Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
53 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 06:34:59
2018-11-15 22:55:25
Julia Śnieżek CHELSEA LONDON 2
  • 2x 4R/L/Zwykły, Kwalifikacja HPO w kategorii Mała Runda; art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 16:29:34
2018-11-15 16:12:41
Martyna Rączy FARON
  • 1x 1T/70 cm/Kwalifikacja HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie; art.238.1.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 16:12:19
2018-11-15 16:11:52
Julia Hamrowicz FARON
  • 1x 1T/70 cm/Kwalifikacja HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie; art.238.1.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 16:12:14
2018-11-15 16:09:58
Dominika Więckiewicz FARON
  • 1x 1T/70 cm/Kwalifikacja HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie; art.238.1.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 16:12:07
2018-11-15 16:06:29
Maria Pacławska JARLA
  • 2x 2T/80 cm/Dokładności bez rozgrywki; art.238.1.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 16:12:00
2018-11-15 16:05:18
Patryk Osysko GOLDEN LADY
  • 1x 2T/80 cm/Dokładności bez rozgrywki; art.238.1.1
  • 1x 3R/LL/Zwykły; art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 15:38:11
2018-11-15 14:58:06
Marcela Łaskarzewska ROMADAN
  • 2x 1T/70 cm/Kwalifikacja HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie; art.238.1.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 11:57:52
2018-11-15 11:32:05
Magdalena Bejgier SELAVI
  • 2x 2T/80 cm/Dokładności bez rozgrywki; art.238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 11:57:48
2018-11-15 11:30:20
Betina Bejgier CENTUCKY 2
  • 2x 4R/L/Zwykły, Kwalifikacja HPO w kategorii Mała Runda; art.238.2.1
  • 1x 5R/P/O wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM; art.269.5
44 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 09:14:18
2018-11-15 09:10:54
Natalia Nabiałczyk OLIMPIC LADY
  • 1x 6R/N/Dwufazowy, Kwalifikacja HPO w kategorii Duża Runda; art.274.5.3
  • 1x 7R/N1/Zwykły; art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 21:31:48
2018-11-14 21:00:43
Anna Bizoń-Zalewska CAPRICE DE CAMPAGNE
  • 1x 4R/L/Zwykły, Kwalifikacja HPO w kategorii Mała Runda; art.238.2.1
  • 1x 5R/P/O wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM; art.269.5
42 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 21:31:41
2018-11-14 20:59:10
Maja Chojnacka MARIHUANA
  • 2x 1T/70 cm/Kwalifikacja HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie; art.238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 15:53:34
2018-11-14 14:45:19
Aleksandra Szpryngiel BRENDA
  • 1x 3R/LL/Zwykły; art.238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 10:34:19
2018-11-14 10:17:47
Oliwia Śmigiel LIBELLO-STAR
  • 2x 3R/LL/Zwykły; art.238.2.1
  • 1x 4R/L/Zwykły, Kwalifikacja HPO w kategorii Mała Runda; art.238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 20:59:54
2018-11-13 20:14:03
Emilia Zawadzka JUDY
  • 1x 1T/70 cm/Kwalifikacja HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie; art.238.1.1
  • 1x 2T/80 cm/Dokładności bez rozgrywki; art.238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 20:59:46
2018-11-13 19:58:19
Kamila Stawińska CZARA
  • 2x 1T/70 cm/Kwalifikacja HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie; art.238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 20:59:39
2018-11-13 19:49:08
Helena Staszczak ROSEMARY
  • 1x 1T/70 cm/Kwalifikacja HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie; art.238.1.1
  • 2x 2T/80 cm/Dokładności bez rozgrywki; art.238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 17:16:07
2018-11-13 16:14:55
Oliwia Przybył SANDRA DIAMOND S
  • 2x 1T/70 cm/Kwalifikacja HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie; art.238.1.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 16:51:45
2018-11-13 15:52:02
Katarzyna Kraka JAREN
  • 1x 1T/70 cm/Kwalifikacja HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie; art.238.1.1
  • 1x 2T/80 cm/Dokładności bez rozgrywki; art.238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 15:07:38
2018-11-13 12:59:36
Hanna Kozołup BORÓWKA
  • 1x 3R/LL/Zwykły; art.238.2.1
  • 1x 4R/L/Zwykły, Kwalifikacja HPO w kategorii Mała Runda; art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 10:46:23
2018-11-13 10:25:20
Weronika Konopka GOLDEN LADY
  • 1x 1T/70 cm/Kwalifikacja HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie; art.238.1.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 14:57:53
2018-11-13 08:36:18
Wiktoria Dżugaj EFLIM
  • 2x 4R/L/Zwykły, Kwalifikacja HPO w kategorii Mała Runda; art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 13:18:02
2018-11-13 08:35:34
Henryk Polednia ROMANUS N
  • 1x 4R/L/Zwykły, Kwalifikacja HPO w kategorii Mała Runda; art.238.2.1
  • 1x 5R/P/O wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM; art.269.5
30 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 13:18:32
2018-11-13 08:27:22
Henryk Polednia SUNRISE M
  • 1x 4R/L/Zwykły, Kwalifikacja HPO w kategorii Mała Runda; art.238.2.1
  • 1x 5R/P/O wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM; art.269.5
29 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 23:26:21
2018-11-12 23:24:28
Elżbieta Honysz LIVIA
  • 2x 2T/80 cm/Dokładności bez rozgrywki; art.238.1.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 23:26:14
2018-11-12 23:23:01
Dominika Brodziak NICOL
  • 1x 1T/70 cm/Kwalifikacja HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie; art.238.1.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 12:37:58
2018-11-12 22:46:46
Karolina Gerstel SOMARA
  • 2x 4R/L/Zwykły, Kwalifikacja HPO w kategorii Mała Runda; art.238.2.1
  • 1x 5R/P/O wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM; art.269.5
26 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 23:25:58
2018-11-12 20:59:26
Amelia Orlińska CEPELIA
  • 2x 1T/70 cm/Kwalifikacja HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie; art.238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 23:25:51
2018-11-12 20:51:25
Patryk Pawłowicz ŻACZEK
  • 2x 1T/70 cm/Kwalifikacja HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie; art.238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 19:07:48
2018-11-12 17:07:48
Wiktoria Jasińska WALLIS
  • 2x 1T/70 cm/Kwalifikacja HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie; art.238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 08:03:38
2018-11-11 22:52:09
Hanna Doskocz DŻAGER
  • 1x 1T/70 cm/Kwalifikacja HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie; art.238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 08:03:34
2018-11-11 22:50:42
Karolina Franas DŻAGER
  • 1x 1T/70 cm/Kwalifikacja HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie; art.238.1.1
  • 1x 2T/80 cm/Dokładności bez rozgrywki; art.238.1.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 20:55:58
2018-11-11 18:45:58
Aneta Woźniak ERISSA
  • 1x 4R/L/Zwykły, Kwalifikacja HPO w kategorii Mała Runda; art.238.2.1
  • 1x 5R/P/O wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM; art.269.5
20 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 20:55:48
2018-11-11 15:52:43
Karolina Fedorowicz GLORIA
  • 1x 6R/N/Dwufazowy, Kwalifikacja HPO w kategorii Duża Runda; art.274.5.3
  • 1x 7R/N1/Zwykły; art.238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 16:39:37
2018-11-10 14:16:08
Marta Mnich V-MALWINA
  • 1x 2T/80 cm/Dokładności bez rozgrywki; art.238.1.1
  • 2x 3R/LL/Zwykły; art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-11-09 15:04:53
2018-11-09 12:35:15
Lena Boruń HARMIDER
  • 2x 1T/70 cm/Kwalifikacja HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie; art.238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 19:55:17
2018-11-08 10:39:00
Żaneta Nawrat NICOL
  • 1x 2T/80 cm/Dokładności bez rozgrywki; art.238.1.1
  • 1x 3R/LL/Zwykły; art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 19:55:05
2018-11-08 10:37:29
Elżbieta Honysz PARYS
  • 2x 4R/L/Zwykły, Kwalifikacja HPO w kategorii Mała Runda; art.238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 19:55:00
2018-11-08 10:36:58
Hanna Doskocz PARYS
  • 1x 2T/80 cm/Dokładności bez rozgrywki; art.238.1.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 19:54:53
2018-11-08 10:36:09
Karolina Franas JOKER
  • 1x 4R/L/Zwykły, Kwalifikacja HPO w kategorii Mała Runda; art.238.2.1
  • 1x 5R/P/O wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM; art.269.5
11 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 18:05:39
2018-11-06 13:07:16
Agnieszka Pawelska GUCCILOMA
  • 2x 3R/LL/Zwykły; art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 14:13:49
2018-11-06 13:01:52
Aleksandra Maślańczyk WITAS
  • 1x 4R/L/Zwykły, Kwalifikacja HPO w kategorii Mała Runda; art.238.2.1
  • 1x 5R/P/O wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM; art.269.5
9 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 21:18:50
2018-11-05 20:46:48
Alicja Coppin TEXAS
  • 1x 4R/L/Zwykły, Kwalifikacja HPO w kategorii Mała Runda; art.238.2.1
  • 1x 5R/P/O wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM; art.269.5
8 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 14:23:36
2018-11-05 13:00:29
Marta Garbowska TRINITI
  • 1x 6R/N/Dwufazowy, Kwalifikacja HPO w kategorii Duża Runda; art.274.5.3
  • 1x 7R/N1/Zwykły; art.238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 21:27:21
2018-11-05 12:27:25
Sebastian Kleinert BRENDA
  • 2x 2T/80 cm/Dokładności bez rozgrywki; art.238.1.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 14:23:26
2018-11-05 11:54:45
Ewa Sobczyk EKSTAZA
  • 2x 1T/70 cm/Kwalifikacja HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie; art.238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 14:23:22
2018-11-05 08:20:26
Natalia Szynkler MEDYNA
  • 1x 5R/P/O wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM; art.269.5
  • 1x 6R/N/Dwufazowy, Kwalifikacja HPO w kategorii Duża Runda; art.274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 18:06:15
2018-11-05 08:08:49
Weronika Klimmer POEMAT
  • 1x 1T/70 cm/Kwalifikacja HPO w kategorii Nadzieje Jeździeckie; art.238.1.1
  • 2x 2T/80 cm/Dokładności bez rozgrywki; art.238.1.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 14:23:08
2018-11-05 08:04:02
Oliwia Śmigiel ENDURO M
  • 1x 6R/N/Dwufazowy, Kwalifikacja HPO w kategorii Duża Runda; art.274.5.3
  • 1x 7R/N1/Zwykły; art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 14:23:16
2018-11-05 08:03:45
Julia Cichecka ROSA CALIA M
  • 1x 5R/P/O wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM; art.269.5
  • 1x 6R/N/Dwufazowy, Kwalifikacja HPO w kategorii Duża Runda; art.274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 14:22:04
2018-11-05 08:03:28
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 6R/N/Dwufazowy, Kwalifikacja HPO w kategorii Duża Runda; art.274.5.3
  • 1x 7R/N1/Zwykły; art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bejgier Betina KJ Jumping Team Brynica
2002 (J.)
O044788
2. Bejgier Magdalena Jumping Team Brynica
S
K010929
3. Bizoń-Zalewska Anna LKJ Ostroga Opole
S
O007665
4. Boruń Lena JKS w Siodle Oława
2006 (JM.)
O045648
5. Brodziak Dominika LUKJ Antoniówka
2004 (JM.)
brak
6. Chojnacka Maja niezrzeszona
2007 (Mł.)
brak
7. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
8. Coppin Alicja KJ Royal
Brak
9. Doskocz Hanna LUKJ Antoniówka
2001 (J.)
brak
10. Fedorowicz Karolina KJ Korys Przygorzele
2000 (J.)
O024015
11. Franas Karolina LUKJ Antoniówka
2000 (J.)
O039003
12. Garbowska Marta LKJ Ostroga Opole
2000 (J.)
O024285
13. Gerstel Karolina Jumping Team Brynica
S
O022039
14. Hamrowicz Julia Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2005 (JM.)
brak
15. Honysz Elżbieta LUKJ Antoniówka
S
O012775
16. Jasińska Wiktoria Lkj ostroga opole
2006 (JM.)
1233
17. Kleinert Sebastian Niezrzeszony
S
brak
18. Klimmer Weronika LKJ Ostroga Opole
2004 (JM.)
O045606
19. Konopka Weronika LUKJ Antoniówka
2006 (JM.)
brak
20. Kozołup Hanna bpk
2003 (JM.)
O036792
21. Kraka Katarzyna Bp
brak
22. Łaskarzewska Marcela Bez przynależności klubowej
S
30758/18
23. Maślańczyk Aleksandra LUKJ Antoniówka
2002 (J.)
O033842
24. Mnich Marta Brak
2005 (JM.)
Brak
25. Nabiałczyk Natalia KJ Volta Miłocice Małe
1999 (MJ.)
O022127
26. Nawrat Żaneta LUKJ Antoniówka
S
O041046
27. Orlińska Amelia stajnia magnum
2002 (J.)
brak
28. Osysko Patryk Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
1999 (MJ.)
brak
29. Pacławska Maria Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2001 (J.)
BRAK
30. Pawelska Agnieszka bpk
S
O034282
31. Pawłowicz Patryk stajnia magnum
2006 (JM.)
brak
32. Polednia Henryk LKJ Moszna
2017 (Mł.)
O007664
33. Przybył Oliwia KJ Jumping Team Brynica
2005 (JM.)
O050451
34. Rączy Martyna Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2006 (JM.)
brak
35. Śmigiel Oliwia LKJ Ostroga Opole
2003 (JM.)
O030886
36. Sobczyk Ewa LKJ Ostroga Opole
2004 (JM.)
Brak
37. Staszczak Helena STAJNIA TABALUGA
S
NONE
38. Stawińska Kamila None
2003 (JM.)
None
39. Szpryngiel Aleksandra Klub jeździecki Royal Opole
S
O023728
40. Szynkler Natalia niezrzeszona
S
O014203
41. Więckiewicz Dominika Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2005 (JM.)
brak
42. Woźniak Aneta bpk SLA
S
O005709
43. Zawadzka Emilia Bp
2005 (JM.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

32

BORÓWKA Typ Szlachetny POL 2012 Klacz gniada/167 cm F: NN
M: NN
O: Hanna Kozołup
B: Nieznany
K023042 616 999 67 01218 12
2.

39

BRENDA SP POL 2007 Klacz gniada/162 F: Barbur
M: Bakarina
O: Sebastian Kleinert
B: NN
Brak POL 009590201207
3.

3

BRENDA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Klacz gniada F: Barbur
M: Bakarina
O: Sebastian Kleinert
B: Małys Adam
brak
4.

41

CAPRICE DE CAMPAGNE SP POL 2007 Klacz kara/165 F: Campari M
M: Clarins
O: Anna Bizoń-Zalewska
B: Anna Bizoń-Zalewska
K014951
5.

42

CENTUCKY 2 OLD POL 2002 Klacz gniada F: Captain Paul / Contender
M: Landgirl / Landjunge
O: Magdalena Bejgier
B: .
K013887 DE433331113002
6.

26

CEPELIA Wielkopolska POL 2013 Klacz kara/169 F: olivier
M: celina
O: marlena socha
B: stadnina koni liski
brak POL 616007600229313
7.

36

CZARA SP POL 10.04.2008 Mare grey/158 F: Czumen K
M: Tara
O: Kamila Stawińska
B: Ratajczak Hieronim
None None
8.

23

DZAGER SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Ramadan
M: Dzaga
O: Elżbieta Jarka-Doskocz
B: SK w Prudniku
brak 616006690072410
9.

13

EKSTAZA Śląska POL 2012 Klacz gniada/170? F: Haszysz
M: Eureka
O: Wojciech Jędrzejczyk
B: Królik Sławomir
Brak
10.

10

ENDURO M SP POL 2009 Wałach gniada F: SO IN LOVE
M: ENTROPIA M
O: Anna Śmigiel
B: SK Moszna
K016857
11.

22

ERISSA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Irches
M: Erma
O: Aneta Woźniak
B: SK Prudnik Sp. z o. o.
K023444 616009690058313
12.

47

FARON Małopolska POL 2009 Wałach gniada/164 F: Heron
M: Fancy Fair
O: Grzegorz Gawlik
B: Gliwa Bolesław
brak 616066690026909
13.

21

GLORIA SP POL 2008 Klacz gniada F: Grando / Gervantus I
M: Gaja / Liberado
O: Katarzyna Szydłowska
B: Agnieszka Łuczak
K016957 POL009690013308
14.

45

GOLDEN LADY SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Lord Star
M: Ginger
O: Grzegorz Gawlik
B: Gawlik Jarosław
brak
15.

31

GOLDEN LADY SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: LORD
M: GINGER
O: Grzegorz Gawlik
B: ANNA STACHOWIAK
K024988 616009610186709
16.

9

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
O: Marek Cichecki
B: Rudiger Wassibauer
K021887
17.

4

GUCCILOMA KWPN NED 2011 Klacz ciemnogniada/170 F: Arthos R
M: Zicaloma
O: Agnieszka Pawelska
B: J.Van Helvoirt
K026568 528003201100554
18.

19

HARMIDER KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Górecka
B:
K023876 616999670178106
19.

33

JAREN Pełna Krew Angielska POL 2005 Wałach gniada/164 F: Royal Court
M: Jawna
O: Klaudia Kraka
B: SK Kozienice
brak
20.

46

JARLA SP POL 2000 Klacz kasztanowata/165 F: Luron
M: Jaka
O: Grzegorz Gawlik
B: Jarosław Gawlik
BRAK POL009690023400
21.

16

JOKER SP POL 2010 Wałach gniada F: Concord
M: Jarla
O: Grzegorz Gawlik
B: Grzegorz Gawlik
K016908 616009690049710
22.

37

JUDY Gypsy Cob POL 2009 Klacz srokata/kuc: F: NN
M: NN
O: Karolina Plucińska
B: Karolina Plucińska
Brak
23.

38

LIBELLO-STAR HAN. GER 2004 Wałach kasztanowata F: Litas - Star
M: Amazone
O: Anna Śmigiel
B: brak
K011896 DE431316723804
24.

40

MARIHUANA KUC POL 2000 Klacz srokata/kuc:148 F: Waron
M: Mara
O: Anna Bizoń-Zalewska
B: Grzegorz Kostecki
brak POL 013 69 00301 00
25.

12

MEDYNA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Mywill
M: Mileszna
O: Piotr Zdybowicz
B: Stadnina koni Pępowo SP. Z.O.O.
K013169 POL009690043902
26.

18

NICOL ŚL POL 2009 Klacz kara F: HONDAKER
M: NENSI
O: Grzegorz Gawlik
B: ZUBEK JOANNA
K022892 616008690139109
27.

7

OLIMPIC LADY WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Odra / Oder
O: Tomasz Nabiałczyk
B: Jarosław Skrzyczyński
K018730 616007680003111
28.

17

PARYS SP POL 2012 Wałach gniada F: Boeckman's Looping
M: Plejada
O: Elżbieta Jarka-Doskocz
B: SK w Udorzu
K025807 616009540020012
29.

2

POEMAT WLKP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Eskudo
M: Poezja
O: LKJ Ostroga
B: Bogdan Łukawski, Radłów
brak
30.

44

ROMADAN Małopolska POL 2008 Wałach gniada/163 F: Ramadan
M: Rosa Gala
O: LKJ Ostroga
B: SK Prudnik
Brak POL006690003295
31.

30

ROMANUS N Wielko09Lska POL 2008 Wałach kasztanowata/X F: X
M: X
O: X
B: X
X X
32.

11

ROSA CALIA M SP POL 2013 Klacz kara F: CASSILIO
M: ROSA M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K024657
33.

35

ROSEMARY Małopolska POL 21.04.2007 Klacz kasztanowata/161 F: Quercus du Maury
M: Rosita
O: Helena Staszczak
B: Stadnina koni Prudnik
956000001644606
34.

34

SANDRA DIAMOND S Deutsches Sportpferd POL 2009 Klacz gniada/168 F: Sandro Boy
M: Apanaczi Plus S
O: Piotr Przybył
B: Zbigniew Szumlakowski
brak DE455879000109
35.

43

SELAVI Wielkopolska POL 10.09.2009 Wałach gniada/170 F: Landor
M: Segowia
O: Magdalena Bejgier
B: Gierke Marcin
K016669 POL 007520039709
36.

8

SOMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram
M: Sodża
O: Gerstel Elżbieta
B: Stadnina Koni Prudnik
K018165 POL009690090708
37.

29

SUNRISE M SP POL 2013 Ogier siwa F: Cassilio / Cassini I
M: Soleil M / So In Love
O: Henryk Polednia
B: SK Moszna
K023381 616009690055013
38.

14

TEXAS SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: NN
M: NN
O: Anna Coppin
B: brak
brak
39.

1

TRINITI Deutsches Sportpferd POL 2008 Klacz gniada/164 F: Candiavolo / Cantus
M: Trixi De Schoenefeld / Warkando Wonderboy
O: Maciej Garbowski
B: Rudiger Herbert Wassibauer
K016939 DE455870362908
40.

20

V-MALWINA SP POL 27 04 2011 Klacz ciemnogniada F: Vector
M: Maruszka
O: Andrzej Bura
B: Andrzej Bura
.
41.

24

WALLIS Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Sword
M: Walkiria
O: Lkj ostroga
B: Sk pródnik
2
42.

15

WITAS MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Sword
M: Witaksa
O: Agata Maślańczyk
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K013727
43.

25

ŻACZEK KUC POL 2003 Wałach gniada/mk:154 F: jowisz
M: żaba
O: marlena socha
B: lusina danuta
brak POL 013570064503
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bejgier Betina
KJ Jumping Team Brynica
2018-11-17
2018-11-17
1
Bejgier Magdalena
Jumping Team Brynica
SELAVI (43)
2018-11-17
1
2018-11-17
1
Bizoń-Zalewska Anna
LKJ Ostroga Opole
2018-11-17
2
2018-11-17
4
Boruń Lena
JKS w Siodle Oława
2018-11-17
2018-11-17
Brodziak Dominika
LUKJ Antoniówka
NICOL (18)
2018-11-17
20
Chojnacka Maja
niezrzeszona
2018-11-17
1
2018-11-17
1
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2018-11-17
1
2018-11-17
4
2018-11-17
3
2018-11-17
8
Coppin Alicja
KJ Royal
TEXAS (14)
2018-11-17
6
2018-11-17
5
Doskocz Hanna
LUKJ Antoniówka
PARYS (17)
2018-11-17
1
DZAGER (23)
2018-11-17
1
Fedorowicz Karolina
KJ Korys Przygorzele
GLORIA (21)
2018-11-17
2
2018-11-17
5
Franas Karolina
LUKJ Antoniówka
JOKER (16)
2018-11-17
3
2018-11-17
6
DZAGER (23)
2018-11-17
20
2018-11-17
1
Garbowska Marta
LKJ Ostroga Opole
2018-11-17
4
2018-11-17
2
Gerstel Karolina
Jumping Team Brynica
SOMARA (8)
2018-11-17
2018-11-17
10
Hamrowicz Julia
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
FARON (47)
2018-11-17
1
Honysz Elżbieta
LUKJ Antoniówka
PARYS (17)
2018-11-17
11
2018-11-17
Jasińska Wiktoria
Lkj ostroga opole
WALLIS (24)
2018-11-17
1
2018-11-17
1
Kleinert Sebastian
Niezrzeszony
BRENDA (3)
2018-11-17
1
2018-11-17
15
Klimmer Weronika
LKJ Ostroga Opole
POEMAT (2)
2018-11-17
1
2018-11-17
1
2018-11-17
1
Konopka Weronika
LUKJ Antoniówka
2018-11-17
1
Kozołup Hanna
bpk
2018-11-17
3
2018-11-17
7
Kraka Katarzyna
Bp
JAREN (33)
2018-11-17
1
2018-11-17
1
Łaskarzewska Marcela
Bez przynależności klubowej
ROMADAN (44)
2018-11-17
20
2018-11-17
19
Maślańczyk Aleksandra
LUKJ Antoniówka
WITAS (15)
2018-11-17
4
2018-11-17
2
Mnich Marta
Brak
2018-11-17
15
2018-11-17
5
2018-11-17
Nabiałczyk Natalia
KJ Volta Miłocice Małe
2018-11-17
3
2018-11-17
1
Nawrat Żaneta
LUKJ Antoniówka
NICOL (18)
2018-11-17
1
2018-11-17
1
Orlińska Amelia
stajnia magnum
CEPELIA (26)
2018-11-17
20
2018-11-17
18
Osysko Patryk
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2018-11-17
1
2018-11-17
6
Pacławska Maria
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
JARLA (46)
2018-11-17
1
2018-11-17
1
Pawelska Agnieszka
bpk
2018-11-17
7
2018-11-17
2018-11-17
Pawłowicz Patryk
stajnia magnum
ŻACZEK (25)
2018-11-17
1
2018-11-17
1
Polednia Henryk
LKJ Moszna
2018-11-17
9
2018-11-17
2018-11-17
8
2018-11-17
7
Przybył Oliwia
KJ Jumping Team Brynica
2018-11-17
1
2018-11-17
25
Rączy Martyna
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
FARON (47)
2018-11-17
20
Śmigiel Oliwia
LKJ Ostroga Opole
2018-11-17
5
2018-11-17
3
2018-11-17
2
2018-11-17
8
Sobczyk Ewa
LKJ Ostroga Opole
EKSTAZA (13)
2018-11-17
1
2018-11-17
1
Staszczak Helena
STAJNIA TABALUGA
2018-11-17
1
2018-11-17
1
2018-11-17
1
Stawińska Kamila
None
CZARA (36)
2018-11-17
2018-11-17
Szpryngiel Aleksandra
Klub jeździecki Royal Opole
BRENDA (39)
2018-11-17
4
Szynkler Natalia
niezrzeszona
MEDYNA (12)
2018-11-17
1
2018-11-17
6
Więckiewicz Dominika
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
FARON (47)
2018-11-17
1
Woźniak Aneta
bpk SLA
ERISSA (22)
2018-11-17
5
2018-11-17
7
Zawadzka Emilia
Bp
JUDY (37)
2018-11-17
1
2018-11-17
15

Number of Riders: 43

Number of Horses: 43

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-112018-1, LKJ Ostroga Opole)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl