Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT, ZR Kaczenice
KS Cortina Kaczenice, 1-2.09.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
158 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 12:02:54
2018-08-31 11:36:05
Karina Napieraj KARINA
  • 2x 2/Mini LL/Mini LL dokładności
157 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 12:02:57
2018-08-31 11:25:52
Adrianna Gorczyca GRYF
  • 2x 2/Mini LL/Mini LL dokładności
156 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-31 10:43:16
2018-08-31 10:26:09
Emilia Hosa HEKTOR
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 5/P/P dwufazowy
155 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 10:43:05
2018-08-31 10:25:42
Laura Uziębło FIRE NIGHT
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 5/P/P dwufazowy
154 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 10:42:59
2018-08-31 10:25:14
Katja Gontowiuk ORDYNAT
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
153 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 10:42:51
2018-08-31 10:24:45
Katja Gontowiuk VINO 26
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C dokładności z rozgrywką
152 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 10:42:44
2018-08-31 09:30:22
Wiktoria Robak GAJOWY
  • 1x 3/LL/LL zwykły
  • 1x 4/L/L zwykły
151 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 23:48:46
2018-08-30 23:47:51
Hubert Polowczyk SZYMON
  • 1x 14/C/C dokładności z rozgrywką
150 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 23:48:49
2018-08-30 23:47:30
Hubert Polowczyk ALO-VARO P
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C dokładności z rozgrywką
149 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 23:48:48
2018-08-30 23:47:07
Hubert Polowczyk M. BLUE'S BOY Z
  • 1x 13/N/N zwykły
148 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 23:48:50
2018-08-30 23:46:37
Hubert Polowczyk CELLDORADO
  • 2x 11/L/L zwykły
147 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 23:48:51
2018-08-30 23:46:12
Hubert Polowczyk CELLO MELLONI
  • 2x 11/L/L zwykły
146 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 23:48:52
2018-08-30 23:45:53
Hubert Polowczyk JASON VDL
  • 2x 11/L/L zwykły
145 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 23:48:53
2018-08-30 23:45:09
Hubert Polowczyk ALO- SILIO P
  • 2x 4/L/L zwykły
144 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 22:28:43
2018-08-30 22:16:11
Justyna Staniewska JUAN LUOO
  • 1x 3/LL/LL zwykły
  • 1x 10/LL/LL zwykły
143 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 22:28:46
2018-08-30 22:13:58
Malina Łupkowska CUKIEREK ALBO PSIKUS
  • 1x 1/Debiuty/Debiuty
  • 1x 8/Debiuty/Debiuty
142 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 22:28:49
2018-08-30 22:03:18
Włodzimierz Bortlisz PONIATOWSKI
  • 1x 3/LL/LL zwykły
  • 1x 4/L/L zwykły
141 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 22:28:52
2018-08-30 21:51:30
Mariusz Łupkowski EDI
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 11/L/L zwykły
  • 1x 12/P/P dwufazowy
140 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 22:28:55
2018-08-30 21:51:14
Oliwia Bielak ISTARIA
  • 2x 10/LL/LL zwykły
  • 1x 11/L/L zwykły
139 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 22:28:58
2018-08-30 21:50:40
Mariusz Łupkowski SILVIO SON 56
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 12/P/P dwufazowy
  • 1x 13/N/N zwykły
138 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 22:29:00
2018-08-30 21:50:31
Oliwia Bielak BRATKA
  • 1x 9/Mini LL/Mini LL
  • 2x 10/LL/LL zwykły
137 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 22:29:07
2018-08-30 21:50:03
Weronika Kołtowska DYM
  • 1x 9/Mini LL/Mini LL
  • 2x 10/LL/LL zwykły
136 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 22:29:10
2018-08-30 21:35:17
Maria Filipska KURTYNIA HAVBEK
  • 1x 11/L/L zwykły
  • 1x 12/P/P dwufazowy
135 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 22:29:13
2018-08-30 21:15:11
Nikola Panarowicz MAROKO
  • 1x 9/Mini LL/Mini LL
  • 1x 10/LL/LL zwykły
134 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 20:35:23
2018-08-30 20:26:04
Anna Kopacka CZACZA
  • 1x 2/Mini LL/Mini LL dokładności
  • 1x 9/Mini LL/Mini LL
133 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 20:35:20
2018-08-30 20:24:30
Weronika Skrzypek CZACZA
  • 1x 3/LL/LL zwykły
  • 1x 10/LL/LL zwykły
132 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 20:35:18
2018-08-30 20:14:52
Marcin Pakulski DZIELŻAN
  • 2x 4/L/L zwykły
131 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 20:35:15
2018-08-30 20:11:39
Weronika Krzecka GOLDI LOCKS
  • 1x 3/LL/LL zwykły
130 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 20:35:12
2018-08-30 20:10:31
Martyna Sinica GOLDI LOCKS
  • 1x 3/LL/LL zwykły
129 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 20:35:10
2018-08-30 20:08:46
Bruno Haniszewski GWIAZDECZKA
  • 2x 2/Mini LL/Mini LL dokładności
128 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 19:38:30
2018-08-30 19:37:58
Hubert Polowczyk CARPE DIEM
  • 2x 3/LL/LL zwykły
  • 2x 10/LL/LL zwykły
127 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 19:34:38
2018-08-30 19:33:48
Nina Wąsik CODERMUS
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 12/P/P dwufazowy
  • 1x 13/N/N zwykły
126 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 19:34:44
2018-08-30 19:33:24
Nina Wąsik ALEGORIA
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/P/P dwufazowy
125 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 19:34:41
2018-08-30 19:32:53
Urszula Makowska LADY
  • 2x 3/LL/LL zwykły
  • 2x 10/LL/LL zwykły
124 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 19:34:47
2018-08-30 19:22:13
Maciej Świca KIDIBUL "V"
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C dokładności z rozgrywką
  • 1x 13/N/N zwykły
  • 1x 14/C/C dokładności z rozgrywką
  • 1x 15/Konkurs specjalny/Sztafety
123 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 19:34:50
2018-08-30 18:24:43
Jarosław Szymkowiak RAMBO
  • 2x 3/LL/LL zwykły
  • 1x 4/L/L zwykły
122 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 19:34:54
2018-08-30 18:24:07
Jarosław Szymkowiak BRIS
  • 1x 4/L/L zwykły
121 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 19:34:57
2018-08-30 18:23:49
Jarosław Szymkowiak BOND
  • 1x 3/LL/LL zwykły
120 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 18:20:59
2018-08-30 18:16:57
Karolina Szafraniec BALANGA
  • 1x 2/Mini LL/Mini LL dokładności
  • 2x 3/LL/LL zwykły
118 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 18:21:04
2018-08-30 18:13:56
Wiktoria Wojnowska BOND
  • 1x 2/Mini LL/Mini LL dokładności
117 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-30 18:21:06
2018-08-30 18:12:00
Kornelia Kujawowicz BOND
  • 1x 3/LL/LL zwykły
116 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 18:21:09
2018-08-30 18:10:39
Kornelia Kujawowicz BRIS
  • 1x 2/Mini LL/Mini LL dokładności
  • 1x 3/LL/LL zwykły
115 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 11:54:02
2018-08-30 11:24:42
Weronika Mróz GRANDO
  • 1x 2/Mini LL/Mini LL dokładności
  • 1x 9/Mini LL/Mini LL
114 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 11:54:01
2018-08-30 11:24:21
Julia Reinhold GRANDO
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 11/L/L zwykły
  • 1x 12/P/P dwufazowy
113 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 11:16:15
2018-08-30 11:15:22
Natalia Kozłup CORNET'S PRINZ SON
  • 1x 9/Mini LL/Mini LL
  • 1x 10/LL/LL zwykły
112 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 11:16:20
2018-08-30 11:12:00
Weronika Guszpil KELLY EWITA
  • 1x 4/L/L zwykły
111 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 10:12:51
2018-08-30 09:39:53
Marcin Pakuła CONTENDROS
  • 1x 14/C/C dokładności z rozgrywką
110 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 10:12:43
2018-08-30 09:39:25
Marcin Pakuła CICERO Z
  • 1x 14/C/C dokładności z rozgrywką
109 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 10:12:34
2018-08-30 09:39:00
Milena Majewska NIRVANA
  • 1x 9/Mini LL/Mini LL
  • 2x 10/LL/LL zwykły
108 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 10:12:29
2018-08-30 09:38:24
Anna Pakuła LADY CHESTNUT
  • 2x 10/LL/LL zwykły
107 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 10:12:25
2018-08-30 09:33:33
Julia Zawiślak DIOGENES
  • 1x 15/Konkurs specjalny/Sztafety
106 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 10:12:22
2018-08-30 09:28:59
Weronika Orzech GRACJA
  • 1x 2/Mini LL/Mini LL dokładności
  • 1x 9/Mini LL/Mini LL
105 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 10:12:19
2018-08-30 09:27:26
Weronika Krupa GRACJA
  • 1x 2/Mini LL/Mini LL dokładności
  • 1x 9/Mini LL/Mini LL
104 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 10:12:15
2018-08-30 09:05:37
Małgorzata Burkiewicz ENIGMA
  • 1x 3/LL/LL zwykły
103 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 09:06:11
2018-08-30 09:03:53
Zuzia Męczyńska L-BERCIK
  • 1x 2/Mini LL/Mini LL dokładności
102 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 09:06:08
2018-08-30 09:01:44
Ewa Stojke L-BERCIK
  • 1x 2/Mini LL/Mini LL dokładności
101 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 09:06:06
2018-08-30 08:55:20
Sandra Stańczak GOLD CARETINO
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 5/P/P dwufazowy
100 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 09:06:04
2018-08-30 08:54:56
Kinga Stańczak-Szulc TIN WHISTLE
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 5/P/P dwufazowy
99 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 09:06:02
2018-08-30 08:54:10
Natalia Gaworczak ARAMIS
  • 1x 2/Mini LL/Mini LL dokładności
98 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 09:05:59
2018-08-30 08:52:54
Ines Frątczak ARAMIS
  • 1x 3/LL/LL zwykły
97 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 09:05:56
2018-08-30 08:52:05
Laura Gaworczak NADIR
  • 1x 3/LL/LL zwykły
  • 1x 4/L/L zwykły
96 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 09:05:54
2018-08-30 08:51:06
Wiktoria Fraczek ENIGMA
  • 1x 3/LL/LL zwykły
  • 1x 4/L/L zwykły
95 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 10:12:11
2018-08-30 08:49:44
Roksana Bezulska L-BERCIK
  • 1x 3/LL/LL zwykły
94 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 09:05:48
2018-08-30 08:49:26
Roksana Bezulska ARAMIS
  • 1x 3/LL/LL zwykły
93 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 09:05:46
2018-08-29 23:43:38
Julia Adamska CASABLANCA
  • 1x 9/Mini LL/Mini LL
  • 1x 10/LL/LL zwykły
92 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 22:14:02
2018-08-29 22:11:32
Michał Pierzyński GABARYT
  • 1x 15/Konkurs specjalny/Sztafety
91 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 20:24:08
2018-08-29 19:26:39
Michał Przybecki VOLONTAIR 3
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
90 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 18:41:21
2018-08-29 17:13:40
Natalia Kunefał HISTAMINA
  • 1x 3/LL/LL zwykły
  • 2x 4/L/L zwykły
89 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 18:41:24
2018-08-29 17:12:56
Włodzimierz Bortlisz ROSYNANT
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 5/P/P dwufazowy
88 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 18:41:30
2018-08-29 17:12:01
Włodzimierz Bortlisz UPIE VAN OVERIS Z
  • 1x 3/LL/LL zwykły
  • 1x 4/L/L zwykły
87 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 18:41:33
2018-08-29 17:11:26
Karolina Grochowiak EMPIK
  • 2x 3/LL/LL zwykły
86 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 16:41:51
2018-08-29 16:16:58
Aleksnadra Leśniewska SAMBRA
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 5/P/P dwufazowy
85 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 16:41:48
2018-08-29 16:16:36
Aleksnadra Leśniewska LASCARETTO
  • 1x 4/L/L zwykły
84 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 14:07:51
2018-08-29 13:06:12
Roksana Raniś CHARIE BROWN
  • 1x 3/LL/LL zwykły
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 10/LL/LL zwykły
  • 1x 11/L/L zwykły
83 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 14:07:47
2018-08-29 11:27:29
Hubert Polowczyk DURANGO P
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 11/L/L zwykły
  • 1x 12/P/P dwufazowy
82 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 14:07:35
2018-08-29 11:26:59
Hubert Polowczyk GIRL DIAMANTINA
  • 2x 4/L/L zwykły
  • 1x 11/L/L zwykły
81 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 11:21:01
2018-08-29 11:18:56
Małgorzata Kruszniewicz BAJKA
  • 1x 2/Mini LL/Mini LL dokładności
  • 1x 3/LL/LL zwykły
  • 1x 9/Mini LL/Mini LL
  • 1x 10/LL/LL zwykły
80 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 11:20:58
2018-08-29 11:15:28
Maksymilian Janiec MEANDER
  • 1x 3/LL/LL zwykły
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 10/LL/LL zwykły
  • 1x 11/L/L zwykły
79 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 22:29:04
2018-08-28 21:50:44
Julia Malon WITEK
  • 1x 9/Mini LL/Mini LL
78 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 22:29:01
2018-08-28 21:47:28
Róża Urbańska WITEK
  • 1x 2/Mini LL/Mini LL dokładności
77 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-28 22:28:58
2018-08-28 21:46:23
Natalia Kulus BLEK
  • 2x 9/Mini LL/Mini LL
76 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 22:28:56
2018-08-28 21:44:58
Jagoda Wesołowska WITEK
  • 1x 1/Debiuty/Debiuty
75 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 21:45:16
2018-08-28 21:44:15
Julia Witek BLEK
  • 2x 2/Mini LL/Mini LL dokładności
74 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 21:45:12
2018-08-28 21:43:02
Michał Pierzyński LAVARD
  • 2x 2/Mini LL/Mini LL dokładności
  • 1x 9/Mini LL/Mini LL
  • 1x 10/LL/LL zwykły
73 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 21:45:08
2018-08-28 21:40:20
Julia Dukat PALMERRO P
  • 2x 10/LL/LL zwykły
72 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 18:24:33
2018-08-28 16:49:31
Katarzyna Kulpińska CHIARA DE REMELING
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
71 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 18:24:39
2018-08-28 16:47:39
Katarzyna Kulpińska LAPITA
  • 2x 3/LL/LL zwykły
  • 1x 4/L/L zwykły
70 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 14:36:23
2018-08-28 13:55:45
Dominika Gardas SCAPA FLOW 8
  • 1x 6/N/N zwykły
69 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 14:36:20
2018-08-28 13:51:19
Paulina Kleciak PROZA
  • 1x 3/LL/LL zwykły
  • 2x 4/L/L zwykły
  • 1x 10/LL/LL zwykły
  • 2x 11/L/L zwykły
68 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 14:36:18
2018-08-28 13:50:29
Karolina Kleciak SHE IS A LADY
  • 1x 3/LL/LL zwykły
  • 2x 4/L/L zwykły
  • 1x 10/LL/LL zwykły
  • 2x 11/L/L zwykły
67 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 13:16:23
2018-08-28 12:16:50
Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn LORIN B
  • 1x 3/LL/LL zwykły
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 10/LL/LL zwykły
  • 1x 11/L/L zwykły
66 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 13:16:27
2018-08-28 12:16:19
Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn C-KARAT CARTE D'OR
  • 1x 6/N/N zwykły
65 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 13:16:31
2018-08-28 10:28:21
Zuzanna Zagdańska TOSIA
  • 1x 1/Debiuty/Debiuty
  • 1x 8/Debiuty/Debiuty
  • 1x 15/Konkurs specjalny/Sztafety
64 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 10:34:33
2018-08-28 09:31:37
Weronika Guszpil ESCADA R
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 11/L/L zwykły
63 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 10:34:30
2018-08-27 22:25:44
Paulina Klimek SIERRA
  • 1x 2/Mini LL/Mini LL dokładności
  • 1x 9/Mini LL/Mini LL
62 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 14:07:32
2018-08-27 22:24:16
Weronika Guszpil NOBODY'S PERFEKT
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/P/P dwufazowy
61 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 10:34:38
2018-08-27 22:23:23
Julia Cebrowska SIERRA
  • 1x 2/Mini LL/Mini LL dokładności
  • 1x 9/Mini LL/Mini LL
60 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 10:34:41
2018-08-27 22:19:36
Weronika Guszpil CASSONE
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C dokładności z rozgrywką
  • 1x 13/N/N zwykły
  • 1x 14/C/C dokładności z rozgrywką
59 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 10:34:45
2018-08-27 21:49:19
Olimpia Filipowska GOLDIKA
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/P/P dwufazowy
  • 1x 15/Konkurs specjalny/Sztafety
58 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 10:34:47
2018-08-27 21:48:32
Olimpia Filipowska CHARMONY 3
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 12/P/P dwufazowy
  • 1x 13/N/N zwykły
57 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 10:34:49
2018-08-27 21:09:48
Aleksandra Czekajło OGIEŃ
  • 2x 4/L/L zwykły
  • 1x 11/L/L zwykły
  • 1x 12/P/P dwufazowy
56 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 10:34:53
2018-08-27 20:00:04
Maja Ossowska EVARIENTJE
  • 2x 4/L/L zwykły
  • 2x 11/L/L zwykły
55 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 10:34:55
2018-08-27 15:56:23
Aleksandra Nazar WITO CORLEONE
  • 2x 4/L/L zwykły
54 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-28 10:34:57
2018-08-27 15:46:27
Weronika Jęchorek WANGA
  • 2x 3/LL/LL zwykły
53 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 10:35:00
2018-08-27 15:42:20
Zuzanna Piątek SZAFIR
  • 2x 3/LL/LL zwykły
52 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 10:35:03
2018-08-27 15:41:51
Jakub Rawecki BIO
  • 2x 3/LL/LL zwykły
51 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 10:35:05
2018-08-27 15:40:34
Michał Przybecki GRANDE DIVA
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
50 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 10:35:08
2018-08-27 15:40:01
Sandra Hochschulz SANTORINI
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
49 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 10:35:10
2018-08-27 15:38:29
Madison Kabacińska WINNIE THE POOH
  • 2x 3/LL/LL zwykły
48 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 10:35:13
2018-08-27 15:35:56
Sandra Hochschulz SONATA
  • 1x 2/Mini LL/Mini LL dokładności
47 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 10:35:16
2018-08-27 15:35:03
Zuzanna Buszczak SONATA
  • 1x 2/Mini LL/Mini LL dokładności
46 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 10:35:18
2018-08-27 11:57:30
Julia Kondracka NINO
  • 1x 3/LL/LL zwykły
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 10/LL/LL zwykły
  • 1x 11/L/L zwykły
45 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 10:35:21
2018-08-27 10:45:34
Daniel Wieliczko HAJLATINO
  • 1x 12/P/P dwufazowy
  • 1x 13/N/N zwykły
44 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 10:35:23
2018-08-27 10:45:00
Daniel Wieliczko HEBERTINO
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 5/P/P dwufazowy
43 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 10:35:26
2018-08-27 10:44:41
Daniel Wieliczko HEBERTINA
  • 1x 3/LL/LL zwykły
  • 1x 4/L/L zwykły
41 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 10:35:32
2018-08-27 10:07:02
Julia Zagdańska BACANTI
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 11/L/L zwykły
  • 1x 12/P/P dwufazowy
40 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 10:35:35
2018-08-27 09:29:47
Natalia Olech COLUMBIA
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 5/P/P dwufazowy
39 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 10:35:38
2018-08-27 09:20:19
Katarzyna Szuń CORA LYNGRIIS
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
38 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 10:35:40
2018-08-27 09:19:43
Katarzyna Szuń LARCONDA
  • 2x 4/L/L zwykły
37 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 10:35:43
2018-08-27 09:19:02
Borys Kramer ALPHA NOBLE
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
36 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 10:35:46
2018-08-27 09:16:14
Borys Kramer TOMIRA
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/P/P dwufazowy
  • 1x 13/N/N zwykły
35 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 00:10:38
2018-08-26 19:40:22
Wiesław Nowak HIMALAYA OF THE HUTS
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
34 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 00:10:37
2018-08-26 19:39:51
Wiesław Nowak FABIAN J Z
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
32 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 00:10:33
2018-08-26 19:38:37
Wiesław Nowak BAIKA COT CHAT
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C dokładności z rozgrywką
31 ENTRY ACCEPTED 2018-08-26 14:03:47
2018-08-25 22:16:12
Krzysztof Tarasek CASSANO T
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 12/P/P dwufazowy
  • 1x 13/N/N zwykły
30 ENTRY ACCEPTED 2018-08-25 13:29:48
2018-08-25 10:25:37
Aleksander Dur SULLIVAN 54
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
29 ENTRY ACCEPTED 2018-08-25 13:29:49
2018-08-25 10:25:17
Aleksander Dur KARINO
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
28 ENTRY ACCEPTED 2018-08-25 13:29:50
2018-08-24 16:29:32
Hanna Sergiel INEZA W
  • 2x 3/LL/LL zwykły
  • 2x 10/LL/LL zwykły
27 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 21:35:09
2018-08-23 21:11:06
Hanna Romankiewicz U-COFFI
  • 2x 4/L/L zwykły
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 11/L/L zwykły
  • 1x 12/P/P dwufazowy
26 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 00:10:32
2018-08-23 01:04:33
Jan Żurowski ETOILE
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 7/C/C dokładności z rozgrywką
  • 1x 14/C/C dokładności z rozgrywką
25 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 21:35:15
2018-08-23 01:01:11
Agnieszka Gaertner COMPANERO
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/P/P dwufazowy
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 21:35:18
2018-08-22 20:31:47
Joanna Maczuga MARIKA
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C dokładności z rozgrywką
  • 1x 13/N/N zwykły
  • 1x 14/C/C dokładności z rozgrywką
  • 1x 15/Konkurs specjalny/Sztafety
23 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 21:36:08
2018-08-21 23:10:53
Natalia Sawicka LINUS 317
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/P/P dwufazowy
  • 1x 13/N/N zwykły
22 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 21:36:10
2018-08-21 23:09:40
Marta Sawicka SHOUPPY II VD KATTEVENNEN Z ET
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 11/L/L zwykły
  • 1x 12/P/P dwufazowy
21 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 21:35:48
2018-08-21 23:07:07
Marta Sawicka ESCUELA
  • 1x 3/LL/LL zwykły
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 10/LL/LL zwykły
  • 1x 11/L/L zwykły
20 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 21:35:51
2018-08-21 18:28:50
Agata Derda LOPIK'S APPIE
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 5/P/P dwufazowy
19 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 21:35:55
2018-08-21 18:28:23
Agata Derda KOSMA
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 5/P/P dwufazowy
17 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 21:36:19
2018-08-21 13:01:29
Anita Cierpisz DROP
  • 1x 2/Mini LL/Mini LL dokładności
  • 1x 3/LL/LL zwykły
16 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 21:36:19
2018-08-20 13:26:41
Monika Szymura OPTYK
  • 1x 3/LL/LL zwykły
  • 1x 4/L/L zwykły
15 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 21:36:17
2018-08-20 07:46:29
Alicja Maciejewska SONG
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 11/L/L zwykły
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 10:35:48
2018-08-16 11:37:57
Wiktoria Czubacka JOHN LENNON
  • 2x 3/LL/LL zwykły
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 12:54:48
2018-08-16 09:54:04
Anna Polańska SONKO TIT
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
12 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 12:54:50
2018-08-16 09:53:35
Anna Polańska MONTANO
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 5/P/P dwufazowy
11 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 09:27:57
2018-08-15 12:32:03
Lena Kosicka ZENTIS
  • 2x 3/LL/LL zwykły
  • 2x 10/LL/LL zwykły
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 16:41:55
2018-08-14 13:03:00
Karolina Kuflińska COCO
  • 2x 4/L/L zwykły
  • 1x 11/L/L zwykły
  • 1x 12/P/P dwufazowy
9 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 09:28:03
2018-08-14 13:02:41
Karolina Kuflińska CALGARY
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 12/P/P dwufazowy
  • 1x 13/N/N zwykły
8 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-30 18:21:12
2018-08-14 10:29:38
Damian Brzózka BALOUBET K
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 09:28:11
2018-08-13 09:53:57
Monika Charewicz POLKA
  • 1x 2/Mini LL/Mini LL dokładności
  • 1x 3/LL/LL zwykły
  • 1x 9/Mini LL/Mini LL
  • 1x 10/LL/LL zwykły
5 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 09:28:14
2018-08-12 16:30:39
Natalia Strzępek NEW STAR
  • 1x 3/LL/LL zwykły
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 10/LL/LL zwykły
  • 1x 11/L/L zwykły
4 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:24:27
2018-08-10 19:02:24
Katarzyna Sebastian ELIOT
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C dokładności z rozgrywką
  • 1x 13/N/N zwykły
  • 1x 14/C/C dokładności z rozgrywką
  • 1x 15/Konkurs specjalny/Sztafety
3 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 10:35:51
2018-08-10 18:26:35
Paulina Latus CORAL
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/P/P dwufazowy
  • 1x 13/N/N zwykły
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:25:07
2018-08-10 16:48:11
Klaudia Płaszczewska FOKUS
  • 1x 4/L/L zwykły
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 11/L/L zwykły
  • 1x 12/P/P dwufazowy
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamska Julia brak
2004 (JM.)
brak
2. Bezulska Roksana Stajnia Siostry Stańczak
2004 (JM.)
brak
3. Bortlisz Włodzimierz KS Centaurus
S
O009147
4. Brzózka Damian St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O011925
5. Burkiewicz Małgorzata Stajnia Siostry Stańczak
1997 (MJ.)
brak
6. Buszczak Zuzanna KJ Michałówka
2007 (Mł.)
b
7. Cebrowska Julia bpk
2006 (JM.)
brak
8. Charewicz Monika LKS Stragona
1999 (MJ.)
O037445
9. Cierpisz Anita Stajnia za Płotem
S
brak
10. Czekajło Aleksandra Klub Sportowy Cortina Kaczenice
2002 (J.)
O038153
11. Czubacka Wiktoria KJ KAPRIOLA
2003 (JM.)
O051813
12. Derda Agata KJ MICHAŁÓWKA
2005 (JM.)
O037759
13. Drzymała Marta ZKS Drzonków
14. Dukat Julia KJ BEAUTY JUMPING TEAM
2002 (J.)
BRAK
15. Filipowska Olimpia Zielonogórski KS Drzonków
2002 (J.)
O027945
16. Fraczek Wiktoria Stajnia Siostry Stańczak
2001 (J.)
brak
17. Frątczak Ines Stajnia Siostry Stańczak
2005 (JM.)
brak
18. Gaertner Agnieszka bpk
S
O011183
19. Gardas Dominika JKS FER Więckowice
2001 (J.)
O023600
20. Gaworczak Laura Stajnia Siostry Stańczak
2002 (J.)
brak
21. Gaworczak Natalia Stajnia Siostry Stańczak
2006 (JM.)
brak
22. Gontowiuk Katja Zielonogórski KS Drzonków
2001 (J.)
O035171
23. Gorczyca Adrianna UKS Fatim Pietrzyków
2006 (JM.)
Brak
24. Grochowiak Karolina Klub Sportowy Centaurus
S
brak
25. Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
2016 (Mł.)
O024189
26. Haniszewski Bruno KJ Folwark Wenus Suszki
2010 (Mł.)
brak
27. Hochschulz Sandra KJ Michałówka
S
O014110
28. Hosa Emilia ZKS Drzonków
2004 (JM.)
O037717
29. Janiec Maksymilian Bpk
2003 (JM.)
Brak
30. Jęchorek Weronika Kj Michałówka
S
.
31. Kabacińska Madison KJ Michałówka
2005 (JM.)
brak
32. Klimek Paulina Bpk
2009 (Mł.)
Brak
33. Kondracka Julia SKJ FAVORIT Racula
2003 (JM.)
O043059
34. Kopacka Anna Bpk
2007 (Mł.)
Brak
35. Kosicka Lena Klub Sportowy Centaurus
2006 (JM.)
LZRWZJ/198/18
36. Kramer Borys KJ Sokół Damasławek
S
O002930
37. Krupa Weronika Cortina Kaczenice
2007 (Mł.)
brak
38. Kruszniewicz Małgorzata Bpk
S
Brak
39. Krzecka Weronika KJ Folwark Wenus Suszki
2007 (Mł.)
O045684
40. Kuflińska Karolina KJ Lansada Milsko
S
O003150
41. Kujawowicz Kornelia Rancho u Johna Tarnawa Krośnieńska
2004 (JM.)
NN
NN
42. Kulpińska Katarzyna St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O027455
43. Kulus Natalia KJ BEAUTY JUMPING TEAM
2001 (J.)
BRAK
44. Kunefał Natalia KS Centaurus
2005 (JM.)
O049362
45. Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria KS Centaurus
2000 (J.)
O027955
46. Latus Paulina LKS Stragona Strzegom
2000 (J.)
O030868
47. Leskiewicz Hanna bpk
48. Leśniewska Aleksnadra bez przynależności klubowej
S
O013475
49. Łupkowska Malina Konan Sport Horses
2013 (Mł.)
0000
50. Łupkowski Mariusz JKS Jaroszówka
S
O009535
51. Maciejewska Alicja ZKS Drzonków
2004 (JM.)
brak
52. Maczuga Joanna KS Cortina Kaczenice
S
O022628
53. Majewska Milena Pakulahorses
2007 (Mł.)
0123456
54. Makowska Urszula KS Cortina Kaczenice
1997 (MJ.)
Brak
55. Malon Julia KJ BEAUTY JUMPING TEAM
2006 (JM.)
BRAK
56. Męczyńska Zuzia Stajnia Siostry Stańczak
2007 (Mł.)
brak
57. Mróz Weronika KJ Lansada
2004 (JM.)
brak
58. Napieraj Karina UKS Fatim Pietrzyków
2005 (JM.)
Brak
59. Nazar Aleksandra Kj Michałówka
2003 (JM.)
.
60. Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom
S
O007356
10095511
61. Olech Natalia Harmony Club
S
brak
62. Orzech Weronika Cortina Kaczenice
2006 (JM.)
brak
63. Ossowska Maja Cortina Kaczenice
S
brak
64. Pakulski Marcin Zielonogórski KS Drzonków
S
O004690
65. Pakuła Anna KS Cortina Kaczenice
S
013458
66. Pakuła Marcin Harmony Club Poznań
S
O003978
67. Piątek Zuzanna KJ Michałówka
S
O023742
68. Pierzyński Michał KJ BEAUTY JUMPING TEAM
2002 (J.)
BRAK
69. Polańska Anna St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O024901
70. Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
S
O003514
71. Przybecki Michał KJ Michałówka
S
O027682
72. Raniś Roksana KS cortina kaczenice
S
Brak
73. Rawecki Jakub KJ Michałówka
S
O040715
74. Reinhold Julia KJ Lansada
S
brak
75. Robak Wiktoria BPK
2003 (JM.)
O050459
76. Romankiewicz Hanna KS Centaurus
2002 (J.)
O036465
77. Sawicka Magdalena KS Cortina Kaczenice
brak
78. Sawicka Marta KJ Kietlów
1999 (MJ.)
O022685
79. Sawicka Natalia KJ Kietlów
2002 (J.)
O026740
80. Sebastian Katarzyna St. KJ Tradycja Siedlnica
1999 (MJ.)
O020447
81. Sergiel Hanna Zielonogórski Klub Sportowy
2006 (JM.)
O047012
82. Sinica Martyna KJ Folwark Wenus Suszki
2004 (JM.)
O046200
83. Skrzypek Weronika Bpk
2003 (JM.)
Brak
84. Staniewska Justyna JKS JAROSZÓWKA
2001 (J.)
O038103
85. Stojke Ewa Stajnia Siostry Stańczak
2006 (JM.)
brak
86. Strzępek Natalia KS Centaurus
2001 (J.)
Brak
87. Sukiennik Monika KS Cortina Kaczenice
brak
88. Świca Maciej KS Cortina Kaczenice
2001 (J.)
O029121
89. Szafraniec Karolina Rancho u Johna Tarnawa Krośnieńska
2003 (JM.)
NN
NN
90. Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek
S
O002734
91. Szymkowiak Jarosław Rancho u Johna Tarnawa Krośnieńska
S
NN
NN
92. Szymura Monika Stajnia za Płotem
1997 (MJ.)
brak
93. Tarasek Krzysztof KJ Czahary Pogorzelica
S
O003022
94. Urbańska Róża KJ BEAUTY JUMPING TEAM
2006 (JM.)
BRAK
95. Wąsik Nina KS Cortina Kaczenice
2016 (Mł.)
Brak
96. Wesołowska Jagoda KJ BEAUTY JUMPING TEAM
2007 (Mł.)
BRAK
97. Wieliczko Daniel KJ Pobet Kurowice
S
O004020
98. Witek Julia KJ BEAUTY JUMPING TEAM
2004 (JM.)
BRAK
99. Wojnowska Wiktoria Rancho u Johna Tarnawa Krośnieńska
2006 (JM.)
NN
NN
100. Zagdańska Julia Klub Sportowy Cortina Kaczenice
2001 (J.)
O026751
101. Zagdańska Zuzanna KS Cortina
2012 (Mł.)
O026751
102. Zawiślak Julia Cortina Kaczenice
2004 (JM.)
brak
103. Żurowski Jan LKS Stragona Strzegom
S
O025545
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

110

ALEGORIA NN POL 2004 Klacz gniada F: Nn
M: Nn
O: Robert Wąsik
B: Polska
Brak
2.

134

ALO- SILIO P SP POL 2014 Ogier siwa F: Cassilio / Cassini I
M: Aloverien P / Avero
O: Witold Polowczyk
B: Witold Polowczyk
K025687 616009610008414
3.

130

ALO-VARO P SP POL 2012 Ogier gniada/168 F: Con Calma / Calato
M: Aloverien P / Avero
O: Hubert Polowczyk
B: Witold Polowczyk
K022434 616009610012212
4.

65

ALPHA NOBLE OLD POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Argentinus / Argentan
M: Escada x Espri
O: Magda Pabin-Majchrzak/Karolina Polasik-Wrzosek
B: Anna Hesse
K025351
5.

91

ARAMIS SP POL 2003 Wałach inna F: -
M: -
O: Sandra Stańczak
B: -
brak
6.

61

BACANTI Westfalska GER 2010 Wałach gniada F: Burberry / Balou du Rouet
M: Cindy / Cordobes II
O: Andrzej Zagdański
B: Brak
K026292 DE441410464110
7.

39

BAIKA COT CHAT SF FRA 2011 Klacz gniada/175 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Nacre De Presle / Damiro B
O: Nikolaas Nouwen
B: Cot Chat
K020710 25000111532839E
8.

79

BAJKA SP POL 2004 Klacz biała F: Basior
M: Branka
O: Małgorzata Kruszniewicz
B: Plewka Agata
Brak
9.

105

BALANGA NN POL 2010 Klacz ciemnogniada/NN F: NN
M: NN
O: Rancho u Jochna Tarnawa Krośnieńska
B: Jan Rowiński
NN NN NN
10.

4

BALOUBET K KWPN NED 2006 Ogier ciemnogniada F: Taloubet K / Galoubet A
M: Pascale B / Concorde
O: Damian Brzózka
B: C. Klaveer
K014890 5280030612532
11.

52

BIO SP POL 2010 Wałach gniada F: Calato Kama
M: Boliwia
O: Jakub Rawecki
B: ..
K017330
12.

76

BLEK Kuc Walijski POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:118 F: DUINVELDT'S LEWA
M: BLANKA
O: ANNA PACEWICZ
B: PIOTR GREL
BRAK
13.

106

BOND NN POL 2014 Wałach kasztanowata/NN F: NN
M: NN
O: Rancho u Jochna Tarnawa Krośnieńska
B: Jan Rowiński
NN NN NN
14.

107

BRIS NN POL 2013 Klacz ciemnogniada/NN F: NN
M: NN
O: Rancho u Jochna Tarnawa Krośnieńska
B: Jan Rowiński
NN NN NN
15.

68

C-KARAT CARTE D'OR SP POL 2001 Wałach ciemnogniada F: Nameless / Nimrod B
M: Czelari / Saphir
O: Ignacy Lachowicz
B: Hubert Kierznowski
K007900 616009670000501
16.

19

CALGARY OLD POL 2009 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Quattro's Queen / Quattro B
O: Karolina Kuflińska
B: Jacek Janiszewski
K021297 DE418180154809
17.

113

CARPE DIEM HOLST GER 2014 Wałach kara F: Cador
M: Calina
O: Katarzyna Bawłowicz
B: Niemcy
Brak
18.

14

CASABLANCA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada F: ALGIER
M: CORDOBA
O: Kamila Rudnicka
B: Byk Kazimierz
brak
19.

38

CASSANO T Meklemburska POL 2012 Wałach kasztanowata F: Cecotto's As
M: Donatella T
O: Krzysztof Tarasek
B: Krzysztof Tarasek
K023148
20.

44

CASSONE HOL POL 2004 Wałach siwa F: Colman / Carthago
M: Orlanda VII / Rocadero
O: Weronika Guszpil
B:
K008366 DE421000016004
21.

131

CELLDORADO DSH GER 2014 Wałach siwa F: Cellestial / Cantus
M: Estelle Du Barbour / Diarado
O: Hubert Polowczyk
B:
K025803 DE455878446014
22.

132

CELLO MELLONI HOL POL 2014 Ogier gniada F: Cascadello I / Casall
M: Made In Dream / Contender
O: Grzegorz Mieleńczuk
B: Grzegorz Mieleńczuk
K025468 421000546814
23.

82

CHARIE BROWN SP POL 2012 Wałach siwa F: Golden Aviator
M: Cortina
O: Roksna Raniś
B: Katarzyna Bawłowicz
Brak
24.

46

CHARMONY 3 OS GER 2009 Klacz ciemnogniada/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Salvara / Calvaro
O: Olimpia Filipowska
B: Gestuet Lewitz
K022767 DE418184088709
25.

13

CHIARA DE REMELING SF POL 2012 Klacz gniada/170 F: Haloubet De Gorze / Galoubet A
M: Gianna DeJardin / Tresor De Cheux
O: Katarzyna Kulpinska
B: Katarzyna Kulpinska
K025041 12178210P
26.

100

CICERO Z Z BEL 2010 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
K023250
27.

3

COCO HOL GER 2011 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: R-Corinna / Caretino
O: Karolina Kuflińska
B:
K019398 DE421000408811
28.

108

CODERMUS KWPN NED 2008 Wałach siwa F: Odermus
M: Dalay
O: Robert Wąsik
B: Holandia
brak
29.

62

COLUMBIA BEL POL 2010 Klacz gniada F: Carambol
M: Abigeil
O: Nataia Olech
B: POL
brak
30.

25

COMPANERO HOL GER 2010 Wałach siwa F: Colmander / Colman
M: Martha III / Ariadus
O: Agnieszka Gaertner
B: Johannsen Hans
K022047 DE421000091710
31.

145

CONEN GIRL F:
M:
O:
B:
32.

63

CORA LYNGRIIS HOL GER 2010 Klacz gniada F: Quirado
M: Princess L
O: Borys Kramer
B: Niemcy
Nr PZJ: K025998
33.

2

CORAL SP POL 2006 Wałach gniada F: Walor / Corde
M: Celesta / Life and Liberty
O: Mariusz Latus
B: Wiesław Nowak
K011789 POL009670082006 104DA64
34.

119

CUKIEREK ALBO PSIKUS KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:130 F: NN
M: NN
O: Malina Łupkowska
B: NN
1234
35.

117

CZACZA TS POL 2009 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Emanuel Janiec
B: Małgorzata Gąsior
brak
36.

97

DIOGENES - POL 2006 Wałach kara F: -
M: -
O: -
B: -
brak
37.

142

Diogenes BH sp Polska kara F: Elf
M: Dafne
O:
B:
38.

144

Djingis Tar F:
M:
O:
B:
39.

34

DROP Niemiecki Koń Sportowy POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Wanderfürst
M: Dania
O: Anita Cierpisz
B: SK Jaroszówka
brak
40.

81

DURANGO P SP POL 2011 Wałach gniada F: Corleone Z
M: Dalay
O: Bosiacka Anna
B: Parkitny Bogdan
K021933
41.

116

DZIELŻAN SP POL 2012 Wałach gniada F: Top Gun xo/Prince Igor
M: Dąbrówka/Flader
O: Beata Pakulska
B: Przemysław Olejnik
K024687 616009680062612
42.

121

EDI SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: Agar /
M: Elsera / Hipokryta
O: FHU KONAN Grażyna Łupkowska
B:
K017705 616009520064610
43.

17

ELIOT SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Elipsa / Ludger
O: Katarzyna Sebastian
B: Sylwester Kosiński
K013924 616009680040609
44.

88

EMPIK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach gniada F: Bolshoi
M: Empika
O: Maciej Błażejewski
B: Stadnina Koni Dobrzyniewo
brak
45.

92

ENIGMA WLKP POL 2002 Klacz kara F: Weimar /
M: Eureka /
O: Ewelina Bordowicz
B:
brak
46.

43

ESCADA R Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 Klacz gniada F: Artego
M: Evidence
O: Wiesław Apanasewicz
B: Falk Reppe
Brak
47.

7

ETOILE Hanowerska GER 2007 Klacz kasztanowata F: Escudo II/Espri
M: Grandessa/Graf Top
O: Nowak Dorota
B: Gestut Rosenhof
K014422 DE431314606007
48.

27

EUSCELA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Conthargos
M: Escoveta
O: Gospodarstwo Rolne Przemysław Sawicki
B: SK Janów Podlaski
brak 616009580271714
49.

48

EVARIENTJE KWPN NLD 2009 Klacz siwa F: Zaharov
M: Jade Perla
O: Maja Ossowska
B: M. van de Spank
brak
50.

40

FABIAN J Z ZANG BEL 2012 Wałach ciemnogniada F: Fantomas De Muze / Sandro Boy
M: Gamine De Pomme / Darco
O: Nicolaas Nouwen
B:
K023793 056015Z55804012
51.

90

GABARYT Małopolska POL 2005 Wałach siwa/158 F: Wiedeń
M: Granica
O: JADWIGA KRÓL
B: ROBERT WALIGÓRA
BRAK
52.

135

GAJOWY Pełna Krew Angielska POL 2003 Wałach gniada F: Eternitys Breath
M: Gifty Girl/Mooving Dream
O: Barbara Robak
B: Jakub Szewc
K011948
53.

80

GIRL DIAMANTINA SP POL 2014 Klacz siwa F: Talent Charboniere
M: Gwatemala
O: Katarzyna Kulpińska
B: Byczkowski Krzysztof
brak
54.

115

GOLDI LOCKS KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Langer-Haniszewska
B:
K021182 616999670165109
55.

45

GOLDIKA MŁP POL 2007 Klacz siwa/165 F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Gobi / Banita
O: Olimpia Filipowska
B: SK Ochaby
K017580 POL006540092107
56.

96

GRACJA - POL 2005 Klacz gniada F: -
M: -
O: -
B: -
brak
57.

53

GRANDE DIVA KWPN NED 2011 Klacz gniada F: Canstakko / Canturo
M: Diva / Sandro Boy
O: Michałówka Sp. z o. o.
B: J.H.M. Evers
K023225 528003201100163
58.

104

GRANDO SP POL 2007 Wałach F: Bajou du Rouet
M: Georgika
O: Jolanta Kuflińska
B: Jolanta Kuflińska
11421
59.

141

GRYF NN POL 1998 Wałach kasztanowata F: Nn
M: Nn
O: Róża Jurkowska-Maślak
B: Nn
Brak
60.

114

GWIAZDECZKA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:120 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Langer-Haniszewska
B:
K023657 61699967016509
61.

58

HAJLATINO SP POL 2013 Wałach siwa F: Caretino K / Caretino
M: Hajla / Chippendale Z
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K023645 616009670015713
62.

60

HEBERTINA SP POL 2014 Klacz gniada/165 F: Caretino K / Caretino
M: Hebe/ Bajou du Rouet
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K
63.

59

HEBERTINO SP POL 2013 Wałach gniada F: Caretino K / Caretino
M: Hebe / Bajou Du Rouet
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K023646 616009670015913
64.

139

HEKTOR SP POL 2007 Wałach siwa F: Avero / Athlet Z
M: Hinka / Hajfong
O: ZKS Drzonków
B: Grzegorz Grzejszczak
K018894 009640090307
65.

41

HIMALAYA OF THE HUTS KWPN NED 2012 Klacz gniada/168 F: Balou du Rouet Z / Baloubet Du Rouet
M: Legata / Damiro
O: Nikolaas Nouwen
B:
K023069 528003201204117
66.

85

HISTAMINA SP POL 2004 Klacz kara F: Corde / Cor De La Bryere
M: Hipnoza / Lais
O: Maciej Błażejewski
B: SK Walewice
K014050 POL009590416305
67.

37

INEZA W SP POL 2005 Klacz gniada F: Largo / Lascadell
M: Ikona / Inkinatus
O: Iwona Sergiel
B: Rinaldo Kiecoń
K011064
68.

133

JASON VDL KWPN NED 2014 Ogier siwa F: Dakar VDL /
M: Zafaranta VDL /Diamant De Semilly
O: Pro Fur Farm Eqimpment
B: VDL Stud
K026203 528210004162500
69.

6

JOHN LENNON SP POL 2007 Wałach gniada/165 F: CONTENDOR
M: JESIEŃ ZŁOTA
O: SŁAWOMIR CZUBACKI
B: ALEKSANDRA KLAMECKA
k013298
70.

118

JUAN LUOO XX POL 2602 Ogier gniada/165 F: PROFESSJONAL(IRE)
M: JUMBA
O: Karina Skowron
B: Dawid Mioduszewski
K022617 616pol10006898t
71.

146

KAMIRA F:
M:
O:
B:
72.

140

KARINA SP POL 2001 Klacz kasztanowata F: Rubin
M: Ochota
O: Róża Jurkowska-Maślak
B: Mucha Adam
Brak
73.

103

KELLY EWITA Niem. Sport. POL 2012 Klacz gniada F: Nolimit /
M: Konopielka Ewita / Grand
O: Aleksandra Apanasewicz
B: Aleksandra Apanasewicz
K023359 DE455878280212
74.

111

KIDIBUL V BWP BEL 2010 Wałach gniada/170 F: Indorado / Corrado I
M: Landora-V / Landor S
O: Maciej Świca
B:
K020892 056002W00297333
75.

29

KOSMA NRPS NLD 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Kosmo van Orchid's
M: Brat
O: Danielle Bezemer-witjens
B: H.A TOLBON
K025987 528008110078211
76.

143

Kryształek sp Polska kara F:
M:
O:
B:
77.

15

L-BERCIK Kuc Walijski POL 2008 Wałach inna/kuc: F: nw
M: nw
O: Kinga Stańczak-Szulc
B: nw
brak
78.

109

LADY SP POL 2010 Klacz gniada F: Nn
M: Nn
O: Urszula Makowska
B: Polska
Brak
79.

98

LADY CHESTNUT SP POL 2014 Klacz kasztanowata F: Cassilio
M: po Bambino Van't Zorgvliet
O: brak
B: brak
brak
80.

73

LAPITA SP POL 2014 Klacz gniada F: Ludger
M: Lady Lena
O: Katarzyna Kulpinska
B: Mirosław Łacinik
K025042
81.

64

LARCONDA HOL GER 2009 Klacz gniada F: Larimar / Elastic Dream
M: Vroni / Contendor
O: Borys Kramer
B:
K025149 421000286109
82.

83

LASCARETTO Holsztyn GER 1999 Wałach ciemnogniada/170 F: lansing
M: zirze
O: Aleksandra Leśniewska
B: Poggensee Jens
K008063
83.

75

LAVARD SP POL 2012 Wałach ciemnogniada/167 F: Beauty Emotion
M: Lawa
O: ANNA PACEWICZ
B: ANNA PACEWICZ
BRAK
84.

30

LINUS 317 Rheinlander DEU 2006 Wałach kasztanowata F: Lord Lancer
M: Granni Smith
O: Przemysław Sawicki
B: Tobias Schult
K014217
85.

28

LOPIK'S APPIE New Forest Pony NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Aladin / Molenaar's Golden King
M: Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
O: Krzysztof Derda
B: A. H. Hootsen
K022574 528018020051492
86.

67

LORIN B Westfalska POL 2013 Klacz gniada F: Che Guevara L
M: Lora
O: Lachowicz-Woloszyn Grażyna
B: Krzysztof Bryll
Brak
87.

129

M. BLUE'S BOY Z ZANG BEL 2012 Ogier siwa/167 F: Mr. Blue / Couperus
M: Henna / Contact vd Heffinck
O: Katarzyna Bawłowicz
B:
K021044 056015Z55719112
88.

26

MARIKA SP POL 2010 Klacz siwa F: Cantanis
M: Milady
O: Joanna Maczuga
B: SK Walewice
K018474
89.

78

MEANDER SP POL 2006 Wałach siwa/170 F: Chef Supreme
M: MERTA
O: Maksymilian Janiec
B: Stadnina koni Racot
3402/18
90.

23

MONTANO WLKP POL 2009 Wałach gniada/162 F: Fred / Colorado
M: Montana / Niels
O: Anna Polańska
B:
K017485 616007520124109
91.

93

NADIR WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Colox Cup /
M: Newada /
O: Kinga Stańczak-Szulc
B:
brak
92.

21

NEW STAR Mały Koń POL 2013 Klacz gniada/mk: F: Elekt
M: Nena
O: Marta Kicińska
B: Marta Kicińska
Brak
93.

57

NINO KUC POL 2010 Wałach izabelowata/kuc: F: TORNADO
M: NINA
O: JOANNA DYKRZAK
B: MATKOWSKI LUBOMIR
K019488
94.

99

NIRVANA Deutche Sport Pony POL 2000 Klacz gniada/kuc:148cm F: x
M: y
O: Marcin Pakuła
B: Niemcy
sghjjkk
95.

11

NOBODY'S PERFEKT HAN GER 2009 Wałach gniada F: Now Or Never M /
M: Quinta / Quidam's Rubin
O: Wiesław Apanasewicz
B:
K023360 DE431319108309
96.

47

OGIEŃ SP POL 2010 Wałach gniada F: Literat
M: Opoka
O: Marek Czekajło
B: -
K018955
97.

33

OPTYK Szlachetna Półkrew POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Asesor
M: Opalenica
O: Anita Cierpisz
B: Korwin-Piotrowska Katarzyna
K011485
98.

137

ORDYNAT SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Eskudo / Dido
M: Ordynka / Elistor
O: Jerzy Gontowiuk
B:
K018002 616009610205310
99.

74

PALMERRO P SP POL 2012 Wałach siwa/165 F: CON CALMA
M: PALEGRINA-P
O: RADOSŁAW DUKAT
B: WITOLD POLOWCZYK
BRAK
100.

20

POLKA SP POL 2005 Klacz siwa/166 F: Walor
M: Polana
O: Krystyna Nowak
B: Krystyna Nowak
K014420 POL 009 67 00578 05
101.

120

PONIATOWSKI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach gniada F: Diamant de semilly
M: Burggraaf
O: Maciej Błażejewski
B: Laskowski Stanisław
Brak 6160096100025 14
102.

112

RAMBO NN POL 2011 Wałach ciemnogniada/NN F: NN
M: NN
O: Rancho u Jochna Tarnawa Krośnieńska
B: Jan Rowiński
NN NN NN
103.

86

ROSYNANT SP POL 2012 Wałach gniada/173 F: Bolshoi / Favoritas
M: Rosita / Reval
O: Maciej Błażejewski
B: SK Racot Sp. z o. o.
K024159 616009610116312
104.

84

SAMBRA SP POL 2006 Klacz kasztanowata/170 F: CORDIAL
M: SULLA
O: Aleksandra Leśniewska
B: SK UDÓRZ
K013453
105.

54

SANTORINI OLD POL 2009 Wałach gniada F: Stalypso / Stakatto
M: Pilgrim Star / Aquamarin
O:
B:
K024428 DE433331041609
106.

72

SCAPA FLOW 8 HAN GER 2007 Klacz kasztanowata F: Silvio I / Sandro
M: Wolodja / Werther
O:
B:
K024680 DE431315125807
107.

31

SHOUPPY II VD KATTEVENNEN Z ET ZANG BEL 2012 Wałach kasztanowata F: Shouppydam Des Horts / Qiudam De Revel
M: Etoile / Darco
O: Przemysław Sawicki
B: Spronken BVBA
K022697 056015Z55799412
108.

42

SIERRA Mały Koń POL 2008 Klacz kara/mk: F: Siquest /
M: Iskra /
O: Emanuel Janiec
B: Orzalkiewicz Benon
brak
109.

123

SILVIO SON 56 HAN GER 2006 Wałach kasztanowata/175 F: Silvio I / Sandro
M: Wilja / Woermann
O: FHU KONAN Grażyna Łupkowska
B: Ingrid i Jurgen Bullwinkel
K014644 DE431314505606
110.

56

SONATA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Patrycja Buszczak
B:
brak
111.

32

SONG Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach kasztanowata F: Tjungske
M: Sonka
O: Beata Maciejewska
B: SK Racot
brak
112.

22

SONKO TIT Kłusak Francuski POL 2006 Wałach ciemnogniada/165 F: Gebrazac / Sebrazac
M: Ilene Soltit / Le Loir
O: Anna Polańska
B:
K014512 06212946
113.

51

SZAFIR Wielkopolska POL 2007 Wałach siwa F: Lwówek
M: Sisi
O: Jakub Rawecki
B: ..
K026382
114.

128

SZYMON HOL GER 2008 Wałach siwa F: Singulord Jot / Singularjo II
M: Luna B / Carthago
O: Adam Łyczakowski
B: Bremermann
K023870 DE4211000529708
115.

66

TOMIRA SP POL 2004 Klacz gniada F: Romualdo / Kojak
M: Tradycja / Leuchtpfeil
O: Borys Kramer
B:
K016400 POL009530043204
116.

69

TOSIA N.N. POL 2001 Klacz biała/163 F: nn
M: nn
O: Katarzyna Bawłowicz
B: n.n.
brak
117.

24

U-COFFI SP POL 2006 Klacz gniada/163 F: Cantanis / Cantus
M: Ula / Common Grounds
O: Hanna Romankiewicz
B: Anna Modelewska
K013808 616009680048206
118.

87

UPIE VAN OVERIS Z Zangersheide POL 2013 Wałach kasztanowata F: Udarco Van Overis
M: Savanne Van Het Sonnishos
O: Maciej Błażejewski
B: Overis Studfarm - Belgia
brak
119.

136

VINO 26 HAN. GER 2008 Wałach kasztanowata F: Valentino / Now Or Never
M: Freya / For Feeling
O: Jerzy Gontowiuk
B: ?
K024096 DE431312011408
120.

89

VOLONTAIR 3 KWPN NED 2002 Wałach siwa F: Germus R / Joost
M: Onnamorka / Nimmerdor
O: Michał Przybecki
B: K. Gevlekte
K008557 0200654
121.

50

WANGA SP POL 2014 Klacz gniada F: Coriano As
M: Wangara
O: Weronika Jęchorek
B: sk Racot
.
122.

55

WINNIE THE POOH KUC POL 2013 Wałach izabelowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Millena Zajączkowska-Kabacińska
B:
brak
123.

77

WITEK Kuc Walijsko Feliński POL 2007 Wałach izabelowata/118 F: HARFISTA
M: WATKA
O: ANNA PACEWICZ
B: JOANNA KOBUS
BRAK
124.

49

WITO CORLEONE SP POL 2013 Wałach gniada F: Micheal Angelo F
M: Wolta
O: .
B: .
.
125.

18

ZENTIS DR DEU 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:147 F: Top Zento
M: Vievien
O: Grzegorz Kosicki
B: j.w
K025099 DE441411135307
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamska Julia
brak
2018-09-02
21
2018-09-02
1
2018-09-02
Bezulska Roksana
Stajnia Siostry Stańczak
2018-09-01
12
ARAMIS (91)
2018-09-01
28
Bortlisz Włodzimierz
KS Centaurus
2018-09-01
20
2018-09-01
17
2018-09-01
20
2018-09-01
44
2018-09-01
19
2018-09-01
27
Brzózka Damian
St. KJ Tradycja Siedlnica
2018-09-01
4
Burkiewicz Małgorzata
Stajnia Siostry Stańczak
ENIGMA (92)
2018-09-01
4
Buszczak Zuzanna
KJ Michałówka
SONATA (56)
2018-09-01
2
2018-09-02
2018-09-02
1
2018-09-02
Cebrowska Julia
bpk
SIERRA (42)
2018-09-01
18
2018-09-02
15
Charewicz Monika
LKS Stragona
POLKA (20)
2018-09-02
10
2018-09-01
15
2018-09-02
5
Cierpisz Anita
Stajnia za Płotem
DROP (34)
2018-09-01
2018-09-01
Czekajło Aleksandra
Klub Sportowy Cortina Kaczenice
OGIEŃ (47)
2018-09-01
4
2018-09-01
Czubacka Wiktoria
KJ KAPRIOLA
2018-09-01
34
2018-09-02
24
Derda Agata
KJ MICHAŁÓWKA
2018-09-01
11
2018-09-01
25
KOSMA (29)
2018-09-01
28
2018-09-01
15
Drzymała Marta
ZKS Drzonków
2018-09-01
9
2018-09-01
14
2018-09-02
16
2018-09-02
12
Dukat Julia
KJ BEAUTY JUMPING TEAM
2018-09-02
12
2018-09-02
Filipowska Olimpia
Zielonogórski KS Drzonków
GOLDIKA (45)
2018-09-01
23
2018-09-02
8
2018-09-02
Fraczek Wiktoria
Stajnia Siostry Stańczak
ENIGMA (92)
2018-09-01
5
2018-09-01
39
Frątczak Ines
Stajnia Siostry Stańczak
ARAMIS (91)
2018-09-01
30
Gaertner Agnieszka
bpk
2018-09-01
23
2018-09-01
27
2018-09-02
6
2018-09-02
11
Gardas Dominika
JKS FER Więckowice
2018-09-01
13
Gaworczak Laura
Stajnia Siostry Stańczak
NADIR (93)
2018-09-01
2018-09-01
2018-09-01
Gaworczak Natalia
Stajnia Siostry Stańczak
ARAMIS (91)
2018-09-01
Gontowiuk Katja
Zielonogórski KS Drzonków
VINO 26 (136)
2018-09-01
9
2018-09-01
6
2018-09-02
14
2018-09-02
3
ORDYNAT (137)
2018-09-01
1
2018-09-01
1
2018-09-02
9
2018-09-02
4
Gorczyca Adrianna
UKS Fatim Pietrzyków
GRYF (141)
2018-09-01
2018-09-01
1
Grochowiak Karolina
Klub Sportowy Centaurus
EMPIK (88)
2018-09-01
17
2018-09-01
Guszpil Weronika
KJ Jaroszówka
2018-09-01
23
2018-09-01
12
2018-09-02
18
CASSONE (44)
2018-09-01
12
2018-09-01
4
2018-09-02
3
2018-09-02
2
2018-09-01
8
Haniszewski Bruno
KJ Folwark Wenus Suszki
2018-09-01
12
2018-09-01
Hochschulz Sandra
KJ Michałówka
2018-09-01
2018-09-02
4
2018-09-02
SONATA (56)
2018-09-01
10
Hosa Emilia
ZKS Drzonków
HEKTOR (139)
2018-09-01
17
2018-09-01
29
Janiec Maksymilian
Bpk
MEANDER (78)
2018-09-01
33
2018-09-01
19
2018-09-02
2
2018-09-02
Jęchorek Weronika
Kj Michałówka
WANGA (50)
2018-09-01
25
2018-09-01
2018-09-02
5
2018-09-02
2018-09-02
Kabacińska Madison
KJ Michałówka
2018-09-01
35
2018-09-01
2018-09-02
22
2018-09-02
2018-09-02
Klimek Paulina
Bpk
SIERRA (42)
2018-09-01
13
2018-09-02
12
Kondracka Julia
SKJ FAVORIT Racula
NINO (57)
2018-09-01
1
2018-09-01
31
2018-09-02
3
2018-09-02
20
Kopacka Anna
Bpk
CZACZA (117)
2018-09-01
14
2018-09-02
1
Kosicka Lena
Klub Sportowy Centaurus
ZENTIS (18)
2018-09-01
32
2018-09-01
14
2018-09-01
2018-09-02
16
2018-09-02
9
Kramer Borys
KJ Sokół Damasławek
2018-09-01
2018-09-02
2018-09-02
TOMIRA (66)
2018-09-01
36
2018-09-01
12
2018-09-02
3
2018-09-02
8
Krupa Weronika
Cortina Kaczenice
GRACJA (96)
2018-09-01
7
2018-09-02
16
Kruszniewicz Małgorzata
Bpk
BAJKA (79)
2018-09-01
4
2018-09-01
2018-09-02
1
2018-09-02
23
Krzecka Weronika
KJ Folwark Wenus Suszki
2018-09-01
2
Kuflińska Karolina
KJ Lansada Milsko
COCO (3)
2018-09-01
9
2018-09-01
2018-09-02
8
2018-09-02
CALGARY (19)
2018-09-01
2018-09-02
6
2018-09-02
Kujawowicz Kornelia
Rancho u Johna Tarnawa Krośnieńska
BOND (106)
2018-09-01
3
BRIS (107)
2018-09-01
5
2018-09-01
6
2018-09-01
23
Kulpińska Katarzyna
St. KJ Tradycja Siedlnica
2018-09-01
LAPITA (73)
2018-09-01
10
2018-09-01
37
2018-09-02
6
2018-09-02
Kulus Natalia
KJ BEAUTY JUMPING TEAM
BLEK (76)
2018-09-02
1
WITEK (77)
2018-09-02
1
Kunefał Natalia
KS Centaurus
2018-09-01
2018-09-01
Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria
KS Centaurus
LORIN B (67)
2018-09-01
18
2018-09-01
35
2018-09-01
7
Latus Paulina
LKS Stragona Strzegom
CORAL (2)
2018-09-01
25
2018-09-01
11
2018-09-02
5
2018-09-02
22
Leskiewicz Hanna
bpk
2018-09-02
2018-09-02
16
2018-09-02
Leśniewska Aleksnadra
bez przynależności klubowej
2018-09-01
5
SAMBRA (84)
2018-09-01
1
Łupkowska Malina
Konan Sport Horses
2018-09-01
1
2018-09-02
2
Łupkowski Mariusz
JKS Jaroszówka
EDI (121)
2018-09-01
38
2018-09-01
2018-09-02
21
2018-09-01
26
2018-09-01
2018-09-02
15
Maciejewska Alicja
ZKS Drzonków
SONG (32)
2018-09-01
3
2018-09-02
1
Maczuga Joanna
KS Cortina Kaczenice
MARIKA (26)
2018-09-01
2
2018-09-01
1
2018-09-02
5
2018-09-02
5
2018-09-02
Majewska Milena
Pakulahorses
NIRVANA (99)
2018-09-02
1
2018-09-02
13
2018-09-02
Makowska Urszula
KS Cortina Kaczenice
LADY (109)
2018-09-01
31
2018-09-01
2018-09-02
8
2018-09-02
Malon Julia
KJ BEAUTY JUMPING TEAM
WITEK (77)
2018-09-02
13
Męczyńska Zuzia
Stajnia Siostry Stańczak
2018-09-01
8
Mróz Weronika
KJ Lansada
GRANDO (104)
2018-09-01
17
2018-09-02
1
Napieraj Karina
UKS Fatim Pietrzyków
KARINA (140)
2018-09-01
20
2018-09-01
Nazar Aleksandra
Kj Michałówka
2018-09-01
16
2018-09-01
2018-09-02
3
2018-09-02
Nowak Wiesław
LKS Stragona Strzegom
2018-09-01
2
2018-09-01
20
2018-09-01
8
2018-09-01
20
2018-09-01
3
Olech Natalia
Harmony Club
2018-09-01
6
2018-09-01
2
2018-09-02
12
2018-09-02
11
Orzech Weronika
Cortina Kaczenice
GRACJA (96)
2018-09-01
11
2018-09-02
1
Ossowska Maja
Cortina Kaczenice
2018-09-01
22
2018-09-01
2018-09-02
10
2018-09-02
Pakulski Marcin
Zielonogórski KS Drzonków
DZIELŻAN (116)
2018-09-01
24
2018-09-01
Pakuła Anna
KS Cortina Kaczenice
2018-09-02
17
2018-09-02
Pakuła Marcin
Harmony Club Poznań
CICERO Z (100)
2018-09-02
4
Piątek Zuzanna
KJ Michałówka
SZAFIR (51)
2018-09-01
16
2018-09-01
2018-09-02
7
2018-09-02
Pierzyński Michał
KJ BEAUTY JUMPING TEAM
LAVARD (75)
2018-09-01
3
2018-09-01
2018-09-02
1
2018-09-02
GABARYT (90)
2018-09-02
Polańska Anna
St. KJ Tradycja Siedlnica
2018-09-01
19
2018-09-01
5
2018-09-02
1
2018-09-02
6
MONTANO (23)
2018-09-01
14
2018-09-01
2018-09-02
7
2018-09-02
12
Polowczyk Hubert
KS Cortina Kaczenice
2018-09-01
41
2018-09-01
2018-09-02
23
2018-09-01
13
2018-09-01
7
2018-09-02
7
2018-09-01
22
2018-09-01
2018-09-02
18
2018-09-02
SZYMON (128)
2018-09-02
4
2018-09-02
1
2018-09-01
4
2018-09-01
3
2018-09-01
30
2018-09-01
2018-09-02
14
2018-09-02
JASON VDL (133)
2018-09-02
15
2018-09-02
2018-09-01
33
2018-09-01
Przybecki Michał
KJ Michałówka
2018-09-01
3
2018-09-02
9
2018-09-02
2018-09-01
18
2018-09-02
10
2018-09-02
Raniś Roksana
KS cortina kaczenice
2018-09-01
15
2018-09-01
2018-09-02
11
2018-09-02
25
Rawecki Jakub
KJ Michałówka
BIO (52)
2018-09-01
27
2018-09-01
2018-09-02
4
2018-09-02
2018-09-02
Reinhold Julia
KJ Lansada
GRANDO (104)
2018-09-01
21
2018-09-01
2018-09-02
24
2018-09-02
Robak Wiktoria
BPK
GAJOWY (135)
2018-09-01
13
2018-09-01
42
Romankiewicz Hanna
KS Centaurus
U-COFFI (24)
2018-09-01
26
2018-09-01
28
2018-09-02
19
2018-09-02
Sawicka Magdalena
KS Cortina Kaczenice
2018-09-01
26
2018-09-02
14
2018-09-02
2018-09-01
Sawicka Marta
KJ Kietlów
EUSCELA (27)
2018-09-01
21
2018-09-01
43
2018-09-02
15
2018-09-02
13
2018-09-01
18
2018-09-01
16
2018-09-02
12
Sawicka Natalia
KJ Kietlów
2018-09-01
10
2018-09-01
20
2018-09-02
2
2018-09-02
Sebastian Katarzyna
St. KJ Tradycja Siedlnica
ELIOT (17)
2018-09-01
2018-09-01
Sergiel Hanna
Zielonogórski Klub Sportowy
INEZA W (37)
2018-09-01
7
2018-09-01
2018-09-02
19
2018-09-02
Sinica Martyna
KJ Folwark Wenus Suszki
2018-09-01
9
Skrzypek Weronika
Bpk
CZACZA (117)
2018-09-01
11
2018-09-02
20
Staniewska Justyna
JKS JAROSZÓWKA
JUAN LUOO (118)
2018-09-01
24
2018-09-02
1
Stojke Ewa
Stajnia Siostry Stańczak
2018-09-01
15
Strzępek Natalia
KS Centaurus
2018-09-01
8
2018-09-01
40
Sukiennik Monika
KS Cortina Kaczenice
2018-09-01
2018-09-02
1
Świca Maciej
KS Cortina Kaczenice
2018-09-01
10
2018-09-01
4
2018-09-02
2
2018-09-02
1
2018-09-02
Szafraniec Karolina
Rancho u Johna Tarnawa Krośnieńska
BALANGA (105)
2018-09-01
19
2018-09-01
36
2018-09-01
Szuń Katarzyna
KJ Sokół Damasławek
2018-09-01
6
2018-09-01
6
2018-09-01
7
2018-09-01
2018-09-02
17
2018-09-02
Szymkowiak Jarosław
Rancho u Johna Tarnawa Krośnieńska
RAMBO (112)
2018-09-01
2018-09-01
Szymura Monika
Stajnia za Płotem
OPTYK (33)
2018-09-01
29
2018-09-01
Tarasek Krzysztof
KJ Czahary Pogorzelica
2018-09-01
8
2018-09-01
11
2018-09-02
14
2018-09-02
13
Urbańska Róża
KJ BEAUTY JUMPING TEAM
BLEK (76)
2018-09-02
14
WITEK (77)
2018-09-01
2018-09-01
Wąsik Nina
KS Cortina Kaczenice
CODERMUS (108)
2018-09-01
30
2018-09-01
15
2018-09-02
2018-09-02
15
ALEGORIA (110)
2018-09-01
14
2018-09-02
16
Wesołowska Jagoda
KJ BEAUTY JUMPING TEAM
WITEK (77)
2018-09-01
2
Wieliczko Daniel
KJ Pobet Kurowice
2018-09-02
2
2018-09-02
9
2018-09-01
2
2018-09-01
5
2018-09-01
32
2018-09-01
34
KAMIRA (146)
2018-09-02
7
2018-09-02
6
Witek Julia
KJ BEAUTY JUMPING TEAM
BLEK (76)
2018-09-01
9
2018-09-01
Wojnowska Wiktoria
Rancho u Johna Tarnawa Krośnieńska
BOND (106)
2018-09-01
16
2018-09-01
Zagdańska Julia
Klub Sportowy Cortina Kaczenice
BACANTI (61)
2018-09-01
29
2018-09-01
10
2018-09-02
11
2018-09-02
10
Zagdańska Zuzanna
KS Cortina
TOSIA (69)
2018-09-01
3
GRACJA (96)
2018-09-02
1
Zawiślak Julia
Cortina Kaczenice
2018-09-02
Żurowski Jan
LKS Stragona Strzegom
ETOILE (7)
2018-09-01
13
2018-09-01
6

Number of Riders: 103

Number of Horses: 125

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-082018-1, Katarzyna Bawłowicz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl