Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT-A Biały Las
Wierzbna, 29-30.09.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
54 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 21:42:20
2018-09-25 18:28:21
Marek Pawłowicz FJORDVANGENS MICHIGAN
  • 1x 6/C-1/Zawody Regionalne
  • 1x 13/C-3/Zawody Regionalne
52 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 14:19:11
2018-09-25 12:57:39
Ewa Niestrawska ORAWA
  • 1x 6/C-1/Zawody Regionalne
51 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 12:55:00
2018-09-25 12:54:25
Kinga Kozber IMBIR
  • 1x 3/L-1/Zawody Regionalne
50 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 12:54:58
2018-09-25 12:53:42
Dominika Kędzia LESOTHO
  • 1x 4/P-2/Zawody Regionalne
49 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 12:54:57
2018-09-25 12:17:43
Aneta Kalwara DOMENA K
  • 1x 5/N-5/Zawody Regionalne
  • 1x 6/C-1/Zawody Regionalne
  • 1x 12/N-6/Zawody Regionalne
  • 1x 13/C-3/Zawody Regionalne
  • 1x 17//KLASYFIKACJA RUNDY N ZR o nagrodę Firmy Equisystem podłoża jeździeckie
  • 1x 18//KLASYFIKACJA RUNDY C ZR o nagrodę Starostwo Powiatowe Świdnica
48 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 12:54:54
2018-09-25 09:52:07
Julia Marcinowska REVLON
  • 1x 11/P-3/Zawody Regionalne
47 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 14:35:27
2018-09-24 22:06:13
Jadwiga Lester CHOU-CHOU
  • 1x 6/C-1/Zawody Regionalne
  • 1x 13/C-3/Zawody Regionalne
  • 1x 18//KLASYFIKACJA RUNDY C ZR o nagrodę Starostwo Powiatowe Świdnica
46 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 12:54:48
2018-09-24 21:55:03
Katarzyna Olkuska ZAIRA
  • 1x 4/P-2/Zawody Regionalne
  • 1x 11/P-3/Zawody Regionalne
  • 1x 16//KLASYFIKACJA RUNDY P ZR
45 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 21:42:18
2018-09-24 20:42:11
Kinga Paszkiewicz AMIR
  • 1x 5/N-5/Zawody Regionalne
44 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 12:54:41
2018-09-24 20:31:26
Kinga Paszkiewicz RANDA
  • 1x 1/L-1/Zawody Towarzyskie
43 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 12:54:39
2018-09-24 19:25:49
Agata Miłowska MAXIMUS
  • 2x 10/L-3/Zawody Regionalne
42 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 14:35:24
2018-09-23 23:01:30
Liwia Misztal TEJSI
  • 1x 6/C-1/Zawody Regionalne
  • 1x 12/N-6/Zawody Regionalne
41 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 14:35:22
2018-09-23 23:00:37
Maja Gugała SAFIRA
  • 1x 5/N-5/Zawody Regionalne
  • 1x 12/N-6/Zawody Regionalne
40 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 11:17:19
2018-09-23 21:08:41
Martyna Kucharska ASCAN
  • 1x 5/N-5/Zawody Regionalne
39 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 14:35:19
2018-09-23 14:48:44
Ewa Szwed GALLARDO
  • 1x 3/L-1/Zawody Regionalne
  • 1x 4/P-2/Zawody Regionalne
  • 1x 10/L-3/Zawody Regionalne
  • 1x 11/P-3/Zawody Regionalne
  • 1x 15//KLASYFIKACJA RUNDY L ZR
  • 1x 16//KLASYFIKACJA RUNDY P ZR
38 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 11:17:16
2018-09-23 12:50:06
Weronika Guszpil TWIST
  • 1x 3/L-1/Zawody Regionalne
37 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 11:17:15
2018-09-23 12:49:44
Weronika Guszpil NOBODY'S PERFEKT
  • 1x 4/P-2/Zawody Regionalne
36 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 14:58:10
2018-09-22 12:49:31
Aleksandra Kosiorowska TALENT
  • 1x 2/P-2/Zawody Towarzyskie
  • 1x 3/L-1/Zawody Regionalne
  • 1x 8/L-3/Zawody Towarzyskie
  • 1x 10/L-3/Zawody Regionalne
35 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 11:17:11
2018-09-22 12:48:33
Zuzanna Antoniak CENTILLE S
  • 1x 3/L-1/Zawody Regionalne
  • 1x 10/L-3/Zawody Regionalne
34 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 11:17:10
2018-09-22 12:47:46
Paulina Lenkiewicz ZIDAN
  • 1x 5/N-5/Zawody Regionalne
  • 1x 12/N-6/Zawody Regionalne
33 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 11:17:08
2018-09-22 12:47:09
Julia Antoniak DUNAJ
  • 1x 1/L-1/Zawody Towarzyskie
32 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 11:17:06
2018-09-21 22:09:44
Julia Ogrodnik PENTAGON
  • 1x 8/L-3/Zawody Towarzyskie
  • 1x 9/P-3 (kat.KUCE)/Zawody Towarzyskie
31 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 11:17:04
2018-09-21 16:34:00
Monika Woźniak MEBOR
  • 1x 1/L-1/Zawody Towarzyskie
  • 1x 8/L-3/Zawody Towarzyskie
30 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 11:17:03
2018-09-21 16:23:31
Anna Ćwioro RAPSODIA
  • 1x 1/L-1/Zawody Towarzyskie
  • 1x 8/L-3/Zawody Towarzyskie
29 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 11:17:01
2018-09-20 09:35:53
Dorota Jerczyńska GWIAZDA
  • 1x 4/P-2/Zawody Regionalne
  • 1x 5/N-5/Zawody Regionalne
  • 1x 11/P-3/Zawody Regionalne
  • 1x 12/N-6/Zawody Regionalne
28 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 11:16:59
2018-09-19 20:50:24
Marta Lis PANCHO JCV
  • 1x 5/N-5/Zawody Regionalne
  • 1x 12/N-6/Zawody Regionalne
  • 1x 17//KLASYFIKACJA RUNDY N ZR o nagrodę Firmy Equisystem podłoża jeździeckie
27 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 14:35:14
2018-09-19 14:15:57
Dominika Rękas KORNELIUSZ
  • 1x 1/L-1/Zawody Towarzyskie
26 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 21:09:26
2018-09-18 15:01:10
Kornelia Migdalska MAŁA FABIA
  • 1x 1/L-1/Zawody Towarzyskie
  • 1x 8/L-3/Zawody Towarzyskie
25 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 14:35:12
2018-09-17 22:39:42
Nikola Marczak CHIKARA
  • 1x 3/L-1/Zawody Regionalne
  • 1x 10/L-3/Zawody Regionalne
  • 1x 15//KLASYFIKACJA RUNDY L ZR
24 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 14:34:04
2018-09-17 22:24:24
Dorota Taras CZESTER
  • 1x 1/L-1/Zawody Towarzyskie
  • 1x 8/L-3/Zawody Towarzyskie
23 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 14:34:03
2018-09-17 21:56:40
Dorota Taras PREDAZZO
  • 1x 5/N-5/Zawody Regionalne
  • 1x 12/N-6/Zawody Regionalne
22 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 12:44:22
2018-09-17 19:14:56
Aleksander Capaja X
  • 1x 1/L-1/Zawody Towarzyskie
  • 1x 8/L-3/Zawody Towarzyskie
21 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 14:32:14
2018-09-17 11:13:18
Eliza Mucha WIDZEW
  • 1x 3/L-1/Zawody Regionalne
  • 1x 9/P-3 (kat.KUCE)/Zawody Towarzyskie
  • 1x 10/L-3/Zawody Regionalne
20 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 14:33:07
2018-09-16 22:04:45
Patrycja Walasiak JEGRA
  • 1x 1/L-1/Zawody Towarzyskie
  • 1x 8/L-3/Zawody Towarzyskie
18 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 14:34:10
2018-09-16 10:50:13
Magdalena Pachołek GENIE KN
  • 1x 6/C-1/Zawody Regionalne
  • 1x 13/C-3/Zawody Regionalne
  • 1x 18//KLASYFIKACJA RUNDY C ZR o nagrodę Starostwo Powiatowe Świdnica
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 14:32:12
2018-09-15 22:09:25
Dominika Mucha LEXUS
  • 1x 5/N-5/Zawody Regionalne
  • 1x 12/N-6/Zawody Regionalne
  • 1x 17//KLASYFIKACJA RUNDY N ZR o nagrodę Firmy Equisystem podłoża jeździeckie
16 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 14:33:17
2018-09-15 15:10:28
Hanna Matusiakiewicz QUALITY FANTASTIC
  • 1x 4/P-2/Zawody Regionalne
  • 1x 11/P-3/Zawody Regionalne
15 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 14:33:31
2018-09-13 17:24:04
Karzyna Waligórska ASUAN
  • 1x 6/C-1/Zawody Regionalne
  • 1x 7/CC-2/Zawody Regionalne
  • 1x 13/C-3/Zawody Regionalne
  • 1x 14/CC-3/Zawody Regionalne
14 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 14:35:07
2018-09-11 22:08:54
Katarzyna Wielgos ENDON
  • 1x 1/L-1/Zawody Towarzyskie
  • 1x 8/L-3/Zawody Towarzyskie
13 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 11:16:20
2018-09-10 22:23:14
Julia Kruk GUMIŚ
  • 1x 2/P-2/Zawody Towarzyskie
12 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 14:33:39
2018-09-10 14:39:59
Olga Mieszczak DAISY
  • 1x 6/C-1/Zawody Regionalne
  • 1x 13/C-3/Zawody Regionalne
  • 1x 18//KLASYFIKACJA RUNDY C ZR o nagrodę Starostwo Powiatowe Świdnica
11 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 14:33:38
2018-09-10 14:38:45
Olga Mieszczak BACARDI
  • 1x 6/C-1/Zawody Regionalne
  • 1x 13/C-3/Zawody Regionalne
  • 1x 18//KLASYFIKACJA RUNDY C ZR o nagrodę Starostwo Powiatowe Świdnica
10 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 17:19:11
2018-09-10 09:40:27
Paulina Werner BAKIER
  • 1x 3/L-1/Zawody Regionalne
  • 1x 4/P-2/Zawody Regionalne
9 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 12:40:56
2018-09-09 20:46:55
Agnieszka Gudzowska PIARG TABUN
  • 1x 1/L-1/Zawody Towarzyskie
  • 1x 8/L-3/Zawody Towarzyskie
8 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 14:33:46
2018-09-07 20:38:08
Julia Jelonek POLLY
  • 1x 1/L-1/Zawody Towarzyskie
  • 1x 8/L-3/Zawody Towarzyskie
7 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 14:31:55
2018-09-07 19:39:15
Iwona Bohdanowicz LILA
  • 1x 7/CC-2/Zawody Regionalne
  • 1x 14/CC-3/Zawody Regionalne
  • 1x 19//KLASYFIKACJA RUNDY CC ZR o nagrodę Kamy Karst
6 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 12:40:45
2018-09-07 08:30:52
Doreen Lange FIRST LIGHT
  • 1x 7/CC-2/Zawody Regionalne
  • 1x 14/CC-3/Zawody Regionalne
  • 1x 19//KLASYFIKACJA RUNDY CC ZR o nagrodę Kamy Karst
5 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 14:33:54
2018-09-07 08:11:41
Agata Gałęziowska-Kalukin ŁOSKOT
  • 1x 4/P-2/Zawody Regionalne
  • 1x 11/P-3/Zawody Regionalne
4 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 14:31:31
2018-09-06 21:27:19
Martyna Sara Górska SAMIRO 35
  • 1x 4/P-2/Zawody Regionalne
  • 1x 11/P-3/Zawody Regionalne
  • 1x 16//KLASYFIKACJA RUNDY P ZR
3 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 14:45:44
2018-09-06 21:13:31
Izabela Dyrek- Matuszewska TAILORMADE LOBSTER
  • 1x 6/C-1/Zawody Regionalne
  • 1x 13/C-3/Zawody Regionalne
2 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 12:40:45
2018-09-06 20:43:11
Joanna Przywara PASSOA
  • 1x 1/L-1/Zawody Towarzyskie
  • 1x 8/L-3/Zawody Towarzyskie
1 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 12:40:40
2018-09-06 20:19:00
Karolina Laszczyńska JUPITER
  • 1x 1/L-1/Zawody Towarzyskie
  • 1x 8/L-3/Zawody Towarzyskie
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antoniak Julia KJ Biały Las Przybylscy
2001 (J.)
O025150
2. Antoniak Zuzanna KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2001 (J.)
O024301
3. Bohdanowicz Iwona Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
S
O011381
4. Capaja Aleksander Ośrodek Jeździecki Dubelbar Zdroój
2005 (JM.)
Brak
5. Ćwioro Anna Klub Jeździecki Podkówka Team
1997 (MJ.)
brak
6. Dyko Martyna Stajnia Przybylscy Biały Las
7. Dyrek- Matuszewska Izabela Karkonoski KJ
S
O003374
8. Gałęziowska-Kalukin Agata Jeździeckie Towarzystwo Sportowe Stanica
S
brak
9. Górska Martyna Sara Karkonoski Klub Jeździecki
1999 (MJ.)
Brak
10. Gudzowska Agnieszka Ośrodek Jeździecki Dubelbar Zdrój
2004 (JM.)
brak
11. Gugała Maja Sudecki LKS Książ
2003 (JM.)
O036882
12. Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
2016 (Mł.)
O024189
13. Jadczak Julia Stajnia Przybylscy Biały Las
14. Jarkowiec Katarzyna
15. Jelonek Julia bpk
2002 (J.)
brak
16. Jerczyńska Dorota LKJ Platan Wrocław
S
O007393
17. Kalwara Aneta BPK
S
O002692
18. Kosiorowska Aleksandra KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
S
O013673
19. Kruk Julia OJ Dubelbar Zdrój
2004 (JM.)
brak
20. Krzemińska Aleksandra Stajnia Przybylscy Biały Las
21. Kucharska Martyna KJ Jaroszówka
2002 (J.)
O026512
22. Kwintal Marysia Stajnia Przybylscy Biały Las
23. Lange Doreen RV Spreeblick E. V.
S
brak
24. Laszczyńska Karolina OJ Dubelbar Zdrój
2004 (JM.)
brak
25. Lenkiewicz Paulina KJ Bialy Las Stajnia Przybylscy
2001 (J.)
O033284
26. Lester Jadwiga KJ Jeziorki-Osieczna
1997 (MJ.)
O020567
27. Lis Marta Olmet-OstSped
S
O001795
28. Marcinowska Julia Bez przynależności
2000 (J.)
0040635
29. Marczak Nikola LKJ LEWADA
1997 (MJ.)
O009898
30. Matusiakiewicz Hanna KJ Stajnia Ozorowice
2001 (J.)
O037765
31. Mieszczak Olga KJ Michałów
S
O014233
32. Migdalska Kornelia OJ Dubelbar Zdrój Paulina Paszkiewicz-Kupiec
2005 (JM.)
brak
33. Miłkowska Łucja Stajnia Przybylscy Biały Las
34. Miłowska Agata BEZ PRZYNALEŻNOŚCI
2007 (Mł.)
0047923
35. Misztal Liwia Sudecki LKS Książ
2001 (J.)
O028053
36. Mróz Nikola Stajnia Przybylscy Biały Las
37. Mucha Dominika KJ Stajnia Ozorowice
S
O012881
38. Mucha Eliza bpk
S
brak
39. Olkuska Katarzyna Karkonoski Klub Jeździecki
S
jeszcze czekam na numer
40. Pachołek Magdalena Klub Jeździecki Stajnia Ozorowice
S
O005410
41. Pajchrowska Anna Stajnia Przybylscy Biały Las
42. Papadaki Weronika Stajnia Przybylscy Biały Las
43. Paszkiewicz Kinga KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2000 (J.)
O026060
44. Pawłowicz Marek Team Podkówka
S
000484
45. Pijanowska Olimpia Stajnia Przybylscy Biały Las
46. Przywara Joanna Ośrodek Jeździecki Dubelbar Zdrój
2002 (J.)
brak
47. Rękas Dominika O.J Dubelbar Zdrój
2007 (Mł.)
Brak
48. Rosa Julia Stajnia Przybylscy Biały Las
49. Ścibior Oliwia Stajnia Przybylscy Biały Las
50. Ślósarz Oliwia Stajnia Przybylscy Biały Las
51. Szwed Ewa Olmet ost-sped
S
0002450
52. Taras Dorota KJ Platan Wrocław
S
O021621
53. Walasiak Patrycja Brak
2005 (JM.)
Brak
54. Werner Paulina Klub Jeździecki Stajnia Ozorowice
S
O013413
55. Wielgos Katarzyna OJ Dubelbar Zdrój
2002 (J.)
brak
56. Woźniak Monika bez przynależności klubowej
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

14

AMIR Małopolska POL 2007 Wałach siwa/mk:157cm F: Hebab
M: Askania
O: Paulina Kupiec
B: hodowca
brak
2.

41

ASCAN MŁP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Dounba / Kaldoun
M: Astella / Veritas 6 (Quidam D'Or)
O: Artur Społowicz
B: SK Janów
K015251 616006580658309
3.

26

AURA POL 0000 Klacz F:
M:
O:
B:
Brak
4.

19

BACARDI Śląska POL 2007 Wałach gniada/168 F: Butanol
M: Karmela
O: Marek Łyczko
B: Elżbieta Łyczko
K016825
5.

18

BAKIER KUC POL 2007 Wałach kasztanowata/mk:147 F: Garnizon
M: Bajka
O: Paulina Werner
B: Anna Komoń
K025533 POL 013 60 01485 07
6.

37

CENTILLE S SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: Leoville
M: centina s
O: Mateusz Swiszcz
B: Szurik Stanislaw
brak
7.

12

CHIKARA Deutsches Sportpfer GER 2013 Klacz ciemnogniada F: Lahnstein
M: Corella
O: Henryk Podkówka
B: Ludwig Ebermann
nr licencji 4757/18.
8.

47

CHOU-CHOU Typ Szlachetny POL 2010 Wałach siwa F: NN
M: NN
O: Jadwiga Lester
B: Joanna Szweda
K023188
9.

11

CZESTER WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Qulester
M: Czesna
O: Jacek Tokarski
B: Żaneta Przybył
K022234
10.

20

DAISY Szlachetna Półkrew POL 2005 Klacz kasztanowata F: Veracruz
M: Dafne
O: Elżbieta Łyczko
B: brak
K011758
11.

55

DIANA (kuc) Klacz /Kuc F:
M:
O:
B:
12.

49

DOMENA K SP POL 2011 Klacz siwa/181 F: Limit /
M: Dolata / Junus
O: Aneta Kalwara
B: Aneta Kalwara
K018494 616009670053411
13.

35

DUNAJ (kuc) POL 2008 Wałach gniada F: ,
M: ,
O: Biały Las
B: .
.
14.

9

ENDON Czysta Krew Arabska POL 2007 Wałach gniada/mk:150cm F: Don Carlos
M: Entebe
O: Paulina Kupiec
B: Tomasz Ochaba
Klub Jeździecki Dubelbar Zdrój
15.

16

FIRST LIGHT Niem. Sport. GER 2005 Klacz kasztanowata F: Ra /
M: Feldlerche /
O: Doreen Lange
B: Frank Zeibig
brak DE487000348905
16.

53

FJORDVANGENS MICHIGAN DWB DEN 2005 Wałach gniada/170 F: Milan
M: Dodo xx po Dunphy
O: Marek Pawłowicz
B: Stutteri Fjordvang v/Tine Bidstrup
K019674
17.

40

GALLARDO Wielkopolska POL 2014 Wałach gniada/168 F: Quaterback
M: Gawęda
O: Ewa szwed
B: SK Dębno
K026318 616007610061314
18.

10

GENIE KN KWPN POL 2011 Wałach gniada F: Charmeur
M: Wiana's Sjaan KN / Krack C
O: Magdalena Pachołek
B: M.A.G Van Der Knaap
K024488
19.

8

GUMIŚ Hucuł POL 2006 Wałach gniada/kuc: F: nn / nn
M: Hułana / nn
O: OJ Dubelbar
B:
brak
20.

31

GWIAZDA Fryzyjska POL 2010 Klacz kara/164 F: Hinke Fan De Ketting
M: Joukte T.
O: Lex Perfecta Sp.z o.o.
B: Leszek Wieczorek
2565/18 616004201005295
21.

24

JEGRA XX POL 2004 Klacz gniada F: Ray Of Light /
M: Jegrznia / Royal Court
O: Olga Mieszczak
B: SK Jaroszówka
K011451 POL040000003121
22.

57

JOHNY (kuc) /Kuc F:
M:
O:
B:
23.

61

JOWITA F:
M:
O:
B:
24.

1

JUPITER MŁP POL 2006 Wałach siwa/167 F: Diafon /
M: Jacha /
O: Paulina Kupiec-Paszkiewicz
B:
brak
25.

60

JURTA F:
M:
O:
B:
26.

58

KEKS /Kuc F:
M:
O:
B:
27.

29

KORNELIUSZ KUC POL 2007 Wałach dereszowata/kuc: F: A
M: B
O: Paulina Kupiec
B: Paulina Kupiec
brak
28.

63

KWARTERLINE F:
M:
O:
B:
29.

23

LEXUS SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Iterb /
M: Leidi / Seigon
O: Dominika Mucha
B: Marian Żmuda
K024008 616009670107811
30.

6

LILA SP POL 2003 Klacz gniada/175 F: Lampas
M: NN
O: Iwona Bohdanowicz
B: Kazimierz Troska
K020620 POL009611025003
31.

5

ŁOSKOT Małopolska POL 1998 Wałach ciemnogniada F: Judym
M: Łania
O: Agata Gałęziowska-Kalukin
B: Katarzyna Barańska-Hrynczuk
brak
32.

28

MAŁA FABIA MŁP POL 2008 Klacz gniada F: Bromir
M: Mała Fantazja
O: Wojciech Jatkowski
B: Andrzej Nidziński
K024217 POL006570221808
33.

44

MAXIMUS Wielkopolska POL 2009 Wałach gniada F: LIMIT
M: MISS MALINA
O: Dorota Miłowska
B: Andrzej Potaczek
K021801
34.

33

MEBOR Wielkopolska POL 2011 Wałach gniada F: Klakier
M: Medea
O: Sławomir Woźniak
B: Jan Gawron
brak 616 007 61 02197 10
35.

38

NOBODY'S PERFEKT HAN GER 2009 Wałach gniada F: Now Or Never M /
M: Quinta / Quidam's Rubin
O: Wiesław Apanasewicz
B:
K023360 DE431319108309
36.

30

PANCHO JCV Andaluzyjska ESP 2009 Wałach siwa/162 F: Burlon XXIX
M: Canela CV
O: Lis Marta
B: Jose Maria Crespo Varela
K026505 724015090241598
37.

2

PASSOA HUC POL 2006 Klacz gniada/kuc: F: Nektar /
M: Pepsi /
O: Jerzy Gawin
B: Ryszard Krupnik
brak POL012570036506
38.

7

PIARG TABUN Hucuł POL 2006 Wałach srokata/kuc:138 F: Jasmon
M: Pogoda
O: Jerzy Gawin
B: Myśliński Stanisław
Brak POL012630128006
39.

17

POLLY SP POL 2006 Klacz gniada F: Caretino K
M: Pamela
O: Zdzisław Kowalski
B: Marek Twardak
brak
40.

27

PREDAZZO SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Alvarez 17 /
M: Pensacola / O'Key
O: Izabela Swornowska
B: Monika Szczepaniak
K018502 616009670025210
41.

22

QUALITY FANTASTIC Westfal POL 2007 Klacz inna/163 F: Quality / Quinar
M: Chiara / Calido
O: Monika Kertyńska
B: Werner Gehring
K020984 441410993007
42.

45

RANDA WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada/165 F: Castilio /
M: Róża /
O: Paulina Kupiec
B: Zimoch Anna
brak
43.

32

RAPSODIA Desches Sportpferd POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Lahnstein
M: Rosa Pikolo
O: Henryk Podkówka
B: Henryk Pokówka
brak DE 455-8783132-13
44.

48

REVLON Cybsy Cob GBR 2012 Ogier srokata/kuc: F: ZAC GYBSY BOY
M: GOOD DOLLY?BLACK
O: Katarzyna Słupska
B: brak
PZJK)24337 8260730012168835
45.

42

SAFIRA TS POL 2012 Klacz kara F: Bertil Fan D'Ald Loop / Jerke 434
M: Szada / nn
O: Robert Gugała
B: Robert Gugała
K021283 616999610139112
46.

4

SAMIRO 35 HAN GER 2006 Wałach ciemnogniada F: Samarant / Sandro Hit
M: Donna Eleska / De Niro
O: Jarosław Skrzyczyński
B: Niemcy
K017965 DE431310653406
47.

3

TAILORMADE LOBSTER OLD GER 2008 Wałach kasztanowata F: Landor S / Landadel
M: Sandra / Silvio I
O: Jarosław Skrzyczyński
B:
K023981 DE418180060708
48.

13

TALENT SP POL 2013 Wałach gniada F: Corleone Z /
M: Tośka / Exaltation
O: Aleksandra Kosiorowska
B: SK Jaroszówka
K023284 616009670098813
49.

43

TEJSI Śląska POL 2010 Klacz gniada F: Boneto / Evento
M: Taisa / Nomen
O: Jolanta Styrna
B: Jarosław Święcicki
K020158 616008670011510
50.

39

TWIST SP POL 2014 Wałach siwa F: Lotos /
M: T - Normandia / Wiliam
O: Weronika Guszpil
B: Aneta Kalwara
K024686 616009670020214
51.

25

WIDZEW Konik Polski POL 2011 Wałach inna/kuc: F: Duo /
M: Wika /
O: Dominika Mucha
B: Monika Kowalska-Góralska
brak
52.

46

ZAIRA Niemiecki Koń Sportowy POL 2009 Klacz gniada F: Linton
M: Zeline
O: Katarzyna Olkuska
B: Gestüt Böhmenhof Jörg Wollenhaupt
4276/17 DE 455-6700602-09
53.

62

ZEFIR F:
M:
O:
B:
54.

36

ZIDAN SP POL 2008 Wałach gniada F: Zhin Zhin /
M: Caserta / Cassini I
O: Mariusz Lenkiewicz
B: Maciej Bukowiec
K016746 616999570332608
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antoniak Zuzanna
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2018-09-29
4
2018-09-30
4
2018-09-30
Bohdanowicz Iwona
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
LILA (6)
2018-09-29
2
2018-09-30
2
2018-09-30
Capaja Aleksander
Ośrodek Jeździecki Dubelbar Zdroój
AURA (26)
2018-09-29
3
2018-09-30
3
2018-09-30
Ćwioro Anna
Klub Jeździecki Podkówka Team
2018-09-29
3
2018-09-30
2
2018-09-30
Dyko Martyna
Stajnia Przybylscy Biały Las
JOWITA (61)
2018-09-29
8
2018-09-30
Dyrek- Matuszewska Izabela
Karkonoski KJ
2018-09-29
1
2018-09-30
1
2018-09-30
Gałęziowska-Kalukin Agata
Jeździeckie Towarzystwo Sportowe Stanica
2018-09-29
5
2018-09-30
3
2018-09-30
Górska Martyna Sara
Karkonoski Klub Jeździecki
2018-09-29
3
2018-09-30
1
2018-09-30
Gudzowska Agnieszka
Ośrodek Jeździecki Dubelbar Zdrój
2018-09-29
2
2018-09-30
1
2018-09-30
Gugała Maja
Sudecki LKS Książ
SAFIRA (42)
2018-09-29
2
2018-09-30
2
2018-09-30
Guszpil Weronika
KJ Jaroszówka
2018-09-29
1
2018-09-30
TWIST (39)
2018-09-29
3
2018-09-30
Jadczak Julia
Stajnia Przybylscy Biały Las
JURTA (60)
2018-09-29
15
2018-09-30
Jarkowiec Katarzyna
2018-09-29
2
2018-09-30
Jelonek Julia
bpk
POLLY (17)
2018-09-29
2
2018-09-30
6
2018-09-30
Jerczyńska Dorota
LKJ Platan Wrocław
GWIAZDA (31)
2018-09-29
2
2018-09-29
7
2018-09-30
4
2018-09-30
7
2018-09-30
2018-09-30
Kalwara Aneta
BPK
2018-09-29
1
2018-09-29
2
2018-09-30
1
2018-09-30
2
2018-09-30
2018-09-30
Kosiorowska Aleksandra
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
TALENT (13)
2018-09-29
1
2018-09-29
5
2018-09-30
4
2018-09-30
3
2018-09-30
2018-09-30
2018-09-30
Kruk Julia
OJ Dubelbar Zdrój
GUMIŚ (8)
2018-09-30
2018-09-29
1
Krzemińska Aleksandra
Stajnia Przybylscy Biały Las
ZEFIR (62)
2018-09-29
11
2018-09-30
11
2018-09-30
Kucharska Martyna
KJ Jaroszówka
ASCAN (41)
2018-09-29
6
2018-09-30
Kwintal Marysia
Stajnia Przybylscy Biały Las
JOWITA (61)
2018-09-29
9
2018-09-30
Lange Doreen
RV Spreeblick E. V.
2018-09-29
1
2018-09-30
1
2018-09-30
Laszczyńska Karolina
OJ Dubelbar Zdrój
2018-09-29
11
2018-09-30
8
2018-09-30
Lenkiewicz Paulina
KJ Bialy Las Stajnia Przybylscy
ZIDAN (36)
2018-09-29
4
2018-09-30
5
2018-09-29
6
2018-09-30
2
2018-09-30
2018-09-30
Lester Jadwiga
KJ Jeziorki-Osieczna
2018-09-29
5
2018-09-30
6
2018-09-30
Lis Marta
Olmet-OstSped
2018-09-29
5
2018-09-30
4
2018-09-30
Marcinowska Julia
Bez przynależności
REVLON (48)
2018-09-30
7
2018-09-30
1
2018-09-30
Marczak Nikola
LKJ LEWADA
CHIKARA (12)
2018-09-29
2
2018-09-30
2
2018-09-30
5
2018-09-30
Matusiakiewicz Hanna
KJ Stajnia Ozorowice
2018-09-29
4
2018-09-30
6
2018-09-30
Mieszczak Olga
KJ Michałów
BACARDI (19)
2018-09-29
4
2018-09-30
3
2018-09-30
DAISY (20)
2018-09-29
8
2018-09-30
4
2018-09-30
Migdalska Kornelia
OJ Dubelbar Zdrój Paulina Paszkiewicz-Kupiec
2018-09-29
4
2018-09-30
2
2018-09-30
Miłkowska Łucja
Stajnia Przybylscy Biały Las
KEKS (58)
2018-09-29
9
Miłowska Agata
BEZ PRZYNALEŻNOŚCI
MAXIMUS (44)
2018-09-30
5
2018-09-30
Misztal Liwia
Sudecki LKS Książ
TEJSI (43)
2018-09-29
3
2018-09-30
3
2018-09-30
2018-09-30
Mróz Nikola
Stajnia Przybylscy Biały Las
2018-09-29
5
2018-09-30
Mucha Dominika
KJ Stajnia Ozorowice
LEXUS (23)
2018-09-29
3
2018-09-30
6
2018-09-30
Mucha Eliza
bpk
WIDZEW (25)
2018-09-30
1
2018-09-29
1
2018-09-30
2018-09-30
1
2018-09-30
Olkuska Katarzyna
Karkonoski Klub Jeździecki
ZAIRA (46)
2018-09-29
7
2018-09-30
5
Pachołek Magdalena
Klub Jeździecki Stajnia Ozorowice
2018-09-29
7
2018-09-30
5
2018-09-30
Pajchrowska Anna
Stajnia Przybylscy Biały Las
JURTA (60)
2018-09-29
6
2018-09-30
Papadaki Weronika
Stajnia Przybylscy Biały Las
2018-09-29
7
2018-09-30
Paszkiewicz Kinga
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
AMIR (14)
2018-09-29
9
2018-09-30
RANDA (45)
2018-09-29
5
2018-09-30
Pawłowicz Marek
Team Podkówka
2018-09-29
6
2018-09-30
2018-09-30
Pijanowska Olimpia
Stajnia Przybylscy Biały Las
2018-09-29
7
2018-09-30
Przywara Joanna
Ośrodek Jeździecki Dubelbar Zdrój
PASSOA (2)
2018-09-29
11
2018-09-30
2
2018-09-30
Rękas Dominika
O.J Dubelbar Zdrój
2018-09-29
5
Rosa Julia
Stajnia Przybylscy Biały Las
2018-09-29
1
Ścibior Oliwia
Stajnia Przybylscy Biały Las
2018-09-29
4
2018-09-30
Ślósarz Oliwia
Stajnia Przybylscy Biały Las
2018-09-29
10
2018-09-30
Szwed Ewa
Olmet ost-sped
2018-09-29
1
2018-09-30
1
2018-09-30
2018-09-29
1
2018-09-30
1
2018-09-30
Taras Dorota
KJ Platan Wrocław
CZESTER (11)
2018-09-29
7
2018-09-30
7
2018-09-30
2018-09-29
8
2018-09-30
8
2018-09-30
Walasiak Patrycja
Brak
JEGRA (24)
2018-09-29
10
2018-09-30
10
2018-09-30
Werner Paulina
Klub Jeździecki Stajnia Ozorowice
BAKIER (18)
2018-09-29
6
2018-09-29
8
Wielgos Katarzyna
OJ Dubelbar Zdrój
ENDON (9)
2018-09-29
11
2018-09-30
11
2018-09-30
Woźniak Monika
bez przynależności klubowej
MEBOR (33)
2018-09-29
14
2018-09-30
9
2018-09-30

Number of Riders: 56

Number of Horses: 54

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-072018-1, APC)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl