Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

CDN Rybnica Maj 2019
Stajnia Rybnica, 17-19.05.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
69 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 09:48:24
2019-05-12 21:49:30
Tina Kage CHICOS MORELLO
  • 1x 9 ZO/CC2/
  • 1x 21 ZO/CC3/
68 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 09:48:28
2019-05-12 21:48:33
Tina Kage QUICK STEP 89
  • 1x 9 ZO/CC2/
  • 1x 21 ZO/CC3/
67 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 21:37:17
2019-05-12 20:28:08
Dionizy Polikowski BOHUN
  • 1x 7 ZO/N4/
  • 1x 18 ZO/D2/
66 ENTRY PRE-APPROVED 2019-05-12 21:37:19
2019-05-12 20:27:17
Dionizy Polikowski FALSTERBEAU
  • 1x 6 ZO/D1/
  • 1x 18 ZO/D2/
65 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 21:37:22
2019-05-12 20:26:27
Martyna Butryn Q10
  • 1x 7 ZR/N4/
  • 1x 17 ZR/P2 KUCE/
64 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 21:37:25
2019-05-12 20:24:39
Fransesca Blumel AMBER
  • 1x 6 ZO/D1/
  • 1x 18 ZO/D2/
63 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 21:28:17
2019-05-12 15:33:26
Janine Ritter HOCHSTEIN
  • 1x 17 ZR/P2 KUCE/
  • 1x 19 ZR/N5/
  • 1x 26 ZR/P4/
  • 1x 28 ZR/N6/
62 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 21:28:10
2019-05-12 11:29:22
Wiktoria Wojno BOGUŚ
  • 1x 5 ZR/P1/
  • 1x 17 ZR/P2 KUCE/
  • 1x 26 ZR/P4/
61 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 21:28:13
2019-05-12 11:14:05
Aleksandra Maciejczak BOGUŚ
  • 1x 4 ZR/L1/
  • 1x 16 ZR/L2/
  • 1x 25 ZR/L3/
60 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 21:36:24
2019-05-12 08:30:53
Aneta Kalwara TOP PLEASURE K
  • 2x 1/el. MPMK 4-letnie/
  • 2x 13/el. MPMK 4-letnie/
  • 1x 25 ZR/L3/
59 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 21:28:05
2019-05-12 00:24:10
Christiane Streuber DONNA SALINERA
  • 1x 19 ZR/N5/
  • 1x 20 ZR/C3/
  • 1x 28 ZR/N6/
  • 1x 29 ZR/C4/
58 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 22:11:50
2019-05-11 21:44:36
Ewa Szwed GALLARDO
  • 2x 2/el. MPMK 5-letnie/
  • 1x 14/el. MPMK 5-letnie/
57 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 22:11:54
2019-05-11 19:01:52
Dominika Jabłońska BACARDI
  • 1x 5 ZR/P1/
  • 1x 17 ZR/P2 KUCE/
56 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 18:37:29
2019-05-11 17:11:07
Monika Knoppek CHILLOUT
  • 1x 4 ZR/L1/
  • 1x 16 ZR/L2/
55 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 18:37:33
2019-05-11 16:03:50
Sandra Besser SPONTIFLEX SEMPERIT
  • 1x 5 ZR/P1/
  • 1x 6 ZR/D1/
  • 1x 17 ZR/P2 KUCE/
  • 1x 18 ZR/D2/
  • 1x 26 ZR/P4/
  • 1x 27 ZR/D3/
54 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 18:37:36
2019-05-11 13:56:30
Aleksandra Błachno DEISI
  • 1x 6 ZO/D1/
  • 1x 18 ZO/D2/
  • 1x 27 ZO/D3 KUCE/
53 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 18:37:39
2019-05-11 08:23:06
Miroslaw Betka FOLLOW ME
  • 1x 12 ZO/CS1/
  • 1x 24 ZO/CS2/
  • 1x 33 ZO/CS5/
52 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 18:37:42
2019-05-11 08:20:57
Miroslaw Betka ADRENALIN
  • 1x 12 ZO/CS1/
  • 1x 24 ZO/CS2/
  • 1x 33 ZO/CS5/
51 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 18:38:01
2019-05-10 19:50:28
Liwia Misztal TEJSI
  • 1x 8 ZO/C2/
  • 1x 20 ZO/C3/
  • 1x 29 ZO/C4/
49 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 18:38:54
2019-05-10 18:38:34
Karolina Worotnik METRES I - P
  • 1x 8 ZO/C2/
  • 1x 20 ZO/C3/
  • 1x 29 ZO/C4/
48 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 18:38:57
2019-05-10 18:37:44
Karolina Worotnik MARRIE QUEEN P
  • 1x 4 ZR/L1/
  • 1x 16 ZR/L2/
  • 1x 25 ZR/L3/
47 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 18:34:41
2019-05-10 17:59:15
Julia Jadwiga Sendel TIN-ROKO
  • 1x 7 ZO/N4/
  • 1x 17 ZR/P2 KUCE/
  • 1x 28 ZO/N6/
46 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 18:35:26
2019-05-10 15:40:46
Izabela Dyrek- Matuszewska TAILORMADE LOBSTER
  • 1x 8 ZR/C2/
  • 1x 20 ZR/C3/
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 18:34:58
2019-05-10 15:10:56
Maja Walczak SHIGERU
  • 1x 4 ZR/L1/
  • 1x 16 ZR/L2/
  • 1x 25 ZR/L3/
44 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 18:35:06
2019-05-10 14:55:15
Aleksandra Owsiany INEZ WILLIAM H
  • 1x 13/el. MPMK 4-letnie/
  • 1x 25 ZR/L3/
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 18:35:21
2019-05-10 11:23:54
Klaudia Skrzyniarz-Skiba VARADERO I
  • 1x 1/el. MPMK 4-letnie/
  • 1x 4 ZR/L1/
  • 1x 16 ZR/L2/
  • 1x 25 ZR/L3/
42 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 10:19:05
2019-05-09 21:49:32
Paulina Salwińska JAK QUMBALL
  • 1x 8 ZR/C2/
  • 1x 20 ZR/C3/
  • 1x 29 ZR/C4/
41 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 10:19:10
2019-05-09 21:47:26
Paulina Salwińska DIAMENT
  • 1x 7 ZR/N4/
  • 1x 19 ZR/N5/
  • 1x 28 ZR/N6/
40 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 10:19:12
2019-05-09 19:01:06
Kornelia Migdalska MAŁA FABIA
  • 1x 4 ZR/L1/
  • 1x 16 ZR/L2/
  • 1x 25 ZR/L3/
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 22:57:28
2019-05-08 21:56:24
Karzyna Waligórska ASUAN
  • 1x 8 ZR/C2/
  • 1x 20 ZR/C3/
38 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 22:58:01
2019-05-08 21:54:50
Karzyna Waligórska FORMAT
  • 1x 1/el. MPMK 4-letnie/
  • 1x 13/el. MPMK 4-letnie/
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 13:46:30
2019-05-08 13:27:51
Maria Stelmaszyk DESPACITO
  • 1x 5 ZR/P1/
  • 1x 17 ZR/P2 KUCE/
  • 1x 26 ZR/P4/
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 13:46:41
2019-05-07 21:47:17
Anastazja Stefańczyk MISSISIPI-P
  • 1x 4 ZR/L1/
  • 1x 16 ZR/L2/
  • 1x 25 ZR/L3/
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 15:12:16
2019-05-07 12:53:42
Agnieszka Sobczak PARTITA
  • 1x 4 ZR/L1/
  • 1x 16 ZR/L2/
  • 1x 25 ZR/L3/
33 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 15:12:24
2019-05-07 10:43:34
Aleksandra Owsiany FUEGA DE PRELET
  • 1x 5 ZR/P1/
  • 1x 17 ZR/P2 KUCE/
  • 1x 26 ZR/P4/
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 15:12:28
2019-05-07 10:37:17
Magdalena Pachołek GENIE KN
  • 1x 8 ZR/C2/
  • 1x 20 ZR/C3/
  • 1x 29 ZR/C4/
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 15:12:44
2019-05-07 08:57:01
Katarzyna Olkuska ZAIRA
  • 1x 5 ZR/P1/
  • 1x 17 ZR/P2 KUCE/
  • 1x 26 ZR/P4/
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 22:30:58
2019-05-06 20:40:20
Maria Solecka LUTNIA
  • 1x 4 ZR/L1/
  • 1x 16 ZR/L2/
  • 1x 25 ZR/L3/
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 08:20:37
2019-05-06 00:51:08
Kinga Paszkiewicz PRESJA
  • 1x 9 ZO/CC2/
  • 1x 21 ZO/CC3/
  • 1x 30 ZO/CC6/
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 08:20:44
2019-05-05 20:22:24
Aleksandra Sobkiewicz NOBODY IS PERFEKT
  • 1x 8 ZO/C2/
  • 1x 20 ZO/C3/
  • 1x 29 ZO/C4/
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 08:20:49
2019-05-05 13:36:18
Maria Stelmaszyk LONDANO
  • 1x 8 ZO/C2/
  • 1x 20 ZO/C3/
  • 1x 29 ZO/C4/
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 22:58:11
2019-05-04 18:38:11
Weronika Guszpil AVENTADOR-L
  • 1x 1/el. MPMK 4-letnie/
  • 1x 13/el. MPMK 4-letnie/
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 22:58:24
2019-05-03 16:37:39
Agata Żabska HEROS
  • 1x 5 ZR/P1/
  • 1x 17 ZR/P2 KUCE/
  • 1x 26 ZR/P4/
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 22:58:31
2019-05-03 14:19:58
Maria Szmidt-Puć ROMEO G
  • 1x 7 ZR/N4/
  • 1x 19 ZR/N5/
  • 1x 28 ZR/N6/
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 10:19:17
2019-05-03 14:18:43
Maria Szmidt-Puć FIRST SHINE
  • 1x 8 ZO/C2/
  • 1x 20 ZO/C3/
  • 1x 29 ZO/C4/
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 22:58:47
2019-05-03 14:17:02
Maria Szmidt-Puć DON CASPAL
  • 1x 10 ZO/CC4/
  • 1x 22 ZO/CC5/
  • 1x 31 ZO/CC7/
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 22:59:02
2019-05-02 23:47:22
Filip Poszumski GRETTON WOODS
  • 2x 2/el. MPMK 5-letnie/
  • 2x 14/el. MPMK 5-letnie/
  • 1x 26 ZR/P4/
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 22:59:11
2019-05-02 18:12:51
Filip Poszumski RAUL
  • 1x 7 ZO/N4/
  • 1x 17 ZR/P2 KUCE/
  • 1x 26 ZR/P4/
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 22:59:15
2019-05-02 12:53:03
Zuzanna Niebieszczańska SUNSHINE
  • 1x 4 ZR/L1/
  • 1x 16 ZR/L2/
  • 1x 25 ZR/L3/
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 22:59:23
2019-05-02 12:51:19
Laura Jasińska ALF
  • 1x 4 ZR/L1/
  • 1x 16 ZR/L2/
  • 1x 25 ZR/L3/
14 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 22:59:30
2019-05-01 20:02:37
Aleksandra Matkiewicz WORLD MAGIC GB
  • 1x 24 ZO/CS2/
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 22:30:48
2019-05-01 20:00:56
Aleksandra Matkiewicz CALL ME MAYBE
  • 1x 8 ZR/C2/
  • 1x 20 ZR/C3/
  • 1x 29 ZR/C4/
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 22:59:47
2019-04-30 18:54:23
Wiktoria Siergiej CARRIE CLAIR
  • 1x 6 ZO/D1/
  • 1x 18 ZO/D2/
11 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 23:00:04
2019-04-30 18:53:29
Wiktoria Siergiej VENETIA
  • 1x 2/el. MPMK 5-letnie/
  • 1x 14/el. MPMK 5-letnie/
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 23:00:17
2019-04-29 22:16:33
Karolina Jatkowska SARUMAN GT
  • 1x 8 ZO/C2/
  • 1x 20 ZO/C3/
  • 1x 29 ZO/C4/
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 23:00:28
2019-04-29 14:57:05
Martyna Olszyńska MAURIK'S GIANFRANCO BIGLI
  • 1x 7 ZO/N4/
  • 1x 17 ZR/P2 KUCE/
  • 1x 26 ZR/P4/
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 23:00:41
2019-04-29 14:47:26
Martyna Olszyńska STORCZYK
  • 1x 6 ZO/D1/
  • 1x 18 ZO/D2/
  • 1x 27 ZO/D3 KUCE/
7 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 23:00:59
2019-04-29 11:35:09
Marek Szczur FURST AVALON
  • 1x 10 ZO/CC4/
  • 1x 22 ZO/CC5/
  • 1x 31 ZO/CC7/
6 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 23:01:03
2019-04-29 11:34:13
Katarzyna Klein-Fryc BERTOLLI GOLD
  • 1x 8 ZO/C2/
  • 1x 20 ZO/C3/
  • 1x 29 ZO/C4/
5 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 23:01:13
2019-04-29 09:58:57
Wiktoria Bobowiec ROSA
  • 1x 7 ZR/N4/
  • 1x 19 ZR/N5/
  • 1x 26 ZR/P4/
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 23:01:18
2019-04-29 09:57:05
Wiktoria Bobowiec ALBY'S MOCCA
  • 1x 4 ZR/L1/
  • 1x 16 ZR/L2/
  • 1x 25 ZR/L3/
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 23:01:23
2019-04-29 07:56:25
Katarzyna Skrzypczak BE MY LIFE TOP
  • 1x 8 ZR/C2/
  • 1x 20 ZR/C3/
  • 1x 29 ZR/C4/
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 23:01:29
2019-04-29 07:09:07
Natalia Badura VERBENA
  • 1x 3/el. MPMK 6-letnie/
  • 1x 15/el. MPMK 6-letnie/
  • 1x 28 ZO/N6/
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 21:27:39
2019-04-28 21:42:42
Karolina Piątkowska MARIKA
  • 1x 4 ZR/L1/
  • 1x 16 ZR/L2/
  • 1x 25 ZR/L3/
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Badura Natalia LKJ Lewada Zakrzów
S
O004448
10091407
2. Besser Sandra PSI Tannehof Neu Krauscha e.V.
1998 (MJ.)
DE1576099
3. Betka Miroslaw LKJ Lewada
S
879/18
10031673
4. Blumel Fransesca JKS Stajnia Brzózki
2004 (JM.)
brak
5. Błachno Aleksandra Stowarzyszenie 4You KLUB JEŹDZIECKI WROCŁAW
2006 (JM.)
O043987
6. Bobowiec Wiktoria Stowarzyszenie Sportowe VIDAVIA
1999 (MJ.)
O040562
7. Butryn Martyna JKS Stajnia Brzózki
2003 (J.)
-
8. Dronigke - Dietze Yvette GER
2000 (MJ.)
9. Dyrek- Matuszewska Izabela Karkonoski KJ
S
O003374
10. Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
2016 (Mł.)
O024189
11. Haberl Maria GER
12. Jabłońska Dominika KJ MAXIMUS KOWARY
S
brak
13. Jasińska Laura Karkonoskie Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O047352
14. Jatkowska Karolina KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (J.)
O035227
15. Kage Tina RFV Rosenhof Görlitz e. V.
S
776383
16. Kalwara Aneta BPK
S
O002692
17. Klein-Fryc Katarzyna KJK Szary Michałowice
S
O003365
18. Knoppek Monika Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
S
O012003
19. Kotte Sebastian GER
20. Lange Doreen GER
2000 (MJ.)
21. Maciejczak Aleksandra Karkonoski Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O052382
22. Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica
S
O008270
23. Migdalska Kornelia Klub Jeździecki BIAŁY LAS Stajnia Przybylscy 58-100 Świdnica Panków 24
2005 (JM.)
O048413
24. Misztal Liwia Sudecki LKS Książ
2001 (J.)
O028053
25. Nachotko Szymon Stragona Strzegom
S
26. Niebieszczańska Zuzanna Karkonoski Klub Jeździecki
S
O040560
27. Olkuska Katarzyna Karkonoski Klub Jeździecki
S
5607/19
28. Olszyńska Martyna JKS Melloni Horses
2006 (JM.)
O041312
29. Owsiany Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica
S
O009375
30. Pachołek Magdalena Klub Sportowy Small Cherry
S
O005410
31. Paszkiewicz Kinga KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2000 (MJ.)
O026060
32. Piątkowska Karolina Karkonoski Klub Jeździecki
2004 (JM.)
3903/19
33. Polikowski Dionizy JKS Stajnia Brzózki
2006 (JM.)
brak
34. Poszumski Filip KLUB JEŹDZIECKI AGRO-HANDEL ŚREM
S
Brak
35. Ritter Janine PSI Tannehof Neu-Krauscha e.V.
S
700310
36. Salwińska Paulina Brak
S
O039650
37. Sendel Julia Jadwiga STAJNIA KOŚCINO
2003 (J.)
O045745
38. Siergiej Wiktoria KJ Agrohandel Śrem
S
O003116
39. Skrzyniarz-Skiba Klaudia Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
S
brak
40. Skrzypczak Katarzyna KJ Facimiech
S
O004487
41. Sobczak Agnieszka Karkonoski Klub Jeździecki
S
O007351
42. Sobkiewicz Aleksandra Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2001 (J.)
LZPZJ/1135/19
43. Solecka Maria Karkonoski Klub Jeździecki
2003 (J.)
O052675
44. Stefańczyk Anastazja Bez Przynależności Klubowej
2004 (JM.)
0054904
45. Stelmaszyk Maria KJ LEWADA
2002 (J.)
O026744
46. Streuber Christiane PSI Tannehof Neu-Krauscha e.V.
S
714534
47. Szczur Marek KJK Szary Michałowice
S
O028124
48. Szmidt-Puć Maria OSK Michalscy Trzebnica
S
O007573
49. Szwed Ewa Olmet ost-sped
S
0002450
50. Walczak Maja Karkonoski Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O051620
51. Waligórska Katarzyna BPK
S
brak
52. Wojno Wiktoria Karkonoski Klub Jeździecki
2001 (J.)
O051294
53. Worotnik Karolina Karkonoski KJ
2002 (J.)
O030595
54. Żabska Agata Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2002 (J.)
O034339
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

54

ADRENALIN Hanowerska GER 2005 Klacz kasztanowata/170 F: Weltregent
M: Akita
O: Miroslaw Betka
B: BaumgartGbR
K009578
2.

25

ALBY'S MOCCA DWB POL 2010 Klacz skarogniada/174 F: Don Romantic
M: Miss M.
O: Bobowiec Wiktoria
B: Stutteri Alby v/Carsten OG Hanne Alby
brak 208333DW1002036 DK DV
3.

16

ALF HANN POL 2011160 Wałach kasztanowata/160 F: Fragment
M: Awgustina
O: Anna Stelmach
B: ukraina
K027573 616014670128411
4.

67

AMBER Westfalska POL 2010 Wałach gniada/166 F: Amperre
M: Donna Elisa
O: Bianca Blumel
B: Stoecker
brak
5.

39

ASUAN Szlachetna Półkrew POL 2002 Wałach gniada F: Atylla
M: Gaffa
O: Katarzyna Waligórska
B: Rórzecki
brak
6.

9

AVENTADOR-L Wielkopolska POL 2015 Ogier kara/166 F: Ron William
M: Alpina/ Ulco
O: Weronika Guszpil
B: Irena Latuszkiewicz
K027409 616007670053415
7.

58

BACARDI SP POL 2004 Wałach siwa/170cm F: Lord
M: Bakalia
O: Martyna Sara Górska
B: Natalia Poniatowska
Brak
8.

26

BE MY LIFE TOP SP POL 2006 Wałach F: Long Life
M: Baszta
O: Ewa Skrzypczak
B: Wojciech Guzik
K010445
9.

23

BERTOLLI GOLD Oldenburska GER 2012 Wałach kara F: Bretton Woods
M: Edwina
O: Marek Szczur
B: Silvia Gering
K025703 DE 433330230712
10.

61

BOGUŚ Mały Koń POL 01.06.2008 Wałach bułana/mk:mk: F: Samuraj
M: Bakara
O: Roman Choma
B: Maciej Zięba
K021557
11.

60

BOGUŚ Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach bułana/165 F: Samuraj
M: Bakara
O: Małgorzata Choma
B: brak
brak
12.

64

BOHUN SP POL 2002 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Maja Polikowska
B: nn
brak
13.

2

CALL ME MAYBE SP POL 2012 Wałach siwa F: Con Calma hol. / Calato I hol.
M: Colett han. / Contendro I
O: Mateusz Michalski
B: Mateusz Michalski
K022122 Brak
14.

18

CARRIE CLAIR SP POL 2014 Klacz gniada F: Quartergold
M: Chantal
O: Wiktoria Siergiej
B: Wiktoria Siergiej
brak
15.

68

CHICOS MORELLO Oldenburger GER 2010 Gleiding black/172 F: Christ
M: Se Plair
O: Rüdiger Kage
B: Tobias Kunze
DE43333098310 DE43333098310
16.

50

CHILLOUT Meklemburski GER 2012 Wałach gniada/170 F: Commerce One
M: Lea
O: Monika Knoppek
B: Maik Walter
brak De 427270328012
17.

52

DEISI SP POL 2004 Klacz gniada/160 F: Rulon
M: Doxa
O: Jacek Błachno
B: GR Jacek Wilczyński
K014176 POL009611051404
18.

36

DESPACITO Hannover POL 11-02-2013 Wałach gniada/170 F: DESPERADOS
M: BELLA CARA PO BELISSIMO M
O: KAROLINA STELMASZYK
B: HEINRICH GIESSELMANN
BRAK DE431310144613
19.

42

DIAMENT Małopolska POL 2004 Wałach F: Ekoton
M: Dolores
O: Paulina Salwińska
B: Karolina Nowicka
Brak
20.

59

DONNA SALINERA Deutsches Sportpferd GER 2007 Mare chestnut/1,71m F: Samba Ole
M: Drago S
O: Bernhard Szukala
B: Bernhard Szukala
DE455870361107
21.

71

ESCORIAL deutsches sportpferd DE 2013 dunkelbraun F: Jack Sparrow
M: Dorothee
O: niemcy
B: niemce
DE455878363613
22.

65

FALSTERBEAU Westfalska GER 2000 Wałach ciemnogniada F: Ferragamo
M: Nancy
O: Maja Polikowska
B: Josef Klockenkempfer
0000
23.

70

FINLAY Deutsches Sportpferd niemcy 2014 wałach ciemnogniada F: Fursternstern
M: Isa
O: Doreen Lange
B: Fran Zeibig
24.

74

FIRST LIGHT niem. sportowy niemcy 2005 klacz kasztanowata F: Ra
M: Feldlerche
O: Doreen Lange
B: Frank Zeibig
DE487000348905
25.

1

FIRST SHINE OLD POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Furst Wilhelm / Furst Heinrich
M: Sunshine Of Justice / Sir Oldenburg
O: Maria Szmidt
B: Tomasz Kowalski
K022621 DE433332245113
26.

75

FIRST WILLIAM P sp polska 2015 ogier kara F: Ron William
M: Fay II Texel / Jazz
O: Rafał Parkitny
B: Rafał Parkitny
K027798 616009670051515
27.

53

FOLLOW ME Westfälisches GER 2002 Klacz kara/175 F: florestan 1
M: wolke sieben
O: betka miroslaw
B: hellmann rudolf
k024890 de 441410088602 105xn32
28.

40

FORMAT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Wałach gniada/160 F: Lenon L
M: Falanbergia
O: Agata Gałęziowska-Kalukin
B: Paweł Mazurek
K027564 616009670067515
29.

33

FUEGA DE PRELET WESTF DEU 2013 Klacz kasztanowata/158 F: Fuego De Prelet /
M: Ceitas / Cavalier
O: Aleksandra Owsiany
B:
K025365 DE441410952313
30.

22

FURST AVALON Westf. POL 2005 Wałach kasztanowata F: Furst Heinrich / Florestan I
M: Grafin / General I
O: Marek Szczur
B: Werner Tacke
K016665 DE441411906205
31.

57

GALLARDO Wielkopolska POL 2014 Wałach gniada/168 F: Quaterback
M: Gawęda
O: Ewa szwed
B: SK Dębno
K026318 616007610061314
32.

34

GENIE KN KWPN POL 2011 Wałach gniada F: Charmeur
M: Wiana's Sjaan KN / Krack C
O: Magdalena Pachołek
B: M.A.G Van Der Knaap
K024488
33.

73

GIN TONIC 118 brandenburski niemcy 2001 wałach kasztan F: Glenn Alme
M: Korsine
O: Sebastian Kotte
B: niemcy
DE 457570818201
34.

13

GRETTON WOODS Szlachetna Półkrew POL 2014 Ogier gniada/171 F: Bretton Woods
M: Gwiazda Hit
O: Natalia Poszumska
B: Adam Lachera
K025659 616009610060914
35.

10

HEROS SP POL 2003 Wałach ciemnogniada/170 F: Peres
M: Hera
O: Tomasz Żabski
B: Włodzimierz Nagawski
K014060 POL 009 67 00272 03
36.

62

HOCHSTEIN Deutsches Sportpferd GER 2012 Gleiding black/166 F: Hochmeister
M: Nobless
O: Steffi Ritter
B: Uwe Herrmann
DE 455-878216-12
37.

46

INEZ WILLIAM H SP POL 2015 Klacz kara/165 F: Ron William
M: Irlandia
O: Dorota Wierzbowska
B: Agnieszka Langer-Haniszewska
brak 616009670012515
38.

41

JAK QUMBALL Szlachetna Półkrew POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Qumball
M: Jasawa
O: Paulina Salwińska
B: Wiesław Kryszyłowicz
K014536
39.

72

KR WERAMON hanowerska niemcy 2006 wałach gn. F: Warkant
M: St. Pr. Hauptstutbuch
O: Yvette Dronigke-Dietze
B: niemcy
DE 431311205806
40.

30

LONDANO Hanover GER 2008 Wałach kasztanowata/170 F: LONDONDERRY
M: MYDAM
O: KAROLINA STELMASZYK
B: WITOLD PIETRZYK
K013118 DE431318810108
41.

31

LUTNIA Mały Koń POL 2005 Klacz gniada/mk:155 cm F: Twister
M: Lokata
O: Agropol sp. z o.o
B: Lawin Janusz
K022011 POL 013 67 00841 05
42.

43

MAŁA FABIA MŁP POL 2008 Klacz gniada F: Bromir
M: Mała Fantazja
O: Wojciech Jatkowski
B: Andrzej Nidziński
K024217 POL006570221808
43.

3

MARIKA NN POL 2012 Klacz kara/kuc:141 F: NN
M: NN
O: Hanna Piątkowska
B: Brak
1757/19 616999610206212
44.

49

MARRIE QUEEN P SP POL 2014 Klacz skarogniada/172 F: Ron William
M: Mojra
O: Marcin Worotnik
B: Bogdan Parkitny
K026175 K026175
45.

21

MAURIK'S GIANFRANCO BIGLI Kuc Walijski NED 2011 Wałach inna/kuc: F: Orhard Boginov
M: Maurik's Uptown Girl
O: Marta Pleszko
B: LEUNS VELD'S ELEGANT
K024058
46.

48

METRES I - P SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/170 F: Corleone Z/Coriall Z
M: Madera-P/Saracen
O: Marcin Worotnik
B: Bogdan Parkitny
K019203 POL009670052609
47.

38

MISSISIPI-P SP POL 2004 Klacz kasztanowata/163 F: Corleone-Z
M: Morena
O: Justyna Garbarek-Kosełko
B: Bogdan Parkitny
brak 009670032004
48.

29

NOBODY IS PERFEKT Hanowerska POL 2009 Wałach gniada/168 F: Now or Never M
M: Quinta
O: Aleksandra Sobkiewicz
B: Marlien und Dirk Visscher
K023360 DE431319108309
49.

32

PARTITA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/167 F: Cardamon
M: Parisa
O: Paulina Burchardt
B: Aleksandra Tomczyk-Domecka
brak 616009670013714
50.

28

PRESJA SP POL 2003 Klacz gniada/172 F: Pegasus H B / Flemmingh
M: Pokusa / Lord Alexander
O: Paulina Kupiec
B: Paweł Mazurek
K008887 616009670112503
51.

66

Q10 HAN POL 2014 Klacz kasztanowata F: Quaterhall
M: -
O: Maja Polikowska
B: -
-
52.

69

QUICK STEP 89 Deutsches Sportpferd GER 2012 Gleiding darkbay/168 F: Quaterback
M: Maxima
O: Tina Kage
B: Harald u. Barbara Unger
DE455670235212 DE455670235212
53.

14

RAUL Hanowerska GER 2013 Wałach gniada/175 F: Royal Blend
M: Dora
O: Natalia Poszumska
B: Dr. Cord und Gundula Heimsoth
Brak DE431315120613
54.

11

ROMEO G OLD POL 2012 Wałach kasztanowata/167 F: Romanov Blue Hors / Rohdiamant
M: Queen Of Poland / Quaterback
O: Maria Szmidt
B: Paweł Gąsiński
K022137 DE433331709812
55.

24

ROSA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada/160 F: Rio Bravo
M: Rota
O: PP JUMPE spółka z o.o. spółka komandytowa
B: SZYMCZAKOWSKA MAŁGORZATA UL. GAŁOWSKA 90, 54-430 WROCŁAW
K021924 POL009670111402
56.

20

SARUMAN GT OLD GER 2008 Wałach kara/173 F: Swarovski
M: DE 431311612403
O: Wojciech Jatkowski
B: Ramona Rohlmann
K020901 DE 433331577308
57.

45

SHIGERU Pełna Krew Angielska POL 2009 Wałach gniada/168 F: Tempelwachter
M: Sotnia
O: Małgorzata Walczak
B: A. i M. Suchorzewski
K027691 POL090000006521
58.

51

SPONTIFLEX SEMPERIT Deutsches Reitpferd DEU 2007 Wałach inna/172 F: Semper
M: Scarlet
O: Christina Kummer
B: Svenja Krohn
DE410100766007
59.

5

STORCZYK Polski Kon Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach gniada/168 F: Owad
M: Senna Julka
O: Katarzyna Chachuła
B: Kaczmarczuk Anna
K019945 616009640063506
60.

15

SUNSHINE SP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Abisal BS
M: Safarina
O: Zuzanna Niebieszczanska
B: Sylwia Skorek
K027411 616009682010114
61.

4

TAILORMADE LOBSTER OLD GER 2008 Wałach kasztanowata F: Landor S / Landadel
M: Sandra / Silvio I
O: Jarosław Skrzyczyński
B:
K023981 DE418180060708
62.

55

TEJSI Śląska POL 2010 Klacz gniada F: Boneto / Evento
M: Taisa / Nomen
O: Jolanta Styrna
B: Jarosław Święcicki
K020158 616008670011510
63.

44

TIN-ROKO WLKP POL 2013 Ogier gniada/166 F: Telco
M: Rapsodia
O: Paulina Zdanowicz
B: ..
K025581 616007640023713
64.

63

TOP PLEASURE K SP POL 2015 Wałach gniada/179 F: LANVESTER HOL.
M: T-NORMANDIA SP
O: ANETA KALWARA
B: ANETA KALWARA
K026788 616009670054515
65.

47

VARADERO I SVKWB CZE 2015 Wałach kara/172 F: Escort KWPN / Gribaldi trak.
M: Vecernice / Rotspon hann.
O: Klaudia Skrzyniarz-Skiba
B: Adam Kotyza
K027796 203010237944515
66.

27

VERBENA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/170 F: Lou Reed han / Lauries Crusador xx
M: Vanessa SP / Peres wlkp
O: Monika Augustyniak
B: Mirosław Górny
K022564 616009670022013
67.

17

WORLD MAGIC GB OLD GER 2006 Klacz kasztanowata F: World Of Dreams / World Cup I
M: Wienerin / White Magic
O: Aleksandra Matkiewicz
B:
K011299 DE433330311506
68.

35

ZAIRA Niemiecki Koń Sportowy POL 2009 Klacz gniada/170 F: Linton
M: Zeline
O: Katarzyna Olkuska
B: Gestüt Böhmenhof Jörg Wollenhaupt
2748/19 DE 455-6700602-09
Rider Club
Competition
Prize
Betka Miroslaw LKJ Lewada
200
200
SUM:
400.00
Kage Tina RFV Rosenhof Görlitz e. V.
200
SUM:
200.00
Klein-Fryc Katarzyna KJK Szary Michałowice
200
200
SUM:
400.00
Lange Doreen GER
200
SUM:
200.00
Szczur Marek KJK Szary Michałowice
200
200
SUM:
400.00
Szmidt-Puć Maria OSK Michalscy Trzebnica
150
SUM:
150.00
Worotnik Karolina Karkonoski KJ
150
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badura Natalia
LKJ Lewada Zakrzów
VERBENA (27)
2019-05-17
2019-05-18
2019-05-19
1
Besser Sandra
PSI Tannehof Neu Krauscha e.V.
2019-05-17
4
2019-05-17
1
2019-05-18
1
2019-05-19
11
2019-05-19
1
2019-05-18
9
Betka Miroslaw
LKJ Lewada
2019-05-17
1
2019-05-18
1
200
2019-05-19
2
2019-05-17
2
2019-05-18
2
2019-05-19
1
200
Blumel Fransesca
JKS Stajnia Brzózki
AMBER (67)
2019-05-17
4
2019-05-18
2
Błachno Aleksandra
Stowarzyszenie 4You KLUB JEŹDZIECKI WROCŁAW
DEISI (52)
2019-05-17
3
2019-05-18
4
2019-05-19
2
Bobowiec Wiktoria
Stowarzyszenie Sportowe VIDAVIA
ROSA (24)
2019-05-17
5
2019-05-18
2019-05-19
4
2019-05-17
2
2019-05-18
9
2019-05-19
4
Butryn Martyna
JKS Stajnia Brzózki
Q10 (66)
2019-05-17
3
2019-05-18
2
Dronigke - Dietze Yvette
GER
2019-05-17
2
2019-05-18
2
2019-05-19
2
2019-05-17
3
2019-05-18
1
2019-05-19
1
Dyrek- Matuszewska Izabela
Karkonoski KJ
2019-05-17
5
2019-05-18
4
Guszpil Weronika
KJ Jaroszówka
2019-05-17
2019-05-18
Haberl Maria
GER
2019-05-17
8
2019-05-17
2
2019-05-18
2
2019-05-19
9
2019-05-19
2
2019-05-18
13
Jabłońska Dominika
KJ MAXIMUS KOWARY
BACARDI (58)
2019-05-17
6
2019-05-18
14
Jasińska Laura
Karkonoskie Klub Jeździecki
ALF (16)
2019-05-17
8
2019-05-18
10
2019-05-19
13
Jatkowska Karolina
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2019-05-17
5
2019-05-18
5
2019-05-19
4
Kage Tina
RFV Rosenhof Görlitz e. V.
2019-05-17
2019-05-18
2
2019-05-17
1
2019-05-18
1
200
Kalwara Aneta
BPK
2019-05-17
2019-05-18
2019-05-19
3
Klein-Fryc Katarzyna
KJK Szary Michałowice
2019-05-17
1
2019-05-18
1
200
2019-05-19
1
200
Knoppek Monika
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2019-05-17
5
2019-05-18
6
Kotte Sebastian
GER
2019-05-17
7
2019-05-17
5
2019-05-18
5
2019-05-19
4
2019-05-18
7
Lange Doreen
GER
FINLAY (70)
2019-05-17
4
2019-05-17
2
2019-05-18
4
2019-05-19
5
2019-05-19
4
2019-05-18
3
2019-05-17
3
2019-05-18
3
2019-05-19
1
200
Maciejczak Aleksandra
Karkonoski Klub Jeździecki
BOGUŚ (61)
2019-05-17
9
2019-05-18
8
2019-05-19
12
Matkiewicz Aleksandra
OSK Michalscy Trzebnica
2019-05-17
1
2019-05-18
2
2019-05-18
3
Migdalska Kornelia
Klub Jeździecki BIAŁY LAS Stajnia Przybylscy 58-100 Świdnica Panków 24
2019-05-17
2019-05-18
5
2019-05-19
6
Misztal Liwia
Sudecki LKS Książ
TEJSI (55)
2019-05-17
6
2019-05-18
6
2019-05-19
5
Nachotko Szymon
Stragona Strzegom
2019-05-17
2019-05-18
2019-05-19
8
Niebieszczańska Zuzanna
Karkonoski Klub Jeździecki
2019-05-17
10
2019-05-18
13
2019-05-19
17
Olkuska Katarzyna
Karkonoski Klub Jeździecki
ZAIRA (35)
2019-05-17
9
2019-05-19
12
2019-05-18
11
Olszyńska Martyna
JKS Melloni Horses
2019-05-17
2
2019-05-18
6
2019-05-19
3
2019-05-18
9
2019-05-17
1
2019-05-19
4
Owsiany Aleksandra
OSK Michalscy Trzebnica
2019-05-17
1
2019-05-19
3
2019-05-18
1
2019-05-18
2019-05-19
11
Pachołek Magdalena
Klub Sportowy Small Cherry
2019-05-17
2
2019-05-18
6
2019-05-19
4
Paszkiewicz Kinga
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
PRESJA (28)
2019-05-17
2
2019-05-18
4
2019-05-19
2
Piątkowska Karolina
Karkonoski Klub Jeździecki
MARIKA (3)
2019-05-17
13
2019-05-17
1
2019-05-18
1
2019-05-19
1
Polikowski Dionizy
JKS Stajnia Brzózki
BOHUN (64)
2019-05-17
2
2019-05-18
3
2019-05-17
5
2019-05-18
5
Poszumski Filip
KLUB JEŹDZIECKI AGRO-HANDEL ŚREM
2019-05-17
2019-05-18
RAUL (14)
2019-05-17
3
2019-05-19
7
2019-05-18
8
Ritter Janine
PSI Tannehof Neu-Krauscha e.V.
2019-05-18
4
2019-05-19
2
2019-05-19
3
2019-05-18
5
Salwińska Paulina
Brak
2019-05-17
7
2019-05-18
8
2019-05-19
2
DIAMENT (42)
2019-05-17
4
2019-05-18
6
2019-05-19
6
Sendel Julia Jadwiga
STAJNIA KOŚCINO
2019-05-17
4
2019-05-19
3
2019-05-18
9
Siergiej Wiktoria
KJ Agrohandel Śrem
2019-05-17
1
2019-05-18
1
2019-05-19
1
Skrzyniarz-Skiba Klaudia
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2019-05-17
2019-05-17
1
2019-05-18
1
2019-05-19
1
Skrzypczak Katarzyna
KJ Facimiech
2019-05-17
4
2019-05-18
5
2019-05-19
3
Sobczak Agnieszka
Karkonoski Klub Jeździecki
PARTITA (32)
2019-05-17
3
2019-05-18
3
2019-05-19
2
Sobkiewicz Aleksandra
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2019-05-17
7
2019-05-19
7
Solecka Maria
Karkonoski Klub Jeździecki
LUTNIA (31)
2019-05-17
10
2019-05-18
11
2019-05-19
15
Stefańczyk Anastazja
Bez Przynależności Klubowej
2019-05-17
7
2019-05-18
7
2019-05-19
9
Stelmaszyk Maria
KJ LEWADA
LONDANO (30)
2019-05-17
3
2019-05-18
3
2019-05-19
3
2019-05-19
1
2019-05-17
1
2019-05-18
4
Streuber Christiane
PSI Tannehof Neu-Krauscha e.V.
2019-05-18
1
2019-05-18
3
2019-05-19
1
2019-05-19
2
Szczur Marek
KJK Szary Michałowice
2019-05-17
1
2019-05-18
1
200
2019-05-19
1
200
Szmidt-Puć Maria
OSK Michalscy Trzebnica
2019-05-17
2
2019-05-18
4
2019-05-19
2
150
ROMEO G (11)
2019-05-17
1
2019-05-18
3
2019-05-19
4
Szwed Ewa
Olmet ost-sped
2019-05-17
2019-05-18
2019-05-19
5
Walczak Maja
Karkonoski Klub Jeździecki
SHIGERU (45)
2019-05-17
12
2019-05-18
12
2019-05-19
14
Waligórska Katarzyna
BPK
ASUAN (39)
2019-05-17
6
2019-05-18
7
FORMAT (40)
2019-05-17
2019-05-18
Wojno Wiktoria
Karkonoski Klub Jeździecki
BOGUŚ (60)
2019-05-17
5
2019-05-19
10
2019-05-18
12
Worotnik Karolina
Karkonoski KJ
2019-05-17
4
2019-05-18
2
150
2019-05-17
5
2019-05-18
2
2019-05-19
10
Żabska Agata
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
HEROS (10)
2019-05-17
3
2019-05-19
8
2019-05-18
6

Number of Riders: 54

Number of Horses: 68

The sum of prizes: 1 900.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032019-1, Jacek Ryczywolski HTE Marketing)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl