Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT-A Spring Show Wierzbna
Biały Las, 01-03.05.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
72 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 18:39:35
2019-04-25 18:25:05
Michalina Reszka NIGERIA
  • 1x 17/L4/Zawody Towarzyskie
71 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 18:39:14
2019-04-25 16:39:05
Anna Hajdaniak PATASZON
  • 1x 17/L4/Zawody Towarzyskie
70 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 12:31:51
2019-04-25 09:42:57
Agata Sorel SOMMELIER
  • 1x 1/L1/Zawody Towarzyskie
  • 1x 3/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 9/L3/Zawody Towarzyskie
  • 1x 11/L3/Zawody Regionalne
  • 1x 19/L4/Zawody Regionalne
69 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-25 12:30:49
2019-04-25 09:41:47
Justyna Maciejewska IMBRYK
  • 1x 1/L1/Zawody Towarzyskie
  • 1x 3/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 9/L3/Zawody Towarzyskie
  • 1x 11/L3/Zawody Regionalne
  • 1x 19/L4/Zawody Regionalne
68 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-25 12:30:20
2019-04-25 09:40:28
Justyna Maciejewska ISOLA
  • 1x 1/L1/Zawody Towarzyskie
  • 1x 3/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 9/L3/Zawody Towarzyskie
  • 1x 11/L3/Zawody Regionalne
  • 1x 19/L4/Zawody Regionalne
67 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-25 12:29:45
2019-04-24 20:43:22
Patrycja Walasiak JEGRA
  • 1x 5/D1/Zawody Regionalne
  • 1x 13/D2/Zawody Regionalne
  • 1x 20/P3/Zawody Regionalne
66 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 12:25:47
2019-04-24 18:17:11
Anna Dobrowolska CAMARO
  • 1x 8/CC1/Zawody Regionalne
  • 1x 16/CC2/Zawody Regionalne
65 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-24 14:27:04
2019-04-24 13:22:35
Kinga Paszkiewicz PRESJA
  • 1x 16/CC2/Zawody Regionalne
  • 1x 24/CC3/Zawody Regionalne
64 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 12:56:50
2019-04-24 11:07:40
Monika Drobyszewska LEXI
  • 1x 3/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 11/L3/Zawody Regionalne
  • 1x 19/L4/Zawody Regionalne
63 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 12:56:52
2019-04-24 10:13:44
Karolina Szut KORSYKA
  • 1x 7/C1/Zawody Regionalne
62 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-24 12:42:35
2019-04-24 09:42:11
Paulina Werner BAKIER
  • 1x 4/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 5/D1/Zawody Regionalne
61 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 12:40:26
2019-04-24 08:32:28
Dominika Kowalik KORAL
  • 1x 1/L1/Zawody Towarzyskie
  • 1x 2/P1/Zawody Towarzyskie
60 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-24 12:40:02
2019-04-24 07:43:06
Weronika Guszpil AVENTADOR-L
  • 1x 3/L1/Zawody Regionalne
59 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 12:36:56
2019-04-24 06:56:24
Aneta Kalwara TOP PLEASURE K
  • 2x 3/L1/Zawody Regionalne
  • 2x 19/L4/Zawody Regionalne
58 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 21:56:40
2019-04-23 21:43:59
Paulina Salwińska JAK QUMBALL
  • 1x 7/C1/Zawody Regionalne
  • 1x 15/C2/Zawody Regionalne
  • 1x 23/C3/Zawody Regionalne
57 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-24 13:23:08
2019-04-23 18:31:16
Iwona Szafir FURST QUATERBACK
  • 1x 4/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 12/P2/Zawody Regionalne
56 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-23 20:48:39
2019-04-23 17:02:13
Malgorzata Choma BATUMI
  • 1x 4/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 12/P2/Zawody Regionalne
  • 1x 20/P3/Zawody Regionalne
55 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 12:22:20
2019-04-23 16:52:34
Malgorzata Choma FINLANDIA
  • 1x 8/CC1/Zawody Regionalne
  • 1x 16/CC2/Zawody Regionalne
  • 1x 24/CC3/Zawody Regionalne
54 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 20:35:58
2019-04-23 14:17:00
Aneta Kalwara DOMENA K
  • 1x 15/C2/Zawody Regionalne
53 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-23 12:47:26
2019-04-23 10:55:50
Aleksandra Kosiorowska TALENT
  • 1x 1/L1/Zawody Towarzyskie
  • 1x 3/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 10/P2/Zawody Towarzyskie
  • 1x 11/L3/Zawody Regionalne
  • 1x 17/L4/Zawody Towarzyskie
  • 1x 19/L4/Zawody Regionalne
52 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 12:46:57
2019-04-23 08:11:15
Doreen Lange FIRST LIGHT
  • 1x 8/CC1/Zawody Regionalne
  • 1x 16/CC2/Zawody Regionalne
  • 1x 24/CC3/Zawody Regionalne
51 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 12:46:47
2019-04-23 08:10:21
Doreen Lange FINLAY
  • 1x 3/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 4/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 11/L3/Zawody Regionalne
  • 1x 12/P2/Zawody Regionalne
  • 1x 19/L4/Zawody Regionalne
  • 1x 20/P3/Zawody Regionalne
50 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 12:46:34
2019-04-22 23:37:02
Urszula Praska QUINIO
  • 1x 2/P1/Zawody Towarzyskie
  • 1x 10/P2/Zawody Towarzyskie
  • 1x 18/P3/Zawody Towarzyskie
49 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 20:48:36
2019-04-22 15:24:40
Klaudia Rogoża JUGA
  • 1x 4/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 12/P2/Zawody Regionalne
  • 1x 20/P3/Zawody Regionalne
48 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 12:46:03
2019-04-21 20:58:19
Ida Wcisło DUNAJ
  • 1x 1/L1/Zawody Towarzyskie
47 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 12:45:55
2019-04-21 20:56:53
Maria Kwintal JURTA
  • 1x 1/L1/Zawody Towarzyskie
46 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 12:45:45
2019-04-21 20:04:05
Patrycja Zgraja JEŻYK
  • 1x 1/L1/Zawody Towarzyskie
45 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 12:45:36
2019-04-21 20:03:13
Kaja Wawrzyniak DUNAJ
  • 1x 1/L1/Zawody Towarzyskie
44 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 12:45:26
2019-04-21 20:01:57
Oliwia Ścibior JEŻYK
  • 1x 1/L1/Zawody Towarzyskie
43 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 12:45:12
2019-04-21 20:00:42
Kamil Szrajnert DAKOTA
  • 1x 1/L1/Zawody Towarzyskie
42 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 12:45:01
2019-04-21 19:57:26
Nina Skowronek TISSI
  • 1x 1/L1/Zawody Towarzyskie
41 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 12:44:51
2019-04-21 19:56:26
Martyna Dyko ANDREADORIA
  • 1x 1/L1/Zawody Towarzyskie
40 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 12:44:38
2019-04-21 19:53:56
Olimpia Pijanowska HAPPY
  • 1x 1/L1/Zawody Towarzyskie
39 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 12:44:25
2019-04-21 19:37:31
Julia Jadczak HAPPY
  • 1x 1/L1/Zawody Towarzyskie
38 ENTRY ACCEPTED 2019-04-20 10:43:09
2019-04-19 07:08:10
Dominika Mączyńska AVENIDO
  • 1x 3/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 11/L3/Zawody Regionalne
  • 1x 19/L4/Zawody Regionalne
37 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-24 12:56:07
2019-04-17 20:53:01
Małgorzata Brodziak COSTO
  • 1x 3/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 11/L3/Zawody Regionalne
  • 1x 19/L4/Zawody Regionalne
36 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-23 20:48:35
2019-04-17 20:51:49
Małgorzata Brodziak KENZI
  • 1x 3/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 11/L3/Zawody Regionalne
  • 1x 19/L4/Zawody Regionalne
34 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 20:48:32
2019-04-17 20:49:34
Ewa Burnecka LAMIA W
  • 1x 3/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 11/L3/Zawody Regionalne
  • 1x 19/L4/Zawody Regionalne
33 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 20:48:27
2019-04-17 20:40:49
Malwina Słowikowska MARK R.
  • 1x 3/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 4/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 11/L3/Zawody Regionalne
  • 1x 12/P2/Zawody Regionalne
  • 1x 19/L4/Zawody Regionalne
  • 1x 20/P3/Zawody Regionalne
32 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 20:47:59
2019-04-17 20:36:25
Zofia Koszewicz ACHILLES
  • 1x 7/C1/Zawody Regionalne
  • 1x 15/C2/Zawody Regionalne
  • 1x 23/C3/Zawody Regionalne
31 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-18 11:32:18
2019-04-17 20:24:47
Magdalena Fonfara HANNAH
  • 1x 4/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 5/D1/Zawody Regionalne
30 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-23 20:48:24
2019-04-17 13:57:56
Olga Mieszczak OXFORD
  • 1x 3/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 11/L3/Zawody Regionalne
  • 1x 19/L4/Zawody Regionalne
29 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-23 20:47:52
2019-04-17 13:52:24
Olga Mieszczak BACARDI
  • 1x 8/CC1/Zawody Regionalne
  • 1x 15/C2/Zawody Regionalne
  • 1x 23/C3/Zawody Regionalne
28 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-23 20:47:48
2019-04-17 10:06:43
Karolina Jatkowska SARUMAN GT
  • 1x 15/C2/Zawody Regionalne
  • 1x 23/C3/Zawody Regionalne
27 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 11:17:37
2019-04-17 07:35:48
Jakub Wiraszka DAVINCI
  • 2x 2/P1/Zawody Towarzyskie
  • 2x 10/P2/Zawody Towarzyskie
  • 2x 18/P3/Zawody Towarzyskie
26 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-18 11:17:27
2019-04-17 07:35:03
Maria Krzywda COSTARICA
  • 2x 3/L1/Zawody Regionalne
  • 2x 11/L3/Zawody Regionalne
  • 2x 19/L4/Zawody Regionalne
25 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-25 15:04:45
2019-04-17 07:34:09
Krystyna Konarska SAMSON
  • 2x 3/L1/Zawody Regionalne
  • 2x 11/L3/Zawody Regionalne
  • 2x 19/L4/Zawody Regionalne
24 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 11:16:47
2019-04-17 07:31:39
Róża Wiraszka KORUPCJA
  • 2x 3/L1/Zawody Regionalne
  • 2x 11/L3/Zawody Regionalne
  • 2x 19/L4/Zawody Regionalne
23 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-18 11:16:34
2019-04-17 07:30:43
Hanna Wedmańska DZIERLATKA
  • 2x 3/L1/Zawody Regionalne
  • 2x 11/L3/Zawody Regionalne
  • 2x 19/L4/Zawody Regionalne
22 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 12:32:21
2019-04-15 07:08:08
Anna Ćwioro RAPSODIA
  • 1x 1/L1/Zawody Towarzyskie
  • 1x 9/L3/Zawody Towarzyskie
  • 1x 17/L4/Zawody Towarzyskie
21 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-23 20:47:42
2019-04-14 11:27:01
Aleksandra Sobkiewicz NOBODY IS PERFEKT
  • 1x 7/C1/Zawody Regionalne
  • 1x 15/C2/Zawody Regionalne
  • 1x 23/C3/Zawody Regionalne
20 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-18 11:15:23
2019-04-13 15:57:01
Dominika Mucha LEXUS
  • 1x 7/C1/Zawody Regionalne
  • 1x 15/C2/Zawody Regionalne
  • 1x 23/C3/Zawody Regionalne
19 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-24 13:23:04
2019-04-11 22:29:07
Aleksandra Kalińska PEGAZ
18 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-18 11:14:48
2019-04-11 22:27:53
Natalia Zabagło-Pawłowicz AZALIA
  • 1x 7/C1/Zawody Regionalne
17 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-23 20:47:23
2019-04-11 22:26:24
Natalia Zabagło-Pawłowicz NOMEY
  • 1x 7/C1/Zawody Regionalne
  • 1x 15/C2/Zawody Regionalne
  • 1x 23/C3/Zawody Regionalne
16 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-23 20:47:20
2019-04-11 22:24:46
Marek Pawłowicz CON DIAMANTE
  • 1x 3/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 11/L3/Zawody Regionalne
  • 1x 19/L4/Zawody Regionalne
15 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-23 20:47:19
2019-04-11 22:22:41
Marek Pawłowicz FJORDVANGENS MICHIGAN
  • 1x 8/CC1/Zawody Regionalne
  • 1x 15/C2/Zawody Regionalne
  • 1x 23/C3/Zawody Regionalne
14 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 13:22:59
2019-04-10 16:51:07
Natalia Gajda HILDA HF
  • 1x 3/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 11/L3/Zawody Regionalne
  • 1x 19/L4/Zawody Regionalne
11 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 20:46:47
2019-04-10 13:09:34
Dorota Taras PREDAZZO
  • 1x 7/C1/Zawody Regionalne
  • 1x 15/C2/Zawody Regionalne
  • 1x 23/C3/Zawody Regionalne
9 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 13:22:54
2019-04-09 20:38:18
Ewelina Gos GOLD QUATERBACK
  • 1x 7/C1/Zawody Regionalne
  • 1x 15/C2/Zawody Regionalne
  • 1x 23/C3/Zawody Regionalne
8 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-24 13:22:52
2019-04-09 20:37:11
Martyna Mikiewicz GAMA HIT
  • 1x 3/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 4/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 12/P2/Zawody Regionalne
  • 1x 13/D2/Zawody Regionalne
  • 1x 20/P3/Zawody Regionalne
  • 1x 22/N4/Zawody Regionalne
7 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-24 13:22:50
2019-04-09 20:36:12
Sara Lewkowicz EQUILE'S FREDERIK
  • 1x 4/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 12/P2/Zawody Regionalne
  • 1x 20/P3/Zawody Regionalne
6 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-25 18:38:44
2019-04-09 20:05:00
Nikola Marczak CHIKARA
  • 1x 3/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 4/P1/Zawody Regionalne
  • 1x 12/P2/Zawody Regionalne
5 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-23 20:46:05
2019-04-09 19:43:19
Natalia Maraszek EQUERCUS
  • 1x 1/L1/Zawody Towarzyskie
  • 1x 9/L3/Zawody Towarzyskie
  • 1x 17/L4/Zawody Towarzyskie
4 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 20:45:41
2019-04-09 19:41:56
Karolina Worotnik METRES I - P
  • 1x 7/C1/Zawody Regionalne
  • 1x 15/C2/Zawody Regionalne
  • 1x 23/C3/Zawody Regionalne
3 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 20:45:39
2019-04-09 19:41:00
Karolina Worotnik MARRIE QUEEN P
  • 1x 3/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 11/L3/Zawody Regionalne
  • 1x 19/L4/Zawody Regionalne
2 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-24 13:22:45
2019-04-09 15:00:31
Ewa Szwed GALLARDO
  • 1x 3/L1/Zawody Regionalne
  • 1x 11/L3/Zawody Regionalne
  • 1x 19/L4/Zawody Regionalne
1 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 13:22:43
2019-04-09 14:52:43
Marta Lis WELT CONTENDOR
  • 1x 7/C1/Zawody Regionalne
  • 1x 15/C2/Zawody Regionalne
  • 1x 23/C3/Zawody Regionalne
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bohdanowicz Iwona Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
S
O011381
2. Brodziak Małgorzata KJ Picador Dziuplina
S
O000959
3. Burnecka Ewa KJ PICADOR
S
O035210
4. Choma Malgorzata Kkj
S
Brak
5. Ćwioro Anna Klub Jeździecki Podkówka Team
S
brak
6. Drobyszewska Monika KJ Picador
S
O053850
7. Dyko Martyna Kj Biały Las
2005 (JM.)
0
8. Fonfara Magdalena Atena Ostrzeszów
S
O048795
9. Gajda Natalia Karkonoski Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O047355
10. Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno
S
O013917
11. Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
2016 (Mł.)
O024189
12. Jadczak Julia Kj Biały Las
2006 (JM.)
O
13. Jatkowska Karolina KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (J.)
O035227
14. Kalińska Aleksandra Sudecki LKS Książ
2004 (JM.)
brak
15. Kalwara Aneta BPK
S
O002692
16. Konarska Krystyna LKS Stragona Strzegom
2008 (Mł.)
brak
17. Kosiorowska Aleksandra KLUB JEŹDZIECKI BIAŁY LAS STAJNIA PRZYBYLSCY
S
O013673
18. Koszewicz Zofia KJ PICADOR
S
O007403
19. Kowalik Dominika Klub Jeździecki Jaroszówka
S
Brak
20. Krzywda Maria LKS Stragona
2006 (JM.)
brak
21. Kwintal Maria Kj Biały Las
2005 (JM.)
O
22. Lange Doreen RV Spreeblick E. V.
S
O045442
23. Lewkowicz Sara Stadnina Koni Dębno
2004 (JM.)
O038916
24. Lis Marta Olmet-OstSped
S
O001795
25. Mączyńska Dominika LKS Stragona
2005 (JM.)
O042053
26. Maraszek Natalia JKS Moskit Kalisz
1999 (MJ.)
O036347
27. Marczak Nikola LKJ LEWADA
S
O009898
28. Mieszczak Olga KJ Michałów
S
O014233
29. Mikiewicz Martyna Stadnina Koni Dębno
2002 (J.)
O043262
30. Mucha Dominika KJ Stajnia Ozorowice
S
O012881
31. Pawłowicz Marek KJ Podkówka Team
S
O000484
32. Pijanowska Olimpia Kj Biały Las
2004 (JM.)
O
33. Praska Urszula bpk
S
brak
34. Rogoża Klaudia LKS Stragona Strzegom
2001 (J.)
O030792
35. Salwińska Paulina Brak
S
O039650
36. Ścibior Oliwia Kj Biały Las
2006 (JM.)
O
37. Skowronek Nina Kj Biały Las
2007 (JM.)
O
38. Słowikowska Malwina KJ Picador
S
O003610
39. Sobkiewicz Aleksandra Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2001 (J.)
LZPZJ/1135/19
40. Stempniewicz Zofia LKJ Platan
2004 (JM.)
brak
41. Szafir Iwona Picador
S
Z002103
42. Szrajnert Kamil Kj Biały Las
2005 (JM.)
O
43. Szut Karolina KJ Picador Dziuplina
S
O025926
44. Szwed Ewa Olmet ost-sped
S
0002450
45. Taras Dorota KJ Platan Wrocław
S
O021621
46. Walasiak Patrycja Brak
2005 (JM.)
Brak
47. Wawrzyniak Kaja Kj Biały Las
2006 (JM.)
O
48. Wcisło Ida Kj Biały Las
2002 (J.)
O
49. Wedmańska Hanna LKS Stragona
2007 (JM.)
O052383
50. Werner Paulina Klub Jeździecki Stajnia Ozorowice
S
O013413
51. Wiraszka Jakub LKS Stragona Strzegom
2002 (J.)
O045579
52. Wiraszka Róża LKS Stragona Strzegom
2005 (JM.)
O045580
53. Worotnik Karolina Karkonoski KJ
2002 (J.)
O030595
54. Zabagło-Pawłowicz Natalia KJ Podkówka Team
2002 (J.)
O040829
55. Zgraja Patrycja Kj Biały Las
2005 (JM.)
O
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

33

ACHILLES SP POL 2003 Wałach siwa F: Rubin / Rabino
M: Amela / Malachit
O: Paweł Koszewicz
B: Konrad Jaskulski
K009725 POL009611185103
2.

45

ANDREADORIA SP POL 2001 Klacz gniada/168 F: O
M: O
O: Paulina Przybylska
B: O
O O
3.

41

AVENIDO WLKP POL 2011 Wałach gniada/167 F: Le Mistral
M: Avia
O: Katarzyna Mączyńska
B: Stanisław Leszczyński
K021386 616007610102811
4.

59

AVENTADOR-L Wielkopolska POL 2015 Ogier kara/166 F: Ron William
M: Alpina/ Ulco
O: Weronika Guszpil
B: Pol
K027409 616007670053415
5.

18

AZALIA MŁP POL 2010 Klacz gniada/160 F: Posejdon /
M: Allegra / Statut
O: Eżbieta Zabagło-Pawłowicz
B: Jędrejek Gustaw
K022476 616006580068911
6.

29

BACARDI Śląska POL 2007 Wałach gniada/168 F: Butanol
M: Karmela
O: Marek Łyczko
B: Elżbieta Łyczko
K016825
7.

61

BAKIER KUC POL 2007 Wałach kasztanowata/mk:147 F: Garnizon
M: Bajka
O: Paulina Werner
B: Anna Komoń
K025533 POL 013 60 01485 07
8.

39

BATUMI SP POL 2012 Klacz gniada/174 F: Corleone Z
M: Bakara
O: Malgorzata Choma
B: Malgorzata Choma
Brak 616 009 67 01063 12
9.

8

CHIKARA Deutsches Sportpferd POL 2013 Klacz ciemnogniada/170 F: Lahnstein
M: Corella
O: Henryk Podkówka
B: Ludwig Ebermann
K026481
10.

3

CON DIAMANTE HOL GER 2014 Wałach gniada/170 F: Con Shery
M: Wilma X / Canto
O: Elżbieta Zabagło Pawłowicz
B: Strehle Carsten/GER
brak DE42100521914
11.

26

COSTARICA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Etos
M: Crispa
O: Katarzyna Konarska
B: Zbigniew Kin
brak 009610085007
12.

38

COSTO - POL 2015 Wałach gniada/- F: -
M: -
O: -
B: -
brak --
13.

13

CZESTER WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Qulester
M: Czesna
O: Jacek Tokarski
B: Żaneta Przybył
K022234
14.

47

DAKOTA Tinker POL 2013 Klacz srokata/kuc:150 F: O
M: O
O: Przybylska
B: O
0 0
15.

27

DAVINCI MŁP POL 2005 Wałach kara/166 F: Veloce De Favi / Jouan De Frely
M: Dabora / Bonaparte
O: Róza Wiraszka
B: SK Ochaby
K010693 616006540070305
16.

55

DOMENA K SP POL 2011 Klacz siwa/181 F: Limit /
M: Dolata / Junus
O: Aneta Kalwara
B: Aneta Kalwara
K018494 616009670053411
17.

49

DUNAJ KUC POL 2008 Wałach gniada F: ,
M: ,
O: Biały Las
B: .
.
18.

23

DZIERLATKA SP POL 2002 Klacz gniada F: Azarro / Acord II
M: Działosza / Antrieb
O: Marcin Konarski
B: SK Jaroszówka Sp. z o. o.
K011255 616009670079302
19.

7

EQUERCUS SP POL 2003 Wałach siwa/172 F: Vector /
M: Etyka /
O: Natalia Maraszek
B: Janusz Krzysztof Kujawa
K008479
20.

9

EQUILE'S FREDERIK New Forest Pony NED 1997 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Offem Adonis
M: Heuvingshof Bonita
O: Paweł Lewkowicz
B: Holandia
K007147
21.

56

FINLANDIA WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Czumak
M: Fortuna
O: Małgorzata Choma
B: Justyna czwojda
Brak
22.

53

FINLAY Deutsches Sportpferd DEU 2014 Wałach ciemnogniada F: Fürstenstern
M: Isa
O: Doreen Lange
B: Frank Zeibig
none
23.

54

FIRST LIGHT Niem. Sport. GER 2005 Klacz kasztanowata F: Ra /
M: Feldlerche /
O: Doreen Lange
B: Frank Zeibig
brak DE487000348905
24.

16

FJORDVANGENS MICHIGAN DWB POL 2005 Wałach gniada/176 F: Milan /
M: Dodo / Dunphy
O: Marek Pawłowicz
B: Stutteri Fjordvang Tine and Henrik Bidstrup
K019674 208333DW0505368
25.

40

FURST QUATERBACK Deutsches Sportpferd GER 2013 Wałach ciemnogniada/169 F: Furst Wilhelm
M: Syska
O: Oliver Lange, Iwona Szafir
B: Ludwig Ebermann
brak DE 455-8700367
26.

1

GALLARDO Wielkopolska POL 2014 Wałach gniada/168 F: Quaterback
M: Gawęda
O: Ewa szwed
B: SK Dębno
K026318 616007610061314
27.

2

GAMA HIT WLKP POL 2012 Klacz gniada/164 F: Quaterback
M: Gwiazda Hit
O: Stadnina Koni Dębno Adam Lachera
B: Stadnina Koni Dębno Adam Lachera
K022087
28.

36

GARTON SP POL 2010 Ogier siwa/172 F: Voltaire /
M: Golanda / Able Albert
O: Maria Czuchryta
B: Maria Czuchryta
K018276 616009670088610
29.

10

GOLD QUATERBACK WLKP POL 2011 Ogier kasztanowata F: Quaterback
M: Gracja
O: Stadnina Koni Dębno
B: Stadnina Koni Dębno
K020435
30.

32

HANNAH Oldenburska GER 2011 Klacz kasztanowata F: Honeymoon
M: Grisella
O: Magdalena Fonfara
B: Magdalena Fonfara
K024609 DE433330606511
31.

44

HAPPY SP POL 2010 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Paulina Przybylska
B:
brak
32.

15

HILDA HF Haflinger POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: NN
M: NN
O: Natalia Gajda
B: NN
K025579 616999670204004
33.

57

JAK QUMBALL Szlachetna Półkrew POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Qumball
M: Jasawa
O: Paulina Salwińska
B: Wiesław Kryszyłowicz
K014536
34.

25

JASIEK Kuc Walijski POL 2006 Wałach gniada/kuc: F: Strayer Samson
M: Abberthome s Judith
O: Paweł Konarski
B: Zdzisław Śniegucki
brak
35.

30

JEGRA XX POL 2004 Klacz gniada F: Ray Of Light /
M: Jegrznia / Royal Court
O: Olga Mieszczak
B: SK Jaroszówka
K011451 POL040000003121
36.

48

JEŻYK HUCUL POL 2014 Wałach jelena/kuc:154 F: O
M: O
O: Przybylska
B: O
O O
37.

51

JUGA Małopolska POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Huzar
M: Julita
O: Julia Kornaszewska
B: SK Walewice
K024197
38.

50

JURTA WLKP DZA 2003 Klacz skarogniada/167 F: O
M: O
O: Przybylska
B: O
O 0
39.

37

KENZI - POL 2015 Klacz kara/- F: -
M: -
O: -
B: -
brak -
40.

60

KORAL Śląska POL 2011 Wałach ciemnogniada/175 F: Regal /
M: Kortina /
O: Dominika Kowalik
B: Krzysztof Młocek
brak
41.

62

KORSYKA SP POL 2008 Klacz gniada F: Seigon /
M: Karima / Ismael
O: Karolina Szut
B: Anna Miśkiewicz
K013898 POL009670080807
42.

24

KORUPCJA SP POL 2010 Klacz gniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Kofeina / Welstein
O:
B:
K018644 616009580652610
43.

35

LAMIA W SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/169 F: Alvarez 17 /
M: Lotty / Limes
O: Ewa Burnecka
B: Marek Rosiak
K018555 616005670028111
44.

63

LEXI Fryzyjska POL 2011 Klacz kara/167 F: Murk Fan'e Hearresy I
M: Anke Sietsk
O: Monika Drobyszewska
B: -
K026951 616014610032311
45.

20

LEXUS SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Iterb /
M: Leidi / Seigon
O: Dominika Mucha
B: Marian Żmuda
K024008 616009670107811
46.

11

LILA SP POL 2003 Klacz gniada/175 F: Lampas
M: NN
O: Iwona Bohdanowicz
B: Kazimierz Troska
K020620 POL009611025003
47.

34

MARK R. Fryzyjska POL 2012 Wałach kara/168 F: JERKE 434
M: NIENKE BIANCA H.
O: Ryszard Kohut
B: Marzena Rudnik
K026880 616004201204260
48.

5

MARRIE QUEEN P SP POL 2014 Klacz skarogniada/172 F: Ron William
M: Mojra
O: Marcin Worotnik
B: Bogdan Parkitny
K026175 K026175
49.

6

METRES I - P SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/170 F: Corleone Z/Coriall Z
M: Madera-P/Saracen
O: Marcin Worotnik
B: Bogdan Parkitny
K019203 POL009670052609
50.

14

MILENIUM Wielkopolska POL 25.05.2010 Wałach ciemnogniada/172 F: Azer
M: Markiza
O: Agata Okorowska
B: Andrzej Sobczak
Brak 616007610128510
51.

21

NOBODY IS PERFEKT Hanowerska POL 2009 Wałach gniada/168 F: Now or Never M
M: Quinta
O: Aleksandra Sobkiewicz
B: Marlien und Dirk Visscher
K023360 DE431319108309
52.

17

NOMEY SP POL 2005 Wałach siwa/166 F: Correro
M: Niagara po Eufrat
O: Natalia Zabagło Pawłowicz
B: Anna Modelewska
2738 6160096800396
53.

31

OXFORD Szlachetna Półkrew POL 2015 Wałach ciemnogniada/165 F: Olympic Star
M: Olimpia
O: Elżbieta Łyczko
B: Elżbieta Łyczko
K027365 Brak
54.

19

PEGAZ TRK POL 2012 Wałach kasztanowata/162 F: Cedrus /
M: Perełka / Esauł
O: Elżbieta Zabagło-Pawłowicz
B: Jerzy Kotarski
brak 73201005812
55.

12

PREDAZZO SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Alvarez 17 /
M: Pensacola / O'Key
O: Izabela Swornowska
B: Monika Szczepaniak
K018502 616009670025210
56.

52

QUINIO WESTF GER 2006 Wałach kasztanowata F: Qusander /
M: Phantastica /
O: Urszula Praska
B: Georg Gronebaum
brak
57.

22

RAPSODIA Desches Sportpferd POL 2013 Klacz ciemnogniada/167 F: Lahnstein
M: Rosa Pikolo
O: Henryk Podkówka
B: Henryk Pokówka
brak DE 455-8783132-13
58.

43

SAMSON SP POL 2010 Wałach skarogniada/160 F: Le Duc
M: Saluta I
O: Aleksandra Konarska
B: Tomasz Kret
K021263 616009670106710
59.

28

SARUMAN GT OLD GER 2008 Wałach kara/173 F: Swarovski
M: DE 431311612403
O: Wojciech Jatkowski
B: Ramona Rohlmann
brak DE 433331577308
60.

42

TALENT SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/163 F: CORLEONE Z
M: TOŚKA
O: Aleksandra Kosiorowska
B: Stajnia Jaroszówka
K023284 616009670098813
61.

46

TISSI KUC POL 2000 Klacz siwa F: Aktion L
M: TINCA
O: Paulina Przybylska
B: Dahlke Antoni
brak
62.

58

TOP PLEASURE K SP POL 2015 Wałach gniada/179 F: LANVESTER HOL.
M: T-NORMANDIA SP
O: ANETA KALWARA
B: ANETA KALWARA
K026788 616009670054515
63.

4

WELT CONTENDOR SP POL 2010 Wałach skarogniada/168 F: Contendor
M: Wiktoria
O: Marta Lis
B: Małgorzata Morsztyn
K017454 616098200064478
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bohdanowicz Iwona
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
LILA (11)
2019-05-01
2019-05-02
2019-05-03
Brodziak Małgorzata
KJ Picador Dziuplina
GARTON (36)
2019-05-01
2019-05-02
2019-05-03
KENZI (37)
2019-05-01
2019-05-02
2019-05-03
COSTO (38)
2019-05-01
2019-05-02
2019-05-03
Burnecka Ewa
KJ PICADOR
LAMIA W (35)
2019-05-01
2019-05-02
2019-05-03
Choma Malgorzata
Kkj
BATUMI (39)
2019-05-01
2019-05-02
2019-05-03
2019-05-01
2019-05-02
2019-05-03
Ćwioro Anna
Klub Jeździecki Podkówka Team
2019-05-01
2019-05-02
2019-05-03
Drobyszewska Monika
KJ Picador
LEXI (63)
2019-05-01
2019-05-02
2019-05-03
Dyko Martyna
Kj Biały Las
2019-05-01
Fonfara Magdalena
Atena Ostrzeszów
HANNAH (32)
2019-05-01
2019-05-01
Gajda Natalia
Karkonoski Klub Jeździecki
2019-05-01
2019-05-02
2019-05-03
Gos Ewelina
Stadnina Koni Dębno
2019-05-01
2019-05-02
2019-05-03
Guszpil Weronika
KJ Jaroszówka
2019-05-01
Jadczak Julia
Kj Biały Las
HAPPY (44)
2019-05-01
Jatkowska Karolina
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2019-05-02
2019-05-03
Kalińska Aleksandra
Sudecki LKS Książ
PEGAZ (19)
2019-05-01
2019-05-02
2019-05-03
Kalwara Aneta
BPK
2019-05-02
2019-05-01
2019-05-01
2019-05-03
2019-05-03
Konarska Krystyna
LKS Stragona Strzegom
JASIEK (25)
2019-05-01
2019-05-01
2019-05-02
2019-05-02
2019-05-03
2019-05-03
SAMSON (43)
2019-05-01
2019-05-01
2019-05-02
2019-05-02
2019-05-03
2019-05-03
Kosiorowska Aleksandra
KLUB JEŹDZIECKI BIAŁY LAS STAJNIA PRZYBYLSCY
TALENT (42)
2019-05-01
2019-05-01
2019-05-02
2019-05-02
2019-05-03
2019-05-03
Koszewicz Zofia
KJ PICADOR
2019-05-01
2019-05-02
2019-05-03
Kowalik Dominika
Klub Jeździecki Jaroszówka
KORAL (60)
2019-05-01
2019-05-01
Krzywda Maria
LKS Stragona
2019-05-01
2019-05-01
2019-05-02
2019-05-02
2019-05-03
2019-05-03
Kwintal Maria
Kj Biały Las
JURTA (50)
2019-05-01
Lange Doreen
RV Spreeblick E. V.
FINLAY (53)
2019-05-01
2019-05-01
2019-05-02
2019-05-02
2019-05-03
2019-05-03
2019-05-01
2019-05-02
2019-05-03
Lewkowicz Sara
Stadnina Koni Dębno
2019-05-01
2019-05-02
2019-05-03
Lis Marta
Olmet-OstSped
2019-05-01
2019-05-02
2019-05-03
Mączyńska Dominika
LKS Stragona
AVENIDO (41)
2019-05-01
2019-05-02
2019-05-03
Maraszek Natalia
JKS Moskit Kalisz
2019-05-01
2019-05-02
2019-05-03
Marczak Nikola
LKJ LEWADA
2019-05-01
2019-05-02
Mieszczak Olga
KJ Michałów
BACARDI (29)
2019-05-01
2019-05-02
2019-05-03
OXFORD (31)
2019-05-01
2019-05-02
2019-05-03
Mikiewicz Martyna
Stadnina Koni Dębno
2019-05-01
2019-05-01
2019-05-02
2019-05-02
2019-05-03
2019-05-03
Mucha Dominika
KJ Stajnia Ozorowice
LEXUS (20)
2019-05-01
2019-05-02
2019-05-03
Pawłowicz Marek
KJ Podkówka Team
2019-05-01
2019-05-02
2019-05-03
2019-05-01
2019-05-02
2019-05-03
Pijanowska Olimpia
Kj Biały Las
HAPPY (44)
2019-05-01
Praska Urszula
bpk
QUINIO (52)
2019-05-01
2019-05-02
2019-05-03
Rogoża Klaudia
LKS Stragona Strzegom
JUGA (51)
2019-05-01
2019-05-02
2019-05-03
Salwińska Paulina
Brak
2019-05-01
2019-05-02
2019-05-03
Ścibior Oliwia
Kj Biały Las
JEŻYK (48)
2019-05-01
Skowronek Nina
Kj Biały Las
TISSI (46)
2019-05-01
Słowikowska Malwina
KJ Picador
MARK R. (34)
2019-05-01
2019-05-01
2019-05-02
2019-05-02
2019-05-03
2019-05-03
Sobkiewicz Aleksandra
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2019-05-01
2019-05-02
2019-05-03
Stempniewicz Zofia
LKJ Platan
2019-05-01
2019-05-02
2019-05-03
Szafir Iwona
Picador
2019-05-01
2019-05-02
Szrajnert Kamil
Kj Biały Las
DAKOTA (47)
2019-05-01
Szut Karolina
KJ Picador Dziuplina
KORSYKA (62)
2019-05-01
Szwed Ewa
Olmet ost-sped
2019-05-01
2019-05-02
2019-05-03
Taras Dorota
KJ Platan Wrocław
2019-05-01
2019-05-02
2019-05-03
2019-05-01
2019-05-02
2019-05-03
CZESTER (13)
2019-05-01
2019-05-02
2019-05-03
Walasiak Patrycja
Brak
JEGRA (30)
2019-05-01
2019-05-02
2019-05-03
Wawrzyniak Kaja
Kj Biały Las
DUNAJ (49)
2019-05-01
Wcisło Ida
Kj Biały Las
DUNAJ (49)
2019-05-01
Wedmańska Hanna
LKS Stragona
2019-05-01
2019-05-01
2019-05-02
2019-05-02
2019-05-03
2019-05-03
Werner Paulina
Klub Jeździecki Stajnia Ozorowice
BAKIER (61)
2019-05-01
2019-05-01
Wiraszka Jakub
LKS Stragona Strzegom
DAVINCI (27)
2019-05-01
2019-05-01
2019-05-02
2019-05-02
2019-05-03
2019-05-03
Wiraszka Róża
LKS Stragona Strzegom
2019-05-01
2019-05-01
2019-05-02
2019-05-02
2019-05-03
2019-05-03
Worotnik Karolina
Karkonoski KJ
2019-05-01
2019-05-02
2019-05-03
2019-05-01
2019-05-02
2019-05-03
Zabagło-Pawłowicz Natalia
KJ Podkówka Team
NOMEY (17)
2019-05-01
2019-05-02
2019-05-03
AZALIA (18)
2019-05-01
Zgraja Patrycja
Kj Biały Las
JEŻYK (48)
2019-05-01

Number of Riders: 55

Number of Horses: 63

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-072018-1, APC)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl