Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
42 ACCEPTED 2022-08-11 22:02:09
2022-08-11 22:00:52
Alexandra Počtárjovová PICOLO
  • 1x 3//3. SKOK ZM 90 cm Cena firmy ASRA- otvorená súťaž
  • 1x 4//4 . SKOK Z 100cm Cena Jazdeckej školy Kráľovce- otvorená súťaž
41 ACCEPTED 2022-08-11 21:55:21
2022-08-11 21:54:56
Katarína Sovová ROUSE
  • 1x 5//5. SKOK ZL 110 Cena Predsedu Košického samosprávneho kraja - otvorená súťaž
  • 1x 6//6. SKOK L-120 Cena obce Kráľovce - otvorená súťaž
40 ACCEPTED 2022-08-11 21:54:25
2022-08-11 21:54:07
Anton Zsigmondy FIGHTING FALCO
  • 1x 2//2. Cena Obce Ploské - otvorená súťaž
  • 1x 3//3. SKOK ZM 90 cm Cena firmy ASRA- otvorená súťaž
39 ACCEPTED 2022-08-11 21:54:26
2022-08-11 21:53:07
Nora Antalíková MEDEIA
  • 1x 2//2. Cena Obce Ploské - otvorená súťaž
  • 1x 3//3. SKOK ZM 90 cm Cena firmy ASRA- otvorená súťaž
38 ACCEPTED 2022-08-11 21:54:28
2022-08-11 21:50:20
Tatiana Zsigmondy DORMANE DU PUY-26
  • 1x 3//3. SKOK ZM 90 cm Cena firmy ASRA- otvorená súťaž
  • 1x 4//4 . SKOK Z 100cm Cena Jazdeckej školy Kráľovce- otvorená súťaž
37 ACCEPTED 2022-08-11 21:54:31
2022-08-11 21:49:54
Natália Tirpáková IBN GALAL - I
  • 1x 1//1. Hobby + otvorená súťaž 70 cm Cena Equieen Horsewear
36 ACCEPTED 2022-08-11 21:48:28
2022-08-11 21:47:24
Mgr. Barbora Košlabová PTOLEMAEUS
  • 1x 1//1. Hobby + otvorená súťaž 70 cm Cena Equieen Horsewear
  • 1x 2//2. Cena Obce Ploské - otvorená súťaž
35 ACCEPTED 2022-08-11 21:48:30
2022-08-11 21:47:06
Dominika Mihaličová CRISTALL
  • 1x 1//1. Hobby + otvorená súťaž 70 cm Cena Equieen Horsewear
  • 1x 2//2. Cena Obce Ploské - otvorená súťaž
34 ACCEPTED 2022-08-11 21:48:32
2022-08-11 21:46:45
Nora Guláčová CZAR CASSINI
  • 1x 3//3. SKOK ZM 90 cm Cena firmy ASRA- otvorená súťaž
  • 1x 4//4 . SKOK Z 100cm Cena Jazdeckej školy Kráľovce- otvorená súťaž
33 ACCEPTED 2022-08-11 21:48:33
2022-08-11 21:46:20
Alexandra Palíková SAMOOL
  • 1x 1//1. Hobby + otvorená súťaž 70 cm Cena Equieen Horsewear
  • 1x 2//2. Cena Obce Ploské - otvorená súťaž
32 ACCEPTED 2022-08-11 21:48:35
2022-08-11 21:42:00
Lara Fričová BORIS
  • 1x 1//1. Hobby + otvorená súťaž 70 cm Cena Equieen Horsewear
  • 1x 2//2. Cena Obce Ploské - otvorená súťaž
31 ACCEPTED 2022-08-11 21:48:37
2022-08-11 21:41:24
Katarína Pezlárová IBN GALAL - I
  • 1x 2//2. Cena Obce Ploské - otvorená súťaž
30 ACCEPTED 2022-08-11 21:48:39
2022-08-11 21:37:43
Zoe Zobolova SUTHERLAND
  • 1x 3//3. SKOK ZM 90 cm Cena firmy ASRA- otvorená súťaž
  • 1x 4//4 . SKOK Z 100cm Cena Jazdeckej školy Kráľovce- otvorená súťaž
29 ACCEPTED 2022-08-11 21:24:17
2022-08-11 20:46:56
Tomáš Králik LUIS FIGO
  • 1x 4//4 . SKOK Z 100cm Cena Jazdeckej školy Kráľovce- otvorená súťaž
  • 1x 5//5. SKOK ZL 110 Cena Predsedu Košického samosprávneho kraja - otvorená súťaž
28 ACCEPTED 2022-08-11 21:24:19
2022-08-11 11:42:33
Katarina Pribulova QUIRADO 22
  • 1x 4//4 . SKOK Z 100cm Cena Jazdeckej školy Kráľovce- otvorená súťaž
  • 1x 5//5. SKOK ZL 110 Cena Predsedu Košického samosprávneho kraja - otvorená súťaž
27 ACCEPTED 2022-08-11 21:24:23
2022-08-11 11:30:43
Emma Marettová ALEXANDRO
  • 1x 1//1. Hobby + otvorená súťaž 70 cm Cena Equieen Horsewear
  • 2x 2//2. Cena Obce Ploské - otvorená súťaž
26 ACCEPTED 2022-08-11 21:24:25
2022-08-11 11:05:17
Katarina Pribulova VENDETA
  • 1x 1//1. Hobby + otvorená súťaž 70 cm Cena Equieen Horsewear
  • 1x 2//2. Cena Obce Ploské - otvorená súťaž
25 ACCEPTED 2022-08-11 09:48:54
2022-08-11 09:12:37
Stanislav Podlesný LANDON W & W
  • 1x 4//4 . SKOK Z 100cm Cena Jazdeckej školy Kráľovce- otvorená súťaž
  • 1x 5//5. SKOK ZL 110 Cena Predsedu Košického samosprávneho kraja - otvorená súťaž
24 ACCEPTED 2022-08-11 09:48:57
2022-08-11 09:12:11
Sandra Podlesná JABADABA DOO
  • 1x 3//3. SKOK ZM 90 cm Cena firmy ASRA- otvorená súťaž
  • 1x 4//4 . SKOK Z 100cm Cena Jazdeckej školy Kráľovce- otvorená súťaž
23 ACCEPTED 2022-08-11 09:02:09
2022-08-10 21:23:23
Maroš Hvizd MOONSHINE
  • 1x 4//4 . SKOK Z 100cm Cena Jazdeckej školy Kráľovce- otvorená súťaž
  • 1x 5//5. SKOK ZL 110 Cena Predsedu Košického samosprávneho kraja - otvorená súťaž
22 ACCEPTED 2022-08-11 09:02:11
2022-08-10 21:14:10
Radovana Stratilová QUENTIN CONSILESTER
  • 1x 2//2. Cena Obce Ploské - otvorená súťaž
  • 1x 3//3. SKOK ZM 90 cm Cena firmy ASRA- otvorená súťaž
21 ACCEPTED 2022-08-11 09:02:14
2022-08-10 16:47:39
Marek Novotný Ml. VALANDER
  • 1x 3//3. SKOK ZM 90 cm Cena firmy ASRA- otvorená súťaž
  • 1x 4//4 . SKOK Z 100cm Cena Jazdeckej školy Kráľovce- otvorená súťaž
20 ACCEPTED 2022-08-11 09:02:15
2022-08-10 13:15:48
Beáta Hroncová DALL' ARMI
  • 2x 2//2. Cena Obce Ploské - otvorená súťaž
  • 1x 3//3. SKOK ZM 90 cm Cena firmy ASRA- otvorená súťaž
19 ACCEPTED 2022-08-11 09:02:17
2022-08-10 11:27:02
Alexandra Jančáryová FIGHTER
  • 1x 2//2. Cena Obce Ploské - otvorená súťaž
  • 1x 3//3. SKOK ZM 90 cm Cena firmy ASRA- otvorená súťaž
18 ACCEPTED 2022-08-11 09:02:18
2022-08-09 21:42:52
Dominika Ščuroková ARCADIA "S"
  • 1x 3//3. SKOK ZM 90 cm Cena firmy ASRA- otvorená súťaž
  • 1x 4//4 . SKOK Z 100cm Cena Jazdeckej školy Kráľovce- otvorená súťaž
17 ACCEPTED 2022-08-11 09:02:21
2022-08-09 21:42:28
Jaroslav Sibal FAIRY TALE "S"
  • 1x 3//3. SKOK ZM 90 cm Cena firmy ASRA- otvorená súťaž
  • 1x 4//4 . SKOK Z 100cm Cena Jazdeckej školy Kráľovce- otvorená súťaž
16 ACCEPTED 2022-08-11 09:02:23
2022-08-09 21:41:48
Jaroslav Sibal DAYMON WALK "S"
  • 1x 5//5. SKOK ZL 110 Cena Predsedu Košického samosprávneho kraja - otvorená súťaž
15 ACCEPTED 2022-08-11 09:02:24
2022-08-09 21:38:04
Ivana Marcinova EPHREIM "S"
  • 1x 3//3. SKOK ZM 90 cm Cena firmy ASRA- otvorená súťaž
  • 1x 4//4 . SKOK Z 100cm Cena Jazdeckej školy Kráľovce- otvorená súťaž
14 ACCEPTED 2022-08-11 09:02:31
2022-08-09 11:54:22
Nina Čeryová APPLE JACK
  • 1x 3//3. SKOK ZM 90 cm Cena firmy ASRA- otvorená súťaž
  • 1x 4//4 . SKOK Z 100cm Cena Jazdeckej školy Kráľovce- otvorená súťaž
13 ACCEPTED 2022-08-11 09:02:34
2022-08-09 11:54:02
Viktória Novotná SINDY
  • 1x 3//3. SKOK ZM 90 cm Cena firmy ASRA- otvorená súťaž
  • 1x 4//4 . SKOK Z 100cm Cena Jazdeckej školy Kráľovce- otvorená súťaž
12 ACCEPTED 2022-08-11 09:02:37
2022-08-09 05:40:52
Vendelín Dobranský LALY DUALY
  • 1x 2//2. Cena Obce Ploské - otvorená súťaž
  • 1x 3//3. SKOK ZM 90 cm Cena firmy ASRA- otvorená súťaž
11 ACCEPTED 2022-08-11 09:02:38
2022-08-08 22:45:58
Rastislav Krajči DAKOTA
  • 1x 1//1. Hobby + otvorená súťaž 70 cm Cena Equieen Horsewear
  • 1x 4//4 . SKOK Z 100cm Cena Jazdeckej školy Kráľovce- otvorená súťaž
10 ACCEPTED 2022-08-11 09:02:40
2022-08-08 22:38:38
Vladimíra Jančíková MERRIEN
  • 2x 1//1. Hobby + otvorená súťaž 70 cm Cena Equieen Horsewear
9 ACCEPTED 2022-08-11 09:02:41
2022-08-08 16:00:39
Miriama Mondiková CANDY T
  • 1x 5//5. SKOK ZL 110 Cena Predsedu Košického samosprávneho kraja - otvorená súťaž
  • 1x 6//6. SKOK L-120 Cena obce Kráľovce - otvorená súťaž
8 ACCEPTED 2022-08-08 14:24:47
2022-08-08 11:52:48
Monika Imreová CODY
  • 1x 2//2. Cena Obce Ploské - otvorená súťaž
  • 1x 3//3. SKOK ZM 90 cm Cena firmy ASRA- otvorená súťaž
7 ACCEPTED 2022-08-08 14:24:48
2022-08-08 08:32:30
Patrik Spišák CASSIDI
  • 1x 1//1. Hobby + otvorená súťaž 70 cm Cena Equieen Horsewear
  • 1x 2//2. Cena Obce Ploské - otvorená súťaž
6 ACCEPTED 2022-08-08 14:24:50
2022-08-07 10:17:34
Viktória Hamlikova ARIEL D
  • 2x 3//3. SKOK ZM 90 cm Cena firmy ASRA- otvorená súťaž
  • 1x 4//4 . SKOK Z 100cm Cena Jazdeckej školy Kráľovce- otvorená súťaž
5 ACCEPTED 2022-08-08 14:24:51
2022-08-02 13:26:12
Kristína Lovásová ZORA I
  • 2x 1//1. Hobby + otvorená súťaž 70 cm Cena Equieen Horsewear
4 ACCEPTED 2022-08-08 14:24:54
2022-07-30 20:19:47
Veronika Barcalová DRUGETTA
  • 1x 2//2. Cena Obce Ploské - otvorená súťaž
  • 1x 3//3. SKOK ZM 90 cm Cena firmy ASRA- otvorená súťaž
3 ACCEPTED 2022-08-08 14:24:57
2022-07-30 07:41:16
Jaroslava Pačutová CATALIN XIII-10/ŠELMA
  • 1x 4//4 . SKOK Z 100cm Cena Jazdeckej školy Kráľovce- otvorená súťaž
  • 1x 5//5. SKOK ZL 110 Cena Predsedu Košického samosprávneho kraja - otvorená súťaž
2 ACCEPTED 2022-08-08 14:24:59
2022-07-30 07:40:59
Iveta Ďurišinová SENCHA
  • 1x 4//4 . SKOK Z 100cm Cena Jazdeckej školy Kráľovce- otvorená súťaž
  • 1x 5//5. SKOK ZL 110 Cena Predsedu Košického samosprávneho kraja - otvorená súťaž
1 ACCEPTED 2022-08-08 14:25:00
2022-07-30 07:39:40
Petrana Pavlikova ANABELLA QUEEN
  • 1x 1//1. Hobby + otvorená súťaž 70 cm Cena Equieen Horsewear
  • 2x 2//2. Cena Obce Ploské - otvorená súťaž
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antalíková Nora Jazdecká škola Kráľovce
2003 (MJ.)
8579
2. Antalíková Nora Jazdecká škola Kráľovce
2003 (MJ.)
8579
3. Babičová Sofia J.O. MŠK Čajka Kežmarok
2007 (JM.)
8464
4. Barcalová Veronika PARKUR TEAM KOSICE
2003 (MJ.)
09017/2020
5. Bondrová Veronika JO TJ Spišský Štiavnik
S
5005
6. Boschat RAPH
zahraničný
7. Budajová Timea JK Slávia Spišská Nová Ves
2003 (MJ.)
7235
8. Čechová Aneta JK Slávia Spišská Nová Ves
S
7860
9. Čeryová Nina JK Pegas Cassovia
2001 (MJ.)
6966
10. Čeryová Nina JK Pegas Cassovia
2001 (MJ.)
6966
11. Chomiakova Veronika J.R.
S
6866
12. Dobranský Vendelín Parkúr team Košice B.V.
S
08631
08631
13. Dobranský Vendelín Parkúr team Košice B.V.
S
08631
08631
14. Dravecká Sára JO M.Š.K Kežmarok Ranč Čajka
8463
15. Ďurišinová Iveta Jk Larisa Trebišov
S
04472
16. Ďurišinová Iveta Jk Larisa Trebišov
S
04472
17. Fabianová Karin Parkúr team Rožňava
2006 (J.)
8998
18. Fričová Lara Jazdecká škola Kráľovce
2005 (J.)
none
19. Fričová Lara Jazdecká škola Kráľovce
2005 (J.)
none
20. Guláčová Nora Jazdecká škola Kráľovce
2002 (MJ.)
8026
21. Guláčová Nora Jazdecká škola Kráľovce
2002 (MJ.)
8026
22. Hamlikova Viktória Jk Larisa Trebišov
2006 (J.)
08329
23. Hamlikova Viktória Jk Larisa Trebišov
2006 (J.)
08329
24. Hroncová Beáta Parkúr team Košice B.V.
S
08530
25. Hroncová Beáta Parkúr team Košice B.V.
S
08530
26. Hvizd Maroš SJA Prešov
S
žiadne
27. Hvizd Maroš SJA Prešov
S
žiadne
28. Imreová Monika JK Acer Prešov
S
07946
29. Imreová Monika JK Acer Prešov
S
07946
30. Jalčová Veronika JK Spišské Tomašovce
2007 (JM.)
07087
31. Jančáryová Alexandra Slavoj Prešov
2008 (JM.)
09082
32. Jančáryová Alexandra Slavoj Prešov
2008 (JM.)
09082
33. Jančíková Vladimíra JK Malý Majer Hrabušice
2002 (MJ.)
07079
34. Jančíková Vladimíra JK Malý Majer Hrabušice
2002 (MJ.)
07079
35. Kacvinská Júlia Slávia Spišská Nová Ves
2002 (MJ.)
6797
36. Kasardová Lenka JK JMC Lužany pri Topli
S
9044
37. Kavčák Kamil JMC Lužany
S
2659
38. Kavčáková Tereza JMC Lužany
2004 (J.)
8822
39. Košecká Katarína JK EPONA Mútnik Liptovský Mikuláš
S
3942
40. Košlabová Mgr. Barbora Jazdecká škola Kráľovce
S
8028
41. Košlabová Mgr. Barbora Jazdecká škola Kráľovce
S
8028
42. Krafčíková Katarína Reitgroup Pribula Prešov
4947
43. Krajči Rastislav JK Mackovjak Spišská Nová Ves
S
02764
44. Krajči Rastislav JK Mackovjak Spišská Nová Ves
S
02764
45. Králik Tomáš JK Gemgal Rožňava
S
2407
46. Králik Tomáš JK Gemgal Rožňava
S
2407
47. Kravcova Pavlina JMC Lužany pri Topli
2009 (JM.)
8162
48. Kravcová Pavlína JK JMC Lužany pri Topli
2009 (JM.)
08162
49. Kuchár Zdenek JK Slávia Spišská Nová Ves
S
379
50. Kuzmiaková Dominika J.R.
2002 (MJ.)
7089
51. Lachová Lea JO MŠK RANČ Čajka Kežmarok
2004 (J.)
8760
52. Lachová Liliana JO MŠK RANČ Čajka Kežmarok
2006 (J.)
8759
53. Lovásová Kristína PARKÚR TEAM Košice B.V.
2005 (J.)
7658
54. Lovásová Kristína PARKÚR TEAM Košice B.V.
2005 (J.)
7658
55. Marcinova Ivana Slovak Jumping Academy
S
5164
56. Marcinova Ivana Slovak Jumping Academy
S
5164
57. Marettová Emma JK Reitgroup Pribula Prešov
2003 (MJ.)
8188
58. Marettová Emma JK Reitgroup Pribula Prešov
2003 (MJ.)
8188
59. Matloňová Viktória JK Epona Mútnik
2005 (J.)
07825
60. Mihaličová Dominika Jazdecká škola Kráľovce
2005 (J.)
8874
61. Mihaličová Dominika Jazdecká škola Kráľovce
2005 (J.)
8874
62. Mondiková Miriama Jk Larisa Trebišov
S
04376
63. Mondiková Miriama Jk Larisa Trebišov
S
04376
64. Nálepková Eliška JK Slávia Spišská Nová Ves
2010 (JM.)
9107
65. Nálepková Nina JK Slávia Spišská Nová Ves
2003 (MJ.)
7200
66. Novotná Viktória JK- Novoteam Abrahámovce
2007 (JM.)
9005
67. Novotná Viktória JK- Novoteam Abrahámovce
2007 (JM.)
9005
68. Novotný Ml. Marek JK Novoteam Abrahámovce
2003 (MJ.)
08167
69. Novotný Ml. Marek JK Novoteam Abrahámovce
2003 (MJ.)
08167
70. Pačutová Jaroslava Jk Larisa Trebišov
S
08065
71. Pačutová Jaroslava Jk Larisa Trebišov
S
08065
72. Pačutová Klaudia JK VMV Košice Barca
5443
73. Palíková Alexandra Jazdecká škola Kráľovce
2004 (J.)
8757
74. Palíková Alexandra Jazdecká škola Kráľovce
2004 (J.)
8757
75. Pavlikova Petrana JK Larisa Trebišov
2001 (MJ.)
07822
76. Pavlikova Petrana JK Larisa Trebišov
2001 (MJ.)
07822
77. Pezlárová Katarína Jazdecká škola Kráľovce
2005 (J.)
09150
78. Pezlárová Katarína Jazdecká škola Kráľovce
2005 (J.)
09150
79. Počtárjovová Alexandra Jazdecká škola Kráľovce
2004 (J.)
8027
80. Počtárjovová Alexandra Jazdecká škola Kráľovce
2004 (J.)
8027
81. Podlesná Sandra JK " MIRAGE " Spišská Nová Ves
2009 (JM.)
09037
82. Podlesná Sandra JK MIRAGE Spišská Nová Ves
2009 (JM.)
09037
83. Podlesný Stanislav JK " MIRAGE " Spišská Nová Ves
S
00976
84. Podlesný Stanislav JK MIRAGE Spišská Nová Ves
S
00976
85. Pokrivčáková Alexandra Horse area Vysoké Tatry
2006 (J.)
08239
86. Pokrivčáková Emma Horse area vysoké tatry
2009 (JM.)
08460
87. Pribulová Katarína Reitgroup Pribula Prešov
4365
88. Pribulova Katarina Reitgroup pribula presov
S
4365
89. Rajna Miloš JK JMC Lužany pri Topli
S
3016
90. Rindošová Janka JK J.R oz
S
01991
91. Šariková Nikola JK Slávia Spišská Nová Ves
S
9322
92. Ščuroková Dominika Slovak Jumping Academy Presov
S
05029
93. Ščuroková Dominika Slovak Jumping Academy Presov
S
05029
94. Sibal Jaroslav Slovak Jumping Academy Prešov
S
01339
95. Sibal Jaroslav Slovak Jumping Academy Prešov
S
01339
96. ŠIVECOVÁ Sláva Parkúr team Košice B.V.
S
6659
97. Šofánková Karolína VMV Košice Barca
2005 (J.)
9140
98. Sovová Katarína Jazdecká škola Kráľovce
2004 (J.)
7526
99. Sovová Katarína Jazdecká škola Kráľovce
2004 (J.)
7526
100. Spišák Patrik Jazdecká škola Kráľovce
S
07688
101. Spišák Patrik Jazdecká škola Kráľovce
S
07688
102. Srdošová Natália Hippoclub Liptovská Sielnica
8001
103. Stratilová Radovana JK Slávia Spišská Nová Ves
S
none
104. Stratilová Radovana JK Slávia Spišská Nová Ves
S
none
105. Tirpáková Natália Jazdecká škola Kráľovce
2006 (J.)
09149
106. Tirpáková Natália Jazdecká škola Kráľovce
2006 (J.)
09149
107. Tóthová Tamara Parkúr team Košice B.V.
2003 (MJ.)
8509
108. Vargová Ivana TJ Slávia Spišská Nová Ves
S
5707
109. Vernarský Samuel JK Slávia Spišská Nová Ves
2006 (J.)
9043
110. Zobolova Zoe Jk Reitgroup Pribula Presov
2007 (JM.)
08980
111. Zobolova Zoe Jk Reitgroup Pribula Presov
2007 (JM.)
08980
112. Zsigmondy Anton Jazdecká škola Kráľovce
S
8025
113. Zsigmondy Anton Jazdecká škola Kráľovce
S
8025
114. Zsigmondy Tatiana Jazdecká škola Kráľovce
S
5194
115. Zsigmondy Tatiana Jazdecká škola Kráľovce
S
5194
116. Žudelová Sofia Parkúr team Rožňava
2009 (JM.)
9328
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

42

ACHILES-CO Slovenský Teplokrvnik SVK 2010 gelding dark bay/173 F: Neznámy
M: Sina Samantha
9315 703 002 00 61 470 10
2.

52

AFERA RVP 2016 F:
M:
10919
3.

56

Afra 2014 F:
M:
11208
4.

48

ALEXANDRO KRÍŽENEC SVK 23.07.2010 gelding dark bay/160 F: Alias
M: Alexandra
8726 703001646125310
5.

60

AMUR F:
M:
10490
6.

9

ANABELLA QUEEN ST SVK 2015 mare bay/170 F: Quirado
M: Amanda
10612 1321
7.

38

Aňri 2009 F:
M:
8260
8.

19

APPLE JACK Slovak Warmblood SVK 2015 gelding bay/170 F: Color of Love
M: Equus Alouette
10664
9.

16

ARCADIA S Slovenský Teplokrvník SVK 2006 mare bay F: Marco Pollo
M: Kremona
7645
10.

3

ARIEL D ST SVK 2013 mare bay/165 F: Daeling
M: Arista
11408 20113
11.

55

Arman F:
M:
11750
12.

40

Armani 2017 F:
M:
11958
13.

64

Bahamas F:
M:
11790
14.

54

BALDI DOUBE BY HALFBRED SVK 2011 gelding red dun/161 F: Baldini 4556
M: Alexandra 6762
9522 0
15.

39

Balubet 2017 F:
M:
11960
16.

70

BORIS WARMBLOOD SVK 2010 gelding dark bay/173 F: unknown
M: Rebeka
9754 703002762940610
17.

24

CANDY T Slovenský Teplokrvník SVK 2013 mare dark chestnut/173 F: Lady lover s junior
M: Camelia
10139 6114
18.

63

Carmen 2017 F:
M:
11471
19.

82

Casio 3 2005 F:
M:
7923
20.

1

CASSIDI TEPLOKRVNÍK SVK 2016 mare bay/163cm F: Color of Love
M: Derevenka
11708 703002001134
21.

7

CATALIN XIII-10/ŠELMA FURIOSO SVK 2013 mare dark chestnut/170 F: Catalin XIII
M: Gidran impala
09791 380
22.

59

CHELSEA C Holsteinerwarmblut SVK 2006 mare bay/172 F: Cristo
M: Sarina X
10801 DE421000313606
23.

41

CHUANITA Slovak Warmblood SVK 2012 mare dark bay/173 F: Westton Coldrex 4577
M: 4716 Andorra 93
10311 13302
24.

2

CODY Slovenský Teplokrvník SVK 2017 gelding dark bay/170 F: Letkis
M: Angara
11651 703002652134617
25.

65

Conrad F:
M:
11050
26.

32

Cora F:
M:
Hobby
27.

67

CRISTALL ST SVK 2007 mare dark bay/170 F: Cannavaro
M: Gina Ginata S
9668 703001702135407
28.

68

CZAR CASSINI ST SVK 2017 gelding bay/175 F: Thurin Frýbert
M: Cassiopea
11255 703002372111317
29.

22

DAKOTA SVK TK SVK 2017 mare grey/175 F: Grandecelano M 4620
M: Flavia M 4782
11769 703002782107217
30.

14

DALL' ARMI THOROUGHBRED GER 2012 gelding dark bay/- F: Adlerflug
M: Dushinka
11018 276GER000332780
31.

10

DAYMON WALK S Slovenský Teplokrvník SVK 2009 mare grey F: Marco Pollo
M: Constance
9609
32.

29

DIES IRAE 2013 F:
M:
11215
33.

75

DORMANE DU PUY-26 ST SVK 2016 mare chestnut/175 F: Dormane du Puy
M: Firenze
11312 703002312119016
34.

5

DRUGETTA Slovenský Teplokrvník SVK 2016 mare dark chestnut/163 F: Aristo Z
M: Dulcinea
11498 703002001189
35.

18

EPHREIM S Slovenský Teplokrvník SVK 2.3.2010 gelding bay/161 F: Marco Pollo
M: Monika
10963 14805
36.

17

FAIRY TALE S Slovenský Teplokrvník SVK 20.1.2011 mare grey/162 F: Marshal S
M: Constance
10959 12648
37.

37

FIDA 2012 F:
M:
11483
38.

15

FIGHTER VESTFALSKY SVK 2009-08-16 gelding grey/165 F: Hetman
M: Fiola LG
10583 616009530219709
39.

73

FIGHTING FALCO A1/1 SVK 2016 gelding chestnut/165 F: Move your Vision
M: Free Hope
11706 703SVK000191016
40.

51

HAIKO KWPN SVK 2012 gelding red dun/178 F: Canabis Z
M: Izmira-Bella
9715 0
41.

79

HELCHECA PAVLIN KWPN SVK 2012 mare white/178 F: Elvis Ter Putte
M: Concinnity
10310 0
42.

83

HUNTER “S” Slovenský Teplokrvnik SVK 2013 gelding grey/162 F: H
M: DÁME de Pique.”S”
10962 703002622908413
43.

71

IBN GALAL - I SHAGYA-ARAB SVK 2013 gelding bay/160 F: Ibn Galal
M: Shagya XXIV-9
10946 703001312434913
44.

45

JABADABA DOO SACHSEN-ANHALT SVK 1999 mare seal brown/168 F: Lehnbach
M: Juranda
11508 87-00955-99
45.

25

JERSEY ST SVK 2011 mare palomino/163 F: None
M: Jacqueline
11504
46.

43

JOOE Slovenský Teplokrvník SVK 2014 gelding bay/180 F: Pompey
M: Jolly Face
10149 15347
47.

62

Kiwi 2014 F:
M:
10722
48.

81

Kizi - č 2014 F:
M:
11552
49.

21

LALY DUALY PAINT HORSE SVK 2008 mare bay/160 F: Smart Dualy
M: Smart Little Ladybug
11576 11216
50.

44

LANDON W & W ANGLO EUROPEAN SVK 2017 gelding bay/173 F: Lincolm L
M: Costella W & W Z
11249 826002170880586
51.

35

Lanselot 2018 F:
M:
11758
52.

50

LOBERLINA VAN DE KAPEL 2017 F:
M:
11541
53.

47

LUIS FIGO - SVK 2015 gelding grey/175 F: Corleolord L
M: Luisa 15
11499 -
54.

28

MAGIC SPIRIT 2014 F:
M:
10675
55.

74

MEDEIA THOROUGHBRED SVK 2018 mare chestnut/165 F: Sleeping Indian
M: Moulinet
11707 703SVK000042018
56.

23

MERRIEN Nemecký Športový Kôň SVK 2006 mare dark bay/165cm F: Calato
M: Isaura van Hof ter Heide
09949 DE455670277706
57.

11

MOONSHINE Slovenský Teplokrvník SVK 2016-05-02 gelding seal brown/162 F: Bello
M: Michelle
žiadne 11466
58.

80

Nobelis F:
M:
8680
59.

27

Nonius XIX-7/SK Shakira 2007 F:
M:
8645
60.

78

Pandora F:
M:
12006
61.

77

PICOLO WARMBLOOD SVK 2016 gelding chestnut/170 F: unknown
M: Picola
11247 703002012937316
62.

66

PTOLEMAEUS A1/1 SVK 2012 gelding bay/165 F: Calming influence
M: Playletka
10229 703SVK000022012
63.

12

QUENTIN CONSILESTER Slovenský Teplokrvník SVK 2018 gelding dark bay/185 F: Concilio
M: Questra
11753 11753
64.

46

QUIRADO 22 SVK TK SVK 2014 mare chestnut/163 F: Quirado
M: Casanova
11646 No
65.

33

REAL/ALOUBE Z-1 F:
M:
7106
66.

61

RIA 2012 F:
M:
10318
67.

26

Roger Roi SVK 2008 F:
M:
7842
68.

34

ROKYTA ST SVK 2013 mare grey/mk:160 F: Comero
M: Robinson 23
10268 14472
69.

76

ROUSE ST SVK 2014 mare bay/165 F: Baldini
M: Rosadea Magic
10830 703002672110414
70.

57

Saimon 2005 F:
M:
9119
71.

58

Samira 2012 F:
M:
10169
72.

69

SAMOOL THOROUGHBRED SVK 2008 gelding grey/168 F: Mamool
M: Samar
12059 27GER000262650
73.

8

SENCHA OLDEBURG SVK 2013 mare dun/180 F: Semper
M: Vorbuch
09893 1613
74.

20

SINDY CZEWB SVK 2010 mare roan/172 F: CALANTHANO
M: SILVA
11359 000063953
75.

72

SUTHERLAND NEMECKY TK SVK 2015 gelding grey/167 F: Seitensprung
M: Celine
10904 No
76.

31

Taurin 2016 F:
M:
11412
77.

13

VALANDER Slovak Warmblood SVK 2013 gelding bay/170 F: Chazar
M: Via Malla
10665 14850
78.

49

VENDETA SVK TK SVK 2016 mare grey/156 F: Rektor
M: Valeria
11898 No
79.

36

Vlaron 2011 F:
M:
9959
80.

30

Waldemarie 2017 F:
M:
11602
81.

53

ZAIDA F:
M:
9912
82.

4

ZORA I Slovenský Teplokrvník SVK 12.8. 2012 mare light bay/162 F: Rektor
M: Zula
10140 703002782118212
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antalíková Nora
Jazdecká škola Kráľovce
MEDEIA (74)
2022-08-13
22
2022-08-13
36
Babičová Sofia
J.O. MŠK Čajka Kežmarok
Casio 3 (82)
2022-08-13
20
2022-08-13
6
Barcalová Veronika
PARKUR TEAM KOSICE
2022-08-13
11
2022-08-13
Bondrová Veronika
JO TJ Spišský Štiavnik
2022-08-13
8
2022-08-13
7
Boschat RAPH
Bahamas (64)
2022-08-13
24
2022-08-13
7
Budajová Timea
JK Slávia Spišská Nová Ves
2022-08-13
9
2022-08-13
7
Čechová Aneta
JK Slávia Spišská Nová Ves
2022-08-13
11
2022-08-13
12
Čeryová Nina
JK Pegas Cassovia
2022-08-13
Chomiakova Veronika
J.R.
Saimon (57)
2022-08-13
29
Samira (58)
2022-08-13
Dobranský Vendelín
Parkúr team Košice B.V.
2022-08-13
10
2022-08-13
Dravecká Sára
JO M.Š.K Kežmarok Ranč Čajka
2022-08-13
16
2022-08-13
22
Ďurišinová Iveta
Jk Larisa Trebišov
SENCHA (8)
2022-08-13
1
2022-08-13
12
Fabianová Karin
Parkúr team Rožňava
Aňri (38)
2022-08-13
7
2022-08-13
Fričová Lara
Jazdecká škola Kráľovce
BORIS (70)
2022-08-13
13
2022-08-13
17
Guláčová Nora
Jazdecká škola Kráľovce
2022-08-13
9
2022-08-13
26
Hamlikova Viktória
Jk Larisa Trebišov
2022-08-13
17
2022-08-13
32
2022-08-13
Hroncová Beáta
Parkúr team Košice B.V.
2022-08-13
8
2022-08-13
18
2022-08-13
Hvizd Maroš
SJA Prešov
2022-08-13
19
2022-08-13
10
Imreová Monika
JK Acer Prešov
CODY (2)
2022-08-13
16
2022-08-13
28
Jalčová Veronika
JK Spišské Tomašovce
Balubet (39)
2022-08-13
25
2022-08-13
13
Armani (40)
2022-08-13
21
2022-08-13
29
Jančáryová Alexandra
Slavoj Prešov
FIGHTER (15)
2022-08-13
13
2022-08-13
35
Jančíková Vladimíra
JK Malý Majer Hrabušice
MERRIEN (23)
2022-08-13
5
2022-08-13
7
Kacvinská Júlia
Slávia Spišská Nová Ves
2022-08-13
24
2022-08-13
18
Kasardová Lenka
JK JMC Lužany pri Topli
2022-08-13
15
2022-08-13
14
Kavčák Kamil
JMC Lužany
Arman (55)
2022-08-13
22
2022-08-13
23
Kavčáková Tereza
JMC Lužany
Afra (56)
2022-08-13
10
2022-08-13
31
Košecká Katarína
JK EPONA Mútnik Liptovský Mikuláš
RIA (61)
2022-08-13
2
Košlabová Mgr. Barbora
Jazdecká škola Kráľovce
2022-08-13
3
2022-08-13
29
Krafčíková Katarína
Reitgroup Pribula Prešov
Pandora (78)
2022-08-13
21
2022-08-13
27
Krajči Rastislav
JK Mackovjak Spišská Nová Ves
DAKOTA (22)
2022-08-13
2
2022-08-13
30
Králik Tomáš
JK Gemgal Rožňava
2022-08-13
25
2022-08-13
17
Kravcova Pavlina
JMC Lužany pri Topli
2022-08-13
26
2022-08-13
5
Kravcová Pavlína
JK JMC Lužany pri Topli
Taurin (31)
2022-08-13
12
2022-08-13
5
Kuchár Zdenek
JK Slávia Spišská Nová Ves
HAIKO (51)
2022-08-13
Kuzmiaková Dominika
J.R.
AMUR (60)
2022-08-13
6
2022-08-13
20
Lachová Lea
JO MŠK RANČ Čajka Kežmarok
2022-08-13
13
2022-08-13
16
Lachová Liliana
JO MŠK RANČ Čajka Kežmarok
2022-08-13
15
2022-08-13
28
Lovásová Kristína
PARKÚR TEAM Košice B.V.
ZORA I (4)
2022-08-13
15
2022-08-13
6
Marcinova Ivana
Slovak Jumping Academy
2022-08-13
30
2022-08-13
27
Marettová Emma
JK Reitgroup Pribula Prešov
2022-08-13
1
2022-08-13
3
2022-08-13
5
Matloňová Viktória
JK Epona Mútnik
Kiwi (62)
2022-08-13
3
2022-08-13
4
Mihaličová Dominika
Jazdecká škola Kráľovce
2022-08-13
9
2022-08-13
20
Mondiková Miriama
Jk Larisa Trebišov
CANDY T (24)
2022-08-13
16
2022-08-13
3
Nálepková Eliška
JK Slávia Spišská Nová Ves
Nobelis (80)
2022-08-13
7
2022-08-13
8
Nálepková Nina
JK Slávia Spišská Nová Ves
2022-08-13
4
2022-08-13
6
Novotná Viktória
JK- Novoteam Abrahámovce
SINDY (20)
2022-08-13
5
2022-08-13
11
Novotný Ml. Marek
JK Novoteam Abrahámovce
2022-08-13
4
2022-08-13
3
Pačutová Jaroslava
Jk Larisa Trebišov
2022-08-13
17
2022-08-13
13
Pačutová Klaudia
JK VMV Košice Barca
2022-08-13
8
ROKYTA (34)
2022-08-13
14
2022-08-13
19
Palíková Alexandra
Jazdecká škola Kráľovce
SAMOOL (69)
2022-08-13
14
2022-08-13
26
Pavlikova Petrana
JK Larisa Trebišov
2022-08-13
10
2022-08-13
27
2022-08-13
24
Pezlárová Katarína
Jazdecká škola Kráľovce
2022-08-13
15
Počtárjovová Alexandra
Jazdecká škola Kráľovce
PICOLO (77)
2022-08-13
31
2022-08-13
32
Podlesná Sandra
JK MIRAGE Spišská Nová Ves
2022-08-13
14
2022-08-13
4
Podlesný Stanislav
JK MIRAGE Spišská Nová Ves
2022-08-13
10
2022-08-13
11
Pokrivčáková Alexandra
Horse area Vysoké Tatry
2022-08-13
33
2022-08-13
18
Pokrivčáková Emma
Horse area vysoké tatry
JOOE (43)
2022-08-13
21
2022-08-13
Pribulová Katarína
Reitgroup Pribula Prešov
Cora (32)
2022-08-13
16
2022-08-13
1
Pribulova Katarina
Reitgroup pribula presov
2022-08-13
VENDETA (49)
2022-08-13
4
2022-08-13
25
Rindošová Janka
JK J.R oz
2022-08-13
9
2022-08-13
6
Šariková Nikola
JK Slávia Spišská Nová Ves
Vlaron (36)
2022-08-13
11
2022-08-13
14
Ščuroková Dominika
Slovak Jumping Academy Presov
2022-08-13
23
2022-08-13
18
Sibal Jaroslav
Slovak Jumping Academy Prešov
2022-08-13
15
ŠIVECOVÁ Sláva
Parkúr team Košice B.V.
JERSEY (25)
2022-08-13
19
2022-08-13
12
Šofánková Karolína
VMV Košice Barca
2022-08-13
4
Sovová Katarína
Jazdecká škola Kráľovce
ROUSE (76)
2022-08-13
1
2022-08-13
1
Spišák Patrik
Jazdecká škola Kráľovce
2022-08-13
12
2022-08-13
23
Srdošová Natália
Hippoclub Liptovská Sielnica
Conrad (65)
2022-08-13
9
2022-08-13
5
Stratilová Radovana
JK Slávia Spišská Nová Ves
2022-08-13
30
2022-08-13
Tirpáková Natália
Jazdecká škola Kráľovce
2022-08-13
8
Tóthová Tamara
Parkúr team Košice B.V.
2022-08-13
28
2022-08-13
33
2022-08-13
34
Vernarský Samuel
JK Slávia Spišská Nová Ves
ZAIDA (53)
2022-08-13
6
2022-08-13
2
Zobolova Zoe
Jk Reitgroup Pribula Presov
2022-08-13
3
2022-08-13
2
2022-08-13
2
Zsigmondy Anton
Jazdecká škola Kráľovce
2022-08-13
2
Zsigmondy Tatiana
Jazdecká škola Kráľovce
2022-08-13
1
2022-08-13
Žudelová Sofia
Parkúr team Rožňava
FIDA (37)
2022-08-13
17

Number of Riders: 116

Number of Horses: 82

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-092018-1, D&V DISTRACT COMPANY)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl