Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
60 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 23:22:44
2018-08-15 23:15:15
Dominika Włodarczak HURAGAN
  • 1x T2/L-2/Towarzyski, Duze Konie i Kuce, 20x60
59 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 15:53:55
2018-08-15 12:43:04
Aleksandra Nazar WITO CORLEONE
  • 1x 5/D-2/El. do PW,Regionalny, Duże Konie, 20x60
58 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 15:53:35
2018-08-15 12:29:07
Wojciech Łączkowski ROBI
  • 2x T1/L-1/Konkurs towarzyski, kuce, duże konie, 20x60
  • 2x T2/L-2/Towarzyski, Duze Konie i Kuce, 20x60
57 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 13:33:50
2018-08-14 12:23:50
Natalia Łączkowska BAD BOY
  • 2x T1/L-1/Konkurs towarzyski, kuce, duże konie, 20x60
  • 2x T2/L-2/Towarzyski, Duze Konie i Kuce, 20x60
56 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 00:44:03
2018-08-14 00:30:28
Anna Śledzik ZUMBA WELT WM
  • 1x 4/P-3/Regionalny, Duże Konie, 20x60
  • 1x 15/P-2/Regionalny, 20x60
55 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 14:47:43
2018-08-13 14:22:38
Jan Mossakowski LASCAR
  • 1x 9/el.MPMK 4-latki/Konkurs eliminacyjny do Mistrzostw Polski Młodych Koni p/f 4
  • 1x 20/el.MPMK 4-latki/Konkurs eliminacyjny do Mistrzostw Polski Młodych Koni p/f 4 (kopia)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 14:47:58
2018-08-13 14:22:05
Jan Mossakowski LOTOS
  • 1x 10/el.MPMK 5-latki/Konkurs eliminacyjny do Mistrzostw Polski Młodych Koni p/f 5
  • 1x 21/el.MPMK 5-latki/Konkurs eliminacyjny do Mistrzostw Polski Młodych Koni p/f 5 (kopia)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 23:07:54
2018-08-12 20:49:26
Joanna Żak MILANO KP
  • 2x T2/L-2/Towarzyski, Duze Konie i Kuce, 20x60
52 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 23:07:34
2018-08-12 20:45:42
Zuzanna Augustyniak MOMENT
  • 1x 4/P-3/Regionalny, Duże Konie, 20x60
  • 1x 5/D-2/El. do PW,Regionalny, Duże Konie, 20x60
51 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 23:07:14
2018-08-12 20:40:49
Joanna Żak BANICJA
  • 2x T2/L-2/Towarzyski, Duze Konie i Kuce, 20x60
50 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 23:06:56
2018-08-12 19:42:10
Madison Kabacinska WINNIE THE POOH
  • 2x T1/L-1/Konkurs towarzyski, kuce, duże konie, 20x60
49 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 23:06:38
2018-08-12 19:14:47
Tomasz Nowakowski FE NIRO
  • 2x 4/P-3/Regionalny, Duże Konie, 20x60
  • 2x 15/P-2/Regionalny, 20x60
48 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 23:05:42
2018-08-12 19:11:26
Agnieszka Adamczak PIONIER
  • 1x 6/N-4/El. do PW,Regionalny, 20x60
  • 1x 7/C-2/El. do PW,Regionalny, 20x60
47 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 23:05:13
2018-08-12 19:11:00
Agnieszka Adamczak HOPKINS
  • 1x 6/N-4/El. do PW,Regionalny, 20x60
  • 1x 7/C-2/El. do PW,Regionalny, 20x60
46 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 13:54:30
2018-08-12 13:30:05
Magdalena Wojtecka AMANT
  • 2x T2/L-2/Towarzyski, Duze Konie i Kuce, 20x60
45 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 13:54:15
2018-08-12 13:23:53
Katarzyna Wojciechowska RUFI
  • 2x T2/L-2/Towarzyski, Duze Konie i Kuce, 20x60
44 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 23:21:47
2018-08-11 22:46:41
Magdalena Wosiek STELLA
  • 1x 4/P-3/Regionalny, Duże Konie, 20x60
43 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 22:06:46
2018-08-11 21:07:07
Karolina Garstka MERIDA P
  • 2x T1/L-1/Konkurs towarzyski, kuce, duże konie, 20x60
  • 2x T2/L-2/Towarzyski, Duze Konie i Kuce, 20x60
42 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 15:03:46
2018-08-11 21:06:12
Paulina Sawicka MILUNIA
  • 1x 2/L-6 R-K/Regionalny, El. do PW + kuce, 20x40
  • 1x T1/L-1/Konkurs towarzyski, kuce, duże konie, 20x60
41 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 22:06:21
2018-08-11 20:55:08
Martyna Ratajczak MIRADO
  • 1x T2/L-2/Towarzyski, Duze Konie i Kuce, 20x60
40 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 22:06:06
2018-08-11 20:54:49
Hanna Och-Oleksy CA IRA
  • 1x T2/L-2/Towarzyski, Duze Konie i Kuce, 20x60
39 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 22:05:55
2018-08-11 20:54:17
Halina Kosakowska CA IRA
  • 1x T2/L-2/Towarzyski, Duze Konie i Kuce, 20x60
38 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 18:50:59
2018-08-11 15:58:59
Adrianna Grzeszczyk FINEZJA
  • 1x 4/P-3/Regionalny, Duże Konie, 20x60
37 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 11:19:09
2018-08-11 09:43:14
Alicja Michalska TOTMES
  • 2x T2/L-2/Towarzyski, Duze Konie i Kuce, 20x60
36 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 08:54:39
2018-08-10 22:31:00
Julia Nawrot LILIFEE
  • 1x T1/L-1/Konkurs towarzyski, kuce, duże konie, 20x60
35 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 08:54:19
2018-08-10 22:30:32
Bartosz Wicher LILIFEE
  • 1x T1/L-1/Konkurs towarzyski, kuce, duże konie, 20x60
34 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 17:55:51
2018-08-10 16:20:05
Julia Naumovich-Shabovskaya HANCOON
  • 1x 6/N-4/El. do PW,Regionalny, 20x60
  • 1x 17/N-5/Regionalny, 20x60
33 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 11:36:00
2018-08-09 18:17:21
Dominika Kędzia LESOTHO
  • 1x 1/L-2/Regionalny, Duże Konie, 20x60
  • 1x 4/P-3/Regionalny, Duże Konie, 20x60
32 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 11:38:32
2018-08-09 17:02:40
Ewa Niestrawska ORAWA
  • 1x 7/C-2/El. do PW,Regionalny, 20x60
31 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 11:38:09
2018-08-09 16:59:47
Ewa Niestrawska EL SOVSKI
  • 1x 10/el.MPMK 5-latki/Konkurs eliminacyjny do Mistrzostw Polski Młodych Koni p/f 5
29 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 18:41:19
2018-08-09 14:49:44
Aleksandra Oczachowska WANILIA
  • 1x 4/P-3/Regionalny, Duże Konie, 20x60
  • 1x 15/P-2/Regionalny, 20x60
28 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 18:41:36
2018-08-09 14:49:16
Aleksandra Oczachowska K2
  • 1x 4/P-3/Regionalny, Duże Konie, 20x60
  • 1x 15/P-2/Regionalny, 20x60
27 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 11:40:33
2018-08-09 09:54:24
Linda Dekhinet ZINGARO
  • 1x 4/P-3/Regionalny, Duże Konie, 20x60
  • 2x 6/N-4/El. do PW,Regionalny, 20x60
  • 1x 15/P-2/Regionalny, 20x60
26 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 20:47:42
2018-08-08 20:17:25
Klara Woźnicka ROGER
  • 1x 6/N-4/El. do PW,Regionalny, 20x60
  • 1x 17/N-5/Regionalny, 20x60
25 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 15:52:18
2018-08-08 13:16:23
Klara Woźnicka GO GO BORNEO
  • 1x 7/C-2/El. do PW,Regionalny, 20x60
  • 1x 18/C-3/Regionalny, 20x60
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 15:51:51
2018-08-08 10:02:19
Agata Kaczmarek KRAFTER
  • 1x 7/C-2/El. do PW,Regionalny, 20x60
23 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 14:08:39
2018-08-06 18:04:12
Alicja Brychczyńska SING
  • 2x T1/L-1/Konkurs towarzyski, kuce, duże konie, 20x60
  • 2x T2/L-2/Towarzyski, Duze Konie i Kuce, 20x60
22 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 21:16:10
2018-08-06 15:21:00
Anna Przysada NAWIS
  • 1x 5/D-2/El. do PW,Regionalny, Duże Konie, 20x60
21 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 21:16:28
2018-08-06 15:20:15
Anna Przysada FERDINAND
  • 1x 5/D-2/El. do PW,Regionalny, Duże Konie, 20x60
20 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 14:08:51
2018-08-06 12:21:56
Natalia Banach BELGIA
  • 1x 4/P-3/Regionalny, Duże Konie, 20x60
  • 1x 15/P-2/Regionalny, 20x60
19 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 14:09:51
2018-08-06 12:21:23
Natalia Banach JARBAS
  • 1x 4/P-3/Regionalny, Duże Konie, 20x60
  • 1x 15/P-2/Regionalny, 20x60
18 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 15:53:13
2018-08-06 12:20:24
Natalia Banach FOREST
  • 1x 4/P-3/Regionalny, Duże Konie, 20x60
17 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 23:33:04
2018-08-04 21:34:22
Magdalena Gibała PEARL
  • 2x T1/L-1/Konkurs towarzyski, kuce, duże konie, 20x60
16 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 23:32:46
2018-08-04 19:18:55
Kamila Wichtowska SKARB
  • 1x T1/L-1/Konkurs towarzyski, kuce, duże konie, 20x60
  • 1x T2/L-2/Towarzyski, Duze Konie i Kuce, 20x60
15 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 18:14:12
2018-08-04 15:35:03
Michalina Matuszak KRYSZTAŁ J
  • 1x 4/P-3/Regionalny, Duże Konie, 20x60
  • 1x 15/P-2/Regionalny, 20x60
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 20:31:33
2018-08-03 18:23:19
Magdalena Zielińska FOLKER 2
  • 1x 4/P-3/Regionalny, Duże Konie, 20x60
  • 1x 15/P-2/Regionalny, 20x60
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 23:04:11
2018-08-03 13:50:11
Julia Halladin DERRYVEENEY SPARROW
  • 1x T1/L-1/Konkurs towarzyski, kuce, duże konie, 20x60
  • 1x T2/L-2/Towarzyski, Duze Konie i Kuce, 20x60
12 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 16:51:39
2018-08-03 11:24:04
Zuzanna Futro JUDEA
  • 2x T2/L-2/Towarzyski, Duze Konie i Kuce, 20x60
11 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 16:51:22
2018-08-03 10:19:27
Monika Majchrzak DANTE
  • 1x 4/P-3/Regionalny, Duże Konie, 20x60
  • 1x 6/N-4/El. do PW,Regionalny, 20x60
  • 1x 15/P-2/Regionalny, 20x60
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 16:50:46
2018-08-02 16:11:55
Julianna Jaskulska BAKCYL
  • 2x T1/L-1/Konkurs towarzyski, kuce, duże konie, 20x60
  • 2x T2/L-2/Towarzyski, Duze Konie i Kuce, 20x60
9 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 23:23:01
2018-08-02 11:41:58
Katarzyna Wosik LEWIATAN
  • 1x 4/P-3/Regionalny, Duże Konie, 20x60
  • 1x 5/D-2/El. do PW,Regionalny, Duże Konie, 20x60
8 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 16:49:41
2018-08-02 11:41:18
Katarzyna Wosik LILITH
  • 1x 7/C-2/El. do PW,Regionalny, 20x60
7 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 16:49:19
2018-08-02 11:35:07
Magdalena Nowaczyk-Karpińska SUNRISE
  • 1x 4/P-3/Regionalny, Duże Konie, 20x60
  • 1x 15/P-2/Regionalny, 20x60
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 16:48:56
2018-08-02 11:34:27
Anna Śledzik AL GRANDO P
  • 1x 6/N-4/El. do PW,Regionalny, 20x60
  • 1x 7/C-2/El. do PW,Regionalny, 20x60
  • 1x 19/CC-1/Regionalny, 20x60
5 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 16:48:25
2018-08-02 11:19:10
Dagna Mikołajczak TANGANIKA
  • 1x 7/C-2/El. do PW,Regionalny, 20x60
  • 1x 18/C-3/Regionalny, 20x60
4 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 11:36:28
2018-08-02 10:42:52
Natalia Jęziołowska REQUIEM
  • 1x 9/el.MPMK 4-latki/Konkurs eliminacyjny do Mistrzostw Polski Młodych Koni p/f 4
  • 1x 20/el.MPMK 4-latki/Konkurs eliminacyjny do Mistrzostw Polski Młodych Koni p/f 4 (kopia)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 16:47:18
2018-08-02 10:38:51
Anna Stanek DAISY
  • 2x 1/L-2/Regionalny, Duże Konie, 20x60
1 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 16:46:55
2018-08-02 10:35:48
Natalia Jęziołowska OLIMPIC LADY
  • 1x 5/D-2/El. do PW,Regionalny, Duże Konie, 20x60
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O002896
2. Augustyniak Zuzanna KJ Michałówka
2002 (J.)
O035134
3. Banach Natalia bpk
S
O012302
4. Brychczyńska Alicja bpk
2003 (JM.)
brak
5. Dekhinet Linda Klub Jeździecki Raduszyn
S
brak
6. Futro Zuzanna bpk
2001 (J.)
brak
7. Gibała Magdalena KJ Michałówka
1999 (MJ.)
Brak
8. Głębowska Natalia KJ Gołębin Stary
2003 (JM.)
O03735
9. Gorgosz Daria KJ Michałówka
10. Grzeszczyk Adrianna BPK
2000 (J.)
O050526
11. Halladin Julia brak
2001 (J.)
brak
12. Jaskulska Julianna Bpk
1999 (MJ.)
Brak
13. Jęziołowska Natalia KJ Michałówka
2002 (J.)
O038126
14. Kabacinska Madison O.J.K Michałówka
2004 (JM.)
brak
15. Kaczmarek Agata Klub Jeździecki Michałówka
S
O025431
16. Kędzia Dominika KJ Jeziorki Osieczna
S
Brak
17. Kosakowska Halina Klub Jeździecki Raduszyn
S
O023183
18. Łączkowska Natalia Bpk
2002 (J.)
brak
19. Łączkowski Wojciech bpk
S
brak
20. Majchrzak Monika Idmar Krajkowo
S
O004721
21. Marciniak Adrianna KJ Lotus Poznań
S
O021966
22. Matuszak Michalina Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
1999 (MJ.)
O032624
23. Mikołajczak Dagna KJ Agro -Handel Śrem
S
O012264
24. Mossakowski Jan KJ Stajnia z Kopytem
S
O003414
25. Naumovich-Shabovskaya Julia STAJNIA JARUŻYN
S
O014082
26. Nawrot Julia KJ Michałówka
Brak
27. Nazar Aleksandra KJ Michałówka
2003 (JM.)
O035386
28. Niestrawska Ewa Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna
S
O000818
29. Nowaczyk-Karpińska Magdalena Klub Jeździecki Złoty Rubin Sp. z o.o.
S
O041444
30. Nowakowski Tomasz Stowarzyszenie Rodan Club
S
O014114
31. Och-Oleksy Hania KJ Raduszyn
2003 (JM.)
brak
32. Oczachowska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowo-Rekreacyjny Michelin
S
O023171
33. Przysada Anna Racocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O023278
34. Ratajczak Martyna KJ Raduszyn
2001 (J.)
brak
35. Sawicka Paulina SJ Baborówko
2007 (Mł.)
brak
36. Śledzik Anna Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
S
O009279
37. Stanek Anna Stajnia z Kopytem
S
O035396
38. Wicher Bartosz Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
2003 (JM.)
Brak
39. Wichtowska Kamila niezrzeszona
S
2238/07
40. Włodarczak Dominika LKJ Abaria Iwno
S
O025987
41. Wojciechowska Katarzyna Stajnia Okej
S
BRAK
42. Wojtecka Magdalena Stajnia Okej
S
BRAK
43. Wosiek Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
S
O010229
44. Wosik Katarzyna Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
S
O019313
45. Woźnicka Klara KJ Złoty Rubin Sp. z. o. o.
2000 (J.)
O034091
46. Żak Joanna KJ Raduszyn Stajnia Złotoryjsko
S
O022930
47. Zielińska Magdalena Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
S
O045878
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

7

AL GRANDO P PKSP POL 2001 Wałach kasztanowata F: Grando
M: Ataria
O: Anna Śledzik
B: Witold Polowczyk
K013915
2.

44

AMANT Koń Wielkopolski POL 2003 Wałach gniada/169 F: Lotnik
M: Amazonia
O: Magdalena Wojtecka
B: Bejger Krystyna
BRAK
3.

55

BAD BOY SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Moravia xx
M: Britanika westf.
O: Jan Mossakowski
B: Roman Drabiński
K014839
4.

10

BAKCYL Małopolska POL 2002 Wałach gniada F: Chef supreme
M: Bakwarta
O: Radosław Jaskulski
B: SK Ochaby
Brak
5.

49

BANICJA SP POL 2007 Klacz siwa F: Czumak
M: Brawura
O: Andrzej Kosakowski
B: brak
brak
6.

20

BELGIA Typ Szlachetny POL 2011 Klacz F: Euripides
M: Bara
O: Jakub Rogacki
B: Edmund Idkowiak
K020743
7.

39

CA IRA Wielkopolska POL 2012 Klacz ciemnogniada/172 F: Galon
M: Calineczka
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
brak 616007610152812
8.

4

DAISY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz gniada/162 F: Le Mistral
M: Donia Lagomera
O: Anna Stanek
B: Piotr Budzyński
K018895 616 009 61 00944 11
9.

11

DANTE SP POL 2006 Wałach siwa F: Rhytmus S
M: Daisy PG
O: Monika Majchrzak
B: Remigiusz Makowski
KO11668
10.

13

DERRYVEENEY SPARROW Connemara Pony IRL 2014 Wałach siwa/kuc: F: Doire Mhainaigh Buachill
M: Glenkyle Lily
O: Anna Halladin
B: Anthony O`Neill
brak
11.

61

Donatella han. 2009 F:
M:
O:
B:
K015547
12.

31

EL SOVSKI SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/165 F: Swarovski /
M: El Dżaha / Dżahil
O: Kamil Niestrawski
B: SK Prudnik
K022730 616009690057813
13.

5

ERRISIMA SP POL 2002 Klacz gniada/164 F: Turbud Tempo /
M: Elegantka /
O: Adrianna Marciniak
B: Tomasz Marczak
K026050 POL009540109002
14.

47

FE NIRO HANN GER 2012 Wałach kasztanowata/179 F: Feuerspiel
M: Seline
O: Tadeusz Nowakowski
B: Burkhard Wahler
K025755 DE431310229712
15.

21

FERDINAND KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata F: ARTHOS R
M: RISETTE
O: Agnieszka Przysada
B: H. Brinkman
K025092
16.

38

FINEZJA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Emar
M: Fantazja
O: Adrianna Grzeszczyk
B: Roman Barlik
K018780
17.

14

FOLKER 2 Hanowerska DEU 2009 Wałach ciemnogniada/168 F: For Edition
M: Rubina
O: Agnieszka Zielińska
B: Volker von Holten
K023779 DE 431314311509
18.

18

FOREST KWPN POL 2010 Wałach gniada F: -
M: -
O: Jakub Rogacki
B: -
-
19.

25

GO GO BORNEO Oldenburg NED 2011 Wałach gniada/172 cm F: Belstaff
M: Feiner Gold
O: Sylwia Woźnicka
B: Stijn Renders
K025010 DE433331691911
20.

34

HANCOON Wielkopolska POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Cancoon
M: Hustyka
O: Tomasz Głogowski
B: brak
brak
21.

45

HOPKINS SP POL 2011 Ogier siwa/170 F: Falbrus / Aviano
M: Heraja / Castilio
O: Agnieszka Adamczak
B: Violetta Nojmann
K019464 616009640037811
22.

58

HURAGAN SP POL 2005 Wałach gniada F: Oskariusz / Biskwit
M: Hana / Etat
O: Dominika Włodarczyk
B: Dominika Sztanka
K025652 POL009610063605
23.

19

JARBAS MŁP POL 2008 Wałach F: Bekas
M: Jawa
O: Dagmara Imiłkowska
B: -
brak
24.

12

JUDEA Małopolska POL 2007 Klacz siwa F: Cisoń
M: Jordania
O: Tomasz Futro
B: Stadnina Koni Walewice Sp. z o. o.
brak
25.

28

K2 SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Helanis
M: Kastylia
O: Aleksandra Oczachowska
B: Andrzej Młynarski
K021517
26.

24

KRAFTER Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach gniada F: Mars
M: Karafka
O: Agata Kaczmarek
B: Roman Knaflewski
K023613
27.

15

KRYSZTAŁ J Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach gniada F: Landor
M: Kanada
O: Adam Matuszak
B: Krystyna Jędrzejewska
K020298 616009520054411
28.

53

LASCAR Małopolska POL 2014 Ogier siwa F: Huzar
M: Lotta
O: Michał Wolski
B: Michał Wolski
K025996
29.

33

LESOTHO NN POL 2007 Wałach bułana F: NN
M: NN
O: Dominika Kędzia
B: NN
Brak
30.

1

LEWIATAN Wielkopolska POL 2004 Wałach ciemnogniada/mk: F: Lwówek
M: NN
O: Maciej Kubisiak
B: Maciej Kubisiak
brak
31.

36

LILIFFE BRAK GER 2009 Klacz kasztanowata F: Brak
M: Brak
O: Magdalena Jeżewska
B: Brak
Brak
32.

9

LILITH Deutsches Pferd GER 2009 Klacz kasztanowata/162 F: Larioso
M: Alraune
O: Beata Trawczyńska
B: Barbara Ott
K017542 DE 410103005209
33.

52

LOTOS Małopolska POL 2013 Ogier gniada F: Huzar
M: Lotta
O: Michał Wolski
B: Michał Wolski
K023959
34.

51

MILANO KP SP POL 2013 Wałach gniada F: Granilli S
M: Malaga
O:
B:
35.

35

MILUNIA KUC POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc: F: Ewrim
M: Migotka
O: Karolina Garstka
B: Krzysztof Kowalewski
brak
36.

40

MIRADO SP POL 2001 Wałach kasztanowata/167 F: Dragon/
M: Mirabelka/
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
brak
37.

50

MOMENT Śląska POL 2008 Wałach kara F: Bohun
M: Mamona
O: Agata Głębowska
B: Szymański Szczęsny
brak
38.

22

NAWIS MŁP POL 2004 Wałach gniada/164 F: Vis Versa / Iago C
M: Nastka / Askar
O: Agnieszka Przysada
B: SO Białka
K009135 POL006580181904
39.

3

OLIMPIC LADY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata F: Faust Z
M: Oklahoma
O: Magdalena Jeżewska
B: Magdalena Jeżewska
K017520
40.

32

ORAWA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz gniada/165 F: Placido
M: Opcja/ Cabrol
O: Ewa Niestrawska
B: Stanisław Grygier
K015815 12603
41.

17

PEARL DRP POL 1998 Klacz kara/kuc: F: .
M: .
O: .
B: .
Brak
42.

46

PIONIER SP POL 2009 Wałach gniada/171 F: Wizjoner / Rytm
M: Pasodoble / Europejczyk
O: Agnieszka Adamczak
B: Robert Dziedziński
K020192 POL009670006709
43.

2

REQUIEM SP POL 03.05.2014 Ogier kara F: CLAVIUS
M: RAMONA KG
O: Magdalena Jeżewska
B: Magdalena Jeżewska
Brak
44.

56

ROBI Wielkopolska POL 2003 Wałach kara F: Dżamir
M: Roma
O: Wojciech Łączkowski
B: Wiesław Laskowski
brak
45.

26

ROGER SP POL 2005 Wałach gniada F: Dżentelmen
M: Rozeda
O: Woźnicka Sylwia
B: Andrzejewska Milena
K016493 009520132305
46.

43

RUFI Koń Wielkopolski POL 2003 Wałach tarantowata/167 F: Daktyl
M: Rufa
O: Katarzyna Wojciechowska
B: Marek Kwiatkowski
K015158
47.

23

SING SP POL 2012 Wałach kara F: Biskwit /
M: Samba /
O: Magdalena Brychczyńska
B:
brak
48.

16

SKARB SP POL 2006 Wałach siwa F: Karbit
M: Szarfa
O: Anna Piotrowska
B: Anna Więckowska
brak
49.

42

STELLA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: El Bundy /
M: Soja / Mangan
O: Magdalena Wosiek
B: SK Racot
K017911 POL009610138505
50.

8

SUNRISE SP POL 2009 Klacz gniada F: Comandor
M: Sangria
O: Magdalena Nowaczyk-Karpińska
B: nn
K025731
51.

6

TANGANIKA SP POL 2004 Klacz gniada F: Arak I
M: Tosca
O: Dagna Mikołajczak
B: brak
brak
52.

29

WANILIA WLKP POL 2007 Klacz gniada F: Watson
M: Workuta
O: Aleksandra Oczachowska
B: Leon Gawroński
K013000
53.

48

WINNIE THE POOH NN POL 2013 Wałach izabelowata/mk: F: NN
M: NN
O: Millena Zajączkowska - Kabacinska
B: -
brak
54.

57

WITO CORLEONE SP POL 2013 Wałach gniada F: Michael Angelo F
M: Wolta / Kingsten
O: Tadeusz Szymoniak
B: Jacek Maria
K022618 616009610014513
55.

27

ZINGARO Oldenburska POL 2012 Wałach kasztanowata F: Zambuca
M: Freihall
O: Linda Dekhinet
B: Marek Ziomek
brak
56.

59

Zoya Lady J F:
M:
O:
B:
57.

54

ZUMBA WELT WM Westfalska GER 2011 Wałach gniada F: Zhivago
M: Wall Done
O: Marta Wiśniewska
B: .
K024588 DE441410492211
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
HOPKINS (45)
2018-08-18
2018-08-18
PIONIER (46)
2018-08-18
2018-08-18
Augustyniak Zuzanna
KJ Michałówka
MOMENT (50)
2018-08-18
2018-08-18
5
Banach Natalia
bpk
FOREST (18)
2018-08-18
7
JARBAS (19)
2018-08-18
3
BELGIA (20)
2018-08-18
6
2018-08-19
Brychczyńska Alicja
bpk
SING (23)
2018-08-18
4
2018-08-18
2018-08-19
2
2018-08-19
Dekhinet Linda
Klub Jeździecki Raduszyn
ZINGARO (27)
2018-08-18
2018-08-18
5
2018-08-19
Futro Zuzanna
bpk
JUDEA (12)
2018-08-19
2018-08-19
3
Gibała Magdalena
KJ Michałówka
PEARL (17)
2018-08-18
1
2018-08-18
Głębowska Natalia
KJ Gołębin Stary
2018-08-18
3
Gorgosz Daria
KJ Michałówka
2018-08-18
9
Grzeszczyk Adrianna
BPK
FINEZJA (38)
2018-08-18
11
Halladin Julia
brak
2018-08-18
2
2018-08-19
1
Jaskulska Julianna
Bpk
BAKCYL (10)
2018-08-18
2018-08-18
2
2018-08-19
12
2018-08-19
Jęziołowska Natalia
KJ Michałówka
2018-08-18
1
2018-08-19
2
2018-08-18
7
Kabacinska Madison
O.J.K Michałówka
2018-08-18
2018-08-18
Kaczmarek Agata
Klub Jeździecki Michałówka
KRAFTER (24)
2018-08-18
2
Kędzia Dominika
KJ Jeziorki Osieczna
LESOTHO (33)
2018-08-18
13
2018-08-18
4
2018-08-19
1
2018-08-19
9
Kosakowska Halina
Klub Jeździecki Raduszyn
CA IRA (39)
2018-08-19
1
Łączkowska Natalia
Bpk
BAD BOY (55)
2018-08-18
1
2018-08-18
2018-08-19
5
2018-08-19
Łączkowski Wojciech
bpk
ROBI (56)
2018-08-18
7
2018-08-18
2018-08-19
5
2018-08-19
Majchrzak Monika
Idmar Krajkowo
DANTE (11)
2018-08-18
4
2018-08-18
4
2018-08-19
4
Marciniak Adrianna
KJ Lotus Poznań
2018-08-19
Matuszak Michalina
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2018-08-18
9
2018-08-19
8
Mikołajczak Dagna
KJ Agro -Handel Śrem
2018-08-18
5
2018-08-19
2
Mossakowski Jan
KJ Stajnia z Kopytem
LOTOS (52)
2018-08-18
1
2018-08-19
1
LASCAR (53)
2018-08-18
2
2018-08-19
1
Naumovich-Shabovskaya Julia
STAJNIA JARUŻYN
HANCOON (34)
2018-08-18
3
2018-08-19
1
Nawrot Julia
KJ Michałówka
LILIFFE (36)
2018-08-18
5
Nazar Aleksandra
KJ Michałówka
2018-08-18
8
Niestrawska Ewa
Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna
2018-08-18
2
2018-08-19
2
ORAWA (32)
2018-08-18
6
2018-08-19
2
Nowaczyk-Karpińska Magdalena
Klub Jeździecki Złoty Rubin Sp. z o.o.
2018-08-18
5
2018-08-19
1
Nowakowski Tomasz
Stowarzyszenie Rodan Club
FE NIRO (47)
2018-08-18
14
2018-08-19
5
Och-Oleksy Hania
KJ Raduszyn
CA IRA (39)
2018-08-19
Oczachowska Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowo-Rekreacyjny Michelin
K2 (28)
2018-08-18
2
2018-08-19
3
WANILIA (29)
2018-08-18
8
2018-08-19
7
Przysada Anna
Racocki Klub Jeździecki
2018-08-18
2
NAWIS (22)
2018-08-18
1
Ratajczak Martyna
KJ Raduszyn
MIRADO (40)
2018-08-19
5
Sawicka Paulina
SJ Baborówko
MILUNIA (35)
2018-08-18
1
2018-08-18
2
Śledzik Anna
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2018-08-18
1
2018-08-18
1
2018-08-19
1
2018-08-18
1
2018-08-19
2
Stanek Anna
Stajnia z Kopytem
DAISY (4)
2018-08-18
1
2018-08-18
3
Wicher Bartosz
Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
LILIFFE (36)
2018-08-18
7
Wichtowska Kamila
niezrzeszona
SKARB (16)
2018-08-18
6
2018-08-19
5
Włodarczak Dominika
LKJ Abaria Iwno
HURAGAN (58)
2018-08-19
Wojciechowska Katarzyna
Stajnia Okej
RUFI (43)
2018-08-19
10
2018-08-19
Wojtecka Magdalena
Stajnia Okej
AMANT (44)
2018-08-19
4
2018-08-19
Wosiek Magdalena
KJ Stajnia z Kopytem
STELLA (42)
2018-08-18
9
Wosik Katarzyna
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2018-08-18
12
2018-08-18
6
LILITH (9)
2018-08-18
4
2018-08-19
Woźnicka Klara
KJ Złoty Rubin Sp. z. o. o.
2018-08-18
3
2018-08-19
1
ROGER (26)
2018-08-18
2
2018-08-19
Żak Joanna
KJ Raduszyn Stajnia Złotoryjsko
BANICJA (49)
2018-08-19
2018-08-19
9
2018-08-19
2018-08-19
11
Zielińska Magdalena
Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
2018-08-18
2018-08-19
6

Number of Riders: 47

Number of Horses: 57

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072018-1, Stajnie Łopuchowskie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl