Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
67 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 16:45:26
2019-09-11 14:48:47
Aleksandra Wąsiewicz LU WETER
  • 1x 1 ZT/L1/Zawody Towarzyskie
  • 1x 2 ZT/L2/Półfinał MWiM Amatorów klasa L / Zawody Towarzyskie
  • 1x 14 ZT/L2/Zawody Towarzyskie
  • 1x 15 ZT/L3/Finał MWiM Amatorów klasa L / Zawody Towarzyskie
66 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 20:27:22
2019-09-10 18:53:37
Oliwia Kubiak CELESTIAL CHRIST
  • 1x 4 ZR/P2/Zawody Regionalne
  • 1x 17 ZR/P4/Zawody Regionalne czworobok 20x60
65 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 20:27:14
2019-09-10 17:51:03
Wiktoria Świerczewska TERMAR
  • 1x 5 ZR/P3/Półfinał MWiM Junior Młodszy na Kucu / Zawody Regionalne czworobok 20x40
  • 1x 18 ZR/P4/Finał MWiM Juniorzy Młodsi na Kucach / Zawody Regionalne czworobok 20x40
64 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 16:35:21
2019-09-10 15:54:03
Marta Maj WAĆPANNA
  • 1x 2 ZT/L2/Półfinał MWiM Amatorów klasa L / Zawody Towarzyskie
  • 1x 4 ZT/P2/Półfinał MWiM Amatorów klasa P / Zawody Towarzyskie
  • 1x 15 ZT/L3/Finał MWiM Amatorów klasa L / Zawody Towarzyskie
  • 1x 17 ZT/P4/Finał MWiM Amatorów klasa P / Zawody Towarzyskie czworobok 20x60
63 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 14:20:27
2019-09-10 13:57:19
Małgorzata Nowicka VIGO JURRE FAN DE KOAIPLEATS
  • 1x 1 ZT/L1/Zawody Towarzyskie
  • 1x 2 ZT/L2/Półfinał MWiM Amatorów klasa L / Zawody Towarzyskie
  • 1x 14 ZT/L2/Zawody Towarzyskie
  • 1x 15 ZT/L3/Finał MWiM Amatorów klasa L / Zawody Towarzyskie
62 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 06:47:08
2019-09-09 22:17:52
Kamila Górecka NTENDER
  • 1x 2 ZT/L2/Półfinał MWiM Amatorów klasa L / Zawody Towarzyskie
  • 1x 15 ZT/L3/Finał MWiM Amatorów klasa L / Zawody Towarzyskie
61 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 20:12:09
2019-09-09 20:09:21
Zuzanna Sztender JAZON
  • 2x 1 ZT/L1/Zawody Towarzyskie
60 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 19:59:08
2019-09-09 18:29:56
Aleksandra Wołkowycka HELIOS
  • 1x 4 ZR/P2/Zawody Regionalne
  • 1x 6 ZR/D1/Zawody Regionalne
  • 1x 17 ZR/P4/Zawody Regionalne czworobok 20x60
  • 1x 19 ZR/D3/Zawody Regionalne
59 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 19:59:00
2019-09-09 15:59:22
Zuzanna Wawrzyniak LIWIA
  • 1x 5 ZR/P3/Półfinał MWiM Junior Młodszy na Kucu / Zawody Regionalne czworobok 20x40
  • 1x 18 ZR/P4/Finał MWiM Juniorzy Młodsi na Kucach / Zawody Regionalne czworobok 20x40
58 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 19:58:50
2019-09-09 15:58:22
Natalia Kamińska TYMIANEK
  • 1x 1a ZR/L1RK/Półfinał MWiM Młodzik na Kucu / Zawody Regionalne
  • 1x 14a ZR/L2RK/Finał MWiM Młodzik na Kucu / Zawody Regionalne
57 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 11:43:29
2019-09-09 11:10:21
Anna Zamrowska INTRUZ
  • 1x 9 ZR/C1/Zawody Regionalne
  • 1x 22 ZR/C2/Zawody Regionalne
56 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 08:54:55
2019-09-09 08:39:23
Zofia Kaczorowska MY LITTLE GIRL GH
  • 2x 1a ZR/L1RK/Półfinał MWiM Młodzik na Kucu / Zawody Regionalne
  • 2x 14a ZR/L2RK/Finał MWiM Młodzik na Kucu / Zawody Regionalne
55 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 06:21:35
2019-09-08 20:43:05
Adrianna Drozd LANCEVILLE G
  • 1x 2 ZR/L2/Zawody Regionalne
  • 1x 15 ZR/L3/Zawody Regionalne
54 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 19:25:28
2019-09-08 17:59:12
Anna Laskowska MAD MAX
  • 2x 1 ZT/L1/Zawody Towarzyskie
  • 2x 14 ZT/L2/Zawody Towarzyskie
53 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 19:25:23
2019-09-08 17:40:32
Pola Czerwińska BIRBANT
  • 1x 3 ZR/P1/Zawody Regionalne
52 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 19:25:17
2019-09-08 12:43:54
Maria Wojciechowska EDINET
  • 1x 2 ZT/L2/Półfinał MWiM Amatorów klasa L / Zawody Towarzyskie
  • 1x 3 ZR/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 15 ZT/L3/Finał MWiM Amatorów klasa L / Zawody Towarzyskie
  • 1x 16 ZR/P3/Zawody Regionalne
51 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 19:25:08
2019-09-08 12:42:57
Ida Kunert ARETINO
  • 1x 3 ZR/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 4 ZR/P2/Zawody Regionalne
  • 1x 16 ZR/P3/Zawody Regionalne
  • 1x 17 ZR/P4/Zawody Regionalne czworobok 20x60
50 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 12:33:58
2019-09-08 11:55:32
Emilia Kwiatkowska GWIAZDKA
  • 1x 2 ZT/L2/Półfinał MWiM Amatorów klasa L / Zawody Towarzyskie
  • 1x 15 ZT/L3/Finał MWiM Amatorów klasa L / Zawody Towarzyskie
49 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 08:46:22
2019-09-08 00:42:19
Pola Guerquin-Koryzma DRUH HROBY HRON
  • 1x 1a ZR/L1RK/Półfinał MWiM Młodzik na Kucu / Zawody Regionalne
  • 1x 14a ZR/L2RK/Finał MWiM Młodzik na Kucu / Zawody Regionalne
48 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:54:53
2019-09-07 22:49:41
Anna Gumowska ISTER GR
  • 1x 2 ZT/L2/Półfinał MWiM Amatorów klasa L / Zawody Towarzyskie
  • 1x 15 ZT/L3/Finał MWiM Amatorów klasa L / Zawody Towarzyskie
47 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 08:46:09
2019-09-07 21:20:43
Magdalena Zalewska JACK NICHOLSON HS
  • 1x 9 ZR/C1/Zawody Regionalne
46 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 08:46:05
2019-09-07 21:20:19
Magdalena Zalewska QUINTESSENZ SAS
  • 1x 12 ZR/CS1A/Zawody Regionalne
45 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 21:14:54
2019-09-07 20:51:51
Klaudia Zajkowska CANDY
  • 1x 5 ZR/P3/Półfinał MWiM Junior Młodszy na Kucu / Zawody Regionalne czworobok 20x40
  • 1x 18 ZR/P4/Finał MWiM Juniorzy Młodsi na Kucach / Zawody Regionalne czworobok 20x40
44 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 14:00:42
2019-09-07 12:38:10
Julia Vetter VALDEZ DEL NEGRO
  • 1x 2 ZR/L2/Zawody Regionalne
  • 1x 3 ZR/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 16 ZR/P3/Zawody Regionalne
43 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 12:00:32
2019-09-07 11:36:54
Larysa Sadłos NABOKOV L
  • 1x 9 ZR/C1/Zawody Regionalne
42 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 12:00:22
2019-09-07 10:53:30
Karolina Leszko AXOR
  • 1x 22 ZR/C2/Zawody Regionalne
41 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 12:00:12
2019-09-07 10:03:23
Aleksandra Szczotkowska TALIZMAN
  • 1x 17 ZT/P4/Finał MWiM Amatorów klasa P / Zawody Towarzyskie czworobok 20x60
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 21:01:34
2019-09-06 20:16:48
Dominika Jędrzejowska RAHIM BH
  • 1x 7 ZR/N4/Zawody Regionalne
  • 1x 20 ZR/N5/Zawody Regionalne
39 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 10:07:44
2019-09-06 20:00:22
Danuta Kosecka DRAGONFLY
  • 1x 3 ZR/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 13b/el. MPMK 5 letnie/Eliminacje MPMK koni 5 letnich
  • 1x 16 ZR/P3/Zawody Regionalne
  • 1x 26b/program MPMK 5 letnie/Program MPMK koni 5 letnich
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 20:14:19
2019-09-06 19:58:32
Danuta Kosecka DES DEMON
  • 1x 4 ZR/P2/Zawody Regionalne
  • 1x 17 ZR/P4/Zawody Regionalne czworobok 20x60
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 11:33:12
2019-09-06 10:58:35
Weronika Piotrowska HASTLER A.P.
  • 1x 3 ZR/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 4 ZR/P2/Zawody Regionalne
  • 1x 16 ZR/P3/Zawody Regionalne
  • 1x 17 ZR/P4/Zawody Regionalne czworobok 20x60
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 11:33:19
2019-09-06 10:39:01
Wiktoria Doroz WINDSOR
  • 1x 2 ZT/L2/Półfinał MWiM Amatorów klasa L / Zawody Towarzyskie
  • 1x 15 ZT/L3/Finał MWiM Amatorów klasa L / Zawody Towarzyskie
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 11:33:23
2019-09-06 08:47:55
Jarosław Wierzchowski FIRST LADY M
  • 2x 13b/el. MPMK 5 letnie/Eliminacje MPMK koni 5 letnich
  • 2x 26b/program MPMK 5 letnie/Program MPMK koni 5 letnich
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 06:25:39
2019-09-05 21:27:35
Ewa Golubińska STRAHLEMANN
  • 2x 6 ZR/D1/Zawody Regionalne
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 08:54:51
2019-09-05 06:41:39
Urszula Ślusarczyk DOLLY
  • 1x 2 ZR/L2/Zawody Regionalne
  • 1x 5 ZR/P3/Półfinał MWiM Junior Młodszy na Kucu / Zawody Regionalne czworobok 20x40
  • 1x 15 ZR/L3/Zawody Regionalne
  • 1x 18 ZR/P4/Finał MWiM Juniorzy Młodsi na Kucach / Zawody Regionalne czworobok 20x40
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 19:26:25
2019-09-04 15:23:29
Marzena Chentkowska LINDT
  • 2x 13b/el. MPMK 5 letnie/Eliminacje MPMK koni 5 letnich
  • 2x 26b/program MPMK 5 letnie/Program MPMK koni 5 letnich
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 21:36:34
2019-09-03 21:07:11
Weronika Solarz MAFIA
  • 1x 4 ZR/P2/Zawody Regionalne
  • 1x 7 ZR/N4/Zawody Regionalne
  • 1x 17 ZR/P4/Zawody Regionalne czworobok 20x60
  • 1x 20 ZR/N5/Zawody Regionalne
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 21:36:29
2019-09-03 20:13:09
Justyna Lenart RAFAELLO
  • 1x 7 ZR/N4/Zawody Regionalne
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 19:56:27
2019-09-03 18:39:48
Julia Kaczorowska MIDTJYDENS ORION
  • 1x 8 ZR/N2/Półfinał MWiM Junior na Kucu / Zawody Regionalne
  • 1x 21 ZR/N7/Finał MWiM Junior na Kucu / Zawody Regionalne
28 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 19:56:31
2019-09-03 18:32:05
Alicja Skarżyńska CAMELOT
  • 1x 5 ZR/P3/Półfinał MWiM Junior Młodszy na Kucu / Zawody Regionalne czworobok 20x40
  • 1x 18 ZR/P4/Finał MWiM Juniorzy Młodsi na Kucach / Zawody Regionalne czworobok 20x40
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 16:30:44
2019-09-03 16:13:49
Michał Kopczewski LITTLE BEAR
  • 2x 1 ZT/L1/Zawody Towarzyskie
  • 2x 14 ZT/L2/Zawody Towarzyskie
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 16:30:37
2019-09-03 16:05:03
Michał Kopczewski DON BELLAGIO
  • 1x 7 ZR/N4/Zawody Regionalne
  • 1x 9 ZR/C1/Zawody Regionalne
  • 1x 20 ZR/N5/Zawody Regionalne
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 16:30:34
2019-09-03 16:04:27
Michał Kopczewski RICI-G
  • 1x 7 ZR/N4/Zawody Regionalne
  • 1x 9 ZR/C1/Zawody Regionalne
  • 1x 20 ZR/N5/Zawody Regionalne
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 16:30:27
2019-09-03 16:03:47
Kalina Kopczewska M'08 DON SULTAN
  • 1x 1a ZR/L1RK/Półfinał MWiM Młodzik na Kucu / Zawody Regionalne
  • 1x 2 ZR/L2/Zawody Regionalne
  • 1x 14a ZR/L2RK/Finał MWiM Młodzik na Kucu / Zawody Regionalne
  • 1x 15 ZR/L3/Zawody Regionalne
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 16:30:19
2019-09-03 16:02:28
Natalia Bujalska LEGERETE 2
  • 1x 6 ZR/D1/Zawody Regionalne
  • 1x 19 ZR/D3/Zawody Regionalne
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 15:11:11
2019-09-03 14:00:06
Aleksandra Bielecka-Siudzińska OLIVIER
  • 1x 1 ZT/L1/Zawody Towarzyskie
  • 1x 2 ZT/L2/Półfinał MWiM Amatorów klasa L / Zawody Towarzyskie
  • 1x 14 ZT/L2/Zawody Towarzyskie
  • 1x 15 ZT/L3/Finał MWiM Amatorów klasa L / Zawody Towarzyskie
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 16:27:27
2019-09-03 12:50:54
Zofia Puławska GALIA
  • 1x 4 ZT/P2/Półfinał MWiM Amatorów klasa P / Zawody Towarzyskie
  • 1x 17 ZT/P4/Finał MWiM Amatorów klasa P / Zawody Towarzyskie czworobok 20x60
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 11:52:34
2019-09-03 11:28:29
Maria Walczyńska-Graczyk MAMBA
  • 1x 8 ZR/N2/Półfinał MWiM Junior na Kucu / Zawody Regionalne
  • 1x 21 ZR/N7/Finał MWiM Junior na Kucu / Zawody Regionalne
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 11:52:36
2019-09-03 10:47:40
Oliwia Kubiak ANGEL QUEEN
  • 1x 8 ZR/N2/Półfinał MWiM Junior na Kucu / Zawody Regionalne
  • 1x 21 ZR/N7/Finał MWiM Junior na Kucu / Zawody Regionalne
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 10:44:32
2019-09-03 07:38:05
Amelia Milczarek LAS PALMAS
  • 1x 4 ZT/P2/Półfinał MWiM Amatorów klasa P / Zawody Towarzyskie
  • 1x 17 ZT/P4/Finał MWiM Amatorów klasa P / Zawody Towarzyskie czworobok 20x60
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 10:44:28
2019-09-03 07:37:04
Julia Wieczorek HOTREX
  • 1x 2 ZT/L2/Półfinał MWiM Amatorów klasa L / Zawody Towarzyskie
  • 1x 15 ZT/L3/Finał MWiM Amatorów klasa L / Zawody Towarzyskie
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 01:19:45
2019-09-02 21:05:27
Karolina Bobrowska WOSANA
  • 2x 4 ZT/P2/Półfinał MWiM Amatorów klasa P / Zawody Towarzyskie
  • 1x 17 ZT/P4/Finał MWiM Amatorów klasa P / Zawody Towarzyskie czworobok 20x60
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 01:19:48
2019-09-02 20:51:08
Sonia Górzyńska RED SUNSET SUNSATION
  • 1x 2 ZT/L2/Półfinał MWiM Amatorów klasa L / Zawody Towarzyskie
  • 1x 15 ZT/L3/Finał MWiM Amatorów klasa L / Zawody Towarzyskie
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 01:19:50
2019-09-02 11:36:47
Krystyna Szlassa BERBERYS
  • 1x 2 ZT/L2/Półfinał MWiM Amatorów klasa L / Zawody Towarzyskie
  • 1x 15 ZT/L3/Finał MWiM Amatorów klasa L / Zawody Towarzyskie
  • 1x 17 ZT/P4/Finał MWiM Amatorów klasa P / Zawody Towarzyskie czworobok 20x60
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 15:58:33
2019-09-02 10:23:55
Piotr Sujecki LOVE ME BMF
  • 1x 1a ZR/L1RK/Półfinał MWiM Młodzik na Kucu / Zawody Regionalne
  • 1x 14a ZR/L2RK/Finał MWiM Młodzik na Kucu / Zawody Regionalne
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 15:58:37
2019-09-02 10:22:59
Hanna Gawron BETOVEN
  • 1x 1a ZR/L1RK/Półfinał MWiM Młodzik na Kucu / Zawody Regionalne
  • 1x 14a ZR/L2RK/Finał MWiM Młodzik na Kucu / Zawody Regionalne
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 15:58:43
2019-09-01 21:32:28
Klaudia Kostrzębska DOUBLE AFFAIR G
  • 1x 9 ZR/C1/Zawody Regionalne
  • 1x 22 ZR/C2/Zawody Regionalne
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 11:52:40
2019-08-31 14:40:46
Monika Michońska HARRY
  • 1x 2 ZT/L2/Półfinał MWiM Amatorów klasa L / Zawody Towarzyskie
  • 1x 4 ZT/P2/Półfinał MWiM Amatorów klasa P / Zawody Towarzyskie
  • 1x 15 ZT/L3/Finał MWiM Amatorów klasa L / Zawody Towarzyskie
  • 1x 17 ZT/P4/Finał MWiM Amatorów klasa P / Zawody Towarzyskie czworobok 20x60
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 15:58:50
2019-08-30 23:57:34
Marta Matwijów BOND
  • 1x 10a MWiM/L6R/Pierwszy Półfinał MWiM Młodzików na Kucu
  • 1x 10b MWiM/L1/Drugi Półfinał MWiM Młodzików na Kucu
  • 1x 23 MWiM/L2/Finał MWiM Młodzików na Kucu
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 19:06:47
2019-08-30 23:56:26
Nina Makowska AVILON
  • 1x 5 ZR/P3/Półfinał MWiM Junior Młodszy na Kucu / Zawody Regionalne czworobok 20x40
  • 1x 18 ZR/P4/Finał MWiM Juniorzy Młodsi na Kucach / Zawody Regionalne czworobok 20x40
7 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 19:56:35
2019-08-30 21:41:10
Weronika Lewandowska HOJVEJS CASMIR
  • 1x 5 ZR/P3/Półfinał MWiM Junior Młodszy na Kucu / Zawody Regionalne czworobok 20x40
  • 1x 18 ZR/P4/Finał MWiM Juniorzy Młodsi na Kucach / Zawody Regionalne czworobok 20x40
6 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 21:36:20
2019-08-29 15:17:29
Aleksandra Pacek HAGIRIA
  • 1x 4 ZT/P2/Półfinał MWiM Amatorów klasa P / Zawody Towarzyskie
  • 1x 17 ZT/P4/Finał MWiM Amatorów klasa P / Zawody Towarzyskie czworobok 20x60
5 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 15:59:24
2019-08-28 15:27:22
Aleksandra Szymańska RAFIK
  • 1x 2 ZT/L2/Półfinał MWiM Amatorów klasa L / Zawody Towarzyskie
4 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 15:59:30
2019-08-28 15:26:39
Gabriela Felicka RAFIK
  • 1x 1 ZT/L1/Zawody Towarzyskie
  • 1x 14 ZT/L2/Zawody Towarzyskie
  • 1x 15 ZT/L3/Finał MWiM Amatorów klasa L / Zawody Towarzyskie
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 15:59:35
2019-08-28 15:23:18
Aleksandra Szymańska DIAMENT
  • 1x 1 ZT/L1/Zawody Towarzyskie
  • 1x 2 ZT/L2/Półfinał MWiM Amatorów klasa L / Zawody Towarzyskie
  • 1x 14 ZT/L2/Zawody Towarzyskie
  • 1x 15 ZT/L3/Finał MWiM Amatorów klasa L / Zawody Towarzyskie
2 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 16:00:20
2019-08-28 09:17:03
Weronika Usiądek HARNAŚ
  • 1x 5 ZR/P3/Półfinał MWiM Junior Młodszy na Kucu / Zawody Regionalne czworobok 20x40
  • 1x 18 ZR/P4/Finał MWiM Juniorzy Młodsi na Kucach / Zawody Regionalne czworobok 20x40
1 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 16:00:14
2019-08-27 22:53:32
Karolina Badora WEREDUS
  • 1x 2 ZR/L2/Zawody Regionalne
  • 1x 3 ZR/P1/Zawody Regionalne
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Badora Karolina WKJ Lublin
S
O003952
2. Bartoszewska Karolina BPK
3. Bielecka-Siudzińska Aleksandra brak
S
brak
4. Bobrowska Karolina Bez Przynależności Klubowej
S
82071221065
5. Bujalska Natalia KJ Plejada
2004 (J.)
brak
6. Chentkowska Marzena Klub Jeździecki Welt Opypy
S
O001334
7. Czerwińska Pola Bez przynależności klubowej
2007 (JM.)
O045767
8. Doroz Wiktoria bpk
2001 (MJ.)
brak
9. Drozd Adrianna SS Golden Horse
2001 (MJ.)
O033073
10. Gawron Hanna Bpk
2010 (Mł.)
Brak
11. Golubińska Ewa KJ Plejada
2004 (J.)
O032073
12. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
13. Górzyńska Sonia BPK
2005 (JM.)
O041576
14. Guerquin-Koryzma Pola BPK
2008 (JM.)
o055764
15. Gumowska Anna brak
S
brak
16. Jędrzejowska Dominika bpk MAZ
2001 (MJ.)
O042742
17. Kaczorowska Julia SSKJ Golden Horse Koryta
2004 (J.)
O046547
18. Kaczorowska Zofia Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2010 (Mł.)
brak
19. Kamińska Natalia KJ Aldragha
2009 (Mł.)
Brak
20. Kopczewska M'08 Kalina KJ Plejada Stefanówka
2008 (JM.)
O048171
21. Kopczewski Michał KJ Plejada
S
O000270
22. Kosecka Danuta LKS Nadwislanin Kwidzyn
S
Brak
23. Kostrzębska Klaudia Klub Sportowy AZS AWF J. Piłsudskiego w Warszawie
S
O022153
24. Kubiak Oliwia SSKJ Golden Horse Koryta
2003 (J.)
O037902
-
25. Kunert Ida KJ Dobrzyniec
2002 (J.)
brak
26. Kurdziel Julia Bez przynaleznnosci
2000 (MJ.)
brak
27. Laskowska Anna BPK
S
97111409581
28. Lenart Justyna SKJ Podkowa Leśna
S
O003367
29. Leszko Karolina KJ Strzała Krubiczew
S
O003038
30. Lewandowska Weronika KS Centurion
2006 (JM.)
000
31. Maj Marta Stajnia Lider
S
Brak
32. Makowska Nina KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
O036761
33. Matwijów Marta KJ Aldragho Piaseczno
2008 (JM.)
O048444
34. Michońska Monika JKS Equita
S
brak
35. Milczarek Amelia Stajnia Sawanka
2003 (J.)
brak
36. Nowicka Małgorzata brak
S
brak
37. Pacek Aleksandra UKS Vacat Eventing Sulbiny
2002 (J.)
O038244
38. Piotrowska Weronika Brak
2001 (MJ.)
Brak
39. Puławska Zofia KJ Sawanka
2000 (MJ.)
O039403
40. Sadłos Larysa KJ Huzar Józefów
2001 (MJ.)
O035201
41. Skarżyńska Alicja Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2004 (J.)
O032068
42. Ślusarczyk Urszula SKJ BAJARDO
2007 (JM.)
O050766
43. Solarz Weronika Klub Jeździecki Plejada
2003 (J.)
O050235
44. Sujecki Piotr bpk
2008 (JM.)
brak
45. Świerczewska Wiktoria Stowarzyszenie KS Chojnów
2007 (JM.)
Brak
46. Szczotkowska Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
S
O021371
47. Szlassa Krystyna nz
S
brak
48. Sztender Zuzanna Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2003 (J.)
brak
49. Szymańska Aleksandra bpk
S
O041715
50. Usiądek Weronika SSKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O043579
51. Vetter Julia Klub Jeździecki Szumawa
2006 (JM.)
O045409
52. Walczyńska-Graczyk Maria KS Centurion
2006 (JM.)
O038706
53. Wąsiewicz Aleksandra nz
S
brak
54. Wawrzyniak Zuzanna KJ Aldragho
2007 (JM.)
Brak
55. Wieczorek Julia BPK
2006 (JM.)
Brak
56. Wierzchowski Jarosław WKJ Lublin
S
T000828/18
57. Wojciechowska Maria KJ Dobrzyniec
2003 (J.)
brak
58. Wołkowycka Aleksandra SKJ Bajardo
2004 (J.)
O045770
59. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka
2005 (JM.)
O041844
60. Zalewska Magdalena Equesta
S
O001044
61. Zamrowska Anna KJ Milord
S
O021782
62. Zawada Marta Sportowy Klub Jeździecki WJ Piaseccy Equestrian
2002 (J.)
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

27

ANGEL QUEEN DRP GER 2009 Klacz bułana/kuc:148 F: Argentino / Aester El Nino
M: Reitlands Flying Angel / Stukhuster Ricardo go for Gold
K021533 DE434340333409
2.

56

ARETINO ŚL POL 2001 Wałach ciemnogniada/163 F: Evento
M: Aretuza
brak brak
3.

3

AVILON HAFL. POL 2003 Wałach kasztanowata/kuc: F: Pr Alegro
M: Hauptstutbuch Halina
K022998
4.

48

AXOR SP POL 2013 Wałach siwa/164 F: Con Calma
M: Arkadia
K024006 616009670060713
5.

1

BERBERYS WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/164 F: Toast
M: Biafra
brak 616007610073713
6.

16

BETOVEN KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:136 F: Rób Roy
M: Belle Lady
K023045
7.

58

BIRBANT MAŁY KOŃ POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Denis
M: Balihara/Folio
K022641 616013600119912
8.

18

BOND KUC.WAL POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: Duinveldt's Lewa
M: Uiterwaarden's Bo
K019241
9.

75

CAMARERO F:
M:
10.

36

CAMELOT ARABSKA POL 2012 Wałach siwa/kuc:148 F: vatican
M: cezura
K026022 616POL12009104A
11.

51

CANDY KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Kkkk
M: Aaaaaa
Brak Brak
12.

76

CANTO AMICOR OS 2011 OGIER GN. F: Conthargos / Converter
M: Cenny / Cento
13.

72

CELESTIAL CHRIST OLDENBURG GER 2012 Wałach ciemnogniada/175 F: Christ
M: Haupptstutbuch Finesse
K025121 DE433332131712
14.

45

DES DEMON SP POL 2013 Ogier gniada F: Destano
M: Desdemona / Sofix
K025370 616009530208113
15.

20

DIAMENT MAŁOPOLSKA POL 2004 Wałach gniada F: Emetyt
M: Dafia
brak
16.

12

DOLLY KUC WALIJSKI GER 2004 Klacz kasztanowata/134 F: PR Ducat
M: NN
K026268 DE 434 340372304
17.

33

DON BELLAGIO WESTFALSKA GER 2011 Wałach kasztanowata F: Balesteros
M: Davina
brk
18.

31

DON SULTAN DRP POL 2006 Wałach kara/kuc: F: x
M: x
K020851
19.

17

DOUBLE AFFAIR G SP POL 2005 Klacz gniada/167 F: Love Affair
M: Double D
K010188 10973
20.

44

DRAGONFLY SP POL 2014 Wałach gniada/173 F: Lyjanero
M: Desdemona
Brak 616009530109614
21.

54

DRUH HROBY HRON TYP PRYMITYWNY POL 2010 Wałach gniada/kuc:138 F: NN
M: Hurka
K020960 616999610165210
22.

57

EDINET OO POL 2005 Wałach gniada/mk:150 F: WłodarzE
M: Ellila
brak
23.

43

FIRST LADY M OLDENBURG POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Bon Bravour
M: Fürst Classic M
brak DE 433330890414
24.

29

GALIA SP POL 2010 Klacz siwa/172 F: Kingsten
M: Galilea/ Aviano
K024518
25.

55

GWIAZDKA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/162 F: NN
M: NN
brak
26.

5

HAGIRIA SP POL 2007 Klacz gniada/163 F: Grikos
M: Hajfa / Romario
K013814 POL009530053907
27.

22

HARNAŚ NN POL 2010 Wałach gniada/kuc:149 F: NN
M: NN
K026901 616 999 66 17686 10
28.

74

HAROLD KUC POL 2005 Wałach biała/kuc:133 F: / KLEIN HUMALDA’SHOLLIDAY HEDWIG
M: nn
brak brak
29.

2

HARRY Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2002 Wałach gniada/166 F: West
M: Hadyna
brak POL009590035302
30.

41

HASTLER A.P. Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach ciemnogniada/170 F: Turbud Alino
M: Hawela
brak brak
31.

66

HELIOS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2005 Wałach siwa F: Corde
M: Hera
K009529
32.

4

HOJVEJS CASMIR KUC DEN 2013 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Eiluns Spartan / Beka's Spartacus
M: Calina / De Noir
K025195 208333201302234
33.

24

HOTREX NN POL 2008 Wałach gniada/mk: F: Nn
M: Nn
Brak
34.

62

INTRUZ Szlachetna Półkrew POL 1997 Wałach siwa F: Nidar
M: Intencja
K004297
35.

14

ISTER GR WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Alamos
M: Ibiza
brak
36.

53

JACK NICHOLSON HS DV DEN 2012 Wałach ciemnogniada F: Jazz Time 2
M: Sinai HS
K022814
37.

67

JAZON SP POL 2001 Wałach ciemnogniada/. F: Jakobin
M: Dama
K019549
38.

60

LANCEVILLE G OLDENBURSKA POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Livaldon
M: Wiviola
k027689 DE 433330621715
39.

25

LAS PALMAS SP POL 2007 Wałach gniada F: Pluspunkt
M: Lansada
K024286
40.

30

LEGERETE 2 OLD POL 2007 Klacz kasztanowata/172 F: Licotus
M: Flame of love
brak
41.

39

LINDT HANOWER POL 2014 Ogier gniada/170 F: Livaldon
M: Wanda
Brak DE431315407414
42.

34

LITTLE BEAR KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:145 F: nn
M: nn
brak
43.

64

LIWIA KUC WALIJSKI POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: Wolling's Dante
M: Wolling's Lucy
616 013 66 17556 10
44.

15

LOVE ME BMF MAŁY KOŃ POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: nn
M: nn
brak
45.

73

LU WETER WIELKOPOLSKA POL 2003 Wałach kasztanowata F: Weteran
M: Lutynia
brak
46.

59

MAD MAX Deutsches Reitpony GER 2012 Gleiding chestnut/kuc:143 F: Marchenprinz
M: Gloria
DE 455-8700108-12
47.

38

MAFIA MŁP POL 2004 Klacz kasztanowata/mk:151 F: Oregon
M: Maska
K026057
48.

26

MAMBA KUC POL 2005 Klacz kara F: Top Evita
M: Makata
K012725 11841
49.

35

MIDTJYDENS ORION SP DNK 2010 Wałach kasztanowata/kuc: F: Pour Amour
M: Alanya
K025310
50.

61

MY LITTLE PONY GH KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc: F: 0
M: 0
brak
51.

49

NABOKOV L SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/170 F: Cruzeiro L
M: Nadin L
K008890 Pol009580060604
52.

68

NTENDER SP POL 2012 Wałach gniada/178 F: Contendus
M: Nimba
K020837 Pol/61600961014212
53.

28

OLIVIER TRAKEN POL 2006 Ogier siwa/180 F: Grey
M: Olimpia
11350 POL007600239106
54.

65

PERYKLES TRAKEŃSKA POL 2012 Ogier kara/170 F: Easy Game
M: Pompeja
K021633 POL732010063412
55.

37

RAFAELLO WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach ciemnogniada/164 F: Maaik
M: Rewia
k022712 616007610122013
56.

19

RAFIK WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach kasztanowata/170 cm F: Kornet
M: Rumia
brak 616 007 61 01700 12
57.

46

RAHIM BH SP POL 2010 Wałach gniada F: Elf
M: Roxy HL
K021960
58.

7

RED SUNSET SUNSATION NN POL 2011 Wałach gniada/kuc:147 cm F: NN
M: NN
K026812
59.

32

RICI-G SP POL 2011 Wałach srokata F: Evento
M: Phanton Relative
K024514
60.

40

STRAHLEMANN HANN POL 2012 Wałach gniada/166 F: Suprice
M: Flora
DE431310797312 DE431310797312
61.

47

TALIZMAN WIELKOPOLSKA POL 2006 Wałach kasztanowata F: Iloczyn
M: Tabaka
brak
62.

71

TERMAR Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2005 Ogier gniada/kuc:139 F: Martel
M: Terka
Brak
63.

63

TYMIANEK PONY POL 2009 Ogier gniada/kuc:147 F: Mm
M: Mm
111
64.

50

VALDEZ DEL NEGRO Deutches Reitpony POL 2010 Wałach kara/kuc:146 F: Voyage
M: Maxima
K021957 DE434340273810
65.

69

VIGO JURRE FAN DE KOAIPLEATS ARABO-FRYZ BEL 2011 Wałach kara/163 F: Yk Tiemen fan t Sud
M: Waldblom P.V.
5282100.02679274 5282100.02679274
66.

70

WAĆPANNA SP/FRYZ POL 2011 Klacz kara/164 F: Adhelion
M: Water Lily
Brak 616999661577611
67.

21

WEREDUS TRAK POL 2015 Ogier kasztanowata/164 F: Cargo
M: Wamba/Ignac
K027508 616003010089715
68.

42

WINDSOR SP AUT 2006 Wałach ciemnogniada F: Weltstein
M: Paletta
brak
69.

23

WOSANA SP POL 2006 Mare chestnut/170 F: Veracruz
M: Witka
007660491206 POL 007 6604912 06
Rider Club
Competition
Prize
Górecka Kamila JKS Karolina
200
SUM:
200.00
Guerquin-Koryzma Pola BPK
300
SUM:
300.00
Kaczorowska Julia SSKJ Golden Horse Koryta
300
SUM:
300.00
Kamińska Natalia KJ Aldragha
200
SUM:
200.00
Kubiak Oliwia SSKJ Golden Horse Koryta
500
SUM:
500.00
Lewandowska Weronika KS Centurion
500
SUM:
500.00
Maj Marta Stajnia Lider
300
SUM:
300.00
Matwijów Marta KJ Aldragho Piaseczno
500
SUM:
500.00
Milczarek Amelia Stajnia Sawanka
500
SUM:
500.00
Pacek Aleksandra UKS Vacat Eventing Sulbiny
300
SUM:
300.00
Puławska Zofia KJ Sawanka
200
SUM:
200.00
Skarżyńska Alicja Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
300
SUM:
300.00
Szlassa Krystyna nz
500
SUM:
500.00
Usiądek Weronika SSKJ Bobrowy Staw
200
SUM:
200.00
Walczyńska-Graczyk Maria KS Centurion
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badora Karolina
WKJ Lublin
WEREDUS (21)
2019-09-14
4
2019-09-14
3
Bartoszewska Karolina
BPK
2019-09-14
10
2019-09-14
7
Bielecka-Siudzińska Aleksandra
brak
OLIVIER (28)
2019-09-14
1
2019-09-14
7
2019-09-15
1
2019-09-15
6
2019-09-15
6
Bobrowska Karolina
Bez Przynależności Klubowej
WOSANA (23)
2019-09-14
5
Bujalska Natalia
KJ Plejada
2019-09-14
2
2019-09-15
1
Chentkowska Marzena
Klub Jeździecki Welt Opypy
LINDT (39)
2019-09-14
3
2019-09-14
2
Czerwińska Pola
Bez przynależności klubowej
BIRBANT (58)
2019-09-14
8
Doroz Wiktoria
bpk
WINDSOR (42)
2019-09-14
13
2019-09-15
11
2019-09-15
10
Drozd Adrianna
SS Golden Horse
2019-09-15
1
2019-09-14
1
Gawron Hanna
Bpk
BETOVEN (16)
2019-09-14
5
2019-09-15
6
2019-09-15
5
Golubińska Ewa
KJ Plejada
2019-09-14
2019-09-14
1
Górecka Kamila
JKS Karolina
NTENDER (68)
2019-09-14
3
2019-09-15
2
2019-09-15
3
200
Górzyńska Sonia
BPK
2019-09-15
8
2019-09-14
1
2019-09-14
9
2019-09-15
1
Guerquin-Koryzma Pola
BPK
2019-09-14
1
2019-09-15
2
2019-09-15
2
300
Gumowska Anna
brak
2019-09-14
6
2019-09-15
5
2019-09-15
5
Jędrzejowska Dominika
bpk MAZ
2019-09-14
1
2019-09-15
1
Kaczorowska Julia
SSKJ Golden Horse Koryta
2019-09-14
2
2019-09-15
3
2019-09-15
2
300
Kaczorowska Zofia
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2019-09-14
4
2019-09-15
4
2019-09-15
4
Kamińska Natalia
KJ Aldragha
2019-09-14
2
2019-09-15
3
2019-09-15
3
200
Kopczewska M'08 Kalina
KJ Plejada Stefanówka
2019-09-14
7
2019-09-15
7
2019-09-14
2
2019-09-15
7
2019-09-15
Kopczewski Michał
KJ Plejada
RICI-G (32)
2019-09-14
2
2019-09-14
6
2019-09-15
3
2019-09-14
3
2019-09-14
5
2019-09-15
2
2019-09-14
2
2019-09-14
Kosecka Danuta
LKS Nadwislanin Kwidzyn
2019-09-14
1
2019-09-14
1
2019-09-15
1
2019-09-14
1
2019-09-15
2
Kostrzębska Klaudia
Klub Sportowy AZS AWF J. Piłsudskiego w Warszawie
2019-09-14
2
2019-09-15
2
Kubiak Oliwia
SSKJ Golden Horse Koryta
2019-09-14
1
2019-09-15
1
2019-09-15
1
500
2019-09-14
2
2019-09-15
Kunert Ida
KJ Dobrzyniec
ARETINO (56)
2019-09-14
6
2019-09-14
6
2019-09-15
5
2019-09-15
3
Kurdziel Julia
Bez przynaleznnosci
HAROLD (74)
2019-09-14
7
2019-09-15
7
2019-09-15
8
Laskowska Anna
BPK
MAD MAX (59)
2019-09-14
5
2019-09-14
2019-09-15
4
2019-09-15
Lenart Justyna
SKJ Podkowa Leśna
2019-09-14
4
Leszko Karolina
KJ Strzała Krubiczew
AXOR (48)
2019-09-15
1
Lewandowska Weronika
KS Centurion
2019-09-14
2
2019-09-15
1
2019-09-15
1
500
Maj Marta
Stajnia Lider
2019-09-14
2
2019-09-14
2
2019-09-15
3
2019-09-15
4
2019-09-15
2
300
Makowska Nina
KJ Aldragho Piaseczno
AVILON (3)
2019-09-14
9
2019-09-15
2
2019-09-15
6
Matwijów Marta
KJ Aldragho Piaseczno
BOND (18)
2019-09-14
3
2019-09-15
1
2019-09-15
1
500
Michońska Monika
JKS Equita
HARRY (2)
2019-09-14
11
2019-09-14
6
2019-09-15
7
2019-09-15
7
2019-09-15
4
Milczarek Amelia
Stajnia Sawanka
2019-09-14
1
2019-09-15
1
2019-09-15
1
500
Nowicka Małgorzata
brak
2019-09-14
7
2019-09-14
12
2019-09-15
3
2019-09-15
12
2019-09-15
9
Pacek Aleksandra
UKS Vacat Eventing Sulbiny
2019-09-14
3
2019-09-15
5
2019-09-15
2
300
Piotrowska Weronika
Brak
2019-09-14
2
2019-09-14
3
2019-09-15
3
2019-09-15
2
Puławska Zofia
KJ Sawanka
GALIA (29)
2019-09-14
4
2019-09-15
6
2019-09-15
3
200
Sadłos Larysa
KJ Huzar Józefów
2019-09-14
4
Skarżyńska Alicja
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
CAMELOT (36)
2019-09-14
1
2019-09-15
4
2019-09-15
2
300
Ślusarczyk Urszula
SKJ BAJARDO
DOLLY (12)
2019-09-14
5
2019-09-15
5
2019-09-14
1
2019-09-15
4
2019-09-15
1
Solarz Weronika
Klub Jeździecki Plejada
MAFIA (38)
2019-09-14
5
2019-09-14
5
2019-09-15
5
2019-09-15
4
Sujecki Piotr
bpk
2019-09-14
6
2019-09-15
4
2019-09-15
5
Świerczewska Wiktoria
Stowarzyszenie KS Chojnów
TERMAR (71)
2019-09-14
3
2019-09-15
6
2019-09-15
5
Szczotkowska Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
2019-09-15
2
Szlassa Krystyna
nz
2019-09-14
1
2019-09-15
1
2019-09-15
3
2019-09-15
1
500
Sztender Zuzanna
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
JAZON (67)
2019-09-14
6
2019-09-14
Szymańska Aleksandra
bpk
DIAMENT (20)
2019-09-14
3
2019-09-14
14
2019-09-15
5
2019-09-15
10
2019-09-15
11
Usiądek Weronika
SSKJ Bobrowy Staw
HARNAŚ (22)
2019-09-14
8
2019-09-15
3
2019-09-15
3
200
Vetter Julia
Klub Jeździecki Szumawa
2019-09-14
7
2019-09-14
3
2019-09-15
1
Walczyńska-Graczyk Maria
KS Centurion
MAMBA (26)
2019-09-14
3
2019-09-15
2
2019-09-15
3
200
Wąsiewicz Aleksandra
nz
2019-09-14
3
2019-09-14
8
2019-09-15
2
2019-09-15
13
2019-09-15
8
Wawrzyniak Zuzanna
KJ Aldragho
LIWIA (64)
2019-09-14
4
2019-09-15
7
2019-09-15
7
Wieczorek Julia
BPK
HOTREX (24)
2019-09-14
5
2019-09-15
9
2019-09-15
7
Wierzchowski Jarosław
WKJ Lublin
2019-09-14
5
2019-09-14
4
2019-09-15
1
2019-09-15
2
Wojciechowska Maria
KJ Dobrzyniec
EDINET (57)
2019-09-14
4
2019-09-14
5
2019-09-15
4
2019-09-15
4
2019-09-15
4
Wołkowycka Aleksandra
SKJ Bajardo
HELIOS (66)
2019-09-14
3
2019-09-14
3
2019-09-15
4
2019-09-15
2
Zajkowska Klaudia
SKJ Hawajka
CANDY (51)
2019-09-14
5
2019-09-15
9
2019-09-15
9
Zalewska Magdalena
Equesta
2019-09-14
1
Zamrowska Anna
KJ Milord
INTRUZ (62)
2019-09-14
3
2019-09-15
3
Zawada Marta
Sportowy Klub Jeździecki WJ Piaseccy Equestrian
2019-09-15
1

Number of Riders: 62

Number of Horses: 69

The sum of prizes: 5 000.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032019-1, Jacek Ryczywolski HTE Marketing)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl