Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ATVIRAS LIETUVOS KONKURU CEMPIONATAS 2019
SK Audruvis , 2019 07 04-07

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Abromaitė Saulė Priekulės žirgai
2003 (J.)
none
2. Adamoviča Una JSK Kriķi
2001 (J.)
None
3. Andersone Sabine ZS Lielceri
S
None
4. Arhipova Anna RIT Team
S
0000
10112274
5. Augustis Raimundas R ir R žirgai
ne
6. Avkštola Nikola Baltic Equestrian Team
2006 (JM.)
none
7. Balandyte Samanta Kauno plaukimo mokykla
2004 (JM.)
ne
8. Bataitienė Greta EquiEarsLT
S
Ne
9. Bataitis Aivaras EquiEarsLT
S
Ne
10. Bataitis Aivaras -
S
none
11. Bauraitė Augustė Origonas
1998 (MJ.)
ne
12. Baužaitė Augustė Mikadoras
2008 (Mł.)
None
13. Baužaitė Gabrielė Mikadoras
2001 (J.)
None
14. Bendziūtė Smiltė Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2005 (JM.)
13571477
15. Bergsone Laila JSK Mustangs
PA0796964
16. Bertašiūtė Karolina S/K Audruvis
1998 (MJ.)
None
17. Beržonskytė Aistė PVhorses
1999 (MJ.)
ne
18. Beržonskytė Kamilė PVhorses
S
ne
19. Bieliauskaitė Monika Horsemarket, UAB
1998 (MJ.)
ne
20. Bilinskaitė Kreola Convivo LC
2000 (MJ.)
60009300559
21. Bilinskyte Arminta Zigmo Zirgai
2006 (JM.)
None
22. Braknytė Adrija Origonas
2009 (Mł.)
none
23. Brazauskaite Egle KPM
S
none
24. Bricis Girts
25. Bučinskaitė Meda Lietuvos žirgynas
2001 (J.)
17003
26. Būdvytytė Kamilija Priekulės žirgai
S
none
27. Butkutė Mileta Priekulės žirgai
2005 (JM.)
none
28. Cakstina Anna Equestrian sports club Demora
2004 (JM.)
170506-21640
29. Čičirkaitė Kamilė Origonas
S
ne
30. Civinskas Lukas S/K Civinsku žirgai
1999 (MJ.)
none
31. Civinskas Vincas Civinsku zirgai
S
Ne
32. Civinskite Jūrate S/K Civinsku žirgai
S
none
33. Dapkevičiūtė Fausta KPM
2003 (J.)
none
34. Dijokaitė Jūratė Priekulės žirgai
2004 (JM.)
none
35. Dominauskaite Gabriele Paringuvis sport horses
S
12108826
36. Dubickaite Vaidile convivo
2002 (J.)
ne
37. Dulevičiūtė Jogailė Nausodės žirgai
1999 (MJ.)
ne
38. Dužinas Šarūnas Horsemarket
S
None
39. Dzenīte Kate JSK Kriķi
2006 (JM.)
None
40. Dziaukstaite-Tamosaite Egle Kurtuva
S
none
41. Egendorfa Unda Equestrian sports club Demora
S
290892-11639
42. Endzinaite Beatrice Zigmo žirgai
2005 (JM.)
none
43. Fiodorovaitė Laura Zigmo žirgai
2005 (JM.)
none
44. Gabalis Justas V. Urbono žirgai
S
none
45. Gaigalas Kostas UAB Lietuvos žirgynas
S
Ne
46. Galdikaitė Ainė Marija Hobby Horse
2005 (JM.)
none
47. Girgensone-Čačka Līva JSK Mustangs
S
LV4477290
48. Golubkevičiūtė Miglė Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2002 (J.)
Ne
49. Grase Irina Baltic Equestrian Team
240180-10642
10100532
50. Grikienis Irmantas Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
S
none
51. Grosmanaitė Ieva Vedauta
S
48712041298
52. Gutkauskas Danielius D.G Horses
S
111
53. Indrišiūnaitė Neringa Tobulas Žirgas
S
none
54. Janavičiūtė Gaudenė Smalininkų žirgai
2002 (J.)
none
55. Jankauskas Tadas TRJSporthorses
S
none
56. Jokubaitis Naglis SK Audruvis
2000 (MJ.)
none
57. Joniškis Robertas .
S
.
58. Juknienė Rūta JK Kurtuva
S
none
59. Juraša Ilona Burtnieku Zirgaudzētava
S
10198240
60. Kasiulytė Viltė Nso Sport Horses
S
None
61. Kisielienė Ingrida JK Kurtuva
S
none
62. Klimovaitė-Benetė Laura Priekulės žirgai
S
48702170606
63. Kliukaitė Giedrė Jusaičių žirgai
S
14906584
64. Krumina Ilze JSK EquiLat
S
none
65. Kulaga Pavel Tiraines Stalli
S
PA0593843
66. Kuprijanov Serafim Malinausku zirgai
2008 (Mł.)
None
67. Kuprijanova Marija Malinausku zirgai
2006 (JM.)
None
68. Labenskyte Ieva Zigmo žirgai
2005 (JM.)
None
69. Line Anna D.G horses
2003 (J.)
///
70. Liuimaite Saule Vilnius
2004 (JM.)
none
71. Luse Alise Equestrian sports club Demora
2007 (JM.)
110507-21636
72. Macevičius Iginas Audruvis
S
none
73. Maižeikytė Dija Priekulės žirgai
2003 (J.)
noe
74. Makarauskas Ignas BHZAA
2004 (JM.)
17001
75. Makarauskene Elena BHVZAA
S
10079996
10079996
76. Makauskaitė Paulina Horsemarket
S
none
77. Malinauskaitė Gintarė Hobby Horse
S
15054
78. Marčenkova Nikola Mēmeles jāšanas sporta klubs
2005 (JM.)
None
79. Masiulytė-Katakinė Jūratė s/k Civinskų žirgai
S
none
80. Mažeikytė Ula Priekulės žirgai
2007 (JM.)
none
81. Melkina Signe JSK “EquiLat”
S
None
82. Metus Žanna JSK Mustangs
S
LV4373938
83. Miežytė Dovilė JK Kurtuva
2000 (MJ.)
none
84. Milvydaitė Greta V.Urbono žirgai
1999 (MJ.)
none
85. Milvydaitė Rūta V.U. Žirgai
2002 (J.)
None
86. Muktupaule Laine Daila Latvia
1999 (MJ.)
none
87. Muraveynik Kirill Verona, Moscow
2005 (JM.)
None
88. Nefedjevaitė Aistė Audruvis
S
none
89. Opulskis Rokas Anykščių kūno kultūros ir sporto centras
2006 (JM.)
none
90. Pakalniškytė Eglė -
2018 (Mł.)
00
91. Paškevičius Gediminas Lietuvos žirgynas
S
none
92. Paskevicius Gediminas Lietuvos zirgynas
S
ne
93. Paškevičius Gediminas Vilniaus žirgynas
S
38202251514
94. Paulauskiene Kristina VsI Convivo laisvalaikio centras
S
none
95. Pažėraitė Emilija KPM
1999 (MJ.)
ne
96. Penka Kalvis JSK Mustangs
PA0836415
97. Petraitis Kristupas SK Audruvis
S
none
98. Petraitis Matas S/K Audruvis
S
none
99. Petraitis Matas Audruvis
S
none
100. Petraitis Matas s/k Audruvis
S
-
101. Petraitytė Barbora Vėtra S/k Audruvis
2005 (JM.)
-
102. Petrauskaitė Jorilė Origonas
2003 (J.)
ne
103. Petravičiūtė Rugilė Horsemarket
2003 (J.)
n
104. Pilders Mārtiņš JSK Zāgkalni
1999 (MJ.)
230399-10119
105. Plekavicius Ernestas -
ne
106. Pocius Mantas Priekulės žirgai
S
none
107. Popova Anastasija Z/S Tiraines staļļi
S
none
108. Pužauskas Simas Kauno jojimo ir dziudo mokykla
S
ne
109. Račkauskaitė Alma LSMU Gyvulininkystės institutas
S
none
110. Rasmussena Elizabete JSK Zāgkalni
2000 (MJ.)
None
111. Rečiūnaitė Justina Hobby horse
2002 (J.)
60208230226
112. Reznuka Tatjana Ropažu jātnieku klubs
None
113. Rimkevičius Trojus Trojaus žirgai
2009 (Mł.)
none
114. Romāne Velta JSK Kriķi
2003 (J.)
None
115. Rulevičiūtė Miglė JSK Ties Baltija
S
none
116. Rulyte Sandra None
S
None
10144469
117. Salatkaite Sofija NSO
2002 (J.)
None
118. Samoškienė Brigita VŠĮ Jojimo sporto klubas ''Bartas''
S
None
119. Samušytė Raimonda UAB Lietuvos žirgynas
S
Ne
120. Šarka Zigmantas Z.Šarka equestrian sport club
S
15023
10003114
121. Seilius Aleksas ,,Paringuvis sport horses”
S
38712041405
122. Seilius Simas VsI Convivo laisvalaikio centras
S
none
123. Semenkova Sintija JSK Kriķi
S
none
10080131
124. Silinsh Guntars Mežstrazdini
S
-
125. Šipaila Nerijus NSO Sport Horses
S
None
126. Šiurna Ignas Anykščiu sporto centras
2005 (JM.)
none
127. Sondore Sandra Baltic Equestrian Team
S
none
128. Stankevičiūtė Kijera SK Audruvis
1998 (MJ.)
none
129. Šveistytė Ugnė LSMU GI
2003 (J.)
none
130. Tomasa Marta Lielceri
2006 (JM.)
none
131. Uogela Paulius Origonas
2006 (JM.)
ne
132. Urbonas Benas Malinausku zirgai
S
17006
133. Vaitkevičienė Greta Vilartas
S
None
134. Valuntaitė Monika NSO
S
49608100630
135. Vargalytė Jurgita BH
S
None
136. Vasiliauskaitė Karolina Puntuko žirgai
S
none
137. Vasiliauskaitė Monika S/K Civinskų žirgai
S
15412
138. Vasiļjevs Markuss Roberts JSK Mustangs
2005 (JM.)
LV5204888
139. Vaskunaite Tija Convivo LC
2006 (JM.)
none
140. Veckaitė Ugnė Veckų žirgai
2003 (J.)
-
141. Venciūtė Gabija Bitaičių žirgai
S
none
142. Vilčinskas Modestas Horsemarket
2003 (J.)
.
143. Viršilaitė Agota Zigmo žirgai
2018 (Mł.)
none
144. Viskantaitė Ieva Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2001 (J.)
none
145. Vitkauskaitė Austėja TRJSportHorses
2004 (JM.)
None
146. Yndestad Helene Isabell SK Audruvis
S
None
147. Žadeikytė Austėja Zigmo žirgai
2003 (J.)
none
148. Zakarevičius Linas JSK Eskadronas
S
none
149. Zalte Tereze Zirgaudzētava Kocēni
S
LV5219014
150. Zigmantavičiūtė Doma -
2003 (J.)
none
151. Zomera Kristina JSK Mustangs
2004 (JM.)
None
152. Zujute Beatrice Kauno rajono dziudo ir jojimo mokykla
2002 (J.)
none
153. Zybartaitė Gabija S/K Civinkskų žirgai
S
15725
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

75

ALI BABA MG LTU LTU 2010 Gleiding bay/- F: Alegro
M: Holl
O: Dovilė Miežytė
B: Marius Grūdė
LTU005170007910
2.

41

ANDORS Latvijas LAT 2010 Gleiding bay F: Avellynus
M: Dodija
O: Pranas Milkintas
B: Tervete
428001000000470
3.

167

ANNA OLD DEN 2002 Mare bay F: Atego
M: Reinata
O: Viktoras Urbonas
B: Unknown
None
4.

184

ARDAS Hanover LTU 2014 Gleiding seal brown/165 F: ARGO
M: DONA NEGRA
O: EGLE DZIAUKSTAITE-TAMOSAITE
B: ARVYDAS RAKSTYS
LTU006490063714 032133
5.

199

ARRIBAS T Raitlander GER 2010 Gleiding grey/167 F: .
M: .
O: Tatjana Reznuka
B: .
None .
6.

77

ASHLEY Mecklenburg GER 2001 Mare bay/- F: Anrit
M: Internista
O: Ingrida Kisielienė
B: Kramp Harry
DE427 270445201
7.

98

ASTER KWPN NED 2005 Gleiding bay/none F: Vader
M: Cerise
O: O.Smolskaja
B: none
15043 none 103PH90
8.

21

BAIRONAS Baltic Hannoverian LTU 2012 Stalion grey F: Bacardi
M: Lora
O: Sigitas Petraitis
B: Sigitas Petraitis
none
9.

175

BAMBINA Hanover LTU 2009 Mare chestnut F: Bacardi
M: Citrina
O: Benas Urbonas
B: Audronė Petraitienė
LTU006490032409
10.

13

BANDIT DU ROUET BH LTU 2014 Gleiding bay F: Balou du Rouet
M: Sara
O: S. Hollmann
B: S. Petraitis
LTU006490059214
11.

226

BAZILIJUS BH LTU 2012 Gleiding grey/162 F: Bacardi
M: Modera Sunny
O: S. Petraitis
B: S. Petraitis
None LTU
12.

52

BEBE Holstein GER 2007 Mare darkbay/165 F: Baloubet du Rouet
M: Werola
O: Gintaras Makarauskas
B: ----
DE431310518207 104QA60
13.

12

BELLA BALOU MAXX OS POL 2015 Mare bay/165 F: Balou du Rouet
M: Leinanie
O: K. Berzonskyte
B: L. Cheltowski
- -
14.

10

BONAPARDAS Baltic Hannover LTU 2012 Gleiding grey/170 F: Bacardi
M: Holandia
O: Ieva Viskantaitė
B: UAB Dubingių žirgynas
LTU006490044012
15.

90

CABERNE Vokieciu Jojamasis GER 2012 Mare darkbay///// F: ///
M: ///
O: Vsi Hobby Horse
B: ////
/// ///
16.

20

CALVIN D'OR Baltic Hannoverian LTU 2012 Gleiding bay F: Coupe D'Or
M: Bacara
O: Sigitas Petraitis
B: Sigitas Petraitis
none
17.

51

CAMPARI W Westfalian LTU 2009 Mare bay/172 F: Caproni
M: Ololique
O: Paulius ir Elena Makarauskai
B: -
DE441411355209 DE441411355209 105EW98
18.

62

CANBITO DE NYZE Z . LTU 2013 Stalion bay/. F: .
M: .
O: .
B: .
056015Z55741813 .
19.

70

CANDANZ DE NYZE Z Z LTU 2013 06 01 Gleiding chestnut/167 F: CANABIS Z
M: L-CANTATE
O: Raimundas Augustis
B: STUDBOOK ZANGERSHEIDE V.Z.W.
056015Z55745413
20.

124

CANDIDUS Holsteiner GER 2013 Stalion grey/..... F: Canscor
M: W-Ciara
O: N.Šipaila
B: ........
.......... ......
21.

129

CANDY LS LAT 2013 Mare darkbay/162 F: Coleo
M: Barkarola
O: A.Vārna
B: SIA Burtnieku Zirgaudzētava
None
22.

174

CAPTAIN MORGAN Danish Warmblood DEN 2010 Gleiding bay/173 F: Carrico
M: Ostervangs Alcapari
O: I. Grikienis
B: Lene og Brian Sorensen
None 208333DW1001776 DK DV
23.

172

CARALIS LVJ LAT 2013 Gleiding bay/177 F: Colman
M: Lilija
O: Migle Golubkeviciute
B: Olegs Belouss
LV001900000930
24.

113

CARDIFF LATV LAT 2013 Mare bay/167 F: Carpaccio II
M: Demersī
O: A. Stūriška
B: None
LV001900000875 None
25.

170

CARĒ LAT LAT 2006 Gleiding bay/172 cm F: Cattio
M: Milāna
O: L.Bergsone
B: SIA Zirgaudzētava Kocēni
LV048950250090 900182001246203
26.

153

CARISANTI WIND LS LAT 2014 Gleiding chestnut/166 F: Carpaccio II
M: Winderline
O: UAB “Favoritas”
B: Z/s Zviedru Birzes Zirgu
LV001000002816 0000030090
27.

11

CARISMA BH LTU 2013 Mare chestnut F: Kalanas
M: Donerhalda
O: Kamilė Beržonskytė
B: Jolanta Beržonskienė
LTU006490049813
28.

16

CARLA D'OR Baltic Hannoverian LTU 2012 Mare grey F: Coupe D'Or
M: Bianka
O: Sigitas Petraitis
B: Sigitas Petraitis
none
29.

55

CARLEONE KWPN NED 2011 Stalion chestnut/172 F: Casall
M: Nizza VIII
O: Sigitas Petraitis
B: G. E. M. Roerink
None -
30.

68

CARMA Holsteiner DEN 2013 Mare bay/167 F: Capo
M: VB
O: Donatas Imbrasas
B: None
None
31.

48

CASCARA Holšteinu GER 2009 Mare darkbay/mk:168cm F: Cascari
M: Teira
O: Kreola Bilinskaitė
B: Pahl Uwe Wellenberg
DE421000248809
32.

53

CASPIAN HOLST GER 2012 Gleiding bay/170 F: Cormint
M: O-Capdepera
O: Sigitas Petraitis
B: Germany
none -
33.

34

CASSANDER VT KL. ASDONK Z Zangersheide LTU 2009 Stalion bay/170 F: CORONAS
M: ANDIENA VH ASDONK ET Z
O: Puntuko žirgai
B: KL. ASDONK
1700041 056015Z55683509
34.

26

CASSANOVA BH LTU 2015 Gleiding chestnut/173 F: Carleone
M: Bette
O: S. Petraitis
B: S.Petraitis
None
35.

209

CASSIO Oldenburg GER 2008 Gleiding bay/165 F: Meras
M: Catoki
O: Agnese Avkštola
B: Vidmantas Staskevicius
none DE 433330127408
36.

212

CATALINA Lietuvos Jojamoji LTU 2015 Mare bay/165 F: Casinis
M: Malaizija
O: P.Morganelli
B: D.Liekis
LTU005170184815
37.

7

CEILONA BH LTU 2005 Mare bay F: Cisco
M: Veljuona
O: S. Puzauskas
B: S. Puzauskas
n/a
38.

89

ČEKIS Lt Riding Horse LTU 2015 Gleiding bay/168 F: Čadas-s
M: Bella Vista
O: Vilius Niauronis
B: None
None None
39.

81

CELESTIAL Oldenburg GER 2010 Gleiding bay F: Conthargos
M: Lavanda
O: N. Indrišiūnaitė
B: -
-
40.

47

CELINE DION Unknown POL 2011 Mare white F: unknown
M: unknown
O: Tija Vaskunaite
B: unknown
none
41.

156

CENDILA HOLST GER 2011 Mare bay F: Centadel
M: AndiamoZ
O: UAB BENSERA
B: Gestute Lewitzp
DE418184051711
42.

44

CEZI' S Lietuvos Jojamasis LTU 2015 Gleiding chestnut/164 F: Cunami' S
M: Ruby Sunday
O: Kornelija Astrauskaitė
B: Saulius Pužauskas
LTU005170163415 032337
43.

109

CHAKKATO KWPN NED 2014 Gleiding bay/168 F: Charisma
M: Candy Tigitte C
O: E. Rsmussena
B: None
NL003201409157 None
44.

108

CHAMER LWB LAT 2011 Gleiding chestnut/176 F: Chromas
M: Hanza
O: Ilona Juraša
B: Ilona Juraša
LV001000001329 LV001000001329
45.

106

CHAN CHAN LJ LTU 2010 Gleiding grey/- F: Chemborg
M: La Perna
O: Jūratė Masiulytė-Katakinė
B: Jolanta Jankauskienė
LTU005170101110 027189
46.

97

CHARLIE LE BEAU Holstein DEU 2010 Gleiding grey F: none
M: none
O: Olga Smolskaja
B: none
none
47.

213

CHOREZMAS Lietuvos Jojamas LTU 2014 Stalion bay/165 F: Cha Cha
M: Memfi
O: Romas Majauskas
B: A.Surkevičius
LTU005170154314
48.

138

CINDERELLA Holsteiner Warmblut GER 2013 Mare grey F: Clarimo
M: Rhea Cl- Caretino
O: NSO Sport Horses
B: Carstensen
DE421000140413
49.

14

CINDERELLA BH LTU 2015 Mare grey/163 F: Clooney 11
M: Michora
O: K. Berzonskyte
B: K. Berzonskyte
- -
50.

220

CINZANA - NED - Mare grey/- F: -
M: -
O: Sigitas Petraitis
B: -
- -
51.

187

CLAIR DE LUNE HANN GER 2008 Stalion grey/167 F: Contagio
M: Gianna
O: E. Treibergs
B: R Knabbe
DE 431316886208 DE 431316886208 105SG78
52.

59

CLAIRE DE LUNE 21 HANN GER 2010 Mare bay/- F: Contagio
M: For nistria
O: Hobby horse
B: -
DE431316515310
53.

24

CLARIMO DE SEMILLY Oldenburg GER 2014 Gleiding grey/168 F: Clarimo
M: -
O: S. Petraitis
B: -
None None
54.

152

CLARIMOOS HOLST GER 2012 Gleiding bay F: Clarimo
M: Isabell XII
O: UAB BENSERA
B: Andreas Christiansen
DE421000139912
55.

222

CON X Holsteiner DEN 2011 Gleiding darkbay F: Connor
M: Perle VI
O: Monika Valuntaitė
B: Thomsen Jorgen
DE421000208211
56.

140

CONGRATULATION HOLST GER 2015 Stalion bay/164 F: Colman
M: Zisterne I
O: NSO Sport horses
B: None
DE421000034315 None
57.

39

CONRADAS Baltic Hanoverian LTU 2008 Gleiding bay F: Cisco
M: Camelija
O: Evelina Krivičienė
B: Darius Jokubaitis
LTU006490029208 020511
58.

18

CONTHAGRA Oldenburg POL 2009 Mare darkbay F: Conthargos
M: -
O: Sigitas Petraitis
B: Gestuet Lewitz
none
59.

91

CONTOKI STAR ??? GER 2013 Mare bay F: ???
M: ???
O: Hobby Horse
B: ???
???
60.

35

COOKIE HOLST PNG 2012 Mare bay F: Connor
M: Quidam de Ravel
O: E.P.
B: -
-
61.

179

COR MEUM LWB LAT 2009 Gleiding bay/166 F: Ciano
M: Korvete
O: Līva Girgensone
B: Līva Girgensone
LV060764350001
62.

19

CORNET'S CLOUD Westphalian UKR 2014 Stalion grey/- F: Cornet Obolensky
M: -
O: Sigitas Petraitis
B: -
none none
63.

154

CORWINIO LAT LAT 2014 Stalion bay/168 F: Corrwico
M: LantonZ
O: Anna Orlova
B: Anna Orlova
//// ///
64.

155

COSIDOS VICTORY HOLST LTU 2010 Gleiding dun/174 F: Cosido
M: Cantus
O: Anna Orlova
B: Holst
Aaa Aaa
65.

65

COSMIC MONSTER Holsteiner Warmblut LTU 2011-06-10 Gleiding bay/- F: Carrico
M: Athena P
O: Vaidilė Dubickaitė
B: -
none DE421000048521
66.

143

COUVAINS HOLST GER 2012 Gleiding bay/173 F: Chin Champ
M: Success II
O: Sigitas Petraitis
B: -
- -
67.

128

CULON LS LAT 2015 Stalion grey/173 F: Corall
M: Legra
O: A.Vārna
B: SIA 3 vītolu staļļi
None None
68.

149

DAKOTA LS LAT 2015 Mare black/164 F: Diploms
M: Farsa
O: Anna Belska Seile
B: SIA Burtnieku Zirgaudzetava
none LV001000002108
69.

49

DALASAS Lt Jojamasis LTU 2010 Gleiding chestnut/175 F: Artas
M: Dekada
O: Elena Makarauskene
B: Darius Cepele
LTU005170108310 LTU005170108310
70.

139

DANCER GS Z ZANG LUX 2015 Stalion bay/167 F: Diamant De Semilly
M: Tabaluna
O: NSO Sport Horses
B: Schmitz Gilles
056015Z55825315 None
71.

178

DANCING GRACE Latvian LAT 2009 Mare other/kuc:148 F: Dancing Boss
M: Gerda
O: Velga Marčenkova
B: Velga Marčenkova
None
72.

169

DARLEY Westf. NED 2014 Gleiding bay/168 cm F: Duracell
M: Frederiek
O: L.Bergsone
B: H.Wilting
DE 441411412514 276020000401555
73.

42

DEKANAS LTJ LTU 2004 Gleiding chestnut/162 F: Ekran
M: Dilema
O: Jurgita Vargalytė
B: Ovidijus Janavičius
None LTU005170003004
74.

221

DIAMOND BH LTU 2014 Gleiding darkbay F: Diarado
M: Casija
O: S. Petraitis
B: S. Petraitis
None
75.

107

DIONA LJ LTU 2012 Mare grey F: Araratas
M: Dramina
O: L.Bogomoilikovas
B: J.Oženka
LTU002520261312
76.

38

DOBILAS Trakehner LTU 2010 Gleiding bay/. F: Hidrantas
M: Dainora
O: Aivaras Bataitis
B: Nemuno žirgynas
LTU002520230410
77.

223

DONAU LAT 2008 F:
M:
O:
B:
78.

227

DOSKAR Prancūzų Ristūnas LTU 2013 Gleiding bay F: Eperigo
M: Quatinka Maniste
O: Romas Jakutis
B: .
.
79.

79

DOSKAR Prancūzų Ristūnas LTU 2013-05-22 Gleiding chestnut/- F: EPERIGO
M: QUATINKA MANISTE
O: R.Jakutis
B: -
440009570023713 035159
80.

127

DRONGO LSK LAT 2015 Stalion bay/kuc:143 F: Deep Purple
M: Geha
O: A.Vārna
B: None
None None
81.

17

DYLANO M KWPN POL 2008 Gleiding bay F: Cantos
M: Kalibra
O: Sigitas Petraitis
B: -
none
82.

205

DZOANA POK LAT 2013 Mare grey/kuc:139 F: Dzimmijs
M: Ankara
O: Gelinta Apse
B: Gelinta Apse
LV001000001399 0000025147
83.

211

EDER KWPN LAT 2009 Stalion bay/168 F: Numero Uno
M: Vivi
O: Aleksandrs Vasiļjevs
B: Aleksandrs Vasiļjevs
528003200919673 528003200919673
84.

58

ENJOY Hanover GER 2006 Gleiding bay F: Singular Joter
M: El Bundy
O: Saulius Petravičius
B: -
-
85.

101

ESTETIKA LJ LTU 2009 Mare darkbay F: Laval II
M: Landgraf I
O: E.Civinskas
B: E.Civinskas
LTU005170075709
86.

165

FIELD FLOWER Trakenas LTU 2008 Mare bay/162 F: Šerkšnas
M: Fiesta
O: Ieva Šiurnė
B: Ieva Šiurnė
LTU002520196908 011277
87.

182

FILARETAS Trakenas LTU 2006 Gleiding seal brown/160 F: Gluchar
M: Fizika
O: V.Klimovas
B: UAB Nemuno zirgynas
none 440000000018662
88.

45

FILEMON T.S. KWPN LTU 2010 Gleiding bay/174 F: Arko III
M: Laicky
O: Vitalija Baltrušaitytė
B: M A. Ter Schure
528003201002033
89.

61

FINETI LTJ LTU 2012 Mare bay/165 F: Shandor 34
M: Fėja
O: Vitalija Bendziuvienė
B: Darius Akelis
none LTU005170127712
90.

114

FINITA Lietuvos Jojamieji LTU 2012-01-01 Mare chestnut/1,64cm F: CANTO
M: FĖJA
O: Saida Venckaitienė
B: Viktoras Urbonas
LTU005170123112 030472
91.

99

FOBAS Oldenburg GER 1999 Gleiding darkbay F: Forrester
M: Dariana
O: J.Civinskaite
B: K.Hubert
331063399
92.

150

FOR SALE HANN GER 2010 Gleiding bay F: For Edition
M: El
O: RIT Team
B: Ger
0000
93.

96

FRANCO Lt Riding LTU 2011 Gleiding chestnut F: Falco
M: none
O: Raminta Jančiauskaitė
B: none
none
94.

132

FREDERYKAS Lietuvos Jojamieji LTU 2009 Gleiding chestnut/162 F: Fredis Star
M: Valina
O: Virginijus Uogela
B: Virginijus Uogela
ne LTU005170132709
95.

193

GALANT - NED 2011 Gleiding bay/170 F: -
M: -
O: Valeriy Terentyev
B: -
- -
96.

112

GAMON PAOLA - NED 2011 Gleiding bay/170 F: -
M: -
O: Valeriy Terentyev
B: -
- -
97.

224

GARVEY KWPN LAT 2011 Stalion seal brown/170 F: Wietvot
M: Tiovanna
O: A.Vasiļjevs,Ģ.Bricis
B: LS
528210002693831 528210002693831
98.

29

GAZELĖ Lithuanian LTU 2011 Mare grey F: Edelveis
M: Gana
O: Ovidijus Janavičius
B: Ovidijus Janavičius
none
99.

161

GERNINI KWPN NLD 2011 Gleiding black F: Bernini
M: Manhattan
O: Jan Ramstad
B: No
528003201104064
100.

85

GINTARAS LT LTU 2009 Gleiding bay F: Giunteris
M: Sarka
O: Zigmo Zirgai
B: Zigmas
none
101.

64

GIVENCHY WV KWPN LTU 2011 Gleiding other/- F: Wizzerd WV
M: Cassidy
O: Vaidilė Dubickaitė
B: -
528003201106116 -
102.

173

GLAMOUR FOREVER HOLST GER 2004 Gleiding F: EPHEBE FOREVER
M: GRAND STEP
O: I.Grikienis
B: Paul Shochemiole
none DEDE418180024004
103.

158

HAITI Westfale LTU 2008 Mare bay/173 F: Baldini II
M: Hellana
O: G.Dominauskaite
B: Marek Romanovski
Ne DE441411217708
104.

80

HANDANAS Trakenas LTU 2011 Stalion other/168 F: Aladinas
M: hantera
O: Ernestas Plekavičius
B: LTU
ne ne
105.

148

HAPTENAS Trakehner LTU 2013 Stalion bay/169 F: Viskis
M: Helianta
O: UAB Lietuvos žirgynas
B: UAB Lietuvos žirgynas
LTU002520265613 026600
106.

117

HARIS LTJ LTU 2005 Gleiding grey F: Herbis-bei
M: kla
O: Austėja Žadeikytė
B: zxc
none
107.

142

HEESAMAR KWPN NED 2012 Mare bay F: Toulon
M: El
O: RIT Team
B: HOL
0000
108.

54

HEINEKEN KWPN NED 2012 Gleiding bay/164 F: Namelus R
M: Bandour
O: Sigitas Petraitis
B: Alteveer Gem De Wolden
None -
109.

146

HETĖ Trakehner LTU 2010 Mare grey/170 F: Pyramus
M: Helianta
O: UAB Lietuvos žirgynas
B: UAB Lietuvos žirgynas
LTU002520231910 021101
110.

76

HIATAS Trakėnas LTU 2005 Gleiding chestnut/- F: Heleris
M: Hara
O: Kurtuvėnų RP direkcija
B: Nemuno žirgynas
LTU002520145205
111.

87

HIPERBOLĖ Lt Riding Horse LTU 2014 Mare black/170 F: Hipoidas
M: Puriena
O: Vilius Niauronis
B: None
None None
112.

164

INVISIBLE KWPN NLD 2013 Gleiding other F: EL PRIMERO
M: RYkJE
O: Šarūnas Dužinas
B: Phil Hendrix
None
113.

111

IZAAK Z - NED 2013 Stalion chestnut/170 F: -
M: -
O: Valeriy Terentyev
B: -
- -
114.

180

JAKARTA ME KWPN NED 2014 Mare bay/170 F: Kannan
M: Valerie
O: SIA FANTASY UNICORN
B: -
528003201407237 528003201407237
115.

133

JAZMINAS Trakėnai LTU 1996 Gleiding chestnut/160 F: Petronus
M: Jahidnaja
O: Virginijus Uogela
B: Virginijus Uogela
ne LTU005170106896
116.

147

JEWEL W KWPN NED 2014 Gleiding black/168 F: EL PRIMERO
M: FOREVER W
O: Kostas Gaigalas
B: Netherlans
528003201402108
117.

168

JORN KWPN NED 2014 Stalion bay/167 F: Baltic VDL
M: Quidam de Revel
O: Viktoras Urbonas
B: VDL
0193 0382
118.

2

JUBAI KWPN GER 2014 Gleiding bay F: Etuolon Vdl
M: Ebai
O: Alexandra Vasiljevs
B: Alexandra Vasiljevs
None
119.

105

JUNIOR PEPPERMILL ND NED 2014 Gleiding bay/ND F: ND
M: ND
O: V.Civinskas
B: ND
ND ND
120.

6

KABUL KWPN NED 2015 Gleiding bay/170 F: FLYING DREAM
M: SISTANA
O: A. Vasiļjevs
B: A. VASIĻJEVS
528003201506006 528710004224120
121.

100

KAITAS Lietuvos Jojamieji LTU 2015-02-14 Gleiding bay/ND F: CAPO
M: CHEMA
O: Civinskas
B: E.Civinskas
LTU005170168415 035066
122.

197

KAJUS (+ZEMAITUKU UZSKAITA) Zemaituku LTU 2012 Stalion darkbay/kuc:134 F: Kaukas
M: Kaceta
O: Silva Malinauskiene
B: Vincas Civinskas
LTU003210108112 -
123.

151

KALI Latvian LTU 2014 Gleiding bay/166 F: Kelvins
M: Alvaresa
O: Petras Jankūnas
B: SIA Dižglābas
LV001900001203 0000025896
124.

67

KALIPSĖ Trakehner LTU 2010 Mare chestnut F: Karatas
M: Kemi
O: Gita Opulskiene
B: UAB Vilniaus žirgynas
none LTU002520238210
125.

8

KALMANAS (+ZEMAITUKU UZSKAITA) Žemaitukas LTU 2008 Stalion other/kuc: F: Klevas
M: Kamilija
O: LSMU GI
B: LSMU GI
LTU003210060908
126.

136

KAREL KWPN NED 2015 Stalion black/175 F: Up To Date
M: First Quality Be-st
O: Nso Sport Horses
B: None
None None
127.

159

KĀRLIS - LAT 2003 Gleiding bay/160 F: -
M: -
O: A.Melkins
B: -
LV001900001812 -
128.

115

KAVALLO LATV LAT 2006 Stalion other F: Calano 2
M: Vintas
O: Jānis Bušers
B: Jānis Bušers
None
129.

104

KENTAS LJ LTU 2015 Gleiding black/- F: Capo
M: Elija
O: E.Civinskas
B: E.Civinskas
LTU005170168315 035067
130.

119

KENTAS LTJ LTU 2013 Gleiding darkbay F: N
M: N
O: Zigmas Šeškas
B: B
none
131.

200

KIKIRIS (ZEMAITUKU UZSKAITA) Žemaitukai LTU 2011 Stalion seal brown/kuc:133 F: Kalnis
M: Žemyna
O: LSMU Gyvulininkystės institutas
B: LSMU Gyvulininkystės institutas
LTU003210080011 017239
132.

125

KIRA BWP BEL 2010 Mare grey/170 F: Epleaser Van’t Heike
M: Grandonna
O: I.Krumina
B: A.Gils
056-002-W00296157
133.

225

KORALL LS LAT 2011 Gleiding black/162 F: Coleo
M: Aksioma
O: Aleksandrs Vasiljevs
B: LS
428001000001163 428001000001163
134.

82

LAISVAS Lietuvos Jojamasis LTU 2014 Gleiding other F: Laralee
M: Elytė
O: R.Jakutis
B: A.Civinskas
ne 035061
135.

207

LAMBO LSK LAT 2012 Gleiding palomino F: -
M: -
O: A.Popova
B: M.Pinte
none
136.

210

LANGO LWB LAT 2002 Gleiding bay F: Leitons
M: Flinta
O: Alexandrs Vasiljevs
B: Alexandrs Vasiljevs
None
137.

130

LARGO MG Lietuvos Jojamieji LTU 2012 Gleiding bay/160 F: Labradoras II
M: Lochnesa II
O: Virginijujs Uogela
B: Marius Grudė
ne LTU005170123612
138.

86

LAVELLA OLD LAT 2005 Mare bay/172 F: Luxius
M: Orlandi H
O: Jānis Jurašs
B: Vācija
DE433330354005
139.

116

LEILA BH LTU 2012 Mare bay/164 F: Lordano
M: Casija
O: Sigitas Petraitis
B: Sigitas Petraitis
none -
140.

191

LEILA Lietuvos Jojamieji. Grynaveisl LTU 2010 Mare bay F: Lorensas
M: Lambada
O: Brigita Samoškienė
B: ŽŪB ,,Bendoriai,,
LTU005170100010 022972
141.

72

LENINAS Lietuviu Jojamasis LTU 2008 Mare darkbay F: Laralee
M: -
O: A. Civinskas
B: A. Civinskas
none
142.

202

LENNOX Oldenburg DEU 2010 Gleiding dun F: Lordanos
M: Panari
O: VsI Convivo laisvalaikio centras
B: Oldenburg
None
143.

162

LITTLE LADY Baltic Hanoveraner LTU 2013 Mare grey/164 F: Lordano
M: Cantana
O: Jan Ramstad
B: Sigitas Petraitis
LTU006490051213 0
144.

141

LIVIANA HANN GER 2012 Mare chestnut F: Lamberk
M: Engenia
O: B.Lasevica
B: Felix Geffken
0000
145.

123

LOOPING Holsteiner LTU 2009 Mare bay/162 F: Landos
M: Dame II
O: M.Valuntaitė
B: ,,,
DE 421000102809 ,,,,
146.

186

LORD N PL LAT 2007 Gleiding bay/174cm F: Ulco
M: Larissa
O: Elina Tomasa
B: Nowacki Piotr
POL 009 61 01438 07
147.

189

LOREAL BH LTU 2009 Mare grey/170 F: Lordano
M: Sara
O: Sandra Sondore Kukule
B: Sigitas Petraitis
LTU006490032809 -
148.

228

LOREAL BH LTU 2009 Mare white F: Lordano
M: Sara
O: Sandra Sondore
B: Sigitas Petraitis
None
149.

198

LUIZA BH LTU 2012 Mare grey/167 F: Lordano
M: -
O: S. Petraitis
B: S. Petraitis
None LTU
150.

102

LYGIS LJ LTU 2007 Gleiding darkbay F: Laralee
M: Chvala
O: M.Vasiliauskaitė
B: N/I
LTU008001809307
151.

188

LYRIC G Lietuvos Jojamieli LTU 2007 Gleiding bay/. F: Landgold
M: Olandija
O: Pavel Kulaga
B: Ona Gutkauskiene
LTU005170050607 002061
152.

84

MALBORO ZK Polish POL 2010 Gleiding grey F: Issos
M: Magnolia
O: S. Andersone
B: S. Andersone
PL616007590061710
153.

74

MARSEL UKR LTU 2012 Gleiding grey/156 F: none
M: none
O: Nerijus Rimkevicius
B: UKRAINOS JOJAMASIS
LTU005560002412 701576
154.

69

MENSON Mišrūnas LTU 2010 Mare bay F: None
M: Merlina
O: Donatas Imbrasas
B: None
None
155.

163

MERAS Šetlando Ponis LTU 2011 Gleiding piebald/kuc: F: None
M: None
O: Andrius Petrovas
B: None
None
156.

31

MILANAS Lietuvos Jojamieji LTU 2015 Gleiding chestnut/160 F: Bedford
M: Malone
O: Donatas Feoktistovas
B: UAB Lietuvos zirgynas
LTU005170173415 032874
157.

4

MOON WAY HAN GER 2013 Gleiding bay/169 F: Monte Bellini
M: Can Jump
O: A. VASIĻJEVS
B: GESTUT LEWITZ
DE431316787413 DE431316787413
158.

122

MOWGLI VAN DER HOEGAARDE Belgium Warmblood BEL 2012 Gleiding bay F: N
M: N
O: Vidas Endzinas
B: N
none
159.

171

NAMIRO Lenkų Jojamasis POL 2008 Gleiding bay F: Jowisz
M: Nirvana
O: P. Makauskaitė
B: M. Romanowski
none
160.

57

NUMO Danish Warmblood LTU 2014 Gleiding bay/. F: Nauma d’Auzay
M: Carrieco
O: Saulius Petravičius
B: .
None .
161.

176

OCIANO Baltijos Hanoveris LTU 2014 Gleiding grey F: Charmeur
M: Ocala L
O: Modestas Vilčinskas
B: .
.
162.

190

PAKALNUTĖ Trakėnas LTU 2009 Mare bay/165 F: Chromas
M: Parabola
O: Rimas Bajorinas
B: Ernesta Bajorinienė
none LTU002520220709
163.

32

PARCO Lietuvos Jojamasis LTU 2011 Gleiding grey/174 F: -
M: Sicilia
O: Robertas Joniškis
B: V.Čepaitis
LTU005170111311
164.

88

PERLA Lt Riding Horse LTU 2016 Mare bay/174 F: Perlas
M: None
O: Vilius Niauronis
B: None
None None
165.

121

PICASSO BH LTU 2012 Gleiding chestnut F: Falco
M: Picarda
O: Laura Fiodorovaitė
B: Neringa Karalienė
none
166.

194

PUMPURAS (+ZEMAITUKU UZSKAITA) Zemaitukas LTU 2014 Gleiding black/kuc:145 F: Puksis
M: Alka
O: Silva Malinauskiene
B: Mindaugas Sekmokas
LTU003210104614 029660
167.

145

PUOKŠTĖ Trakehner LTU 2014 Mare grey/168 F: EISFREUND
M: POEZIJA
O: Raimundas Augustis
B: UAB Lietuvos žirgynas
LTU002520272614
168.

177

QUANTA COSTA 12 WESTF NER 2007 Mare darkbay F: Quinta Real
M: Parafina R
O: Natalija Zomera
B: Alexandrs Vasiljevs
None
169.

103

QUANTIC HOL GER 2014 Gleiding darkbay/- F: Quiran
M: Alcantara I
O: Deimantė Šernaitė- Karužienė
B: Hass ZG
DE421000012514 DE421000012514
170.

50

QUATTRA 14 Hannowerian GER 2009 Mare bay/164 F: Quintender
M: Greta B
O: Elena Makarauskene
B: ne
DE431310569909 DE431310569909 105LU08
171.

46

QUEEN B Danish Warmblood DEN 2004 Mare bay/172 F: Quebec
M: Raimondo
O: Gabija Venciūtė
B: Denmark
none
172.

27

QUIDAM STAKKATO HANN GER 2015 Stalion chestnut/168 F: Quidamus
M: So Nice P
O: S. Petraitis
B: Tessa Pfeil
None DE431315412515
173.

183

RA SARTA LTU 2003 Stalion chestnut/170 F: Bobrungas
M: R
O: V.Klimovas
B: G.Grigelis
none LTU005530010303
174.

83

RACHELĖ Baltijos Hanovere LTU 2015-01-16 Mare bay/175 F: CHARMEUR
M: Rivera
O: V.Klimovas
B: V.Klimovas
LTU006490061515 LTU006490061515
175.

40

RADISTAS Lithuanian Riding Horse LTU 2007 Gleiding darkbay F: Retro
M: Pupa
O: Miglė Rulevičiūtė
B: P. Milkintas
LTU005170094007
176.

37

RAFAELLO Wielkapolska POL 2014 Stalion grey/172 F: Rabiatos Z
M: Rafia
O: Aivaras Bataitis
B: Pol
616007600078614 .
177.

118

RAPYRA BEIRA LTU LTU 2008 Mare bay/165 F: N
M: N
O: N
B: N
N N
178.

208

RED GRACE LS LAT 2013 Mare bay F: Regress
M: Alise
O: Gelinta Apse
B: Gelinta Apse
428001900001096
179.

185

REGATA'S Baltic Hanoverian LTU 2007 Mare bay F: Reglaments
M: Venera
O: Rasa Liuimiene
B: Saulius Pužauskas
LTU006490025007
180.

135

REGBIS Mišrūnas LTU 2012 Gleiding chestnut/161 F: Laralee
M: Roxana
O: Virginijus Uogela
B: Virginijus Uogela
ne LTU008000068122
181.

181

REGENTAS Baltijos Hanoveris LTU 2014 Gleiding chestnut F: Gluosnis
M: Rivera
O: Vytautas Klimovas
B: Vytautas Klimovas
LTU006490055014
182.

166

ROSSETE LJ LTU 2012 Mare grey F: Canto
M: Rafina
O: Viktoras Urbonas
B: Viktoras Urbonas
none
183.

15

ROSTOK Baltijos Hanoveriai LTU 2010 Gleiding black F: Reglamentas
M: -
O: Darius Jokubaitis
B: Darius Jokubaitis
none
184.

195

SALTAS (+ZEMAITUKU UZSKAITA) Zemaitukas LTU 2012 Gleiding black/kuc:136 F: Spartakas
M: Aruodas
O: Silva Malinauskiene
B: M.Sekmokas
LTU003210092012 None
185.

120

SANREMO LTJ LTU 2008 Gleiding F: Ni
M: Ni
O: Monika Fiodorovienė
B: Ni
none
186.

137

SHELBY Danish Warmblood DEN 2010 Mare darkbay F: Tailormade Stardust
M: Carano
O: Saulius Petravičius
B: Ejnar Schmidt
208333DW1003282
187.

192

SILVER ROSE LAT LAT 2008 Mare bay F: Sandreo
M: Rosendame
O: Irina Grase
B: n/a
LV060006350006
188.

43

SOFIA Lat Jojamasis LAT 2010 Mare bay/180 F: Sullivan
M: Go West easth
O: S.Pužauskas
B: G.Klettenberg
23300110A211111 ne
189.

28

SOLI DEO GLORIJA TRAK POL 2005 Mare bay/167 F: Gluosnis XX
M: Svajonė
O: Sigitas Petraitis
B: Viktorija Navickaitė
None -
190.

201

SPIRIT - G Lietuvos Jojamasis LTU 2010 Gleiding bay F: Surprise
M: Visata
O: R.Bučinskienė
B: G.Gutkauskas
LTU005170104210
191.

126

SUGARFREE HANN LTU 2007 Mare bay/- F: Sir Salut
M: Florena
O: V.Veršulienė
B: -
LTU005170096907 012949
192.

56

TEMZA Mišrūnas LTU 2014 Mare chestnut/mk: F: -
M: -
O: Karolina Bertašiūtė
B: Virginija Budrienė
LTU008000012814 030045
193.

36

TEQUILA Welkapolska POL 2015 Mare seal brown/160 F: Nimerdor
M: -
O: E. Pakalniškytė
B: -
- -
194.

160

TIK TAK Baltic Hanoveranian LTU 2012 Gleiding bay F: Helturas
M: Veimaras
O: Jan Ramstad
B: V. Urbonavicius
LTU006490032840
195.

157

TORINO Lenku Jojamasis LTU 2006 Gleiding dun/173 F: Avero
M: Tanita
O: G.Dominauskaite
B: S
Ne POL009610135605
196.

92

UNBELIEVABLE HANN GER 2014 Stalion grey F: -
M: -
O: Hobby horse
B: -
-
197.

196

URALAS (+ZEMAITUKU UZSKAITA) Zemaitukas LTU 2012 Stalion black/kuc: F: Uranas
M: Zvirte
O: M. Sekmokas
B: M. Sekmokas
LTU003210088912
198.

206

UTRAFAS (+ZEMAITUKU UZSKAITA) Žemaitukas LTU 2012 Stalion bay/kuc:137 F: Uostas
M: Tvėrė
O: Audrius Vecka
B: -
- -
199.

63

VĖJAS Baltijos Hanoveriai LTU 2015 04 02 Gleiding bay/172 F: Charmeur
M: Volunge
O: Jonas Baublys
B: Jonas Baublys
None LTU006490065715
200.

60

VERDIS LJ LTU 2007 Gleiding bay F: Gvazdikas
M: Vimpa
O: Sofija Salatkaite
B: Irena Lugauskiene
None
201.

33

VERMIS Lietuvos Jojamasis LTU 2011 Gleiding chestnut/160 F: unknown
M: unknown
O: Karolina Vasiliauskaite
B: unknown
none later
202.

204

VETO EST EST 2008 Gleiding bay/kuc:142cm F: Viks
M: Andra
O: Maira Čakstiņa
B: Maira Čakstiņa
233401000863708
203.

66

VILKĖ Baltic Hanoverian LTU 2011 Mare black/165 F: Dendis
M: Viola
O: Ainė Marija Galdikaitė
B: Virginijus Mitkus
1700019 032792
204.

134

VIZIRIUS Trakėnas LTU 2006-04-03 Gleiding bay/164 F: Olimpas
M: Vakancija
O: Virginijus Uogela
B: Zenonas Dominauskas
none LTU002520170606
205.

71

WEGA Lithuania Riding LTU 2009 Mare bay F: Ekran
M: Weste
O: Ieva Grosmanaitė
B: A. Šatkauskas
LTU00517009909 031749
206.

25

WIDIUSZ Wielska Polska POL 2014 Gleiding bay/170 F: Almanzor Z
M: Winona
O: I. Macevičius
B: None
None None
207.

78

WIVA VIKTORIJA Lietuvos Jojamoji LTU 2009-06-09 Mare black/- F: Labradoras II MG
M: Wanesa
O: Lina Dulevičienė
B: Lina Dulevičienė
LTU005170079509 006777
208.

30

ŽIGOLETA Lithuanian LTU 2011 Mare chestnut/172 F: Rondo
M: Žemčiūga
O: Ovidijus Janavičius
B: Ovidijus Janavičius
LTU005170118711
209.

203

ŽIRMŪNAS (+ZEMAITUKU UZSKAITA) Žemaitukas LTU 2012 Stalion other/kuc:137 F: Žaibas
M: Kena
O: LSMUGI
B: LSMUGI
LTU003210086312
210.

110

ZWAROVSKI Z - NED 2011 Stalion chestnut/170 F: -
M: -
O: Valeriy Terentyev
B: -
- -
Rider Club
Competition
Prize
Adamoviča Una JSK Kriķi
150
60
SUM:
210.00
Arhipova Anna RIT Team
100
120
45
150
200
SUM:
615.00
Augustis Raimundas R ir R žirgai
10
SUM:
10.00
Bataitis Aivaras EquiEarsLT
80
10
SUM:
90.00
Bauraitė Augustė Origonas
10
SUM:
10.00
Bergsone Laila JSK Mustangs
75
SUM:
75.00
Bilinskaitė Kreola Convivo LC
110
SUM:
110.00
Bricis Girts
75
SUM:
75.00
Civinskas Lukas S/K Civinsku žirgai
15
150
80
SUM:
245.00
Civinskas Vincas Civinsku zirgai
280
35
150
SUM:
465.00
Dominauskaite Gabriele Paringuvis sport horses
20
SUM:
20.00
Dubickaite Vaidile convivo
45
55
100
110
SUM:
310.00
Dužinas Šarūnas Horsemarket
15
SUM:
15.00
Endzinaite Beatrice Zigmo žirgai
10
15
15
SUM:
40.00
Fiodorovaitė Laura Zigmo žirgai
75
SUM:
75.00
Gabalis Justas V. Urbono žirgai
45
50
SUM:
95.00
Gaigalas Kostas UAB Lietuvos žirgynas
45
20
60
SUM:
125.00
Grikienis Irmantas Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
200
400
SUM:
600.00
Gutkauskas Danielius D.G Horses
75
120
SUM:
195.00
Indrišiūnaitė Neringa Tobulas Žirgas
10
10
SUM:
20.00
Janavičiūtė Gaudenė Smalininkų žirgai
15
SUM:
15.00
Jokubaitis Naglis SK Audruvis
10
SUM:
10.00
Kasiulytė Viltė Nso Sport Horses
40
75
SUM:
115.00
Klimovaitė-Benetė Laura Priekulės žirgai
10
SUM:
10.00
Kuprijanov Serafim Malinausku zirgai
15
SUM:
15.00
Kuprijanova Marija Malinausku zirgai
10
10
25
25
10
40
15
SUM:
135.00
Liuimaite Saule Vilnius
10
150
SUM:
160.00
Macevičius Iginas Audruvis
150
10
45
SUM:
205.00
Makarauskas Ignas BHZAA
40
25
25
75
20
SUM:
185.00
Makarauskene Elena BHVZAA
25
SUM:
25.00
Makauskaitė Paulina Horsemarket
25
10
80
SUM:
115.00
Malinauskaitė Gintarė Hobby Horse
35
300
SUM:
335.00
Masiulytė-Katakinė Jūratė s/k Civinskų žirgai
40
25
SUM:
65.00
Melkina Signe JSK “EquiLat”
40
SUM:
40.00
Metus Žanna JSK Mustangs
25
SUM:
25.00
Miežytė Dovilė JK Kurtuva
40
SUM:
40.00
Milvydaitė Greta V.Urbono žirgai
10
SUM:
10.00
Milvydaitė Rūta V.U. Žirgai
25
40
SUM:
65.00
Muraveynik Kirill Verona, Moscow
10
SUM:
10.00
Pažėraitė Emilija KPM
10
SUM:
10.00
Petraitis Kristupas SK Audruvis
250
150
110
110
170
130
260
500
45
SUM:
1725.00
Petraitis Matas S/K Audruvis
1000
75
30
1800
SUM:
2905.00
Petraitytė Barbora Vėtra S/k Audruvis
10
10
45
SUM:
65.00
Petrauskaitė Jorilė Origonas
40
SUM:
40.00
Petravičiūtė Rugilė Horsemarket
10
35
SUM:
45.00
Pužauskas Simas Kauno jojimo ir dziudo mokykla
80
55
SUM:
135.00
Račkauskaitė Alma LSMU Gyvulininkystės institutas
15
SUM:
15.00
Rečiūnaitė Justina Hobby horse
20
80
260
SUM:
360.00
Rulevičiūtė Miglė JSK Ties Baltija
10
15
10
20
SUM:
55.00
Salatkaite Sofija NSO
35
30
SUM:
65.00
Samušytė Raimonda UAB Lietuvos žirgynas
15
55
SUM:
70.00
Šarka Zigmantas Z.Šarka equestrian sport club
35
10
200
SUM:
245.00
Seilius Aleksas ,,Paringuvis sport horses”
20
SUM:
20.00
Seilius Simas VsI Convivo laisvalaikio centras
20
SUM:
20.00
Semenkova Sintija JSK Kriķi
300
600
SUM:
900.00
Silinsh Guntars Mežstrazdini
20
SUM:
20.00
Šipaila Nerijus NSO Sport Horses
100
15
80
25
130
15
SUM:
365.00
Stankevičiūtė Kijera SK Audruvis
25
SUM:
25.00
Šveistytė Ugnė LSMU GI
25
10
SUM:
35.00
Tomasa Marta Lielceri
130
SUM:
130.00
Urbonas Benas Malinausku zirgai
40
25
35
SUM:
100.00
Vasiliauskaitė Monika S/K Civinskų žirgai
15
SUM:
15.00
Vasiļjevs Markuss Roberts JSK Mustangs
40
15
60
SUM:
115.00
Veckaitė Ugnė Veckų žirgai
40
10
40
SUM:
90.00
Viskantaitė Ieva Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
10
60
SUM:
70.00
Yndestad Helene Isabell SK Audruvis
10
15
55
40
35
SUM:
155.00
Zybartaitė Gabija S/K Civinkskų žirgai
15
SUM:
15.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abromaitė Saulė
Priekulės žirgai
RA (183)
2019-07-04
20
2019-07-05
3
2019-07-06
16
Adamoviča Una
JSK Kriķi
CANDY (129)
2019-07-04
1
150
2019-07-05
11
2019-07-07
4
60
Andersone Sabine
ZS Lielceri
2019-07-04
21
2019-07-05
2019-07-04
10
2019-07-05
9
2019-07-06
10
Arhipova Anna
RIT Team
LIVIANA (141)
2019-07-04
8
2019-07-05
3
100
2019-07-07
4
120
HEESAMAR (142)
2019-07-04
3
45
2019-07-05
2
150
2019-07-07
3
200
FOR SALE (150)
2019-07-05
2019-07-07
8
2019-07-05
2
Augustis Raimundas
R ir R žirgai
2019-07-04
27
2019-07-05
6
2019-07-06
5
10
Avkštola Nikola
Baltic Equestrian Team
CASSIO (209)
2019-07-04
10
2019-07-05
13
2019-07-06
8
Balandyte Samanta
Kauno plaukimo mokykla
DOSKAR (79)
2019-07-04
16
2019-07-05
18
Bataitienė Greta
EquiEarsLT
DOBILAS (38)
2019-07-04
12
2019-07-05
16
Bataitis Aivaras
EquiEarsLT
2019-07-04
6
2019-07-05
7
2019-07-07
4
80
DOBILAS (38)
2019-07-06
5
10
Bataitis Aivaras
-
2019-07-06
10
2019-07-07
12
Bauraitė Augustė
Origonas
LARGO MG (130)
2019-07-04
30
2019-07-05
24
2019-07-06
5
10
Baužaitė Augustė
Mikadoras
MENSON (69)
2019-07-04
10
2019-07-05
5
2019-07-06
2
MERAS (163)
2019-07-04
15
2019-07-05
5
2019-07-06
Baužaitė Gabrielė
Mikadoras
CARMA (68)
2019-07-04
8
2019-07-05
14
2019-07-06
18
2019-07-06
Bendziūtė Smiltė
Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
FINETI (61)
2019-07-04
12
2019-07-05
2
2019-07-06
9
2019-07-06
Bergsone Laila
JSK Mustangs
DARLEY (169)
2019-07-04
10
2019-07-05
3
75
2019-07-07
10
CARĒ (170)
2019-07-06
9
2019-07-07
6
Bertašiūtė Karolina
S/K Audruvis
TEMZA (56)
2019-07-04
19
2019-07-05
4
2019-07-06
4
2019-07-06
LOREAL (228)
2019-07-06
Beržonskytė Aistė
PVhorses
2019-07-07
2019-07-06
23
Beržonskytė Kamilė
PVhorses
CARISMA (11)
2019-07-07
11
2019-07-06
15
Bieliauskaitė Monika
Horsemarket, UAB
FINITA (114)
2019-07-04
18
2019-07-05
1
2019-07-06
11
Bilinskaitė Kreola
Convivo LC
CASCARA (48)
2019-07-04
2
110
2019-07-05
2019-07-05
5
Bilinskyte Arminta
Zigmo Zirgai
2019-07-04
1
2019-07-05
6
2019-07-06
1
Braknytė Adrija
Origonas
VIZIRIUS (134)
2019-07-04
2
2019-07-05
12
2019-07-06
11
Brazauskaite Egle
KPM
MILANAS (31)
2019-07-04
13
2019-07-06
19
2019-07-06
14
Bricis Girts
DONAU (223)
2019-07-04
14
GARVEY (224)
2019-07-04
6
2019-07-04
6
KORALL (225)
2019-07-04
3
75
Bučinskaitė Meda
Lietuvos žirgynas
2019-07-04
26
2019-07-05
25
2019-07-06
7
Būdvytytė Kamilija
Priekulės žirgai
2019-07-04
17
2019-07-05
6
2019-07-06
22
Butkutė Mileta
Priekulės žirgai
FILARETAS (182)
2019-07-04
2019-07-05
14
2019-07-06
25
Cakstina Anna
Equestrian sports club Demora
VETO (204)
2019-07-04
4
2019-07-05
7
2019-07-06
7
Čičirkaitė Kamilė
Origonas
2019-07-04
29
2019-07-05
31
2019-07-06
21
Civinskas Lukas
S/K Civinsku žirgai
KAITAS (100)
2019-07-04
6
2019-07-06
5
15
ESTETIKA (101)
2019-07-04
1
150
2019-07-05
2019-07-05
6
2019-07-07
1
80
Civinskas Vincas
Civinsku zirgai
QUANTIC (103)
2019-07-04
12
2019-07-05
8
2019-07-07
1
280
KENTAS (104)
2019-07-04
13
2019-07-06
4
35
2019-07-04
7
2019-07-05
1
150
2019-07-07
7
Civinskite Jūrate
S/K Civinsku žirgai
FOBAS (99)
2019-07-04
1
2019-07-05
10
2019-07-06
1
Dapkevičiūtė Fausta
KPM
DOSKAR (227)
2019-07-06
Dijokaitė Jūratė
Priekulės žirgai
REGENTAS (181)
2019-07-04
9
2019-07-05
17
2019-07-06
Dominauskaite Gabriele
Paringuvis sport horses
TORINO (157)
2019-07-04
2019-07-05
2019-07-05
6
2019-07-07
4
20
HAITI (158)
2019-07-04
12
2019-07-05
2019-07-07
11
2019-07-05
5
Dubickaite Vaidile
convivo
2019-07-04
4
45
2019-07-05
2
55
2019-07-07
3
100
2019-07-04
2
110
2019-07-05
8
2019-07-07
9
Dulevičiūtė Jogailė
Nausodės žirgai
2019-07-04
25
2019-07-05
20
2019-07-06
13
Dužinas Šarūnas
Horsemarket
INVISIBLE (164)
2019-07-04
17
2019-07-05
18
2019-07-06
3
15
2019-07-06
Dzenīte Kate
JSK Kriķi
DRONGO (127)
2019-07-04
7
2019-07-05
4
2019-07-06
1
Dziaukstaite-Tamosaite Egle
Kurtuva
ARDAS (184)
2019-07-04
Egendorfa Unda
Equestrian sports club Demora
RED GRACE (208)
2019-07-04
18
2019-07-05
29
2019-07-06
21
Endzinaite Beatrice
Zigmo žirgai
2019-07-04
5
10
2019-07-05
2
15
2019-07-06
5
15
2019-07-06
Fiodorovaitė Laura
Zigmo žirgai
SANREMO (120)
2019-07-04
7
2019-07-05
13
2019-07-06
6
PICASSO (121)
2019-07-04
13
2019-07-05
6
2019-07-06
2
75
Gabalis Justas
V. Urbono žirgai
JORN (168)
2019-07-04
8
2019-07-05
4
45
2019-07-07
5
50
Gaigalas Kostas
UAB Lietuvos žirgynas
JEWEL W (147)
2019-07-04
4
45
2019-07-05
5
20
2019-07-07
9
HAPTENAS (148)
2019-07-04
13
2019-07-05
4
60
2019-07-07
6
Galdikaitė Ainė Marija
Hobby Horse
VILKĖ (66)
2019-07-04
7
2019-07-05
4
2019-07-06
8
Girgensone-Čačka Līva
JSK Mustangs
COR MEUM (179)
2019-07-04
10
2019-07-05
21
2019-07-06
17
Golubkevičiūtė Miglė
Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
CARALIS (172)
2019-07-04
11
2019-07-05
7
2019-07-07
11
Grase Irina
Baltic Equestrian Team
2019-07-07
9
2019-07-06
2019-07-07
8
2019-07-06
Grikienis Irmantas
Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
2019-07-04
3
200
2019-07-05
2019-07-07
4
400
2019-07-05
1
2019-07-04
15
2019-07-05
2019-07-07
6
2019-07-05
4
Grosmanaitė Ieva
Vedauta
WEGA (71)
2019-07-04
6
2019-07-05
2
2019-07-05
22
2019-07-06
14
Gutkauskas Danielius
D.G Horses
CORWINIO (154)
2019-07-04
3
75
2019-07-05
6
2019-07-07
3
120
2019-07-04
22
2019-07-05
2019-07-07
7
2019-07-05
7
CENDILA (156)
2019-07-04
16
2019-07-05
2019-07-07
13
2019-07-05
3
Indrišiūnaitė Neringa
Tobulas Žirgas
2019-07-04
15
2019-07-05
5
10
2019-07-04
5
10
2019-07-05
2019-07-07
10
Janavičiūtė Gaudenė
Smalininkų žirgai
GAZELĖ (29)
2019-07-04
10
2019-07-05
13
2019-07-07
7
2019-07-04
13
2019-07-05
12
2019-07-07
4
15
2019-07-07
6
Jankauskas Tadas
TRJSporthorses
ČEKIS (89)
2019-07-06
11
Jokubaitis Naglis
SK Audruvis
ROSTOK (15)
2019-07-04
4
10
2019-07-05
28
2019-07-06
9
Joniškis Robertas
.
PARCO (32)
2019-07-04
14
2019-07-05
17
2019-07-06
8
2019-07-04
9
2019-07-06
Juknienė Rūta
JK Kurtuva
HIATAS (76)
2019-07-04
14
2019-07-05
7
2019-07-06
2
Juraša Ilona
Burtnieku Zirgaudzētava
LAVELLA (86)
2019-07-04
13
2019-07-05
8
2019-07-06
3
CHAMER (108)
2019-07-04
12
2019-07-05
23
2019-07-06
16
Kasiulytė Viltė
Nso Sport Horses
KAREL (136)
2019-07-04
1
40
2019-07-06
2
75
Kisielienė Ingrida
JK Kurtuva
ASHLEY (77)
2019-07-04
2019-07-05
20
2019-07-06
8
Klimovaitė-Benetė Laura
Priekulės žirgai
2019-07-04
5
10
2019-07-06
12
Kliukaitė Giedrė
Jusaičių žirgai
2019-07-04
13
2019-07-05
2019-07-06
9
Krumina Ilze
JSK EquiLat
KIRA (125)
2019-07-04
2019-07-04
2019-07-05
27
Kulaga Pavel
Tiraines Stalli
LYRIC G (188)
2019-07-04
2019-07-06
20
Kuprijanov Serafim
Malinausku zirgai
2019-07-04
13
2019-07-04
10
2019-07-04
5
2019-07-04
3
15
Kuprijanova Marija
Malinausku zirgai
2019-07-04
5
10
2019-07-05
5
10
2019-07-06
9
2019-07-04
2019-07-05
2019-07-06
2019-07-04
2
2019-07-04
2
25
2019-07-05
11
2019-07-05
8
2019-07-06
4
2019-07-06
2
25
2019-07-04
8
2019-07-04
4
10
2019-07-05
1
2019-07-05
1
40
2019-07-06
5
2019-07-06
3
15
Labenskyte Ieva
Zigmo žirgai
KENTAS (119)
2019-07-04
5
2019-07-05
10
2019-07-06
4
2019-07-06
Line Anna
D.G horses
CLARIMOOS (152)
2019-07-04
12
2019-07-05
12
2019-07-06
9
Liuimaite Saule
Vilnius
REGATA'S (185)
2019-07-04
12
2019-07-04
10
2019-07-05
5
10
2019-07-07
2
150
Luse Alise
Equestrian sports club Demora
DZOANA (205)
2019-07-04
3
2019-07-05
3
2019-07-06
9
Macevičius Iginas
Audruvis
2019-07-04
1
150
2019-07-05
10
2019-07-07
12
WIDIUSZ (25)
2019-07-04
14
2019-07-05
14
2019-07-07
11
2019-07-04
4
10
2019-07-06
13
2019-07-04
2019-07-06
3
45
2019-07-05
Maižeikytė Dija
Priekulės žirgai
RA (183)
2019-07-04
15
2019-07-05
16
2019-07-06
6
Makarauskas Ignas
BHZAA
DALASAS (49)
2019-07-04
6
2019-07-05
1
40
2019-07-06
2019-07-04
2
25
2019-07-05
2
25
2019-07-06
7
BEBE (52)
2019-07-04
3
75
2019-07-05
4
20
2019-07-07
10
Makarauskene Elena
BHVZAA
DALASAS (49)
2019-07-07
14
2019-07-07
3
25
Makauskaitė Paulina
Horsemarket
NAMIRO (171)
2019-07-04
2
25
2019-07-05
4
10
2019-07-06
1
80
Malinauskaitė Gintarė
Hobby Horse
CABERNE (90)
2019-07-04
9
2019-07-05
9
2019-07-07
7
2019-07-04
4
35
2019-07-05
15
2019-07-07
2
300
2019-07-04
13
2019-07-05
9
2019-07-07
8
Marčenkova Nikola
Mēmeles jāšanas sporta klubs
2019-07-04
11
2019-07-05
Masiulytė-Katakinė Jūratė
s/k Civinskų žirgai
CHAN CHAN (106)
2019-07-04
1
40
2019-07-05
8
2019-07-06
2
25
Mažeikytė Ula
Priekulės žirgai
FILARETAS (182)
2019-07-04
14
2019-07-05
10
2019-07-06
Melkina Signe
JSK “EquiLat”
KĀRLIS (159)
2019-07-07
2
40
Metus Žanna
JSK Mustangs
JUBAI (2)
2019-07-04
11
2019-07-05
11
2019-07-07
13
2019-07-06
3
25
2019-07-04
2019-07-04
2019-07-05
19
KABUL (6)
2019-07-04
8
2019-07-06
18
Miežytė Dovilė
JK Kurtuva
2019-07-04
24
2019-07-05
1
40
2019-07-06
20
Milvydaitė Greta
V.Urbono žirgai
ROSSETE (166)
2019-07-04
23
2019-07-05
4
10
2019-07-06
12
Milvydaitė Rūta
V.U. Žirgai
ANNA (167)
2019-07-04
2
25
2019-07-05
7
2019-07-06
1
40
Muktupaule Laine Daila
Latvia
KIRA (125)
2019-07-05
21
2019-07-06
Muraveynik Kirill
Verona, Moscow
2019-07-04
12
2019-07-04
8
2019-07-05
10
2019-07-05
7
2019-07-06
8
2019-07-06
5
10
2019-07-04
14
2019-07-04
11
2019-07-05
12
2019-07-05
9
2019-07-06
11
2019-07-06
8
Nefedjevaitė Aistė
Audruvis
2019-07-04
12
2019-07-05
11
Opulskis Rokas
Anykščių kūno kultūros ir sporto centras
2019-07-04
13
2019-07-05
15
2019-07-06
12
Pakalniškytė Eglė
-
COOKIE (35)
2019-07-04
14
2019-07-05
14
2019-07-06
TEQUILA (36)
2019-07-04
2019-07-04
7
2019-07-06
7
Paškevičius Gediminas
Lietuvos žirgynas
2019-07-04
17
2019-07-05
2019-07-05
6
2019-07-06
Paskevicius Gediminas
Lietuvos zirgynas
2019-07-04
24
2019-07-05
2019-07-07
9
2019-07-05
3
Paškevičius Gediminas
Vilniaus žirgynas
WEGA (71)
2019-07-04
Paulauskiene Kristina
VsI Convivo laisvalaikio centras
LENNOX (202)
2019-07-04
6
2019-07-05
13
2019-07-06
10
Pažėraitė Emilija
KPM
LAISVAS (82)
2019-07-04
20
2019-07-05
12
2019-07-06
4
10
Penka Kalvis
JSK Mustangs
CARĒ (170)
2019-07-04
7
2019-07-05
13
2019-07-06
5
Petraitis Kristupas
SK Audruvis
2019-07-04
2
250
2019-07-05
2019-07-05
4
2019-07-07
2019-07-04
4
150
2019-07-05
2019-07-07
14
2019-07-05
1
2019-07-04
2
110
2019-07-05
2
110
2019-07-07
2
170
2019-07-04
6
2019-07-05
6
2019-07-07
10
2019-07-04
1
130
2019-07-05
1
260
2019-07-07
1
500
BAZILIJUS (226)
2019-07-04
4
45
2019-07-07
Petraitis Matas
S/K Audruvis
2019-07-04
8
2019-07-05
2019-07-07
2
1000
2019-07-05
4
2019-07-04
2
75
2019-07-05
5
30
2019-07-07
8
2019-07-04
10
2019-07-05
2019-07-07
1
1800
2019-07-05
1
Petraitis Matas
Audruvis
GERNINI (161)
2019-07-04
23
Petraitis Matas
s/k Audruvis
LUIZA (198)
2019-07-04
10
2019-07-05
8
2019-07-07
9
Petraitytė Barbora Vėtra
S/k Audruvis
CASPIAN (53)
2019-07-04
4
10
2019-07-05
4
10
2019-07-06
3
45
LEILA (116)
2019-07-04
9
2019-07-05
3
2019-07-06
7
Petrauskaitė Jorilė
Origonas
REGBIS (135)
2019-07-04
17
2019-07-05
8
2019-07-06
2
40
2019-07-06
8
Petravičiūtė Rugilė
Horsemarket
NUMO (57)
2019-07-04
14
2019-07-05
5
10
2019-07-06
4
35
ENJOY (58)
2019-07-04
8
2019-07-05
2019-07-05
5
Pilders Mārtiņš
JSK Zāgkalni
CARDIFF (113)
2019-07-06
2019-07-07
15
2019-07-06
KAVALLO (115)
2019-07-04
20
2019-07-05
2019-07-05
2
Plekavicius Ernestas
-
2019-07-04
22
2019-07-05
16
2019-07-06
11
Pocius Mantas
Priekulės žirgai
REGENTAS (181)
2019-07-04
11
2019-07-05
14
2019-07-06
6
Popova Anastasija
Z/S Tiraines staļļi
LAMBO (207)
2019-07-04
9
2019-07-05
10
2019-07-06
14
Pužauskas Simas
Kauno jojimo ir dziudo mokykla
SOFIA (43)
2019-07-04
9
2019-07-06
1
80
2019-07-07
2
55
CEZI' S (44)
2019-07-04
16
2019-07-06
15
Račkauskaitė Alma
LSMU Gyvulininkystės institutas
2019-07-04
9
2019-07-05
3
15
2019-07-06
6
2019-07-04
2019-07-05
2019-07-06
Rasmussena Elizabete
JSK Zāgkalni
CHAKKATO (109)
2019-07-04
8
2019-07-05
17
2019-07-06
9
Rečiūnaitė Justina
Hobby horse
2019-07-04
5
20
2019-07-05
1
80
2019-07-07
1
260
Reznuka Tatjana
Ropažu jātnieku klubs
ARRIBAS T (199)
2019-07-04
7
2019-07-04
21
Rimkevičius Trojus
Trojaus žirgai
MARSEL (74)
2019-07-04
15
2019-07-05
13
2019-07-06
2019-07-06
Romāne Velta
JSK Kriķi
DRONGO (127)
2019-07-04
10
2019-07-06
11
CULON (128)
2019-07-04
11
2019-07-06
9
2019-07-06
Rulevičiūtė Miglė
JSK Ties Baltija
2019-07-04
5
10
2019-07-05
2019-07-06
24
ANDORS (41)
2019-07-04
3
15
2019-07-05
5
10
2019-07-06
4
20
Rulyte Sandra
None
VĖJAS (63)
2019-07-04
9
2019-07-06
8
2019-07-06
Salatkaite Sofija
NSO
VERDIS (60)
2019-07-04
6
2019-07-05
3
35
2019-07-07
5
30
Samoškienė Brigita
VŠĮ Jojimo sporto klubas ''Bartas''
LEILA (191)
2019-07-04
3
2019-07-04
7
2019-07-05
5
2019-07-05
9
2019-07-06
7
Samušytė Raimonda
UAB Lietuvos žirgynas
PUOKŠTĖ (145)
2019-07-04
2019-07-05
12
2019-07-05
2019-07-06
4
15
HETĖ (146)
2019-07-04
13
2019-07-05
2019-07-05
6
2019-07-06
2
55
Šarka Zigmantas
Z.Šarka equestrian sport club
FRANCO (96)
2019-07-04
2019-07-05
2019-07-05
7
2019-07-07
2019-07-04
2019-07-06
3
35
2019-07-07
5
10
ASTER (98)
2019-07-04
9
2019-07-05
2019-07-07
5
200
2019-07-05
3
Seilius Aleksas
,,Paringuvis sport horses”
KALI (151)
2019-07-04
15
2019-07-05
15
2019-07-07
13
2019-07-04
5
20
2019-07-05
16
Seilius Simas
VsI Convivo laisvalaikio centras
2019-07-04
11
2019-07-05
10
2019-07-06
4
20
Semenkova Sintija
JSK Kriķi
DAKOTA (149)
2019-07-04
12
2019-07-04
1
300
2019-07-05
2019-07-07
3
600
2019-07-05
2
Silinsh Guntars
Mežstrazdini
2019-07-04
19
2019-07-05
2019-07-05
7
IZAAK Z (111)
2019-07-04
15
2019-07-05
13
2019-07-04
5
20
GALANT (193)
2019-07-04
11
2019-07-05
2019-07-05
2
Šipaila Nerijus
NSO Sport Horses
SHELBY (137)
2019-07-04
5
100
2019-07-05
2019-07-07
2019-07-05
4
2019-07-04
4
15
2019-07-05
7
2019-07-07
5
80
2019-07-04
2
25
2019-07-06
1
130
2019-07-04
2
15
2019-07-06
6
CON X (222)
2019-07-04
7
2019-07-05
2019-07-07
10
2019-07-05
1
Šiurna Ignas
Anykščiu sporto centras
2019-07-04
4
2019-07-05
7
2019-07-06
10
2019-07-05
15
Sondore Sandra
Baltic Equestrian Team
LOREAL (189)
2019-07-04
5
2019-07-05
19
Stankevičiūtė Kijera
SK Audruvis
CINZANA (220)
2019-07-04
11
2019-07-05
2
25
2019-07-06
19
DIAMOND (221)
2019-07-04
15
2019-07-05
12
2019-07-06
13
Šveistytė Ugnė
LSMU GI
2019-07-04
10
2019-07-04
7
2019-07-05
9
2019-07-05
6
2019-07-06
10
2019-07-06
7
2019-07-04
9
2019-07-04
6
2019-07-05
2
2019-07-05
2
25
2019-07-06
6
2019-07-06
4
10
Tomasa Marta
Lielceri
LORD N (186)
2019-07-04
11
2019-07-05
7
2019-07-06
1
130
Uogela Paulius
Origonas
JAZMINAS (133)
2019-07-04
11
2019-07-05
2019-07-06
12
Urbonas Benas
Malinausku zirgai
BAMBINA (175)
2019-07-04
1
40
2019-07-05
2
25
2019-07-06
3
35
Vaitkevičienė Greta
Vilartas
SUGARFREE (126)
2019-07-04
4
2019-07-05
15
2019-07-06
8
Valuntaitė Monika
NSO
LOOPING (123)
2019-07-04
11
2019-07-06
6
2019-07-07
7
CANDIDUS (124)
2019-07-04
6
2019-07-05
12
2019-07-07
Vargalytė Jurgita
BH
DEKANAS (42)
2019-07-04
2
2019-07-05
11
2019-07-06
12
Vasiliauskaitė Karolina
Puntuko žirgai
VERMIS (33)
2019-07-04
2019-07-05
2019-07-06
7
2019-07-04
18
2019-07-05
2019-07-07
12
2019-07-05
3
Vasiliauskaitė Monika
S/K Civinskų žirgai
LYGIS (102)
2019-07-04
3
15
2019-07-05
11
2019-07-06
7
Vasiļjevs Markuss Roberts
JSK Mustangs
LANGO (210)
2019-07-04
6
2019-07-04
1
40
2019-07-05
1
2019-07-05
11
2019-07-06
3
EDER (211)
2019-07-04
8
2019-07-04
3
15
2019-07-05
8
2019-07-05
8
2019-07-06
5
2019-07-07
1
60
Vaskunaite Tija
Convivo LC
2019-07-04
6
2019-07-05
8
2019-07-06
3
Veckaitė Ugnė
Veckų žirgai
2019-07-04
1
2019-07-04
1
40
2019-07-05
6
2019-07-05
4
10
2019-07-06
2
2019-07-06
1
40
Venciūtė Gabija
Bitaičių žirgai
QUEEN B (46)
2019-07-04
Vilčinskas Modestas
Horsemarket
OCIANO (176)
2019-07-04
16
2019-07-05
15
2019-07-06
6
Viršilaitė Agota
Zigmo žirgai
2019-07-04
3
2019-07-05
8
2019-07-06
6
2019-07-06
Viskantaitė Ieva
Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2019-07-06
2019-07-07
5
10
2019-07-06
1
60
Vitkauskaitė Austėja
TRJSportHorses
2019-07-06
13
PERLA (88)
2019-07-06
14
Yndestad Helene Isabell
SK Audruvis
TIK TAK (160)
2019-07-04
4
10
2019-07-05
3
15
2019-07-06
2
55
GERNINI (161)
2019-07-05
1
40
2019-07-07
3
35
2019-07-04
2019-07-06
2019-07-05
26
Žadeikytė Austėja
Zigmo žirgai
HARIS (117)
2019-07-04
9
2019-07-05
9
2019-07-07
7
Zakarevičius Linas
JSK Eskadronas
CATALINA (212)
2019-07-04
15
2019-07-06
10
CHOREZMAS (213)
2019-07-04
28
2019-07-05
30
2019-07-06
17
Zalte Tereze
Zirgaudzētava Kocēni
2019-07-04
8
2019-07-05
13
2019-07-07
6
Zigmantavičiūtė Doma
-
COUVAINS (143)
2019-07-04
16
2019-07-05
10
2019-07-06
Zomera Kristina
JSK Mustangs
2019-07-04
8
2019-07-05
10
2019-07-07
6
2019-07-04
8
Zujute Beatrice
Kauno rajono dziudo ir jojimo mokykla
LENINAS (72)
2019-07-04
7
2019-07-05
6
2019-07-07
8
Zybartaitė Gabija
S/K Civinkskų žirgai
DIONA (107)
2019-07-04
19
2019-07-05
3
15
2019-07-06
15

Number of Riders: 153

Number of Horses: 210

The sum of prizes: 12 790.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-102018-1, AUDRUVIS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl