Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Audruvis Champions Tour 2021 - Ist stage
SK Audruvis , 2021-06-18/20

No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamovica Una RJSK
2001 (MJ.)
none
2. Adler Birgit Valgeranna Ratsaspordiklubi
2004 (J.)
2348
3. Ališauskaite Liepa Rusnes žirgai
2008 (JM.)
60806292858
4. Allikveer Maria Anett Saare Ratsakeskus
2004 (J.)
none
5. Alsina Anna Annija z/s “Tiraines stalli?
2003 (J.)
none
10177353
6. Amontaite Emilija Žirgo Ranca
2006 (JM.)
None
7. Ansone Linda JSK Princis
S
.
.
8. Arhipova Anna Andrius Petrovas Team
S
0000
10112274
9. Asare Katrina JSK Princis
2004 (J.)
none
10. Augustis Raimundas R ir R žirgai
ne
11. Augustis Raimundas R ir R žirgai
S
ne
12. Austvika Gabriella ZBZ Premium Club
2003 (J.)
150503-22465
13. Avkštola Nikola D.G Horses
2006 (JM.)
none
14. Balodis Bärbel Viljandimaa RSK
2014 (Mł.)
4287
15. Baltrušaityte Vitalija Vitalija
S
none
16. Baniulyte Akvile Šiupariu žirgai
S
13863785
17. Bataitis Aivaras Tautiniu žirgai
S
Ne
18. Baužaite Auguste Mikadoras
2008 (JM.)
None
19. Baužaite Gabriele Mikadoras
2001 (MJ.)
None
20. Bergsone Laila JSK Mustangs
2019 (Mł.)
PA0796964
21. Berzina Amanda Emilija Z/S Priežkalni
2002 (MJ.)
none
22. Beržonskyte Kamile PVhorses
S
ne
23. Bilinska Kitija JJSK Meždruvas
2003 (J.)
none
24. Birzule Roberta JJSK Mezdruvas
2008 (JM.)
none
25. Bralena Odrija Roberta Young rider school
2007 (JM.)
-
26. Brazdeikyte Evelina Rusnes žirgai
2005 (J.)
60505253454
27. Bregže Aigars Z/s Lielceri
S
-
28. Bregže Aigars Z/S Lielceri
S
none
29. Brokane Baiba JSK Princis
2007 (JM.)
.
30. Budaite Ema Zigmo žirgai
2004 (J.)
.
31. Buša Elza RJSK
2005 (J.)
none
32. Buša Mara RJSK
2007 (JM.)
None
Non
33. Busere Krista JSK ZAGKALNI
S
None
34. Busers Janis JSK ZAGKANI
S
None
35. Butane Luize Gabriela A/S Agrofirma Tervete
2011 (Mł.)
none
36. Butkus Giedrius Bitaiciu zirgai
S
none
37. Butkute Neda individualiai
2006 (JM.)
nera
38. Cakstina Anna Equestrian sports club Demora
2006 (JM.)
170506-21640
39. Celms Valters Kleisti
S
Latvia
40. Civinskas Lukas S/K Civinsku žirgai
S
41. Civinskas Vincas S/K Civinsku žirgai
S
42. Civinskite Jurate S/K Civinsku žirgai
S
none
43. Dage Liga Biedriba Usins
2005 (J.)
none
44. Dakša Deina JSK Princis
2007 (JM.)
none
45. Dankerte Evelina Lielceri Z/S
2008 (JM.)
None
46. Darmudasa Marija Klera Young Riders School
2011 (Mł.)
150611-22485
47. Dreimane Liva JJSK Mezdruvas
2007 (JM.)
None
48. Dreimane Tina JJSK Mezdruvas
2003 (J.)
none
49. Dužinas Šarunas Horsemarket
S
None
50. Dziaukstaite-Tamosaite Egle Kurtuva
S
none
51. Dzirniece Karlina JJS Kleisti
2010 (Mł.)
none
52. Dzirniece Patricija Riga Rider?s club
2011 (Mł.)
none
53. Egle Kristine TOP SPORT
S
none
54. Endzinaite Beatrice Zigmo žirgai
2005 (J.)
none
55. Fiodorovaite Laura Horsemarket
2005 (J.)
None
56. Gabalis Justas V. Urbono žirgai
S
none
57. Gaigalas Kostas UAB Lietuvos žirgynas
S
Ne
58. Galdikaite Aine Hobby Horse
2005 (J.)
-
59. Geidane Evelina Memeles JSK
2004 (J.)
none
60. Gong Xinyue DGHORSES
2008 (JM.)
NONE
61. Grikienis Irmantas Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
S
none
62. Grikšaite Gabija Telšiu jojimo klubas
2000 (MJ.)
None
63. Gromova Kristiana JSK Princis
2006 (JM.)
None
64. Grosbaha Luize SIA KIRPJI
2008 (JM.)
n/a
65. Grosbahs Kristaps SIA KIRPJI
S
n/a
66. Gustsone Laura Sport de Lux
S
None
67. Gutkauskas Danielius D.G Horses
S
111
68. Kascenas Vilius D.G Horsrs
2008 (JM.)
Lietuvos
69. Gutkauskiene Laima D.G. Horses
S
///
70. Hazane Deniza ZBZ Premium Club
2002 (MJ.)
none
71. Itkina Sofya DG Horses
2003 (J.)
none
72. Izmailova Marina Baltas Mustangas
2007 (JM.)
nera
73. Jankauskas Tadas TRJ Horses
S
none
74. Jankauskiene Rugile TRJ Horses
S
None
75. Jansone Ilze ZS Lielceri
S
none
76. Jansone Marta Equestrian sports club Demora
2007 (JM.)
none
77. Jaudženyte Rimante Telšiu jojimo klubas
2010 (Mł.)
None
78. Jaudženyte Saule Telšiu jojimo klubas
2007 (JM.)
14848742
79. Jocyte Saule Zigmo žirgai
2009 (JM.)
N
80. Jukniene Ruta TRJ Horses
S
none
81. Juraša Ilona Burtnieku Zirgaudzetava
S
10198240
82. Jurcika Monta Condicor Equestrian
2005 (J.)
260705-22855
83. Jurgulyte Sofija Vedautos sporto klubas
2003 (J.)
Ne
84. Kadeka-Harkova Linda Tiraines z/s
2005 (J.)
+37120602151
85. Kaimina Elina JSK Princis
S
None
86. Kaktina Anna Z/s Lielceri
2005 (J.)
none
87. Kaleta Susan Viljandimaa RSK
S
49401225725
88. Kallas Jaagup Estonia
S
None
89. Karklina Nellija Anna Veti Active
2007 (JM.)
none
90. Karlinskaite Eivina Zigmo žirgai
2008 (JM.)
N
91. Kascenas Vilius D.G Horsrs
2008 (JM.)
Lietuvos
92. Kasiulyte Vilte NSO Sport horses
S
39711160546
93. Katkovska Ance Anna Young Rider's School
2005 (J.)
none
94. Kelmere Katrina ZS Zagkalni
2008 (JM.)
040608-21598
95. Kisieliene Ingrida JK Kurtuva
S
none
96. Kisieliute Guste JK, Kurtuva
2010 (Mł.)
-
97. Klausuts Aleksandra Burtnieku Zirgaudzetava SIA
S
LV
98. Kluce Alise JSK Telfas
2007 (JM.)
None
99. Kocinš Armands Ropažu jatnieku klubs
2010 (Mł.)
None
100. Kocinš Markuss Ropažu jatnieku klubs
2009 (JM.)
None
101. Kroica Agnese VetiActive
2001 (MJ.)
none
102. Krumina Liene Young riders school
S
none
103. Krumina Liga JSK Telfas
S
None
104. Krupenaite Sandra Baltas Mustangas
S
105. Kukle Nikola ZBZ Premium Club
2006 (JM.)
none
106. Laizans Nauris LAT
S
None
107. Lamberte Luize Z/S Tiraines stalli
2006 (JM.)
None
108. Lehtsaar Berit Tartu Ratsakool
2001 (MJ.)
60107246022
109. Leinerte Laura Luize Riga Rider?s club
2003 (J.)
none
10110957
110. Leja Maira ZBZ Premium Club
S
-
111. Leja Maira SIA MonReCor
S
none
112. Leja Maira SIA MonReCor
S
None
113. Levcenoka Agate Princis JSK
2004 (J.)
none
114. Linga-Berzina Antra Veti Active
S
None
115. Lipšans Karlis Z/s Lielceri
2004 (J.)
140104-20031
116. Liuimaite Saule Vedautos sporto klubas
2004 (J.)
17007
117. Liutkevciute Vaiva Malinausku žirgai
2005 (J.)
-
118. Lukyte Eleja Žirgo ranca
S
None
119. Luse Alise Equestrian sports club Demora
2007 (JM.)
110507-21636
120. Maciulskyte Ieva Rusnes Žirgai
2008 (JM.)
60810302830
121. Malinauskaite Gintare Hobby Horse
2020 (Mł.)
15054
122. Marcenkova Nikola Liva Memeles jašanas sporta klubs
2005 (J.)
None
123. Martinaviciute Laura Equus Jojimo Mokykla
S
124. Mase Alise Rute JSK Princis
2001 (MJ.)
none
125. Matuziene Rita Kauno rajono dziudo ir jojimo mokykla
S
nera
126. Mazberzinš Gustavs Burtnieku Zirgaudzetava
S
1
127. Mikenas Erlandas Vedautos sporto klubas
S
None
128. Mikulevic Alija Žagares kentauru klubas
2009 (JM.)
129. Mikutiene Kristina
130. Muktupaule Laine Daila Latvia
S
none
131. Navickaite Ieva Lietuvos Žirgynas
2008 (JM.)
-
132. Nefedjevaite Aiste Audruvis
S
none
133. Nikrence Kerija Liva D/G horses
2007 (JM.)
none
134. Nikrence Paula Agate DG horses
2012 (Mł.)
None
135. Norvilaite Viktorija Zigmo žirgai
2007 (JM.)
N
136. Orover Mariah Pärnumaa rsk
S
49407180250
137. Ošeniece Estere Golden Equestrian Club
2004 (J.)
none
138. Padolskyte Faustina Malinausku žirgai
2005 (J.)
60511180168
139. Pakalniškyte Egle Paringuvio ukis
2018 (Mł.)
00
140. Palcech Kleopatra Baltas Mustangas
2006 (JM.)
141. Paškevicius Gediminas Lietuvos Žirgynas
S
-
142. Paulauskaite Monika Hobby Horse
2000 (MJ.)
0000
143. Pazniak Aksinija Baltas Mustangas
2007 (JM.)
144. Penele Laura Riding Centre Lielceri
S
none
145. Petersone Liga JSK Princis
2018 (Mł.)
1
146. Petersone Madara JSK Princis
2004 (J.)
.
147. Petraitis Kristupas none
S
none
148. Petraitis Kristupas SK Audruvis
S
none
149. Petraitis Matas Audruvis
S
none
150. Petraitis Matas SK Audruvis
S
None
151. Petraityte Barbora Vetra Audruvis
2005 (J.)
None
152. Petrošiute Meda Vši Šiupariu žirgai
2006 (JM.)
None
153. Petrovas Andrius A. Petrovas
S
none
154. Pikane Paula Z/S Lielceri
2003 (J.)
none
155. Pikunaite Vilte TRJ horses
2006 (JM.)
-
156. Pilpe Linda Golden Equestrian Club
2000 (MJ.)
None
157. Poceviciute Aurika Ritos Gendvilaites žirgai
2004 (J.)
60412031284
158. Pociunaite Juste SK Audruvis
S
+37069918307
159. Pocius Viktoras -
2003 (J.)
none
160. Poikane Dinija Z/s Lielceri
S
none
161. Poliakova Kamile Telšiu jojimo klubas
2007 (JM.)
None
162. Popova Anastasija D.G Horses
S
none
163. Pužauskas Simas Pužausku Žirgai
S
none
164. Rimkevicius Trojus IDGI sports
2009 (JM.)
-
165. Rozite Anete Young riders school
2008 (JM.)
LV
166. Ruttu Aleksandra Saare Ratsakeskus
2008 (JM.)
none
167. Šakurovs Aleksandrs RJSK
S
None
168. Salmina Anna JSC ''Kaijas''
2009 (JM.)
LV4775143
169. Samoškiene Brigita Convivo
S
None
170. Samušyte Raimonda UAB Lietuvos žirgynas
S
Ne
171. Šapkauskaite June Zigmo Žirgai
2008 (JM.)
none
172. Šapkauskaite Urte Zigmo Žirgai
2006 (JM.)
none
173. Seilius Simas Vši Convivo l.c.
S
ne
174. Šellere Olga JSK Telfas
S
None
175. Semenkova Sintija JSK Kriki
S
none
10080131
176. Shellere Anna JSK Telfas
S
none
10097740
177. Silina Sabine JSK Mežstrazdini
S
none
10112035
178. Sillandi Lenna Loore Viljandimaa Ratsaspordiklubi
2007 (JM.)
none
179. Šimkute Gaile Rusnes Žirgai
2006 (JM.)
60610220174
180. Šipaila Nerijus NSO Sport horses
S
38609081504
181. Šiurnaite Liepa Ievos Šiurnes ukis
2009 (JM.)
none
182. Skabeikyte Patricija Civinsku žirgai
2006 (JM.)
none
183. Sondore Samanta JSK Telfas
2010 (Mł.)
None
184. Šornikova-Bligzna Santa JSK Zagkalni
S
None
185. Sporychina Samanta V. Urbono žirgai
S
14141417
186. Stabina Annija Eliza RC Usins
2004 (J.)
PA0633408
187. Stasiulionyte Gabriele LIETUVOS ŽIRGYNAS
S
-
188. Šternberga Jasmina JSK Telfas
2008 (JM.)
None
189. Subaciute Diana NSO Sport horses
S
none
190. Sutnikaite Ruta Rusnes Žirgai
2010 (Mł.)
61003034903
191. Tamm Mariete Viljandimaa RSK
2004 (J.)
60408016014
192. Tankunas Aurimas Audruvis
193. Timofejev Aleksiej -
S
-
194. Timofejevas Aleksiejus Hobby horse
S
12345
195. Tomasa Marta Z/s Lielceri
2006 (JM.)
none
196. Trauberga Agate Golden Equestrian Club
2006 (JM.)
none
197. Triisa Carmen Viljandimaa RSK
2009 (JM.)
3633
198. Triisa Grete Viljandimaa RSK
2009 (JM.)
3634
199. Tumase Beatrise JJS
2003 (J.)
none
200. Ulcinskaite Vanesa Rusnes Žirgai
2011 (Mł.)
61111173806
201. Ulms Marks JSK Telfas
2009 (JM.)
none
202. Urbanavicius Marius Equus jojimo mokykla
S
NA
203. Urbonas Valdas Lankupiai
S
'
204. Vaicenaite Lina Ritos Gendvilaites žirgai
2000 (MJ.)
None
205. Vaitiekunaite Salomeja Equus jojimo mokykla
2007 (JM.)
-
206. Valciukaite Ula Equus Jojimo Mokykla
2007 (JM.)
207. Vancauskaite Karolina JK, Kurtuva
2002 (MJ.)
none
208. Varna Elza Memeles jašanas sporta klubs
2004 (J.)
None
209. Vasiljevs Markuss Roberts JSK Mustangs
2005 (J.)
none
210. Venciute Gabija Bitaiciu žirgai
S
none
211. Venskutonyte Laura Kauno zirginio sporto klubas
S
48712090259
212. Vetra Evelina JSK Princis
2005 (J.)
.
213. Vigante Marta Z/s Lielceri
2004 (J.)
none
214. Vildava Marta JSK Princis
2006 (JM.)
1
215. Viršilaite Agota Zigmo žirgai
2018 (Mł.)
none
216. Vismeris Ricardas V. U. Žirgai
S
Ltu
217. Vismeryte Evita IDGI sports
2002 (MJ.)
none
218. Volungenaite Viktorija Puntuko Žirgai
S
219. Yndestad Helene Isabell SK Audruvis
S
None
220. Žadeikyte Austeja Zigmo žirgai
2003 (J.)
none
221. Zalte Tereze Golden Equestrian Club
S
none
222. Zalte Tereze Golden Equestrian Club
S
none
223. Žukauskaite Anete Jsk Lyderis
2009 (JM.)
nera
nera
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

51

A CANDY CRUSH LSK LAT 2017 kastratas bera/155 F: Argvandello (Aragvi)
M: Caika
None 0000029174
2.

273

ABC CLERA Latvian Warmblood LAT 2016 kumele bera/157cm F: Abc Clerus
M: CHIKA MALIBU(Ceriba)
none 0000028020
3.

12

ABSOLVENTS LAT LAT 2012 kastratas širma/kuc:128 F: Amareto
M: Džipa
LV001000001808
4.

362

AGILERA LAT LAT 2015 kumele bera/168 F: Aromats
M: Gravitacija
None 106YE75
5.

217

AKVITANIJA LS LAT 2016 kumele bera/164 F: Avelinus C
M: Klemensa
- -
6.

259

ALBERVILLA LATVIAN LAT 2016 kumele bera/170 F: AROMATS
M: Flinta
LV001000003678 LV001000003678
7.

220

ALI BABA Baltijos Hanoveris LTU 2016 kastratas tamsiai širma/170 F: Velvet
M: Argentina
Nera 035101
8.

211

ALSYTIS ŽEMAITUKAS LTU 2008-05-18 kastratas kita/kuc:140 F: Agentas
M: Klasika
LTU008001551808 005608
9.

85

ALTAIRS Latvian Warmblood LAT 2012 kastratas bera/171cm F: Alfanss
M: Kohija
LV001900000615 00000023445
10.

239

AMARETAS Vietiniai Arkliai LTU 2011 kastratas bera/- F: -
M: -
- 030862
11.

344

ANDIAGO Z ZANG NED 2014 kumele bera/. F: Andiamo Z
M: Celeste Z/Carthago
. .
12.

306

ANTEJS Latvian Warmblood LAT 2006 kastratas bera/172 F: Atrejs
M: Titurga
none none
13.

319

ARAFAT IP EST 2003 kastratas balta/kuc:142 F: Anakee
M: Roosa
none EE401000524603
14.

355

ARDAS HANN LTU 2014 kastratas juodbera/165 F: ARGO
M: DONA NEGRA
LTU006490063714 032133
15.

206

ARFAS Vietiniai Žirgai LTU 2015-07-12 kastratas širma/160 F: -
M: -
LTU008000020815 LTU008000020815
16.

260

ARFIJA LVJ LAT 2016 kumele bera/168 F: Aromats
M: Regula
1 LV001000003555
17.

181

ARGENTO BH LTU 2016 kastratas bera/168 F: ARGO
M: AROMATS
. .
18.

304

ARGENTO Baltijos Hanoveriai LTU 2016 kastratas bera/165 F: Argo
M: Korvete
none 035748
19.

157

ARGENTUM BH LTU 2015 kastratas bera/172 F: Cassander Vt Kl Asdonk Z
M: Argentana
Lt 654
20.

64

ARMANDA HANN GER 2014 kumele bera///// F:
M:
// ///
21.

212

ARVENA Vietinai Žirgai LTU 2011 kumele juoda/165 F: No
M: No
LTU008000277211 032624
22.

336

ASHLEY MECKL GER 2001 kumele bera/- F: Anrit
M: Internista
DE427 270445201
23.

143

ATLETICO CD Z ZANGERSHEIDE LTU 2014 kastratas bera/170 F: Andiamo Z
M: Remonda VH Schaarboek D'0
none 056015Z55615214
24.

267

ATTICUS WARM BLOOD LAT 2013 kastratas sarta/135 F: Octavio
M: Galagonya
none none
25.

70

ATTICUS LJ LTU 2017 eržilas tamsiai bera/166 F: Velvet
M: Argentina
. .
26.

245

AVALANŠ LS LAT 2012 kastratas bera/170 F: Anytime Picobello Z
M: Vera
LV001900000729 0000023880
27.

279

BABRUNGAS Lietuvos Jojamieji LTU 2012 kastratas tamsiai bera/170 F: Briutas
M: Gradacija
LTU005170136012 027413
28.

77

BACCHUS DE TROY BWP BEL 2007 kastratas sarta/- F: Adonis
M: Hyppokriet v/h Blokenhof
- -
29.

116

BALTIC GUCCI L SK LAT 2016 kumele sarta/168cm F: B Captain Norman
M: Geiša
LV001000003675 LV001000003675
30.

40

BANIKI KWPN GER 2006 kumele sarta/172 F: Indoctro
M: Iniki
None 528003
31.

67

BARCATTO HOLST GER 2017 kastratas bera//// F: ///
M: ///
// //
32.

356

BARS Latviu Jojamasis LAT 2015 kastratas bera/168 F: Bacardi Boy
M: Toarmina
none 0000026947
33.

71

BARSELO BH LTU 2016 kastratas širma/163 F: Velvet
M: Barselona L
. .
34.

209

BELA VIETINIS PONIS LTU 2014.05.07 kumele rusva/kuc:kuc:ku F: No
M: No
LTU008000061914 038564
35.

93

BELISTRA ESH EST 2017 kumele sarta/168 F: Captain Norman
M: Heslegards Wildrose
EE233203817 23300117A112111
36.

346

BELLA BALOU MAXX OS POL 2015 kumele bera/- F: Balou du Rouet
M: Leinanie
- -
37.

343

BERŽAS LJ LTU 2016-05-05 kastratas tamsiai bera/163 F: Babrungas
M: Felina
None 035611
38.

46

BILDUKAS ŽEMAITUKAI LAT 2013 kastratas juodbera/kuc:145 F: Biplanas
M: Daiga
none - -
39.

147

BLANCH HOLSTEINER LTU 2016 eržilas bera/171 F: Barcley
M: Leslie
none DE421000126216
40.

193

BOLEYN BHANN LTU 2016 kumele bera/// F: Boržomis
M: ///
// //
41.

96

BOOMERANG DE LA TOUR FANCE SPORTPONY EST 11.05.2011 kastratas tamsiai bera/kuc:148 F: Poetic Justice
M: Jungle
EE250133811 25000111531126R
42.

150

BORDO LWB LAT 2016 kastratas širma/175 F: Baironas
M: Gabija
none none
43.

280

BRAMSAS LT JOJAMIEJI LTU 2013 kastratas sarta/169cm F: Briutas
M: Gradacija
LTU005170147713 027401
44.

348

BREEZER ESH EST 2016 kastratas bera/168 F: Bamako de Muze
M: Akatine Weering
EE233108716 23300116A061111
45.

338

C QASTANIA ESH EST 2011 kumele bera/169 F: Cayman
M: Latania Z
23300111A246111 ESHKS
46.

186

CAILASA LV LAT 2014 kumele bera/168 F: Corrwico
M: /
. .
47.

290

CALGARY DU SEIGNEUR N.SALMINŠ LAT 2008 kastratas širma/170 F: Bentley Van De Heffinck
M: Quasibelle Du Seigneur (R.O.)
BE00700044579 UELN 056007000C44579
48.

307

CALIDUS COR DE LUX Z ZANGERSHEIDE LAT 2014 eržilas tamsiai bera F: Cartello Z
M: Carmensine
None
49.

33

CALIMERO - LTU - kastratas širma/169 F: -
M: -
None None
50.

161

CALINA LWB LAT 2015 kumele širma/166 F: Calinaro
M: x
x X
51.

271

CALLEGRO Latvian Warmblood LAT 2016 kastratas bera/162cm F: Calliano
M: Akapella
none 0000028213
52.

270

CALUERA LS LAT 2016 kumele širma/167 F: Corall
M: Lemaretta
none none
53.

378

CALVIN D'OR Baltic Hannoverian LTU 2012 kastratas b?ra F: Coupe D'Or
M: Bacara
none
54.

130

CANDANZ DE NYZE Z Z LTU 2013 kastratas sarta/167 F: CANABIS Z
M: L-CANTATE
056015Z55745413
55.

230

CAPELLE LWB LAT 2009 kumele bera/172 F: Captain
M: Elfina
None 0000019913
56.

74

CAPLETT Holsteiner Warmblut LTU 2016 kumele rusva/170 F: Caplan
M: Ulana
nera DE421000022916
57.

124

CAPRICHIO Lietuvos Jojamasis LTU 2017 kastratas širma/- F: Charazaj MG
M: -
- 037404
58.

4

CARALISTA DE ROMBINE LW LAT 2016 kumele bera/176 F: Carpacco ll
M: Colombine
- -
59.

219

CARANSA LATVIAN LAT 04.05.2012 kumele bera/168 F: Carpaccio II
M: Anemone
LV001900000609 LV001900000609
60.

117

CARDEMON LSB LAT 2014 kastratas bera/166 F: Chicos Son
M: Fiesta
LV001900001311 LV001900001311
61.

323

CARECA 9 HOLST GER 2015 kastratas širma/168 F: Cornet obolensky
M: Soul
none none
62.

199

CARELLA HANOVERIAN LTU 2016 kumele juoda/162 F: Carleone
M: Branlou
Nera 035007
63.

295

CARETINA Estonian Sport Horse EST 2013 kumele tamsiai bera/163 F: Coodcat
M: Meri-ly
EE233228013 233001130253011
64.

119

CARLA D?OR Baltic Hannoverian LTU 2012 kumele širma/170 F: Coupe D?Or
M: Bianka
None -
65.

315

CARLEONE KWPN NED 2011 eržilas sarta F: Casall
M: Nizza VIII
None
66.

284

CARLOSS LWB LAT 2016 kastratas bera/163 F: Caraoki
M: Caleone
LV001000003427 LV001000003427
67.

305

CARMA HOLSTEINER DEN 2013 kumele bera/167 F: Capo
M: VB
None
68.

231

CARPACCIO KWPN LAT 2007 kastratas bera/176 F: -
M: -
none none
69.

262

CARTOUCHE V/D SMOCKELAERSHOEVE KWPN LAT 2007 eržilas bera/166 F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Wilandra
1 528210002003598
70.

78

CASALLFINA HOL GER 2015 kumele bera/- F: Casall
M: Missouri Lady
DE421000053715 -
71.

264

CASALLINO HOL LAT 2011 kastratas bulana/174 F: Casall ASK
M: Libertina
None DE421000054811
72.

328

CASANOVA BH LTU 2015 kastratas sarta/- F: Carleone
M: Bette
none none
73.

63

CASIRIUS H // GER 2016 kastratas bera/// F: /
M: /
// //
74.

171

CASPIAN HOLS POL 2012 kastratas tamsiai bera F: Cormint
M: None
DE421000089012 -
75.

81

CASQUETTA HOLST GER 2010 kumele bera/. F: Casquetto
M: Loranda I
DE421000342310
76.

253

CASSALETTO OLDBG LTU 2016 kastratas juodbera/165 F: Casalido
M: Lordana
De418181097316 De418181097316
77.

375

CASSALETTO OLDENBURG 2016 F: Casalido
M: Lordana
78.

276

CASSIO OLD LAT 2008 kastratas bera/160 F: Catoki
M: Femide
none
79.

101

CASTELLA LT LTU 2016 kumele bera/. F: Couvains
M: Bianka
. .
80.

249

CAVALIER Estonian Sport Horse LAT 2010 kastratas bera/168 F: Cumberland
M: Passadena
233002800047610 233002800047610
81.

168

CAYADO CHANCE HOLS GER 2016 eržilas bera/171 F: Cayado
M: Espanola
- DE421000173416
82.

111

CEDRIK LJ LTU 2016 kastratas bera/166 F: CASSANDER Z
M: Miss MoneyPenny
LTU005170177816 035694
83.

127

CEILONA BH LTU 2005 kumele bera/167 F: Cisco
M: Veliuona
LT005490016305 LT005490016305
84.

195

CHACCO TWO OLD GER 2009 kastratas širma/175 F: Chacco Blue
M: Casablanca
- -
85.

53

CHADLER OLDENBURGER LAT 2014 eržilas bera/168 F: Chaccato
M: Armina
None None
86.

369

CHAGALL BH LTU 2011 Gleiding darkbay/168 F: Cheres
M: Bagira
Ne 030694
87.

114

CHALLENGER ESH LAT 2012 kastratas širma/176 F: CVR Conte de Cassini
M: Painted Lady
23300112A118011 23300112A118011
88.

250

CHALOU LV LAT 2012 kastratas bera/- F: Carpaccio ||
M: Fiesta
None LV001900000688
89.

327

CHAMPION VOM EIGEN Schweizer Warmblut SUI 2012 kastratas bera/170 F: Corlensky G
M: Inge KB
None None
90.

62

CHARALAMBOS JU HANN GER 2010 kastratas širma//// F: ///
M: :::
/// ///
91.

297

CHARDONNAY LS LAT 2012 kumele juoda/167 F: Cardo
M: Džesika
LV001900000554 Latvian
92.

6

CHARTAGINA OLDENBURGER LTU 2008 kumele juodbera/172 F: CIACOMO
M: ARONJA
DE433330127508 433330127508
93.

169

CHICO BH LTU 2016 kastratas sarta/165 F: Carleone
M: Blansa
- -
94.

160

CHICO CHIPO LJ LTU 2014 kastratas bera/183 F: Charmeur
M: Amelle
Lru 1329
95.

200

CHIKITA HN LAT 2013 kumele bera/164 F: Cisco
M: De Luxe
LT006490051613 006490051613
96.

258

CHRYSTAL LATVIAN LAT 23.04.2017 kastratas širma/168 F: Consensus
M: Ankara
LV001000003851 LV001000003851
97.

44

CIELAVA LS LAT 2012 kumele sarta/168 F: Calliano
M: Kosmeja
- -
98.

321

CIELAVINA LS LAT 2010 kumele juoda F: Alberts
M: Princese Bine
none
99.

82

CINCINATTI Z Z NED 2009 kumele bera F: JK Horsetruck's Commanchi
M: Alletta V
056015Z55633509
100.

144

CINDY NSO Baltijos Hanoveriai LTU 2017 kumele bera/162 F: Numero Uno
M: Cinderella
none LTU006490077517
101.

285

CIPRA LAT LAT 2011 kumele širma F: Kapteinis Cukurs
M: Pedra
LV001000000716
102.

145

CITADELE NSO Baltijos Hanoveriai LTU 2017 kumele bera/167 F: Grand Slam VDL
M: Cimonna
none LTU006490080117
103.

182

CLARIMOOS HOLST GER 2012 kastratas bera F: Clarimo
M: Isabell XII
DE421000139912
104.

265

CLEA LV LAT 2013 kumele bera/165 cm F: Calano 2
M: Lirika
None
105.

214

CLEO LS LAT 2012 kastratas bera/177cm F: Colard
M: Lavanda
none
106.

29

COBASCHI L LS LAT 2017 kastratas širma/166 F: Cobaschi
M: Little Lady
none 0000028945
107.

118

COLIBRI LS LAT 2011 kumele bera/167 cm F: Calliano
M: Burgosa
428001000001426 none
108.

194

COMPLEMENTO HANN GER 2004 kastratas tamsiai bera F: Contender
M: Voltina
none 102UT61
109.

166

CONCHITA BH LTU 2015 kumele bera/167 F: Carleone
M: -
- -
110.

66

CONGRATULATION HOLST GER 2015 kastratas bera///// F:
M:
/// ////
111.

353

CONNOR-C LJ LTU 2016 kastratas bera/- F: CAPO
M: WILONA'S
none nd
112.

131

CONSUELLA LWB LAT 2015 kumele tamsiai bera/160 F: Caraoki
M: Charming Girl
LV001000002967 LV001000002967
113.

31

CONTHARGOS BLUE OLDBG GER 2010 kastratas sarta F: Conthargos
M: Penny Blue
none
114.

380

CONTHARGOS BLUE OLDENBURG NED 2010 kastratas sarta F: Conthargos
M: Penny Blue
none
115.

72

CONTHARGOS BLUE OLDBG LTU 2010 kastratas sarta/- F: CONTHARGOS
M: PENNY BLUE
DE 418084061210 DE 418084061210
116.

213

COOKIE HOLST PNG 2012 kumele bera F: Connor
M: Quidam de Ravel
-
117.

215

CORNELIUSS LS LAT 2013 kastratas tamsiai bera/165 F: Cornetus
M: Lorete
none .
118.

370

CORNEOL HOLST GER 2013 kastratas ?irma/173 F: Cayado
M: Quinar
None DE421000016513
119.

314

CORNET'S CLOUD HOLS UKR 2014 eržilas širma F: Cornet Obolensky
M: Quidam de ravel
None
120.

222

CORNET'S REBEL OL GER 2006 kastratas bera/na F: Cornet Obolensky
M: Wentunara
none
121.

84

CORNETTO Deutsches Sportpferd GER 2013 kastratas bera/176 F: Cornet session
M: Caretara
Ne DE 456560006813
122.

183

CORRWINIO LVJ LAT 2014 eržilas bera/168 F: Corrwico
M: /
/// ///
123.

102

CORTEZ Latvian Warmblood LAT 2016 kastratas tamsiai sarta/168 F: Carpaccio II
M: Titurga
None None
124.

35

COSMIC MONSTER HOLST GER 2012 kastratas bera/162 F: Carrico
M: Athena P
DE421000048512 DE421000048512
125.

371

COSMIC MONSTER Holsteiner Warmblut LTU 2011-06-10 Gleiding bay/- F: Carrico
M: Athena P
none DE421000048521
126.

22

CRACKER BALTIC HN LAT 2015 kastratas širma/168 F: Carleone
M: Banzuke
None None
127.

61

CRAZY DAISY HANN GER 2015 kumele bera///// F: Clarimo
M: ///
// ///
128.

298

CREME BRULEE Latvijas Siltasinis LAT 11.04.2016 eržilas sarta/162 F: KOLIBRI
M: RUZVELA
none 0000028121
129.

47

CREOL DE LAT 2013 kumele širma/1.70 F: Calme
M: Severus
Non DE 456560009013
130.

288

CRISTURU HOLST GER 2014 kastratas širma/180 F: Cayado
M: Winchester
DE421000039814 .
131.

58

CUCINELLI BH LTU 2015 kumele bera/167 F: Carleone
M: Cantana
LTU006490063015 033528
132.

312

CULON LVJ LAT 2015 kastratas širma/175 F: Corall
M: Legra
- -
133.

341

CUNAMIS American Trotter LTU 2008 kastratas tamsiai bera F: -
M: -
LTU007330028908
134.

9

DAKARA LS LAT 2004 kumele bera/167 F: Donnerbube II
M: Kadeta
none LV012460450117
135.

38

DAKOTA LS LAT 2015 kumele juoda/164 F: Diploms
M: Farsa
none LV001000002108
136.

204

DANCING GRACE LS LAT 2009 kumele sarta/kuc:148cm F: Dancing Boss
M: Gerda
None 428001000001070
137.

322

DAO LATV LAT 2016 kumele juoda/167 F: Daramis
M: Akrona
none 0000027801
138.

367

DARKO Z ZANGERSHEIDE BEL 2014 kastratas bera/- F: Douglas
M: Tanagra M
None -
139.

225

DARLEY WESTF. NED 2014 kastratas bera/168 cm F: Duracell
M: Frederiek
DE 441411412514 276020000401555
140.

331

DARVINS LAT LAT 2011 kastratas tamsiai bera/165 F: Disco
M: Kerolaina
LV001000000214 LV54345
141.

148

DESPERADOS Z ZANGERSHEIDE LTU 2016 eržilas juoda/170 F: Dominator 2000 Z
M: Jordana
none 056015Z55506016
142.

287

DOBILAS TRAK LTU 2010 kastratas bera/. F: Hidrantas
M: Dainora
LTU002520230410
143.

292

DOMINGO LATVIA EST 18.09.2013 kastratas kita/145 F: DOMINO
M: LEDIJA
EE428120813 0000025627
144.

73

DROPSHOT Z ZANGERSHEIDE NED 2015 eržilas juoda/173 F: Douglas
M: Grietje
none Euro passport
145.

358

DYNAMO GRYNAKRAUJIS POL 2014 kastratas tamsiai bera/167 F: Jovellanos
M: Dakana
none 353 2015
146.

50

DZINTARS LWB LAT 2015 kastratas juoda/160 F: None
M: None
None 428001000003044
147.

201

DZOANA POK LAT 2013 kumele širma/kuc:139 F: Dzimmijs
M: Ankara
LV001000001399 0000025147
148.

377

EARLY BIRD ME HANNOVERIAN GER 2014 kumel? tamsiai b?ra/- F: Emerald
M: Kayley DV
- -
149.

184

ECHO TRAK LTU 2014 eržilas sarta/168 F: Chromas
M: /
/// ///
150.

107

EDER KWPN LAT 2009 eržilas bera/168 F: Numero Uno
M: Lux
none 528003200919673
151.

382

EDER KWPN LAT 2009 er?ilas b?ra/168 F: Numero Uno
M: Vivi
528003200919673 528003200919673
152.

240

EFEJA PONY LAT 2011 kumele širma/kuc:kuc:ku F: .
M: .
None .
153.

337

ELME TRAK LTU 2014 kumele širma/- F: EISFREUND
M: EMISIJA
LTU002520272014 LTU002520272014
154.

113

ERISTOFF BLUE KWPN LAT 2009 kastratas širma/183 F: X
M: X
None 105IX12
155.

97

ERLE AKHAL TEKE EST 2012 kumele šviesiai bera/158 F: Rum
M: Elista
EE643223312 643002100900612
156.

115

FALKO TRK LAT 2005 kastratas sarta/166 F: Poet
M: Fantagira
LV060132150002 0000014585
157.

125

FANTE - LTU 2008 kumele sarta/145 F: -
M: -
- -
158.

75

FATIN - LAT 2015 kastratas bera/- F: contact
M: cora
- -
159.

23

FATUM HOLSTEIN LTU 2016 eržilas tamsiai bera/174 F: Fragonard
M: Warthburg
None DE421000167016
160.

21

FEBS LV LAT 2015 kastratas bera/162 F: Friscati
M: Bernadett
LV001900001628 428001900001628
161.

332

FELIX - EMAIRE HOLAND LAT 2010 kastratas bera/170 F: Uniek Emaire
M: Arizona
NL003201000416 LV
162.

156

FENIKSAS TRAKEHNER LTU 2017 eržilas šviesiai sarta/170 F: Westo - S
M: Folija
LTU002520299317 037327
163.

191

FIELD FLOWER TRAKENAS LTU 2008 kumele bera/162 F: Šerkšnas
M: Fiesta
LTU002520196908 011277
164.

198

FILEMON T.S. KWPN LTU 2010 kastratas bera/174 F: Arko III
M: Laicky
528003201002033
165.

196

FILMORE - LAT 2010 kastratas širma/173 F: -
M: -
- -
166.

291

FINIKSA OLD LAT 04.04.2015 kumele juodbera/165.cm F: Fumo Twire
M: Catalina
428001900001496 0000026864
167.

257

FLAYDERS LVJ LAT 2015 eržilas juoda/169 F: Furioso
M: Arsija
1 LV001000003103
168.

87

FLORIDA LS LAT 2016 kumele sarta/168 F: Flamenko
M: Gaura
none LV001000003405
169.

54

FRANCESKA Latvian Warmblood LAT 2014 kumele bera/172 F: Friscati
M: Rešlija
None None
170.

261

FROMECS QUICK D?OR OLDBG LAT 2013 eržilas bera/172 F: Quickly De Kreisker
M: Peggy
DE418182566013 1
171.

301

GALLANT DHH KW LAT 2011 kastratas bera/- F: Corlando
M: Udassara
- -
172.

89

GANDAIJA LS LAT 2015 kumele bera/167 F: Gaultjers
M: Kamelota
none none
173.

174

GANGES LENKU JOJAMASIS POL 2012 kastratas juoda/175 F: Spartacus
M: Gafa
616009510342012 -
174.

232

GEISHA LV LAT 2014 kumele širma/none F: Gvidons
M: Kalla
none LV001000002774
175.

146

GERONIMO Polski Kon Szlachetny Pólkrwi LTU 2016 eržilas tamsiai bera/176 F: Castle Rock
M: Gracenta
none 616009520034716
176.

223

GERUTE Baltijos Hanoveris LTU 2011 kumele bera/165 F: Geraklis
M: Gabi
none 017446
177.

42

GIGI GO LS LAT 2008 kumele tamsiai sarta/167 F: Gilbors
M: Gabriella
LV048453450022 0000018916
178.

347

GLADIATOR ANGLO EUROPEAN LTU 2015 kastratas bera/168 F: ghost Z
M: Cayenne
none 826002150875432
179.

310

GOLDEN DANCER UNKNOWN NED 2010 kastratas palomino/kuc:148 F: Unknown
M: Unknown
EE528135210 528019090005803
180.

172

GORAS Lietuvos Jojamasis LTU 2009 eržilas bera/na F: Grimas
M: Rexona
LTU005170079809 001939
181.

41

GOREGO LS LAT 2010 kastratas sarta/165 F: Gilbors
M: Gabriella
428001000000593 0000021009
182.

218

GRAFITE Baltijos Hanoveris LTU 2006-06-18 kumele sarta/165 F: Piccolino
M: Gracija
None 000830
183.

221

GREAT KING Latvijos Šiltakraujas LTU 2016.07.11 kastratas bera/167 F: Gepards
M: Kinga
nera LV001900001894
184.

162

GREGORY GREEN GER 2014 kastratas bera/170 F:
M:
X C
185.

37

HAFELIS TRAK LTU 2011 kastratas bera/168 F: ERUDITAS
M: HARBINA
LTU002520240111 026833
186.

205

HAIBE LJ LTU 2009 kumele sarta/170 F: LARALEE
M: HARA
LTU005170075509 LTRG755
187.

153

HAILASAS TRAK LTU 2014 eržilas balta/168 F: Eisfreund
M: Hotora
LTU002520274414 030564
188.

155

HAMBERIS TRAKEHNER LTU 2017 eržilas širma/175 F: Viskis
M: Humana
LTU002520302017 037333
189.

152

HAPTENAS TRAK LTU 2013 eržilas bera/169 F: Viskis
M: Helianta
LTU002520265613 026600
190.

5

HARIS LJ LTU 2005 kastratas širma F: Herbis-bei
M: kla
none
191.

122

HARM H KWPN LTU 2012 kastratas bera/- F: Sheraton
M: Valencia
1700023 528003201201645
192.

56

HEESAMAR KWPN NED 2012 kumele bera F: Toulon
M: El
0000
193.

350

HELIODORO ESH EST 2015 kastratas širma/168 F: Helios de Muze
M: A Pontanelle
EE233120415 23300115A195111
194.

318

HERALDIKA LWB LAT 2008 kumele bera/178 F: Calderon
M: Harmonija
LV030288950008 0000019532
195.

238

HIATAS TRAK LTU 2005 kastratas sarta/- F: Heleris
M: Hara
LTU002520145205 038454
196.

83

HJUSTACUS OMHG KWPN NED 2012 eržilas sarta/170 F: Spartacus
M: Justina z
Ne 528003201204834
197.

269

HOLIE MOLIE KWPN LAT 2016 kumele sarta/165 F: Harley VDL
M: Indoctro
0000 0000
198.

368

HOMETAS TRAKEHNER LTU 2007 Gleiding black F: Heleris
M: Hipé
LTU002520177007
199.

32

HOUGLAS KWPN NED 2012 eržilas juoda F: DOUGLAS
M: VURIOSA
1700039
200.

342

I SPECIAL EDITION ESH EST 2016 kastratas bera/175 F: Im Special De Muze
M: Latania Z
23300116A184111 ee001001169
201.

294

I?M ALJANA SPECIAL Estonian Sporthorses EST 22.04.2015 kumele bera/164 F: i?m special de muze
M: mary-lu
23300115A145111 23300115A145111
202.

179

ICEMAN D Z ZANG BEL 2013 kastratas bera/168 F: Iceber ST
M: Lord Z
none none
203.

106

ILENE DHH VB WPN NED 2013 kumele balta/170 F: Cardento
M: Padinus
- 528003201
204.

345

INGA WLKP POL 2010 kumele bera/. F: Gluosnis xx
M: Irmia/Mywill
616007600112010 .
205.

372

INVISIBLE KWPN NLD 2013 kastratas kita F: EL PRIMERO
M: RYkJE
528003201308790
206.

340

IRISAS LT LTU 2009 kastratas sarta/mk: F: Vasia
M: Bite
none
207.

88

ISIDOR LS LAT 2008 kastratas bera/170 F: Irasir
M: Gabija
none LV032836050043
208.

379

IVITA KWPN NED 2013 kumel? sarta/167 F: Harley VDL
M: Evita
528003201306609 -
209.

302

IZAAK K KW LAT 2013 eržilas sarta/165 F: Dortmund HS
M: Wikita K
None None
210.

283

JADA VAN HET LINDEHOF AES LAT 2009 kumele širma/175 F: l.b egle eye
M: Fatima Van Het Lindehof
none none
211.

86

JASMIN VAN DE HOEVE BWP LAT 2009 kumele sarta/166 F: Epleaser van't Heike
M: Felicia van de Hoeve
none 056-002-W00290507
212.

366

JAVENDA KWPN NED 2014 kumele bera/- F: Harley VDL
M: Avenda De Revel
None -
213.

159

JORN KWPN NED 2014 eržilas bera/167 F: Baltic VDL
M: Quidam de Revel
0193 0382
214.

170

JUMP OF CKV KWPN NED 2014 kastratas tamsiai bera/179 F: Kannan
M: First of ckv
Nera Nera
215.

133

JUS DE POMEROL LS LAT 2013 kastratas sarta/165 F: Pommerance
M: Ravelina
LV001900000851 0000024558
216.

354

KAITAS LJ LTU 2015 kastratas bera/ND F: CAPO
M: CHEMA
LTU005170168415 035066
217.

98

KALIFORNIJA LJ LTU 2016 kumele širma/167 F: Dynamit
M: Camore
- none none
218.

164

KALISTO TIME KWPN NED 2015 kastratas bera/166 F: Quality Time
M: x
x x
219.

137

KAMAJA ŽEMAITUKU LTU 2012 kumele sarta/kuc:kuc:ku F: Talismanas
M: Kraže
LTU003210084211 -
220.

7

KAMELIJA LS LAT 2012 kumele bera/180cm F: Centuryo
M: Akita
none
221.

203

KAMELOTA LS LAT 2011 kumele tamsiai bera/168 F: Kastilio
M: Garsija
none LV001000001190
222.

357

KANTARA D KWPN LTU 2015 kumele sarta/170 F: Guidam Sohn
M: O.Peters Girl
none 528003201505534
223.

68

KAREL GER 2015 eržilas širma//// F:
M:
//// ///
224.

266

KARLIS - LAT 2003 kastratas bera/160 F: -
M: -
LV001900001812 -
225.

208

KARME HELENA LV LAT 2004 kumele bera/165cm F: Calano ||
M: Halva
none 022319650029
226.

99

KAROLS LAT LAT 2013 kastratas bera/. F: Kapteinis Cukurs
M: Laroka
LV001000002052 .
227.

360

KAVALLO LATV LAT 2006 eržilas bera/168 F: Calano 2
M: Volga
None None
228.

80

KAYPATERO KWPN NED 2015 kastratas tamsiai bera/166 F: Zapatero VDL
M: Violeva
528003201507558 106ZQ85
229.

311

KEBERLINA H KWPN NED 2015 kumele bera/164 F: Zirocco Blue VDL
M: Eberlina H
528003201505129 -
230.

43

KELLY LS LAT 2010 kumele bera/158 F: Calano 2
M: Lira
none 0000021122
231.

365

KENDIS TRAK LTU 2014 kastratas sarta/166 F: Aladinas
M: Komanda
None 030572
232.

138

KENTAS LTJ LTU 2013 kastratas tamsiai bera F: N
M: N
LTU008000063313
233.

349

KENYA ESH EST 2014 kumele bera/170 F: KONTADOR V.D. DOORNDONKHOEVE D'12
M: A Pontanelle
EE233224314 23300114A205111
234.

94

KING`S KNIGHT ESH EST 2017 kastratas juoda/164 F: Kanndarco
M: Z Magic Woman N
EE233104017 23300117A154111
235.

175

KOLONIA WLKP POL 2012 kumele bera/- F: MARINO
M: KAMILA
616009600113112 +
236.

92

KONFLORIA DE LUNA ESH EST 2016 kumele bera/168 F: Kontador V.D. Doorndonkhoeve
M: Floora
None EE001001091
237.

104

KONKISTA PKZ HOLSTEINER GER 2012 kumele širma/169 F: Castelan II
M: Amelita I
- -
238.

325

KONSUELA C LS LAT 2012 kumele širma/180 F: Centuryo
M: Kegija
none
239.

108

KORALL LS LAT 2011 kastratas bera/165 F: Coleo
M: Aromats
none LV001000001163
240.

103

KORIDA BH LTU 2015 kumele bera/163 F: Lightining
M: Korvete
- 033460
241.

129

KOSTA LAT LAT 2008 kumele bera/168 F: Kapteinis Cukurs
M: Oga
LV016018750114
242.

229

KRIGERS LS LAT 2005 kastratas tamsiai bera/177 F: Calvados 87
M: Gerti II
none .
243.

49

KRODERS LW LAT 2008 kastratas bera/168 F: Colins
M: Rudze
none LV018333350039
244.

313

LA DIVETTE P KWPN NED 2016 kumele širma/- F: Dakar VDL
M: Emilion
- -
245.

281

LAGUNA Lietuvos Jojamieji LTU 2016 kumele kita/170 F: Think twice d'ici bel
M: Libela
LTU005170178816 035925
246.

256

LANCER LWB LAT 2016 eržilas bera/168 F: Leston
M: Cola
LV001000003398 0000026816
247.

329

LANDO NONE NED 2016 kastratas bera/none F: Numero Uno
M: none
none none
248.

167

LANDRU KWPN NED 2016 eržilas bera/169 F: Baltic VDL
M: Afilithya
- 528003201605088
249.

241

LANGO LS LAT 2002 kastratas bera/168 F: Leitons
M: Flinta
None 102MV76
250.

272

LAPLADA Latvian Warmblood LAT 2014 kumele tamsiai bera/165cm F: Leksus
M: Perla
none 0000026020
251.

300

LARINA KWPN LAT 2016 kumele bera/165 F: Cohinoor VDL
M: Hanakara
none -
252.

57

LE GRANDS LS LAT 2007 kastratas sarta/160cm F: Lopess
M: Gamma
none -
253.

320

LEANDRA LS LAT 2010 kumele kita/160 F: Lebrons
M: Adelaide
None
254.

90

LEILA LJ LTU 2010 kumele bera F: Lorensas
M: Lambada
LTU005170100010 022972
255.

76

LEKORADO - LAT 2013 kastratas bera/- F: Lekont
M: Kurlande
LV001000001723 -
256.

252

LENOX B S L LTU 2010 kastratas tamsiai bera/164 F: LORDANO
M: LORDANO
- -
257.

282

LEO VINTER LV LAT 2009 eržilas sarta/170 F: Lear
M: Valfija
none LV060405850001
258.

165

LESANTTI - DEN 2013 kumele bera/167 F: Lando Blue
M: Mighty Power
None DE498270000613
259.

177

LET?S FLY Z ZANGERSHEIDE BEL 2015 kumele šviesiai sarta/172 F: London
M: Hickstead
. .
260.

173

LIGRETTO Latvijos Jojamasis LTU 2004 eržilas bera/na F: LORD PICASSO
M: ARANCA
LV060006650004 0000012493
261.

154

LILIS TRAK LTU 2016 eržilas kerša/170 F: Eruditas
M: Lile
LTU002520292716 035243
262.

100

LINGSTONS LAT LAT 2016 kastratas bera/. F: Lacapo
M: Nipa
LV001000003423 .
263.

293

LINKOLNAS HOLŠTEINU LTU 2009 kastratas šviesiai sarta/168 F: Laralee
M: Bela
170014 014121
264.

95

LISSONNEVANCK V KWPN EST 2016 kumele bera/170 F: Grand Slam VDL
M: Thissonnevanck
EE528216616 528003201601217
265.

55

LIVIANA HANN GER 2012 kumele sarta F: Lamberk
M: Engenia
0000
266.

192

LOOPING 72 HOL LTU 2009-05-14 kumele bera/- F: Landos
M: Dame ll
- -
267.

255

LORBEK Latvian Warmblood LAT 2015 kastratas bera/173 F: Leston
M: Ballyhara
LV001000003011 0000026816
268.

151

LORD KOSSITY KWPN NED 2016 kastratas tamsiai bera/166 F: Elvis ter Putte
M: Roxette
none 528003201605845
269.

79

LOVELY KWPN NED 2016 kumele bera/164 F: Quasimodo Vd Molendreef
M: Ma Belle
52800320163742 107EV70
270.

105

LUCKY LUKE KWPN LAT 2016 eržilas bera/170 F: Etoulon VDL
M: Zeus
none 528003201607747
271.

39

LUSINGANDO LATVIAN LAT 2012 kastratas bera/164 F: Lider Boy
M: Gigi Go
428001000001538 0000023168
272.

110

LUZI LWB LAT 2011 kumele bera/170 F: Colard
M: Zilfonia Y
none
273.

254

LYFONACCI KWPN NED 2016 kumele sarta/173 F: fibonacci
M: henriette
lietuvos 528210004482226
274.

376

LYFONACCI KWPN LTU 2016 kumel? ?viesiai sarta/172 F: FIBONACCO
M: HENRIETTE
528003201607344 528003201607344
275.

227

MALIBU - LAT - eržilas juoda/- F: -
M: -
none -
276.

330

MÄNDY EESTI RATSAPONI EST 2013 kastratas bera/kuc:139 F: MC LEOD
M: Raa
23300113A022222 23300113A022222 106MM24
277.

190

MARCO POLO LJ LTU 2015 kastratas sarta/170 F: MISTER X
M: KALIA
LTU005170163515 032631
278.

236

MAREINA KWPN LTU 2017 eržilas sarta/168cm F: Dakar VDL
M: Careina
- -
279.

278

MEILUTE MIXED LTU 2006 kumele kita/kuc:120 F: Unknown
M: Unknown
LTU008861136606 034725
280.

309

MIO KAPAZA Z ZANGERSHEIDE LAT 2016 kastratas sarta/172 F: Marome NW
M: Quilordi
None 056015Z55740616
281.

180

MISTER MAGIC VAN HET WILGENHOF AES BEL 2016 kastratas bera/167 F: Mylord van?t Vlasmeer
M: Efle de B?Neville
. .
282.

317

MO ESCOBAR FWB EST 2016 eržilas širma/167 F: Cornet Obolenski
M: Berglands Viper
246001H00161572 246000025636999
283.

176

MODEST VAN DEN EIK BWP BEL 2012 kastratas sarta/na F: HALIFAX VAN HET KLUIZEBOS
M: NILI DE LA FERMA ROSE
056-002-W00303118 na
284.

141

MOWGLI VAN DER HOEGAARDE Belgium Warmblood BEL 2012 kastratas bera F: N
M: N
056002W00303442
285.

128

MUKAS ZHM LTU 2011 kastratas širma/kuc:146 F: Šamas
M: Murzilkas
LT004180085611 LT004180085611
286.

60

NARCO HOLST GER 2017 kastratas bera//// F: Numero Uno
M: ///
/// ///
287.

142

NEKTON BOY HOLSTEINER LTU 2017 eržilas tamsiai širma/172 F: Nekton
M: Vinara
none DE421000403517
288.

112

NICA HOLŠTEIN? DEU 2008 kumele kita/- F: Nekton
M: Iris I
DE421000071108 -
289.

316

NICKO P BWP GER 2013 kastratas bera/- F: Tonixe
M: Voltaire
- -
290.

11

NILDANS LAT LAT 2012 eržilas bera F: Neapol
M: Lapinga
LV001000001436
291.

30

NILLA LS LAT 2010 kumele bera/177 F: Neapol
M: Leonie 18
None 0000020985
292.

234

NIRVANA LS LAT 2003 kastratas sarta/none F: Nivana
M: Dextra
none LV050587150036
293.

45

NOODLE WELSH LAT 2012 kumele kita/kuc:146cm F: -
M: -
- - -
294.

268

NORENA LATVIAN LAT 2014-05-23 kumele bera/165 F: Neapol
M: Corolla
LV001000002306 LV001000002306
295.

274

NOTTING HILL Z ZANGERSHEIDE BEL 2012 kastratas bera/mk:163 F: Nixon
M: Evashti
None
296.

246

OLIVERS DIAMOND Irish Sport Horse LAT 2009 kastratas balta/178 F: Luidam
M: Southpark Diamond
104VI31
297.

91

OLLI ROYAL TORI EST 2013 kastratas kita/168 F: Opaal
M: Canberra
None 106LD86
298.

299

PAKALNUTE Trakenai Purebreed LAT 2009 kumele juoda/166 cm F: CHROMAS LTU002520088501
M: 1757 PARABOLA LTU002520061995
NONE LTU002520220709
299.

188

PALLADIUM KJV WESTF. UKR 2014 eržilas juoda/168 F: Lancer lll
M: Cornet Obelensky
. .
300.

187

PANAMA TRAK LTU 2014 kumele sarta/166 F: Piligrimas
M: Preila
/// ///
301.

126

PANDORS Latvian Warmblood LAT 2012 kastratas bera/170 F: Princis-Prince
M: Dollija
none LV001000001439
302.

247

PASSE PARTOUT JVH BWP LAT 2015 eržilas bera/172 F: LE BLUE DIAMOND VAN`T RUYTERS
M: Clementine Z
BE00200310601 -
303.

233

PASSO LV LAT 2006 kastratas bera/156 F: Pipars
M: Strauja
LV038314450013 LV038314450013
304.

352

PEDRAS-C LJ LTU 2007 kastratas širma/ND F: Paksas
M: Wilona-S
LTU008001809607 012401
305.

244

PEDRO-G Lietuvos Jojamasis LTU 2011-03-24 kastratas bera/164 F: Piccolino
M: Honda
none 029959
306.

52

PERI(PEDRA) Latvijos Jojamasis LTU 2007-04-19 kumele širma/169cm F: Princis-Prince
M: Londra
nera 0000018318
307.

351

PICASA TRAKEHNER EST 2009 kumele širma/167 cm F: Moorion
M: Praia
EE233210209 233002400933609
308.

178

PICOBELLO VAN DE FRUITKORF BWP BEL 2015 kastratas bera/169 F: Nabab de Reve
M: President
none .
309.

277

PINA COLADA LV LAT 2014 kumele bera/. F: Princis
M: Konga
. .
310.

286

PINA KOLADA LWB LAT 2014 kumele bera/170 F: Princis
M: Konga
LV001000003067
311.

226

POLONEZAS TRAK LTU 2010 kastratas kita/171 F: Westo - s
M: Poezija
None LTU002520233910
312.

251

PORQUEROLLES DE MUZE BWP LAT 2015 kastratas bera/168 F: Nabab De Reve
M: Uomini
BE00200310929 -
313.

296

PRIMADONA Lietuvos Jojamieji LTU 2013 kumele bera/165 F: Pronto
M: Grand Lady
None 035830
314.

134

PRIZME'S Lietuvos Jojamoji LTU 2015-03-21 kumele juodbera/165 F: Edelveis
M: Parabole
LTU005170163815 LTU005170163815
315.

224

PUNTO Lietuvos Jojamasis LTU 2017 kastratas bera/163 F: Pronto
M: Grand lady
. .
316.

185

PUSNE TRAK LTU 2016 kumele sarta/167 F: Hipoidas
M: Preila
// ///
317.

364

QARATH VAN PAEBROEK Z ZANGERSHEIDE BEL 2014 kastratas bera/- F: Quidam De Revel
M: China VH Ganzenhof Z
None -
318.

48

QEEN?S ROSE LS FRA 2016 kumele sarta/1.62 F: Hamilton
M: Qeen?s Velvet
None 1111111
319.

10

QUATAR - G Lietuvos Jojamasis LTU 2012-05-19 kastratas bera/160 F: Queue-Jump-G
M: Vista
none 032655
320.

242

QUEEN A LW LAT 2015 kumele bera/- F: Saltatoruss
M: Mona Liza
none 428001000003235
321.

207

QUEL DIAMOND LS LAT 2015 kumele tamsiai bera/175 F: Quel Craneur
M: Dakara
none LV001000003217
322.

132

QUENTIN TARANTINO RP ESH LAT 2014 kastratas bera/175 F: Quidam De Toriel
M: Briolieta HO
none 23300114A08111
323.

228

QUICK BOY RP ESH EST 2014 kastratas bera/165 cm F: QUIDAM DE TORIEL
M: Zelina
23300114A088111 23300114A088111
324.

237

QUINTAGO NSO Baltijos Hanoveris LTU 2017 eržilas širma/164cm F: Quinton
M: Carimba
- -
325.

36

QUINTES DWB DEN 2014 kumele bera/174 F: Quinton
M: Krog?rdens Carmen
208333201403523 208333201403523
326.

120

QUIRADOS AS HOLST GER 2009 kastratas bera//// F: -
M: -
/// ...
327.

275

RAELA E LAT 01.06.2007 kumele bulana/kuc:129cm F: Rannik
M: Elo
233401000835607
328.

121

RAGNAR Baltijos Hanoveriu LTU 2016-06-20 kastratas tamsiai bera/- F: Campitelo
M: Chiao bella
- 035908
329.

140

RAPYRA BEIRA BH LTU 2009 kumele bera/165 F: -
M: -
LTU006490039609 -
330.

202

RED GRACE LS LAT 2013 kumele bera/175 F: Regress
M: Alise
428001900001096 0000025521
331.

123

REGATA'S BH LTU 2007 kumele bera/- F: Reglaments
M: Venera
170011 023282
332.

363

REMEMBER ME Lithuanian Riding Horse LTU 2011 kastratas sarta/- F: Rassvet
M: Palete
LTU005170116311 -
333.

359

ROKIT EH EST 2012 kastratas šviesiai sarta/kuc:145 F: Raksel
M: Lisette
EE233116712 233002100137212
334.

324

RUANDA LATV LAT 2010 kumele bera/172 F: Royaldik
M: Dolly
none 0000020920
335.

243

RUMCJAS KUC FELINSKI POL 2012 kastratas gelsva/kuc:kuc:ku F: Gepard
M: Rewizja
none 616013580495812
336.

210

SALIUTAS Vietiniai Arkliai LTU 2011.06.07 kastratas juoda/167 F: No
M: No
LTU008000281011 033433
337.

326

SANTO KANNAN Z ZANG GER 2016 kastratas bera/168 F: Solid Gold Z
M: Van Kannan
none 056015Z55692316
338.

235

SCARLET Baltijos Hanoveris LTU 2015 kumele sarta/172 F: Lightining
M: Simfonija
None None
339.

339

SOLEI SOLEI ESH EST 2008 kumele juoda/mk:164 F: Spartacus
M: Aga Flamenco
233001080279111 ESHKS
340.

333

STARTS LWD LAT 2008 eržilas tamsiai bera/165 F: Salnis
M: Saiga
LV038802350011 LV45345
341.

361

TIIGER EH EST 2006 kastratas juoda/kuc:148 F: Trevor
M: Maara
EE233118406 233401000778406
342.

59

TIK TAK BH LTU 2012 kastratas bera/167 F: Helturas
M: Veimaras
LTU006490032840 0
343.

65

UNBELIEVABLE HANN GER 2014 kastratas širma F: -
M: -
-
344.

149

UNIQUE Polski K?n Szlachetny Pólkrwi LTU 2012 eržilas tamsiai bera/175 F: Marino
M: Uptown Girl
616009600113912 616009600113
345.

34

UPS Z ZANG GER 2015 kastratas bera/173 F: Ultimo
M: Belle D?aurel
056015Z55751215 -
346.

216

VALENCIA B AES GBR 2015 kumele širma/163 F: Vingino
M: Salypa B Z
- -
347.

158

VANA REVAL OLD LTU 2016 kastratas bera/175 F: Valentino
M: Lamara
. 865
348.

308

VANILE PONY LTU 2015 kumele palomino/kuc:125 F: Pavasaris
M: Stirna
None LTU008860006715
349.

289

VAPPER ESTONIAN HORSE EST 27.02.2008 kastratas bera/kuc:145 F: Vaks
M: Reidi
EE233123708 233002100895808
350.

263

VARENIS ARAB LTU 2012 kastratas bera/150 F: AL NAMAR
M: VAKUOLE
LTU011610027912 LTU011610027912
351.

334

VERACRUZ KWPN LTU 2015 kastratas bera/none F: FLYING DREAM EX FAPATERO ROYAL K
M: V CEDDAH LALAN
none 616009510235415
352.

69

VEREDUS BH LTU 2016 kastratas širma/170 F: Velvet
M: Orange D
. .
353.

163

VIEVERSYS BH LTU 2016 kastratas bera/165 F: Ivo R
M: Volunge
123 123
354.

248

VITALO WE GER 2013 kastratas bera/176 F: Valeron
M: Sanrissa
none .
355.

139

VIVA LA DIVA LTJ LTU 2013 kumele bera/168 F: Charmeur
M: Venita
N N
356.

335

VYŠNIA LJ LTU 2014 kastratas sarta/171 F: CHARMEUR
M: VENITA
LTU005170161114 032306
357.

303

WAWER - POL 2015 eržilas sarta/- F: Chaman
M: Warrant
- -
358.

373

WIEDIGO-GIRL HANN GER 1999 kumele bera/- F: WILAWANDER
M: WANJA
431314502900 -
359.

3

WIND DALE'S CHERONA LW LAT 2015 kumele kita/165 F: Carpaccio
M: Wind's Dale Lily
LV001000003312
360.

2

WIND'S CONNECTICA SPIN LW LAT 2015 kumele širma/169 F: Consensus
M: Wind's Lady Spin
LV001000003314
361.

189

WITERO LJ LTU 2014 kastratas sarta/169 F: WILLSON
M: RASSVET
.. ..
362.

109

ZO SPECIAL KWPN LAT 2004 eržilas sarta/167 F: Lupicor
M: Ramiro Z
none 528003200402394
Rider Club
Competition
Prize
Adler Birgit Valgeranna Ratsaspordiklubi
60
SUM:
60.00
Ališauskaite Liepa Rusnes žirgai
50
60
SUM:
110.00
Allikveer Maria Anett Saare Ratsakeskus
20
SUM:
20.00
Amontaite Emilija Žirgo Ranca
30
SUM:
30.00
Arhipova Anna Andrius Petrovas Team
300
350
200
SUM:
850.00
Baniulyte Akvile Šiupariu žirgai
30
20
SUM:
50.00
Bataitis Aivaras Tautiniu žirgai
80
110
SUM:
190.00
Beržonskyte Kamile PVhorses
60
SUM:
60.00
Birzule Roberta JJSK Mezdruvas
15
SUM:
15.00
Bralena Odrija Roberta Young rider school
105
20
40
30
SUM:
195.00
Brazdeikyte Evelina Rusnes žirgai
30
40
SUM:
70.00
Bregže Aigars Z/s Lielceri
20
50
50
SUM:
120.00
Buša Elza RJSK
15
SUM:
15.00
Buša Mara RJSK
15
15
SUM:
30.00
Butkus Giedrius Bitaiciu zirgai
40
SUM:
40.00
Cakstina Anna Equestrian sports club Demora
20
50
50
SUM:
120.00
Civinskas Lukas S/K Civinsku žirgai
105
105
60
30
40
20
60
SUM:
420.00
Civinskite Jurate S/K Civinsku žirgai
15
15
15
SUM:
45.00
Gabalis Justas V. Urbono žirgai
140
SUM:
140.00
Gaigalas Kostas UAB Lietuvos žirgynas
500
SUM:
500.00
Geidane Evelina Memeles JSK
20
SUM:
20.00
Grikienis Irmantas Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
50
70
SUM:
120.00
Gutkauskas Danielius D.G Horses
140
80
SUM:
220.00
Kascenas Vilius D.G Horsrs
20
SUM:
20.00
Jaudženyte Saule Telšiu jojimo klubas
20
SUM:
20.00
Jocyte Saule Zigmo žirgai
30
SUM:
30.00
Jukniene Ruta TRJ Horses
40
50
SUM:
90.00
Kallas Jaagup Estonia
50
50
60
SUM:
160.00
Katkovska Ance Anna Young Rider's School
60
20
SUM:
80.00
Krupenaite Sandra Baltas Mustangas
15
SUM:
15.00
Laizans Nauris LAT
40
SUM:
40.00
Lamberte Luize Z/S Tiraines stalli
15
SUM:
15.00
Lehtsaar Berit Tartu Ratsakool
80
50
25
100
SUM:
255.00
Leja Maira SIA MonReCor
20
SUM:
20.00
Luse Alise Equestrian sports club Demora
15
45
20
30
SUM:
110.00
Malinauskaite Gintare Hobby Horse
110
SUM:
110.00
Marcenkova Nikola Liva Memeles jašanas sporta klubs
15
20
SUM:
35.00
Mikenas Erlandas Vedautos sporto klubas
80
SUM:
80.00
Muktupaule Laine Daila Latvia
20
SUM:
20.00
Navickaite Ieva Lietuvos Žirgynas
20
SUM:
20.00
Nefedjevaite Aiste Audruvis
50
SUM:
50.00
Orover Mariah Pärnumaa rsk
20
30
20
SUM:
70.00
Pakalniškyte Egle Paringuvio ukis
20
SUM:
20.00
Paulauskaite Monika Hobby Horse
60
50
30
30
SUM:
170.00
Petraitis Kristupas none
30
SUM:
30.00
Petraityte Barbora Vetra Audruvis
50
60
SUM:
110.00
Petrošiute Meda Vši Šiupariu žirgai
20
SUM:
20.00
Petrovas Andrius A. Petrovas
20
220
SUM:
240.00
Pikunaite Vilte TRJ horses
20
SUM:
20.00
Ruttu Aleksandra Saare Ratsakeskus
15
SUM:
15.00
Šakurovs Aleksandrs RJSK
25
70
70
SUM:
165.00
Salmina Anna JSC ''Kaijas''
20
SUM:
20.00
Samušyte Raimonda UAB Lietuvos žirgynas
20
SUM:
20.00
Šapkauskaite Urte Zigmo Žirgai
45
15
45
SUM:
105.00
Seilius Simas Vši Convivo l.c.
160
SUM:
160.00
Semenkova Sintija JSK Kriki
40
SUM:
40.00
Sillandi Lenna Loore Viljandimaa Ratsaspordiklubi
15
20
SUM:
35.00
Šimkute Gaile Rusnes Žirgai
15
SUM:
15.00
Skabeikyte Patricija Civinsku žirgai
20
SUM:
20.00
Stasiulionyte Gabriele LIETUVOS ŽIRGYNAS
20
20
SUM:
40.00
Tamm Mariete Viljandimaa RSK
20
SUM:
20.00
Tankunas Aurimas Audruvis
20
SUM:
20.00
Timofejevas Aleksiejus Hobby horse
40
SUM:
40.00
Triisa Carmen Viljandimaa RSK
15
15
SUM:
30.00
Triisa Grete Viljandimaa RSK
50
20
20
SUM:
90.00
Urbanavicius Marius Equus jojimo mokykla
15
15
SUM:
30.00
Varna Elza Memeles jašanas sporta klubs
20
SUM:
20.00
Vasiljevs Markuss Roberts JSK Mustangs
20
80
40
20
SUM:
160.00
Venskutonyte Laura Kauno zirginio sporto klubas
20
20
SUM:
40.00
Vetra Evelina JSK Princis
20
SUM:
20.00
Vigante Marta Z/s Lielceri
20
SUM:
20.00
Vildava Marta JSK Princis
20
20
SUM:
40.00
Yndestad Helene Isabell SK Audruvis
200
SUM:
200.00
Žukauskaite Anete Jsk Lyderis
20
30
SUM:
50.00
<
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamovica Una
RJSK
CHALOU (250)
2021-06-18
80
2021-06-19
21
2021-06-20
62
2021-06-18
61
2021-06-19
57
2021-06-20
60
Adler Birgit
Valgeranna Ratsaspordiklubi
VAPPER (289)
2021-06-18
3
2021-06-18
68
2021-06-19
15
2021-06-19
55
2021-06-20
11
2021-06-20
34
DOMINGO (292)
2021-06-18
91
2021-06-18
46
2021-06-19
78
2021-06-20
34
2021-06-20
36
2021-06-19
1
60
Ališauskaite Liepa
Rusnes žirgai
BRAMSAS (280)
2021-06-18
71
2021-06-19
2
50
2021-06-20
1
60
Allikveer Maria Anett
Saare Ratsakeskus
ERLE (97)
2021-06-18
2021-06-19
6
20
2021-06-20
23
Alsina Anna Annija
z/s “Tiraines stalli?
CLEO (214)
2021-06-20
15
2021-06-18
22
2021-06-19
19
2021-06-20
28
2021-06-19
25
2021-06-18
46
2021-06-18
57
2021-06-19
36
2021-06-20
20
2021-06-18
88
2021-06-18
49
2021-06-20
71
Amontaite Emilija
Žirgo Ranca
RUMCJAS (243)
2021-06-20
13
PEDRO-G (244)
2021-06-19
2
30
2021-06-19
91
Ansone Linda
JSK Princis
2021-06-19
16
Arhipova Anna
Andrius Petrovas Team
LIVIANA (55)
2021-06-18
12
2021-06-19
1
300
2021-06-20
2
350
2021-06-18
1
200
2021-06-19
2021-06-20
18
2021-06-20
57
2021-06-18
43
2021-06-18
2021-06-19
29
2021-06-20
23
Asare Katrina
JSK Princis
CARLOSS (284)
2021-06-19
32
2021-06-19
42
CIPRA (285)
2021-06-18
46
Augustis Raimundas
R ir R žirgai
2021-06-18
11
2021-06-19
37
2021-06-20
19
Augustis Raimundas
R ir R žirgai
2021-06-18
19
Austvika Gabriella
ZBZ Premium Club
2021-06-18
31
2021-06-18
22
2021-06-19
14
2021-06-20
9
AVALANŠ (245)
2021-06-18
2021-06-19
65
2021-06-19
62
2021-06-20
58
2021-06-18
2021-06-18
47
2021-06-18
14
2021-06-19
33
2021-06-20
20
Avkštola Nikola
D.G Horses
2021-06-18
45
2021-06-18
24
2021-06-19
46
2021-06-20
40
Balodis Bärbel
Viljandimaa RSK
TIIGER (361)
2021-06-18
78
2021-06-18
73
2021-06-19
13
2021-06-20
40
2021-06-19
Baltrušaityte Vitalija
Vitalija
2021-06-19
35
2021-06-19
Baniulyte Akvile
Šiupariu žirgai
VYŠNIA (335)
2021-06-18
4
30
2021-06-18
67
2021-06-19
13
2021-06-19
82
2021-06-20
6
20
Bataitis Aivaras
Tautiniu žirgai
DOBILAS (287)
2021-06-18
2
80
2021-06-18
3
110
2021-06-19
9
CRISTURU (288)
2021-06-19
67
Baužaite Auguste
Mikadoras
CARMA (305)
2021-06-20
32
2021-06-20
34
Baužaite Gabriele
Mikadoras
WAWER (303)
2021-06-20
40
2021-06-20
52
Bergsone Laila
JSK Mustangs
DARLEY (225)
2021-06-18
51
2021-06-19
77
2021-06-19
60
Berzina Amanda Emilija
Z/S Priežkalni
2021-06-18
25
2021-06-19
61
2021-06-20
43
2021-06-19
10
Beržonskyte Kamile
PVhorses
INGA (345)
2021-06-18
53
2021-06-19
3
60
2021-06-19
51
2021-06-18
52
Bilinska Kitija
JJSK Meždruvas
NILLA (30)
2021-06-18
23
2021-06-18
9
2021-06-19
9
2021-06-20
36
Birzule Roberta
JJSK Mezdruvas
ARAFAT (319)
2021-06-18
8
15
2021-06-18
90
2021-06-19
73
2021-06-20
53
Bralena Odrija Roberta
Young rider school
CIELAVA (44)
2021-06-18
1
105
2021-06-19
28
2021-06-20
8
20
2021-06-18
3
40
2021-06-19
4
30
Brazdeikyte Evelina
Rusnes žirgai
LAGUNA (281)
2021-06-18
4
30
2021-06-19
3
40
2021-06-20
33
Bregže Aigars
Z/s Lielceri
FATIN (75)
2021-06-18
26
2021-06-18
14
2021-06-19
10
2021-06-20
34
2021-06-18
6
20
2021-06-18
30
2021-06-19
54
2021-06-20
4
50
2021-06-18
6
50
2021-06-19
19
2021-06-20
14
Bregže Aigars
Z/S Lielceri
2021-06-18
62
2021-06-18
54
Brokane Baiba
JSK Princis
2021-06-18
13
2021-06-19
11
2021-06-20
10
Budaite Ema
Zigmo žirgai
FANTE (125)
2021-06-18
17
2021-06-19
20
2021-06-20
9
2021-06-20
60
Buša Elza
RJSK
2021-06-18
70
2021-06-19
10
2021-06-20
8
15
Buša Mara
RJSK
NOODLE (45)
2021-06-18
11
15
2021-06-19
2021-06-20
6
15
Busere Krista
JSK ZAGKALNI
CAPELLE (230)
2021-06-18
40
2021-06-18
81
2021-06-19
58
Busers Janis
JSK ZAGKANI
CARPACCIO (231)
2021-06-18
15
2021-06-18
23
2021-06-19
52
Butane Luize Gabriela
A/S Agrofirma Tervete
CIELAVINA (321)
2021-06-18
2021-06-18
Butkus Giedrius
Bitaiciu zirgai
CALINA (161)
2021-06-19
59
2021-06-20
55
2021-06-19
5
40
2021-06-20
9
VIEVERSYS (163)
2021-06-19
80
2021-06-20
74
2021-06-19
63
2021-06-20
64
Butkute Neda
individualiai
2021-06-18
23
2021-06-18
34
2021-06-19
90
2021-06-20
41
Cakstina Anna
Equestrian sports club Demora
CHIKITA (200)
2021-06-18
7
20
2021-06-18
20
2021-06-19
2
50
2021-06-19
2021-06-20
2
50
Celms Valters
Kleisti
CARANSA (219)
2021-06-18
21
2021-06-18
24
2021-06-19
27
Civinskas Lukas
S/K Civinsku žirgai
PEDRAS-C (352)
2021-06-18
2021-06-19
1
105
2021-06-20
1
105
CONNOR-C (353)
2021-06-18
1
60
2021-06-19
4
30
2021-06-20
3
40
KAITAS (354)
2021-06-18
43
2021-06-19
6
20
2021-06-20
1
60
Civinskas Vincas
S/K Civinsku žirgai
BARS (356)
2021-06-18
15
2021-06-19
38
2021-06-20
59
KANTARA D (357)
2021-06-18
28
2021-06-19
52
2021-06-20
35
Civinskite Jurate
S/K Civinsku žirgai
PEDRAS-C (352)
2021-06-18
9
15
2021-06-19
7
15
2021-06-20
5
15
Dage Liga
Biedriba Usins
KRODERS (49)
2021-06-18
19
2021-06-18
53
2021-06-19
14
2021-06-20
54
2021-06-20
Dakša Deina
JSK Princis
MUKAS (128)
2021-06-18
49
2021-06-19
31
2021-06-20
54
CONSUELLA (131)
2021-06-18
75
2021-06-19
19
2021-06-19
87
2021-06-20
59
Dankerte Evelina
Lielceri Z/S
CASALLINO (264)
2021-06-19
34
2021-06-19
Darmudasa Marija Klera
Young Riders School
ATTICUS (267)
2021-06-18
21
2021-06-19
67
2021-06-20
16
Dreimane Liva
JJSK Mezdruvas
HERALDIKA (318)
2021-06-18
36
2021-06-18
28
2021-06-19
36
2021-06-20
Dreimane Tina
JJSK Mezdruvas
LANCER (256)
2021-06-18
61
2021-06-18
58
2021-06-19
45
2021-06-20
43
Dužinas Šarunas
Horsemarket
INVISIBLE (372)
2021-06-18
16
2021-06-19
18
2021-06-20
13
Dziaukstaite-Tamosaite Egle
Kurtuva
ARDAS (355)
2021-06-19
9
2021-06-19
38
Dzirniece Karlina
JJS Kleisti
NIRVANA (234)
2021-06-18
33
2021-06-19
17
2021-06-20
16
Dzirniece Patricija
Riga Rider?s club
PASSO (233)
2021-06-18
20
2021-06-19
8
2021-06-20
14
2021-06-20
33
Egle Kristine
TOP SPORT
LOVELY (79)
2021-06-18
28
2021-06-19
27
2021-06-20
19
2021-06-18
33
2021-06-19
42
2021-06-20
22
2021-06-18
15
2021-06-19
15
2021-06-18
45
2021-06-19
25
Endzinaite Beatrice
Zigmo žirgai
2021-06-18
9
2021-06-18
48
2021-06-19
48
2021-06-19
68
2021-06-20
Fiodorovaite Laura
Horsemarket
CARELLA (199)
2021-06-18
60
2021-06-19
31
2021-06-20
30
Gabalis Justas
V. Urbono žirgai
ARGENTUM (157)
2021-06-18
14
2021-06-19
JORN (159)
2021-06-18
18
2021-06-19
3
140
Gaigalas Kostas
UAB Lietuvos žirgynas
HAPTENAS (152)
2021-06-18
10
2021-06-19
22
2021-06-20
1
500
LILIS (154)
2021-06-18
18
2021-06-19
41
2021-06-20
44
Galdikaite Aine
Hobby Horse
2021-06-18
31
2021-06-19
41
2021-06-20
23
Geidane Evelina
Memeles JSK
DAKARA (9)
2021-06-18
12
20
Gong Xinyue
DGHORSES
PAKALNUTE (299)
2021-06-18
32
2021-06-18
38
2021-06-19
38
2021-06-20
37
Grikienis Irmantas
Kauno Raj.Dziudo ir jojimo sporto mokykla
2021-06-18
13
2021-06-19
2021-06-20
7
50
2021-06-18
5
70
2021-06-19
24
2021-06-20
22
2021-06-18
53
2021-06-19
17
2021-06-20
10
Grikšaite Gabija
Telšiu jojimo klubas
ALSYTIS (211)
2021-06-18
69
Gromova Kristiana
JSK Princis
2021-06-18
31
2021-06-19
41
Grosbaha Luize
SIA KIRPJI
DARVINS (331)
2021-06-18
22
2021-06-18
79
2021-06-19
21
2021-06-19
81
2021-06-18
21
2021-06-18
33
2021-06-19
12
2021-06-19
23
Grosbahs Kristaps
SIA KIRPJI
STARTS (333)
2021-06-18
19
2021-06-19
30
Gustsone Laura
Sport de Lux
2021-06-18
42
2021-06-18
57
2021-06-19
26
2021-06-19
2021-06-20
Gutkauskas Danielius
D.G Horses
ARGENTO (181)
2021-06-18
88
CLARIMOOS (182)
2021-06-18
42
2021-06-19
65
CORRWINIO (183)
2021-06-18
57
2021-06-19
47
2021-06-20
51
ECHO (184)
2021-06-18
17
2021-06-19
16
PUSNE (185)
2021-06-18
65
2021-06-19
44
2021-06-20
16
CAILASA (186)
2021-06-18
84
2021-06-19
64
2021-06-18
2
140
2021-06-19
5
80
Kascenas Vilius
D.G Horsrs
WITERO (189)
2021-06-18
8
20
Gutkauskiene Laima
D.G. Horses
PANAMA (187)
2021-06-18
22
2021-06-19
70
2021-06-20
26
Hazane Deniza
ZBZ Premium Club
QUEEN A (242)
2021-06-18
22
2021-06-18
30
2021-06-19
43
2021-06-20
39
Itkina Sofya
DG Horses
ARGENTO (304)
2021-06-19
18
2021-06-19
69
2021-06-20
24
Izmailova Marina
Baltas Mustangas
2021-06-18
26
2021-06-19
76
2021-06-20
51
2021-06-20
68
Jankauskas Tadas
TRJ Horses
SCARLET (235)
2021-06-18
2021-06-18
54
2021-06-18
MAREINA (236)
2021-06-18
58
2021-06-19
71
2021-06-20
47
2021-06-18
94
2021-06-18
Jankauskiene Rugile
TRJ Horses
SCARLET (235)
2021-06-19
68
2021-06-20
56
Jansone Ilze
ZS Lielceri
2021-06-18
56
2021-06-19
46
2021-06-20
46
Jansone Marta
Equestrian sports club Demora
RED GRACE (202)
2021-06-18
41
2021-06-18
56
2021-06-19
66
2021-06-19
72
2021-06-20
41
2021-06-20
72
Jaudženyte Rimante
Telšiu jojimo klubas
SALIUTAS (210)
2021-06-18
16
Jaudženyte Saule
Telšiu jojimo klubas
2021-06-18
24
2021-06-19
69
2021-06-20
7
20
2021-06-20
50
Jocyte Saule
Zigmo žirgai
2021-06-18
2
2021-06-18
2
30
2021-06-19
1
2021-06-19
53
2021-06-20
2
2021-06-20
36
Jukniene Ruta
TRJ Horses
HIATAS (238)
2021-06-18
24
2021-06-18
3
40
2021-06-19
33
2021-06-20
2
50
Juraša Ilona
Burtnieku Zirgaudzetava
2021-06-18
26
2021-06-19
15
2021-06-20
11
2021-06-18
25
2021-06-19
57
2021-06-19
20
2021-06-20
18
2021-06-20
18
Jurcika Monta
Condicor Equestrian
2021-06-18
Jurgulyte Sofija
Vedautos sporto klubas
NICA (112)
2021-06-18
2021-06-19
73
2021-06-20
19
Kadeka-Harkova Linda
Tiraines z/s
LEANDRA (320)
2021-06-18
19
2021-06-19
53
2021-06-20
22
Kaimina Elina
JSK Princis
CASTELLA (101)
2021-06-18
82
2021-06-19
79
2021-06-18
50
2021-06-18
37
Kaktina Anna
Z/s Lielceri
VITALO (248)
2021-06-18
48
2021-06-18
34
2021-06-19
31
2021-06-19
63
2021-06-20
40
Kaleta Susan
Viljandimaa RSK
BREEZER (348)
2021-06-18
73
2021-06-19
51
2021-06-20
14
KENYA (349)
2021-06-18
43
2021-06-18
20
2021-06-19
32
2021-06-20
17
2021-06-19
58
HELIODORO (350)
2021-06-18
13
2021-06-18
40
2021-06-19
18
2021-06-20
9
Kallas Jaagup
Estonia
2021-06-18
4
50
2021-06-19
4
50
2021-06-20
3
60
2021-06-18
55
2021-06-19
59
2021-06-20
47
2021-06-18
94
2021-06-19
83
2021-06-20
48
2021-06-18
46
2021-06-18
99
2021-06-19
49
2021-06-20
67
2021-06-18
54
2021-06-18
60
2021-06-19
59
2021-06-20
46
Karklina Nellija Anna
Veti Active
CARDEMON (117)
2021-06-18
27
2021-06-19
73
2021-06-20
37
Karlinskaite Eivina
Zigmo žirgai
CUNAMIS (341)
2021-06-18
8
2021-06-18
13
2021-06-19
7
2021-06-19
72
2021-06-20
3
2021-06-20
Kascenas Vilius
D.G Horsrs
WITERO (189)
2021-06-19
75
2021-06-20
70
2021-06-19
82
2021-06-20
Kasiulyte Vilte
NSO Sport horses
CINDY NSO (144)
2021-06-18
30
2021-06-18
81
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
17
2021-06-20
25
2021-06-18
63
2021-06-19
43
Katkovska Ance Anna
Young Rider's School
2021-06-18
1
60
2021-06-18
50
2021-06-19
12
2021-06-20
23
FALKO (115)
2021-06-18
7
20
2021-06-18
12
2021-06-19
10
2021-06-20
35
Kelmere Katrina
ZS Zagkalni
2021-06-18
2021-06-19
39
2021-06-19
Kisieliene Ingrida
JK Kurtuva
ELME (337)
2021-06-19
37
2021-06-19
47
Kisieliute Guste
JK, Kurtuva
ASHLEY (336)
2021-06-19
27
Klausuts Aleksandra
Burtnieku Zirgaudzetava SIA
CHRYSTAL (258)
2021-06-18
35
2021-06-18
2021-06-19
64
2021-06-20
61
Kluce Alise
JSK Telfas
ANTEJS (306)
2021-06-20
12
Kocinš Armands
Ropažu jatnieku klubs
LANGO (241)
2021-06-18
39
2021-06-18
85
2021-06-19
24
2021-06-20
19
Kocinš Markuss
Ropažu jatnieku klubs
EFEJA (240)
2021-06-18
10
2021-06-18
77
2021-06-19
9
2021-06-20
9
Kroica Agnese
VetiActive
LUZI (110)
2021-06-18
17
2021-06-19
11
2021-06-20
25
Krumina Liene
Young riders school
LARINA (300)
2021-06-18
34
2021-06-19
25
2021-06-20
46
2021-06-18
2021-06-18
43
2021-06-19
13
2021-06-20
42
IZAAK K (302)
2021-06-18
93
2021-06-19
35
2021-06-20
56
Krumina Liga
JSK Telfas
CORTEZ (102)
2021-06-18
86
2021-06-19
81
Krupenaite Sandra
Baltas Mustangas
PRIZME'S (134)
2021-06-18
14
2021-06-18
75
2021-06-19
6
15
2021-06-19
92
2021-06-20
38
2021-06-20
62
ARFAS (206)
2021-06-18
91
2021-06-19
57
2021-06-20
35
2021-06-18
92
2021-06-19
93
Kukle Nikola
ZBZ Premium Club
LORBEK (255)
2021-06-18
80
2021-06-18
38
2021-06-19
23
2021-06-19
20
2021-06-20
19
Laizans Nauris
LAT
2021-06-18
10
2021-06-19
30
2021-06-18
17
2021-06-18
2021-06-19
3
40
Lamberte Luize
Z/S Tiraines stalli
KRIGERS (229)
2021-06-18
12
15
2021-06-18
52
2021-06-19
50
2021-06-20
45
Lehtsaar Berit
Tartu Ratsakool
2021-06-18
24
2021-06-18
84
2021-06-19
70
2021-06-20
28
2021-06-18
4
80
2021-06-19
7
50
2021-06-20
13
2021-06-18
8
25
2021-06-19
20
2021-06-20
5
100
2021-06-18
29
2021-06-18
48
2021-06-19
45
2021-06-19
85
2021-06-20
50
Leinerte Laura Luize
Riga Rider?s club
GEISHA (232)
2021-06-18
83
2021-06-19
55
2021-06-20
61
2021-06-20
PASSO (233)
2021-06-18
17
Leja Maira
ZBZ Premium Club
2021-06-18
47
2021-06-18
36
2021-06-19
76
2021-06-20
47
Leja Maira
SIA MonReCor
CARDEMON (117)
2021-06-18
65
Leja Maira
SIA MonReCor
CARDEMON (117)
2021-06-19
30
CAVALIER (249)
2021-06-18
8
20
Levcenoka Agate
Princis JSK
2021-06-18
2021-06-19
86
Linga-Berzina Antra
Veti Active
CREOL (47)
2021-06-18
26
2021-06-18
65
2021-06-19
49
2021-06-18
55
2021-06-18
86
2021-06-19
47
2021-06-19
Lipšans Karlis
Z/s Lielceri
COLIBRI (118)
2021-06-18
32
2021-06-19
32
2021-06-20
53
2021-06-18
39
2021-06-19
21
2021-06-20
15
Liuimaite Saule
Vedautos sporto klubas
REGATA'S (123)
2021-06-18
2021-06-19
61
2021-06-20
50
CAPRICHIO (124)
2021-06-18
59
2021-06-18
100
2021-06-19
79
2021-06-20
63
Liutkevciute Vaiva
Malinausku žirgai
AMARETAS (239)
2021-06-18
25
2021-06-19
22
2021-06-20
57
Lukyte Eleja
Žirgo ranca
PRIMADONA (296)
2021-06-20
35
Luse Alise
Equestrian sports club Demora
DZOANA (201)
2021-06-18
4
15
2021-06-18
13
2021-06-19
1
45
2021-06-19
9
20
2021-06-20
2
30
Maciulskyte Ieva
Rusnes Žirgai
MEILUTE (278)
2021-06-18
6
2021-06-19
5
2021-06-20
5
Malinauskaite Gintare
Hobby Horse
NARCO (60)
2021-06-18
62
2021-06-20
29
2021-06-19
84
2021-06-19
2021-06-18
32
2021-06-18
27
2021-06-19
19
2021-06-19
72
2021-06-20
58
2021-06-18
23
2021-06-19
4
110
2021-06-20
17
2021-06-18
67
2021-06-18
37
2021-06-19
75
2021-06-20
48
2021-06-19
Marcenkova Nikola Liva
Memeles jašanas sporta klubs
KAMELOTA (203)
2021-06-19
17
2021-06-19
26
2021-06-18
5
15
2021-06-18
6
20
2021-06-20
29
2021-06-20
Martinaviciute Laura
Equus Jojimo Mokykla
GANGES (174)
2021-06-18
36
2021-06-19
17
2021-06-20
24
KOLONIA (175)
2021-06-19
23
2021-06-20
10
2021-06-18
16
2021-06-19
21
2021-06-20
11
Mase Alise Rute
JSK Princis
PANDORS (126)
2021-06-18
20
2021-06-19
11
2021-06-20
57
Matuziene Rita
Kauno rajono dziudo ir jojimo mokykla
CAPLETT (74)
2021-06-18
28
2021-06-18
98
2021-06-19
55
2021-06-20
21
Mazberzinš Gustavs
Burtnieku Zirgaudzetava
FLAYDERS (257)
2021-06-18
54
2021-06-18
59
2021-06-19
41
2021-06-20
43
2021-06-18
45
2021-06-18
95
2021-06-19
88
2021-06-20
31
ARFIJA (260)
2021-06-18
41
2021-06-19
22
2021-06-20
51
Mikenas Erlandas
Vedautos sporto klubas
2021-06-18
22
2021-06-20
16
2021-06-19
35
HOUGLAS (32)
2021-06-18
10
2021-06-19
2
80
2021-06-20
55
Mikulevic Alija
Žagares kentauru klubas
CHAGALL (369)
2021-06-19
16
2021-06-20
45
Mikutiene Kristina
ARGENTUM (157)
2021-06-19
28
2021-06-20
16
Muktupaule Laine Daila
Latvia
2021-06-19
11
20
2021-06-19
69
2021-06-20
Navickaite Ieva
Lietuvos Žirgynas
2021-06-18
33
2021-06-18
2021-06-19
8
20
2021-06-20
10
2021-06-19
18
Nefedjevaite Aiste
Audruvis
2021-06-19
50
2021-06-20
49
NICKO P (316)
2021-06-19
56
2021-06-19
17
2021-06-20
8
50
Nikrence Kerija Liva
D/G horses
CASSIO (276)
2021-06-18
29
2021-06-19
23
2021-06-20
60
Nikrence Paula Agate
DG horses
RAELA (275)
2021-06-18
18
2021-06-19
12
2021-06-20
15
2021-06-20
44
Norvilaite Viktorija
Zigmo žirgai
IRISAS (340)
2021-06-18
5
2021-06-18
2021-06-19
4
2021-06-19
54
2021-06-20
4
2021-06-20
31
Orover Mariah
Pärnumaa rsk
2021-06-18
31
2021-06-19
26
2021-06-20
32
2021-06-19
7
20
2021-06-20
4
30
CARETINA (295)
2021-06-18
24
2021-06-18
51
2021-06-19
11
2021-06-19
34
2021-06-20
8
20
2021-06-20
18
Ošeniece Estere
Golden Equestrian Club
2021-06-18
36
2021-06-19
79
2021-06-20
45
Padolskyte Faustina
Malinausku žirgai
AMARETAS (239)
2021-06-18
51
2021-06-19
54
2021-06-20
66
Pakalniškyte Egle
Paringuvio ukis
COOKIE (213)
2021-06-19
13
2021-06-20
7
20
2021-06-20
44
Palcech Kleopatra
Baltas Mustangas
HAIBE (205)
2021-06-18
87
2021-06-18
97
2021-06-19
74
2021-06-19
2021-06-20
18
2021-06-20
73
Paškevicius Gediminas
Lietuvos Žirgynas
RAGNAR (121)
2021-06-18
75
2021-06-19
74
2021-06-20
30
2021-06-19
2021-06-20
Paulauskaite Monika
Hobby Horse
ARMANDA (64)
2021-06-18
3
60
2021-06-18
9
2021-06-19
8
50
2021-06-18
19
2021-06-19
6
30
2021-06-20
17
2021-06-18
6
30
2021-06-19
27
2021-06-20
9
2021-06-19
10
2021-06-20
10
Pazniak Aksinija
Baltas Mustangas
VARENIS (263)
2021-06-18
2021-06-18
96
2021-06-19
58
2021-06-19
2021-06-20
11
2021-06-20
Penele Laura
Riding Centre Lielceri
2021-06-18
39
2021-06-19
36
2021-06-20
15
2021-06-18
41
2021-06-19
53
2021-06-20
37
2021-06-18
38
2021-06-19
38
2021-06-20
27
2021-06-19
48
2021-06-18
51
2021-06-19
27
2021-06-20
24
Petersone Liga
JSK Princis
NILDANS (11)
2021-06-18
25
2021-06-18
52
Petersone Madara
JSK Princis
KAROLS (99)
2021-06-18
55
2021-06-19
73
2021-06-19
2021-06-20
51
LINGSTONS (100)
2021-06-18
46
2021-06-18
39
2021-06-19
62
2021-06-20
69
Petraitis Kristupas
none
CASANOVA (328)
2021-06-19
40
2021-06-19
20
2021-06-20
6
30
LANDO (329)
2021-06-19
66
2021-06-19
45
2021-06-20
31
Petraitis Kristupas
SK Audruvis
2021-06-19
50
2021-06-20
52
2021-06-19
29
2021-06-20
21
IVITA (379)
2021-06-19
22
2021-06-20
30
Petraitis Matas
Audruvis
2021-06-19
77
2021-06-20
29
Petraitis Matas
SK Audruvis
2021-06-19
28
2021-06-19
69
2021-06-20
39
2021-06-19
CULON (312)
2021-06-19
24
2021-06-19
43
2021-06-20
38
2021-06-19
16
2021-06-20
22
CARLEONE (315)
2021-06-19
18
2021-06-20
16
Petraityte Barbora Vetra
Audruvis
CASPIAN (171)
2021-06-18
2
50
2021-06-19
1
60
2021-06-20
43
Petrošiute Meda
Vši Šiupariu žirgai
BERŽAS (343)
2021-06-18
3
20
2021-06-18
89
2021-06-19
32
2021-06-19
70
2021-06-20
56
Petrovas Andrius
A. Petrovas
AGILERA (362)
2021-06-18
41
2021-06-18
19
2021-06-19
31
2021-06-20
11
2021-06-18
56
2021-06-19
24
2021-06-20
31
2021-06-18
11
2021-06-18
25
2021-06-19
7
20
2021-06-20
54
KENDIS (365)
2021-06-18
20
2021-06-19
14
2021-06-20
3
220
JAVENDA (366)
2021-06-18
18
2021-06-19
11
2021-06-20
19
DARKO Z (367)
2021-06-18
44
2021-06-18
21
2021-06-19
67
2021-06-19
28
2021-06-20
21
2021-06-20
20
Pikane Paula
Z/S Lielceri
KELLY (43)
2021-06-18
71
2021-06-18
2021-06-19
52
2021-06-20
12
2021-06-19
81
2021-06-19
71
2021-06-20
61
Pikunaite Vilte
TRJ horses
KORIDA (103)
2021-06-18
73
2021-06-19
18
2021-06-18
74
2021-06-19
10
20
2021-06-20
36
2021-06-18
27
2021-06-18
37
2021-06-19
19
2021-06-20
65
Pilpe Linda
Golden Equestrian Club
2021-06-18
27
2021-06-18
37
2021-06-19
36
Poceviciute Aurika
Ritos Gendvilaites žirgai
GRAFITE (218)
2021-06-19
77
2021-06-20
17
Pociunaite Juste
SK Audruvis
LESANTTI (165)
2021-06-18
38
2021-06-19
21
2021-06-20
27
CONCHITA (166)
2021-06-18
64
2021-06-19
67
2021-06-20
32
LANDRU (167)
2021-06-18
69
2021-06-19
61
2021-06-18
30
2021-06-19
56
CHICO (169)
2021-06-18
64
2021-06-19
65
Pocius Viktoras
-
ALI BABA (220)
2021-06-18
29
2021-06-18
78
2021-06-19
71
2021-06-20
49
Poikane Dinija
Z/s Lielceri
2021-06-18
92
2021-06-18
87
2021-06-19
80
2021-06-19
30
2021-06-20
26
Poliakova Kamile
Telšiu jojimo klubas
BELA (209)
2021-06-18
14
ALSYTIS (211)
2021-06-18
7
Popova Anastasija
D.G Horses
2021-06-18
14
2021-06-19
72
2021-06-20
53
Pužauskas Simas
Pužausku Žirgai
GLADIATOR (347)
2021-06-19
75
Rimkevicius Trojus
IDGI sports
2021-06-18
32
2021-06-19
40
2021-06-20
13
UPS Z (34)
2021-06-18
50
2021-06-19
56
2021-06-20
27
2021-06-19
16
2021-06-20
37
2021-06-18
44
Rozite Anete
Young riders school
NORENA (268)
2021-06-18
15
2021-06-19
25
2021-06-20
14
Ruttu Aleksandra
Saare Ratsakeskus
2021-06-18
7
15
2021-06-18
68
2021-06-19
68
2021-06-20
12
Šakurovs Aleksandrs
RJSK
FILMORE (196)
2021-06-18
7
25
2021-06-19
6
70
2021-06-20
6
70
2021-06-18
74
2021-06-19
62
2021-06-20
57
Salmina Anna
JSC ''Kaijas''
2021-06-18
31
2021-06-19
44
2021-06-20
8
20
FINIKSA (291)
2021-06-18
72
2021-06-19
40
2021-06-20
14
Samoškiene Brigita
Convivo
LEILA (90)
2021-06-19
14
2021-06-20
15
Samušyte Raimonda
UAB Lietuvos žirgynas
HAILASAS (153)
2021-06-18
49
2021-06-19
8
20
2021-06-20
12
HAMBERIS (155)
2021-06-18
44
2021-06-19
33
2021-06-20
21
FENIKSAS (156)
2021-06-18
57
2021-06-19
42
2021-06-20
22
Šapkauskaite June
Zigmo Žirgai
KAMAJA (137)
2021-06-18
4
2021-06-18
72
2021-06-19
3
2021-06-19
60
2021-06-20
12
2021-06-20
42
Šapkauskaite Urte
Zigmo Žirgai
KENTAS (138)
2021-06-18
1
45
2021-06-18
69
2021-06-19
4
15
2021-06-19
34
2021-06-20
1
45
2021-06-20
52
Seilius Simas
Vši Convivo l.c.
PUNTO (224)
2021-06-18
28
2021-06-18
93
2021-06-19
78
2021-06-20
59
2021-06-19
2021-06-20
LENOX B S (252)
2021-06-18
11
2021-06-19
12
2021-06-20
4
160
2021-06-18
78
2021-06-19
60
2021-06-20
42
LYFONACCI (254)
2021-06-19
29
2021-06-19
2021-06-20
55
2021-06-20
2021-06-18
59
2021-06-18
61
Šellere Olga
JSK Telfas
CRACKER (22)
2021-06-18
55
2021-06-18
77
2021-06-19
51
2021-06-20
CORTEZ (102)
2021-06-19
94
2021-06-18
52
2021-06-18
2021-06-19
13
2021-06-19
Semenkova Sintija
JSK Kriki
DAKOTA (38)
2021-06-18
2021-06-19
80
2021-06-20
46
2021-06-18
58
2021-06-18
35
2021-06-18
58
2021-06-19
39
2021-06-20
28
BANIKI (40)
2021-06-18
13
2021-06-18
23
2021-06-19
26
2021-06-20
33
GOREGO (41)
2021-06-18
68
2021-06-18
15
2021-06-19
40
2021-06-20
13
GIGI GO (42)
2021-06-18
21
2021-06-18
29
2021-06-19
14
2021-06-20
5
40
Shellere Anna
JSK Telfas
2021-06-18
77
2021-06-19
61
2021-06-20
28
2021-06-18
89
2021-06-19
82
2021-06-20
52
2021-06-19
CHADLER (53)
2021-06-18
85
2021-06-18
63
2021-06-19
28
2021-06-19
66
2021-06-18
35
2021-06-18
17
2021-06-19
42
Silina Sabine
JSK Mežstrazdini
CALLEGRO (271)
2021-06-19
65
2021-06-19
74
ABC CLERA (273)
2021-06-19
15
2021-06-19
70
Sillandi Lenna Loore
Viljandimaa Ratsaspordiklubi
2021-06-18
48
2021-06-18
34
2021-06-19
12
2021-06-19
15
MÄNDY (330)
2021-06-18
6
15
2021-06-18
20
2021-06-19
3
20
2021-06-19
89
Šimkute Gaile
Rusnes Žirgai
BABRUNGAS (279)
2021-06-18
90
2021-06-18
70
2021-06-19
95
2021-06-19
56
2021-06-20
7
15
Šipaila Nerijus
NSO Sport horses
BLANCH (147)
2021-06-18
62
2021-06-18
56
2021-06-19
33
2021-06-20
44
2021-06-18
66
2021-06-18
59
2021-06-19
43
2021-06-20
21
UNIQUE (149)
2021-06-18
63
2021-06-19
46
2021-06-20
24
Šiurnaite Liepa
Ievos Šiurnes ukis
2021-06-18
16
2021-06-19
62
2021-06-20
58
Skabeikyte Patricija
Civinsku žirgai
DYNAMO (358)
2021-06-18
71
2021-06-19
63
2021-06-20
3
20
Sondore Samanta
JSK Telfas
2021-06-20
50
Šornikova-Bligzna Santa
JSK Zagkalni
2021-06-18
Sporychina Samanta
V. Urbono žirgai
CEDRIK (111)
2021-06-18
74
2021-06-18
76
2021-06-19
48
2021-06-20
38
Stabina Annija Eliza
RC Usins
CAVALIER (249)
2021-06-18
18
2021-06-19
54
2021-06-19
45
2021-06-20
11
Stasiulionyte Gabriele
LIETUVOS ŽIRGYNAS
POLONEZAS (226)
2021-06-18
49
2021-06-18
33
2021-06-19
5
20
2021-06-19
39
2021-06-20
6
20
2021-06-20
41
Šternberga Jasmina
JSK Telfas
ANTEJS (306)
2021-06-20
20
Subaciute Diana
NSO Sport horses
2021-06-18
64
2021-06-19
51
2021-06-20
27
2021-06-18
83
2021-06-19
48
2021-06-20
48
Sutnikaite Ruta
Rusnes Žirgai
BRAMSAS (280)
2021-06-18
1
2021-06-19
14
2021-06-20
1
Tamm Mariete
Viljandimaa RSK
PICASA (351)
2021-06-18
60
2021-06-19
58
2021-06-20
56
2021-06-19
7
20
Tankunas Aurimas
Audruvis
HOMETAS (368)
2021-06-18
11
20
2021-06-19
37
2021-06-20
58
Timofejev Aleksiej
-
HARM H (122)
2021-06-18
25
2021-06-19
23
2021-06-20
24
Timofejevas Aleksiejus
Hobby horse
2021-06-18
66
2021-06-20
54
2021-06-19
64
2021-06-19
KAREL (68)
2021-06-18
5
40
2021-06-19
29
2021-06-20
29
BOLEYN (193)
2021-06-18
50
2021-06-18
2021-06-19
26
2021-06-20
47
2021-06-19
Tomasa Marta
Z/s Lielceri
ALTAIRS (85)
2021-06-18
72
2021-06-18
35
2021-06-19
44
2021-06-20
39
Trauberga Agate
Golden Equestrian Club
ISIDOR (88)
2021-06-18
23
2021-06-18
21
2021-06-19
76
2021-06-20
13
Triisa Carmen
Viljandimaa RSK
2021-06-18
12
2021-06-18
67
2021-06-19
6
2021-06-19
5
15
2021-06-20
7
2021-06-20
4
15
Triisa Grete
Viljandimaa RSK
ROKIT (359)
2021-06-18
2
50
2021-06-18
5
20
2021-06-19
71
2021-06-20
5
20
2021-06-19
46
Tumase Beatrise
JJS
MALIBU (227)
2021-06-19
29
2021-06-18
42
2021-06-19
47
2021-06-20
33
Ulcinskaite Vanesa
Rusnes Žirgai
MEILUTE (278)
2021-06-18
11
2021-06-19
2
2021-06-20
6
Ulms Marks
JSK Telfas
2021-06-20
16
Urbanavicius Marius
Equus jojimo mokykla
2021-06-18
9
2021-06-18
10
15
2021-06-19
16
2021-06-20
8
2021-06-20
30
2021-06-19
8
15
Urbonas Valdas
Lankupiai
VEREDUS (69)
2021-06-18
40
2021-06-19
37
2021-06-20
48
ATTICUS (70)
2021-06-18
53
2021-06-20
25
2021-06-19
25
BARSELO (71)
2021-06-18
79
2021-06-20
26
2021-06-19
34
Vaicenaite Lina
Ritos Gendvilaites žirgai
GERUTE (223)
2021-06-19
44
2021-06-20
55
Vaitiekunaite Salomeja
Equus jojimo mokykla
GORAS (172)
2021-06-18
76
2021-06-19
59
2021-06-20
10
Valciukaite Ula
Equus Jojimo Mokykla
GORAS (172)
2021-06-18
18
2021-06-19
17
2021-06-20
32
Vancauskaite Karolina
JK, Kurtuva
VERACRUZ (334)
2021-06-20
15
2021-06-20
25
Varna Elza
Memeles jašanas sporta klubs
2021-06-19
12
20
2021-06-19
22
Vasiljevs Markuss Roberts
JSK Mustangs
2021-06-18
32
2021-06-19
63
ILENE DHH (106)
2021-06-18
44
2021-06-19
49
EDER (107)
2021-06-18
7
20