Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
52 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 23:08:50
2018-12-13 22:40:39
Martyna Rączy FARON
  • 1x 2T//(70cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 Kwalifikacja HPO NJ
51 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 22:19:28
2018-12-13 21:42:51
Olga Hałub OMITA-S
  • 1x 5R//(100 cm) zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 6R//(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 21:04:26
2018-12-13 20:24:15
Lena Uryga T-STAR Z
  • 2x 4R//(90 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5R//(100 cm) zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
49 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 15:52:09
2018-12-13 15:38:23
Dominika Frydel NANTANA
  • 1x 1T//(50 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 14:39:48
2018-12-13 13:57:51
Małgorzata Jagieluk IL WITASHA
  • 2x 3T//(80cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 14:39:42
2018-12-13 12:15:10
Kamila Stawińska EUROPE DES AIGLONS
  • 2x 1T//(50 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T//(70cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 Kwalifikacja HPO NJ
46 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 08:33:15
2018-12-13 07:21:00
Katarzyna Baherycz GENERALIA M
  • 1x 2T//(70cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 Kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 3T//(80cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 06:58:29
2018-12-13 06:03:43
Dominika Więckiewicz FARON
  • 1x 2T//(70cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 Kwalifikacja HPO NJ
44 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 06:58:55
2018-12-13 06:03:10
Kinga Kubasiewicz FARON
  • 1x 2T//(70cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 Kwalifikacja HPO NJ
43 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 06:58:37
2018-12-13 06:01:59
Patryk Osysko GOLDEN LADY
  • 1x 3T//(80cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4R//(90 cm) zwykły art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 06:58:47
2018-12-13 06:00:43
Maria Pacławska JARLA
  • 2x 3T//(80cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 19:44:29
2018-12-12 19:10:49
Anna Kamińska PASJONATA PASJANS
  • 2x 3T//(80cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 18:18:46
2018-12-12 17:01:19
Anna Bizoń-Zalewska CAPRICE DE CAMPAGNE
  • 1x 5R//(100 cm) zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 6R//(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 18:18:48
2018-12-12 16:59:36
Maja Chojnacka MARIHUANA
  • 2x 3T//(80cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 18:18:27
2018-12-12 16:55:38
Idalia Haracz ELOKWENCJA M
  • 1x 2T//(70cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 Kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 3T//(80cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 06:54:44
2018-12-11 23:39:25
Aleksandra Langer DELI
  • 1x 2T//(70cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 Kwalifikacja HPO NJ
33 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 06:54:07
2018-12-11 21:05:44
Sebastian Kleinert BRENDA
  • 2x 3T//(80cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 09:30:43
2018-12-11 20:33:35
Magdalena Bejgier SELAVI
  • 2x 3T//(80cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 09:30:46
2018-12-11 20:32:37
Betina Bejgier CENTUCKY 2
  • 1x 5R//(100 cm) zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 6R//(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 19:49:17
2018-12-11 19:02:32
Alicja Urbanek DA LUNA
  • 2x 5R//(100 cm) zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
29 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 22:15:59
2018-12-10 20:52:25
Marcela Łaskarzewska ROMADAN
  • 2x 2T//(70cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 Kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 3T//(80cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 20:20:13
2018-12-10 18:43:06
Patrycja Kotulla NANTANA
  • 1x 1T//(50 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 20:19:44
2018-12-10 18:36:45
Anastazja Frydel WICON
  • 2x 1T//(50 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 16:42:13
2018-12-10 16:11:28
Alicja Sperka ARMANI
  • 2x 1T//(50 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 16:42:10
2018-12-10 16:09:31
Oliwia Gut KARINO
  • 1x 2T//(70cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 Kwalifikacja HPO NJ
  • 2x 3T//(80cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 16:42:06
2018-12-10 16:08:46
Kamila Roszuk FANTAZJA
  • 2x 1T//(50 cm) dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T//(70cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 Kwalifikacja HPO NJ
21 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 11:57:28
2018-12-10 07:28:12
Maja Szewczyk WERBEL
  • 1x 7R//(120 cm) dwufazowy art. 274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 8R//(125 cm) zwykły art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 05:52:45
2018-12-09 23:27:15
Julia Mundziakiewicz WESOŁA GRAFKA
  • 1x 4R//(90 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 2x 5R//(100 cm) zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
19 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 05:52:31
2018-12-09 23:26:52
Joanna Włodarz HERON
  • 2x 4R//(90 cm) zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5R//(100 cm) zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
18 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 05:52:23
2018-12-09 23:26:20
Kaja Fiedeń DERYK
  • 2x 2T//(70cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 Kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 3T//(80cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 05:52:12
2018-12-09 23:25:54
Kamila Czartoryska BURZANNA DI
  • 2x 3T//(80cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4R//(90 cm) zwykły art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 22:10:58
2018-12-09 19:22:17
Natalia Szynkler MEDYNA
  • 1x 6R//(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
  • 1x 7R//(120 cm) dwufazowy art. 274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
14 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 07:54:04
2018-12-08 07:49:59
Ewa Sobczyk EKSTAZA
  • 2x 2T//(70cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 Kwalifikacja HPO NJ
13 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 23:40:58
2018-12-07 22:03:32
Milena Płaza ZINA
  • 2x 3T//(80cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 10:36:24
2018-12-07 09:30:11
Alicja Coppin TEXAS
  • 1x 5R//(100 cm) zwykły art. 238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 6R//(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 16:38:09
2018-12-05 09:35:45
Natalia Nabiałczyk OLIMPIC LADY
  • 1x 7R//(120 cm) dwufazowy art. 274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 8R//(125 cm) zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 16:38:00
2018-12-04 19:38:08
Zuzanna Moś POLONEZ
  • 2x 2T//(70cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 Kwalifikacja HPO NJ
8 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 10:40:28
2018-12-03 10:31:58
Julia Cichecka ROSA CALIA M
  • 1x 6R//(110 cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art.269.5)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 10:40:24
2018-12-03 10:30:37
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 7R//(120 cm) dwufazowy art. 274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 8R//(125 cm) zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 14:58:40
2018-12-02 10:37:39
Wiktoria Jasińska WALLIS
  • 2x 2T//(70cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 Kwalifikacja HPO NJ
5 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 21:51:32
2018-11-29 21:35:29
Kamila Frąckowiak BAJKOWY KSIAŻĘ
  • 2x 2T//(70cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 Kwalifikacja HPO NJ
2 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 16:37:55
2018-11-27 21:33:26
Weronika Kaczmarek BOJAR
  • 2x 2T//(70cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 Kwalifikacja HPO NJ
1 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 15:58:02
2018-11-23 11:56:27
Weronika Klimmer POEMAT
  • 1x 2T//(70cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 Kwalifikacja HPO NJ
  • 2x 3T//(80cm) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Baherycz Katarzyna LKJ Moszna
S
O021100
2. Barczak Agnieszka bpk
2001 (J.)
28488/17
3. Bejgier Betina KJ Jumping Team Brynica
2002 (J.)
O044788
4. Bejgier Magdalena Jumping Team Brynica
S
K010929
5. Bizoń-Zalewska Anna LKJ Ostroga Opole
S
O007665
6. Chojnacka Maja niezrzeszona
2007 (JM.)
brak
7. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
8. Coppin Alicja KJ Royal
2018 (Mł.)
Brak
9. Czartoryska Kamila Brak
2005 (JM.)
Brak
10. Fiedeń Kaja brak
2008 (Mł.)
brak
11. Frąckowiak Kamila KSK Volmar Smarchowice Wielkie
S
O018744
12. Frydel Anastazja Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
Brak
13. Frydel Dominika Bez przynależności klubowej
2006 (JM.)
Brak
14. Gut Oliwia stajnia Tabaluga Malerzowice Wielkie
2003 (J.)
O047702
15. Hałub Olga bpk
S
O012283
16. Haracz Idalia LKJ Moszna
S
O040305
17. Hilla Martyna KJ Okoły
18. Jagieluk Małgorzata LKJ Ostroga Opole
S
1
19. Jasińska Wiktoria Lkj Ostroga
2006 (JM.)
Brak
20. Kaczmarek Weronika Klub Jeździecki Dera
2004 (JM.)
brak
21. Kamińska Anna Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Opole
S
Brak
22. Kleinert Sebastian Niezrzeszony
S
brak
23. Klimmer Weronika LKJ Ostroga Opole
2004 (JM.)
O045606
24. Kotulla Patrycja Bez przynależności klubowej
2007 (JM.)
Brak
25. Kubasiewicz Kinga Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2006 (JM.)
brak
26. Langer Aleksandra Folwark Wenus Suszki
S
Brak
27. Łaskarzewska Marcela LKJ Ostroga Opole
S
30758/18
28. Moś Zuzanna KJ Dera
2006 (JM.)
brak
29. Mundziakiewicz Julia Brak
2003 (J.)
Brak
30. Nabiałczyk Natalia KJ Volta Miłocice Małe
1999 (MJ.)
O022127
31. Osysko Patryk Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
1999 (MJ.)
brak
32. Pacławska Maria Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2001 (J.)
BRAK
33. Płaza Milena APOLLO BOROWE
2004 (JM.)
O039763
34. Rączy Martyna Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2006 (JM.)
brak
35. Roszuk Kamila STAJNIA TABALUGA
2002 (J.)
None
36. Sobczyk Ewa LKJ Ostroga Opole
2004 (JM.)
Brak
37. Sperka Alicja Stajnia Tabaluga
2006 (JM.)
None
38. Stawińska Kamila None
2003 (J.)
None
39. Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
2002 (J.)
O028301
40. Szynkler Natalia Niezrzeszona
S
0014203
41. Szynkler Natalia niezrzeszona
S
O014203
42. Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
2007 (JM.)
O050456
43. Więckiewicz Dominika Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2005 (JM.)
brak
44. Włodarz Joanna bpk
2004 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

30

ARMANI Hucuł POL 2006 Wałach gniada/kuc:145 F: PAW
M: RUSAŁKA
O: HELENA STASZCZAK
B: ZIĘBA EUGENIUSZ
POL 0120570024206
2.

5

BAJKOWY KSIAŻĘ Kuc Feliński POL 2014 Wałach srokata/kuc:135 F: Wicher
M: Bajka
O: Kaja Sabok
B: Urszula Berlińska
Brak 616013670099114
3.

2

BOJAR Koń Mały POL 2002 Wałach srokata/kuc:138 F: Piast
M: Baja Nu
O: Stodoła Natalia
B: Matuszewski Krzysztof
brak 013690090202
4.

34

BRENDA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Klacz gniada F: Barbur
M: Bakarina
O: Sebastian Kleinert
B: Małys Adam
brak
5.

22

BURZANNA DI Trakeńska POL 2004 Klacz kasztanowata F: Dinar
M: Burka XXOO
O: Agnieszka Czekaj
B: Sk Kowalewko
brak
6.

37

CAPRICE DE CAMPAGNE SP POL 2007 Klacz kara/165 F: Campari M
M: Clarins
O: Anna Bizoń-Zalewska
B: Anna Bizoń-Zalewska
K014951
7.

45

CENTUCKY 2 OLD POL 2002 Klacz gniada/169 F: Captain Paul / Contender
M: Landgirl / Landjunge
O: Betina Bejgier
B: .
K013887 DE433331113002
8.

35

DELI SP POL 2014 Klacz siwa F: Ludger
M: Dora
O: Agnieszka Langer-haniszewska
B: Agnieszka langer-haniszewska
Brak
9.

23

DERYK Małopolska POL 2000 Wałach gniada F: Faworyt
M: Darka
O: Przemysław Czekaj
B: Czekaj
brak
10.

19

EKSTAZA Śląska POL 2012 Klacz gniada/170 F: Haszysz
M: Eureka
O: Wojciech Jędrzejczyk
B: Królik Sławomir
Brak 616008540032112
11.

36

ELOKWENCJA M SP POL 2014 Klacz kasztanowata F: Cassilio
M: Elegancja M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
Brak 616009690067814
12.

46

EUROPE DES AIGLONS Kłusak Francuski PYF 6.06.2014 Mare chestnut/160 F: Latinus
M: Nalade de livet
O: Kamila Stawińska
B: Ryszard Kasprowicz
None None
13.

28

FANTAZJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 21.03.2003 Klacz inna F: Bemol
M: Fortuna
O: Kamila Roszuk
B: Machowski Edward
616009611000603
14.

40

FARON Małopolska POL 2009 Wałach gniada/164 F: Heron
M: Fancy Fair
O: Grzegorz Gawlik
B: Gliwa Bolesław
brak 616066690026909
15.

20

FAUL Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/166 F: Powój
M: Fortencja
O: Małgorzata Garbowska- Barczak
B: Justyna Czwojda
brak 616007610154310
16.

43

GENERALIA M Szlachtna Półkrew POL 2014 Klacz siwa F: Corrado Boy
M: Generacja
O: SK Moszna
B: SK Moszna
brak
17.

41

GOLDEN LADY SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Lord Star
M: Ginger
O: Grzegorz Gawlik
B: Gawlik Jarosław
brak
18.

7

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
O: Marek Cichecki
B: Rudiger Wassibauer
K021887
19.

24

HERON Małopolska POL 2000 Wałach gniada F: Zoon
M: Hiriana
O: agnieszka czekaj
B: SK Janów Podlaski
brak
20.

47

IL WITASHA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/155 F: WIWAT
M: Il Rasha
O: LKJ Ostroga Opole
B: SK Prudnik
BRAK 000
21.

42

JARLA SP POL 2000 Klacz kasztanowata/165 F: Luron
M: Jaka
O: Grzegorz Gawlik
B: Jarosław Gawlik
BRAK POL009690023400
22.

29

KARINO NN POL None Wałach inna F: Nn
M: Nn
O: Helena Staszczak
B: Kisam Czesław
K025504
23.

50

Knockasch Girl F:
M:
O:
B:
24.

38

MARIHUANA KUC POL 2000 Klacz srokata/kuc:148 F: Waron
M: Mara
O: Anna Bizoń-Zalewska
B: Grzegorz Kostecki
brak POL 013 69 00301 00
25.

21

MEDYNA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Mywill
M: Mileszna
O: Piotr Zdybowicz
B: Stadnina koni Pępowo SP. Z.O.O.
K013169 POL009690043902
26.

11

NANTANA Haflinger POL 2014 Klacz kasztanowata/mk:147 F: Antares
M: Nostalgie
O: Marcin Szindzielorz
B: Henin-Dieter & Gunda Foge
Brak De 434340165014
27.

16

OLIMPIC LADY WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Odra / Oder
O: Tomasz Nabiałczyk
B: Jarosław Skrzyczyński
K018730 616007680003111
28.

49

OMITA-S SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Power Prince /
M: Oskara / Kasjan
O: Mirosław Stanisz
B: Mirosław Stanisz
K018362 POL009670097702
29.

3

PARYS SP POL 2012 Wałach gniada F: Iluk
M: Pokusa
O: Patrycja Wójcik
B: Aleksandra Wierszak
brak
30.

39

PASJONATA PASJANS Kuc Walijski POL 2008 Wałach /kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago
M: Polly
O: Anna Kamińska
B: Jerzy Kołodziejek
Brak
31.

1

POEMAT WLKP POL 2005 Wałach kasztanowata/170 F: Eskudo
M: Poezja
O: LKJ Ostroga
B: Bogdan Łukawski, Radłów
brak POL007610010805
32.

15

POLONEZ Śląska POL 2010 Wałach gniada/165 F: Prom
M: Pandra
O: Posyniak Anna
B: Kojdecki MArek
brak
33.

32

ROMADAN Małopolska POL 2008 Wałach gniada/163 F: Ramadan
M: Rosa Gala
O: LKJ Ostroga
B: SK Prudnik
Brak POL006690003295
34.

8

ROSA CALIA M SP POL 2013 Klacz kara F: CASSILIO
M: ROSA M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K024657
35.

44

SELAVI Wielkopolska POL 10.09.2009 Wałach gniada/170 F: Landor
M: Segowia
O: Magdalena Bejgier
B: Gierke Marcin
K016669 POL 007520039709
36.

48

T-STAR Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa/170 F: Tornado / Darco
M: Quick Star Girl / Quick Star
O: Tomasz Uryga
B:
K020526 056015Z55542801 BEL40167
37.

17

TEXAS SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: NN
M: NN
O: Anna Coppin
B: brak
brak
38.

6

WALLIS Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Wałach ciemnogniada/160cm F: Sword
M: Walkiria
O: Lkj Ostroga
B: SK Prudnik
Brak
39.

27

WERBEL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Walim / Palant
M: Werka / Nimroy
O: Monika Szewczyk
B:
K009989 POL009540023003 105EJ76
40.

25

WESOŁA GRAFKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Graf Quidam
M: Wenus
O: agnieszka czekaj
B: ochaby
brak
41.

31

WICON Haflinger POL 2014 Wałach kasztanowata/mk:147 F: Wintersturm
M: Monique
O: Marcin Szindzielorz
B: Tania Meyer
Brak De 434340175014
42.

18

ZINA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:147 F: Nn
M: Nn
O: Katarzyna Makowska
B: Katarzyna Makowska
LKRWZJ/4876/18 616098200257106
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baherycz Katarzyna
LKJ Moszna
2018-12-15
1
2018-12-15
21
Barczak Agnieszka
bpk
FAUL (20)
2018-12-15
2018-12-15
2018-12-15
Bejgier Betina
KJ Jumping Team Brynica
2018-12-15
6
2018-12-15
6
Bejgier Magdalena
Jumping Team Brynica
SELAVI (44)
2018-12-15
1
2018-12-15
1
Bizoń-Zalewska Anna
LKJ Ostroga Opole
2018-12-15
4
2018-12-15
4
Chojnacka Maja
niezrzeszona
2018-12-15
22
2018-12-15
1
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2018-12-15
2
250
2018-12-15
1
500
2018-12-15
1
250
Coppin Alicja
KJ Royal
TEXAS (17)
2018-12-15
3
50
2018-12-15
2
200
Czartoryska Kamila
Brak
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-15
5
Fiedeń Kaja
brak
DERYK (23)
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-15
1
Frąckowiak Kamila
KSK Volmar Smarchowice Wielkie
2018-12-15
2018-12-15
Frydel Anastazja
Bez przynależności klubowej
WICON (31)
2018-12-15
9
2018-12-15
8
Frydel Dominika
Bez przynależności klubowej
NANTANA (11)
2018-12-15
Gut Oliwia
stajnia Tabaluga Malerzowice Wielkie
KARINO (29)
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-15
1
Hałub Olga
bpk
OMITA-S (49)
2018-12-15
5
2018-12-15
5
Haracz Idalia
LKJ Moszna
2018-12-15
17
2018-12-15
25
Hilla Martyna
KJ Okoły
2018-12-15
1
200
2018-12-15
Jagieluk Małgorzata
LKJ Ostroga Opole
2018-12-15
1
2018-12-15
1
Jasińska Wiktoria
Lkj Ostroga
WALLIS (6)
2018-12-15
1
2018-12-15
1
Kaczmarek Weronika
Klub Jeździecki Dera
BOJAR (2)
2018-12-15
1
2018-12-15
18
Kamińska Anna
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Opole
2018-12-15
1
2018-12-15
1
Kleinert Sebastian
Niezrzeszony
BRENDA (34)
2018-12-15
1
2018-12-15
1
Klimmer Weronika
LKJ Ostroga Opole
POEMAT (1)
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-15
1
Kotulla Patrycja
Bez przynależności klubowej
NANTANA (11)
2018-12-15
Kubasiewicz Kinga
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
FARON (40)
2018-12-15
1
Langer Aleksandra
Folwark Wenus Suszki
DELI (35)
2018-12-15
1
Łaskarzewska Marcela
LKJ Ostroga Opole
ROMADAN (32)
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-15
22
Moś Zuzanna
KJ Dera
POLONEZ (15)
2018-12-15
1
2018-12-15
18
Mundziakiewicz Julia
Brak
2018-12-15
2
2018-12-15
2
150
2018-12-15
Nabiałczyk Natalia
KJ Volta Miłocice Małe
2018-12-15
1
350
2018-12-15
2
400
Osysko Patryk
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2018-12-15
1
2018-12-15
3
Pacławska Maria
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
JARLA (42)
2018-12-15
1
2018-12-15
22
Płaza Milena
APOLLO BOROWE
ZINA (18)
2018-12-15
1
2018-12-15
1
Rączy Martyna
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
FARON (40)
2018-12-15
1
Roszuk Kamila
STAJNIA TABALUGA
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-15
1
Sobczyk Ewa
LKJ Ostroga Opole
EKSTAZA (19)
2018-12-15
1
2018-12-15
1
Sperka Alicja
Stajnia Tabaluga
ARMANI (30)
2018-12-15
7
2018-12-15
1
Stawińska Kamila
None
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-15
Szewczyk Maja
KJ Avanti Opole
WERBEL (27)
2018-12-15
3
200
2018-12-15
3
300
Szynkler Natalia
Niezrzeszona
PARYS (3)
2018-12-15
2018-12-15
Szynkler Natalia
niezrzeszona
MEDYNA (21)
2018-12-15
3
150
2018-12-15
4
Uryga Lena
KJ Jumping Team Brynica
2018-12-15
1
2018-12-15
Więckiewicz Dominika
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
FARON (40)
2018-12-15
Włodarz Joanna
bpk
HERON (24)
2018-12-15
4
2018-12-15
2018-12-15
7

Number of Riders: 44

Number of Horses: 42

The sum of prizes: 3 000.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-112018-1, LKJ Ostroga Opole)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl