Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
175 ACCEPTED 2022-11-11 16:49:54
2022-11-11 14:02:57
Steffen Lubahn CURLY L
  • 1x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
174 ACCEPTED 2022-11-11 16:49:42
2022-11-11 13:45:50
Lena Mikołajczak ARTEIDA
  • 1x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
  • 1x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
  • 2x 8/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
173 ACCEPTED 2022-11-11 10:20:39
2022-11-11 05:57:20
Wiktor Świderski SORKA
  • 2x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
  • 2x 7/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Reg. Skoków 2020), HZT
172 ACCEPTED 2022-11-11 00:02:31
2022-11-10 22:20:30
Hendrik Voigt CAYA
  • 1x 11/P1/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły z Jockerem (art.269.5), HZR
171 ACCEPTED 2022-11-11 00:02:29
2022-11-10 22:19:54
Hendrik Voigt CARLITO Z
  • 1x 10/L1/zwykły (art. 238.2.1), HZR
170 ACCEPTED 2022-11-11 00:02:28
2022-11-10 22:19:09
Hendrik Voigt KARMA P
  • 2x 9/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
169 ACCEPTED 2022-11-11 00:02:27
2022-11-10 22:13:51
Kornelia Trzybinska PYRALGINA S
  • 2x 4/L/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZR
168 ACCEPTED 2022-11-11 00:02:25
2022-11-10 20:26:42
Martyna Wójcik IKAR
  • 1x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
  • 1x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
167 ACCEPTED 2022-11-11 00:02:23
2022-11-10 20:09:00
Wiktor Świderski FAMA
  • 2x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
  • 2x 7/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Reg. Skoków 2020), HZT
166 ACCEPTED 2022-11-11 00:02:20
2022-11-10 19:38:43
Katarzyna Szechlicka CASIOPEA Z
  • 1x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
  • 1x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
165 ACCEPTED 2022-11-11 00:02:15
2022-11-10 19:09:24
Sarah Hellwig KAISER HANNES
  • 1x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
164 ACCEPTED 2022-11-10 14:01:03
2022-11-10 11:58:41
Hanna Rymar OKSO
  • 2x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
163 ACCEPTED 2022-11-10 14:00:59
2022-11-10 08:57:01
Krzysztof Tarasek MONACO
  • 2x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 2x 9/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
162 ACCEPTED 2022-11-10 14:00:57
2022-11-10 08:53:33
Laura-Friederike Dietrich CHEVALIER CHARLES
  • 1x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
  • 1x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
161 ACCEPTED 2022-11-11 00:02:01
2022-11-10 08:52:59
Laura-Friederike Dietrich CAPRI 123
  • 2x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
160 ACCEPTED 2022-11-10 14:00:52
2022-11-10 08:51:29
Sandra Leśkiewicz CORMINT
  • 2x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 2x 8/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
159 ACCEPTED 2022-11-10 14:00:50
2022-11-10 08:44:20
Sandra Leśkiewicz CORLEONE
  • 2x 4/L/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZR
  • 2x 10/L1/zwykły (art. 238.2.1), HZR
158 ACCEPTED 2022-11-10 14:00:47
2022-11-10 08:43:40
Sandra Leśkiewicz VERONA
  • 2x 4/L/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZR
  • 2x 10/L1/zwykły (art. 238.2.1), HZR
157 ACCEPTED 2022-11-10 14:00:44
2022-11-10 03:41:01
Aleksndra Bamber COOPER MK
  • 2x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
156 ACCEPTED 2022-11-10 14:00:41
2022-11-10 03:22:33
Agata Chodorowska TYPHA NK
  • 1x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
  • 1x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
155 ACCEPTED 2022-11-10 14:00:36
2022-11-10 03:21:53
Rozalia Biernacka PEND
  • 2x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
154 ACCEPTED 2022-11-10 14:00:34
2022-11-09 22:37:11
Katharina Rasper LANTURANO
  • 1x 7/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Reg. Skoków 2020), HZT
  • 1x 8/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
153 ACCEPTED 2022-11-10 14:00:31
2022-11-09 22:24:59
Anja Schulz SIDONIE SUN TESS
  • 1x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
  • 1x 7/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Reg. Skoków 2020), HZT
152 ACCEPTED 2022-11-10 14:00:28
2022-11-09 22:24:32
Alexander Tichatschke SIDONIE SUN TESS
  • 1x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
  • 1x 8/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
151 ACCEPTED 2022-11-10 14:00:25
2022-11-09 22:24:01
Alexander Tichatschke VENICE BEACH
  • 1x 4/L/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZR
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły z Jockerem (art.269.5), HZR
  • 1x 10/L1/zwykły (art. 238.2.1), HZR
150 ACCEPTED 2022-11-10 14:00:22
2022-11-09 22:23:04
Alexander Tichatschke VOGUE U
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły z Jockerem (art.269.5), HZR
  • 1x 6/N/zwykły (art. 238.2.1), HZR
  • 1x 11/P1/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły z Jockerem (art.269.5), HZR
149 ACCEPTED 2022-11-10 14:00:14
2022-11-09 20:39:34
Lara Hoffmann HAPPY LITTLE SUNSHINE
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły z Jockerem (art.269.5), HZR
  • 1x 6/N/zwykły (art. 238.2.1), HZR
148 ACCEPTED 2022-11-09 17:33:39
2022-11-09 13:39:17
Nicole Weinert BALERI
  • 1x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
  • 1x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
147 ACCEPTED 2022-11-11 10:20:33
2022-11-09 10:15:51
Amelia Jagiełowicz AMERICAN PIE
  • 2x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
146 ACCEPTED 2022-11-09 17:33:26
2022-11-09 10:12:22
Lena Rakowska KADRYL
  • 2x 7/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Reg. Skoków 2020), HZT
145 ACCEPTED 2022-11-09 17:33:18
2022-11-09 07:58:16
Zuzanna Wieczorek ONE LADY
  • 2x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 2x 9/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
144 ACCEPTED 2022-11-08 23:26:55
2022-11-08 23:22:23
Sophia Bürger PEPPA
  • 1x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
  • 1x 7/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Reg. Skoków 2020), HZT
143 ACCEPTED 2022-11-08 23:26:48
2022-11-08 20:45:50
Tina Schütze REBECA
  • 1x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
  • 1x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
142 ACCEPTED 2022-11-08 23:26:46
2022-11-08 20:42:56
Clara Schumski PESSOA S
  • 1x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
  • 1x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
141 ACCEPTED 2022-11-08 23:26:44
2022-11-08 19:44:52
Francie Siegmund HEIDI
  • 1x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 1x 4/L/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZR
140 ACCEPTED 2022-11-08 23:26:42
2022-11-08 19:39:29
Lisa Wundes TAMINO Z
  • 1x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
  • 1x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
139 ACCEPTED 2022-11-08 23:26:37
2022-11-08 18:47:59
Laura Beckmann SOLIDA
  • 1x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
  • 1x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
138 ACCEPTED 2022-11-11 16:17:51
2022-11-08 18:29:08
Ewelina Kowalczyk PIPPA DE GOEDEREEDE
  • 1x 10/L1/zwykły (art. 238.2.1), HZR
  • 1x 11/P1/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły z Jockerem (art.269.5), HZR
137 ACCEPTED 2022-11-11 16:18:13
2022-11-08 18:28:28
Ewelina Kowalczyk MIRA DE GOEDEREEDE
  • 1x 11/P1/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły z Jockerem (art.269.5), HZR
  • 1x 12/N1/zwykły (art. 238.2.1), HZR
136 ACCEPTED 2022-11-11 10:20:30
2022-11-08 13:10:04
Sandra Łukasik ZIDAN
  • 2x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
135 ACCEPTED 2022-11-08 23:26:29
2022-11-08 11:41:26
Hanna Lemieszek CHACAL
  • 2x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
134 ACCEPTED 2022-11-08 23:26:25
2022-11-08 08:32:20
Klaudia Karnabol GULIWER
  • 2x 8/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
133 ACCEPTED 2022-11-08 23:26:20
2022-11-07 21:38:34
Oliwia Rybowiak KARMEN
  • 2x 4/L/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZR
  • 1x 9/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 1x 10/L1/zwykły (art. 238.2.1), HZR
132 ACCEPTED 2022-11-08 23:26:17
2022-11-07 21:03:28
Lyn Nelmischkis QUANAH
  • 2x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
  • 2x 7/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Reg. Skoków 2020), HZT
131 ACCEPTED 2022-11-08 23:26:08
2022-11-07 20:57:15
Lara Zinke HARMONIE
  • 2x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
  • 2x 7/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Reg. Skoków 2020), HZT
130 ACCEPTED 2022-11-08 23:26:05
2022-11-07 20:50:40
Lara Hoffmann CHICKY MICKY
  • 2x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
  • 2x 7/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Reg. Skoków 2020), HZT
129 ACCEPTED 2022-11-08 23:25:58
2022-11-07 20:11:42
Tatjana Reich HORTENSIE
  • 1x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 1x 4/L/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZR
  • 1x 9/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 1x 10/L1/zwykły (art. 238.2.1), HZR
128 ACCEPTED 2022-11-08 23:25:55
2022-11-07 20:10:57
Alexander Tichatschke QUABOOM W
  • 1x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 1x 4/L/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZR
  • 1x 9/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 1x 10/L1/zwykły (art. 238.2.1), HZR
127 ACCEPTED 2022-11-08 23:25:52
2022-11-07 20:10:13
Alexander Tichatschke DASMON VA
  • 1x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 1x 9/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
126 ACCEPTED 2022-11-08 23:25:48
2022-11-07 20:09:32
Alexander Tichatschke CONCHITA
  • 1x 6/N/zwykły (art. 238.2.1), HZR
  • 1x 12/N1/zwykły (art. 238.2.1), HZR
125 ACCEPTED 2022-11-08 23:25:46
2022-11-07 20:08:50
Alexander Tichatschke CALVIN VA
  • 1x 4/L/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZR
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły z Jockerem (art.269.5), HZR
  • 1x 10/L1/zwykły (art. 238.2.1), HZR
124 ACCEPTED 2022-11-08 23:25:43
2022-11-07 19:59:07
Oliwia Machnicka CELINKA
  • 2x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
  • 2x 7/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Reg. Skoków 2020), HZT
123 ACCEPTED 2022-11-08 23:25:39
2022-11-07 19:37:30
Nina Lau CORNELLO 5
  • 1x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 1x 4/L/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZR
  • 1x 8/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
  • 1x 9/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
122 ACCEPTED 2022-11-08 23:25:35
2022-11-07 18:56:41
Peggy Zschiesche UNA DECENTO
  • 1x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
121 ACCEPTED 2022-11-08 23:25:33
2022-11-07 16:55:35
Peter Fröhlich CARILLOS
  • 1x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
120 ACCEPTED 2022-11-08 23:25:30
2022-11-07 16:55:02
Agata Więcławska RAKIJA
  • 2x 7/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Reg. Skoków 2020), HZT
119 ACCEPTED 2022-11-08 23:25:25
2022-11-07 16:54:51
Paul Heldt CHARDONNAY P
  • 1x 11/P1/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły z Jockerem (art.269.5), HZR
  • 1x 12/N1/zwykły (art. 238.2.1), HZR
118 ACCEPTED 2022-11-08 23:25:21
2022-11-07 16:53:43
Paul Heldt DARRELL
  • 1x 11/P1/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły z Jockerem (art.269.5), HZR
117 ACCEPTED 2022-11-08 23:25:17
2022-11-07 16:42:25
Steffen Lubahn STELLA L
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły z Jockerem (art.269.5), HZR
  • 1x 6/N/zwykły (art. 238.2.1), HZR
116 ACCEPTED 2022-11-08 23:25:08
2022-11-07 16:41:45
Steffen Lubahn CATINA L
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły z Jockerem (art.269.5), HZR
115 ACCEPTED 2022-11-08 23:25:04
2022-11-07 16:40:51
Frieda Jurisch SUBITO 27
  • 1x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 1x 4/L/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZR
114 ACCEPTED 2022-11-08 23:25:01
2022-11-07 16:39:42
Edda Jurisch MISTER MERLIN SUN
  • 1x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
  • 1x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
113 ACCEPTED 2022-11-08 20:47:58
2022-11-07 16:33:59
Julian Sass DÖRTE
  • 1x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 1x 4/L/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZR
112 ACCEPTED 2022-11-08 20:47:54
2022-11-07 16:28:27
Josefine Siegmund DAGOBERT
  • 1x 4/L/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZR
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły z Jockerem (art.269.5), HZR
111 ACCEPTED 2022-11-08 20:47:47
2022-11-07 16:27:54
Elli Gruhlke CHARLOTTA
  • 1x 4/L/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZR
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły z Jockerem (art.269.5), HZR
110 ACCEPTED 2022-11-07 14:11:32
2022-11-07 13:42:36
Josefin Wenke DISCORIA VE
  • 1x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
  • 1x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
109 ACCEPTED 2022-11-07 14:11:23
2022-11-07 12:26:10
Marcus Riedel DARINA
  • 1x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
  • 1x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 1x 8/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
  • 1x 9/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
108 ACCEPTED 2022-11-07 14:11:16
2022-11-07 12:12:57
Steffi Radtke WÖLFCHEN
  • 2x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
  • 1x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
107 ACCEPTED 2022-11-07 14:11:09
2022-11-07 10:47:56
Ida Pysiak LEXUS 1
  • 2x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 2x 9/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
106 ACCEPTED 2022-11-07 14:10:50
2022-11-07 10:26:07
Ulf Ebel CARLI
  • 1x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
  • 1x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
105 ACCEPTED 2022-11-07 14:10:40
2022-11-07 10:22:23
Ulf Ebel ZALIGOR
  • 1x 4/L/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZR
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły z Jockerem (art.269.5), HZR
104 ACCEPTED 2022-11-07 14:10:35
2022-11-07 10:17:40
Ulf Ebel CIAO BELLA
  • 1x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 1x 4/L/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZR
103 ACCEPTED 2022-11-07 14:10:30
2022-11-07 09:50:45
Nikola Pyć GROM
  • 2x 8/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
102 ACCEPTED 2022-11-07 14:10:19
2022-11-07 08:15:53
Sabine Bock CILLIT BÄNG
  • 1x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
  • 1x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 1x 4/L/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZR
101 ACCEPTED 2022-11-06 21:25:13
2022-11-06 20:55:44
Johanna Gest CHARLY
  • 1x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
  • 1x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
100 ACCEPTED 2022-11-06 21:25:06
2022-11-06 20:54:47
Johanna Gest ANTON
  • 1x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
  • 1x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
99 ACCEPTED 2022-11-06 21:25:00
2022-11-06 19:57:40
Volker Paschke MOONPIE
  • 1x 9/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
98 ACCEPTED 2022-11-06 21:24:56
2022-11-06 19:56:55
Volker Paschke LUCADO
  • 2x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 2x 9/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
97 ACCEPTED 2022-11-09 20:28:46
2022-11-06 19:54:38
Laura Galińska BOSTON PUBLIC
  • 2x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
  • 2x 9/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
96 ACCEPTED 2022-11-06 21:24:20
2022-11-06 19:50:41
Philipp Lyck-John EL CHICO 75
  • 1x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
  • 1x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
95 ACCEPTED 2022-11-06 21:24:10
2022-11-06 19:28:44
Sophie Christin Malke CALINKA 57
  • 1x 11/P1/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły z Jockerem (art.269.5), HZR
  • 1x 12/N1/zwykły (art. 238.2.1), HZR
94 ACCEPTED 2022-11-06 21:24:05
2022-11-06 19:28:15
Sarah-Marie Noack STARFIRE 6
  • 1x 10/L1/zwykły (art. 238.2.1), HZR
  • 1x 11/P1/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły z Jockerem (art.269.5), HZR
93 ACCEPTED 2022-11-06 21:23:59
2022-11-06 19:27:36
Noemi Kustmann LUNA B
  • 1x 9/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 1x 10/L1/zwykły (art. 238.2.1), HZR
92 ACCEPTED 2022-11-06 21:23:55
2022-11-06 19:26:47
Wencke Bogisch IMBIR 8
  • 1x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
  • 1x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
91 ACCEPTED 2022-11-06 21:23:40
2022-11-06 19:26:30
Wencke Bogisch FILIPO S
  • 1x 11/P1/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły z Jockerem (art.269.5), HZR
  • 1x 12/N1/zwykły (art. 238.2.1), HZR
90 ACCEPTED 2022-11-06 21:23:35
2022-11-06 19:26:11
Wencke Bogisch BOREAL 6
  • 1x 11/P1/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły z Jockerem (art.269.5), HZR
  • 1x 12/N1/zwykły (art. 238.2.1), HZR
89 ACCEPTED 2022-11-06 21:23:30
2022-11-06 19:24:57
Philipp Lyck-John LOPITA DW
  • 1x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
  • 1x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
88 ACCEPTED 2022-11-06 21:23:25
2022-11-06 19:08:22
Jette Woitowitz DORINA
  • 1x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
  • 1x 7/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Reg. Skoków 2020), HZT
87 ACCEPTED 2022-11-06 21:23:14
2022-11-06 19:07:14
Jette Woitowitz QUEERIN
  • 1x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
  • 1x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
  • 1x 7/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Reg. Skoków 2020), HZT
  • 1x 8/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
86 ACCEPTED 2022-11-06 21:23:02
2022-11-06 18:08:43
Emilia Schott COSIMA W
  • 1x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 1x 4/L/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZR
  • 1x 9/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 1x 10/L1/zwykły (art. 238.2.1), HZR
85 ACCEPTED 2022-11-06 21:22:37
2022-11-06 17:30:35
Lana Sikora LORD DEL GARDA
  • 1x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
  • 1x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
84 ACCEPTED 2022-11-06 21:22:13
2022-11-06 17:30:10
Lana Sikora MAJA
  • 1x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
83 ACCEPTED 2022-11-06 21:22:07
2022-11-06 17:29:35
Antje Emmrich COLERAINE
  • 1x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
  • 1x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
82 ACCEPTED 2022-11-06 21:21:42
2022-11-06 17:19:01
Carolin Sikora COUP DE FOUDRE
  • 1x 4/L/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZR
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły z Jockerem (art.269.5), HZR
81 ACCEPTED 2022-11-06 21:21:36
2022-11-06 16:46:12
Wiktoria Pikuła COLORADO KG
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły z Jockerem (art.269.5), HZR
  • 1x 6/N/zwykły (art. 238.2.1), HZR
80 ACCEPTED 2022-11-06 21:21:06
2022-11-06 16:40:47
Alina Specht CONDOR
  • 1x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
  • 1x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
79 ACCEPTED 2022-11-06 21:20:51
2022-11-06 16:40:23
Zoe Smyrek PAUL
  • 2x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
78 ACCEPTED 2022-11-06 21:20:41
2022-11-06 16:40:02
Jamie Smyrek ROMEO SERANO
  • 2x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
77 ACCEPTED 2022-11-06 21:20:33
2022-11-06 16:39:40
Emma Schweitzer JETTE
  • 2x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
76 ACCEPTED 2022-11-06 21:20:25
2022-11-06 16:39:15
Lillien Krämer VANILLA ICE
  • 1x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 1x 4/L/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZR
75 ACCEPTED 2022-11-06 21:20:16
2022-11-06 16:38:44
Maja Götz SARAH
  • 2x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
74 ACCEPTED 2022-11-06 21:20:03
2022-11-06 16:38:10
Caroline Feind HOLLY
  • 1x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
  • 1x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
73 ACCEPTED 2022-11-06 21:19:02
2022-11-06 16:37:25
Mia Alexandra Bodmann BACARY
  • 1x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
  • 1x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
72 ACCEPTED 2022-11-06 21:18:57
2022-11-06 14:29:10
Julia Chmiel CARSA KAMA
  • 2x 4/L/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZR
71 ACCEPTED 2022-11-06 21:18:49
2022-11-06 14:07:42
Laura Stuck LIMIT
  • 1x 7/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Reg. Skoków 2020), HZT
70 ACCEPTED 2022-11-08 21:04:32
2022-11-06 14:00:11
Laura Stuck GARY
  • 1x 11/P1/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły z Jockerem (art.269.5), HZR
69 ACCEPTED 2022-11-06 12:42:53
2022-11-06 10:53:26
Lilianna Błaszczynska BAD BOY
  • 1x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
  • 1x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
68 ACCEPTED 2022-11-06 10:55:10
2022-11-06 08:07:23
Luise Gürtler RICHARD LÖWENHERZ
  • 1x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
67 ACCEPTED 2022-11-06 10:55:07
2022-11-06 08:05:56
Luisa Jeschke CHARLY
  • 1x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
66 ACCEPTED 2022-11-06 10:55:03
2022-11-06 08:04:43
Katja Korbien MONTY
  • 1x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
65 ACCEPTED 2022-11-06 10:55:00
2022-11-05 21:26:19
Amelia Paluch KROTAL
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły z Jockerem (art.269.5), HZR
  • 1x 6/N/zwykły (art. 238.2.1), HZR
  • 1x 12/N1/zwykły (art. 238.2.1), HZR
64 ACCEPTED 2022-11-06 10:54:55
2022-11-05 21:24:28
Amelia Paluch IRYS
  • 2x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 2x 9/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
63 ACCEPTED 2022-11-05 17:37:06
2022-11-05 16:50:23
Charlotte Hansen HELL‘S HAIDI
  • 1x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 1x 4/L/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZR
62 ACCEPTED 2022-11-05 17:37:02
2022-11-05 11:51:13
Ewelina Drozd DIANA
  • 2x 4/L/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZR
61 ACCEPTED 2022-11-05 07:44:45
2022-11-04 16:42:00
Leni Rösch CASINO EXPRESS
  • 1x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
  • 1x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
60 ACCEPTED 2022-11-05 07:44:41
2022-11-04 15:56:46
Denise Binnenböse SAPHIRA 215
  • 1x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
  • 1x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
59 ACCEPTED 2022-11-05 07:44:37
2022-11-04 11:58:06
Johanna Jung AGLAIA LILLY
  • 1x 10/L1/zwykły (art. 238.2.1), HZR
  • 1x 11/P1/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły z Jockerem (art.269.5), HZR
58 ACCEPTED 2022-11-05 07:44:30
2022-11-04 11:57:32
Johanna Jung FABIO CANNAVARO
  • 1x 10/L1/zwykły (art. 238.2.1), HZR
  • 1x 11/P1/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły z Jockerem (art.269.5), HZR
57 ACCEPTED 2022-11-05 07:44:26
2022-11-04 08:34:28
Marcel Schaefer ELENOR
  • 1x 4/L/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZR
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły z Jockerem (art.269.5), HZR
56 ACCEPTED 2022-11-05 07:44:21
2022-11-04 08:31:01
Agata Lalko AFRODYTA
  • 2x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
55 ACCEPTED 2022-11-04 06:51:21
2022-11-03 19:40:05
Nela Kawczyńska RUMMENIGA
  • 1x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
  • 1x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
54 ACCEPTED 2022-11-04 06:51:11
2022-11-03 19:27:54
Oliwier Kućma WENTURA
  • 1x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
  • 1x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
53 ACCEPTED 2022-11-04 06:50:37
2022-11-03 16:34:40
Olga Kiedrowska ASIENNE WM
  • 1x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
  • 1x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
52 ACCEPTED 2022-11-04 06:50:22
2022-11-03 13:50:05
Laura Beckmann ALL ABOUT ME S
  • 1x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
  • 1x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
51 ACCEPTED 2022-11-04 06:50:17
2022-11-03 12:12:15
Milena Kaul CARNIVAL
  • 2x 9/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
50 ACCEPTED 2022-11-04 06:50:05
2022-11-03 12:11:19
Luzi Ida Przygotzky CHARLY
  • 1x 9/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 1x 10/L1/zwykły (art. 238.2.1), HZR
49 ACCEPTED 2022-11-04 06:49:48
2022-11-03 09:29:26
Babette Bowe BENBALOU ROYAL
  • 1x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
  • 1x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
48 ACCEPTED 2022-11-04 06:49:17
2022-11-03 08:44:33
Paweł Dziadosz NEON
  • 2x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
  • 2x 9/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
47 ACCEPTED 2022-11-04 06:49:11
2022-11-02 19:48:08
Judyta Perek SUSI SORGLOS
  • 1x 11/P1/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły z Jockerem (art.269.5), HZR
  • 1x 12/N1/zwykły (art. 238.2.1), HZR
46 ACCEPTED 2022-11-04 06:49:05
2022-11-02 19:47:38
Julia Perek KORIN
  • 1x 10/L1/zwykły (art. 238.2.1), HZR
  • 1x 11/P1/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły z Jockerem (art.269.5), HZR
45 ACCEPTED 2022-11-06 21:18:30
2022-11-02 17:44:45
Mia Horstmann WALLSTREET
  • 1x 9/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 1x 10/L1/zwykły (art. 238.2.1), HZR
44 ACCEPTED 2022-11-04 06:48:56
2022-11-02 16:43:32
Julia Hasselluhn CAMINO
  • 1x 8/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
  • 1x 9/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
43 ACCEPTED 2022-11-04 06:48:50
2022-11-02 10:05:26
Amelia Woźniak LA BIEN JOLIE
  • 2x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 2x 9/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
42 ACCEPTED 2022-11-04 06:48:44
2022-11-02 07:09:37
Volkmar Engelkind ALLEMANGNE SWEET DREAM CNK
  • 1x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 1x 4/L/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZR
41 ACCEPTED 2022-11-04 06:48:38
2022-11-01 21:03:53
Laura Petschick CELL JUANA
  • 2x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
  • 2x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
40 ACCEPTED 2022-11-04 06:48:32
2022-11-01 18:50:39
Martyna Florek ORIANE DE TOP
  • 2x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
  • 1x 8/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
  • 1x 9/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
39 ACCEPTED 2022-11-04 06:48:20
2022-11-01 16:11:57
Klaus Denner KOJAK MVS Z
  • 1x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 1x 9/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
38 ACCEPTED 2022-11-04 06:48:10
2022-11-01 15:58:14
Heike Hübner KOJAK MVS Z
  • 1x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
  • 1x 7/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Reg. Skoków 2020), HZT
37 ACCEPTED 2022-11-04 06:48:02
2022-10-31 21:56:06
Klaudia Szram GOLDEN DREAM G
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły z Jockerem (art.269.5), HZR
  • 1x 6/N/zwykły (art. 238.2.1), HZR
  • 1x 10/L1/zwykły (art. 238.2.1), HZR
  • 1x 11/P1/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły z Jockerem (art.269.5), HZR
36 ACCEPTED 2022-11-04 06:47:54
2022-10-31 19:10:11
Renee Luisa Fellner TARANTINO 13
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły z Jockerem (art.269.5), HZR
  • 1x 6/N/zwykły (art. 238.2.1), HZR
35 ACCEPTED 2022-11-04 06:47:46
2022-10-31 19:06:46
Renee Luisa Fellner OH APRIL
  • 1x 4/L/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZR
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły z Jockerem (art.269.5), HZR
34 ACCEPTED 2022-11-04 06:47:38
2022-10-31 13:52:54
Sarah Hellwig KAISER HANNES
  • 1x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
33 ACCEPTED 2022-11-04 06:47:32
2022-10-31 12:58:31
Benian Lisa Odil Bartels QUALIBRO 2
  • 1x 4/L/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZR
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły z Jockerem (art.269.5), HZR
  • 1x 10/L1/zwykły (art. 238.2.1), HZR
  • 1x 11/P1/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły z Jockerem (art.269.5), HZR
32 ACCEPTED 2022-11-04 06:47:17
2022-10-31 12:31:17
Lara Annalisa Brancato PRIMAVERO 3
  • 1x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 1x 4/L/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZR
  • 1x 9/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 1x 10/L1/zwykły (art. 238.2.1), HZR
31 ACCEPTED 2022-11-04 06:47:12
2022-10-31 12:30:30
Lara Annalisa Brancato CAMELIA 4
  • 1x 4/L/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZR
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły z Jockerem (art.269.5), HZR
  • 1x 10/L1/zwykły (art. 238.2.1), HZR
  • 1x 11/P1/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły z Jockerem (art.269.5), HZR
30 ACCEPTED 2022-10-31 09:36:10
2022-10-31 08:52:59
Lucy Galimberti COVERLADY
  • 1x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 1x 4/L/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZR
29 ACCEPTED 2022-10-30 17:40:01
2022-10-30 13:12:27
Aleksandra Morel D’ACCARDO
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły z Jockerem (art.269.5), HZR
  • 1x 10/L1/zwykły (art. 238.2.1), HZR
  • 1x 11/P1/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły z Jockerem (art.269.5), HZR
28 ACCEPTED 2022-10-30 10:16:40
2022-10-30 09:21:07
Dirk Schulze CHAI B
  • 1x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 1x 4/L/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZR
  • 1x 9/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 1x 10/L1/zwykły (art. 238.2.1), HZR
27 ACCEPTED 2022-10-30 10:16:36
2022-10-30 09:19:58
Jolina Popp HAUTE COUTURE
  • 1x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
  • 1x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
  • 1x 7/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Reg. Skoków 2020), HZT
  • 1x 8/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
26 ACCEPTED 2022-10-30 10:16:28
2022-10-30 09:19:02
Lucy Britze AHRON DU PARC
  • 2x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
  • 1x 7/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Reg. Skoków 2020), HZT
  • 1x 8/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
25 ACCEPTED 2022-10-29 09:32:01
2022-10-27 20:52:33
Maik Steinmann APPLE JACKS
  • 1x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
  • 1x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
  • 1x 7/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Reg. Skoków 2020), HZT
  • 1x 8/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
24 ACCEPTED 2022-10-29 09:31:56
2022-10-27 20:52:16
Alessandra Heichen ALMA
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły z Jockerem (art.269.5), HZR
  • 1x 11/P1/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły z Jockerem (art.269.5), HZR
23 ACCEPTED 2022-11-05 17:36:56
2022-10-27 20:50:38
Lisa Barth ALMA
  • 1x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 1x 8/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
22 ACCEPTED 2022-10-29 09:31:45
2022-10-27 19:40:03
Olli Drabsch QUIRIN 46/ QUEEN ELISABETH
  • 1x 9/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 1x 10/L1/zwykły (art. 238.2.1), HZR
21 ACCEPTED 2022-10-29 09:31:39
2022-10-27 19:39:21
Olli Drabsch CHACAS ZH
  • 1x 9/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 1x 10/L1/zwykły (art. 238.2.1), HZR
20 ACCEPTED 2022-10-29 09:31:33
2022-10-27 19:38:42
Fritzi Drabsch CASSKENIS SON
  • 1x 9/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 1x 10/L1/zwykły (art. 238.2.1), HZR
19 ACCEPTED 2022-10-29 09:31:06
2022-10-26 22:30:16
Klaudia Szram ASTOR PZ
  • 2x 4/L/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZR
  • 2x 10/L1/zwykły (art. 238.2.1), HZR
18 ACCEPTED 2022-10-29 09:30:59
2022-10-26 19:55:30
Matylda Lubecka SVALA 42
  • 1x 4/L/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZR
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły z Jockerem (art.269.5), HZR
  • 2x 10/L1/zwykły (art. 238.2.1), HZR
17 ACCEPTED 2022-10-29 09:30:13
2022-10-26 19:31:24
Stephanie Pietsch WOLTRA SO
  • 2x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
  • 2x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
16 ACCEPTED 2022-10-29 09:30:01
2022-10-26 09:33:14
Jan Oliver Pohle JIANGSU
  • 1x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
  • 1x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 1x 9/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 1x 10/L1/zwykły (art. 238.2.1), HZR
15 ACCEPTED 2022-10-29 09:29:52
2022-10-26 08:58:38
Ronja Dziersk CORMITENA
  • 1x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
  • 1x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 1x 8/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
  • 1x 9/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
14 ACCEPTED 2022-10-29 09:29:45
2022-10-26 08:56:53
Ronja Dziersk AIR FORCE ONE 23
  • 1x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 1x 4/L/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZR
  • 1x 9/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 1x 10/L1/zwykły (art. 238.2.1), HZR
13 ACCEPTED 2022-10-29 09:29:35
2022-10-25 21:39:23
Benedikt Seelemeyer CLAUS O'COOL
  • 1x 4/L/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZR
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły z Jockerem (art.269.5), HZR
  • 1x 10/L1/zwykły (art. 238.2.1), HZR
  • 1x 11/P1/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły z Jockerem (art.269.5), HZR
12 ACCEPTED 2022-10-29 09:17:33
2022-10-25 21:37:33
Doreen Dr. Seelemeyer BALOUNELL M
  • 1x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
  • 1x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
  • 1x 8/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
  • 1x 9/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
11 ACCEPTED 2022-10-29 09:17:29
2022-10-25 19:43:12
Laura Petschick CASTELLO
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły z Jockerem (art.269.5), HZR
  • 1x 6/N/zwykły (art. 238.2.1), HZR
10 ACCEPTED 2022-10-29 09:17:21
2022-10-25 19:42:18
Laura Petschick COOLE SOCKE
  • 2x 1/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 Regulaminu Skoki 2022), HZT
  • 2x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
9 ACCEPTED 2022-10-29 09:17:12
2022-10-25 13:50:13
Nele Chiara Linke FINN
  • 1x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 1x 4/L/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZR
  • 1x 9/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 1x 10/L1/zwykły (art. 238.2.1), HZR
8 ACCEPTED 2022-10-29 09:17:02
2022-10-25 13:49:22
Nele Chiara Linke CHACCOMO
  • 1x 4/L/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZR
  • 1x 10/L1/zwykły (art. 238.2.1), HZR
7 ACCEPTED 2022-10-29 09:16:49
2022-10-25 13:48:34
Lars Gall CHACCOMO
  • 1x 6/N/zwykły (art. 238.2.1), HZR
  • 1x 12/N1/zwykły (art. 238.2.1), HZR
6 ACCEPTED 2022-10-29 09:16:43
2022-10-24 13:44:27
Denise Richter CHESTERFIELD
  • 1x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
  • 1x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 1x 8/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
  • 1x 9/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
5 ACCEPTED 2022-10-29 09:16:35
2022-10-23 11:16:58
Frieda Riedel MC DREAMY
  • 1x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
  • 1x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 1x 8/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
  • 1x 9/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
4 ACCEPTED 2022-10-29 09:16:28
2022-10-23 11:16:38
Kristin Riedel ESPACITO
  • 1x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
  • 1x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 1x 8/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
  • 1x 9/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
3 ACCEPTED 2022-10-29 09:16:17
2022-10-23 11:16:11
Marcus Riedel LONG PEZI
  • 1x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 1x 4/L/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZR
  • 1x 9/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
  • 1x 10/L1/zwykły (art. 238.2.1), HZR
2 ACCEPTED 2022-10-29 09:16:05
2022-10-23 10:51:07
Julia Stallenberger DALINO 13
  • 1x 2/LL/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZT
  • 1x 3/LL/zwykły (art. 238.2.1), HZT
1 ACCEPTED 2022-10-21 11:39:22
2022-10-18 22:17:54
Laura Mikołajczak CARETANE ROSE Z
  • 1x 4/L/dwufazowy: zwykły/zwykły (art. 274.1.5.3), HZR
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności, zwykły z Jockerem (art.269.5), HZR
  • 2x 10/L1/zwykły (art. 238.2.1), HZR
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bamber Aleksndra JKS Patos
2003 (MJ.)
O044965
2. Bartels Benian Lisa Odil RFV Ravensberge e.V.
2003 (MJ.)
none
3. Barth Lisa Reit- und Fahrverein Grumbach-Wilsdruff e.V.
S
1877074
4. Beckmann Laura Reit- und Fahrclub Löwenberg
2001 (MJ.)
1528691
10150331
5. Biernacka Rozalia Taranty Gudzisz
2011 (Mł.)
brak
6. Binnenböse Denise RV Erlenhof Berlin e.V.
2003 (MJ.)
1840447
7. Błaszczynska Lilianna Rancho Drzecin
2007 (JM.)
brak
8. Bock Sabine Barnimer Reit und Fahrverein helenenau
S
585722
9. Bodmann Mia Alexandra Ländlicher Reitverein Vierlinden 2021 e. V.
2010 (JM.)
none
10. Bogisch Wencke RSZ Waldesruh
2008 (JM.)
1875173
11. Bowe Babette RFV Kleeblatt Berlin e.V.
S
missing
12. Brancato Lara Annalisa Reitverein Schenkenhorst e.V.
S
1422641
13. Britze Lucy PSV Oderland
2010 (JM.)
none
14. Bürger Sophia RFV Glücksritterburg
2007 (JM.)
Keine
15. Chmiel Julia Prefekt Dolsko
2002 (MJ.)
O043562
16. Chodorowska Agata Taranty Gudzisz
2009 (JM.)
brak
17. Denner Klaus Hof Bernadotte e.V.
S
0592111
18. Dietrich Laura-Friederike PferdeSV Stahnsdorf e.V.
S
1557766
19. Dr. Seelemeyer Doreen RFV Moritzburg e.V.
S
610288
20. Drabsch Fritzi RV Lieberose
2010 (JM.)
2067256
21. Drabsch Olli RV Lieberose
2012 (Mł.)
2067255
22. Drozd Ewelina Rancho Drzecin
2007 (JM.)
O055217
23. Dziadosz Paweł Brak
S
Brak
24. Dziersk Ronja Reitverein Schenkenhorst e.V.
S
None
25. Ebel Ulf RSV Polzow
S
brak
26. Emmrich Antje Massener RV
S
None
27. Engelkind Volkmar Reitclub Groß Kölzig e.V.
S
none
28. Feind Caroline LRFV Lentzke e. V.
S
none
29. Fellner Renee Luisa PSV Jühnsdorf
S
1883578
30. Florek Martyna Brak
2005 (J.)
Brak
31. Fröhlich Peter LRF Bülow Neubeeren e.V.
S
355691
32. Galimberti Lucy Rudower Fließ
2004 (J.)
None
33. Galińska Laura Bez Przynależności Klubowej K P O
2005 (J.)
brak
34. Gall Lars RSV Polzow e.V
S
brak
35. Garbatowski Maria
2007 (JM.)
36. Gest Johanna Reitverein Schapow e.V.
625163
37. Götz Maja Ländlicher Reitverein Vierlinden 2021 e. V.
2011 (Mł.)
none
38. Gruhlke Elli RFV Tanger/Bismarck e. V.
2009 (JM.)
brak
39. Gürtler Luise Reitclub Mahdel e.V
2007 (JM.)
None
40. Hansen Charlotte RFV Spreewald e.V.
S
None
41. Hasselluhn Julia Reitclub Oder Spree
S
696311
42. Heichen Alessandra Reit- und Fahrverein Grumbach-Wilsdruff e.V.
S
1923084
43. Heldt Paul LRF Bülow Neubeeren e.V.
2003 (MJ.)
1774931
44. Hellwig Sarah Kronprinz Wilhelm Altbarnim
S
none
45. Hellwig Sarah RV Kronprinz Wilhelm Altbarnim
S
none
46. Hoffmann Lara RFV Happy Horses e.V.
2010 (JM.)
None
47. Holze Michelle Maria
48. Horstmann Mia Kurmärkischer Reitverein Schneeberg e.V
2011 (Mł.)
2122990
49. Hübner Heike Hof Bernadotte e.V.
S
323051
50. Jagiełowicz Amelia LUKS Nysa Gubin
2007 (JM.)
Brak
51. Jeschke Luisa Reitclub Mahdel e.V.
2011 (Mł.)
Keine
52. Jung Johanna LRuFV Bülow Neubeeren
2007 (JM.)
none
53. Jurisch Edda PSV Schmarsow-Ausbau
2015 (Mł.)
none
54. Jurisch Frieda PSV Schmarsow-Ausbau
2011 (Mł.)
none
55. Kappel Mareen
56. Karnabol Klaudia Jks Rafi
S
Brak
57. Kaul Milena SC Bad Saarow e.V.
2006 (J.)
None
58. Kawczyńska Nela BPK
2009 (JM.)
brak
59. Kiedrowska Olga BPK
S
brak
60. Korbien Katja Reitclub Mahdel e.V
S
None
61. Kowalczyk Ewelina bpk
S
O036424
62. kowalski jan
63. Krämer Lillien Ländlicher Reitverein Vierlinden 2021 e. V.
2005 (J.)
none
64. Kućma Oliwier Rancho Drzecin
2008 (JM.)
O056660
65. Kustmann Noemi RSZ Waldesruh
2007 (JM.)
1800040
66. Lalko Agata LUKS NYSA GUBIN
2006 (J.)
brak
67. Lau Nina RFV Schwanebeck
2006 (J.)
None
68. Lemieszek Hanna JKS Patos
brak
69. Leśkiewicz Sandra Ludowy Klub Sportowy Chersoń Bielin
S
O034673
70. Linke Nele Chiara RFV Schöndorfer Mark e.V.
2008 (JM.)
none
71. Lubahn Steffen PSV Schmarsow-Ausbau
S
None
72. Lubecka Matylda Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Nysa Gubin
2010 (JM.)
O055222
73. Lyck-John Philipp RSZ Waldesruh
S
794562
74. Łukasik Sandra Zielonogórski KS Drzonków
S
O027321
75. Machnicka Oliwia Bez Przynależności Klubowej K P O
2008 (JM.)
brak
76. Malke Sophie Christin RSZ Waldesruh
2001 (MJ.)
1558027
77. Mikołajczak Laura Rancho Drzecin
2009 (JM.)
O056651
78. Mikołajczak Lena Rancho Drzecin
2009 (JM.)
O056650
79. Morel Aleksandra JKS Robir Chwalęcice
S
O038052
80. Nelmischkis Lyn RFV Happy Horses e.V
2010 (JM.)
Keine
81. Noack Sarah-Marie RSZ Waldesruh
2003 (MJ.)
1820193
82. Paluch Amelia Rancho Drzecin
2005 (J.)
O063393
83. Paschke Volker RFV Hohenwalde
2021 (Mł.)
None
84. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (JM.)
O039090
85. Perek Julia Posadowskie TJ
2002 (MJ.)
O038669
86. Petschick Laura Pasewalker PSV
S
brak
87. Pietsch Stephanie Reiter Verein rudow
S
None
88. Pikuła Wiktoria KJ Na Koń w Łagowie
2004 (J.)
O059033
89. Pohle Jan Oliver Reiter-Verein Rudow
S
none
90. Popp Jolina PSV Oderland
2008 (JM.)
none
91. Przygotzky Luzi Ida SC Bad Saarow e.V.
2012 (Mł.)
None
92. Pyć Nikola brak
2003 (MJ.)
brak
93. Pysiak Ida Rancho Drzecin
2007 (JM.)
brak
94. Radtke Steffi RV Teupitz Höh
S
846949
95. Rakowska Lena Brak
2012 (Mł.)
Brak
96. Rasper Katharina None
S
None
97. Reich Tatjana RV Eichkamp
S
937411
98. Richter Denise PSV am Phöbener Bruch e.V.
S
1472876
99. Riedel Frieda PSV Phöbener Bruch
2012 (Mł.)
None
100. Riedel Kristin PSV Phöbener Bruch
S
None
101. Riedel Marcus PSV Phöbener Bruch
S
Non
102. Rösch Leni Reitverein Bobersen
2007 (JM.)
None
103. Rybowiak Oliwia UKS Rancho Drzecin
2001 (MJ.)
O026974
104. Rymar Hanna Taranty Gudzisz
2011 (Mł.)
Brak
105. Sass Julian PSV Schmarsow-Ausbau e. V.
S
brak
106. Schaefer Marcel Rfv Klein Partwitz e.V.
S
none
107. Schott Emilia LRV Münchehofe
S
none
108. Schulz Anja Hof Bernadotte
S
None
109. Schulze Dirk RV Kronprinz Wilhelm Altbarnim
S
brak
110. Schumski Clara PSV Marxdorf e.v
2003 (MJ.)
None
111. Schütze Tina PSV Marxdorf e.V.
S
None
112. Schweitzer Emma Ländlicher Reitverein Vierlinden 2021 e. V.
2011 (Mł.)
None
113. Seelemeyer Benedikt RFV Moritzburg e.V.
S
605907
114. Siegmund Francie RSV Rothenburg.de
S
530608
115. Siegmund Josefine PSV Schmarsow-Ausbau e.V.
S
brak
116. Sikora Carolin Rsv kolkwitz
S
None
117. Sikora Lana Rsv Kolkwitz e.v.
2009 (JM.)
None
118. Smyrek Jamie Ländlicher Reitverein Vierlinden 2021 e. V.
2006 (J.)
none
119. Smyrek Zoe Ländlicher Reitverein Vierlinden 2021 e. V.
2009 (JM.)
none
120. Specht Alina Ländlicher Reitverein Vierlinden 2021 e. V.
2008 (JM.)
none
121. Stallenberger Julia Ländliches Reiten und Fahren Bülow Neubeeren e.V.
S
852074
122. Steinmann Maik SV,, Blau-weiss 58 Fahrenwalde
S
none
123. Stuck Laura Kurmärkischer Reitverein Schneeberg e.V
2007 (JM.)
2063128
124. Świderski Wiktor UKS Rancho Drzecin
2012 (Mł.)
brak
125. Szechlicka Katarzyna St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O027455
126. Szram Klaudia Rancho Drzecin
S
O041731
127. Tarasek Krzysztof LKS Chersoń Bielin
S
O003022
128. Tichatschke Alexander RV Jagdhaus Paaren
S
478902
129. Trzybinska Kornelia Ludowy Klub Sportowy Dragon Nowielice
2004 (J.)
O046885
130. Voigt Hendrik Reitverein Schönfeld
S
none
131. Weinert Nicole Reitclub Groß Kölzig
S
None
132. Wenke Josefin RC Groß Kölzig e.V.
S
None
133. Więcławska Agata Brak
2003 (MJ.)
Brak
134. Wieczorek Zuzanna Rancho Drzecin
2004 (J.)
o056652
135. Wlaźlak Kinga Rancho Drzecin
2005 (J.)
-
136. Woitowitz Jette RV Schwanebeck
2010 (JM.)
None
137. Wójcik Martyna Taranty Gudzisz
2008 (JM.)
Brak
138. Woźniak Amelia Rancho Drzecin
2006 (J.)
brak
139. Wundes Lisa Reitclub Groß Kölzig e.V.
S
1332065
140. Zinke Lara RFV Happy Horses e.V
2002 (MJ.)
none
141. Zschiesche Peggy St. G. Bestensee
S
Germany
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

59

AFRODYTA WIELKOPOLSKA POL 2003 klacz gniada/170 F: hibryd
M: akacja
k032901 pol 007 61 12469 03
2.

2

AFRODYTA SP POL 2010 klacz gniada/160 F: Nn
M: Nn
brak 009670052407
3.

62

AGLAIA LILLY Belgisches Warmblut GER 2011 Stute Schimmel/164 F: Zambesi
M: Enigma S
none BEL002W00299084
4.

30

AHRON DU PARC SELLE FRANCE GER 2010 Wallach Braune/165 F: For Hero
M: Marbella
10 353 393 L FRA00110353393L
5.

20

AIR FORCE ONE 23 Tschechisches Warmblut GER 2009 Wallach Braune/178 F: Quick Lauro Z
M: Danete
none 203009220757409
6.

55

ALL ABOUT ME S DSP GER 2018 Stute Braune/164 F: Iowa
M: Cellestial
DE455550470318 DE455550470318
7.

46

ALLEMANGNE SWEET DREAM CNK HANNOVERANER GER 2014 Stute Fuchs/1,68 F: Allemangne
M: Kosma Diva
none DE431316606814
8.

3

ALMA Deutsches Sportpferd GER 2006 Stute Schimmel/160 F: Almoretto
M: Ravenna
DE 457-0002449-06 DE 457-0002449-06
9.

152

AMERICAN PIE SP POL 2015 wałach kasztanowata/mk:160 F: Vulcan L
M: Pokora
Brak 616999680010515
10.

103

ANTON HAFLINGER GER 2007 gelding light chestnut/mk:153 F: Abucco
M: Moni Lilo
Keine DE427270644007
11.

29

APPLE JACKS CONNEMARA PONY IRL 27.05.2018 Wallach Schimmel/mk:145cm F: Captain Sparrow
M: Dromore Hazel
none 372004000102869
12.

34

ARTEIDA WIELKOPOLAK POL 2011 klacz gniada/mk:152 F: Quidam's Hero
M: Artemida
K030286 616007680010111
13.

57

ASIENNE WM NIEM. SPORT. POL 2014 klacz gniada/162 F: Czarownik /
M: Asa /
brak DE455870277614
14.

25

ASTOR PZ Węgierski Koń Sportowy ( Magya HUN 2018 wałach gniada/170 F: Casper / Carismo
M: Amelia / Casado
K034212 348001184240110
15.

76

BACARY Deutsches Reitpony GER 2012 gelding chestnut/kuc:147 F: Baccarat
M: Sunshine
Keine DE456370002512
16.

156

BALERI Deutsches Sportpferd GER 2008 gelding chestnut/168 F: Baloubino B
M: Baroness
DE455870355108 DE455870355108
17.

18

BALOUNELL M Deutsches Sportpferd GER 2015 Wallach Braune/180 F: Balou du Rouet
M: Chanel
276020000493735 DE455870129715
18.

52

BENBALOU ROYAL WESTFALE GER 2016 Wallach Schwarzbraun/06-10 F: Bellini Royal
M: Contessa
none DE441411202016
19.

187

Black Lady MK SP Polska 2016 klacz kara/158 F: Rasch Ex Rekrut
M: Balonet Pink
20.

183

Bonheure 3 F:
M:
21.

93

BOREAL 6 HOLSTEINER GER 2009 Wallach Braune/1.70m F: Boritas
M: Capitol I
none DE 421000272009
22.

100

BOSTON PUBLIC OS POL 2012 wałach gniada/175 F: Bernini (Vigourous Z)
M: Diadora
brak DE 418182531912
23.

98

CALINKA 57 Deutsches Sportpferd GER 2012 Stute Schimmel/170 F: Conturio
M: Montezuma
none DE 456370242512
24.

131

CALVIN VA ZANGERSHEIDE BEL 2016 Wallach Braune/167 F: Close Up AV
M: Landadel
None BEL015Z55854016
25.

36

CAMELIA 4 Tschechisches Warmblut GER 2012 Stute Dunkelbraun/165 F: Commodor
M: Jasmina
none CZE009221711812
26.

48

CAMINO WESTFALE GER 2006 Wallach Braune/173 F: Charming
M: Ricarda
none DE441410631906
27.

185

Campobella BB F:
M:
28.

157

CAPRI 123 Deutsches Sportpferd GER 2011 Stute Dunkelbraun/1,65 F: Cantoblanco
M: Candy
DE 456569002111 276020000632169
29.

8

CARETANE ROSE Z ZANGERSHEIGE POL 2011 klacz gniada/176 F: Crown Z
M: Caretana Z
brak 056015Z5524412
30.

127

CARILLOS DSP GER 2015 Wallach Braune/175cm F: Caleo
M: Samtorio I
DE456560229115 DE456560229115
31.

109

CARLI DSP GER 2018 gelding dark bay/165 F: Carleyle
M: Levisto
DE456560111118 DE45656011118
32.

179

CARLITO Z Z GER 2015 wałach kasztanowata/1,78 F: Chellano Alpha Z /
M: Baloumee Z /
brak 056015Z55616715
33.

54

CARNIVAL WARMBLUT GER 2013 gelding grey/168 F: Clearline Z
M: Cicilie
DE456570201313 DE456570201313
34.

75

CARSA KAMA SP POL 2013 klacz gniada/167 F: Caretino Kama
M: Nonita
K028813 616009640084113
35.

64

CASINO EXPRESS HOLSTEINER GER 2007 Wallach Schimmel/1,68 F: Cassini I
M: Immaculata
None DE421000014507
36.

174

CASIOPEA Z ZANGERSHEIDE POL 2018 klacz siwa/170 F: Calvino Z
M: Carrera
Brak 056015Z55597918
37.

26

CASSKENIS SON DSP GER 2018 Wallach Grauschimmel/170 F: Casskeni II
M: Donna Levista R
none DE455550369218
38.

17

CASTELLO Deutsches Sportpferd GER 2011 wałach siwa/164 F: Colestus /
M: Galan /
brak DE456570273711
39.

122

CATINA L OLDENBURGER GER 2015 mare light chestnut/167 F: Casallco
M: Charlin
DE418180123615 276020000378008
40.

180

CAYA Deutsches Sportpferd GER 2015 klacz siwa/1,68 F: Ciaco's Son S /
M: Gaya /
none DE456560130015
41.

130

CELINKA KOŃ MAŁY POL 2014 klacz srokata/mk:147 F: Kaszmir
M: Cyntia
brak 616999680072014
42.

45

CELL JUANA MECKLENBURGER GER 2016 Stute Schimmel/165 F: Cellestial
M: San Juan
DE 427270050116 DE 427270050116
43.

141

CHACAL TYP SZLACHETNY POL nieznany Wałach gniada/mk:152 F: nn
M: nn
brak 6169996810055703
44.

27

CHACAS ZH HOLSTEIN GER 2015 Wallach Fuchs/160 F: Cascadello II
M: Orofina
276020000419115 DE421000155815
45.

14

CHACCOMO MECKL GER 2008 wałach kasztanowata/178 F: Chacco-Blue /
M: Distello /
brak DE427270532608
46.

32

CHAI B DSP GER 2016 klacz gniada/173 F: Cappucino /
M: Von Atlas Bavaria /
- DE456560428716
47.

125

CHARDONNAY P DSP GER 2013 Wallach Schimmel/1,68m F: Calidrio
M: Aida
DE 456570143313 DE 456570143313
48.

117

CHARLOTTA MECKL GER 2013 klacz ciemnogniada/167 F: Count Up /
M: Juventus /
brak DE427270149313
49.

71

CHARLY OHNE RASSE GER 2016 gelding black/kuc:120cm F: Keine
M: Keine
None DE498560013416
50.

53

CHARLY DSP GER 2017 gelding dark bay/168 F: Cartiano
M: Laura
DE456560313417 DE456560313417
51.

104

CHARLY Brandenburger Warmblut GER 2011 gelding dark chestnut/165 F: Cardenio
M: Leviana
Keine DE4565702608-11
52.

13

CHESTERFIELD Deutsches Sportpferd GER 2008 gelding white/165 F: Cockpit
M: Osaka
DE 456570048908 DE 456570048908
53.

169

CHEVALIER CHARLES HANNOVERANER GER 2010 Wallach Dunkelbraun/1,67 F: Cantoblanco
M: Candy
DE 431316788910 276020000035019
54.

136

CHICKY MICKY OLDENBURGER GER 2017 mare chestnut/1,65 F: Ciacomo
M: Diablitz K
Keine 276020000583809
55.

107

CIAO BELLA MECKLENBURGER GER 2015 mare bay/165 F: Clondyke
M: Landrebell
DE427270222815 DE427270222815
56.

105

CILLIT BÄNG MECK POM GER 2010-03-20 mare dark bay/160 F: condelaro
M: Capitana
De 427270355510 De 427270355510
57.

19

CLAUS O'COOL Deutsches Sportpferd GER 2013 Wallach Schwarzbraun/178 F: Coolidge
M: Loretta
276020000295039 DE456570291813
58.

86

COLERAINE Deutsches Sportpferd GER 2008 mare bay/170 F: Cesaro
M: Galina
None None
59.

84

COLORADO KG SP POL 2008 ogier ciemnogniada/165 F: Concert
M: Wonder Girl
K021387 616009610286608
60.

132

CONCHITA DSP GER 2012 Stute Braune/173 F: Canterbury
M: Cardenio
None DE 456370055612
61.

83

CONDOR WELSH B GER 2008 gelding dark bay/kuc:136 F: Chicago
M: unbekannt
None DE456-5700917-08
62.

16

COOLE SOCKE HANNOVERANER GER 2018 Wallach Braune/170 F: Colman
M: Quidams Rubin
DE431310040118 DE431310040118
63.

165

COOPER MK Polski Koń Sportowy POL 2017 wałach kasztanowata/165 F: Palermo
M: Crazy Coco
brak uzupełnię
64.

167

CORLEONE Deutsches Sportpferd POL 2016 wałach siwa/178 F: Cornfire
M: Cyganka
K031064 DE 456560367816
65.

168

CORMINT DSP POL 2018 wałach gniada/168 F: cornfire
M: kolonia
brak DE456560391518
66.

21

CORMITENA Deutsches Sportpferd GER 2016 Stute Braune/167 F: Cormitender
M: Unbekannt
None DE456560144416
67.

129

CORNELLO 5 Deutsches Sportpferd GER 25.03.2013 Wallach Dunkelbraun// F: Cornet Session
M: Contess
None DE 456570269913
68.

89

COSIMA W OLDENBURGER GER 2015 mare chestnut/166 F: Cormint
M: Blanchette
nine 1
69.

85

COUP DE FOUDRE Deutsches Sportpferd GER 2014 mare grey/165 F: Coupe Gold
M: none
none De 456560055614
70.

35

COVERLADY HANNOVERANER GER 2013 Stute Schwarz/None F: Convoi
M: Farina R
None 431319636513
71.

182

CURLY L OLDENBURGER GER 2017 mare white/1,69 F: Coupie
M: Charlin
DE418180141417 276418180141417
72.

33

D’ACCARDO SP POL 2014 wałach ciemnogniada/171 F: Czuwaj / Windwurf
M: Dana / Alamo
K029058 616009681030414
73.

118

DAGOBERT MECKL GER 2016 wałach kasztanowata/173 F: D'Olympic /
M: Miss Mona /
brak DE427270035616
74.

9

DALINO 13 MECKLENBURGER GER 2009 Wallach Braune/163 F: Dramatiker
M: Alina
DE 427270542509 DE 427270542509
75.

112

DARINA Deutsches Sportpferd GER 2015 Stute Braune/174 F: Diarado‘s Boy
M: Chayenne
none 27602000048
76.

124

DARRELL HANNOVER GER 2012 Wałach biała F: Diarado
M: Leisha H
DE 431310760912
77.

133

DASMON VA AES NED 2017 Wallach Braune/168 F: Desmond VA
M: Caretino
None 528036201700038
78.

66

DIANA NN POL 2011 klacz siwa/165 F: -
M: -
K033872 616 999 68 00862 11
79.

113

DISCORIA VE Deutsches Sportpferd GER 2017 mare bay/mk:162 F: Discar
M: Full Lafarella
DE456560501018 DE456560501018
80.

184

DOMINACJA MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz kasztanowata/- F: MAG
M: DOLCE VITA
- 616 006 69 00850 11
81.

186

Don Laurencio LB F:
M:
82.

91

DORINA DSP GER 2015 Stute Braune/165 F: Discar
M: Celestin
None DE456560399115
83.

119

DÖRTE MECKLENBURGER GER 2018 mare bay/175 F: Del Arko d'henvet
M: Nekton
DE 427270241218 DE 427270241218
84.

99

EL CHICO 75 Westfälisches Reitpferd GER 2014 Wallach Fuchs/175 F: Eldino
M: Laroma
None DE 441410444514
85.

60

ELENOR Deutsches Sportpferd GER 2016 Stute Fuchs/165 F: Vulcano Gold
M: Ballack by AK
DE455550025816 DE455550025816
86.

11

ESPACITO MECKLENBURGER GER 2013 gelding chestnut/174 F: Eldorado de Hus
M: Ulzana
None 427270293213
87.

61

FABIO CANNAVARO Schwedisches Warmblut GER 2006 Wallach Fuchs/174 cm F: For Feeling
M: Luna
none 04062670
88.

175

FAMA KUC POL 2003 klacz kasztanowata/kuc:147 F: Bonaparte
M: Frotka
brak POL013600144203
89.

94

FILIPO S OLDENBURGER GER 2014 Wallach Schwarz/170 F: Favorit ask
M: Lancer III
none DE 418182509014
90.

15

FINN Ohne Rassebezeichnung GER 2014 wałach kasztanowata/mk:152 F: nn /
M: nn /
brak DE427980007214
91.

73

GARY Deutsches Sportpferd GER 2003 Wallach Schwarzbraun/165 F: .
M: .
Keine .
92.

42

GOLDEN DREAM G SP POL 2013 wałach gniada/180 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Galla G / Qulester
K027850 616009540085313
93.

106

GROM MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach kasztanowata/175 F: Bajerant
M: Gala
brak 616098200130843
94.

140

GULIWER SP POL 2012 wałach gniada/165 F: nimmerdor I
M: genewa
616009670010012 616009670010012
95.

158

HAPPY LITTLE SUNSHINE HOLSTEINER GER 2015 Stute Braune/1,64 F: Lord Z
M: Cinderella 4
None DE421000034415
96.

137

HARMONIE HAFLINGER GER 23.03.2010 Stute Fuchs/mk:148cm F: Neuland
M: Helia
none DE 455-8789682-10
97.

31

HAUTE COUTURE SPORTPFERD GER 2013 Stute Hellfuchs/170 F: Fuchs
M: Fuchs
none DE 409090112813
98.

147

HEIDI OS GER 2015 mare red dun/1.60m F: Untouchable
M: Stakkato
DE 418180180915 DE 418180180915
99.

65

HELL‘S HAIDI UNKOWN GER 2015 mare grey/164 cm F: -
M: -
- POL999680009915
100.

77

HOLLY Holsteiner Warmblut GER 2015 mare seal brown/170 F: Chin Champ
M: Von Mytens
keine DE421000001415
101.

135

HORTENSIE DSP GER 2015 Stute Braune/165 F: Cassoulet
M: Colestus
None DE 455870164415
102.

176

IKAR MAŁOPOLSKA POL 2005 wałach kasztanowata/165 F: Top Gun
M: Itaka
Brak 616006590182606
103.

95

IMBIR 8 X POL 2012 Wallach Braune/mk:155 F: nepomuk
M: landjonker s
none POL013610162012
104.

68

IRYS SP POL 2017 wałach ciemnogniada/160 F: PLANET
M: IRONIA
brak 616009550095317
105.

80

JETTE PONY GER 2008 mare bay/kuc:136 F: Unbekannt
M: Sarah
Keine DE 498560023208
106.

22

JIANGSU KWPN GER 19.04.2014 Wallach Grauschimmel/181cm F: Quidam's Rubin
M: Unbreakable
none NLD003201407557
107.

155

KADRYL Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 wałach gniada/kuc:135 F: Fikus
M: Kalina
Brak 616098200131292
108.

39

KAISER HANNES Deutsches Reitpony GER 2018 Wallach Lehmfuchs/kuc:145 F: Kadenzo
M: Bünteeichen Elektra
none DE456560510318
109.

173

KAISER HANNES Deutsches Reitpony GER 19.03.2018 gelding chestnut/kuc:1,46 F: Kadenzzo
M: Bünteeichen‘s Elektra
DE 456560510318 276456560510318
110.

178

KARMA P WARMBLUT GER 2017 Stute Braune/1,63 F: Chanok
M: Amira
DE421000501917 DE421000501917
111.

139

KARMEN SP POL 2012 klacz kara/176 F: Stilios / Sandro Hit
M: Kartagina / Donnerlord L
K034214 616009580487212
112.

43

KOJAK MVS Z Zangersheider Warmblood GER 2015 gelding chestnut/1,70 F: Ketanou
M: Carlotta MVS
BEL015Z55532115 056015Z55532115
113.

44

KOJAK MVS Z Studbook Zangersheide GER 2015 gelding chestnut/1,70 F: Ketanou
M: Carlotta MVS
056015Z55532115 107JS10
114.

49

KORIN SP POL 2016 wałach kasztanowata/161 F: Wolf's Panter / Harald
M: Klara / Chomsk
K029293 616009680076116
115.

69

KROTAL SP POL 2011 wałach skarogniada/168 F: Brandon
M: Karina
K032964 616009680087811
116.

47

LA BIEN JOLIE Deutsches Sportpferd GER 2018 klacz gniada/168 F: Tornesch's As /
M: La Salina /
brak DE455550387418
117.

162

LANTURANO Deutsches Sportpferd GER 2015 gelding chestnut/163 F: Landrebell
M: Eurane
None 2764565603984157
118.

110

LEXUS 1 HOLSZTYŃSKA POL 2011 wałach inna/169 F: limbus
M: N-kithara
brak DE421000691711
119.

74

LIMIT DSP GER 2017 gelding chestnut/165 F: .
M: .
DE456560334717 .
120.

10

LONG PEZI Deutsches Sportpferd GER 2014 gelding chestnut/182 F: Lord Petzi
M: Zenturio
None 276455870100614
121.

92

LOPITA DW Oldenburger Sportpferd GER 2014 Stute Schimmel/168 F: Lindstroem
M: Rolex
None DE 418180208014
122.

88

LORD DEL GARDA HANNOVERANER GER 2007 gelding chestnut/170 F: Lord loxley
M: None
None None
123.

101

LUCADO DSP GER 2018 gelding grey/165 F: Last Man Standing
M: Zacharov
None None
124.

96

LUNA B Deutsches Sportpferd GER 2008 Stute Braune/170 F: Levistano
M: Don Pikado
none DE 456570009508
125.

87

MAJA Hannoveraner Pony GER 2010 mare dark bay/kuc:146 F: Nemax
M: Madonna
None None
126.

12

MC DREAMY Deutsches Reitpony GER 2009 gelding chestnut/kuc:145 F: Merlin
M: Rosenhof Chico
None 443431135109
127.

143

MIRA DE GOEDEREEDE BWP BEL 2013 klacz skarogniada/170 F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Miralda De Reve / Le Tot De Semilly
K034229 056002W00303278
128.

120

MISTER MERLIN SUN Deutsches Reitpony GER 14.05.2002 gelding light chestnut/kuc:155 F: Markgraf
M: Gretchen
DE 487871617002
129.

170

MONACO HOL POL 2018 wałach gniada/168 F: Million Dollar
M: Ultima Vl
brak DE421000502018
130.

70

MONTY HAFLINGER GER 2009 gelding palomino/mk:147 cm F: Maisturm
M: Orana
Keine DE 481830138509
131.

102

MOONPIE DSP GER 2017 gelding chestnut/175 F: Manchester
M: Huricane
None DE481810058017
132.

51

NEON WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach srokata/170 F: Del Cor
M: Nela
Brak S0002675S
133.

40

OH APRIL TRAKEHNER GER 2016 Stute Grauschimmel/162 F: Edithorial
M: Ornella
None DE 409090302816
134.

171

OKSO KONIK POLSKI POL 2014 Wałach inna/mk:140 F: Dudek P
M: Ostra
Brak 616011640006014
135.

154

ONE LADY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 klacz kasztanowata/164cm F: Winston
M: Obstawa
k023238 616098200110439
136.

4

ORIANE DE TOP Koń Małopolski POL 2014 klacz kasztanowata/163 F: Top Gun
M: Olga
Brak 616098200114888
137.

82

PAUL PONY GER 2017 gelding dark bay/kuc:132 F: Unbekannt
M: Unbekannt
Keine DE 456980012517
138.

163

PEND KONIK POLSKI POL 2018 wałach bułana/kuc:135 F: Mozyr
M: Powojka
brak 616011640059918
139.

151

PEPPA TINKER GER 2013 mare piebald/skewbald/kuc:165 F: Unbekannt
M: Unbekannt
Keine IRL 372141420312874
140.

148

PESSOA S Deutsches Sportpferd GER 2005 Wallach Braune/1,65 F: Pessoa VDL
M: Chanel
None DE 457-0001827-06
141.

144

PIPPA DE GOEDEREEDE BWP BEL 2015 klacz gniada/166 F: Eldorado Van De Zeshoek Tn / Clinton
M: Miralda De Reve / Le Tot De Semilly
K034230 056002W00311578
142.

37

PRIMAVERO 3 Tschechisches Warmblut CZE 2015 Wallach Fuchs/175 F: Pinot Grigio
M: Lovita
CZE001229174615 000091194
143.

177

PYRALGINA S MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/168 F: Sword
M: Persja
K032407 616006580159314
144.

134

QUABOOM W HOLSTEINER GER 2017 Wallach Braune/172 F: Quibery
M: Esteban xx
None DE 421000702717
145.

38

QUALIBRO 2 Deutsches Sportpferd GER 2011 Wallach Schwarzbraun/171 F: Quiz
M: Landmädchen T
none DE 456-3703038-11
146.

138

QUANAH MIX GER 2005 mare piebald/skewbald/kuc:1,43 F: Unknown
M: Unknown
498983205005 DR276020000583809
147.

28

QUEEN ELISABETH Oldenburger Springpferd GER 2018 Stute Braune/164 F: Quite Carenzo
M: Cora
DE 418180429218 DE 418180429218
148.

90

QUEERIN HOLSTEIN GER 2009 Stute Fuchs/173 F: Quirado
M: Sandra
Nome DE421000086109
149.

126

RAKIJA WESTFALSKA GER 2015 klacz siwa/165 F: Cap Chap
M: Raphaela
Brak 441410148615
150.

149

REBECA Slowakisches Warmblut GER 2002 Stute Braune/1,67 F: Graf Czech
M: Romina
None 703001302124902
151.

72

RICHARD LÖWENHERZ Deutsches Reitpony GER 2009 Wallach Fuchs/150 cm F: Unbekannt
M: Unbekannt
None DE 498570015509
152.

81

ROMEO SERANO BRANDENBURGER GER 2001 gelding dark bay/165 F: Romeo Riano
M: Sera
Keine DE 457-57002401
153.

58

RUMMENIGA DRP GER 2007 klacz siwa/kuc:130 F: Nuts /
M: Ginsterhof's Ronja /
brak DE435350325507
154.

63

SAPHIRA 215 QUARTER HORSE GER 2013 Stute palomino/mk:150 F: none
M: none
DE 498980076013 UELN 276498980076013
155.

78

SARAH PONY GER 2003 mare bay/kuc:136 F: Unbekannt
M: Unbekannt
Keine DE 498560010603
156.

161

SIDONIE SUN TESS HANNOVERANER GER 2012 Stute Hellfuchs/170 F: Satisfaction
M: Rubinstein
None 431316877912
157.

145

SOLIDA DSP GER 2016 Stute Schwarz/1,67 F: Solid Gold Z
M: Stakkata
None DE418180081211
158.

181

SORKA NN POL 2008 klacz srokata/mk:152 F: Andrzej
M: Grażyna
brak PL10202036000602
159.

97

STARFIRE 6 HANNOVERANER GER 2015 Wallach Braune/165 F: stargold
M: liberty son
none DE455670072215
160.

123

STELLA L OLDENBURGER GER 2012 mare white/165 F: Stylist
M: Krocket
DE418180041412 276020000042434
161.

121

SUBITO 27 MECKLENBURGER GER 2005 Wallach Braune/175 F: Saverio
M: Lady Lou
none DE427270118005
162.

50

SUSI SORGLOS HAN GER 2011 klacz gniada/168 F: Stakkato / Spartan
M: Chiara / Crazy Classic
K029481 DE431311905911
163.

24

SVALA 42 Niemiecki Koń Sportowy POL 2013 klacz gniada/mk:nn F: nn
M: nn
nn 276020000653042
164.

146

TAMINO Z ZANGERSHEIDE GER 2018 gelding bay/1,78 F: Tallman
M: Capricieuse VH Oude Hof
None 056015Z55496818
165.

41

TARANTINO 13 WESTFALE GER 2011 gelding bay/175 F: Tamango
M: None
None DE 441411526111
166.

115

test F:
M:
167.

164

TYPHA NK KONIK POLSKI POL 2016 Klacz inna/mk:140 F: Nagaj P
M: Tyrozyna P
Brak 616011640022216
168.

128

UNA DECENTO OLDENBURGER GER 2014 Stute Schimmel/172 F: Numero uno
M: Coco
none DE418180208514
169.

79

VANILLA ICE BRANDENBURGER GER 2014 mare bay/160 F: Valeron
M: Betty Barcley
Keine DE 418180274914
170.

160

VENICE BEACH DSP GER 2017 Stute Braune/170 F: Vingino
M: Larino
None 481810046417
171.

166

VERONA SP POL 2016 klacz ciemnogniada/170 F: REJENT
M: VIOLA XXI
brak 616009640073816
172.

159

VOGUE U WESTFALE GER 2016 Stute Braune/170 F: Vagabond de la Pomme
M: Hogwart
None 441410192016
173.

5

WALLSTREET DSP GER 2002 mare white/165 F: .
M: .
DE431316654802 .
174.

1

WENTURA WIELKOPOLSKA POL 2018 klacz siwa/170 F: Carolus 1
M: Warka
K034948 616007680009218
175.

111

WÖLFCHEN Deutsches Sportpferd GER 2017 Stute Dunkelbraun/163 F: Quite Carenzo
M: Elysee
DE455550000317 276455550000317
176.

23

WOLTRA SO KONIK GER 2006 Stute andere/mk:138 F: None
M: None
None 616011610119216
177.

108

ZALIGOR HOLSTEINER GER 2016 gelding grey/168 F: Zirocco Blue
M: Cormint
DE421000527516 DE421000527516
178.

142

ZIDAN SP POL 2015 wałach kasztanowata/175 F: Zinedine
M: L-Viwien
K031012 616009682025115
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bamber Aleksndra
JKS Patos
COOPER MK (165)
2022-11-12
63
2022-11-12
27
Bartels Benian Lisa Odil
RFV Ravensberge e.V.
2022-11-12
21
2022-11-12
15
2022-11-13
16
2022-11-13
Barth Lisa
Reit- und Fahrverein Grumbach-Wilsdruff e.V.
ALMA (3)
2022-11-12
13
2022-11-13
4
Beckmann Laura
Reit- und Fahrclub Löwenberg
2022-11-12
2
2022-11-12
39
2022-11-12
26
2022-11-12
4
SOLIDA (145)
2022-11-12
5
Biernacka Rozalia
Taranty Gudzisz
PEND (163)
2022-11-12
2022-11-12
56
Binnenböse Denise
RV Erlenhof Berlin e.V.
2022-11-12
15
2022-11-12
46
Błaszczynska Lilianna
Rancho Drzecin
2022-11-12
6
2022-11-12
42
2022-11-13
3
2022-11-13
8
Bock Sabine
Barnimer Reit und Fahrverein helenenau
2022-11-12
17
2022-11-12
Bodmann Mia Alexandra
Ländlicher Reitverein Vierlinden 2021 e. V.
BACARY (76)
2022-11-12
9
2022-11-12
43
Bogisch Wencke
RSZ Waldesruh
2022-11-13
15
2022-11-13
7
2022-11-13
6
2022-11-13
IMBIR 8 (95)
2022-11-12
Bowe Babette
RFV Kleeblatt Berlin e.V.
2022-11-12
34
2022-11-12
34
Brancato Lara Annalisa
Reitverein Schenkenhorst e.V.
2022-11-12
14
2022-11-12
16
2022-11-13
2022-11-13
28
2022-11-12
31
2022-11-12
32
Britze Lucy
PSV Oderland
2022-11-12
42
2022-11-12
43
2022-11-13
6
Bürger Sophia
RFV Glücksritterburg
PEPPA (151)
2022-11-12
2022-11-13
2022-11-12
2022-11-13
Chmiel Julia
Prefekt Dolsko
2022-11-12
18
2022-11-12
Chodorowska Agata
Taranty Gudzisz
TYPHA NK (164)
2022-11-12
31
2022-11-12
Denner Klaus
Hof Bernadotte e.V.
2022-11-12
Dietrich Laura-Friederike
PferdeSV Stahnsdorf e.V.
CAPRI 123 (157)
2022-11-12
20
2022-11-12
43
2022-11-12
Dr. Seelemeyer Doreen
RFV Moritzburg e.V.
2022-11-12
25
2022-11-12
37
2022-11-13
16
Drabsch Fritzi
RV Lieberose
2022-11-13
16
2022-11-13
23
Drabsch Olli
RV Lieberose
2022-11-13
3
2022-11-13
2
2022-11-13
8
2022-11-13
5
Drozd Ewelina
Rancho Drzecin
DIANA (66)
2022-11-12
33
2022-11-12
Düntzsch Karsten
RuFV Elsterland Biehlen e.V.
2022-11-12
1
2022-11-12
7
Dziadosz Paweł
Brak
NEON (51)
2022-11-12
29
2022-11-12
Dziersk Ronja
Reitverein Schenkenhorst e.V.
2022-11-12
34
2022-11-12
31
2022-11-13
6
2022-11-13
2022-11-12
3
2022-11-12
9
2022-11-13
3
2022-11-13
2
Ebel Ulf
RSV Polzow
2022-11-12
41
2022-11-12
12
ZALIGOR (108)
2022-11-12
7
2022-11-12
7
CARLI (109)
2022-11-12
60
2022-11-12
15
2022-11-12
36
Emmrich Antje
Massener RV
2022-11-12
23
Feind Caroline
LRFV Lentzke e. V.
HOLLY (77)
2022-11-12
35
2022-11-12
Florek Martyna
Brak
2022-11-12
7
2022-11-12
Fröhlich Peter
LRF Bülow Neubeeren e.V.
CARILLOS (127)
2022-11-12
5
Galimberti Lucy
Rudower Fließ
2022-11-12
2
2022-11-12
15
Galińska Laura
Bez Przynależności Klubowej K P O
2022-11-12
18
2022-11-12
2022-11-13
9
2022-11-13
Gall Lars
RSV Polzow e.V
2022-11-12
3
2022-11-13
4
Gest Johanna
Reitverein Schapow e.V.
ANTON (103)
2022-11-12
14
2022-11-12
37
CHARLY (104)
2022-11-12
12
2022-11-12
26
Götz Maja
Ländlicher Reitverein Vierlinden 2021 e. V.
SARAH (78)
2022-11-12
2022-11-12
61
Gruhlke Elli
RFV Tanger/Bismarck e. V.
CHARLOTTA (117)
2022-11-12
10
2022-11-12
10
Gürtler Luise
Reitclub Mahdel e.V
2022-11-12
19
Hansen Charlotte
RFV Spreewald e.V.
2022-11-12
20
Hasselluhn Julia
Reitclub Oder Spree
CAMINO (48)
2022-11-13
12
2022-11-13
1
Heichen Alessandra
Reit- und Fahrverein Grumbach-Wilsdruff e.V.
ALMA (3)
2022-11-12
2022-11-13
Heldt Paul
LRF Bülow Neubeeren e.V.
DARRELL (124)
2022-11-13
3
2022-11-13
5
2022-11-13
6
Hellwig Sarah
RV Kronprinz Wilhelm Altbarnim
2022-11-12
49
Hoffmann Lara
RFV Happy Horses e.V.
2022-11-12
18
2022-11-12
46
2022-11-13
11
2022-11-13
9
2022-11-12
4
2022-11-12
6
Holze Michelle Maria
2022-11-12
3
2022-11-12
29
2022-11-13
5
2022-11-13
7
2022-11-12
25
2022-11-12
35
2022-11-13
9
2022-11-13
10
Hoppe Laetitia
RVF Bobersen
JULIA (150)
2022-11-12
1
2022-11-12
40
Horstmann Mia
Kurmärkischer Reitverein Schneeberg e.V
2022-11-13
23
2022-11-13
26
Hübner Heike
Hof Bernadotte e.V.
2022-11-12
28
Jagiełowicz Amelia
LUKS Nysa Gubin
2022-11-12
20
2022-11-12
Jeschke Luisa
Reitclub Mahdel e.V.
CHARLY (71)
2022-11-12
Jung Johanna
LRuFV Bülow Neubeeren
2022-11-13
2022-11-13
2022-11-13
4
2022-11-13
14
Jurisch Edda
PSV Schmarsow-Ausbau
2022-11-12
14
2022-11-12
Jurisch Frieda
PSV Schmarsow-Ausbau
SUBITO 27 (121)
2022-11-12
8
2022-11-12
3
Kappel Mareen
2022-11-12
53
2022-11-12
41
2022-11-13
12
Karnabol Klaudia
Jks Rafi
GULIWER (140)
2022-11-13
2
Kaul Milena
SC Bad Saarow e.V.
2022-11-13
15
2022-11-13
2022-11-13
25
Kawczyńska Nela
BPK
2022-11-12
1
2022-11-12
Kiedrowska Olga
BPK
2022-11-12
22
2022-11-12
42
Korbien Katja
Reitclub Mahdel e.V
MONTY (70)
2022-11-12
55
Kowalczyk Ewelina
bpk
2022-11-13
12
2022-11-13
8
2022-11-13
3
2022-11-13
1
Krämer Lillien
Ländlicher Reitverein Vierlinden 2021 e. V.
2022-11-12
38
2022-11-12
28
Kućma Oliwier
Rancho Drzecin
2022-11-12
4
2022-11-12
36
Kustmann Noemi
RSZ Waldesruh
LUNA B (96)
2022-11-13
14
2022-11-13
17
Lalko Agata
LUKS NYSA GUBIN
2022-11-12
2022-11-12
Lau Nina
RFV Schwanebeck
2022-11-12
33
2022-11-12
13
2022-11-13
6
2022-11-13
10
Lemieszek Hanna
JKS Patos
CHACAL (141)
2022-11-12
30
2022-11-12
22
Leśkiewicz Sandra
Ludowy Klub Sportowy Chersoń Bielin
VERONA (166)
2022-11-12
20
2022-11-12
19
CORLEONE (167)
2022-11-12
17
2022-11-12
Linke Nele Chiara
RFV Schöndorfer Mark e.V.
2022-11-12
6
2022-11-13
11
FINN (15)
2022-11-12
29
2022-11-12
27
2022-11-13
10
2022-11-13
25
Lubahn Steffen
PSV Schmarsow-Ausbau
CATINA L (122)
2022-11-12
6
STELLA L (123)
2022-11-12
2
2022-11-12
CURLY L (182)
2022-11-12
Lubecka Matylda
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Nysa Gubin
2022-11-12
16
2022-11-12
1
2022-11-13
1
2022-11-13
17
Lyck-John Philipp
RSZ Waldesruh
2022-11-12
44
2022-11-12
47
IMBIR 8 (95)
2022-11-12
5
2022-11-12
Łukasik Sandra
Zielonogórski KS Drzonków
ZIDAN (142)
2022-11-12
6
2022-11-12
Machnicka Oliwia
Bez Przynależności Klubowej K P O
CELINKA (130)
2022-11-12
2022-11-12
2022-11-13
2022-11-13
Malke Sophie Christin
RSZ Waldesruh
2022-11-13
4
2022-11-13
1
Mikołajczak Laura
Rancho Drzecin
2022-11-12
2022-11-13
6
2022-11-13
2022-11-12
Mikołajczak Lena
Rancho Drzecin
ARTEIDA (34)
2022-11-12
3
2022-11-12
23
2022-11-13
1
2022-11-13
Morel Aleksandra
JKS Robir Chwalęcice
2022-11-12
11
2022-11-13
13
Nelmischkis Lyn
RFV Happy Horses e.V
QUANAH (138)
2022-11-12
40
2022-11-12
11
2022-11-13
5
2022-11-13
13
Noack Sarah-Marie
RSZ Waldesruh
2022-11-13
9
2022-11-13
10
Paluch Amelia
Rancho Drzecin
IRYS (68)
2022-11-12
40
2022-11-12
2022-11-13
7
2022-11-13
KROTAL (69)
2022-11-12
3
2022-11-12
2
2022-11-13
5
Paschke Volker
RFV Hohenwalde
LUCADO (101)
2022-11-12
27
Perek Judyta
Posadowskie TJ
2022-11-13
2
2022-11-13
2
Perek Julia
Posadowskie TJ
KORIN (49)
2022-11-13
18
2022-11-13
Petschick Laura
Pasewalker PSV
2022-11-12
51
2022-11-12
33
2022-11-12
17
2022-11-12
14
2022-11-12
8
2022-11-12
21
2022-11-12
2022-11-12
21
Pikuła Wiktoria
KJ Na Koń w Łagowie
2022-11-12
9
2022-11-12
5
2022-11-13
11
Pohle Jan Oliver
Reiter-Verein Rudow
JIANGSU (22)
2022-11-12
13
2022-11-12
16
Popp Jolina
PSV Oderland
2022-11-12
13
2022-11-12
45
2022-11-13
2022-11-13
Przygotzky Luzi Ida
SC Bad Saarow e.V.
CHARLY (53)
2022-11-13
18
2022-11-13
24
Pyć Nikola
brak
GROM (106)
2022-11-13
13
2022-11-13
Pysiak Ida
Rancho Drzecin
LEXUS 1 (110)
2022-11-12
2022-11-12
2022-11-13
27
2022-11-13
Radtke Steffi
RV Teupitz Höh
WÖLFCHEN (111)
2022-11-12
50
2022-11-12
37
Rakowska Lena
Brak
KADRYL (155)
2022-11-13
18
2022-11-13
14
Rasper Katharina
None
LANTURANO (162)
2022-11-13
4
2022-11-13
5
Reich Tatjana
RV Eichkamp
HORTENSIE (135)
2022-11-12
23
2022-11-12
28
2022-11-13
21
Richter Denise
PSV am Phöbener Bruch e.V.
2022-11-12
26
2022-11-12
10
2022-11-13
14
2022-11-13
Riedel Frieda
PSV Phöbener Bruch
2022-11-12
2022-11-12
2022-11-13
7
2022-11-13
26
Riedel Kristin
PSV Phöbener Bruch
2022-11-12
8
2022-11-12
36
2022-11-13
15
2022-11-13
22
Riedel Marcus
PSV Phöbener Bruch
2022-11-12
22
2022-11-12
30
2022-11-13
24
2022-11-13
27
DARINA (112)
2022-11-12
11
2022-11-12
2022-11-13
11
2022-11-13
12
Rösch Leni
Reitverein Bobersen
2022-11-12
16
2022-11-12
30
Rybowiak Oliwia
UKS Rancho Drzecin
KARMEN (139)
2022-11-12
25
2022-11-12
2022-11-13
13
2022-11-13
20
Rymar Hanna
Taranty Gudzisz
OKSO (171)
2022-11-12
38
2022-11-12
45
Sass Julian
PSV Schmarsow-Ausbau e. V.
DÖRTE (119)
2022-11-12
25
2022-11-12
26
Schaefer Marcel
Rfv Klein Partwitz e.V.
ELENOR (60)
2022-11-12
2
2022-11-12
17
Schott Emilia
LRV Münchehofe
2022-11-12
12
2022-11-12
2022-11-13
20
2022-11-13
Schulze Dirk
RV Kronprinz Wilhelm Altbarnim
CHAI B (32)
2022-11-12
11
2022-11-12
11
2022-11-13
9
2022-11-13
22
Schumski Clara
PSV Marxdorf e.v
PESSOA S (148)
2022-11-12
48
2022-11-12
38
Schütze Tina
PSV Marxdorf e.V.
REBECA (149)
2022-11-12
32
2022-11-12
32
Schweitzer Emma
Ländlicher Reitverein Vierlinden 2021 e. V.
JETTE (80)
2022-11-12
2022-11-12
59
Seelemeyer Benedikt
RFV Moritzburg e.V.
2022-11-12
5
2022-11-12
13
2022-11-13
8
2022-11-13
Siegmund Francie
RSV Rothenburg.de
HEIDI (147)
2022-11-12
18
2022-11-12
4
Siegmund Josefine
PSV Schmarsow-Ausbau e.V.
DAGOBERT (118)
2022-11-12
9
Sikora Carolin
Rsv kolkwitz
2022-11-12
32
2022-11-12
23
Sikora Lana
Rsv Kolkwitz e.v.
MAJA (87)
2022-11-12
2022-11-12
19
2022-11-12
14
Smyrek Jamie
Ländlicher Reitverein Vierlinden 2021 e. V.
2022-11-12
21
2022-11-12
9
Smyrek Zoe
Ländlicher Reitverein Vierlinden 2021 e. V.
PAUL (82)
2022-11-12
57
2022-11-12
52
Specht Alina
Ländlicher Reitverein Vierlinden 2021 e. V.
CONDOR (83)
2022-11-12
17
2022-11-12
10
Stallenberger Julia
Ländliches Reiten und Fahren Bülow Neubeeren e.V.
2022-11-12
16
2022-11-12
19
Steinmann Maik
SV,, Blau-weiss 58 Fahrenwalde
2022-11-12
58
2022-11-12
2022-11-13
2022-11-13
15
Stuck Laura
Kurmärkischer Reitverein Schneeberg e.V
GARY (73)
2022-11-13
16
LIMIT (74)
2022-11-13
20
2022-11-13
19
Świderski Wiktor
UKS Rancho Drzecin
FAMA (175)
2022-11-12
7
2022-11-12
2022-11-13
2022-11-13
1
SORKA (181)
2022-11-12
54
2022-11-12
39
2022-11-13
17
2022-11-13
7
Szechlicka Katarzyna
St. KJ Tradycja Siedlnica
2022-11-12
2
2022-11-12
6
Szram Klaudia
Rancho Drzecin
2022-11-12
22
2022-11-12
2022-11-13
21
2022-11-13
2022-11-12
12
2022-11-12
7
2022-11-13
19
2022-11-13
8
Tarasek Krzysztof
LKS Chersoń Bielin
MONACO (170)
2022-11-12
24
2022-11-12
Tichatschke Alexander
RV Jagdhaus Paaren
CALVIN VA (131)
2022-11-12
24
2022-11-12
2022-11-13
15
CONCHITA (132)
2022-11-12
4
2022-11-13
3
DASMON VA (133)
2022-11-12
39
2022-11-13
14
QUABOOM W (134)
2022-11-12
15
2022-11-12
1
2022-11-13
4
2022-11-13
17
HORTENSIE (135)
2022-11-13
13
VOGUE U (159)
2022-11-12
5
2022-11-12
1
2022-11-13
2022-11-12
8
Trzybinska Kornelia
Ludowy Klub Sportowy Dragon Nowielice
2022-11-12
2022-11-12
Voigt Hendrik
Reitverein Schönfeld
KARMA P (178)
2022-11-13
11
2022-11-13
CARLITO Z (179)
2022-11-13
12
CAYA (180)
2022-11-13
7
Weinert Nicole
Reitclub Groß Kölzig
BALERI (156)
2022-11-12
10
2022-11-12
44
Wenke Josefin
RC Groß Kölzig e.V.
2022-11-12
8
2022-11-12
28
Więcławska Agata
Brak
RAKIJA (126)
2022-11-13
16
2022-11-13
2
Wieczorek Zuzanna
Rancho Drzecin
ONE LADY (154)
2022-11-12
4
2022-11-12
30
2022-11-13
2022-11-13
Wlaźlak Kinga
Rancho Drzecin
DOMINACJA (172)
2022-11-12
24
Wlaźlak Kinga
Rancho Drzecin
DOMINACJA (184)
2022-11-12
24
Woitowitz Jette
RV Schwanebeck
QUEERIN (90)
2022-11-12
33
DORINA (91)
2022-11-12
41
Wójcik Martyna
Taranty Gudzisz
IKAR (176)
2022-11-12
12
2022-11-12
Woźniak Amelia
Rancho Drzecin
2022-11-12
2022-11-12
31
2022-11-13
19
2022-11-13
Wundes Lisa
Reitclub Groß Kölzig e.V.
TAMINO Z (146)
2022-11-12
62
2022-11-12
27
Zinke Lara
RFV Happy Horses e.V
HARMONIE (137)
2022-11-12
35
2022-11-12
29
2022-11-13
8
2022-11-13
10
Zschiesche Peggy
St. G. Bestensee
2022-11-12

Number of Riders: 141

Number of Horses: 178

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-012019-1, Uczniowski Klub Sportowy Rancho Drzecin)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl