
2021-05-30
34
2021-05-30
24
Jackowiak Weronika
KJ Caris Kamień Pomorski
CYGANKA (55)
2021-05-30
9
2021-05-30
13
Jaśkiewicz Paulina
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
2021-05-30
8
2021-05-30
2
Kałużny Zbigniew
Stajnia Opal
2021-05-30
1
2021-05-30
22
Karkoszka Justyna
Brak
WERISA (15)
2021-05-30
1
2021-05-30
1
Kaźmierczak Kornelia
Bez Przynależności Klubowej
ARIZONA (18)
2021-05-30
2021-05-30
24
Kędzierska-Bielowiec Sara
BPK
2021-05-30
3
2021-05-30
9
Kiedrowska Olga
brak
ASIENNE (12)
2021-05-30
10
Kijaczko Kornelia
Bez Przynależności Klubowej
QUINA (31)
2021-05-30
1
2021-05-30
18
Kolikow Helena
Bez Przynależności Klubowej
CORIDA (28)
2021-05-30
29
2021-05-30
1
Kołek Anna
Farma Modrzewie JKS
PERŁA (26)
2021-05-30
2021-05-30
12
Kołek Anna
JKS Farma Modrzewie
RAPINO (64)
2021-05-30
2021-05-30
11
Kołodzińska Aleksandra
bpk
JADE MK (57)
2021-05-30
15
2021-05-30
Komorowska Jessica
Rancho Drzecin
2021-05-30
1
Konecko Julia
BPK
EUFORIA (23)
2021-05-30
1
2021-05-30
1
Kowala Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
2021-05-30
12
2021-05-30
2
150
Krych Amelia
KJ CH Jaszkowo
2021-05-30
SELDI-H (95)
2021-05-30
Kuczkowiak Hanna
KS Forest Pony Club
2021-05-30
2
2021-05-30
Kwiatkowska Magdalena
bpk
AQUINUS (99)
2021-05-30
2021-05-30
14
ATLANTA (100)
2021-05-30
7
2021-05-30
1
Lachowicz Leticia
Farma Modrzewie JKS
CAMELIA (27)
2021-05-30
2021-05-30
1
Lewandowska Aleksandra
bpk
NERGAL (45)
2021-05-30
1
2021-05-30
10
Liszniańska Jessica
KJ Cavallo Szczecin
2021-05-30
5
50
2021-05-30
6
TELCO (86)
2021-05-30
Makowska Martyna
Brak
POLIA (81)
2021-05-30
2021-05-30
1
Malinowska Weronika
UKJ Leonardo
CZARINA (54)
2021-05-30
2021-05-30
1
Nazimek Weronika
Brak
2021-05-30
35
2021-05-30
1
Norek Natalia
JKS TORNADO Szczecin
LIBERIO (62)
2021-05-30
1
2021-05-30
1
Nowicka Nina
brak
2021-05-30
1
2021-05-30
1
Paprocka Martyna
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
CANNES (89)
2021-05-30
6
2021-05-30
5
75
Paprocki Janusz
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2021-05-30
2
2021-05-30
8
Piotrowska Hania
brak
2021-05-30
2
2021-05-30
6
Pisarczyk Zofia
brak
TUNDRA (3)
2021-05-30
3
2021-05-30
7
Rachwalski Krzysztof
BPK
2021-05-30
2021-05-30
Sadowska Sandra
Jeździecki Klub Sportowy Remi
RIDOR (75)
2021-05-30
24
2021-05-30
4
Salwin Pola
brak
WIERUSZ (46)
2021-05-30
2021-05-30
Samek Hanna
Brak
2021-05-30
1
2021-05-30
29
Sobaniec Amelia
bez przynależości klubowej
2021-05-30
1
2021-05-30
1
Sobótka Maciej
JKS BALOTADE
ROMA (60)
2021-05-30
15
2021-05-30
23
2021-05-30
12
2021-05-30
16
Sołtysiak Milena
JKS Robir Chwalęcice
2021-05-30
2
2021-05-30
5
Stawarz Izabella
KS Forrest Pony Club
2021-05-30
1
2021-05-30
16
Stebnicka Zuzanna
Bez Przynależności Klubowej
2021-05-30
1
2021-05-30
1
Stróżyna Matylda
Bez Przynależności Klubowej
ATAMAN (58)
2021-05-30
24
2021-05-30
1
Strzałkowska Beata
KJ Cavallo Szczecin
PEGAZ (83)
2021-05-30
18
2021-05-30
Suwała Zofia
JKS Neksico Kędzierzyn
NUTA (102)
2021-05-30
2021-05-30
Szczukiewicz Malwina
JKS Tornado Szczecin
KIRMINA (43)
2021-05-30
25
2021-05-30
Szydełko Weronika
KJ AOJ ZUT Szczecin
DOBOSZ (44)
2021-05-30
13
2021-05-30
Tuleja Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
2021-05-30
24
2021-05-30
14
Urbaniak Olga
JKS TORNADO Szczecin
2021-05-30
2021-05-30
Vinckier Izabela
JKS Melloni Horses
Kalua (109)
2021-05-30
2021-05-30
3
Vinckier Jan
JKS Melloni Horses
2021-05-30
12
Kanula (108)
2021-05-30
3
150
Więzowska Natasza
Jeździecki Klub Sportowy Remi
2021-05-30
19
2021-05-30
24
Wilczyńska Laura
Cavallo Szczecin
CORRERO (82)
2021-05-30
2021-05-30
6
Winiarska Weronika
KJ AOJ ZUT Szczecin
2021-05-30
5
2021-05-30
Wiśniewiecka Zuzanna
JKS Farma Modrzewie
DANTE (19)
2021-05-30
4
2021-05-30
1
200
2021-05-30
5
2021-05-30
Wójcik Nina
BPK
FANAGOR (59)
2021-05-30
32
2021-05-30
21
Wypchło Aleksandra
KJ HEAA
Hamilton (104)
2021-05-30
1
300
Casaleo Z (105)
2021-05-30
2
250
Libretto (106)
2021-05-30
2
200
Żagiel Justyna
KJ In-Tech Świdwin
2021-05-30
10
2021-05-30
11
Zalewska Lena
brak
WARKA (6)
2021-05-30
4
2021-05-30
5
Zeuge Lucja
JKS Tornado Szczecin
LOTKA (63)
2021-05-30
2021-05-30
29
Żołądkiewicz Maciej
KJ Bonin
HONKER (70)
2021-05-30
11
2021-05-30
7
2021-05-30
19
2021-05-30
6
2021-05-30
7
2021-05-30
ZARA (96)
2021-05-30
7
2021-05-30
8
Żurowska Michalina
Brak
WARNA (80)
2021-05-30
2021-05-30

Number of Riders: 85

Number of Horses: 105

The sum of prizes: 2 350.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-042019-1, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl