Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Audruvis Champions Tour 2021 - IInd stage
SK Audruvis , 2021-07-23/25

No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Aavik Urve Tallinna RSK
S
None
2. Absalon Annika Pärnumaa RSK
2008 (JM.)
none
3. Adamovica Una RJSK
2001 (MJ.)
none
4. Adamsone Gundega Brocenu un Saldus JK
S
none
5. Adler Birgit Valgeranna Ratsaspordiklubi
2004 (J.)
2348
6. Aleksejevs Nikita Sport de lux
2005 (J.)
None
7. Amontaite Emilija Žirgo Ranca
2006 (JM.)
None
8. Ane Annija JK Erceni
2004 (J.)
none
9. Anttalainen Ella Bitaiciu žirgai
2003 (J.)
123
10. Araja Adriana Anna ZBZ Premium Club
2004 (J.)
-
11. Asare Katrina JSK Princis
2004 (J.)
none
12. Augustis Raimundas R ir R žirgai
ne
13. Austvika Gabriella ZBZ Premium Club
2003 (J.)
150503-22465
14. Baltrušaityte Vitalija -
S
-
15. Bataitis Aivaras Tautiniu žirgai
S
Ne
16. Beilmann Karita Valgeranna RSK
2006 (JM.)
none
17. Berzina Maruta JK Erceni
S
None
18. Beržonskyte Kamile PVhorses
S
ne
19. Birzule Roberta JJSK Mezdruvas
2008 (JM.)
none
20. Boka Loreta JK Erceni
S
none
21. Bralena Odrija Roberta JJS
2007 (JM.)
-
22. Brice Anete Eminent Sport Club
S
none
10177834
23. Bricis Girts Sport de lux
S
None
24. Bricis Girts
25. Brokane Baiba Jsk princis
2007 (JM.)
None
None
26. Buciene Daiva None
S
None
27. Burgyte Laura Hobby horse
2010 (Mł.)
-
28. Buša Elza RJSK
2005 (J.)
-
-
29. Busa Mara RJSK
2007 (JM.)
Non
30. Butane Luize Gabriela A/S Agrofirma Tervete
2011 (Mł.)
none
31. Butkus Giedrius Bitaiciu zirgai
S
none
32. Butkute Neda individualiai
2006 (JM.)
nera
33. Cakstina Anna Equestrian sports club Demora
2006 (JM.)
170506-21640
34. Civinskas Lukas S/K Civinsku žirgai
S
35. Civinskas Vincas S/K Civinsku žirgai
S
36. Civinskite Jurate S/K Civinsku žirgai
S
none
37. Dage Liga Biedriba Usins
2005 (J.)
none
38. Dagile Paula Young riders school
2006 (JM.)
140706-21599
39. Darmudasa Marija Klera Young Riders School
2011 (Mł.)
150611-22485
40. Dementjev Vitali Rebala Stables
2002 (MJ.)
None
10219036
41. Dreimane Tina JJSK Mezdruvas
2003 (J.)
none
42. Dzirniece Karlina JJS Kleisti
2010 (Mł.)
none
43. Dzirniece Patricija Riga Rider?s club
2011 (Mł.)
none
44. Egendorfa Unda Equestrian sports club Demora
S
290892-11639
45. Egle Kristine TOP SPORT
S
none
46. Eigminaite Beatrice Lietuvos Žirgynas
S
none
47. Espenberg Maria Valgeranna RSK
2008 (JM.)
none
48. Fiodorovaite Laura Horsemarket
2005 (J.)
none
49. Freiberga Anete Brocenu un Saldus JK
2008 (JM.)
-
50. Gabalis Justas V. Urbono žirgai
S
none
51. Gaidelyte Ieva Malinausku žirgai
2007 (JM.)
none
52. Gaidelyte Ieva Malinausku žirgai
2007 (JM.)
60702222906
53. Gaigalas Kostas UAB Lietuvos žirgynas
S
Ne
54. Gauraca Sigita AS Agrofirma Tervete
S
none
55. Glazere Paula JSK Kriki
S
none
56. Golubkeviciute Migle Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2002 (MJ.)
Ne
57. Grigaliuniene Gabija Telšiu jojimo klubas
2000 (MJ.)
0
58. Grinvalde Sofija Z/S Lielceri
2001 (MJ.)
none
59. Gromova Kristiana JSK Princis
2006 (JM.)
None
60. Grosbaha Luize SIA KIRPJI
2008 (JM.)
n/a
61. Grosbahs Kristaps SIA KIRPJI
S
n/a
62. Grosmanaite Ieva Puntuko žirgai
S
63. Grumskas Dominykas Malinausku žirgai
2010 (Mł.)
none
64. Gustsone Laura Sport de Lux
S
None
65. Gutkauskas Danielius D.G Horses
S
-
66. Gutkauskiene Laima D.G. Horses
S
-
67. Heislere Anna Brocenu un Saldus JK
2005 (J.)
-
68. Izmailova Marina Baltas Mustangas
2007 (JM.)
nera
69. Janele Agnija Golden Equestrian Club
S
none
70. Janena Vineta Sport de lux
2000 (MJ.)
None
71. Jankauskas Tadas TRJ horses
S
-
72. Jankauskas Tadas TRJ Horses
S
none
73. Jankauskiene Rugile TRJ Horses
S
None
74. Jansone Marta Equestrian sports club Demora
2007 (JM.)
none
75. Jaseliunaite Andreja PVhorses
2008 (JM.)
-
76. Jaudženyte Rimante Telšiu jojimo klubas
2010 (Mł.)
None
77. Jaudženyte Saule Telšiu jojimo klubas
2007 (JM.)
14848742
78. Juhansoo Martina Valgeranna RSK
2006 (JM.)
none
79. Jukniene Ruta TRJ Horses
S
none
80. Juraša Ilona Burtnieku Zirgaudzetava
S
10198240
81. Jurjane Tija Alise Baltic Equestrian Team
S
None
82. Kadeka-Harkova Linda Tiraines z/s
2005 (J.)
+37120602151
83. Kaimina Elina JSK “Princis?
S
None
84. Kaleda Tautvydas ELPI HORSE
2000 (MJ.)
Non
85. Karklina Nellija Anna SK Vetiactive
2007 (JM.)
none
86. Kascenas Vilius D.G Horses
2008 (JM.)
Lietuvos
87. Kasiulyte Vilte NSO Sport horses
S
39711160546
88. Katkovska Ance Anna Young Rider's School
2005 (J.)
none
89. Kelmere Katrina ZS Zagkalni
2008 (JM.)
040608-21598
90. Kisieliene Ingrida JK Kurtuva
S
none
91. Kisieliute Guste JK, Kurtuva
2010 (Mł.)
-
92. Kivkucane Rendija SIA VALMET
S
none
93. Klausuts Aleksandra Burtnieku Zirgaudzetava SIA
S
LV
94. Klavina Aleksa Laura JSK Lejnieki
2005 (J.)
none
95. Kliesmete Krista JJS
S
none
96. Kluce Alise JSK Telfas
2007 (JM.)
None
97. Krumina Liene Young riders school
S
none
98. Krumina Liga JSK Telfas
S
None
99. Kukle Nikola ZBZ Premium Club
2006 (JM.)
none
100. Lamberte Luize Z/S Tiraines stalli
2006 (JM.)
None
101. Latkauskaite Auste Kauno raj Dziudo ir plaukimo mokykla
2008 (JM.)
None
102. Latkauskiene Dalia Kauno raj Dziudo ir plaukimo mokykla
S
None
103. Lavrentjeva Anna Brocenu un Saldus JK
2015 (Mł.)
-
104. Leinerte Laura Luize Riga Rider?s club
2003 (J.)
none
10110957
105. Leja Maira SIA MonReCor
S
none
106. Leja Maira SIA MonReCor
S
none
107. Leja Maira SIA MonReCor
S
None
108. Levcenoka Agate Princis JSK
2004 (J.)
none
109. Lipšans Karlis Z/s Lielceri
2004 (J.)
140104-20031
110. Liuimaite Saule Vedautos sporto klubas
2004 (J.)
17007
111. Liutkeviciute Vaiva Malinausku žirgai
2006 (JM.)
none
112. Lõhmus Carola Valgeranna RSK
2007 (JM.)
none
113. Lukyte Eleja Žirgo Ranca
S
49502031119
114. Luse Alise Equestrian sports club Demora
2007 (JM.)
110507-21636
115. Makarauskas Ignas BHZAA
2004 (J.)
17001
116. Makarauskene Elena BHVŽAA
S
10079996
117. Makauskaite Paulina Horsemarket
S
none
118. Malinauskaite Gintare Hobby Horse
2020 (Mł.)
15054
119. Marcenkova Nikola Liva Memeles jašanas sporta klubs
2005 (J.)
None
120. Martinson Silvia Maria Valgeranna RSK
2008 (JM.)
none
121. Mazberzinš Gustavs Burtnieku Zirgaudzetava
S
1
122. Mazrimaite Ruste Asociacija Žirgija
2009 (JM.)
nera
123. Melkina Signe JSK “EquiLat?
S
None
124. Mets Loore Valgeranna RSK
2007 (JM.)
none
125. Mikenas Erlandas Vedautos sporto klubas
S
None
126. Mikulevic Aja Žagares kentauru klubas
2009 (JM.)
127. Mikutiene Kristina V. Urbono žirgai
S
-
128. Närep Kertu FenEst Equestrian
2007 (JM.)
60707067072
129. Närep Kippen FenEst Equestrian
2004 (J.)
60402241424
10197584
130. Navickaite Ieva Lietuvos žirgynas
2009 (JM.)
None
131. Nefedjevaite Aiste Audruvis
S
none
132. Nikolajevs Kristians JSK Princis
2004 (J.)
None
133. Oleary Emilija Civinsku žirgai
2008 (JM.)
none
134. Oše Stella Eminent Sport Club & Horses
2008 (JM.)
None
135. Ošeniece Estere Golden Equestrian Club
2004 (J.)
none
136. Ots Ivo FenEst Equestrian
S
none
137. Paananen Kati SKURA RY
S
-
138. Palcech Kleopatra Baltas Mustangas
2006 (JM.)
139. Palma Guna Sport de lux
2007 (JM.)
None
140. Pareiza Monta Brocenu un Saldus JK
S
-
141. Paula Dakša Deina Jsk Princis
2007 (JM.)
None
None
142. Peikštenyte Beatrice Žagares Kentauru klubas
2004 (J.)
none
143. Penele Laura Riding Centre Lielceri
S
none
144. Petersone Liga JSK Princis
2018 (Mł.)
1
145. Petersone Madara JSK Princis
2004 (J.)
.
146. Petersons Peteris JSK Princis
2004 (J.)
none
147. Petraitis Kristupas SK Audruvis
S
none
148. Petraitis Kristupas SK Audruvis
S
none
149. Petraitis Matas SK Audruvis
S
None
150. Petraityte Barbora Vetra Audruvis
2005 (J.)
None
151. Petraviciute Rugile Horsemarket
2003 (J.)
n
152. Pikane Paula Z/S Lielceri
2003 (J.)
none
153. Pikunaite Vilte TRJ horses
2006 (JM.)
-
154. Pildere Magdalena JSK Z?gkalni
2004 (J.)
LV5035776
155. Pilders Martinš AS Agrofirma T?rvete
S
230399-10119
156. Pilmane Elina JSK Lejnieki
2009 (JM.)
none
157. Pitrenaite Emanuela Nemuno žirgynas
2007 (JM.)
Nera
158. Plekavicius Ernestas -
2019 (Mł.)
ne
159. Poceviciute Aurika Ritos Gendvilaites žirgai
2004 (J.)
60412031284
160. Pociunaite Juste SK Audruvis
S
+37069918307
161. Pocius Viktoras V.U žirgai
2003 (J.)
none
162. Poikane Dinija Z/s Lielceri
S
none
163. Pope Ieva z/s Tiraines stalli
S
none
164. Purga Lenna FenEst Equestrian
2009 (JM.)
none
165. Putnik Jacqueline Saare Ratsakeskus
2005 (J.)
none
166. Pužauskas Simas Pužausku Žirgai
S
none
167. Racina Keitija Baltic Equestrian Team
S
none
10142657
168. Ragovska Adele AS Tervete
2004 (J.)
none
169. Raide Jessica FenEst Equestrian
S
none
170. Rasmussena Elizabete JSK Zagkalni
2000 (MJ.)
None
171. Rastostsenkova Anna Tondi RSK
2003 (J.)
2677
10212704
172. Reinholde Elizabete Young Riders school
S
none
173. Rimkute Andreja Asosijacija Žirgija
2008 (JM.)
nera
174. Riomar Rebecca FenEst Equestrian
2004 (J.)
None
10197757
175. Roomet Romi Emily SA Tallinna RK
2006 (JM.)
none
176. Rozite Anete Young riders school
2008 (JM.)
LV
177. Rudele Madara JSK EquiLat
2001 (MJ.)
none
178. Šackute Migle Horsemarket
2005 (J.)
.
179. Šakurovs Aleksandrs RJSK
S
None
180. Salmina Anna JSC ''Kaijas''
2009 (JM.)
LV4775143
181. Samoškiene Brigita Convivo
S
None
182. Samušyte Raimonda UAB Lietuvos žirgynas
S
Ne
183. Šedžiute Aleksandra PVhorses
2007 (JM.)
-
184. Seilius Simas Vši Convivo l.c.
S
ne
185. Semenkova Sintija JSK Kriki
S
none
10080131
186. Shellere Anna JSK Telfas
S
none
10097740
187. Šipaila Nerijus NSO Sport horses
S
38609081504
188. Šiurnaite Liepa Ievos Šiurnes ukis
2009 (JM.)
none
189. Skabeikyte Patricija Civinsku žirgai
2006 (JM.)
none
190. Šnirpunaite Emilija Malinausku žirgai
2008 (JM.)
-
191. Sondore Samanta JSK Telfas
2010 (Mł.)
None
192. Sondore Sandra Baltic Equestrian Team
S
-
193. Sporychina Samanta V. Urbono žirgai
S
14141417
194. Stabina Annija Eliza RC Usins
2004 (J.)
PA0633408
195. Šternberga Jasmina JSK Telfas
2008 (JM.)
None
196. Štrimaityte Barbora Priekules žirgai
2008 (JM.)
Nežinom
197. Subaciute Diana NSO Sport horses
S
none
198. Tankunas Aurimas Audruvis
S
none
199. Taraityte Kamile Tobulas Žirgas
2004 (J.)
none
200. Timofejevas Aleksiejus Hobby horse
S
12345
201. Timofejevas Aleksiejus Hobby Horse
S
10079816
202. Tishler Liis RK Ruila Tall
None
10185902
203. Tomanovica-Barone Odrija Brocenu un Saldus JK
2011 (Mł.)
None
204. Tomingasa Helena JSK Equilat
2002 (MJ.)
270702-22451
205. Trauberga Agate Golden Equestrian Club
2006 (JM.)
none
206. Treija Eliza Elva JSK Kriki
S
None
207. Urbonas Valdas Lankupiai
S
'
208. Užgalyte Ugne Audruvis
2003 (J.)
none
209. Vaht Kristhel Pärnumaa RSK
S
none
210. Vaicenaite Lina Ritos Gendvilaites žirgai
2000 (MJ.)
None
211. Valackaite Julija Civinsku žirgai
2004 (J.)
none
212. Valaitiene Ernesta Kadagiu slenio žirgai
S
None
213. Valaityte Tija Kadagiu slenio žirgai
2004 (J.)
214. Valuta Sandra Baltas Mustangas
S
Nera
215. Vancauskaite Karolina JK, Kurtuva
2002 (MJ.)
none
216. Vaškunaite Tija Convivo LC
2006 (JM.)
-
217. Venciute Gabija Bitaiciu žirgai
S
none
218. Vetra Evelina JSK Princis
2005 (J.)
.
219. Vildava Marta JSK Princis
2006 (JM.)
1
220. Vilemse Mia Snowdropa Dragona Beocenu un Saldus JK
2011 (Mł.)
-
221. Vismeris Ricardas V. U. Žirgai
S
Ltu
222. Volungenaite Viktorija Puntuko Žirgai
S
223. Yndestad Helene Isabell SK Audruvis
S
None
224. Zalte Tereze Golden Equestrian Club
S
none
225. Zarina Amanda JSK EquiLat
2004 (J.)
None
226. Zigmantaviciute Doma Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2003 (J.)
None
227. Zvilna Helena Anna ZS T?RAINES STA??I
2006 (JM.)
NONE
228. Žydelyte Adele Tobulas Žirgas
2008 (JM.)
none
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

21

ABSOLVENTS POK LAT 01.05.2021 kastratas širma/kuc:Pony F: Amareto
M: Mirga
None LV001000001808
2.

22

ADELANTO LS LAT 2015 kastratas bera/170 F: Alfanss
M: Delfinija
LV001900001607 0000027171
3.

23

ADELE WEST LAT 2012 kumele bera/170 F: Arpeggio
M: Madonna
None None
4.

221

ADELINA Oldenburg Jumper EST 2016 kumele bera/160 F: Adlantico As
M: Golden Art
EE276214316 EE276214316
5.

291

AKROPOLE LS LAT 2009 kumele bera/165 F: Avellynus
M: Kegija
none none
6.

24

ALADINA LS LAT 2016 kumele bera/167 F: Aromats
M: Renda
428001000003696 0000028058
7.

25

ALBERVILLA LATVIAN LAT 2016 kumele bera/170 F: AROMATS
M: Flinta
LV001000003678 LV001000003678
8.

26

ALI BABA Baltijos Hanoveris LTU 2016 kastratas tamsiai širma/170 F: Velvet
M: Argentina
Nera 035101
9.

329

ALSYTIS ŽEMAITUKAS LTU 2008-05-18 kastratas kita/kuc:140 F: Agentas
M: Klasika
LTU008001551808 005608
10.

27

ALTAS VIET.ARKL. LTU 2014 kastratas tamsiai bera/160 F: ARAS
M: FELICIJA
LTU008000057614
11.

28

AMADEJA LATVIAN LAT 2017 kumele bera/165 F: Aromats
M: Flinta
LV LV001000003953
12.

29

AMARETAS Vietiniai Arkliai LTU 2011 kastratas bera/- F: -
M: -
- 030862
13.

234

ANDIAGO Z ZANG NED 2014 kumele bera/. F: Andiamo Z
M: Celeste Z/Carthago
. .
14.

30

ANTEJS Latvian Warmblood LAT 2006 kastratas bera/172 F: Atrejs
M: Titurga
none none
15.

210

ANTONIO NONE EST 2016 kastratas širma/kuc:148 F: none
M: none
EE724113816 724907000011150
16.

13

APOLLO E LS LAT 2016 kastratas tamsiai bera/175cm F: Alegro
M: Legacia
None 428001000003805
17.

31

ARAFAT IP EST 2003 kastratas balta/kuc:142 F: Anakee
M: Roosa
none EE401000524603
18.

32

ARFAS Vietiniai Žirgai LTU 2015-07-12 kastratas širma/160 F: -
M: -
LTU008000020815 LTU008000020815
19.

33

ARFIJA LVJ LAT 2016 kumele bera/168 F: Aromats
M: Regula
1 LV001000003555
20.

34

ARGENTUM Baltijos Hanoveris LTU 2015 kastratas tamsiai bera/172 F: Cassander V'T KL. Asdonk Z
M: Argentina L
- 032435
21.

35

ARONIA LAT LAT 2008 kumele bera/164 F: Antonio
M: Azora
none LV050270950006
22.

320

ARONIJA ŽEMAITUKAS LTU 2014 kumele bera/kuc:135 F: Spartakas
M: Anika
LTU003210105914 030330
23.

245

ASHLEY MECKL GER 2001 kumele bera/- F: Anrit
M: Internista
DE427 270445201
24.

36

ASTRO LENKU LTU 2012 kastratas sarta/1 71 F: hingis
M: astra
ne ne
25.

37

ATTICUS WARM BLOOD LAT 2013 kastratas sarta/135 F: Octavio
M: Galagonya
none none
26.

38

ATTICUS LJ LTU 2017 eržilas tamsiai bera/166 F: Velvet
M: Argentina
. .
27.

179

AVALANŠ LS LAT 2012 kastratas bera/170 F: Anytime Picobello Z
M: Vera
LV001900000729 0000023880
28.

14

AZTEC DE KOEKENHUYZE SELLE FRANCE EST 2010 kastratas širma/mk:165cm F: Fusain Du Dufey
M: Eclipse Van Koekenhuyze
none 106VB31
29.

39

BAIRONAS BH LTU 2012 eržilas širma F: Bacardi
M: Lora
none
30.

180

BALTIC GUCCI L SK LAT 2016 kumele sarta/168cm F: B Captain Norman
M: Geiša
LV001000003675 LV001000003675
31.

40

BARCATTO HOLST GER 2017 kastratas bera//// F: ///
M: ///
// //
32.

41

BARSELO BH LTU 2016 kastratas širma/163 F: Velvet
M: Barselona L
. .
33.

266

BEATRISE LS LAT 2012 kumele bera/170 F: Bonoparte LV
M: Kadiljera
LV001000001683 None
34.

42

BEBE HOLSTEIN GER 2007 kumele tamsiai bera/165 F: Baloubet du Rouet
M: Werola
DE431310518207 104QA60
35.

328

BELA VIETINIS PONIS LTU 2014.05.07 kumele rusva/kuc:kuc:ku F: No
M: No
LTU008000061914 038564
36.

43

BELLA VIET.ARKL. LTU 2013 kumele palomino/mk:154 F:
M:
none -
37.

181

BELLA DE PARIS OLD LAT 2014 kumele bera/166 F: Balou du Rouet
M: Parisa
X
38.

44

BILDUKAS ŽEMAITUKAI LAT 2013 kastratas juodbera/kuc:145 F: Biplanas
M: Daiga
none - -
39.

331

BLANCH HOLSTEINER LTU 2016 eržilas bera/171 F: Barcley
M: Leslie
none DE421000126216
40.

45

BOLEYN BHANN LTU 2016 kumele bera/// F: Boržomis
M: ///
// //
41.

46

BONAPARDAS BALTIC HANNOVER LTU 2012.04.13 kastratas balta/170 F: Bacardi
M: Holandia
LTU006490044012 022038
42.

47

BORDO LWB LAT 2016 kastratas širma/175 F: Baironas
M: Gabija
none none
43.

48

BRING IT ON NORSK VARMBLOD NOR 06.09.2011 kumele juodbera/168 F: Cabachon
M: Bim Ess
105DC57 578011020114520
44.

49

BROWNHALL CHARLIE CONNEMARA IRL 2009 kastratas širma/kuc:149cm F: Shannonside Kilmore Jacob
M: Kildromin Trixie
EE372134109 -
45.

358

CABALETTA Springpferdezuchtverband Olden LAT 2008 Mare bay F: Collado
M: Atlanta
DE418181347808
46.

182

CACREPE LITHUANIAN LTU 2016 kumele sarta/165 F: chacco's Rebbel
M: x
123 123
47.

359

CAESAR F:
M:
48.

338

CAILASA LV LAT 2014 kumele bera/168 F: Corrwico
M: Gabija
LV001000002949 -
49.

183

CAISSON HOLSTEINER LTU 2017 kastratas tamsiai širma/165 F: colman
M: westlight
nera 276421000171917
50.

229

CALGARY DU SEIGNEUR N.SALMINŠ LAT 2008 kastratas širma/170 F: Bentley Van De Heffinck
M: Quasibelle Du Seigneur (R.O.)
BE00700044579 UELN 056007000C44579
51.

184

CALINA LWB LAT 2015 kumele širma/166 F: Calinaro
M: x
x X
52.

50

CALVIN D'OR Baltic Hannoverian LTU 2012 kastratas bera F: Coupe D'Or
M: Bacara
none
53.

51

CAMBODSCHA HANN GER 2014 kumele bera/165 F: Chatender
M: Cara Mia
DE 431310706014 2764313107060149
54.

52

CAMPARI W WESTFALIAN LTU 2009 kumele bera/172 F: Caproni
M: Ololique
DE441411355209 DE441411355209 105EW98
55.

53

CANDANZ DE NYZE Z Z LTU 2013 kastratas sarta/167 F: CANABIS Z
M: L-CANTATE
056015Z55745413
56.

281

CANDOUR ESQUI Estonian Sporthorse EST 2013 eržilas bera/166 F: CADEAU DE MUZE
M: KARLIENTJE DE MUZE
EE233106313 23300113A240111
57.

185

CAPRICHIO Lietuvos Jojamasis LTU 2017 kastratas širma/- F: Charazaj MG
M: -
- 037404
58.

356

CARALISTA DE ROMBINE LW LAT 2016 kumele bera/176 F: Carpacco ll
M: Colombine
- -
59.

54

CARDEMON LATVIJAS LAT 2014 kastratas bera/167cm F: Chicos Son
M: Fiesta
none 0000026270
60.

55

CARELLA Baltic Hanoverian LTU 2016 kumele tamsiai bera/162 F: Carleone
M: Branlou
none 035007
61.

56

CARLA D?OR Baltic Hannoverian LTU 2012 kumele širma/170 F: Coupe D?Or
M: Bianka
None -
62.

238

CARLEONE KWPN NED 2011 eržilas sarta F: Casall
M: Nizza VIII
None
63.

178

CARLONI HOLST LAT 2014 kastratas tamsiai bera/168 F: Catoki
M: Zora XXIII
x x
64.

57

CARLORD KWPN LAT 2007 kastratas širma/170 F: Landlord
M: Indoctro
None None
65.

310

CARLOSS LWB LAT 2016 kastratas bera/163 F: Caraoki
M: Caleone
LV001000003427 LV001000003427
66.

58

CARMENTOS DE MAR LW LAT 2016 kastratas sarta/165 F: Carpaccio II
M: Carmensine
None 0000027802
67.

186

CARNEO OLD LAT 2015 kastratas širma/168 F: Corall
M: Aravija
none 27641810079315
68.

313

CARRAGH LADY CONNEMARA EST 2007 kumele bulana/kuc:146 F: Robe Earl
M: Peril
EE372230707 M2-372100400018905
69.

243

CARTHAGA IL PALAZZETTO SI LAT 2010 kumele sarta/175 F: Calido
M: Carlita Z
none 380007000141414
70.

59

CARTOUCHE V/D SMOCKELAERSHOEVE KWPN LAT 2007 eržilas bera/166 F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Wilandra
1 528210002003598
71.

351

CASADRO VAN'T GELUTT Z ZANG BEL 2010 kastratas sarta/178 F: Casado Van't Gelutt Z
M: Perhaps vh Molenvondel
- -
72.

366

CASANOVA BH LTU 2015 kastratas sarta/174 F: Carleone
M: Bette
LTU006490063115 -
73.

60

CASIRIUS H // GER 2016 kastratas bera/// F: /
M: /
// //
74.

242

CASPIAN HOLS POL 2012 kastratas tamsiai bera F: Cormint
M: None
DE421000089012 -
75.

276

CASTELLA LV LTU 2016 kumele bera/No F: Couvains
M: Bianka
None None
76.

187

CAVALIER Estonian Sport Horse LAT 2010 kastratas bera/168 F: Cumberland
M: Passadena
233002800047610 233002800047610
77.

61

CAYADO CHANCE HOLS GER 2016 eržilas bera/171 F: Cayado
M: Espanola
- DE421000173416
78.

62

CEDRIK Lietuvos Jojamasis LTU 2016 kastratas bera/166 F: CASSANDER Z
M: Miss MoneyPenny
LTU005170177816 035694
79.

355

CEILONA BH LTU 2005 kumele bera/167 F: Cisco
M: Veliuona
LT005490016305 LT005490016305
80.

63

CENDRASINE LWB LAT 2011 kumele sarta/170 F: Centuryo
M: Carmensine
None Latvian
81.

267

CENTOSS LWB LAT 2014 kastratas bera/170 F: Pommerance
M: Savana
None None
82.

64

CESAR DU MEDOC SELLE FRANCE FRA 2012 kastratas bera/- F: Felton Du Mont
M: Night Madness
EE250133512 -
83.

65

CHADLER OLDENBURGER LAT 2014 eržilas bera/168 F: Chaccato
M: Armina
None None
84.

327

CHAGALL BH LTU 2011 Gleiding darkbay/168 F: Cheres
M: Bagira
Ne 030694
85.

67

CHALLENGER ESH LAT 2012 kastratas širma/176 F: CVR Conte de Cassini
M: Painted Lady
23300112A118011 23300112A118011
86.

289

CHAMPION VOM EIGEN Schweizer Warmblut SUI 2012 kastratas bera/170 F: Corlensky G
M: Inge KB
None None
87.

248

CHARDONNAY LATVIAN LAT 2012 kumele tamsiai bera/168 F: Cardo
M: Dzesika
LV001900000554 LV001900000554
88.

236

CHARLSTON II MG LJ LTU 2016 kastratas bera/165 F: CHARZAJ MG
M: KARMELITA III MG
LTU005170175316 035343
89.

283

CHARLY Estonian Sporthorse EST 2011 kastratas tamsiai bera/166 F: Close Harmony
M: Orlyna
EE233104011 23300111A062111
90.

224

CHARTAGINA OLDENBURGER LTU 2008 kumele juodbera/172 F: CIACOMO
M: ARONJA
DE433330127508 433330127508
91.

269

CHAZMIN LS LAT 2014 kumele širma/168 F: Consensus
M: Jasmin
LV001900001419 none
92.

66

CHECKERS LS LAT 2017 eržilas bera/mk:161 F: Chelders
M: Katalonija
none 0000029187
93.

11

CHEOPS BH LTU 2015 kastratas bera/180 F: Cheres
M: Chartagina
none LTU006490062715
94.

68

CHICO BH LTU 2016 kastratas sarta/165 F: Carleone
M: Blansa
- -
95.

69

CHICO CHIPO LJ LTU 2014 kastratas bera/183 F: Charmeur
M: Amelle
Lru 1329
96.

70

CHIKITA HN LAT 2013 kumele bera/164 F: Cisco
M: De Luxe
LT006490051613 006490051613
97.

71

CHOJUS TRAKENAS LTU 2015 kastratas balta/168 F: Eisfreund
M: Cherpesa
none 032278
98.

72

CHRYSTAL LATVIAN LAT 23.04.2017 kastratas širma/168 F: Consensus
M: Ankara
LV001000003851 LV001000003851
99.

73

CIELAVA LS LAT 2012 kumele sarta/165 F: Calliano
M: Kosmeja
- -
100.

290

CIELAVINA LS LAT 2010 kumele juoda F: Alberts
M: Princese Bine
none
101.

275

CIMONO DE MAISY Poney Francais De Selle EST 2012 kastratas širma/kuc:148 F: Jeunesse De La Rue
M: Syrius De Mai
none 250258500073895
102.

337

CINDY NSO Baltijos Hanoveriai LTU 2017 kumele bera/162 F: Numero Uno
M: Cinderella
none LTU006490077517
103.

308

CIPRA LAT LAT 2011 kumele širma F: Kapteinis Cukurs
M: Pedra
LV001000000716
104.

340

CLARIMOOS HOLST GER 2012 kastratas bera F: Clarimo
M: Isabell XII
DE421000139912
105.

216

CLAUDETTE Z - EST 2011 kumele širma/159 F: Deep Purple
M: Junona
EE428230111 428001000001450
106.

74

CLEA LV LAT 2013 kumele bera/165 cm F: Calano 2
M: Lirika
None
107.

75

COLIBRI LS LAT 2011 kumele bera/167 cm F: Calliano
M: Burgosa
428001000001426 none
108.

76

CONCHITA BH LTU 2015 kumele bera/167 F: Carleone
M: -
- -
109.

307

CONDA LWB LAT 2016 kumele bera/175 F: Caraoki
M: Nolda
None LV001000003422
110.

260

CONNOR-C LJ LTU 2016 kastratas bera/- F: CAPO
M: WILONA'S
none nd
111.

270

CONORE LWB LAT 2013 kumele bera/170 F: Kapteinis Cukurs
M: Notarde Kokarde
None None
112.

77

CONSUELLA Latvijas Siltasinis LAT 23.03.2015 kumele bera/Horse F: Caraoki
M: Charming girl
None LV001000002967
113.

279

CONTHARGOS BLUE OLDBG GER 2010 kastratas sarta F: Conthargos
M: Penny Blue
none
114.

188

CONTICO LS LAT 2015 eržilas bera/. F: Contatour Jp
M: Fonda
. 0000032121
115.

278

CORALS LV LAT 2016 kastratas bera/- F: Caraoki
M: Reida
None None
116.

285

CORNET IMPERIAL Z ZANG LAT 2017 eržilas bera/168 F: Cornet Obolensky
M: Relevante
none none
117.

309

CORNET?S COUNTESS FWB EST 2016 kumele širma/165 F: Cornet Obolensky
M: Sunset II
None 246001H00161202
118.

311

CORNET?S LADY FWB EST 2016 kumele širma/168 F: Cornet Obolensky
M: Aljano?s Lady
None 246001H00161203
119.

78

CORTEZ Latvian Warmblood LAT 2016 kastratas tamsiai sarta/168 F: Carpaccio II
M: Titurga
None None
120.

341

CORWINIO LAT LAT 2014 eržilas bera/168 F: Corrwico
M: LantonZ
//// ///
121.

257

CRACKER BH LAT 2015 kastratas širma/168 F: Carleone
M: Banzuke
none -
122.

79

CRAZY DAISY HANN GER 2015 kumele bera///// F: Clarimo
M: ///
// ///
123.

315

CREME BRULEE Latvijas Siltasinis LAT 11.04.2016 eržilas sarta/162 F: KOLIBRI
M: RUZVELA
none 0000028121
124.

272

CRISTURU HOLST GER 2014 kastratas širma/180 F: Cayado
M: Winchester
DE421000039814 .
125.

80

CUCINELLI BH LTU 2015 kumele bera/167 F: Carleone
M: Cantana
LTU006490063015 033528
126.

240

CULON LVJ LAT 2015 kastratas širma/175 F: Corall
M: Legra
- -
127.

81

CUPIDON Holsteiner Warmblut LTU 2010 kastratas balta/173 F: Cassini I
M: Prissy
DE421000339410 DE421000339410
128.

1

CURBAT LS LAT 2014 kastratas širma/167 F: Corall
M: Ballyhara
none 0000025880
129.

330

DANCER GS Z HOLSTEINER LTU 2016 eržilas bera/- F: Diamant de Semilly
M: -
- -
130.

177

DANCING GRACE LS LAT 2009 kumele sarta/kuc:148cm F: Dancing Boss
M: Gerda
None 428001000001070
131.

176

DARVINS LAT LAT 2011 kastratas tamsiai bera/165 F: Disco
M: Kerolaina
LV001000000214 LV54345
132.

332

DESPERADOS Z ZANGERSHEIDE LTU 2016 eržilas juoda/170 F: Dominator 2000 Z
M: Jordana
none 056015Z55506016
133.

273

DOBILAS TRAK LTU 2010 kastratas bera/. F: Hidrantas
M: Dainora
LTU002520230410
134.

220

DOMINGO LATVIA EST 18.09.2013 kastratas kita/145 F: DOMINO
M: LEDIJA
EE428120813 0000025627
135.

175

DON AMIGO Lietuvos Jojamieji LTU 2010 04 18 kastratas sarta/170 F: DON ANTONIO STAR DE
M: SICILIA
LTU005170106310 014112
136.

252

DYNAMO GRYNAKRAUJIS POL 2014 kastratas tamsiai bera/167 F: Jovellanos
M: Dakana
none 353 2015
137.

174

DZOANA POK LAT 2013 kumele širma/kuc:139 F: Dzimmijs
M: Ankara
LV001000001399 0000025147
138.

367

EARLY BIRD ME HANNOVERANER GER 2014 Mare black/168 F: Emerald van het Ruytershof
M: Kayley DV
DE431316806514 DE431316806514
139.

339

ECHO TRAK LTU 2014 eržilas sarta/168 F: Chromas
M: Egle
LTU002520280114 -
140.

346

EISAMNIEK KWPN NED 2009 kastratas sarta/- F: -
M: Cellano
- -
141.

9

ELIJA Lithuanian Riding LTU 2011 kumele juoda/168 F: LARALEE
M: ELA
none 035060
142.

246

ELME TRAK LTU 2014 kumele širma/- F: EISFREUND
M: EMISIJA
LTU002520272014 LTU002520272014
143.

251

ENDIS Lithuanian Riding LTU 2004 kastratas šviesiai sarta/173 F: Hamlets
M: Ema
none 001652
144.

292

ENETT DE GER 2009 kastratas bera/167 F: None
M: None
None None
145.

172

ENJOY HANNOVER GER 2006 kastratas tamsiai bera/175 F: El Bundy
M: S-Justicia
None DE431311430906
146.

173

ENJOY HANOVER GER 2006 kastratas bera F: Singular Joter
M: El Bundy
-
147.

171

FALKO TRK LAT 2005 kastratas sarta/166 F: Poet
M: Fantagira
LV060132150002 0000014585
148.

170

FAY LS LAT 2015 kumele širma/mk:165 F: Furiosso
M: Parize
none 0000032308
149.

271

FAY LWB LAT 2015 kumele tamsiai širma/165 F: Furiosso
M: Parize
None None
150.

169

FELIX - EMAIRE HOLAND LAT 2010 kastratas bera/170 F: Uniek Emaire
M: Arizona
NL003201000416 LV
151.

189

FENIKSAS TRAKEHNER LTU 2017 eržilas šviesiai sarta/170 F: Westo - S
M: Folija
LTU002520299317 037327
152.

352

FIELD FLOWER TRAKENAS LTU 2008 kumele bera/162 F: Šerkšnas
M: Fiesta
LTU002520196908 011277
153.

336

FIFTY FIFTY NSO HOLSTEINER LTU 2017 kumele širma/- F: Candidus
M: -
- -
154.

168

FILEMON T.S. KWPN LTU 2010 kastratas bera/174 F: Arko III
M: Laicky
528003201002033
155.

167

FILMORE - LAT 2010 kastratas širma/173 F: -
M: -
- -
156.

230

FINIKSA OLD LAT 04.04.2015 kumele juodbera/165.cm F: Fumo Twire
M: Catalina
428001900001496 0000026864
157.

284

FINIKSA LW LAT 2015 kumele šviesiai sarta/168 F: Fumo Twirre MP
M: Catalina
None None
158.

166

FLAYDERS LVJ LAT 2015 eržilas juoda/169 F: Furioso
M: Arsija
1 LV001000003103
159.

165

FLYING RA REBALA STABLES EST 2010 kastratas širma/mk:158 F: Heartbreaker
M: Twister
528003201012899 528003201012899
160.

164

FRANCESKA Latvian Warmblood LAT 2014 kumele bera/172 F: Friscati
M: Rešlija
None None
161.

312

FRANTWILL MIX EST 2014 kastratas sarta/167 F: Felix
M: Algõra
EE233108814 2330028TB245714
162.

163

FREZIJA Lithuanian Riding Horse LTU 2014-06-11 kumele bera/160 F: Tamerlanas
M: Vijola
None 039434
163.

162

FROMECS QUICK D?OR OLDBG LAT 2013 eržilas bera/172 F: Quickly De Kreisker
M: Peggy
DE418182566013 1
164.

161

GALACTIKA LT LAT 2014 kumele bera/162 F: Charmeur
M: Gamda
None None
165.

12

GANDAIJA LS LAT 2015 kumele bera/167 F: Gaultjers
M: Kamelota
none none
166.

160

GANGES LENKU JOJAMASIS POL 2012 kastratas juoda/175 F: Spartacus
M: Gafa
616009510342012 -
167.

227

GEISHA LV LAT 2014 kumele širma/none F: Gvidons
M: Kalla
none LV001000002774
168.

159

GEORGINIA Z ZANG LAT 2016 kumele bera/167 F: George Z
M: West Virginia
None None
169.

158

GERNINI KWPN NLD 2011 kastratas juoda F: Bernini
M: Manhattan
528003201104064
170.

247

GERUTE Baltijos Hanoveris LTU 2011 kumele bera/165 F: Geraklis
M: Gabi
none 017446
171.

157

GIGGOLO KWPN LTU 2017 kastratas juodbera/mk:175 F: /
M: /
- /
172.

300

GIGI GO LS LAT 2008 kumele tamsiai sarta/167 F: Gilbors
M: Gabriella
LV048453450022 0000018916
173.

262

GISBORNS LS LAT 2015 kastratas bera/- F: Geliuss
M: Honda
- -
174.

156

GIVENCHY WV KWPN NED 2011 kastratas bera/- F: -
M: -
- -
175.

353

GLADIATOR ANGLO EUROPEAN LTU 2015 kastratas bera/168 F: ghost Z
M: Cayenne
none 826002150875432
176.

190

GLAMOROUS GIRL ESH EST 2015 kumele bera/169cm F: Guidam Sohn
M: Rhea Ger
107FD37 23300115A166111
177.

191

GOLDEN FIRE PKZ BWP LAT 2010 eržilas širma/. F: Gilion PKZ
M: Curene
. .
178.

155

GORAS Lietuvos Jojamasis LTU 2009 eržilas bera/na F: Grimas
M: Rexona
LTU005170079809 001939
179.

301

GOREGO LS LAT 2010 kastratas sarta/165 F: Gilbors
M: Gabriella
428001000000593 0000021009
180.

232

GRAFITE Baltijos Hanoveris LTU 2006-06-18 kumele sarta/165 F: Piccolino
M: Gracija
None 000830
181.

154

GREAT KING Latvijos Šiltakraujas LTU 2016.07.11 kastratas bera/167 F: Gepards
M: Kinga
nera LV001900001894
182.

153

GVIANA LS LAT 2013 kumele tamsiai bera/mk:157 F: Gvarneri
M: Vitara
none 0000024422
183.

319

HACHIKO KWPN NED 2012 kastratas bera/172 F: Eldorado vd Zeshoek
M: Heartbreaker
None .
184.

152

HAENDELIS TRAKENAS LTU 2013 kastratas bera/1,70 F: Viskis
M: Hilde
Registruota, nežinom 026629
185.

5

HAIBE LJ LTU 2009 kumele sarta/170 F: LARALEE
M: HARA
LTU005170075509 LTRG755
186.

192

HAILASAS TRAK LTU 2014 eržilas balta/168 F: Eisfreund
M: Hotora
LTU002520274414 030564
187.

193

HAMBERIS TRAKEHNER LTU 2017 eržilas širma/175 F: Viskis
M: Humana
LTU002520302017 037333
188.

194

HAPTENAS TRAK LTU 2013 eržilas bera/169 F: Viskis
M: Helianta
LTU002520265613 026600
189.

217

HARIBO - EST 2012 kumele širma/146 F: hertsog
M: dalmariita
EE233223912 2330028TB161212
190.

151

HAVE FUN KWPN NED 2012 kastratas bera/170 F: Verdi
M: Tatti
528003201207653 -
191.

150

HERALDIKA LWB LAT 2008 kumele bera/178 F: Calderon
M: Harmonija
LV030288950008 0000019532
192.

286

HIATAS TRAK LTU 2005 kastratas sarta/- F: Heleris
M: Hara
LTU002520145205 038454
193.

282

HIGHSCORE B KWPN EST 2012 kastratas sarta/173 F: Crespo VDL
M: Roulette B
EE528104412 528003201201737
194.

195

HOMETAS TRAKENAI LTU 2007 kastratas juoda/175 F: Heleris
M: Hipe
None None
195.

149

HOPIJA TRAK LTU 2015 kumele sarta/- F: VISKIS
M: HOMERA
LTU002520287015 032386 -
196.

280

HOUGLAS KWPN NED 2012 eržilas juoda F: DOUGLAS
M: VURIOSA
1700039
197.

261

HUGO LV LAT 2013 kastratas sarta/- F: -
M: -
- -
198.

317

ICEMAN D Z ZANG BEL 2013 kastratas bera/168 F: Iceber ST
M: Lord Z
none none
199.

4

ILADY KWPN EST 2013 kumele bera/163cm F: SUN LIGHT VAN DE ZUUTHOEVE
M: RIGOLETTA
EE528222813 528003201309386
200.

235

INGA WLKP POL 2010 kumele bera/. F: Gluosnis xx
M: Irmia/Mywill
616007600112010 .
201.

324

ISIDOR LS LAT 2008 kastratas bera/169 F: Irasir
M: Gabija
none none
202.

196

IVE-ROGER KWPN LAT 2013 kastratas bera/167 F: Victor E
M: Zodulia
X X
203.

293

JACK OF HEARTS KWPN NED 2014 kastratas bera/168 F: Charisma
M: Candy Tigitte C
none NL003201409157
204.

325

JASMIN VAN DE HOEVE BWP LAT 2009 kumele šviesiai sarta/166 F: Epleaser van't Heike
M: Felicia van de Hoeve
none 056-002-W00290507
205.

148

JORN KWPN NED 2014 eržilas bera/167 F: Baltic VDL
M: Quidam de Revel
0193 0382
206.

197

JUS DE POMEROL LS LAT 2013 kastratas sarta/165 F: Pommerance
M: Ravelina
LV001900000851 0000024558
207.

198

KADAGE ŽEMAITUKAS LTU 2013 kumele juodbera/mk:mk:mk:1 F: Klarijonas
M: Kamane
LTU003210093213 -
208.

259

KAITAS LJ LTU 2015 kastratas bera/ND F: CAPO
M: CHEMA
LTU005170168415 035066
209.

147

KAKAO LATVIAN LAT 2013 kastratas sarta/162 F: Kadilak
M: Kaprize
LV001000001938 0000024513
210.

199

KALISTO TIME KWPN NED 2015 kastratas bera/166 F: Quality Time
M: x
x x
211.

146

KALLEGRO LS LAT 2016 kastratas bera/167 F: -
M: -
- -
212.

304

KAMILLA LV LAT 2013 kumele juodbera F: Kelvins
M: Aldans
none
213.

145

KAPITANIJA OLDENBURG GER 2004 kumele bera/na F: CONNECTION
M: na
433331314304 na
214.

15

KARAMELE LWB LAT 2013 kumele bera/172 F: Heraldik
M: Calano II
. .
215.

138

KARLIS - LAT 2003 kastratas bera/160 F: -
M: -
LV001900001812 -
216.

263

KARMENA LV LAT 2017 kumele širma/- F: -
M: -
- -
217.

350

KARMENA Latvian Warm Blood LAT 2006 kumele bera/166 F: Calano II
M: Anhella
none 0000017168
218.

250

KASPIJA Baltijos Hanoveriai LTU 2015 kumele bera/165 F: KONGAS
M: SANGRIA
none 032871
219.

144

KAYPATERO KWPN NED 2015 kastratas tamsiai bera/166 F: Zapatero VDL
M: Violeva
528003201507558 106ZQ85
220.

239

KEBERLINA H KWPN NED 2015 kumele bera/164 F: Zirocco Blue VDL
M: Eberlina H
528003201505129 -
221.

143

KELLY LS LAT 2010 kumele bera/158 F: Calano 2
M: Lira
none 0000021122
222.

142

KING COCONUT GVV KWPN LAT 2015 kastratas bera/168 F: Etoulon VDL
M: Espri de Zarah GVV
None None
223.

141

KOLONIA WLKP POL 2012 kumele bera/- F: MARINO
M: KAMILA
616009600113112 +
224.

140

KONKISTA PKZ HOLST GER 2012 kumele širma/169 F: Castelan II
M: Amelita I
DE 421000578512 -
225.

139

KORIDA BH LTU 2015 kumele bera/163 F: Lightining
M: Korvete
LTU006490062415 033460
226.

323

KORIDA LS LAT 2008 kumele bera/165 F: Kapteinis Cukurs
M: Diva
none none
227.

298

KOSTA LAT LAT 2008 kumele bera/168 F: Kapteinis Cukurs
M: Oga
LV016018750114
228.

294

KRIGERS LS LAT 2005 kastratas tamsiai bera/177 F: Calvados 87
M: Gerti II
none .
229.

3

KRODERS LW LAT 2008 kastratas bera/168 F: Colins
M: Rudze
none LV018333350039
230.

137

KUZCO KRUIMER KWPN LAT 2015 kastratas bera/170 F: Eldorado
M: Warrant
None None
231.

299

KVANTIKO LS LAT 2017 kastratas bera/170 F: Carpaccio II
M: Versija
LV001900002212 0000028886
232.

136

LA DIVETTE P KWPN NED 2016 kumele širma/- F: Dakar VDL
M: Emilion
528003201604070 -
233.

135

LADALCO Z KWPN LTU 2016 kastratas bera/167 F: Grandorado
M: Zanita
/ /
234.

134

LANCER LWB LAT 2016 eržilas bera/168 F: Leston
M: Cola
LV001000003398 0000026816
235.

133

LANDO KWPN NED 2016 kastratas bera/- F: Numero Uno
M: Reiminka
- -
236.

132

LARINA KWPN LAT 2016 kumele bera/165 F: Cohinoor VDL
M: Hanakara
none -
237.

131

LASCAL KWPN NED 2016 kastratas bera/170 F: Gino
M: Bulavsca
- -
238.

130

LE JAGUAR JOOP RR KWPN LAT 2016 kastratas bera/172 F: Jaguar Mail
M: Q Contessa Z
None None
239.

354

LEANDRA LS LAT 2010 kumele kita/160 F: Lebrons
M: Adelaide
None
240.

129

LEILA LJ LTU 2010 kumele bera F: Lorensas
M: Lambada
LTU005170100010 022972
241.

200

LEILA BH LTU 2012 kumele bera/164 F: Lordano
M: Casija
LTU006490043512 -
242.

128

LEKORADO - LAT 2013 kastratas bera/- F: Lekont
M: Kurlande
LV001000001723 -
243.

127

LEO VINTER LV LAT 2009 eržilas sarta/170 F: Lear
M: Valfija
none LV060405850001
244.

201

LERIKONA Oldenburger Springpferd LAT 2012 kumele bera F: Levantos I
M: Rieta
none
245.

126

LESANTTI - DEN 2013 kumele bera/167 F: Lando Blue
M: Mighty Power
None DE498270000613
246.

125

LIANA Vietiniai Arkliai LTU 2016 kumele šviesiai bera/kuc:- F: Hegelis
M: Havana
- 037678
247.

124

LIBRA Baltijos Hanoveris LTU 2016 kumele bera/- F: Bedford
M: Laguna
- -
248.

123

LIGRETTO Latvijos Jojamasis LTU 2004 eržilas bera/na F: LORD PICASSO
M: ARANCA
LV060006650004 0000012493
249.

223

LILIONS LVJ LAT 2010 kastratas širma/. F: Lacapo
M: Laroka
. .
250.

202

LILIS TRAK LTU 2016 eržilas kerša/170 F: Eruditas
M: Lile
LTU002520292716 035243
251.

222

LINGSTONS LAT LAT 2016 kastratas bera/. F: Lacapo
M: Nipa
LV001000003423 .
252.

122

LISBERGS LEONARDO DA VINCI HANNOVERANER GER 2017 kastratas sarta/163 F: Light my fire
M: Piko Lady
none 276431318502317
253.

326

LIVONIJA LS LAT 2014 kumele bera/mk:164 F: -
M: Arabella
none none
254.

233

LOOPING 72 HOLŠTEINAS LTU 2009-07-09 kumele bera/163cm. F: Landos
M: Dame 2
None None
255.

121

LORBEK Latvian Warmblood LAT 2015 kastratas bera/173 F: Leston
M: Ballyhara
LV001000003011 0000026816
256.

120

LORD BH - GBR 2016 kastratas bera/- F: A Lee Spring Power
M: Calitha
AES826002160877663 -
257.

254

LORD KOSSITY KWPN NED 2016 kastratas tamsiai bera/166 F: Elvis ter Putte
M: Roxette
none 528003201605845
258.

347

LORD LUX LWB LAT 2010 kastratas bera/- F: Latango
M: Calando IV
- -
259.

345

LOREAL BH LTU 2011 kumele širma/- F: Lordanos
M: Surprise
- -
260.

321

LOTOSAS TRAKENAS LTU 2008 kastratas sarta/167 F: Samolo
M: Legija
LTU002520197308 018523
261.

361

LUCKY LUKE KWPN LAT 2016 eržilas bera/170 F: Etoulon VDL
M: Zeus
none 528003201607747
262.

256

LUCKY LUKE N KWPN NED 2016 kastratas širma/- F: Cohinoor VDL
M: Ulina
- -
263.

362

LUCKY LUKE N KWPN NED 2016 kastratas širma/175 F: Cohinoor VDL
M: Ulina
- -
264.

302

LUSINGANDO LATVIAN LAT 2012 kastratas bera/164 F: Lider Boy
M: Gigi Go
428001000001538 0000023168
265.

203

LYFONACCI KWPN NED 2016 kumele sarta/173 F: fibonacci
M: henriette
lietuvos 528210004482226
266.

357

LYFONACCI KWPN LTU 2016 kumel? ?viesiai sarta/172 F: FIBONACCO
M: HENRIETTE
528003201607344 528003201607344
267.

119

MAESTRO LS LAT 2017 kastratas sarta/kuc:122 F: Maksis
M: Mila
none 0000029603
268.

364

MAGIJA F:
M:
269.

365

MAGIJA F:
M:
270.

265

MALIBU BLUE WP LAT 2014 eržilas širma/kuc:- F: -
M: -
None -
271.

237

MARCO POLO LJ LTU 2015 kastratas sarta/170 F: MISTER X
M: KALIA
LTU005170163515 032631
272.

118

MEDUJA TRAK LTU 2013 kumele bera/NA F: KARATAS
M: MIŠKUVA
LTU002520270213 025930
273.

212

MEXICANA - EST 2006 kumele bera/160 F: -
M: -
EE233221406 233001060022000
274.

305

MILADY FWB EST 2015 kumele tamsiai bera/168 F: Monte Bellini
M: Aljano?s Lady
None 246001H00151759
275.

117

MILEDI LJ LTU 2005 kumele kerša/kuc: F: -
M: -
LTU005910007905
276.

316

MISTER MAGIC VAN HET WILGENHOF AES BEL 2016 kastratas bera/167 F: Mylord van?t Vlasmeer
M: Efle de B?Neville
. .
277.

116

MODEST VAN DEN EIK BWP BEL 2012 kastratas sarta/na F: HALIFAX VAN HET KLUIZEBOS
M: NILI DE LA FERMA ROSE
056-002-W00303118 na
278.

115

MONETA LJ LTU 2012 kumele bera/- F: -
M: -
- -
279.

114

NARCO HOLST GER 2017 kastratas bera//// F: Numero Uno
M: ///
/// ///
280.

334

NEKTON BOY HOLSTEINER LTU 2017 eržilas tamsiai širma/172 F: Nekton
M: Vinara
none DE421000403517
281.

113

NICKO P BWP GER 2013 kastratas bera/- F: Tonixe
M: Toulon
056002W00303907 -
282.

297

NIKARDA LWB LAT 2013 kumele širma/168 F: Neapol
M: Pikarda
none LV001000002049
283.

306

NILANS LAT LAT 2011 kastratas bera/173 F: Neapol
M: Leonie18
LV001000001274
284.

296

NILDANS LAT LAT 2012 eržilas bera F: Neapol
M: Lapinga
LV001000001436
285.

295

NILEONE LV LAT 2012 kumele bera/, F: Neapol
M: Caleone
, ,
286.

112

NILLA LWB LAT 2010 kumele bera/172 F: Neapol
M: Leonie 18
LV001000000085 0000020985
287.

228

NIRVANA LS LAT 2003 kastratas sarta/none F: Nivana
M: Dextra
none LV050587150036
288.

111

NOODLE WELSH LAT 2012 kumele kita/kuc:146cm F: -
M: -
- - -
289.

110

NORENA LATVIAN LAT 2014-05-23 kumele bera/165 F: Neapol
M: Corolla
LV001000002306 LV001000002306
290.

109

NUMO OLDBG GER 2014 kastratas bera/. F: Nauma d'Auzay
M: Carrieco
DE418183392014 .
291.

204

OLIVERS DIAMOND Irish Sport Horse LAT 2009 kastratas balta/178 F: Luidam
M: Southpark Diamond
104VI31
292.

108

OTTIMO Z ZOUTLEEUW EST 2009 kastratas bera/175 F: Ogano Sitte
M: Akira
05615Z55698109 056015Z55698109
293.

344

PANAMA TRAK LTU 2014 kumele sarta/166 F: Piligrimas
M: Preila
LTU002520279914 -
294.

314

PANDORS LAT LAT 2012 kastratas bera/173 F: Princis
M: Dollija
LV001000001439 .
295.

107

PASSE PARTOUT JVH BWP LAT 2015 eržilas bera/172 F: LE BLUE DIAMOND VAN`T RUYTERS
M: Clementine Z
BE00200310601 -
296.

226

PASSO LV LAT 2006 kastratas bera/156 F: Pipars
M: Strauja
LV038314450013 LV038314450013
297.

18

PAUL DE VITO LS LAT 2014 kastratas tamsiai bera/168 F: Passi
M: Vikara-Mila
none 0000026051
298.

258

PEDRAS-C LJ LTU 2007 kastratas širma/ND F: Paksas
M: Wilona-S
LTU008001809607 012401
299.

106

PEDRO-G LJ LTU 2011-03-24 kastratas bera/164 F: Piccolino
M: Honda
LTU005170111711 029959
300.

105

PERDONA VAN'T GOEMANSHOF BWP LAT 2015 kumele bera/171 F: Vigo d'Arsouilles
M: Utha van't Lindelommer
none 981100004221606
301.

104

PERI(PEDRA) Latvijos Jojamasis LTU 2007-04-19 kumele širma/169cm F: Princis-Prince
M: Londra
nera 0000018318
302.

97

PERLE - AKACIJA LS LAT 04.11.2011 kumele bera/170 F: Passi
M: Zelta Krizantema
None 428001000001637
303.

318

PICOBELLO VAN DE FRUITKORF BWP BEL 2015 kastratas bera/169 F: Nabab de Reve
M: President
none .
304.

277

PINA KOLADA LV LAT 2014 kumele bera/No F: Princis - Prince
M: Konga
None None
305.

103

PORQUEROLLES DE MUZE BWP LAT 2015 kastratas bera/168 F: Nabab De Reve
M: Uomini
BE00200310929 -
306.

102

POWER OF GOLD ALKHATEKE EST 2006 kumele kita/168 F: Dahod
M: Junona
EE643225906 105YX95
307.

101

PRAILA BH LTU 2013 kumele tamsiai bera/---- F: Perlas
M: Soli deo Glorija
---- ----
308.

268

PRERIJA PV LAT 2005 kumele širma/kuc:- F: -
M: -
- -
309.

100

PRIMADONA LJ LTU 2013 kumele bera/165 F: Pronto
M: Grand Lady
LTU005170170113 035830
310.

99

PRINCIS LWB LAT 2006 kastratas sarta/170 F: None
M: None
Nonep None
311.

360

PUMPURAS ŽEMAITUKAS LTU 2014 kastratas bera/kuc:- F: Puksis
M: Alka
- 029660
312.

98

PUMPURAS ŽEMAITUKAS LTU 2014 kastratas bera/kuc:- F: Puksis
M: Alka
- 029660
313.

343

PUSNE TRAK LTU 2016 kumele sarta/167 F: Hipoidas
M: Perloja
LTU002520295816 -
314.

253

QUANTIC HOLST GER 2014 kastratas tamsiai bera/167 F: QUIRAN
M: ALCANTARA I
DE421000012514 -
315.

303

QUARRERA VAN DE LEEUWERK BWP BEL 2016 kastratas širma/174 F: Nikita Van De Leeuwerk
M: Qarrera VDL
BE00200313250 -
316.

96

QUEL DIAMOND LS LAT 2015 kumele tamsiai bera/175 F: Quel Craneur
M: Dakara
none LV001000003217
317.

288

QUICK SILVER HOLST GER 2016 eržilas bera/165 F: Verdi
M: E-Quentana D
none none
318.

95

QUICK SILVER Latvi? Jojamasis LAT 2007 kastratas bera/179 F: Audi Quattro
M: RUSE
428001117750003 +
319.

241

QUIDAM STAKKATO HANN GER 2015 eržilas bera/168 F: Quidamus
M: So Nice P
None DE 431315412515
320.

2

RECORDA LS LAT 2015 kumele bera/168 F: Regress
M: Cabare Diva
none 0000029187
321.

94

RED GRACE LS LAT 2013 kumele bera/175 F: Regress
M: Alise
428001900001096 0000025521
322.

205

REGATA'S BH LTU 2007 kumele bera/- F: Reglaments
M: Venera
170011 023282
323.

218

RETRO ESTONIAN EST 2013 kastratas šviesiai sarta/kuc:146 F: Rall
M: Astra
EE233102313 233002100205013
324.

214

ROLEX LITHUANINAN EST 2007 kastratas bera/162 F: rassvet
M: palete
EE440127307 103NM01
325.

93

ROLSROISA LS LAT 2016 kumele bera/173 F: Relaks
M: Alise
428001900001963 428001900001963
326.

363

ROMBINE DE CARALISTE F:
M:
327.

225

SALIUTAS Vietiniai Arkliai LTU 2011.06.07 kastratas juoda/167 F: No
M: No
LTU008000281011 033433
328.

206

SALTATORUS BOY LAT LAT 2014 kastratas bera/168 F: Saltatoruss
M: Bav?rija
x x
329.

287

SCARLET Baltijos Hanoveris LTU 2015 kumele sarta/172 F: Lightining
M: Simfonija
None None
330.

322

SIDABRAS ŽEMAITUKAS LTU 2014-06-17 kastratas bera/kuc:- F: Spartakas
M: Žirda
LTU003210105814 030331
331.

19

ŠPULE Lithuanian Riding Horse LTU 2011-02-18 kumele sarta/166 F: Alegro
M: Sheila
None 023159
332.

92

STARTS LWD LAT 2008 eržilas tamsiai bera/165 F: Salnis
M: Saiga
LV038802350011 LV45345
333.

10

TALANT DP LAT 2016 kastratas bera/175 F: Taloubet Z
M: -
none 12345
334.

264

TANGO PV LAT 2005 kastratas sarta/kuc:- F: -
M: -
- -
335.

207

THORN VDM Z ZANGERSHADE LTU 2017 kastratas tamsiai bera/. F: .
M: .
. .
336.

219

TIARA CROSS HORSE EST 2014 kumele širma/mk:137 F: Tarkur
M: Meedia
EE233225214 EE233225214
337.

213

TIERRA DEL FUEGO Estonian Sporthorse EST 2005 kastratas bera/162 F: lakmus
M: lilybell
EE233123305 23300105A078111
338.

91

TIK TAK BH LTU 2012 kastratas bera/167 F: Helturas
M: Veimaras
LTU006490032840 -
339.

255

TRA-LA-LA PV LAT 2008 kastratas kita/kuc: F: Tango
M: Džipa
-
340.

231

TURKIS ŽEMAITUKAI LTU 2008-12-04 eržilas tamsiai bera/kuc:140cm. F: Klarijonas
M: Tabora
None 010099
341.

274

UNIKA BH LTU 2017 kumele bera/164 F: Unique
M: Cassita
LTU006490075417 036420
342.

333

UNIQUE Polski K?n Szlachetny Pólkrwi LTU 2012 eržilas tamsiai bera/175 F: Marino
M: Uptown Girl
616009600113912 616009600113
343.

335

UPSILON HOLSTEINER LTU 2017 kastratas bera/- F: Uriko
M: -
- -
344.

90

URALAS ŽEMAITUKAS LTU 2012 kastratas bera/kuc:- F: Uranas
M: Žvitre
none 020815
345.

89

VANA REVAL / GER 2016 kastratas bera// F: /
M: /
/ /
346.

209

VAPPER ESTONIAN NATIVE EST 2008 kastratas bera/kuc:148 F: Vaks
M: Reidi
EE233123708 233002100895808
347.

88

VELVET BH LTU 2011 eržilas širma/167 F: Centuryo
M: Vaillante
. .
348.

244

VERACRUZ KWPN LTU 2015 kastratas bera/none F: FLYING DREAM EX FAPATERO ROYAL K
M: V CEDDAH LALAN
none 616009510235415
349.

87

VEREDUS BH LTU 2016 kastratas širma/170 F: Velvet
M: Orange D
. .
350.

349

VILJA'S CALIANDRA GALLANT QUEEN HOL GER 2015 kumele širma/166 F: Calido I
M: Galant Vert
- -
351.

348

VILJA'S CORNET BALLET QUEEN WEST GER 2015 kumele bera/168 F: Cornet Obolensky
M: Balou du Rouet
- -
352.

211

VIVALDI Estoninan Native EST 2011 kastratas kita/kuc:147 F: Viiruk
M: Eesi
EE233129311 233002100106811
353.

208

VOLUNGE BH LTU 2006 kumele bera/156 F: Vikis
M: dinastija
123 123
354.

86

WIEDIGO-GIRL HANN GER 1999 kumele bera/- F: WILAWANDER
M: WANJA
431314502900 -
355.

85

WILDSTAR V KWPN LAT 2014 kastratas bera/167 F: Wilander
M: Wodana
None Lv
356.

249

WILMONTA LWB LAT 2008 kumele bera/170 F: Willy
M: Madonna
none 0000019199
357.

84

WIND DALE'S CHERONA LW LAT 2015 kumele kita/165 F: Carpaccio
M: Wind's Dale Lily
LV001000003312
358.

83

WIND'S CONNECTICA SPIN LW LAT 2015 kumele širma/169 F: Consensus
M: Wind's Lady Spin
LV001000003314
359.

215

WISE GUY - EST 2007 kastratas bera/kuc:140 F: -
M: -
EE528121607 528013020075800
360.

342

WITERO LJ LTU 2014 kastratas sarta/169 F: Willson
M: rassvet
LTU005170161614 -
361.

82

WONDER BOY Lithuanian Riding Horse LTU 2017 kastratas tamsiai bera/173 F: Wilsson
M: Fiona
None 037369
Rider Club
Competition
Prize
Absalon Annika Pärnumaa RSK
15
SUM:
15.00
Adler Birgit Valgeranna Ratsaspordiklubi
50
50
15
20
SUM:
135.00
Austvika Gabriella ZBZ Premium Club
20
SUM:
20.00
Bataitis Aivaras Tautiniu žirgai
70
SUM:
70.00
Beilmann Karita Valgeranna RSK
45
30
20
SUM:
95.00
Beržonskyte Kamile PVhorses
80
SUM:
80.00
Birzule Roberta JJSK Mezdruvas
15
SUM:
15.00
Bralena Odrija Roberta JJS
20
40
30
30
80
50
SUM:
250.00
Brice Anete Eminent Sport Club
20
SUM:
20.00
Bricis Girts Sport de lux
200
300
50
50
40
SUM:
640.00
Busa Mara RJSK
15
SUM:
15.00
Cakstina Anna Equestrian sports club Demora
50
60
SUM:
110.00
Civinskas Lukas S/K Civinsku žirgai
105
80
40
50
60
40
40
SUM:
415.00
Civinskas Vincas S/K Civinsku žirgai
140
50
50
SUM:
240.00
Civinskite Jurate S/K Civinsku žirgai
15
SUM:
15.00
Dage Liga Biedriba Usins
20
SUM:
20.00
Dzirniece Patricija Riga Rider?s club
15
SUM:
15.00
Egle Kristine TOP SPORT
20
SUM:
20.00
Espenberg Maria Valgeranna RSK
60
60
60
15
SUM:
195.00
Gabalis Justas V. Urbono žirgai
200
50
SUM:
250.00
Gaidelyte Ieva Malinausku žirgai
15
15
SUM:
30.00
Grumskas Dominykas Malinausku žirgai
15
15
20
SUM:
50.00
Janena Vineta Sport de lux
20
SUM:
20.00
Jankauskas Tadas TRJ Horses
20
SUM:
20.00
Juhansoo Martina Valgeranna RSK
45
SUM:
45.00
Jukniene Ruta TRJ Horses
40
SUM:
40.00
Juraša Ilona Burtnieku Zirgaudzetava
20
SUM:
20.00
Jurjane Tija Alise Baltic Equestrian Team
20
SUM:
20.00
Kaleda Tautvydas ELPI HORSE
20
SUM:
20.00
Karklina Nellija Anna SK Vetiactive
20
SUM:
20.00
Katkovska Ance Anna Young Rider's School
80
20
SUM:
100.00
Kisieliute Guste JK, Kurtuva
15
SUM:
15.00
Klausuts Aleksandra Burtnieku Zirgaudzetava SIA
15
20
SUM:
35.00
Kliesmete Krista JJS
50
100
SUM:
150.00
Krumina Liene Young riders school
20
20
SUM:
40.00
Kukle Nikola ZBZ Premium Club
20
20
SUM:
40.00
Latkauskiene Dalia Kauno raj Dziudo ir plaukimo mokykla
15
SUM:
15.00
Liutkeviciute Vaiva Malinausku žirgai
20
15
SUM:
35.00
Lõhmus Carola Valgeranna RSK
30
50
60
SUM:
140.00
Lukyte Eleja Žirgo Ranca
20
20
SUM:
40.00
Luse Alise Equestrian sports club Demora
30
15
20
45
SUM:
110.00
Makarauskene Elena BHVŽAA
20
SUM:
20.00
Marcenkova Nikola Liva Memeles jašanas sporta klubs
15
15
SUM:
30.00
Mets Loore Valgeranna RSK
15
SUM:
15.00
Mikenas Erlandas Vedautos sporto klubas
20
SUM:
20.00
Närep Kippen FenEst Equestrian
30
SUM:
30.00
Navickaite Ieva Lietuvos žirgynas
15
20
20
20
30
SUM:
105.00
Nefedjevaite Aiste Audruvis
110
SUM:
110.00
Nikolajevs Kristians JSK Princis
20
20
SUM:
40.00
Oše Stella Eminent Sport Club & Horses
15
SUM:
15.00
Ots Ivo FenEst Equestrian
25
80
220
SUM:
325.00
Paananen Kati SKURA RY
20
105
SUM:
125.00
Petersons Peteris JSK Princis
20
SUM:
20.00
Petraitis Matas SK Audruvis
500
SUM:
500.00
Petraityte Barbora Vetra Audruvis
40
SUM:
40.00
Petraviciute Rugile Horsemarket
60
SUM:
60.00
Pikunaite Vilte TRJ horses
20
SUM:
20.00
Pildere Magdalena JSK Z?gkalni
20
30
SUM:
50.00
Pitrenaite Emanuela Nemuno žirgynas
20
SUM:
20.00
Pocius Viktoras V.U žirgai
25
SUM:
25.00
Pope Ieva z/s Tiraines stalli
20
SUM:
20.00
Raide Jessica FenEst Equestrian
140
350
SUM:
490.00
Rasmussena Elizabete JSK Zagkalni
20
SUM:
20.00
Rastostsenkova Anna Tondi RSK
20
20
SUM:
40.00
Šakurovs Aleksandrs RJSK
70
160
SUM:
230.00
Salmina Anna JSC ''Kaijas''
20
SUM:
20.00
Samoškiene Brigita Convivo
15
SUM:
15.00
Samušyte Raimonda UAB Lietuvos žirgynas
30
SUM:
30.00
Semenkova Sintija JSK Kriki
40
40
60
50
20
SUM:
210.00
Šipaila Nerijus NSO Sport horses
50
SUM:
50.00
Skabeikyte Patricija Civinsku žirgai
30
SUM:
30.00
Šnirpunaite Emilija Malinausku žirgai
15
15
SUM:
30.00
Stabina Annija Eliza RC Usins
20
SUM:
20.00
Tankunas Aurimas Audruvis
30
25
SUM:
55.00
Tishler Liis RK Ruila Tall
20
105
SUM:
125.00
Urbonas Valdas Lankupiai
20
20
110
SUM:
150.00
Vetra Evelina JSK Princis
20
20
20
SUM:
60.00
Vilemse Mia Snowdropa Dragona Beocenu un Saldus JK
15
SUM:
15.00
Yndestad Helene Isabell SK Audruvis
20
70
20
SUM:
110.00
Zalte Tereze Golden Equestrian Club
20
60
SUM:
80.00
Zigmantaviciute Doma Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
25
SUM:
25.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aavik Urve
Tallinna RSK
2021-07-23
18
2021-07-23
75
2021-07-24
26
2021-07-24
72
2021-07-25
75
Absalon Annika
Pärnumaa RSK
VAPPER (209)
2021-07-23
7
2021-07-23
91
2021-07-24
11
2021-07-24
11
2021-07-25
3
2021-07-25
32
ANTONIO (210)
2021-07-23
8
15
2021-07-24
12
2021-07-25
12
Adamovica Una
RJSK
2021-07-23
83
2021-07-24
57
2021-07-25
56
Adamsone Gundega
Brocenu un Saldus JK
2021-07-23
82
2021-07-23
51
2021-07-24
53
2021-07-25
45
Adler Birgit
Valgeranna Ratsaspordiklubi
TIARA (219)
2021-07-23
1
2021-07-23
90
2021-07-24
1
2021-07-24
67
2021-07-25
2
2021-07-25
47
DOMINGO (220)
2021-07-23
2
50
2021-07-23
32
2021-07-24
33
2021-07-24
28
2021-07-25
2
50
2021-07-25
35
ADELINA (221)
2021-07-23
16
15
2021-07-23
74
2021-07-24
74
2021-07-24
49
2021-07-25
6
20
2021-07-25
28
Aleksejevs Nikita
Sport de lux
ADELE (23)
2021-07-23
72
2021-07-23
47
2021-07-24
46
2021-07-24
56
Amontaite Emilija
Žirgo Ranca
PEDRO-G (106)
2021-07-23
94
2021-07-24
30
2021-07-24
88
2021-07-25
67
2021-07-25
48
Ane Annija
JK Erceni
2021-07-23
19
2021-07-24
11
2021-07-25
11
Anttalainen Ella
Bitaiciu žirgai
VOLUNGE (208)
2021-07-23
20
2021-07-24
32
Araja Adriana Anna
ZBZ Premium Club
2021-07-23
80
2021-07-23
73
2021-07-24
53
2021-07-25
10
2021-07-25
30
2021-07-23
31
2021-07-23
51
2021-07-24
42
2021-07-24
2021-07-25
20
Asare Katrina
JSK Princis
CONDA (307)
2021-07-25
32
2021-07-25
21
CIPRA (308)
2021-07-23
24
2021-07-23
13
CARLOSS (310)
2021-07-24
45
Augustis Raimundas
R ir R žirgai
2021-07-23
16
2021-07-24
9
2021-07-25
12
Austvika Gabriella
ZBZ Premium Club
AVALANŠ (179)
2021-07-23
66
2021-07-23
50
2021-07-24
50
2021-07-25
55
2021-07-24
44
2021-07-25
14
2021-07-23
50
2021-07-23
23
2021-07-24
61
2021-07-25
6
20
2021-07-23
12
2021-07-23
18
2021-07-24
48
2021-07-25
50
Baltrušaityte Vitalija
-
2021-07-24
39
Bataitis Aivaras
Tautiniu žirgai
CRISTURU (272)
2021-07-23
65
2021-07-25
52
DOBILAS (273)
2021-07-23
23
2021-07-25
6
70
UNIKA (274)
2021-07-24
37
Beilmann Karita
Valgeranna RSK
RETRO (218)
2021-07-23
65
2021-07-23
69
2021-07-24
1
45
2021-07-24
4
30
2021-07-25
3
20
2021-07-25
74
Berzina Maruta
JK Erceni
2021-07-23
97
2021-07-24
70
2021-07-25
73
Beržonskyte Kamile
PVhorses
ANDIAGO Z (234)
2021-07-23
48
2021-07-24
19
INGA (235)
2021-07-23
2021-07-23
17
2021-07-24
2
80
Birzule Roberta
JJSK Mezdruvas
ARAFAT (31)
2021-07-23
6
15
2021-07-23
76
2021-07-24
54
2021-07-25
51
Boka Loreta
JK Erceni
FAY (170)
2021-07-25
71
2021-07-24
93
2021-07-25
25
Bralena Odrija Roberta
JJS
2021-07-23
6
20
2021-07-24
12
2021-07-24
20
2021-07-25
3
40
2021-07-25
6
30
CIELAVA (73)
2021-07-23
4
30
2021-07-23
2
80
2021-07-24
43
2021-07-25
36
2021-07-24
2
50
Brice Anete
Eminent Sport Club
2021-07-23
17
20
2021-07-23
71
2021-07-24
50
2021-07-24
17
Bricis Girts
Sport de lux
2021-07-23
1
200
2021-07-24
1
300
2021-07-23
2021-07-24
4
50
2021-07-23
39
2021-07-23
4
50
2021-07-24
39
2021-07-23
40
2021-07-24
51
2021-07-23
35
2021-07-24
3
40
Bricis Girts
2021-07-23
105
Bricis Girts
Sport de lux
CAESAR (359)
2021-07-24
20
2021-07-23
10
Bricis Girts
2021-07-24
Brokane Baiba
Jsk princis
2021-07-23
10
2021-07-24
3
2021-07-25
4
2021-07-23
47
2021-07-24
Buciene Daiva
None
ŠPULE (19)
2021-07-23
28
2021-07-24
29
2021-07-25
49
FREZIJA (163)
2021-07-23
54
2021-07-24
36
2021-07-25
52
Burgyte Laura
Hobby horse
ALTAS (27)
2021-07-23
100
2021-07-24
78
2021-07-25
60
Buša Elza
RJSK
2021-07-23
77
2021-07-24
57
2021-07-25
13
Busa Mara
RJSK
NOODLE (111)
2021-07-23
72
2021-07-24
6
15
2021-07-25
Butane Luize Gabriela
A/S Agrofirma Tervete
CIELAVINA (290)
2021-07-23
28
2021-07-23
Butkus Giedrius
Bitaiciu zirgai
CACREPE (182)
2021-07-23
31
2021-07-24
18
2021-07-23
78
2021-07-24
9
2021-07-25
49
Butkute Neda
individualiai
2021-07-23
96
Cakstina Anna
Equestrian sports club Demora
CHIKITA (70)
2021-07-23
2
50
2021-07-23
29
2021-07-24
1
60
2021-07-24
13
2021-07-25
24
2021-07-25
45
Civinskas Lukas
S/K Civinsku žirgai
PEDRAS-C (258)
2021-07-23
1
105
2021-07-24
52
2021-07-25
2
80
KAITAS (259)
2021-07-23
3
40
2021-07-25
2
50
CONNOR-C (260)
2021-07-23
1
60
2021-07-24
3
40
2021-07-25
3
40
Civinskas Vincas
S/K Civinsku žirgai
QUANTIC (253)
2021-07-23
2
140
2021-07-24
8
50
2021-07-25
8
50
Civinskite Jurate
S/K Civinsku žirgai
PEDRAS-C (258)
2021-07-23
5
15
Dage Liga
Biedriba Usins
2021-07-23
44
2021-07-23
41
2021-07-24
39
2021-07-24
37
2021-07-25
5
20
2021-07-25
54
Dagile Paula
Young riders school
2021-07-23
81
2021-07-24
61
2021-07-25
22
Darmudasa Marija Klera
Young Riders School
ATTICUS (37)
2021-07-23
2021-07-24
35
2021-07-25
Dementjev Vitali
Rebala Stables
OTTIMO Z (108)
2021-07-23
85
2021-07-24
20
2021-07-24
55
2021-07-25
40
2021-07-25
51
FLYING RA (165)
2021-07-23
69
2021-07-25
34
2021-07-24
33
2021-07-24
54
2021-07-25
27
Dreimane Tina
JJSK Mezdruvas
NILLA (112)
2021-07-23
43
2021-07-24
26
2021-07-25
28
LANCER (134)
2021-07-23
32
2021-07-23
63
2021-07-24
23
2021-07-24
25
2021-07-25
29
HERALDIKA (150)
2021-07-23
46
2021-07-23
19
2021-07-24
31
2021-07-25
36
Dzirniece Karlina
JJS Kleisti
NIRVANA (228)
2021-07-23
15
2021-07-24
8
2021-07-24
31
2021-07-25
7
2021-07-25
48
Dzirniece Patricija
Riga Rider?s club
PASSO (226)
2021-07-23
25
2021-07-23
14
15
2021-07-24
2021-07-24
16
2021-07-25
6
2021-07-25
11
Egendorfa Unda
Equestrian sports club Demora
2021-07-23
38
2021-07-23
2021-07-24
42
2021-07-24
2021-07-25
42
2021-07-25
Egle Kristine
TOP SPORT
KAYPATERO (144)
2021-07-23
53
2021-07-24
42
2021-07-25
8
20
2021-07-23
Eigminaite Beatrice
Lietuvos Žirgynas
CHOJUS (71)
2021-07-23
41
2021-07-23
2021-07-24
60
2021-07-25
39
Espenberg Maria
Valgeranna RSK
ROLEX (214)
2021-07-23
53
2021-07-23
1
60
2021-07-24
1
60
2021-07-25
1
60
HARIBO (217)
2021-07-23
4
15
2021-07-23
70
2021-07-24
9
2021-07-24
68
2021-07-25
43
2021-07-25
56
Fiodorovaite Laura
Horsemarket
CARELLA (55)
2021-07-23
49
2021-07-24
81
2021-07-25
54
Freiberga Anete
Brocenu un Saldus JK
TANGO (264)
2021-07-23
95
Gabalis Justas
V. Urbono žirgai
CEDRIK (62)
2021-07-24
54
JORN (148)
2021-07-23
27
2021-07-24
2
200
2021-07-25
7
50
GIGGOLO (157)
2021-07-23
59
2021-07-25
55
2021-07-24
91
Gaidelyte Ieva
Malinausku žirgai
URALAS (90)
2021-07-23
13
15
2021-07-24
14
2021-07-25
9
LIANA (125)
2021-07-23
21
2021-07-25
7
15
Gaidelyte Ieva
Malinausku žirgai
PUMPURAS (360)
2021-07-24
21
Gaigalas Kostas
UAB Lietuvos žirgynas
HAPTENAS (194)
2021-07-23
12
2021-07-24
9
2021-07-25
14
LILIS (202)
2021-07-23
58
2021-07-24
71
2021-07-25
50
Gauraca Sigita
AS Agrofirma Tervete
2021-07-24
50
2021-07-24
87
Glazere Paula
JSK Kriki
CARNEO (186)
2021-07-23
23
2021-07-23
36
2021-07-24
47
2021-07-25
49
2021-07-25
47
Golubkeviciute Migle
Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2021-07-23
53
2021-07-24
79
2021-07-25
LIBRA (124)
2021-07-23
2021-07-24
76
2021-07-25
81
Grigaliuniene Gabija
Telšiu jojimo klubas
BELA (328)
2021-07-24
4
ALSYTIS (329)
2021-07-24
56
Grinvalde Sofija
Z/S Lielceri
KARMENA (350)
2021-07-23
86
2021-07-24
37
2021-07-25
39
Gromova Kristiana
JSK Princis
2021-07-23
42
Grosbaha Luize
SIA KIRPJI
2021-07-23
DARVINS (176)
2021-07-23
20
Grosbahs Kristaps
SIA KIRPJI
STARTS (92)
2021-07-23
43
Grosmanaite Ieva
Puntuko žirgai
2021-07-23
44
2021-07-24
Grumskas Dominykas
Malinausku žirgai
URALAS (90)
2021-07-24
53
2021-07-23
9
15
2021-07-25
5
15
LIANA (125)
2021-07-23
93
2021-07-24
3
20
2021-07-25
30
Gustsone Laura
Sport de Lux
LEKORADO (128)
2021-07-23
2021-07-23
25
2021-07-24
74
2021-07-24
23
Gutkauskas Danielius
D.G Horses
CAILASA (338)
2021-07-23
62
Gutkauskiene Laima
D.G. Horses
PUSNE (343)
2021-07-23
21
PANAMA (344)
2021-07-23
22
Heislere Anna
Brocenu un Saldus JK
HUGO (261)
2021-07-23
83
2021-07-23
102
Izmailova Marina
Baltas Mustangas
2021-07-24
49
2021-07-24
2021-07-25
26
Janele Agnija
Golden Equestrian Club
KORIDA (323)
2021-07-24
17
2021-07-25
58
Janena Vineta
Sport de lux
GALACTIKA (161)
2021-07-23
89
2021-07-23
2021-07-24
17
20
2021-07-24
Jankauskas Tadas
TRJ horses
2021-07-23
52
2021-07-24
63
2021-07-25
12
Jankauskas Tadas
TRJ Horses
SCARLET (287)
2021-07-23
11
20
2021-07-23
56
Jankauskiene Rugile
TRJ Horses
SCARLET (287)
2021-07-24
36
2021-07-25
40
2021-07-25
13
Jansone Marta
Equestrian sports club Demora
2021-07-23
74
2021-07-23
73
2021-07-24
22
2021-07-24
39
2021-07-25
36
2021-07-25
77
Jaseliunaite Andreja
PVhorses
MILEDI (117)
2021-07-23
9
2021-07-24
13
2021-07-25
12
Jaudženyte Rimante
Telšiu jojimo klubas
SALIUTAS (225)
2021-07-23
27
2021-07-24
10
2021-07-25
15
Jaudženyte Saule
Telšiu jojimo klubas
2021-07-23
47
2021-07-24
59
2021-07-25
35
Juhansoo Martina
Valgeranna RSK
VIVALDI (211)
2021-07-23
3
2021-07-23
1
45
2021-07-24
14
2021-07-24
68
2021-07-25
1
2021-07-25
46
Jukniene Ruta
TRJ Horses
HIATAS (286)
2021-07-23
3
40
2021-07-24
14
2021-07-25
37
2021-07-24
34
Juraša Ilona
Burtnieku Zirgaudzetava
2021-07-23
26
2021-07-23
21
2021-07-24
43
2021-07-24
18
2021-07-25
16
2021-07-23
47
2021-07-24
15
20
2021-07-24
41
2021-07-25
38
Jurjane Tija Alise
Baltic Equestrian Team
CENTOSS (267)
2021-07-23
54
CHAZMIN (269)
2021-07-23
24
2021-07-23
37
2021-07-24
66
2021-07-24
42
2021-07-25
7
20
2021-07-25
19
CONORE (270)
2021-07-23
39
2021-07-25
29
2021-07-24
50
2021-07-25
13
Kadeka-Harkova Linda
Tiraines z/s
LEANDRA (354)
2021-07-23
71
2021-07-24
38
2021-07-25
39
Kaimina Elina
JSK “Princis?
CASTELLA (276)
2021-07-23
63
2021-07-24
65
2021-07-23
16
2021-07-23
17
2021-07-24
16
2021-07-25
9
CORALS (278)
2021-07-24
59
2021-07-25
19
Kaleda Tautvydas
ELPI HORSE
2021-07-23
44
2021-07-24
18
20
2021-07-25
57
Karklina Nellija Anna
SK Vetiactive
2021-07-23
49
2021-07-24
10
20
2021-07-25
2021-07-25
Kascenas Vilius
D.G Horses
WITERO (342)
2021-07-23
104
2021-07-23
Kasiulyte Vilte
NSO Sport horses
2021-07-23
55
2021-07-23
23
2021-07-24
25
2021-07-25
48
CINDY NSO (337)
2021-07-23
39
2021-07-23
24
2021-07-24
22
2021-07-25
43
Katkovska Ance Anna
Young Rider's School
2021-07-23
15
2021-07-23
4
80
2021-07-24
31
2021-07-25
46
FALKO (171)
2021-07-23
33
2021-07-23
13
2021-07-25
38
2021-07-24
8
20
Kelmere Katrina
ZS Zagkalni
2021-07-23
97
2021-07-23
Kisieliene Ingrida
JK Kurtuva
ELME (246)
2021-07-23
19
2021-07-23
95
2021-07-24
69
2021-07-25
44
Kisieliute Guste
JK, Kurtuva
ASHLEY (245)
2021-07-23
12
2021-07-23
17
15
2021-07-24
18
2021-07-25
35
Kivkucane Rendija
SIA VALMET
CURBAT (1)
2021-07-23
40
2021-07-23
54
2021-07-24
46
2021-07-25
17
2021-07-23
51
2021-07-23
2021-07-24
48
2021-07-25
64
2021-07-23
20
2021-07-23
98
2021-07-24
66
2021-07-25
27
Klausuts Aleksandra
Burtnieku Zirgaudzetava SIA
AMADEJA (28)
2021-07-23
2021-07-23
79
2021-07-24
64
2021-07-25
38
2021-07-23
18
15
2021-07-24
20
2021-07-24
16
20
2021-07-25
25
Klavina Aleksa Laura
JSK Lejnieki
GVIANA (153)
2021-07-23
32
Kliesmete Krista
JJS
LOREAL (345)
2021-07-23
77
EISAMNIEK (346)
2021-07-23
23
2021-07-23
6
50
2021-07-24
15
2021-07-25
5
100
LORD LUX (347)
2021-07-23
28
2021-07-23
15
2021-07-24
11
2021-07-25
29
2021-07-23
40
2021-07-25
54
2021-07-24
67
Kluce Alise
JSK Telfas
ANTEJS (30)
2021-07-25
19
Krumina Liene
Young riders school
LARINA (132)
2021-07-23
13
20
2021-07-23
2021-07-24
56
2021-07-25
25
2021-07-25
7
20
Krumina Liga
JSK Telfas
CORTEZ (78)
2021-07-23
24
2021-07-23
56
2021-07-25
10
2021-07-25
50
Kukle Nikola
ZBZ Premium Club
LORBEK (121)
2021-07-23
8
20
2021-07-24
11
20
2021-07-25
16
Lamberte Luize
Z/S Tiraines stalli
KRIGERS (294)
2021-07-23
75
2021-07-24
41
2021-07-25
11
Latkauskaite Auste
Kauno raj Dziudo ir plaukimo mokykla
2021-07-23
2021-07-24
41
Latkauskiene Dalia
Kauno raj Dziudo ir plaukimo mokykla
CUPIDON (81)
2021-07-23
10
15
2021-07-24
58
Lavrentjeva Anna
Brocenu un Saldus JK
2021-07-23
26
Leinerte Laura Luize
Riga Rider?s club
GEISHA (227)
2021-07-23
59
2021-07-23
54
2021-07-24
68
2021-07-25
42
Leja Maira
SIA MonReCor
2021-07-23
60
2021-07-24
22
Leja Maira
SIA MonReCor
LORBEK (121)
2021-07-23
21
Leja Maira
SIA MonReCor
FINIKSA (284)
2021-07-23
64
2021-07-24
26
Levcenoka Agate
Princis JSK
2021-07-23
78
2021-07-24
64
2021-07-24
72
Lipšans Karlis
Z/s Lielceri
2021-07-23
30
COLIBRI (75)
2021-07-23
11
Liuimaite Saule
Vedautos sporto klubas
CAPRICHIO (185)
2021-07-23
19
2021-07-24
89
2021-07-25
83
2021-07-24
REGATA'S (205)
2021-07-23
32
2021-07-24
53
Liutkeviciute Vaiva
Malinausku žirgai
2021-07-23
3
20
2021-07-23
43
2021-07-24
2021-07-24
67
2021-07-25
4
15
2021-07-25
33
Lõhmus Carola
Valgeranna RSK
2021-07-23
66
2021-07-23
101
2021-07-24
2
30
2021-07-24
2
50
2021-07-25
29
2021-07-25
1
60
Lukyte Eleja
Žirgo Ranca
PRIMADONA (100)
2021-07-23
5
20
2021-07-24
8
20
2021-07-25
59
2021-07-25
43
Luse Alise
Equestrian sports club Demora
DZOANA (174)
2021-07-23
2
30
2021-07-23
41
2021-07-24
7
15
2021-07-24
5
20
2021-07-25
1
45
Makarauskas Ignas
BHZAA
BEBE (42)
2021-07-23
46
2021-07-24
35
2021-07-25
33
HAVE FUN (151)
2021-07-23
28
2021-07-24
18
2021-07-25
12
Makarauskene Elena
BHVŽAA
2021-07-23
9
2021-07-24
44
2021-07-25
40
2021-07-23
26
2021-07-24
27
2021-07-25
8
20
2021-07-23
Makauskaite Paulina
Horsemarket
2021-07-23
66
2021-07-24
85
2021-07-25
52
Malinauskaite Gintare
Hobby Horse
BOLEYN (45)
2021-07-23
29
2021-07-24
19
2021-07-25
14
2021-07-23
16
2021-07-24
32
2021-07-25
41
2021-07-23
14
2021-07-24
25
2021-07-25
18
PRAILA (101)
2021-07-23
81
2021-07-24
64
2021-07-25
23
Marcenkova Nikola Liva
Memeles jašanas sporta klubs
2021-07-23
37
2021-07-23
83
2021-07-25
22
2021-07-24
28
2021-07-23
69
2021-07-24
4
15
2021-07-25
8
15
2021-07-23
77
Martinson Silvia Maria
Valgeranna RSK
2021-07-23
71
2021-07-23
72
2021-07-24
13
2021-07-24
37
2021-07-25
65
Mazberzinš Gustavs
Burtnieku Zirgaudzetava
2021-07-23
56
2021-07-24
58
2021-07-25
27
ARFIJA (33)
2021-07-23
48
2021-07-24
28
2021-07-25
15
FLAYDERS (166)
2021-07-23
48
2021-07-24
40
2021-07-25
13
Mazrimaite Ruste
Asociacija Žirgija
LOTOSAS (321)
2021-07-24
55
2021-07-24
36
SIDABRAS (322)
2021-07-24
15
2021-07-24
44
Melkina Signe
JSK “EquiLat?
2021-07-23
64
2021-07-23
91
KARLIS (138)
2021-07-23
10
2021-07-23
31
Mets Loore
Valgeranna RSK
WISE GUY (215)
2021-07-23
2
2021-07-23
7
15
2021-07-24
2
2021-07-24
59
2021-07-25
45
Mikenas Erlandas
Vedautos sporto klubas
2021-07-23
53
2021-07-24
38
2021-07-24
38
HOUGLAS (280)
2021-07-23
35
2021-07-23
21
2021-07-24
7
20
2021-07-25
37
Mikulevic Aja
Žagares kentauru klubas
CHAGALL (327)
2021-07-23
2021-07-24
23
2021-07-25
20
2021-07-25
41
Mikutiene Kristina
V. Urbono žirgai
2021-07-23
29
2021-07-23
60
2021-07-24
47
2021-07-25
40
Närep Kertu
FenEst Equestrian
2021-07-23
76
2021-07-24
19
2021-07-25
34
Närep Kippen
FenEst Equestrian
2021-07-23
6
30
2021-07-23
24
2021-07-24
46
2021-07-25
10
Navickaite Ieva
Lietuvos žirgynas
TURKIS (231)
2021-07-23
68
2021-07-24
7
15
2021-07-25
28
2021-07-25
69
2021-07-23
10
20
2021-07-23
11
2021-07-24
6
20
2021-07-24
5
20
2021-07-25
4
30
Nefedjevaite Aiste
Audruvis
2021-07-23
27
2021-07-24
23
NICKO P (113)
2021-07-23
3
110
2021-07-24
13
2021-07-25
11
2021-07-23
22
2021-07-24
26
2021-07-25
46
Nikolajevs Kristians
JSK Princis
PANDORS (314)
2021-07-23
16
20
2021-07-23
42
2021-07-24
54
2021-07-25
9
2021-07-25
8
20
Oleary Emilija
Civinsku žirgai
ELIJA (9)
2021-07-23
87
2021-07-24
70
2021-07-24
66
2021-07-25
33
2021-07-25
78
Oše Stella
Eminent Sport Club & Horses
PRINCIS (99)
2021-07-23
11
2021-07-23
12
15
2021-07-24
7
2021-07-24
29
Ošeniece Estere
Golden Equestrian Club
2021-07-23
80
2021-07-24
Ots Ivo
FenEst Equestrian
2021-07-23
7
25
2021-07-24
5
80
2021-07-25
3
220
CHARLY (283)
2021-07-23
30
2021-07-24
2021-07-25
22
2021-07-25
26
MILADY (305)
2021-07-23
30
2021-07-23
61
2021-07-24
34
2021-07-25
41
2021-07-23
33
2021-07-23
28
2021-07-24
48
2021-07-25
18
2021-07-23
60
2021-07-23
63
2021-07-24
46
2021-07-24
56
2021-07-25
80
Paananen Kati
SKURA RY
2021-07-23
58
2021-07-23
82
2021-07-24
16
2021-07-25
17
2021-07-24
6
20
2021-07-24
1
105
Palcech Kleopatra
Baltas Mustangas
HAIBE (5)
2021-07-23
13
2021-07-23
70
2021-07-24
15
2021-07-24
71
2021-07-25
54
2021-07-25
79
Palma Guna
Sport de lux
CARLORD (57)
2021-07-23
84
2021-07-24
Pareiza Monta
Brocenu un Saldus JK
GISBORNS (262)
2021-07-23
44
KARMENA (263)
2021-07-23
35
2021-07-23
52
Paula Dakša Deina
Jsk Princis
2021-07-23
28
2021-07-23
2021-07-24
44
2021-07-24
45
2021-07-25
15
2021-07-23
Peikštenyte Beatrice
Žagares Kentauru klubas
CHEOPS (11)
2021-07-23
86
2021-07-24
62
2021-07-24
95
Penele Laura
Riding Centre Lielceri
2021-07-24
69
2021-07-24
2021-07-24
35
2021-07-24
24
2021-07-24
59
HACHIKO (319)
2021-07-24
29
2021-07-24
10
Petersone Liga
JSK Princis
NILEONE (295)
2021-07-23
25
NILDANS (296)
2021-07-24
58
NIKARDA (297)
2021-07-25
51
Petersone Madara
JSK Princis
LINGSTONS (222)
2021-07-23
88
2021-07-24
60
2021-07-25
51
LILIONS (223)
2021-07-23
45
2021-07-24
33
2021-07-25
47
Petersons Peteris
JSK Princis
NILANS (306)
2021-07-23
81
2021-07-24
13
20
2021-07-24
74
2021-07-25
44
Petraitis Kristupas
SK Audruvis
2021-07-24
14
2021-07-25
13
2021-07-24
22
LANDO (133)
2021-07-24
36
2021-07-25
37
Petraitis Kristupas
SK Audruvis
CASANOVA (366)
2021-07-25
22
2021-07-25
25
Petraitis Matas
SK Audruvis
CARLEONE (238)
2021-07-25
23
2021-07-25
1
500
2021-07-25
24
CULON (240)
2021-07-25
26
Petraityte Barbora Vetra
Audruvis
CASPIAN (242)
2021-07-23
34
2021-07-24
47
2021-07-25
5
40
Petraviciute Rugile
Horsemarket
NUMO (109)
2021-07-23
14
2021-07-25
38
2021-07-24
21
ENJOY (173)
2021-07-25
3
60
Pikane Paula
Z/S Lielceri
KELLY (143)
2021-07-23
43
2021-07-23
52
2021-07-24
60
2021-07-25
47
Pikunaite Vilte
TRJ horses
KORIDA (139)
2021-07-23
42
2021-07-24
12
20
2021-07-25
35
2021-07-23
57
2021-07-24
65
2021-07-23
80
2021-07-24
40
2021-07-25
18
Pildere Magdalena
JSK Z?gkalni
2021-07-23
62
2021-07-23
90
2021-07-24
92
2021-07-24
90
KAMILLA (304)
2021-07-23
6
20
2021-07-23
41
2021-07-24
4
30
Pilders Martinš
AS Agrofirma T?rvete
2021-07-23
75
2021-07-23
21
2021-07-23
58
2021-07-23
22
2021-07-23
84
2021-07-23
42
ENETT (292)
2021-07-23
25
Pilmane Elina
JSK Lejnieki
MAESTRO (119)
2021-07-23
5
Pitrenaite Emanuela
Nemuno žirgynas
DON AMIGO (175)
2021-07-23
48
2021-07-23
18
20
2021-07-24
34
2021-07-24
71
2021-07-25
15
Plekavicius Ernestas
-
ASTRO (36)
2021-07-23
34
2021-07-23
98
2021-07-24
57
Poceviciute Aurika
Ritos Gendvilaites žirgai
GRAFITE (232)
2021-07-23
23
2021-07-23
93
2021-07-24
Pociunaite Juste
SK Audruvis
2021-07-23
29
2021-07-24
27
CHICO (68)
2021-07-23
38
2021-07-24
83
2021-07-25
31
2021-07-23
76
2021-07-24
47
2021-07-25
58
LESANTTI (126)
2021-07-23
51
2021-07-23
22
2021-07-24
16
2021-07-25
48
CARLEONE (238)
2021-07-23
31
2021-07-24
19
Pocius Viktoras
V.U žirgai
2021-07-23
31
2021-07-23
82
2021-07-24
51
2021-07-24
62
2021-07-25
4
25
Poikane Dinija
Z/s Lielceri
2021-07-23
52
2021-07-23
57
2021-07-24
43
2021-07-25
21
2021-07-25
57
Pope Ieva
z/s Tiraines stalli
WILMONTA (249)
2021-07-23
13
2021-07-23
7
20
2021-07-24
32
2021-07-25
42
Purga Lenna
FenEst Equestrian
FRANTWILL (312)
2021-07-23
70
2021-07-24
10
2021-07-25
32
Putnik Jacqueline
Saare Ratsakeskus
2021-07-23
27
2021-07-23
103
2021-07-24
94
2021-07-25
21
2021-07-23
79
Pužauskas Simas
Pužausku Žirgai
GLADIATOR (353)
2021-07-24
32
2021-07-24
70
2021-07-25
23
2021-07-24
Racina Keitija
Baltic Equestrian Team
FAY (170)
2021-07-24
63
BEATRISE (266)
2021-07-23
61
2021-07-23
35
2021-07-24
30
2021-07-24
51
2021-07-25
53
CENTOSS (267)
2021-07-23
85
2021-07-24
52
2021-07-25
49
FAY (271)
2021-07-23
89
2021-07-23
106
Ragovska Adele
AS Tervete
AKROPOLE (291)
2021-07-23
45
2021-07-23
12
Raide Jessica
FenEst Equestrian
2021-07-23
20
2021-07-24
3
140
2021-07-25
2
350
Rasmussena Elizabete
JSK Zagkalni
2021-07-23
15
20
Rastostsenkova Anna
Tondi RSK
2021-07-23
14
20
2021-07-23
15
2021-07-24
9
20
2021-07-24
2021-07-25
34
Reinholde Elizabete
Young Riders school
2021-07-23
29
2021-07-23
33
2021-07-24
45
2021-07-25
44
2021-07-25
72
Rimkute Andreja
Asosijacija Žirgija
ARONIJA (320)
2021-07-24
6
2021-07-24
38
Riomar Rebecca
FenEst Equestrian
2021-07-23
46
2021-07-23
49
2021-07-24
30
2021-07-25
15
Roomet Romi Emily
SA Tallinna RK
2021-07-23
74
2021-07-23
18
2021-07-24
11
2021-07-24
15
2021-07-25
43
Rozite Anete
Young riders school
NORENA (110)
2021-07-23
21
2021-07-24
27
2021-07-25
37
Rudele Madara
JSK EquiLat
ARONIA (35)
2021-07-23
37
2021-07-25
33
2021-07-24
61
Šackute Migle
Horsemarket
ENJOY (172)
2021-07-23
9
2021-07-24
13
Šakurovs Aleksandrs
RJSK
2021-07-23
84
2021-07-24
58
2021-07-25
39
KALLEGRO (146)
2021-07-25
70
2021-07-23
46
2021-07-24
48
FILMORE (167)
2021-07-23
9
2021-07-24
6
70
2021-07-25
4
160
Salmina Anna
JSC ''Kaijas''
2021-07-23
9
20
2021-07-24
35
2021-07-25
36
FINIKSA (230)
2021-07-25
9
Samoškiene Brigita
Convivo
LEILA (129)
2021-07-23
11
15
2021-07-24
2021-07-25
2021-07-25
Samušyte Raimonda
UAB Lietuvos žirgynas
FENIKSAS (189)
2021-07-23
27
2021-07-25
53
HAILASAS (192)
2021-07-23
33
2021-07-24
6
30
2021-07-25
32
HAMBERIS (193)
2021-07-23
87
2021-07-25
82
Šedžiute Aleksandra
PVhorses
MONETA (115)
2021-07-23
30
2021-07-24
17
2021-07-25
14
Seilius Simas
Vši Convivo l.c.
CAISSON (183)
2021-07-23
99
2021-07-23
2021-07-24
63
2021-07-25
66
2021-07-24
62
LYFONACCI (203)
2021-07-23
26
2021-07-24
84
2021-07-25
55
2021-07-24
2021-07-23
34
2021-07-24
29
2021-07-25
62
2021-07-24
60
Semenkova Sintija
JSK Kriki
GIGI GO (300)
2021-07-23
5
40
2021-07-24
5
40
2021-07-25
31
GOREGO (301)
2021-07-23
3
60
2021-07-24
41
2021-07-25
4
50
2021-07-24
19
2021-07-23
45
2021-07-24
7
20
2021-07-25
46
Shellere Anna
JSK Telfas
CHADLER (65)
2021-07-23
64
2021-07-23
68
2021-07-24
30
2021-07-25
16
CORTEZ (78)
2021-07-24
43
2021-07-24
31
FRANCESKA (164)
2021-07-23
37
2021-07-23
26
2021-07-24
10
2021-07-25
14
Šipaila Nerijus
NSO Sport horses
2021-07-23
10
2021-07-24
17
2021-07-25
20
BLANCH (331)
2021-07-23
20
2021-07-24
57
2021-07-25
19
2021-07-23
67
2021-07-24
21
UNIQUE (333)
2021-07-23
16
2021-07-24
7
50
2021-07-25
9
Šiurnaite Liepa
Ievos Šiurnes ukis
2021-07-25
2021-07-25
53
Skabeikyte Patricija
Civinsku žirgai
DYNAMO (252)
2021-07-23
67
2021-07-24
52
2021-07-24
65
2021-07-25
2
30
2021-07-25
76
Šnirpunaite Emilija
Malinausku žirgai
URALAS (90)
2021-07-23
24
2021-07-25
10
2021-07-23
85
2021-07-24
10
2021-07-25
6
15
LIANA (125)
2021-07-24
5
15
Sondore Samanta
JSK Telfas
ANTEJS (30)
2021-07-25
16
Sondore Sandra
Baltic Equestrian Team
LOREAL (345)
2021-07-24
24
Sporychina Samanta
V. Urbono žirgai
CEDRIK (62)
2021-07-23
88
2021-07-23
61
2021-07-25
42
Stabina Annija Eliza
RC Usins
CAVALIER (187)
2021-07-23
8
20
2021-07-23
20
2021-07-24
34
2021-07-25
44
Šternberga Jasmina
JSK Telfas
MAGIJA (364)
2021-07-25
9
2021-07-25
Štrimaityte Barbora
Priekules žirgai
HAENDELIS (152)
2021-07-23
17
2021-07-23
25
2021-07-24
25
2021-07-24
21
2021-07-25
41
Subaciute Diana
NSO Sport horses
2021-07-23
50
2021-07-23
86
2021-07-24
28
2021-07-25
24
UPSILON (335)
2021-07-23
57
2021-07-23
36
2021-07-24
27
2021-07-25
27
Tankunas Aurimas
Audruvis
HOMETAS (195)
2021-07-23
4
30
2021-07-24
40
2021-07-25
4
25
Taraityte Kamile
Tobulas Žirgas
BELLA (43)
2021-07-24
86
2021-07-23
73
2021-07-25
31
Timofejevas Aleksiejus
Hobby horse
2021-07-23
65
2021-07-24
77
2021-07-25
61
NARCO (114)
2021-07-23
68
2021-07-24
61
2021-07-25
30
Timofejevas Aleksiejus
Hobby Horse
2021-07-24
15
Tishler Liis
RK Ruila Tall
ILADY (4)
2021-07-23
5
20
2021-07-23
36
2021-07-24
17
2021-07-25
1
105
Tomanovica-Barone Odrija
Brocenu un Saldus JK
TRA-LA-LA (255)
2021-07-23
4
Tomingasa Helena
JSK Equilat
ALADINA (24)
2021-07-23
55
2021-07-24
23
2021-07-25
18
Trauberga Agate
Golden Equestrian Club
ISIDOR (324)
2021-07-23
2021-07-23
49
2021-07-24
40
2021-07-25
31
Treija Eliza Elva
JSK Kriki
KVANTIKO (299)
2021-07-23
19
2021-07-24
73
2021-07-25
24
Urbonas Valdas
Lankupiai
ATTICUS (38)
2021-07-23
7
20
2021-07-24
14
20
BARSELO (41)
2021-07-23
50
2021-07-24
21
2021-07-25
17
VEREDUS (87)
2021-07-23
21
2021-07-24
14
VELVET (88)
2021-07-23
19
2021-07-24
4
110
2021-07-25
10
Užgalyte Ugne
Audruvis
2021-07-25
52
CRACKER (257)
2021-07-24
75
2021-07-25
50
2021-07-24
51
Vaht Kristhel
Pärnumaa RSK
MEXICANA (212)
2021-07-23
14
2021-07-23
78
2021-07-24
5
2021-07-24
33
2021-07-25
5
2021-07-25
17
Vaicenaite Lina
Ritos Gendvilaites žirgai
GERUTE (247)
2021-07-23
30
2021-07-23
92
2021-07-24
82
Valackaite Julija
Civinsku žirgai
ENDIS (251)
2021-07-23
26
2021-07-24
16
2021-07-25
13
Valaitiene Ernesta
Kadagiu slenio žirgai
KADAGE (198)
2021-07-24
69
2021-07-25
14
Valaityte Tija
Kadagiu slenio žirgai
HOPIJA (149)
2021-07-24
55
2021-07-25
34
2021-07-24
Valuta Sandra
Baltas Mustangas
ARFAS (32)
2021-07-23
6
2021-07-23
92
2021-07-24
12
2021-07-24
72
2021-07-25
11
2021-07-25
55
Vancauskaite Karolina
JK, Kurtuva
VERACRUZ (244)
2021-07-23
55
2021-07-24
24
2021-07-25
11
Vaškunaite Tija
Convivo LC
2021-07-23
59
2021-07-24
18
2021-07-25
20
Venciute Gabija
Bitaiciu žirgai
CALINA (184)
2021-07-23
96
2021-07-24
20
2021-07-25
68
Vetra Evelina
JSK Princis
CEILONA (355)
2021-07-23
12
20
2021-07-23
38
2021-07-24
7
20
2021-07-24
8
20
2021-07-25
26
Vildava Marta
JSK Princis
KOSTA (298)
2021-07-23
36
2021-07-23
27
2021-07-24
45
Vilemse Mia Snowdropa Dragona
Beocenu un Saldus JK
PRERIJA (268)
2021-07-23
8
2021-07-23
15
15
Vismeris Ricardas
V. U. Žirgai
2021-07-23
79
2021-07-24
52
2021-07-25
45
Volungenaite Viktorija
Puntuko Žirgai
2021-07-23
40
2021-07-24
49
Yndestad Helene Isabell
SK Audruvis
BORDO (47)
2021-07-23
94
2021-07-24
80
2021-07-25
23
2021-07-23
34
2021-07-24
49
2021-07-25
10
TIK TAK (91)
2021-07-23
11
2021-07-24
12
2021-07-25
27