Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

JAUNUJU RAITELIU ŠVENTE 2021
Pustelninkai, 2021-06-11

No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Augustinaviciute Goda Raudoni vakarai
2007 (JM.)
2. Ažubalyte Žemyna Anykšciu kuno kulturos ir sporto centras
2008 (JM.)
nera
3. Balaišyte Goda Malinausku žirgai
2007 (JM.)
none
4. Banyte Austeja Equus jojimo mokykla
2008 (JM.)
NA
5. Baužaite Auguste Mikadoras
2008 (JM.)
None
6. Baužaite Gabriele Anykšciu kuno kulturos ir sporto centras/Mikadoras
2001 (MJ.)
None
7. Braknyte Adrija Anykšciu kuno kulturos ir sporto centras
2009 (JM.)
8. Bucinskaite Meda Lietuvos žirgynas
2001 (MJ.)
9. Burgyte Laura Hobby horse
2010 (Mł.)
-
10. Butkute Mileta Priekules žirgai , Gargždu sporto centras
2005 (J.)
none
11. Cerniauskaite Evita UAB LIETUVOS ŽIRGYNAS
2003 (J.)
LTU
12. Chmieliauskas Nojus SK Mustangas
2005 (J.)
-
13. Chmieliauskas Nojus Sport club Mustangas
2005 (J.)
none
14. Dapkute Amelija Anykšciu kuno kulturos ir sporto centras
2008 (JM.)
none
15. Dijokaite Jurate Priekules žirgai , Gargždu sporto centras
2004 (J.)
none
16. Dolgich Smilte Equus jojimo mokykla
2009 (JM.)
-
17. Filinskaja Urte Anykšciu kuno kulturos ir sporto centras
2005 (J.)
none
18. Gaidelyte Ieva Malinausku žirgai
2007 (JM.)
60702222906
19. Galdikaite Aine Hobby Horse
2005 (J.)
-
20. Grikšaite Gabija Telšiu jojimo klubas
2000 (MJ.)
None
21. Grumskas Dominykas Malinausku žirgai
2010 (Mł.)
none
22. Gruode Elze Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2007 (JM.)
-
23. Jankauskyte Adrija Equus jojimo mokykla
2006 (JM.)
NA
24. Jasas Zigmantas sporto klubas Bartas
2003 (J.)
-
25. Jasas J. Stasys sporto klubas Bartas
2006 (JM.)
-
26. Jaudženyte Saule Telšiu jojimo klubas
2007 (JM.)
14848742
27. Kalpokovaite Guoda Malinausku žirgai
2010 (Mł.)
-
28. Kazlauskaite Austeja Raudoni vakarai
2004 (J.)
29. Kilas Danielius sporto klubas Bartas
2004 (J.)
-
30. Kilas Tomas sporto klubas Bartas
2002 (MJ.)
-
31. Krivkovaite Adele Malinausku žirgai
2011 (Mł.)
-
32. Kuzmickaite Auguste Pajiesio žirgai
2010 (Mł.)
33. Laurincikaite Ugne Equus Jojimo Mokykla
2007 (JM.)
Na
34. Liutkevciute Vaiva Malinausku žirgai
2005 (J.)
-
35. Macevic Agata
36. Maižeikyte Dija Priekules žirgai , Gargždu sporto centras
2003 (J.)
noe
37. Malinauskaite Gintare Hobby Horse
2020 (Mł.)
15054
38. Martinaviciute Laura Equus Jojimo Mokykla
S
39. Mataite Elze Priekules žirgai
2009 (JM.)
none
40. Mataite Gertruda Priekules žirgai
2006 (JM.)
none
41. Mažeikyte Ula Priekules žirgai , Gargždu sporto centras
2007 (JM.)
none
42. Michalovska Viktorija Kadagiu slenio žirgai, Kaunas
2007 (JM.)
15350805
43. Morkeviciute Austeja Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2010 (Mł.)
-
44. Narkeviciute Anna Pajiesio žirgai
2007 (JM.)
none
45. Navickaite Ieva Lietuvos Žirgynas
2008 (JM.)
-
46. Padolskyte Faustina Malinausku žirgai
2005 (J.)
60511180168
47. Paškevicius Gediminas Lietuvos Žirgynas
S
-
48. Paškevicius Gediminas UAB Lietuvos žirgynas
S
49. Paulaite Edilija EQUUS JOJIMO MOKYKLA
2007 (JM.)
NA
50. Petrauskaite Jorile Mikadoras
2003 (J.)
none
51. Praniauskaite Gabriele Malinausku žirgai
2009 (JM.)
-
52. Railaite Elena Vilniaus žirgynas
S
53. Railiene Elena ŽUB Vilniaus žirgynas
S
none
54. Rimkevicius Trojus IDGI sports
2009 (JM.)
-
55. Romel Sandra Equus jojimo mokykla
2003 (J.)
na
56. Rumševicius Modestas Kadagiu slenio žirgai
2007 (JM.)
-
57. Šilingaite Šarune Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2008 (JM.)
-
58. Šiškute Eliza Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2010 (Mł.)
none
59. Siurnaite Liepa
2009 (JM.)
60. Šnirpunaite Emilija Malinausku žirgai
2008 (JM.)
-
61. Švabaite Marija Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2008 (JM.)
none
62. Talackaite Marta Mikadoras
2008 (JM.)
none
63. Uogela Paulius Anykšciu kuno kulturos ir sporto centras
2006 (JM.)
64. Urbutyte Rusne Anykšciu kuno kulturos ir sporto centras
2008 (JM.)
none
65. Vaitiekunaite Salomeja Equus jojimo mokykla
2006 (JM.)
-
66. Valaitiene Ernesta Kadagiu slenio žirgai
S
None
67. Valantanaviciute Liepa Priekules žirgai
2012 (Mł.)
none
68. Valciukaite Ula Equus Jojimo Mokykla
2007 (JM.)
69. Vismeryte Evita IDGI sports
2002 (MJ.)
none
70. Zagorskaite Guoda Kauno rajono žirginio sporto klubas
2008 (JM.)
71. Zagorskas Jurgis Kauno rajono žirginio sporto klubas
S
none
72. Zaikauskaite Emilija Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2009 (JM.)
none
73. Zamalyte Barbora UAB LIETUVOS ŽIRGYNAS
2007 (JM.)
nera
74. Zenkeviciute Agne -
2010 (Mł.)
none
75. Žukauskaite Anete SK Lyderis
2009 (JM.)
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

45

ALSYTIS ŽEMAITUKAS LTU 2008-05-18 kastratas kita/kuc:140 F: Agentas
M: Klasika
LTU008001551808 005608
2.

19

ALTAS VIET.ARKL. LTU 2014 kastratas tamsiai bera/160 F: ARAS
M: FELICIJA
LTU008000057614
3.

94

BACHAS LJ LTU 2013 kastratas b?ra F: PERLAS
M: BROVKA
LTU005170143113
4.

86

BECA Baltic Hanoverian LTU 2012 kumel? b?ra F: BORZOMIS
M: RAMA
LTU006490066812
5.

54

BILAS Šetlando Poniai LTU 2005 kastratas kerša/kuc:- F: -
M: -
- -
6.

92

CARMA HOLST GER 2013 Mare chestnut F: Capo
M: Casco
DE421007094813
7.

33

CASIRIUS H // GER 2016 kastratas bera/// F: /
M: /
// //
8.

58

CHARALAMBOS JU HANN GER 2010 kastratas širma//// F: ///
M: :::
/// ///
9.

61

CHARDONNAY BH LTU 2017 kumele tamsiai bera/- F: BRAINAS
M: C.VERONA
LTU006490075117 036753
10.

91

CHARDONNAY LS LAT 2012 Mare black/167 F: Cardo
M: D?esika
LV001900000554 Latvian
11.

44

CHARTAGINA OLDENBURGER LTU 2008 kumele juodbera/172 F: CIACOMO
M: ARONJA
DE433330127508 433330127508
12.

55

CIKA Šetlando Poniai LTU 2007 kumele kerša/kuc:- F: -
M: -
- -
13.

62

COCA BH LTU 2013 kumele bera/- F: BORŽOMIS
M: CAMELIJA
LTU006490053613 033629
14.

65

COLLETA Baltijos Hanoveris LTU 2017-05-09 kumele balta/155 cm. F: Cornet's cloud
M: Fabula
LTU006490079717 037084
15.

76

COSMIC MONSTER HOLST GER 2012 kastratas bera/162 F: Carrico
M: Athena P
DE421000048512 DE421000048512
16.

87

DROPSHOT Z ZANG NED 2015 Stalion black/172 F: Douglas
M: Grietje
None Studbook Zang
17.

66

ECLAIR DE CLARISY SF FRA 2014 kastratas širma/167 F: Untouchable m(nl)
M: Venue de cerisy
None 2500011447998a
18.

82

EDVINN HANN LTU 2008 kumele sarta F: Bacardi/
M: Elis/
LTU006490034108 -
19.

64

EGIPTAS LJ LTU 2017 kastratas bera/- F: ETMONAS
M: SECRET
none LTU005170189917
20.

15

EUROPA POLISH PONY LTU 2015 kumele sarta/kuc:kuc:ku F: WOLF'S PANTER
M: WOLF'S ELISABETH K
616013681003915 616013681003915
21.

41

FABBLA LJ LTU 2005 kumele juodbera/162 F: Hamletas
M: Fantazija
nera 003382
22.

79

FERRARI B KWPN LTU 2010 kastratas bera/- F: Ukato
M: Talerie
528003201008613 -
23.

88

FIELD FLOWER TRAKENAS LTU 2008 Mare bay/162 F: ?erk?nas
M: Fiesta
LTU002520196908 011277
24.

68

FILARETAS TRAKENAS LTU 2006 kastratas juodbera/160 F: Gluchar
M: Fizika
none 440000000018662
25.

12

FREDERYKAS LJ LTU 2009 kastratas sarta/162 F: FREDIS STAR
M: WALINA
LTU005170132709 -
26.

84

GORAS Lietuvos Jojamasis LTU 2009 eržilas bera/na F: Grimas
M: Rexona
LTU005170079809 001939
27.

42

GRANITAS BH LTU 2013 kastratas bera/168 F: GRENOBLIS
M: VEJUNE
LTU006490051713 033899
28.

23

HERDAS TRAKENAS LTU 2016 kastratas bera/163 F: Etiketas
M: Hela
None Ltu002520292216
29.

16

HIPIKA LOCAL HORSES LTU 2010 kumele bera/173 F: LARALEE
M: HIAVATA
LTU008000439710 LTU008000439710
30.

1

JAZZ AM.RIST. LTU 2005 eržilas juoda/kuc:- F: -
M: -
LTU007330018505 000159
31.

93

JUDYTA LENK.ARKL. POL 2013 kumel? sarta/- F: WOLF'S PANTER
M: JUDIA
616009680010913 -
32.

40

KADAGE ŽEMAITUKAS LTU 2013 kumele juodbera/mk:mk:mk:1 F: Klarijonas
M: Kamane
LTU003210093213 -
33.

56

KAJUS ŽEMAITUKAI LTU 2012 eržilas tamsiai bera/kuc:kuc:ku F: -
M: -
- 030753
34.

67

KALIGULA UKRAINIAN LTU 2013 kastratas bera/mk:154 F: NA
M: NA
NA 012069
35.

52

KAMENA ŽEM. LTU 2013 kumele bera/mk:mk:mk:1 F: KOLIBRIS
M: KLAIPEDA
LTU003210098313 025612
36.

50

KANYS ŽEMAITUKAI LTU 2012.03.23 eržilas bulana/kuc:140 F: KEDRAS
M: KOSMEJA
LTU003210086812 022462
37.

30

KAPITANIJA OLDENBURG GER 2004 kumele bera/na F: CONNECTION
M: na
433331314304 na
38.

47

KARTANATAS ŽEMAITUKAI LTU 2012 eržilas bera/kuc:135 F: ŽIBURYS
M: KALVA
LTU003210087112 022468
39.

17

KLOSTERHOFS AMIRA NORW.FJORD. GER 2013 kumele palomino/kuc:144 F: PIRKE C
M: KLOSTERHOFS AKIRA
DE422220019313 -
40.

49

KRIVIS ŽEMAITUKAI LTU 2004 eržilas širma/kuc:139 F: ŽIBURYS
M: KAUKE
LTU003210044104 008340
41.

18

LAGUNA LJ LTU 2012 kumele bera/174 F: PERLITAS
M: LEIRA
LTU008000042312 027219
42.

9

LAISVE VIET.ARKL. LTU 2011 kumele bera/175 F: LARALEE
M: ROXANA
LTU008000280411 -
43.

69

LAMANŠAS TRAK LTU 2004 kastratas šviesiai sarta/174 F: Heleris
M: Legija
LTU002520137604 040196
44.

11

LARGO MG LJ LTU 2012 kastratas bera/160 F: LABRADORAS II
M: LOCHNESA II
LTU005170123612 -
45.

63

LARRABOSSE LVJ LAT 2017 kumele tamsiai bera/- F: LACAPO
M: RIOJA
none LV 001000004058
46.

32

LEMONDI MG LJ LTU 2014 kumele bera/155 F: CHARAZAJ MG
M: LEDI II MG
LTU005170151014 031529
47.

60

LIANA Vietiniai Žirgai LTU 2016 kumele šviesiai bera/kuc:- F: Hegelis
M: Havana
- 037678
48.

29

LIGRETTO Latvijos Jojamasis LTU 2004 eržilas bera/na F: LORD PICASSO
M: ARANCA
LV060006650004 0000012493
49.

20

LINKOLNAS HOLŠTEINAS LTU 2010 kastratas sarta F: Laralee
M: Bela
LTU005170098610
50.

34

LOOPING 72 HOL LTU 2009-05-14 kumele bera/- F: Landos
M: Dame ll
- -
51.

28

LORD BH - GBR 2016 kastratas bera/- F: A Lee Spring Power
M: Calitha
AES826002160877663 -
52.

77

LOTA - LTU 2012 kumele juoda/- F: -
M: -
- -
53.

25

LUXOR HOL LTU 2015-03-10 kastratas bera/- F: Lux Z
M: Ava
- -
54.

22

MARIFINA KWPN LTU 2017-05-01 kumele bera/- F: Dantos HBC
M: Clearfina HBC
- -
55.

39

MENSON MIŠRUNAS LTU 2010 kumele bera F: None
M: Merlina
LTU008000190810
56.

57

MONOPOLIS TRAKENAI LTU 2011-01-01 kastratas bera/167 F: KARATAS
M: MEDEINA
LTU002520244611 025391
57.

14

MOONLIGHT HOF TER ZEEDYCKE BELG.PON. BEL 2008 kastratas bera/140 F: VEDET VAN DE VONGELHOEVE
M: FLYER HTZ
056002P00269934 -
58.

26

PERLITAS LJ LTU 2008 kastratas šviesiai bera/167 F: -
M: -
LTU005170106708 014012
59.

21

POLONEZAS TRAK LTU 2010 kastratas kita/171 F: Westo - s
M: Poezija
None LTU002520233910
60.

35

PRINCAS Vokieciu Jojamasis Ponis GER 2013 kastratas bera/148 F: Hesselteichs Golden Dream
M: Madame de Winter
None -
61.

51

PROMETEJAS TRAKENAI LTU 2016 eržilas sarta/166 F: ABREK
M: PALMYRA
LTU002520293616 035249
62.

59

PUMPURAS ŽEMAITUKAS LTU 2014 kastratas bera/kuc:- F: Puksis
M: Alka
- 029660
63.

90

PUMPURAS ?EMAITUKAI LTU - kastratas juoda/kuc:kuc:ku F: -
M: -
- 029660
64.

80

PUPA BH LTU 2013 kumele bera F: Borzomis
M: Puma
LTU006490052713 033636
65.

36

QUINCY - LTU 2015 kastratas širma/- F: -
M: -
none -
66.

75

QUINTES DWB DEN 2014 kumele bera/174 F: Quinton
M: Krog?rdens Carmen
208333201403523 208333201403523
67.

24

RAGNAR Baltijos Hanoveriu LTU 2016-06-20 kastratas tamsiai bera/- F: Campitelo
M: Chiao bella
- 035908
68.

74

RASCINI VESTFALIAN POL 2017 kastratas juoda/170 F: Rascin
M: Elara
De441410991617 276441410991617
69.

10

REGBIS VIET.ARKL. LTU 2012 kastratas sarta/161 F: LARALEE
M: ROXANA
LTU008000068122 -
70.

85

REINBOW BH LTU 2016 kumel? sarta/- F: HEKTORAS
M: RAFINA
LTU006490072216 -
71.

72

REIVAS LJ LTU 2014 kastratas bera F: Rondo
M: Bagyra
LTU005170171414
72.

37

REMEMBER ME MIŠRUNAS LTU 2015 kastratas sarta/159 F: Regbis
M: Chora
LTU008000044615 -
73.

73

RUBENAS Baltijos Hanoveriai LTU 2017-04-03 eržilas sarta/170 F: Cassander VT KL. Asdonk Z
M: Rivera
LTU006490073617 036660
74.

78

SALAMANDRA Lietuvos Jojamieji LTU 2013 kumele širma/167 F: Wilsson
M: Svajone
LTU005170139413 026481
75.

13

SALVE B.S Lietuvos Jojamieji LTU 2006 kumele sarta/160 F: Hamlets
M: Signalizacija
LTU005170039806 033151
76.

83

SANTANA HAN LTU 2008 kumele bera F: CISCO
M: SVAJONE
LTU006490030808 - 1040J35
77.

81

SIRIJA LJ LTU 2012 kumele bera F: Wilsson
M: Svajone
LTU005170143212 032579
78.

7

SPIRIT - G LJ LTU 2010 kastratas bera F: SURPRISE
M: VISATA
LTU005170104210
79.

89

STELA Lietuvos Sunkieji LTU 2015 kumel? tamsiai sarta/- F: Aras
M: Simba
- 032711
80.

46

TARANAS ŽEMAITUKAI LTU 2004 eržilas tamsiai sarta/kuc:139 F: KAUKAS
M: TARA
LTU003210047004 001363
81.

53

TOLIS ŽEMAITUKAI LTU 2008 kastratas bera/kuc:kuc:ku F: Kosmosas
M: Trapecija
none
82.

48

TURKIS ŽEMAITUKAI LTU 2009 eržilas tamsiai bera/kuc:137 F: KLARIJONAS
M: TABORA
LTU003210066409 010099
83.

6

UPAS ŽEM. LTU 2008 kastratas bera/kuc: F: UOSIS
M: AGUONA
LTU003210062208
84.

5

URALAS ŽEMAITUKAS LTU 2012 kastratas bera/kuc:kuc:ku F: Uranas
M: Žvitre
- 020815
85.

8

VIKINGAS LJ LTU 2011 kastratas sarta/175 F: FREDIS STAR
M: WALINA
LTU005170133111 -
86.

38

WAWER - POL 2015 eržilas sarta/- F: Chaman
M: Warrant
- -
87.

43

WEST POINT-S TRAK LTU 2013 kastratas sarta/168 F: WESTO S
M: HIDRA
LTU002520273213 033269
88.

31

WIEDIGO-GIRL HANN GER 1999 kumele bera/- F: WILAWANDER
M: WANJA
431314502900 -
89.

27

WILLOW Lietuvos Jojamasis LTU 2017 eržilas bera/Na F: Dynamit
M: Fragancy
LTU005170194017 037368
90.

70

ŽABO Lietuvos Jojamieji LTU 2008 kumele palomino/157 F: Rassvet
M: Žaneta
none 440000000019347
91.

71

ŽIEDAS LJ LTU 2012 kastratas bera F: Žetonas
M: Ževena
LTU005170171912
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Augustinaviciute Goda
Raudoni vakarai
2021-06-11
2021-06-11
9
Ažubalyte Žemyna
Anykšciu kuno kulturos ir sporto centras
2021-06-11
3
2021-06-11
8
Balaišyte Goda
Malinausku žirgai
URALAS (5)
2021-06-11
18
STELA (89)
2021-06-11
42
Banyte Austeja
Equus jojimo mokykla
2021-06-11
8
Baužaite Auguste
Mikadoras
2021-06-11
2
2021-06-11
4
MENSON (39)
2021-06-11
1
2021-06-11
3
2021-06-11
4
2021-06-11
2
Baužaite Gabriele
Anykšciu kuno kulturos ir sporto centras/Mikadoras
WAWER (38)
2021-06-11
8
Braknyte Adrija
Anykšciu kuno kulturos ir sporto centras
REGBIS (10)
2021-06-11
2
2021-06-11
4
Bucinskaite Meda
Lietuvos žirgynas
UPAS (6)
2021-06-11
31
2021-06-11
9
Burgyte Laura
Hobby horse
ALTAS (19)
2021-06-11
4
2021-06-11
3
Butkute Mileta
Priekules žirgai , Gargždu sporto centras
REIVAS (72)
2021-06-11
3
2021-06-11
4
2021-06-11
1
Cerniauskaite Evita
UAB LIETUVOS ŽIRGYNAS
2021-06-11
2
2021-06-11
3
2021-06-11
4
Chmieliauskas Nojus
SK Mustangas
2021-06-11
15
2021-06-11
Chmieliauskas Nojus
Sport club Mustangas
2021-06-11
9
Chmieliauskas Nojus
SK Mustangas
RASCINI (74)
2021-06-11
40
2021-06-11
2021-06-11
Dapkute Amelija
Anykšciu kuno kulturos ir sporto centras
LAISVE (9)
2021-06-11
19
2021-06-11
Dijokaite Jurate
Priekules žirgai , Gargždu sporto centras
RUBENAS (73)
2021-06-11
29
2021-06-11
4
Dolgich Smilte
Equus jojimo mokykla
JAZZ (1)
2021-06-11
5
Filinskaja Urte
Anykšciu kuno kulturos ir sporto centras
2021-06-11
38
2021-06-11
Gaidelyte Ieva
Malinausku žirgai
URALAS (5)
2021-06-11
28
2021-06-11
4
Galdikaite Aine
Hobby Horse
2021-06-11
2021-06-11
3
Grikšaite Gabija
Telšiu jojimo klubas
ALSYTIS (45)
2021-06-11
2
Grumskas Dominykas
Malinausku žirgai
LIANA (60)
2021-06-11
32
2021-06-11
13
Gruode Elze
Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2021-06-11
12
Jankauskyte Adrija
Equus jojimo mokykla
2021-06-11
23
Jasas Zigmantas
sporto klubas Bartas
SANTANA (83)
2021-06-11
1
2021-06-11
2
Jasas J. Stasys
sporto klubas Bartas
SIRIJA (81)
2021-06-11
2
EDVINN (82)
2021-06-11
2
2021-06-11
2
Jaudženyte Saule
Telšiu jojimo klubas
2021-06-11
1
2021-06-11
6
2021-06-11
1
Kalpokovaite Guoda
Malinausku žirgai
BILAS (54)
2021-06-11
6
Kazlauskaite Austeja
Raudoni vakarai
2021-06-11
13
Kilas Danielius
sporto klubas Bartas
2021-06-11
14
2021-06-11
1
Kilas Tomas
sporto klubas Bartas
2021-06-11
22
2021-06-11
5
PUPA (80)
2021-06-11
12
2021-06-11
3
Krivkovaite Adele
Malinausku žirgai
STELA (89)
2021-06-11
3
Kuzmickaite Auguste
Pajiesio žirgai
KAMENA (52)
2021-06-11
1
2021-06-11
1
Laurincikaite Ugne
Equus Jojimo Mokykla
2021-06-11
34
2021-06-11
5
Liutkevciute Vaiva
Malinausku žirgai
LIANA (60)
2021-06-11
3
Macevic Agata
STELA (89)
2021-06-11
4
Maižeikyte Dija
Priekules žirgai , Gargždu sporto centras
ŽIEDAS (71)
2021-06-11
1
2021-06-11
1
2021-06-11
1
Malinauskaite Gintare
Hobby Horse
2021-06-11
21
2021-06-11
7
2021-06-11
2021-06-11
Martinaviciute Laura
Equus Jojimo Mokykla
WILLOW (27)
2021-06-11
LORD BH (28)
2021-06-11
Mataite Elze
Priekules žirgai
2021-06-11
27
2021-06-11
37
Mataite Gertruda
Priekules žirgai
2021-06-11
11
2021-06-11
39
Mažeikyte Ula
Priekules žirgai , Gargždu sporto centras
ŽABO (70)
2021-06-11
7
2021-06-11
6
Michalovska Viktorija
Kadagiu slenio žirgai, Kaunas
FABBLA (41)
2021-06-11
16
2021-06-11
9
Morkeviciute Austeja
Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2021-06-11
1
Narkeviciute Anna
Pajiesio žirgai
TOLIS (53)
2021-06-11
35
2021-06-11
10
Navickaite Ieva
Lietuvos Žirgynas
2021-06-11
2
Padolskyte Faustina
Malinausku žirgai
2021-06-11
5
2021-06-11
5
Paškevicius Gediminas
Lietuvos Žirgynas
2021-06-11
26
2021-06-11
Paškevicius Gediminas
UAB Lietuvos žirgynas
HERDAS (23)
2021-06-11
25
2021-06-11
Paulaite Edilija
EQUUS JOJIMO MOKYKLA
JAZZ (1)
2021-06-11
9
Petrauskaite Jorile
Mikadoras
LOTA (77)
2021-06-11
8
2021-06-11
6
Praniauskaite Gabriele
Malinausku žirgai
BILAS (54)
2021-06-11
11
Railaite Elena
Vilniaus žirgynas
COCA (62)
2021-06-11
33
2021-06-11
2021-06-11
10
2021-06-11
BACHAS (94)
2021-06-11
Railiene Elena
ŽUB Vilniaus žirgynas
2021-06-11
24
EGIPTAS (64)
2021-06-11
36
2021-06-11
REINBOW (85)
2021-06-11
BECA (86)
2021-06-11
JUDYTA (93)
2021-06-11
Rimkevicius Trojus
IDGI sports
2021-06-11
1
2021-06-11
3
Romel Sandra
Equus jojimo mokykla
JAZZ (1)
2021-06-11
10
Rumševicius Modestas
Kadagiu slenio žirgai
KADAGE (40)
2021-06-11
22
COLLETA (65)
2021-06-11
4
2021-06-11
16
Šilingaite Šarune
Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2021-06-11
2
Šiškute Eliza
Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
2021-06-11
11
2021-06-11
7
2021-06-11
3
Siurnaite Liepa
2021-06-11
20
2021-06-11
17
Šnirpunaite Emilija
Malinausku žirgai
BILAS (54)
2021-06-11
7
LIANA (60)
2021-06-11
6
Švabaite Marija
Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
EUROPA (15)
2021-06-11
14
2021-06-11
Talackaite Marta
Mikadoras
QUINCY (36)
2021-06-11
7
2021-06-11
5
2021-06-11
4
Uogela Paulius
Anykšciu kuno kulturos ir sporto centras
2021-06-11
2021-06-11
7
2021-06-11
2
Urbutyte Rusne
Anykšciu kuno kulturos ir sporto centras
2021-06-11
12
2021-06-11
3
2021-06-11
2
Vaitiekunaite Salomeja
Equus jojimo mokykla
2021-06-11
GORAS (84)
2021-06-11
Valaitiene Ernesta
Kadagiu slenio žirgai
KADAGE (40)
2021-06-11
Valantanaviciute Liepa
Priekules žirgai
2021-06-11
41
2021-06-11
30
Valciukaite Ula
Equus Jojimo Mokykla
GORAS (84)
2021-06-11
18
Vismeryte Evita
IDGI sports
QUINTES (75)
2021-06-11
2
2021-06-11
3
Zagorskaite Guoda
Kauno rajono žirginio sporto klubas
2021-06-11
21
Zagorskas Jurgis
Kauno rajono žirginio sporto klubas
2021-06-11
19
Zaikauskaite Emilija
Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla
HIPIKA (16)
2021-06-11
20
2021-06-11
6
Zamalyte Barbora
UAB LIETUVOS ŽIRGYNAS
2021-06-11
5
2021-06-11
17
Zenkeviciute Agne
-
PRINCAS (35)
2021-06-11
8
2021-06-11
Žukauskaite Anete
SK Lyderis
2021-06-11
2021-06-11
15

Number of Riders: 75

Number of Horses: 91

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-102018-1, AUDRUVIS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl