Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
28 ENTRY ACCEPTED 2018-12-15 05:23:46
2018-12-14 22:51:23
Izabela Strzalka MARKIZA
  • 1x 11 R//C-4 -
27 ENTRY ACCEPTED 2018-12-14 16:00:55
2018-12-14 14:07:37
Katarzyna Bryksa-Tomanek CARLOS
  • 1x 8R//P-3 o nagrodę specjalną RUFFIAN by IMEX PIECHOTA
25 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 09:30:00
2018-12-12 20:16:52
Aleksandra Sobkiewicz GOLDEN BOY
  • 1x 9R//N-5 o nagrodę specjalną RUFFIAN by IMEX PIECHOTA
24 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 19:44:06
2018-12-12 19:17:15
Anna Kamińska PASJONATA PASJANS
  • 1x 4T//L-1 o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego
  • 1x 8R//P-3 o nagrodę specjalną RUFFIAN by IMEX PIECHOTA
23 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 14:37:17
2018-12-12 09:26:05
Magdalena Bejgier SELAVI
  • 1x 8R//P-3 o nagrodę specjalną RUFFIAN by IMEX PIECHOTA
22 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 09:30:06
2018-12-12 09:20:55
Betina Bejgier CENTUCKY 2
  • 1x 2T//Program Srebrnej Odznaki Jeździeckiej
  • 1x 4T//L-1 o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego
21 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 19:48:27
2018-12-11 18:53:17
Aleksandra Maślańczyk WITAS
  • 2x 5T//P-2 o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego
20 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 05:53:36
2018-12-10 00:22:26
Marta Lebioda WODZIREJ
  • 2x 4T//L-1 o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego
19 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 05:46:57
2018-12-06 23:55:31
Anna Hudzik BELA
  • 1x 7R//D-1
  • 1x 8R//P-3 o nagrodę specjalną RUFFIAN by IMEX PIECHOTA
18 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 08:28:22
2018-12-04 23:28:44
Katarzyna Brysch INSTERFREUDE W
  • 1x 9R//N-5 o nagrodę specjalną RUFFIAN by IMEX PIECHOTA
17 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 21:40:19
2018-12-04 21:22:08
Zuzanna Maj DIVERS
  • 1x 10T//WKKW Program kl LL 2011
16 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 16:37:05
2018-12-04 19:43:06
Zuzanna Łuszczyńska MEWOLTA
  • 1x 1T//Program Brązowej Odznaki Jeździeckiej
  • 1x 4T//L-1 o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego
15 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 16:37:00
2018-12-04 19:41:02
Weronika Kaczmarek BOJAR
  • 1x 4T//L-1 o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego
  • 1x 5T//P-2 o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego
14 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 16:36:56
2018-12-04 19:40:17
Zuzanna Moś POLONEZ
  • 1x 2T//Program Srebrnej Odznaki Jeździeckiej
  • 1x 4T//L-1 o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego
13 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 19:08:04
2018-12-04 18:28:18
Barbara Maj DIVERS
  • 1x 9R//N-5 o nagrodę specjalną RUFFIAN by IMEX PIECHOTA
12 ENTRY ACCEPTED 2018-12-14 21:34:17
2018-12-03 20:45:49
Justyna Kret DEXTER
  • 1x 1T//Program Brązowej Odznaki Jeździeckiej
  • 1x 4T//L-1 o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego
8 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 11:18:11
2018-12-02 22:52:33
Izabela Jędryczek-Bobowiec ROSA
  • 1x 7R//D-1
  • 1x 8R//P-3 o nagrodę specjalną RUFFIAN by IMEX PIECHOTA
7 ENTRY ACCEPTED 2018-12-14 10:09:08
2018-12-01 10:36:48
Weronika Klimmer POEMAT
  • 2x 4T//L-1 o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego
5 ENTRY ACCEPTED 2018-11-30 07:20:47
2018-11-30 07:20:47
Natalia Garbowska LUNA
  • 1x 8R//P-3 o nagrodę specjalną RUFFIAN by IMEX PIECHOTA
  • 1x 9R//N-5 o nagrodę specjalną RUFFIAN by IMEX PIECHOTA
4 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 14:35:21
2018-11-28 09:51:18
Anna Wysowska AVIGNON
  • 1x 6R//L-2
3 ENTRY ACCEPTED 2018-12-14 19:15:14
2018-11-27 22:31:37
Monika Siwoń ETER
  • 1x 4T//L-1 o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego
2 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 09:30:10
2018-11-27 22:31:01
Monika Siwoń WINNING BLACK PEARL
  • 1x 8R//P-3 o nagrodę specjalną RUFFIAN by IMEX PIECHOTA
1 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 16:36:52
2018-11-27 21:35:10
Adrianna Dowha ANELI
  • 1x 7R//D-1
  • 1x 8R//P-3 o nagrodę specjalną RUFFIAN by IMEX PIECHOTA
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bejgier Betina KJ Jumping Team Brynica
2002 (J.)
O044788
2. Bejgier Magdalena Jumping Team Brynica
S
K010929
3. Bryksa-Tomanek Katarzyna BPK
S
Brak
4. Brysch Katarzyna LKJ Lewada
S
O013890
5. Dowha Adrianna Klub Jeździecki Dera
2005 (JM.)
brak
6. Garbowska Natalia LKJ LEWADA
2004 (JM.)
O035363
7. Jędryczek-Bobowiec Izabela Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
S
O050276
8. Kaczmarek Weronika Klub Jeździecki Dera
2004 (JM.)
brak
9. Kamińska Anna Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Opole
S
Brak
10. Klimmer Weronika LKJ Ostroga Opole
2004 (JM.)
O045606
11. Łuszczyńska Zuzanna KJ Dera
2004 (JM.)
brak
12. Maj Barbara KJ Dera
S
brak
13. Maślańczyk Aleksandra LUKJ Antoniówka
2002 (J.)
O033842
14. Moś Zuzanna KJ Dera
2006 (JM.)
brak
15. Siwoń Monika LKJ Moszna
2018 (Mł.)
LZRWZJ/2400/18
16. Sobkiewicz Aleksandra Kub Jeżdziecki Picador
2001 (J.)
320/170036884
17. Strzalka Izabela KJ LEWADA
O006890
18. Wysowska Anna Bpk
2018 (Mł.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

1

ANELI Haflinger GER 2006 Klacz kasztanowata/mk: F: Alabaster B
M: Bella Donna
O: Stodoła Natalia
B: Urlich Bóker
brak
2.

4

AVIGNON Hanowerska POL 2002 Klacz skarogniada/165 F: Adovocat/Argentan
M: Wulffee/Windsor
O: Anna Wysowska
B: Karin Buchholz
Brak DE 431 316654702
3.

18

BOJAR Koń Mały POL 2002 Wałach srokata/kuc:138 F: Piast
M: Baja Nu
O: Stodoła Natalia
B: Matuszewski Krzysztof
brak 013690090202
4.

26

CARLOS SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/176 F: LOTOS
M: CELIA
O: Katarzyna Bryksa-Tomanek
B: Wiesława Pacan
Brak POL009640050306
5.

25

CENTUCKY 2 OLD POL 2002 Klacz gniada/169 F: Captain Paul / Contender
M: Landgirl / Landjunge
O: Betina Bejgier
B: .
K013887 DE433331113002
6.

15

DIVERS Małopolska POL 1999 Wałach siwa F: Zoon
M: Dumka
O: Barbara Maj
B: Sklorz
brak
7.

3

ETER Trakeńska POL 2012 Wałach ciemnogniada/183 F: Sword
M: Entuzjastka
O: Janusz Zimoch
B: Janusz Zimoch
Brak POL732010058412
8.

24

GOLDEN BOY Koń Szlachetny POL 2006 Wałach kara F: NN
M: Golden Goddess
O: Barbara Gronowska-Sobkiewicz
B: Teodor Skiba
K022237 999670162806
9.

16

INSTERFREUDE W Westfalska POL 2009 Klacz ciemnogniada/165 F: Insterburg
M: Frl.Rottenmeyer
O: Katarzyna Brysch
B: Hans, Cornelia Wickenbrock
K025775 DE441410367609
10.

5

LUNA KUC POL 2006 Klacz kara/kuc:147 F: Nico-K
M: LUKKA-PONYSPORT
O: Wioletta Garbowska
B: Stajnia Niwki Bizoń-Zalewska Anna
K016146 POL 013 69 01149 06
11.

27

MARKIZA SP POL 2000 Klacz kasztanowata/174 F: mazzel
M: milesza
O: strzalka izabela
B: stadnina koni pepowo
K006742 08745
12.

19

MEWOLTA SP POL 2005 Klacz gniada F: Le Voltaire
M: Melodi
O: Łuszczyńska Anna
B: Zaleski TAdeusz
009 68 00494 05
13.

23

PASJONATA PASJANS Kuc Walijski POL 2008 Wałach /kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago
M: Polly
O: Anna Kamińska
B: Jerzy Kołodziejek
Brak
14.

7

POEMAT WLKP POL 2005 Wałach kasztanowata/170 F: Eskudo
M: Poezja
O: LKJ Ostroga
B: Bogdan Łukawski, Radłów
brak POL007610010805
15.

17

POLONEZ Śląska POL 2010 Wałach gniada/165 F: Prom
M: Pandra
O: Posyniak Anna
B: Kojdecki MArek
brak
16.

13

ROSA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada/160 F: Rio Bravo
M: Rota
O: PP JUMPE spółka z o.o. spółka komandytowa
B: SZYMCZAKOWSKA MAŁGORZATA UL. GAŁOWSKA 90, 54-430 WROCŁAW
K021924 POL009670111402
17.

12

SELAVI Wielkopolska POL 10.09.2009 Wałach gniada/170 F: Landor
M: Segowia
O: Magdalena Bejgier
B: Gierke Marcin
K016669 POL 007520039709
18.

2

WINNING BLACK PEARL Desutsches Sportpferd POL 2011 Klacz kara/164 F: Sir Hayfield / Sir Donnerhall/Sandro Hit
M: Wayra/ Furst Heinrich/Florestan I
O: Monika Siwoń
B: Waldemar Kaluza
K023399 DE 455-8701253-11
19.

22

WITAS MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Sword
M: Witaksa
O: Agata Maślańczyk
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K013727
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bejgier Betina
KJ Jumping Team Brynica
2018-12-16
Bejgier Magdalena
Jumping Team Brynica
SELAVI (12)
2018-12-16
Bryksa-Tomanek Katarzyna
BPK
CARLOS (26)
2018-12-16
Brysch Katarzyna
LKJ Lewada
2018-12-16
250
Dowha Adrianna
Klub Jeździecki Dera
ANELI (1)
2018-12-16
2
2018-12-16
Garbowska Natalia
LKJ LEWADA
LUNA (5)
2018-12-16
1
2018-12-16
1
Jędryczek-Bobowiec Izabela
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
ROSA (13)
2018-12-16
1
2018-12-16
Kaczmarek Weronika
Klub Jeździecki Dera
BOJAR (18)
2018-12-16
2018-12-16
1
Kamińska Anna
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Opole
2018-12-16
1
2018-12-16
2
Klimmer Weronika
LKJ Ostroga Opole
POEMAT (7)
2018-12-16
Łuszczyńska Zuzanna
KJ Dera
MEWOLTA (19)
2018-12-16
Maj Barbara
KJ Dera
DIVERS (15)
2018-12-16
200
Maślańczyk Aleksandra
LUKJ Antoniówka
WITAS (22)
2018-12-16
Moś Zuzanna
KJ Dera
POLONEZ (17)
2018-12-16
Siwoń Monika
LKJ Moszna
2018-12-16
ETER (3)
2018-12-16
Sobkiewicz Aleksandra
Kub Jeżdziecki Picador
2018-12-16
Strzalka Izabela
KJ LEWADA
MARKIZA (27)
2018-12-16
1
Wysowska Anna
Bpk
2018-12-16
1

Number of Riders: 18

Number of Horses: 19

The sum of prizes: 450.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-112018-1, LKJ Ostroga Opole)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl