Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
51 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:42:36
2019-04-04 21:15:06
Bartłomiej Rogaczewski TORO
  • 1x 5R//(100 cm) zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 6R//(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
50 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:42:28
2019-04-04 21:13:21
Bartłomiej Rogaczewski MEJSON
  • 2x 5R//(100 cm) zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
49 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 21:48:42
2019-04-04 21:11:43
Karolina Fedorowicz LIZAK
  • 1x 3T//(80cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4R//(90 cm) zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 20:09:50
2019-04-04 20:06:59
Aleksandra Szpryngiel BRENDA
  • 1x 5R//(100 cm) zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 6R//(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
47 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 19:28:10
2019-04-04 18:49:26
Sonia Schwalbe MEDYNA
  • 1x 4R//(90 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5R//(100 cm) zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
46 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 19:28:03
2019-04-04 17:39:29
Małgorzata Jagieluk LORD CASTLEMAINE
  • 2x 3T//(80cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4R//(90 cm) zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 19:27:56
2019-04-04 17:38:25
Martyna Hilla KNOCKKASH GIRL
  • 1x 4R//(90 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 2x 5R//(100 cm) zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
44 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 12:37:23
2019-04-04 12:23:57
Oliwia Przybył SANDRA DIAMOND S
  • 2x 3T//(80cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 09:32:27
2019-04-04 12:12:14
Patrycja Bazyli WIWERTA
  • 1x 1T//(50 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T//(70cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 Kwalifikacja HPO NJ
42 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 11:42:29
2019-04-04 11:07:46
Marcela Łaskarzewska IL WITASHA
  • 1x 1T//(50 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T//(70cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 Kwalifikacja HPO NJ
41 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 11:42:24
2019-04-04 09:37:09
Aleksandra Wandzioch DALIA
  • 2x 4R//(90 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5R//(100 cm) zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
40 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 11:42:19
2019-04-04 09:35:07
Sylwia Podsiadło QUEEN ISABELL
  • 1x 5R//(100 cm) zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 6R//(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
39 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 06:00:57
2019-04-03 23:15:42
Aleksandra Solecka JARLA
  • 1x 2T//(70cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 Kwalifikacja HPO NJ
38 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 06:00:44
2019-04-03 23:11:44
Marta Lizurej FARON
  • 1x 2T//(70cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 Kwalifikacja HPO NJ
37 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 23:11:00
2019-04-03 23:09:00
Hanna Chełmoniak FARON
  • 1x 2T//(70cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 Kwalifikacja HPO NJ
36 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 23:10:56
2019-04-03 23:05:56
Magdalena Dusza GOLDEN LADY
  • 1x 2T//(70cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 Kwalifikacja HPO NJ
35 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 23:10:51
2019-04-03 22:57:45
Patryk Osysko LITWIN
  • 2x 3T//(80cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 23:10:47
2019-04-03 22:52:39
Halszka Gołos FARON
  • 1x 2T//(70cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 Kwalifikacja HPO NJ
33 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 23:10:43
2019-04-03 22:52:01
Maria Pacławska JARLA
  • 1x 3T//(80cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4R//(90 cm) zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 23:10:38
2019-04-03 22:51:12
Patryk Osysko GOLDEN LADY
  • 1x 4R//(90 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5R//(100 cm) zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
31 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 23:10:31
2019-04-03 22:50:00
Grzegorz Gawlik JOKER
  • 1x 4R//(90 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 2x 5R//(100 cm) zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
30 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 21:13:41
2019-04-03 20:31:48
Patrycja Kamińska MALIBU
  • 1x 4R//(90 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5R//(100 cm) zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
29 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 21:13:35
2019-04-03 20:00:29
Agnieszka Barczak FAUL
  • 2x 3T//(80cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 17:13:03
2019-04-03 15:23:10
Kinga Szymańska LANOS
  • 1x 2T//(70cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 Kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 3T//(80cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 17:12:55
2019-04-03 15:21:56
Weronika Szadach LADY
  • 1x 1T//(50 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T//(70cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 Kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 3T//(80cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 10:44:44
2019-04-03 10:40:14
Kinga Kurczek DAKAR
  • 2x 2T//(70cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 Kwalifikacja HPO NJ
25 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 10:44:37
2019-04-03 09:29:40
Anna Bizoń-Zalewska CAPRICE DE CAMPAGNE
  • 1x 5R//(100 cm) zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 6R//(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 10:44:32
2019-04-03 09:28:18
Maja Chojnacka MARIHUANA
  • 2x 3T//(80cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 21:17:25
2019-04-02 21:11:55
Kaja Fiedeń DERYK
  • 2x 3T//(80cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 16:00:46
2019-04-02 18:28:10
Zofia Giełdon-Chłapek ELITA
  • 1x 3T//(80cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 4R//(90 cm) zwykły art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 18:38:04
2019-04-02 17:31:08
Anna Odrowąż DELFIN
  • 2x 3T//(80cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 15:57:40
2019-04-02 13:33:42
Artsiom Piroh QUALITO
  • 1x 6R//(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
  • 1x 7R//(120 cm) dwufazowy art. 274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
19 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 15:57:35
2019-04-02 12:01:28
Witold Hudzik BARBADOS
  • 1x 7R//(120 cm) dwufazowy art. 274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 8R//(125 cm) zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 15:57:29
2019-04-02 12:00:27
Witold Hudzik OUTLANDER
  • 1x 6R//(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
  • 1x 7R//(120 cm) dwufazowy art. 274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
17 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 22:16:16
2019-04-01 20:34:31
Maja Tarnawska WALLIS
  • 1x 1T//(50 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T//(70cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 Kwalifikacja HPO NJ
16 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 09:28:50
2019-04-01 17:22:41
Betina Bejgier SELAVI
  • 1x 4R//(90 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5R//(100 cm) zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
15 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 09:29:57
2019-04-01 11:40:11
Karolina Fedorowicz JASNOWIDZ
  • 2x 3T//(80cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 15:19:26
2019-04-01 08:38:49
Oliwia Śmigiel ENDURO M
  • 1x 7R//(120 cm) dwufazowy art. 274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 8R//(125 cm) zwykły art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 15:19:22
2019-04-01 08:38:19
Maja Szewczyk WERBEL
  • 1x 7R//(120 cm) dwufazowy art. 274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 8R//(125 cm) zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 15:19:15
2019-04-01 08:37:47
Julia Cichecka ROSA CALIA M
  • 1x 6R//(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
  • 1x 7R//(120 cm) dwufazowy art. 274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
11 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 15:19:11
2019-04-01 08:37:06
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 7R//(120 cm) dwufazowy art. 274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 8R//(125 cm) zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 15:19:05
2019-03-31 23:47:57
Agnieszka Luksa NAOMI
  • 1x 6R//(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
  • 1x 7R//(120 cm) dwufazowy art. 274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
9 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 15:40:50
2019-03-31 12:21:20
Kaja Napiórkowska LEO - B
  • 1x 4R//(90 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 2x 5R//(100 cm) zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
8 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 09:40:32
2019-03-30 21:43:38
Karolina Fedorowicz GLORIA
  • 1x 7R//(120 cm) dwufazowy art. 274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 8R//(125 cm) zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 22:01:57
2019-03-30 21:07:39
Karolina Wojtuś DAKOTA
  • 2x 3T//(80cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 22:02:12
2019-03-30 19:54:43
Karolina Wojtuś KOZAK
  • 2x 4R//(90 cm) zwykły art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 11:40:12
2019-03-29 16:37:22
Paulina Cudyk-Kowalewska ATAMAN
  • 1x 1T//(50 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 15:25:42
2019-03-29 07:18:29
Maja Wojciechowska BAJKOWY KSIAŻĘ
  • 2x 3T//(80cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 15:25:38
2019-03-29 07:16:40
Weronika Urbaniak DASTIFF
  • 2x 3T//(80cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 20:58:10
2019-03-28 20:48:28
Weronika Klimmer POEMAT
  • 2x 3T//(80cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4R//(90 cm) zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Barczak Agnieszka bpk
2001 (J.)
28488/17
2. Bazyli Patrycja brak
2002 (J.)
brak
3. Bejgier Betina KJ Jumping Team Brynica
2002 (J.)
O044788
4. Bizoń-Zalewska Anna LKJ Ostroga Opole
S
O007665
5. Chełmoniak Hanna Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2003 (J.)
brak
6. Chojnacka Maja niezrzeszona
2007 (JM.)
brak
7. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
8. Dusza Magdalena Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2000 (MJ.)
brak
9. Fedorowicz Karolina LKJ Ostroga w Opolu
2000 (MJ.)
O024015
10. Fiedeń Kaja brak
2008 (Mł.)
brak
11. Gawlik Grzegorz Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
S
O050706
12. Giełdon-Chłapek Zofia Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
S
O020568
13. Gołos Halszka LUKJ ANTONIÓWKA
2008 (Mł.)
BRAK
14. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (JM.)
O039243
15. Hudzik Witold bpk
S
O039362
16. Jagieluk Małgorzata Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
S
brak
17. Kamińska Patrycja Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (J.)
O039948
18. Klimmer Weronika LKJ Ostroga Opole
2004 (JM.)
O045606
19. Kurczek Kinga Brak
2003 (J.)
Brak
20. Lizurej Marta Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
1999 (MJ.)
brak
21. Luksa Agnieszka KJ OKOŁY
S
O004782
22. Łaskarzewska Marcela LKJ Ostroga Opole
S
30758/18
23. Napiórkowska Kaja KJ Equiteam
2000 (MJ.)
O024925
24. Niestrój Lena
25. Odrowąż Anna bpk
2000 (MJ.)
O036104
26. Osysko Patryk Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
1999 (MJ.)
O050712
27. Pacławska Maria Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2001 (J.)
BRAK
28. Piroh Artsiom KJ Okoły
S
O045439
29. Podsiadło Sylwia KJ Equiteam
S
O007660
30. Przybył Oliwia KJ Jumping Team Brynica
2005 (JM.)
O050451
31. Rogaczewski Bartłomiej KJ Dworzysko
S
O013279
32. Schwalbe Sonia KJ Dera
2001 (J.)
O035375
33. Śmigiel Oliwia LKJ Ostroga Opole
2003 (J.)
O030886
34. Solecka Aleksandra Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2003 (J.)
brak
35. Szadach Weronika bpk
2006 (JM.)
brak
36. Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
2002 (J.)
O028301
37. Szpryngiel Aleksandra Klub jeździecki Royal Opole
S
O023728
38. Szymańska Kinga bpk
2003 (J.)
29164/17
39. Tarnawska Maja LKJ Ostroga Opole
2001 (J.)
brak
40. Urbaniak Weronika KSK Volmar Smarchowice Wielkie
2003 (J.)
Brak
41. Wandzioch Aleksandra EQUITEAM
2001 (J.)
O032597
42. Wojciechowska Maja KSK Volmar Smarchowice Wielkie
2003 (J.)
Brak
43. Wojtuś Karolina Equiteam
2002 (J.)
O044969
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

2

ATAMAN SP POL 2000 Wałach bułana/165 F: Legion
M: Driada
O: Paulina Cudyk-Kowalewska
B: Pietrzyk Józef
Brak
2.

11

BAJKOWY KSIAŻĘ Kuc Feliński POL 2014 Wałach srokata/kuc:135 F: Wicher
M: Bajka
O: Kaja Sabok
B: Urszula Berlińska
Brak 616013670099114
3.

22

BARBADOS WLKP POL 2011 Wałach gniada/178 F: Barbur / Bujak
M: Bandama / My Will
O: Witold Hudzik
B: Witold Hudzik
K021941 616007610048111
4.

45

BRENDA SP POL 2007 Klacz gniada/160 F: Barbur
M: Bakarina
O: Sebastian Kleinert
B: Adam Małys
K027000 POL 009590201207
5.

27

CAPRICE DE CAMPAGNE SP POL 2007 Klacz kara/165 F: Campari M
M: Clarins
O: Anna Bizoń-Zalewska
B: Anna Bizoń-Zalewska
K014951
6.

28

DAKAR Szlachetna Półkrew POL 2005 Wałach gniada/175 F: Rumianek
M: Donata
O: Magdalena Nalazek
B: Brak
Brak
7.

12

DAKOTA Typ Szlachetny POL 2008 Klacz kara/165 F: NN
M: NN
O: Wojtuś Adam
B: Wojtuś Adam
Brak 616999690171109
8.

39

DALIA Małopolska POL 2006 Klacz gniada F: Alczyk
M: Diana
O: Anna Wandzioch
B: Strach Józef
brak
9.

10

DASTIFF SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Power Prince
M: Doryda
O: Kaja Sabok
B: Sławomir Stanisławski
K013668 POL009670002502
10.

24

DELFIN Ślązak POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Izydor
M: Defilada
O: Marek Odrowąż
B: -
K023663 POL008690047604
11.

25

DERYK Małopolska POL 2000 Wałach gniada F: Faworyt
M: Darka
O: Przemysław Czekaj
B: Czekaj
brak
12.

6

ELITA Czeska Gorącokrwista CZE 2009 Klacz siwa F: Genius II
M: Armena
O: Wojciech Chłapek
B: Kristyna Jirsova
Brak 203009222634509
13.

19

ENDURO M SP POL 2009 Wałach gniada F: SO IN LOVE
M: ENTROPIA M
O: Anna Śmigiel
B: SK Moszna
K016857
14.

36

FARON Małopolska POL 2009 Wałach gniada/164 F: Heron
M: Fancy Fair
O: Grzegorz Gawlik
B: Gliwa Bolesław
brak 616066690026909
15.

31

FAUL Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/166 F: Powój
M: Fortencja
O: Małgorzata Garbowska- Barczak
B: Justyna Czwojda
brak 616007610154310
16.

3

GLORIA SP POL 2008 Klacz gniada F: Grando / Gervantus I
M: Gaja / Liberado
O: Katarzyna Szydłowska
B: Agnieszka Łuczak
K016957 POL009690013308
17.

34

GOLDEN LADY SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Lord Star
M: Ginger
O: Grzegorz Gawlik
B: Gawlik Jarosław
brak
18.

16

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
O: Marek Cichecki
B: Rudiger Wassibauer
K021887
19.

40

IL WITASHA Małopolska POL 2014 Klacz gniada/165 F: Wiwat
M: Il Rasha
O: LKJ Ostroga Opola
B: Sk Prudnik
brak 616006690059914
20.

35

JARLA SP POL 2000 Klacz kasztanowata/165 F: Luron
M: Jaka
O: Grzegorz Gawlik
B: Jarosław Gawlik
BRAK POL009690023400
21.

4

JASNOWIDZ SP POL 2011 Wałach kasztanowata/151 F: GRAFIT
M: JASKÓŁKA
O: EWA MŁODZIŃSKA-MICHTA
B: MARIA FILIPSKA
BRAK 6116009680075011
22.

33

JOKER SP POL 2010 Wałach gniada F: Concord
M: Jarla
O: Grzegorz Gawlik
B: Gawlik Jarosław
K016908
23.

42

KNOCKKASH GIRL Kuc Connemara IRL 2012 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Lucjan Hilla
B:
K024793 372003000121178
24.

13

KOZAK Wielkopolak POL 2006 Wałach gniada F: lubicz
M: kanada
O: adam wojtuś
B: adam wojtuś
brak
25.

29

LADY Małopolska POL 2002 Klacz gniada/163 F: ben
M: loteria
O: Karolina Szadach
B: ryszard Tecza
brak pol 006630026702
26.

30

LANOS Typ Szłachetny POL 2010 Wałach kara/170 F: Chleb
M: Latina
O: Karolina Szadach
B: Karolina Szadach
brak 616999590044210
27.

14

LEO - B SP POL 2012 Wałach ciemnogniada/165 F: Cotton Club
M: La Corrada P
O: Pacyna Patrycja
B: Bartkowiak Jerzy
K026369 616009610028712
28.

37

LITWIN Śląska POL 2007 Wałach gniada/165 F: Diados
M: Łuna
O: Grzegorz Gawlik
B: Małgorzata Stolarczyk
brak 0086901376
29.

8

LIZAK - POL 2009 Wałach kasztanowata/mk:151 F: Szaman
M: Blakt,s Lianne/Magister
O: -
B: Zdzisław Śniwgucki
Brak POL013670013309
30.

43

LORD CASTLEMAINE Kuc Connemara IRL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Templebready Fear Bui /
M: Galloon Silver Rose /
O: Lucjan Hilla
B: Cian Melia
brak
31.

32

MALIBU SP POL 2012 Wałach gniada/162 F: Boeckmann’s Looping
M: Korys Meduza
O: Martina Krakowczyk
B: Martina Krakowczyk
K021658 Brak
32.

26

MARIHUANA KUC POL 2000 Klacz srokata/kuc:148 F: Waron
M: Mara
O: Anna Bizoń-Zalewska
B: Grzegorz Kostecki
brak POL 013 69 00301 00
33.

44

MEDYNA SP POL 2002 Klacz kasztanowata/- F: Mywill
M: Mileszna
O: Piotr Zdybowicz
B: Stadnina koni Pępowo SP. Z.O.O.
K013169 POL009690043902
34.

46

MEJSON Szlachetna Polkrew POL 2015 Wałach kasztanowata/172 F: Wieland
M: Mejsi V
O: Bartłomiej Rogaczewski
B: Rogala Piotr
K026948
35.

15

NAOMI SP POL 2012 Klacz gniada/166 F: CASSILIO
M: NORMA
O: AGNIESZKA LUKSA
B: WIOLETTA PAWELUS
K021215 616009690079212
36.

21

OUTLANDER DSH POL 2012 Wałach gniada F: No Limit 7 / Nimmerdor
M: Ofelia / nn
O: Witold Hudzik
B: SK Jaroszówka
K023038 DE498878274812
37.

9

POEMAT WLKP POL 2005 Wałach kasztanowata/170 F: Eskudo
M: Poezja
O: LKJ Ostroga
B: Bogdan Łukawski, Radłów
brak POL007610010805
38.

23

QUALITO Hanover GER 2011 Gleiding chestnut/165 F: Quaid
M: Saphira
O: Gerhard Lyke
B: Gerhard Lyke
K027169 DE431311316811
39.

38

QUEEN ISABELL Deutsches Sportpferd POL 2012 Klacz gniada F: Quality
M: Incelka
O: Sylwia Podsiadło
B: Alfons Bruggehagen
K025487
40.

17

ROSA CALIA M SP POL 2013 Klacz kara F: CASSILIO
M: ROSA M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K024657
41.

41

SANDRA DIAMOND S Deutsches Sportpferd POL 2009 Klacz gniada/168 F: Sandro Boy
M: Apanaczi Plus S
O: Piotr Przybył
B: Zbigniew Szumlakowski
K023545 DE455879000109
42.

5

SELAVI Wielkopolska POL 10.09.2009 Wałach gniada/170 F: Landor
M: Segowia
O: Magdalena Bejgier
B: Gierke Marcin
K016669 POL 007520039709
43.

47

TORO Traken POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Eloqwent
M: Talina
O: Bartłomiej Rogaczewski
B: Bielski
K023286
44.

20

WALLIS Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Wałach ciemnogniada/160 F: Sword
M: Walkiria
O: Lkj Ostroga
B: SK Prudnik
brak
45.

18

WERBEL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Walim / Palant
M: Werka / Nimroy
O: Monika Szewczyk
B:
K009989 POL009540023003 105EJ76
46.

7

WIWERTA - POL - Klacz gniada/- F: -
M: -
O: LKJ Ostroga
B: -
brak -
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Barczak Agnieszka
bpk
FAUL (31)
2019-04-06
2019-04-06
Bazyli Patrycja
brak
2019-04-06
1
2019-04-06
10
Bejgier Betina
KJ Jumping Team Brynica
SELAVI (5)
2019-04-06
2
2019-04-06
3
50
Bizoń-Zalewska Anna
LKJ Ostroga Opole
2019-04-06
6
2019-04-06
2
200
Chełmoniak Hanna
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
FARON (36)
2019-04-06
11
Chojnacka Maja
niezrzeszona
2019-04-06
1
2019-04-06
1
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2019-04-06
1
300
2019-04-06
3
350
2019-04-06
4
2019-04-06
4
Dusza Magdalena
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2019-04-06
8
Fedorowicz Karolina
LKJ Ostroga w Opolu
GLORIA (3)
2019-04-06
8
2019-04-06
1
500
2019-04-06
1
2019-04-06
25
LIZAK (8)
2019-04-06
1
2019-04-06
9
Fiedeń Kaja
brak
DERYK (25)
2019-04-06
1
2019-04-06
1
Gawlik Grzegorz
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
JOKER (33)
2019-04-06
4
2019-04-06
Giełdon-Chłapek Zofia
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
ELITA (6)
2019-04-06
1
2019-04-06
2019-04-06
Gołos Halszka
LUKJ ANTONIÓWKA
FARON (36)
2019-04-06
7
Hilla Martyna
KJ Okoły
2019-04-06
3
2019-04-06
2019-04-06
1
200
Hudzik Witold
bpk
2019-04-06
7
2019-04-06
7
2019-04-06
2019-04-06
5
Jagieluk Małgorzata
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
2019-04-06
2019-04-06
1
2019-04-06
10
Kamińska Patrycja
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
MALIBU (32)
2019-04-06
6
2019-04-06
5
Klimmer Weronika
LKJ Ostroga Opole
POEMAT (9)
2019-04-06
1
2019-04-06
2019-04-06
1
Kurczek Kinga
Brak
DAKAR (28)
2019-04-06
1
2019-04-06
1
Lizurej Marta
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
JARLA (35)
2019-04-06
2019-04-06
1
Luksa Agnieszka
KJ OKOŁY
NAOMI (15)
2019-04-06
5
2019-04-06
3
200
Łaskarzewska Marcela
LKJ Ostroga Opole
2019-04-06
1
2019-04-06
1
Napiórkowska Kaja
KJ Equiteam
LEO - B (14)
2019-04-06
Niestrój Lena
ATAMAN (2)
2019-04-06
1
2019-04-06
6
Odrowąż Anna
bpk
DELFIN (24)
2019-04-06
1
2019-04-06
Osysko Patryk
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2019-04-06
7
2019-04-06
11
LITWIN (37)
2019-04-06
1
2019-04-06
20
Pacławska Maria
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
JARLA (35)
2019-04-06
1
2019-04-06
5
Piroh Artsiom
KJ Okoły
QUALITO (23)
2019-04-06
3
150
2019-04-06
6
Podsiadło Sylwia
KJ Equiteam
2019-04-06
8
2019-04-06
6
Przybył Oliwia
KJ Jumping Team Brynica
2019-04-06
1
2019-04-06
1
Rogaczewski Bartłomiej
KJ Dworzysko
MEJSON (46)
2019-04-06
10
2019-04-06
TORO (47)
2019-04-06
2
150
2019-04-06
1
250
Schwalbe Sonia
KJ Dera
MEDYNA (44)
2019-04-06
12
2019-04-06
4
Śmigiel Oliwia
LKJ Ostroga Opole
2019-04-06
5
2019-04-06
4
Solecka Aleksandra
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
FARON (36)
2019-04-06
Szadach Weronika
bpk
LADY (29)
2019-04-06
1
2019-04-06
9
2019-04-06
1
Szewczyk Maja
KJ Avanti Opole
WERBEL (18)
2019-04-06
2
250
2019-04-06
2
400
Szpryngiel Aleksandra
Klub jeździecki Royal Opole
BRENDA (45)
2019-04-06
7
2019-04-06
8
Szymańska Kinga
bpk
LANOS (30)
2019-04-06
1
2019-04-06
20
2019-04-06
20
Tarnawska Maja
LKJ Ostroga Opole
WALLIS (20)
2019-04-06
1
2019-04-06
1
Urbaniak Weronika
KSK Volmar Smarchowice Wielkie
DASTIFF (10)
2019-04-06
1
2019-04-06
1
Wandzioch Aleksandra
EQUITEAM
DALIA (39)
2019-04-06
2019-04-06
8
2019-04-06
9
Wojciechowska Maja
KSK Volmar Smarchowice Wielkie
2019-04-06
1
2019-04-06
1
Wojtuś Karolina
Equiteam
DAKOTA (12)
2019-04-06
24
2019-04-06
20
KOZAK (13)
2019-04-06
11
2019-04-06

Number of Riders: 43

Number of Horses: 46

The sum of prizes: 3 000.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-112018-1, LKJ Ostroga Opole)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl