Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

III Eliminacje IX Halowego Pucharu Warmii i Mazur
Dąbrówka Mała, 7-8 grudnia 2019

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
165 ENTRY ACCEPTED 2019-12-07 08:34:28
2019-12-06 19:54:11
Agata Giza MONSTER
  • 2x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (towarzyski)
164 ENTRY ACCEPTED 2019-12-07 08:34:27
2019-12-06 19:53:29
Zofia Juszczyk BRYLANT
  • 2x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (towarzyski)
163 ENTRY ACCEPTED 2019-12-07 08:34:26
2019-12-06 18:22:52
Aleksandra Kuczyńska GARROU DE MESSITERT
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
162 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-12-06 17:28:04
2019-12-06 17:27:09
Hanna Mikołajczyk PRINCESSA
  • 1x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
161 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 17:26:19
2019-12-06 15:14:01
Robert Wilczewski CONSTANTINE M
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
160 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 10:35:13
2019-12-06 09:42:17
Maria Syrowska CALADIA
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
159 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-12-06 07:48:54
2019-12-05 22:21:27
Monika Gulbinowicz-Gowkielewicz DEEJAY
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
158 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 13:37:02
2019-12-05 22:19:40
Małgorzata Gowkielewicz CATHLEEN
  • 1x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 1x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
157 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 07:49:08
2019-12-05 21:34:46
Małgorzata Guślakow BENEDETTO
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 13:37:20
2019-12-05 21:31:32
Kamil Kowalski SALMINA W
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 2x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
155 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 07:49:28
2019-12-05 21:30:26
Alicja Kowalska LARIUS STAR
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
154 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 07:49:34
2019-12-05 21:29:23
Weronika Wilczewska CASPAR MS
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 17/C/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
153 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 07:49:39
2019-12-05 21:28:54
Weronika Wilczewska HANDSOME
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 17/C/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
152 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 07:49:48
2019-12-05 21:28:07
Weronika Wilczewska DELILAH
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 17/C/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
151 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 13:38:03
2019-12-05 20:15:20
Magdalena Fras NEMO
  • 2x 3/Kuce 131-149/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 1x 12/Kuce 131-149/Dwunawrotowy
150 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 13:38:12
2019-12-05 20:13:23
Maja Brzostowska FRUGO (FERDEK)
  • 2x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (towarzyski)
149 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 20:11:54
2019-12-05 20:04:43
Maja Prokopczuk BETTY
  • 2x 2/Kuce do 131/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
148 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 20:11:58
2019-12-05 19:01:08
Jesika Neukirch STEFANIE
  • 1x 3/Kuce 131-149/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 1x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 1x 12/Kuce 131-149/Dwunawrotowy
147 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 20:12:01
2019-12-05 18:09:50
Mariusz Olesiński VHS CASTELLA
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
146 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 20:12:04
2019-12-05 17:58:04
Mariusz Olesiński VHS RAMOS
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
145 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 20:12:07
2019-12-05 17:14:45
Sandra Górnicka FINKA
  • 2x 3/Kuce 131-149/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12/Kuce 131-149/Dwunawrotowy
144 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 20:12:11
2019-12-05 16:02:18
Michał Kubiak GALAKTYKA
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/C/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 18/CC/Zwykły art.238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 20:12:14
2019-12-05 13:50:40
Lena Czeszejko-Sochacka MIŁEK PONYSPORT
  • 1x 3/Kuce 131-149/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12/Kuce 131-149/Dwunawrotowy
142 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 20:12:16
2019-12-05 13:49:50
Lena Czeszejko-Sochacka SWEET EMMA
  • 2x 3/Kuce 131-149/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12/Kuce 131-149/Dwunawrotowy
141 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 20:12:20
2019-12-05 13:08:54
Valery Lyskovka PASJA
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
140 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 20:12:40
2019-12-05 10:44:30
Martyna Dziarkowska ELDORADO
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 1x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
139 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 09:19:40
2019-12-05 09:00:21
Jacek Zagor EWULLI
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
138 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 08:55:53
2019-12-05 08:55:36
Jacek Zagor JETOULON VAN DE RIETVENNE
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
137 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 08:55:59
2019-12-05 08:53:29
Jacek Zagor BIG STAR O Z
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/C/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
136 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-12-05 08:18:59
2019-12-05 08:04:46
Piotr Ciołczyk OKUDŻAWA
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 20:12:46
2019-12-05 08:04:14
Piotr Ciołczyk JE T'AIME
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 08:19:16
2019-12-05 08:03:24
Maja Dzipanow MOJRA FAVO
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 08:19:22
2019-12-05 08:02:30
Monika Pasik LORDI
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 08:19:28
2019-12-05 08:01:52
Monika Pasik ENERGIE SEMILLY
  • 2x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
131 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 08:19:34
2019-12-05 06:04:49
Kamila Bejnar MARKIZA
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/C/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
130 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 08:19:38
2019-12-04 22:35:14
Aleksandra Milewska MADAME TUSSAUDS
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 08:19:44
2019-12-04 22:19:16
Wiktoria Waszczak PENETOSA
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 08:19:50
2019-12-04 22:17:55
Wiktoria Waszczak FANTASTIC GR
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 08:19:56
2019-12-04 22:12:24
Dominika Jelińska HENRIKAS
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 2x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
126 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:34:03
2019-12-04 14:53:53
Aleksandra Kajrewicz NIKIFOR J
  • 1x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
125 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 11:54:12
2019-12-04 09:01:50
Krzysztof Żukowski TORNADO
  • 2x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
124 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 07:39:02
2019-12-03 20:53:20
Joanna Nowicka KASTOR G
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 07:39:10
2019-12-03 20:52:33
Katarzyna Miszczuk JACERA
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 07:39:17
2019-12-03 20:30:16
Julia Błaszczak STAKKATOL 7
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 07:39:21
2019-12-03 20:28:55
Julia Błaszczak SIRE D'ISIGNY
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
120 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 07:39:24
2019-12-03 20:28:28
Julia Błaszczak CHAMPION 127
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
119 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 07:39:28
2019-12-03 20:28:10
Julia Błaszczak CASPAR DE VALD
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:34:26
2019-12-03 12:40:51
Mateusz Kawka TUNDRA
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
117 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:34:29
2019-12-03 12:40:33
Natalia Karbowska TUNDRA
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (towarzyski)
116 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:34:33
2019-12-03 12:40:14
Zuzanna Machnik DEBIUT SKW
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:34:36
2019-12-03 10:27:19
Jowita Konieczna BY THE WAY
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
114 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 10:12:48
2019-12-03 08:59:10
Hanna Załęska BLASZKA
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 10:12:39
2019-12-03 08:57:51
Hanna Załęska KASANDRA
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
112 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 08:48:19
2019-12-03 08:48:07
Paulina Kozłowska LUBICZ
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 08:46:58
2019-12-03 08:46:07
Paulina Kozłowska CZARIS
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 08:46:53
2019-12-03 08:45:13
Paulina Kozłowska LAMBI II
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 07:50:50
2019-12-02 21:17:11
Piotr Koper HULTAJ
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
108 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 07:50:45
2019-12-02 20:45:39
Maria Piórkowska KUBA
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 07:50:37
2019-12-02 20:22:27
Joanna Bembenek DRAGON
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 17/C/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
106 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 07:50:30
2019-12-02 19:24:04
Dominika Szablewska DUMNA CLEAR
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 07:50:20
2019-12-02 19:22:51
Weronika Minkiewicz NOUBA DES DAMES Z
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
104 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 07:50:13
2019-12-02 19:22:29
Weronika Minkiewicz MICHIGAN VAN DE MIZERIK
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
103 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 07:50:06
2019-12-02 19:22:04
Weronika Minkiewicz JOGA
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/CC/Zwykły art.238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 07:49:58
2019-12-02 18:49:49
Sebastian Białczak SILVER V
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
101 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 07:49:52
2019-12-02 16:49:51
Sebastian Białczak CALVADOS
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
100 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 07:49:45
2019-12-02 16:49:17
Natalia Liszewska CALVADOS
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 07:49:29
2019-12-02 14:51:31
Anastasiia Yarmolyuk JACKPOT VAN'T ZONNEVELD D’18
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 10:45:36
2019-12-02 10:17:51
Lena Maruszak CALANDRIA
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 10:45:23
2019-12-02 10:17:28
Lena Maruszak ANTYGRAVITY
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:34:47
2019-12-02 10:04:11
Anita Wejngold LEMONIADA
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 2x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
95 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:34:49
2019-12-02 10:00:00
Anita Wejngold ESUS
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 2x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
94 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 08:54:27
2019-12-02 08:52:29
Izabela Kazaniecka NOTARIS
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:34:53
2019-12-02 07:46:31
Emilia Godlewska ARAMIS
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
92 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 07:40:19
2019-12-01 21:30:53
Nikola Korpal SALWADOR
  • 2x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
91 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:34:57
2019-12-01 12:34:47
Dominika Koper TORNADO
  • 2x 2/Kuce do 131/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/Kuce do 131/Dunawrotowy
90 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:34:59
2019-12-01 12:16:42
Ewelina Kusaczuk NEMO
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 07:40:43
2019-11-30 18:41:35
Joanna Bembenek PADWA
  • 2x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 07:40:49
2019-11-30 17:42:55
Natalia Galińska SANSEVILLA
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 07:40:55
2019-11-30 17:14:00
Alicja Matusewicz WIMBLEDON
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:35:05
2019-11-30 09:40:50
Magdalena Bąk HERO
  • 2x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 1x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
85 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 19:35:32
2019-11-29 13:38:33
Natalia Juda PRETORIA
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 2x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
84 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:35:11
2019-11-29 13:20:28
Laura Piotrowicz PABLO
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
83 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 19:35:49
2019-11-29 10:49:56
Sylwia Początek ALABAMA
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 19:35:56
2019-11-29 10:25:24
Anna Stasiewicz ABSYNT
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:35:16
2019-11-28 21:25:34
Maria Markiewicz CATHLEEN
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
80 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 08:48:23
2019-11-28 20:33:01
Iga Pieczkowska BACHUS
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
79 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 08:48:30
2019-11-28 20:14:01
Julia Ostrowska SALWADOR
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
78 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 13:26:44
2019-11-28 13:25:48
Oliwia Rogalewska KOLUMBIA
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
77 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 07:19:58
2019-11-27 23:23:50
Natalia Szczepańska DOMINACJA
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 07:20:06
2019-11-27 20:58:23
Wiktoria Polakowska CHUCK-CHIN L.E.
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 07:20:10
2019-11-27 20:02:20
Anna Uliticheva CASDORA
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 07:20:13
2019-11-27 19:58:29
Arina Gorbacheva FORTUNE P.W.
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 07:20:20
2019-11-27 13:33:46
Marcin Olszewski CON CONTADOR
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:45:17
2019-11-27 07:47:32
Lena Oleszkiewicz QUALILAS
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:35:23
2019-11-26 22:57:56
Aleksandra Zalewska LITTLE EAR
  • 1x 2/Kuce do 131/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
70 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:35:25
2019-11-26 22:56:32
Damian Zalewski PALMIRA
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
69 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:34:08
2019-11-26 21:35:17
Miłosz Adach GENTLY VAN DE DENNENHOEVE
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC/Zwykły art.238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:45:57
2019-11-26 21:34:58
Miłosz Adach CRAZY DAISY G
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:46:00
2019-11-26 21:34:35
Miłosz Adach TINKERBELL 41
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:46:11
2019-11-26 19:36:03
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz LOS ANGELES
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17/C/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
65 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:46:26
2019-11-26 19:35:41
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz IZALCO
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
64 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 08:46:32
2019-11-26 12:49:46
Karina Ludwicka KORUND
  • 2x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
63 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 09:00:53
2019-11-26 09:00:06
Wiktoria Orzechowska SAKE J
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 08:17:06
2019-11-25 20:35:02
Kaja Pietrzak GOPLANA
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
61 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 08:17:13
2019-11-25 20:34:12
Kaja Pietrzak VLADISLAV LAZAR
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 08:17:25
2019-11-25 20:21:30
Beata Ejankowska LEXTOR
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 08:17:55
2019-11-25 19:40:36
Maria Kolesnik BULAT
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 1x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 1x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
58 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 08:17:58
2019-11-25 19:40:07
Roman Karpenko VELES VAN DE VEEWEIDE
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 08:18:01
2019-11-25 19:37:19
Maria Belova K’S CHOICE
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 08:18:04
2019-11-25 19:36:53
Maria Belova EASTBRIDGE TAG
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/C/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
55 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 08:18:12
2019-11-25 19:22:30
Julia Biały KARMELOWA DAMA
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 08:18:22
2019-11-25 14:40:48
Tomasz Wójtowicz ULISSES
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/C/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 18/CC/Zwykły art.238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 08:18:32
2019-11-25 14:39:44
Tomasz Wójtowicz IRTYSZ
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/CC/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 18/CC/Zwykły art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 08:18:35
2019-11-25 14:38:33
Tomasz Wójtowicz CORNETTO
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
51 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 08:18:43
2019-11-25 14:37:26
Tomasz Wójtowicz BALOUSSINIA
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
50 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 10:12:30
2019-11-25 14:08:10
Justyna Wrótna BLASZKA
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 08:18:57
2019-11-25 14:06:39
Arkadiusz Joźwiak NORITO
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 08:46:43
2019-11-25 14:05:58
Katarzyna Maksymiuk KASANDRA
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 08:19:10
2019-11-25 14:05:18
Agata Przewożniczuk ARGENTO
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 08:19:16
2019-11-25 14:03:01
Laura Brulińska LUISIANA
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 08:19:21
2019-11-25 14:01:34
Justyna Wrótna LESOLEY
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 19:40:27
2019-11-25 12:50:18
Aleksandra Kamińska PEPE
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:35:43
2019-11-24 11:55:30
Kornelia Piątek DEYSSY
  • 1x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 2x 12/Kuce 131-149/Dwunawrotowy
42 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:35:46
2019-11-24 11:55:03
Kornelia Piątek ARIZONA
  • 1x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 2x 11/Kuce do 131/Dunawrotowy
41 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 11:56:35
2019-11-24 10:12:32
Marianna Pupiałło VYŠNIA
  • 1x 3/Kuce 131-149/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 1x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 1x 12/Kuce 131-149/Dwunawrotowy
40 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 08:26:52
2019-11-23 14:35:49
Michał Kubiak FLORYDA
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 08:27:00
2019-11-23 14:33:15
Michał Kubiak BABILONIA
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 17/C/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
38 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 08:28:06
2019-11-23 14:30:15
Michał Kubiak PANJAA
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
37 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 08:28:14
2019-11-23 14:05:45
Magdalena Dąbrowska VERONA
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
36 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 08:28:20
2019-11-23 14:05:14
Magdalena Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
35 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 08:28:37
2019-11-23 14:04:48
Agata Dąbrowska TIMUR EWITA
  • 2x 3/Kuce 131-149/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 08:28:44
2019-11-23 14:04:19
Agata Dąbrowska TOSKANIA
  • 2x 2/Kuce do 131/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:35:52
2019-11-23 10:23:11
Maja Gowkielewicz FURORA
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 1x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (towarzyski)
32 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:35:55
2019-11-23 10:20:52
Bartosz Żyśko NAKON
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 1x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (towarzyski)
31 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:35:59
2019-11-22 22:50:17
Izabela Sigillewska KIATO
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 1x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 2x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 17:25:49
2019-11-22 12:49:15
Aleksandra Czerska OREGON
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 17:25:46
2019-11-22 12:48:44
Aleksandra Czerska MAGNUS
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 17:25:32
2019-11-22 12:48:20
Aleksandra Czerska A BIT OF MAGIC
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 07:59:01
2019-11-21 22:30:52
Klara Rekuć SZANTA
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 2x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:36:03
2019-11-21 14:34:20
Olga Świątkowska CARELESS WHISPER
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 07:59:17
2019-11-21 14:33:57
Olga Świątkowska MONTBLANC 11
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 07:59:23
2019-11-21 11:46:04
Katarzyna Dobrowolska KASZMIR
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
23 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 10:40:39
2019-11-21 08:44:17
Zuzanna Jaroszewicz FENIX
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 2x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
22 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 08:50:44
2019-11-21 08:43:44
Anna Chyży NURT
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 2x 13/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 08:50:50
2019-11-20 15:47:04
Weronika Winkler URIAS
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
20 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 13:00:04
2019-11-19 12:21:36
Robert Hestkowski HEKTORAS
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 13:00:06
2019-11-19 12:21:12
Robert Hestkowski PELARIS
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 13:00:07
2019-11-19 12:20:52
Robert Hestkowski LION
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 13:00:10
2019-11-19 12:20:15
Robert Hestkowski BALANS
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 13:00:11
2019-11-19 12:20:00
Paulina Tomaszewska WHO KNOWS
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/CC/Zwykły art.238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 10:35:02
2019-11-19 12:19:44
Dominika Hestkowska ASTERIX
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 13:00:14
2019-11-19 12:19:23
Agnieszka Cichanowicz A LEE HOPP
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 (towarzyski)
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 13:00:15
2019-11-19 12:18:48
Dominika Hestkowska CONTI
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:41:20
2019-11-18 20:42:28
Adrian Stypułkowski OXO VAN DE CLAEVERVALLEI
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 07:14:11
2019-11-17 19:56:54
Monika Michalak LINTO
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/Dwufazowy art. 274.1.5.3
10 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-11-18 07:39:05
2019-11-17 19:56:11
Monika Michalak GREYLADY
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:36:16
2019-11-14 09:00:20
Martyna Kozioł BELLA DONA ZK
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 09:29:58
2019-11-14 08:59:12
Patrycja Kozioł SARAGOSSA ZK
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 07:43:44
2019-11-12 10:57:27
Aleksandra Babiarz KARBON
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Zwykły art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:36:20
2019-11-12 08:45:36
Gabriela Sukniewicz COCA
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 2x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (towarzyski)
5 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 07:44:01
2019-11-12 08:42:03
Marianna Pupiałło CARMANA'S NEPTUN
  • 2x 2/Kuce do 131/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/Kuce do 131/Dunawrotowy
4 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 07:44:04
2019-11-12 08:41:30
Marianna Pupiałło FENIKS
  • 2x 3/Kuce 131-149/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12/Kuce 131-149/Dwunawrotowy
3 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 07:42:01
2019-11-12 08:40:08
Maja Witkowska TIRAMISU
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 2x 2/Kuce do 131/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 1x 11/Kuce do 131/Dunawrotowy
2 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:36:26
2019-11-12 08:39:17
Maja Witkowska SOUL
  • 2x 3/Kuce 131-149/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 1x 12/Kuce 131-149/Dwunawrotowy
1 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 12:49:35
2019-10-16 16:18:50
Agnieszka Pawlik PANTA RHEI
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14/L1/Dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adach Miłosz KJ Arpav
S
O003069
2. Babiarz Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O053777
3. Bąk Magdalena Janczary
2001 (MJ.)
Brak
4. Bejnar Kamila KS AZS UWM Olsztyn
S
O020492
5. Belova Maria Horsefarm39
S
brak
10100349
6. Bembenek Joanna JKS u Robsonów
S
O022618
7. Białczak Sebastian Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
2000 (MJ.)
O035248
8. Białczak Sebastian JKS u Robsonów
2000 (MJ.)
O035248
9. Biały Julia KS AZS UWM OLSZTYN
2002 (J.)
O054069
10. Brulińska Laura MKJ Nenia w Pasłęku
2005 (JM.)
zzz
11. Brzostowska Maja KJ Stajnia Szyldak
2009 (Mł.)
brak
12. Chyży Anna KLUB JEŹDZIECKI POPŁAWCE
S
O047419
13. Cichanowicz Agnieszka JKS u Robsonów
S
O006311
14. Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
2001 (MJ.)
O026082
15. Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów
2008 (JM.)
O044914
16. Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
2008 (JM.)
O044137
17. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O029091
18. Dobrowolska Katarzyna BPK (MAZ)
S
O004961
19. Dziarkowska Martyna JKS u Robsonów
2002 (J.)
O047692
20. Dzipanow Maja LKJ w Gałkowie
2005 (JM.)
O042395
21. Ejankowska Beata LKJ w Gałkowie
S
O011326
22. Fras Magdalena Stajnia Szyldak
2007 (JM.)
brak
23. Galińska Natalia niezrzeszona
S
O013721
24. Giza Agata SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2007 (JM.)
O050203
25. Godlewska Emilia bpk
2005 (JM.)
Brak
26. Gorbacheva Arina RUS
2003 (J.)
none
27. Górnicka Sandra Bpk
2007 (JM.)
Brak
28. Gowkielewicz Maja JKS u Robsonów
2010 (Mł.)
Brak
29. Gowkielewicz Małgorzata Bpk
2008 (JM.)
Brak
30. Gulbinowicz-Gowkielewicz Monika bpk
S
O042291
31. Guślakow Małgorzata KJ Kierzbuń
S
O011376
32. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
33. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
34. Jaroszewicz Zuzanna Klub Jeździecki Popławce
2003 (J.)
O045317
35. Jelińska Dominika Jks u Robsonów
2000 (MJ.)
O034802
36. Joźwiak Arkadiusz bpk
S
O021021
37. Juda Natalia JKS U Robsonów
2003 (J.)
O038919
38. Juszczyk Zofia SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
2007 (JM.)
O057790
39. Juszczyk Zofia SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
40. Kajrewicz Aleksandra bpk
2001 (MJ.)
O039500
41. Kamińska Aleksandra LKJ w Gałkowie
S
O048490
42. Karbowska Natalia Klub Jeździecki Wyjątkowi - Siemiany
2005 (JM.)
brak
43. Karpenko Roman Horsefarm39
S
None
44. Kawka Mateusz KJ Wyjątkowi Siemiany
2003 (J.)
brak
45. Kazaniecka Izabela JKS U Robsonów
2001 (MJ.)
O045047
46. Kolesnik Maria Horsefarm39
2005 (JM.)
None
47. Konieczna Jowita JKS u Robsonów
2002 (J.)
brak
48. Koper Dominika JKS u Robsonów
2009 (Mł.)
Brak
49. Koper Piotr LKS Nadwislanin Kwidzyn
S
O027125
50. Korpal Nikola JKS u Robsonów
2003 (J.)
O042281
51. Kowalska Alicja brak
2003 (J.)
O043911
52. Kowalski Kamil brak
2004 (J.)
brak
53. Kozioł Martyna KS AZS UWM Olsztyn
2004 (J.)
O044014
54. Kozioł Patrycja KS AZS UWM Olsztyn
2002 (J.)
O044015
55. Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
S
O045404
56. Kramarczyk Anna -
S
O049338
57. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
58. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team
S
O002631
59. Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
2002 (J.)
O031476
60. Kusaczuk Ewelina Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
S
brak
61. Liszewska Natalia JKS u Robsonów
S
O026546
62. Ludwicka Karina LKJ GAŁKOWO
2006 (JM.)
O044637
63. Lyskovka Valery .
S
O006765
64. Machnik Zuzanna KJ Wyjątkowi Siemiany
2007 (JM.)
O052140
65. Maksymiuk Katarzyna MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O043964
66. Markiewicz Maria Jks u Robsonów
2005 (JM.)
brak
67. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O034596
68. Matusewicz Alicja KJ Bracia Romanowscy
2006 (JM.)
O046676
69. Michalak Monika bpk
2001 (MJ.)
O036263
70. Mikołajczyk Hanna Polish Ponny Club
2006 (JM.)
31394/17
71. Milewska Aleksandra JKS u Robsonów
S
O023893
72. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O021314
10147770
73. Miszczuk Katarzyna bez przynależności klubowej
S
O026332
74. Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav
S
O003059
10103775
75. Neukirch Jesika Stajnia Koniuszewo
2007 (JM.)
O054518
76. Nowicka Joanna Jeździecki Klub Sportowy Elcon
S
O019204
77. Olesiński Mariusz KJ AROMER
S
O002766
78. Oleszkiewicz Lena KJ Aldragho Józefosław
2005 (JM.)
O039679
79. Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
80. Orzechowska Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn
2000 (MJ.)
O035180
81. Ostrowska Julia JKS u Robsonów
2006 (JM.)
O045677
82. Pasik Monika LKJ w Gałkowie
S
O003969
83. Pawlik Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O022286
84. Piątek Kornelia Stajnia Ząbrowiec
2007 (JM.)
Brak
85. Pieczkowska Iga AZS Olsztyn
2001 (MJ.)
O037230
86. Pietrzak Kaja MKJ Nenia Pasłęk
2005 (JM.)
O034646
87. Piórkowska Maria niezrzeszony
2007 (JM.)
O054056
88. Piotrowicz Laura JKS u Robsonów
2000 (MJ.)
O027122
89. Płoskonka Konstancja bpk
2006 (JM.)
O048492
90. Początek Sylwia WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
S
O018489
91. Polakowska Wiktoria Jks u Robsonów
2003 (J.)
O044009
92. Prokopczuk Maja JKS u Robsonów
2003 (J.)
brak
93. Przewożniczuk Agata MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (J.)
brak
94. Przybylska Nikola -
2004 (J.)
O040574
95. Pupiałło Marianna KJ Bracia Romanowscy
2008 (JM.)
O049877
96. Rekuć Klara Klub Jeździecki Żarnowo
2004 (J.)
O035620
97. Rogalewska Oliwia KJ Arpav
2000 (MJ.)
O036305
98. Schweitzer-Wojcieszek Ewa bpk
99. Sigillewska Izabela Klub Jeździecki Żarnowo
2004 (J.)
None
100. Stasiewicz Anna KS AZS UWM Olsztyn
2004 (J.)
O046559
101. Stypułkowski Adrian LKJ Gałkowo
S
O004318
102. Sukniewicz Gabriela KJ Bracia Romanowscy
2007 (JM.)
brak
103. Świątkowska Olga LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007183
10089755
104. Syrowska Maria Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2006 (JM.)
O048296
105. Szablewska Dominika KS AZS UWM Olsztyn
2002 (J.)
O034005
106. Szczepańska Natalia WKJ Lublin
2004 (J.)
O053550
107. Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
S
O002880
108. Uliticheva Anna RUS
S
-
109. Waszczak Wiktoria LKJ w Gałkowie
2002 (J.)
O035152
110. Wejngold Anita brak
S
brak
111. Wilczewska Weronika JKS Narew Różan
2002 (J.)
O028241
112. Winkler Weronika KJ Żarnowo
2005 (JM.)
O031481
113. Witkowska Maja KJ Bracia Romanowscy
2009 (Mł.)
Brak
114. Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
S
O000830
115. Wrótna Justyna MKJ Nenia w Pasłęku
S
O024686
116. Yarmolyuk Anastasiia JKS u Robsonów
2002 (J.)
O046719
117. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
118. Zalewska Aleksandra niezrzeszona
2006 (JM.)
brak
119. Zalewski Damian niezrzeszony
2002 (J.)
brak
120. Załęska Hanna MKJ Nenia w Pasłęku
2005 (JM.)
O043967
121. Żukowski Krzysztof Bez Przynależności Klubowej
S
O030951
122. Żyśko Bartosz bpk
2010 (Mł.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

27

A BIT OF MAGIC WESTF GER 2014 Wałach skarogniada/168 F: Abke
M: Etienette / Etos
K026583
2.

61

A LEE HOPP WESTF. GER 2011 Ogier gniada/170 F: A'Lee Spring Power / Argentinus
M: Djerba / Dinard L
K027953 DE441410770611
3.

110

ABSYNT ŚLĄSKA POL 2008 Wałach gniada/169cm F: Czynel
M: Aldona
K014833 POL008600065808
4.

109

ALABAMA MŁP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Barnaba
M: Astra
K027728 -
5.

116

ANTYGRAVITY Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Askaria / Askari
K017374 616009520019910
6.

38

ARAMIS WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach skarogniada/Nn F: Kleon
M: Alaska ||
K022503 Nn
7.

88

ARGENTO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Opar /
M: Amanita / Komplement
K017334 616009570315008
8.

21

ARIZONA KUC POL 2015 Klacz srokata/kuc:130 F: NN
M: NN
Brak Brak
9.

11

ASTERIX WLKP POL 2009 Wałach gniada/- F: Heleris / Elektronas
M: Asta / Hamlet Go
K015006 616007600272409
10.

69

BABILONIA SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: Bischof L
M: Brendy
K019544 616009580503811
11.

106

BACHUS Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach siwa F: Landor
M: Bonezja
K017151
12.

59

BALANS WLKP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Eloquent / Saint Cloud
M: Bulimia / Kormoran
K024558 616007600162613
13.

86

BALOUSSINIA OLD POL 2011 Klacz gniada/- F: Baloussini / Baloubet Du Rout
M: Straciatella / Stalypso
K024112 DE41818250011
14.

8

BELLA DONA ZK SP POL 2011 Klacz siwa/- F: Dakar Z /
M: Bryza / Palant
K023106 616009590204911
15.

164

BENEDETTO KUC POL 2006 Wałach F: Hingis
M: Belinda
K013531
16.

154

BETTY HUCUŁ POL 2010 Klacz srokata/kuc:131 F: nn
M: nn
brak brak
17.

151

BIG STAR O Z ZANG BEL 2012 Wałach kara F: Big Star jr /
M: Papilion /
K025682 703955
18.

28

BLASZKA Pełna Krew Angielska POL 2001 Klacz gniada/- F: Aramus / Royal Danzig
M: Błachostka / Diexieland
K013021 POL080000005933
19.

17

BRYLANT FIORD POL 2004 Wałach bułana/140 F: NN
M: NN
Brak POL 999 61 15898 04
20.

174

Brylant F:
M:
21.

78

BULAT TRAKENEN RUS 2012 Stalion black/167 F: Piramus
M: Kometa
None None
22.

41

BY THE WAY TRAKEŃSKA POL 2007 Wałach kara/- F: Al Pari
M: Cyganeria
brak -
23.

169

CALADIA HOLSZTYŃSKA POL 2007 Klacz siwa/170 F: Cero
M: P-Ambina
K027951 DE421000291307
24.

117

CALANDRIA OLD GER 2011 Klacz siwa F: Cebulon Blanc / Carthago
M: Majola / Just Spectacular
K019773 DE418180005911
25.

119

CALVADOS SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Wizjoner / Rytm
M: Coralie V / Micko Platere
K020381 616009670147309
26.

13

CARELESS WHISPER HOL GER 2012 Klacz gniada F: Clearway
M: Olinda I/ Parco xx
K024486
27.

51

CARMANA'S NEPTUN KUC WALIJSKI POL 2002 Ogier gniada/kuc:130 F: Breeton Dai / Eyarth
M: Carmanas Summer Suprice / Eyarth Rio
K012041 K012041
28.

102

CASDORA WESTF RUS 2012 Mare chestnut/none F: Casdorff
M: Wanessa
none none
29.

137

CASPAR DE VALD OLD GER 2006 Ogier siwa F: Caspar (Eurocommerce Berlin) / Cassini I
M: Oh Chic / Baloubet Du Rouet
K022964 DE418180155906
30.

166

CASPAR MS HOL POL 2004 Wałach gniada F: Carpaccio / Caretino
M: Paloma R / Larry
K009367 DE421000289204
31.

33

CATHLEEN OLDENBURSKA POL 2002 Klacz gniada/brak F: Cassius Clay
M: Tin Rocca
0045677
32.

46

CATHLEEN OLD POL 2002 Klacz gniada/164 F: Tin Rocca
M: Cassius Clay
O045677 Brak
33.

136

CHAMPION 127 WESTF GER 2010 Wałach gniada/165 F: COMME IL FAUT
M: PERCY/PLUSPUNKT
K028530 DE441411328510
34.

101

CHUCK-CHIN L.E. KWPN POL 2007 Wałach gniada/Brak F: Chiquitin La Silla / Chin Chin
M: Pia Sophie / Silbersee
K011498 528003000704635
35.

3

COCA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Klacz ciemnogniada/170 F: Almanzor L
M: Cuntints
Brak 616009600200615
36.

72

COLA CAO WESTF POL 2011 Klacz gniada F: Quite Capitol / Quidam De Ravel
M: Cool Lady / Caretino Z
K020854 DE441411167811
37.

104

CON CONTADOR SP POL 2007 Wałach gniada/166 F: Con Air
M: Verona M
K012738 Nn
38.

170

CONSTANTINE M HAN. GER 2012 Wałach gniada F: Contendro I
M: Wendura
K025714 K025714
39.

62

CONTI SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Dionizos / Elvis
M: Contedra / Contender
K013471 616009600461608
40.

85

CORNETTO OLDENBURG POL 2015 Wałach kara/170 F: corlani
M: walburga
K027475
41.

95

CRAZY DAISY G NIEM.SPORT. GER 2013 Klacz kasztanowata F: Casdorff / Casall
M: Chakira / Con Sherry
K025057 DE455870285413
42.

178

CYRKÓWKA Jabym Sie Musiała 2008 K F:
M:
43.

129

CZARIS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: SOLARIS
M: CHIQITA
K022781
44.

42

DEBIUT SKW SP POL 2007 Wałach gniada/165 F: esauł
M: drawa
K027600
45.

163

DEEJAY SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Etos
M: Dobrawa
brak 616 009 60 00952 12
46.

168

DELILAH HOL POL 2010 Klacz gniada F: Awans / Vis Versa
M: Decybela / Szampan
K016373 6160060050610
47.

94

DERBY DE BREKKA SELLE FRANCAIS FRA 2013 Wałach gniada/170 F: Salto de L'Isle
M: Licorne des Parts
K028257 13415968A
48.

20

DEYSSY KUC POL 2013 Klacz srokata/kuc:139 F: NN
M: NN
Brak Brak
49.

100

DOMINACJA SP POL 1999 Klacz gniada/167 F: Caldera (Deu) / Calico
M: Dracena / Orkisz
K010332 POL009530003799
50.

125

DRAGON WLKP POL 2003 Wałach gniada/180 F: Ignam / Akropol
M: Darling / Huk
K013529 POL007600101503
51.

124

DUMNA CLEAR SP POL 2009 Klacz gniada/163cm F: Clear To Jump St Gyvan Z / Carnute
M: Duma / Graf Quidam
K022626 61600960370009
52.

81

EASTBRIDGE TAG KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Phin-Phin/
M: Utahbridge/
brak
53.

45

ELDORADO MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada/- F: Emetyt / Kwartet
M: Elegancja / Harpun
Brak Brak
54.

144

ENERGIE SEMILLY SF FRA 2014 Klacz gniada/- F: Herald /
M: Me Too De Semilly / Le Tot De Semilly
K027074 25000114524131A
55.

40

ESUS Wielkopolska/poch. Trakeńskie POL 2015 Wałach kasztanowata/171 F: Eloquent
M: Etola
brak brak
56.

152

EWULLI HOLST POL 2012 Klacz gniada/178 F: Connor
M: Goldika
K028608 K028608
57.

148

FANTASTIC GR KWPN POL 2010 Wałach gniada/169 F: Campbell VDL / Cassini I
M: Zenzi HBC / Cantos
K019937 5280003201007107
58.

52

FENIKS KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
K026409 A0001674S
59.

12

FENIX SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Faust Z
M: Fascynacja
K021275 616009670111111
60.

158

FINKA KOŃ MALY POL 2007 Klacz gniada/kuc:135 F: Fez oo
M: Frezja
Brak POL013510078007
61.

68

FLORYDA SP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Zinedine
M: Febrina
K028196 61600967008091
62.

103

FORTUNE P.W. KWPN NED 2010 Wałach inna F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Petrichta
none
63.

49

FRUGO (FERDEK) KUC WALIJSKI POL 2013 Wałach ciemnogniada/kuc:124 F: Tornado-G /
M: Florika /
brak -
64.

22

FURORA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada/166 F: Revel
M: Fala
brak POL009600101302
65.

159

GALAKTYKA SP POL 2009 Klacz kara/165 F: Clinton
M: Gala
K013984 616009510414309
66.

172

GARROU DE MESSITERT BWP BEL 2006 Wałach gniada/- F: Canturo / Cantus
M: Brenda De Messitert / Clinton
K010933 W254115BWP
67.

32

GENTLY VAN DE DENNENHOEVE BWP BEL 2006 Klacz gniada/170 F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Vantana D / Darco
K025777 BELW253076BWP
68.

75

GOPLANA TYP POGRUBIONY POL 2009 Klacz gniada/-168 F: Kołczan / Kondeusz
M: Gala
K022919 616999600367009
69.

54

GREYLADY HANN POL 2012 Mare white/168 F: Grey Top
M: Evening Star
None
70.

167

HANDSOME KWPN NED 2012 Wałach gniada/- F: Den Ham Blue R / Mr. Blue
M: Donna Molga / Tolan R
K025713 528003201206810
71.

56

HEKTORAS TRAK LTU 2011 Ogier kara F: Piligrimas / Heleris
M: Hipe / Horalas
K022311 LTU002520242611
72.

149

HENRIKAS TRAK. POL 2010 Wałach gniada/160 F: Veimaras
M: /Gret
K025363
73.

37

HERO KONIK POLSKI POL 2013 Wałach inna/kuc: F: Tajar
M: Heidi
Brak
74.

127

HULTAJ SP POL 2004 Wałach kasztanowata/165 F: Herubinek
M: Hattona
K016347 POL009600084904
75.

84

IRTYSZ SP POL 2011 Wałach gniada F: Palermo / Paradiesfalter
M: Iza - Boo / Lanjonker S
K018903 616009580593111
76.

98

IZALCO WLKP POL 2010 Ogier siwa/- F: Cantanis / Cantus
M: Izogona / Cisoń
K017114 616007610220209
77.

133

JACERA SP POL 2011 Klacz siwa/167 F: cedrus
M: jakucja
K027069 616 009 06 02069 11
78.

118

JACKPOT VAN'T ZONNEVELD D’18 BWP BEL 2009 Gleiding bay/170 F: None
M: None
K018917 056002W00291753 106EY98
79.

44

JE T'AIME SP POL 2014 Klacz gniada/165 F: Kilian 38
M: Jemioła
K028189 123344
80.

150

JETOULON VAN DE RIETVENNE KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Etoulon VDL /
M: Enjoy Balia / Indoctro
K028176 528003201407554
81.

121

JOGA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Jara / Revel
K017974 POL009600090508 105KP52
82.

173

Juda F:
M:
83.

175

Juda F:
M:
84.

80

K’S CHOICE KWPN NED 2015 Wałach dereszowata/165 F: Emir R /
M: B good M /
brak -
85.

50

KARBON OLD POL 2002 Ogier kara/166 F: Landor S / Landadel
M: Barina / Grannus
K012155 DE433330699802
86.

82

KARMELOWA DAMA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/168 F: Love Affair
M: Kaloe
K017281
87.

29

KASANDRA MŁP POL 2008 Klacz kasztanowata/168 F: Wolant /
M: Kessa / Eksponent
K028042 POL006580201408
88.

132

KASTOR G HOLSZTYŃSKA POL 2006 Wałach gniada/168 F: Catoki
M: Kalinka IX
K015381 DE421000039106
89.

67

KASZMIR WLKP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Cajero / Caretino
M: Kalifornia / Dżamir
K013435 POL007610013807
90.

24

KIATO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: NN
M: Karaoke
K027051
91.

105

KOLUMBIA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
K016671 616009530291107
92.

99

KORUND KUC FELIŃSKI POL 2009 Wałach inna/kuc:138 F: Mandaryn /
M: Korona /
K019253 616013580270509
93.

126

KUBA WLKP POL 2012 Klacz gniada/166 F: Cedrus
M: Kenia
K026010 616 007 60 01144 12
94.

128

LAMBI II Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach ciemnogniada F: EVER FOR PLEASURE
M: LUSSI
K019865
95.

165

LARIUS STAR DWB DEN 2003 Ogier gniada/172 F: Solos Landtinus
M: Wiosa
K010769 brak
96.

39

LEMONIADA WIELKOPOLSKA POL 2004 Klacz gniada/169 F: Ignam
M: Legumina
brak brak
97.

90

LESOLEY SP POL 2012 Wałach gniada/xx F: Solaris / Stalypso
M: Lunia / Baldini II
K023160 616009600245012
98.

77

LEXTOR SP POL 2015 Wałach gniada/167 F: Nevados S /
M: Legenda /
K028629 616007520035415
99.

53

LINTO HOL GER 2011 Wałach gniada/170 F: Limbus /
M: Wembley /
K028348 -
100.

58

LION SP POL 2007 Wałach skarogniada/170 F: Empire
M: Linda
K012386 11767
101.

30

LITTLE EAR WELSHPONNY POL 2002 Ogier siwa/kuc:128 F: Kulltorps yrpol
M: Kohls nana
brak brak
102.

143

LORDI HAN GER 2014 Wałach gniada/- F: Lord Pizarro /
M: Dior / Diarado
K026047 DE431310232914
103.

97

LOS ANGELES OLD GER 2012 Wałach siwa/- F: Lincoln 122 / Light On
M: Patrizia / Ludwigs As
K021913 DE418180199612
104.

130

LUBICZ Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 Wałach gniada/172 F: SOLARIS
M: Lunia
K026046 616009600245414
105.

89

LUISIANA Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz gniada/163 F: Alywar / Alydar
M: Lolita / Jape
K013721 POL007000000524
106.

146

MADAME TUSSAUDS SP POL 2009 Klacz gniada F: Mango
M: Magia
K024412
107.

26

MAGNUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wery Good / Graf Stepp
M: Multum In Parvo / Metternich
K014747 616009610014608 105LR04
108.

145

MARKIZA WLKP POL 2007 Klacz gniada/- F: Corde Star /
M: Melisa / Midas
K015005 POL007600119307
109.

122

MICHIGAN VAN DE MIZERIK BWP BEL 2012 Wałach gniada/180 F: Nabab de Reve
M: Cindy S/Tenerife VDL
K027828 056-002-W00303294
110.

160

MIŁEK PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach gniada/138 F: Waron / Waluś
M: Mała Mi / Witalis
K017501 POL013570315207
111.

142

MOJRA FAVO TRAK POL 2013 Klacz ciemnogniada/167 F: Favoritas /
M: Malaruna / Arianin
K023538 POL732010064713
112.

176

MONSTER ARABSKA POL 2010 Wałach gniada/150 F: NN
M: NN
BRAK POL 616 999 60 03340 10
113.

66

MONTBLANC 11 HANN GER 2014 Gleiding white/179 F: Marius Claudius
M: Silvana/Stakkato
K026346 DE431316716114
114.

23

NAKON SP POL 2006 Wałach kasztanowata/168 F: Helanis
M: Nuta-A
K016565 616009600288206
115.

36

NEMO SP POL 2006 Wałach gniada/- F: Noel
M: Baśka
brak -
116.

48

NEMO KUC POL 2015 Wałach siwa/kuc:145 F: Carmana's Neptun
M: Nanibia
brak
117.

139

NIKIFOR J SP POL 2014 Wałach gniada/- F: Karbon /
M: Nagroda / Golden Boy
K026186 616009600255314
118.

87

NORITO SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Marino /
M: Nauma / Vilnius
K020653 616009600112812
119.

115

NOTARIS WLKP/TRAK POL 2013 Wałach kara/165 F: Agar
M: Nostalgia
K024492 616007600228513
120.

123

NOUBA DES DAMES Z ZANGERSHEIDE FRA 2012 Klacz gniada/170 F: Numero Uno
M: Rumba Des Dames/Adelfos
K028182 056015Z55747112
121.

63

NURT SP POL 2004 Wałach gniada F: Wiek
M: Niagara
K021880
122.

141

OKUDŻAWA SP POL 2014 Wałach skarogniada/175 F: Kilian 38
M: Osama
Brak 12345346
123.

177

OLIWIA F:
M:
124.

25

OREGON SP POL 2012 Ogier kasztanowata F: Flinston Van Den Bisschop / Arizona / Utrillo Van De Heffinck
M: Ornelia / Royal Court
K024661 616009510343212
125.

55

OXO VAN DE CLAEVERVALLEI Belgijski Kon Gorącokwisty POL 9/06/2014 Wałach kasztanowata/168 F: ARKO III
M: DINA VAN DE CLAEVERVALLEI
K028243 K028243
126.

34

PABLO SP POL 2014 Wałach gniada/169 F: El Grecco
M: Pensylwania
Brak Brak
127.

112

PADWA KWPN POL 2011 Klacz gniada/180 F: Markies V /
M: Parada / Revel
K027376 616009600175611
128.

31

PALMIRA WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz skarogniada/158 F: Słowak
M: Parada
brak brak
129.

70

PANJAA SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: Alvaro
M: Panja
K024787 A0014891S
130.

1

PANTA RHEI Polski Koń Szlachetny Półktwi POL 2009 Wałach gniada F: Carpediem
M: P-Hawaii-Hawajka
K020068
131.

162

PASJA X POL Xxx Klacz gniada/Xxx F: X
M: X
Brak Xxxxxxxxxxxxx
132.

57

PELARIS WLKP POL 2006 Ogier siwa/170 F: Helanis / Cantanis
M: Penelopa / Poll
K010583 POL007600276006
133.

147

PENETOSA WLKP POL 2009 Klacz kara/- F: Etos / Santiego
M: Penelopa / Poll
K019628 616007600298909
134.

91

PEPE SP POL 2011 Wałach bułana/- F: nn / nn
M: nn / nn
K025971 616999520132411
135.

140

PIĘKNA TRAKEŃSKA POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Divisor
M: Pianistka
K025562
136.

108

PRETORIA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: El Grecco
M: Pensylwania
K027434 -
137.

171

PRINCESSA D POL 2004 Klacz kasztanowata/146 F: NN
M: NN
K026511 POL 999 52 01845 04
138.

93

QUALILAS Irish Sport Horse IRL 2012 Klacz gniada/167 F: O.B.O.S. Quality 004
M: Whats Another One
K028256 372414005510112
139.

131

SAK SANT NOEL J SP POL 2011 Wałach gniada/mk:165 F: Karbon
M: Santolina
K027073 brak
140.

92

SAKE J SP POL 2008 Klacz kasztanowata/160 cm F: Karbon
M: Santolina
K018758
141.

47

SALMINA W SP POL 2001 Klacz gniada F: Landos II / Lord
M: Turbud Sonata / Louis
K007984 616009600152001
142.

107

SALWADOR TRAKEŃSKA POL 2013 Wałach gniada/165 F: Agar
M: Sanna
K024491
143.

111

SALWADOR TRAK. POL 2013 Wałach gniada F: Agar
M: Sanna
K024491
144.

113

SANSEVILLA WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz siwa/170 F: Iluzjon
M: Sakwa
K027264 616007600317610
145.

7

SARAGOSSA ZK SP POL 2011 Klacz siwa/- F: Bockman'S Looping / Lasino
M: Saragossa / Lansjer L
K020397 61600954002012
146.

135

SIRE D'ISIGNY SF FRA 2006 Wałach gniada/170 F: QUICK STAR
M: BELLE D'ISIGNY/GRAND VENEUR
K028531 06203940L
147.

120

SLIVER V SP POL 2002 Wałach siwa/170 F: Spartakus
M: Arenda
K007396 POL009660474402
148.

6

SOUL KUC POL 2012 Klacz bułana/kuc:149 F: Strayer's Samson
M: Sonia
Brak
149.

134

STAKKATOL 7 OLD GER 2010 Wałach siwa/167 F: Stakkatol / Stakkato
M: Celtic / Continue
K019652 DE433334015110
150.

155

STEFANIE KUC POL 2003 Klacz bułana/kuc:137 F: nn / nn
M: nn / nn
K020938 528018920032064
151.

161

SWEET EMMA WELSH PONY GBR 2008 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Nebo Liam 53328 /
M: Rhosymeirch Beck / Parc Marvel
K026255 826046020150135
152.

65

SZANTA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz kasztanowata/180 F: Nippon
M: Sweet Lady PG
K023424
153.

73

TIMUR EWITA DRP POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:142 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
K015066 POL013670111606
154.

96

TINKERBELL 41 OLD GER 2012 Klacz kasztanowata F: Toulouse / Toulon
M: Gloria-Blue / Chacco-Blue
K024455
155.

5

TIRAMISU KUC POL 2014 Klacz tarantowata/kuc:121 F: Hermes / Amor
M: Tonika / Dethmer
K025480 616013600242514
156.

138

TORNADO SP POL 2005 Wałach gniada F: Aravel II
M: Tesmiran
K028675 POL009590063605
157.

35

TORNADO KUC POL 2006 Wałach gniada/kuc:130 F: NN
M: NN
Brak
158.

74

TOSKANIA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:122 F: Twix /
M: Gaskonia /
K014651 POL013640024405
159.

43

TUNDRA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/165 F: Pokrant /
M: Tiramisu /
brak 009600192706
160.

83

ULISSES SP POL 2008 Wałach gniada/- F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
K012028 POL009580333708
161.

64

URIAS KWPN NED 2001 Wałach gniada/171 F: Indoctro / Capitol I
M: Ebilithya / Ramiro Z
K008182 0105809 POL40639
162.

79

VELES VAN DE VEEWEIDE BWP BEL 2013 Gleiding grey/172 F: Acorado
M: Nabab De Reve
None Fksr
163.

71

VERONA OS GER 2013 Klacz gniada/168 F: Valeron / Vigo D'Arsouilles
M: Fiorini van de Nethe / Darco
K025852 DE418182570913
164.

156

VHS CASTELLA HOLSZTYNSKA POL 2013 Klacz kara/174 F: CASTELAN II
M: ARANKA
K028374 K028374
165.

157

VHS RAMOS SP POL 2012 Wałach gniada/169 F: BOCKMAN'S LOOPING
M: RAMONA
K021467 K021467
166.

76

VLADISLAV LAZAR OLDENBURGER POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Quinto de B/Quinar
M: Via M/Quick Star
K026988 DE 433330855415
167.

4

VYŠNIA KUC POL 2011 Klacz srokata/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
K028188 LTU008860012011
168.

60

WHO KNOWS HAN GER 2008 Wałach kara/- F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
K019354 DE431312320908
169.

114

WIMBLEDON WIELKOPOLSKA POL 2015 Wałach gniada/175 F: Almanzor L
M: Wigonia
K028468 616007600048415
Rider Club
Competition
Prize
Adach Miłosz KJ Arpav
75
300
100
SUM:
475.00
Biały Julia KS AZS UWM OLSZTYN
45
SUM:
45.00
Brulińska Laura MKJ Nenia w Pasłęku
50,00
SUM:
50.00
Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
150
SUM:
150.00
Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
300
SUM:
300.00
Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
40
SUM:
40.00
Kozioł Martyna KS AZS UWM Olsztyn
22,5
SUM:
22.50
Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
70,00
100
SUM:
170.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team
50
300
80
200
800
SUM:
1430.00
Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
60
SUM:
60.00
Liszewska Natalia JKS u Robsonów
40
800
SUM:
840.00
Lyskovka Valery .
45
SUM:
45.00
Michalak Monika bpk
110
SUM:
110.00
Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
80
25
SUM:
105.00
Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav
30
150
SUM:
180.00
Nowicka Joanna Jeździecki Klub Sportowy Elcon
75
SUM:
75.00
Oleszkiewicz Lena KJ Aldragho Józefosław
600
SUM:
600.00
Orzechowska Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn
15,00
SUM:
15.00
Pasik Monika LKJ w Gałkowie
22,5
SUM:
22.50
Pietrzak Kaja MKJ Nenia Pasłęk
200
SUM:
200.00
Rogalewska Oliwia KJ Arpav
150
SUM:
150.00
Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów
600
SUM:
600.00
Waszczak Wiktoria LKJ w Gałkowie
25,00
50
75
SUM:
150.00
Wilczewska Weronika JKS Narew Różan
100
600
300
SUM:
1000.00
Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
100
150
30
SUM:
280.00
Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
400
SUM:
400.00
Załęska Hanna MKJ Nenia w Pasłęku
30,00
SUM:
30.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adach Miłosz
KJ Arpav
2019-12-07
18
2019-12-08
13
2019-12-07
8
2019-12-07
3
75
2019-12-08
2
300
2019-12-07
11
2019-12-08
4
100
Babiarz Aleksandra
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
KARBON (50)
2019-12-07
10
Bąk Magdalena
Janczary
HERO (37)
2019-12-08
1
2019-12-08
16
Bejnar Kamila
KS AZS UWM Olsztyn
MARKIZA (145)
2019-12-07
22
2019-12-07
6
2019-12-08
7
2019-12-08
5
Belova Maria
Horsefarm39
BULAT (78)
2019-12-08
4
2019-12-07
22
2019-12-08
11
2019-12-08
2019-12-07
9
2019-12-08
10
2019-12-07
8
2019-12-08
Bembenek Joanna
JKS u Robsonów
PADWA (112)
2019-12-08
28
2019-12-08
DRAGON (125)
2019-12-08
30
2019-12-08
Białczak Sebastian
Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
CALVADOS (119)
2019-12-07
21
2019-12-08
8
Białczak Sebastian
JKS u Robsonów
SLIVER V (120)
2019-12-07
19
2019-12-08
22
Biały Julia
KS AZS UWM OLSZTYN
2019-12-07
31
2019-12-07
20
2019-12-08
3
45
2019-12-08
23
Brulińska Laura
MKJ Nenia w Pasłęku
2019-12-07
2
50,00
2019-12-07
18
Brzostowska Maja
KJ Stajnia Szyldak
2019-12-08
1
2019-12-08
1
Chyży Anna
KLUB JEŹDZIECKI POPŁAWCE
NURT (63)
2019-12-07
33
2019-12-07
45
2019-12-08
39
2019-12-08
11
Cichanowicz Agnieszka
JKS u Robsonów
2019-12-07
39
2019-12-08
15
Czerska Aleksandra
KJ Just Riding Kielce
OREGON (25)
2019-12-07
26
2019-12-08
10
MAGNUS (26)
2019-12-07
23
2019-12-07
14
2019-12-08
3
150
2019-12-07
27
2019-12-07
37
2019-12-08
27
2019-12-08
26
Czeszejko-Sochacka Lena
JKS u Robsonów
2019-12-07
1
2019-12-08
1
2019-12-07
1
2019-12-07
1
2019-12-08
3
Dąbrowska Agata
KS AZS UWM Olsztyn
2019-12-07
10
2019-12-07
1
2019-12-08
2
2019-12-07
1
2019-12-07
1
2019-12-08
1
Dąbrowska Magdalena
KS AZS UWM Olsztyn
VERONA (71)
2019-12-07
24
2019-12-07
14
2019-12-08
25
2019-12-07
40
2019-12-08
29
2019-12-08
1
300
Dobrowolska Katarzyna
BPK (MAZ)
KASZMIR (67)
2019-12-07
21
2019-12-07
2019-12-08
Dziarkowska Martyna
JKS u Robsonów
2019-12-07
7
2019-12-07
36
2019-12-08
29
2019-12-08
42
Dzipanow Maja
LKJ w Gałkowie
2019-12-08
29
2019-12-08
22
Ejankowska Beata
LKJ w Gałkowie
LEXTOR (77)
2019-12-07
8
2019-12-07
20
Fras Magdalena
Stajnia Szyldak
NEMO (48)
2019-12-07
1
2019-12-07
1
2019-12-08
1
2019-12-08
5
Galińska Natalia
niezrzeszona
2019-12-07
15
2019-12-07
34
2019-12-08
19
2019-12-08
8
Giza Agata
SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
MONSTER (176)
2019-12-08
13
2019-12-08
1
2019-12-08
2019-12-08
Godlewska Emilia
bpk
ARAMIS (38)
2019-12-07
47
2019-12-08
18
2019-12-08
17
Gorbacheva Arina
RUS
2019-12-07
14
2019-12-07
38
2019-12-08
6
2019-12-08
17
Górnicka Sandra
Bpk
FINKA (158)
2019-12-07
10
2019-12-07
1
2019-12-08
6
Gowkielewicz Maja
JKS u Robsonów
FURORA (22)
2019-12-07
1
2019-12-08
13
2019-12-08
13
Gowkielewicz Małgorzata
Bpk
2019-12-08
1
2019-12-08
23
Gulbinowicz-Gowkielewicz Monika
bpk
DEEJAY (163)
2019-12-07
32
2019-12-07
18
2019-12-08
31
Guślakow Małgorzata
KJ Kierzbuń
BENEDETTO (164)
2019-12-07
2019-12-07
28
Hestkowska Dominika
JKS u Robsonów
ASTERIX (11)
2019-12-07
13
2019-12-07
24
2019-12-08
6
2019-12-08
5
40
CONTI (62)
2019-12-07
6
2019-12-07
2019-12-08
15
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
2019-12-07
9
2019-12-07
29
2019-12-08
18
2019-12-08
11
PELARIS (57)
2019-12-07
35
2019-12-07
33
2019-12-08
28
2019-12-08
7
LION (58)
2019-12-07
28
2019-12-07
11
2019-12-08
15
BALANS (59)
2019-12-07
41
2019-12-07
2019-12-08
31
Jaroszewicz Zuzanna
Klub Jeździecki Popławce
FENIX (12)
2019-12-07
41
2019-12-07
24
2019-12-08
32
2019-12-08
24
Jelińska Dominika
Jks u Robsonów
HENRIKAS (149)
2019-12-07
12
2019-12-07
4
2019-12-08
9
2019-12-08
35
Joźwiak Arkadiusz
bpk
NORITO (87)
2019-12-07
33
2019-12-07
Juda Natalia
JKS U Robsonów
PRETORIA (108)
2019-12-07
39
2019-12-07
13
2019-12-08
8
Juszczyk Zofia
SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
BRYLANT (17)
2019-12-08
2019-12-08
Juszczyk Zofia
SKJ HIPPIKA TOMASZKOWO
MONSTER (176)
2019-12-08
1
Kajrewicz Aleksandra
bpk
NIKIFOR J (139)
2019-12-08
2019-12-08
Kamińska Aleksandra
LKJ w Gałkowie
PEPE (91)
2019-12-07
30
2019-12-08
23
2019-12-08
Karbowska Natalia
Klub Jeździecki Wyjątkowi - Siemiany
TUNDRA (43)
2019-12-07
1
Karpenko Roman
Horsefarm39
2019-12-07
5
2019-12-07
24
2019-12-08
3
2019-12-08
10
Kawka Mateusz
KJ Wyjątkowi Siemiany
TUNDRA (43)
2019-12-07
51
2019-12-07
17
Kazaniecka Izabela
JKS U Robsonów
NOTARIS (115)
2019-12-07
38
2019-12-07
37
2019-12-08
22
2019-12-08
Kolesnik Maria
Horsefarm39
BULAT (78)
2019-12-07
1
2019-12-07
2019-12-07
Konieczna Jowita
JKS u Robsonów
2019-12-07
2019-12-07
42
Koper Dominika
JKS u Robsonów
TORNADO (35)
2019-12-07
8
2019-12-07
1
2019-12-08
3
Koper Piotr
LKS Nadwislanin Kwidzyn
HULTAJ (127)
2019-12-07
35
2019-12-08
12
Korpal Nikola
JKS u Robsonów
SALWADOR (111)
2019-12-08
26
2019-12-08
Kowalska Alicja
brak
2019-12-07
28
2019-12-07
2019-12-08
2019-12-08
8
Kowalski Kamil
brak
2019-12-07
21
2019-12-07
15
2019-12-08
18
2019-12-08
20
Kozioł Martyna
KS AZS UWM Olsztyn
2019-12-07
13
2019-12-08
4
22,5
Kozioł Patrycja
KS AZS UWM Olsztyn
2019-12-07
23
2019-12-08
Kozłowska Paulina
LKJ Gałkowo
LAMBI II (128)
2019-12-07
1
70,00
2019-12-07
2
100
2019-12-08
16
2019-12-08
17
CZARIS (129)
2019-12-08
7
2019-12-08
LUBICZ (130)
2019-12-07
7
2019-12-07
6
Kramarczyk Anna
-
PIĘKNA (140)
2019-12-08
1
2019-12-08
40
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
KASZMIR (67)
2019-12-08
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team
FLORYDA (68)
2019-12-07
16
2019-12-08
10
2019-12-07
4
50
2019-12-07
16
2019-12-08
12
2019-12-08
8
PANJAA (70)
2019-12-07
1
300
2019-12-08
5
80
GALAKTYKA (159)
2019-12-07
2
200
2019-12-07
1
800
2019-12-08
3
Kuczyńska Aleksandra
JKS u Robsonów
2019-12-07
4
60
2019-12-07
2019-12-08
2019-12-07
Kusaczuk Ewelina
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
NEMO (36)
2019-12-07
46
2019-12-07
26
2019-12-07
44
Liszewska Natalia
JKS u Robsonów
CALVADOS (119)
2019-12-07
5
40
2019-12-08
1
800
Ludwicka Karina
LKJ GAŁKOWO
KORUND (99)
2019-12-08
14
2019-12-08
28
Lyskovka Valery
.
PASJA (162)
2019-12-07
32
2019-12-07
17
2019-12-08
4
45
2019-12-08
Machnik Zuzanna
KJ Wyjątkowi Siemiany
2019-12-07
23
2019-12-07
31
2019-12-07
33
Maksymiuk Katarzyna
MKJ Nenia w Pasłęku
2019-12-07
2
2019-12-07
41
Markiewicz Maria
Jks u Robsonów
2019-12-07
34
2019-12-07
29
Maruszak Lena
KS AZS UWM Olsztyn
2019-12-07
35
2019-12-08
16
Matusewicz Alicja
KJ Bracia Romanowscy
WIMBLEDON (114)
2019-12-07
1
2019-12-07
15
2019-12-07
12
2019-12-08
27
2019-12-08
6
2019-12-08
27
Michalak Monika
bpk
LINTO (53)
2019-12-07
15
2019-12-07
15
2019-12-08
11
2019-12-08
21
2019-12-07
9
2019-12-07
29
2019-12-08
1
110
2019-12-08
21
Mikołajczyk Hanna
Polish Ponny Club
PRINCESSA (171)
2019-12-08
2019-12-08
Milewska Aleksandra
JKS u Robsonów
2019-12-07
14
2019-12-07
30
2019-12-08
17
Minkiewicz Weronika
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
JOGA (121)
2019-12-07
17
2019-12-07
7
2019-12-08
5
80
2019-12-08
6
2019-12-07
10
2019-12-07
31
2019-12-08
12
2019-12-08
20
2019-12-07
5
25
2019-12-07
26
2019-12-08
6
2019-12-08
27
Miszczuk Katarzyna
bez przynależności klubowej
JACERA (133)
2019-12-07
45
2019-12-07
40
Nadolny-Zawadowicz Zuzanna
KJ Arpav
2019-12-07
5
30
2019-12-08
3
150
IZALCO (98)
2019-12-07
10
2019-12-08
14
Neukirch Jesika
Stajnia Koniuszewo
STEFANIE (155)
2019-12-07
1
2019-12-07
10
2019-12-08
1
2019-12-08
4
2019-12-07
1
Nowicka Joanna
Jeździecki Klub Sportowy Elcon
KASTOR G (132)
2019-12-07
8
2019-12-07
17
2019-12-08
2
75
2019-12-08
24
Olesiński Mariusz
KJ AROMER
VHS RAMOS (157)
2019-12-07
43
2019-12-07
46
2019-12-07
28
2019-12-08
2019-12-08
36
2019-12-08
19
Oleszkiewicz Lena
KJ Aldragho Józefosław
2019-12-07
9
2019-12-07
7
2019-12-08
1
600
Olszewski Marcin
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2019-12-07
6
2019-12-07
39
Orzechowska Wiktoria
KS AZS UWM Olsztyn
SAKE J (92)
2019-12-07
5
15,00
2019-12-07
22
2019-12-08
30
2019-12-08
14
Ostrowska Julia
JKS u Robsonów
SALWADOR (107)
2019-12-07
18
2019-12-07
10
Pasik Monika
LKJ w Gałkowie
LORDI (143)
2019-12-08
4
22,5
2019-12-08
9
2019-12-08
9
2019-12-08
20
Pawlik Agnieszka
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2019-12-07
25
2019-12-07
2019-12-08
24
2019-12-08
Piątek Kornelia
Stajnia Ząbrowiec
DEYSSY (20)
2019-12-08
19
2019-12-08
8
ARIZONA (21)
2019-12-08
Pieczkowska Iga
AZS Olsztyn
BACHUS (106)
2019-12-07
23
2019-12-07
39
Pietrzak Kaja
MKJ Nenia Pasłęk
GOPLANA (75)
2019-12-07
1
200
2019-12-07
20
2019-12-07
40
2019-12-07
Piórkowska Maria
niezrzeszony
KUBA (126)
2019-12-07
2019-12-07
Piotrowicz Laura
JKS u Robsonów
PABLO (34)
2019-12-07
22
2019-12-07
40
Płoskonka Konstancja
bpk
CYRKÓWKA (178)
2019-12-08
22
2019-12-08
30
Początek Sylwia
WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
ALABAMA (109)
2019-12-07
34
2019-12-07
25
2019-12-08
29
2019-12-08
32
Polakowska Wiktoria
Jks u Robsonów
2019-12-07
26
2019-12-08
2019-12-07
2019-12-08
5
Prokopczuk Maja
JKS u Robsonów
BETTY (154)
2019-12-07
1
2019-12-07
8
Przewożniczuk Agata
MKJ Nenia w Pasłęku
ARGENTO (88)
2019-12-07
48
2019-12-07
17
2019-12-07
20
Przybylska Nikola
-
2019-12-07
2019-12-07
Pupiałło Marianna
KJ Bracia Romanowscy
2019-12-07
1
2019-12-07
1
2019-12-07
1
2019-12-08
2
FENIKS (52)
2019-12-07
1
2019-12-08
7
Rekuć Klara
Klub Jeździecki Żarnowo
SZANTA (65)
2019-12-07
35
2019-12-07
21
2019-12-07
2019-12-08
10
2019-12-08
21
2019-12-08
Rogalewska Oliwia
KJ Arpav
KOLUMBIA (105)
2019-12-08
11
2019-12-08
2
150
Schweitzer-Wojcieszek Ewa
bpk
2019-12-07
44
2019-12-07
29
2019-12-07
37
2019-12-08
15
2019-12-08
25
2019-12-08
13
Sigillewska Izabela
Klub Jeździecki Żarnowo
KIATO (24)
2019-12-07
1
2019-12-07
6
2019-12-07
3
2019-12-08
1
2019-12-08
33
2019-12-08
7
Stasiewicz Anna
KS AZS UWM Olsztyn
ABSYNT (110)
2019-12-07
25
2019-12-07
49
2019-12-07
47
2019-12-08
21
2019-12-08
13
Stypułkowski Adrian
LKJ Gałkowo
2019-12-07
19
2019-12-07
12
2019-12-08
14
2019-12-08
19
Sukniewicz Gabriela
KJ Bracia Romanowscy
COCA (3)
2019-12-07
11
2019-12-07
10
2019-12-08
1
2019-12-08
1
Świątkowska Olga
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2019-12-07
31
2019-12-08
26
2019-12-07
16
2019-12-07
2019-12-08
6
Syrowska Maria
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
CALADIA (169)
2019-12-07
42
2019-12-07
11
Szablewska Dominika
KS AZS UWM Olsztyn
2019-12-07
11
2019-12-07
36
Szczepańska Natalia
WKJ Lublin
DOMINACJA (100)
2019-12-07
36
2019-12-07
41
2019-12-08
2019-12-08
25
Tomaszewska Paulina
JKS u Robsonów
2019-12-07
10
2019-12-07
3
2019-12-08
12
2019-12-08
2
600
Uliticheva Anna
RUS
CASDORA (102)
2019-12-07
18
2019-12-07
15
2019-12-08
24
Waszczak Wiktoria
LKJ w Gałkowie
PENETOSA (147)
2019-12-07
4
25,00
2019-12-07
3
50
2019-12-08
3
75
2019-12-07
32
2019-12-07
7
2019-12-08
18
Wejngold Anita
brak
2019-12-07
2019-12-07
50
2019-12-08
13
2019-12-08
41
2019-12-08
34
ESUS (40)
2019-12-07
30
2019-12-07
27
2019-12-08
12
2019-12-08
38
Wilczewska Weronika
JKS Narew Różan
CASPAR MS (166)
2019-12-07
3
100
2019-12-07
2019-12-08
1
600
HANDSOME (167)
2019-12-07
30
2019-12-07
12
2019-12-08
2
300
2019-12-08
9
DELILAH (168)
2019-12-07
36
2019-12-07
8
2019-12-08
13
Winkler Weronika
KJ Żarnowo
URIAS (64)
2019-12-07
11
2019-12-07
32
2019-12-08
13
2019-12-08
Witkowska Maja
KJ Bracia Romanowscy
2019-12-07
1
2019-12-07
2019-12-07
1
2019-12-08
5
SOUL (6)
2019-12-07
14
2019-12-07
10
Wójtowicz Tomasz
WKJ Lublin
ULISSES (83)
2019-12-07
13
2019-12-07
2
2019-12-08
4
100
2019-12-08
IRTYSZ (84)
2019-12-07
2
150
2019-12-07
2019-12-08
19
2019-12-08
4
2019-12-07
38
2019-12-07
43
2019-12-08
25
2019-12-08
37
2019-12-07
4
30
2019-12-07
27
2019-12-08
15
2019-12-08
23
Wrótna Justyna
MKJ Nenia w Pasłęku
BLASZKA (28)
2019-12-07
19
LESOLEY (90)
2019-12-07
25
2019-12-07
13
Yarmolyuk Anastasiia
JKS u Robsonów
2019-12-07
34
2019-12-07
38
2019-12-08
20
2019-12-08
Zagor Jacek
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2019-12-07
16
2019-12-08
28
2019-12-07
1
400
2019-12-08
14
EWULLI (152)
2019-12-07
12
2019-12-08
8
Zalewska Aleksandra
niezrzeszona
2019-12-07
1
2019-12-07
14
2019-12-08
4
2019-12-08
2
Zalewski Damian
niezrzeszony
PALMIRA (31)
2019-12-07
19
2019-12-07
8
2019-12-08
1
2019-12-08
26
Załęska Hanna
MKJ Nenia w Pasłęku
BLASZKA (28)
2019-12-07
3
30,00
2019-12-07
27
Żukowski Krzysztof
Bez Przynależności Klubowej
TORNADO (138)
2019-12-07
37
2019-12-08
16
2019-12-08
Żyśko Bartosz
bpk
NAKON (23)
2019-12-07
1
2019-12-08
18
2019-12-08
13

Number of Riders: 122

Number of Horses: 169

The sum of prizes: 7 545.00

Competition results developed by: JKS U Robsonów
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-022004-1, JKS U Robsonów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl